Stavebnictví - Nabídky

Venkovní rolety a žaluzie

17.7.2019  Venkovní rolety a žaluzie

Nabízíme kvalitní předokenní rolety a žaluzie od firmy Schlotterer. Předokenní stínění zabrání přehřívání místností, snižuje úniky tepla a poskytuje ochranu před pohledy z vnějšku. Rolety s ochranou proti nadzvednutí pancíře jsou dalším bezpečnostním prvkem. Žaluzie poskytují možnost řízení světla. Informujte se na inovativní lamely žaluzií RetroLux - více světla v interiéru, lepší výhled. Boxy z taženého hliníku o síle 2 mm, podomítkové, pohledové i bez schránek do připravených překladů.

Firma: UMSHAUS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dřevohliníková okna jižní Čechy

17.7.2019  Dřevohliníková okna jižní Čechy

Nabízíme kvalitní dřevohliníková okna největšího výrobce oken v Evropě. Okna Internorm jsou známá důrazem na kvalitu, design a praktičnost. Jsou vhodná pro nízkoenergetické a pasivní domy. Díky hliníku vně jsou prakticky bezúdržbová. Prodej a montáž realizujeme v okresech Český Krumlov, České Budějovice, Prachatice, Vimperk, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec, Strakonice...

Firma: UMSHAUS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tepelná izolace staveb

17.7.2019  Tepelná izolace staveb

Nebaví vás vysoké účty za topení? Máme pro vás řešení: provádíme tepelné izolace všech typů staveb. Investujte jednorázově do zateplení svého domu nebo průmyslové haly a pak už jen šetřete a šetřete. Rádi vám poradíme, jaký typ tepelné izolace je pro vaše účely nejvhodnější a vše zajistíme. Obraťte se na nás!

Firma: PRAIZ - stavební izolace, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výmalba interiérů Ostrava a okolí

17.7.2019  Výmalba interiérů Ostrava a okolí

Jsme profesionálové v oboru malířských služeb a specializujeme se na výmalbu bytových i komerčních prostor. Vymalujeme pokoje, kanceláře, ale také ordinace či herny pro děti, poradíme si s výmalbou schodišť i nestandardních prostor. Pomůžeme vám vybrat barevný odstín vhodný pro konkrétní zaměření interiéru, navrhneme malířskou techniku, odvedeme dobrou práci, kterou završíme dokonalým úklidem. Objednávky přijímáme s dvoutýdenním předstihem. Kontaktujte nás.

Firma: Malíři Vratimov
Stát: cz Česká republika Více...
Odvodnění zahrad Praha, Beroun

17.7.2019  Odvodnění zahrad Praha, Beroun

Provádíme odvodnění zahrad a realizaci drenáží. Pro odvodnění zahrad jsme vybaveni moderní stavební mechanizací, díky níž jsme schopni realizovat nejrůznější zemní práce a úpravy terénu i ve špatně dostupných a náročných terénech.

Kompletní informace včetně výčtu námi dalších služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KJ CZ stavební, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výmalba pokojů Praha, Hostivice

17.7.2019  Výmalba pokojů Praha, Hostivice

Zaměřujeme se na výmalbu pokojů bytů, rodinných domů, kanceláří a jiných komerčních objektů. Nabízíme i sádrokartonářské práce při změně vnitřních dispozic interiérů. Zajistíme výmalbu pokojů přesně dle Vašich požadavků. Součástí jsou samozřejmě i úklidové práce po výmalbě pokojů. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ZAMARCOS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dřevohliníková okna Internorm HF410

16.7.2019  Dřevohliníková okna Internorm HF410

Okno HF410 od společnosti Internorm se výrazně odlišuje od ostatních dřevohliníkových oken svou konstrukcí. Jádro tvoří hranol z vrstvených 3 mm silných dřevěných lamel. Směrem ven je okno opatřeno termoizolační pěnou a ukončeno hliníkovým opláštěním. Zevnitř je nosný hranol obložen ušlechtilou dřevinou (dub, modřín, jasan, ořech nebo smrk). Každý materiál je tak na správném místě.

Firma: UMSHAUS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rekuperace i do rekonstrukcí

16.7.2019  Rekuperace i do rekonstrukcí

S rekuperační jednotkou IV40 od společnosti Internorm, která je zabudovaná do rámu okna, je možné využít výhody rekuperace i tam, kde již není možné budovat rozvody vzduchotechniky a umístit řídicí jednotky do technických místností. To vše s výhodami decentralizované rekuperace, vysokou účinností (až 93%) a bez nepěkných ventilátorů na fasádě. Přijďte se informovat do naší kanceláře v Českém Krumlově. Dodáváme i do okresů České Budějovice, Strakonice, Jindřichův Hradec, Tábor, Písek, Prachatice.

Firma: UMSHAUS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Atypické ploty a oplocení na zakázku

16.7.2019  Atypické ploty a oplocení na zakázku

Nevyhovuje vám nabídka plotů a máte specifičtější požadavky? Neváhejte se na nás obrátit, vyrábíme atypické plotové sloupky a plotové rámy na zakázku. Rádi vám namontujeme plot přesně podle vašich představ. Cenovou kalkulaci pro vás uděláme zdarma, dopravu i servis zajistíme.
Napište nám!

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lakýrnické práce Ostrava a okolí

16.7.2019  Lakýrnické práce Ostrava a okolí

Lakýrnickými pracemi se profesionálně zabýváme již mnoho let a na kontě máme řadu spokojených klientů. Pokud i vy hledáte řemeslníky, jejichž práce je i jejich posláním, pak jste u nás na správné adrese. Zabýváme se komplexními službami v oboru malířských, natěračských i lakýrnických prací a v Ostravě a okolí. Objednávky přijímáme s dvoutýdenním předstihem, abychom práci stihli kvalitně odvést. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás.

Firma: Malíři Vratimov
Stát: cz Česká republika Více...
Kopání základů Praha, Beroun

16.7.2019  Kopání základů Praha, Beroun

Věnujeme se kopání základů pro stavby menšího rozměru, zahradní chaty či ploty. Disponujeme moderní stavební mechanizací pro výkon nejrůznějších zemních a výkopových prací. Jsme vybaveni minirypadlem či smykovým nakladačem. Mimo kopání základů jsme schopni realizovat také nejrůznější stavební výkopy či příkopy.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KJ CZ stavební, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zednické práce Praha, Hostivice

16.7.2019  Zednické práce Praha, Hostivice

Nabízíme zednické práce v okrese Praha - Západ. Sídlo naší firmy naleznete v Hostivicích. Poskytujeme kompletní služby v oblasti zednických a stavebních prací. Montujeme sádrokarton, zajišťujeme zděné omítky a veškeré stavební úpravy. Kompletní informace o námi poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ZAMARCOS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Obloukové a rovné parkovací zábrany

16.7.2019  Obloukové a rovné parkovací zábrany

Bezpečnostní ochranné zábrany především pro parkovací systémy, ochranu stěn, strojů, sloupů atd.
Vyrobeno z oceli s kvalitní povrchovou úpravou, která zaručuje dlouhodobý estetický vzhled výrobků.
Jednoduchá instalace.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
MURFOR Výztuž zdiva

16.7.2019  MURFOR Výztuž zdiva

Dodáváme výztuž zdiva do ložných spár pro zdění na maltu - typ RND a na lepidlo - typ EFS. Vhodné jako prevence proti trhlinám ve zdivu, pro příčky, suterénní zdivo - boční tlak, opěrné stěny. Prodlužuje délky dilatačních celků - fasády - lícové zdivo.

Firma: Ing. Jiří KOTAČA - Želex
Stát: cz Česká republika Více...
Ploché kotvy zdiva

16.7.2019  Ploché kotvy zdiva

Dodáváme kotvy zdiva - nerezové ocelové pásky různé rozměry a tloušťky pro kotvení zdivo-zdivo, zdivo-monolit, zdivo-ocel. Práce s nimi zrychluje zdění, není nutno sekat kapsy pro vazbu. Vše certifikováno. Dále dodáváme výztuž zdiva MURFOR a další příslušenství pro zdivo a lícové zdivo.

Firma: Ing. Jiří KOTAČA - Želex
Stát: cz Česká republika Více...