Reklama, tisk a marketing - Nabídky

3D Nesvětelné znaky a loga

19.9.2018  3D Nesvětelné znaky a loga

Nesvětelné nápisy a loga tvarovaná z hliníku, plastu, nerezové oceli. Libovolná velikost i provedení. Montáž kdekoliv vlastní montážní technikou, nebo horolezeckou technikou.

Firma: ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Reklamní grafické práce

19.9.2018  Reklamní grafické práce

Jsme odborníci na reklamní grafické práce. Zajistíme pro jednotlivce i společnosti veškeré grafické práce pro dokonalou image. Vytvoříme efektní reklamní cedule, nezapomenutelné bannery, propagační polepy automobilů, ale také vizitky, letáky, razítka atd. Zkrátka vše co je třeba ke zviditelnění. Pro konkrétní informace nás prosím kontaktujte, velice rádi se s vámi setkáme, předložíme vám naše práce a domluvíme se na podrobnostech. Těšíme se na vás!

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

19.9.2018  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Pro Vaše zaměstnance připravíme teambuildingové akce s programem na míru Vašim potřebám. Nabízíme kurzy, které jsou založené na zážitkovém učení, zaměřené na budování a posilování týmu pomocí modelových situací. Ideální délka trvání takové akce jsou 2 - 3 dny, s počtem účastníků 6 - 16, v prostředí, které si sami vyberete. Čerpejte maximum z toho, že člověk si nejlépe zapamatuje to, co sám prožije nebo vykoná, a to až 80 %. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte víc!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní dárkové krabičky

19.9.2018  Kvalitní dárkové krabičky

Kvalitní dárkové krabičky. Dodáváme dárkové krabičky všech tvarů a rozměrů. Nabízíme Vám dárkové krabičky z kvalitní dvouvrstvé vlnité lepenky a krabice v různých barevných kombinacích. Mimo jiné zde naleznete také soupravu dětského papírového nábytku (židle, stůl, krabice na hračky, papírový koš, chaloupka).

Firma: PACK SHOP Model Obaly, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

18.9.2018  Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

Tiskárna identifikačních náramků Zebra ZD510-HC kombinuje spolehlivý termální tisk s jednoduchým systémem vkládání cartridge, jež obsahuje antimikrobiální náramky Zebra Z-Band. Pouzdro tiskárny odolá pravidelnému čištění dezinfekčními prostředky nebo UV zářením, čímž zabraňuje přenosu bakterií. Tiskárna dokáže automaticky rozpoznat velikost náramku a přizpůsobit nastavení hustoty a rychlosti tisku. Díky tomu je dosaženo maximální kvality tisku i trvanlivosti náramků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba firemních kartonových pořadačů

18.9.2018  Výroba firemních kartonových pořadačů

Zabýváme se výrobou firemních kartonových pořadačů z tištěných a laminovaných archů. Nezáleží na tom, zda potřebujete pouhých několik kusů firemních kartonových pořadačů nebo požadujete mnohatisícovou kolekci v různých formátech, naše služby uspokojí každého zákazníka. Kontaktuje naše pracovníky s vašimi požadavky, jako je síla hřbetu, použitá mechanika či povrchová úprava. Věříme, že tak jako tisíce našich zákazníku i vy budete plně spokojeni s našimi službami.

Firma: KNKA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Orientační cedule

18.9.2018  Orientační cedule

Chcete, aby vás zákazník nebo návštěvník vždycky bez problémů našel? Potom se neobejdete bez dostatečně poutavých a přehledných orientačních cedulí. V naší společnosti se o ně postaráme – ať už máte restauraci, hotel, kadeřnictví nebo chcete být viděni z jakýchkoli jiných důvodů, jsme tady pro vás.

Firma: LN-Design, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Etiketovací stroj s tiskárnou MT-50

18.9.2018  Etiketovací stroj s tiskárnou MT-50

Poloautomatický stroj na lepení samolepicích etiket s tiskárnou MT-50 je určen pro potisk a lepení etiket na válcové obaly běžně používané v obalovém průmyslu jako jsou lahve, dózy apod. Tiskárna stroje umožňuje až třířádkový kvalitní tisk číselných znaků s maximálním počtem 3 x 15 znaků na běžný obalový materiál jako jsou např. plastové, hliníkové, papírové a další samolepicí materiály.

Firma: C & C LÍNĚ spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Světelné reklamní panely

17.9.2018  Světelné reklamní panely

Světelné panely jedno i oboustranné, svařovaný AL rám, plexi nebo backlit, prosvícení zářivkami i LED. Dodávka s grafikou i bez grafiky. Na přání soumrakový spínač, montáž kdekoliv.

Firma: ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Popis materiálů laserem

17.9.2018  Popis materiálů laserem

Zabýváme se popisem materiálů laserem. Jsme odborníci v oboru reklamních služeb. Jedna z mnoha služeb, které nabízíme, je profesionální popis materiálů laserem, například dřeva, plexiskla, kartonu apod. Laserová technologie zajistí naprosto unikátní efekt na reklamních a jiných předmětech, kde požadovaný grafický motiv vynikne s maximální přesností a elegancí. Pro detailnější informace nás prosím kontaktujte. Velice rádi vám vysvětlíme celý princip realizace.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ozvučení firemního večírku

17.9.2018  Ozvučení firemního večírku

Plánujete firemní akci pro zaměstnance, nebo dokonce pro obchodní partnery? Pak rozhodně nezapomínejte na kvalitní ozvučení a osvětlení. Není nic horšího nežli rozléhající se zvuk všemi směry, který ovšem nenajde cestu k uším příjemce. Kontaktujte nás pro dokonalé ozvučení firemního večírku, uvidíte, že Vaši obchodní partneři ocení dokonalou přípravu. Jsme tady, aby Vaše akce byly úspěšné!

Samolepky plastové

17.9.2018  Samolepky plastové

Malosériová výroba plastových samolepicích etiket dle přání zákazníka.
Materiál: vinyl.

Firma: C & C LÍNĚ spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plastové kuličkové pero s modrou náplní

16.9.2018  Plastové kuličkové pero s modrou náplní

Akční nabídka do vyprodání zásob :
Kuličkové pero s modrou nápní. Karton 1000 ks.

Firma: VIBARD spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Knihařské služby

16.9.2018  Knihařské služby

Potřebujete svázat diplomovou, bakalářskou nebo dizertační práci? Pak vsaďte na dlouholeté zkušenosti našich odborníků. Na trhu knihařských služeb se pohybujeme již mnoho let a máme mnoho praktických zkušeností, jež zaručí, že veškeré odvedené služby jsou vysoce kvalitní. Kontaktujte nás pro více informací, velice rádi vám předložíme celý repertoár našich služeb včetně ukázek námi realizovaných prací. Jsme tady pro vás!

Firma: KNKA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Polepy na auta

16.9.2018  Polepy na auta

Nečekejte, až zákazník přijde k vám. Dopravte informaci k němu. Jedním z jednoduchých a přitom velmi efektivních prostředků jsou reklamní polepy na auta. Mohou rozšířit povědomí o vaší firmě, organizaci nebo nabídce doslova na míle daleko – a mnohem levněji než v případě jiné široko plošné reklamy. Obraťte se na nás a my vám polep navrhneme i vytvoříme.

Firma: LN-Design, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...