Služby - Nabídky

Kalibrace měřidel na zakázku

24.3.2018  Kalibrace měřidel na zakázku

Zabýváme se kalibrací měřidel na zakázku. Rozsah našich služeb je velice široký, konkrétní seznam měřidel která kalibrujeme, jsou uvedena našich webových stránkách a samozřejmě v příloze osvědčení o akreditaci č. 453/2017. Pokud ovšem nenajdete v seznamu požadované měřidlo, velice rádi Vám zajistíme tuto službu prostřednictvím partnerské kalibrační laboratoře. V případě zájmu o kalibraci měřidel na zakázku nás prosím kontaktujte.

Firma: KSQ, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kontroly a čištění spalinových cest

24.3.2018  Kontroly a čištění spalinových cest

Nabízím odborné služby kominického charakteru, mimo jiné také pravidelné kontroly, čištění a revize spalinových cest. Jsem odborníkem v oboru kominických prací a důrazně doporučuji: Nezapomínejte na kontrolu a čištění spalinových cest! Už jsem mnohokrát viděl, co zanedbaná péče o komín dokáže. Kontaktujte mne pro další informace, velice rád se Vám budu věnovat. Mám dlouholeté zkušenosti, jsem spolehlivý a mé služby jsou cenově přijatelné.

Firma: David Mlčoch
Stát: cz Česká republika Více...
Jízdárna na Statku Starý Kolín

24.3.2018  Jízdárna na Statku Starý Kolín

Vždy jste toužili podívat se na svět z koňského hřbetu? Škemrá Vaše dcera už celou věčnost o vyjížďku na koni? Tak co tak si dopřát zábavu, která stojí za to, nebo dát své dceři dárek v podobě jezdeckých lekcí! Takový splněný sen je někdy mnohem více než všechny dary světa. Jízdárna Starý Kolín nabízí lekce na hodných a prověřených koních. A až se naučíte sedět v sedle, pak můžete třeba na delší vyjížďku. Jízdárna Starý Kolín je na vás připravena. Už se moc na Vás těšíme!

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Úvěrová kalkulačka

24.3.2018  Úvěrová kalkulačka

Nabízíme úvěry a zápůjčky fyzickým i právnickým osobám, na míru individuálním požadavkům. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky, velice rádi zanalyzujeme Vaši situaci a pomocí úvěrové kalkulačky Vám nabídneme to pravé řešení. V oboru nebankovních služeb se pohybujeme již po dlouhou dobu a můžeme s jistotou říci, že naše analytické služby úvěrové kalkulace ještě nikdy nezklamaly. Naši klienti od nás odcházejí maximálně spokojeni.

Firma: Nebankovní dům
Stát: cz Česká republika Více...
Služby v oblasti pracovního práva

24.3.2018  Služby v oblasti pracovního práva

Poskytujeme právní služby v oblasti pracovního práva a problematiky zaměstnanosti. Pro Vaši organizaci zpracujeme úpravu pracovních vztahů vyššího managementu a ostatních kategorií zaměstnanců, vypracujeme pracovní řád a pravidla pro zaměstnance, pracovní smlouvy apod.

Našim klientům nabízíme erudované poradenství v českém pracovním právu.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: NWD Legal
Stát: cz Česká republika Více...
Účetní služby Moravskoslezský kraj

24.3.2018  Účetní služby Moravskoslezský kraj

Zajistíme profesionální účetní služby v celém regionu moravskoslezského kraje. Zajistíme kvalitní komplexní účetní služby, od vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování daňových přiznání, mzdové a personální agendy, daňového poradenství, ale také veškerého ekonomického poradenství, se kterým se v podnikání můžete setkat. Garantujeme naprostou odbornost, individuální přístup a kvalitu všech námi poskytovaných služeb.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: K FINANCE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Školení vedoucích pracovníků

24.3.2018  Školení vedoucích pracovníků

Školení vedoucích pracovníků. Nabízíme Vám dlouhodobé vzdělávací programy v délce trvání 6 - 12 měsíců, během kterých pracujeme s klienty na zlepšování jejich dovedností vedoucích pracovníků. Máme připraveny speciální vzdělávací programy pro manažery a TOP manažery. Vzdělávací program Vám také rádi připravíme na míru, podle Vašich představ a aktuálních potřeb. Neváhejte nás proto oslovit!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Projekční činnost pro developery

24.3.2018  Projekční činnost pro developery

Zajišťujeme kompletní projekční činnost pro developery. Zpracováváme developerské projekty pro komerční i rezidenční výstavbu. V rámci projekční činnosti pro developery nezajišťujeme pouze architektonické a urbanistické řešení projektu, ale rovněž vytipování vhodného území či pomoc při financování projektu. Kompletní nabídku našich služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: AREA group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vedení účetnictví SVJ i BD Praha

23.3.2018  Vedení účetnictví SVJ i BD Praha

Nabízíme vedení účetnictví, poradenství pro SVJ a bytová družstva. Vhodné (i) pro správce více nemovitostí. Možnost účtování ve Vašem vlastním SW. Nastavení procesů, poradenství se strukturováním účetních směrnic pro SVJ, bytová družstva (BD) aj.

Firma: EDAAT , s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Finanční poradenství pro fyzické osoby

23.3.2018  Finanční poradenství pro fyzické osoby

Zabývám se odborným finančním poradenstvím pro fyzické osoby. Zaměřuji se na palčivé otázky finančního charakteru, poskytnu Vám cenné rady investičního charakteru, pomohu zhodnotit rizika a vybrat to nejvhodnější pojištění pro zajištění celé rodiny. Vždy hájím zájmy klienta, napomáhám vyřešit finanční otázky potřeb mladé rodiny i spokojeného stáří při vysokém standardu. Kontaktujte mne, prosím, velice rád Vám předložím svůj repertoár poradenských služeb.

Firma: Finanční poradenství Praha
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej a servis plynových kotlů

23.3.2018  Prodej a servis plynových kotlů

Zabýváme se prodejem a servisními službami plynových kotlů. Našim cílem je nabídnout zákazníkovi maximálně kvalitní služby a spolehlivost v jednání. Prodejem, servisem a revizemi plynových kotlů se věnujeme již dvacet let, za tuto dobu jsme dodali mnoha domácnostem i průmyslovým objektům kvalitní plynové kotle, včetně doprovodných služeb. Kontaktujte nás pro detailnější informace.

Firma: Elmar group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zpracování daňových přiznání

23.3.2018  Zpracování daňových přiznání

Zajistíme kvalifikované zpracování daňových přiznání fyzických i právnických osob. Zabýváme se zpracováváním nejen daněmi z příjmu, ale i nepřímými daněmi - DPH, zpracujeme majetkové daně, tedy daně z nemovitostí, silniční daně apod. Součástí našich služeb je nejen zpracování, ale i s ním spojené poradenství a podání daňových přiznání na příslušný úřad. V případě zájmu nás prosím kontaktujte, sídlíme v Ostravě, ale naši účetní činnost realizujeme po celé ČR.

Komplexní analýza a řešení EX prostředí

23.3.2018  Komplexní analýza a řešení EX prostředí

Zajistíme komplexní analýzu konstrukcí a technologií určených do EX prostředí, spolu s návrhy řešení. Naši odborníci plně ovládají znalosti stavebního, strojního, bezpečnostního a chemického inženýrství, na kterém staví svá odborná řešení. Komplexní analýza a řešení EX prostředí zahrnuje například zpracování dokumentace o ochraně před výbuchem, včetně zakreslení zón s nebezpečím výbuchu, návrhy nejvhodnějšího zabezpečení, plus další protokoly, studie a analýzy spojené s řešením problému.

Firma: ELSA Consulting s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Podání daňového přiznání Praha

23.3.2018  Podání daňového přiznání Praha

Vyznat se v daních není jednoduchá záležitost. Naše účetní a daňová kancelář Vám nabízí profesionální a také diskrétní přístup při řešení Vašich daní. Zajistíme kompletní podání daňových přiznání všeho druhu, pohlídáme za Vás termíny podání a sledujeme za Vás také změny v legislativě.

Díky našim daňovým službám se můžete plně věnovat Vašim podnikatelským aktivitám.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: LR SERVIS Daňové poradenství
Stát: cz Česká republika Více...
Ubytování na statku a vepřové hody Kolín

23.3.2018  Ubytování na statku a vepřové hody Kolín

Poskytujeme stylové ubytování na statku i vepřové hody pro labužníky. Potřebujete odjet z města, odpočinout si fyzicky i psychicky? Pak je naše nabídka tou pravou volbou právě pro Vás. Klidná příroda vystřídá ruch měst, úžasný vzduch pročistí vaše plíce a úchvatné vepřové hody dodají punc dokonalým dnům Vašeho odpočinku. Přijeďte k nám, budete nadšeni! Nabízíme skvělé ubytování na statku a vepřové hody pro mlsné jazýčky.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...