Počítačové komponenty - Nabídky

Náhradní díly pro notebooky

7.7.2018  Náhradní díly pro notebooky

Nejenže realizujeme profesionální opravy a servis IT, ale navíc si v našem internetovém obchodě můžete požadovaný náhradní díl na notebook zakoupit samostatně. Potřebujete náhradní díl na Váš notebook? Najeďte do našeho internetového obchodu, vyberte požadovanou značku a dále se řiďte velice intuitivní strukturou e-shopu. V případě, že si nejste jisti, zda si dokážete notebook opravit sami, kontaktujte nás, naši odborníci tak učiní v rekordním čase.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Hardwarové klíče Sentinel

6.7.2018  Hardwarové klíče Sentinel

Zabýváme se předcházením nezákonnému používání počítačových programů a dat. Věnujte pozornost prevenci zneužití duševního vlastnictví, nahlédněte do naší nabídky a popřemýšlejte nad efektivní ochranou dat prostřednictvím hardwarových klíčů Sentinel. Prevence má smysl! Kontaktujte naše odborníky pro více informací. Hardwarové klíče Sentinel vyřeší vaše problémy.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náhradní díly k notebooku

23.6.2018  Náhradní díly k notebooku

Dodáváme náhradní díly k notebookům veškerých značek dostupných na trhu. V nabídce náhradních dílů naleznete LCD panely, displeje, pevné disky, napájecí adaptéry, kabely k adaptérům apod. Náhradní díly k notebooku nabízíme originální nebo univerzální, které jsou kompatibilní s většinou notebooků. Aktuální nabídku námi nabízených náhradních dílů k notebooku naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zabezpečení dat a osobních údajů

18.4.2018  Zabezpečení dat a osobních údajů

Zabezpečit citlivá firemní data a osobní údaje by mělo být prioritou každé společnosti. Proto jsme za tímto účelem vyvinuli sofistikované zařízení USBGate, které bezpečnost firemních PC významně zvyšuje. Vybavte své počítače touto krabičkou o velikosti malé knížky a pokaždé, když vaši zaměstnanci od počítače odejdou, se automaticky odhlásí a zároveň se zablokují všechny periferie. Pro více informací navštivte náš web.

Firma: Quanti s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zvyšte bezpečnost svého PC!

18.4.2018  Zvyšte bezpečnost svého PC!

Víte, kdy hrozí největší riziko zcizení vašich dat? V momentě, kdy vaši zaměstnanci odejdou od svého PC, aniž by se odhlásili. USBGate je zařízení, které tyto zvyky reflektuje, a zajistí vám bezpečnost, aniž by se je pokoušel měnit. Nikdo se tak nebude moct pokoušet uhádnout heslo pracovníka, který od PC odešel, nebo připojit FLASH paměť s trojským koněm. Ozvěte se nám a zajistíte své firmě bezpečná PC.

Firma: Quanti s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ochrana vašeho IT

18.4.2018  Ochrana vašeho IT

Krabička o velikosti malé knížky, jejíž instalace nezabere ani 10 minut, ale významně zlepší bezpečnost vašeho IT, osobních údajů a dat. Takový je USBGate, zařízení, které jsme vyvinuli za účelem zlepšení bezpečnost IT ve firmách. Poslouží vám např. při ochraně pracovních míst v open space, při zabezpečení počítačů provozujících pokladní systémy nebo při pravidelné autorizaci v hlídaných prostorách. Zároveň díky němu budete splníte některá nařízení GDPR o ochraně osobních údajů. Kontaktujte nás!

Firma: Quanti s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...