Zdraví a péče o tělo - Nabídky

Sprej do obuvi proti zápachu

19.9.2018  Sprej do obuvi proti zápachu

Deodorační antimikrobiální sprej do obuvi.
Vyřeší hygienické ošetření obuvi, zbavuje ji zápachu a působí proti ohrožení plísněmi. Zároveň boty konzervuje. Jeho použití je vhodné i na ponožky.
Díky lihové bázi je šetrný k obuvi, která po aplikaci nezůstává vlhká. Sprej můžete pořídit přímo u výrobce v několika velikostech balení, včetně náhradních náplní.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Horké koupací sudy

19.9.2018  Horké koupací sudy

Jsme prvotřídními výrobci horkých koupacích sudů. V naší nabídce najdete mnoho variant horkých koupacích sudů pro milovníky relaxace v horké vodě a zároveň na čerstvém vzduchu, a to i za chladného počasí. Nahlédněte do naší nabídky a vyberte si z kvalitních dřevěných sudů s plastovou či nerezovou vložkou, horkých van nebo i zahradních saun. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

18.9.2018  Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

Tiskárna identifikačních náramků Zebra ZD510-HC kombinuje spolehlivý termální tisk s jednoduchým systémem vkládání cartridge, jež obsahuje antimikrobiální náramky Zebra Z-Band. Pouzdro tiskárny odolá pravidelnému čištění dezinfekčními prostředky nebo UV zářením, čímž zabraňuje přenosu bakterií. Tiskárna dokáže automaticky rozpoznat velikost náramku a přizpůsobit nastavení hustoty a rychlosti tisku. Díky tomu je dosaženo maximální kvality tisku i trvanlivosti náramků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Konopná kosmetika pro wellness

18.9.2018  Konopná kosmetika pro wellness

Masážní olej, tělový zábal, koupelový olej či tělový peeling z konopného oleje. Kombinace přípravků ze kterých lze sestavit komplexní péči o tělo jak doma tak v lázeňských zařízeních. Konopný olej lisovaný za studena se využívá jako účinná pomoc pro problematickou pokožku. Procedurám s bioaktivním konopným olejem jsou přisuzovány antirevmatické účinky. Vhodný je i na suchou pleť a pokožku vystavenou každodennímu stresu. Vyzkoušejte kvalitní produkty přímo od výrobce.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kadeřnické nůžky na vlasy

18.9.2018  Kadeřnické nůžky na vlasy

Nabízíme kvalitní kadeřnické nůžky na vlasy pro vybavení profesionálních kadeřnických salónů. Kadeřnické nůžky na vlasy máme k dispozici v různých velikostech a tvarech: klasické kadeřnické nůžky, kadeřnické žiletky a břitvy či kadeřnické seřezávače. Kompletní nabídku kadeřnického sortimentu naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PULS - PRAHA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Účinný gel na popraskané paty

17.9.2018  Účinný gel na popraskané paty

Gel ke změkčení a zvláčnění ztvrdlé pokožky zejména na patách. Obsahuje směs s hydratačním a keratolytickým účinkem, která změkčuje ztvrdlou pokožku a uvolňuje z vrstvy zrohovatělé buňky. Pokožka je současně hloubkově zvláčněna přítomným jojobovým a avokádovým olejem. Z dalších složek je přítomen D-panthenol, alantoin, E vitamin, extrakt z pšeničných klíčků, měsíčku a arniky, které regenerují a zacelují pokožku. Vtírá se na postižených místech nejlépe 2x denně. Využijte nabídku přímo od výrobce.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální depilační vosky

17.9.2018  Profesionální depilační vosky

Dodáváme profesionální depilační vosky s vůní ovoce, čokolády, s aloe vera apod. Depilační vosky jsou vhodné i pro citlivou a suchou pokožku. Nanáší se ve velmi jemné vrstvě a strhávají pomocí depilačních papírků. Ty rovněž naleznete v našem internetovém obchodě. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PULS - PRAHA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sprej na nohy proti pocení a zápachu

16.9.2018  Sprej na nohy proti pocení a zápachu

Sprej proti pocení nohou omezuje zápach a posiluje odolnost proti napadení plísněmi. Obsahuje účinné látky, které regenerují pokožku nohou, snižují jejich potivost a brání vysoušení pokožky. Antimikrobiální složky a speciální deodorační přísady aktivně pohlcující zápach nohou okamžitě po aplikaci. Deodoranty jsou na lihové bázi, díky které nezůstává pokožka po aplikaci dlouho nepříjemně vlhká. Přípravky slouží ke každodenní hygieně nohou. Aplikují se postřikem na pokožku, nejlépe 2x denně.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kadeřnické pláštěnky, zástěry a límce

16.9.2018  Kadeřnické pláštěnky, zástěry a límce

Zajišťujeme prodej kadeřnických pláštěnek, zástěr a límců pro stříhání a barvení vlasů. Kadeřnické pláštěnky, zástěry i límce jsou vyrobeny z praktických PVC materiálů, které jsou voděodolné. Nabízíme provedení uzavírání na suchý zip nebo šněrování. V naší nabídce naleznete i igelitové pláštěnky pro jednorázové použití. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PULS - PRAHA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kadeřnické vozíky

15.9.2018  Kadeřnické vozíky

Zabýváme se dodávkou kadeřnických vozíků pro vybavení profesionálních kadeřnických salónů. Kadeřnické vozíky máme k dispozici v různém provedení s až šesti přihrádkami a držákem na fén. Můžete si vybírat z několika barevných variací od klasické černé, neutrální šedé až po veselou růžovou. Pro kompletní nabídku profesionálních kadeřnických potřeb navštivte naše webové stránky.

Firma: PULS - PRAHA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Doplňky stravy - žijte zdravěji

15.9.2018  Doplňky stravy - žijte zdravěji

Jsme český výrobce doplňků stravy s tradicí od roku 1993. Nabízíme přípravky, které jsou zaměřené zejména na podporu pohybové soustavy, nervového systému a CNS, imunitního systému, ochrany před volnými radikály, trávicí soustavy, pitného režimu a na celkovou podporu organismu.
Využíváme celé řady vlastních patentově chráněných postupů a unikátních technologických postupů. Výrobky jsou od samého začátku koncipovány s ohledem na maximální komplexnost a podporu základních funkcí organismu.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Horké sudy, horké vany a zahradní sauny

14.9.2018  Horké sudy, horké vany a zahradní sauny

Na výrobu horkých sudů, horkých van a horkých saun se specializujeme již téměř dvě dekády. Za tuto dobu jsme si získali pověst kvalitního výrobce a spolehlivého dodavatele. Naším cílem je maximálně spokojený zákazník. V případě zájmu o jakékoliv informace o horkých sudech, horkých vanách nebo zahradních saunách, nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám naše produkty představíme.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Pro zdravou pokožku nohou

13.9.2018  Pro zdravou pokožku nohou

Krém na nohy k péči o pokožku, gel na popraskané paty a zvláčňující emulze na problémovou pokožku se silným hydratačním účinkem vhodná i na diabetickou nohu.
Všeobecně je známý problém plísní, potivosti nohou a s tím pochopitelně spojených pachů. Pokožka nohou silně vysychá, potřebuje výživu a regeneraci. Jedním z důsledků nepříznivého stavu pokožky je rohovatění na hranách chodidel. Někdy je tato pokožka nápadně silná s prasklinami, které jsou velmi bolestivé.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Horké koupací sudy s dopravou

13.9.2018  Horké koupací sudy s dopravou

V naší nabídce najdete nejen mnoho variant horkých koupacích sudů, ale pyšnit se můžeme i skvělými službami, pro které jsme našimi klienty vyhledáváni. Jednou ze služeb spojených s nabízeným sortimentem horkých sudů, je spolehlivý odvoz až na místo určení a za režijní ceny. Horké koupací sudy, horké vany nebo zahradní sauny vozíme po celém území ČR, SK, D, A. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Deodorant na nohy proti zápachu a pocení

12.9.2018  Deodorant na nohy proti zápachu a pocení

Spreje proti pocení nohou omezují zápach a posilují odolnost proti napadení plísněmi. Obsahují účinné látky, které regenerují pokožku nohou, snižují jejich potivost a brání vysoušení pokožky. Antimikrobiální složky (Tea Tree Oil) a deodorační přísady pohlcující zápach nohou okamžitě po aplikaci. Deodoranty jsou na lihové bázi, díky které nezůstává pokožka po aplikaci dlouho nepříjemně vlhká. Přípravky slouží ke každodenní hygieně nohou. Aplikují se postřikem na pokožku, nejlépe 2x denně.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...