Sklo, keramika, šperky - Nabídky

Posuvné skleněné dveře

20.10.2017  Posuvné skleněné dveře

Zabýváme se výrobou a montáží precizně zpracovaných posuvných skleněných dveří. Posuvné skleněné dveře dodáváme do rodinných i komerčních objektů. Díky kvalitnímu zpracování jsou posuvné skleněné dveře nejenom velmi estetické, ale rovněž zabírají minimální prostor v interiéru. Posuvné skleněné dveře nabízíme v mnoha dekorech a provedeních. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si ukázky realizací.

Firma: SAŠ GLASS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Balkónová zábradlí Praha

19.10.2017  Balkónová zábradlí Praha

Zabýváme se výrobou celoskleněných balkonových zábradlí. Jedná se o nový a designový trend tvorby zábradlí balkónů a teras. Skleněné zábradlí vyrábíme z kvalitních skleněných výplní, které jsou odolné proti povětrnostním podmínkám a splňují veškeré bezpečnostní nároky. Balkónová zábradlí vyrábíme celoskleněná nebo v kombinaci s nerezovými materiály.

Firma: SAŠ GLASS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Skleněné kouřové zábrany

17.10.2017  Skleněné kouřové zábrany

Nabízíme montáž skleněných kouřových zábran PYROPANE od firmy Promat Praha. Montáž provádíme po celé ČR i SR. Neváhejte nás kontaktovat.

Keramické svorkovnice

16.10.2017  Keramické svorkovnice

Dodáváme keramické svorkovnice pro využití v přístrojích s vyšší pracovní teplotou jako jsou teplomety, elektrické sporáky, rozvodové skříně silových rozvodů NN apod. Díky svým vlastnostem keramické svorkovnice odolají i vysokým teplotám. Jejich mechanická a rozměrová charakteristika zůstane nepozměněna.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Renovace keramických pecí

12.10.2017  Renovace keramických pecí

Věnujeme se renovaci keramických pecí všech typů a značek. V rámci renovace keramických pecí jsme schopni dodat nebo vyrobit různé náhradní díly a uvést keramické pece zpět do provozu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Petr Krejník
Stát: cz Česká republika Více...
Keramická ochranná pouzdra

11.10.2017  Keramická ochranná pouzdra

Zajišťujeme výrobu a dodávku keramických ochranných pouzder výkonových pojistek a pojistek pro jištění elektronických polovodičových obvodů. Keramická ochranná pouzdra disponují vysokou mechanickou odolností při zkratových proudech.

Pro více informací a kompletní technické parametry nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna porcelánu Praha

11.10.2017  Půjčovna porcelánu Praha

Dodáváme porcelánové a další vybavení pro pořádání eventů a společenských akcí. Cateringovým agenturám tak nabízíme kompletní výbavu včetně mobiliáře. Platí zejména pro Prahu, Brno a okolí. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Starožitná máslenka

11.10.2017  Starožitná máslenka

Nabízíme starožitnou velice zachovalou porcelánovou máslenku.
Rozměry spodní části - 18,5 x 15,5 cm, výška 13 cm.
Cena: Kč 940,-.

Firma: Ivana Lešnerová
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej keramických potřeb

10.10.2017  Prodej keramických potřeb

Zabezpečujeme prodej keramických potřeb a náhradních dílů pro keramické pece. Nabízíme prodej keramických potřeb, keramických hmot, glazur, pecních pomůcek apod. Nabízíme poradenství v oblasti keramických pecí. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Petr Krejník
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba technické keramiky

8.10.2017  Výroba technické keramiky

Specializujeme se na výrobu technické keramiky na zakázku dle dodaných specifikací. Při výrobě technické keramiky se s Vámi rádi domluvíme na materiálu, návrhu tvarových dispozic, výběru technologie výroby, nároků na rozměrové tolerance až po povrchové úpravy finálního výrobku.

Samozřejmostí je poskytnutí cenové nabídky a časového rámce výroby.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Servis vypalovacích pecí

8.10.2017  Servis vypalovacích pecí

Poskytujeme servis vypalovacích pecí včetně zajištění náhradních dílů. Na veškeré námi vyrobené vypalovací pece poskytujeme záruku 24 měsíců a nabízíme záruční i pozáruční servis. Kromě servisu vypalovacích pecí zajišťujeme i renovace keramických pecí. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Petr Krejník
Stát: cz Česká republika Více...
Celoskleněné příčky

8.10.2017  Celoskleněné příčky

Zabezpečujeme výrobu a montáž celoskleněných příček do bytových i komerčních interiérů. Celoskleněné příčky interiér krásně prosvětlí a opticky zvětší. Kvalitní skla do celoskleněných příček zabezpečují tepelnou izolaci a jsou i vysoce odolná proti poškození. Celoskleněné příčky nabízíme v různém dekoru a provedení včetně designových vzorů. Pro ukázky našich realizací a více informací ohledně výroby a montáže celoskleněných příček navštivte naše webové stránky.

Firma: SAŠ GLASS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Celoskleněná schodiště

7.10.2017  Celoskleněná schodiště

Vyrábíme celoskleněná schodiště do interiérů. Poradíme s návrhem nosné kovové konstrukce, designem schodiště a provedeme profesionální montáž. Zároveň realizujeme celoskleněná zábradlí, nebo skleněná madla.

Firma: KOVODESIGN & TEAM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Keramické kachle

6.10.2017  Keramické kachle

Zabezpečujeme dovoz kvalitních keramických kachlů na obložení kachlových kamen a vložek. Dodáváme prvotřídní keramické kachle švýcarské firmy Swissskeramika. Luxusní keramické kachle se vyrábějí pomocí nejnovější technologie s prvky ruční výroby. Díky tomuto výrobnímu procesu patří keramické kachle mezi špičku na trhu obkladů a kachlů. Navštivte naše webové stránky a vyberte si z mnoha barevných odstínů.

Firma: ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Keramika pro slévárenství

5.10.2017  Keramika pro slévárenství

Zaměřujeme se na dodávku keramiky pro slévárenství především v podobě hrdel, licích sít a podpěrných lišt. Produkty keramiky pro slévárenství jsou odolné teplotám až do výše 1650°C a díky tomu se často používají jako tepelně - izolační součásti při přesném lití kovů.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.
.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...