Zdraví a péče o tělo - Nabídky

Reflexní masáž Krnov, Bruntál

24.6.2017  Reflexní masáž Krnov, Bruntál

Provádíme reflexní masáž pro uvolnění bolestivých částí těla za pomocí speciálních technik a hmatů. Reflexní masáž může být zaměřena na oblast šíje, zad, pánve či nohou. Vychází z tradiční medicíny starobylých národů Činy, Vietnamu, Egyptu apod. Podstatou masáže je stimulace reflexních zón a navození relaxačního stavu.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: SEKAN s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Měření znečištění ovzduší

23.6.2017  Měření znečištění ovzduší

Provádíme měření znečištění ovzduší oxidy síry a oxidy dusíku, a to metodou pasivních vzorkovačů. Na základě dosažených hodnot Vám navrhneme vhodnou protikorozní ochranu výrobků a konstrukcí.

Firma: SVÚOM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Studio zdravého spánku

22.6.2017  Studio zdravého spánku

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Nabízíme kvalitní servis a bezplatné poradenství. Děláme i zakázkovou výrobu pro hotely a hostely, obrate se nás, rádi předáme dlouholeté zkušenosti. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům.

Firma: Jiří Hlavatý
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální vůně pro hotely

22.6.2017  Profesionální vůně pro hotely

Hotel je druhým, i když dočasným, domovem. Nabízí zázemí pohodlí, komfort, zve nás k návštěvě a různá míra informací o něm, nás doprovází ještě dlouho po jeho návštěvě. Bez ohledu na to, do jakého pokoje host vstoupí, bez ohledu na to, jak dlouho se zdrží, vždy ho bude jeho čich doprovázet a podvědomě sdělovat co je příjemné, krásné, lákavé, ale také o méně příjemných pocitech ze zápachu.
Využijte speciální nabídky pro hotely od jedničky na evropském trhu - společnosti Vapo d´or.

Firma: Studio Spirála s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kadeřnické břitvy

22.6.2017  Kadeřnické břitvy

Dodáváme kadeřnické břitvy pro vybavení kadeřnických salónů. Profesionální kadeřnické břitvy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, která zaručuje dlouhou životnost ostří. Díky ergonomickému tvaru lze s kadeřnickými břitvami snadno a bezpečně pracovat. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: PULS - PRAHA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náplně do lékárniček

21.6.2017  Náplně do lékárniček

Každému zaměstnavateli je ukládána povinnost o vybavení pracoviště lékárničkou v souladu s předpisy BOZP. Předpisy však dále neurčují, co by mělo být obsahem lékárničky. Náplně do lékárniček by však měly odpovídat povaze pracoviště a měly by být pod dohledem bezpečnostního technika.

V naší nabídce naleznete standardně vybavené náplně do lékárniček použitelné pro obchody, prodejny, kanceláře, nevýrobní provozy apod.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: GRAND - PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přípravky na péči o řasy a obočí

21.6.2017  Přípravky na péči o řasy a obočí

Distribuujeme nejrůznější sortiment a přípravky na péči o řasy a obočí pro vybavení kosmetických salónů i domácností. Přípravky na péči o řasy a obočí máme skladem a garantujeme krátké dodací lhůty.
V našem sortimentu naleznete:

Pilníky na nehty
Pinzety
Barvy na řasy a obočí
Oxidanty
...a mnoho dalšího.

kompletní nabídku a více informací o našich produktech naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PULS - PRAHA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Klasická relaxační masáž

20.6.2017  Klasická relaxační masáž

V nabídce našeho masážního a regeneračního studia naleznete i klasickou relaxační masáž. Účinky klasické relaxační masáže tkví v podpoře návratu žilní krve a mízy z periférie zpět do oběhového centra, rozšíření krevních vlásečnic a drobných cév v kůži a uvolňování nejrůznějších příznivých látek v organismu.

Klasická relaxační masáž celkově uvolňuje tělo a odstraňuje stres.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: SEKAN s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální lak na vlasy

20.6.2017  Profesionální lak na vlasy

Zabýváme se dodávkou profesionálních laků na vlasy. Profesionální laky na vlasy jsou silně tužící, dodávají vlasům potřebný lesk a zajistí dlouhodobou fixaci i náročných účesů. Naše profesionální laky na vlasy neobsahují parabeny a mohou být využívány pro každodenní péči. Kompletní sortiment kadeřnických potřeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PULS - PRAHA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Masážní pěnový válec

20.6.2017  Masážní pěnový válec

Dodáváme masážní pěnové válce pro uvolnění napětí, ztuhlosti a bolesti svalstva. Masážní pěnové válce jsou vyrobeny z materiálu EVA.

V nabídce máme růžové, modré i černé provedení.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Stát: cz Česká republika Více...
Velkoobchod REUZEL POMADE

20.6.2017  Velkoobchod REUZEL POMADE

Nabízím dlouhodobou spolupráci v dodávání zboží značky REUZEL POMADE. Nabízím pomády, tonick na vlasy, aftershave, mýdlo na holení, balzám na vousy, šampóny.

Firma: THE BEARDED MAN
Stát: cz Česká republika Více...
Měření přístrojem Supertronik

19.6.2017  Měření přístrojem Supertronik

Specializujeme se na měření diagnostickým přístrojem Supertronik. Podstatou energetického měření je zjištění hodnot elektrického odporu kůže v daných akupunkturních drahách. Měření přístrojem Supertronik je metoda bezkontaktní a nebolestivá. Pomáhá odhalit problémy vnitřní funkce orgánů, regenerovat organismus a přispívá k jeho celkové harmonizaci.

Pro kompletní informace a další služby našeho masážního a regeneračního centra navštivte naše webové stránky.

Firma: SEKAN s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kojenecká váha

19.6.2017  Kojenecká váha

Nabízíme kojenecké váhy s metrem. Kojenecká váha disponuje velmi stabilní konstrukcí pro bezpečí vážení kojenců a vyniká rychlým ustálením měřené hodnoty na displeji. Provoz kojeneckých vah může být zajištěn pomocí síťového zdroje nebo baterií. Kojenecké váhy dodáváme do lékařských ordinací, zdravotnických provozů nebo porodnic. Kompletní informace jsou k dispozici na našich webových stránkách.

Terapie plazmou

18.6.2017  Terapie plazmou

Unikátní terapie plazmou je zajišťována prostřednictvím jednoelektronového systému s Teslovým transformátorem. Terapie plazmou je zcela bezkontaktní, pro klienta nebolestivá. Její účinky působí proti bolesti, alergiím, srdečním problémům a vysokému tlaku, psychickým problémům, únavě, migrénám apod.

Pro konkrétní informace navštivte naše webové stránky a již dnes se objednejte na první konzultace.

Firma: SEKAN s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kadeřnická umyvadla

18.6.2017  Kadeřnická umyvadla

Dodáváme plastová kadeřnická umyvadla pro vybavení profesionálních holičství a kadeřnických salónů. Kadeřnická umyvadla nabízíme v různých velikostech s připevněnou hadicí pro odtok vody. Umyvadla jsou výškově nastavitelná a k dostání v praktické černé barvě. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PULS - PRAHA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...