Zdraví a péče o tělo - Nabídky

Čokoládová masáž Krnov, Bruntál

20.10.2017  Čokoládová masáž Krnov, Bruntál

Nabízíme aromatické čokoládové masáže proti stresu. Čokoláda příznivě zvlhčuje a tonizuje pokožku, příznivě působí proti depresím a stresu. Čokoláda používaná při masáži je zcela přírodní bez obsahu jakýchkoliv chemických látek.

Díky obsahu kofeinu je čokoládová masáž vynikající i při boji proti celulitidě.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: SEKAN s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kadeřnické vozíky

20.10.2017  Kadeřnické vozíky

Zabýváme se dodávkou kadeřnických vozíků pro vybavení profesionálních kadeřnických salónů. Kadeřnické vozíky máme k dispozici v různém provedení s až šesti přihrádkami a držákem na fén. Můžete si vybírat z několika barevných variací od klasické černé, neutrální šedé až po veselou růžovou. Pro kompletní nabídku profesionálních kadeřnických potřeb navštivte naše webové stránky.

Firma: PULS - PRAHA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Doplňky stravy - žijte zdravěji

20.10.2017  Doplňky stravy - žijte zdravěji

Jsme český výrobce doplňků stravy s tradicí od roku 1993. Nabízíme přípravky, které jsou zaměřené zejména na podporu pohybové soustavy, nervového systému a CNS, imunitního systému, ochrany před volnými radikály, trávicí soustavy, pitného režimu a na celkovou podporu organismu.
Využíváme celé řady vlastních patentově chráněných postupů a unikátních technologických postupů. Výrobky jsou od samého začátku koncipovány s ohledem na maximální komplexnost a podporu základních funkcí organismu.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Horké sudy, horké vany a zahradní sauny

19.10.2017  Horké sudy, horké vany a zahradní sauny

Na výrobu horkých sudů, horkých van a horkých saun se specializujeme již téměř dvě dekády. Za tuto dobu jsme si získali pověst kvalitního výrobce a spolehlivého dodavatele. Naším cílem je maximálně spokojený zákazník. V případě zájmu o jakékoliv informace o horkých sudech, horkých vanách nebo zahradních saunách, nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám naše produkty představíme.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Masérské studio Krnov, Bruntál

19.10.2017  Masérské studio Krnov, Bruntál

Provozujeme masérské studio se zaměřením na klasické i aromatické masáže. V naší nabídce naleznete klasické, regenerační, medové, reflexní, čokoládové, čínské masáže, Reiki, také plazmovou terapii, diagnostiku přístrojem Supertronik apod.

Rovněž dodáváme masážní oleje a profesionální kosmetiku.

V našem masážním studiu akceptujeme také poukázky.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: SEKAN s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prací gel XXL 5.65 L

19.10.2017  Prací gel XXL 5.65 L

Nabízíme prací gel Gute Wasche, německá kvalita 5.65 L až 94 pracích dávek.
Dodáváme gel universal nebo color.
Při větších odběrech výrazné slevy.

Firma: Saxos cz s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sedák z paměťové pěny 390x420x50

19.10.2017  Sedák z paměťové pěny 390x420x50

Sedáky jsou určeny jako přídavný sedák pro osoby, které mají sníženou pohyblivost a nebo mají dlouhodobé sedavé zaměstnání. Viscoelastická (paměťová) pěna měkne vlivem tlaku a tepla lidského těla, tím dochází k „obtečení“ kontur hýždí a stehen, tomu také napomáhá anatomické provedení sedáku a tím se zvětší styčná plocha a jsou eliminovány kritické tlakové body. Je optimalizováno rovnoměrné prokrvení. Pěna má vysokou objemovou hmotnost(80 a 85 kg/m3), což je určující vlastnost pro životnost pěny.

Firma: PSP izoterm s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Horké koupací sudy s dopravou

18.10.2017  Horké koupací sudy s dopravou

V naší nabídce najdete nejen mnoho variant horkých koupacích sudů, ale pyšnit se můžeme i skvělými službami, pro které jsme našimi klienty vyhledáváni. Jednou ze služeb spojených s nabízeným sortimentem horkých sudů, je spolehlivý odvoz až na místo určení a za režijní ceny. Horké koupací sudy, horké vany nebo zahradní sauny vozíme po celém území ČR, SK, D, A. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Analyzátor plicních ventilátorů VT305

18.10.2017  Analyzátor plicních ventilátorů VT305

Fluke Biomedical VT305 - Jednoduchý. Přenosný. Spolehlivý.
Vejde se Vám do dlaně a umožní získat okamžité výsledky ve třech jednoduchých krocích. Je skvěle přenosný, a tudíž ideální pro práci v terénu. Intuitivně ovládaný panel, barevný LCD displej a jednosměrný kanál jsou tajemstvím jednoduchosti. Navíc dokáže okamžitě vygenerovat přehledné grafy, které si poté můžete uložit nebo přenášet pomocí SD karty.

Firma: BLUE PANTHER s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zahraní sauny IGLO

17.10.2017  Zahraní sauny IGLO

Zahradní sauny IGLO jsou jedny z nejpoptávanějších produktů naší výroby. Saunové kabiny zahradní sauny IGLO vyrábíme v mnoha variantách, dle potřeb a individuálních požadavků našich zákazníků. Nahlédněte naše webové stránky, koukněte do fotogalerie, pak nás kontaktujte a my Vám vysvětlíme vše, co budete chtít vědět. Jsme tady pro Vás a budeme se snažit splnit všechna Vaše přání.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Kadeřnické kufříky

17.10.2017  Kadeřnické kufříky

V našem sortimentu naleznete i kadeřnické kufříky z odolného hliníku v černém provedení. Kadeřnické kufříky jsou vybaveny praktickým horním otevíráním. Vnitřek kufříku je polstrován s mnoha úložnými přihrádkami pro nástroje a kadeřnické přípravky. Pro bezpečné uložení kadeřnických pomůcek má kufřík zesílené dno a rohy. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PULS - PRAHA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vlasová kosmetika Goldwell

17.10.2017  Vlasová kosmetika Goldwell

Zabýváme se prodejem profesionální vlasové kosmetiky Goldwell do kadeřnických salónů i do domácností. V nabídce vlasové kosmetiky Goldwell můžete vybírat mezi nejrůznějšími šampony, kondicionéry, séry ve spreji, vlasovými maskami a mnoho dalšího. Pro aktuální nabídku vlasové kosmetiky Goldwell navštivte naše webové stránky.

Firma: PULS - PRAHA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zahradní sauny SUD

16.10.2017  Zahradní sauny SUD

Zahradní sauny ve tvaru sudu, jsou vyrobeny z kvalitního smrkového či modřínového dřeva. Průměr sauny je 220 cm a délka záleží čistě na Vás a Vašich potřebách. Toužíte po sauně s terasou, převlékárnou, odpočívárnou? Pak stačí pouze disponovat dostatečným místem na zahradě a my už vše potřebné dodáme. Kontaktujte nás pro konkrétnější informace, velice rádi Vám předložíme naše reference v podobě již realizovaných zakázek, abyste si mohli vybrat. Těšíme se na Vás!

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Cvičné hlavy pro kadeřníky

16.10.2017  Cvičné hlavy pro kadeřníky

Dodáváme kadeřnické cvičné hlavy pro školy i rekvalifikační kurzy. Cvičné hlasy jsou vyrobeny ze 100% přírodních vlasů, které jsou vhodné pro česání, barvení i trvalou. V nabídce naleznete cvičné hlasy s různým odstínem i délkou vlasů. K dispozici jsou rovněž pánské cvičné hlavy. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PULS - PRAHA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lisování tablet

16.10.2017  Lisování tablet

Nabízíme zakázkové tabletování - lisování tablet. Lisování tablet a prášků probíhá na tabletovacím stroji Manesty, který vyrábí tablety o průměru 12 mm a 12 mm (poločočky). V závislosti na typu směsí se poté jedná o váhu tablet v rozmezí 0,2 - 0,85 g.
Máte-li zájem o využití našich volných kapacit na stroji Manesty, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...