Služby - Nabídky

Strojní metení komunikací

26.10.2020  Strojní metení komunikací

Zajišťujeme strojní metení komunikací pro města, obce i průmyslové areály. K dispozici máme zametací vůz MERCEDES nebo LIAZ s nástavbou SCHÖRLING. Strojní metení komunikací realizujeme v časových intervalech, které si určí klient sám. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců

26.10.2020  Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců

Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců. Poskytujeme služby v oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé vzdělávací programy, u kterých dbáme nejenom na teoretickou stránku, ale i na praktickou část. Připravujeme i projekty na klíč, nebo kurzy pro jednotlivce. Kurzy jsou zaměřené na:
- manažerské dovednosti
- obchodní dovednosti
- odborné dovednosti
- osobní rozvoj
- projekty na míru


Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Projektování ocelových konstrukcí

26.10.2020  Projektování ocelových konstrukcí

Věnujeme se projektování ocelových konstrukcí především pro stavebnictví a průmysl. V rámci projektování ocelových konstrukcí zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci, výrobní i dílenskou dokumentaci a také veškeré statické výpočty. Pro kompletní seznam našich služeb a také reference našich prací navštivte naše webové stránky.

Firma: INGMAR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Služby v oblasti pracovního práva

25.10.2020  Služby v oblasti pracovního práva

Poskytujeme právní služby v oblasti pracovního práva a problematiky zaměstnanosti. Pro Vaši organizaci zpracujeme úpravu pracovních vztahů vyššího managementu a ostatních kategorií zaměstnanců, vypracujeme pracovní řád a pravidla pro zaměstnance, pracovní smlouvy apod.

Našim klientům nabízíme erudované poradenství v českém pracovním právu.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: NWD Legal
Stát: cz Česká republika Více...
Školení vedoucích pracovníků

25.10.2020  Školení vedoucích pracovníků

Školení vedoucích pracovníků. Nabízíme Vám dlouhodobé vzdělávací programy v délce trvání 6 - 12 měsíců, během kterých pracujeme s klienty na zlepšování jejich dovedností vedoucích pracovníků. Máme připraveny speciální vzdělávací programy pro manažery a TOP manažery. Vzdělávací program Vám také rádi připravíme na míru, podle Vašich představ a aktuálních potřeb. Neváhejte nás proto oslovit!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dotační poradenství

24.10.2020  Dotační poradenství

Dotační poradenství. Poskytujeme odborné dotační poradenství. Poradíme Vám, jak správně zažádat o dotace na vzdělávání Vašich zaměstnanců a další rozvoj Vaší firmy. Zpracujeme žádost o dotaci či grant, a to včetně příloh, studie proveditelnosti, analýzy nákladů a přínosů, rozpočtu. Vždy se snažíme našim klientům maximálně usnadnit celý proces, který vede k získání dotací a grantů. Navštivte naše webové stránky nebo nás přímo kontaktujte!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Právo duševního vlastnictví

23.10.2020  Právo duševního vlastnictví

Specializujeme se na oblast práva duševního vlastnictví. Nabízíme Vám komplexní právní služby a poradenství při registraci patentů, ochranných známek, autorských práv či práv průmyslových vzorů. Věnujeme se také licencím, franchisingu, sponzorství, ochraně dat, softwarovému právu či E-commerce.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: NWD Legal
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální úklidové práce Praha

23.10.2020  Profesionální úklidové práce Praha

Poskytujeme profesionální úklidové práce pro bytové, nebytové i administrativní prostory. Nabízíme profesionální úklidové práce po přestavbách, stavebních úpravách, zednických a malířských pracích apod. Profesionální úklidové práce přizpůsobíme veškerým Vašim požadavkům. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ZAMARCOS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Revize svařovacích strojů

23.10.2020  Revize svařovacích strojů

Zajišťujeme revize svařovacích strojů ROTHENBERGER v autorizovaném servisním středisku. V rámci základní revize svařovacích strojů provádíme kontroly stroje, nahřívacího zrcadla, frézovacího a hydraulického systému. Po úspěšném absolvování revize svařovacích strojů je vystaven protokol s platností jednoho roku. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: UNO PRAHA spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Manažerské poradenství

23.10.2020  Manažerské poradenství

Manažerské poradenství. Poskytujeme poradenské služby pro manažery. Nabízíme Vám nezávislý pohled odborníka. Společně s klientem se snažíme nalézt příčinu problému a následně najít vhodné řešení. Poskytujeme poradenství v oblasti řízení celé společnosti i jednotlivých oddělení, firemních procesů a strategií, firemního plánování a dosahování cílů. Pomáháme Vám vylepšit řízení firmy a přispět ke zvýšení počtu spokojených zákazníků. Neváhejte nás oslovit!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Diagnostika osobnosti

23.10.2020  Diagnostika osobnosti

Diagnostika osobnosti. Využijte nabídky Hoganovy profesní diagnostiky, která Vám o daném uchazeči prozradí, jaká profese i pracovní prostředí je pro něj nejvhodnější, jaká práce ho bude motivovat a uspokojovat. Pomocí Hoganova rozvojového testu zjistíme dispozice k dysfunkčním a rizikovým vzorcům chování, které se plně projevují pouze ve stresových situacích. Kontaktujte nás a dozvíte se více informací!

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Protipožární dřevěné stěny a dveře

22.10.2020  Protipožární dřevěné stěny a dveře

Naše firma již 24. rokem vyrábí, dodává a montuje protipožární dřevěné a ocelové prosklené, plné a kazetové dveře a stěny. Protipožární dveře a stěny montujeme a dodáváme po celé republice. Na požádání Vám zpracujeme cenovou nabídku, případně zašleme referenční fotografie.

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Městský parkovací automat PayPark-TI

22.10.2020  Městský parkovací automat PayPark-TI

Pokladna PAYPARK-TI je určena převážně pro městská parkoviště. Řeší efektivní výběr poplatku za parkovné. Pokladna vyniká moderním vzhledem, jednoduchostí plateb a možností použití RFID karty.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Požární prosklené stěny

21.10.2020  Požární prosklené stěny

Vyrábíme, dodáváme a montujeme protipožární dřevěné a ocelové prosklené a plné dveře a stěny. Jsme na trhu již 24. rokem a dodáme a namontujeme vám požární dveře a stěny po celé republice. Na požádání vám zpracujeme cenovou nabídku, případně zašleme referenční fotografie.

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zkoušky a certifikace svařování

21.10.2020  Zkoušky a certifikace svařování

Realizujeme zkoušky a certifikace svařování dle uděleného povolení certifikačního orgánu č. 3032 a zkušební organizace č. 07.
Nabízíme:
* Zkoušky nižšího (základního) svářečského personálu
* Zkoušky vyššího svářečského personálu (VSP)
* Zkoušky NDT personálu svařování plastů
* Zkoušky řemesel a uměleckých řemesel


Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: UNO PRAHA spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...