Sklo, keramika, šperky - Nabídky

Celoskleněná zábradlí

18.8.2017  Celoskleněná zábradlí

Zhotovujeme celoskleněná zábradlí do interiérů i exteriérů. Celoskleněná zábradlí dodáváme pro schodiště, terasy, balkóny, francouzská okna apod. Výrobu zajišťujeme kompletně na zakázku. Celoskleněná zábradlí jsou nejenom vysoce estetickým prvkem v interiéru, ale také vysoce funkční a díky kvalitnímu materiálu také bezpečné.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: SAŠ GLASS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pece pro vypalování keramiky

18.8.2017  Pece pro vypalování keramiky

Zaměřujeme se na výrobu pecí pro vypalování keramiky. Zhotovujeme pece pro vypalování keramiky ve standardizovaných rozměrech nebo na míru dle představ zákazníka. Pece pro vypalování keramiky jsou vyrobeny z lehčených žáruvzdorných materiálů s antikorozní povrchovou úpravou. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Petr Krejník
Stát: cz Česká republika Více...
Skleněné výplně dveří

18.8.2017  Skleněné výplně dveří

Zajišťujeme výrobu a montáž skleněných výplní dveří na zakázku. Zabezpečujeme skleněné výplně dveří, skříní, sprchových zástěn apod. Rovněž realizujeme skleněné obklady do kuchyní a koupelen. Skleněné výplně dveří vyrábíme s různým mechanismem otevírání včetně posuvných dveří. Pro více informací a ukázky realizací navštivte naše webové stránky.

Firma: SAŠ GLASS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Skleněné konstrukce na míru

17.8.2017  Skleněné konstrukce na míru

Zhotovujeme skleněné konstrukce na míru do interiéru i exteriéru. Realizujeme celoskleněné dělící příčky, skleněné dveře, celoskleněná zábradlí a mnoho dalšího. Skleněné konstrukce mohou být vyrobeny z čirého nebo barevného skla. Jsme schopni provádět i pískování firemních log či ornamentů.

Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Zámečnictví TOČIMON s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Skleněné sprchové kouty

17.8.2017  Skleněné sprchové kouty

Vyrábíme skleněné sprchové kouty v jednoduchém čistém a elegantním designu. Skleněné sprchové kouty zhotovujeme kompletně na zakázku dle Vašich přání a možností interiéru. Skleněné sprchové kouty doplňujeme o komponenty renomovaných výrobců GEZE, WSS, DORMA a MINUSCO.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: SAŠ GLASS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Skleněné obklady

17.8.2017  Skleněné obklady

Skleněné obklady. Dodáváme a instalujeme skleněné kuchyňské obklady, pro které najdete uplatnění i jinde v interiéru. Obklad stěn za kuchyňskou linkou, obklady pro koupelnu, nebo např. obklad parapetů oken, který je nedílnou součástí moderního designu. K dispozici máme velkou škálu barev. Velkou předností kaleného skla je odolnost výkyvu vysokých teplot. Snese teploty až do 300 °C. Další předností je nosnost až 160 kg. Skleněné obklady rozzáří interiér a snadno vytvoří luxusní dojem.

Firma: SAŠ GLASS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sklenářství Praha

16.8.2017  Sklenářství Praha

Poskytujeme profesionální služby sklenářství pro soukromé osoby i firemní subjekty. Ve výrobním programu našeho sklenářství naleznete nejrůznější produkty:
* Skleněné dveře a stěny
* Skleněná schodiště a zábradlí
* Skleněné obklady
* Skleněné kouty a zástěny
...a mnoho dalšího.

Kompletní nabídku našeho sklenářství naleznete na našich webových stránkách.

Firma: SAŠ GLASS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výlohy z izolačních dvojskel

16.8.2017  Výlohy z izolačních dvojskel

Specializujeme se na výrobu výloh z izolačních dvojskel do interiéru i exteriéru. Izolační dvojskla jsou tvořená z dvou samostatných skleněných tabulí a prostorem mezi nimi vyplněným vysušeným vzduchem nebo vzácnými plyny pro zvýšení izolačních schopností skel. Výlohy z izolačních dvojskel se využívají při oddělování a izolování exteriéru a interiéru.

Firma: SAŠ GLASS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Posuvné skleněné dveře

15.8.2017  Posuvné skleněné dveře

Zabýváme se výrobou a montáží precizně zpracovaných posuvných skleněných dveří. Posuvné skleněné dveře dodáváme do rodinných i komerčních objektů. Díky kvalitnímu zpracování jsou posuvné skleněné dveře nejenom velmi estetické, ale rovněž zabírají minimální prostor v interiéru. Posuvné skleněné dveře nabízíme v mnoha dekorech a provedeních. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si ukázky realizací.

Firma: SAŠ GLASS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Balkónová zábradlí Praha

14.8.2017  Balkónová zábradlí Praha

Zabýváme se výrobou celoskleněných balkonových zábradlí. Jedná se o nový a designový trend tvorby zábradlí balkónů a teras. Skleněné zábradlí vyrábíme z kvalitních skleněných výplní, které jsou odolné proti povětrnostním podmínkám a splňují veškeré bezpečnostní nároky. Balkónová zábradlí vyrábíme celoskleněná nebo v kombinaci s nerezovými materiály.

Firma: SAŠ GLASS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Keramické svorkovnice

11.8.2017  Keramické svorkovnice

Dodáváme keramické svorkovnice pro využití v přístrojích s vyšší pracovní teplotou jako jsou teplomety, elektrické sporáky, rozvodové skříně silových rozvodů NN apod. Díky svým vlastnostem keramické svorkovnice odolají i vysokým teplotám. Jejich mechanická a rozměrová charakteristika zůstane nepozměněna.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Anglická porcelánová značená souprava

10.8.2017  Anglická porcelánová značená souprava

Nabízíme krásnou jídelní soupravu - 35 ks. Značka - CLIFTON, IRONSTONE ENGLAND. Souprava obsahuje - 8 jídelních talířů, 2 velké oválné tácy, 2 konvičky,
1 omáčník, 1 cukřenka s víčkem, 1 menší ovál, 8 dezertních talířků, 2 mísy, 1 velký kulatý tác, 8 hlubokých talířů. Vše v perfektním stavu.
Cena kompletu Kč 5.500,-

Firma: Ivana Lešnerová
Stát: cz Česká republika Více...
Renovace keramických pecí

7.8.2017  Renovace keramických pecí

Věnujeme se renovaci keramických pecí všech typů a značek. V rámci renovace keramických pecí jsme schopni dodat nebo vyrobit různé náhradní díly a uvést keramické pece zpět do provozu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Petr Krejník
Stát: cz Česká republika Více...
Keramická ochranná pouzdra

6.8.2017  Keramická ochranná pouzdra

Zajišťujeme výrobu a dodávku keramických ochranných pouzder výkonových pojistek a pojistek pro jištění elektronických polovodičových obvodů. Keramická ochranná pouzdra disponují vysokou mechanickou odolností při zkratových proudech.

Pro více informací a kompletní technické parametry nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna porcelánu Praha

6.8.2017  Půjčovna porcelánu Praha

Dodáváme porcelánové a další vybavení pro pořádání eventů a společenských akcí. Cateringovým agenturám tak nabízíme kompletní výbavu včetně mobiliáře. Platí zejména pro Prahu, Brno a okolí. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...