Služby - Nabídky

Fúze a akvizice obchodních společností

15.8.2020  Fúze a akvizice obchodních společností

Zaměřujeme se na fúze a akvizice obchodních společností. Naše advokátní kancelář Vám nabízí profesionální právní služby při akvizicích a divesticích akcií, organizačních složek a majetku, fúzích společností, právních auditech - due diligence, transakcích typu LBO a MBO a mnoho dalšího.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: NWD Legal
Stát: cz Česká republika Více...
Školní výlety s výukovými programy Kolín

15.8.2020  Školní výlety s výukovými programy Kolín

Nabízíme podnětné ekologické výukové programy pro školy i školky. Pokud plánujete školní výlet s dětmi, ideálně ve věku MŠ a ZŠ 1. stupně, pak jste u nás na správné adrese. Nabízíme Vašim dětem zajímavé výukové programy doprovázené ukázkou domácích i exotických zvířat, poutavý výklad, krásnou přírodu i možnost sportovního vyžití. Kontaktujte nás pro podrobnější informace, těšíme se na Vás i na děti.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Protipožární bezfalcové dveře

14.8.2020  Protipožární bezfalcové dveře

Již 24. rokem pro Vás vyrábíme protipožární dveře a stěny.
Protipožární dveře a stěny nabízíme v provedení ze dřeva (s požární odolností EW/EI 15-30 DP3, u pevných stěn EI 45 DP3) a z oceli (s požární odolností EW/EI 15-90 DP1).
Součástí našeho sortimentu jsou i požární bezfalcové dveře, včetně obložkové zárubně.
Protipožární dveře a stěny dodáváme a montujeme po celé ČR. Na požádání Vám zpracujeme cenovou nabídku, případně zašleme referenční fotografie.

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Požární prosklené atypické dveře a stěny

14.8.2020  Požární prosklené atypické dveře a stěny

Vyrábíme, dodáváme a montujeme protipožární dřevěné a ocelové prosklené a plné dveře a stěny. Jsme na trhu již 24 rokem a dodáme a namontujeme vám požární dveře a stěny po celé republice. Na požádání vám zpracujeme cenovou nabídku, případně zašleme referenční fotografie.

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Systém bezplatné správy pohledávek

14.8.2020  Systém bezplatné správy pohledávek

Zajišťujeme bezplatnou správu pohledávek pro firmy a obce. Systém obsahuje ucelené nastavení správy pohledávek, zejména evidenci a řízení pohledávek a rozbor smluvních vztahů. Dále audit nebo vypracování vzorové smluvní dokumentace, včetně všeobecných obchodních podmínek. Je zde zahrnuto nastavení systému evidence pohledávek a celého procesu vymáhání pohledávky, tedy mimosoudní, soudní a exekuční.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Terénní úpravy zahrad

14.8.2020  Terénní úpravy zahrad

Provádíme terénní úpravy zahrad pomocí kvalitní zahradní mechanizace. Poradíme si s jakýmkoliv terénem. Váš pozemek vyrovnáme nebo naopak vytvoříme navýšeniny dle Vašich požadavků.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Royal Mayer
Stát: cz Česká republika Více...
Pronájem barových a bistro stolů

14.8.2020  Pronájem barových a bistro stolů

Zajišťujeme pronájem stolů, bistro stolků, kulatých stolů, konferenčních stolků, židlí, konferenčních židlí. Disponujeme kulatými stoly o průměru 180, 150, 120 a 80 cm. Kontaktujte nás.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vyhledávání zaměstnanců

14.8.2020  Vyhledávání zaměstnanců

Vyhledávání zaměstnanců. Poskytujeme komplexní personální služby a pomůžeme Vám najít ty pravé zaměstnance pro Vámi nabízené pozice. Nabízíme naše služby při výběru běžných zaměstnanců, ale i manažerů a pracovníků vysoce specializovaných pozic a služby Assessment centra. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte více informací o našich jednotlivých službách.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Repliky historických protipožárníc dveří

13.8.2020  Repliky historických protipožárníc dveří

Vyrábíme, dodáváme a montujeme repliky historických požárních kazetových dřevěných dveří. Jsme na trhu již 24. rokem a dodáme a namontujeme vám požární dveře a stěny po celé republice. Na požádání vám zpracujeme cenovou nabídku, případně zašleme referenční fotografie.

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Renovace zahrad na klíč

13.8.2020  Renovace zahrad na klíč

Provádíme odborné renovace zahrad na klíč, ať už zastaralých nebo zanedbaných. Jakoukoliv zahradu uvedeme do reprezentativního stavu. Zajistíme také obnovy veřejných prostranství a zeleně u firemních objektů. Nabízíme kompletní zahradnickou činnost od zpracování návrhu zahrady, výsadby, založení trávníku, vertikutaci, hnojení apod.

Postaráme se i o zanedbané stromy a provedeme potřebné řezy pro jejich zdraví.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Royal Mayer
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní večírky pro obchodní partnery

13.8.2020  Firemní večírky pro obchodní partnery

Podpořte rozkvět své firmy a uspořádejte pro své obchodní partnery firemní večírek, na který nikdy nezapomenou. Pozvěte své nejdůležitější obchodní partnery na neformální firemní večírek v překrásném prostředí řeky Labe. Nabídněte jim večer plný zábavy a dobrého jídla, k tomu přidejte nějaké to promo Vašeho výrobku či služby, a budete mít vyhráno. Je dokázáno, že na přátelských vztazích se dělá ten nejlepší byznys. Kontaktujte nás, vymyslíme pro Vás nezapomenutelný program.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Svěřenské fondy Praha

13.8.2020  Svěřenské fondy Praha

Nabízíme profesionální právní pomoc při vytváření svěřenských fondů, neboli trustů. Svěřenský fond je právním nástroj, který ochrání Váš majetek před nepředvídatelnými událostmi z podnikatelské činnosti. Naše advokátní kancelář Vám poskytujeme kompletní právní servis - od založení svěřenského fondu, jeho správu a tvorbu strategie až přes vypořádání svěřenských fondů.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: NWD Legal
Stát: cz Česká republika Více...
Kurzy svařování plastů

13.8.2020  Kurzy svařování plastů

Pořádáme kurzy svařování plastů včetně EWP - Evropského svářeče plastů dle ČSN EN 13067. Kurzy svařování plastů nabízíme v různých variantách:

* Svařování horkým plynem s přídavným materiálem a extruderem
* Svařování horkým tělesem
* Svařování elektrotvarovkou
* Svařování PE horkým tělesem a elektrotvarovkou pro plynovodní a vodovodní potrubí
* Svařování izolačních pásů (fólií)

Kompletní informace jsou k dostání na našich webových stránkách.

Firma: UNO PRAHA spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Poradenství ve svařování plastů

13.8.2020  Poradenství ve svařování plastů

Poskytujeme poradenství ve svařování plastů. Poradíme Vám při výběru a nákupu strojů na svařování plastů, vypracování WPS dokumentů apod. Rovněž ověříme svařitelnost plastových materiálů a navrhneme stupeň jakosti pro svařované spoje. Nabízíme komplexní služby poradenství ve svařování plastů při řešení zakázek ve stavebnictví, průmyslu apod. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: UNO PRAHA spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Odbavovací turnikety pro lyžařské vleky

12.8.2020  Odbavovací turnikety pro lyžařské vleky

Ideální volba pro spolehlivý a odolný odbavovací systém v lyžařských střediscích.

Celonerezový tripodový turniket s odolnou, extrémními teplotami prověřenou, konstrukcí. Turniket umožňuje čtení bezkontaktních karet. Pro větší komfort a bezpečnost lze k turniketu doplnit přídavnou anténu TPA. Systém je kompletně připraven na EET.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...