Stroje a nářadí - Nabídky

Torzně bezvůlová spojka ROTEX® GS

19.11.2018  Torzně bezvůlová spojka ROTEX® GS

Zajišťujeme torzně bezvůlové spojky vhodné pro aplikace vyžadující bezvůlový přenos točivého momentu. Díky volbě různých tvrdostí plastového muzikusu torzně bezvůlová spojka optimálně tlumí vibrace i u náročnějších aplikacích. Je bezúdržbová se snadnou vizuální kontrolu.

Své použití nachází pro pohony obráběcích strojů, pohony výtahů, tiskařské stroje apod.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Revize svařovacích strojů

19.11.2018  Revize svařovacích strojů

Zajišťujeme revize svařovacích strojů ROTHENBERGER v autorizovaném servisním středisku. V rámci základní revize svařovacích strojů provádíme kontroly stroje, nahřívacího zrcadla, frézovacího a hydraulického systému. Po úspěšném absolvování revize svařovacích strojů je vystaven protokol s platností jednoho roku. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: UNO PRAHA spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kruhové izolované EPE potrubí

18.11.2018  Kruhové izolované EPE potrubí

Součástí naší nabídky je kruhové izolované EPE potrubí. Jedná se o sestavné potrubí, které se používá pro systémy větrání a rekuperace. Systém zajišťuje zvukovou i tepelnou izolaci a vyniká snadnou montáží. V našem sortimentu najdete roury, tvarovky, nástavce i příslušenství. Stačí zavítat na náš web.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přestavba řídicích systémů

17.11.2018  Přestavba řídicích systémů

Máme bohatou praxi v oblasti servisu bioplynových stanic a kogeneračních jednotek, disponujeme kvalitním vybavením a odborníky se zkušenostmi. Naším cílem je co nejkvalitněji odvedená práce, spokojený klient a dostatečná šíře nabízených služeb. Mimo jiné se zabýváme přestavbou řídicích systémů kogeneračních jednotek a řídicích systémů generátorů. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně přestavby řídicích systémů nás kontaktujte, velice rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Držáky čerpadel

17.11.2018  Držáky čerpadel

Nabízíme držáky čerpadel, díky nimž jsou hřídel motoru a hřídel čerpadla optimálně ustaveny vůči sobě. Je možná i horizontální montáž za pomocí nosiče držáku čerpadla.
V nabídce naleznete i provedení držáků čerpadel s větracími otvory.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přepravní pásové dopravníky

17.11.2018  Přepravní pásové dopravníky

Zabezpečujeme výrobu přepravních pásových dopravníků pro vybavení výrobních procesů různých průmyslových odvětví. Přepravní pásové dopravníky dodáváme v různém zhotovení podle Vašich potřeb. Přepravní pásové dopravníky vyrábíme v provedení lomeného typu "Z" a "L", dále také zhotovujeme dopravníky vodorovné, šikmé, patrové a speciální dle individuálních výrobních potřeb. Přepravní pásové dopravníky se hodí pro manipulační, skladovací, mezioperační a vynášecí činnosti u automatizované výroby.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Třídící linka na odpady

17.11.2018  Třídící linka na odpady

Máme k dispozici vlastní třídící linku druhotných surovin. Třídící linka se především zaměřuje na separovaný odpad jako je papír, plast či tetrapakové obaly. Roční kapacita třídící linky je až 31 000 vytříděného materiálu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Keramické svorkovnice

16.11.2018  Keramické svorkovnice

Dodáváme keramické svorkovnice pro využití v přístrojích s vyšší pracovní teplotou jako jsou teplomety, elektrické sporáky, rozvodové skříně silových rozvodů NN apod. Díky svým vlastnostem keramické svorkovnice odolají i vysokým teplotám. Jejich mechanická a rozměrová charakteristika zůstane nepozměněna.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Servis laboratorního zařízení

15.11.2018  Servis laboratorního zařízení

Nabízíme nejen velice širokou paletu kvalitního nového (ale také použitého) laboratorního vybavení, strojů, nástrojů a zařízení, ale také profesionální a komplexní servis v této oblasti – a to na veškeré přístroje a zařízení, které u nás pořídíte. Tento servis zahrnuje i poradenství a metrologické služby a nabízíme i pomoc při rekonstrukcích laboratoří.

Firma: LABO - MS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Měření termokamerou Fluke Ti450

15.11.2018  Měření termokamerou Fluke Ti450

Zabýváme se profesionálním servisem, renovacemi a expertní analýzou bioplynových stanic a kogeneračních jednotek. Ve výčtu našich služeb například najdete snímání motorů, elektrorozvaděčů a trafo stanic, elektromotorů, turbodmychadel termokamerou Fluke Ti450, a to včetně kompletního vyhodnocení snímků. Použití termokamery Fluke Ti450 je obzvláště vhodné pro bioplynové stanice a přídavná el. zařízení. Pro detailní informace nás prosím kontaktujte.

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna úklidové techniky Ostrava

15.11.2018  Půjčovna úklidové techniky Ostrava

Nabízíme zapůjčení úklidové techniky, například průmyslových vysavačů či vysokotlakých mycích strojů. V případě zájmu o zapůjčení některého z profesionálních přístrojů úklidové techniky nás, prosím, kontaktujte, velice rádi vám poskytneme podrobné informace týkající se cenové relace a dalších detailů. S naší profesionální úklidovou technikou je prostě radost pracovat. Jsme tady pro vás, aby vy jste byli spokojeni!

Firma: Malíři Vratimov
Stát: cz Česká republika Více...
Ohyby trubek bez vrásek

14.11.2018  Ohyby trubek bez vrásek

REMS Curvo - elektrická ohýbačka trubek. Univerzálně použitelná na různé trubky. Kompaktní s uzavřeným tokem síly při vlastním ohýbání. Superlehká pohonná jednotka má hmotnost 8 kg. Plynulý rychlý a pomalý klouzavý pohyb pro přesné ohýbání. Úhlová stupnice 0 až 180 st. Rychlá výměna ohýbacích segmentů a smýkadel. Hnací ústrojí s bezpečnostní kluzkou spojkou pracuje bez údržby. Univ. motor 230V,50-60Hz, 1000W. Díky úspoře tvarovek je ohýbačka již po několika málo ohybech amortizována.

Firma: REMS Česká republika s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zánovní stroje pro potravinářský průmysl

14.11.2018  Zánovní stroje pro potravinářský průmysl

Dodáváme stroje a zařízení pro potravinářský průmysl. Vzhledem k poptávce našich klientů jsme se mimo nových strojů zaměřili i na nabídku strojů použitých a zánovních. Součástí nabídky zánovních strojů pro potravinářský průmysl je samozřejmě rovněž servis a technická podpora. Kontaktujte naše odborníky, předestřete jim své potřeby a my uděláme vše, co bude v našich silách, aby vy jste byli spokojeni. V naší nabídce najdete technologická řešení pro nejrůznější odvětví potravinářského průmyslu.

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Šnekové separátory

14.11.2018  Šnekové separátory

Realizujeme výrobu šnekových separátorů určených zejména pro oddělení vtoků od výlisků. Všechny šnekové separátory jsou vybaveny nastavitelnou separační štěrbinou a podavačem. Dodáváme šnekové separátory jako součásti separačních jednotek, anebo šnekové separátory samostatné. V rámci výroby šnekových separátorů vyrábíme separační jednotky se šikmými či lomenými dopravníky. Kvalitní zpracování šnekových separátorů zajišťuje použití šnekových separátorů do pravidelného a plynulého provozu.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
REMS Mini-Press S 22 V ACC

13.11.2018  REMS Mini-Press S 22 V ACC

Akumulátorový radiální lis s nuceným chodem k výrobě lisovaných spojení Ø 10 – 40 mm, Ø ⅜ – 1 ¼". REMS Li-Ion 22 V technologie vytváří hospodárnou a komfortní obsluhu a umožňuje uživateli o 50 % více zalisování již pod 4 s. Automatické zajištění lisovacích kleští a automatický zpětný chod po ukončeném lisovacím cyklu (nucený chod) dávají uživateli dodatečnou jistotu. Hmotnost jen 2,6 kg posunuje lisování do nové dimenze. Použitelný všude, volně z ruky, nad hlavou, i na obzvláště úzkých místech.

Firma: REMS Česká republika s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...