Bazény a vybavení - Nabídky

Horké koupací sudy

19.9.2018  Horké koupací sudy

Jsme prvotřídními výrobci horkých koupacích sudů. V naší nabídce najdete mnoho variant horkých koupacích sudů pro milovníky relaxace v horké vodě a zároveň na čerstvém vzduchu, a to i za chladného počasí. Nahlédněte do naší nabídky a vyberte si z kvalitních dřevěných sudů s plastovou či nerezovou vložkou, horkých van nebo i zahradních saun. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Horké sudy na míru

15.9.2018  Horké sudy na míru

Vyrábíme horké sudy na míru požadavkům našich zákazníků. V naší nabídce najdete nespočet variant a velikostí horkých sudů, tak aby každý náš klient odcházel spokojen. Horké sudy vyrábíme ze sibiřského smrku i z tepelně zpracovaného dřeva ThermoWood, s plastovou vložkou i s vložkou z nerezu, s vnitřním i externím ohřívacím kotlem, a navíc v různých velikostech. A že Vám žádná z nabízených velikostí nevyhovuje? Kontaktujte nás! Horké sudy vyrábíme na míru!

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Horké sudy, horké vany a zahradní sauny

14.9.2018  Horké sudy, horké vany a zahradní sauny

Na výrobu horkých sudů, horkých van a horkých saun se specializujeme již téměř dvě dekády. Za tuto dobu jsme si získali pověst kvalitního výrobce a spolehlivého dodavatele. Naším cílem je maximálně spokojený zákazník. V případě zájmu o jakékoliv informace o horkých sudech, horkých vanách nebo zahradních saunách, nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám naše produkty představíme.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Horké koupací sudy s dopravou

13.9.2018  Horké koupací sudy s dopravou

V naší nabídce najdete nejen mnoho variant horkých koupacích sudů, ale pyšnit se můžeme i skvělými službami, pro které jsme našimi klienty vyhledáváni. Jednou ze služeb spojených s nabízeným sortimentem horkých sudů, je spolehlivý odvoz až na místo určení a za režijní ceny. Horké koupací sudy, horké vany nebo zahradní sauny vozíme po celém území ČR, SK, D, A. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Zahraní sauny IGLO

12.9.2018  Zahraní sauny IGLO

Zahradní sauny IGLO jsou jedny z nejpoptávanějších produktů naší výroby. Saunové kabiny zahradní sauny IGLO vyrábíme v mnoha variantách, dle potřeb a individuálních požadavků našich zákazníků. Nahlédněte naše webové stránky, koukněte do fotogalerie, pak nás kontaktujte a my Vám vysvětlíme vše, co budete chtít vědět. Jsme tady pro Vás a budeme se snažit splnit všechna Vaše přání.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Zahradní sauny SUD

11.9.2018  Zahradní sauny SUD

Zahradní sauny ve tvaru sudu, jsou vyrobeny z kvalitního smrkového či modřínového dřeva. Průměr sauny je 220 cm a délka záleží čistě na Vás a Vašich potřebách. Toužíte po sauně s terasou, převlékárnou, odpočívárnou? Pak stačí pouze disponovat dostatečným místem na zahradě a my už vše potřebné dodáme. Kontaktujte nás pro konkrétnější informace, velice rádi Vám předložíme naše reference v podobě již realizovaných zakázek, abyste si mohli vybrat. Těšíme se na Vás!

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Horké vany s fiberglass vložkou

8.9.2018  Horké vany s fiberglass vložkou

Vyrábíme kvalitní horké vany s fiberglass vložkou, ve variantách ze sibiřského smrku nebo z tepelně zpracovaného dřeva ThermoWood. Horké vany s fiberglass vložkou dodáváme s externím ohřívacím kotlem na dřevo. Požitkáři mohou doplnit bublinkovou masáží Jacuzzi, a efektním LED osvětlením pro co nejdokonalejší požitek. Kontaktujte nás pro další informace, velice rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Dřevěné horké vany

7.9.2018  Dřevěné horké vany

V naší nabídce najdete i velice populární dřevěné horké vany s externím ohřívacím kotlem. Dřevěné horké vany jsou dimenzovány pro soukromé účely, a tedy jsou schopny pojmout najednou jednu až dvě osoby. Navíc je možno požitek z horké vany rozšířit o potěšení z bublinkové masáže Jacuzzi, ale třeba i efektního LED osvětlení. V našem oboru činnosti jsme známí nejen vysoce kvalitním zbožím, ale i maximální spolehlivosti v jednání. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Plavecké potřeby na zakázku

7.9.2018  Plavecké potřeby na zakázku

Plavecké potřeby také dodáváme do nejrůznějších sportovních klubů a družstev. Jsme schopni vyrobit plavecké potřeby s Vašim logem či Vámi dodaným designem. Zajišťujeme plavecké čepice, plavky, oddílová trička a jiný textil.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Stát: cz Česká republika Více...
Koupací sud NATUR

6.9.2018  Koupací sud NATUR

Koupací sud NATUR z naší nabídky je velice vyhledávaným artiklem zejména nadšenců klasického dřevěného designu. U celodřevěného sudu NATUR totiž není na první pohled patrná vložka z polypropylenového plastu a koupací sud tak působí naprosto přírodním dojmem. I tento koupací sud nabízíme ve variantách s vnitřním a externím ohřívacím kotlem, stejně jako u našich dalších produktů. Volejte, piště, velice rádi Vám poskytneme detailní informace.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Koupací sudy EXCLUSIVE

5.9.2018  Koupací sudy EXCLUSIVE

Wellness pod širým nebem, a to v chladném podzimním či dokonce zimním počasí, zajistí koupací sudy EXCLUSIVE. Koupací sudy EXCLUSIVE představují nejen příjemně strávené chvíle, ale i komfort použití, nadčasový design a dlouhou životnost kvalitního materiálu. Koupací sudy EXCLUSIVE jsou určeny pro více osob, a to je činí ideálním doplňkem horských ubytovacích zařízení. Pro více informací nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Koupací sud STEEL INTEGRAL

4.9.2018  Koupací sud STEEL INTEGRAL

Koupací sud STEEL INTEGRAL je určen pro náročné zákazníky s požadavky na kvalitní nerezovou vložku a zároveň integrovaný ohřívací kotel. Koupací sud STEEL INTEGRAL je určen pro 7-9 osob, což jej činí skvělým partnerem horských chat a penzionů. V případě, že jste majitelem či provozovatelem takového ubytovacího zařízení, kontaktujte nás, velice rádi Vám vysvětlíme blahodárné účinky horkých sudů na organismus, a zákazníci se k Vám jen pohrnou.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Koupací sud STEEL

1.9.2018  Koupací sud STEEL

Jsme výrobci horkých koupacích sudů s nerezovou vložkou STEEL. Koupací sudy STEEL nabízíme ve variantách s vnitřním ohřívacím kotlem i externím ohřívacím kotlem. Tyto sudy jsou určeny zejména pro provozovatelé hotelů, penzionů apod. Nerezavějící ocel, ze které je vyrobena vložka horkého sudu, zajistí produktu maximální životnost a snadnou údržbu. V případě zájmu nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám předvedeme celou naši nabídku.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Koupací sud LUX

31.8.2018  Koupací sud LUX

Koupací sud LUX naší výroby se vyznačuje nejen kvalitním dřevem ze sibiřského smrku, či modifikovaného dřeva ThermoWood, ale také praktickou plastovou vložkou. Koupací sud LUX s plastovou vložkou je určen pro všechny zájemce o relax pod širým nebem, a zároveň o snadno udržovatelný produkt. Plastová vložka koupacího sudu zajistí uživatelům snadnou údržbu a zároveň dlouhou životnost. Kontaktujte nás pro další informace, velice rádi Vám zodpovíme všechny dotazy.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Rohože pro bazény, sprchy

31.8.2018  Rohože pro bazény, sprchy

Zajistíme pro Vaše bazény, sprchy, sauny speciální bazénové rohože. Bazénové rohože zamezí nechtěným úrazům, nesají vodu a skvěle se udržují. V naší nabídce najdete např. bazénovou rohož Soft Step z polyethylenu s povrchovou impregnací, Lagune z vinylu odolného většině známým chemikálií a olejům, sprchovou a vanovou rohož Aquawell a další. Kontaktujte nás se svými požadavky, velice rádi Vám poradíme rohož pro Vaše potřeby.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...