Služby - Nabídky

Pronájem mobiliáře - Praha

21.9.2019  Pronájem mobiliáře - Praha

Zabýváme se pronájmy mobiliáře pro nejrůznější společenské akce, cateringy, výstavy, veletrhy apod. Pronájem se týká např. stolů, židlí s možností potahů, tepelných zářičů, oddělovačů prostoru a dalších prvků. Navštivte náš web a neváhejte nás kontaktovat.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Hasicí přístroje a hydranty

21.9.2019  Hasicí přístroje a hydranty

Jsme prodejcem a značkovým servisem HP schválených pro používání v ČR. Jsme vybaveni pracovištěm k provádění periodických zkoušek Tlakových nádob. Zajišťujeme dodávky, revize a opravy požárních vodovodů a TZ požárních hadic.

Při zakoupení hasicího přístroje je první kontrola ZDARMA.

Při zakoupení nového hasicího přístroje poskytujeme dopravu na území hl. m. Prahy ZDARMA.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Krátkodobý pronájem automobilů

21.9.2019  Krátkodobý pronájem automobilů

Pokud chcete jezdit, ale zároveň se z jakéhokoli důvodu zdráháte koupit si vlastní vůz, pak vám nabízíme krátkodobý pronájem automobilů. Automobily jsou pojištěné a za příjemné ceny. A pokud nejste z Prahy, nevadí – vše se dá vyřídit online. Kontaktujte nás!

Firma: ELEMENTARY PRAGUE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Oslavy pro rodiny s dětmi

21.9.2019  Oslavy pro rodiny s dětmi

Jste rozvětvená rodina, kterou čeká významné jubileum? Přemýšlíte, kde oslavíte kulatiny příbuzného či zlatou svatbu prarodičů? Kontaktujte nás! Náš Statek ve Starém Kolíně je ideálním místem pro všechny věkové kategorie. Nabídneme Vám a Vaší rodině nejen úžasnou tradiční hostinu, ale i příjemně strávené chvíle v krásné přírodě. Nudit se u nás nebudou ani děti! Naše zvířátka v mini Zoo je určitě potěší. Kontaktujte nás a domluvíme podrobnosti, tak aby byli všichni členové Vaší rodiny spokojeni.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prevence vzniku pohledávek firem a obcí

21.9.2019  Prevence vzniku pohledávek firem a obcí

Součástí nabízené správy pohledávek je systém prevence vzniku pohledávek a jejich zajištění. Klademe důrazem na zlepšení právního postavení věřitele a zlepšení vymahatelnosti. V rámci prevence vzniku pohledávek je věřiteli poskytnuto základní bezplatné právní poradenství a pomoc odpovědným pracovníkům při tvorbě Směrnice pro řízení pohledávek, jejich evidenci, správu a vymáhání.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zkoušky a certifikace svařování

21.9.2019  Zkoušky a certifikace svařování

Realizujeme zkoušky a certifikace svařování dle uděleného povolení certifikačního orgánu č. 3032 a zkušební organizace č. 07.
Nabízíme:
* Zkoušky nižšího (základního) svářečského personálu
* Zkoušky vyššího svářečského personálu (VSP)
* Zkoušky NDT personálu svařování plastů
* Zkoušky řemesel a uměleckých řemesel


Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: UNO PRAHA spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vývoj akumulátorů

21.9.2019  Vývoj akumulátorů

Specializujeme se na výrobu a vývoj akumulátorů pro pohon elektrického nářadí. Pro výrobu akumulátorů využíváme články Sanyo či Panasonic, známé svou prvotřídní kvalitou. Zhotovené akubloky vsazujeme do vysoce odolných mrazuvzdorných obalů. V rámci výroby a vývoje akumulátorů následuje důkladná kontrola finálního produktu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Školení pro obchodníky

21.9.2019  Školení pro obchodníky

Školení pro obchodníky. Připravujeme kurzy pro obchodníky a majitele firem, které Vám pomohou zvýšit počet uzavřených obchodů. Školení vedou zkušení profesionálové z oboru. Nabízíme tyto kurzy:
- Top reprezentant
- Režisér úspěšné firmy
- Plánování v obchodě
- Nové cesty k obchodu
Navštivte naše webové stránky a dozvíte se více informací ke všem nabízeným školením!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Testování zaměstnanců

21.9.2019  Testování zaměstnanců

Testování zaměstnanců. Provádíme testování zaměstnanců a naši klientům nabízíme několik různých metod, pomocí kterých odhalíme silné a slabé stránky uchazečů a nabízené pozice a dosadíme taky vhodného kandidáta. Nabízíme Hoganovu profesní diagnostiku, psychometrii, test efektivní komunikace (ACT Plus) a Development centrum. Neváhejte nás oslovit!

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Fúze a akvizice obchodních společností

20.9.2019  Fúze a akvizice obchodních společností

Zaměřujeme se na fúze a akvizice obchodních společností. Naše advokátní kancelář Vám nabízí profesionální právní služby při akvizicích a divesticích akcií, organizačních složek a majetku, fúzích společností, právních auditech - due diligence, transakcích typu LBO a MBO a mnoho dalšího.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: NWD Legal
Stát: cz Česká republika Více...
Školní výlety s výukovými programy Kolín

20.9.2019  Školní výlety s výukovými programy Kolín

Nabízíme podnětné ekologické výukové programy pro školy i školky. Pokud plánujete školní výlet s dětmi, ideálně ve věku MŠ a ZŠ 1. stupně, pak jste u nás na správné adrese. Nabízíme Vašim dětem zajímavé výukové programy doprovázené ukázkou domácích i exotických zvířat, poutavý výklad, krásnou přírodu i možnost sportovního vyžití. Kontaktujte nás pro podrobnější informace, těšíme se na Vás i na děti.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Architektonické návrhy staveb

20.9.2019  Architektonické návrhy staveb

Realizujeme architektonické návrhy staveb pro soukromé investory, firemní klientelu, developery, obce a města. Zpracováváme územní, urbanistické a architektonické studie i studie proveditelnosti. Architektonické studie realizujeme od návrhu, vytvoření projektové dokumentace až po samotnou výstavbu objektu. Kompletní nabídku služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: AREA group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Auto ještě dnes a bez dokládání příjmů

19.9.2019  Auto ještě dnes a bez dokládání příjmů

Potřebujete auto, ale okolnosti tomu zrovna příliš nefandí? Nezoufejte si, od toho jsme tu my. Nabízíme široký sortiment automobilů, které vám prodáme, aniž byste museli dokládat výši svých příjmů. Studujete nebo jste už v důchodu? S námi se domluvíte. Prodáváme nové i ojeté vozy fyzickým i právnickým osobám. Svěřte se do našich rukou a vaše auto na vás brzy bude čekat – rychle, jednoduše a výhodně.

Firma: ELEMENTARY PRAGUE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Poradenství a zprostředkování pojištění

19.9.2019  Poradenství a zprostředkování pojištění

Zabývám se komplexním finančním poradenstvím, mé služby zahrnují jak investiční poradenství, tak poradenství a zprostředkování pojištění. Na finančním trhu se pohybuji lehce a s respektem, ale jistě a sebevědomě. Pozorně sleduji všechny legislativní změny, reflektuji každou aktualitu ze světa financí, a tedy jsem schopen adekvátně a fundovaně nabídnout veškeré služby finančního poradenství, včetně poradenství a zprostředkování pojištění. Kontaktujte mne!

Firma: Finanční poradenství Praha
Stát: cz Česká republika Více...
Systém bezplatné správy pohledávek

19.9.2019  Systém bezplatné správy pohledávek

Zajišťujeme bezplatnou správu pohledávek pro firmy a obce. Systém obsahuje ucelené nastavení správy pohledávek, zejména evidenci a řízení pohledávek a rozbor smluvních vztahů. Dále audit nebo vypracování vzorové smluvní dokumentace, včetně všeobecných obchodních podmínek. Je zde zahrnuto nastavení systému evidence pohledávek a celého procesu vymáhání pohledávky, tedy mimosoudní, soudní a exekuční.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...