Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Samolepicí varovné etikety

24.10.2021  Samolepicí varovné etikety

Samolepicí varovné etikety se symboly se využívají např. na plastové a skleněné láhve, kanystry s nebezpečnými látkami, pro označování křehkého zboží či jako informativní etikety. Nejčastěji jsou vyráběny z matného, lesklého nebo reflexního papíru. V případě potřeby je možné etikety doplnit o celoplošný nebo parciální lak, a pro zajištění větší odolnosti lze použít rovněž fóliový materiál (bílé nebo transparentní fólie (PE, PP), AL fólie). Kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Etikety pro dotisk v TTR tiskárně

19.10.2021  Etikety pro dotisk v TTR tiskárně

Samolepicí etikety pro dotisk v TTR tiskárně s použitím TTR pásky mohou sloužit např. pro značení zboží, číslování kusů, rozlišování druhů, jako logistické etikety nebo pro dotisk kódů (QR, EAN apod.). Obvykle jsou vyráběny na matné, lesklé nebo reflexní papíry. S ohledem na vyšší životnost mohou být vyrobeny rovněž z bílé nebo transparentní fólie či z jiných speciálních materiálů, v nehořlavém a jinak odolném provedení. V takovém případě je však potřeba zvolit vhodnou pásku pro dotisk.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna svatebních židlí

19.10.2021  Půjčovna svatebních židlí

Provozujeme půjčovnu svatebních židlí a dalšího svatebního vybavení. Pronajímáme svatební židle včetně prostření. Vaši svatbu vybavíme od A do Z. U nás si můžete zapůjčit stoly, židle, ubrusy, potahy na židle, příbory, skleničky, talíře, vázy, svícny atd. Praha, Brno, celá ČR.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Samolepicí etikety na konzervy

15.10.2021  Samolepicí etikety na konzervy

Samolepicí etikety na konzervy a plechovky, případně i na produkty ve skleněných nebo plastových obalech se vyrábí z bílé nebo transparentní fólie (PE, PP), AL fólie, čiré fólie pro vzhled „bez etikety“ nebo z matného či lesklého papíru. Do této kategorie se řadí jak etikety na potraviny, tak na zvířecí stravu (psí konzervy, granule, různé vitamíny a výživa). Jsou dodávány na kotoučích pro strojní nebo ruční lepení i na arších. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Honeywell PX940

15.10.2021  Tiskárna etiket Honeywell PX940

Tiskárna etiket Honeywell PX940 s integrovanou technologií ověřování štítků zajišťuje maximálně přesný a bezchybný tisk. Tiskárna dokáže velmi přesně potisknout i malé štítky a s přesností +/-0,3 mm prakticky eliminuje riziko nečitelných nebo nekvalitních etiket. Navíc s podporou široké škály médií a rychlosti tisku až 350 mm/s umožňuje snadné přizpůsobení měnícím se potřebám dynamických operací. Tiskárna se hodí do distribučních center, dopravy a logistiky, průmyslové výroby i do zdravotnictví.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

15.10.2021  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Pro Vaše zaměstnance připravíme teambuildingové akce s programem na míru Vašim potřebám. Nabízíme kurzy, které jsou založené na zážitkovém učení, zaměřené na budování a posilování týmu pomocí modelových situací. Ideální délka trvání takové akce jsou 2 - 3 dny, s počtem účastníků 6 - 16, v prostředí, které si sami vyberete. Čerpejte maximum z toho, že člověk si nejlépe zapamatuje to, co sám prožije nebo vykoná, a to až 80 %. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte víc!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Samolepicí etikety se slepeckým písmem

11.10.2021  Samolepicí etikety se slepeckým písmem

Samolepicí etikety se slepeckým Braillovým písmem se vyrábí pomocí sítotiskové aplikace reliéfního laku, který umožňuje umístění bodového písma na řadu standardních materiálů. Mezi materiály využívané pro tento typ aplikací patří např. bílé nebo transparentní fólie (PE, PP), AL fólie nebo reliéfní laky. Etikety se slepeckým písmem se dodávají jak v kotouči pro strojní či ruční lepení, tak v archu. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pořádání firemních akcí

9.10.2021  Pořádání firemních akcí

Pořádání firemních akcí. Pořádáme firemní akce na míru. Zabýváme se zejména teambuildingovými akcemi, které připravíme na míru Vašim potřebám a možnostem. Realizujeme firemní akce, jejichž cílem je zaměstnance vzdělávat, rozvíjet a utužit kolektiv. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách nebo Vám je rádi podáme osobně. Neváhejte nás proto oslovit!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Samolepicí PRINT etikety na arších

7.10.2021  Samolepicí PRINT etikety na arších

Nabízíme samolepicí PRINT etikety na arších vhodné pro dotisk v laserových tiskárnách. Tyto etikety se nejčastěji používají pro logistické účely nebo různé označování výrobků. Vyrábí se na archy A4 v papírovém provedení, a to jak v bílém, tak barevném provedení, případně jako speciální fólie vhodná do extrémních podmínek. Tyto etikety mohou být bez tisku nebo celoplošně potištěné. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Samolepicí etikety do zdravotnictví

3.10.2021  Samolepicí etikety do zdravotnictví

Samolepicí etikety do zdravotnictví zahrnují etikety na krevní vaky, na léky a další zdravotnické produkty v plastových či skleněných lahvích. Etikety na krevní vaky se vyrábí ze speciálních materiálů pro zachování dobré čitelnosti i po sterilizaci a hlubokém zamrazení. Pro ostatní etikety do zdravotnictví se využívají např. bílé nebo transparentní fólie (PE, PP), AL fólie, čiré fólie pro vzhled „bez etikety“ nebo lesklé a matné papíry. Pro více informací nás kontaktujte, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

3.10.2021  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Chcete zlepšit týmovou spolupráci Vašich zaměstnanců? Vybudovat či upevnit vztahy v týmu? Zlepšit komunikaci a zvýšit sebedůvěru a schopnosti jednotlivých členů? Obraťte se na nás a my pro Vaši firmu připravíme tembuildingovou akci na míru. Doporučujeme pořádat firemní teambuilding o počtu 6 - 16 účastníků, v ideální délce trvání 2 - 3 dny, na místě, které si sami určíte. Sestávat bude z modelových situací, diskuzí, práce ve skupinách i netradičních zážitků.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Etikety na nápoje

30.9.2021  Etikety na nápoje

Nabízíme samolepicí etikety na plastové nebo skleněné lahve. Etikety mohou být zpracovány v kotouči pro strojní nebo ruční lepení i v archu. Do této kategorie se řadí etikety na víno, pivo a ostatní alkoholické i nealkoholické nápoje. Materiálem vhodným pro tyto aplikace je například lesklý nebo matný papír, metalický zlatý a stříbrný papír, exkluzivní papír pro etikety na víno, bílá nebo transparentní fólie (PE, PP), AL fólie nebo čirá fólie pro vzhled „bez etikety“. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

26.9.2021  Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

Aplikátor etiket bez tisku Lable-Aire 3115-NV Wipe On umožňuje snadné a rychlé nanášení etiket pomocí technologie Wipe On. Ta spočívá v nanesení etikety aplikačním kartáčem. Aplikátor přináší jedinečnou rychlost, přesnost i jednoduchost a další vlastnosti, které pro snížení provozních nákladů a zvýšení produktivity na vašem pracovišti. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených odborníků vám poradí s výběrem vhodného zařízení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Samolepicí etikety na čisticí prostředky

25.9.2021  Samolepicí etikety na čisticí prostředky

Samolepicí etikety na čisticí prostředky a obdobné produkty v lahvích jsou nejčastěji vyráběny na bílou nebo čirou a transparentní fólii. Kromě toho se využívá také metalický zlatý a stříbrný papír nebo lesklý bílý papír. Tyto materiály zajišťují odolnost vůči kontaktu s vodou a chemickými látkami. Vzhledem k tomu, že se tyto produkty obvykle vyrábí v několika jazykových mutacích, je výhodné použít etiketu až se třemi vrstvami pro získání větší plochy. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pryskyřičná barvicí páska AXR 900

18.9.2021  Pryskyřičná barvicí páska AXR 900

Pryskyřičná barvicí páska AXR 900 se hodí pro tiskárny s tiskovou hlavou Corner Edge a Near Edge. Je navržená zejména pro tisk textilních etiket, a zároveň představuje relevantní řešení pro specializované aplikace (např. sterilizace, odolnost vůči některým rozpouštědlům), které nelze pokrýt jinými pryskyřičnými páskami. AXR 900 nabízí mimořádnou odolnost vůči všem způsobům mytí textilií, žehlení a také některým druhům rozpouštědel. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...