Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Tiskárna karet Zebra ZXP Series 7

25.7.2021  Tiskárna karet Zebra ZXP Series 7

Tiskárny plastových karet Zebra ZXP Series 7 přicházejí s inovativním designem a nejnovějšími technologiemi tisku, čímž zajišťují vysoce kvalitní potisk karet a rychlý a spolehlivý výkon. Zároveň nabízejí mimořádnou hodnotu tím, že snižují celkové náklady na vlastnictví zařízení. Zakládání pásky je velmi snadné, navíc s barevně odlišenými návody a jasným ovládáním LCD panelu zvládne ovládání téměř každý. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kompletní sestava docházkového systému

25.7.2021  Kompletní sestava docházkového systému

ISD SET.
Kompletní sestava docházkového systému pro 25 zaměstnanců již od 17 900,- Kč.
Obsah sestavy:
- ISD COMBI Light - docházkový snímač
- 10m datový kabel pro propojení snímače s PC (připojení do portu COM)
- Instalační CD s docházkovým software EKD5 (licence do 25 zaměstnanců)
Zásuvkový adaptér.
25 bezkontaktních karet.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna svatebních židlí

23.7.2021  Půjčovna svatebních židlí

Provozujeme půjčovnu svatebních židlí a dalšího svatebního vybavení. Pronajímáme svatební židle včetně prostření. Vaši svatbu vybavíme od A do Z. U nás si můžete zapůjčit stoly, židle, ubrusy, potahy na židle, příbory, skleničky, talíře, vázy, svícny atd. Praha, Brno, celá ČR.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

21.7.2021  Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

Tiskárna identifikačních náramků Zebra ZD510-HC přináší kvalitní termální tisk spolu s jednoduchým systémem vkládání cartridge, jež obsahuje antimikrobiální náramky Zebra Z-Band. Pouzdro tiskárny je odolné vůči pravidelnému čištění dezinfekčními prostředky nebo UV zářením, čímž zabraňuje přenosu bakterií. Tiskárna dokáže automaticky rozpoznat velikost náramku a přizpůsobit nastavení hustoty a rychlosti tisku. Tím je zajištěna maximální kvalitu tisku a trvanlivost náramků. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vosková barvicí páska AWR8

21.7.2021  Vosková barvicí páska AWR8

Konkurenceschopná vosková barvicí páska Armor AWR8 nepřipouští žádné kompromisy, co se týče kvality a tiskových výsledků, a zároveň vyhovuje všem požadavkům tradičních voskových aplikací. Hodí se pro tisk na běžné papíry, potahované papíry, vysoce lesklé papíry i na některé syntetické materiály. Zajišťuje vysokou kvalitu tisku vertikálních čárových kódů, velmi malých textů i velkých znaků či log při stupni sytosti do 2.1 (ODR). Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Docházkový snímač ISD CADDY

21.7.2021  Docházkový snímač ISD CADDY

Ideální řešení pro zajištění kompletního docházkového systému s možností automatického ovládání zabezpečovacího systému. S terminálem lze také řešit individuální aplikace v oblasti výdeje stravy. Docházkový terminál ISD CADDY vyniká především elegantním designem.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna Zebra ZQ600 HC Series

20.7.2021  Mobilní tiskárna Zebra ZQ600 HC Series

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ600 HC Series umožňuje zdravotníkům tisknout štítky přímo v místě péče o pacienty, a pomáhá tak snižovat chyby při identifikaci a zlepšovat bezpečnost pacientů. Tato tiskárna byla navržena speciálně pro použití ve zdravotnickém prostředí - je odolná vůči čištění dezinfekčními prostředky, aby nedocházelo k šíření bakterií v nemocnicích a klinikách. Navíc je lehká a zároveň odolná, a umožňuje tak pohodlné používání po celou směnu. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

19.7.2021  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Pro Vaše zaměstnance připravíme teambuildingové akce s programem na míru Vašim potřebám. Nabízíme kurzy, které jsou založené na zážitkovém učení, zaměřené na budování a posilování týmu pomocí modelových situací. Ideální délka trvání takové akce jsou 2 - 3 dny, s počtem účastníků 6 - 16, v prostředí, které si sami vyberete. Čerpejte maximum z toho, že člověk si nejlépe zapamatuje to, co sám prožije nebo vykoná, a to až 80 %. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte víc!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárny Zebra ZQ600 Series

18.7.2021  Mobilní tiskárny Zebra ZQ600 Series

Mobilní tiskárny etiket Zebra ZQ600 Series přinášejí všechny potřebné funkce pro maximalizaci produktivity pracovníků a poskytování lepších služeb zákazníkům. Pracovníci mohou snadno tisknout vše - štítky, visačky, účtenky - přímo na místě. Tiskárny ZQ600 Series mají velký barevný displej, uživatelsky přívětivé rozhraní a snadno přizpůsobitelné menu. Jsou lehké pro pohodlné používání během celé směny, ale zároveň jsou díky vylepšenému designu odolné. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárny etiket Zebra ZQ511/ZQ521

16.7.2021  Tiskárny etiket Zebra ZQ511/ZQ521

Mobilní tiskárny etiket Zebra ZQ511 a ZQ521 přinášejí prvotřídní, odolné řešení mobilního tisku v jakémkoliv odvětví. Jsou navržené pro provoz v náročných podmínkách uvnitř i venku, poradí si s opakovanými pády, otřesy i působením přírodních vlivů. Díky nové tiskové hlavě, tiskovému mechanismu, procesoru a přidané paměti mohou pracovníci tisknout kvalitní účtenky nebo štítky na vyžádání. Tiskárny mají jednoduché uživatelské rozhraní a velká tlačítka, díky nimž je lze ovládat i v rukavicích.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket ZQ520 RFID

14.7.2021  Mobilní tiskárna etiket ZQ520 RFID

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ520 RFID přináší nové možnosti mobilního tisku – umožňuje okamžitý tisk a kódování RFID štítků kdykoliv a kdekoliv. Tiskárna je lehká, avšak dostatečně odolná pro spolehlivý provoz v terénu. Odolá opakovaným pádům, otřesům, extrémním teplotám či jiným vlivům venkovního prostředí. Navíc umožňuje snadné nastavení, správu i obsluhu, a díky velkým tlačítkům může být ovládána i v rukavicích. K dispozici je také široká nabídka příslušenství. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pořádání firemních akcí

13.7.2021  Pořádání firemních akcí

Pořádání firemních akcí. Pořádáme firemní akce na míru. Zabýváme se zejména teambuildingovými akcemi, které připravíme na míru Vašim potřebám a možnostem. Realizujeme firemní akce, jejichž cílem je zaměstnance vzdělávat, rozvíjet a utužit kolektiv. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách nebo Vám je rádi podáme osobně. Neváhejte nás proto oslovit!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

7.7.2021  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Chcete zlepšit týmovou spolupráci Vašich zaměstnanců? Vybudovat či upevnit vztahy v týmu? Zlepšit komunikaci a zvýšit sebedůvěru a schopnosti jednotlivých členů? Obraťte se na nás a my pro Vaši firmu připravíme tembuildingovou akci na míru. Doporučujeme pořádat firemní teambuilding o počtu 6 - 16 účastníků, v ideální délce trvání 2 - 3 dny, na místě, které si sami určíte. Sestávat bude z modelových situací, diskuzí, práce ve skupinách i netradičních zážitků.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra ZQ320 outside

5.7.2021  Tiskárna etiket Zebra ZQ320 outside

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ320 outside slouží pro tisk vysoce kvalitních účtenek v téměř jakémkoli prostředí a zaručuje spolehlivý výkon i během nejdelších směn. Tato malá cenově dostupná mobilní tiskárna přináší velkou obchodní hodnotu. ZQ320 outside je připravena na nároky venkovního prostředí a odolává nevyhnutelným pádům. Její kryt je navíc odolný proti oděru. S touto tiskárnou získáte spolehlivý, vysoce kvalitní tisk i v extrémních teplotách, chladu, dešti či sněhu. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna Zebra ZQ310 outside

28.6.2021  Mobilní tiskárna Zebra ZQ310 outside

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ310 outside je skvělým řešením pro mobilní pracovníky, kteří potřebují spolehlivý tisk etiket a účtenek přímo v terénu. Tato malá, lehká, kompaktní tiskárna zajišťuje tisk vysoce kvalitních účtenek v téměř jakémkoliv prostředí (extrémní teplo, zima, déšť, sněžení, prach). Zároveň díky baterii PowerPrecision+ a automatickému přepínání do režimu spánku zaručuje dostatek energie pro práci i během nejdelších směnách - to vše za dostupnou cenu. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...