Zdraví a péče o tělo - Nabídky

Sprej na nohy proti pocení a zápachu

24.3.2018  Sprej na nohy proti pocení a zápachu

Sprej proti pocení nohou omezuje zápach a posiluje odolnost proti napadení plísněmi. Obsahuje účinné látky, které regenerují pokožku nohou, snižují jejich potivost a brání vysoušení pokožky. Antimikrobiální složky a speciální deodorační přísady aktivně pohlcující zápach nohou okamžitě po aplikaci. Deodoranty jsou na lihové bázi, díky které nezůstává pokožka po aplikaci dlouho nepříjemně vlhká. Přípravky slouží ke každodenní hygieně nohou. Aplikují se postřikem na pokožku, nejlépe 2x denně.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kadeřnické pláštěnky, zástěry a límce

24.3.2018  Kadeřnické pláštěnky, zástěry a límce

Zajišťujeme prodej kadeřnických pláštěnek, zástěr a límců pro stříhání a barvení vlasů. Kadeřnické pláštěnky, zástěry i límce jsou vyrobeny z praktických PVC materiálů, které jsou voděodolné. Nabízíme provedení uzavírání na suchý zip nebo šněrování. V naší nabídce naleznete i igelitové pláštěnky pro jednorázové použití. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PULS - PRAHA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Koupelová sůl Oceanic s vůní moře 10 kg

23.3.2018  Koupelová sůl Oceanic s vůní moře 10 kg

Osvěžující koupelová sůl se svěží mořskou vůní změkčuje pokožku a napomáhá regeneraci fyzických i psychických sil. Použití: do teplé vody vsypeme přiměřené množství koupelové soli. Využijte velkoobchodní nabídku pro registrované zákazníky v e-shopu výrobce.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kadeřnické vozíky

23.3.2018  Kadeřnické vozíky

Zabýváme se dodávkou kadeřnických vozíků pro vybavení profesionálních kadeřnických salónů. Kadeřnické vozíky máme k dispozici v různém provedení s až šesti přihrádkami a držákem na fén. Můžete si vybírat z několika barevných variací od klasické černé, neutrální šedé až po veselou růžovou. Pro kompletní nabídku profesionálních kadeřnických potřeb navštivte naše webové stránky.

Firma: PULS - PRAHA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Doplňky stravy - žijte zdravěji

23.3.2018  Doplňky stravy - žijte zdravěji

Jsme český výrobce doplňků stravy s tradicí od roku 1993. Nabízíme přípravky, které jsou zaměřené zejména na podporu pohybové soustavy, nervového systému a CNS, imunitního systému, ochrany před volnými radikály, trávicí soustavy, pitného režimu a na celkovou podporu organismu.
Využíváme celé řady vlastních patentově chráněných postupů a unikátních technologických postupů. Výrobky jsou od samého začátku koncipovány s ohledem na maximální komplexnost a podporu základních funkcí organismu.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell CT50h

22.3.2018  Mobilní terminál Honeywell CT50h

Honeywell CT50h je mobilní počítač speciálně vyvinutý do zdravotnictví. Pomáhá zefektivňovat péči o pacienta a umožňuje lékařům i zdravotnickému personálu bezproblémový přístup ke klinickým systémům, životně důležitým údajům o pacientech a také lékařské péči. Zařízení bylo vyvinuto v důsledku velkého nárůstu mobility spojené s potřebou podpory komunikace a přístupu k informacím. Pracovníci mohou efektivně spravovat více úkolů díky vzdálenému připojení. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Horké sudy, horké vany a zahradní sauny

22.3.2018  Horké sudy, horké vany a zahradní sauny

Na výrobu horkých sudů, horkých van a horkých saun se specializujeme již téměř dvě dekády. Za tuto dobu jsme si získali pověst kvalitního výrobce a spolehlivého dodavatele. Naším cílem je maximálně spokojený zákazník. V případě zájmu o jakékoliv informace o horkých sudech, horkých vanách nebo zahradních saunách, nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám naše produkty představíme.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Pro zdravou pokožku nohou

21.3.2018  Pro zdravou pokožku nohou

Krém na nohy k péči o pokožku, gel na popraskané paty a zvláčňující emulze na problémovou pokožku se silným hydratačním účinkem vhodná i na diabetickou nohu.
Všeobecně je známý problém plísní, potivosti nohou a s tím pochopitelně spojených pachů. Pokožka nohou silně vysychá, potřebuje výživu a regeneraci. Jedním z důsledků nepříznivého stavu pokožky je rohovatění na hranách chodidel. Někdy je tato pokožka nápadně silná s prasklinami, které jsou velmi bolestivé.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Horké koupací sudy s dopravou

21.3.2018  Horké koupací sudy s dopravou

V naší nabídce najdete nejen mnoho variant horkých koupacích sudů, ale pyšnit se můžeme i skvělými službami, pro které jsme našimi klienty vyhledáváni. Jednou ze služeb spojených s nabízeným sortimentem horkých sudů, je spolehlivý odvoz až na místo určení a za režijní ceny. Horké koupací sudy, horké vany nebo zahradní sauny vozíme po celém území ČR, SK, D, A. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Deodorant na nohy proti zápachu a pocení

20.3.2018  Deodorant na nohy proti zápachu a pocení

Spreje proti pocení nohou omezují zápach a posilují odolnost proti napadení plísněmi. Obsahují účinné látky, které regenerují pokožku nohou, snižují jejich potivost a brání vysoušení pokožky. Antimikrobiální složky (Tea Tree Oil) a deodorační přísady pohlcující zápach nohou okamžitě po aplikaci. Deodoranty jsou na lihové bázi, díky které nezůstává pokožka po aplikaci dlouho nepříjemně vlhká. Přípravky slouží ke každodenní hygieně nohou. Aplikují se postřikem na pokožku, nejlépe 2x denně.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zahraní sauny IGLO

20.3.2018  Zahraní sauny IGLO

Zahradní sauny IGLO jsou jedny z nejpoptávanějších produktů naší výroby. Saunové kabiny zahradní sauny IGLO vyrábíme v mnoha variantách, dle potřeb a individuálních požadavků našich zákazníků. Nahlédněte naše webové stránky, koukněte do fotogalerie, pak nás kontaktujte a my Vám vysvětlíme vše, co budete chtít vědět. Jsme tady pro Vás a budeme se snažit splnit všechna Vaše přání.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Kadeřnické kufříky

20.3.2018  Kadeřnické kufříky

V našem sortimentu naleznete i kadeřnické kufříky z odolného hliníku v černém provedení. Kadeřnické kufříky jsou vybaveny praktickým horním otevíráním. Vnitřek kufříku je polstrován s mnoha úložnými přihrádkami pro nástroje a kadeřnické přípravky. Pro bezpečné uložení kadeřnických pomůcek má kufřík zesílené dno a rohy. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PULS - PRAHA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vlasová kosmetika Goldwell

20.3.2018  Vlasová kosmetika Goldwell

Zabýváme se prodejem profesionální vlasové kosmetiky Goldwell do kadeřnických salónů i do domácností. V nabídce vlasové kosmetiky Goldwell můžete vybírat mezi nejrůznějšími šampony, kondicionéry, séry ve spreji, vlasovými maskami a mnoho dalšího. Pro aktuální nabídku vlasové kosmetiky Goldwell navštivte naše webové stránky.

Firma: PULS - PRAHA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pětizónová matrace

19.3.2018  Pětizónová matrace

Dopřejte si kvalitní odpočinek na luxusní pětizónové matraci. Je složená ze dvou vrstev studených pěn, dvou latexových desek ve spodní a vrchní části a středového vystužení kokosovou deskou. Zvládne i vyšší zátěž. Více informací najdete na našem webu.

Firma: KOPEKO s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bylinné balzámy pro regenerační masáže

19.3.2018  Bylinné balzámy pro regenerační masáže

Účinné gely k rehabilitačním masážím. Bylinné extrakty z kořene kostivalu, květu arniky horské, plodu jírovce maďalu, šalvěje, jehličí, mentol a kafr obsažené v balzámech představují jednu z nejúčinnějších kombinací v masážních přípravcích. Gely jsou určeny k regeneračním masážím, které poskytují úlevu namoženým kloubům, svalům a páteři. Nevhodné pro děti do 3 let.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...