Reklama, tisk a marketing - Nabídky

POP a POS reklama

20.10.2017  POP a POS reklama

Věnujeme se výrobě POP a POS reklamy jako prvku na podporu prodeje. POP a POS reklama představuje mnoho možnosti jak zpropagovat různé produkty a služby - zhotovujeme poutače, bannery, vlajky, police, stojany, prodejní stánky a pulty. Dobře zvolená POP/POS reklama dokáže upoutat zákazníkovu pozornost a ovlivnit jeho konečné rozhodnutí o koupi. Galerii námi vytvořené reklamy si můžete prohlédnout na naší webové stránce. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Firma: HANTON s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
Prací rohože s logem firmy

20.10.2017  Prací rohože s logem firmy

Prací rohože s logem firmy jako vstupní uvítací reklama, jsou účinným prvkem marketingu snad všech větších společností. Prací rohože s logem firmy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, jsou protiskluzové a lze je bez problému prát. Rohože jsou tvarově a barevně stálé a jsou ideálním vstupním detailem bank, restaurací, obchodních zón atd. Kontaktujte nás pro více informací. Těšíme se na Vaše dotazy.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Reklamní vlaječky

20.10.2017  Reklamní vlaječky

Realizujeme potisk reklamních vlaječek. Máte už jasnou představu, jak by Vaše reklamní vlaječky měly vypadat, jaký by měly mít potisk, jakou velikost apod.? Nebo chcete poradit od profesionálů, v jejichž zásobě jsou obrovské zkušenosti, odborné znalosti a velká zásoba pozitivních referencí? Velice rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům, záměrům a přáním, a vytvoříme Vám stolní reklamní vlaječky na míru. Těšíme se na Vás!

Firma: ŠIPKY-DÁRKY.CZ
Stát: cz Česká republika Více...
Tour management

20.10.2017  Tour management

Již 15 let se zabýváme profesionálními službami tour managementu. V repertoáru našeho tour managementu jsou koncerty a hudební akce těch nejznámějších kapel a skupin s beznadějně vyprodanými sály. Zaujali jsme Vás? Kontaktujte nás, velice rádi Vás provedeme našimi úspěšnými aktivitami. Těšíme se na spolupráci!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Textilní rohože CATWELL

19.10.2017  Textilní rohože CATWELL

Hledáte účinné textilní rohože pro vstupní čistící zónu? Pak nahlédněte do naší nabídky, věříme, že si z bohatého sortimentu naší firmy jistě vyberete. Například textilní rohože CATWELL jsou nejen vysoce účinnou druhou čistící zónou, ale v případě loga Vaší firmy, i působivou reklamou. Nahlédněte naše webové stránky, případně nás kontaktujte, velice rádi Vám nabídneme produkt přímo na míru Vašim potřebám.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přelepování produktů

19.10.2017  Přelepování produktů

Změnili jste jméno výrobku, snížili ceny, nastartovali jste propagační kampaň a potřebujete, aby se dané informace projevili na Vašich produktech? Stačí natisknout etikety s novými informacemi a výrobek přelepit. A že na to nemáte čas?! Od toho jsme tady přece my! Přelepíme Vaše výrobky novými etiketami, rychle, kvalitně a profesionálně. Kontaktujte nás, velice rádi Vám vysvětlíme detaily našich služeb. Těšíme se na Vás!

Firma: PREBALTO.CZ
Stát: cz Česká republika Více...
Svatební focení termíny na roky 2017 &18

19.10.2017  Svatební focení termíny na roky 2017 &18

Svatebnímu focení se věnujeme vždy ve dvou.
Získáte tak skvělou reportáž Vašeho svatebního dne, včetně romantických fotografií, dle Vašeho přání. První fotografie posíláme do 48 hodin!
Celou zakázku odevzdáváme do 2 týdnů.
V ceně je vždy foto kniha s pevnou vazbou.
O svatební den hrají hlavní roli novomanželé, rodina, svědkové a hosté. Fotograf je jako duch, vidí vše potřebné a není na obtíž.

Firma: BOHEMIA WERBUNG s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prezentační systémy a reklamní nosiče

18.10.2017  Prezentační systémy a reklamní nosiče

Zabýváme se profesionálním řešením nejrůznějších prezentačních systémů a jiných reklamních nosičů. Zajistíme, aby propagace Vaší firmy odpovídala celkovému vjemu a šířila povědomí napříč tržním světem. Realizujeme reklamní bannery, systémy roll-up, ale i další reklamní nosiče, jako jsou nejrůznější dárkové předměty, či zákazníky vyhledávané stolní vlaječky. Nahlédněte naše webové stránky, případně nás kontaktujte pro více informací.

Firma: ŠIPKY-DÁRKY.CZ
Stát: cz Česká republika Více...
Korporátní eventy, firemní akce

18.10.2017  Korporátní eventy, firemní akce

Jsme si vědomi důležitosti jakýchkoliv firemních aktivit, ať už jde o významné firemní události spojené s obchodními partnery, klienty, zákazníky či zaměstnance. Korporátní eventy nadnárodního významu či firemní akce upevňující vnitřní vztahy jsou pro nás stejně důležité, jako pro Vás. A jsme připraveni vložit do jejich přípravy veškeré odborné znalosti, letité zkušenosti i nejlepší technické a personální zabezpečení. Zajistíme Vaším korporátním eventům a firemním akcím úspěch!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pořádání firemních akcí

18.10.2017  Pořádání firemních akcí

Pořádání firemních akcí. Pořádáme firemní akce na míru. Zabýváme se zejména teambuildingovými akcemi, které připravíme na míru Vašim potřebám a možnostem. Realizujeme firemní akce, jejichž cílem je zaměstnance vzdělávat, rozvíjet a utužit kolektiv. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách nebo Vám je rádi podáme osobně. Neváhejte nás proto oslovit!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Fitness tílko

17.10.2017  Fitness tílko

Nabízíme celopotištěná fitness tílka a jiné oblečení. Grafika dle Vašeho výběru. Přesné navázání grafiky ve švu.
Tílka jsou z elastického polyesterováho materiálu. Potisk sublimační, trvalý - "vpitý do vlákna". Tílka šijeme ve vlastní dílně.
Možná kombinace i s dalšími kusy oděvu pro vytvoření Vaší vlastní kolekce.
Výroba od 1ks.

Firma: IVEMA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prezentační video stojany

16.10.2017  Prezentační video stojany

Prezentační video stojany využívají novou technologii projekce. Lze je využít jako doplňující informační prvek pro prezentaci produktu na promo a prestižních akcích. Jsou vyrobeny jako kombinace skla a kovu s projekční plochou s ozvučením. Velikost a tvar prezentačních video stojanů je variabilní.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Firma: HANTON s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
Celopotištěné fitness tílko od 1 ks

16.10.2017  Celopotištěné fitness tílko od 1 ks

Nabízíme celopotištěná fitness tílka a jiné oblečení. Grafika dle Vašeho výběru. Přesné navázání grafiky ve švu.
Tílka jsou z PES materiálu, lze volit různé gramáže a typ materiálu (prodyšný, elastický atp.). Potisk sublimační, trvalý - "vpitý do vlákna". Tílka šijeme ve vlastní dílně.
Možná kombinace i s dalšími kusy oděvu pro vytvoření Vaší vlastní kolekce.
Výroba od 1 ks.

Firma: IVEMA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Spotřební materiál - vše pro čárové kódy

16.10.2017  Spotřební materiál - vše pro čárové kódy

Naše nabídka spotřebního materiálu zahrnuje:
*Etikety - samolepící různých rozměrů a barev
*Barvicí pásky – termotransferové pásky – vosk, vosk-pryskyřice a pryskyřice
*Plastové karty – pro dokonalý tisk a ostrou grafiku
*Identifikační náramky - pro zdravotnictví, volnočasové aktivity
*Náplně do tiskáren - tonery, cartridge do tiskáren
*Čisticí příslušenství do tiskáren
Pro více informací a pro poptávku spotřebního materiálu kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tisk etiket jako součást marketingu

16.10.2017  Tisk etiket jako součást marketingu

Dokonalý produkt se neobejde bez etikety. Etiketa nejen informuje, ale je jedním z klíčových prvků obchodního úspěchu. Realizujeme tisk etiket, jako součást marketingu. Etiketa z naší dílny zaujme, informuje a prodává! V naší nabídce najdete etikety nejrůznějších rozměrů s grafickými i textovými prvky. Věnujte pozornost etiketám na svých produktech, jsou součástí promyšleného marketingu. Kontaktujte nás!

Firma: PREBALTO.CZ
Stát: cz Česká republika Více...