Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Konference, přehlídky, TV pořady

15.8.2020  Konference, přehlídky, TV pořady

Na profesionální úrovni zorganizujeme konference, přehlídky i televizní pořady. Jsme schopni manažersky uchopit jakékoliv téma veřejných i odborných konferencí, přehlídek a TV pořadů a zajistit jejich průběh od produkčního a technického řešení, až po dokonalý guest servis, ubytování a další speciální služby, dle požadavků klienta. Nahlédněte do našich referencí a kontaktujte nás, velice rádi Vám blíže osvětlíme naše služby.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Požární prosklené atypické dveře a stěny

14.8.2020  Požární prosklené atypické dveře a stěny

Vyrábíme, dodáváme a montujeme protipožární dřevěné a ocelové prosklené a plné dveře a stěny. Jsme na trhu již 24 rokem a dodáme a namontujeme vám požární dveře a stěny po celé republice. Na požádání vám zpracujeme cenovou nabídku, případně zašleme referenční fotografie.

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní potisk etiket

14.8.2020  Kvalitní potisk etiket

Nabízíme potisk spotřebního materiálu ať už jednoduchým čárovým kódem či logem nebo složitější barevnou grafikou. Jedná se o samolepicí i nesamolepící etikety různých rozměrů a materiálů - od papírových etiket, fólií, potravinářských a pro zdravotnictví certifikovaných materiálů, až po visačky, textilní etikety, vstupenky atp. Veškerý spotřební materiál z našeho produktového portfolia nabízíme v široké barevné škále. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vánoční večírek pro zaměstnance

14.8.2020  Vánoční večírek pro zaměstnance

Už jste přemýšleli, jak letos poděkujete svým zaměstnancům za dobře odvedenou práci? Pozvěte své zaměstnance na báječný Vánoční či novoroční večírek, na Statek Starý Kolín. Nejenže budou Vaši zaměstnanci nadšení, užijí si bezva den a Vy s nimi, ale zaručeně je namotivujete na další výkonný pracovní rok. Nebojte, u nás se nudit rozhodně nebudete. Zajistíme Vám a Vašim zaměstnancům bezkonkurenční zábavu v úžasném prostředí krásné přírody, ale i v našem dokonale vybaveném venkovském statku.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pryskyřičná barvicí páska AXR 900

13.8.2020  Pryskyřičná barvicí páska AXR 900

Pryskyřičná barvicí páska AXR 900 páska se hodí pro tiskárny s tiskovou hlavou Corner Edge a Near Edge. Je určená zejména pro tisk textilních etiket, a zároveň představuje relevantní řešení pro specializované aplikace (např. sterilizace, odolnost vůči některým rozpouštědlům), které nemohou být pokryty jinými pryskyřičnými páskami. AXR 900 poskytuje mimořádnou odolnost vůči všem způsobům mytí textilií, žehlení a také některým druhům rozpouštědel. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní večírky pro obchodní partnery

13.8.2020  Firemní večírky pro obchodní partnery

Podpořte rozkvět své firmy a uspořádejte pro své obchodní partnery firemní večírek, na který nikdy nezapomenou. Pozvěte své nejdůležitější obchodní partnery na neformální firemní večírek v překrásném prostředí řeky Labe. Nabídněte jim večer plný zábavy a dobrého jídla, k tomu přidejte nějaké to promo Vašeho výrobku či služby, a budete mít vyhráno. Je dokázáno, že na přátelských vztazích se dělá ten nejlepší byznys. Kontaktujte nás, vymyslíme pro Vás nezapomenutelný program.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Společenské akce a speciální požadavky

12.8.2020  Společenské akce a speciální požadavky

Realizujeme společenské akce, které se vymykají klasické produkci a vyžadují speciální a mnohdy technicky a organizátorsky náročné požadavky. Věnujeme se produkci společenských akcí již po mnoho let a podle mnoha pozitivních referencí našich klientů, můžeme s úspěchem říci, že jsme schopni plně zabezpečit hladký průběh i těch nejnáročnějších společenských akcí, které vyžadují speciální požadavky nejen na technické úrovni, ale i v oblasti kreativního řešení.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pryskyřičná barvicí páska AXR 800

11.8.2020  Pryskyřičná barvicí páska AXR 800

Vysoce výkonná pryskyřičná barvicí páska AXR 800 se hodí i pro ty nejnáročnější aplikace, co se týká odolnosti proti teplotě, mechanickým agresím a rozpouštědlům. Páska je určená pro tiskárny s tiskovou hlavou Corner Edge a Near Edge. AXR 800 představuje perfektní řešení pro tisk informací, které musí přetrvat po celou dobu životního cyklu výrobku. Kromě odolnosti proti otěru nabízí také trvanlivost pro etikety a flexibilní obaly i v přítomnosti rozpouštědel. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

11.8.2020  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Chcete zlepšit týmovou spolupráci Vašich zaměstnanců? Vybudovat či upevnit vztahy v týmu? Zlepšit komunikaci a zvýšit sebedůvěru a schopnosti jednotlivých členů? Obraťte se na nás a my pro Vaši firmu připravíme tembuildingovou akci na míru. Doporučujeme pořádat firemní teambuilding o počtu 6 - 16 účastníků, v ideální délce trvání 2 - 3 dny, na místě, které si sami určíte. Sestávat bude z modelových situací, diskuzí, práce ve skupinách i netradičních zážitků.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Protipožární dveře

10.8.2020  Protipožární dveře

V naší společnosti se již 24. rokem specializujeme na výrobu, dodávku a montáž protipožárních dřevěných a ocelových prosklených a plných dveří a stěn. Protipožární dveře dodáváme a namontujeme po celé naší republice. Na požádání vám zpracujeme cenovou nabídku, případně zašleme referenční fotografie.
Protipožární dveře dodáváme v různých povrchových úpravách, dle přání zákazníka.

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vstupenky na kulturní a sportovní akce

10.8.2020  Vstupenky na kulturní a sportovní akce

Vstupenky finalizované v podobě pásu na kotouči se hodí především pro evidenční a vstupní systémy sportovních stadionů, divadel nebo kin. Vstupenky jsou vybaveny ochrannými prvky proti falzifikaci, zatímco jejich zadní strana často plní reklamní funkci. K nejčastěji vyráběným vstupenkám patří vstupenky do kin, na koncerty a podobné kulturní akce, vstupenky do divadel, na hudební festivaly a jiné společenské akce, vstupenky na fotbal a další sportovní akce. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Společenské a kulturní akce na klíč

10.8.2020  Společenské a kulturní akce na klíč

Zajistíme produkčně, technicky i marketingově, společenské a kulturní akce jakéhokoliv rozsahu. Zaručíme Vaší akci hladký průběh po všech směrech, vložíme nejen dlouholeté zkušenosti, dokonalý full servis, ale hlavně originalitu a schopnost ji realizovat. Společenské a kulturní akce na klíč naší produkce se stanou nezapomenutelnými nejen našimi objednateli, ale především Vašimi návštěvníky. Kontaktujte nás, velice rádi Vám naše služby podrobně představíme.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pryskyřičná barvicí páska AXR 600

8.8.2020  Pryskyřičná barvicí páska AXR 600

Pryskyřičná barvicí páska Armor AXR 600 je vhodná pro tiskárny s tiskovou hlavou Corner Edge a Near Edge. Tato páska nabízí mimořádně vysokou úroveň mechanické odolnosti a umožňuje tisknout vysokou rychlostí. Poskytuje vysokou odolnost proti poškrábání a rozmazání a zároveň je odolná proti vysokým teplotám. Páska AXR 600 se hodí pro tisk na etikety i flexibilní obaly a je navržena tak, aby udržela krok s vysokým výkonem vyžadovaným v mnoha průmyslových odvětvích. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sales promotion, prezentace značek

8.8.2020  Sales promotion, prezentace značek

Vytváříme úspěšné projekty, sales promotion, prezentace značek. Zformujeme perfektní reklamní koncept, vstupujeme s originálními nápady, funkčním technickým i organizačním řešením, jež dokážeme transformovat v dokonalou originální a výkonnou realitu. Z konceptů a vizí, se sales promotion, prezentace značek apod. pod taktovkou našich profesionálů stávají originální ucelené příběhy mající potenciál, smysl i vůli stát se nezapomenutelnými.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Visačky pro dotisk v TTR tiskárnách

7.8.2020  Visačky pro dotisk v TTR tiskárnách

V naší nabídce naleznete visačky k označování či zvýraznění výrobků, a to jak bez tisku, tak s tiskem. Do kategorie visaček se řadí visačky pro dotisk v TTR tiskárnách bez barvicí pásky (nejčastěji vyráběné z papírových termocitlivých materiálů, využitelné zejména při označování produktů v továrnách či k označování palet), visačky pro dotisk v TTR tiskárnách pomocí pásky (vyráběné nejčastěji z papírových materiálů či fólií) a stromkové visačky (pro označování květin, stromků nebo keřů).

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...