Sběr a zpracování dat - Nabídky

Mobilní terminál Datalogic Memor X3

20.6.2018  Mobilní terminál Datalogic Memor X3

Lehký a odolný mobilní terminál Datalogic Memor X3 umí číst 1D i 2D kódy. Je vybaven operačním systémem Microsoft Windows CE 6.0 Core či CE 6.0 Pro, RAM pamětí 256 MB (pro CE Pro) nebo 128 MB (pro CE Core), Flash pamětí 512 MB a slotem na SD kartu o velikosti až 32 GB. Jeho robustní konstrukce přežije i nechtěné pády do vody nebo prachu. Komunikace je umožněná jak pomocí Wi-Fi, tak kabelu nebo WPA a WPA2. Datalogic Memor X3 nalezne využití v maloobchodě, výrobě, dopravě nebo logistice.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Virtualizace statistik

19.6.2018  Virtualizace statistik

Virtualizace statistik. Nabízíme program, který Vám vypracovat přehledné statistiky obchodních případů. Umožňuje graficky velice kvalitně a přesně vizualizovat statistiku všech realizovaných obchodů. Díky statistikám budete mít vždy k dispozici aktuální a objektivní podklady a informace o tom, jak produktivita firmy klesá či stoupá pro Vaše další rozhodování. Kontaktujte nás pro více informací!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro time management

17.6.2018  Software pro time management

Software pro time management. Nabízíme software zaměřený na efektivní time management. Tento software Vám pomůže s plánováním času, obsahuje sadu postupů, doporučení a nástrojů pro plánování schůzek a úkolů, a využívá je tak, abyste docílili zvýšení efektivnosti využití času. V kalendáři lze samozřejmě sdílet události a úkoly s kolegy. Více informací najdete na našich webových stránkách!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro správu úkolů

15.6.2018  Software pro správu úkolů

Software pro správu úkolů. Vyvíjíme a dodáváme software pro efektivní správu úkolů. Seznam všech úkolů nejdete na jednom místě a můžete ho velmi snadno spravovat. Systém Vás barevným rozlišováním upozorní na blížící se termíny. Ke každému úkolu můžete připojit libovolné množství příloh jako jsou obrázky, PDF dokumenty či soubory Microsoft Office. K úkolům lze zapisovat čas, který na nich řešitelé strávili, budete tak mít výkazy o vykonané činnosti nejen Vaší, ale zejména Vašich zaměstnanců.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímače konektivity Datalogic Quick Link

10.6.2018  Snímače konektivity Datalogic Quick Link

Snímače konektivity Datalogic Quick Link Series (QL a QLM) nabízejí kompletní příslušenství pro připojení snímačů 1D a 2D kódů. Poskytují rychlé, jednoduché, modulární a nákladově efektivní řešení pro aplikace, u nichž je preferováno „plug-in“ připojení. Řada Quick Link je kompatibilní se snímači DS2100N, DS2400N, DS4800, Matrix 210, Matrix 410 a Matrix 450. Snímače konektivity Quick Link Series jsou určeny pro průmyslové využití, především ve výrobě.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Správa dokumentů firmy

10.6.2018  Správa dokumentů firmy

Správa dokumentů firmy. V softwaru 1CLICK uložíte všechny firemní dokumenty - faktury, smlouvy, podklady a další. Systém je přehledně třídí a Vy je tak kdykoliv snadno dohledáte prostřednictvím vyhledávače. Pro každý dokument si sami zvolíte sadu popisných položek. Samozřejmostí je možnost provázání dokumentů s kontakty, kalendářem apod.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač konektivity Datalogic SC6000

9.6.2018  Snímač konektivity Datalogic SC6000

Snímač konektivity Datalogic SC6000 je průmyslový kontroler, který byl speciálně navržen pro všesměrové a vícestranné snímací tunely. Poskytuje veškeré potřebné výpočetní zdroje pro velmi náročné aplikace, u nichž jsou klíčovým faktorem výkonnost, spolehlivost a dostupnost. Umožňuje řízení nadbytečnosti systémů a rychlou výměnu snímače v případě poruchy. SC6000 nabízí všechny potřebné nástroje umožňující instalaci a nastavení systému, testování a údržbu všesměrového snímacího tunelu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení projektů

8.6.2018  Software pro řízení projektů

Software pro řízení projektů. Software 1CLICK Vám usnadní správu projektů. Systém je přehledně třídí do projektového stromu na etapy, dílčí úkoly a podúkoly. Prostřednictvím softwaru můžete přidělovat časový rozpočet, stanovit projektový tým nebo vizualizovat poměr mezi rozpočty a již hotovou prací. Více podrobností najdete na našich webových stránkách.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač konektivity Datalogic SC5000

7.6.2018  Snímač konektivity Datalogic SC5000

Snímač konektivity Datalogic SC5000 je vysoce výkonný průmyslový kontroler pro všesměrové a vícestranné snímací tunely. Umožňuje jednoduchou instalaci komplexních tunelů se schopností integrovat laserová zařízení, 2D imagery a snímače pro měření objektů. Datalogic SC5000 nabízí veškeré potřebné nástroje pro rychlou údržbu snímacího tunelu a sledování výkonu a stavu systému v reálném čase.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení společnosti

6.6.2018  Software pro řízení společnosti

Software pro řízení společnosti. Vyvíjíme a dodáváme software pro řízení společnost 1CLICK. Tento software umožňuje firmám pracovat efektivněji, profesionálněji a obstát vedle konkurence. 1CLICK používají zejména pracovníci ve vedoucích pozicích, pracovníci na všech úrovních řízení, obchodníci a uplatní se v řadě dalších kancelářských postů ve firmě. Software spravuje kalendáře, schraňuje kontakty a dokumenty, tvoří statistiky, pomáhá řídit firemní procesy a projekty. Více najdete na našem webu!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač konektivity Datalogic SC4000

5.6.2018  Snímač konektivity Datalogic SC4000

Snímač konektivity Datalogic SC4000 je průmyslový kontroler určený pro vysokorychlostní sběr dat ze snímačů 1D a 2D kódů připojených v síti ID-NET. SC4000 nabízí vysoký komunikační výkon a konektivitu k nejběžnějším systémům fieldbus prostřednictvím celé řady doplňkových modulů. Základní diagnostické a statistické informace jsou přímo k dispozici na podsvíceném 4řádkovém displeji, zatímco intuitivní LED diody poskytují údaje o stavu zařízení i celé sítě.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční snímače čárových kódů Zebra

4.6.2018  Ruční snímače čárových kódů Zebra

Ruční čtečky čárových kódů Zebra (dříve Motorola) kombinují spolehlivost, kvalitu, snadné použití a komfort uživatele. Tyto vlastnosti zajišťují skenerům Zebra celosvětové vedoucí postavení v oblasti ručního snímání. Pokladny, sklady, nemocnice a mnoho průmyslových aplikací využívá odolnost ručních čteček při každodenním provozu k zajištění plynulého fungování - to vše při velmi nízkých nákladech na vlastnictví. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač konektivity Datalogic CBX800

3.6.2018  Snímač konektivity Datalogic CBX800

Snímač konektivity CBX800 od společnosti Datalogic umožňuje flexibilní propojení několika zařízení do různých sítí. Tři sériové porty a vysokorychlostní komunikační rozhraní ID-NET je možné kombinovat s celou řadou doplňkových modulů, jež zajišťují připojení k standardní síti Ethernet TCP/IP nebo k nejběžnějším systémům fieldbus. Flexibilní montáž a snadné zapojení zajišťují rychlou instalaci, vícejazyčný softwarový nástroj Genius umožňuje rychlou konfiguraci zařízení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač čárových kódů Zebra LI2208

3.6.2018  Snímač čárových kódů Zebra LI2208

Čtečka kódů Zebra LI2208 navazuje na snímač Motorola LS2208, má rozšířený rozsah, podporu pro mobilní zařízení čárových kódů a další nové funkce. Při snímání čárového kódu je možno spolehnout se na skvělý výkon. Snímač zvyšuje produktivitu jednotlivých operací - umí zachytit prakticky jakýkoliv čárový kód včetně klasických čárových kódů vytištěných na papírových etiketách i elektronické čárové kódy zobrazené na obrazovce mobilního telefonu, tabletu či počítače. Kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač kódů Zebra MP6000

2.6.2018  Pultový snímač kódů Zebra MP6000

Zebra MP6000 je pultový prezentační snímač 1D a 2D kódů, který čte i elektronické kódy v podobě slevových kupónů, věrnostních karet, dárkových karet aj. na mobilních telefonech. Pokladní tedy nemusí řešit, zda je kód vytištěný na papíře, na plastové kartě či mobilním telefonu a odpadá ruční zadávání kódů. To eliminuje dlouhé čekání frustrovaných a nespokojených zákazníků. Pultový snímač kódů Zebra MP6000 má provozní teplotu od 0 °C do 40 °C. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...