Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Plastické 3D písmo

15.12.2017  Plastické 3D písmo

Zhotovujeme světelné 3D plastické písmo. Tato forma světelné reklamy je velmi efektivním prvkem na zviditelnění. Světelné plastické 3D písmo je možné umístit v exteriéru i interiéru. Umísťujeme ho například na fasádu budovy, na recepce a vstupy budov, na zviditelnění na promo a prezentačních akcích. Plastické 3D písmo je možné zhotovit v jakékoli velikosti. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Firma: HANTON s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
Grafiké návrhy

14.12.2017  Grafiké návrhy

Grafik + grafické studio zpracují: corporate identity, logo, dopisní papír a hlavičkový papír, vizitky, propagační tiskoviny, letáky, brožury, firemní noviny a časopisy, velkoplošné tiskoviny, bilboardy. Návrhy webových stránek. Ideové zpracování kampaní po jejich realizaci.

Firma: David Rubek
Stát: cz Česká republika Více...
Realizace konferencí i dětských večírků

14.12.2017  Realizace konferencí i dětských večírků

V oboru agenturních služeb jsme profesionály s mnoha léty praxe a mořem zkušeností. V našem repertoáru pozitivních referencí najdete realizace všech možných typů akcí, například firemní večírky, konference, diskotéky i dětská představení. Jsme schopni zajistit náležitý program, účinkující, DJ, kapely apod. Samozřejmostí je perfektní zajištění technického řešení, tedy profesionální ozvučení i osvětlení, zajistíme také mobilní pódium a další důležité detaily. Kontaktujte nás!

Sales promotion, prezentace značek

14.12.2017  Sales promotion, prezentace značek

Vytváříme úspěšné projekty, sales promotion, prezentace značek. Zformujeme perfektní reklamní koncept, vstupujeme s originálními nápady, funkčním technickým i organizačním řešením, jež dokážeme transformovat v dokonalou originální a výkonnou realitu. Z konceptů a vizí, se sales promotion, prezentace značek apod. pod taktovkou našich profesionálů stávají originální ucelené příběhy mající potenciál, smysl i vůli stát se nezapomenutelnými.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Focení večírků a akcí

14.12.2017  Focení večírků a akcí

Nafotit večírek tak, aby jste se mohli fotkami chlubit je umění, které ovládáme. Budete se při jejich prohlížení znovu bavit a nikdo se nebude stydět!

Firma: BOHEMIA WERBUNG s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Smaltované hrnky s potiskem

14.12.2017  Smaltované hrnky s potiskem

Smaltované hrnky - klasika se vrací. U nás Vám můžeme vyrobit Vaše firemní smaltované hrnky s kvalitním potiskem odolným vůči myčkám i hrubšímu zacházení. Metoda potisku - sítotisk - nejkvalitnější metoda aplikace grafiky.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Podložky pod SPZ s reklamním potiskem

14.12.2017  Podložky pod SPZ s reklamním potiskem

Podložky pod SPZ - registrační značky jsou originálním nosičem reklam. Naše podložky pod RZ (dříve SPZ) s jedinečným systémem posuvných zámků a ATESTEM 8S odpovídají evropským normám. Samozřejmostí je jedno i vícebarevný potisk dle přání zákazníka. Podložky můžeme dodat i bez potisku, případně potisknout podložky dodané zákazníkem. Cenově nejvýhodnější je dodání podložek pod registrační značky včetně potisku.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
POP a POS reklama

13.12.2017  POP a POS reklama

Věnujeme se výrobě POP a POS reklamy jako prvku na podporu prodeje. POP a POS reklama představuje mnoho možnosti jak zpropagovat různé produkty a služby - zhotovujeme poutače, bannery, vlajky, police, stojany, prodejní stánky a pulty. Dobře zvolená POP/POS reklama dokáže upoutat zákazníkovu pozornost a ovlivnit jeho konečné rozhodnutí o koupi. Galerii námi vytvořené reklamy si můžete prohlédnout na naší webové stránce. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Firma: HANTON s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
Lepení štítků, popisků, grafických prvků

13.12.2017  Lepení štítků, popisků, grafických prvků

Zabýváme se lepením štítků, popisků a grafických prvků dovnitř a na produkty, dle potřeb a požadavků zákazníka. Informace, technické parametry, cena, ale rovněž značka výrobce či samotného výrobku, to jsou údaje, které prodávají, informují a napomáhají zákazníkovi rozhodnout se. A že nemáte kapacity na vlepování? Obraťte se na nás, velice rádi Vám s tímto problémem pomůžeme. Kontaktujte nás, jsme profesionálové nejen v oboru lepení štítků, popisků a grafických prvků.

Firma: PREBALTO.CZ
Stát: cz Česká republika Více...
Zachyťte své zážitky na fotokalendář

13.12.2017  Zachyťte své zážitky na fotokalendář

Nabízíme možnost zachytit zážitky na fotokalendář. Nejtěžším úkolem celého procesu je obvykle výběr fotek, které Vás budou provázet po celý další rok. Ty nejosobnější snímky zachycující chvíle štěstí a pohody dokáží vykouzlit úsměv na tváři pokaždé, když na nich spočine Váš zrak. Zachyťte na fotokalendář nejen zážitky, ale i vzpomínky a třeba své milované, které nemáte čas dostatečně vídat. Kontaktujte nás, vytvoříme pro Vás kalendář nástěnný, ale i stolní.

Firma: ŠIPKY-DÁRKY.CZ
Stát: cz Česká republika Více...
KLIK-KLAP - Základní sestava I

12.12.2017  KLIK-KLAP - Základní sestava I

Jako přímí výrobci našich autorských hraček KLIK-KLAP nabízíme malo i velkoobchodní spolupráci. Z našeho sortimentu nyní představujeme stavebnici KLIK-KLAP - Základní sestava I, obsahuje 40 dílů & 60 párů druků & 120 vrutů = 3.663 spojů. Naše česká dřevěná KLIK-KLAP® hračka umožňuje pomocí druků vytváříte tisíce otočných i pevných sestav. Hračky s CE certifikaci od ITC Zlín. Více na našem webu. Ruční výroba. Neváhejte nás kontaktovat.

Firma: Ing. Jiří MODR
Stát: cz Česká republika Více...
Logo a jednotný styl vizuální komunikace

12.12.2017  Logo a jednotný styl vizuální komunikace

Tvoříme nová loga, zpracováváme i úpravy starších log.
Vždy k logu zpracováváme navštívenky a dopisní papíry.
Dále grafické manuály, desky, katalogy, letáčky, razítka.
Dobré logo vystihuje charakter firmy.

Firma: BOHEMIA WERBUNG s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Balení a rozesílání produktů

11.12.2017  Balení a rozesílání produktů

Ručně zkompletujeme, kvalitně zabalíme a spolehlivě rozešleme Vaše produkty k Vašim odběratelům. Na nás se můžete spolehnout! V oboru balení, kompletování a distribuce výrobků máme letité zkušenosti. Jsme rychlí, pečliví a maximálně spolehliví. Balení produktů do kvalitních PVC folií a rozesílání prostřednictvím kurýrní či smluvní dopravy, je pro nás otázka profesionality, a pro Vás úspora času a zbytečného stresu. Kontaktujte nás, jsme tady pro Vás!

Firma: PREBALTO.CZ
Stát: cz Česká republika Více...
Reklamní potisk jako propagace firmy

11.12.2017  Reklamní potisk jako propagace firmy

Zabýváme se profesionální reklamní činností, zajistíme Vaší firmě skvělou propagaci ve formě reklamního potisku. Reklamní předměty jsou vynikající formou jak na sebe upozornit. Darujte svým zákazníkům a obchodním partnerům reklamní předmět s logem Vaší firmy. Je ověřeno, že klienti se obvykle obrací na známou značku. A reklamními předměty si zajistíte, aby logo Vaší firmy měli neustále na očích. Propagujte svou firmu reklamním potiskem!

Firma: ŠIPKY-DÁRKY.CZ
Stát: cz Česká republika Více...
Ground support, ozvučení i osvětlení

11.12.2017  Ground support, ozvučení i osvětlení

Pro Vaši akci zajistíme odborný servis i profesionální technickou podporu. To vše díky letitým zkušenostem i pozitivním referencím, které nasvědčují, že jako všechny, i ta Vaše akce bude nejen úspěšná, ale hlavně nezapomenutelná. Zajistíme ground support, ozvučení špičkovou profi technikou i originální světelné efekty vytvořené výlučně pro Váš projekt. Ground support, zastřešení, ozvučení, osvětlení či video, pouze z rukou odborníků, dovede akci ke zdárnému výsledku.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...