Potraviny a nápoje - Nabídky

Chlazené kuřecí maso s dopravou

24.5.2018  Chlazené kuřecí maso s dopravou

Věnujeme se velkoobchodnímu i maloobchodnímu prodeji chlazeného kuřecího masa. Naši zákazníci jsou pro nás vším, a proto také naše služby se odvíjejí od požadavků našich odběratelů. V naší nabídce najdete nejen vysoce kvalitní chlazené kuřecí maso, ale rovněž dopravu speciálním chladicím autem až na vaši provozovnu. Restaurace, obchody, hotely a další z našich mnoha spokojených odběratelů se na nás jako na spolehlivého dodavatele rádi obracejí. Kontaktujte nás!

Firma: Čerstvá drůbež Pavel Jirec
Stát: cz Česká republika Více...
Koření na steak, rybu i guláš

24.5.2018  Koření na steak, rybu i guláš

Jsme specialisté na maďarskou kuchyni a na její koření. Nahlédněte naše webové stránky a vyberte si z nabídky nejrůznějších koření a kořenících směsí. Maďarská kuchyně to není jen guláš, jak by si mnozí mohli myslet, a proto ani naše nabídka se neomezuje pouze na papriku. Dodáme na váš stůl a pod Vaše pokličky koření na steak, rybu a i ten tradiční guláš. Kontaktujte nás, těšíme se na Vaše požadavky. Dobrou chuť!

Firma: B-PERSPEKTIVA, v.o.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní rýžovary

24.5.2018  Kvalitní rýžovary

Dodáváme kvalitní rýžovary pro přípravu vynikající rýže. Rýžovary jsou vyrobeny v Německu dle thajského vzoru a poskytujeme na ně 2 roky záruku. Díky speciálnímu módu udržují rýži teplou po dlouhou dobu.

Firma: U MODRÉHO SLONA
Stát: cz Česká republika Více...
Doplňky stravy pro plavce

24.5.2018  Doplňky stravy pro plavce

Zabýváme se prodejem specializovaných doplňků stravy pro plavce od prověřených a vysoce kvalitních výrobců. Doplňky stravy pro plavce účinně pomáhají se sportovní přípravou a následnou regenerací organizmu.
V nabídce naleznete:
* Tekutý doplněk stravy s vitaminy
* Tekutý doplněk stravy s výtažkem z aloe vera
* Kapsle obsahující odtučněné kolostrum

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Stát: cz Česká republika Více...
Francouzská vína

23.5.2018  Francouzská vína

Naše společnost KLENÁK s.r.o. Vám pod značkou Le Château nabízí výběr kvalitních vín z jihozápadní Francie z vinic u řeky Lot z oblasti města Cahors. Zejména jede o odrůdu Malbec která není v ČR příliš zastoupena jinými dodavateli vína. Přidejte se k řadě spokojených zákazníků, kteří využili naše služby a tyto lahodná vína ochutnali. Zejména velmi rádi navážeme obchodní kontakty s českými hotely, restauracemi a vinárnami. Pro pohodlný výběr a nákup následujte náš e-shop.

Firma: KLENÁK s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Světelné menuboardy

23.5.2018  Světelné menuboardy

Světelné panely jako menuboardy a fotojídelníčky. Svařovaný AL rám, grafika snadno vyměnitelná pod klip-rámem a krytá čirým plexi. Prosvícení zářivkami nebo LED. Dodávka s grafikou i bez grafiky. Na přání montáž kdekoliv.

Firma: ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Džiugas – sýr pro fajnšmekry

23.5.2018  Džiugas – sýr pro fajnšmekry

Jsme dovozcem úžasného fermentovaného sýra Džiugas. Jedná se o tvrdý sýr, jež dovážíme v různých stupních zralosti a to od 12 až do 36 měsíců. Vynikající chutě sýra Džiugas přináší kvalitu a originalitu chutí do kuchyní nejen fajnšmekrů. Pokud byste se chtěli dozvědět podrobnější informace o tomto sýru, kontaktujte nás. Velice rádi vaše dotazy zodpovíme. Džiugas – sýr pro fajnšmekry.

Firma: AGLO Trading, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chlazená i mražená porcovaná drůbež

23.5.2018  Chlazená i mražená porcovaná drůbež

Nabízíme velkoobchodní i maloobchodní prodej chlazené a mražené porcované drůbeže. Vyzkoušejte kvalitní porcovanou drůbež naší produkce, tedy kuřecí a krůtí maso, kachny, husy, slepice. Věřte, že budete stejně jako mnoho našich stálých zákazníků, nadmíru spokojeni. V případě vašich dotazů stran chlazené či mražené porcované drůbeže, nás prosím kontaktujte, velice rádi se s vámi domluvíme na konkrétních detailech. Těšíme se na váš zájem.

Firma: Čerstvá drůbež Pavel Jirec
Stát: cz Česká republika Více...
Pravá maďarská uzená slanina

23.5.2018  Pravá maďarská uzená slanina

Tato uzená slanina je vyhledávanou specialitou Maďarska, kterou je třeba rozhodně ochutnat. Tradiční příprava maďarské uzené slaniny spočívá v pečlivě kořeněném nálevu, do kterého se ukládá až na 6 týdnů a poté následuje pomalé uzení studeným kouřem, výsledkem je specialita hodná i toho nejjemnějšího jazýčku. Zaujali jsme Vás? Kontaktujte nás, uzeniny obvykle prodáváme ve stánkovém prodeji, ale můžeme se samozřejmě domluvit i na osobním odběru.

Firma: B-PERSPEKTIVA, v.o.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Chladicí technika

23.5.2018  Chladicí technika

Specializujeme se na chladicí techniku do nejrůznějších gastronomických provozů. Mrazící a chladicí techniku dodáváme od renomovaných DANFOSS, CAREL, CASTEL, BITZER, COPELAND, ASPERA, ECO, ALFA LAVAL, TOSHIBA, LG apod. Zajistíme kompletní montáž chladicí techniky, po domluvě možno i o víkendu. Na námi dodávanou a montovanou techniku poskytujeme záruku 3 až 5 let.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: BUDKA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pronájem barových a bistro stolů

23.5.2018  Pronájem barových a bistro stolů

Zajišťujeme pronájem stolů, bistro stolků, kulatých stolů, konferenčních stolků, židlí, konferenčních židlí. Disponujeme kulatými stoly o průměru 180, 150, 120 a 80 cm. Kontaktujte nás.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výživa a regenerace kloubů Nový Mobilart

23.5.2018  Výživa a regenerace kloubů Nový Mobilart

Doplněk stravy Nový Mobilart pomáhá při obnově a hybnosti kloubů, zlepšuje výživu a regeneraci kloubní chrupavky. Dále povzbuzuje metabolismus lipidů, snižuje hladinu cholesterolu a zlepšuje stav pokožky, vlasů a nehtů.
Nový Mobilart je speciální potravní doplněk obsahující hydrolyzovaný kolagen, chondroitin, glukosamin, MSM a další biogenní látky. Základní složky doplňku stravy podporují hybnost kloubů a regeneraci pohybového ústrojí, což je významné zvláště u velkých kloubů. Kontaktujte nás.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Červené víno z Itálie: Martinette 2013

23.5.2018  Červené víno z Itálie: Martinette 2013

Martinette představuje prostřední úroveň ze tří vín Barbera v nabídce vinařství. Harmonické ovocité víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu s výjimkou těžkých úprav červeného masa nebo zvěřiny.

Zlatá medaile v soutěži Prague Wine Trophy 2017. Bezkonkurenční víno v poměru kvalita/cena, dlouhodobě naše nejprodávanější víno!

Firma: VPV Praha, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bílé víno z Itálie: Il Montino 2014

23.5.2018  Bílé víno z Itálie: Il Montino 2014

Derthona, Colli Tortonesi DOC Timorasso. Il Montino je víno z 'cru' vinice, špičkový produkt vinařství La Colombera, na kterém můžete pochutnat teď stejně tak jako nechat jej ležet ještě dalších 5-7 roků, kdy se bude stále zlepšovat. Výtečné víno k jídlu, především k rybám, těstovinám, bílému i červenému masu nebo k čerstvým sýrům.

Též tip na archivaci!

Ocenění: předchozí ročník získal maximální ocenění "Tre Bicchieri" v prestižním přehledu Gambero Rosso.

Firma: VPV Praha, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Francouzské víno Château du Port

22.5.2018  Francouzské víno Château du Port

Château du Port - Cuvée Prestige 2014 - AOC Cahors
Chuť: Aroma zralých červených a černých plodů ovoce. Dužinaté a elegantní víno s hedvábnou strukturou. Dodáváme po kusech, krabicích i paletách.

Vhodná kombinace: červené maso, tradiční vařené hovězí ve vývaru, zvěřina, sýry.

Servírování: 16°C.

Odrůda: Malbec 100%.

Lokalita: Jihozápad Francie, oblast Cahors, šotolinové terasy nad řekou Lot.

Alkohol: 13%.

2010 Zlatá medaile na prestižní soutěži Vinofed v Paříži.

Firma: KLENÁK s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...