Stavebnictví - Nabídky

Protipožární dvířka

20.10.2017  Protipožární dvířka

Vyrábíme protipožární dvířka do instalačních šachet s odolností EW/EI 15-60 DP1.
Protipožární dvířka jsou ocelová, včetně rámu.
Povrchová úprava: základní nátěr, komaxit, nerez.
Rozměry: dle požadavků, od rozměru 300x300 mm.
Dodací lhůty: cca 2-5 týdnů.

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Protipožární dřevěné stěny a dveře

20.10.2017  Protipožární dřevěné stěny a dveře

Naše firma již 22. rokem vyrábí, dodává a montuje protipožární dřevěné a ocelové prosklené, plné a kazetové dveře a stěny. Protipožární dveře a stěny montujeme a dodáváme po celé republice. Na požádání Vám zpracujeme cenovou nabídku, případně zašleme referenční fotografie.

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Samozavírače GEZE

20.10.2017  Samozavírače GEZE

Dodáváme samozavírače GEZE, vhodné k montáži na protipožární dveře. Typy TS 2000 s ramínkem, TS 3000 s kluznou lištou, TS 4000 s ramínkem, TS 5000 s kluznou lištou.
Pozor akční cena na GEZE TS 2000V s ramínkem: 1.000,- Kč/ks bez DPH.

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čelisťový drtič McCloskey J50

20.10.2017  Čelisťový drtič McCloskey J50

Aktuálně nabízíme k prodeji největší z modelů čelisťových drtičů McCloskey J50 s šířkou čelistí 1270 mm. Je to stroj z roku 2012 s motorem CAT 9 T3 a má natočeno cca 5500 mth, resp. cca 4000 hodin drcení. Má boční dopravník, ochranu pasu, skrápění a mgt separátor. Při stavu 4900 mth byla provedena kompletní repase stroje s výměnou čerpadla a nasazeny nové čelisťové desky. Drtič byl po celou dobu pravidelně udržován ve velmi dobrém stavu. Cena drtiče je 4,9 mil. Kč s možností rozložení splátek.

Firma: INGES s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bourací práce Liberecký kraj

20.10.2017  Bourací práce Liberecký kraj

V naší nabídce služeb najdete veškeré zemní práce, pod které spadají i práce bourací. Zabýváme se bouráním nejrůznějších objektů, od těch, na které je třeba kvalitní techniky, tak těch na které je třeba použít ruční sílu. Bouráme chaty, chalupy, garáže, zkrátka vše co potřebujete zlikvidovat. Součástí našich služeb je komplexnost, tedy nejen bourací práce, ale i likvidace všeho co po bourání zbude. Likvidujeme zásadně ekologickým způsobem. Kontaktujte nás!

Firma: Richard Wiehl - ZEMNÍ PRÁCE
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní provedení zednických prací

20.10.2017  Kvalitní provedení zednických prací

Nabízíme kvalitně odvedené zednické práce na míru. Zednické práce jsou základní součástí stavebních prací menších interiérových i větších exteriérových rozměrů. Naším cílem je odvést kvalitní práci, a i ta nejmenší objednávka je pro nás stejně důležitým závazkem, jako práce velkých rozsahů. Hledáte-li kvalitu, praxi, skvělé výsledky a loajalitu, pak jste u nás správně. Kontaktujte nás, velice rádi Vás provedeme škálou našich služeb. Jsme tady jen pro Vás!

Firma: MTS Bolvan s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní příčky - praktické řešení

20.10.2017  Mobilní příčky - praktické řešení

Jak nejrychleji a nejefektivněji vyřešit předělení většího prostoru? Odpověď je velice snadná. Řešením jsou mobilní příčky. S mobilními příčkami máme velice dobré zkušenosti nejen my, ale hlavně naši klienti. V případě, že se potýkáte s otázkou členění prostoru na menší, pak nás kontaktujte, velice rádi Vám vysvětlíme možnosti řešení a předložíme reference našich spokojených klientů. Vnitřní suché stavby jsou naší doménou – spolehněte se na nás!

Firma: INTER GIPS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Realizace, rekonstrukce půdních vestaveb

20.10.2017  Realizace, rekonstrukce půdních vestaveb

Půdní prostor je ideálním místem pro stavbu obytných zákoutí, ale i celých bytových jednotek. Realizace a rekonstrukce půdních vestaveb je doménou našich odborných zkušeností. Rozhodně se nemusíte bát nějakých stavebních komplikací, s kvalitními materiály, odbornými zkušenostmi a léty praxe, jde taková stavba či přestavba rychle od ruky. Pokud vlastníte půdní prostor a uvažujete o půdní vestavbě, kontaktujte nás, velice rádi Vám podrobně vysvětlíme celou stavební proceduru.

Firma: HÁJEK TOMÁŠ
Stát: cz Česká republika Více...
Výstavba zahradních skalek a zídek

20.10.2017  Výstavba zahradních skalek a zídek

Zabýváme se výstavbou zahradních skalek a opěrných zídek, které přinášejí do každé zahrady nejenom vysoký estetický prvek, ale také mohou plnit opěrnou funkci. Zahradní skalky realizujeme kompletně na klíč včetně osázení nejrůznějších rostlin dle Vašeho výběru. Při výstavbě používáme kvalitní přírodní kámen.

Více informací je k dostání na našich webových stránkách.

Firma: Royal Mayer
Stát: cz Česká republika Více...
Oplocení pozemků Opava, Dolní Benešov

20.10.2017  Oplocení pozemků Opava, Dolní Benešov

Zajišťujeme oplocení pozemků u rodinných domů, bytových i nebytových objektů. Realizujeme výstavbu plotů kompletně na zakázku. Jsme schopni zajistit také terénní úpravy pozemků. Také pokládáme zámeckou dlažbu.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: Michal Hažík
Stát: cz Česká republika Více...
Pokládka podlahových krytin Praha

20.10.2017  Pokládka podlahových krytin Praha

Zajišťujeme veškeré stavební a montážní práce spojené s pokládkou podlahových krytin v komerčních i bytových objektech. Provádíme pokládku parketových podlah, plovoucích podlah, palubek, PVC podlah i koberců.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: STAVOR PRAHA CONSULTING s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Střešní krytina z rukou odborníků

20.10.2017  Střešní krytina z rukou odborníků

Střecha chrání budovu před nepřízní počasí, a proto dbejte na důkladný výběr odborníků v oblasti pokrývačských prací. Pouze kvalitní střešní krytina z rukou odborníků dodá Vašemu domu korunu, kterou si zaslouží. Naši odborníci mají dobré zkušenosti například s pokládkou betonových tašek, keramických tašek, asfaltových šindelů atd. Kontaktujte nás, velice rádi Vám poradíme vhodnou střešní krytinu pro Váš dům.

Firma: Tomáš Paseka
Stát: cz Česká republika Více...
Pokládka střešních krytin

20.10.2017  Pokládka střešních krytin

Zajišťujeme pokládku střešních krytin a montáž klempířských prvků. Realizujeme pokládku střešních krytin v různém provedení dle výběru zákazníka. Zabezpečujeme veškeré klempířské a pokrývačské práce.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KUMAN spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Montáž sádrokartonu Bruntál, Rýmařov

20.10.2017  Montáž sádrokartonu Bruntál, Rýmařov

Zaměřujeme se na montáž sádrokartonu při nejrůznějších stavebních úpravách v interiéru. Nabízíme nejrůznější stavební práce včetně realizace sádrokartonových příček a podhledů. Garantujeme kvalitně odvedenou práci.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Svatopluk Valuch
Stát: cz Česká republika Více...
Výkopové práce Beroun

20.10.2017  Výkopové práce Beroun

Zaměřujeme se na výkopové práce různého rozsahu. Naše společnost disponuje moderní stavební mechanizací pro stavební výkopy a další zemní práce dle Vašeho požadavku. Provádíme výkopy inženýrských sítí, základů staveb, drenážních rýh, jezírek, bazénů, jímek, telených čerpadel a mnoho dalšího.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: KJ CZ stavební, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...