Potřeby pro kancelář a obchod - Nabídky

Kancelářské technické vybavení

19.10.2017  Kancelářské technické vybavení

Chystáte si vybavit svou kancelář? Vybírejte z naší široké nabídky kancelářského technického vybavení od prověřených výrobců. Kancelářské technické vybavení splní požadavky každému, jak v požadované kvalitě, tak v přívětivé ceně.

Prodáváme:
* Skartovače, včetně ND a příslušenství
* Děrovačky a sešívačky
* Laminátory
* Plánovací tabule
* Stolní telefony
* Faxy apod.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: GNOME.CZ, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Školní tabule a příslušenství

19.10.2017  Školní tabule a příslušenství

Plánujete výměnu nebo doplnění tabulí? Nečekejte do poslední chvíle, vyhněte se stresům. Obraťte se s důvěrou na nás,rádi Vám pomůžeme. Vyrábíme všechny druhy školních tabulí s nejkvalitnějším keramickým magnetickým povrchem pro psaní křídou, nebo fixem. Pohodlné psaní a vynikající čitelnost podporují dosahování nejlepších výsledků. Doplňte si nástěnky korkové a textilní, paravany, vitríny, mapy. Výroba standardních i atypických rozměrů. Dodáváme tabulové pravítka, kružítka, křídy, fixy...

Firma: LINEA SK spol. s r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
Italské židle s kůží a chromem

18.10.2017  Italské židle s kůží a chromem

Nabízíme dvě židle - křesílka s chromem a kůží. Speciální kostra zaručuje příjemné sezení. Značka - FASEM, Itálie. Šíře je 78 cm. Velice zachovalé, jen místy je kůže mírně odřená. Kostra zcela neponičená. Židle jsou vhodné jak do kanceláře, ordinace, ale i do bytu. Svým tvarem jsou originální.
Cena za 1 ks/ Kč 2.200,-.

Firma: Ivana Lešnerová
Stát: cz Česká republika Více...
Filcové papíry samolepicí - 18 listů

17.10.2017  Filcové papíry samolepicí - 18 listů

Filcový papír - samolepicí - 18 barev.

Firma: KLOTR s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Široký sortiment zboží za přívětivé ceny

17.10.2017  Široký sortiment zboží za přívětivé ceny

Velice rádi bychom Vám nabídli široký sortiment produktů pro domácnost, kancelář i volný čas. Snažíme se dobrou kvalitu zboží spojit s co nejpřijatelnějšími cenami. Jelikož jsme si sami sobě dodavateli, můžeme s úspěchem konstatovat, že předkládaný sortiment veškerého zboží se nám daří nabídnout za nejpřijatelnější ceny na našem trhu. Naše nabídka se neustále rozrůstá o nové položky a věříme, že i řady našich spokojených zákazníků porostou. Těšíme se na Vás!

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Školní a kancelářské potřeby s přehledem

15.10.2017  Školní a kancelářské potřeby s přehledem

Neztrácejte čas tam, kde to není nutné. Zajistěte si dostatečné zásoby školních a kancelářských potřeb, a už nikdy se nebudete muset zaobírat drobnostmi, které jsou sice podstatné, ale nestojí za zdržování od práce. Naše nabídka školních a kancelářských potřeb se neustále rozrůstá, podle přání a požadavků našich zákazníků. Myslete na sebe a šetřete čas nákupem kvalitních produktů a spolehlivým dodavatelem. Jsme tady pro Vás.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Police do kanceláře + misky A4-tiskopisy

14.10.2017  Police do kanceláře + misky A4-tiskopisy

Už žádné vrtání a šroubování do desky stolu stačí jen stáhnout svěrkou na hranu desky stolu a police je uchycená a nakupujete přímo od výrobce za nejnižší ceny.
Sestava je velice variabilní a je možno objednat komplet nebo sólo police a doobjednat věž až s pěti patry případně osadit polici lampou. Objednávejte přes e-shop.

Firma: BRAHA plasty s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Box duo - věž misky A4 -police

14.10.2017  Box duo - věž misky A4 -police

Z naší výroby kancelářských potřeb mimo jiné nabízíme variabilní DUO BOX. Věž misky čiré formát A 4 na prospekty a propagační materiál. Průhledné boxy mají každé patro nezávisle otočné a misky jsou vyjímatelné. Zajistí tak komfort a přehlednosti při minimálním obsazení místa. Věž stojan se stáhne hliníkovou svěrkou na hranu stolu. Velmi tuhé spojení žádný plasty, žádné otvory do desky stolu. Snadná montáž a při změně snadná demontáž. Stále doplňujeme sklad expedice v den objednání. e-shop.

Firma: BRAHA plasty s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba prodejních pultů, barů z palet

11.10.2017  Výroba prodejních pultů, barů z palet

Výroba na zakázku paletových pultů, barů, lavic, regálů a mnoho další.

Firma: Nábytek z palet
Stát: cz Česká republika Více...
Sleva 35% na podložku pod myš s fotkou

10.10.2017  Sleva 35% na podložku pod myš s fotkou

Při práci na počítači mít stále při sobě fotografii toho, koho máte rádi, je jistě příjemné. A k tomu vám může pomoci u nás vyrobený drobný, originální dárek – podložka pod myš s Vámi dodanou fotografií. Jistě udělá radost mladším i starším milovníkům počítačů.
Pro uplatnění slevy ve výši 35% uveďte v objednávce do příslušných kolonek „distributor: ABC, kód: 35“

Firma: Trilabit studio s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lepící pásky bez potisku

8.10.2017  Lepící pásky bez potisku

Prodej lepících pásek bez potisku. Zabýváme se prodejem standardního sortimentu obalů z vlnité, hladké a kašírované lepenky a dalšího balícího materiálu. Velkou výhodou je možnost okamžitého odběru (a to i malého množství), protože veškeré zboží, které nabízíme, je neustále k dispozici na skladě. Nabízíme ochranné lepenkové rohy, motouzy a lepicí pásky - v případě Vašeho zájmu i s vlastním potiskem (cenu Vám sdělíme po zaslání požadavku telefonicky nebo e-mailem).

Firma: PACK SHOP Model Obaly, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Kancelářský nábytek Praha

8.10.2017  Kancelářský nábytek Praha

Nabízíme výrobu kancelářského nábytku dle Vašich představ, od stolu, skříní až po šuplíkové boxy. Kancelářský nábytek je součástí Vaší prezentace, proto je důležité, aby se Váš zákazník u Vás cítil příjemně. Velký důraz klademe na funkčnost, provedení a design. Neváhejte nás kontaktovat a nechat si udělat nezávaznou cenovou nabídku.

Firma: Marcel Hanč
Stát: cz Česká republika Více...
Odkladový box formát A4 tří patrový

8.10.2017  Odkladový box formát A4 tří patrový

Z naší výroby kancelářských potřeb mimo jiné nabízíme variabilní a velmi oblíbenou policovou věž. Nákup možný přes e-shop.

Firma: BRAHA plasty s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Telefon - kancelářský stojánek TELE RAIL

8.10.2017  Telefon - kancelářský stojánek TELE RAIL

Z naší výroby nabízíme mimo jiné otočný stojánek pod telefon TELE RAIL, který se svěrkou stáhne na pracovní stůl. Žádné vrtání do desky! Vhodný do kanceláří i do dílen s jedním telefonem pro více uživatelů. Nosné prvky jsou eloxované hliníkové trubky spojené kvalitním plastem v barvách mat. černá nebo mat. šedá. Kombinací s policí TOP RAIL opět barva mat. černá nebo mat. šedá, tvoří velice elegantní ucelenou řadu. Dodání ihned. Objednávat lze přes e-shop.

Firma: BRAHA plasty s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kancelářský odkladač-sestava - TOP RAIL

8.10.2017  Kancelářský odkladač-sestava - TOP RAIL

Z naší výroby nabízíme mimo jiné variabilní policovou sestavu TOP RAIL jak do kanceláří tak i do dílen na pracovní stůl. Nosné prvky jsou eloxované hliníkové trubky v různých délkách, které dodáme dle požadavků zákazníka. Sestava je variabilní jak na délku tak na vybavení odkladových polic a možno ji zkombinovat lampou a stojánkem pod telefon TELE RAIL. Nákup možný i přes e-shop přímo u výrobce.

Firma: BRAHA plasty s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...