Pohostinství - Nabídky

Firemní večírky pro obchodní partnery

30.6.2020  Firemní večírky pro obchodní partnery

Podpořte rozkvět své firmy a uspořádejte pro své obchodní partnery firemní večírek, na který nikdy nezapomenou. Pozvěte své nejdůležitější obchodní partnery na neformální firemní večírek v překrásném prostředí řeky Labe. Nabídněte jim večer plný zábavy a dobrého jídla, k tomu přidejte nějaké to promo Vašeho výrobku či služby, a budete mít vyhráno. Je dokázáno, že na přátelských vztazích se dělá ten nejlepší byznys. Kontaktujte nás, vymyslíme pro Vás nezapomenutelný program.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rodinné oslavy s grilováním Kolín

29.6.2020  Rodinné oslavy s grilováním Kolín

Uspořádáme Vám tu nejúžasnější rodinnou oslavu s grilováním. Zorganizujeme nezapomenutelná životní jubilea a třeba i jen zdánlivě obyčejná rodinná setkání, ale ve velkém stylu. Kýta, steaky, klobásy na grilu, k tomu zajímavá prohlídka stájí a pohled z koňského hřbetu a rázem se z obyčejné rodinné oslavy s grilováním se stane krásná vzpomínka pro další generace. Kontaktujte nás, rádi splníme veškeré Vaše požadavky.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Svatební den na statku Kolín

27.6.2020  Svatební den na statku Kolín

Zajistíme Vám svatební den v krásné přírodě na statku, na který nikdy nezapomenete. Plánujete svatbu svou, dcery či syna? Věřte, že my rozhodně víme, co všechno je důležité, aby se taková svatba vyvedla do nejmenších detailů. Zajistíme obřad pod širým nebem nebo v půvabném interiéru, odvezeme Vás v dobovém kočáře, zabavíme svatebčany a připravíme svatební tabuli, až se budou chutě sbíhat. Svatební den v přírodě na statku je tou pravou volbou pro Váš Velký den.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vepřové hody pro gurmány Kolín

25.6.2020  Vepřové hody pro gurmány Kolín

Pravidelně pořádáme vyhlášené vepřové hody nejen pro gurmány! Pokud Vám již při pomyšlení na voňavé jitrnice, jelita, tlačenku či pečená žebra a kolínka stékají sliny z úst, pak věřte, že jsme tady, abychom uspokojili Vaše chuťové pohárky. A pokud Vám tyto vepřové hody, pro které se k nám sjíždějí hosté z celé republiky, nic neříkají, pak věřte, že až ochutnáte, až Vám zavoní domácí pečená žebírka, budete jeden z nás. Těšíme se na Vás!

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní akce se zabíjačkou Kolín

22.6.2020  Firemní akce se zabíjačkou Kolín

Zajistíme pro Vás, Vaše zaměstnance a obchodní partnery vynikající firemní akce se zabíjačkou. Krásné prostředí, spousty kvalitního a hlavně chutného jídla, plus možnost sportovního vyžití pro ty, kdo si hlídají štíhlou linii. To vše a ještě mnohem více najdete pouze u nás na statku. Firemní akce se zabíjačkou jsou našimi klienty velice oblíbené a mnoho z nich se k nám pravidelně vrací. Pojďte si užít pohodový čas s námi.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ubytování na farmě

16.6.2020  Ubytování na farmě

Pohoda, relax, krásná příroda, blízkost zvířat, spousty volnočasových aktivit a nesmí chybět výborná tradiční kuchyně, tak to je naše představa ubytování na farmě. Statek Starý Kolín je dokonalým místem pro zastavení na cestě životem. Dostanete se na místo, které pozmění Váš pohled na život, nabije Vás energií a pomůže Vám k regeneraci po všech stránkách. Kontaktujte nás pro více informací, velice rádi Vám poskytneme útočiště před denním stereotypem. Těšíme se na Vás u nás na farmě!

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dovolená na Statku Starý Kolín

13.6.2020  Dovolená na Statku Starý Kolín

Pokud toužíte uniknout z městského ruchu, pak dovolená na Statku Starý Kolín je tím pravým řešením. Jste unavení, podráždění, nic Vás nebaví a jíst Vám nechutná? Pak věřte, že až budete od nás odcházet, budete nabití energií na pěkně dlouhou dobu. Zajistíme pro Vás pohodovou atmosféru, skvělou kuchyni, spoustu vyžití v podobě návštěvy jízdárny, výletů do okolí, ale také mini Zoo pro nejmenší návštěvníky. Využijte naší nabídky a načerpejte energii na další období, dovolenou na Statku Starý Kolín.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Oslavy pro rodiny s dětmi

11.6.2020  Oslavy pro rodiny s dětmi

Jste rozvětvená rodina, kterou čeká významné jubileum? Přemýšlíte, kde oslavíte kulatiny příbuzného či zlatou svatbu prarodičů? Kontaktujte nás! Náš Statek ve Starém Kolíně je ideálním místem pro všechny věkové kategorie. Nabídneme Vám a Vaší rodině nejen úžasnou tradiční hostinu, ale i příjemně strávené chvíle v krásné přírodě. Nudit se u nás nebudou ani děti! Naše zvířátka v mini Zoo je určitě potěší. Kontaktujte nás a domluvíme podrobnosti, tak aby byli všichni členové Vaší rodiny spokojeni.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...