Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Tiskárny etiket Honeywell PXie Series

14.4.2021  Tiskárny etiket Honeywell PXie Series

Tiskárny etiket Honeywell PXie Series představují flexibilní, kompaktní a programovatelné řešení, které umožňuje optimalizaci tiskových operací a rychlou návratnost investic. Tyto robustní průmyslové tiskárny zvládají nároky nepřetržitého provozu a přinášejí vynikající výkon a inteligentní funkce pro snižování prostojů a minimalizaci nákladů na údržbu. Oba modely – PX4ie a PX6ie – nabízejí rozlišení 203 nebo 300 dpi, model PX4ie umožňuje rovněž rozlišení 406 dpi.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra ZD421/ZD421-HC

13.4.2021  Tiskárna etiket Zebra ZD421/ZD421-HC

Stolní tiskárna etiket Zebra ZD421/ZD421-HC přináší pokročilé funkce, flexibilitu, spolehlivost a zabezpečení, a hodí se tak pro širokou škálu současných i budoucích aplikací. Zvolit si můžete model direct thermal, thermal transfer, healthcare či ribbon cartridge, přičemž každý je standardně vybaven USB a USB Host s volitelnou možností ethernetového, sériového nebo bezdrátového připojení. Intuitivní uživatelské rozhraní nabízí přidanou funkčnost a lepší ovládání tiskárny.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vosk-pryskyřičná barvicí páska APR 600

12.4.2021  Vosk-pryskyřičná barvicí páska APR 600

Standardní vosk-pryskyřičná barvicí páska Armor APR 600 se svým výkonem (rychlost, citlivost, všestrannost, černost) představuje ideální řešení pro většinu aplikací. Poskytuje špičkovou kvalitu tisku při vysoké rychlosti a velmi vysokou odolnost vůči rozmazání. Páska APR 600 se hodí pro tisk na etikety i na flexibilní obaly. Je přizpůsobena pro potisk široké škály podkladů, jako běžné, lesklé i potahované papíry, syntetika a další. Pro více informací nás kontaktujte, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

10.4.2021  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Chcete zlepšit týmovou spolupráci Vašich zaměstnanců? Vybudovat či upevnit vztahy v týmu? Zlepšit komunikaci a zvýšit sebedůvěru a schopnosti jednotlivých členů? Obraťte se na nás a my pro Vaši firmu připravíme tembuildingovou akci na míru. Doporučujeme pořádat firemní teambuilding o počtu 6 - 16 účastníků, v ideální délce trvání 2 - 3 dny, na místě, které si sami určíte. Sestávat bude z modelových situací, diskuzí, práce ve skupinách i netradičních zážitků.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vosk-pryskyřičná barvicí páska APX FH+

9.4.2021  Vosk-pryskyřičná barvicí páska APX FH+

Vysoce kvalitní vosk-pryskyřičná barvicí páska APX FH+ přináší vysokou kvalitu tisku a mechanickou odolnost, která překračuje standardy trhu. Zajišťuje výbornou kvalitu přenosu při nízké spotřebě energie na všechny hladké materiály, potahované papíry nebo syntetické materiály. Barvicí páska APX FH+ poskytuje špičkovou kvalitu tisku čárových kódů, symbolů či log při stupni sytosti do 2.1 (ODR) a rychlosti tisku až 300 mm/s. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna plastových karet Zebra ZC350

9.4.2021  Tiskárna plastových karet Zebra ZC350

Tiskárna plastových karet Zebra ZC350 přináší pokročilé možnosti tisku a umožňuje vytváření prakticky jakéhokoliv designu. Podporuje téměř každou technologii kódování, díky čemuž je možné vytvořit nejrůznější typy karet – debetní, kreditní, identifikační, přístupové, věrnostní a další. S ZC350 získáte tiskárnu s velmi jednoduchým ovládáním, ať už tisknete jednostranně nebo oboustranně s jednoduchým černobílým potiskem i s velmi složitou barevnou grafikou. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ630 RFID

7.4.2021  Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ630 RFID

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ630 RFID umožňuje rychlý tisk a kódování RFID štítků kdykoliv a kdekoliv, díky čemuž zvyšuje flexibilitu a pomáhá šetřit čas a eliminovat chyby. Nabízí velký barevný displej, uživatelsky přívětivé rozhraní, baterii s kapacitou 6800 mAh, operační systém Link-OS od Zebry a výkonnou sadu aplikací Print DNA. I se svým odolným designem je tiskárna ZQ630 RFID lehká a umožňuje pohodlné nošení po celou dobu směny. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vosková barvicí páska AWR1

6.4.2021  Vosková barvicí páska AWR1

Barvicí páska AWR1 patří mezi nejvíce konkurenceschopné voskové pásky řady Armor. Díky velmi vysoké citlivosti inkoustu umožňuje tisk s nízkou úrovní energie a zároveň s menším namáháním tiskové hlavy. AWR1 představuje ideální řešení pro aplikace, které jsou zvláště citlivé na poměr kvality a ceny. Páska je kompatibilní s většinou prázdných i předtištěných štítků a poskytuje špičkovou kvalitu tisku při stupni sytosti až do 2,1 (ODR) a rychlosti až 300 mm/s. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna plastových karet Zebra ZC300

4.4.2021  Tiskárna plastových karet Zebra ZC300

Tiskárna plastových karet Zebra ZC300 přináší průlomovou jednoduchost, zabezpečení a možnosti připojení v nejštíhlejším designu této třídy. Elegantní konstrukce eliminuje téměř všechna kritická místa obvykle spojená s tiskem karet a umožňuje spolehlivý tisk identifikačních, členských, přístupových karet nebo karet kreditních a debetních. ZC300 zajišťuje snadný tisk bez ohledu na to, zda tisknete jednostranné nebo oboustranné karty, ať už černobíle nebo barevně. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna svatebních židlí

4.4.2021  Půjčovna svatebních židlí

Provozujeme půjčovnu svatebních židlí a dalšího svatebního vybavení. Pronajímáme svatební židle včetně prostření. Vaši svatbu vybavíme od A do Z. U nás si můžete zapůjčit stoly, židle, ubrusy, potahy na židle, příbory, skleničky, talíře, vázy, svícny atd. Praha, Brno, celá ČR.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna karet Zebra ZC100

1.4.2021  Tiskárna karet Zebra ZC100

Zebra ZC100 je jednou z nejintuitivnějších a nejsnadněji použitelných tiskáren plastových karet na trhu. Není potřeba žádné složité nastavení, tiskárna se automaticky přizpůsobí jakékoliv tloušťce karet a díky inovacím umožňuje velmi snadnou výměnu pásky. Se svými malými rozměry se hodí i do omezených prostor. Díky zamykacímu krytu je zajištěna bezpečnost při umístění tiskárny na veřejných místech. ZC100 tiskne až o 15 % rychleji barevně a o 30 % černobíle než její předchůdce Zebra ZXP Series 1.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

31.3.2021  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Pro Vaše zaměstnance připravíme teambuildingové akce s programem na míru Vašim potřebám. Nabízíme kurzy, které jsou založené na zážitkovém učení, zaměřené na budování a posilování týmu pomocí modelových situací. Ideální délka trvání takové akce jsou 2 - 3 dny, s počtem účastníků 6 - 16, v prostředí, které si sami vyberete. Čerpejte maximum z toho, že člověk si nejlépe zapamatuje to, co sám prožije nebo vykoná, a to až 80 %. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte víc!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Spotřební materiál - vše pro čárové kódy

26.3.2021  Spotřební materiál - vše pro čárové kódy

Naše nabídka kvalitního spotřebního materiálu zahrnuje:
*Etikety - samolepicí etikety různých rozměrů a barev
*Barvicí pásky – termotransferové pásky voskové, vosk-pryskyřičné a pryskyřičné
*Plastové karty – pro dokonalý tisk a ostrou grafiku
*Identifikační náramky - pro zdravotnictví i volnočasové aktivity
*Náplně do tiskáren - tonery, cartridge
*Čisticí příslušenství k tiskárnám
Pro více informací a pro poptávku spotřebního materiálu kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pořádání firemních akcí

25.3.2021  Pořádání firemních akcí

Pořádání firemních akcí. Pořádáme firemní akce na míru. Zabýváme se zejména teambuildingovými akcemi, které připravíme na míru Vašim potřebám a možnostem. Realizujeme firemní akce, jejichž cílem je zaměstnance vzdělávat, rozvíjet a utužit kolektiv. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách nebo Vám je rádi podáme osobně. Neváhejte nás proto oslovit!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Zebra ZD220

18.3.2021  Stolní tiskárna etiket Zebra ZD220

Stolní tiskárna etiket Zebra ZD220 poskytuje stabilní provoz a nabízí základní funkce pro kvalitní tisk za dostupnou cenu. Umožňuje jednoduchou instalaci a díky USB konektoru, LED indikátoru a jednomu ovládacímu tlačítku zajišťuje snadný provoz. Odolný design zaručuje roky spolehlivého provozu, a přináší tak vynikající návratnost investic. Nabízí rozlišení tisku 203 dpi, maximální šíři tisku 104 mm a maximální rychlost tisku až 102 mm/s. Dostupné jsou modely Direct Thermal a Theraml Transfer.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...