Počítačové tiskárny - Nabídky

Tiskárny etiket Intermec PB22/PB32/PB50

18.7.2018  Tiskárny etiket Intermec PB22/PB32/PB50

Robustní mobilní tiskárny etiket PB22, PB32 a PB50 od společnosti Intermec jsou skvělou volbou pro zákazníky využívající náročné aplikace ve skladu, distribuci, maloobchodě i správě podnikových aktiv. V kombinaci s robustními počítači a softwarem Intermec pomáhají zvýšit produktivitu a výkonnost při současném snížení nákladů. Díky ultra vysoké rychlosti tisku a oproti konkurenci několikanásobně kratšímu času potřebnému k vytisknutí etikety přináší zlepšení v přesnosti práce zaměstnanců.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
RFID tiskárny

17.7.2018  RFID tiskárny

Se stále rostoucí potřebou RFID (radiofrekvenční identifikace) je nutné řešit nové potisky etiket a TAGů. Nabízíme několik tiskáren, jež jsou schopny potiskovat RFID etikety a zároveň kódovat data do těchto etiket. K dispozici jsou tiskárny od standardů stolních tiskáren až po průmyslové. RFID Vám umožňuje opakovaně změnit data po dobu životnosti etikety. Pro více informací z oblasti RFID technologie kontaktujte naše obchodní oddělení, které vám pomůže s výběrem, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zebra tiskárny plastových karet

17.7.2018  Zebra tiskárny plastových karet

Vyberte si z naší široké nabídky plnobarevných nebo monochromatických tiskáren plastových karet. Volitelné vybavení zahrnuje možnost připojení do sítě ethernet, kódování čipových i magnetických karet a RFID karet standardu UHF Gen 2, či laminaci pro zvýšení ochrany a životnosti karet. Tiskárny plastových karet od společnosti Zebra vyhoví všem vašim konkrétním požadavkům. Kompletní nabídku tiskáren plastových karet Zebra naleznete na našem webu, případně kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní tiskárny etiket Zebra

15.7.2018  Kvalitní tiskárny etiket Zebra

V naší nabídce tiskáren etiket a štítků (čárového kódu) naleznete tiskárny vhodné pro každou aplikaci. Od vysoko výkonných tiskáren pro náročné výrobní linky i provozy, mobilní tiskárny pro použití v terénu, tiskárny střední třídy pro potisk etiket kódem ve středně velkých objemech, až po stolní tiskárny menších rozměrů vhodných zejména pro aplikace s nízkými objemy tisků. Nabízíme kompletní řešení pro tisk etiket od renomovaného výrobce Zebra. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální servis tiskáren

15.7.2018  Profesionální servis tiskáren

Zabezpečujeme profesionální servis tiskáren se svozem zakázek v rámci celé České republiky. Nabízíme záruční i pozáruční servis tiskáren všech výrobců působících na našem trhu. Opravujeme však i tiskárny zakoupené v zahraničí. Zaměřujeme se na servis tiskáren různého typu - laserové i pokladní tiskárny, rychlotiskárny, ternotransférové tiskárny. Profesionální servis tiskáren můžeme nabídnout i v expresním čase do 24 hodin. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna Zebra ZXP Series 8

13.7.2018  Tiskárna Zebra ZXP Series 8

ZXP Series 8 je nová retransferová tiskárna karet, jež poskytuje fotografickou kvalitu obrázků i nejrychlejší tisk ve své třídě. Tiskárna nabízí vysoký výkon díky softwaru pro návrh karet. Potiskne karty po celé ploše vysokou rychlostí, potisk je možný na mnoho různých typů karet, včetně karet s nerovným povrchem, jako jsou čipové karty, polykarbonátové karty, biopolymerové karty nebo trvanlivé karty odolné proti otěru. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení či navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

13.7.2018  Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

Aplikátor etiket bez tisku 3115-NV Wipe On od Lable-Aire zaručuje snadnější a rychlejší nanášení etiket pomocí technologie Wipe On, která spočívá v nanesení etikety aplikačním kartáčem. Aplikátor se vyznačuje rychlostí, přesností i jednoduchostí, a rovněž i vlastnostmi, které zajistí snížení provozních nákladů a zvýšení produktivity na vašem pracovišti. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řada tiskáren etiket Zebra ZT200

11.7.2018  Řada tiskáren etiket Zebra ZT200

Společnost Zebra využila rozsáhlou zpětnou vazbu od zákazníků i zkušenosti s předchozími tiskárnami Stripe® a S4M™ a vytvořila řadu tiskáren ZT200. Tyto tiskárny jsou charakteristické svým elegantním a kompaktním provedením, bezproblémovým nastavením, intuitivním použitím a také jednoduchou údržbou a servisem. Pro více informací a kompletní portfolio tiskáren značky Zebra navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej a servis kancelářské techniky

10.7.2018  Prodej a servis kancelářské techniky

Prodej a servis kancelářské techniky. Multifunkční kopírky Panasonic, Ricoh, Canon, Sharp, Gestetner, Lanier. Laserové tiskárny Brother, Oki, HP. Opravy skartovaček HSM, prodej originálních i kompatibilních tonerů do tiskáren a kopírek.

Firma: Karel Humhal - EHK
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra ZT400 Series

9.7.2018  Tiskárna etiket Zebra ZT400 Series

ZT400 je tiskárna etiket od Zebry, která vyniká především v rychlosti tisku, kvalitě tisku a možnostech připojení. Byla navržena pro jednoduché používání, nabízí intuitivní LCD uživatelské rozhraní a také snadné načítání. Je standardně dodávána s rozsáhlou sadou pokročilých funkcí zajišťujících, že tiskárna vždy vyhoví veškerým potřebám nyní i v budoucnu. Zebra ZT400 obsahuje inovativní operační systém Zebra’s Link-OS. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nabo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Intermec PB42

7.7.2018  Mobilní tiskárna etiket Intermec PB42

Mobilní tiskárna etiket PB42 od Intermecu je navržena s cílem zlepšit kvalitu přímé dodávky (Direct store delivery) a Field Service. Její unikátní konstrukce zajišťuje snadné použití, přičemž tato vlastnost je velmi důležitá pro řidiče dodávkové služby, kteří absolvují cesty s mnoha zastávkami a potýkají se se ztíženými pracovními podmínkami. Díky speciální nabíječce je možné nabíjet až 4 tiskárny najednou, přičemž není vyžadován nabíjecí kabel. Kontaktujte obchodní oddělení pro více informací.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárny etiket Honeywell Apex i Series

6.7.2018  Tiskárny etiket Honeywell Apex i Series

Mobilní tiskárny etiket Apex i Series od Honeywellu jsou ideálním lehkým a ekonomickým řešením potřeby mobilního tisku v současném dynamickém prostředí. Tyto cenově dostupné tiskárny nabízí veškeré funkce, bez nutnosti nákupu nákladných doplňků, které jsou u jiných produktů potřeba. Apex i přináší bezdrátovou komunikaci, dostatečnou paměť, rychlost tisku a rychlé zpracování a dokáže se vyrovnat tiskárnám z podstatně dražších kategorií. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárny etiket Honeywell PB21/PB31/PB51

5.7.2018  Tiskárny etiket Honeywell PB21/PB31/PB51

PB21/PB31/PB51 jsou mobilní tiskárny etiket od společnosti Honeywell, které poskytující jasnou výhodu pro pracovníky na cestách. Ti potřebují tisknout faktury, potvrzení o doručení, plány řízení zásob, objednávky, příjmy apod. Ať už jsou používány jako samostatné tiskárny nebo jsou spárované s mobilními počítači, jsou navrženy pro maximální zvýšení efektivity. Unikátní mechanické designové prvky a velkokapacitní baterie pomáhají udržovat produktivitu v náročných aplikacích. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkonné tiskárny plastových karet Zebra

4.7.2018  Výkonné tiskárny plastových karet Zebra

Výkonná řada tiskáren karet Zebra je standardem v kvalitě tisku, spolehlivosti i snadnosti používání. Jsou skvělým řešením pro nasazení, kde je vyžadován nejen výkon, ale i kvalita a široká řada funkcí vyhovující rostoucím potřebám trhu. Výkonná řada tiskáren čárových karet Zebra je ideální především pro ID karty pro zabezpečení a kontrolu přístupu, zaměstnanecké/studentské ID karty, věrnostní a členské karty a další. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ110

3.7.2018  Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ110

Cenově dostupná mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ110 je kompaktní a dostatečně lehká a je možné ji nosit na opasku po celou dobu pracovní směny. Tiskne stvrzenky, vstupenky či oznámení o doručení ihned na místě, což šetří čas i peníze-to vše při zlepšení celkových služeb zákazníkům. Umožňuje bezproblémovou integraci do stávajících mobilních zařízení, má jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní a díky tomu zaznamenáte větší provozuschopnost i vyšší produktivitu s menším počtem přerušení tisku.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...