Software - Nabídky

Software pro design Zebra Designer Pro

19.2.2019  Software pro design Zebra Designer Pro

ZebraDesigner Pro je software pro návrh a tisk etiket s čárovým kódem určený pro tiskárny Zebra. Program intuitivního rozhraní podstatně zjednodušuje návrh etikety. Součástí softwarového balíčku je i nástroj pro instalaci ovladačů tiskáren, základní management tiskárny a download fontů i podpora RFID tiskáren. Oproti jiným podobným produktům se nepoužívá hardwarový klíč, ale aktivace je prováděna pomocí sériového čísla. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Průmyslová komunikační síť PROFIBUS

19.2.2019  Průmyslová komunikační síť PROFIBUS

Specializujeme se na dodávku a implementaci průmyslové komunikační sítě PROFIBUS do různých výrobních procesů. Průmyslové komunikační sítě PROFIBUS jsou velmi oblíbené systémy především díky jejich robustnosti, vysoké rychlosti přenosu dat a také odolnosti proti elektromagneticky zarušených provozech.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Gateway zdarma k oknům Internorm

18.2.2019  Gateway zdarma k oknům Internorm

Využijte možnost získat zdarma gateway pro aplikaci SmartWindow. Pomocí aplikace pro Android nebo iOS můžete ovládat následující produkty Internorm a Schlotterer:
- integrovaná I-tec solární žaluzie
- rekuperační jednotka IV40
- bezdrátové hlásiče otevření
- rolety a žaluzie Schlotterer
- spínače a zásuvky Homematic
- radiové pohony Somfy
Zveme vás do naší kancelář v Českém Krumlově, kde vás s aplikací SmarWindow a souvisejícími produkty rádi seznámíme.

Firma: UMSHAUS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řízení firemních procesů

18.2.2019  Řízení firemních procesů

Řízení firemních procesů. Poskytujeme software pro efektivní řízení firemních procesů. Software 1CLICK nabízí komplexní služby zákaznické podpory, aplikačního hostingu, analýzy a tvorby procesů včetně uživatelských školení. Více informací naleznete na našich webových stránkách. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte oslovit!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Virtualizace statistik

16.2.2019  Virtualizace statistik

Virtualizace statistik. Nabízíme program, který Vám vypracovat přehledné statistiky obchodních případů. Umožňuje graficky velice kvalitně a přesně vizualizovat statistiku všech realizovaných obchodů. Díky statistikám budete mít vždy k dispozici aktuální a objektivní podklady a informace o tom, jak produktivita firmy klesá či stoupá pro Vaše další rozhodování. Kontaktujte nás pro více informací!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro time management

14.2.2019  Software pro time management

Software pro time management. Nabízíme software zaměřený na efektivní time management. Tento software Vám pomůže s plánováním času, obsahuje sadu postupů, doporučení a nástrojů pro plánování schůzek a úkolů, a využívá je tak, abyste docílili zvýšení efektivnosti využití času. V kalendáři lze samozřejmě sdílet události a úkoly s kolegy. Více informací najdete na našich webových stránkách!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro správu úkolů

12.2.2019  Software pro správu úkolů

Software pro správu úkolů. Vyvíjíme a dodáváme software pro efektivní správu úkolů. Seznam všech úkolů nejdete na jednom místě a můžete ho velmi snadno spravovat. Systém Vás barevným rozlišováním upozorní na blížící se termíny. Ke každému úkolu můžete připojit libovolné množství příloh jako jsou obrázky, PDF dokumenty či soubory Microsoft Office. K úkolům lze zapisovat čas, který na nich řešitelé strávili, budete tak mít výkazy o vykonané činnosti nejen Vaší, ale zejména Vašich zaměstnanců.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software NiceLabel Desktop Solutions

11.2.2019  Software NiceLabel Desktop Solutions

Software NiceLabel Desktop Solutions umožňuje rychle navrhnout dynamické šablony etiket a optimalizovat efektivitu a přesnost tisku. Navíc odstraňuje chyby tisku přizpůsobením tiskového rozhraní uživatelům i procesům a integruje označování pomocí stávajících aplikací a základních dat. NiceLabel Desktop Solutions je uživatelsky velmi přívětivý software, takže kdokoliv může snadno a rychle navrhnout profesionální štítky bez nutnosti znalosti čárového kódu či designu. Navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Atlas DMT – software pro geodety

11.2.2019  Atlas DMT – software pro geodety

Vyvinuli jsme sofistikovaný grafický software pro geodety – Atlas DMT. Atlas DMT je určen k vytváření přesných, spolehlivých a přehledných digitálních modelů terénu. Aplikace Atlas DMT se skládá z mnoha důmyslných modulů, jež s velkou přesností umožňují modelování těles, tvorbu řezů, výpočty kubatur a mnoho dalšího. Atlas DMT je neocenitelným pomocníkem pro geodety a projektanty. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Programový systém Atlas DMT

10.2.2019  Programový systém Atlas DMT

Grafický software Atlas DMT a jeho aplikace jsou ideálním řešením tvorby a aplikace digitálních modelů terénu. Programový systém Atlas DMT nabízí propracované aplikace pro využití v oblastech jako je projektování silnic a vodohospodářských staveb, dále pak k analýze ohrožení erozí, důlní a těžební činnosti, tvorbě map nebo monitorování zatopených oblastí. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro projektování podzemních děl

7.2.2019  Software pro projektování podzemních děl

Původní český software Atlas DMT je sofistikovaným programovým systémem, jehož nástavbou je propracovaná aplikace TUNEL. Aplikace TUNEL je určena k vyhodnocení a měření povrchu při stavbě tunelů. Zaujal-li vás náš software pro projektování podzemních děl TUNEL, pak prosím navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte další podrobnosti. Případně kontaktujte přímo naše odborníky, kteří vám velice rádi zodpoví všechny vaše dotazy.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Správa dokumentů firmy

7.2.2019  Správa dokumentů firmy

Správa dokumentů firmy. V softwaru 1CLICK uložíte všechny firemní dokumenty - faktury, smlouvy, podklady a další. Systém je přehledně třídí a Vy je tak kdykoliv snadno dohledáte prostřednictvím vyhledávače. Pro každý dokument si sami zvolíte sadu popisných položek. Samozřejmostí je možnost provázání dokumentů s kontakty, kalendářem apod.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro projektování trhacích prací

6.2.2019  Software pro projektování trhacích prací

Zabýváme se vývojem grafického programu Atlas DMT, který je určen k tvorbě a upravování grafických výstupů v oblasti digitálních modelů terénu. Jednou z aplikací grafického programu Atlas DMT je aplikace ODSTŘEL. Aplikace ODSTŘEL je určena pro tvorbu projektů trhacích prací, zejména pak clonových odstřelů. V případě že vás zaujala nabízená aplikace pro projektování trhacích prací, kontaktujte nás, velice rádi vám předvedeme veškeré její výhody.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
KANAL - projektování kanalizačních sítí

5.2.2019  KANAL - projektování kanalizačních sítí

Aplikace KANAL grafického softwaru Atlas DMT je určena k projektování vnějších kanalizačních sítí. KANAL na zaměřeném území vytvoří řez, navrhne potrubí, vypočítá jeho kapacitu a kubaturu výkopu. V případě zájmu propracovaného grafického softwaru Atlas DMT a jeho aplikace KANAL určené k projektování kanalizačních sítí nás prosím kontaktujte. Velice rádi vám vysvětlíme a předvedeme výhody tohoto původního českého softwaru.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení projektů

5.2.2019  Software pro řízení projektů

Software pro řízení projektů. Software 1CLICK Vám usnadní správu projektů. Systém je přehledně třídí do projektového stromu na etapy, dílčí úkoly a podúkoly. Prostřednictvím softwaru můžete přidělovat časový rozpočet, stanovit projektový tým nebo vizualizovat poměr mezi rozpočty a již hotovou prací. Více podrobností najdete na našich webových stránkách.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...