Služby - Nabídky

Recruitment agentura

19.11.2019  Recruitment agentura

Recruitment agentura. Poskytujeme službu profesionálního vyhledávání zaměstnanců. Víme, kde pracovní pozici inzerovat, jak vhodné kandidáty oslovit a poté prověřit, abychom Vám představili pouze ty, kteří odpovídají Vašim požadavkům na vzdělání a zkušenosti. Vybíráme zaměstnance pro různé kvalifikované pozice. Podrobnosti o průběhu výběrových řízení najdete na našem webu.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Certifikace a zkoušky svářečů

19.11.2019  Certifikace a zkoušky svářečů

Pořádáme certifikace a zkoušky svářečů plastů, termoplastů, kovů, mědi apod. Nabízíme:

* Zkoušky nižšího (základního) svářečského personálu
* Zkoušky vyššího svářečského personálu (VSP)
* Zkoušky NDT personálu svařování plastů
* Zkoušky certifikační - EPW (Evropský svářeč termoplastů) ČSN EN 13067
* Zkoušky certifikační - Lepič plastů DVS 2221

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: UNO PRAHA spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Automobil pro každého

18.11.2019  Automobil pro každého

Víme, že v životě se může přihodit leccos – a nechceme vás v tom nechat. Prodáváme nové i ojeté automobily a poskytujeme půjčky na financování vozu. Kontaktujte nás, domluvíme se s vámi na tom, co potřebujete: rádi vám poskytneme flexibilní splátky, zafinancujeme váš nový vůz a nebudeme po vás chtít dokládat příjmy ani vás nebudeme zařazovat do rizikových skupin. Obraťte se na nás!

Firma: ELEMENTARY PRAGUE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lustrace firem a osob

18.11.2019  Lustrace firem a osob

Zabýváme se lustrací firem a osob v Centrální evidenci exekucí, rejstřících a dalších zdrojích. Prověřování a kontrola tohoto druhu má svůj význam a výrazně snižuje riziko ztráty financí. Dle nutných kritérií dokážeme velmi rychle zjistit potřebné údaje o fyzických a právnických osobách. Přenechte na našem teamu profesionálů činnost lustrace, zajistíme vám aktuální informace a zároveň pohodlí a jistotu.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Všeobecné korporátní právo

18.11.2019  Všeobecné korporátní právo

Naším zaměřením je všeobecné korporátní právo pro veřejné a soukromé obchodované společnosti. Poskytujeme právní pomoc při zakládání obchodních společností, zvyšování a snižování základního kapitálu, úpravě právních poměrů ve firmě a také za Vás plníme veškeré registrační a oznamovací povinnosti.

Zajistíme za Vás i likvidace obchodních společností.

Pro více informací o námi poskytovaných právních službách navštivte naše webové stránky.

Firma: NWD Legal
Stát: cz Česká republika Více...
Vepřové hody pro gurmány Kolín

18.11.2019  Vepřové hody pro gurmány Kolín

Pravidelně pořádáme vyhlášené vepřové hody nejen pro gurmány! Pokud Vám již při pomyšlení na voňavé jitrnice, jelita, tlačenku či pečená žebra a kolínka stékají sliny z úst, pak věřte, že jsme tady, abychom uspokojili Vaše chuťové pohárky. A pokud Vám tyto vepřové hody, pro které se k nám sjíždějí hosté z celé republiky, nic neříkají, pak věřte, že až ochutnáte, až Vám zavoní domácí pečená žebírka, budete jeden z nás. Těšíme se na Vás!

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Personální audit

18.11.2019  Personální audit

Personální audit. Poskytujeme profesionální a komplexní služby personálně - poradenské agentury. Provedeme personální audit ve Vaší společnosti za použití moderních diagnostických nástrojů a metod, díky kterým analyzujeme schopnosti Vašich stávajících zaměstnanců a určíme jejich rozvojové potřeby. Poskytujeme také služby v oblasti vyhledávání a výběru nových zaměstnanců. Více na našich www.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Renovace zahrad na klíč

17.11.2019  Renovace zahrad na klíč

Provádíme odborné renovace zahrad na klíč, ať už zastaralých nebo zanedbaných. Jakoukoliv zahradu uvedeme do reprezentativního stavu. Zajistíme také obnovy veřejných prostranství a zeleně u firemních objektů. Nabízíme kompletní zahradnickou činnost od zpracování návrhu zahrady, výsadby, založení trávníku, vertikutaci, hnojení apod.

Postaráme se i o zanedbané stromy a provedeme potřebné řezy pro jejich zdraví.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Royal Mayer
Stát: cz Česká republika Více...
Prořezávání ovocných stromů

17.11.2019  Prořezávání ovocných stromů

Zaměřujeme se na prořezávání ovocných stromů, a to i pomocí horolezecké techniky na špatně dostupných místech. Pravidelným prořezáváním ovocných stromů zajistíme zdravý růst a bohatou úrodu. Ovocné stromy také ošetříme proti napadení škůdců. Profesionální péči věnujeme také keřům a živým plotům.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Royal Mayer
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna inventáře pro catering

17.11.2019  Půjčovna inventáře pro catering

Zabýváme se pronájmem inventáře pro cateringové služby. Půjčujeme sklo, příbory, porcelán a další vybavení včetně kompletního mobiliáře, a to zejména pro Prahu a Brno.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vracečka CardBack

16.11.2019  Vracečka CardBack

Vracečka CardBack zajišťuje moderní řešení pro rychlé a bezobslužné vracení záloh a výběr identifikačních karet. Je určena pro všechny lyžařské a sportovní areály, kde návštěvníci používají bezkontaktní karty.

Vlastnosti:
- LCD displej
- Mincovní automat
- Odolné antivandal provedení
- Čtečka pro ověření zůstatku na kartě

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Výdejní terminál stravy

16.11.2019  Výdejní terminál stravy

Výdejní terminál stravy v moderním nerezovém provedení poskytuje absolutní kontrolu nad výdejem stravy. Strávník se identifikuje bezkontaktním čipem/kartou a obsluha tak může kontrolovat oprávněnost nároku na stravu. Získává také kompletní přehled o počtu vydaných porcí.
- Snadná instalace a používání
- Atraktivní design
- Kvalitní a odolné provedení

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčka na auto

16.11.2019  Půjčka na auto

Poskytujeme půjčky na koupi automobilů. Nebudeme se vás ptát na výši vašich příjmů ani po vás chtít jejich doložení. Splátky si můžete domluvit flexibilně, a to po celou dobu závazku. Vše je jednoduché, stačí vyplnit kontaktní formulář na našem webu nebo nám zavolat. Každou žádost o financování vozidla posuzujeme individuálně, jsme si jisti, že se domluvíme.

Firma: ELEMENTARY PRAGUE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Postoupení pohledávek

16.11.2019  Postoupení pohledávek

Pokud se nechcete zabývat vymáháním pohledávek a čekat na peníze, postupte vaši pohledávku naší bezplatné správě pohledávek. Celý proces vymáhání pohledávky nebo více pohledávek provedeme za vás a naši advokáti vás budou průběžně informovat o stavu věci. Rádi vám ušetříme čas i zbytečné finanční náklady.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Právo nemovitostí - právní služby Praha

16.11.2019  Právo nemovitostí - právní služby Praha

Naše právní praxe se zaměřuje také na právo nemovitostí a stavební právo. Nabízíme profesionální právní služby v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí, vytváření nájemních smluv pro pronajímatele a nájemce, ale také služby spojené s řízením o stavební povolení, věcná břemena a dohody o společném užívání nemovitostí.

Nabízíme komplexní právní servis. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a jsme diskrétní.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: NWD Legal
Stát: cz Česká republika Více...