Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Oslavy pro rodiny s dětmi

17.7.2019  Oslavy pro rodiny s dětmi

Jste rozvětvená rodina, kterou čeká významné jubileum? Přemýšlíte, kde oslavíte kulatiny příbuzného či zlatou svatbu prarodičů? Kontaktujte nás! Náš Statek ve Starém Kolíně je ideálním místem pro všechny věkové kategorie. Nabídneme Vám a Vaší rodině nejen úžasnou tradiční hostinu, ale i příjemně strávené chvíle v krásné přírodě. Nudit se u nás nebudou ani děti! Naše zvířátka v mini Zoo je určitě potěší. Kontaktujte nás a domluvíme podrobnosti, tak aby byli všichni členové Vaší rodiny spokojeni.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Konference, přehlídky, TV pořady

16.7.2019  Konference, přehlídky, TV pořady

Na profesionální úrovni zorganizujeme konference, přehlídky i televizní pořady. Jsme schopni manažersky uchopit jakékoliv téma veřejných i odborných konferencí, přehlídek a TV pořadů a zajistit jejich průběh od produkčního a technického řešení, až po dokonalý guest servis, ubytování a další speciální služby, dle požadavků klienta. Nahlédněte do našich referencí a kontaktujte nás, velice rádi Vám blíže osvětlíme naše služby.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vstupenky na kulturní a sportovní akce

15.7.2019  Vstupenky na kulturní a sportovní akce

Vstupenky finalizované v podobě pásu na kotouči se hodí především pro evidenční a vstupní systémy sportovních stadionů, divadel nebo kin. Vstupenky obsahují ochranné prvky proti falzifikaci, jejich zadní strana často plní funkci reklamní. K nejčastěji vyráběným vstupenkám patří vstupenky do kina, na koncerty a podobné kulturní akce, vstupenky do divadla, na hudební festivaly a jiné společenské akce, vstupenky na fotbal a další sportovní akce. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální polygrafické služby

15.7.2019  Profesionální polygrafické služby

Ve výčtu služeb naší společnosti najdete komplexní polygrafické služby od předtiskové přípravy v podobě práce profesionálního grafického studia přes samotný tisk (zde nabízíme možnosti digitálního tisku, sítotisku, ofsetového tisku, UV digitálního tisku atd.) až po dokončovací práce, jako jsou řezání, skládání, lepení apod. Samozřejmostí našich služeb je odborné poradenství založené na létech zkušeností a mnoha pozitivních referencí od našich klientů. Kontaktujte nás!

Firma: KNKA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Venkovní reklama

15.7.2019  Venkovní reklama

Potřebujete zákazníky a návštěvníky oslovit ještě dříve, než k vám vkročí? Máme pro vás celou škálu variant a možností efektivního řešení venkovní reklamy. Nabízíme zcela základní formy, jako jsou potisky a polepy firemních vozidel, výloh nebo tabulí. Vytvořit pro vás můžeme i orientační a informační cedule. Pro náročnější klienty rádi navrhneme světelnou reklamu nebo zajímavou a jedinečnou 3D reklamu. Kontaktujte nás!

Firma: LN-Design, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vánoční večírek pro zaměstnance

15.7.2019  Vánoční večírek pro zaměstnance

Už jste přemýšleli, jak letos poděkujete svým zaměstnancům za dobře odvedenou práci? Pozvěte své zaměstnance na báječný Vánoční či novoroční večírek, na Statek Starý Kolín. Nejenže budou Vaši zaměstnanci nadšení, užijí si bezva den a Vy s nimi, ale zaručeně je namotivujete na další výkonný pracovní rok. Nebojte, u nás se nudit rozhodně nebudete. Zajistíme Vám a Vašim zaměstnancům bezkonkurenční zábavu v úžasném prostředí krásné přírody, ale i v našem dokonale vybaveném venkovském statku.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Visačky pro dotisk v TTR tiskárnách

14.7.2019  Visačky pro dotisk v TTR tiskárnách

Nabízíme visačky k označování či zvýraznění výrobků, a to jak bez tisku, tak s tiskem. Do kategorie visaček se řadí: visačky pro dotisk v TTR tiskárnách bez barvicí pásky (nejčastěji vyráběny z papírových termocitlivých materiálů, využití naleznou zejména při označování produktů v továrnách či k označování palet), visačky pro dotisk v TTR tiskárnách pomocí pásky (vyrábí se nejčastěji z papírových materiálů či fólií) a stromkové visačky (pro označování květin, stromků nebo keřů). Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní večírky pro obchodní partnery

14.7.2019  Firemní večírky pro obchodní partnery

Podpořte rozkvět své firmy a uspořádejte pro své obchodní partnery firemní večírek, na který nikdy nezapomenou. Pozvěte své nejdůležitější obchodní partnery na neformální firemní večírek v překrásném prostředí řeky Labe. Nabídněte jim večer plný zábavy a dobrého jídla, k tomu přidejte nějaké to promo Vašeho výrobku či služby, a budete mít vyhráno. Je dokázáno, že na přátelských vztazích se dělá ten nejlepší byznys. Kontaktujte nás, vymyslíme pro Vás nezapomenutelný program.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pryskyřičná barvicí páska AXR 900

13.7.2019  Pryskyřičná barvicí páska AXR 900

Pryskyřičná barvicí páska AXR 900 je páska vhodná pro tiskárny s tiskovou hlavou Corner Edge a Near Edge. Je určená zejména pro tisk textilních etiket, a představuje zároveň relevantní řešení pro specializované aplikace (např. sterilizace, odolnost vůči některým rozpouštědlům), které nemohou být pokryty jinými pryskyřičnými páskami. AXR 900 poskytuje vynikající odolnost vůči všem způsobům mytí textilií, žehlení a také některým druhům rozpouštědel. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kartonové obaly pro bezpečnou přepravu

13.7.2019  Kartonové obaly pro bezpečnou přepravu

Věnujeme se zakázkové výrobě kartonových obalů. Kartonové obaly nejrůznějších rozměrů poskytují vašim produktům komfort bezpečné přepravy. Kartonové obaly nabízíme v mnoha variacích dle individuálních požadavků klienta. Kontaktujte nás pro více informací, zajistíme pro vás grafický návrh, zhotovení funkční makety ještě před započetím výroby, pomoc při výběru nejvhodnějšího materiálu pro vaše potřeby a samozřejmě reklamní potisk.

Firma: KNKA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Gravírování – Praha

13.7.2019  Gravírování – Praha

Součástí naší nabídky je rovněž realizace gravírovaných reklam, informačních tabulí, cedulí a dalších ploch pro různé účely a různá umístění. Tato moderní technologie nahrazuje ruční rytí a působí velmi luxusně a exkluzivně. Pokud chcete své klienty oslovit estetickou dokonalostí a vkusem, vsaďte na gravírování. Některé z našich prací najdete na našich stránkách.

Firma: LN-Design, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Společenské akce a speciální požadavky

13.7.2019  Společenské akce a speciální požadavky

Realizujeme společenské akce, které se vymykají klasické produkci a vyžadují speciální a mnohdy technicky a organizátorsky náročné požadavky. Věnujeme se produkci společenských akcí již po mnoho let a podle mnoha pozitivních referencí našich klientů, můžeme s úspěchem říci, že jsme schopni plně zabezpečit hladký průběh i těch nejnáročnějších společenských akcí, které vyžadují speciální požadavky nejen na technické úrovni, ale i v oblasti kreativního řešení.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Termoetikety

12.7.2019  Termoetikety

Dodáváme termoetikety určené k potisku u vážicích zařízení. Termoetikety nabízíme v různém provedení: termoetikety se šíří 55 mm nebo 58 mm. Kotouče termoetiket máme skladem a jsme schopni zboží expedovat do 24 hodin. Pro kompletní nabídku našich produktů navštivte naše webové stránky.

Firemní teambuilding

12.7.2019  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Chcete zlepšit týmovou spolupráci Vašich zaměstnanců? Vybudovat či upevnit vztahy v týmu? Zlepšit komunikaci a zvýšit sebedůvěru a schopnosti jednotlivých členů? Obraťte se na nás a my pro Vaši firmu připravíme tembuildingovou akci na míru. Doporučujeme pořádat firemní teambuilding o počtu 6 - 16 účastníků, v ideální délce trvání 2 - 3 dny, na místě, které si sami určíte. Sestávat bude z modelových situací, diskuzí, práce ve skupinách i netradičních zážitků.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pryskyřičná barvicí páska AXR 800

11.7.2019  Pryskyřičná barvicí páska AXR 800

Vysoce výkonná pryskyřičná barvicí páska AXR 800 je navržená pro ty nejnáročnější aplikace, co se týká odolnosti proti teplotě, mechanickým agresím a rozpouštědlům. Páska je vhodná pro tiskárny s tiskovou hlavou Corner Edge a Near Edge. AXR 800 představuje ideální řešení pro tisk informací, které musí přetrvat po celou dobu životního cyklu výrobku. Kromě odolnosti proti otěru nabízí tato páska trvanlivost pro etikety a flexibilní obaly i v přítomnosti rozpouštědel. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...