Služby - Nabídky

Návrh a realizace elektronických modulů

24.6.2017  Návrh a realizace elektronických modulů

Provádíme návrh a realizaci elektronických modulů pro měření, regulaci, monitoring, řízení technologických procesů. Zpracujeme veličiny z vašich procesů, zobrazíme změřené a požadované hodnoty a provedeme ovládání akčních členů technologie v řízeném procesu.

Firma: MIRES CONTROL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Účetní služby na míru

24.6.2017  Účetní služby na míru

Důsledně dbáme na individuální potřeby našich klientů a tedy i míra námi nabízených účetních služeb je značně flexibilní. Jsme schopni zajistit veškeré účetní služby, od správy dokladů, vedení pokladny, vedení daňového účetnictví a daňové evidence, zajistíme mzdovou a personální agendu, vypracujeme daňová přiznání, ale i přiznání k DPH, k silniční dani, spotřební dani, pomůžeme podnikatelům v jejich začátcích a usnadníme administrativní pracovně – právní provoz.

Analýza extrémních účinků zařízení

24.6.2017  Analýza extrémních účinků zařízení

Zajistíme odbornou analýzu průmyslových zařízení a konstrukcí a jejich dopadů v případě ohrožení extrémním zatížením. Analýza extrémních účinků zatížení zahrnuje komplexní diagnostiku konstrukcí a jejího okolí, statickou, dynamickou a seismickou analýzu, plus další nezbytné posudky, výpočty a jiné rozbory a samozřejmě odpovídající reakci v podobě zvýšení odolnosti stávajících konstrukcí a další odborná východiska. Kontaktujte nás pro bližší informace.

Firma: ELSA Consulting s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Revize prostředí s nebezpečím výbuchu

24.6.2017  Revize prostředí s nebezpečím výbuchu

Realizujeme odborné revize prostředí s nebezpečím výbuchu dle dané klasifikace. Pravidelné a včasné kontroly nebezpečných prostor předchází možným výbuchům, požárům a s nimi spojeným ekonomickým ztrátám, a rovněž také možným úrazům a jiným ohrožením zaměstnanců. Provádíme revize prostředí s nebezpečím výbuchu před uvedením do provozu i pravidelné periodické kontroly. Kontaktujte nás prosím, velice rádi Vám vysvětlíme podrobnosti a domluvíme se na termín.

Firma: Dušan Bebčák
Stát: cz Česká republika Více...
Měření oteplení a úniků tepla

24.6.2017  Měření oteplení a úniků tepla

Součástí komplexního řešení analýzy rizik, nabízíme expertní služby v oblasti měření oteplení a úniků tepla. Odborná měření oteplení a úniků tepla provádíme pomocí termovize. Měření pomocí termovize dokáže s detailní přesností analyzovat rozdílné teploty, posuzovat oteplení, strojů, budov i zařízení. Na základě měření a rozboru oteplení a úniků tepla, Vám odborně zanalyzujeme možná rizika a nabídneme řešení. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás, velice rádi se Vám budeme věnovat.

Firma: IHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bankovní a finanční právo Praha

24.6.2017  Bankovní a finanční právo Praha

Poskytujeme právní služby a poradenství v oblasti bankovnictví, financí a kapitálových trhů. Nabízíme komplexní právní servis v oblastech fúzí a akvizicí, obchodu s cennými papíry, investičních fondů, emisí dluhopisů a akcií, syndikovaných úvěrů apod.

Náš tým zkušených právníků je vždy připraven Vám pomoci. S našimi klienty budujeme dlouhodobé partnerství založené na důvěře. Jsme diskrétní.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: NWD Legal
Stát: cz Česká republika Více...
Revizní technik Bohumín, Karviná

24.6.2017  Revizní technik Bohumín, Karviná

Poskytujeme služby revizního technika v Bohumíně a na Karvinsku. Výkon revizního technika plně odpovídá platným normám. Zajišťujeme revize elektrických zařízení, strojů, elektrospotřebičů, ale také vysokého napětí či výbušných prostředí.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: Dušan Bebčák
Stát: cz Česká republika Více...
Čištění HVAC systémů

24.6.2017  Čištění HVAC systémů

Specializujeme se na kompletní čištění HVAC systémů, tedy topení, vzduchotechniky a klimatizace. Sanitaci a čištění HVAC systémů provádíme v nejrůznějších provozech průmyslového, gastronomického i komerčního charakteru. HVAC systémy jsou živnou půdou pro vznik a šíření nejrůznějších bakterií a plísní. Pravidelná a odborná údržba zajistí, že Vaše HVAC systémy budou vždy čisté, zdravotně nezávadné a odpovídající veškerým hygienickým požadavkům.

Firma: ČE-NOVA CZ s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přihlášení průmyslového vzoru

24.6.2017  Přihlášení průmyslového vzoru

Zajistíme odborné zpracování a přihlášení průmyslového vzoru do všech zemí světa. Naše odborné služby zahrnují nejen samotné přihlášení průmyslového vzoru, ale i rešeršní služby, soudně znalecké posudky a právní řešení sporů. Chraňte svá designérská řešení až po dobu 25 let.

Kontaktujte nás, velice rádi za Vás vše vyřešíme.

Firma: TETRAPAT Halaxová & Halaxová
Stát: cz Česká republika Více...
Volná pracovní místa v ČR

24.6.2017  Volná pracovní místa v ČR

Pokud hledáte pracovní místo v ČR, nahlédněte do aktuální nabídky a kontaktujte naši agenturu pro detailnější informace. Volná pracovní místa po celé ČR, zejména v dělnických profesích, najdete na našich webových stránkách. Hledáme pro své klienty spolehlivé lidi a zájemcům o práci nabízíme pomoc a zprostředkování v personální oblasti.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: APOLMONT, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Expertní činnost v oblasti korozí

24.6.2017  Expertní činnost v oblasti korozí

Specializujeme se na provádění expertní činnosti v oblasti korozí. Zajišťujeme posuzování defektů protikorozních opatření konstrukcí nebo zařízení. Zpracujeme také expertní návrh protikorozních opatření.

Nabízíme komplexní poradenství v oblasti korozí a protikorozní ochrany.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: SVÚOM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nabídka práce v Brně

24.6.2017  Nabídka práce v Brně

Vytváříme nabídku práce pro uchazeče do oborů obchodu, skladu, výroby i úklidových služeb.

Nabízíme profesionální služby zprostředkování práce s cílem vzájemné spokojenosti uchazeče o práci a firmou.

Působíme v Brně a okolí.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ZOXÍ s.r.o. personální agentura
Stát: cz Česká republika Více...
Analýza rizik v provozech

24.6.2017  Analýza rizik v provozech

Zabýváme se bezpečností práce a ochranou před výbuchem již mnoho let. Veškerá naše činnost spojená s analýzou rizik v provozech je založená na špičkovém týmu profesionálů z řad soudních znalců, inspekčních orgánů a vysokoškolských odborných pracovišť. Vložte analýzu rizik v provozech s možností výbuchu do našich rukou a my Vám zajistíme bezpečnou práci a klidné spaní.

Firma: IHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Licenční smlouvy

24.6.2017  Licenční smlouvy

Zabýváme se kompletním vypracováním licenčních smluv s veškerou právní a administrativní podporou.

Zejména se zaměřujeme na licenční smlouvy k předmětům průmyslového vlastnictví, licenční smlouvy k autorskému dílu, smlouvy o dílo, franchisingové smlouvy, licence k právům k databázi a také licenční smlouvy k know-how.

Kompletní přehled našich služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KOREJZOVÁ & SPOL.
Stát: cz Česká republika Více...
Poradenství v oblasti účetnictví Praha

24.6.2017  Poradenství v oblasti účetnictví Praha

Poskytujeme odborné poradenství v oblasti účetnictví pro firmy. Pomůžeme Vám s vedením účetní a daňové agendy, zpracováním daňových přiznání, personální agendou a mnoho dalšího.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně dle jeho konkrétních požadavků.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: Ing. Ferenc, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...