Stroje a nářadí - Nabídky

Páková impulsní svářečka PFS 700 H

24.3.2018  Páková impulsní svářečka PFS 700 H

Páková impulsní svářečka se svárem do 700 mm.
Maximální síla svařovaného materiálu 2x0,08 mm.

Firma: C & C LÍNĚ spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čelní nakladače

23.3.2018  Čelní nakladače

Pro vybrané traktory značky Branson nabízíme také možnost nadstandardního vybavení v podobě čelních nakladačů od výrobce Stoll. Jedná se například o modely Stoll FC250 P nebo Stoll FC450 P s mechanickým paralelogramem. Naše čelní nakladače jsou zkonstruovány pro maximální efektivitu práce a dlouhou životnost. Díky nim můžete ze svého stroje vytáhnout nejvyšší produktivitu.

Firma: N+P PROFI MILEVSKO
Stát: cz Česká republika Více...
Příslušenství pro autolakýrníky - Brno

23.3.2018  Příslušenství pro autolakýrníky - Brno

Dodáváme příslušenství pro auto- a motolakýrníky. Většina produktů je značek 3M, MIRKA a SUNMIGHT. V nabídce naleznete např. brusiva, brusné a leštící pasty, maskovací pásky a další. Neváhejte se na nás obrátit.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vážící, plnící a kontrolní linky

23.3.2018  Vážící, plnící a kontrolní linky

Vážící, plnící a kontrolní linky. Navrhujeme a vyrábíme vážící dopravníkové linky, plnící linky, kontrolní mechanizované linky, automatizované dopravníkové linky aj. Vlastní výrobní sortiment, výborný poměr cena/výkon. Provádíme optimalizace a vizualizace návrhů ve 3D, dodávky včetně vážících zařízení, třídících zařízení popř. baliček. Dodávky včetně programování řídících systémů LOGO nebo PLC. Neváhejte nás oslovit pro více informací!

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Gravitační válečkové dopravníky

23.3.2018  Gravitační válečkové dopravníky

Nabízíme výrobu a prodej gravitačních válečkových dopravníků pro průmyslové využití. Válečkové gravitační dopravníky nejsou poháněny žádnou elektrickou energií, jejich sklon zajišťuje přemístění materiálu. Válečkové gravitační dopravníky jsou vyráběny z prvotřídní pevné konstrukce a jsou schopny přemístit i náklad vyšší hmotnosti. Díky sklonu přepravní plochy zde nejsou žádné náklady na energii, a proto jsou také gravitační válečkové dopravníky velmi vyhledávaným typem přepravní mechanizace.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Axiální potrubní ventilátory

23.3.2018  Axiální potrubní ventilátory

Průmyslové ventilátory této skupiny různých velikostí od Ø350 do Ø1250 mm, které jsou osazeny jednofázovými a třífázovými motory. Průtok vzduchu od 3.140 m³/h do 136.000 m³/h. Maximální pracovní teplota vzduchu (při trvalém provozu) 50°C u jednofázových, 60°C u třífázových, ale i 110 °C. Instalace i v prostorech s nebezpečím výbuchu. Některé ventilátory mají certifikát ATEX pro skupiny a kategorie zařízení II 2G, II G nebo II 3D. Pro zóny 1 a 2 (plyny) nebo 22 (prachy).

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Páková impulsní svářečka PFS 500

23.3.2018  Páková impulsní svářečka PFS 500

Páková impulsní svářečka se svárem do 500 mm.
Maximální síla svařovaného materiálu 2x0,08 mm.
Dodací lhůta: skladem, ihned k odběru.

Firma: C & C LÍNĚ spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sigma² 500 C-V Pulse - Akce!

23.3.2018  Sigma² 500 C-V Pulse - Akce!

Doprodej starých modelů - nejlepší cena!
Svařovací zdroj Sigma² je určený pro technologii svařování MIG/MAG, MIG impuls i MMA.
Rozšířený Puls panel, možnost volby specifického programu v závislosti na daném typu materiálu, ochranného plynu a průměru svařovacího drátu a volbu svařování impulsním přenosem.
Ceníková cena stroje je 256.450,- Kč bez DPH

Akční cena stroje je 161.500,- Kč bez DPH

Firma: H + M Zlín a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Svářecí kooperativní robot - CoWelder

23.3.2018  Svářecí kooperativní robot - CoWelder

CoWelder je první a dosud jediný robot-svářeč na trhu který má certifikaci pro spolupráci s lidmi ve společném pracovním prostoru, řadí se do skupiny Cobotů.
Tento robot je schopen pracovat neustále a odvádět vždy stejnou a naprosto perfektní práci.
Programování probíhá na 12" dotekovém display a během chvíle ho zvládne i osoba která nemá s programováním žádné zkušenosti.
Do paměti tohoto robota je možné uložit různé svářečské práce a v průběhu dne pak mezi nimi rychle přepínat dle potřeby.

Firma: H + M Zlín a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Had, který vám pomůže

22.3.2018  Had, který vám pomůže

REMS Cobra 22/32 - Elektrické, praktické, robustní kompaktní stroje pro mnohostranné použití při čištění trubek a kanálů. Osvědčená technika.
Pro trubky Ø 20–250 mm. Pro čistící spirály Ø 8, 16, 22, 32 mm. Všechny spirály a nástroje na čistění trubek lze použít i pro jiné výrobky. Rychlootáčivé zařízení s dělenými spirálami pro pracovní délku do 100 m. Účinné omílání řetězy a frézování až 740 ¹/min. Uzavřené pohonné vřeteno chrání motor a převody před nečistotami a vodou.

Firma: REMS Česká republika s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Torzně bezvůlová spojka ROTEX® GS

22.3.2018  Torzně bezvůlová spojka ROTEX® GS

Zajišťujeme torzně bezvůlové spojky vhodné pro aplikace vyžadující bezvůlový přenos točivého momentu. Díky volbě různých tvrdostí plastového muzikusu torzně bezvůlová spojka optimálně tlumí vibrace i u náročnějších aplikacích. Je bezúdržbová se snadnou vizuální kontrolu.

Své použití nachází pro pohony obráběcích strojů, pohony výtahů, tiskařské stroje apod.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mikrometrická měřidla

22.3.2018  Mikrometrická měřidla

Dodáváme mikrometrická měřidla pro použití ve strojírenské výrobě. Nabízíme mikrometrická měřidla v různém provedení: třmenové mikrometry, dutinové mikrometry, mikrometrické hloubkoměry, stojánkové mikrometry či mikrometrické hlavice. Mikrometrická měřidla se používají všude tam, kde se vyrábí v řádech několika setin milimetru. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Revize svařovacích strojů

22.3.2018  Revize svařovacích strojů

Zajišťujeme revize svařovacích strojů ROTHENBERGER v autorizovaném servisním středisku. V rámci základní revize svařovacích strojů provádíme kontroly stroje, nahřívacího zrcadla, frézovacího a hydraulického systému. Po úspěšném absolvování revize svařovacích strojů je vystaven protokol s platností jednoho roku. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: UNO PRAHA spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Soustružnické nože

22.3.2018  Soustružnické nože

Specializujeme se na výrobu a prodej soustružnických nožů pro obrábění kovových materiálů. Soustružnické nože dodáváme v různém provedení: soustružnické nože pro vnitřní a vnější, pravé a levé použití, soustružnické nože s SD destičkami, soustružnické nože z HSS apod. Zajistíme i polotovary soustružnických nožů. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Úklidová technika pro komunikace

22.3.2018  Úklidová technika pro komunikace

Nabízíme kompletní posádku pro úklid komunikací. Moderní a výkonná úklidová technika Mercedes Atego s nástavbou, traktory John Deer s rotačním smetákem a radlicí, kropicí vozy Iveco a Mercedes.