Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Korporátní eventy, firemní akce

18.11.2018  Korporátní eventy, firemní akce

Jsme si vědomi důležitosti jakýchkoliv firemních aktivit, ať už jde o významné firemní události spojené s obchodními partnery, klienty, zákazníky či zaměstnance. Korporátní eventy nadnárodního významu či firemní akce upevňující vnitřní vztahy jsou pro nás stejně důležité, jako pro Vás. A jsme připraveni vložit do jejich přípravy veškeré odborné znalosti, letité zkušenosti i nejlepší technické a personální zabezpečení. Zajistíme Vaším korporátním eventům a firemním akcím úspěch!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pořádání firemních akcí

18.11.2018  Pořádání firemních akcí

Pořádání firemních akcí. Pořádáme firemní akce na míru. Zabýváme se zejména teambuildingovými akcemi, které připravíme na míru Vašim potřebám a možnostem. Realizujeme firemní akce, jejichž cílem je zaměstnance vzdělávat, rozvíjet a utužit kolektiv. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách nebo Vám je rádi podáme osobně. Neváhejte nás proto oslovit!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Světelná reklama k dokonalé propagaci

17.11.2018  Světelná reklama k dokonalé propagaci

Být úspěšný znamená být vidět! S naší světelnou reklamou vidět rozhodně budete. Naším cílem je zhotovit vaší firmě světelnou reklamu, která nenechá nikoho na pochybách, že jste tu, připraveni splnit požadavky svých klientů. Máme výborné zkušenosti s podsvícenými LED diodami, 2D i 3D neonovými trubicemi. Kontaktujte nás, velice rádi vám vše osvětlíme.

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Oslavy pro rodiny s dětmi

17.11.2018  Oslavy pro rodiny s dětmi

Jste rozvětvená rodina, kterou čeká významné jubileum? Přemýšlíte, kde oslavíte kulatiny příbuzného či zlatou svatbu prarodičů? Kontaktujte nás! Náš Statek ve Starém Kolíně je ideálním místem pro všechny věkové kategorie. Nabídneme Vám a Vaší rodině nejen úžasnou tradiční hostinu, ale i příjemně strávené chvíle v krásné přírodě. Nudit se u nás nebudou ani děti! Naše zvířátka v mini Zoo je určitě potěší. Kontaktujte nás a domluvíme podrobnosti, tak aby byli všichni členové Vaší rodiny spokojeni.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Konference, přehlídky, TV pořady

16.11.2018  Konference, přehlídky, TV pořady

Na profesionální úrovni zorganizujeme konference, přehlídky i televizní pořady. Jsme schopni manažersky uchopit jakékoliv téma veřejných i odborných konferencí, přehlídek a TV pořadů a zajistit jejich průběh od produkčního a technického řešení, až po dokonalý guest servis, ubytování a další speciální služby, dle požadavků klienta. Nahlédněte do našich referencí a kontaktujte nás, velice rádi Vám blíže osvětlíme naše služby.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální polygrafické služby

15.11.2018  Profesionální polygrafické služby

Ve výčtu služeb naší společnosti najdete komplexní polygrafické služby od předtiskové přípravy v podobě práce profesionálního grafického studia přes samotný tisk (zde nabízíme možnosti digitálního tisku, sítotisku, ofsetového tisku, UV digitálního tisku atd.) až po dokončovací práce, jako jsou řezání, skládání, lepení apod. Samozřejmostí našich služeb je odborné poradenství založené na létech zkušeností a mnoha pozitivních referencí od našich klientů. Kontaktujte nás!

Firma: KNKA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Venkovní reklama

15.11.2018  Venkovní reklama

Potřebujete zákazníky a návštěvníky oslovit ještě dříve, než k vám vkročí? Máme pro vás celou škálu variant a možností efektivního řešení venkovní reklamy. Nabízíme zcela základní formy, jako jsou potisky a polepy firemních vozidel, výloh nebo tabulí. Vytvořit pro vás můžeme i orientační a informační cedule. Pro náročnější klienty rádi navrhneme světelnou reklamu nebo zajímavou a jedinečnou 3D reklamu. Kontaktujte nás!

Firma: LN-Design, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vánoční večírek pro zaměstnance

15.11.2018  Vánoční večírek pro zaměstnance

Už jste přemýšleli, jak letos poděkujete svým zaměstnancům za dobře odvedenou práci? Pozvěte své zaměstnance na báječný Vánoční či novoroční večírek, na Statek Starý Kolín. Nejenže budou Vaši zaměstnanci nadšení, užijí si bezva den a Vy s nimi, ale zaručeně je namotivujete na další výkonný pracovní rok. Nebojte, u nás se nudit rozhodně nebudete. Zajistíme Vám a Vašim zaměstnancům bezkonkurenční zábavu v úžasném prostředí krásné přírody, ale i v našem dokonale vybaveném venkovském statku.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Popis korku pro vinaře

14.11.2018  Popis korku pro vinaře

Nabízíme službu laserového popisu korku pro vinaře. Dobré kvalitní víno, to je hlavně prestiž. Dejte vědět, že právě tohle víno pochází z vaší vinice! Dejte vědět svým zákazníků, ke komu se mají vracet a po jaké značce se ptát. Zajistíme laserový popis korku pro vaše vína. Kontaktujte nás, velice rádi vám navrhneme design popisu. Jsme spolehliví, jsme flexibilní a jsme tady pro vás!

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní večírky pro obchodní partnery

14.11.2018  Firemní večírky pro obchodní partnery

Podpořte rozkvět své firmy a uspořádejte pro své obchodní partnery firemní večírek, na který nikdy nezapomenou. Pozvěte své nejdůležitější obchodní partnery na neformální firemní večírek v překrásném prostředí řeky Labe. Nabídněte jim večer plný zábavy a dobrého jídla, k tomu přidejte nějaké to promo Vašeho výrobku či služby, a budete mít vyhráno. Je dokázáno, že na přátelských vztazích se dělá ten nejlepší byznys. Kontaktujte nás, vymyslíme pro Vás nezapomenutelný program.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tepelná tiskárna - datumovka LP 300 D

14.11.2018  Tepelná tiskárna - datumovka LP 300 D

Elektrická tepelná tiskárna LP-300D je automatický stroj s regulací teploty, který používá tepelnou tiskovou pásku. Vyznačuje se ostrým tiskem, který rychle zasychá, nelepí se a odstraňuje se velmi těžko (má dobrou přilnavost). Znaky lze tisknout na tenký karton, papír, kůži, plastovou a hliníkovou fólii. LP-300D může tisknout manuálně s použitím nožního ovládání (pedálek s mikrospínačem), automaticky s nastavením na stroji nebo může být automaticky řízená povelem jiného zařízení (baličky).

Firma: C & C LÍNĚ spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

13.11.2018  Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

Aplikátor etiket bez tisku 3115-NV Wipe On od Lable-Aire zaručuje snadnější a rychlejší nanášení etiket pomocí technologie Wipe On, která spočívá v nanesení etikety aplikačním kartáčem. Aplikátor se vyznačuje rychlostí, přesností i jednoduchostí, a rovněž i vlastnostmi, které zajistí snížení provozních nákladů a zvýšení produktivity na vašem pracovišti. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kartonové obaly pro bezpečnou přepravu

13.11.2018  Kartonové obaly pro bezpečnou přepravu

Věnujeme se zakázkové výrobě kartonových obalů. Kartonové obaly nejrůznějších rozměrů poskytují vašim produktům komfort bezpečné přepravy. Kartonové obaly nabízíme v mnoha variacích dle individuálních požadavků klienta. Kontaktujte nás pro více informací, zajistíme pro vás grafický návrh, zhotovení funkční makety ještě před započetím výroby, pomoc při výběru nejvhodnějšího materiálu pro vaše potřeby a samozřejmě reklamní potisk.

Firma: KNKA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Gravírování – Praha

13.11.2018  Gravírování – Praha

Součástí naší nabídky je rovněž realizace gravírovaných reklam, informačních tabulí, cedulí a dalších ploch pro různé účely a různá umístění. Tato moderní technologie nahrazuje ruční rytí a působí velmi luxusně a exkluzivně. Pokud chcete své klienty oslovit estetickou dokonalostí a vkusem, vsaďte na gravírování. Některé z našich prací najdete na našich stránkách.

Firma: LN-Design, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Popis reklamních upomínkových předmětů

13.11.2018  Popis reklamních upomínkových předmětů

Realizujeme profesionální popisy reklamních a upomínkových předmětů. Už jste přemýšleli, čím obdarujete svého obchodního partnera, jak zajistíte, aby se k vám vaši klienti stále vraceli? Reklamní či upomínkový předmět, který upoutá pozornost právě v tu chvíli, kdy bude klient potřebovat vaši službu či produkt, je neocenitelnou službou. Zajistíme, aby popisy ve formě loga či grafické značky byly efektní a efektivní zároveň, elegantní a přitom všeříkající. Kontaktujte nás pro konkrétní informace.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...