Služby - Nabídky

Provádění exekucí

29.5.2020  Provádění exekucí

Provádění exekucí je další z činností nabízené správy pohledávek. Zástupci spolupracujících Exekutorských úřadů, kteří mají v tomto oboru mnohaletou zkušenost, provádí na základě pečlivého posouzení exekuce nejen pro korporátní klientelu, jmenovitě banky, pojišťovny, dodavatele elektrické energie, ale též pro menší oprávněné či jednotlivce. Spolupracujeme s Exekutorským úřadem Prahy 1 a Prahy 10. Věřitel neplatí žádné zálohy ani platby předem.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Telekomunikační a mediální právo Praha

29.5.2020  Telekomunikační a mediální právo Praha

Specializujeme se na telekomunikační a mediální právo. Poskytujeme profesionální poradenství a právní služby v problematice regulace, konstrukcí a financování telekomunikačních projektů či v řízení o licencích.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: NWD Legal
Stát: cz Česká republika Více...
Komplexní údržba zahrady

29.5.2020  Komplexní údržba zahrady

Nabízíme odborné služby komplexní údržby zahrady, a to v každém ročním období. Zajistíme pravidelné sekání trávy s následnou likvidací, podzimní úklid, hrabání listí, stříhání keřů a živých plotů, řezy stromů, výsadbu květin a rostlin, chemické ošetření proti škůdcům, vertikutaci trávníků, hnojení a mnoho dalšího.

Kompletní výčet námi poskytovaných zahradnických služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Royal Mayer
Stát: cz Česká republika Více...
Měření produktivity práce

29.5.2020  Měření produktivity práce

Měření produktivity práce. Nabízíme software, se kterým budete mít produktivitu Vašich zaměstnanců neustále pod kontrolou. Získáte tak nejenom přehled o vykonané práci, úspěšných obchodních schůzkách a uzavřených obchodech, ale také podklady pro objektivní rozhodování. Oblíbeným nástrojem je denně aktualizovaný trendový graf fakturovaného obratu, který jasně ukazuje, jak produktivita stoupá nebo klesá.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna ubrusů, potahů i prádla

28.5.2020  Půjčovna ubrusů, potahů i prádla

Nabízíme zapůjčení ubrusů, potahů i prádla na společenské akce, svatby, výstavy, veletrhy, pro potřeby cateringu. V případě zájmu nebo dotazů se na nás s důvěrou obraťte.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vzdělávání svářečského personálu

28.5.2020  Vzdělávání svářečského personálu

Zaměřujeme se na vzdělávání svářečského personálu. Nabízíme základní a zaškolovací kurzy svařování trubek, desek, profilů, izolačních pásů apod. Rovněž pořádáme kurz EWP - Evropský svářeč plastů podle ČSN EN 13067. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: UNO PRAHA spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální právní poradenství

27.5.2020  Profesionální právní poradenství

V rámci managementu pohledávek poskytujeme právní poradenství se zaměřením na oblasti prevence vzniku, řízení a managementu pohledávek a jejich zajištění. Naše poradenské služby jsou založeny na dlouhodobých zkušenostech našich odborníků, spolupracujících advokátních kanceláří ve všech oblastech práva, bezkonkurenčním know-how správy pohledávek a rovněž na maximální automatizaci správy. Přijďte se poradit.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna svařovacích strojů a nářadí

27.5.2020  Půjčovna svařovacích strojů a nářadí

Provozujeme půjčovnu svařovacích strojů a nářadí pro zpracování plastů. Půjčovna svařovacích strojů a nářadí disponuje moderním strojním vybavením značek Rothenberger, Rems, Widos, Wegener, Dytron aj. V naší nabídce si můžete půjčit zařízení pro svařování plastů na tupo, horkovzdušné pistole, svářečky elektrotvarovek, extrudéry, přímočaré i oběžné pily. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: UNO PRAHA spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

27.5.2020  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Pro Vaše zaměstnance připravíme teambuildingové akce s programem na míru Vašim potřebám. Nabízíme kurzy, které jsou založené na zážitkovém učení, zaměřené na budování a posilování týmu pomocí modelových situací. Ideální délka trvání takové akce jsou 2 - 3 dny, s počtem účastníků 6 - 16, v prostředí, které si sami vyberete. Čerpejte maximum z toho, že člověk si nejlépe zapamatuje to, co sám prožije nebo vykoná, a to až 80 %. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte víc!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Hasicí přístroje a hydranty

26.5.2020  Hasicí přístroje a hydranty

Jsme prodejcem a značkovým servisem HP schválených pro používání v ČR. Jsme vybaveni pracovištěm k provádění periodických zkoušek Tlakových nádob. Zajišťujeme dodávky, revize a opravy požárních vodovodů a TZ požárních hadic.

Při zakoupení hasicího přístroje je první kontrola ZDARMA.

Při zakoupení nového hasicího přístroje poskytujeme dopravu na území hl. m. Prahy ZDARMA.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Právní poradenství pro firmy Praha

26.5.2020  Právní poradenství pro firmy Praha

Naše advokátní kancelář se zabývá poskytováním odborného a erudovaného právního poradenství pro firmy zejména v oblasti bankovního, finančního, obchodního, korporačního a majetkového práva.

S našimi klienty budujeme dlouhodobý vztah založený na oboustranné důvěře. Jsme diskrétní a nabízíme stabilní ceny za právní služby. Ceny nenadsazujeme.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: NWD Legal
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding s grilováním Kolín

26.5.2020  Firemní teambuilding s grilováním Kolín

Toužíte probudit týmového ducha Vašich zaměstnanců? Pak přijeďte na firemní teambuilding s grilováním. U nás na statku posílíte vztahy, osvěžíte atmosféru a nastartujete motivaci. Firemní teambuilding s grilováním pročistí poměry na pracovišti, zlepší komunikaci a hlavně stmelí kolektiv a vybuduje dokonalý tým. Kontaktujte nás, zajistíme Vám program, na jaký Vaši zaměstnanci dlouho nezapomenou!

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prezentační dovednosti

26.5.2020  Prezentační dovednosti

Prezentační dovednosti. Pořádáme odborné kurzy zaměřené na zlepšení Vašich prezentačních dovedností. Seminář je cílen zejména na manažery, obchodníky, uchazeče o zaměstnání a marketingové pracovníky. Trvá jeden den a je rozdělen do 4 bloků, jejich součástí je i praktický nácvik. Kurz vede zkušená lektorka s mezinárodními zkušenostmi. Více informací najdete na našich webových stránkách.

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Městský parkovací automat PayPark-TI

26.5.2020  Městský parkovací automat PayPark-TI

Pokladna PAYPARK-TI je určena převážně pro městská parkoviště. Řeší efektivní výběr poplatku za parkovné. Pokladna vyniká moderním vzhledem, jednoduchostí plateb a možností použití RFID karty.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Ubytování na farmě

25.5.2020  Ubytování na farmě

Pohoda, relax, krásná příroda, blízkost zvířat, spousty volnočasových aktivit a nesmí chybět výborná tradiční kuchyně, tak to je naše představa ubytování na farmě. Statek Starý Kolín je dokonalým místem pro zastavení na cestě životem. Dostanete se na místo, které pozmění Váš pohled na život, nabije Vás energií a pomůže Vám k regeneraci po všech stránkách. Kontaktujte nás pro více informací, velice rádi Vám poskytneme útočiště před denním stereotypem. Těšíme se na Vás u nás na farmě!

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...