Reklamní folie, štítky, etikety, visačky - Nabídky

Technické a výstražné štítky - výroba

29.6.2020  Technické a výstražné štítky - výroba

Technické a výstražné štítky jsou vedle samolepek důležitým produktem naší tiskárny. Kromě běžných samolepících materiálů je možné technické a výstražné štítky dodávat i na speciálních kovových, pečetících a dalších speciálních materiálech, včetně plastových štítků a visaček. Jako u samolepek jsou možné štítky a etikety s tvarovým výsekem.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Označení provozoven podle zákona o EET

29.6.2020  Označení provozoven podle zákona o EET

Označení provozovny s elektronickou evidencí tržeb v běžném i ve zjednodušeném režimu. Samolepka či tabulka EET K dispozici v našem e-shopu.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vosková barvicí páska Armor AWX FH

25.6.2020  Vosková barvicí páska Armor AWX FH

Vosková barvicí páska Armor AWX FH s příměsí pryskyřice je vhodná zejména pro tisk standardních etiket, u kterých se vyžaduje dobrá mechanická odolnost. Poskytuje vysokou kvalitu tisku běžných i příčných čárových kódů, malých textů, velkých znaků a log při stupni sytosti do 2.0 (ODR). Složení této pásky umožňuje potisk široké škály podkladů - matné nebo potahované papíry i některé druhy syntetických materiálů. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Zebra ZD220

24.6.2020  Stolní tiskárna etiket Zebra ZD220

Stolní tiskárna etiket Zebra ZD220 poskytuje stabilní provoz a nabízí základní funkce pro kvalitní tisk za dostupnou cenu. Umožňuje jednoduchou instalaci a díky USB konektoru, LED indikátoru a jednomu ovládacímu tlačítku zajišťuje snadný provoz. Odolný design zaručuje roky spolehlivého provozu, a přináší tak vynikající návratnost investic. Nabízí rozlišení tisku 203 dpi, maximální šíři tisku 104 mm a maximální rychlost tisku až 102 mm/s. Dostupné jsou modely Direct Thermal a Theraml Transfer.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vosková barvicí páska AWR8

19.6.2020  Vosková barvicí páska AWR8

Konkurenceschopná vosková barvicí páska Armor AWR8 nepřipouští žádné kompromisy co se týče kvality a tiskových výsledků a vyhovuje všem požadavkům tradičních voskových aplikací. Hodí se pro tisk na běžné papíry, potahované papíry, vysoce lesklé papíry i na některé syntetické materiály. Poskytuje jedinečnou kvalitu tisku vertikálních čárových kódů, velmi malých textů i velkých znaků či log při stupni sytosti do 2.1 (ODR). Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna Zebra ZQ600 HC Series

15.6.2020  Mobilní tiskárna Zebra ZQ600 HC Series

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ600 HC Series umožňuje zdravotníkům tisknout štítky přímo v místě péče o pacienty, čímž pomáhá snižovat chyby při identifikaci a zlepšovat bezpečnost pacientů. Tato tiskárna byla navržena speciálně pro použití ve zdravotnickém prostředí. Je odolná vůči dezinfekčním prostředkům, aby nedocházelo k šíření bakterií v nemocnicích a klinikách. Tiskárna je lehká a zároveň odolná, a umožňuje tak pohodlné používání po celou směnu. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárny Zebra ZQ600 Series

13.6.2020  Mobilní tiskárny Zebra ZQ600 Series

Mobilní tiskárny etiket Zebra ZQ600 Series nabízejí všechny potřebné funkce pro maximalizaci produktivity pracovníků a poskytování lepších služeb zákazníkům. Pracovníci mohou snadno tisknout vše - od štítků a visaček až po účtenky - přímo na místě. Tiskárny ZQ600 Series nabízejí velký barevný displej, uživatelsky přívětivé rozhraní a snadno přizpůsobitelné menu. Jsou lehké pro pohodlné používání během celé směny, avšak zároveň jsou díky vylepšenému designu odolné. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra ZQ320 outside

31.5.2020  Tiskárna etiket Zebra ZQ320 outside

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ320 outside je navržená pro tisk vysoce kvalitních účtenek v téměř jakémkoli prostředí a zaručuje spolehlivý výkon i během nejdelších směn. Tato cenově dostupná malá mobilní tiskárna přináší velkou obchodní hodnotu. Je připravena na nároky venkovního prostředí a byla navržena tak, aby odolala nevyhnutelným pádům. Navíc obsahuje kryt odolný proti oděru. S touto tiskárnou získáte spolehlivý, vysoce kvalitní tisk i v extrémních teplotách, chladu, dešti či sněhu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna Zebra ZQ310 outside

27.5.2020  Mobilní tiskárna Zebra ZQ310 outside

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ310 outside je dokonalým řešením pro mobilní pracovníky, kteří potřebují spolehlivý tisk etiket a účtenek přímo v terénu. Tato malá, lehká, kompaktní tiskárna je schopná tisknout vysoce kvalitní účtenky v téměř jakémkoliv prostředí (extrémní teplo, zima, déšť, sněžení, prach). Zároveň díky baterii PowerPrecision+ a automatickému přepínání do režimu spánku zaručuje dostatek energie pro práci i během nejdelších směnách - to vše za dostupnou cenu. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna Zebra ZQ310 inside

23.5.2020  Mobilní tiskárna Zebra ZQ310 inside

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ310 inside je cenově dostupné zařízení, které umožňuje pracovníkům okamžitou úpravu cenovek a etiket kdekoliv v prodejně nebo rovnou obsloužit zákazníka a vytisknout mu účtenku. Tím přispívá k vyšší kvalitě služeb a produktivitě pracovníků, a rovněž také k vyšší spokojenosti zákazníků. Malé a lehké provedení a snadné ovládání jednou rukou zajišťuje pohodlné užívání po celou směnu. Tiskárnu lze spárovat prakticky s jakýmkoliv mobilním zařízením. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zdravotnický sortiment

22.5.2020  Zdravotnický sortiment

V naší nabídce naleznete širokou škálu médií od společnosti Zebra, které jsou speciálně vyvinuté pro použití ve zdravotnictví - štítky CryoCool pro uchovávání vzorků v laboratořích při nízkých teplotách, odolné syntetické štítky a sterilní štítky na zápěstí, odolné štítky pro přímý termální tisk vhodné ke značení rentgenových snímků a lékařských zpráv a v neposlední řadě také štítky pro přímý termální tisk vhodné k označování léků a vzorků pro mobilní a stolní tiskárny. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zebra: Sledování krevních vaků

16.5.2020  Zebra: Sledování krevních vaků

Naše nabídka tiskáren a štítků pro zdravotnictví od značky Zebra pokrývá všechny úrovně transfuzního zásobovacího řetězce - od odběru a testování přes zpracování, skladování až po distribuci krve a jejich složek. Klíčovým aspektem transfuzního zásobovacího řetězce je schopnost spolehlivé identifikace dárce i pacienta. V naší nabídce naleznete sortiment štítků Zebra pro krevní vaky, které umožňují sledování krevních skupin i dárců. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Identifikační náramky pro zdravotnictví

14.5.2020  Identifikační náramky pro zdravotnictví

Identifikační náramky Zebra Z-Band umožňují tisk důležitých informací o pacientech a čárových kódů přímo na náramky. Hlavními výhodami využití náramků ve zdravotnictví jsou především úspora času spojená s administrativou, nižší procento chyb způsobených lidským faktorem, větší bezpečnost pacientů a celková úspora času i nákladů a tím pádem více času na péči o pacienty. S vašimi konkrétními požadavky kontaktujte naše obchodní oddělení, náš tým certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Samolepicí etikety pro různá odvětví

12.5.2020  Samolepicí etikety pro různá odvětví

Samolepicí etikety nebo také etikety, samolepky, lejbly, lepíky, lepky jsou hovorové názvy pro spotřební materiál, který nese důležitou informaci a sehrává velmi důležitou roli svým grafickým zpracováním, které dodává výrobku identitu, jedinečnost a hodnotu. Do této kategorie se řadí grafické etikety (s tiskem), celoplošné barevné etikety, etikety bez potisku, termotransferové etikety, vícevrstvé etikety (peel-off) či etikety s reliéfním tiskem. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Samolepicí etikety pro libovolné použití

9.5.2020  Samolepicí etikety pro libovolné použití

Nabízíme samolepicí etikety pro libovolné použití, které jsou vhodné pro dotisk v tiskárně nebo pro rychlé vizuální označení výrobku (např. výrobku, který již prošel výstupní kontrolou). Etikety jsou vyráběny převážně z matných materiálů, pro vyšší zvýraznění je možné použít také reflexní materiály. Etikety pro libovolné použití bývají celoplošně potištěné, nejčastěji pastelovými barvami v různých odstínech a sytostech. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...