Textil a obuv - Nabídky

Koberce na schody

19.9.2018  Koberce na schody

Zabýváme se prodejem kvalitních koberců na schody - kusové nášlapy na schody nebo metrážové koberce. Vybírat můžete z mnoha barev a vzorů. Nabízíme měkké jednobarevné koberce na schody nebo v provedení s proužky a abstraktními vzory. Veškeré koberce na schody jsou vyráběny moderní technologií, která zajišťuje kvalitní zhotovení kobercového materiálu a jeho dlouhou životnost. Navštivte náš e-shop a prohlédněte si celý sortiment!

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Antialergenní přikrývky a polštáře

18.9.2018  Antialergenní přikrývky a polštáře

Poskytneme Vašemu tělu příjemný a bezstarostný odpočinek v podobě přikrývek a polštářů bez alergenů. Antialergenní prošívané přikrývky a polštáře jsou velmi vzdušné a příjemné na dotek. Dodáváme je v různých velikostech a materiálech. Prošívané antialergenní přikrývky a polštáře si můžete zakoupit v sadě i jednotlivě. V případě nejasností nás prosím kontaktujte, velice rádi vám ve výběru pomůžeme.

Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Pajetky na tylu

18.9.2018  Pajetky na tylu

Zajišťujeme prodej nejrůznějších provedení pajetek na tylu pro výrobu tanečních a divadelních kostýmů či společenského oblečení. Materiál pajetek na tylu je 100% polyesterové vlákno. K dispozici máme různá barevná a designová provedení.

Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ROOLLTEX s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Metrážové koberce

18.9.2018  Metrážové koberce

Vyrábíme a prodáváme metrážové koberce přímo dle Vašich požadavků. Zajišťujeme výrobu a prodej metrážových koberců různých barev a vzorů. Metrážové koberce jsou vyráběny prostřednictvím moderní technologie, která zabezpečuje dlouhou životnost a pevnost koberců. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si naši výrobu koberců.

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Strečové látky

17.9.2018  Strečové látky

Zabýváme se dodávkou obousměrné strečové látky Vuelta, která je především vhodná pro výrobu a šití sportovního oblečení. Díky svým vlastnostem je strečová látka Vuelta příjemná k pokožce, prodyšná a odolná proti žmolkování a oděru. Nejčastěji se strečové látky využívají pro sportovní oblečení pro cyklisty, běh, lyžování, pěší turistiku, plachtění apod.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: ROOLLTEX s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Venkovní rohožky

17.9.2018  Venkovní rohožky

Specializujeme se na prodej venkovních rohožek a předložek. Nabízíme neutrální, pestrobarevné a vzorované venkovní rohožky ve velmi kvalitním zpracování, které odolají různým klimatickým změnám. Venkovní rohožky jsou vybavené protiskluzovou spodní částí pro bezpečný vstup do domu. Navštivte náš internetový obchod a vybírejte z mnoha provedení venkovních rohožek a předložek.

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej látek v metráži

16.9.2018  Prodej látek v metráži

Zabýváme se prodejem látek v metráži v různém materiálu, barevném a designovém provedení. V našem sortimentu látek v metráži naleznete plavkovinu, pajetky na tylu, latex, koženku, úplet, viskózu, bavlněný úpletový tunel, teplákovinu, krajku, samet, tyl, nylon, šifon, organzu, košilovinu, podšívky, plášťovky, kostýmovky, teplé materiály a mnoho dalšího.

Aktuální nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ROOLLTEX s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Klasická i zakázková prostěradla

16.9.2018  Klasická i zakázková prostěradla

Nabízíme vám ta nejvhodnější klasická i zakázková prostěradla pro Vaše individuální potřeby. Výběr prostěradla pro příjemný spánek je stejně důležitý jako výběr polštáře nebo přikrývky. Jen výběrem správné velikosti a materiálu zajistíte, že prostěradlo v noci nesklouzne, vy se neprobudíte nevyspalí. Klasická i zakázková prostěradla z froté materiálu, populárního bambusu, ale i tradiční bavlněná, či populární Jersey prostěradla už čekají i na Vás.

Pro více informací navštivte naše webové strá

Kadeřnické pláštěnky, zástěry a límce

16.9.2018  Kadeřnické pláštěnky, zástěry a límce

Zajišťujeme prodej kadeřnických pláštěnek, zástěr a límců pro stříhání a barvení vlasů. Kadeřnické pláštěnky, zástěry i límce jsou vyrobeny z praktických PVC materiálů, které jsou voděodolné. Nabízíme provedení uzavírání na suchý zip nebo šněrování. V naší nabídce naleznete i igelitové pláštěnky pro jednorázové použití. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PULS - PRAHA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rohožky s motivy

16.9.2018  Rohožky s motivy

Nabízíme prodej pevných rohožek s motivem. V našem sortimentu naleznete rohožky s motivem zvířátek, rohožky s nápisy a pestrobarevné a vzorované rohožky. Rohožky s motivy dodáváme v klasické velikosti 40x60 cm, ale je možné dodat i rohožky jiných rozměrů. Rohožky se hodí jak pro venkovní tak vnitřní využití. Navštivte náš e-shop a vybírejte z kvalitních rohožek s motivem.

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Galanterní zboží

15.9.2018  Galanterní zboží

Zaměřujeme se na doplňkový prodej galanterního zboží k maloobchodnímu a velkoobchodnímu prodeji látek a metráže. V nabídce galanterního zboží naleznete nejrůznější barevné prádlové krajky, zdobené borty, modistické krinolíny, třásně z viskózy, pírka na drátku, plastové spony a také našívací aplikace na textil.

Pro aktuální nabídku navštivte naše webové stránky.

Firma: ROOLLTEX s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kobercové schodnice

15.9.2018  Kobercové schodnice

Realizujeme výrobu a prodej kobercových schodnic pro zajištění bezpečných schodů. Kobercové schodnice dodáváme v různých barvách i vzorech. Na výběr jsou neutrální barvy, anebo zářivě červené , fialové apod. Kobercové schodnice se velmi jednoduše připevní ke schodu a zajistí bezpečné a komfortní vystupování a scházení ze schodů. Na stránkách našeho internetového obchodu naleznete celou nabídku kvalitních kobercových schodnic.

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Levné koberce – výprodej

15.9.2018  Levné koberce – výprodej

Levné koberce – výprodej. Dodáváme svým zákazníkům levné koberce. Kvalitní koberce ve výprodeji můžete vybírat buď klasické metrážové, kusové, běhouny nebo dětské hrací koberce. Vždy dle aktuální nabídky. I mezi levnými koberci se dá najít kvalitní materiál, originální design i praktický doplněk interiéru. Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi poradíme s výběrem a pomůžeme s pokládkou.

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Viskózový úplet

14.9.2018  Viskózový úplet

Dodáváme vysoce kvalitní viskózový úplet pro šití halenek, triček, sukní, trikotů, dresů apod. Viskózový úplet máme v nabídce v rozličném barevném provedení, lesklém i matném provedení, plastickém vzoru i podšívkový úplet v černé barvě a jemném vzoru.

V našem internetovém obchodu si můžete sami navolit požadované množství, přičemž minimální objednávka je 50 cm látky.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ROOLLTEX s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zátěžové plavky

14.9.2018  Zátěžové plavky

Nabízíme profesionální zátěžové plavky pro tréninkové účely. Zátěžové plavky jsou vyrobeny z velmi kvalitního a komfortního materiálu, který je nejenom pohodlný, ale také vysoce funkční. V naší nabídce naleznete nejrůznější barevná provedení zátěžových plavek.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Stát: cz Česká republika Více...