Stavebnictví - Nabídky

Atypické výrobky z oceli

24.5.2018  Atypické výrobky z oceli

Zakázková výroba ocelových konstrukcí a jejich montáž je naší odborností, pro kterou nás zákazníci vyhledávají a doporučují ostatním. Zabýváme se nejen výrobou tradičních kovových prvků, ale rovněž atypickým řešením dle požadavků a přání našich klientů. Nahlédněte do naší nabídky a očekávejte od nás kvalitní výrobu ocelových konstrukcí, jako jsou zábradlí, schodiště, brány, vrata, pergoly, ale také třeba kovové přístřešky, menší ocelové haly apod.

Firma: 1OK ocelové konstrukce s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Atypické ploty a oplocení na zakázku

24.5.2018  Atypické ploty a oplocení na zakázku

Nevyhovuje vám nabídka plotů a máte specifičtější požadavky? Neváhejte se na nás obrátit, vyrábíme atypické plotové sloupky a plotové rámy na zakázku. Rádi vám namontujeme plot přesně podle vašich představ. Cenovou kalkulaci pro vás uděláme zdarma, dopravu i servis zajistíme.
Napište nám!

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Písmomalířství

24.5.2018  Písmomalířství

Nabízíme služby písmomalířství a dekorativní kresby. Ve svém týmu máme odborníky všeho druhu, mimo jiné i talentované umělecky nadané malíře, jejichž dekorativní kresba zpestří pokojíček dětí i komerční prostor, nebo jejichž umělecké písmo přenese umně myšlenku či motto na stěny Vaší firmy. Dejte o sobě vědět, buďte originální, nechte si zpestřit domov, fasádu domu či vchod do provozovny doslova uměleckým dílem. Kontaktujte nás, velice rádi Vám předvedeme naše již realizované zakázky.

Firma: AC MALÍŘSTVÍ
Stát: cz Česká republika Více...
Lakýrnické práce Ostrava a okolí

24.5.2018  Lakýrnické práce Ostrava a okolí

Lakýrnickými pracemi se profesionálně zabýváme již mnoho let a na kontě máme řadu spokojených klientů. Pokud i vy hledáte řemeslníky, jejichž práce je i jejich posláním, pak jste u nás na správné adrese. Zabýváme se komplexními službami v oboru malířských, natěračských i lakýrnických prací a v Ostravě a okolí. Objednávky přijímáme s dvoutýdenním předstihem, abychom práci stihli kvalitně odvést. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás.

Firma: Malíři Vratimov
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní pódium

24.5.2018  Mobilní pódium

Připravujete akci, toužíte po úspěchu a nemáte potřebné prvky, bez kterých to prostě nejde? Kontaktujte nás! Zjistíme mobilní pódium, kvalitní ozvučovací a světelnou aparaturu a mnoho dalšího. Zkrátka, zavolejte, předložte nám své požadavky a my uděláme vše možné i nemožné, aby zrovna ta Vaše akce byla tou událostí, na kterou se nezapomíná. Jsme tady, aby vy jste byli spokojeni.

Pokládka obkladů a dlažeb Olomouc

24.5.2018  Pokládka obkladů a dlažeb Olomouc

Zabýváme se pokládkou obkladů a dlažeb do interiérů a exteriérů. Nabízíme komplexní práce od A do Z. Poradíme Vám s výběrem vhodného podkladu, zajistíme pokládku obkladů a dlažeb včetně veškerých dokončovacích prací.

Pro více informací nás kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenovou nabídku.

Firma: Michal Fizik
Stát: cz Česká republika Více...
Materiál pro zásypy a závozy

24.5.2018  Materiál pro zásypy a závozy

Dodáváme materiál pro zásypy a závozy v nejrůznějších variantách. K dispozici jsou Vám písky, sutě, odpady apod. Pro bližší informace a aktuální nabídku materiálu pro zásypy a závozy nás kontaktujte.

Veškerý materiál je uložen v našem depu.

Firma: Likvidace odpadů Janovský a syn
Stát: cz Česká republika Více...
Zakázkové lakýrnické práce Praha

24.5.2018  Zakázkové lakýrnické práce Praha

Zaměřujeme se na zakázkové lakýrnické práce v interiéru i exteriéru. Před aplikací laku zajistíme kompletní povrchovou předúpravu včetně opálení starých nátěrů i obroušení podkladů.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: STAVOR PRAHA CONSULTING s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Znalecké posudky vzduchotechniky

24.5.2018  Znalecké posudky vzduchotechniky

Zpracováváme znalecké posudky a vyjádření v oblasti vzduchotechnicky. Provádíme důkladné kontroly vzduchotechnických zařízení a rozvodů se zhodnocením aktuálního stavu a navržením vhodné metody čištění a způsobu údržby.

Znalecké posudky vzduchotechniky vypracováváme i pro velké celky jako jsou administrativní budovy, hotely, kongresová centra apod.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: ČE-NOVA CZ s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bourací práce Karviná

24.5.2018  Bourací práce Karviná

Provádíme bourací práce a demolice staveb různého charakteru. Disponujeme moderní mechanizací a strojním vybavením pro nejrůznější bourací a demoliční práce. Postaráme se i o stavební suť a odpad. Zajišťujeme zemní práce a nejrůznější úpravy terénu.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: KUMAN spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kopání základů Praha, Beroun

24.5.2018  Kopání základů Praha, Beroun

Věnujeme se kopání základů pro stavby menšího rozměru, zahradní chaty či ploty. Disponujeme moderní stavební mechanizací pro výkon nejrůznějších zemních a výkopových prací. Jsme vybaveni minirypadlem či smykovým nakladačem. Mimo kopání základů jsme schopni realizovat také nejrůznější stavební výkopy či příkopy.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KJ CZ stavební, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dřevěné ploty

24.5.2018  Dřevěné ploty

Nabízíme dřevěné ploty a ohrady. Dodáváme plotové dílce, sloupky a ráhna. Prodáváme jednoduchá plotová prkna v mnoha rozměrech. Na výběr jsou plotová prkna ze smrkového a dubového dřeva, nebo ze sibiřského modřínu. Kromě plotů a dílců pro jejich výstavbu nabízíme také dřevěné dělicí stěny děrované i plné. V našem sortimentu jsou také dřevěné ploty z masivních kůlů, nebo typu "myslivec". Více informací na našich webových stránkách.

Firma: Milvus - dřevo s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zednické práce Praha, Hostivice

24.5.2018  Zednické práce Praha, Hostivice

Nabízíme zednické práce v okrese Praha - Západ. Sídlo naší firmy naleznete v Hostivicích. Poskytujeme kompletní služby v oblasti zednických a stavebních prací. Montujeme sádrokarton, zajišťujeme zděné omítky a veškeré stavební úpravy. Kompletní informace o námi poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ZAMARCOS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nerezový koupelnový žebřík / radiátor

24.5.2018  Nerezový koupelnový žebřík / radiátor

Nerezový koupelnový žebřík ATTHIS 2 - 590 mm x 1290 mm.
Topná tělesa z broušeného nerezu svým unikátním povrchem dosahují vynikajících vlastností výhřevnosti a rovněž nevyžadují údržbu až 10 let, což je násobkem doby běžných radiátorů (loupání nátěru po 3 letech, atp.)
Pro více informací navštivte náš e-shop.

Firma: Koupelnové žebříky
Stát: cz Česká republika Více...
Garážová vrata Hörmann

24.5.2018  Garážová vrata Hörmann

Zajistíme na míru Vašim požadavkům garážová vrata značky Hörmann. Vyberte si z mnoha možností provedení, typů, ale třeba i barev. Garážová vrata Hörmann v podobě praktické boční variantě, moderních výklopných, či praktických rolovacích vrat jsou spolehlivým, cenově dostupným řešením nejen maximálně funkčního, ale i designového rázu.

Firma: Zámečnictví TOČIMON s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...