Služby - Nabídky

Daňová přiznání Praha

19.7.2018  Daňová přiznání Praha

- Sestavení daňových přiznání, souhrnných hlášení a hlášení Intrastat
- Daňové poradenství v oblasti specifických typů příjmů dosahovaných např. členy představenstva, jednateli a podnikateli
- Poradenské služby v oblasti daně dědické a darovací
- Sestavení daňových přiznání a další služby v oblasti daně z příjmů, daně dědické a darovací

Firma: EDAAT , s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řešení problémů v organizacích

19.7.2018  Řešení problémů v organizacích

Jsme specialisté ve svém oboru a velice rádi šíříme naše letité zkušenosti a odborné znalosti prostřednictvím nejrůznějších školení, k zlepšování produktivity v organizacích, ale rovněž k vyvarování se a řešení problémů. Realizujeme školení pro zlepšování a produktivitu, vzdělávání v oblasti statistických metod, metrologie a systémů řízení např. QMS, EMS, HACCP, ISO 22000. Jsme experti na řešení problémů, kontaktujte nás pro bližší informace.

Firma: KSQ, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Hospodaření s finančními prostředky

19.7.2018  Hospodaření s finančními prostředky

Zajišťuji odborné rady v oblasti hospodaření s finančními prostředky. Kvalitnímu poradenství předchází detailní analýza momentální situace, potřeb a očekávání, následují možnosti řešení, zhodnocení a zabezpečení příjmu a finanční pohody. Poradenství v oblasti hospodaření s finančními prostředky se věnuji velice zodpovědně, neustále se vzdělávám a registruji všechny novinky i zvraty finančního trhu. Kontaktujte mne, velice rád Vám poradím.

Firma: Finanční poradenství Praha
Stát: cz Česká republika Více...
Účetní a daňové poradenství Ostrava

19.7.2018  Účetní a daňové poradenství Ostrava

Účetní a daňová legislativa se stále mění, a rozhodně není v lidských silách být neustále v obraze. Zároveň zaměstnávat účetní je rovněž nemalým finančním nákladem, neboť i ta se musí ustavičně vzdělávat, a to znamená další a další placená školení. Máme pro Vás řešení! Účetní a daňové poradenství v Ostravě z rukou profesionálů s léty odborných zkušeností a praxe. Delegujte své povinnosti! Vy budete mít čas na své podnikání a my uděláme to, co umíme nejlépe. Těšíme se na spolupráci.

Firma: K FINANCE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní akce se zabíjačkou Kolín

19.7.2018  Firemní akce se zabíjačkou Kolín

Zajistíme pro Vás, Vaše zaměstnance a obchodní partnery vynikající firemní akce se zabíjačkou. Krásné prostředí, spousty kvalitního a hlavně chutného jídla, plus možnost sportovního vyžití pro ty, kdo si hlídají štíhlou linii. To vše a ještě mnohem více najdete pouze u nás na statku. Firemní akce se zabíjačkou jsou našimi klienty velice oblíbené a mnoho z nich se k nám pravidelně vrací. Pojďte si užít pohodový čas s námi.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Hodnocení nebezpeční výbuchu

19.7.2018  Hodnocení nebezpeční výbuchu

Odborně zhodnotíme nebezpečí výbuchu ve Vašem provozu. Zohledníme všechna potencionální rizika, posoudíme nebezpečnost látek, které se v provozu vyskytují, zanalyzujeme potenciál možného výbuchu a navrhneme řešení. Nebuďte lhostejní ke svému zdraví a majetku, zhodnoťte nebezpečí výbuchu s předstihem a nebudete nepříjemně překvapeni.

Firma: IHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna svatebních židlí

19.7.2018  Půjčovna svatebních židlí

Provozujeme půjčovnu svatebních židlí a dalšího svatebního vybavení. Pronajímáme svatební židle včetně prostření. Vaši svatbu vybavíme od A do Z. U nás si můžete zapůjčit stoly, židle, ubrusy, potahy na židle, příbory, skleničky, talíře, vázy, svícny atd. Praha, Brno, celá ČR.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna příborů i skla pro Eventy

19.7.2018  Půjčovna příborů i skla pro Eventy

Věnujeme se pronájmu kvalitních nerezových příborů, skla a dalšího vybavení k servírování nápojů a pokrmů v rámci společenských eventů. Příbory a sklo Vám rádi zapůjčíme v Praze, Brně a okolí.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ocelové nástavby

19.7.2018  Ocelové nástavby

Specializujeme se na projektování a výrobu ocelových konstrukcí, nosných konstrukcí, ocelových nástaveb a vestaveb. Ocelové nástavby a vestavby realizujeme zcela dle požadavků zákazníka. Samozřejmostí je vypracování veškeré projektové dokumentace. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: INGMAR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zpracování účetních směrnic

19.7.2018  Zpracování účetních směrnic

Zaměřujeme se na zpracování účetních směrnic a námětů v oblasti metodiky zpracování účetnictví. Nabízíme zpracování účetních směrnic a zaškolení pracovníků zkušenými lektory. Realizujeme kurzy účetnictví nebo individuální zaškolení zaměstnanců dle domluvené osnovy. Kompletní výčet našich služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: INTER EU, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Účetnictví pro právnické a fyzické osoby

19.7.2018  Účetnictví pro právnické a fyzické osoby

Účetnictví pro právnické a fyzické osoby. Nabízíme zpracovávání účetnictví zejména pro malé a střední právnické a fyzické osoby. Naši klienti jsou především z Prahy 7 a jejího okolí. Vedeme podvojné účetnictví a daňovou evidenci, mzdové účetnictví a provádíme i rekonstrukce účetnictví za minulá období včetně zpracování dodatečných daňových přiznání. Právnické i fyzické osoby na základě plné moci zastupujeme na úřadech. Neváhejte nás oslovit!

Firma: Ing. Helena Komersová Vilikusová
Stát: cz Česká republika Více...
Daňová optimalizace účetnictví Praha

18.7.2018  Daňová optimalizace účetnictví Praha

Vedeme daňově optimalizované účetnictví vč. následujících služeb:
*Podpora při založení společností
*Finanční účetnictví a reporting
*Sestavení účetních závěrek
*Mzdové účetnictví
*Přiznání a hlášení k DPH, Intrastat
*Přiznání k dani z příjmů
*Ostatní daňová přiznání (např. nemovitosti, silniční)
*Povinná hlášení ČNB a statistickému úřadu
*Komunikace a jednání se správcem daně
*Zastoupení při daňových kontrolách
*Individuální daňové plánování a poradenství v otázkách daní a účetnictví

Firma: EDAAT , s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Péče o zahradu

18.7.2018  Péče o zahradu

Nabízíme profesionální a kvalitní péči o vaši zahradu. Postaráme se o váš trávník pravidelným sekáním. Keře sestřihneme dle potřeby. O všechno se postaráme my. Veškerý odpad je ze zahrady odvezen a vám tak na zahradě nezůstává žádná neestetická hromada odpadu.

Firma: Vladislav Schmidt
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup drahých kovů

18.7.2018  Výkup drahých kovů

Zabýváme se výkupem drahých kovů. Vykupujeme tyto drahé kovy: Au, Ag, Pt, Pd, Rh. Nabízíme nejvýhodnější ceny výkupu drahých kovů v České republice. Odkupujeme drahé kovy také v podobě úlomků, mincí, šperků apod.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Služby Akreditovaného inspekčního orgánu

18.7.2018  Služby Akreditovaného inspekčního orgánu

Nabízíme odborné služby Akreditovaného inspekčního orgánu. Akreditovaný inspekční orgán posuzuje vhodnost výběru nových zařízení a technologií, dále ochranných systémů pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu. Kontaktujte nás, velice rádi se Vám budeme věnovat.

Firma: IHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...