Stavebnictví - Nabídky

Potrubní ventilátory

19.7.2018  Potrubní ventilátory

Větrací ventilátory vhodné k osazení do potrubí, okna, na stěnu nebo na rovné i šikmé střeše. Je možno je instalovat i svisle. Ventilátory jsou vybaveny řídící jednotkou umožňující chod ve sníženém, provozním a zvýšeném režimu.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přívodní větrací jednotky

19.7.2018  Přívodní větrací jednotky

Sortiment přívodních vzduchotechnických jednotek s elektrickým nebo teplovodním ohřevem. Zahrnují jednotky s i bez ovládacích prvků pro regulaci ventilátoru a ohřívače.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Venkovní pozinkované parapety Praha

19.7.2018  Venkovní pozinkované parapety Praha

Nabízíme širokou škálu venkovních i vnitřních pozinkovaných parapetů. Pozinkované parapety jsou dostupné pro všechny kteří hledají kvalitní a cenově dostupné parapety pro svá okna. Boční plastové krytky jsou v barvě parapetu. ŘEZÁNÍ NA POŽADOVANOU DÉLKU V CENĚ PARAPETU! ŠROUBKY A ČEPIČKY V BARVĚ PARAPETU DODÁVÁME ZDARMA!Záruka 24 měsíců Doba dodání 3-5 dní.

Firma: OBESCH s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní parapety Praha

19.7.2018  Kvalitní parapety Praha

Hledáte kvalitní parapety pro Váš interiér i exteriér? Vybírejte u nás! Nabízíme širokou škálu vnitřních i vnějších parapetů, mezi nimiž naleznete například vnější parapety hliníkové a pozinkové a dále také vnitřní parapety dřevotřískové či plastové. Vybírejte z mnoha barev, vzorů či rozměrů a dodejte Vašim oknům punc luxusu!

Firma: OBESCH s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Brány a vrata z oceli

19.7.2018  Brány a vrata z oceli

Kovovýroba a ocelové konstrukce jsou naší každodenní činností, v níž jsme na trhu prorazili k prvním příčkám spolehlivosti a profesionality. Ocelové brány a vrata jsou pouze zlomkem z celé naší nabídky služeb. Specializujeme se na výrobu klasických i atypických vrat a bran v mnoha provedeních. Naším cílem je poskytnout zákazníkovi odborné poradenství, případně vizualizaci, následně výrobu a samotnou montáž ocelového prvku. Kontaktujte nás, čekáme na vaše dotazy.

Firma: 1OK ocelové konstrukce s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Montáž plotů, oplocení

19.7.2018  Montáž plotů, oplocení

Společnost ADH-PLOTY s.r.o. je specialista na montáž oplocení a plotů nejen k vašemu rodinnému domu, ale také k vaší firmě, obchodním prostorám nebo veřejným prostranstvím, parkům, sportovištím.
Nabízíme vám klasické čtyřhranné pletivo nebo elegantní svařované plotové panely s povrchovou úpravou pozinkováním nebo poplastováním s možností volby barevného odstínu.
Více informací najdete na našich stránkách. Těšíme se na vás!

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nátěry kovových konstrukcí Ostrava

19.7.2018  Nátěry kovových konstrukcí Ostrava

Zabýváme se profesionálními pracemi v oboru nátěrů kovových konstrukcí, zábradlí, kontejnerů, radiátorů apod. Působíme v Ostravě a okolí, v případě zájmu se k vám velice rádi přijedeme podívat, navrhneme řešení nátěrů kovových konstrukcí a cenovou relaci. Objednávky přijímáme s dvoutýdenním předstihem, abychom práci stihli kvalitně odvést. Kontaktujte nás, máme za sebou léta praxe a spoustu spokojených klientů.

Firma: Malíři Vratimov
Stát: cz Česká republika Více...
Kopání žump Liberecký kraj

19.7.2018  Kopání žump Liberecký kraj

Realizujeme veškeré zemní práce, jako je například kopání žump v Libereckém kraji, ale na základě domluvy i po celé ČR. Zemní a výkopové práce naší společnosti jsou známy pro kvalitní provedení a profesionalitu celého procesu, jako je naprostá spolehlivost v jednání a odpovědnost za odvedenou práci. Zajišťujeme veškeré výkopové práce, například kopání žump, odpadních jímek, ale i bazénů a mnoho dalšího. Kontaktujte nás pro detailnější informace.

Firma: Richard Wiehl - ZEMNÍ PRÁCE
Stát: cz Česká republika Více...
Tepelné izolace budov Ostrava, Karviná

19.7.2018  Tepelné izolace budov Ostrava, Karviná

Provádíme tepelné izolace budov, bytových domů i rodinných domů. Realizujeme kompletní zateplování fasády tepelnou izolací. Poradíme Vám s výběrem vhodného izolačního materiálu dle konkrétních potřeb.

Naše společnost zajišťuje veškeré stavební práce spojené s realizací tepelných izolací budov.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KUMAN spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dodavatelské stavební práce

19.7.2018  Dodavatelské stavební práce

Zaměřujeme se na dodavatelské stavební práce, jejichž součástí může být i zpracování příslušné dokumentace.

Stavební práce zajišťujeme pro dodavatele staveb, dodavatele stavebních prací, dodavatele technologií či pro jednotlivé odběratele.

Jsme schopni realizovat veškeré stavební realizace, a to v interiéru i exteriéru. Disponujeme moderní stavební mechanizací.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: KUMAN spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zemní práce Praha, Beroun

19.7.2018  Zemní práce Praha, Beroun

Zabýváme se zemními pracemi na zakázku. Naše společnost disponuje moderní stavební mechanizací, minibagry, rypadly apod. Provádíme výkopy pro inženýrské sítě, základů staveb, tepelných čerpadel, jezírek, bazénů, jímek, čističek, koryt potoků a další zemní práce dle Vašich požadavků.

Jsme schopni realizovat zemní a výkopové práce v i náročně dostupných místech.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KJ CZ stavební, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Technologie pro uzavírání potrubí

19.7.2018  Technologie pro uzavírání potrubí

Nabízíme práce s balonovací a navrtávací technikou (voda, plyn, chemické a ropné produkty apod.) Bezodstávkové řešení havárií, vysazování odboček a opravy za plného provozu.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: FASTRA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kadeřnická umyvadla

19.7.2018  Kadeřnická umyvadla

Dodáváme plastová kadeřnická umyvadla pro vybavení profesionálních holičství a kadeřnických salónů. Kadeřnická umyvadla nabízíme v různých velikostech s připevněnou hadicí pro odtok vody. Umyvadla jsou výškově nastavitelná a k dostání v praktické černé barvě. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PULS - PRAHA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Keramické kachle

19.7.2018  Keramické kachle

Zabezpečujeme dovoz kvalitních keramických kachlů na obložení kachlových kamen a vložek. Dodáváme prvotřídní keramické kachle švýcarské firmy Swissskeramika. Luxusní keramické kachle se vyrábějí pomocí nejnovější technologie s prvky ruční výroby. Díky tomuto výrobnímu procesu patří keramické kachle mezi špičku na trhu obkladů a kachlů. Navštivte naše webové stránky a vyberte si z mnoha barevných odstínů.

Firma: ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Malíři pokojů Plzeň

18.7.2018  Malíři pokojů Plzeň

Jsme odborníci v oboru malířských služeb v celém rozsahu činností. Zajistíme pro Váš interiér dokonale odvedenou malířskou práci. Malujeme byty, jednotlivé pokoje, ale také komerční prostory, jako jsou například kanceláře apod. Malíři pokojů naší firmy jsou dokonalými profesionály, kteří ctí kvalitu odvedených služeb, spolehlivost v jednání a flexibilitu realizovaných prací. V případě dotazů, nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám vše zodpovíme. Těšíme se na Vás!

Firma: AC MALÍŘSTVÍ
Stát: cz Česká republika Více...