Počítačové tiskárny - Nabídky

Mobilní tiskárna Honeywell PR2/PR3

16.6.2019  Mobilní tiskárna Honeywell PR2/PR3

Honeywell PR2/PR3 je mobilní tiskárna etiket navržená pro pracovníky v terénu, kteří ocení celodenní pohodlí a zároveň potřebují ke své práci výkonné a odolné zařízení. Lehká a kompaktní tiskárna PR/2PR3 se pro tuto práci dokonale hodí. Je dostupná ve dvou velikostech - menší model PR2 s výškou 103 mm a větší PR3 s výškou 127 mm. Oba modely poskytují díky své rychlosti a kompaktnosti konkurenční výhodu. Tiskárny jsou ideální pro tisk faktur v terénu. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Zebra ZD620

13.6.2019  Stolní tiskárna etiket Zebra ZD620

Stolní tiskárna etiket Zebra ZD620 se vyznačuje vysokou kvalitou tisku, produktivitou, flexibilitou aplikace i jednoduchostí správy. Je náhradou za populární tiskárny Zebra GX Series a ZD500, oproti nimž je obohacena o nejmodernější funkce. Je navržena pro splnění různých požadavků na aplikace. Displej změní barvu, když je tiskárna pozastavena či v chybovém stavu, čímž umožňuje okamžitou identifikaci a vyřešení problému ještě před tím, než ovlivní produktivitu. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Intermec PD42

12.6.2019  Tiskárna etiket Intermec PD42

Tiskárna etiket střední třídy Intermec PD42 patří mezi nejchytřejší tiskárny etiket na trhu. Stejně jako model PD41 je i tiskárna PD42 flexibilní a programovatelná, a umožňuje tak zákazníkům optimalizovat jejich tiskové operace a dosáhnout rychlé návratnosti investic. Tato robustní tiskárna umožňuje pokročilé bezpečnostní připojení a podporuje nejnovější síťové protokoly, čímž zajišťuje bezproblémový každodenní provoz. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Zebra ZD500R

11.6.2019  Stolní tiskárna etiket Zebra ZD500R

Zebra ZD500R je stolní tiskárna etiket, která umožňuje jednoduché načítání, tisk a automatickou kalibraci RFID. To představuje velkou výhodu v podmínkách, kde nejsou k dispozici pracovníci technické podpory. Díky možnostem paralelního, sériového, USB a Ethernetového připojení, velké paměti a programovacímu jazyku Zebra zvládá tiskárna ZD500R i ty nejnáročnější aplikace. Mezi její další vlastnosti patří podpora direct thermal i termotransferového tisku s vysokým rozlišením. Navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Datamax H-8308p

10.6.2019  Tiskárna etiket Datamax H-8308p

Robustní, vysoce kvalitní všestranná tiskárna etiket Datamax H-8308p přináší jedno z nejvíce nabitých funkčních řešení pro dynamické podnikové aplikace. Zároveň je v porovnání s ostatními tiskárnami ve své třídě dvakrát tak rychlejší. Tiskárna H-8308p je vybavena grafikou (PCL5e & PCL6 Standard Language), která je snadno integrovatelná, a umožňuje tak uživatelům trávit méně času nad nastavením tiskárny. H-8308p je speciálně navržena pro náročnou práci v průmyslovém prostředí. Navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra P4T

6.6.2019  Mobilní tiskárna etiket Zebra P4T

Mobilní tiskárna P4T podporuje použití termotransferové pásky, čímž umožňuje kvalitnější tisk s delší životností než při tisku na termopapír. Tiskárna P4T je rovněž připravena pro budoucí použití RFID technologie. Kromě toho má standardní řídící panel s podsvíceným panelem, který umožňuje velmi snadné nastavení parametrů tiskárny. Tiskárna dokáže potisknout nekonečný termopapír, ale i etikety a skládaný papír. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra QLn Healthcare

4.6.2019  Tiskárna etiket Zebra QLn Healthcare

Velmi malé a dostatečně lehké mobilní tiskárny etiket Zebra QLn Series Healthcare lze pohodlně přenášet na opasku či vozíku, a štítky je tak možné snadno tisknout přímo v místě péče o pacienta. Tyto uživatelsky přívětivé tiskárny jsou speciálně navrženy pro potřeby zdravotnických zařízení - jsou odolné vůči dezinfekčním prostředkům a mohou být snadno a rychle vyčištěny před každým použitím. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Honeywell PC42t

3.6.2019  Stolní tiskárna etiket Honeywell PC42t

Honeywell PC42t je cenově dostupná a uživatelsky přívětivá stolní tiskárna etiket. Je mimořádně kompaktní, snadno ovladatelná a díky snadné instalaci je velmi rychle připravena k tisku. Nabízí standardní připojení přes USB, volitelně přes Ethernet a RS232. Díky přijatelné pořizovací ceně a moderním prvkům představuje skvělé řešení pro malé a střední podniky, které chtějí zlepšit produktivitu svých operací. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, náš tým odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna karet Zebra ZXP Series 7

31.5.2019  Tiskárna karet Zebra ZXP Series 7

Tiskárny plastových karet Zebra ZXP Series 7 nabízejí inovativní design a nejnovější technologie tisku, čímž zajišťují vysoce kvalitní potisk karet a rychlý a spolehlivý výkon. Rovněž nabízejí mimořádnou hodnotu tím, že přinášejí nižší celkové náklady na vlastnictví tiskárny. Zakládání pásky je velmi jednoduché a s barevně odlišenými návody a jasným ovládáním LCD panelu zvládne použití téměř každý. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Datamax H-Class

30.5.2019  Tiskárna etiket Datamax H-Class

H-Class je výkonná tiskárna etiket nabízející bezchybnou kvalitu tisku. Ve své třídě je dvakrát rychlejší než ostatní zařízení. Nabízí rozlišení tiskové hlavy dle konkrétního typu tiskárny 203 dpi, 300 dpi, 406 dpi nebo 600 dpi. Jednoduše ovladatelný LCD displej usnadňuje navigaci, čímž zefektivňuje práci s tiskárnou. Díky kvalitnímu designu a odolnému materiálu, z něhož je tiskárna vyrobena, se hodí pro využití v mnoha průmyslových aplikacích vyžadujících spolehlivý tisk s úsporou nákladů.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra GT800

29.5.2019  Tiskárna etiket Zebra GT800

Stolní tiskárna Zebra GT800 je určená pro střední objemy tisku a nabízí vysoký výkon i spolehlivost za dobrou cenu. Díky větší kapacitě vyžaduje méně častou výměnu barvicí pásky a má jednodušší použití. To v kombinaci se spolehlivostí a kompaktním designem představuje ideální volbou pro obchodní prostředí s malými tiskovými požadavky. Rychlost tisku až 127 mm/s a výkonný procesor zajišťují snadné a rychlé zpracovávání štítků. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Intermec EasyCoder PX6i

28.5.2019  Tiskárna etiket Intermec EasyCoder PX6i

Robustní průmyslová tiskárna Intermec EasyCoder PX6i nabízí kovovou konstrukci a vysoký výkon do těch nejtvrdších pracovních podmínek. Maximální šíře tisku je 152 mm, rozlišení tiskové hlavy 203 nebo 300 dpi, rychlost tisku 100-225 mm/s, paměť 4 MB Flash, 8 MB SDRAM, 1x Compact Flash a možnosti připojení jsou RS232, USB/Paralel, EasyLAN Ethernet, EasyLAN Wireles. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500

27.5.2019  Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500

Vysoce výkonná mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500 Series má patentovaný design, který poskytuje vynikající odolnost a spolehlivost i ve velmi náročných podmínkách. Je optimalizovaná pro tisk účtenek a štítků v mnoha různých aplikacích, přičemž odolá nárazům, otřesům, vlhkosti či jiným extrémům, které jsou běžné v externím pracovním prostředí. Je tedy ideální volbou pro mobilní pracovníky, kteří spoléhají na maximální funkčnost tiskárny. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

26.5.2019  Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

Tiskárna identifikačních náramků Zebra ZD510-HC nabízí spolehlivý termální tisk spolu s jednoduchým systémem vkládání cartridge, jež obsahuje antimikrobiální náramky Zebra Z-Band. Pouzdro tiskárny odolá pravidelnému čištění dezinfekčními prostředky či UV zářením, a tím zabraňuje přenosu bakterií. Tiskárna umí automaticky rozpoznat velikost náramku a přizpůsobit nastavení hustoty a rychlosti tisku. Tím zajišťuje maximální kvalitu tisku i trvanlivost náramků. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Intermec PC43d

22.5.2019  Stolní tiskárna etiket Intermec PC43d

Intermec PC43d je uživatelsky přívětivá a flexibilní stolní tiskárna etiket navržená pro maximálně jednoduché použití. Díky své nízké ceně i rychlému provozu představuje ideální volbu pro lehké užitkové aplikace, kde uživatelé potřebují spolehlivé a zároveň snadno použitelné řešení tisku. Umožňuje rychlé nastavení a nabízí několik možností umístění, včetně upevnění na zeď. Snadno se tedy přizpůsobí prostředí a zvyšuje celkovou produktivitu a efektivitu ve firmě. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...