Služby - Nabídky

Odkup automobilů

19.9.2018  Odkup automobilů

Odkupujeme automobily od fyzických i právnických osob. Zajistíme vám férové podmínky a dobrou cenu – a ve vašem autě bude záhy jezdit někdo jiný. Nenechte svůj vůz na vrakovišti, může vám ještě vydělat!

Firma: ELEMENTARY PRAGUE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuildingové plavby

19.9.2018  Firemní teambuildingové plavby

Plavba na jachtě je nejen netradiční a dobrodružná dovolená, ale také ideální příležitost ke stmelení kolektivu. Dopřejte svým zaměstnancům zážitek, který posílí jejich týmového ducha, neboť spolupráce je při plavbě klíčová. Pro větší počet zájemců nabízíme plavbu ve flotile. Garantujeme zážitek na celý život.

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální právní poradenství

19.9.2018  Profesionální právní poradenství

V rámci managementu pohledávek poskytujeme právní poradenství se zaměřením na oblasti prevence vzniku, řízení a managementu pohledávek a jejich zajištění. Naše poradenské služby jsou založeny na dlouhodobých zkušenostech našich odborníků, spolupracujících advokátních kanceláří ve všech oblastech práva, bezkonkurenčním know-how správy pohledávek a rovněž na maximální automatizaci správy. Přijďte se poradit.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Účetnictví pro podnikatele Praha

19.9.2018  Účetnictví pro podnikatele Praha

Naší specializací je účetnictví pro podnikatele. Nabízíme kompletní vedení účetní a daňové agendy dle platných právních předpisů. Zpracování účetnictví pro podnikatelé probíhá externí formou. Díky tomu ušetříte nejenom čas, ale také náklady na personál a kancelářské prostory.

Poskytujeme také účetní poradenství pro začínající podnikatelé a OSVČ.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: LR SERVIS Daňové poradenství
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna svařovacích strojů a nářadí

19.9.2018  Půjčovna svařovacích strojů a nářadí

Provozujeme půjčovnu svařovacích strojů a nářadí pro zpracování plastů. Půjčovna svařovacích strojů a nářadí disponuje moderním strojním vybavením značek Rothenberger, Rems, Widos, Wegener, Dytron aj. V naší nabídce si můžete půjčit zařízení pro svařování plastů na tupo, horkovzdušné pistole, svářečky elektrotvarovek, extrudéry, přímočaré i oběžné pily. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: UNO PRAHA spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

19.9.2018  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Pro Vaše zaměstnance připravíme teambuildingové akce s programem na míru Vašim potřebám. Nabízíme kurzy, které jsou založené na zážitkovém učení, zaměřené na budování a posilování týmu pomocí modelových situací. Ideální délka trvání takové akce jsou 2 - 3 dny, s počtem účastníků 6 - 16, v prostředí, které si sami vyberete. Čerpejte maximum z toho, že člověk si nejlépe zapamatuje to, co sám prožije nebo vykoná, a to až 80 %. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte víc!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pojízdné ocelové věže

18.9.2018  Pojízdné ocelové věže

Zabýváme se montážemi lešení trubkového, haki a většiny druhů rámového lešení.

Půjčujeme pojízdné pracovní věže z prefabrikovaných částí z elektrolyticky pozinkované oceli s velkou stabilitou bez zakotvení.

Maximální výška podle normy ČSN EN 1004:2005:
- 13,30 m při použití v interiéru
- 12,10 m při použití v exteriéru

Velikost obdélníkové základny - báze: 2,00 x 1,20 m.
Nosnost: 400 kg.

Firma: KORN s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Technická podpora v oblasti metrologie

18.9.2018  Technická podpora v oblasti metrologie

Zajišťujeme komplexní technickou podporu v oblasti metrologie. Součástí našich služeb je zajištění kompletní návaznosti všech měřidel, vedení evidence měřidel, tvorba metrologického řádu a další související dokumentace, školení metrologického zabezpečení v podniku, expertní činnost pro oblast měření a zkoušek, implementace informačních systémů z oblasti metrologického zabezpečení výroby či služeb, začlenění metrologického systému do vnitropodnikových systémů atd.

Firma: KSQ, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
DJ na svatbu

18.9.2018  DJ na svatbu

Svatební den je dnem, na který se nezapomíná, a proto při plánování a přípravách by se nemělo zapomínat na detaily, které mohou celou akci pozvednout na nezapomenutelnou událost. Zajistíme Vám DJ pro Váš svatební den, DJ, který má přehled v hudebních žánrech, pro spokojenost všech generací, DJ, který je vtipný, charismatický a nezničitelný. Kontaktujte nás, zajistíme Vám DJ na svatbu!

Právní poradenství pro firmy Praha

18.9.2018  Právní poradenství pro firmy Praha

Naše advokátní kancelář se zabývá poskytováním odborného a erudovaného právního poradenství pro firmy zejména v oblasti bankovního, finančního, obchodního, korporačního a majetkového práva.

S našimi klienty budujeme dlouhodobý vztah založený na oboustranné důvěře. Jsme diskrétní a nabízíme stabilní ceny za právní služby. Ceny nenadsazujeme.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: NWD Legal
Stát: cz Česká republika Více...
Daňové poradenství Ostrava

18.9.2018  Daňové poradenství Ostrava

Profesionální daňové poradenství poskytujeme již mnoho let. Naši spokojení klienti se k nám neustále vrací, zejména pro naši maximální profesní odbornost, ale rovněž z důvodu přátelského individuálního jednání. Snažíme se, abychom našim klientům usnadnili již tak těžkou cestu podnikání. Pohlídáme Vám lhůty daňových přiznání, zastoupíme Vás na úřadech, zkrátka budeme vždy připraveni, tak aby Vy jste nemuseli. Za svou práci ručíme, obraťte se na nás s důvěrou.

Firma: K FINANCE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding s grilováním Kolín

18.9.2018  Firemní teambuilding s grilováním Kolín

Toužíte probudit týmového ducha Vašich zaměstnanců? Pak přijeďte na firemní teambuilding s grilováním. U nás na statku posílíte vztahy, osvěžíte atmosféru a nastartujete motivaci. Firemní teambuilding s grilováním pročistí poměry na pracovišti, zlepší komunikaci a hlavně stmelí kolektiv a vybuduje dokonalý tým. Kontaktujte nás, zajistíme Vám program, na jaký Vaši zaměstnanci dlouho nezapomenou!

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Autorský dozor na stavbě

18.9.2018  Autorský dozor na stavbě

Poskytujeme autorský dozor na stavbě v přípravné i realizační fázi. Autorský dozor na stavbě zajišťujeme od kompletního technického dozoru investora, funkce BOZP na staveništi, kontroly prací dodavatelů, dohledu nad vedením stavebního deníku, dohledu nad provedením předepsaných zkoušek a revizí až po finální vyřízení kolaudace stavby. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: AREA group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zastupování daňovým poradcem Praha

18.9.2018  Zastupování daňovým poradcem Praha

Specializujeme se na zastupování daňovým poradcem při jednání s finančním úřadem a jinými institucemi státní správy. Zastupování daňovým poradcem provádíme na základě klientem udělené plné moci. Poskytujeme komplexní služby v oblasti daňové evidence: zastupování daňovým poradcem, daňové a ekonomické poradenství, optimalizování daňových nákladů apod. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Ing. Helena Komersová Vilikusová
Stát: cz Česká republika Více...
Prezentační dovednosti

18.9.2018  Prezentační dovednosti

Prezentační dovednosti. Pořádáme odborné kurzy zaměřené na zlepšení Vašich prezentačních dovedností. Seminář je cílen zejména na manažery, obchodníky, uchazeče o zaměstnání a marketingové pracovníky. Trvá jeden den a je rozdělen do 4 bloků, jejich součástí je i praktický nácvik. Kurz vede zkušená lektorka s mezinárodními zkušenostmi. Více informací najdete na našich webových stránkách.

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...