Sběr a zpracování dat - Nabídky

Mobilní terminál Zebra PS20

18.2.2019  Mobilní terminál Zebra PS20

Zebra PS20 Personal Shopper přináší dokonalý personalizovaný nákupní zážitek pro vaše zákazníky. Tento mobilní terminál poskytuje mimořádný zákaznický servis a zvyšuje produktivitu pracovníků. Systém Android umožňuje využívání intuitivních interaktivních aplikací. Pokročilá technologie snímání a technologie PRZM Intelligent Imaging zajišťují bleskurychlé načítání tištěných i elektronických 1D a 2D kódů, včetně kódů Digimarc. Robustní design zařízení zaručuje spolehlivý provoz po celý den.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminály Zebra TC72/TC77

16.2.2019  Mobilní terminály Zebra TC72/TC77

TC72 a TC77 od společnosti Zebra zakládají na úspěchu terminálů TC70/TC75 a vytváří dokonalý robustní dotykový mobilní terminál, který je vhodný pro pracovníky jak uvnitř, tak venku. Přinášejí mimořádnou spolehlivost a efektivitu vašich pracovníků a díky tomu posouvají zákaznický servis na další úroveň. Dotykový displej s vysokým rozlišením je snadno čitelný i při jasném slunečním světle. Může být ovládán i v rukavicích nebo stylusem, navíc bezproblémově funguje i když je mokrý.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Virtualizace statistik

16.2.2019  Virtualizace statistik

Virtualizace statistik. Nabízíme program, který Vám vypracovat přehledné statistiky obchodních případů. Umožňuje graficky velice kvalitně a přesně vizualizovat statistiku všech realizovaných obchodů. Díky statistikám budete mít vždy k dispozici aktuální a objektivní podklady a informace o tom, jak produktivita firmy klesá či stoupá pro Vaše další rozhodování. Kontaktujte nás pro více informací!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímače kódů Zebra DS9900 Series

15.2.2019  Snímače kódů Zebra DS9900 Series

Snímače kódů Zebra DS9900 Series nabízejí špičkový výkon a maximální flexibilitu ručního i hands-free skenování. Jedinečný hybridní design, snadné přepínání mezi režimy skenování a inovativní funkce zvyšují produktivitu, zrychlují transakce, zkracují čas ve frontách a přinášejí lepší zákaznickou zkušenost. Snímače dokáží okamžitě zachytit 1D, 2D i Digimarc kódy v téměř jakémkoliv stavu. Model DS990R navíc kombinuje snímač kódů a RFID čtečku pro ještě větší efektivitu vašeho prodejního místa.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic Memor 10

14.2.2019  Mobilní terminál Datalogic Memor 10

Mobilní terminál Datalogic Memor 10 přináší nejnovější technologie smartphonu spolu s uživatelsky přívětivým prostředím operačního systému Android 8.1 v kompaktním provedení. Díky mimořádnému výkonu, průmyslové odolnosti a schopnosti přečíst 1D i 2D kódy se tento terminál hodí téměř do jakéhokoliv prostředí – uvnitř i venku. Spolehlivost terminálu zvyšuje nejmodernější technologie pro bezdrátové nabíjení. Memor 10 navíc obsahuje chemicky odolný kryt pro bezpečné použití ve zdravotnictví.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro time management

14.2.2019  Software pro time management

Software pro time management. Nabízíme software zaměřený na efektivní time management. Tento software Vám pomůže s plánováním času, obsahuje sadu postupů, doporučení a nástrojů pro plánování schůzek a úkolů, a využívá je tak, abyste docílili zvýšení efektivnosti využití času. V kalendáři lze samozřejmě sdílet události a úkoly s kolegy. Více informací najdete na našich webových stránkách!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímače konektivity Datalogic Quick Link

12.2.2019  Snímače konektivity Datalogic Quick Link

Snímače konektivity Datalogic Quick Link Series (QL a QLM) nabízejí kompletní příslušenství pro připojení snímačů 1D a 2D kódů. Poskytují rychlé, jednoduché, modulární a nákladově efektivní řešení pro aplikace, u nichž je preferováno „plug-in“ připojení. Řada Quick Link je kompatibilní se snímači DS2100N, DS2400N, DS4800, Matrix 210, Matrix 410 a Matrix 450. Snímače konektivity Quick Link Series jsou určeny pro průmyslové využití, především ve výrobě.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro správu úkolů

12.2.2019  Software pro správu úkolů

Software pro správu úkolů. Vyvíjíme a dodáváme software pro efektivní správu úkolů. Seznam všech úkolů nejdete na jednom místě a můžete ho velmi snadno spravovat. Systém Vás barevným rozlišováním upozorní na blížící se termíny. Ke každému úkolu můžete připojit libovolné množství příloh jako jsou obrázky, PDF dokumenty či soubory Microsoft Office. K úkolům lze zapisovat čas, který na nich řešitelé strávili, budete tak mít výkazy o vykonané činnosti nejen Vaší, ale zejména Vašich zaměstnanců.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic Memor 1

11.2.2019  Mobilní terminál Datalogic Memor 1

Mobilní terminál Datalogic Memor 1 bude vaším obchodním společníkem při jakékoliv aplikaci vyžadující sběr dat - od asistovaného prodeje, přes příjem položek ve skladu, až po kontrolu kvality ve výrobním prostředí. Terminál přináší maximální flexibilitu – je k dispozici ve dvou verzích - ruční verzi připomínající smartphone, a verzi s pistolovou rukojetí. Navíc je vybaven nejmodernější technologií pro bezdrátové nabíjení, která zvyšuje spolehlivost tohoto zařízení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminály Zebra TC52/TC57

10.2.2019  Mobilní terminály Zebra TC52/TC57

TC52 a TC57 od společnosti Zebra staví na úspěchu terminálů TC51/TC56 a díky nové platformě a novým schopnostem vytváří dokonalý dotykový mobilní terminál pro podnikové účely. Pětipalcový dotykový displej umožňuje používání intuitivních grafických aplikací a je dobře čitelný i na přímém slunečním světle. Navíc jej lze ovládat i v rukavicích nebo stylusem. Terminál dokáže bleskurychle zachytit tištěné i elektronické 1D a 2D kódy včetně kódů Digimarc.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač konektivity Datalogic SC6000

10.2.2019  Snímač konektivity Datalogic SC6000

Snímač konektivity Datalogic SC6000 je průmyslový kontroler, který byl speciálně navržen pro všesměrové a vícestranné snímací tunely. Poskytuje veškeré potřebné výpočetní zdroje pro velmi náročné aplikace, u nichž jsou klíčovým faktorem výkonnost, spolehlivost a dostupnost. Umožňuje řízení nadbytečnosti systémů a rychlou výměnu snímače v případě poruchy. SC6000 nabízí všechny potřebné nástroje umožňující instalaci a nastavení systému, testování a údržbu všesměrového snímacího tunelu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač konektivity Datalogic SC5000

8.2.2019  Snímač konektivity Datalogic SC5000

Snímač konektivity Datalogic SC5000 je vysoce výkonný průmyslový kontroler pro všesměrové a vícestranné snímací tunely. Umožňuje jednoduchou instalaci komplexních tunelů se schopností integrovat laserová zařízení, 2D imagery a snímače pro měření objektů. Datalogic SC5000 nabízí veškeré potřebné nástroje pro rychlou údržbu snímacího tunelu a sledování výkonu a stavu systému v reálném čase.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Správa dokumentů firmy

7.2.2019  Správa dokumentů firmy

Správa dokumentů firmy. V softwaru 1CLICK uložíte všechny firemní dokumenty - faktury, smlouvy, podklady a další. Systém je přehledně třídí a Vy je tak kdykoliv snadno dohledáte prostřednictvím vyhledávače. Pro každý dokument si sami zvolíte sadu popisných položek. Samozřejmostí je možnost provázání dokumentů s kontakty, kalendářem apod.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač konektivity Datalogic SC4000

5.2.2019  Snímač konektivity Datalogic SC4000

Snímač konektivity Datalogic SC4000 je průmyslový kontroler určený pro vysokorychlostní sběr dat ze snímačů 1D a 2D kódů připojených v síti ID-NET. SC4000 nabízí vysoký komunikační výkon a konektivitu k nejběžnějším systémům fieldbus prostřednictvím celé řady doplňkových modulů. Základní diagnostické a statistické informace jsou přímo k dispozici na podsvíceném 4řádkovém displeji, zatímco intuitivní LED diody poskytují údaje o stavu zařízení i celé sítě.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční snímače čárových kódů Zebra

5.2.2019  Ruční snímače čárových kódů Zebra

Ruční čtečky čárových kódů Zebra (dříve Motorola) kombinují spolehlivost, kvalitu, snadné použití a komfort uživatele. Tyto vlastnosti zajišťují skenerům Zebra celosvětové vedoucí postavení v oblasti ručního snímání. Pokladny, sklady, nemocnice a mnoho průmyslových aplikací využívá odolnost ručních čteček při každodenním provozu k zajištění plynulého fungování - to vše při velmi nízkých nákladech na vlastnictví. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...