Stavebnictví - Nabídky

Těsnící kartáče STRIBO

17.12.2017  Těsnící kartáče STRIBO

Těsnící kartáče STRIBO jsou vynikající pro utěsnění dveří, vrat, turniketů, zastřešení bazénů, ale i pro použití u různých průmyslových aplikací - čištění, leštění, broušení, atd.

Možno objednat kompletní kartáče v délce 100 a 300 cm s výškou PPL vlasu od 10 až do 150mm, s elox držákem typu H, F nebo Y.

Aktuální ceny na www.

Poskytujeme zajímavé slevy!

Katalog celého sortimentu včetně novinek pro firmy zdarma!

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Termoizolační nátěr ThermoPRIM+

17.12.2017  Termoizolační nátěr ThermoPRIM+

Nabízíme termoizolační nátěr ThermoPRIM+, který řeší časté problémy průmyslového odvětví. Termoizolační nátěr ThermoPRIM+ se velice snadno aplikuje, účinně snižuje teplotu žhavých povrchů, chrání majetek před ničivými požáry. A to není vše. Odolává i velmi silné vlhkosti a proto lez použít v provozech s výskytem horké páry, a je velice všestranný v použití. Kontaktujte nás pro další informace, případně nahlédněte naše webové stránky.

Firma: IZOLACTIVE, a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční výkopové práce Liberecký kraj

17.12.2017  Ruční výkopové práce Liberecký kraj

Ne každá lokalita je vhodná pro manipulaci s technikou, v případě že lokalita není přístupná strojní technice nebo není vhodná pro její použití, realizujeme ruční výkopové práce. V oboru se pohybujeme již mnoho let a přesně víme jak kvalitně odvést svou práci, tak abyste byli spokojeni. Pracujeme rychle a kvalitně, na nás se můžete spolehnout. Kontaktujte nás!

Firma: Richard Wiehl - ZEMNÍ PRÁCE
Stát: cz Česká republika Více...
Polykarbonátové desky pro stavebnictví

17.12.2017  Polykarbonátové desky pro stavebnictví

Polykarbonát je materiál stále častěji využívaný ve stavebnictví. Díky nízké hmotnosti, vysoké odolnosti proti UV záření a zároveň vysoké prostupnosti světla, skvělým mechanickým vlastnostem a odolnosti vůči alkalickým solím nachází uplatnění nejenom při stavebních realizací, ale také při výrobě reklamy. Polykarbonátové desky nabízíme v komůrkovém i plném provedení.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PORTAFLEX s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výstavba kanalizace Opava, Dolní Benešov

17.12.2017  Výstavba kanalizace Opava, Dolní Benešov

Zabýváme se výstavbou kanalizací kompletně na klíč. Provádíme komplexní stavební a zemní práce, realizace kanalizace dle dokumentace a následné terénní úpravy.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: Michal Hažík
Stát: cz Česká republika Více...
Čištění HVAC systémů

17.12.2017  Čištění HVAC systémů

Specializujeme se na kompletní čištění HVAC systémů, tedy topení, vzduchotechniky a klimatizace. Sanitaci a čištění HVAC systémů provádíme v nejrůznějších provozech průmyslového, gastronomického i komerčního charakteru. HVAC systémy jsou živnou půdou pro vznik a šíření nejrůznějších bakterií a plísní. Pravidelná a odborná údržba zajistí, že Vaše HVAC systémy budou vždy čisté, zdravotně nezávadné a odpovídající veškerým hygienickým požadavkům.

Firma: ČE-NOVA CZ s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rovnání terénů Praha, Beroun

17.12.2017  Rovnání terénů Praha, Beroun

Zaměřujeme se na rovnání terénů pro odvětví stavebnictví a zemědělství. Disponujeme smykovým nakládačem, jenž je vhodný nejenom pro rovnání terénů, ale také pro nejrůznější stavební výkopy, přemísťování nákladů apod. Díky vysoce manévrovacím schopnostem jsme schopni provádět zemní práce i ve špatně dostupných a náročných podmínkách.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KJ CZ stavební, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezúnikové navrtání potrubí

17.12.2017  Bezúnikové navrtání potrubí

Provádíme bezúnikové navrtání potrubí. Pro navrtávání používáme výhradně zařízení naší výroby KNS-F1 nebo COMPACT_F1.

Průměr navrtávaného potrubí: neomezeno
Průměr navrtávaných otvorů: do 700 mm
Tlak v navrtávaném potrubí: do 40 bar
Materiál navrtávaného potrubí: kovy, plasty, azbestocement a pod.
Média v navrtávaném potrubí: zemní plyn, ropa, jedovaté plyny, voda, neagresivní plyny a kapaliny.
Pracovní teplota: -50/+70ºC

Firma: FASTRA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Provádění zděných staveb

17.12.2017  Provádění zděných staveb

Zaměřujeme se na provádění zděných staveb z broušených tvárnic. Realizujeme zděné stavby různého charakteru pro občanskou i průmyslovou výstavbu. Dodáme veškerý stavební materiál. Cenové nabídky vypracujeme ZDARMA. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: ARW stavební spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plastové nádrže

17.12.2017  Plastové nádrže

Vyrábíme plastové nádrže pro různé použití. Naše výrobky jsou z lehčeného polypropylenu, který je hygienicky a ekologicky nezávadný. Zároveň je atestován pro styk s pitnou vodou a potravinami. Dodáváme uzavřené i otevřené nádrže v provedení podle potřeb zákazníka. Nádrže mají neomezenou životnost a snesou teploty až do 105 °C. Nespornou výhodou je jejich nižší cena v porovnání s betonovými nádržemi.

Dřevěné palubky

17.12.2017  Dřevěné palubky

Dřevěné palubky. Dodáváme dřevěné palubky různé kvality opracování, různých profilů a z různých druhů dřev. Nabízíme Vám obkladové a podlahové palubky, ale také podkladní hranoly. Na našich stránkách naleznete seznam veškerého nabízeného sortimentu dřevěných palubek, při vybírání Vám pomůže přehledné řazení a filtrování produktů.

Firma: Milvus - dřevo s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nerezový koupelnový radiátor horizont

17.12.2017  Nerezový koupelnový radiátor horizont

ALASKA HORIZONT je nový nerezový radiátor sestavený z unikátních profilů.
Stojné trubky mají soudkový tvar a příčné trubky oválný profil.Tyto nerezové materiály dělají z radiátoru ALASKA HORIZONT velmi exkluzivní moderní doplněk do koupelny.Tento radiátor je ideální do podkrovních koupelen.

Firma: Koupelnové žebříky
Stát: cz Česká republika Více...
Kompozitní nekovová karisíť Rockmesh

16.12.2017  Kompozitní nekovová karisíť Rockmesh

Kompozitní síť ROCKMESH je složená z čedičových prutů ROCKBAR o Ø 2,2 a 3 mm. Pruty jsou umístěny ve dvou vzájemně kolmých směrech spojených v kontaktním uzlu speciální hmotou. Sítě jsou dodávány ve svitcích(rychlá pokládka) nebo tabulích.
Výhody:
* 3x pevnější než ocel * 7x lehčí * odolné proti korozi, nevodivé, nemagnetické a nevedou teplo * chemicky odolné (např.v alkalickém prostředí).
Možnosti využití: průmyslové (podlahy), silniční stavitelství, oplocení a nekorodující zábrany.

Firma: Ing. Jiří KOTAČA - Želex
Stát: cz Česká republika Více...
Kompozitní nekovová výztuž Rockbar

16.12.2017  Kompozitní nekovová výztuž Rockbar

Kompozitní výztuž ROCKBAR je dodávána v rozsahu Ø 6-12 mm, délky tyče 1- 12m nebo svitek 50-100m.
Výhody: pevnost cca 1350 MPa * nízká hmotnost * odolné proti korozi, nevodivé, nemagnetické a nevedou teplo * chemicky odolné (např.v alkalickém prostředí).
Možnosti využití: průmyslové (podlahy), silniční stavitelství, oplocení a nekorodující zábrany. Lepší soudržnost s betonem je dosažena popískováním povrchu.

Firma: Ing. Jiří KOTAČA - Želex
Stát: cz Česká republika Více...
Formtex-drenážní systém potah na bednění

16.12.2017  Formtex-drenážní systém potah na bednění

Formtex - drenážní systém - potah na bednění (formy) - pro monolity i prefabrikace. Zlepšuje kvalitu povrchu betonu, snižuje pórovitost, nasákavost, zvyšuje odolnost proti agresivnímu prostředí, zvyšuje životnost železobetonu. Použití pro mosty, ČOV apod. Možnost použití opakovaně = nízká cena. Instalace sponkováním nebo lepením. K dispozici PSA - samolepící.

Firma: Ing. Jiří KOTAČA - Želex
Stát: cz Česká republika Více...