Zdraví a péče o tělo - Nabídky

Mobilní terminál Honeywell CT50h

18.11.2018  Mobilní terminál Honeywell CT50h

Honeywell CT50h je mobilní počítač speciálně vyvinutý do zdravotnictví. Pomáhá zefektivňovat péči o pacienta a umožňuje lékařům i zdravotnickému personálu bezproblémový přístup ke klinickým systémům, životně důležitým údajům o pacientech a také lékařské péči. Zařízení bylo vyvinuto v důsledku velkého nárůstu mobility spojené s potřebou podpory komunikace a přístupu k informacím. Pracovníci mohou efektivně spravovat více úkolů díky vzdálenému připojení. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pro zdravou pokožku nohou

18.11.2018  Pro zdravou pokožku nohou

Krém na nohy k péči o pokožku, gel na popraskané paty a zvláčňující emulze na problémovou pokožku se silným hydratačním účinkem vhodná i na diabetickou nohu.
Všeobecně je známý problém plísní, potivosti nohou a s tím pochopitelně spojených pachů. Pokožka nohou silně vysychá, potřebuje výživu a regeneraci. Jedním z důsledků nepříznivého stavu pokožky je rohovatění na hranách chodidel. Někdy je tato pokožka nápadně silná s prasklinami, které jsou velmi bolestivé.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Horké koupací sudy s dopravou

18.11.2018  Horké koupací sudy s dopravou

V naší nabídce najdete nejen mnoho variant horkých koupacích sudů, ale pyšnit se můžeme i skvělými službami, pro které jsme našimi klienty vyhledáváni. Jednou ze služeb spojených s nabízeným sortimentem horkých sudů, je spolehlivý odvoz až na místo určení a za režijní ceny. Horké koupací sudy, horké vany nebo zahradní sauny vozíme po celém území ČR, SK, D, A. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Jalovcový tělový zábal s rakytníkem500ml

17.11.2018  Jalovcový tělový zábal s rakytníkem500ml

Určeno k zábalům nohou, zad, paží a dalších tělesných partií. Tyto lázeňské procedury podporují uvolnění svalového napětí a ulevují při revmatických potížích. Zábal příjemně zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Je doprovázen příjemným aroma jalovcové silice. Zábal rovnoměrně naneste na pokožku a tělo udržujte v teple vhodnou přikrývkou. V případě potřeby je možné krytí folií. Zábal nechte působit minimálně 20 minut. Využijte velkoobchodní nabídku pro registrované zákazníky v e-shopu výrobce.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Deodorant na nohy proti zápachu a pocení

17.11.2018  Deodorant na nohy proti zápachu a pocení

Spreje proti pocení nohou omezují zápach a posilují odolnost proti napadení plísněmi. Obsahují účinné látky, které regenerují pokožku nohou, snižují jejich potivost a brání vysoušení pokožky. Antimikrobiální složky (Tea Tree Oil) a deodorační přísady pohlcující zápach nohou okamžitě po aplikaci. Deodoranty jsou na lihové bázi, díky které nezůstává pokožka po aplikaci dlouho nepříjemně vlhká. Přípravky slouží ke každodenní hygieně nohou. Aplikují se postřikem na pokožku, nejlépe 2x denně.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zahraní sauny IGLO

17.11.2018  Zahraní sauny IGLO

Zahradní sauny IGLO jsou jedny z nejpoptávanějších produktů naší výroby. Saunové kabiny zahradní sauny IGLO vyrábíme v mnoha variantách, dle potřeb a individuálních požadavků našich zákazníků. Nahlédněte naše webové stránky, koukněte do fotogalerie, pak nás kontaktujte a my Vám vysvětlíme vše, co budete chtít vědět. Jsme tady pro Vás a budeme se snažit splnit všechna Vaše přání.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Bylinné balzámy pro regenerační masáže

16.11.2018  Bylinné balzámy pro regenerační masáže

Účinné gely k rehabilitačním masážím. Bylinné extrakty z kořene kostivalu, květu arniky horské, plodu jírovce maďalu, šalvěje, jehličí, mentol a kafr obsažené v balzámech představují jednu z nejúčinnějších kombinací v masážních přípravcích. Gely jsou určeny k regeneračním masážím, které poskytují úlevu namoženým kloubům, svalům a páteři. Nevhodné pro děti do 3 let.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zahradní sauny SUD

16.11.2018  Zahradní sauny SUD

Zahradní sauny ve tvaru sudu, jsou vyrobeny z kvalitního smrkového či modřínového dřeva. Průměr sauny je 220 cm a délka záleží čistě na Vás a Vašich potřebách. Toužíte po sauně s terasou, převlékárnou, odpočívárnou? Pak stačí pouze disponovat dostatečným místem na zahradě a my už vše potřebné dodáme. Kontaktujte nás pro konkrétnější informace, velice rádi Vám předložíme naše reference v podobě již realizovaných zakázek, abyste si mohli vybrat. Těšíme se na Vás!

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Lisování tablet

16.11.2018  Lisování tablet

Nabízíme zakázkové tabletování - lisování tablet. Lisování tablet a prášků probíhá na tabletovacím stroji Manesty, který vyrábí tablety o průměru 12 mm a 12 mm (poločočky). V závislosti na typu směsí se poté jedná o váhu tablet v rozmezí 0,2 - 0,85 g.
Máte-li zájem o využití našich volných kapacit na stroji Manesty, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zelený čaj - směs pro tělové zábaly 5 kg

15.11.2018  Zelený čaj - směs pro tělové zábaly 5 kg

Detoxikační zábal se silou zeleného čaje. Jemně mleté listy zeleného čaje zvyšují pružnost pokožky, její textura se stává viditelně mladší. Zábal má své místo v programech na rozproudění lymfy a k celkově očistným kúrám. Při aplikaci zábal uvolňuje teplo, které urychluje látkovou výměnu v podkoží a napomáhá vstřebávání bioaktivních látek ze zeleného čaje. Určeno k zábalům celého těla. Využijte nabídku pro registrované zákazníky v e-shopu výrobce, kde naleznete podrobný návod k použití.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Koupelová sůl s vůní WHISKY 10 kg

14.11.2018  Koupelová sůl s vůní WHISKY 10 kg

Příjemná koupelová sůl změkčuje pokožku a napomáhá regeneraci fyzických i psychických sil. Regenerační povzbuzující koupel provoněná příjemným mužným aroma. Použití: do teplé vody vsypeme přiměřené množství koupelové soli. Využijte velkoobchodní nabídku pro registrované zákazníky v e-shopu výrobce.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čokoládová koupelová sůl 10 kg

12.11.2018  Čokoládová koupelová sůl 10 kg

Relaxační koupelová sůl s podmanivou vůní čokolády změkčuje pokožku a napomáhá regeneraci fyzických i psychických sil. Použití: do teplé vody vsypeme přiměřené množství koupelové soli. Využijte velkoobchodní nabídku pro registrované zákazníky v e-shopu výrobce.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pro suchou a problémovou pokožku nohou

12.11.2018  Pro suchou a problémovou pokožku nohou

Zvláčňující emulze k ošetření všech typů problémové pokožky včetně diabetiků. Zvláčňuje kůži zejména v místech zvýšené tvorby rohoviny (paty, plosky, bérce). Obsahuje hydratační přísady (urea, Laktil komplex), které zabraňují dehydrataci pokožky spojené s rohovatěním. Urea navíc v aplikované koncentraci působí keratolyticky, změkčuje nadměrně tvrdý povrch kůže např. v místě tlaku a tření nebo v důsledku jiných kožních změn, není parfemována. Vtírá se na postižených místech nejlépe 2x denně.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Masážní oleje, tělové zábaly a koupele

9.11.2018  Masážní oleje, tělové zábaly a koupele

Wellness přírodní produkty TOP GOLD hýčkají vaše tělo i duši. Masážní oleje, tělový zábal, koupelový olej či koupelová sůl, tělový peeling to je kombinace přípravků ze kterých lze sestavit komplexní péči jak doma tak v lázeňských zařízeních. Vybírat můžete z mnoha řad: konopná, skořicová, jalovcová, čokoládová, brusinková, růžová, kokosová, švestková, zázvorová, s vůní whisky nebo vánoční řada jablečný závin.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Slunečnicový masážní olej 5ltr. základní

9.11.2018  Slunečnicový masážní olej 5ltr. základní

Univerzální rostlinný olej pro masáž celého těla bez parfemace s obsahem vitamínu E. Lze jej použít na přípravu aroma směsí, neboť jde dobře kombinovat s ostatními oleji a silicemi. Využijte velkoobchodní nabídku pro registrované zákazníky v e-shopu výrobce.

Firma: Chemek laboratoře, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...