Počítačové tiskárny - Nabídky

Tiskárna etiket Intermec EasyCoder PX6i

21.1.2019  Tiskárna etiket Intermec EasyCoder PX6i

Robustní průmyslová tiskárna s kovovou konstrukcí a vysokým výkonem Intermec EasyCoder PX6i je určena pro nejtvrdší pracovní podmínky. Maximální šíře tisku je 152 mm, rozlišení tiskové hlavy 203 dpi nebo 300 dpi, rychlost tisku 100-225 mm/s, paměť 4 MB Flash, 8 MB SDRAM, 1x Compact Flash a možnosti připojení jsou RS232, USB/Paralel, EasyLAN Ethernet, EasyLAN Wireles. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra GT800

20.1.2019  Tiskárna etiket Zebra GT800

Tiskárna Zebra GT800 je určená pro střední objemy tisku a umožňuje vysoký výkon i spolehlivost za dobrou cenu. Vyžaduje méně častou výměnu barvicí pásky (díky větší kapacitě), má jednodušší použití v kombinaci se spolehlivostí a kompaktním designem, čímž je ideální volbou pro obchodní prostředí s malými tiskovými požadavky. Díky rychlosti tisku až 127 mm/s a výkonnému procesoru jsou štítky zpracovávány snadno a rychle. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500

19.1.2019  Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500

Vysoce výkonná mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500 Series s patentovaným designem poskytuje vynikající odolnost a spolehlivost i ve velmi náročných podmínkách. Je optimalizovaná pro tisk účtenek a štítků v mnoha aplikacích, přičemž vydrží nárazy, otřesy, vlhkost i jiné extrémy, které jsou obvyklé v externím pracovním prostředí. Je tedy ideální pro mobilní pracovníky, jež jsou závislí na maximální funkčnosti tiskárny. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

18.1.2019  Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

Tiskárna identifikačních náramků Zebra ZD510-HC kombinuje spolehlivý termální tisk s jednoduchým systémem vkládání cartridge, jež obsahuje antimikrobiální náramky Zebra Z-Band. Pouzdro tiskárny odolá pravidelnému čištění dezinfekčními prostředky nebo UV zářením, čímž zabraňuje přenosu bakterií. Tiskárna dokáže automaticky rozpoznat velikost náramku a přizpůsobit nastavení hustoty a rychlosti tisku. Díky tomu je dosaženo maximální kvality tisku i trvanlivosti náramků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální servis tiskáren

17.1.2019  Profesionální servis tiskáren

Zabezpečujeme profesionální servis tiskáren se svozem zakázek v rámci celé České republiky. Nabízíme záruční i pozáruční servis tiskáren všech výrobců působících na našem trhu. Opravujeme však i tiskárny zakoupené v zahraničí. Zaměřujeme se na servis tiskáren různého typu - laserové i pokladní tiskárny, rychlotiskárny, ternotransférové tiskárny. Profesionální servis tiskáren můžeme nabídnout i v expresním čase do 24 hodin. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Intermec PC43d

15.1.2019  Stolní tiskárna etiket Intermec PC43d

Intermec PC43d je uživatelsky přívětivá a flexibilní stolní tiskárna etiket navržená pro maximální jednoduchost použití. Díky své nízké ceně i rychlému provozu je chytrou volbou pro lehké užitkové aplikace, kde uživatelé potřebují spolehlivé a zároveň snadno použitelné řešení tisku. Byla navržena pro bezproblémové užívání, přičemž nabízí několik možností umístění, včetně upevnění na zeď. Snadno se tedy přizpůsobí prostředí a zvyšuje celkovou efektivitu i produktivitu ve firmě. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Zebra GX420d

13.1.2019  Stolní tiskárna etiket Zebra GX420d

Stolní tiskárna etiket GX420d od společnosti Zebra nabízí nejširší spektrum funkcí a je vhodná pro aplikace s nízkým až středním objemem tisku. Konstrukce tiskárny Zebra GX420d je zaměřená na snadné použití a dlouhou životnost, která představuje spolehlivé řešení. Hodí se do jakéhokoliv pracovního prostředí s různým rozšířením, jako je například nastavitelný senzor média, odlepovač nebo odřezávač etiket apod. Pro více informací neváhejte kontaktovat obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Zebra ZD410

11.1.2019  Stolní tiskárna etiket Zebra ZD410

Ultra kompaktní stolní tiskárna etiket Zebra ZD410 se vejde téměř kamkoliv a je tedy určena i do těch nejmenších pracovních prostor. Je nejmenším zařízením ve své třídě, lehce zapadne do prostorově omezených míst, navíc je možné ji namontovat na zeď. V případě, že do budoucna potřebujete další možnosti komunikace nebo zpracování médií, je možné přidat sériové nebo ethernetové připojení, případně odlupovačku a řezačku přímo na místě. Díky tomu je zajištěna maximální funkčnost a provozuschopnost.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárny etiket a štítků INTERMEC

10.1.2019  Tiskárny etiket a štítků INTERMEC

Tiskárny etiket a štítků Intermec představují ucelenou řadu určenou pro široké spektrum použití - od malých stolních tiskáren pro kanceláře až po robustní typy odolávající nepříznivému průmyslovému prostředí. Potiskovat je možné jak etikety nebo visačky, tak i nedělený materiál vinutý v rolích nebo skládaný. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, náš tým certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem dle vašich konkrétních požadavků. Případně navštivte náš web a dozvíte se víc.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra LP/TLP 2824 PLUS

9.1.2019  Tiskárna etiket Zebra LP/TLP 2824 PLUS

Zebra LP/TLP 2824 PLUS jsou nejmenší stolní tiskárny etiket, jež jsou vzhledem ke své velikosti skvělým řešením všude, kde je potřeba šetřit prostor. Tiskárny jsou velmi jednoduché na ovládání, mají podporu jazyků ZPL a EPL v jednom modelu, hardwarové reset tlačítko, snadné zavádění média pomocí automatické kalibrace, volitelný odlepovací modul a řezač, interní ZebraNet PrintServer. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web. Náš tým vyškolených odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Honeywell PC42d

7.1.2019  Stolní tiskárna etiket Honeywell PC42d

Stolní tiskárna etiket PC42d od Honeywellu je snadno použitelné, výkonné a spolehlivé zařízení vhodné pro řadu tepelných tiskových aplikací s nízkou a střední intenzitou. Obsahuje pevný dvouvrstvý kryt, design uzpůsobený pro snadné vkládání papíru i automatické centrování. Umí automaticky rozpoznat jazyk tisku bez přednastavení. Disponuje pamětí 128 MB Flash, 64 MB SDRAM a s podporou až 32 GB USB rozšíření poskytují velké možnosti předběžného zpracování a ukládání do mezipaměti. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barevná tiskárna etiket Epson TM-C3500

5.1.2019  Barevná tiskárna etiket Epson TM-C3500

Tiskárna etiket Epson TM-C3500 umožňuje tisknout kvalitní barevné štítky i etikety. Vzhledem ke špičkové kvalitě, vysoké rychlosti tisku až 103 mm/s a samostatným zásobníkům s pigmentovými inkousty lze tisknout etikety dle potřeby přímo ve firmě. Tím se šetří čas i peníze za služby externích dodavatelů. Provozní teplota tiskárny TM-C3500 je 10 °C až 35 °C, maximální šíře tisku 104 mm a maximální rozlišení tisku 720x360 dpi. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Zebra GC420

3.1.2019  Stolní tiskárna etiket Zebra GC420

Bohatě vybavená, cenově dostupná tiskárna Zebra GC420 přináší kvalitu, odolnost a spolehlivý výkon a šetří místo díky svému kompaktnímu designu. Tiskárna etiket je vybavena výkonným 32bitovým procesorem pro rychlý tisk s velkou pamětí pro uchování více grafiky. Tento model je možno rozšířit o odlepovač, čímž se stane mnohostranným pomocníkem použitelným v mnoha odvětvích. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým odborníků vám pomůže s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra EZ320

2.1.2019  Mobilní tiskárna etiket Zebra EZ320

Zebra EZ320 je vysoce kvalitní a spolehlivá mobilní tiskárna etiket nabízející vynikající výkon a funkce, jež mobilním pracovníkům přináší rychlý tisk potvrzení, stvrzenek či jiných etiket. Bezdrátové připojení Bluetooth®, robustní design i osmihodinová akumulátorová baterie umožňují skutečnou mobilitu a spolehlivý výkon na cestách, v maloobchodních prodejnách, skladech a výrobních prostředích. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Pomůžeme vám s výběrem!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Datamax RLe Series

1.1.2019  Tiskárna etiket Datamax RLe Series

Mobilní tiskárny etiket RLe Series (RL3e a RL4e) od Datamaxu mají robustní design, spolehlivý výkon a jsou předurčeny k dlouhodobému používání. Zvyšují efektivitu i produktivitu tím, že umožňují pracovníkům tisknout etikety s čárovým kódem přímo v místě aplikace. Pro větší pohodlí a všestrannost je navíc možné je namontovat i na vysokozdvižné vozíky. Tiskárny jsou kompatibilní s mnoha softwarovými programy a disponují i snadno čitelným LCD displejem s jednoduchými tlačítky. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...