Počítačové tiskárny - Nabídky

Zebra tiskárny plastových karet

21.3.2019  Zebra tiskárny plastových karet

V naší nabídce naleznete široký výběr plnobarevných nebo monochromatických tiskáren plastových karet. Volitelné vybavení zahrnuje například možnost připojení do sítě ethernet, kódování čipových i magnetických karet a RFID karet standardu UHF Gen 2, či laminaci zajišťující vyšší ochranu a životnost karet. Tiskárny plastových karet Zebra vyhoví všem vašim konkrétním požadavkům. Kompletní nabídku tiskáren plastových karet Zebra naleznete na našem webu, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

20.3.2019  Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

Aplikátor etiket bez tisku Lable-Aire 3115-NV Wipe On umožňuje snadnější a rychlejší nanášení etiket pomocí technologie Wipe On, která spočívá v nanesení etikety aplikačním kartáčem. Aplikátor přináší rychlost, přesnost i jednoduchost a další vlastnosti, které zajišťují snížení provozních nákladů a zvýšení produktivity na vašem pracovišti. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní tiskárny etiket Zebra

20.3.2019  Kvalitní tiskárny etiket Zebra

Naše nabídka tiskáren etiket a štítků (čárového kódu) zahrnuje tiskárny vhodné pro každou aplikaci. Od vysoko výkonných tiskáren vhodných pro náročné výrobní linky i provozy, přes mobilní tiskárny pro použití v terénu, tiskárny střední třídy pro potisk etiket ve středně velkých objemech, až po stolní tiskárny menších rozměrů určených především pro aplikace s nízkými objemy tisků. Nabízíme kompletní řešení pro tisk etiket od renomovaného výrobce Zebra. Pro více informací nás kontaktujte!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální servis tiskáren

20.3.2019  Profesionální servis tiskáren

Zabezpečujeme profesionální servis tiskáren se svozem zakázek v rámci celé České republiky. Nabízíme záruční i pozáruční servis tiskáren všech výrobců působících na našem trhu. Opravujeme však i tiskárny zakoupené v zahraničí. Zaměřujeme se na servis tiskáren různého typu - laserové i pokladní tiskárny, rychlotiskárny, ternotransférové tiskárny. Profesionální servis tiskáren můžeme nabídnout i v expresním čase do 24 hodin. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna Zebra ZXP Series 8

19.3.2019  Tiskárna Zebra ZXP Series 8

Retransferová tiskárna karet Zebra ZXP Series 8 poskytuje fotografickou kvalitu obrázků i nejrychlejší tisk ve své třídě. Tiskárna nabízí díky novému softwaru pro návrh karet vysoký výkon. Dokáže potisknout karty po celé ploše vysokou rychlostí, přičemž potisk je možný na mnoho různých typů karet, včetně karet s nerovným povrchem, jako jsou například čipové karty, polykarbonátové karty, biopolymerové karty nebo trvanlivé karty odolné proti otěru. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řada tiskáren etiket Zebra ZT200

17.3.2019  Řada tiskáren etiket Zebra ZT200

Společnost Zebra využila rozsáhlou zpětnou vazbu od zákazníků i zkušenosti s předchozími tiskárnami Stripe® a S4M™ a vytvořila řadu tiskáren ZT200. Tyto tiskárny se vyznačují svým elegantním a kompaktním provedením, bezproblémovým nastavením, intuitivním použitím a zároveň jednoduchou údržbou a servisem. Pro více informací a kompletní nabídku tiskáren značky Zebra navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra ZT400 Series

14.3.2019  Tiskárna etiket Zebra ZT400 Series

ZT400 je tiskárna etiket od Zebry, která nabízí vynikající rychlost tisku, kvalit tisku a možnosti připojení. Tiskárna byla navržena pro jednoduché použití - nabízí intuitivní LCD uživatelské rozhraní i snadné načítání. ZT400 Series je standardně dodávána s rozsáhlou sadou pokročilých funkcí, které zajišťují, že tiskárna vždy vyhoví všem současným i budoucím potřebám. Tiskárna obsahuje inovativní operační systém Zebra’s Link-OS. Kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Intermec PB42

13.3.2019  Mobilní tiskárna etiket Intermec PB42

Mobilní tiskárna etiket Intermec PB42 byla navržena s cílem zlepšit kvalitu přímých dodávek (Direct store delivery) a Field Service. Unikátní konstrukce zajišťuje snadné použití, což je velmi důležité pro řidiče dodávkové služby, kteří absolvují cesty s mnoha zastávkami a potýkají se se ztíženými pracovními podmínkami. Se speciální nabíječkou je možné nabíjet až 4 tiskárny najednou, přičemž není potřeba nabíjecí kabel. Pro více informací nás kontaktujte, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárny etiket Honeywell Apex i Series

10.3.2019  Tiskárny etiket Honeywell Apex i Series

Mobilní tiskárny etiket Honeywell Apex i Series představují ideální lehké a ekonomické řešení potřeby mobilního tisku v současném dynamickém prostředí. Tyto cenově dostupné tiskárny nabízí veškeré potřebné funkce bez nutnosti nákupu nákladných doplňků, které je u jiných produktů třeba dokoupit. Apex i přináší bezdrátovou komunikaci, dostatečnou paměť, rychlost tisku a rychlé zpracování, a dokáže se vyrovnat i podstatně dražším tiskárnám. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárny etiket Honeywell PB21/PB31/PB51

9.3.2019  Tiskárny etiket Honeywell PB21/PB31/PB51

Mobilní tiskárny etiket PB21/PB31/PB51 od společnosti Honeywell poskytují jasnou výhodu pro pracovníky na cestách, kteří potřebují tisknout faktury, potvrzení o doručení, plány řízení zásob, objednávky, příjmy apod. Ať už jsou používány jako samostatné tiskárny nebo jsou spárované s mobilními terminály, jsou navrženy pro maximální zvýšení efektivity. Unikátní mechanické designové prvky tiskáren a velkokapacitní baterie udržují produktivitu i v náročných aplikacích. Neváhejte nás kontaktovat.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkonné tiskárny plastových karet Zebra

8.3.2019  Výkonné tiskárny plastových karet Zebra

Výkonná řada tiskáren karet Zebra je standardem v kvalitě tisku, spolehlivosti a zároveň snadnosti používání. Tyto tiskárny jsou skvělým řešením pro nasazení tam, kde je kromě výkonu vyžadována také kvalita a široká řada funkcí vyhovující rostoucím potřebám trhu. Výkonná řada tiskáren čárových karet Zebra je ideální zejména pro ID karty pro zabezpečení a kontrolu přístupu, zaměstnanecké/studentské ID karty, věrnostní a členské karty a další. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ110

6.3.2019  Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ110

Cenově dostupná mobilní tiskárna etiket ZQ110 je kompaktní a dostatečně lehká pro pohodlné nošení na opasku po celou dobu pracovní směny. Dokáže rychle tisknout stvrzenky, vstupenky či oznámení o doručení ihned na místě, což šetří čas i peníze a zlepšuje celkové služeby zákazníkům. Umožňuje bezproblémovou integraci do stávajících mobilních zařízení, má jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní, a díky tomu přináší větší provozuschopnost i vyšší produktivitu s menším počtem přerušení tisku.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna karet Zebra ZXP Series 3

5.3.2019  Tiskárna karet Zebra ZXP Series 3

Cenově výhodná tiskárna plastových karet Zebra ZXP Series 3 přináší velmi mnoho funkcí a vynikající kvalitu tisku za nízké pořizovací náklady. Řada ZXP Series 3 nabízí mimořádně kvalitní plnobarevný i černobílý tisk jak na jednostranné, tak oboustranné plastové karty. Ovládání tiskáren ZXP Series 3 je zároveň zjednodušeno díky intuitivnímu designu a barevným dotykovým bodům. Pro více informací navštivte náš web nebo kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra ZQ320 inside

3.3.2019  Tiskárna etiket Zebra ZQ320 inside

Zebra ZQ320 inside je cenově dostupná mobilní tiskárna etiket přinášející velkou hodnotu do maloobchodu. Mobilní možnosti tisku v maloobchodním prodeji mají přímý dopad na kvalitu služeb zákazníkům i na celkovou produktivitu. Rychlý tisk štítků umožňuje přesněji a rychleji provádět kontroly zboží v regálech, a pracovníci tak mají více času na pomoc zákazníkům a zabraňují nákladným cenovým chybám. Pro vice informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zebra HC100 tiskárna ID náramků

1.3.2019  Zebra HC100 tiskárna ID náramků

Tiskárna identifikačních náramků na zápěstí HC100 od společnosti Zebra nalezne uplatnění zejména ve zdravotnictví či v zábavním průmyslu. Předností tiskárny HC100 je jednoduchost obsluhy a rychlá připravenost tisku. Zařízení automaticky detekuje cartridge a provede kalibraci. Nabízíme také Zebra pásky, které jsou ošetřeny antibakteriální vrstvou již ve výrobě. Více informací naleznete na našem webu, případně neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...