Počítačové tiskárny - Nabídky

Mobilní tiskárny Honeywell RP Series

13.10.2018  Mobilní tiskárny Honeywell RP Series

Mobilní tiskárny etiket Honeywell RP Series poskytují nejdokonalejší a nejspolehlivější výkon pro účtování tras, citační tisk, přímé dodávky, potvrzení o pronájmu aut a terénní pracovníky. Tiskárny jsou navrženy tak, aby odolaly i drsným podmínkám (vibrace, vystavení prachu i vodě) a poskytují roky spolehlivého tepelného tisku etiket a účtenek. Tiskárny řady RP jsou dodávány v různých šířkách tisku, aby vyhovovaly vaší konkrétní aplikaci. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárny etiket Zebra G-Series

9.10.2018  Stolní tiskárny etiket Zebra G-Series

Tiskárny řady G-Series, od základních modelů GK až po model GX vybavený řadou funkcí, představují spolehlivé, odolné i flexibilní stolní tiskárny pro každou tiskovou aplikaci a rozpočet. Model GK řady G-Series je navržený s důrazem na odolnost a spolehlivost a představuje nejlepší volbu ze všech základních stolních termo tiskáren, špičkový model GX vyhoví potřebám celé řady odvětví a aplikací. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna Honeywell PR2/PR3

7.10.2018  Mobilní tiskárna Honeywell PR2/PR3

Honeywell PR2/PR3 je mobilní tiskárna etiket speciálně navržená pro profesionální terénní pracovníky, kteří ocení celodenní pohodlí a potřebují ke své práci výkonné a odolné zařízení. Lehká a kompaktní tiskárna Honeywell PR/2PR3 se pro tuto práci dokonale hodí. Je dostupná ve dvou velikostech: menší PR2 s výškou 103 mm a větší PR3 s výškou 127 mm. Obě verze této tiskárny poskytují díky své rychlosti a kompaktnosti konkurenční výhodu. Jsou ideální pro tisk faktur v terénu. Navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Zebra ZD620

3.10.2018  Stolní tiskárna etiket Zebra ZD620

Stolní tiskárna etiket Zebra ZD620 vyniká kvalitou tisku, produktivitou, flexibilitou aplikace i jednoduchostí správy. Je náhradou za populární tiskárny Zebra GX Series a ZD500, přičemž je obohacena o nejmodernější funkce. Je navržena tak, aby splňovala různé požadavky na aplikace. Displej změní barvu, když je tiskárna pozastavena či v chybovém stavu, takže mohou uživatelé okamžitě identifikovat a vyřešit problém ještě před ovlivněním produktivity. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Intermec PD42

2.10.2018  Tiskárna etiket Intermec PD42

Tiskárna etiket střední třídy Intermec PD42 patří do rodiny nejchytřejších tiskáren čárových kódů na trhu. Stejně jako model PD41 je i tiskárna PD42 flexibilní a programovatelná. To umožňuje zákazníkům optimalizovat jejich tiskové operace a dosáhnout rychlé návratnosti investic. Tato robustní tiskárna umožňuje pokročilé bezpečnostní připojení a podporuje nejnovější síťové protokoly, čímž zajišťuje bezproblémový provoz. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navšivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Zebra ZD500R

1.10.2018  Stolní tiskárna etiket Zebra ZD500R

Zebra ZD500R je stolní tiskárna etiket, která umožňuje jednoduché načítání, tisk a automatickou kalibraci RFID, což je velkou výhodou v podmínkách, kde nejsou k dispozici pracovníci technické podpory. Díky možnosti paralelního, sériového, USB a Ethernetového připojení, velké paměti a programovacímu jazyku Zebra zvládá i ty nejnáročnější aplikace. Mezi další vlastnosti tiskárny patří podpora direct thermal i termotransferového tisku, zároveň také tisk s vysokým rozlišením. Navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Datamax H-8308p

30.9.2018  Tiskárna etiket Datamax H-8308p

Robustní, vysoce kvalitní všestranná tiskárna etiket Datamax H-8308p nabízí jedno z nejvíce nabitých funkčních řešení pro dynamické podnikové aplikace a zároveň je dvakrát tak rychlejší v porovnání s ostatními tiskárnami ve své třídě. Tiskárna H-8308p je vybavena grafikou (PCL5e & PCL6 Standard Language), která je snadno integrovatelná, což umožňuje uživatelům trávit méně času nad nastavením tiskárny. H-8308p je speciálně navržena pro náročnou práci v průmyslovém prostředí. Navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra QLn Healthcare

27.9.2018  Tiskárna etiket Zebra QLn Healthcare

Velmi malé a dostatečně lehké mobilní tiskárny etiket Zebra QLn Series Healthcare lze snadno přenášet na opasku či vozíku, a štítky je tak možné tisknout přímo v místě péče o pacienta. Tyto uživatelsky přívětivé tiskárny byly navrženy pro potřeby zdravotnických zařízení. Zebra QLn220 a QLn320 jsou navrženy tak, aby odolávaly dezinfekčním prostředkům, přičemž mohou být snadno a rychle vyčištěny před každým použitím. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra P4T

26.9.2018  Mobilní tiskárna etiket Zebra P4T

Mobilní tiskárna P4T podporujíce použití termotransferové pásky, díky čemuž je tisk kvalitnější a vykazuje delší životnost než je to při tisku na termopapír. P4T je rovněž připravena pro budoucí použití RFID technologie. Kromě toho má standardní řídící panel s podsvíceným panelem, nastavení parametrů tiskárny je tak velmi snadné. Tiskárna dokáže potisknout nekonečný termopapír, ale i etikety a skládaný papír. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Datamax H-Class

23.9.2018  Tiskárna etiket Datamax H-Class

H-Class je výkonná tiskárna etiket s bezchybnou kvalitou tisku. Ve své třídě je dvakrát rychlejší než ostatní zařízení. Nabízí rozlišení tiskové hlavy dle konkrétního typu tiskárny 203 dpi, 300 dpi, 406 dpi nebo 600 dpi. Jednoduše ovladatelný LCD displej umožňuje rychlou navigaci, čímž zefektivní práci s tiskárnou. Kvalitní design a odolný materiál, z něhož je tiskárna vyrobena, ji předurčují pro využití v mnoha průmyslových odvětvích i aplikacích vyžadujících spolehlivý tisk s úsporou nákladů.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Honeywell PC42t

21.9.2018  Stolní tiskárna etiket Honeywell PC42t

Cenově dostupná a uživatelsky přívětivá stolní tiskárna etiket PC42t od společnosti Honeywell je mimořádně kompaktní a snadno ovladatelná, zároveň díky jednoduché instalaci je velmi rychle připravena k tisku. Zahrnuje standardní připojení přes USB, volitelně přes Ethernet a RS232. Díky přijatelné pořizovací ceně a moderním prvkům představuje chytré řešení pro malé a střední podnikání a tam, kde chtějí zlepšit produktivitu výrobních operací. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna karet Zebra ZXP Series 7

20.9.2018  Tiskárna karet Zebra ZXP Series 7

Tiskárny plastových karet Zebra ZXP Series 7 mají inovativní design, využívají nejnovější technologie tisku a poskytují vysoce kvalitní potisk karet. Nabízejí rychlý a spolehlivý výkon. Rovněž přinášejí uživatelům mimořádnou hodnotu tím, že snižují celkové náklady na vlastnictví tiskárny. Zakládání pásky je velmi snadné a s barevně odlišenými návody a jasným ovládáním LCD panelu zvládne použití téměř každý. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Intermec EasyCoder PX6i

20.9.2018  Tiskárna etiket Intermec EasyCoder PX6i

Robustní průmyslová tiskárna s kovovou konstrukcí a vysokým výkonem Intermec EasyCoder PX6i je určena pro nejtvrdší pracovní podmínky. Maximální šíře tisku je 152 mm, rozlišení tiskové hlavy 203 dpi nebo 300 dpi, rychlost tisku 100-225 mm/s, paměť 4 MB Flash, 8 MB SDRAM, 1x Compact Flash a možnosti připojení jsou RS232, USB/Paralel, EasyLAN Ethernet, EasyLAN Wireles. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500

19.9.2018  Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500

Vysoce výkonná mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500 Series s patentovaným designem poskytuje vynikající odolnost a spolehlivost i ve velmi náročných podmínkách. Je optimalizovaná pro tisk účtenek a štítků v mnoha aplikacích, přičemž vydrží nárazy, otřesy, vlhkost i jiné extrémy, které jsou obvyklé v externím pracovním prostředí. Je tedy ideální pro mobilní pracovníky, jež jsou závislí na maximální funkčnosti tiskárny. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

18.9.2018  Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

Tiskárna identifikačních náramků Zebra ZD510-HC kombinuje spolehlivý termální tisk s jednoduchým systémem vkládání cartridge, jež obsahuje antimikrobiální náramky Zebra Z-Band. Pouzdro tiskárny odolá pravidelnému čištění dezinfekčními prostředky nebo UV zářením, čímž zabraňuje přenosu bakterií. Tiskárna dokáže automaticky rozpoznat velikost náramku a přizpůsobit nastavení hustoty a rychlosti tisku. Díky tomu je dosaženo maximální kvality tisku i trvanlivosti náramků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...