Potraviny a nápoje - Nabídky

MINTANINE - Kofeinová limonáda

20.10.2017  MINTANINE - Kofeinová limonáda

Společnost Saxos cz s r.o se stala výhradním dovozcem nového LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE. Tento nápoj je absolutní novinka v ČR a SR ve světě limonád. Kofeinová limonáda 3.0 obsahuje pouze přírodní guaranu. Osvěžující příchuť máty, limetky a citronu si okamžitě získá vaše chuťové buňky. Lehce modrá barva překvapí. Německá výroba pak potvrdí kvalitu a nezávadnost produktu.

Firma: Saxos cz s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Brutary pro vaření v přírodě

20.10.2017  Brutary pro vaření v přírodě

Nabízíme brutary v objemu až 100L pro vaření v přírodě. Rádi vaříte venku a máte hodně potencionálních strávníků? Pak se podívejte na naši nabídku brutarů pro vaření v přírodě. Stačí, když si vyberete požadovanou velikost brutaru a pak už se můžete těšit, až budete vyvařovat ty nejlepší lahůdky. Kontaktujte nás pro více informací, jsme tady pro Vás!

Firma: B-PERSPEKTIVA, v.o.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Párty stany, pódia i zastřešení Opava

20.10.2017  Párty stany, pódia i zastřešení Opava

Postaráme se o dokonalou přípravu Vaší akce, zajistíme párty stany různých velikostí, pódia i zastřešení. Organizujete firemní či společenskou akci? Nenechte se překvapit nepřízní počasí a zajistěte si včas pronájem párty stanů, konstrukci pódia a jeho zastřešení, a to i do náročnějších terénů. Kontaktujte nás, velice rádi Vám navrhneme řešení na míru.

Firma: LB GASTRO, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Doplňky stravy - žijte zdravěji

20.10.2017  Doplňky stravy - žijte zdravěji

Jsme český výrobce doplňků stravy s tradicí od roku 1993. Nabízíme přípravky, které jsou zaměřené zejména na podporu pohybové soustavy, nervového systému a CNS, imunitního systému, ochrany před volnými radikály, trávicí soustavy, pitného režimu a na celkovou podporu organismu.
Využíváme celé řady vlastních patentově chráněných postupů a unikátních technologických postupů. Výrobky jsou od samého začátku koncipovány s ohledem na maximální komplexnost a podporu základních funkcí organismu.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dodávky olejů – kamionová množství

19.10.2017  Dodávky olejů – kamionová množství

Zabýváme se dovozem a dodávkou kvalitních rafinovaných řepkových a slunečnicových olejů. Našimi zákazníky jsou zejména potravinářské provozy a jiní velkoodběratelé, a proto se také naše množstevní jednotky čítají v kamionových dodávkách. Kontaktujte nás pro bližší informace ohledně dodávky kvalitních olejů, velice rádi vyjdeme vstříc Vašim požadavkům. Těšíme se na Vás!

Firma: FINIX, SE
Stát: cz Česká republika Více...
Dřevěné talíře pro maďarskou kuchyni

19.10.2017  Dřevěné talíře pro maďarskou kuchyni

V našem repertoáru nabízených maďarských pochoutek, koření a kotlíků na venkovní vaření jsme nezapomněli ani na servírování. Dokonalá chuť pokrmu jde ruku v ruce s formou jeho předkládání hladovým strávníkům. Dřevěné talíře z olšového dřeva jsou tou pravou pomyslnou třešničkou na dortu maďarské přípravy jídel. Více informací najdete na našich webových stránkách, nebo nás přímo kontaktujte a domluvíme se na Vašich požadavcích.

Firma: B-PERSPEKTIVA, v.o.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Kolumbijská káva Arabica

19.10.2017  Kolumbijská káva Arabica

Nabízíme vysoce kvalitní kolumbijskou kávu Arabica pěstovanou na plantážích v pohoří And, jejichž rozdílné klimatické podmínky umožňují pěstování a sběr kávy téměř po celý rok. Kolumbijská káva Arabica vyniká vyrovnanou a středně silnou chutí s nádechem citrusů.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Patrik Lamka
Stát: cz Česká republika Více...
MINTANINE - energy drink bez taurinu

19.10.2017  MINTANINE - energy drink bez taurinu

Společnost Saxos cz s r.o se stala výhradním dovozcem nového LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE. Tento nápoj je absolutní novinka v ČR a SR ve světě limonád. Kofeinová limonáda 3.0 obsahuje pouze přírodní guaranu, je bez taurinu a umělých sladidel. Osvěžující příchuť máty a limetky přímo vybízí k přípravě míchaných nápojů. Německý patent a výroba. Vhodná alternativa ke klasickým energy drinkům.

Firma: Saxos cz s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
MINTANINE - Kofeinová limonáda

19.10.2017  MINTANINE - Kofeinová limonáda

Kofeinová limonáda - MINTANINE.
Výprodej s expirací 11/2017.

Firma: Saxos cz s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dřevěné podnosy z olše

18.10.2017  Dřevěné podnosy z olše

Dodáváme tradiční dřevěné podnosy z olše pro servírování nejen maďarské kuchyně. Trápí Vás stereotyp v servírování pokrmů na stůl? Nahlédněte do naší nabídky a vyberte si z některých námi nabízených dřevěných podnosů z olše. Dvojité i trojité podnosy skvěle dokreslí atmosféru a rodinnou pohodu tradiční maďarské kuchyně. Nahlédněte naše internetové stránky a kontaktujte nás pro více informací.

Firma: B-PERSPEKTIVA, v.o.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Stroje na krátké a dlouhé těstoviny

18.10.2017  Stroje na krátké a dlouhé těstoviny

Dodáváme stroje na krátké a dlouhé těstoviny špičkové kvality. Stroje na krátké a dlouhé těstoviny jsou vhodné pro použití do profesionálních zařízení - restaurací, pizzerií, jídelen apod. V profesionálních strojích na krátké a dlouhé těstoviny je možno vyrábět penne, fussili, špagety, tagliatelle, mušle, makarony apod. Kompletní technické informace jsou k dispozici na našich webových stránkách.

Firma: Pasta Impianti s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Panenský olivový olej – velkoodběratelé

17.10.2017  Panenský olivový olej – velkoodběratelé

Zajistíme pravidelné dodávky kvalitního panenského olivového oleje pro velkoodběratele. V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám představíme celou naši nabídku, ale i příznivou cenovou relaci našich dodávek. Panenský olivový olej je pouze jedním z mnoha produktů, které našim velkoodběratelům nabízíme. Jsme spolehliví a důvěryhodní, což dokládají pozitivní reference našich spokojených zákazníků. Těšíme se i na Vás!

Firma: FINIX, SE
Stát: cz Česká republika Více...
Čalamáda – pravá maďarská pochoutka

17.10.2017  Čalamáda – pravá maďarská pochoutka

I když pravá maďarská kuchyně jen hýří masovými pochoutkami všeho druhu, je třeba počítat i se zeleninovými přílohami ve formě různých variant nakládaných čalamád. Pálivá, ale i nepálivá chuť paprik a okurek plněných zelím, krájené i nekrájené zeleniny, a rozhodně nesmí chybět proslulé pochoutky v podobě kozích rohů, vtáhnou do historie tradiční maďarské kuchyně. Kontaktujte nás a zařaďte s naší pomocí čalamády – pravé maďarské pochoutky, do Vašeho jídelníčku.

Firma: B-PERSPEKTIVA, v.o.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Ozvučení a osvětlení barů a diskoték

17.10.2017  Ozvučení a osvětlení barů a diskoték

Nabízíme možnost odborného poradenství, prodeje a instalace zvukových systémů a světelných efektů v barech, restauracích i na diskotékách. Máme zkušenosti, máme odbornou praxi a máme spousty spokojených klientů. Vy od nás můžete očekávat dokonalé ozvučení a osvětlení barů a diskoték, kvalitně odvedenou práci a naprosto seriózní jednání. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás, velice rádi Vám vše zodpovíme.

Firma: LB GASTRO, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Brazilská káva Arabica

17.10.2017  Brazilská káva Arabica

Dovážíme vysoce kvalitní brazilskou kávu Arabica pěstovanou v oblasti Cerrado, která byla světovým fondem pro ochranu přírody označena biologicky nejbohatší savanou světa. Tato nehostinná a drsná oblast dodává brazilské kávě Arabica nezaměnitelné aroma a bohatou chuť s oříškovou a čokoládovou vůní.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách a pro novinky nezapomeňte pravidelně sledovat náš facebook.

Firma: Patrik Lamka
Stát: cz Česká republika Více...