Stroje a nářadí - Nabídky

Bleskově rychlé měkké pájení

24.5.2018  Bleskově rychlé měkké pájení

REMS Blitz - praktický turbo-plynový pájecí hořák se samozapalováním a turboplamenem na propan pro měkké pájení měděných trubek o průměru do 35 mm a nízkou spotřebou plynu. Piezo-elektrické zapalování. Připojení plynu G 3/8" LH. Koncovka hadice a převlečená matka G 3/8". V kartonu. Vhodný pro zahřívání, žíhání, opalování, tavení, rozmrazování, smršťování a podobné termické operace. Obj. č. 160010.

Firma: REMS Česká republika s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Spojky pro pohony

24.5.2018  Spojky pro pohony

Nabízíme vysoce kvalitní spojky pro pohony ve strojírenských aplikacích. Dodáváme široký sortiment spojek různého provedení: hřídelové spojky, pružné spojky, elastické spojky, čepové spojky, bezúdržbové spojky, přírubové tuhé spojky, spojky pro spalovací motory, spojky pro hydrostatické motory, zubové spojky, lamelové spojky, torzně bezvůlové spojky, spojky pro snímače, vlnovkové spojky apod. Kompletní technické parametry a katalog sortimentu naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řídicí systémy měření a regulace

24.5.2018  Řídicí systémy měření a regulace

Součástí našich služeb je rovněž instalace řídicích systémů měření a regulace. V oboru měření a regulace se věnujeme technologickému zajištění vytápění, klimatizací, ale také solárním zdrojům. Dále pak v naší nabídce najdete instalaci řídicích systémů pro tepelné zdroje, a to jak plynové, tak elektrické, zajišťujeme také zásobníky tepla, oběhová čerpadla a další. Pro konkrétní dotazy nás prosím přímo kontaktujte, velice rádi se Vám budeme věnovat.

Firma: EXPLEO s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Keramické svorkovnice

24.5.2018  Keramické svorkovnice

Dodáváme keramické svorkovnice pro využití v přístrojích s vyšší pracovní teplotou jako jsou teplomety, elektrické sporáky, rozvodové skříně silových rozvodů NN apod. Díky svým vlastnostem keramické svorkovnice odolají i vysokým teplotám. Jejich mechanická a rozměrová charakteristika zůstane nepozměněna.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Servis laboratorního zařízení

23.5.2018  Servis laboratorního zařízení

Nabízíme nejen velice širokou paletu kvalitního nového (ale také použitého) laboratorního vybavení, strojů, nástrojů a zařízení, ale také profesionální a komplexní servis v této oblasti – a to na veškeré přístroje a zařízení, které u nás pořídíte. Tento servis zahrnuje i poradenství a metrologické služby a nabízíme i pomoc při rekonstrukcích laboratoří.

Firma: LABO - MS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Měření termokamerou Fluke Ti450

23.5.2018  Měření termokamerou Fluke Ti450

Zabýváme se profesionálním servisem, renovacemi a expertní analýzou bioplynových stanic a kogeneračních jednotek. Ve výčtu našich služeb například najdete snímání motorů, elektrorozvaděčů a trafo stanic, elektromotorů, turbodmychadel termokamerou Fluke Ti450, a to včetně kompletního vyhodnocení snímků. Použití termokamery Fluke Ti450 je obzvláště vhodné pro bioplynové stanice a přídavná el. zařízení. Pro detailní informace nás prosím kontaktujte.

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
REMS EMSG 160 - automatické svařování

23.5.2018  REMS EMSG 160 - automatické svařování

Vysoce výkonný přístroj pro svařování odpadních trub elektrotvarovkami z PE. Elektronicky řízen, s akustickou a optickou kontrolou průběhu svařování. V pevném krytu z plastu, odolný proti nárazům, s nosným popruhem. Chráněno proti ostřiku vodou. Velký pracovní rádius díky obzvlášť dlouhému vedení. Praktický, váží jen 0,7 kg. Automatické nastavení svařovacího napětí (svařovací teploty) a doby svařování podle velikosti tvarovky pomocí elektronického řízení s mikrocontrolerem.

Firma: REMS Česká republika s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna úklidové techniky Ostrava

23.5.2018  Půjčovna úklidové techniky Ostrava

Nabízíme zapůjčení úklidové techniky, například průmyslových vysavačů či vysokotlakých mycích strojů. V případě zájmu o zapůjčení některého z profesionálních přístrojů úklidové techniky nás, prosím, kontaktujte, velice rádi vám poskytneme podrobné informace týkající se cenové relace a dalších detailů. S naší profesionální úklidovou technikou je prostě radost pracovat. Jsme tady pro vás, aby vy jste byli spokojeni!

Firma: Malíři Vratimov
Stát: cz Česká republika Více...
Chladicí technika

23.5.2018  Chladicí technika

Specializujeme se na chladicí techniku do nejrůznějších gastronomických provozů. Mrazící a chladicí techniku dodáváme od renomovaných DANFOSS, CAREL, CASTEL, BITZER, COPELAND, ASPERA, ECO, ALFA LAVAL, TOSHIBA, LG apod. Zajistíme kompletní montáž chladicí techniky, po domluvě možno i o víkendu. Na námi dodávanou a montovanou techniku poskytujeme záruku 3 až 5 let.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: BUDKA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční sadové závitníky

23.5.2018  Ruční sadové závitníky

Dodáváme ruční sadové závitníky v různých vyhotoveních pro řezání závitů. Dodáváme ruční sadové závitníky, závitové čelisti, závitové kotoučové nože, automatické závitové hlavy, závitořezné přístroje, závitové válcovací hlavy apod. Kompletní výčet závitořezných produktů naleznete na našich webových stránkách.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Svářecí kleště impulsní SKI-300

23.5.2018  Svářecí kleště impulsní SKI-300

Impulsní svářečka - kleště se svárem do 300 mm.
Maximální síla svařovaného materiálu 2x0,08 mm. Impulsní svářečka - kleště se svárem do 300 mm.
Kleště jsou určeny pro svařování PE a PP folie do síly 2 x 0,08 mm a zhotovování transportních, skladovacích obalů u rozměrných předmětů. Jsou dodávány včetně zdroje pro napájení s regul. délkou impulsu a 3 m propojovacím kabelem. Impulzní zatavovací kleště jsou konstruovány pro nepřetržitý provoz.

Firma: C & C LÍNĚ spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Závitořez REMS AMIGO 1  do  R ½"-¾"-1"-1

23.5.2018  Závitořez REMS AMIGO 1 do R ½"-¾"-1"-1

Určeno pro trubkové závity 1/4 ÷ 1 1/4", šroubové závity 6 ÷ 30 mm. Pro pravé i levé závity. Rychlovyměnitelné závitořezné hlavy REMS Eva pro kónické trubkové závity ISO 7-1 (DIN 2999, BSPT) R pravé příp. pro závity pro elektroinstalační trubky DIN EN 60423 M případně pro trubkové kónické závity Taper Pipe Thread ASME B1.20.1 pravé. Výkon motoru [W]: 1 200, Napájecí napětí [V] / [Hz]: 230 / 50,Řezací rychlost [ot. min-1]: 18 ÷ 30

Firma: Stanislav Smola
Stát: cz Česká republika Více...
Makita Aku vrtací šroubovák DF001DW 3,6V

23.5.2018  Makita Aku vrtací šroubovák DF001DW 3,6V

Velmi lehký a praktický vrtací šroubovák:
- Možnost změny úhlu rukojeti
- Jedna rychlost s automatickým zámkem vřetene
- Doba nabíjení 3-5 hodin
- Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť
- Samostatně ovladatelné LED osvětlení pracovní plochy
- Součástí dodávky je přepravní kufr s 81-dílnou sadou příslušenství

Příslušenství
- Transportní kufr s příslušenstvím
- Akumulátor 3,6/1,5Ah (integrovaný)
- Nabíječka

Firma: Stanislav Smola
Stát: cz Česká republika Více...
METABO WE 15-125 Quick Úhlová bruska

23.5.2018  METABO WE 15-125 Quick Úhlová bruska

Technická data:
Robustní a výkonná úhlová bruska s nejvyšším výkonem ve své tříde zaručuje velmi dlouhou životnost u extrémních aplikací
Patentovaná technologie s větším obsahem mědi v menším prostoru
Maximální výkon v příslušné výkonové třídě
Ergonomický design krytu motorou zajištuje neúnavnou práci, a tím méně přestávek
Nový motor Metabo Marathon

Firma: Stanislav Smola
Stát: cz Česká republika Více...
Makita Aku kladivo DHR264Z 2x18V bez aku

23.5.2018  Makita Aku kladivo DHR264Z 2x18V bez aku

Aku kladivo 2x18V/ bez aku/ napájené 2x akumulátorem 18V s rychlou beznástrojovou výměnou sklíčidla.
Zdroj stroje - 2 x akumulátor Li-ion 18V,Rychlá beznástrojová výměna sklíčidla,Upnutí upraveno pro nástroje SDS-PLUS,Vrtání, příklepové vrtání a sekání,40násobné nastavení sekáče,Antivibrační rukojeť,LED osvětlení pracovní plochy Součástí dodávky není akumulátor ani nabíječka
Rozsah dodání: Hloubkový doraz (324219-0), Rychloskl. (13mm SSBF) (194079-2), Rychlosklíčidlo (SDS-Plus) (194080-7)

Firma: Stanislav Smola
Stát: cz Česká republika Více...