Správa sítí a systémů - Nabídky

Implementace firemních IT systémů

19.3.2018  Implementace firemních IT systémů

Specializujeme se na implementaci firemních IT systémů do organizací různého rozsahu. Implementace firemních IT systémů se zabývá vytvářením vhodných vazeb mezi jednotlivými informačními systémy a tím docílit celkového řešení IT systémů a aplikací. Naší metou je zvýšení efektivity a bezpečnosti Vašeho IT prostředí. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Implementace podnikových systémů

18.3.2018  Implementace podnikových systémů

Specializujeme se na integraci podnikových systémů a aplikací. Vytváříme jednotlivé vazby mezi informačními systémy, integrujeme aplikace, přístupy i informace. Nabízíme komplexní IT řešení pro zefektivnění Vašich firemních procesů. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Externí správa aplikací

17.3.2018  Externí správa aplikací

Věnujeme se externí správě aplikací, implementaci nových technologií a integraci do stávajících podnikových aplikací. Nabízíme odborné konzultace při správě podnikových aplikací včetně navržení konkrétního řešení pro Vaše potřeby. Zajišťujeme vývoj, integraci, testování i údržbu podnikových aplikací. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řešení IT infrastruktury

16.3.2018  Řešení IT infrastruktury

Vyhledáváme a nabízíme optimální řešení IT infrastruktury přesně dle Vašich individuálních požadavků.
V rámci řešení IT infrastruktury se soustředíme na:
* Správu a optimalizaci počítačových sítí
* Správu serverů
* Help desk
* Zabezpečení IT/IS
* Field support

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Metalické a optické sítě

15.3.2018  Metalické a optické sítě

Zajistíme pro vás spolehlivý a rychlý přenos dat prostřednictvím datových metalických a optických sítí. Realizujeme komplexní servis od zjištění potřeb klienta, přípravy cenového rozsahu, až po předání plně funkční sítě. V oboru se pohybujeme již dlouhou dobu, máme mnoho praktických zkušeností a odborných znalostí. Konstatujte nás pro více informací, velice rádi vám vše podrobně vysvětlíme. Těšíme se na vaše dotazy.

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...
Správa datového centra

15.3.2018  Správa datového centra

Nabízíme služby správy datového centra Vaší organizace. V rámci správy datového centra se plně staráme o Vaše výpočetní prostředí, zvyšujeme bezpečnost komunikace a efektivitu systému.
Správa datového centra zahrnuje:
* Správa záložních systémů
* Záloha a archivace dat
* Správa elektronické pošty
* Správa firewallů, antivirových a programů

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení společnosti

10.3.2018  Software pro řízení společnosti

Software pro řízení společnosti. Vyvíjíme a dodáváme software pro řízení společnost 1CLICK. Tento software umožňuje firmám pracovat efektivněji, profesionálněji a obstát vedle konkurence. 1CLICK používají zejména pracovníci ve vedoucích pozicích, pracovníci na všech úrovních řízení, obchodníci a uplatní se v řadě dalších kancelářských postů ve firmě. Software spravuje kalendáře, schraňuje kontakty a dokumenty, tvoří statistiky, pomáhá řídit firemní procesy a projekty. Více najdete na našem webu!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Outsourcing počítačových sítí

5.3.2018  Outsourcing počítačových sítí

Zaměřujeme se na outsourcing počítačových sítí firem. Poskytujeme komplexní služby a údržbu Vašeho informačního firemního prostředí. V rámci outsourcingu počítačových sítí provádíme správu záložních systémů, zálohu a archivaci dat, zálohu elektronické pošty, správu firewallů, antivirových a antimalware programů. Pro kompletní nabídku našich služeb navštivte naše webové stránky.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Optimalizace IT infrastruktury

4.3.2018  Optimalizace IT infrastruktury

Věnujeme se optimalizaci IT infrastruktury pro firmy a podniky různé velikosti. Cílem optimalizace IT infrastruktury firem je snížení provozních nákladů, avšak zachování volnosti a efektivity naplňování obchodních cílů. V rámci optimalizace IT infrastruktury se zaměřujeme na správu počítačových sítí, správu serverů, správu komunikačních technologií, helpdesk, zabezpečení IT/IS či field support. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Realizace optických sítí

2.3.2018  Realizace optických sítí

Zabýváme se realizací optických sítí. Optické sítě nabízejí vysoký komfort přenosu dat. My nabízíme vysoký komfort poskytovaných služeb. Kontaktujte nás se svými požadavky a naši odborníci, kteří se realizací optických sítí zabývají již mnoho let, udělají vše, aby přenos dat ve vaší firmě přesně odrážel vaše požadavky a potřeby. Naše služby spočívají v maximální komplexnosti, od návrhu a cenové kalkulace, po komplexní realizaci plně funkční optické sítě. Kontaktujte nás!

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...
Návrh a realizace datových sítí

1.3.2018  Návrh a realizace datových sítí

Kvalitní datová síť je jedním z nejdůležitějších prvků prosperující firmy. Naším cílem je analyzovat potřeby firmy, zajistit návrh a samotnou realizaci datové sítě, tak aby plně vyhovovala všem potřebám vysoce funkční a odborně provedené datové sítě s ohledem na požadavek kvality a dlouhé životnosti. Pro více informací nás prosím kontaktujte, naši odborníci se s vámi velice rádi osobně setkají a předloží vám konkrétní návrhy řešení.

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...
Externí správa počítačových sítí

1.3.2018  Externí správa počítačových sítí

Věnujeme se externí správě počítačových sítí firem různé velikosti. Přenechte správu počítačových sítí našim kvalifikovaným expertům a věnujte se pouze naplňování Vašich obchodních cílů. Externí správa počítačových sítí zajišťuje snížení nákladů na pracovní sílu a zároveň šetří čas. Nabízíme externí správu podnikových aplikací či externí správu kompletní IT infrastruktury. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...