Sport, hobby, hračky a kultura - Nabídky

Zahradní sauny SUD

24.5.2018  Zahradní sauny SUD

Zahradní sauny ve tvaru sudu, jsou vyrobeny z kvalitního smrkového či modřínového dřeva. Průměr sauny je 220 cm a délka záleží čistě na Vás a Vašich potřebách. Toužíte po sauně s terasou, převlékárnou, odpočívárnou? Pak stačí pouze disponovat dostatečným místem na zahradě a my už vše potřebné dodáme. Kontaktujte nás pro konkrétnější informace, velice rádi Vám předložíme naše reference v podobě již realizovaných zakázek, abyste si mohli vybrat. Těšíme se na Vás!

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Pomůcky a příslušenství pro sportovce

24.5.2018  Pomůcky a příslušenství pro sportovce

Dodáme Vašim sportovním snům perspektivu, v podobě kvalitních sportovních pomůcek a příslušenství. Cyklistům, běžcům, nebo třeba turistům, zkrátka sportovcům, přinášíme pomůcky a příslušenství, které ve svých výkonech jistě ocení. Naše nabídka se stále rozrůstá a její obsah se neustále mění v závislosti na požadavcích našich zákazníků. V případě, že nenajdete, co hledáte, prosím kontaktujte nás, budeme se snažit Vašim požadavkům vyhovět.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní program na každou akci

23.5.2018  Kvalitní program na každou akci

Jsme agentura věnující se nejen showbusinessu. Na scéně se pohybujeme již dlouhá léta a dá se říct, že neexistuje zábava, kterou bychom neuměli zařídit. Zajistíme Vám kvalitní program pro městské slavnosti, svatbu i třeba business party. Zjistíme kapelu, DJ, kvalitní zvukovou i osvětlovací aparaturu, zajistíme úspěch. Kontaktujte nás pro více informací, velice rádi Vám poskytneme informace, o námi již realizovaných aktivitách. Těšíme se na Vás!

Nezbytné potřeby pro každou domácnost

22.5.2018  Nezbytné potřeby pro každou domácnost

Zajistíme Vaší domácnosti přesně ty důležité potřeby, bez kterých si život nedokážeme představit. Koupelna, kuchyně, dílna, či zahrada s naší pomocí bude plně vybavena funkčními domácími potřebami. Nahlédněte do naší nabídky a vyberte si domácí pomocníky pro radost i výpomoc. Pro každou domácnost tu najdete to nezbytné. Kontaktujte nás, velice rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Reflexní plavecké čepice

22.5.2018  Reflexní plavecké čepice

Nabízíme reflexní plavecké čepice pro rekreační i závodní plavce. V naší nabídce naleznete plavecké čepice v široké škále barev přesně dle Vašeho vkusu. Plavecké čepice jsou vyrobeny ze 100% silikonu, který je vysoce funkční a sportovci poskytuje maximální pohodlí.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Stát: cz Česká republika Více...
Taška plážová

21.5.2018  Taška plážová

Akční nabídka do vyprodání zásob :
Taška letní do ruky i přes rameno. Polyester. Rozměr 40 x 46 x 14 cm. Karton 100 ks.

Firma: VIBARD spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nůž keramický skládací

21.5.2018  Nůž keramický skládací

Akční nabídka do vyprodání zásob :
Skládací keramický nůž v dárkové krabičce.Délka ostří 8 cm. Barva zelená. Karton 200 ks.

Firma: VIBARD spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Horké vany s fiberglass vložkou

21.5.2018  Horké vany s fiberglass vložkou

Vyrábíme kvalitní horké vany s fiberglass vložkou, ve variantách ze sibiřského smrku nebo z tepelně zpracovaného dřeva ThermoWood. Horké vany s fiberglass vložkou dodáváme s externím ohřívacím kotlem na dřevo. Požitkáři mohou doplnit bublinkovou masáží Jacuzzi, a efektním LED osvětlením pro co nejdokonalejší požitek. Kontaktujte nás pro další informace, velice rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Golfové míče CALLAWAY, sada 12 ks.

21.5.2018  Golfové míče CALLAWAY, sada 12 ks.

Akční nabídka do vyprodání zásob :
Sada golfových míčů značky CALLAWAY. Balení obsahuje 4 menší balení po 3 kusech. Celkem jedno balení obsahuje 12 míčků. Callaway Warbird golfové míče bílé, dvouvrstvé a skvělé pro začínající i pokročilé hráče.

Firma: VIBARD spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Získání kapitánského průkazu

20.5.2018  Získání kapitánského průkazu

Jestliže toužíte po dovolené na moři v naprostém soukromí a s puncem dobrodružství, jsme tu pro vás a nabízíme vám 20 let zkušeností v oblasti kurzů k získání kapitánských zkoušek. Kurzy jsou důkladné, zpravidla víkendové, a sestávají z teoretické a praktické části. Povedou vás zkušení odborníci a opravdoví námořní vlci. Pro další zdokonalení vašich dovedností pořádáme také kondiční plavby.

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...
Dřevěné horké vany

20.5.2018  Dřevěné horké vany

V naší nabídce najdete i velice populární dřevěné horké vany s externím ohřívacím kotlem. Dřevěné horké vany jsou dimenzovány pro soukromé účely, a tedy jsou schopny pojmout najednou jednu až dvě osoby. Navíc je možno požitek z horké vany rozšířit o potěšení z bublinkové masáže Jacuzzi, ale třeba i efektního LED osvětlení. V našem oboru činnosti jsme známí nejen vysoce kvalitním zbožím, ale i maximální spolehlivosti v jednání. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Plavecké potřeby na zakázku

20.5.2018  Plavecké potřeby na zakázku

Plavecké potřeby také dodáváme do nejrůznějších sportovních klubů a družstev. Jsme schopni vyrobit plavecké potřeby s Vašim logem či Vámi dodaným designem. Zajišťujeme plavecké čepice, plavky, oddílová trička a jiný textil.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Stát: cz Česká republika Více...
Dětské hrací koberce

20.5.2018  Dětské hrací koberce

Dětské hrací koberce. Nabízíme dětské hrací koberce, které jsou skvělým doplňkem dětských pokojů. Dětský hrací koberec může být použit na již stávající koberec jako hrací plocha nebo přímo na podlahu jako stálý koberec. Nabízíme hrací dětské koberce s motivy silnic a cest, města, farmy nebo hry Člověče nezlob se či Twister. Z našeho sortimentu je možné zakoupit i dětské koberce s motivy pohádkových postav. Více informací v naší internetové galerii dětských koberců.

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Plavecká deska Dena 300x200x38

19.5.2018  Plavecká deska Dena 300x200x38

Malá plavecká deska je výborná pomůcka pro děti i dospělé. Pomůcka vhodná k výuce plavání i tréninku. Desku je možné využít různými způsoby, zejména při nácviku dýchání do vody i pro nácvik prsových a kraulových nohou. Při výuce ji ocení plavecké i školní kurzy, ale i dospělí plavci pro osobní trénink.

Firma: Miluše Hrubá - SWIM - RELAX
Stát: cz Česká republika Více...
Plavecké brýle El Mina

19.5.2018  Plavecké brýle El Mina

Brýle v kouřové barvě s ladícími kouřovými skly. Mají pevný nosník, rozdvojený pásek a antifogovou úpravu. Brýle jsou vhodné k tréninku pro amatérské i závodní plavce.
Doporučujeme doplnit o některou z řady našich multi color čepic.

Firma: Miluše Hrubá - SWIM - RELAX
Stát: cz Česká republika Více...