Služby - Nabídky

Renovace zahrad na klíč

21.1.2019  Renovace zahrad na klíč

Provádíme odborné renovace zahrad na klíč, ať už zastaralých nebo zanedbaných. Jakoukoliv zahradu uvedeme do reprezentativního stavu. Zajistíme také obnovy veřejných prostranství a zeleně u firemních objektů. Nabízíme kompletní zahradnickou činnost od zpracování návrhu zahrady, výsadby, založení trávníku, vertikutaci, hnojení apod.

Postaráme se i o zanedbané stromy a provedeme potřebné řezy pro jejich zdraví.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Royal Mayer
Stát: cz Česká republika Více...
Fúze a akvizice obchodních společností

21.1.2019  Fúze a akvizice obchodních společností

Zaměřujeme se na fúze a akvizice obchodních společností. Naše advokátní kancelář Vám nabízí profesionální právní služby při akvizicích a divesticích akcií, organizačních složek a majetku, fúzích společností, právních auditech - due diligence, transakcích typu LBO a MBO a mnoho dalšího.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: NWD Legal
Stát: cz Česká republika Více...
Školní výlety s výukovými programy Kolín

21.1.2019  Školní výlety s výukovými programy Kolín

Nabízíme podnětné ekologické výukové programy pro školy i školky. Pokud plánujete školní výlet s dětmi, ideálně ve věku MŠ a ZŠ 1. stupně, pak jste u nás na správné adrese. Nabízíme Vašim dětem zajímavé výukové programy doprovázené ukázkou domácích i exotických zvířat, poutavý výklad, krásnou přírodu i možnost sportovního vyžití. Kontaktujte nás pro podrobnější informace, těšíme se na Vás i na děti.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Architektonické návrhy staveb

21.1.2019  Architektonické návrhy staveb

Realizujeme architektonické návrhy staveb pro soukromé investory, firemní klientelu, developery, obce a města. Zpracováváme územní, urbanistické a architektonické studie i studie proveditelnosti. Architektonické studie realizujeme od návrhu, vytvoření projektové dokumentace až po samotnou výstavbu objektu. Kompletní nabídku služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: AREA group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Auto ještě dnes a bez dokládání příjmů

20.1.2019  Auto ještě dnes a bez dokládání příjmů

Potřebujete auto, ale okolnosti tomu zrovna příliš nefandí? Nezoufejte si, od toho jsme tu my. Nabízíme široký sortiment automobilů, které vám prodáme, aniž byste museli dokládat výši svých příjmů. Studujete nebo jste už v důchodu? S námi se domluvíte. Prodáváme nové i ojeté vozy fyzickým i právnickým osobám. Svěřte se do našich rukou a vaše auto na vás brzy bude čekat – rychle, jednoduše a výhodně.

Firma: ELEMENTARY PRAGUE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Organizace plaveb na přání

20.1.2019  Organizace plaveb na přání

Ať chcete vyrazit do exotických krajin na námořní jachtě nebo se plavit po řekách a kanálech Evropy na hausbótu, jsme tu pro vás. Sdělte nám své požadavky a my vám zajistíme plavbu přesně podle vašich představ: od vhodné lodi až po podrobný itinerář cesty. Dobře víme, že parta přátel má jiné potřeby než pár či rodina s dětmi – a zaručujeme vám, že budete spokojeni.

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...
Poradenství a zprostředkování pojištění

20.1.2019  Poradenství a zprostředkování pojištění

Zabývám se komplexním finančním poradenstvím, mé služby zahrnují jak investiční poradenství, tak poradenství a zprostředkování pojištění. Na finančním trhu se pohybuji lehce a s respektem, ale jistě a sebevědomě. Pozorně sleduji všechny legislativní změny, reflektuji každou aktualitu ze světa financí, a tedy jsem schopen adekvátně a fundovaně nabídnout veškeré služby finančního poradenství, včetně poradenství a zprostředkování pojištění. Kontaktujte mne!

Firma: Finanční poradenství Praha
Stát: cz Česká republika Více...
Systém bezplatné správy pohledávek

20.1.2019  Systém bezplatné správy pohledávek

Zajišťujeme bezplatnou správu pohledávek pro firmy a obce. Systém obsahuje ucelené nastavení správy pohledávek, zejména evidenci a řízení pohledávek a rozbor smluvních vztahů. Dále audit nebo vypracování vzorové smluvní dokumentace, včetně všeobecných obchodních podmínek. Je zde zahrnuto nastavení systému evidence pohledávek a celého procesu vymáhání pohledávky, tedy mimosoudní, soudní a exekuční.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Terénní úpravy zahrad

20.1.2019  Terénní úpravy zahrad

Provádíme terénní úpravy zahrad pomocí kvalitní zahradní mechanizace. Poradíme si s jakýmkoliv terénem. Váš pozemek vyrovnáme nebo naopak vytvoříme navýšeniny dle Vašich požadavků.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Royal Mayer
Stát: cz Česká republika Více...
Pronájem barových a bistro stolů

20.1.2019  Pronájem barových a bistro stolů

Zajišťujeme pronájem stolů, bistro stolků, kulatých stolů, konferenčních stolků, židlí, konferenčních židlí. Disponujeme kulatými stoly o průměru 180, 150, 120 a 80 cm. Kontaktujte nás.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vyhledávání zaměstnanců

20.1.2019  Vyhledávání zaměstnanců

Vyhledávání zaměstnanců. Poskytujeme komplexní personální služby a pomůžeme Vám najít ty pravé zaměstnance pro Vámi nabízené pozice. Nabízíme naše služby při výběru běžných zaměstnanců, ale i manažerů a pracovníků vysoce specializovaných pozic a služby Assessment centra. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte více informací o našich jednotlivých službách.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna montážního nářadí

19.1.2019  Půjčovna montážního nářadí

Potřebujete lisovat kabelová oka velkých průřezů a nemáte vhodné lisovací nářadí? Chcete stříhat kabely větších průměrů a nevlastníte potřebné kabelové nůžky? Čeká vás práce s hliníkovou a měděnou pásovinou a chybí vám vhodná mechanizace? Nevyplatí se vám nákup nového zařízení? Využijte nabídky naší půjčovny. Levně vám zapůjčíme potřebné zařízení a dle vašich požadavků ho dopravíme na určené místo. Bližší informace na www.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Stát: cz Česká republika Více...
Pronájem mobiliáře - Praha

19.1.2019  Pronájem mobiliáře - Praha

Zabýváme se pronájmy mobiliáře pro nejrůznější společenské akce, cateringy, výstavy, veletrhy apod. Pronájem se týká např. stolů, židlí s možností potahů, tepelných zářičů, oddělovačů prostoru a dalších prvků. Navštivte náš web a neváhejte nás kontaktovat.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Testování kvality olejů

19.1.2019  Testování kvality olejů

V oboru kvality olejů a maziv se pohybujeme již mnoho let. Našim zákazníkům nejenže nabízíme produkty naprosto špičkové kvality, ale rovněž poskytujeme cenné služby, jako jsou odborná školení, či testování kvality olejů. MSLA neboli Mobil Serv Lubricant Analysis je analytickou metodou testování kvality oleje. A k čemu taková služba slouží? Například vám pomůže zajistit spolehlivost zařízení a zvýšit efektivitu výroby, snížit náklady na údržbu, snížit spotřebu maziv a zlepšit životnost zařízení.

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní večírky pro obchodní partnery

19.1.2019  Firemní večírky pro obchodní partnery

Podpořte rozkvět své firmy a uspořádejte pro své obchodní partnery firemní večírek, na který nikdy nezapomenou. Pozvěte své nejdůležitější obchodní partnery na neformální firemní večírek v překrásném prostředí řeky Labe. Nabídněte jim večer plný zábavy a dobrého jídla, k tomu přidejte nějaké to promo Vašeho výrobku či služby, a budete mít vyhráno. Je dokázáno, že na přátelských vztazích se dělá ten nejlepší byznys. Kontaktujte nás, vymyslíme pro Vás nezapomenutelný program.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...