Stroje a nářadí - Nabídky

Odporníky

17.1.2020  Odporníky

Nabízíme zakázkovou výrobu odporníků, které se nejčastěji využívají jako nosiče odporových elementů pro nájezdové a brzdové odpory trakčních motorů. Dle dodaných specifikací zákazníky jsme schopni vyrobit odporníky v různých velikostech a provedeních.

Pro více informací a technické parametry se na nás obraťte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Lisovací kontejnery na odpad

17.1.2020  Lisovací kontejnery na odpad

Nabízíme přistavení lisovacích kontejnerů na odpad o objemu 10 a 20 m3. Lisovací kontejnery na odpad jsou především vhodné pro zpracování a odvoz velkého množství komunálního odpadu, papíru, plastů, fólií apod. Služby v oblasti sběru a odvozu opadů lisovacími kontejnery zajišťujeme zejména pro zákazníky působící v průmyslovém odvětví. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dopravníkové systémy

17.1.2020  Dopravníkové systémy

Nabízíme celou řadu kvalitních dopravníkových systémů pro manipulaci a přesun lehkého i těžkého materiálu. Zaměřujeme se na výrobu dopravníkových systémů různých druhů: pásové, válečkové, modulární, řemenové a řetězové dopravníky. Dopravníkové systémy vyrábíme přesně podle Vašich potřeb a jsme schopni vyrobit dopravníky i atypických tvarů. V rámci transportu těžkých materiálů poskytujeme i dopravníky se speciální úpravou pásů odolných proti mechanickému poškození.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aplikátor etiket Label-Aire 3125Wipe-On

16.1.2020  Aplikátor etiket Label-Aire 3125Wipe-On

Aplikátor etiket bez tisku Label-Aire 3125 Wipe On umožňuje snadnější a rychlejší nanášení etiket pomocí technologie Wipe On spočívající v nanesení etikety aplikačním kartáčem. Aplikátor vyniká rychlostí, přesností i jednoduchostí a přinášíi vlastnosti, které zajišťují snížení provozních nákladů a zvýšení produktivity na pracovišti. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Šnekové separátory nové generace SEPMR07

15.1.2020  Šnekové separátory nové generace SEPMR07

Nová generace separátorů vtoků má vynikající poměr cena/výkon, je velmi variabilní, spolu se vynášecím pásovým dopravníkem se speciálním podavačem mají vysokou účinností separace, jednoduché seřízení ve velkém rozsahu, universální použití, s otočnými aj. třídiči tvoří optimální mechanizaci lisoven plastů.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Steatitové produkty

15.1.2020  Steatitové produkty

Specializujeme se na výrobu a dodávku steatitových produktů z technické keramiky v prvotřídní kvalitě. Steatitové produkty jsou díky svým vlastnostem mechanicky i rozměrově odolné proti vysokým teplotám.

V naší nabídce naleznete různé varianty:
* Pojistková pouzdra
* Izolační korálky
* Keramické nosníky
* Průchodky
* Rozpěrné sloupky
* Svorkovnice
* Nosníky odporového drátu
* Topná tělesa

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Spojky pro pohony

14.1.2020  Spojky pro pohony

Nabízíme vysoce kvalitní spojky pro pohony ve strojírenských aplikacích. Dodáváme široký sortiment spojek různého provedení: hřídelové spojky, pružné spojky, elastické spojky, čepové spojky, bezúdržbové spojky, přírubové tuhé spojky, spojky pro spalovací motory, spojky pro hydrostatické motory, zubové spojky, lamelové spojky, torzně bezvůlové spojky, spojky pro snímače, vlnovkové spojky apod. Kompletní technické parametry a katalog sortimentu naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pružná spojka POLY-NORM® AR

14.1.2020  Pružná spojka POLY-NORM® AR

Zajišťujeme dodávku hřídelových pružných spojek pro různá využití ve strojírenství. Pružná spojka POLY-NORM® AR slouží pro přenos kroutícího momentu a tlumení torzních vibrací. Je možné ji využít i v pracovním prostředí s nebezpečím výbuchu - certifikace EU směrnice 94/0/ES-ATEX. Kompletní katalog hřídelových pružných spojek POLY-NORM® naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lomené pásové dopravníky

14.1.2020  Lomené pásové dopravníky

Zajišťujeme výrobu a prodej lomených pásových dopravníků typu "L" a typu "Z". Lomené pásové dopravníky navrhujeme a zhotovujeme na míru dle Vašich individuálních požadavků. K lomeným pásovým dopravníkům nabízíme i volitelné příslušenství: standardní i speciální násypky, výstupní skluzy a zabudované boční vedení.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kuličkové stoly a dráhy

13.1.2020  Kuličkové stoly a dráhy

Nabízíme kuličkové stoly a kuličkové dopravní a přepravní dráhy - konstrukce kuličkových zařízení na míru, výroba a montáž kuličkových stolů a kuličkových jednotek různého provedení a pro různé provozní podmínky. Použití samostatně nebo jako součást dopravníkových výrobních linek, montážních linek, spedičních linek, balicích linek, automatizovaných linek aj. v různých odvětvích průmyslu. Kontaktujte nás pro podrobnější informace!

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vážící, plnící a kontrolní linky

12.1.2020  Vážící, plnící a kontrolní linky

Vážící, plnící a kontrolní linky. Navrhujeme a vyrábíme vážící dopravníkové linky, plnící linky, kontrolní mechanizované linky, automatizované dopravníkové linky aj. Vlastní výrobní sortiment, výborný poměr cena/výkon. Provádíme optimalizace a vizualizace návrhů ve 3D, dodávky včetně vážících zařízení, třídících zařízení popř. baliček. Dodávky včetně programování řídících systémů LOGO nebo PLC. Neváhejte nás oslovit pro více informací!

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Gravitační válečkové dopravníky

12.1.2020  Gravitační válečkové dopravníky

Nabízíme výrobu a prodej gravitačních válečkových dopravníků pro průmyslové využití. Válečkové gravitační dopravníky nejsou poháněny žádnou elektrickou energií, jejich sklon zajišťuje přemístění materiálu. Válečkové gravitační dopravníky jsou vyráběny z prvotřídní pevné konstrukce a jsou schopny přemístit i náklad vyšší hmotnosti. Díky sklonu přepravní plochy zde nejsou žádné náklady na energii, a proto jsou také gravitační válečkové dopravníky velmi vyhledávaným typem přepravní mechanizace.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna montážního nářadí

11.1.2020  Půjčovna montážního nářadí

Potřebujete lisovat kabelová oka velkých průřezů a nemáte vhodné lisovací nářadí? Chcete stříhat kabely větších průměrů a nevlastníte potřebné kabelové nůžky? Čeká vás práce s hliníkovou a měděnou pásovinou a chybí vám vhodná mechanizace? Nevyplatí se vám nákup nového zařízení? Využijte nabídky naší půjčovny. Levně vám zapůjčíme potřebné zařízení a dle vašich požadavků ho dopravíme na určené místo. Bližší informace na www.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Stát: cz Česká republika Více...
KN85 - kabelové nůžky

11.1.2020  KN85 - kabelové nůžky

Kabelové nůžky KN85 jsou určeny k dělení běžných silnoproudých hliníkových a měděných kabelů do maximálního průměru pláště 85 mm. KN85 se nesmí používat k dělení kabelů s ocelovým nosným jádrem (např. důlní kabely nebo AlFe lana) nebo kabelů s ocelovým stíněním. Stříhaný kabel nesmí být pod napětím. Nůžky jsou určeny k připojení ke zdroji hydraulického tlaku 80 MPa s elektrickým, mechanickým nebo pneumatickým pohonem.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Stát: cz Česká republika Více...
DP40 - děrovadlo pásků

11.1.2020  DP40 - děrovadlo pásků

Děrovadlo DP 40 je určeno k děrování plochých Cu vodičů o rozměrech 40x3 a FeZn zemnících pásků o rozměrech 30x3. Pro jednotlivé velikosti otvorů je děrovadlo osazeno sadou vyměnitelných razníků a matric. Pro Cu a FeZn materiál jsou razník a matrice pro příslušný otvor stejné.
Děrovadlo je uzpůsobeno pro připojení ke zdroji tlaku 80 MPa s elektrickým, pneumatickým nebo mechanickým pohonem.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Stát: cz Česká republika Více...