Potraviny a nápoje - Nabídky

Výdejní terminál stravy

24.3.2018  Výdejní terminál stravy

Výdejní terminál stravy v moderním nerezovém provedení poskytuje absolutní kontrolu nad výdejem stravy. Strávník se identifikuje bezkontaktním čipem/kartou a obsluha tak může kontrolovat oprávněnost nároku na stravu. Získává také kompletní přehled o počtu vydaných porcí.
- Snadná instalace a používání
- Atraktivní design
- Kvalitní a odolné provedení

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Chlazené loupané brambory

24.3.2018  Chlazené loupané brambory

Prodáváme uvařené chlazené a loupané brambory k dalšímu využití. Brambory od nás vás přesvědčí nejen výbornou chutí, ale také krátkou dobou přípravy a vysokou výtěžností. Použít je můžete při přípravě celé řady pokrmů. Kontaktujte nás!

Firma: Farm Frites CZ s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kořenící směsi a aditiva

24.3.2018  Kořenící směsi a aditiva

Našim klientům zajišťujeme pravidelný přísun kořenících směsí a aditiv do masných výrobků. Sortiment naší nabídky kořenících směsí a aditiv je velmi obsáhlý a odvíjí se od požadavků našich odběratelů. Najdete u nás nejrůznější koření a bylinky, kořenící směsi, přírodní extrakty, aditiva, marinády a další. Kontaktujte nás pro konkrétní informace, velice rádi vám vyjdeme vstříc. Kořenící směsi a aditiva z naší nabídky učiní váš masný výrobek jedinečným!

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mražená zelenina – velkoprodej

24.3.2018  Mražená zelenina – velkoprodej

Našim hlavním produktem jsou sice kvalitní rafinované slunečnicové, řepkové i olivové oleje, na přání našich zákazníků jsme však naši činnost rozšířili o další produkty, jako je například mražená zelenina. Kvalitní mraženou zeleninu dodáváme zejména do gastronomických zařízení, ale i řetězcům, výrobcům apod. V případě zájmu nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám předložíme naší nabídku v celé šíři. Těšíme se na Vás!

Firma: FINIX, SE
Stát: cz Česká republika Více...
Doplněk stravy pro zlepšení metabolismu

24.3.2018  Doplněk stravy pro zlepšení metabolismu

Vyrábíme přípravek Bioaktiv klasik. Jedná se o doplněk stravy, který přispívá ke zlepšení metabolických funkcí organismu, úpravě střevní mikroflóry a zlepšení odvodu toxických látek z těla, čímž napomáhá stabilizaci mikroflóry v zažívacím traktu.
Bioaktiv klasik dodáváme v podobě rozpustného prášku v příchutích vanilka, karamel, jahoda a bez příchuti. Smícháním s mlékem nebo vodou získáte chutný a regenerační nápoj, který doporučujeme připravovat bezprostředně před jeho konzumací.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Patata brava a bramborové speciality

23.3.2018  Patata brava a bramborové speciality

Do nabízeného sortimentu jsme zařadili také řadu tradičních bramborových specialit, jako jsou patata brava, rosties či noisettes. Nechte se okouzlit nepoznanými a cizokrajnými chutěmi brambor. Podrobnější informace najdete na našich stránkách.

Firma: Farm Frites CZ s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Brutary pro vaření v přírodě

23.3.2018  Brutary pro vaření v přírodě

Nabízíme brutary v objemu až 100L pro vaření v přírodě. Rádi vaříte venku a máte hodně potencionálních strávníků? Pak se podívejte na naši nabídku brutarů pro vaření v přírodě. Stačí, když si vyberete požadovanou velikost brutaru a pak už se můžete těšit, až budete vyvařovat ty nejlepší lahůdky. Kontaktujte nás pro více informací, jsme tady pro Vás!

Firma: B-PERSPEKTIVA, v.o.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Doplňky stravy - žijte zdravěji

23.3.2018  Doplňky stravy - žijte zdravěji

Jsme český výrobce doplňků stravy s tradicí od roku 1993. Nabízíme přípravky, které jsou zaměřené zejména na podporu pohybové soustavy, nervového systému a CNS, imunitního systému, ochrany před volnými radikály, trávicí soustavy, pitného režimu a na celkovou podporu organismu.
Využíváme celé řady vlastních patentově chráněných postupů a unikátních technologických postupů. Výrobky jsou od samého začátku koncipovány s ohledem na maximální komplexnost a podporu základních funkcí organismu.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Cibulové kroužky

22.3.2018  Cibulové kroužky

Kromě bramborových jídel nabízíme i další speciality a chuťovky, jako jsou cibulové kroužky. Cibulové kroužky patří v zahraničí k tradičně oblíbeným pochutinám, ukažte svým zákazníkům, že tomu tak může být i v Česku! Více informací najdete na našem webu.

Firma: Farm Frites CZ s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Úpravy střev masných výrobků

22.3.2018  Úpravy střev masných výrobků

Dodáváme kompletní sortiment obalů na uzeniny a masné výrobky. Součástí našich služeb jsou rovněž úpravy střev, jako je například potisk nebo řásnění. Zajišťujeme potisk střev dle požadavků a potřeb klienta. Jsme schopni potisknout střevo až do šíře 380 mm. Dále nabízíme řásnění střev a další úpravy jako jsou přířezy, úpravy AMA, RTU apod. Pro bližší informace ohledně úprav střev a obalů na masné výrobky, nás prosím kontaktujte.

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dodávky olejů – kamionová množství

22.3.2018  Dodávky olejů – kamionová množství

Zabýváme se dovozem a dodávkou kvalitních rafinovaných řepkových a slunečnicových olejů. Našimi zákazníky jsou zejména potravinářské provozy a jiní velkoodběratelé, a proto se také naše množstevní jednotky čítají v kamionových dodávkách. Kontaktujte nás pro bližší informace ohledně dodávky kvalitních olejů, velice rádi vyjdeme vstříc Vašim požadavkům. Těšíme se na Vás!

Firma: FINIX, SE
Stát: cz Česká republika Více...
Dřevěné talíře pro maďarskou kuchyni

22.3.2018  Dřevěné talíře pro maďarskou kuchyni

V našem repertoáru nabízených maďarských pochoutek, koření a kotlíků na venkovní vaření jsme nezapomněli ani na servírování. Dokonalá chuť pokrmu jde ruku v ruce s formou jeho předkládání hladovým strávníkům. Dřevěné talíře z olšového dřeva jsou tou pravou pomyslnou třešničkou na dortu maďarské přípravy jídel. Více informací najdete na našich webových stránkách, nebo nás přímo kontaktujte a domluvíme se na Vašich požadavcích.

Firma: B-PERSPEKTIVA, v.o.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Červené víno z Itálie:  Chianti Classico

22.3.2018  Červené víno z Itálie: Chianti Classico

Vinařství Montemaggio obhospodařuje asi 20 hektarů vinic v samém srdci regionu Chianti (tj. "Chainti Classico"), celá produkce vinařství je od roku 2009 certifikovaná jako BIO. Víno Chianti Classico DOCG Riserva 2010 je velké víno které doporučujeme k párování s pokrmy pro významnou gastronomickou příležitost. Víno má také výtečný potenciál na dlouholetou archivaci.

Ocenění: Regionální šampion a Velká zlatá medaile ("Prague Premoium Gold") v soutěži Prague Wine Trophy 2017.

Firma: VPV Praha, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bílé víno z Itálie: Grechetto Il Moggio

22.3.2018  Bílé víno z Itálie: Grechetto Il Moggio

Bílá odrůda Grechetto je považována za "rodinné stříbro" regionu Umbrie, používá se k výrobě odrůdových vín a populární je také v kupážích, především s odrůdou Trebbioano nebo Malvasia. Víno Il Moggio z vinařství Goretti, Grechetto zrající v dřevěném sudu, je vhodné k syrovým a marinovaným rybám, plodům moře, těstovinám, bílému masu nebo výběru vyzrálých a středně vyzrálých sýrů.

Firma: VPV Praha, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dárkové koše z fran. vín a delikates

21.3.2018  Dárkové koše z fran. vín a delikates

Naše společnost KLENÁK s.r.o. se pod značkou Le Château věnuje prodeji prvotřídních jihofrancouzských vín a delikates. Rovněž pořádáme degustace a na přání vyrábíme dárkové koše. Dárkové koše vyrábíme z kvalitních francouzských vín, delikates z kachen a hus které patří spolu s lanýži, s těmito černými diamanty francouzské kuchyně, k předním charakteristikám kraje Quercy a Périgord.

Firma: KLENÁK s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...