Sběr a zpracování dat - Nabídky

Virtualizace statistik

16.1.2018  Virtualizace statistik

Virtualizace statistik. Nabízíme program, který Vám vypracovat přehledné statistiky obchodních případů. Umožňuje graficky velice kvalitně a přesně vizualizovat statistiku všech realizovaných obchodů. Díky statistikám budete mít vždy k dispozici aktuální a objektivní podklady a informace o tom, jak produktivita firmy klesá či stoupá pro Vaše další rozhodování. Kontaktujte nás pro více informací!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro time management

14.1.2018  Software pro time management

Software pro time management. Nabízíme software zaměřený na efektivní time management. Tento software Vám pomůže s plánováním času, obsahuje sadu postupů, doporučení a nástrojů pro plánování schůzek a úkolů, a využívá je tak, abyste docílili zvýšení efektivnosti využití času. V kalendáři lze samozřejmě sdílet události a úkoly s kolegy. Více informací najdete na našich webových stránkách!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro správu úkolů

12.1.2018  Software pro správu úkolů

Software pro správu úkolů. Vyvíjíme a dodáváme software pro efektivní správu úkolů. Seznam všech úkolů nejdete na jednom místě a můžete ho velmi snadno spravovat. Systém Vás barevným rozlišováním upozorní na blížící se termíny. Ke každému úkolu můžete připojit libovolné množství příloh jako jsou obrázky, PDF dokumenty či soubory Microsoft Office. K úkolům lze zapisovat čas, který na nich řešitelé strávili, budete tak mít výkazy o vykonané činnosti nejen Vaší, ale zejména Vašich zaměstnanců.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Správa dokumentů firmy

7.1.2018  Správa dokumentů firmy

Správa dokumentů firmy. V softwaru 1CLICK uložíte všechny firemní dokumenty - faktury, smlouvy, podklady a další. Systém je přehledně třídí a Vy je tak kdykoliv snadno dohledáte prostřednictvím vyhledávače. Pro každý dokument si sami zvolíte sadu popisných položek. Samozřejmostí je možnost provázání dokumentů s kontakty, kalendářem apod.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell ScanPal EDA50

6.1.2018  Mobilní terminál Honeywell ScanPal EDA50

Honeywell ScanPal EDA50 je mobilní terminál poskytující výjimečnou zkušenost koncových uživatelů, kteří potřebují získat v reálném čase důležité obchodní informace. Je postaven pro celodenní používání, umožňuje zachycování a odesílání dat v reálném čase. Spojení ergonomického, snadno ovladatelného dotykového displeje s nejnovějšími pokroky v moderní mobilní technologii zaručuje maximální přístupnost spolupracovníkům i podnikovým systémům. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení projektů

5.1.2018  Software pro řízení projektů

Software pro řízení projektů. Software 1CLICK Vám usnadní správu projektů. Systém je přehledně třídí do projektového stromu na etapy, dílčí úkoly a podúkoly. Prostřednictvím softwaru můžete přidělovat časový rozpočet, stanovit projektový tým nebo vizualizovat poměr mezi rozpočty a již hotovou prací. Více podrobností najdete na našich webových stránkách.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení společnosti

3.1.2018  Software pro řízení společnosti

Software pro řízení společnosti. Vyvíjíme a dodáváme software pro řízení společnost 1CLICK. Tento software umožňuje firmám pracovat efektivněji, profesionálněji a obstát vedle konkurence. 1CLICK používají zejména pracovníci ve vedoucích pozicích, pracovníci na všech úrovních řízení, obchodníci a uplatní se v řadě dalších kancelářských postů ve firmě. Software spravuje kalendáře, schraňuje kontakty a dokumenty, tvoří statistiky, pomáhá řídit firemní procesy a projekty. Více najdete na našem webu!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Outsourcing počítačových sítí

29.12.2017  Outsourcing počítačových sítí

Zaměřujeme se na outsourcing počítačových sítí firem. Poskytujeme komplexní služby a údržbu Vašeho informačního firemního prostředí. V rámci outsourcingu počítačových sítí provádíme správu záložních systémů, zálohu a archivaci dat, zálohu elektronické pošty, správu firewallů, antivirových a antimalware programů. Pro kompletní nabídku našich služeb navštivte naše webové stránky.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač čárového kódu Gryphon I GD4100

19.12.2017  Snímač čárového kódu Gryphon I GD4100

Datalogic Gryphon I GD4100 je lineární skener čárového kódu poskytující pokročilý čtecí a dekódovací výkon. Gryphon I GD4100 disponuje exkluzivní funkcí GreenSpot, která přináší okamžitou odezvu správného přečtení kódu zobrazením zeleného bodu přímo na čteném kódu. Tato funkce činí ze čtečky Gryphon I GD4100 nejlepší volbu pro zvýšení produktivity v maloobchodním a kancelářském prostředí, nemocnicích, lékárnách a skladech. Pro kompletní nabídku snímačů čárového kódu navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell Dolphin7800hc

20.11.2017  Mobilní terminál Honeywell Dolphin7800hc

Mobilní terminál Honeywell Dolphin 7800hc byl speciálně vyvinut pro náročné zdravotnické aplikace, zároveň poskytuje spolehlivou a cenově dostupnou alternativu, která nabízí univerzální sběr dat a komunikaci v reálném čase. Robustní EDA poskytuje multifunkční výpočetní a komunikační sběr dat v jednom, navíc je zaručena rychlost, produktivita i bezpečnost pacientů. Snadné ovládání jednou rukou umožňuje zdravotnickým pracovníkům plnit úkoly bez jakýchkoliv problémů. Kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

20.11.2017  Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

Datalogic Gryphon I GBT4100 je bezdrátový lineární snímač čárového kódu, který je vybaven bezdrátovou technologií Bluetooth 2.0 s rádiovým dosahem 30m. Skener Gryphon I GBT4100 může pracovat také v dávkovém režimu, kdy do paměti lze uložit více než 1200 nasnímaných kódů, má multifunkční základnovou stanici, která umožňuje snímání v režimu hands-free, snímání při nabíjení a lze ji rovněž připevnit na zeď. Možnost připojení je přes USB/RS232/Keyboard Wedge/Wan Emulation nebo IBM46xx/USB/RS232.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezdrátový snímač Zebra DS6878-SR

13.11.2017  Bezdrátový snímač Zebra DS6878-SR

Bezdrátový ruční snímač čárových kódů Zebra DS6878-SR dokáže zachytit všechny běžně používané kódy na klasických štítcích i na displejích mobilních telefonů, čímž umožňuje kompletní sběr dat. Dokáže mimořádně rychle zachytit i poškozené či nekvalitní kódy a obsahuje patent rychlé pulzní iluminace, který dodává světlo nutné k zachycení kódů v prakticky jakémkoliv typu osvětlení. Výsledkem je pak zvýšená produktivita. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Obrazový snímač Datalogic DataVS2

9.11.2017  Obrazový snímač Datalogic DataVS2

Obrazový snímač Datalogic DataVS2 je ideálním vstupním zařízením do světa PC vidění. Pomocí intuitivního rozhraní je možné snadno krok za krokem nastavit danou aplikaci přes ethernetové rozhraní. DataVS2 je dostupný ve čtyřech verzích dle nároků aplikace i požadavků na jeho schopnosti: Rozpoznávání objektů (OBJ), Pokročilé rozpoznávání objektů (AOR), Identifikace (čárové kódy) (ID) a Profesionální verze (PRO). Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Terminál Honeywell Dolphin 70e Black

3.11.2017  Terminál Honeywell Dolphin 70e Black

Honeywell Dolphin 70e Black je odolný mobilní terminál, který byl navržen z prvotřídních materiálů, a je schopen poskytovat spolehlivý provoz po celou dobu své životnosti. Dotyková obrazovka Corning® Gorilla® Glass je odolná vůči poškození, speciální kryt navíc chrání terminál proti prachu a vodě. Pro větší všestrannost lze Dolphin 70e Black používat i ve velmi extrémních teplotách, čímž se minimalizují časové prostoje. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell Dolphin 99GX

28.10.2017  Mobilní terminál Honeywell Dolphin 99GX

Odolný a vysoce produktivní mobilní terminál Honeywell Doplhin 99GX, je vybaven vysokokapacitní baterii s integrovanou technologií Shift-PLUS™, která vydrží nabitá celou pracovní směnu. Dolphin 99GX disponuje 3,7 palcovým displejem, ze kterého lze číst i na přímém slunečním světle. Bezproblémový provoz zajistí třída krytí IP64, provozní teplota je od -20 °C do 50 °C, odolnost vůči pádu na beton do 1,8 metru. Mobilní terminál Honeywell Dolphin 99GX najde využití v dopravě, logistice a ve výrobě.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...