Stavebnictví - Nabídky

Okenní těsnění, kartáče, PUR pěny, tmely

21.9.2019  Okenní těsnění, kartáče, PUR pěny, tmely

Dodáváme okenní a dveřní těsnění, do drážky i samolepící, EURO, silikonová, TPTE, stavební a bytové kartáče, kartáčky na lodžie a skříně, padací prahy hobby i protipožární s útlumem 50dB, prahové a přechodové lišty.
V nabídce máme taky kování pro okna i dveře, dveřní zámky a vložky, tmely, silikony a pěny, lepidla, metry, hmoždinky, rychlosvěrky, elektronářadí.

Další akce na www.
Zdarma zašleme Katalog s aktuálním Dodatkem!
Zažádejte si na webu!

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výmalba interiérů Ostrava a okolí

21.9.2019  Výmalba interiérů Ostrava a okolí

Jsme profesionálové v oboru malířských služeb a specializujeme se na výmalbu bytových i komerčních prostor. Vymalujeme pokoje, kanceláře, ale také ordinace či herny pro děti, poradíme si s výmalbou schodišť i nestandardních prostor. Pomůžeme vám vybrat barevný odstín vhodný pro konkrétní zaměření interiéru, navrhneme malířskou techniku, odvedeme dobrou práci, kterou završíme dokonalým úklidem. Objednávky přijímáme s dvoutýdenním předstihem. Kontaktujte nás.

Firma: Malíři Vratimov
Stát: cz Česká republika Více...
Odvodnění zahrad Praha, Beroun

21.9.2019  Odvodnění zahrad Praha, Beroun

Provádíme odvodnění zahrad a realizaci drenáží. Pro odvodnění zahrad jsme vybaveni moderní stavební mechanizací, díky níž jsme schopni realizovat nejrůznější zemní práce a úpravy terénu i ve špatně dostupných a náročných terénech.

Kompletní informace včetně výčtu námi dalších služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KJ CZ stavební, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výmalba pokojů Praha, Hostivice

21.9.2019  Výmalba pokojů Praha, Hostivice

Zaměřujeme se na výmalbu pokojů bytů, rodinných domů, kanceláří a jiných komerčních objektů. Nabízíme i sádrokartonářské práce při změně vnitřních dispozic interiérů. Zajistíme výmalbu pokojů přesně dle Vašich požadavků. Součástí jsou samozřejmě i úklidové práce po výmalbě pokojů. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ZAMARCOS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Atypické ploty a oplocení na zakázku

20.9.2019  Atypické ploty a oplocení na zakázku

Nevyhovuje vám nabídka plotů a máte specifičtější požadavky? Neváhejte se na nás obrátit, vyrábíme atypické plotové sloupky a plotové rámy na zakázku. Rádi vám namontujeme plot přesně podle vašich představ. Cenovou kalkulaci pro vás uděláme zdarma, dopravu i servis zajistíme.
Napište nám!

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lakýrnické práce Ostrava a okolí

20.9.2019  Lakýrnické práce Ostrava a okolí

Lakýrnickými pracemi se profesionálně zabýváme již mnoho let a na kontě máme řadu spokojených klientů. Pokud i vy hledáte řemeslníky, jejichž práce je i jejich posláním, pak jste u nás na správné adrese. Zabýváme se komplexními službami v oboru malířských, natěračských i lakýrnických prací a v Ostravě a okolí. Objednávky přijímáme s dvoutýdenním předstihem, abychom práci stihli kvalitně odvést. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás.

Firma: Malíři Vratimov
Stát: cz Česká republika Více...
Kopání základů Praha, Beroun

20.9.2019  Kopání základů Praha, Beroun

Věnujeme se kopání základů pro stavby menšího rozměru, zahradní chaty či ploty. Disponujeme moderní stavební mechanizací pro výkon nejrůznějších zemních a výkopových prací. Jsme vybaveni minirypadlem či smykovým nakladačem. Mimo kopání základů jsme schopni realizovat také nejrůznější stavební výkopy či příkopy.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KJ CZ stavební, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zednické práce Praha, Hostivice

20.9.2019  Zednické práce Praha, Hostivice

Nabízíme zednické práce v okrese Praha - Západ. Sídlo naší firmy naleznete v Hostivicích. Poskytujeme kompletní služby v oblasti zednických a stavebních prací. Montujeme sádrokarton, zajišťujeme zděné omítky a veškeré stavební úpravy. Kompletní informace o námi poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ZAMARCOS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Venkovní žaluzie a rolety Č. Budějovice

19.9.2019  Venkovní žaluzie a rolety Č. Budějovice

Pro celý region jižních Čech nabízíme kvalitní předokenní žaluzie a rolety od firmy Schlotterer. Jedná se o největšího rakouského výrobce netextilního stínění. Žaluzie i rolety s pohledovou i podomítkovou schránkou, samonosné i zavěšené, tři typy lamel žaluzií včetně revoluční lamely RetroLux, která zajistí při zachované ochraně před horkem maximum světla v interiéru. Předokenní stínění pomáhá řídit světlo a teplo v místnostech, snižuje náklady na vytápění v zimě i na chlazení místností v létě.

Firma: UMSHAUS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nástěnné rekuperační jednotky

19.9.2019  Nástěnné rekuperační jednotky

Nabízíme celou řadu velmi účinných a energeticky nenáročných rekuperačních jednotek pro nástěnné umístění. Najdete u nás menší pokojové jednotky s výkonem do 50 m3/h, jako je např. AURA nebo AURAevo, střední modely, ale také vysoce výkonná zařízení určená do rozlehlých prostorů až do 550 m3. Kompletní nabídku najdete na našem webu.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Terénní úpravy zahrad

19.9.2019  Terénní úpravy zahrad

Provádíme terénní úpravy zahrad pomocí kvalitní zahradní mechanizace. Poradíme si s jakýmkoliv terénem. Váš pozemek vyrovnáme nebo naopak vytvoříme navýšeniny dle Vašich požadavků.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Royal Mayer
Stát: cz Česká republika Více...
Dřevostavby Praha

19.9.2019  Dřevostavby Praha

Nabízíme vám nízkoenergetické dřevostavby v pasivním standartu rodinných domů, rekreačních objektů, hotelů, škol, výrobních hal od návrhu po realizaci.
Certifikovaný, difuzně otevřený panelový systém Legopan od renomovaného českého výrobce Ecomodula nabízí variabilní řešení výstavby pro každého na míru.
Stavba z předem připravených panelů je velmi rychlá, po dohodě dodáme buď jen hrubou stavbu, nebo komplet na klíč.
Pomůžeme vám s vaší stavbou, zpracujeme návrh, vizualizaci a cenovou nabídku.

Firma: DOMINO - promont, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rekuperační jednotka HR30W

19.9.2019  Rekuperační jednotka HR30W

HR30W zajišťuje vyvážené větrání se zpětným získáváním tepla a filtraci vzduchu ve dvou výkonech. Odsavač je vhodný pro instalaci v ložnicích, koupelnách, záchodech, komorách apod.
HR30W zajišťuje nepřetržitě až 70% zpětné získávání tepla společně s efektivní úpravou vnitřní relativní vlhkosti, jež zabraňuje kondenzaci a potlačuje vznik plísní. Čerstvý předehřátý vzduch z venku je nepřetržitě přiváděn do místnosti za současného odsávání znehodnoceného, vlhkého vzduchu a zápachu.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Potrubní chladiče vzduchu

19.9.2019  Potrubní chladiče vzduchu

Klasické potrubní chladiče vzduchu jsou používány pro centrální chlazení ve větracích systémech s možností i individuálního chlazení jednotlivých místností.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Univerzální lepidlo nanášené stříkáním

19.9.2019  Univerzální lepidlo nanášené stříkáním

Kontaktní průmyslové lepidlo s označením HM StarStuk je určené pro lepení většiny staveb. materiálů. Lepidlo se z tlakového obalu - kanystru nanáší stříkáním pomocí aplikační pistole.
*vysoká pevnost spoje *rychlá lepivost *teplotní odolnost do 93°C *voděvzdorné * obsahuje dichlórmetan.

Lepidlo HM - kanystr 17,24kg - 6004,-Kč + DPH
Barva: transparent
Slevy dle výše odběrů!
Více informací ohledně lepidla a příslušenství pro stříkání (pistole, hadice) získáte na www. a nebo na pobočkách!

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...