Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Mobilní tiskárna Zebra ZQ310 inside

23.5.2020  Mobilní tiskárna Zebra ZQ310 inside

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ310 inside je cenově dostupné zařízení, které umožňuje pracovníkům okamžitou úpravu cenovek a etiket kdekoliv v prodejně nebo rovnou obsloužit zákazníka a vytisknout mu účtenku. Tím přispívá k vyšší kvalitě služeb a produktivitě pracovníků, a rovněž také k vyšší spokojenosti zákazníků. Malé a lehké provedení a snadné ovládání jednou rukou zajišťuje pohodlné užívání po celou směnu. Tiskárnu lze spárovat prakticky s jakýmkoliv mobilním zařízením. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tour management

23.5.2020  Tour management

Již 15 let se zabýváme profesionálními službami tour managementu. V repertoáru našeho tour managementu jsou koncerty a hudební akce těch nejznámějších kapel a skupin s beznadějně vyprodanými sály. Zaujali jsme Vás? Kontaktujte nás, velice rádi Vás provedeme našimi úspěšnými aktivitami. Těšíme se na spolupráci!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zdravotnický sortiment

22.5.2020  Zdravotnický sortiment

V naší nabídce naleznete širokou škálu médií od společnosti Zebra, které jsou speciálně vyvinuté pro použití ve zdravotnictví - štítky CryoCool pro uchovávání vzorků v laboratořích při nízkých teplotách, odolné syntetické štítky a sterilní štítky na zápěstí, odolné štítky pro přímý termální tisk vhodné ke značení rentgenových snímků a lékařských zpráv a v neposlední řadě také štítky pro přímý termální tisk vhodné k označování léků a vzorků pro mobilní a stolní tiskárny. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aplikátor Label-Aire 6115 Wrap Around

21.5.2020  Aplikátor Label-Aire 6115 Wrap Around

Label-Aire 6115 Wrap Around představuje inteligentní etiketovací systém pro technologii čárového kódu a identifikaci výrobků v průmyslovém prostředí. Systém je vybaven dopravníkem s nastavitelnou rychlostí, čímž zaručuje bezproblémový provoz a přesnou aplikaci etiket s možností aplikace i na menší produkty. Tento model aplikátoru byl navržen pro aplikaci etiket střední rychlostí. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Korporátní eventy, firemní akce

21.5.2020  Korporátní eventy, firemní akce

Jsme si vědomi důležitosti jakýchkoliv firemních aktivit, ať už jde o významné firemní události spojené s obchodními partnery, klienty, zákazníky či zaměstnance. Korporátní eventy nadnárodního významu či firemní akce upevňující vnitřní vztahy jsou pro nás stejně důležité, jako pro Vás. A jsme připraveni vložit do jejich přípravy veškeré odborné znalosti, letité zkušenosti i nejlepší technické a personální zabezpečení. Zajistíme Vaším korporátním eventům a firemním akcím úspěch!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pořádání firemních akcí

21.5.2020  Pořádání firemních akcí

Pořádání firemních akcí. Pořádáme firemní akce na míru. Zabýváme se zejména teambuildingovými akcemi, které připravíme na míru Vašim potřebám a možnostem. Realizujeme firemní akce, jejichž cílem je zaměstnance vzdělávat, rozvíjet a utužit kolektiv. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách nebo Vám je rádi podáme osobně. Neváhejte nás proto oslovit!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskový modul Zebra ZE500

20.5.2020  Tiskový modul Zebra ZE500

Tiskárna etiket Zebra ZE500 se snadnou obsluhou pomáhá zachovat nepřetržitý provoz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu při tisku a zpracování důležitých úloh. Díky tomu je skvělou volbou pro velkoobjemovou výrobu. Tiskárny ZE500 přinášejí vysokou odolnost i spolehlivost a jsou charakteristické především snadnou obsluhou a jednoduchou údržbou a používáním. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým certifikovaných odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Oslavy pro rodiny s dětmi

20.5.2020  Oslavy pro rodiny s dětmi

Jste rozvětvená rodina, kterou čeká významné jubileum? Přemýšlíte, kde oslavíte kulatiny příbuzného či zlatou svatbu prarodičů? Kontaktujte nás! Náš Statek ve Starém Kolíně je ideálním místem pro všechny věkové kategorie. Nabídneme Vám a Vaší rodině nejen úžasnou tradiční hostinu, ale i příjemně strávené chvíle v krásné přírodě. Nudit se u nás nebudou ani děti! Naše zvířátka v mini Zoo je určitě potěší. Kontaktujte nás a domluvíme podrobnosti, tak aby byli všichni členové Vaší rodiny spokojeni.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Konference, přehlídky, TV pořady

19.5.2020  Konference, přehlídky, TV pořady

Na profesionální úrovni zorganizujeme konference, přehlídky i televizní pořady. Jsme schopni manažersky uchopit jakékoliv téma veřejných i odborných konferencí, přehlídek a TV pořadů a zajistit jejich průběh od produkčního a technického řešení, až po dokonalý guest servis, ubytování a další speciální služby, dle požadavků klienta. Nahlédněte do našich referencí a kontaktujte nás, velice rádi Vám blíže osvětlíme naše služby.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vánoční večírek pro zaměstnance

18.5.2020  Vánoční večírek pro zaměstnance

Už jste přemýšleli, jak letos poděkujete svým zaměstnancům za dobře odvedenou práci? Pozvěte své zaměstnance na báječný Vánoční či novoroční večírek, na Statek Starý Kolín. Nejenže budou Vaši zaměstnanci nadšení, užijí si bezva den a Vy s nimi, ale zaručeně je namotivujete na další výkonný pracovní rok. Nebojte, u nás se nudit rozhodně nebudete. Zajistíme Vám a Vašim zaměstnancům bezkonkurenční zábavu v úžasném prostředí krásné přírody, ale i v našem dokonale vybaveném venkovském statku.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní večírky pro obchodní partnery

17.5.2020  Firemní večírky pro obchodní partnery

Podpořte rozkvět své firmy a uspořádejte pro své obchodní partnery firemní večírek, na který nikdy nezapomenou. Pozvěte své nejdůležitější obchodní partnery na neformální firemní večírek v překrásném prostředí řeky Labe. Nabídněte jim večer plný zábavy a dobrého jídla, k tomu přidejte nějaké to promo Vašeho výrobku či služby, a budete mít vyhráno. Je dokázáno, že na přátelských vztazích se dělá ten nejlepší byznys. Kontaktujte nás, vymyslíme pro Vás nezapomenutelný program.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zebra: Sledování krevních vaků

16.5.2020  Zebra: Sledování krevních vaků

Naše nabídka tiskáren a štítků pro zdravotnictví od značky Zebra pokrývá všechny úrovně transfuzního zásobovacího řetězce - od odběru a testování přes zpracování, skladování až po distribuci krve a jejich složek. Klíčovým aspektem transfuzního zásobovacího řetězce je schopnost spolehlivé identifikace dárce i pacienta. V naší nabídce naleznete sortiment štítků Zebra pro krevní vaky, které umožňují sledování krevních skupin i dárců. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Společenské akce a speciální požadavky

16.5.2020  Společenské akce a speciální požadavky

Realizujeme společenské akce, které se vymykají klasické produkci a vyžadují speciální a mnohdy technicky a organizátorsky náročné požadavky. Věnujeme se produkci společenských akcí již po mnoho let a podle mnoha pozitivních referencí našich klientů, můžeme s úspěchem říci, že jsme schopni plně zabezpečit hladký průběh i těch nejnáročnějších společenských akcí, které vyžadují speciální požadavky nejen na technické úrovni, ale i v oblasti kreativního řešení.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

15.5.2020  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Chcete zlepšit týmovou spolupráci Vašich zaměstnanců? Vybudovat či upevnit vztahy v týmu? Zlepšit komunikaci a zvýšit sebedůvěru a schopnosti jednotlivých členů? Obraťte se na nás a my pro Vaši firmu připravíme tembuildingovou akci na míru. Doporučujeme pořádat firemní teambuilding o počtu 6 - 16 účastníků, v ideální délce trvání 2 - 3 dny, na místě, které si sami určíte. Sestávat bude z modelových situací, diskuzí, práce ve skupinách i netradičních zážitků.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Interiéry

14.5.2020  Interiéry

Jsme firmou s 24 letou tradicí v oboru návrhů a realizací interiérů. Navrhneme vaše interiéry, kanceláře, prodejny, restaurace, vybavení rodinných domů, interiéry vám vybavíme námi vyráběným nábytkem a ostatními doplňky, včetně podlahových krytin, maleb, sedacího nábytku, světel, to vše realizací "na klíč"! Naše reprezentativní reference vám rádi zašleme!

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...