Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

26.10.2020  Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

Tiskárna identifikačních náramků Zebra ZD510-HC nabízí kvalitní termální tisk spolu s jednoduchým systémem vkládání cartridge, jež obsahuje antimikrobiální náramky Zebra Z-Band. Pouzdro tiskárny je odolné vůči pravidelnému čištění dezinfekčními prostředky či UV zářením, a tím zabraňuje přenosu bakterií. Tiskárna dokáže automaticky rozpoznat velikost náramku a přizpůsobit nastavení hustoty a rychlosti tisku. Tím zajišťuje maximální kvalitu tisku i trvanlivost náramků. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna Zebra ZQ600 HC Series

25.10.2020  Mobilní tiskárna Zebra ZQ600 HC Series

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ600 HC Series umožňuje zdravotníkům tisknout štítky přímo v místě péče o pacienty, čímž pomáhá snižovat chyby při identifikaci a zlepšovat bezpečnost pacientů. Tato tiskárna byla navržena speciálně pro použití ve zdravotnickém prostředí. Je odolná vůči dezinfekčním prostředkům, aby nedocházelo k šíření bakterií v nemocnicích a klinikách. Tiskárna je lehká a zároveň odolná, a umožňuje tak pohodlné používání po celou směnu. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tour management

24.10.2020  Tour management

Již 15 let se zabýváme profesionálními službami tour managementu. V repertoáru našeho tour managementu jsou koncerty a hudební akce těch nejznámějších kapel a skupin s beznadějně vyprodanými sály. Zaujali jsme Vás? Kontaktujte nás, velice rádi Vás provedeme našimi úspěšnými aktivitami. Těšíme se na spolupráci!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárny Zebra ZQ600 Series

23.10.2020  Mobilní tiskárny Zebra ZQ600 Series

Mobilní tiskárny etiket Zebra ZQ600 Series nabízejí všechny potřebné funkce pro maximalizaci produktivity pracovníků a poskytování lepších služeb zákazníkům. Pracovníci mohou snadno tisknout vše - od štítků a visaček až po účtenky - přímo na místě. Tiskárny ZQ600 Series nabízejí velký barevný displej, uživatelsky přívětivé rozhraní a snadno přizpůsobitelné menu. Jsou lehké pro pohodlné používání během celé směny, avšak zároveň jsou díky vylepšenému designu odolné. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Korporátní eventy, firemní akce

22.10.2020  Korporátní eventy, firemní akce

Jsme si vědomi důležitosti jakýchkoliv firemních aktivit, ať už jde o významné firemní události spojené s obchodními partnery, klienty, zákazníky či zaměstnance. Korporátní eventy nadnárodního významu či firemní akce upevňující vnitřní vztahy jsou pro nás stejně důležité, jako pro Vás. A jsme připraveni vložit do jejich přípravy veškeré odborné znalosti, letité zkušenosti i nejlepší technické a personální zabezpečení. Zajistíme Vaším korporátním eventům a firemním akcím úspěch!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pořádání firemních akcí

22.10.2020  Pořádání firemních akcí

Pořádání firemních akcí. Pořádáme firemní akce na míru. Zabýváme se zejména teambuildingovými akcemi, které připravíme na míru Vašim potřebám a možnostem. Realizujeme firemní akce, jejichž cílem je zaměstnance vzdělávat, rozvíjet a utužit kolektiv. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách nebo Vám je rádi podáme osobně. Neváhejte nás proto oslovit!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Konference, přehlídky, TV pořady

20.10.2020  Konference, přehlídky, TV pořady

Na profesionální úrovni zorganizujeme konference, přehlídky i televizní pořady. Jsme schopni manažersky uchopit jakékoliv téma veřejných i odborných konferencí, přehlídek a TV pořadů a zajistit jejich průběh od produkčního a technického řešení, až po dokonalý guest servis, ubytování a další speciální služby, dle požadavků klienta. Nahlédněte do našich referencí a kontaktujte nás, velice rádi Vám blíže osvětlíme naše služby.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Končíte s dopravou?

18.10.2020  Končíte s dopravou?

Za finanční kompenzaci, převezmeme již nasmlouvané a potvrzené objednávky na přepravu osob.

Firma: Individualtour
Stát: cz Česká republika Více...
Společenské akce a speciální požadavky

17.10.2020  Společenské akce a speciální požadavky

Realizujeme společenské akce, které se vymykají klasické produkci a vyžadují speciální a mnohdy technicky a organizátorsky náročné požadavky. Věnujeme se produkci společenských akcí již po mnoho let a podle mnoha pozitivních referencí našich klientů, můžeme s úspěchem říci, že jsme schopni plně zabezpečit hladký průběh i těch nejnáročnějších společenských akcí, které vyžadují speciální požadavky nejen na technické úrovni, ale i v oblasti kreativního řešení.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

16.10.2020  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Chcete zlepšit týmovou spolupráci Vašich zaměstnanců? Vybudovat či upevnit vztahy v týmu? Zlepšit komunikaci a zvýšit sebedůvěru a schopnosti jednotlivých členů? Obraťte se na nás a my pro Vaši firmu připravíme tembuildingovou akci na míru. Doporučujeme pořádat firemní teambuilding o počtu 6 - 16 účastníků, v ideální délce trvání 2 - 3 dny, na místě, které si sami určíte. Sestávat bude z modelových situací, diskuzí, práce ve skupinách i netradičních zážitků.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Společenské a kulturní akce na klíč

15.10.2020  Společenské a kulturní akce na klíč

Zajistíme produkčně, technicky i marketingově, společenské a kulturní akce jakéhokoliv rozsahu. Zaručíme Vaší akci hladký průběh po všech směrech, vložíme nejen dlouholeté zkušenosti, dokonalý full servis, ale hlavně originalitu a schopnost ji realizovat. Společenské a kulturní akce na klíč naší produkce se stanou nezapomenutelnými nejen našimi objednateli, ale především Vašimi návštěvníky. Kontaktujte nás, velice rádi Vám naše služby podrobně představíme.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Doprava osob se zdravotním postižením

14.10.2020  Doprava osob se zdravotním postižením

Vůz Opel Movano je vybaven elektrohydraulickou plošinou, která umožní pohodlný nástup a výstup cestujícím na invalidním vozíku. Invalidní vozíky jsou při cestování ukotveny kotvicím systémem.

Firma: Individualtour
Stát: cz Česká republika Více...
Sales promotion, prezentace značek

13.10.2020  Sales promotion, prezentace značek

Vytváříme úspěšné projekty, sales promotion, prezentace značek. Zformujeme perfektní reklamní koncept, vstupujeme s originálními nápady, funkčním technickým i organizačním řešením, jež dokážeme transformovat v dokonalou originální a výkonnou realitu. Z konceptů a vizí, se sales promotion, prezentace značek apod. pod taktovkou našich profesionálů stávají originální ucelené příběhy mající potenciál, smysl i vůli stát se nezapomenutelnými.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra ZQ320 outside

10.10.2020  Tiskárna etiket Zebra ZQ320 outside

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ320 outside je navržená pro tisk vysoce kvalitních účtenek v téměř jakémkoli prostředí a zaručuje spolehlivý výkon i během nejdelších směn. Tato cenově dostupná malá mobilní tiskárna přináší velkou obchodní hodnotu. Je připravena na nároky venkovního prostředí a byla navržena tak, aby odolala nevyhnutelným pádům. Navíc obsahuje kryt odolný proti oděru. S touto tiskárnou získáte spolehlivý, vysoce kvalitní tisk i v extrémních teplotách, chladu, dešti či sněhu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ground support, ozvučení i osvětlení

10.10.2020  Ground support, ozvučení i osvětlení

Pro Vaši akci zajistíme odborný servis i profesionální technickou podporu. To vše díky letitým zkušenostem i pozitivním referencím, které nasvědčují, že jako všechny, i ta Vaše akce bude nejen úspěšná, ale hlavně nezapomenutelná. Zajistíme ground support, ozvučení špičkovou profi technikou i originální světelné efekty vytvořené výlučně pro Váš projekt. Ground support, zastřešení, ozvučení, osvětlení či video, pouze z rukou odborníků, dovede akci ke zdárnému výsledku.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...