Software - Nabídky

Atlas DMT – software pro geodety

21.4.2019  Atlas DMT – software pro geodety

Vyvinuli jsme sofistikovaný grafický software pro geodety – Atlas DMT. Atlas DMT je určen k vytváření přesných, spolehlivých a přehledných digitálních modelů terénu. Aplikace Atlas DMT se skládá z mnoha důmyslných modulů, jež s velkou přesností umožňují modelování těles, tvorbu řezů, výpočty kubatur a mnoho dalšího. Atlas DMT je neocenitelným pomocníkem pro geodety a projektanty. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro time management

21.4.2019  Software pro time management

Software pro time management. Nabízíme software zaměřený na efektivní time management. Tento software Vám pomůže s plánováním času, obsahuje sadu postupů, doporučení a nástrojů pro plánování schůzek a úkolů, a využívá je tak, abyste docílili zvýšení efektivnosti využití času. V kalendáři lze samozřejmě sdílet události a úkoly s kolegy. Více informací najdete na našich webových stránkách!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro správu úkolů

19.4.2019  Software pro správu úkolů

Software pro správu úkolů. Vyvíjíme a dodáváme software pro efektivní správu úkolů. Seznam všech úkolů nejdete na jednom místě a můžete ho velmi snadno spravovat. Systém Vás barevným rozlišováním upozorní na blížící se termíny. Ke každému úkolu můžete připojit libovolné množství příloh jako jsou obrázky, PDF dokumenty či soubory Microsoft Office. K úkolům lze zapisovat čas, který na nich řešitelé strávili, budete tak mít výkazy o vykonané činnosti nejen Vaší, ale zejména Vašich zaměstnanců.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Programový systém Atlas DMT

17.4.2019  Programový systém Atlas DMT

Grafický software Atlas DMT a jeho aplikace jsou ideálním řešením tvorby a aplikace digitálních modelů terénu. Programový systém Atlas DMT nabízí propracované aplikace pro využití v oblastech jako je projektování silnic a vodohospodářských staveb, dále pak k analýze ohrožení erozí, důlní a těžební činnosti, tvorbě map nebo monitorování zatopených oblastí. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro projektování podzemních děl

14.4.2019  Software pro projektování podzemních děl

Původní český software Atlas DMT je sofistikovaným programovým systémem, jehož nástavbou je propracovaná aplikace TUNEL. Aplikace TUNEL je určena k vyhodnocení a měření povrchu při stavbě tunelů. Zaujal-li vás náš software pro projektování podzemních děl TUNEL, pak prosím navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte další podrobnosti. Případně kontaktujte přímo naše odborníky, kteří vám velice rádi zodpoví všechny vaše dotazy.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Správa dokumentů firmy

14.4.2019  Správa dokumentů firmy

Správa dokumentů firmy. V softwaru 1CLICK uložíte všechny firemní dokumenty - faktury, smlouvy, podklady a další. Systém je přehledně třídí a Vy je tak kdykoliv snadno dohledáte prostřednictvím vyhledávače. Pro každý dokument si sami zvolíte sadu popisných položek. Samozřejmostí je možnost provázání dokumentů s kontakty, kalendářem apod.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro projektování trhacích prací

13.4.2019  Software pro projektování trhacích prací

Zabýváme se vývojem grafického programu Atlas DMT, který je určen k tvorbě a upravování grafických výstupů v oblasti digitálních modelů terénu. Jednou z aplikací grafického programu Atlas DMT je aplikace ODSTŘEL. Aplikace ODSTŘEL je určena pro tvorbu projektů trhacích prací, zejména pak clonových odstřelů. V případě že vás zaujala nabízená aplikace pro projektování trhacích prací, kontaktujte nás, velice rádi vám předvedeme veškeré její výhody.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software ZMotif™ CardStudio™

12.4.2019  Software ZMotif™ CardStudio™

ZMotif™ CardStudio™ je software od společnosti Zebra určený pro tiskárny karet. Vyznačuje se snadným ovládáním, přitom však umožňuje navrhnout design karet na opravdu profesionální úrovni. Ať už vytváříte jednoduchý nebo složitý design karet, CardStudio Vám nabízí verzi pro každou aplikaci ve třech různých edicích: Classic, Standard a Professional. Je optimalizován pro všechny tiskárny karet Zebra. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte naše webové stránky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
KANAL - projektování kanalizačních sítí

12.4.2019  KANAL - projektování kanalizačních sítí

Aplikace KANAL grafického softwaru Atlas DMT je určena k projektování vnějších kanalizačních sítí. KANAL na zaměřeném území vytvoří řez, navrhne potrubí, vypočítá jeho kapacitu a kubaturu výkopu. V případě zájmu propracovaného grafického softwaru Atlas DMT a jeho aplikace KANAL určené k projektování kanalizačních sítí nás prosím kontaktujte. Velice rádi vám vysvětlíme a předvedeme výhody tohoto původního českého softwaru.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení projektů

12.4.2019  Software pro řízení projektů

Software pro řízení projektů. Software 1CLICK Vám usnadní správu projektů. Systém je přehledně třídí do projektového stromu na etapy, dílčí úkoly a podúkoly. Prostřednictvím softwaru můžete přidělovat časový rozpočet, stanovit projektový tým nebo vizualizovat poměr mezi rozpočty a již hotovou prací. Více podrobností najdete na našich webových stránkách.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro projektování silnic a cest

11.4.2019  Software pro projektování silnic a cest

Jedním z produktů grafického softwaru Atlas DMT je aplikace CESTY. Aplikace CESTY je vyvinuta k projektování silnic, ale i polních a lesních cest. Aplikace pracuje v grafickém prostředí KRES se speciálními grafickými nástroji pro práci s osou a s řezy. Software pro projektování silnic a cest ulehčuje práci projektantům pozemních komunikací a pozemkových úprav. Pro více informací prosím navštivte webovou stránku naší společnosti.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software NiceLabel Designer Pro 2017

10.4.2019  Software NiceLabel Designer Pro 2017

NiceLabel Designer Pro 2017 je náhradou za software pro návrh a tisk etiket Designer Pro. Tento software přináší novou úroveň funkčnosti a jednoduchosti, kdy i úplní začátečníci mohou navrhnout profesionální štítky během několika minut. Nastavování dynamických dat proměnné, funkce i databáze nebyly dousd nikdy jednodušší. „Multi-user“ edice navíc přináší větší flexibilitu díky možnosti použit softwar na libovolném počtu pracovních míst - jediným omezením je množství tiskáren. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro projektanty a vodohospodáře

10.4.2019  Software pro projektanty a vodohospodáře

Aplikace TOK grafického softwaru Atlas DMT je určena pro projektanty a vodohospodáře. Pakliže se zabýváte úpravami a revitalizací vodních toků, je aplikace TOK skvělým řešením právě pro vás! Software pro projektanty a vodohospodáře Atlas DMT umí mimo jiné zpracovat podélné a příčné profily pro úpravy a údržbu vodních toků. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte detailnější informace, případně rovnou kontaktujte naše odborníky, kteří se vám budou rádi věnovat.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení společnosti

10.4.2019  Software pro řízení společnosti

Software pro řízení společnosti. Vyvíjíme a dodáváme software pro řízení společnost 1CLICK. Tento software umožňuje firmám pracovat efektivněji, profesionálněji a obstát vedle konkurence. 1CLICK používají zejména pracovníci ve vedoucích pozicích, pracovníci na všech úrovních řízení, obchodníci a uplatní se v řadě dalších kancelářských postů ve firmě. Software spravuje kalendáře, schraňuje kontakty a dokumenty, tvoří statistiky, pomáhá řídit firemní procesy a projekty. Více najdete na našem webu!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Obrazový software pro strojové vidění

7.4.2019  Obrazový software pro strojové vidění

Nedílnou součástí produktového portfolia systémů strojového vidění je obrazový software od společnosti Datalogic, jehož algoritmy tvoří veškerou podstatu celého tohoto oboru. Naprogramování pro stejné inspekce lze snadno sdílet nebo převést na více kontrolních bodů ve výrobním závodě. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám navrhne řešení přesně podle vašich konkrétních požadavků. Případně také navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...