Počítačové tiskárny - Nabídky

Tiskárna etiket Datamax LP3

27.4.2018  Tiskárna etiket Datamax LP3

Přenosná termo tiskárna etiket LP3 od Datamaxu poskytuje velkou kapacitu papíru a možnost bezdrátového připojení. Mezi velké výhody tiskárny patří téměř dvojnásobná kapacita médií a dvojnásobná výdrž baterie ve srovnání s jinými tiskárnami etiket prodávanými na trhu. Další výhodou je boční vstup, díky němuž je tisk plynulejší a produktivnější. Ergonomický tvar tiskárny umožňuje snadný a pohodlný přenos. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna Zebra GK420 pro zdravotnictví

26.4.2018  Tiskárna Zebra GK420 pro zdravotnictví

Tiskárna etiket GK420 od Zebry byla speciálně navržena pro potřeby zdravotnických pracovníků. Ti musí udržovat čisté prostředí a veškeré nástroje přicházející do styku s pacienty, proto je tiskárna vyrobena ze speciálních materiálů odolávající dezinfekčním prostředkům. Rovněž umožňuje lékařům i zdravotníkům identifikovat léky pomocí etiket s čárovými kódy, a tím se výrazně snižuje riziko chyb. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web. Náš tým odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Intermec EasyCoder PX4i

23.4.2018  Tiskárna etiket Intermec EasyCoder PX4i

Intermec EasyCoder PX4i je průmyslová tiskárna s rozlišením tiskové hlavy 200 nebo 300 dpi. Jedná se o průmyslové zařízení s minimálním využitím plastových dílů. Díky inteligentnímu programovacímu jazyku Fingerprint je schopna fungovat jako samostatné tiskové řešení a může obsluhovat i externí zařízení, např. snímač čárového kódu. Více informací naleznete na našich webových stránkách nebo kontaktujte obchodní oddělení. Tým certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem vhodného zařízení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna Zebra iMZ Series

22.4.2018  Mobilní tiskárna Zebra iMZ Series

Elegantní mobilní tiskárny iMZ Series od Zebry určené pro jednoduchý tisk dokumentů jsou tak malé, že se vejdou do dlaně ruky. Tito chytří pomocníci naleznou uplatnění ve všech tiskových aplikacích, kde je nezbytný rychlý a jednoduchý tisk na požádání. Snadno se ovládají a jsou skvělým prvním krokem pro uživatele, kteří chtějí nahradit papírovou dokumentaci, předtištěné doklady či nespolehlivé mobilní tiskárny. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Intermec PM23c

21.4.2018  Tiskárna etiket Intermec PM23c

Průmyslová tiskárna etiket střední třídy Intermec PM23c disponuje vysokou rychlostí tisku, jednoduchým nasazením, pokročilými možnostmi připojení i prověřenou spolehlivostí. Pro maximální provozuschopnost je k dispozici s barevným dotykovým displejem v deseti jazycích, případně univerzálním rozhraním. Umožňuje tak okamžitě upozornit, což snižuje pracovní síly i potřebu technické podpory. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení či navštivte náš web. Tým vyškolených odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkonná tiskárna etiket Zebra 140Xi4

20.4.2018  Výkonná tiskárna etiket Zebra 140Xi4

Tiskárna etiket Zebra 140Xi4 je určena do nejtěžšího prostředí s požadavkem na velké objemy tisku i tiskovou rychlost. Má rozlišení tiskové hlavy 203 dpi, volitelnou diagnostiku vadných elementů pro tiskovou hlavu, integrované počítadlo potištěných etiket i použité termotransferpásky, volitelně vnitřní navíječ, řezač a bezdrátový ZebraNet printserver. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám pomůže s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
PC elektronika a PC příslušenství

20.4.2018  PC elektronika a PC příslušenství

Specializujeme se na nabídku PC elektroniky a PC příslušenství. Naše stále aktualizovaná nabídka tak uspokojí Vaše požadavky po USB flash a SD kartách, sluchátkách, nabíječkách, ale třeba i po datových kabelech a dalším příslušenství. Zajistíme kvalitu za příjemnou cenu, odbornou radu a především spolehlivost jednání. PC elektronika a PC příslušenství naší nabídky je jistotou spokojenosti. Kontaktujte nás, velice rádi vyhovíme Vašim požadavkům.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra GK420t

19.4.2018  Tiskárna etiket Zebra GK420t

Termotransferová tiskárna etiket GK420t od společnosti Zebra nabízí nejlepší užitnou hodnotu v sortimentu stolních tiskáren čárového kódu. S rychlostí tisku až 127 mm za vteřinu, rozlišením 203 dpi a šíří tisku 104 mm je vhodná zejména pro aplikace s nízkými až středními objemy tisků. Zařízení má úhledný kompaktní design a rovněž i jednoduchý systém výměny pásky. Pro kompletní nabídku produktů z oblasti automatické identifikace navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Datamax I-Class Mark II

18.4.2018  Tiskárna etiket Datamax I-Class Mark II

Datamax I-Class Mark II je průmyslová tiskárna štítků se skvělým designem, rychlým procesorem a rovněž vynikající spolehlivostí. Nabízí bezchybnou kvalitu tisku a nižší provozní náklady. Pro aplikace, jako jsou např. identifikace výrobků, sledování majetku či označování léčiv, poskytuje vysoký výkon, spolehlivost i hodnotu. Speciální tisková hlava ECO IntelliSEAQ má o 25 % nižší spotřebu energie, vyšší odolnost proti oděru a také delší životnost. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Datamax OC2/OC3

17.4.2018  Tiskárna etiket Datamax OC2/OC3

Jednoduchá a lehká termo tiskárna etiket a účtenek s kompaktním designem Datamax OC2/OC3 splňuje veškeré požadavky na tisk v podnikatelském prostředí. Jednoduché nabíjení umožňuje používání tiskárny bez větších prostojů. Pro bezdrátovou komunikaci lze zakoupit 802.11b/g nebo Bluetooth připojení, a nabízet tak širokou škálu zabezpečení i šifrovacích protokolů, které jsou kompatibilní s dnešními high-tech bezpečnostními požadavky. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Velkoformátová tiskárna karet Zebra ZC10

16.4.2018  Velkoformátová tiskárna karet Zebra ZC10

Zebra ZC10L je velkoformátová tiskárna plastových karet, jež umí najednou vytisknout plnobarevnou kartu až po samotný okraj. Díky ní je pak možné vyrobit nadrozměrné odznaky, vstupenky na koncerty, sportovní a kulturní akce, festivaly apod. Vzhledem k tomu, že karty jsou tištěny na požádání, je možné je přizpůsobit individuálním potřebám návštěvníků. To přispívá k personalizaci, snižuje množství odpadu a v neposlední řadě eliminuje riziko výpadku daného typu karty. Kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárny etiket Zebra QLn Series

15.4.2018  Mobilní tiskárny etiket Zebra QLn Series

Mobilní tiskárny etiket řady QLn od Zebry umí výrazně zvýšit produktivitu práce. Oproti svému předchůdci, řadě QL, mají větší, ostřejší a přehlednější display, nabízejí rychlejší tisk etiket ve vyšší kvalitě a využívají celou řadu aktivních upozornění, jež pracovníkům usnadní obsluhu tiskárny. K dispozici je zároveň široká škála příslušenství pro bezdrátové nabíjení. Ideální využití naleznou tiskárny etiket v maloobchodě, zdravotnictví i farmacii. Pro více informací navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální servis tiskáren

13.4.2018  Profesionální servis tiskáren

Zabezpečujeme profesionální servis tiskáren se svozem zakázek v rámci celé České republiky. Nabízíme záruční i pozáruční servis tiskáren všech výrobců působících na našem trhu. Opravujeme však i tiskárny zakoupené v zahraničí. Zaměřujeme se na servis tiskáren různého typu - laserové i pokladní tiskárny, rychlotiskárny, ternotransférové tiskárny. Profesionální servis tiskáren můžeme nabídnout i v expresním čase do 24 hodin. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Intermec 6822

11.4.2018  Mobilní tiskárna etiket Intermec 6822

Mobilní tiskárna etiket Intermec 6822 je vhodná pro tisk účtenek, faktur, dokladů o převodech a dalších dokumentů pro účetní použití. Spolu s přenosnými počítači Intermec vytváří ideální prostředí pro zúčtování zakázek na cestě, zvláště ve službách typu PPL, kdy dodavatel doručuje objednávky přímo zákazníkům. Je možné zvolit si mezi přenosnou konfigurací nebo pevným připevněním tiskárny do vozidla. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
RFID tiskárna etiket Datamax M-Class

9.4.2018  RFID tiskárna etiket Datamax M-Class

Datamax M-Class Mark II je kompaktní průmyslová tiskárna etiket, která nabízí vynikající výkon s širokou škálou funkcí. Je výhodná především díky malým rozměrům. Ty jsou ideální všude tam, kde uživatelé potřebují výkonné průmyslové tiskárny, ale musí brát v úvahu prostorové omezení. Díky snadno ovladatelnému grafickému LCD displeji i snadnému ovládání funkcí v menu je zařízení určeno pro uživatele všech úrovní. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...