Sběr a zpracování dat - Nabídky

Mobilní terminály Datalogic SH15/SH21

21.3.2018  Mobilní terminály Datalogic SH15/SH21

Mobilní terminály Datalogic SH15/SH21 Blackline jsou navrženy pro použití v nejnáročnějších podmínkách. Terminál SH15 zvyšuje produktivitu snížením počtu chyb vznikajících při příjmu, vychystávání, přepravě či expedici zboží. Terminál SH21 umožňuje vysokou míru interakce mezi operátory a stroji a poskytuje uživatelům možnosti otevřít si technické výkresy, pracovní postupy či videa. Oba terminály vyhovují různým prostorovým a montážním omezením.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro time management

21.3.2018  Software pro time management

Software pro time management. Nabízíme software zaměřený na efektivní time management. Tento software Vám pomůže s plánováním času, obsahuje sadu postupů, doporučení a nástrojů pro plánování schůzek a úkolů, a využívá je tak, abyste docílili zvýšení efektivnosti využití času. V kalendáři lze samozřejmě sdílet události a úkoly s kolegy. Více informací najdete na našich webových stránkách!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů na prst Honeywell 8680i

19.3.2018  Snímač kódů na prst Honeywell 8680i

Honeywell 8680i je kompaktní, vysoce výkonný, bezdrátový hands-free snímač kódů na prst, který pomáhá zlepšit efektivitu práce. Ergonomický model 8680i eliminuje zbytečný pohyb díky neustálému skenování. Tím zvyšuje efektivitu pracovních toků s velkým objemem skenovaných položek, jako je třídění, vychystávání, balení nebo výdej zboží. Zařízení 8680i je k dispozici ve standardní verzi pro jednoduchý sběr dat přes Bluetooth a pokročilé verzi pro samostatné operace v řízených pracovních postupech.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro správu úkolů

19.3.2018  Software pro správu úkolů

Software pro správu úkolů. Vyvíjíme a dodáváme software pro efektivní správu úkolů. Seznam všech úkolů nejdete na jednom místě a můžete ho velmi snadno spravovat. Systém Vás barevným rozlišováním upozorní na blížící se termíny. Ke každému úkolu můžete připojit libovolné množství příloh jako jsou obrázky, PDF dokumenty či soubory Microsoft Office. K úkolům lze zapisovat čas, který na nich řešitelé strávili, budete tak mít výkazy o vykonané činnosti nejen Vaší, ale zejména Vašich zaměstnanců.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chytré kamery Datalogic T2x Series

18.3.2018  Chytré kamery Datalogic T2x Series

Datalogic T2x Series jsou samostatné, univerzální, průmyslové systémy strojového vidění - inteligentních kamer, kdy umožňují flexibilitu v programování. Vyhovuje všem požadavkům zákazníka, představuje nejnovější technologie nejen v úrovni výkonu, ale i ve velikosti a ceně. Chytré kamery Datalogic jsou vybaveny připojením k síti out-of-box (Ethernet/IP, TCP/IP, Modbus a OPC), 10/100 Ethernet portem, RS-232 sériovým portem a volitelně připojením I/O (NPN nebo PNP). Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezdrátový snímač Zebra DS6878-SR

15.3.2018  Bezdrátový snímač Zebra DS6878-SR

Bezdrátový ruční snímač 1D kódů Zebra DS6878-SR dokáže zachytit všechny běžně používané kódy na klasických štítcích i na displejích mobilních telefonů. Tím umožňuje kompletní sběr dat. Dokáže mimořádně rychle zachytit i poškozené a nekvalitní kódy a dále obsahuje patent rychlé pulzní iluminace, který dodává světlo nutné k zachycení kódů v prakticky jakémkoliv typu osvětlení. Výsledkem je zvýšená produktivita. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Správa dokumentů firmy

14.3.2018  Správa dokumentů firmy

Správa dokumentů firmy. V softwaru 1CLICK uložíte všechny firemní dokumenty - faktury, smlouvy, podklady a další. Systém je přehledně třídí a Vy je tak kdykoliv snadno dohledáte prostřednictvím vyhledávače. Pro každý dokument si sami zvolíte sadu popisných položek. Samozřejmostí je možnost provázání dokumentů s kontakty, kalendářem apod.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Obrazový snímač Datalogic DataVS2

12.3.2018  Obrazový snímač Datalogic DataVS2

Obrazový snímač Datalogic DataVS2 je ideálním vstupním zařízením do světa strojového vidění. Pomocí intuitivního rozhraní lze jednoduše krok za krokem nastavit danou aplikaci přes ethernetové rozhraní. Snímač je dostupný ve čtyřech verzích dle nároků aplikace a požadavků na jeho schopnosti: Rozpoznávání objektů (OBJ), Pokročilé rozpoznávání objektů (AOR), Identifikace (čárové kódy) (ID) a Profesionální verze (PRO). Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení projektů

12.3.2018  Software pro řízení projektů

Software pro řízení projektů. Software 1CLICK Vám usnadní správu projektů. Systém je přehledně třídí do projektového stromu na etapy, dílčí úkoly a podúkoly. Prostřednictvím softwaru můžete přidělovat časový rozpočet, stanovit projektový tým nebo vizualizovat poměr mezi rozpočty a již hotovou prací. Více podrobností najdete na našich webových stránkách.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení společnosti

10.3.2018  Software pro řízení společnosti

Software pro řízení společnosti. Vyvíjíme a dodáváme software pro řízení společnost 1CLICK. Tento software umožňuje firmám pracovat efektivněji, profesionálněji a obstát vedle konkurence. 1CLICK používají zejména pracovníci ve vedoucích pozicích, pracovníci na všech úrovních řízení, obchodníci a uplatní se v řadě dalších kancelářských postů ve firmě. Software spravuje kalendáře, schraňuje kontakty a dokumenty, tvoří statistiky, pomáhá řídit firemní procesy a projekty. Více najdete na našem webu!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Terminál Honeywell Dolphin 70e Black

5.3.2018  Terminál Honeywell Dolphin 70e Black

Honeywell Dolphin 70e Black je odolný mobilní terminál, jež byl navržen z prvotřídních materiálů, a je schopen poskytovat spolehlivý provoz po celou dobu své životnosti. Dotyková obrazovka Corning® Gorilla® Glass je odolná vůči poškození, speciální kryt zároveň chrání terminál proti prachu a vodě. Pro větší všestrannost lze Dolphin 70e Black používat i ve velmi extrémních teplotách, čímž se minimalizují časové prostoje. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Outsourcing počítačových sítí

5.3.2018  Outsourcing počítačových sítí

Zaměřujeme se na outsourcing počítačových sítí firem. Poskytujeme komplexní služby a údržbu Vašeho informačního firemního prostředí. V rámci outsourcingu počítačových sítí provádíme správu záložních systémů, zálohu a archivaci dat, zálohu elektronické pošty, správu firewallů, antivirových a antimalware programů. Pro kompletní nabídku našich služeb navštivte naše webové stránky.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Virtualizace statistik

1.3.2018  Virtualizace statistik

Virtualizace statistik. Nabízíme program, který Vám vypracovat přehledné statistiky obchodních případů. Umožňuje graficky velice kvalitně a přesně vizualizovat statistiku všech realizovaných obchodů. Díky statistikám budete mít vždy k dispozici aktuální a objektivní podklady a informace o tom, jak produktivita firmy klesá či stoupá pro Vaše další rozhodování. Kontaktujte nás pro více informací!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic Memor X3

23.2.2018  Mobilní terminál Datalogic Memor X3

Lehký a odolný mobilní terminál Datalogic Memor X3 umí číst 1D i 2D kódy. Je vybaven operačním systémem Microsoft Windows CE 6.0 Core či CE 6.0 Pro, RAM pamětí 256 MB (pro CE Pro) nebo 128 MB (pro CE Core), Flash pamětí 512 MB a slotem na SD kartu o velikosti až 32 GB. Jeho robustní konstrukce přežije i nechtěné pády do vody nebo prachu. Komunikace je umožněná jak pomocí Wi-Fi, tak kabelu nebo WPA a WPA2. Datalogic Memor X3 nalezne využití v maloobchodě, výrobě, dopravě nebo logistice.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač čárových kódů Zebra LI2208

8.2.2018  Snímač čárových kódů Zebra LI2208

Čtečka kódů Zebra LI2208 navazuje na skener Motorola LS2208, má rozšířený rozsah či podporu pro mobilní zařízení čárových kódů. Při skenování čárového kódu je možno se spolehnout na skvělý výkon. Snímač zvyšuje produktivitu jednotlivých operací - umí zachytit prakticky jakýkoliv čárový kód včetně klasických čárových kódů, které jsou tištěné na papírových etiketách, dále elektronické čárové kódy zobrazené na obrazovce mobilního telefonu, tabletu či počítače. Kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...