Stroje a nářadí - Nabídky

Prodej náhradních dílů

19.9.2018  Prodej náhradních dílů

Zabýváme se prodejem náhradních dílů pro stacionární motory MWM, Deutz, Jenbacher a MAN. Disponujeme dostatečnými skladovými zásobami, tak abychom mohli vaše potřeby ihned uspokojit. Hledáte-li spolehlivého partnera, jehož skladové zásoby náhradních dílů pro stacionární motory jsou více nežli uspokojivé, partnera jehož cílem je maximálně spokojený zákazník, který sleduje nejnovější vývoj v oboru a ke své práci používá moderní technologie, pak jste na správné adrese.

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
NP100U - nůžky na pásy

18.9.2018  NP100U - nůžky na pásy

Hydraulické nůžky NP 100U jsou určeny ke stříhání hliníkových a měděných plochých vodičů (pásů) o maximálních rozměrech 100 x 10 mm. Při stříhání jiných materiálů může dojít k poškození zařízení. Nůžky se připojují ke zdroji tlaku 80 MPa s elektrickým, pneumatickým či mechanickým pohonem.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Stát: cz Česká republika Více...
Zavlažovací systémy K-Rain

18.9.2018  Zavlažovací systémy K-Rain

Máte velký soukromý či komerční pozemek a nemáte dostatek času a pracovních sil na údržbu? Pak nahlédněte naše webové stránky nebo nás kontaktujte, a popřemýšlejte o investici do zavlažovacího systému K-Rain. Zavlažovací systémy K-Rain nejenže pravidelně a hlavně rovnoměrně zavlažují celý pozemek, ale navíc ušetříte promyšlenou investicí nejen vodu, ale hlavně čas. Odměnou Vám bude krásně zelená a svěží zahrada. Jsme tady pro Vás!

Firma: EXPLEO s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Steatitové produkty

18.9.2018  Steatitové produkty

Specializujeme se na výrobu a dodávku steatitových produktů z technické keramiky v prvotřídní kvalitě. Steatitové produkty jsou díky svým vlastnostem mechanicky i rozměrově odolné proti vysokým teplotám.

V naší nabídce naleznete různé varianty:
* Pojistková pouzdra
* Izolační korálky
* Keramické nosníky
* Průchodky
* Rozpěrné sloupky
* Svorkovnice
* Nosníky odporového drátu
* Topná tělesa

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Šnekové kolo pro A12, A20

18.9.2018  Šnekové kolo pro A12, A20

Šnekové kolo pro soustružnický automat typ A12, A20. Prodej kompletního sortimentu náhradních dílů pro soustružnické automaty A12, A20.

Modulová obrážecí fréza - TOS Čelákovice

18.9.2018  Modulová obrážecí fréza - TOS Čelákovice

Prodáme modulovou obrážecí frézu m 5,5 x 20°.

Rozvodová spojka A20B

18.9.2018  Rozvodová spojka A20B

Rozvodová spojka pro soustružnický automat A20B. Prodej náhradních dílů pro soustružnické automaty vačkové - výrobce Kovosvit.

Upínací ložisko A20B

18.9.2018  Upínací ložisko A20B

Nabízíme náhradní díly do upínacího ložiska (pro stroj A20B), nebo prodej kompletního ložiska. Prodáváme náhradní díly pro soustružnické automaty křivkové výrobce MAS KOVOSVIT.

Závitovací přístroj A20B

18.9.2018  Závitovací přístroj A20B

Prodáme přístroj pro řezání závitů nožem pro jednovřetenový soustružnický křivkový automat revolverový A16A, A20A, A20B. Starší, již používaný.

Nerezové hadicové armatury, hadice

18.9.2018  Nerezové hadicové armatury, hadice

Nabízíme nerezové hadicové armatury, hadice také kompletně zalisované, pákové a trubkové spojky. Více informací o sortimentu naleznete na našich stránkách.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nástrčková šroubení pro plastové hadičky

18.9.2018  Nástrčková šroubení pro plastové hadičky

Nástrčková šroubení z nerezi vhodné pro plastové hadičky.
U Push-In se hadice zastrčí až na doraz a speciální fixační kroužek zajišťuje spolehlivé uchycení a utěsnění i bez dalších pomocných prostředků.
Na rozdíl od spojení Push-In, u něhož se hadice zasouvá, se u nasazovacího spojení Push-On hadice nasazuje na speciálně vyvinuté a vytvarované hrdlo, které spolu se základním tělesem tvoří jednotku, a upíná se převlečnou maticí.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nožní impulsní svářečka PFS 650x2

18.9.2018  Nožní impulsní svářečka PFS 650x2

Nožní impulsní svářečka typu PFS 650x2 s vytápěnou horní i spodní čelistí je vhodný typ impulsní svářečky pro provozovny, podniky i malé podnikatele pro svařování převážně silných druhů polyethylenových (PE) nebo polypropylenových (PP) fólií, kombinovaných materiálů a rovněž papírem nebo hliníkem kašírovaných materiálů.
Bez problémů zvládá svařovat 0,2 mm materiál i se záložkami.

Firma: C & C LÍNĚ spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej a oprava turbodmychadel

17.9.2018  Prodej a oprava turbodmychadel

Naším cílem je nabídnout zákazníkům kvalitní služby za použití nových technologických postupů a odborných zkušeností našich pracovníků. Jednou z mnoha služeb naší společnosti je oprava turbodmychadel ABB Garett PBS, plus celková renovace, jako je čištění, vyvažování nebo osazení originálními komponenty a prodej nových turbodmychadel pro kogenerační jednotky. Pro konkrétní informace navštivte naši webovou stránku, případně nás kontaktujte. Jsme tady pro vás!

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pružná spojka POLY-NORM® AR

17.9.2018  Pružná spojka POLY-NORM® AR

Zajišťujeme dodávku hřídelových pružných spojek pro různá využití ve strojírenství. Pružná spojka POLY-NORM® AR slouží pro přenos kroutícího momentu a tlumení torzních vibrací. Je možné ji využít i v pracovním prostředí s nebezpečím výbuchu - certifikace EU směrnice 94/0/ES-ATEX. Kompletní katalog hřídelových pružných spojek POLY-NORM® naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rovinná fréza AKCE!

17.9.2018  Rovinná fréza AKCE!

Rovinná fréza AKCE! Nabízíme zcela unikátní akci na nákup rovinné frézy - při objednání 1 ks rovinné frézy obdržíte sadu 8 ks VBD ODMT 0605ZZN 8230 nebo 8240 za 400 Kč. Rovněž nabízíme rovinné frézy pro těžké hrubování - při objednání 1 ks rovinné frézy obdržíte sadu 12 ks VBD SPUN 250620S 8026T za 600 Kč. Akce platí do vyprodání zásob. Pro kompletní výčet našich produktů navštivte naše webové stránky.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...