Sport, hobby, hračky a kultura - Nabídky

Jízdárna na Statku Starý Kolín

24.3.2018  Jízdárna na Statku Starý Kolín

Vždy jste toužili podívat se na svět z koňského hřbetu? Škemrá Vaše dcera už celou věčnost o vyjížďku na koni? Tak co tak si dopřát zábavu, která stojí za to, nebo dát své dceři dárek v podobě jezdeckých lekcí! Takový splněný sen je někdy mnohem více než všechny dary světa. Jízdárna Starý Kolín nabízí lekce na hodných a prověřených koních. A až se naučíte sedět v sedle, pak můžete třeba na delší vyjížďku. Jízdárna Starý Kolín je na vás připravena. Už se moc na Vás těšíme!

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Katany, meče a mačety

24.3.2018  Katany, meče a mačety

Dodáme katany, meče nebo mačety příznivcům bojových umění. Trénujete bojové umění nebo jste pouhým obdivovatelem? I pro Vás máme nabídku, která může podpořit Váš bojový trénink, nebo zajistit obdiv příchozích vystavením elegantních japonských replik. S japonským uměním jsou spjaty vlastnosti, jako je čest, respekt a uznání. S naší nabídkou je spjata nejen kvalita, ale i spolehlivé a čestné jednání. Máte náš respekt, jsme tady pro Vás.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plavecké tréninkové ploutve

24.3.2018  Plavecké tréninkové ploutve

Zabýváme se prodejem plaveckých tréninkových ploutví v prvotřídní kvalitě. Plavecké tréninkové ploutve pomáhají imitovat přirozený pohyb nohou a výrazně přispívají ke správné plavecké technice a efektivnímu trénování.

V našem sortimentu naleznete nejrůznější typy plaveckých tréninkových ploutví.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Stát: cz Česká republika Více...
Horké sudy na míru

23.3.2018  Horké sudy na míru

Vyrábíme horké sudy na míru požadavkům našich zákazníků. V naší nabídce najdete nespočet variant a velikostí horkých sudů, tak aby každý náš klient odcházel spokojen. Horké sudy vyrábíme ze sibiřského smrku i z tepelně zpracovaného dřeva ThermoWood, s plastovou vložkou i s vložkou z nerezu, s vnitřním i externím ohřívacím kotlem, a navíc v různých velikostech. A že Vám žádná z nabízených velikostí nevyhovuje? Kontaktujte nás! Horké sudy vyrábíme na míru!

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Stavebnice místo počítačových her

23.3.2018  Stavebnice místo počítačových her

Co si budeme povídat, dnešní děti jsou otroky počítačových her už od mateřské školky a je stále těžší je uspokojit jinými, tvořivými stavebnicemi a hračkami. My můžeme s úspěchem říci, že tento úkol se nám velice dobře daří. Pozitivní reference ze stran rodičů našich malých zákazníků, jsou velice příznivé. Stavebnice, hry a další edukativní hračky naší nabídky dokáží vytlačit počítačové hry z dětských pokojíčků! Vyzkoušejte to i Vy, s námi nemůžete prohrát!

Firma: Virteco s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dovolená na Statku Starý Kolín

22.3.2018  Dovolená na Statku Starý Kolín

Pokud toužíte uniknout z městského ruchu, pak dovolená na Statku Starý Kolín je tím pravým řešením. Jste unavení, podráždění, nic Vás nebaví a jíst Vám nechutná? Pak věřte, že až budete od nás odcházet, budete nabití energií na pěkně dlouhou dobu. Zajistíme pro Vás pohodovou atmosféru, skvělou kuchyni, spoustu vyžití v podobě návštěvy jízdárny, výletů do okolí, ale také mini Zoo pro nejmenší návštěvníky. Využijte naší nabídky a načerpejte energii na další období, dovolenou na Statku Starý Kolín.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Horké sudy, horké vany a zahradní sauny

22.3.2018  Horké sudy, horké vany a zahradní sauny

Na výrobu horkých sudů, horkých van a horkých saun se specializujeme již téměř dvě dekády. Za tuto dobu jsme si získali pověst kvalitního výrobce a spolehlivého dodavatele. Naším cílem je maximálně spokojený zákazník. V případě zájmu o jakékoliv informace o horkých sudech, horkých vanách nebo zahradních saunách, nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám naše produkty představíme.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Realizace městských slavností

21.3.2018  Realizace městských slavností

Zabavit občany celého města na společenské události je mnohdy opravdu pořádným oříškem. Pokud si chcete být jisti, že se Vaše městská slavnost opravdu vydaří, pak nás kontaktujte! Nejenže zajistíme program, u kterého se budou bavit všechny generace občanů Vašeho města, ale také zaručíme kvalitní ozvučení a osvětlení, domluvíme kapely, DJ a další účinkující, pro dokonalý průběh celé akce. Kontaktujte nás, uvidíte, budete spokojeni!

Horké koupací sudy s dopravou

21.3.2018  Horké koupací sudy s dopravou

V naší nabídce najdete nejen mnoho variant horkých koupacích sudů, ale pyšnit se můžeme i skvělými službami, pro které jsme našimi klienty vyhledáváni. Jednou ze služeb spojených s nabízeným sortimentem horkých sudů, je spolehlivý odvoz až na místo určení a za režijní ceny. Horké koupací sudy, horké vany nebo zahradní sauny vozíme po celém území ČR, SK, D, A. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Hračky s edukativní funkcí

21.3.2018  Hračky s edukativní funkcí

Hračky s edukativní funkcí jsou nejen ideálním dárkem, ale i významným počinem pro budoucnost Vašeho dítěte. Trendem dnešní doby je děti uspokojit takovou hračkou a stavebnicí, která s sebou přináší ještě třetí rozměr v podobě edukativního rozvoje. Pokud se rozmýšlíte nad dárkem s oním hlubším smyslem, pak didaktické stavebnice, kreativní sady, léty prověřené lego stavebnice, cestovní a společenské hry, puzzle a mnoho dalšího z naší nabídky, je právě to, co hledáte.

Firma: Virteco s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Fotokoutek pro celou rodinu

20.3.2018  Fotokoutek pro celou rodinu

Jak připravit akci, která zabaví celou rodinu? Jak nadchnout malé neposedy, mladé páry a zároveň nejstarší generaci? Nabízíme možnost instalace fotokoutku na Vaši akci. Takový fotokoutek nejenže pozastaví čas, až budou Vaši návštěvníci na akci vzpomínat, ale také zabaví a rozveselí všechny věkové kategorie. Kontaktujte nás pro více informací. Realizováním akcí všeho druhu se věnujeme mnoho let a dokážeme zajistit, aby se lidé bavili.

Zahraní sauny IGLO

20.3.2018  Zahraní sauny IGLO

Zahradní sauny IGLO jsou jedny z nejpoptávanějších produktů naší výroby. Saunové kabiny zahradní sauny IGLO vyrábíme v mnoha variantách, dle potřeb a individuálních požadavků našich zákazníků. Nahlédněte naše webové stránky, koukněte do fotogalerie, pak nás kontaktujte a my Vám vysvětlíme vše, co budete chtít vědět. Jsme tady pro Vás a budeme se snažit splnit všechna Vaše přání.

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Široký sortiment zboží za přívětivé ceny

20.3.2018  Široký sortiment zboží za přívětivé ceny

Velice rádi bychom Vám nabídli široký sortiment produktů pro domácnost, kancelář i volný čas. Snažíme se dobrou kvalitu zboží spojit s co nejpřijatelnějšími cenami. Jelikož jsme si sami sobě dodavateli, můžeme s úspěchem konstatovat, že předkládaný sortiment veškerého zboží se nám daří nabídnout za nejpřijatelnější ceny na našem trhu. Naše nabídka se neustále rozrůstá o nové položky a věříme, že i řady našich spokojených zákazníků porostou. Těšíme se na Vás!

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zahradní sauny SUD

19.3.2018  Zahradní sauny SUD

Zahradní sauny ve tvaru sudu, jsou vyrobeny z kvalitního smrkového či modřínového dřeva. Průměr sauny je 220 cm a délka záleží čistě na Vás a Vašich potřebách. Toužíte po sauně s terasou, převlékárnou, odpočívárnou? Pak stačí pouze disponovat dostatečným místem na zahradě a my už vše potřebné dodáme. Kontaktujte nás pro konkrétnější informace, velice rádi Vám předložíme naše reference v podobě již realizovaných zakázek, abyste si mohli vybrat. Těšíme se na Vás!

Firma: KEGEL
Stát: cz Česká republika Více...
Pomůcky a příslušenství pro sportovce

19.3.2018  Pomůcky a příslušenství pro sportovce

Dodáme Vašim sportovním snům perspektivu, v podobě kvalitních sportovních pomůcek a příslušenství. Cyklistům, běžcům, nebo třeba turistům, zkrátka sportovcům, přinášíme pomůcky a příslušenství, které ve svých výkonech jistě ocení. Naše nabídka se stále rozrůstá a její obsah se neustále mění v závislosti na požadavcích našich zákazníků. V případě, že nenajdete, co hledáte, prosím kontaktujte nás, budeme se snažit Vašim požadavkům vyhovět.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...