Sběr a zpracování dat - Nabídky

Software pro time management

21.4.2019  Software pro time management

Software pro time management. Nabízíme software zaměřený na efektivní time management. Tento software Vám pomůže s plánováním času, obsahuje sadu postupů, doporučení a nástrojů pro plánování schůzek a úkolů, a využívá je tak, abyste docílili zvýšení efektivnosti využití času. V kalendáři lze samozřejmě sdílet události a úkoly s kolegy. Více informací najdete na našich webových stránkách!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH4000

20.4.2019  Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH4000

Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH4000 je určen pro detekci a rozpoznávání položek ve spodních částech nákupních vozíků. Zajišťuje, aby tyto položky byly vždy přidány k nákupu, čímž pomáhá předcházet ztrátám z nenačtených položek. Okamžité zvyšování výnosů způsobuje, že návratnost investice (ROI) do snímače LaneHawk LH4000 je kratší než 12 měsíců. Snímač je navržen tak, aby zvládl práci v náročném maloobchodním prostředí. Kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro správu úkolů

19.4.2019  Software pro správu úkolů

Software pro správu úkolů. Vyvíjíme a dodáváme software pro efektivní správu úkolů. Seznam všech úkolů nejdete na jednom místě a můžete ho velmi snadno spravovat. Systém Vás barevným rozlišováním upozorní na blížící se termíny. Ke každému úkolu můžete připojit libovolné množství příloh jako jsou obrázky, PDF dokumenty či soubory Microsoft Office. K úkolům lze zapisovat čas, který na nich řešitelé strávili, budete tak mít výkazy o vykonané činnosti nejen Vaší, ale zejména Vašich zaměstnanců.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1950h

17.4.2019  Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1950h

Snímač kódů Honeywell Xenon Performance 1950h nabízí špičkový výkon a spolehlivost, pomáhá zvyšovat produktivitu zdravotníků a bezpečnost pacientů, a zároveň přináší nižší celkové náklady na vlastnictví. Dokáže bez sebemenších problémů zachytit 1D i 2D kódy, a to včetně poškozených nebo obtížně čitelných kódů. Usnadňuje a zrychluje proces identifikace pacienta, čímž umožňuje zdravotníkům věnovat veškerou pozornost péči o pacienty. Snímač je odolný vůči čištění dezinfekčními prostředky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1950g

16.4.2019  Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1950g

Snímač kódů Honeywell Xenon Performance 1950g nabízí mimořádný výkon skenování i těch nejobtížněji čitelných a poškozených kódů. Pracovníci tak mohou poskytovat špičkový zákaznický servis a rychlé a přesné odbavení u pokladny, čímž podporují loajalitu zákazníků. Xenon XP 1950g je určen především do maloobchodního prostředí, kde je vyžadována vysoká přesnost snímání i vzdálenějších kódů, a pomáhá tak snižovat zátěž pracovníků u pokladen.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Správa dokumentů firmy

14.4.2019  Správa dokumentů firmy

Správa dokumentů firmy. V softwaru 1CLICK uložíte všechny firemní dokumenty - faktury, smlouvy, podklady a další. Systém je přehledně třídí a Vy je tak kdykoliv snadno dohledáte prostřednictvím vyhledávače. Pro každý dokument si sami zvolíte sadu popisných položek. Samozřejmostí je možnost provázání dokumentů s kontakty, kalendářem apod.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminály Zebra ET51/ET56

13.4.2019  Mobilní terminály Zebra ET51/ET56

Mobilní terminály Zebra ET51/ET56 nabízejí elegantní spotřebitelský styl, zároveň však poskytují podnikovou odolnost, sběr dat a celou řadu příslušenství. Představují tak dokonalé řešení pro vaše pracovníky v široké škále pracovních prostředí. Kompaktní, malý a lehký 8,4″ model je perfektní pro aplikace, kde je kladen důraz na rozměry a váhu zařízení, zatímco 10,1″ model poskytuje maximální plochu pro aplikace náročné na množství zobrazovaných informací. Kontaktujte naše obchodní oddělení!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení projektů

12.4.2019  Software pro řízení projektů

Software pro řízení projektů. Software 1CLICK Vám usnadní správu projektů. Systém je přehledně třídí do projektového stromu na etapy, dílčí úkoly a podúkoly. Prostřednictvím softwaru můžete přidělovat časový rozpočet, stanovit projektový tým nebo vizualizovat poměr mezi rozpočty a již hotovou prací. Více podrobností najdete na našich webových stránkách.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Zebra LI3608-ER/LI3678-ER

11.4.2019  Snímač kódů Zebra LI3608-ER/LI3678-ER

Snímač kódů Zebra LI3608-ER/LI3678-ER nabízí unikátní robustní design, nepřekonatelný výkon, nejlepší rozsah skenování a bezkonkurenční ovladatelnost. Tím pomáhá maximalizovat výkonnost vašich operací a produktivitu pracovníků. S nejdelším dekódovacím rozsahem (5 cm až 17 m) jsou tyto snímače navrženy do všech průmyslových prostředích a podmínek – od skladů, výroby, dílen, kontejnerových skladů až po chladírenské sklady. Kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell Dolphin CK65

10.4.2019  Mobilní terminál Honeywell Dolphin CK65

Mobilní terminál Honeywell Dolphin CK65 přináší větší přesnost a produktivitu, snadné nasazení a rychlou návratnost investic. S operačním systémem Android a možností zadávání dat jak prostřednictvím dotykového displeje, tak klávesnice (alfanumerická nebo numerická s funkčními klávesami) je ideální volbou pro sklady, které přecházejí z OS Windows na Android a používají nejen novější dotykové aplikace, ale i starší aplikace vyžadující zadávání přes klávesnici.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení společnosti

10.4.2019  Software pro řízení společnosti

Software pro řízení společnosti. Vyvíjíme a dodáváme software pro řízení společnost 1CLICK. Tento software umožňuje firmám pracovat efektivněji, profesionálněji a obstát vedle konkurence. 1CLICK používají zejména pracovníci ve vedoucích pozicích, pracovníci na všech úrovních řízení, obchodníci a uplatní se v řadě dalších kancelářských postů ve firmě. Software spravuje kalendáře, schraňuje kontakty a dokumenty, tvoří statistiky, pomáhá řídit firemní procesy a projekty. Více najdete na našem webu!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminály Zebra XC6 Series

2.4.2019  Mobilní terminály Zebra XC6 Series

Mobilní terminály Zebra XC6 Series poskytují větší výkonnost a odolnost než většina odolných terminálů dostupných na trhu. Každý model řady XC6 splňuje náročné požadavky standardů MIL-STD-810G a IP67, a zaručuje tak spolehlivý výkon i v náročném či rizikovém prostředí. Model XC6 DMSR je snadno čitelný na přímém slunečním světle, modely XC6 DM a XC6 DML jsou optimalizované pro použití uvnitř a model XC6 DMCR je vhodný do prostředí, kde se vyžaduje udržování čistoty (laboratoře apod.).

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Samolepicí PRINT etikety na arších

2.4.2019  Samolepicí PRINT etikety na arších

Samolepicí PRINT etikety na arších se hodí pro dotisk v laserových tiskárnách. Používají se nejčastěji pro logistické účely a různé označování výrobků. Vyrábí se na archy A4, a to jak v bílém, tak v barevném papírovém provedení, případně jako speciální fólie do extrémních podmínek. Tyto etikety mohou být bez tisku nebo celoplošně potištěné. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra MC3190-Z

1.4.2019  Mobilní terminál Zebra MC3190-Z

Mobilní terminál MC3190-Z od společnosti Zebra byl speciálně navržen pro použití nejen v průmyslových prostorách, ale i v podnikovém prostředí. Terminál se pyšní robustní konstrukcí, vysokým výkonem a ergonomií pro celodenní pohodlí i snadnost použití. Zároveň je dobře vyvážený a přináší komfort skenování i v těch nejnáročnějších aplikacích. Je odolný vůči pádům na beton z výšky až 1,2 m a díky třídě krytí IP54 odolává také prachu, vlhkosti, polití vodou atp. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Virtualizace statistik

1.4.2019  Virtualizace statistik

Virtualizace statistik. Nabízíme program, který Vám vypracovat přehledné statistiky obchodních případů. Umožňuje graficky velice kvalitně a přesně vizualizovat statistiku všech realizovaných obchodů. Díky statistikám budete mít vždy k dispozici aktuální a objektivní podklady a informace o tom, jak produktivita firmy klesá či stoupá pro Vaše další rozhodování. Kontaktujte nás pro více informací!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...