Stroje a nářadí - Nabídky

Servis potravinářských strojů

19.7.2018  Servis potravinářských strojů

Poskytujeme záruční i pozáruční servis potravinářských strojů a zařízení a jejich montáž. Naše služby jsou maximálně komplexní. Počínají přesnou analýzou vašich požadavků, návrhem technologických řešení našimi specialisty, samotnou montáží a začleněním strojů do výroby. Nechybí ani pravidelná údržba, pozáruční opravy a odborné rady našich specialistů. Kontaktujte nás pro více informací. Jsme tady pro vás!

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Příslušenství kabin pro VZV

19.7.2018  Příslušenství kabin pro VZV

Příslušenství kabin pro VZV. Disponujeme širokým sortimentem náhradních dílů, komponentů a příslušenství pro údržbu a servis kabin na vysokozdvižné vozíky. Veškeré námi dodávané příslušenství rádi nainstalujeme na Vaše stroje, a to buď přímo ve Vaší firmě, nebo v naší provozovně. Náš tým tvoří zkušení a kvalifikovaní pracovníci, kteří pro Vás navrhnou i atypická řešení, a to i pro starší zařízení. Nabízíme také servis a zajištění pravidelné údržby Vašich strojů. Kontaktujte nás!

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Závitořezné nástroje

19.7.2018  Závitořezné nástroje

Prodáváme závitořezné nástroje a provozujeme jejich velkoobchod. V rámci závitořezných nástrojů dodáváme závitníky - strojní, tvářecí, maticové, ruční sadové, trapézové; závitové kruhové čelisti; soupravy závitořezných nástrojů, bitů a strojních závitníků; vratidla - ruční stavitelná, s ráčnou, pro závitové kruhové čelisti a nástavce na závitníky. Dále dodáváme závitořezné hlavy, válcovací hlavy a závitové čelisti. V oblasti závitořezných strojů nabízíme odborné poradenství. Navštivte náš web!

Firma: M & V, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
DKR35 - děrovadlo kabelových roštů

18.7.2018  DKR35 - děrovadlo kabelových roštů

Děrování podélníků kabelových roštů a AlFe zemnících pásků, průměr zhotoveného otvoru 9 mm.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej nářadí firmy Elba Kremnica

18.7.2018  Prodej nářadí firmy Elba Kremnica

Za zvýhodněné ceny prodáváme mechanické nářadí a čelisti z produkce firmy Elba Kremnica. Jejich použití oceníte hlavně při zaokrouhlování sektorových Al jader, lisování kabelových ok a spojek pro Al jádra a při děrování a stříhání pozinkované ocelové zemnící pásky.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Stát: cz Česká republika Více...
Ostření a servis HM a DIA fréz

18.7.2018  Ostření a servis HM a DIA fréz

Provádíme ostření a servis diamantových fréz, monolitních fréz a kolíkovacích vrtáků. Další naší službou je ostření (lapování) profilových nožů a výměnných břitových destiček VBD (výměnné nože či žiletky).

Firma: HABILIS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Servis a renovace oběhových čerpadel

18.7.2018  Servis a renovace oběhových čerpadel

Nabízíme profesionální servisní služby a renovace čerpadel Grundfos, KSB, Briol, Willo. Renovace a servisní služby čas od času třeba potřebují i ty nejkvalitnějších a nejspolehlivější oběhová čerpadla. Včasný odborný dohled a případný zásah je zárukou dlouhodobé spokojenosti a ekonomického provozu. Kontaktujte naše odborníky a domluvte se včas na servisní služby oběhových čerpadel. Těšíme se na vás!

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pece pro výpal keramiky

18.7.2018  Pece pro výpal keramiky

Nabízíme vysoce kvalitní pece pro výpal keramiky, zakázková výroba, lhůta dodání 1 měsíc od schválení objednávky. Možnost využití ve školství, pro volnočasové aktivity, pro živnostníky, i pro soukromé profi - hobby.

Firma: Petr Krejník
Stát: cz Česká republika Více...
Modulární dopravníky

18.7.2018  Modulární dopravníky

Zajišťujeme výrobu a prodej kvalitních modulárních dopravníků se zesílenou odolnosti proti mechanickému poškození a zvýšeným teplotám. Modulární dopravníky vyrábíme přímo na míru do Vašeho výrobního programu. Zhotovujeme i modulární dopravníky patrové nebo se zatáčkami. V rámci výroby si můžete vybrat z různých materiálů pro modulární pásy. Na našich webových stránkách naleznete kompletní informace o sestrojení modulárních dopravníků přímo podle Vašich požadavků.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Průběžná svářečka s tiskem FRM 980 I N

18.7.2018  Průběžná svářečka s tiskem FRM 980 I N

Průběžná svářečka horizontální, s tiskem suchým inkoustem, v nerezovém provedení (podpěra dopravníku chromovaná).

Firma: C & C LÍNĚ spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výstředníkový nosič desek 0,5-80 mm

17.7.2018  Výstředníkový nosič desek 0,5-80 mm

Výstředníkový nosič desek usnadňuje manipulaci s deskovými materiály. Výstředníky se při zdvižení desky samy zablokují. Pro běžné desky tloušťky 0,5-80 mm. Protiskluzová pryž na excentrech vhodná pro všechny typy povrchů. Pohodlná manipulace. Cena za 1 ks.

Firma: HABILIS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rovinná svislá bruska BPV300/1000

17.7.2018  Rovinná svislá bruska BPV300/1000

Nabízím k prodeji: Rovinná svislá bruska BPV300/1000, TOS, stůl 300x1000 mm, zdvih 500 mm. Stroj je možno po dohodě odzkoušet na naší adrese

Firma: DS Praha s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rovinná bruska BPH20NA

17.7.2018  Rovinná bruska BPH20NA

Nabízím k prodeji rovinnou brusku BPH20NA, výrobce Považská Bystrica, upínací plocha stolu 200x630 mm, magnet elektro, odsávání. Stroj je možno po dohodě odzkoušet na naší adrese

Firma: DS Praha s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Konzolová frézka FGS25/32

17.7.2018  Konzolová frézka FGS25/32

Nabízím k prodeji konzolovou frézku FGS25/32, výrobce TOS Olomouc,
umístění sklad, upínací plocha stolu 320x1000 mm. Stroj je možno po dohodě odzkoušet na naší adrese

Firma: DS Praha s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Klimatizace

17.7.2018  Klimatizace

Klimatizace by měla být nedílnou součástí každého pracoviště. Zajišťuje určitou míru nezávislosti na venkovních podmínkách, může chladit, vytápět, zvlhčovat i odvlhčovat vzduch. Má značný podíl na pocitu pohody při nepříznivých klimatických podmínkách, jako jsou zejména vysoké letní teploty. Dokáže zajistit příznivější prostředí a tedy i kvalitní pracovní výkon.

Vyberte si u nás ve společnosti SORKE z klimatizací té nejvyšší kvality.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...