Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Firemní teambuilding

19.8.2017  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Pro Vaše zaměstnance připravíme teambuildingové akce s programem na míru Vašim potřebám. Nabízíme kurzy, které jsou založené na zážitkovém učení, zaměřené na budování a posilování týmu pomocí modelových situací. Ideální délka trvání takové akce jsou 2 - 3 dny, s počtem účastníků 6 - 16, v prostředí, které si sami vyberete. Čerpejte maximum z toho, že člověk si nejlépe zapamatuje to, co sám prožije nebo vykoná, a to až 80 %. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte víc!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní dárkové krabičky

19.8.2017  Kvalitní dárkové krabičky

Kvalitní dárkové krabičky. Dodáváme dárkové krabičky všech tvarů a rozměrů. Nabízíme Vám dárkové krabičky z kvalitní dvouvrstvé vlnité lepenky a krabice v různých barevných kombinacích. Mimo jiné zde naleznete také soupravu dětského papírového nábytku (židle, stůl, krabice na hračky, papírový koš, chaloupka).

Firma: PACK SHOP Model Obaly, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Vkládání a kompletace produktů

18.8.2017  Vkládání a kompletace produktů

Zajišťujeme vkládání a kompletování produktů do obálek, pouzder a jiných obalů. Jsme si vědomi toho, některá práce může být nejen nezábavná, ale někdy vyloženě otravná, navíc bere hodně času, a energie. Ale jsme tady my, abychom rychlostí blesku zkompletovali pozvánky pro Vaši akci, reklamní materiály pro obchodní účely a spolehlivě vložili ty správné materiály do patřičných obalů. Jsme nejen rychlí, jsme důkladní a spolehliví.

Firma: PREBALTO.CZ
Stát: cz Česká republika Více...
POP a POS reklama

18.8.2017  POP a POS reklama

Věnujeme se výrobě POP a POS reklamy jako prvku na podporu prodeje. POP a POS reklama představuje mnoho možnosti jak zpropagovat různé produkty a služby - zhotovujeme poutače, bannery, vlajky, police, stojany, prodejní stánky a pulty. Dobře zvolená POP/POS reklama dokáže upoutat zákazníkovu pozornost a ovlivnit jeho konečné rozhodnutí o koupi. Galerii námi vytvořené reklamy si můžete prohlédnout na naší webové stránce. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Firma: HANTON s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
Světelný nápis na konstrukci

18.8.2017  Světelný nápis na konstrukci

Vyrobíme Vám plastický světelný nápis ukotvený pomocí konstrukce na střeše budovy. Reklama je vyrobena na základě statických výpočtů a betonových kotvících prvků vyráběných přesně na míru a potřeby zákazníka. Prosvětlení pomocí LED diod.
Dále nabízíme: neonové nápisy, 3D plexipísmo světelné LED, polystyrenové nápisy, velkoplošný tisk, tisk na banner, tisk foto na plátno aj.

Firma: NEON Burianová, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Fototapeta Brno

18.8.2017  Fototapeta Brno

Potřebujete upravit kancelář, stěnu nebo výlohu? Nabízíme tisk na speciální materiál, který lze nalepit na stěnu (na sádrokarton) jako fototapeta.

Dále nabízíme: velkoplošný tisk, tisk reklamy na banner, tisk na okenní (perforovanou) folii, tisk foto na plátno, řezaná grafika ze samolepících jednobarevných folií, polep výloh a vozidel aj.

Firma: NEON Burianová, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Reklamní polepy aut

18.8.2017  Reklamní polepy aut

Chcete zviditelnit Vaši firmu? Navrhneme a polepíme Vaše auto řezanou grafikou nebo celoplošně.

Firma: NEON Burianová, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Datamax A-Class Mark II

18.8.2017  Tiskárna etiket Datamax A-Class Mark II

Tiskový modul Datamax A-Class Mark II zahrnuje řadu inovativních designových novinek - hardwarové komponenty z nerezové oceli nebo šestipalcový display. Zároveň je jediným tiskovým modulem nabízejícím rozlišení 203, 300, 400 a 600 dpi a to jak v levostranné, tak pravostranné verzi. Umožňuje termo a termotransferový tisk. Provozní teplota 4 °C - 38 °C. Max. tisková šířka je 168 mm, max. rychlost tisku 304 mm/s. A-Class Mark II najde využití ve výrobě, skladech nebo ve farmaceutickém průmyslu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna Honeywell p1120n Performance

17.8.2017  Tiskárna Honeywell p1120n Performance

Tiskárna etiket Honeywell p1120n Performance nabízí jedinečnou tiskovou hlavu s rozlišením 300 dpi umožňující plné využití štítku, čímž poskytuje uživatelům možnost navrhovat čárové kódy s detailními informacemi. Flexibilní multimediální tisk podporuje tisk etiket na syntetické i plastové materiály, visačky, samolepky a také tisk obrázků. Tím umožňuje uživatelům integrovat tisk čárových kódů do široké škály aplikací.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Světelné panely

17.8.2017  Světelné panely

Nabízíme výrobu jednostranných světelných panelů. Přední strana - translucentní (prosvětlovací) folie nebo řezaná grafika, panel prosvětlen úspornými LED diodami.
Dále Vám můžeme nabídnout: neonové nápisy, 3D písmo nesvětelné, tisk na banner, tisk na plátno.
Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu, montáž a servis.

Firma: NEON Burianová, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskneme fotky na plátno

17.8.2017  Tiskneme fotky na plátno

Vytiskneme a zhotovíme Vám kompletní obraz z plátna. Tiskneme na kvalitní materiál, vypínáme na dřevěný rám včetně očka pro zavěšení.
Vaše oblíbené fotografie dostanou nový rozměr.
Vhodná velikost fotografie 2 – 12 Mpx v závislosti na požadovanou velikost rozměru plátna.

Firma: NEON Burianová, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prezentační systém ROLL UP

17.8.2017  Prezentační systém ROLL UP

Nabízíme Vám moderní reklamní systém Roll up. Přenosný, lehce sestavitelný, samonavíjecí roletový systém. Tiskneme na kvalitní PVC banner. Elegantní reklama na prestižních akcích, výstavách aj.
Dále nabízíme: velkoplošný tisk, řezaná a tištěná grafika, tisk foto na plátno, světelné nápisy, polystyrenové nápisy a loga, plexipísmo a další.

Firma: NEON Burianová, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plexi písmo a logo

17.8.2017  Plexi písmo a logo

Nabízíme Vám plastický nápis nebo logo z plexiskla. Písmo je vyřezáno laserem z čirého plexiskla.
Dále Vám můžeme nabídnout: neonové nápisy, nápisy z extrudovaného polystyrenu, světelné panely, tištěná a řezaná grafika, polep výloh a vozidel, tisk fotografií na plátno, roll up, tisk na banner aj.
Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu, montáž a servis.

Firma: NEON Burianová, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Neonové nápisy Brno

17.8.2017  Neonové nápisy Brno

Světelná reklama, která nejvíce zviditelní Vaši firmu. Nápisy z neonových trubic jak pro interiér, tak i pro exteriér jsou díky vysoké intenzitě záření dobře viditelné z velké dálky.
Dále Vám můžeme nabídnout: plastické plechové nápisy, světelné reklamní panely, polystyrenové 3D nápisy, tisk fotografie na plátno, tisk na banner aj.
Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu, montáž a servis.

Firma: NEON Burianová, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní akce a party na klíč

17.8.2017  Firemní akce a party na klíč

Umělecká agentura DIRAMI (30ti letá praxe a přes 6000 zajištěných akcí) Vám připraví a zajistí na klíč Vaše kulturní a společenské akce, firemní večírky a party, svatební a narozeninové oslavy, kongresy, školení a semináře včetně sportovních i kulturních aktivit v ČR i v zahraničí. Pronajímáme audiovizuální techniku, velkoplošné video a data projekce, TV videostěny, plazmové TV, ozvučení, nasvícení. Provozujeme ojedinělou mobilní DVD videodiskotéku a Karaoke Show na profesionální úrovni.