Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Výroba plaket a jiných soutěžních cen

24.3.2018  Výroba plaket a jiných soutěžních cen

Věnujeme se tvorbě reklamní grafiky a reklamních předmětů. S výrobou tradičních i nekonvenčních soutěžních plaket a jiných soutěžních cen jsme u našich zákazníků uspěli na celé čáře. Naši odborníci mají nejen odborné znalosti, ale i umělecké cítění, které je na odvedené práci více než patrné. Máte zájem o bližší informace, toužíte nahlédnout do repertoáru již realizovaných zakázek? Pak nás kontaktujte, velice rádi vám vyjdeme vstříc.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rohože – řešení vstupní čistící zóny

24.3.2018  Rohože – řešení vstupní čistící zóny

Zajistíme Vaší firmě komplexní řešení čistících zón. V naší nabídce najdete rohože pro odstranění té nejhrubší nečistoty, rohože, které zamezí vniknutí vlhkosti, a jemné špíny na podrážkách příchozích či kolech kočárků. A to rozhodně není vše! Rohože naší nabídky mají nejen vysoce funkční úkol, ale v případě umístění loga na rohož se stávají účinným reklamním prvkem. Kontaktujte nás pro více informací, velice rádi Vám poradíme.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Reklamní magnetická fólie

24.3.2018  Reklamní magnetická fólie

Reklamní magnetická fólie představuje unikátní možnost mobilní reklamy pro umístění na nejrůznější povrchy. Magnetická fólie je snadno odstranitelná a nepoškozuje daný povrch. Je možné ji rovněž graficky upravovat sítotiskem.

V nabídce naleznete nejrůznější tloušťky a šíře magnetických rolí.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: PORTAFLEX s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plastické 3D písmo

23.3.2018  Plastické 3D písmo

Zhotovujeme světelné 3D plastické písmo. Tato forma světelné reklamy je velmi efektivním prvkem na zviditelnění. Světelné plastické 3D písmo je možné umístit v exteriéru i interiéru. Umísťujeme ho například na fasádu budovy, na recepce a vstupy budov, na zviditelnění na promo a prezentačních akcích. Plastické 3D písmo je možné zhotovit v jakékoli velikosti. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Firma: HANTON s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
Pískování skla a keramiky

23.3.2018  Pískování skla a keramiky

Na zakázku realizujeme pískování skla a keramiky. Logo firmy nebo jiná grafická značka identifikující vaši společnost zajistí vaší firmě doslova nesmrtelnost. Pískování skla a keramiky je vhodnou formou, jak na sebe decentně upozornit. Kontaktujte nás, velice rádi se vám budeme věnovat, ukážeme vám již realizované zakázky a domluvíme detaily možné spolupráce, včetně cenové relace. Pískování skla a keramiky je skvělým příkladem tvorby image společnosti.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prací rohože s logem firmy

23.3.2018  Prací rohože s logem firmy

Prací rohože s logem firmy jako vstupní uvítací reklama, jsou účinným prvkem marketingu snad všech větších společností. Prací rohože s logem firmy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, jsou protiskluzové a lze je bez problému prát. Rohože jsou tvarově a barevně stálé a jsou ideálním vstupním detailem bank, restaurací, obchodních zón atd. Kontaktujte nás pro více informací. Těšíme se na Vaše dotazy.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Reklamní vlaječky

23.3.2018  Reklamní vlaječky

Realizujeme potisk reklamních vlaječek. Máte už jasnou představu, jak by Vaše reklamní vlaječky měly vypadat, jaký by měly mít potisk, jakou velikost apod.? Nebo chcete poradit od profesionálů, v jejichž zásobě jsou obrovské zkušenosti, odborné znalosti a velká zásoba pozitivních referencí? Velice rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům, záměrům a přáním, a vytvoříme Vám stolní reklamní vlaječky na míru. Těšíme se na Vás!

Firma: ŠIPKY-DÁRKY.CZ
Stát: cz Česká republika Více...
Tour management

23.3.2018  Tour management

Již 15 let se zabýváme profesionálními službami tour managementu. V repertoáru našeho tour managementu jsou koncerty a hudební akce těch nejznámějších kapel a skupin s beznadějně vyprodanými sály. Zaujali jsme Vás? Kontaktujte nás, velice rádi Vás provedeme našimi úspěšnými aktivitami. Těšíme se na spolupráci!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Reklamní totemy na klíč

22.3.2018  Reklamní totemy na klíč

Jsme odborníky v oboru výroby reklamních totemů. Máte už představu o svém reklamním totemu, který informuje a láká zákazníky? Nebo máte jen nejasné povědomí a potřebujete poradit? V obou případech se na nás můžete obrátit. Splníme všechny vaše představy a naši odborníci vám rádi doporučí nejlepší řešení. Reklamní totemy na klíč z naší produkce jsou kvalitní a odolné nepříznivým vlivům počasí. Kontaktujte nás, velice rádi vás u nás přivítáme.

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Textilní rohože CATWELL

22.3.2018  Textilní rohože CATWELL

Hledáte účinné textilní rohože pro vstupní čistící zónu? Pak nahlédněte do naší nabídky, věříme, že si z bohatého sortimentu naší firmy jistě vyberete. Například textilní rohože CATWELL jsou nejen vysoce účinnou druhou čistící zónou, ale v případě loga Vaší firmy, i působivou reklamou. Nahlédněte naše webové stránky, případně nás kontaktujte, velice rádi Vám nabídneme produkt přímo na míru Vašim potřebám.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přelepování produktů

22.3.2018  Přelepování produktů

Změnili jste jméno výrobku, snížili ceny, nastartovali jste propagační kampaň a potřebujete, aby se dané informace projevili na Vašich produktech? Stačí natisknout etikety s novými informacemi a výrobek přelepit. A že na to nemáte čas?! Od toho jsme tady přece my! Přelepíme Vaše výrobky novými etiketami, rychle, kvalitně a profesionálně. Kontaktujte nás, velice rádi Vám vysvětlíme detaily našich služeb. Těšíme se na Vás!

Firma: PREBALTO.CZ
Stát: cz Česká republika Více...
Tepelná tiskárna - datumovka LP 300 D

22.3.2018  Tepelná tiskárna - datumovka LP 300 D

Elektrická tepelná tiskárna LP-300D je automatický stroj s regulací teploty, který používá tepelnou tiskovou pásku. Vyznačuje se ostrým tiskem, který rychle zasychá, nelepí se a odstraňuje se velmi těžko (má dobrou přilnavost). Znaky lze tisknout na tenký karton, papír, kůži, plastovou a hliníkovou fólii. LP-300D může tisknout manuálně s použitím nožního ovládání (pedálek s mikrospínačem), automaticky s nastavením na stroji nebo může být automaticky řízená povelem jiného zařízení (baličky).

Firma: C & C LÍNĚ spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální produktové fotografie

22.3.2018  Profesionální produktové fotografie

Nabízíme profesionální ateliérové fotografie produktů, poradíme si i s lesklými předměty.

Firma: BOHEMIA WERBUNG s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dárkové koše z fran. vín a delikates

21.3.2018  Dárkové koše z fran. vín a delikates

Naše společnost KLENÁK s.r.o. se pod značkou Le Château věnuje prodeji prvotřídních jihofrancouzských vín a delikates. Rovněž pořádáme degustace a na přání vyrábíme dárkové koše. Dárkové koše vyrábíme z kvalitních francouzských vín, delikates z kachen a hus které patří spolu s lanýži, s těmito černými diamanty francouzské kuchyně, k předním charakteristikám kraje Quercy a Périgord.

Firma: KLENÁK s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
POP a POS reklama

21.3.2018  POP a POS reklama

Věnujeme se výrobě POP a POS reklamy jako prvku na podporu prodeje. POP a POS reklama představuje mnoho možnosti jak zpropagovat různé produkty a služby - zhotovujeme poutače, bannery, vlajky, police, stojany, prodejní stánky a pulty. Dobře zvolená POP/POS reklama dokáže upoutat zákazníkovu pozornost a ovlivnit jeho konečné rozhodnutí o koupi. Galerii námi vytvořené reklamy si můžete prohlédnout na naší webové stránce. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Firma: HANTON s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...