Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Označení provozovny EET

2.3.2020  Označení provozovny EET

Podle zákona o evidenci tržeb - EET, musí být každá provozovna označena předepsaným označením evidence tržeb.
Tabulky a samolepky vyrábíme v různých rozměrech. Další produkty - bezpečnostní značení - najdete v našem e-shopu.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
EET - Označení provozovny podle zákona

7.8.2019  EET - Označení provozovny podle zákona

Samolepící označení provozovny podle zákona o elektronické evidenci tržeb - EET. Samolepky, případně vyrábíme v různých rozměrech. Další produkty - bezpečnostní značení - najdete v našem e-shopu.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zakázková výroba samolepek Č. Budějovice

7.8.2019  Zakázková výroba samolepek Č. Budějovice

Samolepky jsou hlavním směrem produkce naší tiskárny. Tisk značkovými barvami (Wiederhold, Sericol, Sibar) je uskutečněn na značkovém samolepicím materiálu. Samozřejmostí je odolnost vůči povětrnostním vlivům, a to jak podkladového materiálu, tak i potisku. Podle přání zákazníka jsme schopni dodat samolepky s jakýmkoli tvarovým výsekem.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zákaz kouření - bezpečnostní tabulky

7.8.2019  Zákaz kouření - bezpečnostní tabulky

Vyrábíme bezpečnostní samolepky a tabulky.
Prostory pro nekuřáky, tj. prostory, kde kouření nekuřáky obtěžuje, ať kolegy na pracovišti, či na veřejných místech musí být označeny tabulkou či samolepkou Zákaz kouření. Zákaz kouření může být vydán i v místech, kde cigaretový kouř může poškodit přesná zařízení, nebo poškodit historické či jiné památky.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Reklamní malby, plachty

7.8.2019  Reklamní malby, plachty

Realizujeme reklamní malby a plachty, samozřejmostí je výroba velkoplošných exteriérových reklam. Můžete volit mezi reklamní malbou fasád domů či tištěnou velkoplošnou reklamou - bannerem. Bannery jsou dnes používanější formou venkovní reklamy i když ruční malba má stále své kouzlo. Kromě velkoplošných maleb a bannerů nabízíme i drobnější malby jako jsou nápisy nad vchody apod.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Požární a únikové - hasící přístroj

22.7.2019  Požární a únikové - hasící přístroj

Nabízíme požární a únikové značení. Klasické požární značky jako je Hasící přístroj, Ohlašovna požárů, Požární žebřík atd. Součástí nabídky je i únikové značení - luminiscenční tabulky s označením únikových východů. Pro luminiscenční fólie je samozřejmostí certifikát ověřující dosvit - po výpadku osvětlení dosvit až 8 hodin.
Objednat můžete v našem e-shopu.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nebezpečné látky a odpady - systém GHS

22.7.2019  Nebezpečné látky a odpady - systém GHS

Globálně harmonizovaný systém klasifikace a označování chemikálií (GHS) je mezinárodní systém pro identifikaci nebezpečných chemikálií.
Evropský parlament přijal 16. prosince 2008 Nařízení o klasifikaci, označování a balení látek a směsí, které slaďuje stávající legislativu Evropské unie se systémem GHS. Tomuto předpisu se přizpůsobila i česká legislativa a od 1. června 2015 přestávají platit staré směrnice a jsou kompletně nahrazeny systémem GHS.
Symboly objednávejte v e-shopu.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Podložky pod SPZ s reklamním potiskem

22.7.2019  Podložky pod SPZ s reklamním potiskem

Podložky pod SPZ - registrační značky jsou originálním nosičem reklam. Naše podložky pod RZ (dříve SPZ) s jedinečným systémem posuvných zámků a ATESTEM 8S odpovídají evropským normám. Samozřejmostí je jedno i vícebarevný potisk dle přání zákazníka. Podložky můžeme dodat i bez potisku, případně potisknout podložky dodané zákazníkem. Cenově nejvýhodnější je dodání podložek pod registrační značky včetně potisku.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...