Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Samolepicí etikety na konzervy

21.1.2021  Samolepicí etikety na konzervy

Samolepicí etikety na konzervy a plechovky, případně na produkty ve skleněných nebo plastových obalech se vyrábí z bílé nebo transparentní fólie (PE, PP), AL fólie, čiré fólie pro vzhled „bez etikety“ nebo z matného či lesklého papíru. Do této kategorie patří jak etikety na potraviny, tak na zvířecí stravu (psí konzervy, granule, různé vitamíny a výživa). Etikety jsou dodávány na kotoučích pro strojní nebo ruční lepení i na arších. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pořádání firemních akcí

18.1.2021  Pořádání firemních akcí

Pořádání firemních akcí. Pořádáme firemní akce na míru. Zabýváme se zejména teambuildingovými akcemi, které připravíme na míru Vašim potřebám a možnostem. Realizujeme firemní akce, jejichž cílem je zaměstnance vzdělávat, rozvíjet a utužit kolektiv. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách nebo Vám je rádi podáme osobně. Neváhejte nás proto oslovit!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Samolepicí etikety se slepeckým písmem

17.1.2021  Samolepicí etikety se slepeckým písmem

Samolepicí etikety se slepeckým Braillovým písmem se vyrábí pomocí sítotiskové aplikace reliéfního laku, který dokáže umístit bodové písmo na řadu standardních materiálů. Mezi materiály využívané pro tento typ aplikací patří například bílé nebo transparentní fólie (PE, PP), AL fólie či reliéfní laky. Etikety se slepeckým písmem jsou dodávány jak v kotouči pro strojní či ruční lepení, tak v archu. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Samolepicí PRINT etikety na arších

14.1.2021  Samolepicí PRINT etikety na arších

Nabízíme samolepicí PRINT etikety na arších vhodné pro dotisk v laserových tiskárnách. Nejčastěji se používají pro logistické účely nebo různé označování výrobků. Vyrábí se na archy A4 v papírovém provedení, a to jak v bílém, tak v barevném, případně jako speciální fólie do extrémních podmínek. Tyto etikety mohou být bez tisku nebo celoplošně potištěné. Pro více informací navštivte náš web nebo kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

12.1.2021  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Chcete zlepšit týmovou spolupráci Vašich zaměstnanců? Vybudovat či upevnit vztahy v týmu? Zlepšit komunikaci a zvýšit sebedůvěru a schopnosti jednotlivých členů? Obraťte se na nás a my pro Vaši firmu připravíme tembuildingovou akci na míru. Doporučujeme pořádat firemní teambuilding o počtu 6 - 16 účastníků, v ideální délce trvání 2 - 3 dny, na místě, které si sami určíte. Sestávat bude z modelových situací, diskuzí, práce ve skupinách i netradičních zážitků.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Samolepicí etikety do zdravotnictví

10.1.2021  Samolepicí etikety do zdravotnictví

Samolepicí etikety do zdravotnictví zahrnují etikety na krevní vaky, etikety na léky a další zdravotnické produkty v plastových či skleněných lahvích. Etikety na krevní vaky jsou vyráběny ze speciálních materiálů pro zachování dobré čitelnosti i po sterilizaci a hlubokém zamrazení. Pro ostatní etikety do zdravotnictví se využívají například bílé nebo transparentní fólie (PE, PP), AL fólie, čiré fólie pro vzhled „bez etikety“ nebo lesklé a matné papíry. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Etikety na nápoje

6.1.2021  Etikety na nápoje

Nabízíme samolepicí etikety na plastové nebo skleněné lahve. Etikety mohou být zpracovány v kotouči pro strojní či ruční lepení i v archu. Do této kategorie se řadí etikety na víno, pivo a ostatní alkoholické i nealkoholické nápoje. Materiálem, který se pro tyto aplikace využívá, může být například lesklý nebo matný papír, metalický zlatý a stříbrný papír, exkluzivní papír pro etikety na víno, bílá nebo transparentní fólie (PE, PP), AL fólie nebo čirá fólie pro vzhled „bez etikety“.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna svatebních židlí

6.1.2021  Půjčovna svatebních židlí

Provozujeme půjčovnu svatebních židlí a dalšího svatebního vybavení. Pronajímáme svatební židle včetně prostření. Vaši svatbu vybavíme od A do Z. U nás si můžete zapůjčit stoly, židle, ubrusy, potahy na židle, příbory, skleničky, talíře, vázy, svícny atd. Praha, Brno, celá ČR.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Docházkový snímač ISD CADDY

6.1.2021  Docházkový snímač ISD CADDY

Ideální řešení pro zajištění kompletního docházkového systému s možností automatického ovládání zabezpečovacího systému. S terminálem lze také řešit individuální aplikace v oblasti výdeje stravy. Docházkový terminál ISD CADDY vyniká především elegantním designem.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

3.1.2021  Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

Aplikátor etiket bez tisku Lable-Aire 3115-NV Wipe On umožňuje snazší a rychlejší nanášení etiket pomocí technologie Wipe On. Tato technologie spočívá v nanesení etikety aplikačním kartáčem. Aplikátor přináší mimořádnou rychlost, přesnost i jednoduchost a další vlastnosti, které zajišťují snížení provozních nákladů a zvýšení produktivity na vašem pracovišti. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených odborníků vám poradí!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Samolepicí etikety na čisticí prostředky

2.1.2021  Samolepicí etikety na čisticí prostředky

Samolepicí etikety na čisticí prostředky a podobné produkty v lahvích jsou nejčastěji vyráběny na bílou nebo čirou a transparentní fólii. Kromě toho se využívá také metalický zlatý a stříbrný papír nebo lesklý bílý papír. Tyto materiály jsou odolné vůči kontaktu s vodou a chemickými látkami. Jelikož se tyto produkty obvykle vyrábí v několika jazykových mutacích, je výhodné použít etiketu až se třemi vrstvami pro získání větší plochy. Více vrstev již není kvůli problémům v aplikaci doporučováno.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

2.1.2021  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Pro Vaše zaměstnance připravíme teambuildingové akce s programem na míru Vašim potřebám. Nabízíme kurzy, které jsou založené na zážitkovém učení, zaměřené na budování a posilování týmu pomocí modelových situací. Ideální délka trvání takové akce jsou 2 - 3 dny, s počtem účastníků 6 - 16, v prostředí, které si sami vyberete. Čerpejte maximum z toho, že člověk si nejlépe zapamatuje to, co sám prožije nebo vykoná, a to až 80 %. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte víc!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pryskyřičná barvicí páska AXR 900

25.12.2020  Pryskyřičná barvicí páska AXR 900

Pryskyřičná barvicí páska AXR 900 páska se hodí pro tiskárny s tiskovou hlavou Corner Edge a Near Edge. Je určená zejména pro tisk textilních etiket, a zároveň představuje relevantní řešení pro specializované aplikace (např. sterilizace, odolnost vůči některým rozpouštědlům), které nemohou být pokryty jinými pryskyřičnými páskami. AXR 900 poskytuje mimořádnou odolnost vůči všem způsobům mytí textilií, žehlení a také některým druhům rozpouštědel. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní potisk etiket

23.12.2020  Kvalitní potisk etiket

Nabízíme potisk spotřebního materiálu ať už jednoduchým čárovým kódem či logem nebo složitější barevnou grafikou. Jedná se o samolepicí i nesamolepící etikety různých rozměrů a materiálů - od papírových etiket, fólií, potravinářských a pro zdravotnictví certifikovaných materiálů, až po visačky, textilní etikety, vstupenky atp. Veškerý spotřební materiál z našeho produktového portfolia nabízíme v široké barevné škále. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pryskyřičná barvicí páska AXR 800

21.12.2020  Pryskyřičná barvicí páska AXR 800

Vysoce výkonná pryskyřičná barvicí páska AXR 800 se hodí i pro ty nejnáročnější aplikace, co se týká odolnosti proti teplotě, mechanickým agresím a rozpouštědlům. Páska je určená pro tiskárny s tiskovou hlavou Corner Edge a Near Edge. AXR 800 představuje perfektní řešení pro tisk informací, které musí přetrvat po celou dobu životního cyklu výrobku. Kromě odolnosti proti otěru nabízí také trvanlivost pro etikety a flexibilní obaly i v přítomnosti rozpouštědel. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...