Textil a obuv - Nabídky

Zdravotní obuv kožená

24.3.2018  Zdravotní obuv kožená

Zdravotní kožená obuv jistě stojí za investici. Nejenom, že anatomická stélka a dvojitá podešev poskytují perfektní podporu pro chodidla a záda, ale také kvalita kůže zajistí, že Vám obuv vydrží několik sezón. V naší nabídce naleznete koženou obuv pro každou roční dobu.

Dovážíme kvalitní obuv od špičkových výrobců Apache a Arcopedico.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: A G B spol.s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej látek v metráži

24.3.2018  Prodej látek v metráži

Zabýváme se prodejem látek v metráži v různém materiálu, barevném a designovém provedení. V našem sortimentu látek v metráži naleznete plavkovinu, pajetky na tylu, latex, koženku, úplet, viskózu, bavlněný úpletový tunel, teplákovinu, krajku, samet, tyl, nylon, šifon, organzu, košilovinu, podšívky, plášťovky, kostýmovky, teplé materiály a mnoho dalšího.

Aktuální nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ROOLLTEX s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Klasická i zakázková prostěradla

24.3.2018  Klasická i zakázková prostěradla

Nabízíme vám ta nejvhodnější klasická i zakázková prostěradla pro Vaše individuální potřeby. Výběr prostěradla pro příjemný spánek je stejně důležitý jako výběr polštáře nebo přikrývky. Jen výběrem správné velikosti a materiálu zajistíte, že prostěradlo v noci nesklouzne, vy se neprobudíte nevyspalí. Klasická i zakázková prostěradla z froté materiálu, populárního bambusu, ale i tradiční bavlněná, či populární Jersey prostěradla už čekají i na Vás.

Pro více informací navštivte naše webové strá

Kadeřnické pláštěnky, zástěry a límce

24.3.2018  Kadeřnické pláštěnky, zástěry a límce

Zajišťujeme prodej kadeřnických pláštěnek, zástěr a límců pro stříhání a barvení vlasů. Kadeřnické pláštěnky, zástěry i límce jsou vyrobeny z praktických PVC materiálů, které jsou voděodolné. Nabízíme provedení uzavírání na suchý zip nebo šněrování. V naší nabídce naleznete i igelitové pláštěnky pro jednorázové použití. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PULS - PRAHA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rohožky s motivy

24.3.2018  Rohožky s motivy

Nabízíme prodej pevných rohožek s motivem. V našem sortimentu naleznete rohožky s motivem zvířátek, rohožky s nápisy a pestrobarevné a vzorované rohožky. Rohožky s motivy dodáváme v klasické velikosti 40x60 cm, ale je možné dodat i rohožky jiných rozměrů. Rohožky se hodí jak pro venkovní tak vnitřní využití. Navštivte náš e-shop a vybírejte z kvalitních rohožek s motivem.

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Anatomické polštáře a další lůžkoviny

23.3.2018  Anatomické polštáře a další lůžkoviny

Zdravé spaní není jenom o správné volbě postele, roštu a matrace. I vhodně zvolené lůžkoviny mají svůj význam. V naší pestré nabídce najdete anatomické i klasické polštáře a různé typy prošívaných přikrývek. Vyberete si u nás i povlečení a prostěradlo. Podívejte se na naši nabídku na webu.

Firma: KOPEKO s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Galanterní zboží

23.3.2018  Galanterní zboží

Zaměřujeme se na doplňkový prodej galanterního zboží k maloobchodnímu a velkoobchodnímu prodeji látek a metráže. V nabídce galanterního zboží naleznete nejrůznější barevné prádlové krajky, zdobené borty, modistické krinolíny, třásně z viskózy, pírka na drátku, plastové spony a také našívací aplikace na textil.

Pro aktuální nabídku navštivte naše webové stránky.

Firma: ROOLLTEX s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kobercové schodnice

23.3.2018  Kobercové schodnice

Realizujeme výrobu a prodej kobercových schodnic pro zajištění bezpečných schodů. Kobercové schodnice dodáváme v různých barvách i vzorech. Na výběr jsou neutrální barvy, anebo zářivě červené , fialové apod. Kobercové schodnice se velmi jednoduše připevní ke schodu a zajistí bezpečné a komfortní vystupování a scházení ze schodů. Na stránkách našeho internetového obchodu naleznete celou nabídku kvalitních kobercových schodnic.

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Levné koberce – výprodej

23.3.2018  Levné koberce – výprodej

Levné koberce – výprodej. Dodáváme svým zákazníkům levné koberce. Kvalitní koberce ve výprodeji můžete vybírat buď klasické metrážové, kusové, běhouny nebo dětské hrací koberce. Vždy dle aktuální nabídky. I mezi levnými koberci se dá najít kvalitní materiál, originální design i praktický doplněk interiéru. Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi poradíme s výběrem a pomůžeme s pokládkou.

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Tašky a brašny za velkoobchodní ceny

22.3.2018  Tašky a brašny za velkoobchodní ceny

K poptávkám našich odběratelů přistupujeme aktivně a s naprostou spolehlivostí v jednání. Všichni naši odběratelé získávají od nás exklusivní velkoobchodní ceny. V současné době jsme úspěšnými partnery mnoha prodejen a jiných společností. Velkoobchodní ceny pro odběratele, jsou součástí smluvního partnerského jednání, spolu se spolehlivostí a aktivním přístupem. Kontaktujte nás pro bližší informace a staňte se dalším z našich spokojených obchodních přátel.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zdravotní obuv dámská

22.3.2018  Zdravotní obuv dámská

Zabýváme se dovozem a prodejem zdravotní obuvi dámské od špičkových výrobců Apache a Arcopedico. Dámská zdravotní obuv nemusí být pouze beztvará v ne příliš atraktivním vzhledu. My na náš trh dovážíme zdravotní boty v jednoduchém a módním designu. V nabídce zdravotní obuvi naleznete jarní, letní, podzimní i letní kolekce.

Pro více informací navštivte naše webové stránky a prohlédněte si aktuální nabídku.

Firma: A G B spol.s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Viskózový úplet

22.3.2018  Viskózový úplet

Dodáváme vysoce kvalitní viskózový úplet pro šití halenek, triček, sukní, trikotů, dresů apod. Viskózový úplet máme v nabídce v rozličném barevném provedení, lesklém i matném provedení, plastickém vzoru i podšívkový úplet v černé barvě a jemném vzoru.

V našem internetovém obchodu si můžete sami navolit požadované množství, přičemž minimální objednávka je 50 cm látky.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ROOLLTEX s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zátěžové plavky

22.3.2018  Zátěžové plavky

Nabízíme profesionální zátěžové plavky pro tréninkové účely. Zátěžové plavky jsou vyrobeny z velmi kvalitního a komfortního materiálu, který je nejenom pohodlný, ale také vysoce funkční. V naší nabídce naleznete nejrůznější barevná provedení zátěžových plavek.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní běhouny

22.3.2018  Kvalitní běhouny

Zajišťujeme prodej kvalitních běhounů s nízkým i vysokým vlasem v různém barevném provedení a vzorech pro oživení interiérů. Kvalitní kobercové běhouny dodáváme v různém rozměru dle vašich požadavků. Okraje běhounů jsou zaopatřeny kvalitním ošitím a tím zamezují roztřepení koberců. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si celou nabídku kvalitních běhounů do chodeb, kuchyní, kanceláří apod.

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní povlečení pro krásné sny

22.3.2018  Kvalitní povlečení pro krásné sny

Nabízíme perfektní požitek ze spánku v podobě kvalitního povlečení. Není nic důležitějšího pro zdraví a život, než dokonalý spánek. Kvalitní povlečení z naší nabídky umožní vašemu unavenému tělu dokonale relaxovat. Nahlédněte do naší nabídky a vyberte si z luxusního damaškového povlečení, příjemného bavlněného nebo saténového povlečení. Úlevu po celodenní námaze najdete i v praktickém krepovém, nebo hřejivém flanelovém povlečení.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.