Účetní a auditorské služby - Nabídky

Systém bezplatné správy pohledávek

1.7.2020  Systém bezplatné správy pohledávek

Zajišťujeme bezplatnou správu pohledávek pro firmy a obce. Systém obsahuje ucelené nastavení správy pohledávek, zejména evidenci a řízení pohledávek a rozbor smluvních vztahů. Dále audit nebo vypracování vzorové smluvní dokumentace, včetně všeobecných obchodních podmínek. Je zde zahrnuto nastavení systému evidence pohledávek a celého procesu vymáhání pohledávky, tedy mimosoudní, soudní a exekuční.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vyhledávání zaměstnanců

1.7.2020  Vyhledávání zaměstnanců

Vyhledávání zaměstnanců. Poskytujeme komplexní personální služby a pomůžeme Vám najít ty pravé zaměstnance pro Vámi nabízené pozice. Nabízíme naše služby při výběru běžných zaměstnanců, ale i manažerů a pracovníků vysoce specializovaných pozic a služby Assessment centra. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte více informací o našich jednotlivých službách.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Projekty Firmy a pohledávky

27.6.2020  Projekty Firmy a pohledávky

Náš jedinečný projekt Firmy a pohledávky se specializuje na komplexní management pohledávek, jejich správu a vymáhání. Nabízíme ucelené služby, které zahrnují profesionální poradenství, nastavení systému pohledávek, audit, vypracování veškeré nutné dokumentace a celý systém vymáhání pohledávky od upomínky až po případné exekuční řízení. Naši profesionálové staví na dlouhodobých praktických zkušenostech a hlubokých znalostech. Obraťte se na nás, jsme připraveni pomoci.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Služby personální agentury

27.6.2020  Služby personální agentury

Služby personální agentury. Jsme personálně-poradenská společnost a našim klientům nabízíme profesionální poradenství v oblasti vyhledávání zaměstnanců, personálních auditů, personálního outsourcingu a také vzdělávání a zvyšování schopností pracovníků. Provádíme různé metody náboru zaměstnanců, osobnostní diagnostiku, převezmeme za Vás práci personálního oddělení a vedeme odborné vzdělávací kurzy. Neváhejte nás oslovit!

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lustrace firem a osob

25.6.2020  Lustrace firem a osob

Zabýváme se lustrací firem a osob v Centrální evidenci exekucí, rejstřících a dalších zdrojích. Prověřování a kontrola tohoto druhu má svůj význam a výrazně snižuje riziko ztráty financí. Dle nutných kritérií dokážeme velmi rychle zjistit potřebné údaje o fyzických a právnických osobách. Přenechte na našem teamu profesionálů činnost lustrace, zajistíme vám aktuální informace a zároveň pohodlí a jistotu.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Personální audit

25.6.2020  Personální audit

Personální audit. Poskytujeme profesionální a komplexní služby personálně - poradenské agentury. Provedeme personální audit ve Vaší společnosti za použití moderních diagnostických nástrojů a metod, díky kterým analyzujeme schopnosti Vašich stávajících zaměstnanců a určíme jejich rozvojové potřeby. Poskytujeme také služby v oblasti vyhledávání a výběru nových zaměstnanců. Více na našich www.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Postoupení pohledávek

23.6.2020  Postoupení pohledávek

Pokud se nechcete zabývat vymáháním pohledávek a čekat na peníze, postupte vaši pohledávku naší bezplatné správě pohledávek. Celý proces vymáhání pohledávky nebo více pohledávek provedeme za vás a naši advokáti vás budou průběžně informovat o stavu věci. Rádi vám ušetříme čas i zbytečné finanční náklady.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Outsourcing personálních služeb

23.6.2020  Outsourcing personálních služeb

Outsourcing personálních služeb. Poskytujeme kompletní personální služby, ať už dlouhodobého či pouze krátkodobého charakteru. Naši odborníci pro Vás vytvoří nové personálního oddělení nebo zefektivnění jeho stávající procesy. Naše služby Vám pomáhají šetřit nejenom mzdové náklady, ale také čas. Zajistíme celkové personální audity a vypracujeme analýzy včetně návrhu řešení. Poskytujeme manažerské poradenství v oblasti řízení a vzdělávání pracovníků. Navštivte naše webové stránky!

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Provádění exekucí

20.6.2020  Provádění exekucí

Provádění exekucí je další z činností nabízené správy pohledávek. Zástupci spolupracujících Exekutorských úřadů, kteří mají v tomto oboru mnohaletou zkušenost, provádí na základě pečlivého posouzení exekuce nejen pro korporátní klientelu, jmenovitě banky, pojišťovny, dodavatele elektrické energie, ale též pro menší oprávněné či jednotlivce. Spolupracujeme s Exekutorským úřadem Prahy 1 a Prahy 10. Věřitel neplatí žádné zálohy ani platby předem.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální právní poradenství

18.6.2020  Profesionální právní poradenství

V rámci managementu pohledávek poskytujeme právní poradenství se zaměřením na oblasti prevence vzniku, řízení a managementu pohledávek a jejich zajištění. Naše poradenské služby jsou založeny na dlouhodobých zkušenostech našich odborníků, spolupracujících advokátních kanceláří ve všech oblastech práva, bezkonkurenčním know-how správy pohledávek a rovněž na maximální automatizaci správy. Přijďte se poradit.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Komplexní vymáhání pohledávek

16.6.2020  Komplexní vymáhání pohledávek

Nabízená správa pohledávek zahrnuje komplexní vymáhání pohledávky firem a obcí. Jedná se o mimosoudní pohledávky, soudní a exekuční vymáhání. Poskytujeme monitorování pohledávek věřitele v insolvenčním rejstříku, zastupování věřitele a řešení odpočtu DPH v tomto řízení. Podáme za vás přihlášení do veřejných dražeb, dědického a insolvenčního řízení. Správa peněžních závazků zahrnuje všechny pohledávky věřitele bez omezení jejich dolní hranice.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Audit dokumentace správy pohledávek

13.6.2020  Audit dokumentace správy pohledávek

Zpracujeme audit dokumentace správy pohledávek, který zahrnuje analýzu stávajících vztahů věřitele, tedy firmy nebo obce a jeho obchodních partnerů, a rozbor stávající smluvní dokumentace. Upravíme nebo vypracujeme vzorovou dokumentaci pro realizaci smluvních vztahů. Pomocí auditu dokumentace správy pohledávek. Zlepšíme právní postavení věřitele a vymahatelnost. Na základě změn a úprav norem aktualizujeme smluvní dokumentaci po celou dobu vztahu mezi věřitelem a správcem pohledávek.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prevence vzniku pohledávek firem a obcí

11.6.2020  Prevence vzniku pohledávek firem a obcí

Součástí nabízené správy pohledávek je systém prevence vzniku pohledávek a jejich zajištění. Klademe důrazem na zlepšení právního postavení věřitele a zlepšení vymahatelnosti. V rámci prevence vzniku pohledávek je věřiteli poskytnuto základní bezplatné právní poradenství a pomoc odpovědným pracovníkům při tvorbě Směrnice pro řízení pohledávek, jejich evidenci, správu a vymáhání.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...