Služby - Nabídky

Vypracování studie proveditelnosti

17.12.2017  Vypracování studie proveditelnosti

Vypracování studie proveditelnosti pro průmyslová tisková prostředí. Tým odborníků vám pomůže analyzovat vaše potřeby v oblasti produkčního tisku jako je tisk manuálů k výrobkům, technických listů a dokumentů v logistice. Navrhneme vám optimální a efektivní řešení včetně vypracování podkladů pro výběrové řízení na dodavatele navrženého řešení.

Firma: GRAFIE CZ, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní akce na statku Kolín

17.12.2017  Firemní akce na statku Kolín

Toužíte zažít chvíle plné zábavy? Dychtíte po přírodě, odpočinku a skvělé gastronomii? Pak věřte, že firemní akce na našem statku jsou přesně to, co hledáte. Nabízíme vhodné prostory k práci a tvůrčím seminářům, prostranství plná zábavy a domácí kuchyni v podobě pravé vesnické zabíjačky. Plánujete firemní akci? U nás na statku pro Vás zajistíme vše, co si jen budete přát. Kontaktujte nás, velice rádi Vás přivítáme.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Účetní služby na míru

17.12.2017  Účetní služby na míru

Důsledně dbáme na individuální potřeby našich klientů a tedy i míra námi nabízených účetních služeb je značně flexibilní. Jsme schopni zajistit veškeré účetní služby, od správy dokladů, vedení pokladny, vedení daňového účetnictví a daňové evidence, zajistíme mzdovou a personální agendu, vypracujeme daňová přiznání, ale i přiznání k DPH, k silniční dani, spotřební dani, pomůžeme podnikatelům v jejich začátcích a usnadníme administrativní pracovně – právní provoz.

Analýza extrémních účinků zařízení

17.12.2017  Analýza extrémních účinků zařízení

Zajistíme odbornou analýzu průmyslových zařízení a konstrukcí a jejich dopadů v případě ohrožení extrémním zatížením. Analýza extrémních účinků zatížení zahrnuje komplexní diagnostiku konstrukcí a jejího okolí, statickou, dynamickou a seismickou analýzu, plus další nezbytné posudky, výpočty a jiné rozbory a samozřejmě odpovídající reakci v podobě zvýšení odolnosti stávajících konstrukcí a další odborná východiska. Kontaktujte nás pro bližší informace.

Firma: ELSA Consulting s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Měření oteplení a úniků tepla

17.12.2017  Měření oteplení a úniků tepla

Součástí komplexního řešení analýzy rizik, nabízíme expertní služby v oblasti měření oteplení a úniků tepla. Odborná měření oteplení a úniků tepla provádíme pomocí termovize. Měření pomocí termovize dokáže s detailní přesností analyzovat rozdílné teploty, posuzovat oteplení, strojů, budov i zařízení. Na základě měření a rozboru oteplení a úniků tepla, Vám odborně zanalyzujeme možná rizika a nabídneme řešení. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás, velice rádi se Vám budeme věnovat.

Firma: IHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bankovní a finanční právo Praha

17.12.2017  Bankovní a finanční právo Praha

Poskytujeme právní služby a poradenství v oblasti bankovnictví, financí a kapitálových trhů. Nabízíme komplexní právní servis v oblastech fúzí a akvizicí, obchodu s cennými papíry, investičních fondů, emisí dluhopisů a akcií, syndikovaných úvěrů apod.

Náš tým zkušených právníků je vždy připraven Vám pomoci. S našimi klienty budujeme dlouhodobé partnerství založené na důvěře. Jsme diskrétní.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: NWD Legal
Stát: cz Česká republika Více...
Čištění HVAC systémů

17.12.2017  Čištění HVAC systémů

Specializujeme se na kompletní čištění HVAC systémů, tedy topení, vzduchotechniky a klimatizace. Sanitaci a čištění HVAC systémů provádíme v nejrůznějších provozech průmyslového, gastronomického i komerčního charakteru. HVAC systémy jsou živnou půdou pro vznik a šíření nejrůznějších bakterií a plísní. Pravidelná a odborná údržba zajistí, že Vaše HVAC systémy budou vždy čisté, zdravotně nezávadné a odpovídající veškerým hygienickým požadavkům.

Firma: ČE-NOVA CZ s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nabídka práce v Brně

17.12.2017  Nabídka práce v Brně

Vytváříme nabídku práce pro uchazeče do oborů obchodu, skladu, výroby i úklidových služeb.

Nabízíme profesionální služby zprostředkování práce s cílem vzájemné spokojenosti uchazeče o práci a firmou.

Působíme v Brně a okolí.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ZOXÍ s.r.o. personální agentura
Stát: cz Česká republika Více...
Analýza rizik v provozech

17.12.2017  Analýza rizik v provozech

Zabýváme se bezpečností práce a ochranou před výbuchem již mnoho let. Veškerá naše činnost spojená s analýzou rizik v provozech je založená na špičkovém týmu profesionálů z řad soudních znalců, inspekčních orgánů a vysokoškolských odborných pracovišť. Vložte analýzu rizik v provozech s možností výbuchu do našich rukou a my Vám zajistíme bezpečnou práci a klidné spaní.

Firma: IHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Licenční smlouvy

17.12.2017  Licenční smlouvy

Zabýváme se kompletním vypracováním licenčních smluv s veškerou právní a administrativní podporou.

Zejména se zaměřujeme na licenční smlouvy k předmětům průmyslového vlastnictví, licenční smlouvy k autorskému dílu, smlouvy o dílo, franchisingové smlouvy, licence k právům k databázi a také licenční smlouvy k know-how.

Kompletní přehled našich služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KOREJZOVA LEGAL v.o.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Ochrana nehmotného majetku

17.12.2017  Ochrana nehmotného majetku

Poskytujme odborné právní a administrativní služby v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme konzultace a poradenství v oblasti patentů, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Zajistíme podání přihlášek, registrace i hlídání termínů platnosti nehmotného majetku.

Kompletní nabídku našich služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KOREJZOVA LEGAL v.o.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Provádění zděných staveb

17.12.2017  Provádění zděných staveb

Zaměřujeme se na provádění zděných staveb z broušených tvárnic. Realizujeme zděné stavby různého charakteru pro občanskou i průmyslovou výstavbu. Dodáme veškerý stavební materiál. Cenové nabídky vypracujeme ZDARMA. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: ARW stavební spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Servis a revize hasicích přístrojů

17.12.2017  Servis a revize hasicích přístrojů

Zabýváme se servisem a revizemi hasicích přístrojů všech druhů. Kontrola je nutná u všech majitelů hasicích přístrojů a vybavení minimálně jednou ročně. V případě nutnosti odeslat přístroj na dílenskou údržbu nabízíme možnost dočasného zapůjčení hasicího vybavení po dobu opravy.

Při zakoupení hasicího přístroje je první kontrola ZDARMA.

Při zakoupení nového hasicího přístroje poskytujeme dopravu na území hl. m. Prahy ZDARMA.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

17.12.2017  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Chcete zlepšit týmovou spolupráci Vašich zaměstnanců? Vybudovat či upevnit vztahy v týmu? Zlepšit komunikaci a zvýšit sebedůvěru a schopnosti jednotlivých členů? Obraťte se na nás a my pro Vaši firmu připravíme tembuildingovou akci na míru. Doporučujeme pořádat firemní teambuilding o počtu 6 - 16 účastníků, v ideální délce trvání 2 - 3 dny, na místě, které si sami určíte. Sestávat bude z modelových situací, diskuzí, práce ve skupinách i netradičních zážitků.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kurzy technologů a instruktorů svařování

17.12.2017  Kurzy technologů a instruktorů svařování

Pořádáme kurzy technologů a instruktorů svařování termoplastů dle norem ČSN ISO 9001, ČSN EN ISO 3834, ČSN EN ISO 14731, Nařízení vlády 178/97 Sb. a Nařízení vlády 163/2002 Sb. novelizovaného NV 312/2002 Sb. Kurzy technologů a instruktorů svařování termoplastů realizujeme v různém rozsahu.
Nabízíme:
* kurz v plném rozsahu (trubky, konstrukce z desek, izolace z termoplastů)
* kurz v omezeném rozsahu (trubky)

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: UNO PRAHA spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...