Potřeby pro hobby - Nabídky

Nože,nůžky,brousky,ocílky - Č.Budějovice

15.6.2019  Nože,nůžky,brousky,ocílky - Č.Budějovice

Prodej - největší výběr nožů, nůžek,brousků,kuchařských a řeznických potřeb v Jihočeském kraji.

Specializujeme se na prodej nožířského zboží - kuchařských a řeznických nožů, nožů pro domácnost a volný čas, nůžek, potřeb pro kuchaře a řezníky, jakož i hygienického náčiní – střihacích strojků na vlasy a srst, holicích strojků, manikurních a kadeřnických nůžek.

Firma: NOŽÍŘSTVÍ M-PROFI
Stát: cz Česká republika Více...
Potkejme se na veletrhu WOOD-TEC 2019

31.5.2019  Potkejme se na veletrhu WOOD-TEC 2019

Portál Stolaři-Truhláři.cz bude mít společný stánek s Habilis Tools, tedy ověřeným prodejcem dřevoobráběcích nástrojů. Zveme Vás k našemu stánku 29.10.-1.11.2019 do Brna.

Firma: Stolaři-Truhláři.cz
Stát: cz Česká republika Více...
Samostatná řezbářská dláta Pfeil

25.5.2019  Samostatná řezbářská dláta Pfeil

Švýcarská firma Pfeil je světoznámá firma produkující špičkové řezné nástroje. Všechny nástroje jsou vyrobeny ze speciální chrom-molybdenové nástrojové oceli. Nástroje jsou kovány a broušeny na speciálních strojích a tepelně opracovány v elektrických pecích v ochranné plynové atmosféře. Čepele jsou kaleny v celé délce na 59 - 61 Rockwellů. Dláta jsou osazena olejem leštěnými jasanovými rukojeti. Rukojeti dlát jsou vyrobeny z domácích dřevin a ošetřeny oleji bez použití rozpouštědel.

Firma: HABILIS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální měřidla a značení

25.5.2019  Profesionální měřidla a značení

Dodáváme profesionální měřidla a značení nejen pro truhláře. Digitální úhloměry Insize, hloubkoměry, rýsovadla, kružítka, jehlové obrysové šablony, přenašeče úhlů, pokosníky, šablony (např. na zaměření schodů), plastické metry, rejsky, multifunkční měřící přípravek Multi-Mark, úhloměry, pravítka, vodováhy, úchylkoměry, příložníky.

Firma: HABILIS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční nářadí pro truhláře a kutily

24.5.2019  Ruční nářadí pro truhláře a kutily

V žádné truhlářské či hobby dílně nesmí chybět klasické ruční nářadí. Díky supermarketům je na dílnách spousta nářadí jen pro zlost. U nás dostanete pouze kvalitní nářadí a nástroje, se kterými je radost pracovat. Zmíníme nejoblíbenější: japonské ruční pilky, hoblíky, řezbářská dláta (Pfeil), paličky, různé druhy svěrek, pokosnice, měřidla, úhelníky, frézovací systém Arbortech atd.

Firma: HABILIS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Svrtávací přípravky od KREGu

21.5.2019  Svrtávací přípravky od KREGu

Svrtávací přípravky KREG jsou ideální volbou pro každého, kdo chce mít multifunkčního pomocníka pro rychlé a snadné spoje. Své uplatnění si přípravek najde u profesionálu i kutilů. Práce s přípravkem je velmi jednoduchá a nevyžaduje zvláštní vybavení. Existuje několik druhů přípravků a široké možnosti použití. Jde o geniální konstrukci, která používá systém šikmého neprůchozího otvoru pro spoj pomocí šroubu. Velká škála typů šroubů KREG pro různé aplikace také skladem.

Firma: HABILIS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...