Sběr a zpracování dat - Nabídky

Virtualizace statistik

12.12.2018  Virtualizace statistik

Virtualizace statistik. Nabízíme program, který Vám vypracovat přehledné statistiky obchodních případů. Umožňuje graficky velice kvalitně a přesně vizualizovat statistiku všech realizovaných obchodů. Díky statistikám budete mít vždy k dispozici aktuální a objektivní podklady a informace o tom, jak produktivita firmy klesá či stoupá pro Vaše další rozhodování. Kontaktujte nás pro více informací!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro time management

10.12.2018  Software pro time management

Software pro time management. Nabízíme software zaměřený na efektivní time management. Tento software Vám pomůže s plánováním času, obsahuje sadu postupů, doporučení a nástrojů pro plánování schůzek a úkolů, a využívá je tak, abyste docílili zvýšení efektivnosti využití času. V kalendáři lze samozřejmě sdílet události a úkoly s kolegy. Více informací najdete na našich webových stránkách!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro správu úkolů

8.12.2018  Software pro správu úkolů

Software pro správu úkolů. Vyvíjíme a dodáváme software pro efektivní správu úkolů. Seznam všech úkolů nejdete na jednom místě a můžete ho velmi snadno spravovat. Systém Vás barevným rozlišováním upozorní na blížící se termíny. Ke každému úkolu můžete připojit libovolné množství příloh jako jsou obrázky, PDF dokumenty či soubory Microsoft Office. K úkolům lze zapisovat čas, který na nich řešitelé strávili, budete tak mít výkazy o vykonané činnosti nejen Vaší, ale zejména Vašich zaměstnanců.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Zebra LI3608-ER/LI3678-ER

7.12.2018  Snímač kódů Zebra LI3608-ER/LI3678-ER

Snímač kódů Zebra LI3608-ER/LI3678-ER přináší unikátní robustní design, nepřekonatelný výkon, nejlepší rozsah skenování a bezkonkurenční ovladatelnost. Pomáhá tak maximalizovat výkonnost vašich operací a produktivitu pracovníků. S nejdelším dekódovacím rozsahem (5 cm až 17 m) jsou tyto snímače navrženy pro použití ve všech průmyslových prostředích a podmínkách – sklady, výroba, dílny, kontejnerové sklady či chladírenské sklady.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Správa dokumentů firmy

3.12.2018  Správa dokumentů firmy

Správa dokumentů firmy. V softwaru 1CLICK uložíte všechny firemní dokumenty - faktury, smlouvy, podklady a další. Systém je přehledně třídí a Vy je tak kdykoliv snadno dohledáte prostřednictvím vyhledávače. Pro každý dokument si sami zvolíte sadu popisných položek. Samozřejmostí je možnost provázání dokumentů s kontakty, kalendářem apod.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení projektů

1.12.2018  Software pro řízení projektů

Software pro řízení projektů. Software 1CLICK Vám usnadní správu projektů. Systém je přehledně třídí do projektového stromu na etapy, dílčí úkoly a podúkoly. Prostřednictvím softwaru můžete přidělovat časový rozpočet, stanovit projektový tým nebo vizualizovat poměr mezi rozpočty a již hotovou prací. Více podrobností najdete na našich webových stránkách.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení společnosti

29.11.2018  Software pro řízení společnosti

Software pro řízení společnosti. Vyvíjíme a dodáváme software pro řízení společnost 1CLICK. Tento software umožňuje firmám pracovat efektivněji, profesionálněji a obstát vedle konkurence. 1CLICK používají zejména pracovníci ve vedoucích pozicích, pracovníci na všech úrovních řízení, obchodníci a uplatní se v řadě dalších kancelářských postů ve firmě. Software spravuje kalendáře, schraňuje kontakty a dokumenty, tvoří statistiky, pomáhá řídit firemní procesy a projekty. Více najdete na našem webu!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Samolepicí PRINT etikety na arších

27.11.2018  Samolepicí PRINT etikety na arších

Samolepicí PRINT etikety na arších jsou vhodné na dotisk v laserových tiskárnách. Používají se nejčastěji pro logistické účely a různé označování výrobků. Vyrábí se na archy A4. Mohou být v bílém i barevném papírovém provedení, případně jako speciální fólie do extrémních podmínek. Etikety mohou být bez tisku nebo celoplošně potištěné.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra MC3190-Z

24.11.2018  Mobilní terminál Zebra MC3190-Z

Mobilní terminál MC3190-Z od společnosti Zebra byl speciálně navržen pro použití nejen do průmyslových prostor, ale i do podnikového prostředí. Vyniká robustní konstrukcí, vysokým výkonem a ergonomií pro celodenní pohodlí i snadnost použití. Je dobře vyvážený a přináší komfort skenování i v těch nejnáročnějších aplikacích. Je schopen čelit pádům na beton z výšky až 1,2 m a díky třídě krytí IP54 odolává prachu, vlhkosti, polití vodou atp. Kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Zebra DS3608-DPA/DS3678-DPA

22.11.2018  Snímač kódů Zebra DS3608-DPA/DS3678-DPA

Drátový snímač kódů DS3608-DPA a bezdrátový DS3678-DPA s ultra odolným, prakticky nezničitelným designem jsou ideální do nejnáročnějších průmyslových prostředí. Snímače dokáží přečíst téměř jakýkoliv typ přímého značení (DPM), a to včetně laserového, chemického, inkoustového a bodového značení nebo tepelného postřiku. Umí přečíst rovněž jakékoliv tištěné 1D a 2D kódy, ať už jsou poškozené, špinavé nebo špatně vytištěné. Značení jsou tyto skenery schopné zachytit téměř na jakémkoliv povrchu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Datalogic Jade X7

22.11.2018  Pultový snímač Datalogic Jade X7

Datalogic Jade X7 představuje vysoce výkonné digitální zobrazovací zařízení navržené tak, aby se mohlo jednoduše integrovat do plně automatizovaného systému pokladny. Tento pultový snímač využívá nejmodernější digitální zobrazovací technologie a jeho moderní design umožňuje automatizované řešení při skenování. Snímač dokáže skenovat kódy z jakékoliv strany, včetně dna. Je schopný identifikovat i položky s nečitelnými, poškozenými nebo špatně vytištěnými čárovými kódy.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Samolepicí etikety na čisticí prostředky

21.11.2018  Samolepicí etikety na čisticí prostředky

Samolepicí etikety na čisticí prostředky a podobné produkty v lahvích se vyrábí nejčastěji na bílé nebo čiré a transparentní fólie. Mimoto se využívají také metalické zlaté a stříbrné papíry nebo lesklé bílé papíry. Tyto materiály jsou schopny odolávat kontaktu s vodou a chemickými látkami. Jelikož se tyto produkty často vyrábí v mnoha jazykových mutacích, je výhodné použít etiketu až se třemi vrstvami pro získání větší plochy. Více vrstev není kvůli problémům v aplikaci doporučováno.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

18.11.2018  Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

Datalogic Gryphon I GBT4100 je bezdrátový lineární snímač čárového kódu, který je vybaven bezdrátovou technologií Bluetooth 2.0 s rádiovým dosahem až 30 m. Skener Gryphon I GBT4100 může pracovat také v dávkovém režimu, kdy do paměti je možné uložit více než 1200 nasnímaných kódů, má multifunkční základnovou stanici umožňující snímání v režimu hands-free, snímání při nabíjení a lze ji také připevnit na zeď. Možnost připojení je přes USB/RS232/Keyboard Wedge/Wan Emulation nebo IBM46xx/USB/RS232.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chytré kamery Datalogic T2x Series

15.11.2018  Chytré kamery Datalogic T2x Series

Datalogic T2x Series jsou samostatné, univerzální, průmyslové systémy strojového vidění - inteligentních kamer, kdy umožňují flexibilitu v programování. Vyhovuje všem požadavkům zákazníka, představuje nejnovější technologie nejen v úrovni výkonu, ale i ve velikosti a ceně. Chytré kamery Datalogic jsou vybaveny připojením k síti out-of-box (Ethernet/IP, TCP/IP, Modbus a OPC), 10/100 Ethernet portem, RS-232 sériovým portem a volitelně připojením I/O (NPN nebo PNP). Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů na prst Honeywell 8680i

15.11.2018  Snímač kódů na prst Honeywell 8680i

Honeywell 8680i je kompaktní, vysoce výkonný, bezdrátový hands-free snímač kódů na prst, který pomáhá zlepšit efektivitu práce. Ergonomický model 8680i eliminuje zbytečný pohyb díky neustálému skenování. Tím zvyšuje efektivitu pracovních toků s velkým objemem skenovaných položek, jako je třídění, vychystávání, balení nebo výdej zboží. Zařízení 8680i je k dispozici ve standardní verzi pro jednoduchý sběr dat přes Bluetooth a pokročilé verzi pro samostatné operace v řízených pracovních postupech.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...