Sběr a zpracování dat - Nabídky

Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

18.9.2018  Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

Tiskárna identifikačních náramků Zebra ZD510-HC kombinuje spolehlivý termální tisk s jednoduchým systémem vkládání cartridge, jež obsahuje antimikrobiální náramky Zebra Z-Band. Pouzdro tiskárny odolá pravidelnému čištění dezinfekčními prostředky nebo UV zářením, čímž zabraňuje přenosu bakterií. Tiskárna dokáže automaticky rozpoznat velikost náramku a přizpůsobit nastavení hustoty a rychlosti tisku. Díky tomu je dosaženo maximální kvality tisku i trvanlivosti náramků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Honeywell Stratos 2400

18.9.2018  Pultový snímač Honeywell Stratos 2400

Honeywell Stratos 2400 je pultový snímač čárových kódů s váhou zvyšující produktivitu práce i ve velmi náročných aplikacích. Umí číst nekvalitní čárové kódy i kódy s vysokou hustotou, přičemž zajišťuje nepřetržitý provoz a nízké náklady na údržbu. Tento snímač maximalizuje návratnost investic prostřednictvím analytických nástrojů určených ke sledování a správě aplikací - konkrétně nástroje StratosSTATS a StratosSCHOOL. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů na prst Zebra RS5000

17.9.2018  Snímač kódů na prst Zebra RS5000

Snímač kódů na prst Zebra RS5000 umožňuje bleskurychlé snímání prakticky libovolných 1D a 2D kódů z blízka i ze vzdálenosti až 63,5 cm. Tento lehký, dokonale vyvážený malý snímač se nosí na jednom prstu, přičemž pracovníci mohou snadno přepínat mezi prací pravou a levou rukou. To umožňuje pohodlnou manipulaci s materiály, což zvyšuje produktivitu pracovníků a následně spokojenost zákazníků. Skener RS5000 se vyznačuje odolností i v nejnáročnějším prostředí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Virtualizace statistik

15.9.2018  Virtualizace statistik

Virtualizace statistik. Nabízíme program, který Vám vypracovat přehledné statistiky obchodních případů. Umožňuje graficky velice kvalitně a přesně vizualizovat statistiku všech realizovaných obchodů. Díky statistikám budete mít vždy k dispozici aktuální a objektivní podklady a informace o tom, jak produktivita firmy klesá či stoupá pro Vaše další rozhodování. Kontaktujte nás pro více informací!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic DS5100

14.9.2018  Stacionární snímač Datalogic DS5100

Datalogic DS5100 je flexibilní, výkonný a kompaktní laserový stacionární snímač, který přináší cenově výhodné řešení pro uspokojení potřeb identifikace automobilových, potravinářských, farmaceutických a dalších výrobních závodů. Skenery DS5100 nabízí kompletní a flexibilní portfolio včetně modelů středního (200 až 1000 mm) a dlouhého (300 až 1400 mm) dosahu a modelů lineárních či s oscilujícím zrcadlem s vynikajícím skenovacím výkonem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro time management

13.9.2018  Software pro time management

Software pro time management. Nabízíme software zaměřený na efektivní time management. Tento software Vám pomůže s plánováním času, obsahuje sadu postupů, doporučení a nástrojů pro plánování schůzek a úkolů, a využívá je tak, abyste docílili zvýšení efektivnosti využití času. V kalendáři lze samozřejmě sdílet události a úkoly s kolegy. Více informací najdete na našich webových stránkách!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro správu úkolů

11.9.2018  Software pro správu úkolů

Software pro správu úkolů. Vyvíjíme a dodáváme software pro efektivní správu úkolů. Seznam všech úkolů nejdete na jednom místě a můžete ho velmi snadno spravovat. Systém Vás barevným rozlišováním upozorní na blížící se termíny. Ke každému úkolu můžete připojit libovolné množství příloh jako jsou obrázky, PDF dokumenty či soubory Microsoft Office. K úkolům lze zapisovat čas, který na nich řešitelé strávili, budete tak mít výkazy o vykonané činnosti nejen Vaší, ale zejména Vašich zaměstnanců.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Skener Datalogic Gryphon I GD4500 2D

10.9.2018  Skener Datalogic Gryphon I GD4500 2D

Snímač kódů Datalogic Gryphon I GD4500 2D se vyznačuje elegantním designem, bezkonkurenční ergonomií a megapixelovým snímačem s 2D technologií zajišťující výjimečný výkon. Snímač s technologií snímání pohybu Motionix™ je ideální jak pro ruční, tak prezentační skenování. Tato technologie detekuje přirozené akce pracovníka a automaticky přepíná snímač do požadovaného režimu skenování. Gryphon I GD4500 2D přečte všechny běžné 1D a 2D kódy, poštovní a složené kódy i kódy Digimarc.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Univerzální napájecí a zálohovaný zdroj

10.9.2018  Univerzální napájecí a zálohovaný zdroj

Spolehlivý zálohovaný zdroj. Celý chod zdroje je řízen jednočipovým mikroprocesorem, jehož firmware jednak zajišťuje vysokou spolehlivost a jednak monitoruje limitní stavy a předchází tak poškození zdroje, spotřebiče a akumulátoru.
S propojením s modulem GSM komunikátoru lze zasílat stavy i využitím služby SMS, případně celý zdroj ovládat.
Společně s GSM je vhodný pro např. poskytovatele internetu pro dálkový reset zdroje pomocí SMS.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Správa dokumentů firmy

6.9.2018  Správa dokumentů firmy

Správa dokumentů firmy. V softwaru 1CLICK uložíte všechny firemní dokumenty - faktury, smlouvy, podklady a další. Systém je přehledně třídí a Vy je tak kdykoliv snadno dohledáte prostřednictvím vyhledávače. Pro každý dokument si sami zvolíte sadu popisných položek. Samozřejmostí je možnost provázání dokumentů s kontakty, kalendářem apod.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení projektů

4.9.2018  Software pro řízení projektů

Software pro řízení projektů. Software 1CLICK Vám usnadní správu projektů. Systém je přehledně třídí do projektového stromu na etapy, dílčí úkoly a podúkoly. Prostřednictvím softwaru můžete přidělovat časový rozpočet, stanovit projektový tým nebo vizualizovat poměr mezi rozpočty a již hotovou prací. Více podrobností najdete na našich webových stránkách.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení společnosti

2.9.2018  Software pro řízení společnosti

Software pro řízení společnosti. Vyvíjíme a dodáváme software pro řízení společnost 1CLICK. Tento software umožňuje firmám pracovat efektivněji, profesionálněji a obstát vedle konkurence. 1CLICK používají zejména pracovníci ve vedoucích pozicích, pracovníci na všech úrovních řízení, obchodníci a uplatní se v řadě dalších kancelářských postů ve firmě. Software spravuje kalendáře, schraňuje kontakty a dokumenty, tvoří statistiky, pomáhá řídit firemní procesy a projekty. Více najdete na našem webu!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell ScanPal EDA50

24.8.2018  Mobilní terminál Honeywell ScanPal EDA50

Mobilní terminál Honeywell ScanPal EDA50 poskytuje výjimečnou zkušenost koncových uživatelů, kteří potřebují získat důležité obchodní informace v reálném čase. Je navržen pro celodenní používání a umožňuje zachycování a odesílání dat v reálném čase. Spojení ergonomického, snadno ovladatelného dotykového displeje s nejnovějšími pokroky v moderní mobilní technologii zaručuje maximální přístupnost spolupracovníkům i podnikovým systémům. Pro více informací neváhejte kontaktovat obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kamery Datalogic E100 Series

19.8.2018  Kamery Datalogic E100 Series

Kamery Datalogic E100 Series disponují nejmodernějším obrazovým snímačem CMOS, který snímá v odstínech šedi i barevně, a podporují konektivitu GigE Vision. Díky malým rozměrům (29 mm x 29 mm x 60 mm) umožňují snadnou instalaci i na místech s omezeným prostorem. Kamery E100 Series jsou perfektním řešením pro rychlou integraci systému strojového vidění a zajišťují vynikající poměr cena/výkon. Kamery jsou navrženy pro nejsložitější aplikace strojového vidění.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač čárového kódu Gryphon I GD4100

18.8.2018  Snímač čárového kódu Gryphon I GD4100

Lineární skener čárového kódu Datalogic Gryphon I GD4100 poskytuje pokročilý čtecí a dekódovací výkon. Gryphon I GD4100 obsahuje exkluzivní funkci GreenSpot, která přináší okamžitou odezvu správného přečtení kódu zobrazením zeleného bodu přímo na čteném kódu. Tato funkce činí ze čtečky Gryphon I GD4100 nejlepší řešení pro zvýšení produktivity v maloobchodním a kancelářském prostředí, lékárnách, nemocnicích a skladech. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...