Stroje a nářadí - Nabídky

Automatizované linky

20.10.2017  Automatizované linky

Automatizované dopravníkové linky, zásobníkové linky, montážní linky a výrobní linky, spediční linky aj. – vlastní výrobní sortiment. Konstrukce - výroba - dodávky včetně programování řídících systémů LOGO nebo PLC. Provádíme návrhy a optimalizace řešení, vizualizace ve 3D. Nabízíme linky několikapatrové, stohovací zařízení a systémy, řízené dopravníkové výtahy. Automatizované linky jsou včetně bezpečnostního hrazení a doplňkového vybavení.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Příslušenství pro autolakýrníky - Brno

20.10.2017  Příslušenství pro autolakýrníky - Brno

Dodáváme příslušenství pro auto- a motolakýrníky. Většina produktů je značek 3M, MIRKA a SUNMIGHT. V nabídce naleznete např. brusiva, brusné a leštící pasty, maskovací pásky a další. Neváhejte se na nás obrátit.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vážící, plnící a kontrolní linky

20.10.2017  Vážící, plnící a kontrolní linky

Vážící, plnící a kontrolní linky. Navrhujeme a vyrábíme vážící dopravníkové linky, plnící linky, kontrolní mechanizované linky, automatizované dopravníkové linky aj. Vlastní výrobní sortiment, výborný poměr cena/výkon. Provádíme optimalizace a vizualizace návrhů ve 3D, dodávky včetně vážících zařízení, třídících zařízení popř. baliček. Dodávky včetně programování řídících systémů LOGO nebo PLC. Neváhejte nás oslovit pro více informací!

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Gravitační válečkové dopravníky

20.10.2017  Gravitační válečkové dopravníky

Nabízíme výrobu a prodej gravitačních válečkových dopravníků pro průmyslové využití. Válečkové gravitační dopravníky nejsou poháněny žádnou elektrickou energií, jejich sklon zajišťuje přemístění materiálu. Válečkové gravitační dopravníky jsou vyráběny z prvotřídní pevné konstrukce a jsou schopny přemístit i náklad vyšší hmotnosti. Díky sklonu přepravní plochy zde nejsou žádné náklady na energii, a proto jsou také gravitační válečkové dopravníky velmi vyhledávaným typem přepravní mechanizace.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stroje na výrobu gnocchi

20.10.2017  Stroje na výrobu gnocchi

Dodáváme vysoce kvalitní a spolehlivé stroje na výrobu gnocchi pro profesionální stravovací zařízení jako jsou restaurace, hotely, pizzerie či jídelny. Stroje na výrobu gnocchi dokáží zpracovat bramborové těsto, čerstvé brambory, bramborovou moučku i bramborové vločky. Díky možnosti vyměnění matrice lze vyrábět gnocchi různé velikosti s proužky či gnocchi hladké. Všechny části strojů na výrobu gnocchi jsou vyrobeny z nerezové oceli, která se velmi snadno udržuje. Navštivte náš webové stránky.

Firma: Pasta Impianti s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
REGM6 - univerzální řídící jednotka

19.10.2017  REGM6 - univerzální řídící jednotka

REGM6 je zcela nový řídící systém. Bude měřit 6-8 analogových veličin a ovládat 6/8 výstupů. Pro komunikaci s uživatelem bude k dispozici klientské rozhraní dostupné přes WiFi. Veškeré měřené a vypočtené hodnoty a požadované hodnoty budou zobrazovány prostřednictvím www stránek. Přístup je chráněn heslem a zabezpečením sítě.

Firma: MIRES CONTROL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Závitovací přístroj A 40

19.10.2017  Závitovací přístroj A 40

Prodáme přístroj pro řezání závitů nožem pro jednovřetenový soustružnický křivkový automat revolverový A 40. Starší, již používaný.

Elektromagnetická spojka A20A

19.10.2017  Elektromagnetická spojka A20A

Rozvodová spojka pro soustružnický automat A20A. Prodej náhradních dílů pro soustružnické automaty vačkové - výrobce Kovosvit.

Lamelová spojka  ELS4 - A20A - A16A

19.10.2017  Lamelová spojka ELS4 - A20A - A16A

Lamelová spojka pro soustružnický automat A20A. Prodej náhradních dílů pro soustružnické automaty vačkové - výrobce Kovosvit.

Ozubený segment A20B - 333 3612 D3

19.10.2017  Ozubený segment A20B - 333 3612 D3

Ozubený segment pro soustružnický automat A20B. Prodáváme náhradní díly k soustružnickým automatům jednovřetenovým - výrobce Kovosvit.

Torzně bezvůlová spojka ROTEX® GS

19.10.2017  Torzně bezvůlová spojka ROTEX® GS

Zajišťujeme torzně bezvůlové spojky vhodné pro aplikace vyžadující bezvůlový přenos točivého momentu. Díky volbě různých tvrdostí plastového muzikusu torzně bezvůlová spojka optimálně tlumí vibrace i u náročnějších aplikacích. Je bezúdržbová se snadnou vizuální kontrolu.

Své použití nachází pro pohony obráběcích strojů, pohony výtahů, tiskařské stroje apod.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mikrometrická měřidla

19.10.2017  Mikrometrická měřidla

Dodáváme mikrometrická měřidla pro použití ve strojírenské výrobě. Nabízíme mikrometrická měřidla v různém provedení: třmenové mikrometry, dutinové mikrometry, mikrometrické hloubkoměry, stojánkové mikrometry či mikrometrické hlavice. Mikrometrická měřidla se používají všude tam, kde se vyrábí v řádech několika setin milimetru. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Revize svařovacích strojů

19.10.2017  Revize svařovacích strojů

Zajišťujeme revize svařovacích strojů ROTHENBERGER v autorizovaném servisním středisku. V rámci základní revize svařovacích strojů provádíme kontroly stroje, nahřívacího zrcadla, frézovacího a hydraulického systému. Po úspěšném absolvování revize svařovacích strojů je vystaven protokol s platností jednoho roku. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: UNO PRAHA spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Soustružnické nože

19.10.2017  Soustružnické nože

Specializujeme se na výrobu a prodej soustružnických nožů pro obrábění kovových materiálů. Soustružnické nože dodáváme v různém provedení: soustružnické nože pro vnitřní a vnější, pravé a levé použití, soustružnické nože s SD destičkami, soustružnické nože z HSS apod. Zajistíme i polotovary soustružnických nožů. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nožní impulsní svářečka PFS 350

19.10.2017  Nožní impulsní svářečka PFS 350

Nožní impulsní svářečka PFS 350 se svárem do 350 mm je vhodná pro uzavírání obalů (sáčků) určených k balení potravin, textilu, reklamních a kancelářských potřeb, atd.
Maximální síla svařovaného materiálu 2x0,08 mm.
Rozměry: 450×510×880(mm)
Hmotnost: 19 kg.

Firma: C & C LÍNĚ spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...