Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Produktová fotografie výrobků i služeb

19.7.2018  Produktová fotografie výrobků i služeb

Produktová fotografie představí ve skvělém světle váš sortiment.
Zvýší vaše image a zejména vám přibudou zákazníci. Využití je rozsáhlé v reklamě na webu i offline. Fotíme ve vysokém rozlišení samozřejmostí je velkoformátový tisk.
Na fotografii představte i své služby. Ateliér máme - Praha 9, blízko u Pražského okruhu. Jsme zvyklí fotit produkty i u klientů ve výrobě. Dojezd v rámci střední Čechy je v ceně.

Firma: BOHEMIA WERBUNG s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Šňůrka na krk se sponou a karabinou

19.7.2018  Šňůrka na krk se sponou a karabinou

Šňůrka na krk s plastovou sponou, kovovou karabinou a krční pojistkou. Karton 200 ks.

Firma: VIBARD spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Taška na víno

19.7.2018  Taška na víno

kční nabídka do vyprodání zásob :
Papírová taška na víno. Pevná s masivní tkanicí do ruky. Karton 200 ks.

Firma: VIBARD spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Reklamní potisk z rukou profesionálů

19.7.2018  Reklamní potisk z rukou profesionálů

V oboru reklamního potisku a potisku reklamních předmětů se pohybujeme již dlouhou dobu. Disponujeme nejrůznějšími technologiemi a zkušenými odborníky, jež zaručí, že reklamní potisk bude naprosto dokonalý. Očekávat od nás můžete profesionalitu a um v použití tamponového tisku, sítotisku, termotransférového tisku; rovněž disponujeme technologií laserového popisu, strojní výšivky, či ražby tedy technologie formování materiálu pomocí raznic.

Firma: KNKA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Polepy výloh – Praha

19.7.2018  Polepy výloh – Praha

Výloha je první a velmi významný nosič informací pro potenciální zákazníky. S námi můžete sdělit to nejdůležitější, a to profesionálním a vkusným způsobem. Navrhujeme a zpracováváme polepy pro komerční výlohy v Praze. Výsledky naší práce můžete vidět nejen v ulicích, ale také na naší webové stránce.

Firma: LN-Design, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Reklamní polepy automobilů

19.7.2018  Reklamní polepy automobilů

Realizujeme reklamní polepy automobilů. Nebuďte anonymní, dejte o sobě vědět! Je vědecky dokázáno, že člověk pasivně vnímá mnohem více informací ve svém okolí, nežli byste mohli předpokládat. Využijte toho a zajistěte, abyste zanechali stopu. Reklamní polepy automobilů zhotovíme na základě vašich požadavků. Stačí, když nám předestřete vaši představu a zbytek už můžete nechat na nás. Věřte, že s námi neviditelní dlouho nezůstanete!

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Balení a rozesílání produktů

19.7.2018  Balení a rozesílání produktů

Ručně zkompletujeme, kvalitně zabalíme a spolehlivě rozešleme Vaše produkty k Vašim odběratelům. Na nás se můžete spolehnout! V oboru balení, kompletování a distribuce výrobků máme letité zkušenosti. Jsme rychlí, pečliví a maximálně spolehliví. Balení produktů do kvalitních PVC folií a rozesílání prostřednictvím kurýrní či smluvní dopravy, je pro nás otázka profesionality, a pro Vás úspora času a zbytečného stresu. Kontaktujte nás, jsme tady pro Vás!

Firma: PREBALTO.CZ
Stát: cz Česká republika Více...
Reklamní potisk jako propagace firmy

19.7.2018  Reklamní potisk jako propagace firmy

Zabýváme se profesionální reklamní činností, zajistíme Vaší firmě skvělou propagaci ve formě reklamního potisku. Reklamní předměty jsou vynikající formou jak na sebe upozornit. Darujte svým zákazníkům a obchodním partnerům reklamní předmět s logem Vaší firmy. Je ověřeno, že klienti se obvykle obrací na známou značku. A reklamními předměty si zajistíte, aby logo Vaší firmy měli neustále na očích. Propagujte svou firmu reklamním potiskem!

Firma: ŠIPKY-DÁRKY.CZ
Stát: cz Česká republika Více...
Ground support, ozvučení i osvětlení

19.7.2018  Ground support, ozvučení i osvětlení

Pro Vaši akci zajistíme odborný servis i profesionální technickou podporu. To vše díky letitým zkušenostem i pozitivním referencím, které nasvědčují, že jako všechny, i ta Vaše akce bude nejen úspěšná, ale hlavně nezapomenutelná. Zajistíme ground support, ozvučení špičkovou profi technikou i originální světelné efekty vytvořené výlučně pro Váš projekt. Ground support, zastřešení, ozvučení, osvětlení či video, pouze z rukou odborníků, dovede akci ke zdárnému výsledku.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna svatebních židlí

19.7.2018  Půjčovna svatebních židlí

Provozujeme půjčovnu svatebních židlí a dalšího svatebního vybavení. Pronajímáme svatební židle včetně prostření. Vaši svatbu vybavíme od A do Z. U nás si můžete zapůjčit stoly, židle, ubrusy, potahy na židle, příbory, skleničky, talíře, vázy, svícny atd. Praha, Brno, celá ČR.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Obal na šaty cestovní

18.7.2018  Obal na šaty cestovní

Akční nabídka do vyprodání zásob :
Obal na šaty. Rozložený 58,5 x 103,5 x 0,5 cm. Karton 15 ks.

Firma: VIBARD spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Organizátor sluchátek

18.7.2018  Organizátor sluchátek

Akční nabídka do vyprodání zásob :
Plastový přívěsek na klíče s organizérem na sluchátka.

Firma: VIBARD spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Realizace výstav na klíč

18.7.2018  Realizace výstav na klíč

Realizace expozic a výstav je zcela zásadním oborem činnosti naší společnosti. Věnujeme se projektům uměleckým i komerčním a kvalitu naší práce dokazuje celá paleta stálých expozic, které si můžete prohlédnout na mnoha místech České republiky nebo si o nich alespoň udělat představu na našich stránkách. Pro realizaci výstavy na klíč nenajdete lepšího partnera

Firma: LN-Design, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba ocenění na soutěže

18.7.2018  Výroba ocenění na soutěže

Realizujete sportovní, kulinářská či jiná soutěžní klání? Pak nezapomínejte na cenu pro výherce. Jsme profesionálové v oboru reklamní grafiky a reklamních předmětů mnoha podob. Ocenění pro soutěžící je jedním z produktů, které nejen připomenou výherci jeho šťastné chvíle, ale také upomenou na vámi realizované soutěže. Ať už organizujete jakoukoliv soutěž, věřte, že dokonalá výroba ocenění je výhrou pro soutěžícího i organizátora.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Focení večírků a akcí

18.7.2018  Focení večírků a akcí

Nafotit večírek tak, abyste se mohli fotkami chlubit je umění, které ovládáme. Budete se při jejich prohlížení znovu bavit a nikdo se nebude stydět!

Firma: BOHEMIA WERBUNG s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...