Služby - Nabídky

Služby kalibrační laboratoře

18.11.2018  Služby kalibrační laboratoře

Nabízíme služby kalibrační laboratoře dle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005 v oborech délka, rovinný úhel, teplota, tlak, moment síly, relativní vlhkost. Vlastníme osvědčení o akreditaci č. 453/2017. V případě zájmu o služby naší kalibrační laboratoře nás prosím kontaktujte. Velice rádi Vám vyjdeme vstříc.

Firma: KSQ, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Odborná poradenská činnost - kominictví

18.11.2018  Odborná poradenská činnost - kominictví

Jak vypadá bezpečný komín? Jak často je třeba komín čistit, kontrolovat? Máte tyto nebo jiné dotazy z oboru kominické činnosti? Pak se na mne obraťte, velice rád Vám pomohu vyřešit všechny problémy. Jsem profesionálem s léty zkušeností a mnoha pozitivními referencemi. Nabízím služby kvalitní, spolehlivé, flexibilní a cenově přijatelné. Zabývám se nejen odbornou poradenskou činností v oboru kominických služeb, ale také samotnou realizací kominických prací všeho druhu včetně revizní činnosti.

Firma: David Mlčoch
Stát: cz Česká republika Více...
Investiční poradenství s důvěrou

18.11.2018  Investiční poradenství s důvěrou

Zodpovědnost je pojem, který dobrý investiční poradce vnímá jako závazek svého jednání ke klientovi. Já se oboru investičního poradenství věnuji již mnoho let, moji klienti se na mne obracejí s důvěrou, právě pro můj zodpovědný postoj ke každé radě, kterou svým klientům doporučím. Pokud i Vy máte pocit, že svět investičního poradenství je pro Vás záhadou, obraťte se na mne s důvěrou, velice rád Vás provedu zodpovědným přístupem, spolehlivým a přátelským jednáním.

Firma: Finanční poradenství Praha
Stát: cz Česká republika Více...
Frézování pařezů

18.11.2018  Frézování pařezů

Provádíme frézování pařezů 10 až 20 cm pod okolní povrchy. Štěpku po frézování pařezů lze použít pro vyplnění děr.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Ceny se odvíjejí od průměru pařezu a druhu dřeva.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Royal Mayer
Stát: cz Česká republika Více...
Komplexní účetní služby Ostrava

18.11.2018  Komplexní účetní služby Ostrava

Nabízíme komplexní účetní služby pro firmy i malé podnikatele. Naším cílem je zajistit klientům komplexní služby spojené s účetnictvím. Můžete od nás očekávat individuální přístup, odborný pohled na veškeré účetní problémy a maximálně diskrétní jednání. Kontaktujte nás telefonicky, nebo za námi rovnou přijeďte do centra Ostravy. Naším cílem je spokojený zákazník. Budeme rádi, když budete Vy spokojeni!

Firma: K FINANCE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Odborné kácení stromů

18.11.2018  Odborné kácení stromů

Provádíme odborné kácení stromů, a to i za použití vysokozdvižné plošiny. Kácení stromů je nejlépe nechat na odbornících, aby se předcházelo nebezpečí zranění osob či poškození majetku. Jsme schopni zajistit také rizikové kácení stromů. Dřevní odpad a pořezané větve následně likvidujeme ve výkonném drtiči FARMY a navracíme do přírody jako mulč.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: Likvidace odpadů Janovský a syn
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní školení a semináře Kolín

18.11.2018  Firemní školení a semináře Kolín

Nabízíme exkluzivní prostory pro pořádání firemních školení a seminářů na statku. Skvělé ubytování, sportovní vyžití i možnost pořádání vepřových hodů či úžasných večerních grilovaček. Pro firemní školení a semináře Vám zajistíme vše, co jen budete ke své práci potřebovat a až budete znaveni, čeká na Vás úžasná domácí grilovačka, projížďka na koních a všudypřítomná pohodová atmosféra.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Projektování staveb Plzeň

18.11.2018  Projektování staveb Plzeň

Provádíme projektování staveb pro občanskou i komerční výstavbu. Řídíme se heslem, že správně a detailně zpracovaná projektová dokumentace je základem úspěchu každé stavební realizace. Při projektování staveb zpracováváme veškeré podklady pro územní řízení, stavební řízení, provádění staveb včetně zaměření projektu. Kompletní nabídku našich služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: AREA group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pronájem bagru a minibagru Praha

18.11.2018  Pronájem bagru a minibagru Praha

Poskytujeme pronájem bagru, minibagru a jiné stavební mechanizace pro využití ve stavebním a zemědělském průmyslu. Pomocí bagrů, minibagrů či smykových nakládačů jsme schopni provádět náročné úpravy a vyrovnávání terénů, nakládání a přemísťování materiálů, provádění stavebních výkopů i přípravu terénu pro zahájení stavby.

V rámci pronájmu bagru a minibagru je Vám samozřejmě k dispozici i zkušená obsluha stroje.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: KJ CZ stavební, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pronájem gastro vybavení

17.11.2018  Pronájem gastro vybavení

Poskytujeme kompletní gastro vybavení k pronájmu cateringovým firmám, na výstavy a veletrhy, společenské akce a události. Bufetové stolky a židle s možností potahů, osvětlení, potřeby ke stolování atd.

Více informací na našem webu.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Krátkodobý pronájem automobilů

17.11.2018  Krátkodobý pronájem automobilů

Pokud chcete jezdit, ale zároveň se z jakéhokoli důvodu zdráháte koupit si vlastní vůz, pak vám nabízíme krátkodobý pronájem automobilů. Automobily jsou pojištěné a za příjemné ceny. A pokud nejste z Prahy, nevadí – vše se dá vyřídit online. Kontaktujte nás!

Firma: ELEMENTARY PRAGUE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Odborné konzultace pro vaši plavbu

17.11.2018  Odborné konzultace pro vaši plavbu

Kompletně zorganizovat zahraniční plavbu není vždycky úplná legrace. Toho jsme si dobře vědomi, a proto poskytujeme odborné konzultace pro vaši plavbu. Rádi s vámi zkonzultujeme volbu destinace a doporučíme vám, co byste si neměli nechat ujít a na co si dát pozor. Pomůžeme vám také s volbou vhodné lodi pro potřeby vaší posádky a dalšími technickými náležitostmi; nabízíme rovněž kapitánské kurzy a kondiční plavby pro zlepšení stávajících kapitánů. Jděte do toho, nejste v tom sami!

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...
Oslavy pro rodiny s dětmi

17.11.2018  Oslavy pro rodiny s dětmi

Jste rozvětvená rodina, kterou čeká významné jubileum? Přemýšlíte, kde oslavíte kulatiny příbuzného či zlatou svatbu prarodičů? Kontaktujte nás! Náš Statek ve Starém Kolíně je ideálním místem pro všechny věkové kategorie. Nabídneme Vám a Vaší rodině nejen úžasnou tradiční hostinu, ale i příjemně strávené chvíle v krásné přírodě. Nudit se u nás nebudou ani děti! Naše zvířátka v mini Zoo je určitě potěší. Kontaktujte nás a domluvíme podrobnosti, tak aby byli všichni členové Vaší rodiny spokojeni.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prevence vzniku pohledávek firem a obcí

17.11.2018  Prevence vzniku pohledávek firem a obcí

Součástí nabízené správy pohledávek je systém prevence vzniku pohledávek a jejich zajištění. Klademe důrazem na zlepšení právního postavení věřitele a zlepšení vymahatelnosti. V rámci prevence vzniku pohledávek je věřiteli poskytnuto základní bezplatné právní poradenství a pomoc odpovědným pracovníkům při tvorbě Směrnice pro řízení pohledávek, jejich evidenci, správu a vymáhání.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Externí účetní poradenství Praha

17.11.2018  Externí účetní poradenství Praha

Poskytujeme externí účetní poradenství pro firmy, organizace i drobné živnostníky. V rámci externího účetního poradenství Vám kompletně pomůžeme s vedením účetní i daňové agendy, zpracováním daňových přiznání nejrůznějšího druhu a také účetní závěrkou. Předejte Vaše starosti s účetnictvím do rukou profesionálů. Žádná kontrola ze strany státních orgánů Vás nevyvede z míry.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: LR SERVIS Daňové poradenství
Stát: cz Česká republika Více...