Zemědělství - Nabídky

Užitkové agropelety – ideální podestýlka

20.1.2019  Užitkové agropelety – ideální podestýlka

Vyrábíme v současné době velice vyhledávané užitkové agropelety. Užitkové agropelety se osvědčily jako ideální podestýlka pro domácí a hospodářská zvířata. Použití užitkových pelet vytvoří pro zvířata ideální měkké a bezprašné prostředí. Užitkové agropelety jako podestýlka navíc efektivně pohlcují pach a nežádoucí vlhkost a nelepí se na tlapky a na srst zvířete. Pro více informací o našich produktech nás prosím kontaktujte. Jestliže chcete podestýlku ve velkém, uděláme vám velmi dobrou cenu.

Firma: C&C Eko s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lesnické, chovatelské oplocení - ČR

17.1.2019  Lesnické, chovatelské oplocení - ČR

Společnost ADH-PLOTY s.r.o. dodává lesnické a chovatelské oplocení a ploty

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní agropelety z biomasy

16.1.2019  Kvalitní agropelety z biomasy

Nabízíme kvalitní agropelety z biomasy. V naší nabídce najdete širokou škálu agropelet za příznivé ceny. Agropelety jsou vyráběny pod tlakem za vysokých teplot, nehrozí tedy u nich kontaminace plísněmi či parazity. Najdete u nás agropelety senné, slámové i dřevěné. Pro více informací nás prosím kontaktujte, naši odborníci vám velice rádi představí veškerá pozitiva kvalitních agropelet z biomasy. Těšíme se na vaše dotazy. Velkoodběratelům nabízíme velmi výhodné ceny.

Firma: C&C Eko s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prořezávání ovocných stromů

13.1.2019  Prořezávání ovocných stromů

Zaměřujeme se na prořezávání ovocných stromů, a to i pomocí horolezecké techniky na špatně dostupných místech. Pravidelným prořezáváním ovocných stromů zajistíme zdravý růst a bohatou úrodu. Ovocné stromy také ošetříme proti napadení škůdců. Profesionální péči věnujeme také keřům a živým plotům.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Royal Mayer
Stát: cz Česká republika Více...
Slámové pelety ze 100 % čisté slámy

8.1.2019  Slámové pelety ze 100 % čisté slámy

Slámové pelety představují úspornou dobře skladovatelnou formu 100 % čisté slámy bez pojidel. Naši zákazníci si slámové pelety oblíbili pro jejich skvělé užitné vlastnosti - bezprašnost, dobrou skladovatelnost a vysokou absorpční schopnost (absorbují až 300 % své vlastní hmotnosti). Slámové pelety se osvědčily k podestýlání zvířat, jako topný obnovitelný zdroj energie, ale i v podobě krmiva, například pro koně. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte. Naše ceny vás příjemně překvapí.

Firma: C&C Eko s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chlazené drůbeží maso pro psy a kočky

6.1.2019  Chlazené drůbeží maso pro psy a kočky

Věnujeme se velkoobchodním i maloobchodním dodávkám kvalitního drůbežího masa. V našem sortimentu nechybí ani chlazené drůbeží maso pro psy či kočky. V případě zájmu navštivte naše webové stránky, případně nás prosím kontaktujte, velice rádi se s vámi domluvíme na konkrétních podmínkách. Naše chlazené drůbeží maso pro psy a kočky čeká na mlsné jazýčky vašich mazlíčků, a to včetně našich doplňkových služeb. Těšíme se na vás!

Firma: Čerstvá drůbež Pavel Jirec
Stát: cz Česká republika Více...
Návrhy zahrad na klíč

5.1.2019  Návrhy zahrad na klíč

Zpracováváme návrhy zahrad dle Vašich konkrétních požadavků a zajišťujeme kompletní realizaci na klíč. Jsme vybaveni profesionální zahradní mechanizací, díky které zajistíme veškeré terénní úpravy zahrad. Provádíme výsadbu rostlin i dřevin a zakládáme trávník.

Našim zákazníkům poskytujeme také zahradnické služby a pravidelnou údržbu zahrady.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Royal Mayer
Stát: cz Česká republika Více...
Mletí různých druhů materiálů

5.1.2019  Mletí různých druhů materiálů

Nabízíme úpravu materiálů metodou vysokorychlostního mletí, které se hodí pro široké spektrum materiálů.
Přednosti tohoto mletí jsou zejména malá energetická náročnost, nízké prostorové nároky, lze vřadit do stávajících technologických procesů, může pracovat samostatně i pro výrobu finálních výrobků.
Touto cestou můžeme zpracovat:
- anorganické látky - horniny, produkty spalování fosilních paliv
- organické látky - dřevo, zrniny, luštěniny
- odpady - gumový recyklát, stavební odpad, atd.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výstavba zahradních skalek a zídek

3.1.2019  Výstavba zahradních skalek a zídek

Zabýváme se výstavbou zahradních skalek a opěrných zídek, které přinášejí do každé zahrady nejenom vysoký estetický prvek, ale také mohou plnit opěrnou funkci. Zahradní skalky realizujeme kompletně na klíč včetně osázení nejrůznějších rostlin dle Vašeho výběru. Při výstavbě používáme kvalitní přírodní kámen.

Více informací je k dostání na našich webových stránkách.

Firma: Royal Mayer
Stát: cz Česká republika Více...
Frézování pařezů

1.1.2019  Frézování pařezů

Provádíme frézování pařezů 10 až 20 cm pod okolní povrchy. Štěpku po frézování pařezů lze použít pro vyplnění děr.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Ceny se odvíjejí od průměru pařezu a druhu dřeva.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Royal Mayer
Stát: cz Česká republika Více...
Senné pelety – granulované seno

28.12.2018  Senné pelety – granulované seno

Senné agropelety jsou výborným objemovým krmivem pro domácí i hospodářskou zvěř. Pelety v podobě granulovaného sena nabízejí vysoký komfort jako ekologické palivo, také podestýlka ze senných pelet jistě nadchne nejednoho domácího mazlíčka, jako jsou například kočky, králíci, morčata apod. Senné pelety neobsahují žádná pojiva a výroba pod vysokým tlakem odbourá i možný výskyt parazitů, případně plísní. Pro konkrétní informace o senných peletách, nás prosím kontaktujte. Naše ceny vás jistě potěší.

Firma: C&C Eko s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zahradní architektura

21.2.2018  Zahradní architektura

Uvažujete o zbrusu nové zahradě či její rekonstrukci? Můžeme se pochlubit 12letou zkušeností se zahradní architekturou. Specializujeme se nejen na klasické zahrady, ale také na zahrady zahrnující prvky Feng Shui. Dodržením základních principů tohoto čínského učení vám vytvoříme prostor plný pozitivní energie. Budete zde rádi trávit čas, snít a léčit svoji duši. Zahrada či terasa se stane vaším osobním prostorem, kde budete relaxovat a energizovat tělo i mysl. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: GREEN HANDS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...