Potřeby pro kancelář a obchod - Nabídky

Lepící pásky bez potisku

20.3.2019  Lepící pásky bez potisku

Prodej lepících pásek bez potisku. Zabýváme se prodejem standardního sortimentu obalů z vlnité, hladké a kašírované lepenky a dalšího balícího materiálu. Velkou výhodou je možnost okamžitého odběru (a to i malého množství), protože veškeré zboží, které nabízíme, je neustále k dispozici na skladě. Nabízíme ochranné lepenkové rohy, motouzy a lepicí pásky - v případě Vašeho zájmu i s vlastním potiskem (cenu Vám sdělíme po zaslání požadavku telefonicky nebo e-mailem).

Firma: PACK SHOP Model Obaly, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba firemních kartonových pořadačů

13.3.2019  Výroba firemních kartonových pořadačů

Zabýváme se výrobou firemních kartonových pořadačů z tištěných a laminovaných archů. Nezáleží na tom, zda potřebujete pouhých několik kusů firemních kartonových pořadačů nebo požadujete mnohatisícovou kolekci v různých formátech, naše služby uspokojí každého zákazníka. Kontaktuje naše pracovníky s vašimi požadavky, jako je síla hřbetu, použitá mechanika či povrchová úprava. Věříme, že tak jako tisíce našich zákazníku i vy budete plně spokojeni s našimi službami.

Firma: KNKA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej skládacích krabic

12.3.2019  Prodej skládacích krabic

Prodej skládacích krabic, které chrání Vaše výrobky. Tato kategorie obsahuje obaly pro tiskárny (krabice dno + víko na formáty A3, A4 a A5), obaly na potraviny a tvarový výsek (různé typy krabiček v široké rozměrové škále). Kompletní nabídku skládacích krabic naleznete na našich internetových stránkách.

Firma: PACK SHOP Model Obaly, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Pořadače na dokumenty

2.3.2019  Pořadače na dokumenty

Potřebujete zorganizovat a uskladnit firemní dokumenty, nebo třeba sbírky CD či DVD či jiné podobné předměty? Naše kartonové pořadače jsou vynikajícím a praktickým řešením. Vybrat si u nás přitom můžete z různých typů krabic a bedýnek – včetně variant s vnitřním dělením – a nabízíme samozřejmě i klasické pořadače.

Firma: PACK SHOP Model Obaly, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní plastové pořadače na míru

1.2.2019  Firemní plastové pořadače na míru

Propagujte svou firmu! Zhotovujeme plastové šanony s grafikou na přání. Vy si vyberete formát (A4, A5), mechaniku (déčkovou, kulatou, hranatou), barvu, potisk a příslušenství – a my se postaráme o zbytek. Vytvoříme návrh a maketu a následně vám dodáme šanony přesně dle vašich představ v požadovaném množství. Firemní pořadače sami vyrábíme, jsme proto schopni vám nabídnout kvalitní produkty za velmi příznivé ceny. Kontaktujte nás!

Firma: KNKA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba nábytku na míru

1.9.2018  Výroba nábytku na míru

Nabízím truhlářské práce se specializací na zakázkovou výrobu kvalitního nábytku na míru do kuchyní, ložnic, obývacích a dětských pokojů a koupelen. Moje práce zahrnuje návrh, cenovou kalkulaci a samozřejmě následnou montáž zhotoveného nábytku. Pro výrobu používám pouze masivní dřevo, MDF materiál a kvalitní lamino, takže je zaručena dlouhá životnost. Povrch nábytku je ošetřen mořením nebo lakováním. Pracuji hlavně v Praze a okolí, ale rád za vámi přijedu kamkoli, stačí mě kontaktovat.

Firma: Ivan Tešovič
Stát: cz Česká republika Více...
Nábytek na míru

2.7.2018  Nábytek na míru

Kdo by nechtěl mít domov zařízený podle vlastních představ a požadavků, tak aby interiér dokonale ladil? Pokud se ani vy nechcete spokojit se sériově vyrobenými kusy, ale požadujete kvalitu a jedinečnost, potom jsme tu pro vás. Nabízíme zakázkovou výrobu kuchyní, koupelnového nábytku, vybavení dětských pokojů nebo vestavných skříní. Kromě vybavení pro domácnosti se zaměřujeme i na nábytek na míru pro ordinace nebo kanceláře.

Truhlářství Sovák – zakázková výroba nábytku.

Firma: František Sovák
Stát: cz Česká republika Více...
Nabídka - vše pro školu

28.5.2018  Nabídka - vše pro školu

Nabízíme možnost zásobit se školními pomůckami s předstihem, ještě před začátkem září u nás můžete nakoupit v klidu a pohodlí vše potřebné pro vašeho školáka.
Kromě základních potřeb pro prvňáčky (včetně kufříků, podložek na výtvarnou výchovu, pastelek, temper a ostatních potřeb) máme široký výběr tzv. chytrých obalů na knihy a sešity, které si můžete přizpůsobit přesně pro vaše učebnice.
Dále gumovací pera Pilot, i letošní novinku - pero v bílé barvě.
Vše můžete nakoupit i v našem e-shopu.

Firma: Romantika - kreativní svět
Stát: cz Česká republika Více...
Potřeby pro kreativní tvoření

18.4.2018  Potřeby pro kreativní tvoření

Nabízíme bohatý sortiment kancelářských, papírnických a školních potřeb a potřeb pro kreativní tvoření všeho druhu. Vybavujete prvňáčka do školy a chcete pro něj kvalitní výtvarné potřeby nebo ergonomické pero? Rádi tvoříte a věnujete se barvení textilu, malbě, kresbě, korálkování, decoupage, scrapbooku, plstění či quislingu? Pak jste u nás správně a určitě si vyberete. Také pořádáme výtvarné a tvořivé kurzy. Kontaktujte nás, těšíme se na vás!

Firma: Romantika - kreativní svět
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej a servis kancelářské techniky

3.4.2018  Prodej a servis kancelářské techniky

Zaměřujeme se na prodej, servis a opravy kancelářské techniky kvalitních a ověřených značek Panasonic, Ricoh, Canon, Sharp, HP, Oki, Brother, Gestetner, Nashuatex a Lanier. Veškerý sortiment nakupujeme přímo od výrobce, tudíž po celou dobu provozu stroje zaručujeme 100% záruční i pozáruční servis. Nabízíme tiskárny, kopírky, faxy, skartovačky a originální i kompatibilní tonery do tiskáren. Navštívit nás můžete na prodejně na Praze 4 nebo na pobočce v Mladé Boleslavi.
Těšíme se na vás!

Firma: Karel Humhal - EHK
Stát: cz Česká republika Více...