Stavebnictví - Nabídky

Ochranné nátěry fasád

24.3.2018  Ochranné nátěry fasád

Realizujeme ochranné nátěry fasád. Jsme malíři tělem i duší, jsme profesionálové, na které se můžete spolehnout. Naše nabídka služeb je dostatečně široká, tak aby každý náš zákazník od nás odcházel spokojen. Součástí našich služeb jsou také aplikace ochranných nátěrů fasád proti nejen znečištění, ale třeba také na ochranu před plísněmi a dalšími organickými nečistotami. Kontaktujte nás pro více informací. Těšíme se na Vás!

Firma: AC MALÍŘSTVÍ
Stát: cz Česká republika Více...
Výmalba ordinací Ostrava a okolí

24.3.2018  Výmalba ordinací Ostrava a okolí

Zabýváme se komplexními malířskými službami. Naším cílem je nejen kvalitně odvedená práce, ale rovněž profesionální poradenství. Pomůžeme vám vybrat barevný odstín i techniku vhodnou pro daný interiér. Například ordinace lékařů vnímáme jako prostor k uzdravování lidí, který by měl být sterilní, ale nikoli depresivní. Objednávky přijímáme s dvoutýdenním předstihem, abychom práci stihli kvalitně odvést. Kontaktujte nás, vymalujeme i vaši ordinaci!

Firma: Malíři Vratimov
Stát: cz Česká republika Více...
Kontroly a čištění spalinových cest

24.3.2018  Kontroly a čištění spalinových cest

Nabízím odborné služby kominického charakteru, mimo jiné také pravidelné kontroly, čištění a revize spalinových cest. Jsem odborníkem v oboru kominických prací a důrazně doporučuji: Nezapomínejte na kontrolu a čištění spalinových cest! Už jsem mnohokrát viděl, co zanedbaná péče o komín dokáže. Kontaktujte mne pro další informace, velice rád se Vám budu věnovat. Mám dlouholeté zkušenosti, jsem spolehlivý a mé služby jsou cenově přijatelné.

Firma: David Mlčoch
Stát: cz Česká republika Více...
Výkopy plynu i kanalizace

24.3.2018  Výkopy plynu i kanalizace

Realizujeme výkopy plynu i kanalizací. Naše společnost se snaží nabídnout svým zákazníkům komplexní služby oboru zemních prací. Jsme flexibilní a rádi se přizpůsobíme časovým možnostem klienta, za svou odvedenou práci neseme odpovědnost. V případě že máte v plánu výkopy plynu, kanalizace nebo jiné zemní práce, kontaktujte nás, velice rádi Vám vyjdeme vstříc. Těšíme se na Vás!

Firma: Richard Wiehl - ZEMNÍ PRÁCE
Stát: cz Česká republika Více...
Kompletní rekonstrukce na klíč

24.3.2018  Kompletní rekonstrukce na klíč

Provádíme kompletní rekonstrukce na klíč. Ať už plánujete změnu vzhledu Vašeho bydlení nebo chcete snížit nároky na energetický provoz, naše stavební firma zajišťuje veškeré stavební práce na klíč. Používáme pouze kvalitní stavební materiály od prověřených výrobců.
V nabídce našich služeb naleznete:
* Bourací práce
* Sádrokartony
* Instalatérské práce
* Dlažby, obklady
* Instalace osvětlení a elektrospotřebičů
* Finální úklid

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: TopluX - stavby, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dekontaminace vzduchotechnických rozvodů

24.3.2018  Dekontaminace vzduchotechnických rozvodů

Systém vzduchotechniky je živnou půdou pro vznik a rozšíření bakterií, virů i plísní. Proto je nanejvýš důležité věnovat pozornost pravidelné údržbě a čištění vzduchotechnických systémů. Naše firma zajišťuje dekontaminace vzduchotechnických rozvodů a jejich účinnou dezinfekci. Jsme vybaveni moderní technologií a také vybavením pro likvidaci jakýchkoliv znečištění, bakterií a virů.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ČE-NOVA CZ s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stavební práce Ostrava, Karviná

24.3.2018  Stavební práce Ostrava, Karviná

Zabýváme se kompletními stavebními pracemi na klíč, a to včetně vyhotovení příslušné projektové dokumentace. Stavební práce zabezpečujeme pro občanskou i průmyslovou výstavbu. Zajišťujeme i dílčí stavební práce pro jednotlivé dodavatele staveb.

Kompletní nabídku našich služeb a také ukázky našich realizací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KUMAN spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ploty na míru Praha

24.3.2018  Ploty na míru Praha

Vyrobíme originální ploty na míru pro Vaši bezpečnost a dokonalý design Vašeho objektu. Z naší produkce Vám nabízíme osobité ploty na míru funkčním potřebám Vašeho objektu i ploty se schopností dokreslit celkovou atmosféru Vašeho obydlí. Vyrábíme ploty z různých materiálů, z teplého dřeva, chladné ocele, i bezúdržbové ploty zděné.

Pro všechny Vaše požadavky máme řešení.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Zámečnictví TOČIMON s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkopy základů rodinného domu

24.3.2018  Výkopy základů rodinného domu

Zaměřujeme se na výkopy základů rodinného domu pomocí moderní stavební mechanizace. Díky minibagrům či rypadlu Ryan jsme schopni realizovat stavební výkopy i ve špatně dostupných místech či náročnějších terénech.

Kompletní výčet námi poskytovaných služeb v oblasti zemních a výkopových pracích naleznete na našich webových stránkách.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KJ CZ stavební, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkopové práce Praha, Střední Čechy

24.3.2018  Výkopové práce Praha, Střední Čechy

Provádíme výkopové práce ručně nebo strojně pomocí kvalitní stavební mechanizace. Jsme schopni realizovat nejrůznější stavební výkopy, úpravy terénu či vyrovnávání terénů. Díky moderní stavební mechanizaci zajišťujeme výkopové práce i na špatně dostupných místech.

Kompletní nabídku našich služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KJ CZ stavební, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nerezové baterie v podzimních barvách

24.3.2018  Nerezové baterie v podzimních barvách

Firma Cea je opět inovativní. Tentokrát přichází s novými barevnými variantami nerezové oceli, která je hlavním výrobním materiálem této značky. Všechny řady baterií bude možné vyrobit nově v odstínu BLACK DIAMOND, COPPER, BRONZE a BRASS. Barva je přímo součástí materiálu, není tedy možné, aby v důsledku používání baterie docházelo k jejímu odlupování či nežádoucímu zabarvení. Intenzivní tóny černého provedení, mědi, bronzu a mosazi nemění povrchové vlastnosti nerezové oceli.

Firma: AQUA TRADE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Poplastované plotové pletivo

23.3.2018  Poplastované plotové pletivo

Nabízíme kvalitní poplastované pletivo na plot. Toto elegantní čtyřhranné pletivo patří k vůbec nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším typům vůbec – výborně se hodí k oplocení domů, zahrad nebo parků. Dodáváme také speciální tenisové pletivo s menšími oky, které zabrání, aby míček proletěl skrz plot.
Pletivo dodáváme v tmavě zeleném odstínu RAL, na přání můžeme zajistit i jiný odstín.

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vysokorychlostní motorická branka

23.3.2018  Vysokorychlostní motorická branka

Vysokorychlostní motorická branka je skvělým řešením pro široký rozsah vnitřních aplikací a lze ji instalovat jak v kancelářských, bankovních i administrativních budovách, v galeriích, na výstavách i v obchodních centrech.
Možnost napojení na EPS.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Novinka v parkovacích systémech

23.3.2018  Novinka v parkovacích systémech

Parkovací systémy GATEout a GATEin spojují výhody odjezdových a příjezdových terminálů s automatickými závorami s délkou ramene do 5 m. Vynikají moderním vzhledem, kvalitním provedením a jednoduchostí používání. Více na našich webových stránkách.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Malování škol a školek Ostrava a okolí

23.3.2018  Malování škol a školek Ostrava a okolí

V oboru malířských, natěračských a lakýrnických služeb se pohybujeme již mnoho let. Jednou z mnoha činností, které nabízíme, je malování mateřských škol, školních prostor i prostor volnočasových aktivit pro děti. Víme přesně, jaké barevné kombinace jsou vhodné do interiérů sloužících ke studiu a naopak do místností pro zábavu a odpočinek. Potřebují vaše prostory novou výmalbu? Objednávky přijímáme s dvoutýdenním předstihem, abychom práci stihli kvalitně odvést. Kontaktujte nás.

Firma: Malíři Vratimov
Stát: cz Česká republika Více...