Správa sítí a systémů - Nabídky

Realizace optických sítí

13.12.2018  Realizace optických sítí

Zabýváme se realizací optických sítí. Optické sítě nabízejí vysoký komfort přenosu dat. My nabízíme vysoký komfort poskytovaných služeb. Kontaktujte nás se svými požadavky a naši odborníci, kteří se realizací optických sítí zabývají již mnoho let, udělají vše, aby přenos dat ve vaší firmě přesně odrážel vaše požadavky a potřeby. Naše služby spočívají v maximální komplexnosti, od návrhu a cenové kalkulace, po komplexní realizaci plně funkční optické sítě. Kontaktujte nás!

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...
Návrh a realizace datových sítí

12.12.2018  Návrh a realizace datových sítí

Kvalitní datová síť je jedním z nejdůležitějších prvků prosperující firmy. Naším cílem je analyzovat potřeby firmy, zajistit návrh a samotnou realizaci datové sítě, tak aby plně vyhovovala všem potřebám vysoce funkční a odborně provedené datové sítě s ohledem na požadavek kvality a dlouhé životnosti. Pro více informací nás prosím kontaktujte, naši odborníci se s vámi velice rádi osobně setkají a předloží vám konkrétní návrhy řešení.

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...
Metalické a optické sítě

4.12.2018  Metalické a optické sítě

Zajistíme pro vás spolehlivý a rychlý přenos dat prostřednictvím datových metalických a optických sítí. Realizujeme komplexní servis od zjištění potřeb klienta, přípravy cenového rozsahu, až po předání plně funkční sítě. V oboru se pohybujeme již dlouhou dobu, máme mnoho praktických zkušeností a odborných znalostí. Konstatujte nás pro více informací, velice rádi vám vše podrobně vysvětlíme. Těšíme se na vaše dotazy.

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení společnosti

29.11.2018  Software pro řízení společnosti

Software pro řízení společnosti. Vyvíjíme a dodáváme software pro řízení společnost 1CLICK. Tento software umožňuje firmám pracovat efektivněji, profesionálněji a obstát vedle konkurence. 1CLICK používají zejména pracovníci ve vedoucích pozicích, pracovníci na všech úrovních řízení, obchodníci a uplatní se v řadě dalších kancelářských postů ve firmě. Software spravuje kalendáře, schraňuje kontakty a dokumenty, tvoří statistiky, pomáhá řídit firemní procesy a projekty. Více najdete na našem webu!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Spolehlivé IT služby pro vaši firmu

23.8.2018  Spolehlivé IT služby pro vaši firmu

Hledáte někoho, kdo by vaší firmě konečně zařídil IT služby, se kterými budete spokojeni? Už nemusíte pokračovat, kontaktujte nás. Poskytujeme vysoce kvalitní služby v oblasti informačních technologií a rádi nad vámi převezmeme patronát. Revitalizujeme vaše datacentrum či vám zařídíme nové, zjednodušíme kabeláž, pokryjeme vaše prostory spolehlivou Wi-Fi, budeme pečovat o vaše ICT. V případě zájmu vám zařídíme také zabezpečení a úsporné osvětlení.
Těšíme se na vás!

Firma: PROBOX SOLUTIONS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...