Stroje a nářadí - Nabídky

Broušení stříhacích a holících strojků

17.7.2019  Broušení stříhacích a holících strojků

Specializujeme se na prodej a servis hygienického náčiní – střihacích strojků na vlasy a srst, holicích strojků, manikurních a kadeřnických nůžek.
Naše firma je více než dvě desetiletí profesionálem v oboru nožířství a nabízíme vám jen ty nejkvalitnější produkty a služby. Navštivte nás v kamenné prodejně v Českých Budějovicích,nebo kontaktujte mailem/telefonem.

Firma: NOŽÍŘSTVÍ M-PROFI
Stát: cz Česká republika Více...
Držáky čerpadel

17.7.2019  Držáky čerpadel

Nabízíme držáky čerpadel, díky nimž jsou hřídel motoru a hřídel čerpadla optimálně ustaveny vůči sobě. Je možná i horizontální montáž za pomocí nosiče držáku čerpadla.
V nabídce naleznete i provedení držáků čerpadel s větracími otvory.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přepravní pásové dopravníky

17.7.2019  Přepravní pásové dopravníky

Zabezpečujeme výrobu přepravních pásových dopravníků pro vybavení výrobních procesů různých průmyslových odvětví. Přepravní pásové dopravníky dodáváme v různém zhotovení podle Vašich potřeb. Přepravní pásové dopravníky vyrábíme v provedení lomeného typu "Z" a "L", dále také zhotovujeme dopravníky vodorovné, šikmé, patrové a speciální dle individuálních výrobních potřeb. Přepravní pásové dopravníky se hodí pro manipulační, skladovací, mezioperační a vynášecí činnosti u automatizované výroby.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Třídící linka na odpady

17.7.2019  Třídící linka na odpady

Máme k dispozici vlastní třídící linku druhotných surovin. Třídící linka se především zaměřuje na separovaný odpad jako je papír, plast či tetrapakové obaly. Roční kapacita třídící linky je až 31 000 vytříděného materiálu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Keramické svorkovnice

16.7.2019  Keramické svorkovnice

Dodáváme keramické svorkovnice pro využití v přístrojích s vyšší pracovní teplotou jako jsou teplomety, elektrické sporáky, rozvodové skříně silových rozvodů NN apod. Díky svým vlastnostem keramické svorkovnice odolají i vysokým teplotám. Jejich mechanická a rozměrová charakteristika zůstane nepozměněna.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Kabelový váleček

16.7.2019  Kabelový váleček

Kabelové válečky slouží pro pokládku kabelů do kabelových kolektorů a šachet. V nabídce máme několik typů válečků - rovné, vodící, závěsné. Válečky se dají buď zavěsit na kabelové konstrukce a nebo použít na zemi.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Stát: cz Česká republika Více...
EHP1 - elektrohydraulický pohon

16.7.2019  EHP1 - elektrohydraulický pohon

EHP 1 se používá jako zdroj pracovního tlaku pro přídavné hydraulické adaptéry z výrobního programu Ing. Miroslav Vybulka. Po konzultaci s výrobcem lze EHP 1 použít i k pohonu některých hydraulických adaptérů dalších výrobců a to i zahraničních.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Stát: cz Česká republika Více...
LH130 - lisovací hlavice

16.7.2019  LH130 - lisovací hlavice

Lisovací hlavice LH130 je určená k lisování hliníkových a měděných kabelových ok a spojek průřezů 16 až 300 mm2, vrubových spojek průřezů 16 až 70 mm2 a ke skružování sektorových jader kabelů plných a laněných průřezů 10 až 240 mm2. Lisovací hlavice je poháněná zdrojem hydraulického tlaku o maximálním výkonu 80 MPa.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Stát: cz Česká republika Více...
KN65 - kabelové nůžky

16.7.2019  KN65 - kabelové nůžky

Kabelové nůžky KN65 (dále jen KN65) jsou určeny k dělení běžných silnoproudých hliníkových a měděných kabelů do maximálního průměru pláště 65 mm. KN65 se nesmí používat k dělení kabelů s ocelovým nosným jádrem (např. důlní kabely nebo AlFe lana) nebo kabelů s ocelovým stíněním. Stříhaný kabel nesmí být pod napětím. Nůžky jsou určeny k připojení ke zdroji hydraulického tlaku 80 MPa s elektrickým, mechanickým nebo pneumatickým pohonem.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Stát: cz Česká republika Více...
DP 100Zplus - děrovadlo pasoviny

16.7.2019  DP 100Zplus - děrovadlo pasoviny

Děrovadlo DP 100Z je určeno k děrování plochých Al a Cu vodičů (pasoviny) do maximálních rozměrů 100 x 10 mm pro šroubové spoje. Pro jednotlivé velikosti otvorů je děrovadlo osazeno sadou vyměnitelných razníků a matric. Pro Al i Cu ploché vodiče jsou razník i matrice pro příslušný otvor stejné.
Děrovadlo je určeno pro připojení ke zdroji tlaku 80 MPa s elektrickým či mechanickým pohonem.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Stát: cz Česká republika Více...
Servis laboratorního zařízení

15.7.2019  Servis laboratorního zařízení

Nabízíme nejen velice širokou paletu kvalitního nového (ale také použitého) laboratorního vybavení, strojů, nástrojů a zařízení, ale také profesionální a komplexní servis v této oblasti – a to na veškeré přístroje a zařízení, které u nás pořídíte. Tento servis zahrnuje i poradenství a metrologické služby a nabízíme i pomoc při rekonstrukcích laboratoří.

Firma: LABO - MS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna úklidové techniky Ostrava

15.7.2019  Půjčovna úklidové techniky Ostrava

Nabízíme zapůjčení úklidové techniky, například průmyslových vysavačů či vysokotlakých mycích strojů. V případě zájmu o zapůjčení některého z profesionálních přístrojů úklidové techniky nás, prosím, kontaktujte, velice rádi vám poskytneme podrobné informace týkající se cenové relace a dalších detailů. S naší profesionální úklidovou technikou je prostě radost pracovat. Jsme tady pro vás, aby vy jste byli spokojeni!

Firma: Malíři Vratimov
Stát: cz Česká republika Více...
Zánovní stroje pro potravinářský průmysl

14.7.2019  Zánovní stroje pro potravinářský průmysl

Dodáváme stroje a zařízení pro potravinářský průmysl. Vzhledem k poptávce našich klientů jsme se mimo nových strojů zaměřili i na nabídku strojů použitých a zánovních. Součástí nabídky zánovních strojů pro potravinářský průmysl je samozřejmě rovněž servis a technická podpora. Kontaktujte naše odborníky, předestřete jim své potřeby a my uděláme vše, co bude v našich silách, aby vy jste byli spokojeni. V naší nabídce najdete technologická řešení pro nejrůznější odvětví potravinářského průmyslu.

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Šnekové separátory

14.7.2019  Šnekové separátory

Realizujeme výrobu šnekových separátorů určených zejména pro oddělení vtoků od výlisků. Všechny šnekové separátory jsou vybaveny nastavitelnou separační štěrbinou a podavačem. Dodáváme šnekové separátory jako součásti separačních jednotek, anebo šnekové separátory samostatné. V rámci výroby šnekových separátorů vyrábíme separační jednotky se šikmými či lomenými dopravníky. Kvalitní zpracování šnekových separátorů zajišťuje použití šnekových separátorů do pravidelného a plynulého provozu.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Montážní nářadí

13.7.2019  Montážní nářadí

Vyrábíme a prodáváme mechanické a hydraulické nářadí pro elektromontážní práce. Naše nářadí umožňuje stříhat kabely a AlFe lana a nalisovat na ně kabelová oka, spojky a speciální armatury. S naším nářadím můžete dělit, ohýbat a děrovat Al a Cu pasovinu v rozvodnách a v rozvaděčích. Lze s ním i zhotovovat kruhové, čtvercové i obdélníkové otvory do plechu.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Stát: cz Česká republika Více...