Stavebnictví - Nabídky

Gupfo - nanášečka lepidla

21.1.2019  Gupfo - nanášečka lepidla

Nanášečka lepidla - pro nanášení lepidla na větší plochy - pro výroby nábytku, pro truhláře, pokladače parket nebo pro tapetování, atd.
Pro rovnoměrné a dávkovatelné nanášení. Při spárovém a mřížovém lepení není třeba stírat lepidlo na hranách. Možnost použití lepidel s krátkým časem vytvrdnutí i na velkých plochách, čímž vznikají kratší časy lisování.

Nanášečka lepidla GUPFO s plastovým válečkem za 4590,- Kč/ks + DPH.
Katalog 2018 s celým sortimentem -pro firmy zdarma, více info na www.

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dřevohliníková okna Internorm HF410

21.1.2019  Dřevohliníková okna Internorm HF410

Okno HF410 od společnosti Internorm se výrazně odlišuje od ostatních dřevohliníkových oken svou konstrukcí. Jádro tvoří hranol z vrstvených 3 mm silných dřevěných lamel. Směrem ven je okno opatřeno termoizolační pěnou a ukončeno hliníkovým opláštěním. Zevnitř je nosný hranol obložen ušlechtilou dřevinou (dub, modřín, jasan, ořech nebo smrk). Každý materiál je tak na správném místě.

Firma: UMSHAUS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rekuperace i do rekonstrukcí

21.1.2019  Rekuperace i do rekonstrukcí

S rekuperační jednotkou IV40 od společnosti Internorm, která je zabudovaná do rámu okna, je možné využít výhody rekuperace i tam, kde již není možné budovat rozvody vzduchotechniky a umístit řídicí jednotky do technických místností. To vše s výhodami decentralizované rekuperace, vysokou účinností (až 93%) a bez nepěkných ventilátorů na fasádě. Přijďte se informovat do naší kanceláře v Českém Krumlově. Dodáváme i do okresů České Budějovice, Strakonice, Jindřichův Hradec, Tábor, Písek, Prachatice.

Firma: UMSHAUS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Atypické výrobky z oceli

21.1.2019  Atypické výrobky z oceli

Zakázková výroba ocelových konstrukcí a jejich montáž je naší odborností, pro kterou nás zákazníci vyhledávají a doporučují ostatním. Zabýváme se nejen výrobou tradičních kovových prvků, ale rovněž atypickým řešením dle požadavků a přání našich klientů. Nahlédněte do naší nabídky a očekávejte od nás kvalitní výrobu ocelových konstrukcí, jako jsou zábradlí, schodiště, brány, vrata, pergoly, ale také třeba kovové přístřešky, menší ocelové haly apod.

Firma: 1OK ocelové konstrukce s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Atypické ploty a oplocení na zakázku

21.1.2019  Atypické ploty a oplocení na zakázku

Nevyhovuje vám nabídka plotů a máte specifičtější požadavky? Neváhejte se na nás obrátit, vyrábíme atypické plotové sloupky a plotové rámy na zakázku. Rádi vám namontujeme plot přesně podle vašich představ. Cenovou kalkulaci pro vás uděláme zdarma, dopravu i servis zajistíme.
Napište nám!

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lakýrnické práce Ostrava a okolí

21.1.2019  Lakýrnické práce Ostrava a okolí

Lakýrnickými pracemi se profesionálně zabýváme již mnoho let a na kontě máme řadu spokojených klientů. Pokud i vy hledáte řemeslníky, jejichž práce je i jejich posláním, pak jste u nás na správné adrese. Zabýváme se komplexními službami v oboru malířských, natěračských i lakýrnických prací a v Ostravě a okolí. Objednávky přijímáme s dvoutýdenním předstihem, abychom práci stihli kvalitně odvést. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás.

Firma: Malíři Vratimov
Stát: cz Česká republika Více...
Kopání základů Praha, Beroun

21.1.2019  Kopání základů Praha, Beroun

Věnujeme se kopání základů pro stavby menšího rozměru, zahradní chaty či ploty. Disponujeme moderní stavební mechanizací pro výkon nejrůznějších zemních a výkopových prací. Jsme vybaveni minirypadlem či smykovým nakladačem. Mimo kopání základů jsme schopni realizovat také nejrůznější stavební výkopy či příkopy.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KJ CZ stavební, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zednické práce Praha, Hostivice

21.1.2019  Zednické práce Praha, Hostivice

Nabízíme zednické práce v okrese Praha - Západ. Sídlo naší firmy naleznete v Hostivicích. Poskytujeme kompletní služby v oblasti zednických a stavebních prací. Montujeme sádrokarton, zajišťujeme zděné omítky a veškeré stavební úpravy. Kompletní informace o námi poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ZAMARCOS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Průmyslové ventilátory

21.1.2019  Průmyslové ventilátory

Ventilátory této skupiny různých velikostí jsou bez motoru nebo jsou osazeny jednofázovými a třífázovými motory. Průtok vzduchu od 180 m³/h do 225.410 m³/h. Maximální pracovní teplota vzduchu (při trvalém provozu) 50°C, 130°C, ale i 200 °C.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nástěnné rekuperátory

21.1.2019  Nástěnné rekuperátory

Vysoce účinné rekuperační jednotky pro využití tepla, či chladu. Kompaktní jednotky lokálního nebo centrálního provedení. Vynikající technické vlastnosti materiálů.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Větrání restaurací, barů a kuchyní

21.1.2019  Větrání restaurací, barů a kuchyní

Ve všech prostorách provozovny musí být zajištěna výměna vzduchu, nesmí docházet ke kondenzaci par a k nadměrnému usazování prachu; vzduch kontaminovaný výpary a kouřem v konzumačním prostoru musí být odstraňován. K tomu musí být zajištěna dostatečná výměna vzduchu. K tomu složí tyto ventilátory.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elektrické ohřívače ENV

21.1.2019  Elektrické ohřívače ENV

Série ENV elektrického ventilátoru topení výkonově mezi 2 kW a 15 kW je určen pro trvalé vytápění skladů, průmyslových objektů, garáží, sušáren, atd. Ventilátory jsou k dispozici s vestavěným vypínačem a termostatem, nebo s oddělenou ovládací skříňkou.
Kryt je vyroben z pozinkovaného ocelového plechu bílé barvy a spirály jsou vyrobeny z nerez oceli EN 1.4301. Stupeň krytí IP44 (stříkající-důkaz) a je schválen pro použití ve vlhkém a mokrém prostředí (např. sušárny).

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Průmyslové ventilátory

21.1.2019  Průmyslové ventilátory

Průmyslové ventilátory této skupiny různých velikostí a typ jsou jiné materiály, možnosti, volby a konfigurace jsou k dispozici na požádání. Montují se jako ventilátory určeny převážně pro válcovací automatické stroje, přívod vzduchu do spaloven a pecí, průmyslové výroby, lokální odtah, chlazení strojů apod.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nabízíme vám volné stavební kapacity

21.1.2019  Nabízíme vám volné stavební kapacity

Provádíme výstavbu a rekonstrukce objektů, domů, bytů, půdní vestavby, fasády a to včetně zateplených, montáže a rekonstrukce střech.
Zakázky zajišťujeme "na klíč" včetně všech souvisejících řemesel - prací topenářských, ZTI, elektroinstalačních, sádrokartonářských, tesařských, klempířských a pokrývačských. Provádíme výměny oken a dveří.
Vaši zakázku jsme schopni zrealizovat od projektu po kolaudaci.
Poradíme vám s jakýmkoliv technickým problémem
a bezplatně vypracujeme cenovou nabídku.

Firma: DOMINO - promont, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zateplování domů Praha

21.1.2019  Zateplování domů Praha

Naše stavební společnost vám nabízí zateplování domů z kontaktních zateplovacích systémů. Provádíme též fasády z klasických materiálů a omítek tepelně izolačních nové generace. Máme také zkušenosti s rekonstrukcemi historických fasád.
Dále provádíme novostavby, rekonstrukce domů a bytů, montáže a rekonstrukce střech, půdní vestavby.
Zakázky zajišťujeme na klíč, od projektu po realizaci.

Firma: DOMINO - promont, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...