Sport, hobby, hračky a kultura - Nabídky

Dřevěné horké vany

17.12.2017  Dřevěné horké vany

V naší nabídce najdete i velice populární dřevěné horké vany s externím ohřívacím kotlem. Dřevěné horké vany jsou dimenzovány pro soukromé účely, a tedy jsou schopny pojmout najednou jednu až dvě osoby. Navíc je možno požitek z horké vany rozšířit o potěšení z bublinkové masáže Jacuzzi, ale třeba i efektního LED osvětlení. V našem oboru činnosti jsme známí nejen vysoce kvalitním zbožím, ale i maximální spolehlivosti v jednání. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Projekční střelba na pohyblivý terč

17.12.2017  Projekční střelba na pohyblivý terč

Uděláme z Vás na čas neohroženého akčního hrdinu z akčních filmů. Kde? No přece na projekční laserové střelnici Ostrava. Že Vám nestačí střelba na pevný terč? U nás si nasimulujete situaci, kterou zvládne jen hrdina z akčních filmů. Cítíte se na to? Pak nás kontaktujte a vyzkoušíte si projekční střelbu na pohyblivý terč, postavy, zvěř, nebo ptactvo. Tak se ukažte, co ve Vás dřímá!

Firma: Projekční laserová střelnice
Stát: cz Česká republika Více...
Plavecké potřeby na zakázku

17.12.2017  Plavecké potřeby na zakázku

Plavecké potřeby také dodáváme do nejrůznějších sportovních klubů a družstev. Jsme schopni vyrobit plavecké potřeby s Vašim logem či Vámi dodaným designem. Zajišťujeme plavecké čepice, plavky, oddílová trička a jiný textil.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Stát: cz Česká republika Více...
Dětské hrací koberce

17.12.2017  Dětské hrací koberce

Dětské hrací koberce. Nabízíme dětské hrací koberce, které jsou skvělým doplňkem dětských pokojů. Dětský hrací koberec může být použit na již stávající koberec jako hrací plocha nebo přímo na podlahu jako stálý koberec. Nabízíme hrací dětské koberce s motivy silnic a cest, města, farmy nebo hry Člověče nezlob se či Twister. Z našeho sortimentu je možné zakoupit i dětské koberce s motivy pohádkových postav. Více informací v naší internetové galerii dětských koberců.

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Koupací sud NATUR

16.12.2017  Koupací sud NATUR

Koupací sud NATUR z naší nabídky je velice vyhledávaným artiklem zejména nadšenců klasického dřevěného designu. U celodřevěného sudu NATUR totiž není na první pohled patrná vložka z polypropylenového plastu a koupací sud tak působí naprosto přírodním dojmem. I tento koupací sud nabízíme ve variantách s vnitřním a externím ohřívacím kotlem, stejně jako u našich dalších produktů. Volejte, piště, velice rádi Vám poskytneme detailní informace.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Společenské hry na cesty

16.12.2017  Společenské hry na cesty

Přinášíme Vám oblíbené společenské hry v cestovním provedení. Společenské hry obsahují kompletní herní výbavu v kompaktní cestovní variantě. V našem sortimentu naleznete cestovní hry Člověče, nezlob se či karetní hry Pat a Mat. Součástí balení je i samozřejmě herní návod.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Virteco s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní střelnice pro městské slavnosti

16.12.2017  Mobilní střelnice pro městské slavnosti

Nabízíme úžasnou zábavu mobilní laserové střelnice pro městské a obecní slavnosti. Přijedeme na místo určení, nainstalujeme naše zařízení a zábava může začít. Mobilní laserová střelnice pro městské slavnosti se skládá z mnoha zábavných simulací pro děti i dospělé včetně nejrůznějších laserových zbraní. V případě zájmu dovezeme i zbraně airsoftové, ale třeba také kuše, luky a skákací hrady. Kontaktujte nás, zajistíme Vám zábavu, na kterou se nezapomíná.

Firma: Projekční laserová střelnice
Stát: cz Česká republika Více...
Koupací sudy EXCLUSIVE

15.12.2017  Koupací sudy EXCLUSIVE

Wellness pod širým nebem, a to v chladném podzimním či dokonce zimním počasí, zajistí koupací sudy EXCLUSIVE. Koupací sudy EXCLUSIVE představují nejen příjemně strávené chvíle, ale i komfort použití, nadčasový design a dlouhou životnost kvalitního materiálu. Koupací sudy EXCLUSIVE jsou určeny pro více osob, a to je činí ideálním doplňkem horských ubytovacích zařízení. Pro více informací nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Laserové zbraně k zapůjčení

15.12.2017  Laserové zbraně k zapůjčení

Naše projekční laserová střelnice nabízí laserové zbraně k zapůjčení zdarma. Vezměte rodinu a přijďte si k nám zastřílet. Máme k dispozici laserové zbraně pro trénující profesionály, zbraně pro výuku i odlehčené zbraně určené pro dětskou zábavu. Ať jste profík, nebo si jen toužíte splnit sen a stát se na chvíli hrdinou z filmů, stavte se u nás, nudit se rozhodně nebudete. A navíc veškeré laserové zbraně jsou k zapůjčení zdarma!

Firma: Projekční laserová střelnice
Stát: cz Česká republika Více...
Dětská dřevěná hřiště

15.12.2017  Dětská dřevěná hřiště

Dětská dřevěná hřiště. V rámci dětského programu nabízíme hrací sestavy (hrad nebo věž), dětská dřevěná pískoviště z kulatiny (lehká a těžká kulatina), různé houpačky, houpačky se skluzavkou nebo žebříkem, zastřešená dětská pískoviště a doplňky k dětským dřevěným hřištím. Dětská hřiště vyrábíme z kvalitního dřeva, které ošetřujeme impregnací. Podrobnosti o jednotlivých výrobcích pro dětská hřiště naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Milvus - dřevo s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Koupací sud STEEL INTEGRAL

14.12.2017  Koupací sud STEEL INTEGRAL

Koupací sud STEEL INTEGRAL je určen pro náročné zákazníky s požadavky na kvalitní nerezovou vložku a zároveň integrovaný ohřívací kotel. Koupací sud STEEL INTEGRAL je určen pro 7-9 osob, což jej činí skvělým partnerem horských chat a penzionů. V případě, že jste majitelem či provozovatelem takového ubytovacího zařízení, kontaktujte nás, velice rádi Vám vysvětlíme blahodárné účinky horkých sudů na organismus, a zákazníci se k Vám jen pohrnou.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Pěnové 3D puzzle

14.12.2017  Pěnové 3D puzzle

Pěnové 3D puzzle Wrebbit drží díky použitému materiálu pevně u sebe, bez nutnosti využití jakéhokoliv lepidla a pojiva. Puzzle si tak můžete stavět opakovaně. V nabídce můžete nalézt nejrůznější slavné budovy, hrady, letadla, stíhačky apod.

Pěnové 3D puzzle je vyrobeno z netoxického polyetylenu, který je zcela zdravotně nezávadný.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Virteco s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zájmová střelba pro děti i dospělé

14.12.2017  Zájmová střelba pro děti i dospělé

Možná se trochu nudíte a možná jste jen nenašli tu pravou zábavu, která chytne a nepustí. My bychom tu jednu výzvu pro Vás měli. Co byste řekli zájmové střelbě pro děti i dospělé? Ano, čtete správně pro děti i dospělé. Zájmová střelba v naší produkci se může stát pouhým koníčkem, ale i životním posláním Vašeho dítka. Přijďte si zastřílet do bezpečné laserové projekční střelnice, kde trénují i tak elitní profese, jako jsou vojáci a policisté.

Firma: Projekční laserová střelnice
Stát: cz Česká republika Více...
Zátěžové pomůcky pro plavce

14.12.2017  Zátěžové pomůcky pro plavce

Dodáváme zátěžové pomůcky pro plavce. V naší nabídce naleznete například plavky s kapsami pro zátěž, plavecký odporový pás či zátěžové manžety na kotníky a zápěstí. Zátěžové pomůcky pro plavce jsou vyrobeny z vysoce komfortních materiálů.

Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Stát: cz Česká republika Více...
Plavecké čepice - silicon

13.12.2017  Plavecké čepice - silicon

Nabízíme širokou škálu plaveckých - koupacích čepic určených pro amatérské i závodní plavce. V nabídce najdete jedno i vícebarevné čepice univerzální velikosti. Kromě značek známých na českém trhu nabízíme i vlastní značku SwiMi, kterou jsme uvedli na český trh v roce 2015 a s níž zaznamenáváme úspěchy u zákazníků z řad rekreačních i aktivních plavců.

Firma: Miluše Hrubá - SWIM - RELAX
Stát: cz Česká republika Více...