Sport, hobby, hračky a kultura - Nabídky

Horké koupací sudy s dopravou

18.11.2018  Horké koupací sudy s dopravou

V naší nabídce najdete nejen mnoho variant horkých koupacích sudů, ale pyšnit se můžeme i skvělými službami, pro které jsme našimi klienty vyhledáváni. Jednou ze služeb spojených s nabízeným sortimentem horkých sudů, je spolehlivý odvoz až na místo určení a za režijní ceny. Horké koupací sudy, horké vany nebo zahradní sauny vozíme po celém území ČR, SK, D, A. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Zahraní sauny IGLO

17.11.2018  Zahraní sauny IGLO

Zahradní sauny IGLO jsou jedny z nejpoptávanějších produktů naší výroby. Saunové kabiny zahradní sauny IGLO vyrábíme v mnoha variantách, dle potřeb a individuálních požadavků našich zákazníků. Nahlédněte naše webové stránky, koukněte do fotogalerie, pak nás kontaktujte a my Vám vysvětlíme vše, co budete chtít vědět. Jsme tady pro Vás a budeme se snažit splnit všechna Vaše přání.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Zahradní sauny SUD

16.11.2018  Zahradní sauny SUD

Zahradní sauny ve tvaru sudu, jsou vyrobeny z kvalitního smrkového či modřínového dřeva. Průměr sauny je 220 cm a délka záleží čistě na Vás a Vašich potřebách. Toužíte po sauně s terasou, převlékárnou, odpočívárnou? Pak stačí pouze disponovat dostatečným místem na zahradě a my už vše potřebné dodáme. Kontaktujte nás pro konkrétnější informace, velice rádi Vám předložíme naše reference v podobě již realizovaných zakázek, abyste si mohli vybrat. Těšíme se na Vás!

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Reflexní plavecké čepice

14.11.2018  Reflexní plavecké čepice

Nabízíme reflexní plavecké čepice pro rekreační i závodní plavce. V naší nabídce naleznete plavecké čepice v široké škále barev přesně dle Vašeho vkusu. Plavecké čepice jsou vyrobeny ze 100% silikonu, který je vysoce funkční a sportovci poskytuje maximální pohodlí.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Stát: cz Česká republika Více...
Horké vany s fiberglass vložkou

13.11.2018  Horké vany s fiberglass vložkou

Vyrábíme kvalitní horké vany s fiberglass vložkou, ve variantách ze sibiřského smrku nebo z tepelně zpracovaného dřeva ThermoWood. Horké vany s fiberglass vložkou dodáváme s externím ohřívacím kotlem na dřevo. Požitkáři mohou doplnit bublinkovou masáží Jacuzzi, a efektním LED osvětlením pro co nejdokonalejší požitek. Kontaktujte nás pro další informace, velice rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Získání kapitánského průkazu

12.11.2018  Získání kapitánského průkazu

Jestliže toužíte po dovolené na moři v naprostém soukromí a s puncem dobrodružství, jsme tu pro vás a nabízíme vám 20 let zkušeností v oblasti kurzů k získání kapitánských zkoušek. Kurzy jsou důkladné, zpravidla víkendové, a sestávají z teoretické a praktické části. Povedou vás zkušení odborníci a opravdoví námořní vlci. Pro další zdokonalení vašich dovedností pořádáme také kondiční plavby.

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...
Dřevěné horké vany

12.11.2018  Dřevěné horké vany

V naší nabídce najdete i velice populární dřevěné horké vany s externím ohřívacím kotlem. Dřevěné horké vany jsou dimenzovány pro soukromé účely, a tedy jsou schopny pojmout najednou jednu až dvě osoby. Navíc je možno požitek z horké vany rozšířit o potěšení z bublinkové masáže Jacuzzi, ale třeba i efektního LED osvětlení. V našem oboru činnosti jsme známí nejen vysoce kvalitním zbožím, ale i maximální spolehlivosti v jednání. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Plavecké potřeby na zakázku

12.11.2018  Plavecké potřeby na zakázku

Plavecké potřeby také dodáváme do nejrůznějších sportovních klubů a družstev. Jsme schopni vyrobit plavecké potřeby s Vašim logem či Vámi dodaným designem. Zajišťujeme plavecké čepice, plavky, oddílová trička a jiný textil.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Stát: cz Česká republika Více...
Koupací sud NATUR

11.11.2018  Koupací sud NATUR

Koupací sud NATUR z naší nabídky je velice vyhledávaným artiklem zejména nadšenců klasického dřevěného designu. U celodřevěného sudu NATUR totiž není na první pohled patrná vložka z polypropylenového plastu a koupací sud tak působí naprosto přírodním dojmem. I tento koupací sud nabízíme ve variantách s vnitřním a externím ohřívacím kotlem, stejně jako u našich dalších produktů. Volejte, piště, velice rádi Vám poskytneme detailní informace.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Nože,nůžky,brousky,ocílky - Č.Budějovice

10.11.2018  Nože,nůžky,brousky,ocílky - Č.Budějovice

Prodej - největší výběr nožů, nůžek,brousků,kuchařských a řeznických potřeb v Jihočeském kraji.

Specializujeme se na prodej nožířského zboží - kuchařských a řeznických nožů, nožů pro domácnost a volný čas, nůžek, potřeb pro kuchaře a řezníky, jakož i hygienického náčiní – střihacích strojků na vlasy a srst, holicích strojků, manikurních a kadeřnických nůžek.

Firma: NOŽÍŘSTVÍ M-PROFI
Stát: cz Česká republika Více...
Koupací sudy EXCLUSIVE

10.11.2018  Koupací sudy EXCLUSIVE

Wellness pod širým nebem, a to v chladném podzimním či dokonce zimním počasí, zajistí koupací sudy EXCLUSIVE. Koupací sudy EXCLUSIVE představují nejen příjemně strávené chvíle, ale i komfort použití, nadčasový design a dlouhou životnost kvalitního materiálu. Koupací sudy EXCLUSIVE jsou určeny pro více osob, a to je činí ideálním doplňkem horských ubytovacích zařízení. Pro více informací nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Koupací sud STEEL INTEGRAL

9.11.2018  Koupací sud STEEL INTEGRAL

Koupací sud STEEL INTEGRAL je určen pro náročné zákazníky s požadavky na kvalitní nerezovou vložku a zároveň integrovaný ohřívací kotel. Koupací sud STEEL INTEGRAL je určen pro 7-9 osob, což jej činí skvělým partnerem horských chat a penzionů. V případě, že jste majitelem či provozovatelem takového ubytovacího zařízení, kontaktujte nás, velice rádi Vám vysvětlíme blahodárné účinky horkých sudů na organismus, a zákazníci se k Vám jen pohrnou.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Zátěžové pomůcky pro plavce

9.11.2018  Zátěžové pomůcky pro plavce

Dodáváme zátěžové pomůcky pro plavce. V naší nabídce naleznete například plavky s kapsami pro zátěž, plavecký odporový pás či zátěžové manžety na kotníky a zápěstí. Zátěžové pomůcky pro plavce jsou vyrobeny z vysoce komfortních materiálů.

Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Stát: cz Česká republika Více...
Závodní plavecké brýle

7.11.2018  Závodní plavecké brýle

Dodáváme závodní plavecké brýle prvotřídní kvality. Závodní plavecké brýle jsou uzpůsobeny tak, aby perfektně seděly na obličeji a poskytovaly plavci co největší komfort při sportovním výkonu. Díky ergonomickému těsnění je zajištěna optimální přilnavost a nepropustnost vody.
V nabídce naleznete závodní plavecké brýle, tréninkové plavecké brýle i rekreační plavecké brýle.

Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Stát: cz Česká republika Více...
Koupací sud STEEL

6.11.2018  Koupací sud STEEL

Jsme výrobci horkých koupacích sudů s nerezovou vložkou STEEL. Koupací sudy STEEL nabízíme ve variantách s vnitřním ohřívacím kotlem i externím ohřívacím kotlem. Tyto sudy jsou určeny zejména pro provozovatelé hotelů, penzionů apod. Nerezavějící ocel, ze které je vyrobena vložka horkého sudu, zajistí produktu maximální životnost a snadnou údržbu. V případě zájmu nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám předvedeme celou naši nabídku.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...