Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Termoetikety

24.6.2017  Termoetikety

Dodáváme termoetikety určené k potisku u vážicích zařízení. Termoetikety nabízíme v různém provedení: termoetikety se šíří 55 mm nebo 58 mm. Kotouče termoetiket máme skladem a jsme schopni zboží expedovat do 24 hodin. Pro kompletní nabídku našich produktů navštivte naše webové stránky.

Firemní teambuilding

24.6.2017  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Chcete zlepšit týmovou spolupráci Vašich zaměstnanců? Vybudovat či upevnit vztahy v týmu? Zlepšit komunikaci a zvýšit sebedůvěru a schopnosti jednotlivých členů? Obraťte se na nás a my pro Vaši firmu připravíme tembuildingovou akci na míru. Doporučujeme pořádat firemní teambuilding o počtu 6 - 16 účastníků, v ideální délce trvání 2 - 3 dny, na místě, které si sami určíte. Sestávat bude z modelových situací, diskuzí, práce ve skupinách i netradičních zážitků.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Živé vystoupení krále Rock&Rollu

24.6.2017  Živé vystoupení krále Rock&Rollu

Chcete ozvláštnit Váš firemní večírek, ples či soukromou oslavu a pobavit Vaše hosty? Živé vystoupení krále Rock&Rollu v podání výtečného interpreta Jasona P. Vám zajistí neopakovatelné zážitky a připomínku nezapomenutelných hitů, které změnily svět. Náš Elvis Presley vystupoval na mnoha místech v ČR, ale také přímo v zahraničních Casinech a klubech, American Change Casino nebo Colloseum.

Kompletní informace a ukázky živého vystoupení krále Rock&Rollu naleznete na našich webových stránkách.

Firma: SEKAN s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
KLIK-KLAP figurka - UFO (7/9)

23.6.2017  KLIK-KLAP figurka - UFO (7/9)

Jako přímí výrobci našich autorských hraček KLIK-KLAP nabízíme malo i velkoobchodní spolupráci. Z našeho sortimentu nyní představujeme: KLIK-KLAP figurku s názvem UFO, která obsahuje 3x kolečko & 1x krátká střecha & 2x krátká spojka & 4x střední spojka & 2x dlouhá spojka. Dodáváme zatavené ve folii ve složeném stavu. Tato figurka je ze série 9ti figurek, které dohromady vytvoří obsah sestavy Combo Box. Hračky s CE certifikaci od ITC Zlín. Ruční výroba. Neváhejte nás kontaktovat.

Firma: Ing. Jiří MODR
Stát: cz Česká republika Více...
Podložky pod SPZ s reklamním potiskem

23.6.2017  Podložky pod SPZ s reklamním potiskem

Podložky pod SPZ - registrační značky jsou originálním nosičem reklam. Naše podložky pod RZ (dříve spz) s jedinečným systémem posuvných zámků a ATESTEM 8S odpovídají evropským normám. Samozřejmostí je jedno i vícebarevný potisk dle přání zákazníka. Podložky můžeme dodat i bez potisku, případně potisknout podložky dodané zákazníkem. Cenově nejvýhodnější je dodání podložek pod registrační značky včetně potisku.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Polepy vozidel/autobusů České Budějovice

23.6.2017  Polepy vozidel/autobusů České Budějovice

Polepy vozidel, autobusů - vozidla jsou nejefektivnější reklamní plochou. Navíc plochou pohyblivou, která mění polohu každým okamžikem. Reklama na vlastním vozidle nic nestojí. Teda kromě výroby. A my Vám takovou reklamu můžeme vyrobit. Účinnou reklamou je i reklama na hromadných dopravních prostředcích - autobusech. Na autobusech veřejné dopravy vám můžeme vedle polepu i zajistit pronájem reklamní plochy.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Smaltované hrnky s potiskem

23.6.2017  Smaltované hrnky s potiskem

Smaltované hrnky - klasika se vrací. U nás Vám můžeme vyrobit Vaše firemní smaltované hrnky s kvalitním potiskem odolným vůči myčkám i hrubšímu zacházení. Metoda potisku - sítotisk - nejkavlitnější metoda aplikace grafiky.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Společenské a kulturní akce na klíč

23.6.2017  Společenské a kulturní akce na klíč

Zajistíme produkčně, technicky i marketingově, společenské a kulturní akce jakéhokoliv rozsahu. Zaručíme Vaší akci hladký průběh po všech směrech, vložíme nejen dlouholeté zkušenosti, dokonalý full servis, ale hlavně originalitu a schopnost ji realizovat. Společenské a kulturní akce na klíč naší produkce se stanou nezapomenutelnými nejen našimi objednateli, ale především Vašimi návštěvníky. Kontaktujte nás, velice rádi Vám naše služby podrobně představíme.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní bar pro eventy v přírodě

23.6.2017  Mobilní bar pro eventy v přírodě

Pořádáte event v přírodě? Plánujete akci na zelené louce? S našimi Mobilbary není žádný problémem uspořádat akci prakticky kdekoliv, kam se dostanete s kamionovou soupravou. Vodu, elektřinu, toalety, catering i další služby vyřešíme za vás. Využijte výhodný pronájem MKR Mobilbaru - luxusního mobilního zázemí pro jakýkoliv event. Kontaktujte nás kdykoliv!

Firma: MKR GROUP - eu, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Text je přeložený automatickým překladačem.
Míchací a dávkovací zařízení

23.6.2017  Míchací a dávkovací zařízení

Míchací a dávkovací zařízení pro všechny druhy barev, laků a lepidel.

Firma: K+R PRINT, s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
Text je přeložený automatickým překladačem.
Nátiskové strojky, natahovací pravítka

23.6.2017  Nátiskové strojky, natahovací pravítka

Nátiskové strojky a natahovací pravítka pro nanášení, měření a kontrolu nátěrů barev, laků, lepidel. Vhodný pro výrobce i pro tiskaře.

Firma: K+R PRINT, s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
Firemní ručníky s celoplošným potiskem

22.6.2017  Firemní ručníky s celoplošným potiskem

Nabízíme výrobu originálních celoplošně potištěných ručníků vašim vlastním motivem pro reklamní a prezentační účely. Ideální jako neotřelý dárek pro firemní partnery nebo pro rozšíření nabídky reklamních předmětů. Ručníky jsou velmi měkké a savé díky bavlněné froté smyčce. HD kvalita potisku.
Tisk je celoplošný, nesepratelný, je "vpitý" do vlákna. Min. odběrové množství je 1 ks (3 možné velikosti).
Dodání do týdne.

Firma: IVEMA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
KLIK-KLAP figurka - Dron (6/9)

22.6.2017  KLIK-KLAP figurka - Dron (6/9)

Jako přímí výrobci našich autorských hraček KLIK-KLAP nabízíme malo i velkoobchodní spolupráci. Z našeho sortimentu nyní představujeme: KLIK-KLAP figurku s názvem Dron, která obsahuje 4x kolečko & 4x krátká spojka & 1x placatý kvádr. Dodáváme zatavené ve folii ve složeném stavu. Tato figurka je ze série 9ti figurek, které dohromady vytvoří obsah sestavy Combo Box. Hračky s CE certifikaci od ITC Zlín. Více na našem webu. Ruční výroba. Neváhejte nás kontaktovat.

Firma: Ing. Jiří MODR
Stát: cz Česká republika Více...
Celopotištěný ručník jako suvenýr od 1ks

22.6.2017  Celopotištěný ručník jako suvenýr od 1ks

Nabízíme výrobu originálních celoplošně potištěných ručníků vašim vlastním motivem, vhodné jako neotřelý a praktický suvenýr pro hotely infocentra aj.
HD kvalita potisku, lze použít vlastní fotografie hotelu, města atp.
Ručníky jsou velmi měkké a savé díky bavlněné froté smyčce.
Tisk je celoplošný, nesepratelný, je "vpitý" do vlákna. Min. odběrové množství je 1 ks (3 možné velikosti).
Dodání do týdne.

Firma: IVEMA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Textilní obraz na rámu

22.6.2017  Textilní obraz na rámu

Nabízíme tisk a výrobu obrazů s vaším vlastním motivem, či fotografií.
Obraz je vytištěn sublimační technologií na velmi pevné tkanině s jemnou režnou strukturou a je napnutý na rámu. Povrch je odolný proti protržení a navíc dodává plátnu naturální vzhled.
- Široký výběr rozměrů.
- Dodání obvykle do týdne.
Pro velkoobchodní ceny nás kontaktujte.

Firma: IVEMA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...