Divadla, galerie a kulturní vystoupení - Nabídky

Realizace městských slavností

13.9.2018  Realizace městských slavností

Zabavit občany celého města na společenské události je mnohdy opravdu pořádným oříškem. Pokud si chcete být jisti, že se Vaše městská slavnost opravdu vydaří, pak nás kontaktujte! Nejenže zajistíme program, u kterého se budou bavit všechny generace občanů Vašeho města, ale také zaručíme kvalitní ozvučení a osvětlení, domluvíme kapely, DJ a další účinkující, pro dokonalý průběh celé akce. Kontaktujte nás, uvidíte, budete spokojeni!

Kvalitní program na každou akci

10.9.2018  Kvalitní program na každou akci

Jsme agentura věnující se nejen showbusinessu. Na scéně se pohybujeme již dlouhá léta a dá se říct, že neexistuje zábava, kterou bychom neuměli zařídit. Zajistíme Vám kvalitní program pro městské slavnosti, svatbu i třeba business party. Zjistíme kapelu, DJ, kvalitní zvukovou i osvětlovací aparaturu, zajistíme úspěch. Kontaktujte nás pro více informací, velice rádi Vám poskytneme informace, o námi již realizovaných aktivitách. Těšíme se na Vás!

Vánoční firemní programy, večírky, party

18.8.2018  Vánoční firemní programy, večírky, party

Máte nejvyšší čas objednávat Vaše vánoční a novoroční party! Zajistíme Vám kdekoliv na profesionální úrovni firemní akce na klíč. Nabízíme hudební skupiny, umělce, moderátory, muzikálová vystoupení, atraktivní DVD videodiskotéku & Karaoke Show, ojedinělý doprovodný program DANCING HEADS, ozvučení, nasvícení, videotechniku, videoprojekci, plazmové TV atd. Nejžádanější programy: muzikály Pomáda, Muzikálový koktejl, skupina Boney M Party Group, DVD videodiskotéka & Karaoke Show DJ Mirka Raise.

DVD videodiskotéka DJ Mirka Raise

26.2.2018  DVD videodiskotéka DJ Mirka Raise

Zajistíme na Vaše večírky, party, svatby, oslavy kdekoliv v ČR i v zahraničí ojedinělou DVD videodiskotéku s kompletní profesionální videotechnikou pro DVD videodiskotéky s možností prezentací, SMS bránou, potleskoměrem, ozvučením, nasvícením a světelnými efekty, včetně videoprojekcí, plazmových TV nebo TV videostěny, dopravy a profesionálního DJ Mirka Raise. V repertoáru máme přes 25.000 originálních videoklipů na DVD od 60. let do současnosti. Videodiskotéku možno doplnit o umělecký program.