Stavebnictví - Nabídky

Bezpečnostní oplocení na klíč

18.1.2020  Bezpečnostní oplocení na klíč

Zajišťujeme komplexní servis v oblasti bezpečnostního oplocení budov. Máme široký výběr kvalitního oplocení a ostnatých a žiletkových drátů, zhotovujeme mříže do oken a další bezpečnostní kovové prvky. Neváhejte se na nás obrátit, zabezpečíme i váš objekt.

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkopové práce minibagrem

18.1.2020  Výkopové práce minibagrem

Provádíme výkopové práce minigabrem. Realizujeme výkopy pro inženýrské sítě, výkopy základů staveb, výkopy drenážních rýh, výkopy pro tepelná čerpadla, terénní úpravy a další zemní i výkopové práce dle Vašich konkrétních požadavků.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: KJ CZ stavební, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zedníci Praha - Západ, Hostivice

18.1.2020  Zedníci Praha - Západ, Hostivice

Hledáte zkušené zedníky v okrese Praha - Západ? Nabízíme Vám kompletní zednické práce, zdění a realizaci omítek pro bytové i nebytové objekty. Naši zedníci realizují veškeré práce na zakázku přímo Vám na míru. Poskytneme Vám kompletní poradenství a profesionální práci. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ZAMARCOS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zámečnická výroba Vysočina

17.1.2020  Zámečnická výroba Vysočina

Naše firma ADH-KOVO s.r.o. zajišťuje kvalitní zakázkovou zámečnickou výrobu. Potřebujete kovové schodiště, zábradlí, regály, mříže do oken, atypický plot, bránu nebo branku? Jsme tady pro vás.
Cenovou kalkulaci pro vás uděláme zdarma, rádi vám také poradíme. Samozřejmostí je povrchová úprava výrobku, doprava, odborná montáž a záruční i pozáruční servis.
Kontaktujte nás!

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Moderní kuchyně na míru

17.1.2020  Moderní kuchyně na míru

Moderní kuchyň v našem podání znamená nejen originalitu, souznění s prostorem, ale také prostorovou úspornost a maximální funkčnost. Každá z moderních kuchyní, kterou vytvoříme je naprostým originálem, neboť neexistují dva stejné požadavky našich klientů a zároveň stejný potenciál interiéru. Jediné co naše kuchyně spojuje je komfort, který svým uživatelům poskytují. I pro Vás jsme připraveni vytvořit, vše co je v našich silách a možnostech. Kontaktuje nás!

Firma: VAMARK
Stát: cz Česká republika Více...
Pronájem minirypadla s obsluhou

17.1.2020  Pronájem minirypadla s obsluhou

Zajišťujeme pronájem minirypadla s obsluhou pro nejrůznější využití ve stavebním a zemědělském průmyslu. Díky kompaktním rozměrům minirydla lze provádět výkopové práce i na špatně dostupných místech. Minirypadlo dosahuje do hloubky 2 metrů s průjezdností 97 cm. Malá hmotnost minirydla vylučuje zatěžování terénu a poškození zámkových dlažeb, trávníků apod.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KJ CZ stavební, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Distanční podložka, spodní krytí, Drupak

17.1.2020  Distanční podložka, spodní krytí, Drupak

Plastová distanční podložka pro spodní krytí betonu. Vysoká únosnost, výborné zatékání betonu, má zámek = dá se nadpojovat do nekonečného pásu. Krytí od 15-50 mm, délky 1 m nebo 2 m.

Firma: Ing. Jiří KOTAČA - Želex
Stát: cz Česká republika Více...
Ocelové distanční prvky pro armování UTH

17.1.2020  Ocelové distanční prvky pro armování UTH

Mimořádná nabídka distančních prvků mezi spodní a horní armaturu do monolitických konstrukcí- výprodej nadzásob. Nabízíme k dodání ihned. Dopravu po ČR a SR zajišťujeme. Dále nabízíme další distanční prvky a vymezovací podložky (betonové, ocelové a plastové) pro monolitické konstrukce dle www.

Firma: Ing. Jiří KOTAČA - Želex
Stát: cz Česká republika Více...
Obloukové a rovné parkovací zábrany

16.1.2020  Obloukové a rovné parkovací zábrany

Bezpečnostní ochranné zábrany především pro parkovací systémy, ochranu stěn, strojů, sloupů atd.
Vyrobeno z oceli s kvalitní povrchovou úpravou, která zaručuje dlouhodobý estetický vzhled výrobků.
Jednoduchá instalace.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Vestavěné skříně pro moderní domácnost

16.1.2020  Vestavěné skříně pro moderní domácnost

Realizujeme vestavěné skříně pro moderní domácnost na míru potřebám a požadavkům našich klientů. Kontaktujte nás, přijedeme, vyměříme, zaznamenáme Vaše požadavky a vyrobíme pro Vás vestavěnou skříň, která z Vašich prostor udělá moderní, prostorově ekonomickou a originální domácnost. Na kontě již máme desítky takových skříní a každá dělá čest našemu jménu. Buďte i Vy jedním z mnoha našich spokojených zákazníků. Těšíme se na Vás!

Firma: VAMARK
Stát: cz Česká republika Více...
Zemní práce minibagrem

16.1.2020  Zemní práce minibagrem

Zajišťujeme zemní práce minibagrem pomocí moderní stavební mechanizace. Disponujeme minibagry, smykovým nakládačem, rypadlem a jinou bourací technikou. Jsme schopni provádět i náročné úpravy terénu, stavební výkopy, přípravy terénu na stavby, nakládání a přemísťování nákladu, vyrovnávání terénu apod.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KJ CZ stavební, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stavební úpravy bytů Praha, Hostivice

16.1.2020  Stavební úpravy bytů Praha, Hostivice

Realizujeme stavební úpravy bytů a domů na zakázku. V rámci stavebních úprav bytů a domů poskytujeme celou škálu služeb:
* Stavební práce
* Zednické práce
* Malířské práce
* Sádrokartony
...a také kompletní úklid po stavebních úpravách.

Působíme především v okrese Praha - Západ. Sídlo naší je v Hostivicích. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: ZAMARCOS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Venkovní stínění

15.1.2020  Venkovní stínění

Nabízíme kvalitní předokenní rolety a žaluzie od firmy Schlotterer. Předokenní stínění zabrání přehřívání místností, snižuje úniky tepla a poskytuje ochranu před pohledy z vnějšku. Rolety s ochranou proti nadzvednutí pancíře jsou dalším bezpečnostním prvkem. Žaluzie poskytují možnost řízení světla. Boxy z taženého hliníku o síle 2 mm, podomítkové provedení i provedení bez schránek. Dodáváme především v okresech Č. Krumlov, Č. Budějovice, Strakonice, Písek, Prachatice, Tábor a Jindřichův Hradec.

Firma: UMSHAUS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Okrasné pletivo

15.1.2020  Okrasné pletivo

Dekorativní pletivo a sloupky, dodávané v elegantní tmavě zelené barvě, zkrášlí každou zahradu, trávník nebo park. Toto pletivo je zhotoveno z kvalitního pozinkovaného a poplastovaného drátu a dodáváme ho v několika typech a rozměrech.
Více informací najdete na našich webových stránkách.

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Strojní demolice staveb

15.1.2020  Strojní demolice staveb

Specializujeme se na strojní demolice staveb včetně odvozu a třídění stavebního odpadu. Zajišťujeme demolice rodinných domů, přístaveb, garáží, drobných dřevěných staveb apod. Demolice staveb realizujeme prostřednictvím metody postupného odbourávání, která je více šetrná k okolí.

Disponujeme moderní stavební mechanizací a samozřejmostí je i obsluha vyškolených pracovníků.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KJ CZ stavební, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...