Počítačové komponenty - Nabídky

Dotykový open frame monitor Elo 4343L

17.6.2019  Dotykový open frame monitor Elo 4343L

Open frame monitor Elo 4343L přináší profesionální velkoformátový 42,5″ dotykový displej s full HD rozlišením. Jeho elegantní a štíhlý design umožňuje stavbu kiosků i v místech s omezeným prostorem. Elo 4343L využívá dotykovou technologii PCAP (TouchPro® Projected Capacitive) a dokáže rozpoznat až 12 dotyků zároveň, současně poskytuje přesnou a rychlou dotykovou odezvu. Je navržen pro nepřetržitý provoz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 3243L

14.6.2019  Open frame monitor Elo 3243L

Dotykový open frame monitor Elo 3243L nabízí kombinaci profesionálního velkoformátového 32″ full HD LCD displeje a elegantního designu s celkovou tloušťkou méně než 2,3 palce (58 mm). Kompaktní konstrukce monitoru a několik možností montáže usnadňují jeho integraci. Monitor je vybaven komplexní řadou funkcí jako vícejazyčné menu, analogové a digitální rozhraní, VESA standard pro uchycení a další. Elo 3243L je navržený pro provoz náročných aplikací na veřejných místech. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 2294L

11.6.2019  Open frame monitor Elo 2294L

Open frame monitor Elo 2294L s 21.5″ dotykovým displejem ve štíhlém a kompaktním provedení nabízí spolehlivý stabilní provoz, dokonalou interaktivitu, jasnost a rozlišení FHD. Monitor disponuje 10bodovou kapacitní dotykovou technologií PCAP a může být ovládán i v rukavicích. Uplatnění nalezne při vytváření kiosků a samoobslužných maloobchodních systémů, hodí se rovněž pro zábavní aplikace a kasina nebo průmyslové automatizace. Kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 2293L

9.6.2019  Open frame monitor Elo 2293L

Open frame monitor Elo 2293L s 21.5″ dotykovým displejem zaručuje díky spolehlivé, kvalitní konstrukci a nástrojům společnosti Elo dlouhou použitelnost. LCD displej s vysokým rozlišením zajišťuje dokonalou interaktivitu, jasnost a rozlišení FHD. Elo 2293L poskytuje stabilní provoz, vynikající čistotu obrazu a vysokou propustnost světla a zaručuje přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. Monitor je vybaven technologií single-touch SAW a může být ovládán i v rukavicích. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 2094L

7.6.2019  Open frame monitor Elo 2094L

Kompaktní open frame monitor Elo 2094L s 19.5″ dotykovým LCD displejem, moderním štíhlým designem a širokým pozorovacím úhlem okamžitě upoutá pozornost uživatelů. Monitor zaručuje spolehlivý a stabilní provoz, navíc díky nejmodernějšímu úspornému LED podsvícení spotřebovává méně energie a vytváří méně tepla. Monitor je odolný proti nečistotám, prachu i kapalinám. Elo 2094L je vhodný zejména pro vytváření kiosků či samoobslužných maloobchodních systémů. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 1990L

5.6.2019  Open frame monitor Elo 1990L

Open frame monitor Elo 1990L s 19″ dotykovým displejem poskytuje stabilní provoz, vynikající čistotu obrazu a vysokou propustnost světla. Díky tomu zaručuje přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. Monitor je vybaven technologií single-touch na principu SAW a lze jej ovládat i v rukavicích. Elo 1990L se uplatní při vytváření kiosků nebo samoobslužných maloobchodních systémů. Hodí se také pro zábavní aplikace a kasina či průmyslové automatizace. Pro více informací nás kontaktujte, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 1790L

2.6.2019  Open frame monitor Elo 1790L

Open frame monitor Elo 1790L nabízí 17″ dotykový LCD displej a moderní štíhlý design, jež okamžitě upoutá pozornost uživatelů. Zároveň poskytuje vynikající čistotu obrazu a vysokou propustnost světla a zajišťuje přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. Elo 1790L zaručuje stabilní provoz a díky nejmodernějšímu úspornému LED podsvícení spotřebovává méně energie a vytváří méně tepla. Díky designu a nástrojům společnosti Elo přináší monitor 1790L kvalitu, spolehlivost a dlouhou použitelnost.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Hardwarové klíče Sentinel

1.6.2019  Hardwarové klíče Sentinel

Zabýváme se předcházením nezákonnému používání počítačových programů a dat. Věnujte pozornost prevenci zneužití duševního vlastnictví, nahlédněte do naší nabídky a popřemýšlejte nad efektivní ochranou dat prostřednictvím hardwarových klíčů Sentinel. Prevence má smysl! Kontaktujte naše odborníky pro více informací. Hardwarové klíče Sentinel vyřeší vaše problémy.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dotykový stolní monitor Elo 2202L

30.5.2019  Dotykový stolní monitor Elo 2202L

Dotykový stolní monitor Elo 2202L s 22″ displejem přináší široký pozorovací úhel, dokonalou jasnost obrazu, rozlišení a propustnost světla pro přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. K monitoru lze připojit až 4 periferní zařízení, a upravit jej tak podle vašich konkrétních požadavků. Monitor 2202L rozezná až 10 dotyků současně a hodí se pro využití především na prodejních a informačních místech, pro interaktivní značení nebo samoobslužné systémy. Kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dotykový open frame monitor Elo 1590L

28.5.2019  Dotykový open frame monitor Elo 1590L

Open frame monitor Elo 1590L s 15″ dotykovým LCD displejem přináší kvalitu a spolehlivost pro kiosky, samoobslužné systémy, zábavní aplikace či průmyslové automatizace. Jeho štíhlý design dokáže okamžitě upoutat pozornost uživatelů, přičemž úsporné LED podsvícení šetří energii a vytváří méně tepla. Stabilní provoz, mimořádná čistota obrazu a vysoká propustnost světla zajišťují přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. Monitor je vybavený technologií single-touch na principu SAW. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní monitor Elo 1717L

26.5.2019  Stolní monitor Elo 1717L

Stolní monitor Elo 1717L nabízí 17″ dotykový displej a robustní design, a je tak vhodný pro nepřetržité používání na veřejných místech. Několik možností montáže (stojánek na stůl, upevnění na zeď či sloup pomocí VESA držáku) zajišťuje flexibilitu při instalaci monitoru a společně se sadou funkcí zaměřených na maloobchod představuje atraktivní řešení pro komerční potřeby. Výhodou je také volitelná čtečka magnetických karet, jež eliminuje potřebu externích doplňků. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...