Potraviny a nápoje - Nabídky

Chlazené kuřecí droby

18.11.2018  Chlazené kuřecí droby

Nabízíme chlazené kuřecí droby. Již téměř dvacet let úspěšné činnosti v oboru výroby a velkoobchodního prodeje drůbežího masa nás staví do přední pozice spolehlivých dodavatelů. V případě, že hledáte nejen spolehlivost, jistotu dodání, ale především maximální kvalitu dodávaného drůbežího masa, pak jste u nás správně. Kontaktujte nás prosím, velice rádi vám nabídneme například chlazené kuřecí droby, ale i spousty dalších produktů. Těšíme se na vaše objednávky.

Firma: Čerstvá drůbež Pavel Jirec
Stát: cz Česká republika Více...
Bramborové placky a plátky

18.11.2018  Bramborové placky a plátky

Nabízíme solené i kořeněné bramborové placky a chutné přílohové bramborové plátky. Na našich plátcích si pochutná každý milovník smažených brambor a pestrá paleta našich bramborových placek (nově i bez lepku) přesvědčí všechny zákazníky. Ozvěte se nám a můžete si našimi výrobky získat zákazníky i vy!

Firma: Farm Frites CZ s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pronájem gastro vybavení

17.11.2018  Pronájem gastro vybavení

Poskytujeme kompletní gastro vybavení k pronájmu cateringovým firmám, na výstavy a veletrhy, společenské akce a události. Bufetové stolky a židle s možností potahů, osvětlení, potřeby ke stolování atd.

Více informací na našem webu.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Velkoobchod masa a uzenin

17.11.2018  Velkoobchod masa a uzenin

Zabýváme se velkoobchodním prodejem masa a uzenin. Našim odběratelům nabízíme široký sortiment chlazeného, ale také mraženého masa a uzenin. Naše nabídka je opravdu široká. Můžete od nás očekávat například hovězí a vepřové maso od dodavatelů z EU, zákazníky vyhledávanou španělskou uzeninu či delikátní francouzskou šunku. Očekávejte od nás vysokou kvalitu dodávaného zboží, příjemné ceny a spolehlivé jednání.

Firma: AGLO Trading, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chorizo – španělský salám

17.11.2018  Chorizo – španělský salám

Chorizo je tradiční španělský salám, jehož věhlas nezná hranice. Pokud něco opravdu stojí za vyzkoušení, pak je tím jistě tato typická španělská uzeninová pochoutka. Máte-li jakékoliv dotazy, rozhodně nás kontaktujte, velice rádi je zodpovíme. Chorizo totiž není jen obyčejný salám, je to doslova chuťový zážitek, který stojí za to vyzkoušet. Kontaktujte nás, velice rádi vám doporučíme i jiné pochoutky. Těšíme se na vás!

Firma: AGLO Trading, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chlazené krůtí maso až k vám

17.11.2018  Chlazené krůtí maso až k vám

Zabýváme se prodejem čerstvého drůbežího masa. Čekat od nás můžete čerstvé krůtí či kuřecí maso, kachny, husy i slepice v té nejlepší kvalitě. Chlazené drůbeží maso dovezeme až k vám do kamenného obchodu nebo restaurace. Hledáte dodavatele třeba kvalitního chlazeného krůtího masa? Už dále nehledejte, kontaktujte nás a my vám požadované množství chlazeného krůtího masa dovezeme až k vám. Těšíme se na váš zájem.

Firma: Čerstvá drůbež Pavel Jirec
Stát: cz Česká republika Více...
Mražené bramboráky

17.11.2018  Mražené bramboráky

Připravujeme tradiční české bramboráky, které dodáváme chlazené či mražené. Bramboráky od nás vynikají plnou bramborovou chutí a bezchybným vzhledem. Nově bramboráky připravujeme také ve variantě bez lepku. Pro bližší informace navštivte naše webové stránky.

Firma: Farm Frites CZ s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Panenský olivový olej – velkoodběratelé

17.11.2018  Panenský olivový olej – velkoodběratelé

Zajistíme pravidelné dodávky kvalitního panenského olivového oleje pro velkoodběratele. V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám představíme celou naši nabídku, ale i příznivou cenovou relaci našich dodávek. Panenský olivový olej je pouze jedním z mnoha produktů, které našim velkoodběratelům nabízíme. Jsme spolehliví a důvěryhodní, což dokládají pozitivní reference našich spokojených zákazníků. Těšíme se i na Vás!

Firma: FINIX, SE
Stát: cz Česká republika Více...
Chlazené kuřecí maso s dopravou

16.11.2018  Chlazené kuřecí maso s dopravou

Věnujeme se velkoobchodnímu i maloobchodnímu prodeji chlazeného kuřecího masa. Naši zákazníci jsou pro nás vším, a proto také naše služby se odvíjejí od požadavků našich odběratelů. V naší nabídce najdete nejen vysoce kvalitní chlazené kuřecí maso, ale rovněž dopravu speciálním chladicím autem až na vaši provozovnu. Restaurace, obchody, hotely a další z našich mnoha spokojených odběratelů se na nás jako na spolehlivého dodavatele rádi obracejí. Kontaktujte nás!

Firma: Čerstvá drůbež Pavel Jirec
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní rýžovary

16.11.2018  Kvalitní rýžovary

Dodáváme kvalitní rýžovary pro přípravu vynikající rýže. Rýžovary jsou vyrobeny v Německu dle thajského vzoru a poskytujeme na ně 2 roky záruku. Díky speciálnímu módu udržují rýži teplou po dlouhou dobu.

Firma: U MODRÉHO SLONA
Stát: cz Česká republika Více...
Doplňky stravy pro plavce

16.11.2018  Doplňky stravy pro plavce

Zabýváme se prodejem specializovaných doplňků stravy pro plavce od prověřených a vysoce kvalitních výrobců. Doplňky stravy pro plavce účinně pomáhají se sportovní přípravou a následnou regenerací organizmu.
V nabídce naleznete:
* Tekutý doplněk stravy s vitaminy
* Tekutý doplněk stravy s výtažkem z aloe vera
* Kapsle obsahující odtučněné kolostrum

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Stát: cz Česká republika Více...
Džiugas – sýr pro fajnšmekry

15.11.2018  Džiugas – sýr pro fajnšmekry

Jsme dovozcem úžasného fermentovaného sýra Džiugas. Jedná se o tvrdý sýr, jež dovážíme v různých stupních zralosti a to od 12 až do 36 měsíců. Vynikající chutě sýra Džiugas přináší kvalitu a originalitu chutí do kuchyní nejen fajnšmekrů. Pokud byste se chtěli dozvědět podrobnější informace o tomto sýru, kontaktujte nás. Velice rádi vaše dotazy zodpovíme. Džiugas – sýr pro fajnšmekry.

Firma: AGLO Trading, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chlazená i mražená porcovaná drůbež

15.11.2018  Chlazená i mražená porcovaná drůbež

Nabízíme velkoobchodní i maloobchodní prodej chlazené a mražené porcované drůbeže. Vyzkoušejte kvalitní porcovanou drůbež naší produkce, tedy kuřecí a krůtí maso, kachny, husy, slepice. Věřte, že budete stejně jako mnoho našich stálých zákazníků, nadmíru spokojeni. V případě vašich dotazů stran chlazené či mražené porcované drůbeže, nás prosím kontaktujte, velice rádi se s vámi domluvíme na konkrétních detailech. Těšíme se na váš zájem.

Firma: Čerstvá drůbež Pavel Jirec
Stát: cz Česká republika Více...
Pronájem barových a bistro stolů

15.11.2018  Pronájem barových a bistro stolů

Zajišťujeme pronájem stolů, bistro stolků, kulatých stolů, konferenčních stolků, židlí, konferenčních židlí. Disponujeme kulatými stoly o průměru 180, 150, 120 a 80 cm. Kontaktujte nás.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výživa a regenerace kloubů Nový Mobilart

15.11.2018  Výživa a regenerace kloubů Nový Mobilart

Doplněk stravy Nový Mobilart pomáhá při obnově a hybnosti kloubů, zlepšuje výživu a regeneraci kloubní chrupavky. Dále povzbuzuje metabolismus lipidů, snižuje hladinu cholesterolu a zlepšuje stav pokožky, vlasů a nehtů.
Nový Mobilart je speciální potravní doplněk obsahující hydrolyzovaný kolagen, chondroitin, glukosamin, MSM a další biogenní látky. Základní složky doplňku stravy podporují hybnost kloubů a regeneraci pohybového ústrojí, což je významné zvláště u velkých kloubů. Kontaktujte nás.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...