Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Sales promotion, prezentace značek

21.3.2019  Sales promotion, prezentace značek

Vytváříme úspěšné projekty, sales promotion, prezentace značek. Zformujeme perfektní reklamní koncept, vstupujeme s originálními nápady, funkčním technickým i organizačním řešením, jež dokážeme transformovat v dokonalou originální a výkonnou realitu. Z konceptů a vizí, se sales promotion, prezentace značek apod. pod taktovkou našich profesionálů stávají originální ucelené příběhy mající potenciál, smysl i vůli stát se nezapomenutelnými.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

20.3.2019  Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

Aplikátor etiket bez tisku Lable-Aire 3115-NV Wipe On umožňuje snadnější a rychlejší nanášení etiket pomocí technologie Wipe On, která spočívá v nanesení etikety aplikačním kartáčem. Aplikátor přináší rychlost, přesnost i jednoduchost a další vlastnosti, které zajišťují snížení provozních nákladů a zvýšení produktivity na vašem pracovišti. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Digitální tisk a firemní prezentace

20.3.2019  Digitální tisk a firemní prezentace

Digitální tisk je jednou z našich velice vyhledávaných služeb. Jeho hlavní výhodou je možnost levné realizace malonákladových zakázek. Toužíte-li po profesionálně zpracovaných vizitkách, pozvánkách, firemních hlavičkových papírech? Svěřte se do našich rukou, na vaší firemní prezentaci se naše dlouholeté zkušenosti odrazí. Kontaktujte nás pro více informací, velice rádi vám předložíme podrobné návrhy a cenové relace naší budoucí spolupráce.

Firma: KNKA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řezaná grafika

20.3.2019  Řezaná grafika

Řezaná grafika představuje cenově dostupný a zároveň velmi účinný propagační prostředek. Své publikum můžete oslovit na mnoha různých plochách – ať už jsou to tabule, okna, výlohy a další skleněné plochy, ale také auta nebo mnoho jiných míst. Aby grafika splnila svůj účel, musí být správně navržená a profesionálně zpracovaná. Proto se kdykoli obraťte na nás.

Firma: LN-Design, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Polepy výloh – Praha

18.3.2019  Polepy výloh – Praha

Výloha je první a velmi významný nosič informací pro potenciální zákazníky. S námi můžete sdělit to nejdůležitější, a to profesionálním a vkusným způsobem. Navrhujeme a zpracováváme polepy pro komerční výlohy v Praze. Výsledky naší práce můžete vidět nejen v ulicích, ale také na naší webové stránce.

Firma: LN-Design, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ground support, ozvučení i osvětlení

18.3.2019  Ground support, ozvučení i osvětlení

Pro Vaši akci zajistíme odborný servis i profesionální technickou podporu. To vše díky letitým zkušenostem i pozitivním referencím, které nasvědčují, že jako všechny, i ta Vaše akce bude nejen úspěšná, ale hlavně nezapomenutelná. Zajistíme ground support, ozvučení špičkovou profi technikou i originální světelné efekty vytvořené výlučně pro Váš projekt. Ground support, zastřešení, ozvučení, osvětlení či video, pouze z rukou odborníků, dovede akci ke zdárnému výsledku.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna svatebních židlí

18.3.2019  Půjčovna svatebních židlí

Provozujeme půjčovnu svatebních židlí a dalšího svatebního vybavení. Pronajímáme svatební židle včetně prostření. Vaši svatbu vybavíme od A do Z. U nás si můžete zapůjčit stoly, židle, ubrusy, potahy na židle, příbory, skleničky, talíře, vázy, svícny atd. Praha, Brno, celá ČR.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Realizace výstav na klíč

17.3.2019  Realizace výstav na klíč

Realizace expozic a výstav je zcela zásadním oborem činnosti naší společnosti. Věnujeme se projektům uměleckým i komerčním a kvalitu naší práce dokazuje celá paleta stálých expozic, které si můžete prohlédnout na mnoha místech České republiky nebo si o nich alespoň udělat představu na našich stránkách. Pro realizaci výstavy na klíč nenajdete lepšího partnera

Firma: LN-Design, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Velkoplošný tisk

16.3.2019  Velkoplošný tisk

Mezi služby našeho tiskového a grafického studia patří rovněž nabídka velkoplošného tisku. Disponujeme kvalitní technologií pro velkoplošný tisk a mnohaletými zkušenostmi, které rádi proměníme v dokonalý reklamní banner, poutač, tabuli, billboard apod. Vzhledem ke komplexnosti našich služeb můžete očekávat profesionální grafický návrh, samotný tisk i následnou instalaci samolepících fólií na okna, dopravní prostředky, PVC desky, reklamní stojany atd. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: KNKA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Světelná reklama

16.3.2019  Světelná reklama

Světelná reklama není žádný nový vynález, přesto byste i dnes jen těžko hledali atraktivnější a výraznější formu propagace. V naší společnosti pro vás navrhneme světelný poutač, který bude originální, vkusný a dá vědět návštěvníkům, že si na prezentaci své firmy dáváte záležet a že máte co nabídnout.

Firma: LN-Design, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní akce, eventy, obchodní setkání

16.3.2019  Firemní akce, eventy, obchodní setkání

Zorganizujeme firemní akce, eventy i obchodní setkání do nejmenších detailů. Vytvoříme koncept, vypracujeme scénář a poté zajistíme jeho realizaci, a to od techniky, cateringu, zábavy, až třeba po malý dárek na závěr. Ať už potřebujete zajistit firemní akci pro tisíce lidí nebo eventy pro malé skupiny či obchodní setkání pro TOP management, v našem žebříčku priorit bude právě ta Vaše akce vždy na prvním místě. Na nás se můžete spolehnout. Kontaktujte nás!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Produkční a technická podpora akcí

15.3.2019  Produkční a technická podpora akcí

Zajistíme Vašim hudebním a společenským akcím profesionální produkční a technickou podporu. Připravíme na míru potřebám a potenciálu připravované akce prostorové řešení, kompletní programové řešení, technické, bezpečnostní a jiné zabezpečení, marketing, reklamu a samozřejmě i personální obsazení profi odborníky, pro bezproblémový průběh. Zabýváme se produkční a technickou podporou akcí již mnoho let a vždy se skvělým výsledkem. Kontaktujte nás!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

14.3.2019  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Pro Vaše zaměstnance připravíme teambuildingové akce s programem na míru Vašim potřebám. Nabízíme kurzy, které jsou založené na zážitkovém učení, zaměřené na budování a posilování týmu pomocí modelových situací. Ideální délka trvání takové akce jsou 2 - 3 dny, s počtem účastníků 6 - 16, v prostředí, které si sami vyberete. Čerpejte maximum z toho, že člověk si nejlépe zapamatuje to, co sám prožije nebo vykoná, a to až 80 %. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte víc!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní dárkové krabičky

14.3.2019  Kvalitní dárkové krabičky

Kvalitní dárkové krabičky. Dodáváme dárkové krabičky všech tvarů a rozměrů. Nabízíme Vám dárkové krabičky z kvalitní dvouvrstvé vlnité lepenky a krabice v různých barevných kombinacích. Mimo jiné zde naleznete také soupravu dětského papírového nábytku (židle, stůl, krabice na hračky, papírový koš, chaloupka).

Firma: PACK SHOP Model Obaly, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Reklamní potisk z rukou profesionálů

13.3.2019  Reklamní potisk z rukou profesionálů

V oboru reklamního potisku a potisku reklamních předmětů se pohybujeme již dlouhou dobu. Disponujeme nejrůznějšími technologiemi a zkušenými odborníky, jež zaručí, že reklamní potisk bude naprosto dokonalý. Očekávat od nás můžete profesionalitu a um v použití tamponového tisku, sítotisku, termotransférového tisku; rovněž disponujeme technologií laserového popisu, strojní výšivky, či ražby tedy technologie formování materiálu pomocí raznic.

Firma: KNKA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...