Služby - Nabídky

Daňová přiznání Praha

24.5.2018  Daňová přiznání Praha

- Sestavení daňových přiznání, souhrnných hlášení a hlášení Intrastat
- Daňové poradenství v oblasti specifických typů příjmů dosahovaných např. členy představenstva, jednateli a podnikateli
- Poradenské služby v oblasti daně dědické a darovací
- Sestavení daňových přiznání a další služby v oblasti daně z příjmů, daně dědické a darovací

Firma: EDAAT , s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Písmomalířství

24.5.2018  Písmomalířství

Nabízíme služby písmomalířství a dekorativní kresby. Ve svém týmu máme odborníky všeho druhu, mimo jiné i talentované umělecky nadané malíře, jejichž dekorativní kresba zpestří pokojíček dětí i komerční prostor, nebo jejichž umělecké písmo přenese umně myšlenku či motto na stěny Vaší firmy. Dejte o sobě vědět, buďte originální, nechte si zpestřit domov, fasádu domu či vchod do provozovny doslova uměleckým dílem. Kontaktujte nás, velice rádi Vám předvedeme naše již realizované zakázky.

Firma: AC MALÍŘSTVÍ
Stát: cz Česká republika Více...
Dotační programy pro kotle

24.5.2018  Dotační programy pro kotle

Zabývám se dotačními programy pro kotle. Pomohu Vám realizovat žádosti na kotlíkové dotace. V případě, že přemýšlíte o výměně kolte, kontaktujte mne, velice rád Vám pomohu vyřídit vše potřebné. V oboru kominických činností se pohybuji dlouhá léta a snažím se, aby šíře mých služeb korespondovala s poptávkou mých klientů. Kontaktujte mne pro další informace, velice rád se s Vámi sejdu a domluvíme se na podrobnostech.

Firma: David Mlčoch
Stát: cz Česká republika Více...
Zaplo půjčka

24.5.2018  Zaplo půjčka

Nabízíme skvělé podmínky krátkodobé nebankovní Zaplo půjčky. Zaplo půjčka splňuje požadavky klientů na rychlé vyřízení krátkodobé nebankovní zápůjčky. Kontaktujte nás, velice rádi Vám nabídneme to nejlepší řešení na Vaše problémy. Na trhu s nebankovními půjčkami jsme již dlouhou dobu a za tento čas jsme si získali jméno solidního partnera, který rozumí potřebám svých klientu a snaží se vždy a za všech okolností najít řešení. Jsme tady i pro Vás.

Firma: Nebankovní dům
Stát: cz Česká republika Více...
Komplexní účetní služby – celá ČR

24.5.2018  Komplexní účetní služby – celá ČR

Zabýváme se komplexními účetními službami, v rámci celé ČR. Máme více než dvacetiletou praxi v oboru, spousty spokojených klientů a jsme pojištěni profesní odpovědnosti za případnou škodu. Naším cílem je nabídnout klientům maximální komfort a kvalitu poskytovaných služeb. Námi poskytované komplexní účetní služby zahrnují vedení účetnictví a daňové evidence, mzdovou a personální agendu, vyhotovení daňových přiznání, ale i ekonomické poradenství nebo poradenství v pracovně-právních otázkách.

Ochrana konstrukcí při extrémní zátěži

24.5.2018  Ochrana konstrukcí při extrémní zátěži

Naším cílem je zajistit maximální bezpečnost průmyslových konstrukcí a technologií při extrémní zátěži. Odbornou analýzou zjistíme statiku, dynamiku, požární odolnost, a další oblasti rizik spojených se specifikem daného zatížení. Jsme profesionálové s léty praxe a se stálým přísunem nových poznatků v oboru. Z našich odborných znalostí ochrany průmyslových konstrukcí při extrémní zátěži, těží nejen naši klienti, ale své poznatky předáváme dál prostřednictvím odborných konferencí.

Firma: ELSA Consulting s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Fúze a akvizice obchodních společností

24.5.2018  Fúze a akvizice obchodních společností

Zaměřujeme se na fúze a akvizice obchodních společností. Naše advokátní kancelář Vám nabízí profesionální právní služby při akvizicích a divesticích akcií, organizačních složek a majetku, fúzích společností, právních auditech - due diligence, transakcích typu LBO a MBO a mnoho dalšího.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: NWD Legal
Stát: cz Česká republika Více...
Znalecké posudky vzduchotechniky

24.5.2018  Znalecké posudky vzduchotechniky

Zpracováváme znalecké posudky a vyjádření v oblasti vzduchotechnicky. Provádíme důkladné kontroly vzduchotechnických zařízení a rozvodů se zhodnocením aktuálního stavu a navržením vhodné metody čištění a způsobu údržby.

Znalecké posudky vzduchotechniky vypracováváme i pro velké celky jako jsou administrativní budovy, hotely, kongresová centra apod.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: ČE-NOVA CZ s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Školní výlety s výukovými programy Kolín

24.5.2018  Školní výlety s výukovými programy Kolín

Nabízíme podnětné ekologické výukové programy pro školy i školky. Pokud plánujete školní výlet s dětmi, ideálně ve věku MŠ a ZŠ 1. stupně, pak jste u nás na správné adrese. Nabízíme Vašim dětem zajímavé výukové programy doprovázené ukázkou domácích i exotických zvířat, poutavý výklad, krásnou přírodu i možnost sportovního vyžití. Kontaktujte nás pro podrobnější informace, těšíme se na Vás i na děti.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Architektonické návrhy staveb

24.5.2018  Architektonické návrhy staveb

Realizujeme architektonické návrhy staveb pro soukromé investory, firemní klientelu, developery, obce a města. Zpracováváme územní, urbanistické a architektonické studie i studie proveditelnosti. Architektonické studie realizujeme od návrhu, vytvoření projektové dokumentace až po samotnou výstavbu objektu. Kompletní nabídku služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: AREA group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vedení mzdové agendy Praha

24.5.2018  Vedení mzdové agendy Praha

Zaměřujeme se na vedení mzdové agendy a služby personalistiky pro střední i velké firmy, OSVČ a začínající podnikatele. V rámci vedení mzdové agendy poskytujeme služby zpracování mezd i vedení veškerých administrativních úkolů. Nabízíme poradenství v oblasti vedení mzdové agendy a personalistiky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Ing. Helena Komersová Vilikusová
Stát: cz Česká republika Více...
Daňová optimalizace účetnictví Praha

23.5.2018  Daňová optimalizace účetnictví Praha

Vedeme daňově optimalizované účetnictví vč. následujících služeb:
*Podpora při založení společností
*Finanční účetnictví a reporting
*Sestavení účetních závěrek
*Mzdové účetnictví
*Přiznání a hlášení k DPH, Intrastat
*Přiznání k dani z příjmů
*Ostatní daňová přiznání (např. nemovitosti, silniční)
*Povinná hlášení ČNB a statistickému úřadu
*Komunikace a jednání se správcem daně
*Zastoupení při daňových kontrolách
*Individuální daňové plánování a poradenství v otázkách daní a účetnictví

Firma: EDAAT , s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup drahých kovů

23.5.2018  Výkup drahých kovů

Zabýváme se výkupem drahých kovů. Vykupujeme tyto drahé kovy: Au, Ag, Pt, Pd, Rh. Nabízíme nejvýhodnější ceny výkupu drahých kovů v České republice. Odkupujeme drahé kovy také v podobě úlomků, mincí, šperků apod.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Organizace plaveb na přání

23.5.2018  Organizace plaveb na přání

Ať chcete vyrazit do exotických krajin na námořní jachtě nebo se plavit po řekách a kanálech Evropy na hausbótu, jsme tu pro vás. Sdělte nám své požadavky a my vám zajistíme plavbu přesně podle vašich představ: od vhodné lodi až po podrobný itinerář cesty. Dobře víme, že parta přátel má jiné potřeby než pár či rodina s dětmi – a zaručujeme vám, že budete spokojeni.

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...
Informační systém metrologie

23.5.2018  Informační systém metrologie

Nabízíme komplexní služby v oblasti metrologie a systémů řízení kvality, z tohoto důvodu nesmí v našem rozsahu služeb chybět ani nabídka a implementace informačního systému. Informační systém metrologie QTREE-EM C/S je součástí produktové řady QTREE CAQ SYSTEMS a řeší evidenci a kalibraci měřidel. Pro více informací nás prosím kontaktujte, naši odborníci Vám velice rádi osvětlí detaily implementace. Jsme tady pro Vás!

Firma: KSQ, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...