Služby - Nabídky

Renovace zahrad na klíč

21.5.2019  Renovace zahrad na klíč

Provádíme odborné renovace zahrad na klíč, ať už zastaralých nebo zanedbaných. Jakoukoliv zahradu uvedeme do reprezentativního stavu. Zajistíme také obnovy veřejných prostranství a zeleně u firemních objektů. Nabízíme kompletní zahradnickou činnost od zpracování návrhu zahrady, výsadby, založení trávníku, vertikutaci, hnojení apod.

Postaráme se i o zanedbané stromy a provedeme potřebné řezy pro jejich zdraví.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Royal Mayer
Stát: cz Česká republika Více...
Auto na splátky

21.5.2019  Auto na splátky

Zajišťujeme prodej automobilů na splátky. Ať už jsou vaše finanční možnosti jakékoli, určitě se domluvíme. Rádi vám vyjdeme vstříc, i když vás ostatní považují za rizikovou skupinu. My neškatulkujeme, ale pomáháme. Obraťte se na nás!

Firma: ELEMENTARY PRAGUE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Finanční poradenství Praha

21.5.2019  Finanční poradenství Praha

Jsem odborným poradcem v oboru privátního i firemního financování. Ve finanční oblasti se pohybuji již mnoho let a jsem perfektně obeznámen s veškerými možnostmi i nástrahami současného finančního trhu. Kontaktujte mne, pečlivě zanalyzuji Vaši finanční situaci a nabídnu řešení adekvátní Vašim potřebám. Nabízím profesionální finanční poradenství, přátelské jednání a maximální spolehlivost. Jsem tady pro Vás!

Firma: Finanční poradenství Praha
Stát: cz Česká republika Více...
Provádění exekucí

21.5.2019  Provádění exekucí

Provádění exekucí je další z činností nabízené správy pohledávek. Zástupci spolupracujících Exekutorských úřadů, kteří mají v tomto oboru mnohaletou zkušenost, provádí na základě pečlivého posouzení exekuce nejen pro korporátní klientelu, jmenovitě banky, pojišťovny, dodavatele elektrické energie, ale též pro menší oprávněné či jednotlivce. Spolupracujeme s Exekutorským úřadem Prahy 1 a Prahy 10. Věřitel neplatí žádné zálohy ani platby předem.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Telekomunikační a mediální právo Praha

21.5.2019  Telekomunikační a mediální právo Praha

Specializujeme se na telekomunikační a mediální právo. Poskytujeme profesionální poradenství a právní služby v problematice regulace, konstrukcí a financování telekomunikačních projektů či v řízení o licencích.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: NWD Legal
Stát: cz Česká republika Více...
Komplexní údržba zahrady

21.5.2019  Komplexní údržba zahrady

Nabízíme odborné služby komplexní údržby zahrady, a to v každém ročním období. Zajistíme pravidelné sekání trávy s následnou likvidací, podzimní úklid, hrabání listí, stříhání keřů a živých plotů, řezy stromů, výsadbu květin a rostlin, chemické ošetření proti škůdcům, vertikutaci trávníků, hnojení a mnoho dalšího.

Kompletní výčet námi poskytovaných zahradnických služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Royal Mayer
Stát: cz Česká republika Více...
Měření produktivity práce

21.5.2019  Měření produktivity práce

Měření produktivity práce. Nabízíme software, se kterým budete mít produktivitu Vašich zaměstnanců neustále pod kontrolou. Získáte tak nejenom přehled o vykonané práci, úspěšných obchodních schůzkách a uzavřených obchodech, ale také podklady pro objektivní rozhodování. Oblíbeným nástrojem je denně aktualizovaný trendový graf fakturovaného obratu, který jasně ukazuje, jak produktivita stoupá nebo klesá.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Hasicí přístroje a hydranty

20.5.2019  Hasicí přístroje a hydranty

Jsme prodejcem a značkovým servisem HP schválených pro používání v ČR. Jsme vybaveni pracovištěm k provádění periodických zkoušek Tlakových nádob. Zajišťujeme dodávky, revize a opravy požárních vodovodů a TZ požárních hadic.

Při zakoupení hasicího přístroje je první kontrola ZDARMA.

Při zakoupení nového hasicího přístroje poskytujeme dopravu na území hl. m. Prahy ZDARMA.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna ubrusů, potahů i prádla

20.5.2019  Půjčovna ubrusů, potahů i prádla

Nabízíme zapůjčení ubrusů, potahů i prádla na společenské akce, svatby, výstavy, veletrhy, pro potřeby cateringu. V případě zájmu nebo dotazů se na nás s důvěrou obraťte.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Projektová kancelář Plzeň

20.5.2019  Projektová kancelář Plzeň

Provozujeme projektovou kancelář se zaměřením na soukromou, komerční i rezidenční výstavbu. Naše projektová kancelář zpracovává kompletní dokumentaci k územnímu řízení, stavebnímu řízení, pro provedení stavby i k bouracím pracím. Rovněž zpracováváme projekty skutečného provedení staveb. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: AREA group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vzdělávání svářečského personálu

20.5.2019  Vzdělávání svářečského personálu

Zaměřujeme se na vzdělávání svářečského personálu. Nabízíme základní a zaškolovací kurzy svařování trubek, desek, profilů, izolačních pásů apod. Rovněž pořádáme kurz EWP - Evropský svářeč plastů podle ČSN EN 13067. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: UNO PRAHA spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Odkup automobilů

19.5.2019  Odkup automobilů

Odkupujeme automobily od fyzických i právnických osob. Zajistíme vám férové podmínky a dobrou cenu – a ve vašem autě bude záhy jezdit někdo jiný. Nenechte svůj vůz na vrakovišti, může vám ještě vydělat!

Firma: ELEMENTARY PRAGUE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální právní poradenství

19.5.2019  Profesionální právní poradenství

V rámci managementu pohledávek poskytujeme právní poradenství se zaměřením na oblasti prevence vzniku, řízení a managementu pohledávek a jejich zajištění. Naše poradenské služby jsou založeny na dlouhodobých zkušenostech našich odborníků, spolupracujících advokátních kanceláří ve všech oblastech práva, bezkonkurenčním know-how správy pohledávek a rovněž na maximální automatizaci správy. Přijďte se poradit.

Firma: PONTO GROUP s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna svařovacích strojů a nářadí

19.5.2019  Půjčovna svařovacích strojů a nářadí

Provozujeme půjčovnu svařovacích strojů a nářadí pro zpracování plastů. Půjčovna svařovacích strojů a nářadí disponuje moderním strojním vybavením značek Rothenberger, Rems, Widos, Wegener, Dytron aj. V naší nabídce si můžete půjčit zařízení pro svařování plastů na tupo, horkovzdušné pistole, svářečky elektrotvarovek, extrudéry, přímočaré i oběžné pily. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: UNO PRAHA spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

19.5.2019  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Pro Vaše zaměstnance připravíme teambuildingové akce s programem na míru Vašim potřebám. Nabízíme kurzy, které jsou založené na zážitkovém učení, zaměřené na budování a posilování týmu pomocí modelových situací. Ideální délka trvání takové akce jsou 2 - 3 dny, s počtem účastníků 6 - 16, v prostředí, které si sami vyberete. Čerpejte maximum z toho, že člověk si nejlépe zapamatuje to, co sám prožije nebo vykoná, a to až 80 %. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte víc!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...