Sběr a zpracování dat - Nabídky

Stolní tiskárna etiket Zebra ZD230

2.7.2020  Stolní tiskárna etiket Zebra ZD230

Stolní tiskárna etiket Zebra ZD230 přináší spolehlivé funkce pro rychlý a kvalitní tisk za dostupnou cenu. Tiskárna nabízí možnost připojení pomocí USB, Ethernetu, WiFi nebo Bluetooth, rychlost tisku až 152 mm/s, rozlišení 203 dpi a paměť 256 MB Flash, 128 MB SDRAM pro ukládání grafiky či fontů. LED indikátor a jediné tlačítko pro ovládání tiskárny zajišťují jednoduchý provoz. Dostupné jsou dva modely - Direct Thermal nebo Thermal Transfer s volitelnou odlupovačkou či řezačkou.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro správu úkolů

2.7.2020  Software pro správu úkolů

Software pro správu úkolů. Vyvíjíme a dodáváme software pro efektivní správu úkolů. Seznam všech úkolů nejdete na jednom místě a můžete ho velmi snadno spravovat. Systém Vás barevným rozlišováním upozorní na blížící se termíny. Ke každému úkolu můžete připojit libovolné množství příloh jako jsou obrázky, PDF dokumenty či soubory Microsoft Office. K úkolům lze zapisovat čas, který na nich řešitelé strávili, budete tak mít výkazy o vykonané činnosti nejen Vaší, ale zejména Vašich zaměstnanců.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač konektivity Datalogic CBX800

1.7.2020  Snímač konektivity Datalogic CBX800

Snímač konektivity Datalogic CBX800 je určen pro flexibilní propojení několika zařízení do různých sítí. Tři sériové porty a vysokorychlostní komunikační rozhraní ID-NET™ můžete kombinovat s celou řadou doplňkových modulů zajišťujích připojení ke standardní síti Ethernet TCP/IP či k nejběžnějším systémům fieldbus. CBX800 se hodí pro využití např. v automobilovém, farmaceutickém nebo potravinářském průmyslu. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač konektivity Datalogic CBX100

28.6.2020  Snímač konektivity Datalogic CBX100

Snímač konektivity CBX100 od společnosti Datalogic je průmyslový propojovací box navržený k urychlení instalace, konfigurace a údržby snímačů 1D a 2D kódů. Tento snímač nabízí mimořádně nízké náklady na vlastnictví, jelikož zkracuje dobu instalace a pomáhá minimalizovat prostoje v případě potřeby výměny zařízení. Otevřená architektura snímače umožňuje připojení k protokolům Ethernet TCP/IP, DeviceNet, Profibus, Ethernet/IP a dalším běžným sítím. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Správa dokumentů firmy

27.6.2020  Správa dokumentů firmy

Správa dokumentů firmy. V softwaru 1CLICK uložíte všechny firemní dokumenty - faktury, smlouvy, podklady a další. Systém je přehledně třídí a Vy je tak kdykoliv snadno dohledáte prostřednictvím vyhledávače. Pro každý dokument si sami zvolíte sadu popisných položek. Samozřejmostí je možnost provázání dokumentů s kontakty, kalendářem apod.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Skener Datalogic Gryphon I GBT/GM4500 2D

26.6.2020  Skener Datalogic Gryphon I GBT/GM4500 2D

Bezdrátové snímače kódů Datalogic Gryphon I GBT4500 2D a GM4500 2D se vyznačují svým elegantním a špičkovým designem a bezkonkurenční ergonomií a jsou vhodné pro širokou škálu aplikací. Tyto skenery obsahují technologii pro bezdrátové nabíjení, která poskytuje maximální flexibilitu, zvyšuje spolehlivost celého řešení a přináší nízké náklady na vlastnictví. Díky megapixelovému senzoru poskytují snímače Gryphon I GBT/GM4500 2D vysoký výkon při čtení 1D i 2D kódů. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Honeywell Stratos 2400

25.6.2020  Pultový snímač Honeywell Stratos 2400

Pultový prezentační snímač kódů s váhou Honeywell Stratos 2400 pomáhá zvyšovat produktivitu práce i ve velmi náročných aplikacích. Přečte i nekvalitní čárové kódy nebo kódy s vysokou hustotou, a zajišťuje tak nepřetržitý provoz s nízkými náklady na údržbu. Stratos 2400 maximalizuje návratnost investic díky analytickým nástrojům pro sledování a správu aplikací - konkrétně nástroje StratosSTATS a StratosSCHOOL. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímače Datalogic Gryphon 4500-HC 2D

25.6.2020  Snímače Datalogic Gryphon 4500-HC 2D

Snímače kódů Datalogic Gryphon 4500-HC 2D Series jsou speciálně navrženy pro aplikace ve zdravotnictví. Tyto snímače přečtou prakticky jakýkoliv 1D či 2D kód, a to i z LCD monitoru, smartphonu případně jiného mobilního zařízení. Zároveň mají antimikrobiální obal odolný vůči každodennímu čištění drsnými dezinfekčními prostředky. K dispozici je drátový model GD4500-HC 2D a bezdrátové modely GBT4500-HC 2D a GM4500-HC 2D, které jsou navíc vybaveny technologií bezdrátového nabíjení. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení projektů

25.6.2020  Software pro řízení projektů

Software pro řízení projektů. Software 1CLICK Vám usnadní správu projektů. Systém je přehledně třídí do projektového stromu na etapy, dílčí úkoly a podúkoly. Prostřednictvím softwaru můžete přidělovat časový rozpočet, stanovit projektový tým nebo vizualizovat poměr mezi rozpočty a již hotovou prací. Více podrobností najdete na našich webových stránkách.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál ScanPal EDA50hc

24.6.2020  Mobilní terminál ScanPal EDA50hc

Mobilní terminál pro zdravotnictví Honeywell ScanPal EDA50hc přináší spolehlivost a uživatelskou přívětivost za výhodnou cenu. Terminál nabízí intuitivní uživatelské rozhraní s možností plynulého zpracování několika úloh současně, dále malý, lehký a ergonomický design, 5″ dotykový displej a zabudovanou čtečku kódů. Díky tomu umožňuje spolehlivou komunikaci zdravotníků a poskytuje jim okamžitý přístup k důležitým údajům o pacientech. Pro více informací navštivte náš web, případně nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímače kódů Gryphon I 4102-HC Series

23.6.2020  Snímače kódů Gryphon I 4102-HC Series

Snímače kódů Datalogic Gryphon I 4102-HC Series přinášejí mimořádnou flexibilitu a nabízejí kompletní sadu technologií pro snímání čárových kódů. Do míst, kde není vyžadována mobilita, můžete využít cenově dostupný drátový model GD4132-HC, zatímco bezdrátové modely GBT4102-HC a GM4102-HC s technologií Bluetooth nebo STAR přinášejí rozšířenou mobilitu a flexibilitu pro bezdrátové operace. Tyto skenery pomáhají zvyšovat produktivitu v nemocnicích, laboratořích či lékárnách. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení společnosti

23.6.2020  Software pro řízení společnosti

Software pro řízení společnosti. Vyvíjíme a dodáváme software pro řízení společnost 1CLICK. Tento software umožňuje firmám pracovat efektivněji, profesionálněji a obstát vedle konkurence. 1CLICK používají zejména pracovníci ve vedoucích pozicích, pracovníci na všech úrovních řízení, obchodníci a uplatní se v řadě dalších kancelářských postů ve firmě. Software spravuje kalendáře, schraňuje kontakty a dokumenty, tvoří statistiky, pomáhá řídit firemní procesy a projekty. Více najdete na našem webu!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic TaskBook

22.6.2020  Mobilní terminál Datalogic TaskBook

Robustní mobilní terminál Datalogic TaskBook je navržený speciálně pro průmyslové aplikace. Volitelná rukojeť obsahuje Standard nebo Auto Range 2D imager a baterii vyměnitelnou za provozu, čímž zajišťuje maximální efektivitu skenování jednou rukou a možnost provozu 24/7. Tablet TaskBook je dokonale vyvážený pro pohodlné nošení v jedné ruce. Pracovníci tak mají druhou ruku volnou pro manipulaci s materiálem či produkty. Terminál umožňuje také připevnění k vysokozdvižnému vozíku. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů na prst Zebra RS5000

21.6.2020  Snímač kódů na prst Zebra RS5000

Snímač kódů na prst Zebra RS5000 umožňuje bleskurychlé snímání prakticky všech 1D a 2D kódů z blízka či ze vzdálenosti až 63,5 cm. Tento lehký, skvěle vyvážený malý snímač se nosí na jednom prstu, přičemž můžete snadno přepínat mezi prací pravou a levou rukou. Díky tomu mohou pracovníci pohodlně manipulovat s materiály, což zvyšuje jejich produktivitu a následně spokojenost zákazníků. Skener RS5000 se vyznačuje odolností i v tom nejnáročnějším prostředí. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell CN80G

19.6.2020  Mobilní terminál Honeywell CN80G

Mobilní terminál Honeywell CN80G přináší jedinečné řešení pro mobilní pracovníky v logistických centrech, skladech, bezpečnostních agenturách i ve zdravotnictví nebo veřejném sektoru. Nabízí citlivý 4,2″ dotykový displej a volbu mezi numerickou nebo QWERTY klávesnicí. Umožňuje snímání 1D a 2D kódů v rozsahu 15 cm – 15 m a díky standardům zabezpečení zajišťuje vysokou ochranu citlivých údajů. Terminál přežije pády z výšky až 3 m na beton a zároveň je odolný vůči prachu a vodě. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...