Potraviny a nápoje - Nabídky

Vepřové, hovězí a králičí maso

21.3.2019  Vepřové, hovězí a králičí maso

Věnujeme se velkoobchodnímu prodeji vysoce kvalitního vepřového, hovězího, drůbežího i králičího masa. Chlazené ale dle požadavků i mražené maso dodáváme do restaurací, jídelen, hotelů, ale také do kamenných prodejen. Součástí našich služeb je rovněž distribuce masa speciálními chladicími vozy až na místo určení. V případě zájmu o vepřové, hovězí, drůbeží či králičí maso nás prosím kontaktujte, velice rádi vás zahrneme do skupiny našich spokojených klientů. Těšíme se na vás.

Firma: Čerstvá drůbež Pavel Jirec
Stát: cz Česká republika Více...
Distribuce kvalitního drůbežího masa

20.3.2019  Distribuce kvalitního drůbežího masa

Samozřejmostí velkoobchodních dodávek čerstvého masa je spolehlivá distribuce. Vlastníme vozový park speciálních chladicích vozů, kterými kvalitní drůbeží maso dovezeme až k vám. Momentálně distribuujeme maso v rámci území hlavního města Prahy, v Středočeském, Pardubickém, Královéhradeckém kraji, ale také v regionu Ústí nad Labem, v případě vašeho zájmu ale distribuci kvalitního drůbežího masa směřujeme i do dalších oblastí. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: Čerstvá drůbež Pavel Jirec
Stát: cz Česká republika Více...
Fuet – král mezi uzeninami

20.3.2019  Fuet – král mezi uzeninami

V naší nabídce najdete široký sortiment produktů od výrobců španělských uzenin. Vyhledávaným produktem naší nabídky je například Fuet – král mezi uzeninami. Tato výborná pochoutka je žádaná nejen ve španělských domácnostech, ale věhlas si získala i ve světě. Nahlédněte do naší nabídky uzenin na našich webových stránkách, případně kontaktujte naše odborníky, velice rádi vám poradí s výběrem. Uvidíte, že uzenina Fuet – bude kralovat i na vašich stolech.

Firma: AGLO Trading, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sortiment pro potravinářský průmysl

20.3.2019  Sortiment pro potravinářský průmysl

Dodáváme veškerý potřebný sortiment pro výrobce potravin. Jsme spolehlivým dodavatelem strojů a výrobních linek potravinářským výrobnám, nabízíme široký sortiment obalů na uzeniny a masné výrobky, včetně potřebných úprav, a zajistíme pravidelný přísun těch nejkvalitnějších kořenících směsí, marinád a aditiv k dokonalému dochucení vašich produktů. Kontaktujte nás pro více informací, velice rádi se s vámi sejdeme a domluvíme se na vašich konkrétních požadavcích.

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zázvorové bonbony

20.3.2019  Zázvorové bonbony

Lahodné zázvorové bonbony, které neobsahují žádné konzervaty ani emulgátory, s výraznou chutí zázvoru, která prohřeje.

Firma: U MODRÉHO SLONA
Stát: cz Česká republika Více...
Doplněk stravy pro nervový systém a CNS

20.3.2019  Doplněk stravy pro nervový systém a CNS

Vyrábíme přípravek Filip, působící na zlepšení mozkové činnosti a pozitivně ovlivňující náš centrální nervový systém. Doplněk stravy je v tabletách. Obsahuje extrakt gingko biloby a zeleného čaje, aminokyseliny, hroznové flavonoidy a další přírodní složky. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Síť prodejen s kvalitním masem

19.3.2019  Síť prodejen s kvalitním masem

Zabýváme se nejen velkoobchodním prodejem kvalitního drůbežího, vepřového a hovězího masa, ale rovněž prodejem maloobchodním. Síť našich prodejen s kvalitním masem najdete například v Praze, Ústí nad Labem, Teplicích, Hradci Králové, Voticích nebo také v Pardubicích. Bližší informace o jednotlivých prodejnách a jejich otevírací době najdete na našich webových stránkách. Naše prodejny čekají s vysoce kvalitním masem jen na vás. Velice rádi vás u nás uvítáme!

Firma: Čerstvá drůbež Pavel Jirec
Stát: cz Česká republika Více...
Koenzym Q10 Life pro podporu organismu

19.3.2019  Koenzym Q10 Life pro podporu organismu

Nabízíme přípravek Koenzym Q10 Life, jehož jsme výrobci. Jedná se o výborný antioxidant, který působí na zlepšení funkcí kardiovaskulárního a imunitního systému. Má příznivý vliv na svalovou dystrofii a hojení ran po úrazech a operacích. Koenzym Q10 je v organismu důležitý při přeměně živin na energii a chrání tak naše tělo před únavou, vysokým krevním tlakem a poruchami srdce. Přípravek je vhodný pro sportovce, vytížené lidi a po 40. roce života.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kloubní výživa Artritin Plus

18.3.2019  Kloubní výživa Artritin Plus

Jsme českým výrobcem doplňku stravy na podporu pohybové soustavy. Artritin Plus obsahuje unikátní komplex bioaktivních látek jako chondroitin sulfát, MSM a glukosamin sulfát, které příznivě působí k regeneraci a tvorbě kloubní chrupavky, vaziva a šlach. Mimo to mají dobrý vliv na kvalitu vlasů, nehtů a pružnosti kůže. Artritin Plus působí na snižování cholesterolu v krvi a zvyšuje odolnost organismu vůči bakteriálním i virovým onemocněním. Doporučujeme jej i jako účinný antioxidant.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní luštěniny

17.3.2019  Kvalitní luštěniny

Zajišťujeme prodej kvalitních luštěnin, které jsou vhodné mj. pro přípravu asijských pokrmů. Nabízíme několik druhů čočky, cizrny, quinoa třech barev, loupané i neloupané fazole mungo, konzervovaný hummus a jiné. K dostání v internetovém obchodě nebo naší pražské prodejně.

Firma: U MODRÉHO SLONA
Stát: cz Česká republika Více...
Vitamín C v tabletách

17.3.2019  Vitamín C v tabletách

Český výrobek - doplněk stravy C Vitan je nová vysoce účinná forma ochrany Vašeho zdraví. Jedná se o vitamín C s komplexem hroznových flavonoidů, který je zdrojem velmi cenných nenasycených mastných kyselin. Tyto látky pomáhají snižovat riziko rakoviny, srdečních chorob, nemocí kloubů, cukrovky atp. Produkt je vhodný pro celiaky a diabetiky a doporučujeme denní dávku 1 - 3 tablety nechat volně rozplynout v ústech. Velmi účinný výrobek, objednávejte u nás.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Španělská šunka serrano

16.3.2019  Španělská šunka serrano

Serrano šunka je jedním z nejvyhledávanějších masných produktů slunného Španělska. Španělská šunka serrano tak může ohromovat svou chutí i talíře vašich restaurací či přitáhnout zákazníky z řad gurmánů do vašich obchodů. Jsme velkoobchodním dodavatelem kvalitních masných, ale i mléčných produktů již více než 20 let. V naší nabídce najdete výhradně produkty vysoké kvality za příznivé ceny. Pro více informací nás prosím kontaktujte, velice rádi vás provedeme naší nabídkou.

Firma: AGLO Trading, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čerstvá drůbež do restaurací

16.3.2019  Čerstvá drůbež do restaurací

Jsme spolehlivými dodavateli kvalitního čerstvého drůbežího masa. Našimi spokojenými klienty jsou restaurace, jídelny a další gastro provozy, ale také například mnohé kamenné obchody. V nabídce naší firmy najdete drůbeží maso prvotřídní kvality v podobě kuřecího a krůtího masa, kachen, hus i slepic. V případě dalších dotazů ohledně dodávek čerstvé drůbeže do restaurací a gastro provozů nás prosím kontaktujte.

Firma: Čerstvá drůbež Pavel Jirec
Stát: cz Česká republika Více...
Doplněk pro podporu pitného režimu

16.3.2019  Doplněk pro podporu pitného režimu

Vyrábíme a distribuujeme doplněk stravy na podporu pitného režimu Lavella. Dostatečný přísun tekutin je velmi důležitý při každé fyzické aktivitě. Náš výrobek je dodáván v prášku a po smíchání s vodou získá džusový charakter. Obsahuje minerální látky, rozpustnou vlákninu a vitamíny, což jistě ocení také každý aktivní sportovec. Lavella neobsahuje cukr a je tedy vhodným nápojem i pro diabetiky a zákazníky s redukční dietou.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výdejní terminál stravy

15.3.2019  Výdejní terminál stravy

Výdejní terminál stravy v moderním nerezovém provedení poskytuje absolutní kontrolu nad výdejem stravy. Strávník se identifikuje bezkontaktním čipem/kartou a obsluha tak může kontrolovat oprávněnost nároku na stravu. Získává také kompletní přehled o počtu vydaných porcí.
- Snadná instalace a používání
- Atraktivní design
- Kvalitní a odolné provedení

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...