Počítačové tiskárny - Nabídky

Tiskárny etiket INTERMEC

19.1.2018  Tiskárny etiket INTERMEC

Tiskárny Intermec představují ucelenou řadu určenou pro široké spektrum použití - od malých stolních tiskáren pro kanceláře až po robustní typy, odolávající nepříznivému průmyslovému prostředí. Potiskovat lze jak etikety či visačky, tak i nedělený materiál vinutý v rolích nebo skládaný. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Honeywell PC42d

17.1.2018  Stolní tiskárna etiket Honeywell PC42d

Stolní tiskárna etiket PC42d od společnosti Honeywell je snadno použitelná, výkonná a spolehlivá, vhodná pro celou řadu tepelných tiskových aplikací s nízkou až střední intenzitou. Obsahuje pevný dvouvrstvý kryt, design uzpůsobený pro snadné vkládání papíru a automatické centrování. Umí automaticky rozpoznat jazyk tisku bez jakéhokoliv přednastavení. Paměť 128 MB Flash, 64 MB SDRAM a podpora až 32 GB USB rozšíření poskytují velké možnosti předběžného zpracování a ukládání do mezipaměti.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barevná tiskárna etiket Epson TM-C3500

16.1.2018  Barevná tiskárna etiket Epson TM-C3500

Tiskárna etiket Epson TM-C3500 umožňuje tisknout kvalitní barevné štítky a etikety. Vzhledem ke špičkové kvalitě, vysoké rychlosti tisku až 103 mm/s a samostatným zásobníkům s pigmentovými inkousty lze tisknout etikety podle potřeby přímo ve firmě, čímž se šetří čas i peníze za služby externích dodavatelů. Provozní teplota tiskárny Epson TM-C3500 je od 10 °C do 35 °C, maximální šíře tisku 104 mm a maximální rozlišení tisku 720 x 360 dpi. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra 170Xi4

15.1.2018  Tiskárna etiket Zebra 170Xi4

Zebra 170Xi4 je tiskárna etiket řady Zebra Xi4, která je díky možnosti potisknout až do šíře 168 mm určena pro potisk paletových etiket či kartonů zejména v náročném prostředí. Zebra 170Xi4 má volitelnou diagnostiku vadných elementů pro tiskovou hlavu, integrované počítadlo potištěných etiket i použité termotransferpásky, volitelně vnitřní navíječ, řezač, ZebraNet printserver a port pro aplikátor etiket. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Zebra GC420

12.1.2018  Stolní tiskárna etiket Zebra GC420

Bohatě vybavená, cenově dostupná tiskárna Zebra GC420 přináší kvalitu, odolnost i spolehlivý výkon. Tiskárna GC420 šetří místo díky svému kompaktnímu designu. Tiskárna etiket Zebra GC420 je vybavena výkonným 32 bitovým procesorem pro rychlý tisk s velkou pamětí pro uchování více grafiky. Model GC420 je možno rozšířit o odlepovač, čímž se stane mnohostranným pomocníkem použitelným v mnoha odvětvích. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Datamax RLe Series

10.1.2018  Tiskárna etiket Datamax RLe Series

Mobilní tiskárny etiket Datamax RLe Series (RL3e a RL4e) mají robustní design, spolehlivý výkon a jsou předurčeny k dlouhodobému používání. Zvyšují efektivitu a produktivitu tím, že umožňují pracovníkům tisknout etikety s čárovým kódem přímo v místě aplikace a pro větší pohodlí a všestrannost je možné je namontovat i na vysokozdvižné vozíky. Tyto tiskárny jsou kompatibilní s mnoha softwarovými programy a disponují také snadno čitelným LCD displejem s jednoduchými tlačítky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální servis tiskáren

10.1.2018  Profesionální servis tiskáren

Zabezpečujeme profesionální servis tiskáren se svozem zakázek v rámci celé České republiky. Nabízíme záruční i pozáruční servis tiskáren všech výrobců působících na našem trhu. Opravujeme však i tiskárny zakoupené v zahraničí. Zaměřujeme se na servis tiskáren různého typu - laserové i pokladní tiskárny, rychlotiskárny, ternotransférové tiskárny. Profesionální servis tiskáren můžeme nabídnout i v expresním čase do 24 hodin. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra EZ320

9.1.2018  Mobilní tiskárna etiket Zebra EZ320

Zebra EZ320 je vysoce kvalitní a spolehlivá mobilní tiskárna etiket. Nabízí vynikající výkon a funkce, které mobilním pracovníkům přináší rychlý tisk potvrzení, stvrzenek nebo jiných etiket. Bezdrátové připojení Bluetooth®, robustní design i osmihodinová akumulátorová baterie umožňují skutečnou mobilitu a spolehlivý výkon na cestách, v maloobchodních prodejnách či skladech a výrobních prostředích. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Datamax microFlash 2te

6.1.2018  Tiskárna etiket Datamax microFlash 2te

Datamax microFlash 2te je přenosná dvoupalcová tiskárna etiket, mezi jejíž přednosti patří zejména její velikost, která je až o 33% menší ve srovnání s obdobnými tiskárnami. Vysoce výkonný procesor zajišťuje až dvojnásobnou rychlost tisku. Tiskárna je vybavena USB rozhraním, které je kompatibilní s kapesními terminály a notebooky. Model microFlash 2te je velmi odolný vůči náročným pracovním podmínkám. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárny etiket Intermec PM43

5.1.2018  Tiskárny etiket Intermec PM43

Tiskárny etiket Intermec PM43/PM43c vynikají inovativní bezdotykovou konfigurací díky volitelnému vestavěnému čipu RFID. Vzhledem k tomu, že průmyslové tiskárny jsou dostupné s Wi-Fi a CCX-Certifikací s BT připojením, tiskárny PM43 a PM43c udržují bezdrátovou integritu sítě. Tiskárny jsou dodávány s ethernetovým připojením, stejně tak jako se síťovým protokolem IPv6. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Datamax Performance

4.1.2018  Tiskárna etiket Datamax Performance

Datamax Performance je tiskárna etiket, která svým uživatelům nabízí vynikající kvalitu tisku, uživatelsky příjemný barevný dotykový displej, snadné použití a PLC (Programmable Logic Controller). PLC může běžet na více operačních systémech, tzn. že není závislá na jiné aplikaci běžící na počítači. Speciální tisková hlava tiskne na syntetické materiály, štítky, samolepky či plasty, navíc díky vyššímu rozlišení tiskové hlavy tiskne kvalitnější texty i obrázky. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Datamax LP3

3.1.2018  Tiskárna etiket Datamax LP3

Přenosná termo tiskárna etiket Datamax LP3 poskytuje velkou kapacitu papíru a možnost bezdrátového připojení. Mezi hlavní výhody této tiskárny patří téměř dvojnásobná kapacita médií a dvojnásobná výdrž baterie ve srovnání s jinými tiskárnami etiket prodávanými na trhu. Další výhodou této tiskárny je její boční vstup, díky němuž je tisk plynulejší a produktivnější. Ergonomický tvar tiskárny umožňuje její snadný a pohodlný přenos.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra 220Xi4

2.1.2018  Tiskárna etiket Zebra 220Xi4

Tiskárna etiket nové řady Zebra Xi4 Zebra 220Xi4 je určená pro potisk až 216 mm širokých etiket rychlostí až 254mm/s. Zebra 220Xi4 má volitelnou diagnostiku vadných elementů pro tiskovou hlavu, integrované počítadlo potištěných etiket a použité termotransferpásky, volitelně vnitřní navíječ, řezač, ZebraNet printserver a rovněž port pro aplikátor etiket. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
PC elektronika a PC příslušenství

31.12.2017  PC elektronika a PC příslušenství

Specializujeme se na nabídku PC elektroniky a PC příslušenství. Naše stále aktualizovaná nabídka tak uspokojí Vaše požadavky po USB flash a SD kartách, sluchátkách, nabíječkách, ale třeba i po datových kabelech a dalším příslušenství. Zajistíme kvalitu za příjemnou cenu, odbornou radu a především spolehlivost jednání. PC elektronika a PC příslušenství naší nabídky je jistotou spokojenosti. Kontaktujte nás, velice rádi vyhovíme Vašim požadavkům.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna Zebra GK420 pro zdravotnictví

22.12.2017  Tiskárna Zebra GK420 pro zdravotnictví

Tiskárna etiket Zebra GK420 byla speciálně navržena pro potřeby zdravotnických pracovníků. Ti musí udržovat čisté prostředí i veškeré nástroje přicházející do styku s pacienty, a proto je tiskárna vyrobena ze speciálních materiálů, které odolávají dezinfekčním prostředkům. Rovněž umožňuje lékařům a zdravotníkům identifikovat léky pomocí etiket s čárovými kódy, čímž se výrazně snižuje riziko chyb. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...