Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Konference, přehlídky, TV pořady

21.1.2019  Konference, přehlídky, TV pořady

Na profesionální úrovni zorganizujeme konference, přehlídky i televizní pořady. Jsme schopni manažersky uchopit jakékoliv téma veřejných i odborných konferencí, přehlídek a TV pořadů a zajistit jejich průběh od produkčního a technického řešení, až po dokonalý guest servis, ubytování a další speciální služby, dle požadavků klienta. Nahlédněte do našich referencí a kontaktujte nás, velice rádi Vám blíže osvětlíme naše služby.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální polygrafické služby

20.1.2019  Profesionální polygrafické služby

Ve výčtu služeb naší společnosti najdete komplexní polygrafické služby od předtiskové přípravy v podobě práce profesionálního grafického studia přes samotný tisk (zde nabízíme možnosti digitálního tisku, sítotisku, ofsetového tisku, UV digitálního tisku atd.) až po dokončovací práce, jako jsou řezání, skládání, lepení apod. Samozřejmostí našich služeb je odborné poradenství založené na létech zkušeností a mnoha pozitivních referencí od našich klientů. Kontaktujte nás!

Firma: KNKA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Venkovní reklama

20.1.2019  Venkovní reklama

Potřebujete zákazníky a návštěvníky oslovit ještě dříve, než k vám vkročí? Máme pro vás celou škálu variant a možností efektivního řešení venkovní reklamy. Nabízíme zcela základní formy, jako jsou potisky a polepy firemních vozidel, výloh nebo tabulí. Vytvořit pro vás můžeme i orientační a informační cedule. Pro náročnější klienty rádi navrhneme světelnou reklamu nebo zajímavou a jedinečnou 3D reklamu. Kontaktujte nás!

Firma: LN-Design, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vánoční večírek pro zaměstnance

20.1.2019  Vánoční večírek pro zaměstnance

Už jste přemýšleli, jak letos poděkujete svým zaměstnancům za dobře odvedenou práci? Pozvěte své zaměstnance na báječný Vánoční či novoroční večírek, na Statek Starý Kolín. Nejenže budou Vaši zaměstnanci nadšení, užijí si bezva den a Vy s nimi, ale zaručeně je namotivujete na další výkonný pracovní rok. Nebojte, u nás se nudit rozhodně nebudete. Zajistíme Vám a Vašim zaměstnancům bezkonkurenční zábavu v úžasném prostředí krásné přírody, ale i v našem dokonale vybaveném venkovském statku.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní večírky pro obchodní partnery

19.1.2019  Firemní večírky pro obchodní partnery

Podpořte rozkvět své firmy a uspořádejte pro své obchodní partnery firemní večírek, na který nikdy nezapomenou. Pozvěte své nejdůležitější obchodní partnery na neformální firemní večírek v překrásném prostředí řeky Labe. Nabídněte jim večer plný zábavy a dobrého jídla, k tomu přidejte nějaké to promo Vašeho výrobku či služby, a budete mít vyhráno. Je dokázáno, že na přátelských vztazích se dělá ten nejlepší byznys. Kontaktujte nás, vymyslíme pro Vás nezapomenutelný program.

Firma: CONTRADICTION s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

18.1.2019  Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

Tiskárna identifikačních náramků Zebra ZD510-HC kombinuje spolehlivý termální tisk s jednoduchým systémem vkládání cartridge, jež obsahuje antimikrobiální náramky Zebra Z-Band. Pouzdro tiskárny odolá pravidelnému čištění dezinfekčními prostředky nebo UV zářením, čímž zabraňuje přenosu bakterií. Tiskárna dokáže automaticky rozpoznat velikost náramku a přizpůsobit nastavení hustoty a rychlosti tisku. Díky tomu je dosaženo maximální kvality tisku i trvanlivosti náramků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kartonové obaly pro bezpečnou přepravu

18.1.2019  Kartonové obaly pro bezpečnou přepravu

Věnujeme se zakázkové výrobě kartonových obalů. Kartonové obaly nejrůznějších rozměrů poskytují vašim produktům komfort bezpečné přepravy. Kartonové obaly nabízíme v mnoha variacích dle individuálních požadavků klienta. Kontaktujte nás pro více informací, zajistíme pro vás grafický návrh, zhotovení funkční makety ještě před započetím výroby, pomoc při výběru nejvhodnějšího materiálu pro vaše potřeby a samozřejmě reklamní potisk.

Firma: KNKA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Gravírování – Praha

18.1.2019  Gravírování – Praha

Součástí naší nabídky je rovněž realizace gravírovaných reklam, informačních tabulí, cedulí a dalších ploch pro různé účely a různá umístění. Tato moderní technologie nahrazuje ruční rytí a působí velmi luxusně a exkluzivně. Pokud chcete své klienty oslovit estetickou dokonalostí a vkusem, vsaďte na gravírování. Některé z našich prací najdete na našich stránkách.

Firma: LN-Design, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Společenské akce a speciální požadavky

18.1.2019  Společenské akce a speciální požadavky

Realizujeme společenské akce, které se vymykají klasické produkci a vyžadují speciální a mnohdy technicky a organizátorsky náročné požadavky. Věnujeme se produkci společenských akcí již po mnoho let a podle mnoha pozitivních referencí našich klientů, můžeme s úspěchem říci, že jsme schopni plně zabezpečit hladký průběh i těch nejnáročnějších společenských akcí, které vyžadují speciální požadavky nejen na technické úrovni, ale i v oblasti kreativního řešení.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Termoetikety

17.1.2019  Termoetikety

Dodáváme termoetikety určené k potisku u vážicích zařízení. Termoetikety nabízíme v různém provedení: termoetikety se šíří 55 mm nebo 58 mm. Kotouče termoetiket máme skladem a jsme schopni zboží expedovat do 24 hodin. Pro kompletní nabídku našich produktů navštivte naše webové stránky.

Firemní teambuilding

17.1.2019  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Chcete zlepšit týmovou spolupráci Vašich zaměstnanců? Vybudovat či upevnit vztahy v týmu? Zlepšit komunikaci a zvýšit sebedůvěru a schopnosti jednotlivých členů? Obraťte se na nás a my pro Vaši firmu připravíme tembuildingovou akci na míru. Doporučujeme pořádat firemní teambuilding o počtu 6 - 16 účastníků, v ideální délce trvání 2 - 3 dny, na místě, které si sami určíte. Sestávat bude z modelových situací, diskuzí, práce ve skupinách i netradičních zážitků.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna Zebra ZQ600 HC Series

16.1.2019  Mobilní tiskárna Zebra ZQ600 HC Series

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ600 HC Series umožňuje zdravotnickým pracovníkům tisknout štítky přímo v místě péče, čímž pomáhá snižovat chyby při označování a zlepšovat bezpečnost pacientů. Tato tiskárna byla navržena speciálně pro zdravotnictví, je odolná vůči dezinfekčním prostředkům, aby se zabránilo šíření bakterií v nemocnicích a klinikách. Tiskárna je lehká, přesto odolná a umožňuje pohodlné používání po celou směnu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Papírové a PE-igelitové tašky s potiskem

16.1.2019  Papírové a PE-igelitové tašky s potiskem

Papírové a polyetylenové (igelitové) tašky - sítotisk je ideální technologií pro málonákladový potisk tašek, ať polyetylénových (PE), či papírových. Tašky potiskneme jednostranně i oboustranně, maximálně dvěma barvami bez přímého soutisku. Tašky pro potisk zajistíme, ale tiskneme i na tašky dodané zákazníkem. Na PE tašky, které jsme k potisku nedodali my, nelze poskytnout záruku trvanlivosti potisku.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Podložky pod SPZ s reklamním potiskem

16.1.2019  Podložky pod SPZ s reklamním potiskem

Podložky pod SPZ - registrační značky jsou originálním nosičem reklam. Naše podložky pod RZ (dříve SPZ) s jedinečným systémem posuvných zámků a ATESTEM 8S odpovídají evropským normám. Samozřejmostí je jedno i vícebarevný potisk dle přání zákazníka. Podložky můžeme dodat i bez potisku, případně potisknout podložky dodané zákazníkem. Cenově nejvýhodnější je dodání podložek pod registrační značky včetně potisku.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Etikety a přelepky zboží - kosmetika

16.1.2019  Etikety a přelepky zboží - kosmetika

Dovozcům a výrobcům nabízíme etikety vysoké kvality pro označení jejich produktů. Etikety jsou odolné povětrnostním vlivům, omyvatelné a trvanlivé. Vhodné zejména pro označení drobných výrobků, např. kosmetiky. Pro dovozce vyrábíme přelepky s českými texty obsahující informace nezbytné pro uvedení na český trh.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...