Služby - Nabídky

Poradenství v elektroautomatizaci

20.10.2017  Poradenství v elektroautomatizaci

Jsem skutečným odborníkem v elektroautomatizaci. Mám dlouhodobé zkušenosti a poradím Vám s jakýmkoliv problémem a společně zkonzultujeme jakýkoliv Váš požadavek. Obraťte se na mě pro odborné poradenství v elektroautomatizaci.

Firma: Petr Hájek - Elektroprojektant
Stát: cz Česká republika Více...
Revize 1000 V

20.10.2017  Revize 1000 V

Provádíme revize elektrických zařízení 1000 V. Pro podrobné informace o prováděných revizích nás neváhejte kontaktovat. Podrobné informace Vám rádi poskytneme.

Firma: Petr Hájek - Elektroprojektant
Stát: cz Česká republika Více...
Průmyslové automatizace projektu

20.10.2017  Průmyslové automatizace projektu

Zajistím pro Vás průmyslové automatizace projektu od A do Z. Zpřesněte své procesy a kontaktujte mě pro průmyslové automatizace projektu ve vysoké kvalitě.

Firma: Petr Hájek - Elektroprojektant
Stát: cz Česká republika Více...
Zakládání zahradních jezírek

20.10.2017  Zakládání zahradních jezírek

Realizace zahrady vyžaduje detailní plánování. Je třeba si uvědomit účel zahrady, potenciál umístění zahrady, a konečně přání a tužby majitele. Zahradní jezírko je dlouhodobým záměrem, a tak je třeba k němu také přistupovat. Jsme připraveni zrealizovat Vaše přání, založit zahradní jezírko, skalky, a to vše umně propojit zelení, k Vaší plné spokojenosti. Kontaktujte nás a Vaše zahrada bude dokonalá.

Firma: Nemeton realizace spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Finanční poradenství pro fyzické osoby

20.10.2017  Finanční poradenství pro fyzické osoby

Zabývám se odborným finančním poradenstvím pro fyzické osoby. Zaměřuji se na palčivé otázky finančního charakteru, poskytnu Vám cenné rady investičního charakteru, pomohu zhodnotit rizika a vybrat to nejvhodnější pojištění pro zajištění celé rodiny. Vždy hájím zájmy klienta, napomáhám vyřešit finanční otázky potřeb mladé rodiny i spokojeného stáří při vysokém standardu. Kontaktujte mne, prosím, velice rád Vám předložím svůj repertoár poradenských služeb.

Firma: Finanční poradenství Praha
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej a servis plynových kotlů

20.10.2017  Prodej a servis plynových kotlů

Zabýváme se prodejem a servisními službami plynových kotlů. Našim cílem je nabídnout zákazníkovi maximálně kvalitní služby a spolehlivost v jednání. Prodejem, servisem a revizemi plynových kotlů se věnujeme již dvacet let, za tuto dobu jsme dodali mnoha domácnostem i průmyslovým objektům kvalitní plynové kotle, včetně doprovodných služeb. Kontaktujte nás pro detailnější informace.

Firma: Elmar group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zpracování daňových přiznání

20.10.2017  Zpracování daňových přiznání

Zajistíme kvalifikované zpracování daňových přiznání fyzických i právnických osob. Zabýváme se zpracováváním nejen daněmi z příjmu, ale i nepřímými daněmi - DPH, zpracujeme majetkové daně, tedy daně z nemovitostí, silniční daně apod. Součástí našich služeb je nejen zpracování, ale i s ním spojené poradenství a podání daňových přiznání na příslušný úřad. V případě zájmu nás prosím kontaktujte, sídlíme v Ostravě, ale naši účetní činnost realizujeme po celé ČR.

Komplexní analýza a řešení EX prostředí

20.10.2017  Komplexní analýza a řešení EX prostředí

Zajistíme komplexní analýzu konstrukcí a technologií určených do EX prostředí, spolu s návrhy řešení. Naši odborníci plně ovládají znalosti stavebního, strojního, bezpečnostního a chemického inženýrství, na kterém staví svá odborná řešení. Komplexní analýza a řešení EX prostředí zahrnuje například zpracování dokumentace o ochraně před výbuchem, včetně zakreslení zón s nebezpečím výbuchu, návrhy nejvhodnějšího zabezpečení, plus další protokoly, studie a analýzy spojené s řešením problému.

Firma: ELSA Consulting s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Podání daňového přiznání Praha

20.10.2017  Podání daňového přiznání Praha

Vyznat se v daních není jednoduchá záležitost. Naše účetní a daňová kancelář Vám nabízí profesionální a také diskrétní přístup při řešení Vašich daní. Zajistíme kompletní podání daňových přiznání všeho druhu, pohlídáme za Vás termíny podání a sledujeme za Vás také změny v legislativě.

Díky našim daňovým službám se můžete plně věnovat Vašim podnikatelským aktivitám.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: LR SERVIS Daňové poradenství
Stát: cz Česká republika Více...
Technická dokumentace elektroinstalace

20.10.2017  Technická dokumentace elektroinstalace

Nabízíme zpracování technické dokumentace elektroinstalace dle předepsaných norem. Technickou dokumentaci elektroinstalace vyhotovíme pro bytové i nebytové objekty. V oblasti realizace elektroinstalace zajišťujeme také profesionální poradenství.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: Dušan Bebčák
Stát: cz Česká republika Více...
Ubytování na statku a vepřové hody Kolín

20.10.2017  Ubytování na statku a vepřové hody Kolín

Poskytujeme stylové ubytování na statku i vepřové hody pro labužníky. Potřebujete odjet z města, odpočinout si fyzicky i psychicky? Pak je naše nabídka tou pravou volbou právě pro Vás. Klidná příroda vystřídá ruch měst, úžasný vzduch pročistí vaše plíce a úchvatné vepřové hody dodají punc dokonalým dnům Vašeho odpočinku. Přijeďte k nám, budete nadšeni! Nabízíme skvělé ubytování na statku a vepřové hody pro mlsné jazýčky.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální personální služby

20.10.2017  Profesionální personální služby

Hledáte odpověď na otázku: „Kde najít co nejrychleji zaměstnance dělnických povolání?“ Už nehledejte. S naší agenturou máte profesionální personální služby na dosah. Zajistíme vám kvalifikovanou i nekvalifikovanou pracovní sílu na požadovanou dobu. Profesionální služby naší personální agentury již využilo mnoho našich klientů a odborná personální péče čeká i na Vás.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: APOLMONT, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Služby patentových a známkových zástupců

20.10.2017  Služby patentových a známkových zástupců

Zajistíme Vám odborné služby našich patentových a známkových zástupců. Zabezpečíme jedinečnost Vašich ochranných známek, postupů apod. výhradním vlastnictvím a licenční smlouvou. Zastoupíme Vás při řešení nejrůznějších záležitostí spojených s oceňováním, ve správních a rozhodčích řízeních a vypracujeme pro Vás výhodnou licenční smlouvu.

Pro kompletní rozsah služeb patentových zástupců navštivte naše webové stránky.

Firma: TETRAPAT Halaxová & Halaxová
Stát: cz Česká republika Více...
Vedení podvojného účetnictví

20.10.2017  Vedení podvojného účetnictví

Zabýváme se vedením podvojného účetnictví pro firmy i organizace. Externě zpracujeme Vaši účetní evidenci včetně veškerých příloh, jež vyžaduje zákon. Díky našim dlouholetým zkušenostem Vám garantujeme vždy bezchybný stav Vašeho podvojného účetnictví v případě kontroly ze strany státních orgánů.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: DÚOPAM, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Daňová přiznání Praha 4

20.10.2017  Daňová přiznání Praha 4

Věnujeme se zpracovávání daňových přiznání pro firmy i drobné živnostníky. Nabízíme profesionální vypracování veškerých typů daňových přiznání a jejich včasné podání. Zajistíme Vám také odklad daňového přiznání.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Ing. Ferenc, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...