Stroje a nářadí - Nabídky

Zařízení pro navrtávání potrubí

21.3.2019  Zařízení pro navrtávání potrubí

Zařízení pro navrtávání potrubí slouží zejména k vrtání otvorů do potrubí bezúnikovými metodami, tzn., že zařízení umožňuje vrtání otvorů do potrubí s vnitřním přetlakem přepravovaného média, případně jiných prostor s vnitřním přetlakem takovým způsobem, že při vrtání nedochází k úniku média. Jednotlivá zařízení se liší svým provedením dle maximálního tlaku v navrtávaném potrubí (nebo prostoru), průměru navrtávaného otvoru a účelu použití.

Firma: FASTRA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lamelové spojky RIGIFLEX®

21.3.2019  Lamelové spojky RIGIFLEX®

Jsme dodavatelem lamelových spojek RIGIFLEX® v kompaktním provedení pro typ C či pro větší průměry typu L. Lamelové spojky lze jednoduše optimalizovat pro konkrétní pohon a vyznačují se snadnou montáží. Díky své konstrukci a kvalitnímu zpracování jsou vhodné pro využití i v náročných podmínkách. Lamelové spojky plně vyhovují normě API671. Více informací a veškeré technické parametry naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Spojky pro pohony

20.3.2019  Spojky pro pohony

Nabízíme vysoce kvalitní spojky pro pohony ve strojírenských aplikacích. Dodáváme široký sortiment spojek různého provedení: hřídelové spojky, pružné spojky, elastické spojky, čepové spojky, bezúdržbové spojky, přírubové tuhé spojky, spojky pro spalovací motory, spojky pro hydrostatické motory, zubové spojky, lamelové spojky, torzně bezvůlové spojky, spojky pro snímače, vlnovkové spojky apod. Kompletní technické parametry a katalog sortimentu naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Filtry pro ventilátory

20.3.2019  Filtry pro ventilátory

Mají-li ventilační jednotky dobře fungovat, je třeba věnovat péči jejich údržbě. Ta spočívá mimo jiné v pravidelných výměnách filtrů. V sortimentu naší společnosti SORKE pochopitelně naleznete všechny typy filtrů potřebných k našim zařízením a také další příslušenství.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sortiment pro potravinářský průmysl

20.3.2019  Sortiment pro potravinářský průmysl

Dodáváme veškerý potřebný sortiment pro výrobce potravin. Jsme spolehlivým dodavatelem strojů a výrobních linek potravinářským výrobnám, nabízíme široký sortiment obalů na uzeniny a masné výrobky, včetně potřebných úprav, a zajistíme pravidelný přísun těch nejkvalitnějších kořenících směsí, marinád a aditiv k dokonalému dochucení vašich produktů. Kontaktujte nás pro více informací, velice rádi se s vámi sejdeme a domluvíme se na vašich konkrétních požadavcích.

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní brusivo značky KLINGSPOR

20.3.2019  Kvalitní brusivo značky KLINGSPOR

Naše nabídka truhlářských potřeb je nabídkou maximálně ucelenou, kde má své místo každá kvalitní a prověřená značka. Jedním z našich partnerů, jejichž produkty si naši klienti oblíbili je značka KLINGSPOR. KLINGSPOR nám dodává brusiva na podložce, brusné a řezné flexokotouče, diamantové kotouče, brusné archy, výseky, pásy, role, a mnoho dalšího. Zájemci o kvalitní produkty značky KLINGSPOR, kontaktujte nás pro více informací. Jsme tady pro Vás!

Firma: VAMARK
Stát: cz Česká republika Více...
Pojistné spojky KTR-SI FRE

20.3.2019  Pojistné spojky KTR-SI FRE

V naší nabídce naleznete také pojistné spojky - omezovače kroutícího momentu KTR-SI FRE, které lze snadno kombinovat se spojkami ROTEX®, GEARex® či RADEX®-N. Pojistné spojky KTR-SI FRE poskytují ochranu proti přetížení až do 60 000 Nm. Ale dle Vaší poptávky můžeme dodat i pojistné spojky pro vyšší kroutící momenty.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Příruby dle ASME / ANSI / ASTM

19.3.2019  Příruby dle ASME / ANSI / ASTM

Technické normy: B 16.5, B 16.47 Serie A+B a BS 3293.
Navařovací příruby, záslepky, závitové příruby, Slip-On, Orifice, Lap Joint, Long Welding Neck, speciální záslepky, Paddles, Weldhead, speciální příruby.
Stupně tlaků: 150 lbs do 2500 lbs.
Materiálové normy:
A105/C21, C 22.8, P 250 GH, A182 F5 + F9 + F11 + F22 + F91, A182 F304L + 316L, 1.4541, 1.4571, Duplex (F51), Superduplex (F53 a F55), A350 LF2, W/T/STE 355.
Rozměry: od 1/2“ do 36“.
Těsnící plochy: dle specifikace zákazníka.

Firma: AAC Pragocel s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Třecí brzdové destičky kovové

19.3.2019  Třecí brzdové destičky kovové

Železografitový třecí materiál určený pro tření za ucha i mokra. K základní železné složce jsou přidávány jemnější přísady než u materiálů K, které jsou následně zpracovány slinováním. Jedná se o bezolovnatý a bezazbestový materiál.
Materiál je vhodný do suchých i mokrých podmínek,
tento materiál je vhodný pro těžkotonážní jeřáby, výtahy, eskalátory, vysokozdvižné vozíky a další.
Materiál se používá také pro tření v olejové lázni. Velkou brzdící schopností při teplotách do 850°C.

Firma: AAC Pragocel s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej a servis ventilátorů

19.3.2019  Prodej a servis ventilátorů

Naše nabídka služeb je tak rozsáhlá, jak obsáhlé jsou požadavky našich klientů. V naší nabídce tak rozhodně nemůže chybět ani prodej a servis ventilátorů stolních chladičů, klimatizačních jednotek či chladicích jednotek stacionárních motorů. Pro detailnější informace o prodeji a servisních službách ventilátorů a chladicích jednotek nás prosím kontaktujte. Naší odborníci se vám budou rádi věnovat.

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Třídící zařízení

19.3.2019  Třídící zařízení

Zabýváme se výrobou a prodejem třídicích zařízení a klapek. Nabízíme třídící klapky, lineární, karuselové, otočné a patrové třídiče. Třídící zařízení dodáváme podle Vámi zvolených parametrů pro třídění dílů, součástek a výrobků do přepravních obalů. Ke třídicím zařízením poskytujeme buď vlastní řízení, anebo s napojením na řízení ze stroje či linky.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pasivní brzdové systémy KTR-STOP® NC

19.3.2019  Pasivní brzdové systémy KTR-STOP® NC

Zaměřujeme se dodávku špičkových pasivních brzdových systémů KTR-STOP® NC od německého výrobce KTR s dlouholetou tradicí v oblasti vývoje a výroby spojek, brzdových a pojistných systémů. Pasivní brzdové systémy KTR-STOP® NC jsou konstruovány tak, aby bylo co nejúčinněji potlačeno působení axiálních sil na kotouč a vzniku jeho poškození.
Brzdové systémy KTR-STOP® NC vynikají svým multifunkčním použitím. Nejenom u lineárních pohonů, ale také obráběcích strojů, hydraulických zařízení apod.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Svářecí kleště se stálou teplotou FKR300

19.3.2019  Svářecí kleště se stálou teplotou FKR300

Svářecí kleště se stálou teplotou - Kleště se svárem do 300 mm.
Maximální síla svařovaného materiálu 2x0,2 mm. Svářecí kleště se stálou teplotou - kleště se svárem do 300 mm.
Kleště jsou určeny pro svařování BOPP folie a kašírovaných materiálů do síly 2 x 0,2 mm a zhotovování transportních, skladovacích obalů u rozměrných předmětů. Jsou dodávány včetně přívodního kabelu. Svářecí kleště se stálou teplotou jsou konstruovány pro nepřetržitý provoz.

Firma: C & C LÍNĚ spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Servis potravinářských strojů

18.3.2019  Servis potravinářských strojů

Poskytujeme záruční i pozáruční servis potravinářských strojů a zařízení a jejich montáž. Naše služby jsou maximálně komplexní. Počínají přesnou analýzou vašich požadavků, návrhem technologických řešení našimi specialisty, samotnou montáží a začleněním strojů do výroby. Nechybí ani pravidelná údržba, pozáruční opravy a odborné rady našich specialistů. Kontaktujte nás pro více informací. Jsme tady pro vás!

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Průběžná svářečka FRM 980 I B

18.3.2019  Průběžná svářečka FRM 980 I B

Průběžná svářečka FRM 980 I B, horizontální s tiskem suchým inkoustem.
Rychlost svařování: 0-12 m/min.
Šířka sváru: 8 mm, 10 mm.

Firma: C & C LÍNĚ spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...