Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Pryskyřičná barvicí páska AXR 1

18.3.2020  Pryskyřičná barvicí páska AXR 1

Pryskyřičná barvicí páska AXR 1 přináší ideální kombinaci konkurenceschopnosti a výkonu. Hodí se pro nejnáročnější aplikace z hlediska nákladů i trvanlivosti. Tisk je odolný vůči teplotám až do 180 °C. Barvicí páska AXR 1 přináší vysokou kvalitu tisku při stupni sytosti 2 (ODR) a maximální rychlosti tisku až 250 mm/s. AXR 1 se hodí na mnohé materiály, zejména na materiály syntetické (PVC, PET, PE, PP), na matné či vysoce lesklé potahované papíry a také na některé podklady z běžného papíru.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tour management

18.3.2020  Tour management

Již 15 let se zabýváme profesionálními službami tour managementu. V repertoáru našeho tour managementu jsou koncerty a hudební akce těch nejznámějších kapel a skupin s beznadějně vyprodanými sály. Zaujali jsme Vás? Kontaktujte nás, velice rádi Vás provedeme našimi úspěšnými aktivitami. Těšíme se na spolupráci!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Korporátní eventy, firemní akce

16.3.2020  Korporátní eventy, firemní akce

Jsme si vědomi důležitosti jakýchkoliv firemních aktivit, ať už jde o významné firemní události spojené s obchodními partnery, klienty, zákazníky či zaměstnance. Korporátní eventy nadnárodního významu či firemní akce upevňující vnitřní vztahy jsou pro nás stejně důležité, jako pro Vás. A jsme připraveni vložit do jejich přípravy veškeré odborné znalosti, letité zkušenosti i nejlepší technické a personální zabezpečení. Zajistíme Vaším korporátním eventům a firemním akcím úspěch!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pořádání firemních akcí

16.3.2020  Pořádání firemních akcí

Pořádání firemních akcí. Pořádáme firemní akce na míru. Zabýváme se zejména teambuildingovými akcemi, které připravíme na míru Vašim potřebám a možnostem. Realizujeme firemní akce, jejichž cílem je zaměstnance vzdělávat, rozvíjet a utužit kolektiv. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách nebo Vám je rádi podáme osobně. Neváhejte nás proto oslovit!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vosk-pryskyřičná barvicí páska APX 650

15.3.2020  Vosk-pryskyřičná barvicí páska APX 650

Vosk-pryskyřičná páska APX 650 je vysoce výkonná barvicí páska poskytující vynikající kvalitu tisku a mechanickou odolnost, která překračuje standardy trhu. APX 650 nabízí velmi vysokou odolnost proti rozmazání a poškrábání, jedinečnou kvalitu tisku při vysoké rychlosti, velmi dobrou citlivost a inkoust s dlouhou trvanlivostí pro náročné aplikace. Páska APX650 se hodí pro tisk jak na štítky tak flexibilní obaly a či pro tisk jemných znaků. Pro více informací nás kontaktujte, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Oslavy pro rodiny s dětmi

15.3.2020  Oslavy pro rodiny s dětmi

Jste rozvětvená rodina, kterou čeká významné jubileum? Přemýšlíte, kde oslavíte kulatiny příbuzného či zlatou svatbu prarodičů? Kontaktujte nás! Náš Statek ve Starém Kolíně je ideálním místem pro všechny věkové kategorie. Nabídneme Vám a Vaší rodině nejen úžasnou tradiční hostinu, ale i příjemně strávené chvíle v krásné přírodě. Nudit se u nás nebudou ani děti! Naše zvířátka v mini Zoo je určitě potěší. Kontaktujte nás a domluvíme podrobnosti, tak aby byli všichni členové Vaší rodiny spokojeni.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vosk-pryskyřičná barvicí páska APR 600

14.3.2020  Vosk-pryskyřičná barvicí páska APR 600

Standardní vosk-pryskyřičná barvicí páska Armor APR 600 se svým výkonem (rychlost, citlivost, všestrannost, černost) představuje dokonalé řešení pro většinu aplikací. Poskytuje špičkovou kvalitu tisku při vysoké rychlosti a velmi vysokou odolnost proti rozmazání. Páska APR 600 se hodí pro tisk jak na etikety, tak i na flexibilní obaly. Barvicí páska je přizpůsobena pro potisk široké škály podkladů, jako jsou běžné, lesklé i potahované papíry, syntetika apod. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Konference, přehlídky, TV pořady

14.3.2020  Konference, přehlídky, TV pořady

Na profesionální úrovni zorganizujeme konference, přehlídky i televizní pořady. Jsme schopni manažersky uchopit jakékoliv téma veřejných i odborných konferencí, přehlídek a TV pořadů a zajistit jejich průběh od produkčního a technického řešení, až po dokonalý guest servis, ubytování a další speciální služby, dle požadavků klienta. Nahlédněte do našich referencí a kontaktujte nás, velice rádi Vám blíže osvětlíme naše služby.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vánoční večírek pro zaměstnance

13.3.2020  Vánoční večírek pro zaměstnance

Už jste přemýšleli, jak letos poděkujete svým zaměstnancům za dobře odvedenou práci? Pozvěte své zaměstnance na báječný Vánoční či novoroční večírek, na Statek Starý Kolín. Nejenže budou Vaši zaměstnanci nadšení, užijí si bezva den a Vy s nimi, ale zaručeně je namotivujete na další výkonný pracovní rok. Nebojte, u nás se nudit rozhodně nebudete. Zajistíme Vám a Vašim zaměstnancům bezkonkurenční zábavu v úžasném prostředí krásné přírody, ale i v našem dokonale vybaveném venkovském statku.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Parkovací terminál PARK-Time

12.3.2020  Parkovací terminál PARK-Time

Návštěva úřadu bude hračka!
Pokladna vyhovuje především městským bezplatným parkovištím, avšak s časově omezeným parkováním např. při jakýchkoli úřadech či poštách.
Možnost různého barevného provedení.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní večírky pro obchodní partnery

12.3.2020  Firemní večírky pro obchodní partnery

Podpořte rozkvět své firmy a uspořádejte pro své obchodní partnery firemní večírek, na který nikdy nezapomenou. Pozvěte své nejdůležitější obchodní partnery na neformální firemní večírek v překrásném prostředí řeky Labe. Nabídněte jim večer plný zábavy a dobrého jídla, k tomu přidejte nějaké to promo Vašeho výrobku či služby, a budete mít vyhráno. Je dokázáno, že na přátelských vztazích se dělá ten nejlepší byznys. Kontaktujte nás, vymyslíme pro Vás nezapomenutelný program.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna plastových karet Zebra ZC350

11.3.2020  Tiskárna plastových karet Zebra ZC350

Tiskárna plastových karet Zebra ZC350 s pokročilými možnostmi tisku umožňuje vytvořit prakticky jakýkoli design. Podporuje téměř každou technologii kódování, díky čemuž je možné vytvořit prakticky jakýkoli typ karty – debetní, kreditní, identifikační, přístupové, věrnostní a další. S ZC350 získáte tiskárnu s velmi jednoduchým ovládáním, ať už potřebujete tisknout jednostranné nebo oboustranné karty s jednoduchým černobílým potiskem či velmi složitou barevnou grafikou. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Společenské akce a speciální požadavky

11.3.2020  Společenské akce a speciální požadavky

Realizujeme společenské akce, které se vymykají klasické produkci a vyžadují speciální a mnohdy technicky a organizátorsky náročné požadavky. Věnujeme se produkci společenských akcí již po mnoho let a podle mnoha pozitivních referencí našich klientů, můžeme s úspěchem říci, že jsme schopni plně zabezpečit hladký průběh i těch nejnáročnějších společenských akcí, které vyžadují speciální požadavky nejen na technické úrovni, ale i v oblasti kreativního řešení.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vosk-pryskyřičná barvicí páska APX FH+

10.3.2020  Vosk-pryskyřičná barvicí páska APX FH+

Vysoce kvalitní vosk-pryskyřičná barvicí páska APX FH+ přináší kvalitu tisku a mechanickou odolnost, která překračuje standardy trhu. Zajišťuje výbornou kvalitu přenosu při nízké spotřebě energie na všechny hladké materiály, potahované papíry či syntetické materiály. Barvicí páska APX FH+ nabízí špičkovou kvalitu tisku čárových kódů, symbolů či log při stupni sytosti do 2.1 (ODR) a rychlosti tisku až 300 mm/s. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

10.3.2020  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Chcete zlepšit týmovou spolupráci Vašich zaměstnanců? Vybudovat či upevnit vztahy v týmu? Zlepšit komunikaci a zvýšit sebedůvěru a schopnosti jednotlivých členů? Obraťte se na nás a my pro Vaši firmu připravíme tembuildingovou akci na míru. Doporučujeme pořádat firemní teambuilding o počtu 6 - 16 účastníků, v ideální délce trvání 2 - 3 dny, na místě, které si sami určíte. Sestávat bude z modelových situací, diskuzí, práce ve skupinách i netradičních zážitků.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...