Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Bannerové kampaně na Stolaři-Truhláři.cz

22.5.2019  Bannerové kampaně na Stolaři-Truhláři.cz

Portál Stolaři-Truhláři.cz je inzertně informační webový portál s truhlářskou tématikou. Kromě firemních zápisů pro výrobce a jejich dodavatele a uveřejňování reklamních článků nabízíme také samostatné bannerové kampaně časového typu. Nabízíme výrobu statického banneru na zakázku.

Firma: Stolaři-Truhláři.cz
Stát: cz Česká republika Více...
Prezentace prodejců formou PR článků

22.5.2019  Prezentace prodejců formou PR článků

Na webovém portálu Stolaři-Truhláři.cz s truhlářskou tématikou je možnost představit společnost či její produkty formou PR článku. Nabídka je vhodná pro prodejce všeho potřebného k práci truhláře (dřevomateriál, stroje, nástroje, nářadí, vybavení dílen, laků, barev, kování, vzduchotechniky...)
Součástí je 5 obrázků a hypertextový odkaz. Články je možno uveřejňovat během celého roku v rámci placených firemních registrací nebo jednorázově.

Firma: Stolaři-Truhláři.cz
Stát: cz Česká republika Více...
Reklamní potisk z rukou profesionálů

22.5.2019  Reklamní potisk z rukou profesionálů

V oboru reklamního potisku a potisku reklamních předmětů se pohybujeme již dlouhou dobu. Disponujeme nejrůznějšími technologiemi a zkušenými odborníky, jež zaručí, že reklamní potisk bude naprosto dokonalý. Očekávat od nás můžete profesionalitu a um v použití tamponového tisku, sítotisku, termotransférového tisku; rovněž disponujeme technologií laserového popisu, strojní výšivky, či ražby tedy technologie formování materiálu pomocí raznic.

Firma: KNKA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Realizace výstav na klíč

22.5.2019  Realizace výstav na klíč

Realizace expozic a výstav je zcela zásadním oborem činnosti naší společnosti. Věnujeme se projektům uměleckým i komerčním a kvalitu naší práce dokazuje celá paleta stálých expozic, které si můžete prohlédnout na mnoha místech České republiky nebo si o nich alespoň udělat představu na našich stránkách. Pro realizaci výstavy na klíč nenajdete lepšího partnera

Firma: LN-Design, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Velkoplošný tisk

21.5.2019  Velkoplošný tisk

Mezi služby našeho tiskového a grafického studia patří rovněž nabídka velkoplošného tisku. Disponujeme kvalitní technologií pro velkoplošný tisk a mnohaletými zkušenostmi, které rádi proměníme v dokonalý reklamní banner, poutač, tabuli, billboard apod. Vzhledem ke komplexnosti našich služeb můžete očekávat profesionální grafický návrh, samotný tisk i následnou instalaci samolepících fólií na okna, dopravní prostředky, PVC desky, reklamní stojany atd. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: KNKA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Světelná reklama

21.5.2019  Světelná reklama

Světelná reklama není žádný nový vynález, přesto byste i dnes jen těžko hledali atraktivnější a výraznější formu propagace. V naší společnosti pro vás navrhneme světelný poutač, který bude originální, vkusný a dá vědět návštěvníkům, že si na prezentaci své firmy dáváte záležet a že máte co nabídnout.

Firma: LN-Design, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní akce, eventy, obchodní setkání

21.5.2019  Firemní akce, eventy, obchodní setkání

Zorganizujeme firemní akce, eventy i obchodní setkání do nejmenších detailů. Vytvoříme koncept, vypracujeme scénář a poté zajistíme jeho realizaci, a to od techniky, cateringu, zábavy, až třeba po malý dárek na závěr. Ať už potřebujete zajistit firemní akci pro tisíce lidí nebo eventy pro malé skupiny či obchodní setkání pro TOP management, v našem žebříčku priorit bude právě ta Vaše akce vždy na prvním místě. Na nás se můžete spolehnout. Kontaktujte nás!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Truhláři na portálu Stolaři-Truhláři.cz

21.5.2019  Truhláři na portálu Stolaři-Truhláři.cz

Efektivní cesta jak dovést zákazníky přímo k vám. Výrobci jsou zde přehledně řazeni v kategoriích podle oboru činnosti a podle krajů, které je Vaše výroba schopna obsloužit. Prezentujte svou firmu či živnost pomocí firemního zápisu. Nabízíme zjednodušený zápis zdarma, zpoplatněný standardní zápis a plnohodnotný zápis, u kterého je už možné využívat veškeré funkce portálu.

Firma: Stolaři-Truhláři.cz
Stát: cz Česká republika Více...
Inzerujte ZDARMA na Stolaři-Truhláři.cz

21.5.2019  Inzerujte ZDARMA na Stolaři-Truhláři.cz

Na internetovém portálu pro truhláře mají registrované firmy i čtenáři možnost inzerovat - nabízet či poptávat v těchto kategoriích: bazar strojů a nástrojů; materiál, dřevo, řezivo; přebytky z dílen; zaměstnání; spolupráce a ostatní. Inzerce je zdarma.

Firma: Stolaři-Truhláři.cz
Stát: cz Česká republika Více...
Webový portál Stolaři-Truhláři.cz

21.5.2019  Webový portál Stolaři-Truhláři.cz

Inzertní a informační portál s truhlářskou tématikou pro uživatele nabízí spoustu funkcí. Nabízíme firemní zápisy v katalogu firem Výrobci (truhláři, nábytkáři, řezbáři, stolaři...) a Dodavatelé (dodávající vše potřebné k práci výrobce - stroje, nástroje, dřevomateriály, příslušenství, služby...). Nabízíme i registrace zdarma. Prezentujte se prostřednictvím zápisu s logem, PR článku, fotogalerie nebo bannerové kampaně. Inzerce zdarma.

Firma: Stolaři-Truhláři.cz
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárny Zebra ZQ600 Series

20.5.2019  Mobilní tiskárny Zebra ZQ600 Series

Mobilní tiskárny etiket Zebra ZQ600 Series nabízejí všechny funkce, které jsou potřebné pro maximalizaci produktivity pracovníků a poskytování lepších služeb zákazníkům. Pracovníci mohou snadno tisknout vše od štítků a visaček až po účtenky přímo na místě. Tiskárny ZQ600 Series mají velký barevný displej, uživatelsky přívětivé rozhraní a snadno přizpůsobené menu. Jsou lehké pro pohodlné používání během celé směny, zároveň jsou však díky vylepšenému designu odolné. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Produkční a technická podpora akcí

20.5.2019  Produkční a technická podpora akcí

Zajistíme Vašim hudebním a společenským akcím profesionální produkční a technickou podporu. Připravíme na míru potřebám a potenciálu připravované akce prostorové řešení, kompletní programové řešení, technické, bezpečnostní a jiné zabezpečení, marketing, reklamu a samozřejmě i personální obsazení profi odborníky, pro bezproblémový průběh. Zabýváme se produkční a technickou podporou akcí již mnoho let a vždy se skvělým výsledkem. Kontaktujte nás!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

19.5.2019  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Pro Vaše zaměstnance připravíme teambuildingové akce s programem na míru Vašim potřebám. Nabízíme kurzy, které jsou založené na zážitkovém učení, zaměřené na budování a posilování týmu pomocí modelových situací. Ideální délka trvání takové akce jsou 2 - 3 dny, s počtem účastníků 6 - 16, v prostředí, které si sami vyberete. Čerpejte maximum z toho, že člověk si nejlépe zapamatuje to, co sám prožije nebo vykoná, a to až 80 %. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte víc!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní dárkové krabičky

19.5.2019  Kvalitní dárkové krabičky

Kvalitní dárkové krabičky. Dodáváme dárkové krabičky všech tvarů a rozměrů. Nabízíme Vám dárkové krabičky z kvalitní dvouvrstvé vlnité lepenky a krabice v různých barevných kombinacích. Mimo jiné zde naleznete také soupravu dětského papírového nábytku (židle, stůl, krabice na hračky, papírový koš, chaloupka).

Firma: PACK SHOP Model Obaly, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba firemních kartonových pořadačů

18.5.2019  Výroba firemních kartonových pořadačů

Zabýváme se výrobou firemních kartonových pořadačů z tištěných a laminovaných archů. Nezáleží na tom, zda potřebujete pouhých několik kusů firemních kartonových pořadačů nebo požadujete mnohatisícovou kolekci v různých formátech, naše služby uspokojí každého zákazníka. Kontaktuje naše pracovníky s vašimi požadavky, jako je síla hřbetu, použitá mechanika či povrchová úprava. Věříme, že tak jako tisíce našich zákazníku i vy budete plně spokojeni s našimi službami.

Firma: KNKA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...