Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Pryskyřičná barvicí páska AXR 600

18.11.2019  Pryskyřičná barvicí páska AXR 600

Pryskyřičná barvicí páska AXR 600 je vhodná pro tiskárny s tiskovou hlavou Corner Edge a Near Edge. Tato páska disponuje mimořádně vysokou úrovní mechanické odolnosti a schopností tisknout vysokou rychlostí. Nabízí vysokou odolnost vůči poškrábání a rozmazání a zároveň je odolná proti vysokým teplotám. AXR 600 vhodná pro tisk na etikety i flexibilní obaly a je navržena tak, aby udržela krok s vysokým výkonem vyžadovaným v mnoha průmyslových odvětvích. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sales promotion, prezentace značek

18.11.2019  Sales promotion, prezentace značek

Vytváříme úspěšné projekty, sales promotion, prezentace značek. Zformujeme perfektní reklamní koncept, vstupujeme s originálními nápady, funkčním technickým i organizačním řešením, jež dokážeme transformovat v dokonalou originální a výkonnou realitu. Z konceptů a vizí, se sales promotion, prezentace značek apod. pod taktovkou našich profesionálů stávají originální ucelené příběhy mající potenciál, smysl i vůli stát se nezapomenutelnými.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Samolepicí etikety

15.11.2019  Samolepicí etikety

Naše nabídka zahrnuje široký sortiment z oblasti spotřebního materiálu. Jedná se o samolepicí i nesamolepící etikety všech možných rozměrů a různých materiálů - od obyčejných papírových etiket, přes základní fólie až po potravinářské či pro zdravotnictví certifikované materiály - to vše v rozsáhlé barevné škále. Kromě etiket si u nás můžete vybrat také visačky, textilní etikety, vstupenky, atd. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ground support, ozvučení i osvětlení

15.11.2019  Ground support, ozvučení i osvětlení

Pro Vaši akci zajistíme odborný servis i profesionální technickou podporu. To vše díky letitým zkušenostem i pozitivním referencím, které nasvědčují, že jako všechny, i ta Vaše akce bude nejen úspěšná, ale hlavně nezapomenutelná. Zajistíme ground support, ozvučení špičkovou profi technikou i originální světelné efekty vytvořené výlučně pro Váš projekt. Ground support, zastřešení, ozvučení, osvětlení či video, pouze z rukou odborníků, dovede akci ke zdárnému výsledku.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna svatebních židlí

15.11.2019  Půjčovna svatebních židlí

Provozujeme půjčovnu svatebních židlí a dalšího svatebního vybavení. Pronajímáme svatební židle včetně prostření. Vaši svatbu vybavíme od A do Z. U nás si můžete zapůjčit stoly, židle, ubrusy, potahy na židle, příbory, skleničky, talíře, vázy, svícny atd. Praha, Brno, celá ČR.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní potisk plastových karet

13.11.2019  Kvalitní potisk plastových karet

Náš tým zkušených odborníků pro vás zajistí cenově dostupný a zároveň kvalitní potisk plastových karet podle vašich specifických požadavků. A to vše v krátké dodací lhůtě. Plastové karty je možné personalizovat pomocí čárových kódů, fotografií pro identifikaci, magnetickým proužkem nebo také zakódovat čipem. Využití plastových karet v současnosti sahá do nejrůznějších odvětví od průmyslu až po služby. Pro poptávku či více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní akce, eventy, obchodní setkání

13.11.2019  Firemní akce, eventy, obchodní setkání

Zorganizujeme firemní akce, eventy i obchodní setkání do nejmenších detailů. Vytvoříme koncept, vypracujeme scénář a poté zajistíme jeho realizaci, a to od techniky, cateringu, zábavy, až třeba po malý dárek na závěr. Ať už potřebujete zajistit firemní akci pro tisíce lidí nebo eventy pro malé skupiny či obchodní setkání pro TOP management, v našem žebříčku priorit bude právě ta Vaše akce vždy na prvním místě. Na nás se můžete spolehnout. Kontaktujte nás!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Produkční a technická podpora akcí

12.11.2019  Produkční a technická podpora akcí

Zajistíme Vašim hudebním a společenským akcím profesionální produkční a technickou podporu. Připravíme na míru potřebám a potenciálu připravované akce prostorové řešení, kompletní programové řešení, technické, bezpečnostní a jiné zabezpečení, marketing, reklamu a samozřejmě i personální obsazení profi odborníky, pro bezproblémový průběh. Zabýváme se produkční a technickou podporou akcí již mnoho let a vždy se skvělým výsledkem. Kontaktujte nás!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

11.11.2019  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Pro Vaše zaměstnance připravíme teambuildingové akce s programem na míru Vašim potřebám. Nabízíme kurzy, které jsou založené na zážitkovém učení, zaměřené na budování a posilování týmu pomocí modelových situací. Ideální délka trvání takové akce jsou 2 - 3 dny, s počtem účastníků 6 - 16, v prostředí, které si sami vyberete. Čerpejte maximum z toho, že člověk si nejlépe zapamatuje to, co sám prožije nebo vykoná, a to až 80 %. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte víc!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní dárkové krabičky

11.11.2019  Kvalitní dárkové krabičky

Kvalitní dárkové krabičky. Dodáváme dárkové krabičky všech tvarů a rozměrů. Nabízíme Vám dárkové krabičky z kvalitní dvouvrstvé vlnité lepenky a krabice v různých barevných kombinacích. Mimo jiné zde naleznete také soupravu dětského papírového nábytku (židle, stůl, krabice na hračky, papírový koš, chaloupka).

Firma: PACK SHOP Model Obaly, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Pryskyřičná barvicí páska AXR TX

9.11.2019  Pryskyřičná barvicí páska AXR TX

AXR TX je pryskyřičná barvicí páska od společnosti ARMOR, která nabízí ideální trvanlivost tisku v souladu se specifickými nároky životního cyklu textilních výrobků. Tato páska zaručuje trvanlivý a čitelný tisk a poskytuje odolnost vůči působení spojenému s používáním výrobku. Informace vytištěné prostřednictvím pásky AXR TX zůstávají perfektně čitelné i přes opakované vystavení průmyslovému nebo domácímu čištění. Páska zaručuje vysoce kvalitní tisk pro čárové kódy i loga. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pryskyřičná barvicí páska AXR EL

8.11.2019  Pryskyřičná barvicí páska AXR EL

Pryskyřičná barvicí páska AXR EL je speciálně navržená tak, aby zaručovala trvanlivost a čitelnost informací vytištěných na etiketách elektronických výrobků. Odolnost vůči vysokým teplotám až do 300 °C a agresivním látkám zajišťuje spolehlivou dohledatelnost až do konce životního cyklu výrobku. Páska AXR EL je kompatibilní s různými syntetickými podklady využívanými k označování elektronických výrobků (Akrylát, Polyimid, Polyester). Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tour management

7.11.2019  Tour management

Již 15 let se zabýváme profesionálními službami tour managementu. V repertoáru našeho tour managementu jsou koncerty a hudební akce těch nejznámějších kapel a skupin s beznadějně vyprodanými sály. Zaujali jsme Vás? Kontaktujte nás, velice rádi Vás provedeme našimi úspěšnými aktivitami. Těšíme se na spolupráci!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pryskyřičná barvicí páska AXR 1

6.11.2019  Pryskyřičná barvicí páska AXR 1

AXR 1 je pryskyřičná barvicí páska kombinující konkurenceschopnost a výkon. Je vhodná pro nejnáročnější aplikace z hlediska nákladů i trvanlivosti. Tisk je odolný vůči teplotám až do 180 °C. Barvicí páska AXR 1 poskytuje vysokou kvalitu tisku při stupni sytosti 2 (ODR) a maximální rychlosti tisku až 250 mm/s. AXR 1 se hodí na mnohé materiály, zejména na materiály syntetické (PVC, PET, PE, PP), dále na matné či vysoce lesklé potahované papíry a také na některé podklady z běžného papíru.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Korporátní eventy, firemní akce

5.11.2019  Korporátní eventy, firemní akce

Jsme si vědomi důležitosti jakýchkoliv firemních aktivit, ať už jde o významné firemní události spojené s obchodními partnery, klienty, zákazníky či zaměstnance. Korporátní eventy nadnárodního významu či firemní akce upevňující vnitřní vztahy jsou pro nás stejně důležité, jako pro Vás. A jsme připraveni vložit do jejich přípravy veškeré odborné znalosti, letité zkušenosti i nejlepší technické a personální zabezpečení. Zajistíme Vaším korporátním eventům a firemním akcím úspěch!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...