Potraviny a nápoje - Nabídky

Dovoz masa v kvalitě PAD

19.9.2018  Dovoz masa v kvalitě PAD

Již 20 let se staráme, aby naši odběratelé měli pravidelný přísun toho nejkvalitnějšího mraženého či chlazeného masa ze zemí Evropské unie. Dovážíme například vepřové a hovězí maso z Litvy, výhradně v kvalitě PAD. Mezi naše stálé a spokojené zákazníky patří mnohé restaurace, hotely, řeznictví, ale také třeba pizzerie apod. Nahlédněte do naší nabídky a staňte se i vy jedním z našich spokojených klientů. Jsme tady pro vás!

Firma: AGLO Trading, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zásobování restaurací a gastro provozů

19.9.2018  Zásobování restaurací a gastro provozů

Provozování restaurací a gastro provozů není jednoduchým úkolem. My bychom vám rádi s touto činností pomohli a nabídli vám své služby v podobě dodávek kvalitního drůbežího, vepřového i hovězího masa. Součástí našich služeb je rovněž dovoz masa chladicími vozy, a to až do vašich restaurací a gastro provozoven. Kontaktujte nás pro více informací, velice rádi se s vámi domluvíme na detailech. Jsme tady, abychom vám ulehčili vaši práci, jsme spolehliví a naše produkty jsou kvalitní.

Firma: Čerstvá drůbež Pavel Jirec
Stát: cz Česká republika Více...
Chilská vína – velkoprodej

19.9.2018  Chilská vína – velkoprodej

Nabízíme velkoprodej kvalitních chilských vín. Jsme primárně dovozcem kvalitních rafinovaných, slunečnicových a řepkových olejů, ale na základě mnoha požadavků ze stran našich zákazníků jsme naše dodávky rozšířili o nabídku kvalitních chilských vín. Zaměřujeme se hlavně na velkoprodej. Jsme rychlí, spolehliví a levní. Kontaktujte nás pro detailnější informace.

Firma: FINIX, SE
Stát: cz Česká republika Více...
Křupavé housky - sypané i bez sypání

19.9.2018  Křupavé housky - sypané i bez sypání

Denně dodáváme křupavé housky do restaurací i hotelů, pro příjemně započatý den hostů našich klientů. Ručně dělané housky sypané mákem, solí, sezamem zpříjemňují rána v našich partnerských restauracích, i pohodové večery hotelových hostů. Myslíme i na naše nejmenší a dodáváme housky i bez sypání. Objednejte si i Vy pro Vaše hosty ty nejlepší křupavé housky v celém širokém okolí. Kontaktujte nás!

Firma: Letňanské pekařství Oheim
Stát: cz Česká republika Více...
Chlazené drůbeží maso pro psy a kočky

18.9.2018  Chlazené drůbeží maso pro psy a kočky

Věnujeme se velkoobchodním i maloobchodním dodávkám kvalitního drůbežího masa. V našem sortimentu nechybí ani chlazené drůbeží maso pro psy či kočky. V případě zájmu navštivte naše webové stránky, případně nás prosím kontaktujte, velice rádi se s vámi domluvíme na konkrétních podmínkách. Naše chlazené drůbeží maso pro psy a kočky čeká na mlsné jazýčky vašich mazlíčků, a to včetně našich doplňkových služeb. Těšíme se na vás!

Firma: Čerstvá drůbež Pavel Jirec
Stát: cz Česká republika Více...
KOMBI směsi do masných výrobků

18.9.2018  KOMBI směsi do masných výrobků

Jste-li výrobci uzenin a jiných masných produktů, pak je naše nabídka určena právě pro vás! Nabízíme speciální KOMBI směsi, což jsou produkty, které představují ucelenou kombinaci koření pro výrobu konkrétního masného výrobku. Na své si tak u nás přijdou výrobci jelit, jitrnic, tlačenek, sekané, párků, klobás, paštik, špekáčků, nebo nejrozmanitějších trvanlivých salámů. Pro konkrétní informace nás prosím kontaktujte, velice rádi vás naším sortimentem provedeme.

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Doplněk stravy pro redukci hmotnosti

18.9.2018  Doplněk stravy pro redukci hmotnosti

Jsme výrobcem unikátního doplňku stravy pro redukci hmotnosti - Siluet Clasic. Jedná se o rozpustný přípravek, který účinně přeměňuje uložený tuk na energii. Působí tedy na odbourávání tuku z organismu, pomáhá při celulitidě a je účinný na všechny problematické partie. Nápoj doporučujeme konzumovat 2x denně po dobu alespoň 4 měsíců. Výsledkem Vám bude redukce váhy bez jo-jo efektu a úbytek tuku, nikoliv svalové hmoty. Nejdůležitější složkou přípravku je CLA, L-karnitin, L-karnosin a zelený čaj.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Červené víno z Itálie:  Tedicciolo

18.9.2018  Červené víno z Itálie: Tedicciolo

Odrůda Sangiovese, která je dominantní odrůdou nejen Toskánska ale v širším měřítku i celé střední Itálie, dává mohutná komplexní vína. Tedicciolo z vinařství Montemercurio, kupáž 80% Sangiovese a 20% Merlot je v tom nejlepším slova smyslu "víno pro každý den". Doporučujeme ke středomořské kuchyni - rizotu, těstovinám nebo tepelně upravené zelenině.

Firma: VPV Praha, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bílé víno z Itálie: Rovereto, Gavi DOCG

18.9.2018  Bílé víno z Itálie: Rovereto, Gavi DOCG

Vína Gavi pochází z malého regionu v okolí historického města Gavi v jihovýchodním Piemontu. Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Hrozny k výrobě vína Rovereto z vinařství Castellari Bergaglio pochází ze starých keřů s nízkou produkcí, ale poskytují vína "s charakterem". Doporučujeme toto víno pro špičkovou gastronomii nebo pro vychutnání vína "jen tak".

Firma: VPV Praha, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ghione Anna: sleva 10% na vína Moscato

18.9.2018  Ghione Anna: sleva 10% na vína Moscato

Víno Moscato d‘Asti DOCG je perlivé víno s nižším obsahem alkoholu (alkohol je srovnatelný s 12ti stupňovým pivem) a vysokým obsahem zbytkového cukru, který však díky vyššímu obsahu kyselinek nedominuje v chuti a víno tak působí čerstvým a osvěžujícím dojmem. Výborné víno ke sladkým dezertům, ovocným salátům nebo pro pití 'jen tak'.

Na vína Moscato (a také na červené Brachetto) aktuálně nabízíme slevu minimálně 10%. Přesvědčte se o jejich kvalitě sami. Na zdraví! :-)

Firma: VPV Praha, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chlazený i mražený králík

17.9.2018  Chlazený i mražený králík

Jste provozovatelem restaurace či kamenné prodejny? Pak jistě vyžadujete kvalitní maso pro své zákazníky. V oboru velkoobchodního prodeje kvalitního masa se pohybujeme již téměř dvacet let a za tuto dobu jsme prokázali, že naše maso je vždy dodáváno v maximální kvalitě, že na nás se můžete vždy spolehnout a že naše dodávky jdou vždy ruku v ruce s dohodnutými termíny. Což tak nabídnout svým zákazníkům chlazeného či mraženého králíka? U nás to rozhodně není problém. Kontaktujte nás!

Firma: Čerstvá drůbež Pavel Jirec
Stát: cz Česká republika Více...
Bílé víno z Itálie: Bevion

17.9.2018  Bílé víno z Itálie: Bevion

Chardonnay je jediná globální odrůda, která se v regionu Piemont prosadila. A to důkladně, mezi piemontskými vinaři je velice oblíbená – téměř každý druhý vinař tuto odrůdu pěstuje a vytváří z ní odrůdová vína.

Naše Chardonnay Bevión 2017 (jméno vína je odvozeno z názvu vinice, z které pochází hrozny použité k výrobě tohoto vína) je výtečné víno k jídlu, předkrmu nebo hlavnímu chodu z těstovin, ryb nebo mořských plodů. Lze jej též vhodně kombinovat s jemnými sýry.

Firma: VPV Praha, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Červené víno z Itálie: Old Tradition

17.9.2018  Červené víno z Itálie: Old Tradition

Název vína "Old Tradition" naznačuje určitým způsobem návrat ke kořenům – tradiční postup (ruční sběr hroznů, práce s matolinovým koláčem), ale za použití nejmodernějších technologií. Old Tradition 2015 je plné, harmonické víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu, ale nejvíce vynikne, když si je otevřeme k výrazným pokrmům, které by mnohá jiná vína přehlušily. Ale můžeme si toto víno vychutnat "jen tak" s drobným občerstvením nebo s výběrem sýrů.

Firma: VPV Praha, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řemeslné pivo Duck&Dog CZ Pale Ale

17.9.2018  Řemeslné pivo Duck&Dog CZ Pale Ale

Pivo Duck & Dog je výsledkem našeho úsilí, péče a lásky k řemeslu. Piva opravdových přátel z nového minipivovaru v Rajhradě u Brna.

Duck&Dog CZ Pale Ale 12% EPM, 5,4 % Alc.

Svrchně kvašené pivo ležák stylu American Pale Ale. Vůně květinová, ovocná, v chuti náznak citrusů. Barvy zlatavé, hořkosti nižší až střední. Za studena chmeleno odrůdami Cascade a Kazbek z české provenience.

Slady: plzeňský (Rajhrad), mnichovský (Záhlinice).

Chmely: Cascade CZ, Sládek, ŽPČ, Kazbek.

IBU: 35.

Firma: KORN s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chlazené loupané brambory

16.9.2018  Chlazené loupané brambory

Prodáváme uvařené chlazené a loupané brambory k dalšímu využití. Brambory od nás vás přesvědčí nejen výbornou chutí, ale také krátkou dobou přípravy a vysokou výtěžností. Použít je můžete při přípravě celé řady pokrmů. Kontaktujte nás!

Firma: Farm Frites CZ s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...