Služby - Nabídky

Automobil pro každého

21.3.2019  Automobil pro každého

Víme, že v životě se může přihodit leccos – a nechceme vás v tom nechat. Prodáváme nové i ojeté automobily a poskytujeme půjčky na financování vozu. Kontaktujte nás, domluvíme se s vámi na tom, co potřebujete: rádi vám poskytneme flexibilní splátky, zafinancujeme váš nový vůz a nebudeme po vás chtít dokládat příjmy ani vás nebudeme zařazovat do rizikových skupin. Obraťte se na nás!

Firma: ELEMENTARY PRAGUE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Montážní plošina – pronájem

21.3.2019  Montážní plošina – pronájem

Nabízíme pronájem hydraulické montážní plošiny. Montážní plošina MP 16 disponuje elektrickým pohonem a je možné ji zapojit do zásuvky na 380 V. Právě díky elektrickému pohonu je použití plošiny vhodné i do vnitřních prostor, jako jsou haly apod. Montážní plošinu pronajímáme i s proškoleným řidičem a obsluhou. V případě zájmu nás prosím kontaktujte, velice rádi se s vámi domluvíme na detailech.

Firma: BLÁŽA steel, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lustrace firem a osob

21.3.2019  Lustrace firem a osob

Zabýváme se lustrací firem a osob v Centrální evidenci exekucí, rejstřících a dalších zdrojích. Prověřování a kontrola tohoto druhu má svůj význam a výrazně snižuje riziko ztráty financí. Dle nutných kritérií dokážeme velmi rychle zjistit potřebné údaje o fyzických a právnických osobách. Přenechte na našem teamu profesionálů činnost lustrace, zajistíme vám aktuální informace a zároveň pohodlí a jistotu.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Všeobecné korporátní právo

21.3.2019  Všeobecné korporátní právo

Naším zaměřením je všeobecné korporátní právo pro veřejné a soukromé obchodované společnosti. Poskytujeme právní pomoc při zakládání obchodních společností, zvyšování a snižování základního kapitálu, úpravě právních poměrů ve firmě a také za Vás plníme veškeré registrační a oznamovací povinnosti.

Zajistíme za Vás i likvidace obchodních společností.

Pro více informací o námi poskytovaných právních službách navštivte naše webové stránky.

Firma: NWD Legal
Stát: cz Česká republika Více...
Vepřové hody pro gurmány Kolín

21.3.2019  Vepřové hody pro gurmány Kolín

Pravidelně pořádáme vyhlášené vepřové hody nejen pro gurmány! Pokud Vám již při pomyšlení na voňavé jitrnice, jelita, tlačenku či pečená žebra a kolínka stékají sliny z úst, pak věřte, že jsme tady, abychom uspokojili Vaše chuťové pohárky. A pokud Vám tyto vepřové hody, pro které se k nám sjíždějí hosté z celé republiky, nic neříkají, pak věřte, že až ochutnáte, až Vám zavoní domácí pečená žebírka, budete jeden z nás. Těšíme se na Vás!

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zpracování projektové dokumentace Praha

21.3.2019  Zpracování projektové dokumentace Praha

Věnujeme se zpracování projektové dokumentace k realizaci architektonických řešení. V rámci projektové dokumentace zpracováváme:
* dokumentace k územnímu řízení
* dokumentace ke stavebnímu řízení
* dokumentace pro provedení stavby
* projekty skutečného provedení staveb
* dokumentace bouracích prací
* zaměření stávajících objektů

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: AREA group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Personální audit

21.3.2019  Personální audit

Personální audit. Poskytujeme profesionální a komplexní služby personálně - poradenské agentury. Provedeme personální audit ve Vaší společnosti za použití moderních diagnostických nástrojů a metod, díky kterým analyzujeme schopnosti Vašich stávajících zaměstnanců a určíme jejich rozvojové potřeby. Poskytujeme také služby v oblasti vyhledávání a výběru nových zaměstnanců. Více na našich www.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zhodnocení finančních prostředků

20.3.2019  Zhodnocení finančních prostředků

Nabízím možnosti zhodnocení finančních prostředků, a to jak pro individuální, tak pro firemní klientelu. Jsem profesionálem v oboru a znalcem finančního trhu, cílem mých služeb není pouhá nabídka finančních produktů, cílem je klient, který prostřednictvím mých poradenských služeb dojde zhodnocení svých finančních prostředku, dle svého očekávání. Jsem tady, aby Vy jste mohli klidně spát! Kontaktujte mne!

Firma: Finanční poradenství Praha
Stát: cz Česká republika Více...
Prořezávání ovocných stromů

20.3.2019  Prořezávání ovocných stromů

Zaměřujeme se na prořezávání ovocných stromů, a to i pomocí horolezecké techniky na špatně dostupných místech. Pravidelným prořezáváním ovocných stromů zajistíme zdravý růst a bohatou úrodu. Ovocné stromy také ošetříme proti napadení škůdců. Profesionální péči věnujeme také keřům a živým plotům.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Royal Mayer
Stát: cz Česká republika Více...
Účetní, personální a mzdová agenda

20.3.2019  Účetní, personální a mzdová agenda

Účetní služby z rukou odborníků dokáží podnikatelskému subjektu dokonale ulehčit podnikatelský život. Profesionálně vedené účetnictví nabízí nejen dokonalý přehled v účtech, personální a mzdové agendě, ale také dokáží ušetřit nemalé finance různými úlevami na daních. My dodáme perfektně odvedenou práci a podnikateli tak zbude čas na podnikání. Nechte na nás sledování termínů a legislativních změn. Nabízíme profesionálně vedené účetnictví, personální i mzdovou agendu. Obraťte se na nás.

Firma: K FINANCE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna inventáře pro catering

20.3.2019  Půjčovna inventáře pro catering

Zabýváme se pronájmem inventáře pro cateringové služby. Půjčujeme sklo, příbory, porcelán a další vybavení včetně kompletního mobiliáře, a to zejména pro Prahu a Brno.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tvorba architektonických studií

20.3.2019  Tvorba architektonických studií

Zaměřujeme se na tvorbu architektonických studií včetně 3D vizualizací a studií proveditelnosti. Navrhujeme architektonické studie dle Vašich konkrétních požadavků a možností navrhovaného řešení. Architektonické studie realizujeme pro soukromé investory, firemní klientelu, developery, obce a města. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: AREA group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Projekční a inženýrské služby

19.3.2019  Projekční a inženýrské služby

Hlavní činností je projektování a inženýring strojů, zařízení, zpracování studií proveditelnosti, výrobní výkresové dokumentace a výpočtů jak dílčích uzlů strojů a zařízení, tak i kompletních strojů a zařízení. Veškeré projekční a konstrukční práce jsou prováděny na nejmodernější počítačové technice s využitím nejmodernějšího programového vybavení. 3D modely budou zpracovány na SW ATODESK Invertor Profesionál, výrobní a výkresová dokumentace na SW ATODESK AUTOCAD Mechanical.

Firma: AAC Pragocel s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Hasicí přístroje a hydranty

19.3.2019  Hasicí přístroje a hydranty

Jsme prodejcem a značkovým servisem HP schválených pro používání v ČR. Jsme vybaveni pracovištěm k provádění periodických zkoušek Tlakových nádob. Zajišťujeme dodávky, revize a opravy požárních vodovodů a TZ požárních hadic.

Při zakoupení hasicího přístroje je první kontrola ZDARMA.

Při zakoupení nového hasicího přístroje poskytujeme dopravu na území hl. m. Prahy ZDARMA.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčka na auto

19.3.2019  Půjčka na auto

Poskytujeme půjčky na koupi automobilů. Nebudeme se vás ptát na výši vašich příjmů ani po vás chtít jejich doložení. Splátky si můžete domluvit flexibilně, a to po celou dobu závazku. Vše je jednoduché, stačí vyplnit kontaktní formulář na našem webu nebo nám zavolat. Každou žádost o financování vozidla posuzujeme individuálně, jsme si jisti, že se domluvíme.

Firma: ELEMENTARY PRAGUE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...