Počítačové komponenty - Nabídky

Digital signage monitor Elo 4202L

11.10.2018  Digital signage monitor Elo 4202L

Digital signage monitor Elo 4202L s elegantním, štíhlým designem je navržen pro každodenní veřejné využití. Vysoce kvalitní 42″ dotykový monitor je schopný pracovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Elo 4202L je dostupný se dvěma možnostmi dotykové technologie – kapacitní PCAP a Infrared (IR). Oba modely dokáží rozpoznat až 10 dotyků současně a zároveň poskytují rychlou a citlivou odezvu. Funkce monitoru je možné rozšířit pomocí příslušenství jako snímač kódů, čtečka karet, webkamera a další.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Digital signage monitor Elo 3202L

9.10.2018  Digital signage monitor Elo 3202L

Interaktivní digital signage monitor Elo 3202L se díky jasnému, vysoce kvalitnímu 32″ dotykovému displeji perfektně hodí do veřejných míst, kde může být v provozu až 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Monitor je dostupný s dotykovou technologií PCAP nebo Infrared (IR), přičemž oba modely dokáží rozpoznat až 10 dotyků současně a umožňují tak interakci více uživatelů. Jsou vybaveny HD technologií s vysokým kontrastem a jasem, LED podsvícením a rozšířenou paletou barev.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Digital signage monitor Elo 1002L

7.10.2018  Digital signage monitor Elo 1002L

Dotykový digital signage monitor Elo M-Series 1002L disponuje 10,1″ širokoúhlým LCD displejem a hodí se do prostředí s vysokou návštěvností. Je vybavený kapacitní PCAP dotykovou technologií a dokáže rozeznat až 10 dotyků současně. Tím umožňuje interakci více uživatelů. K monitoru je možné přidat příslušenství jako čtečka magnetických karet, snímač otisků prstů, snímač kódů, VFD displej orientovaný na zákazníka a další. Hodí se do maloobchodu, pohostinství, komerčních služeb apod.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dotykový open frame monitor Elo 4343L

4.10.2018  Dotykový open frame monitor Elo 4343L

Open frame monitor Elo 4343L přináší profesionální velkoformátový 42,5″ dotykový displej s full HD rozlišením v elegantním a štíhlém designu. Díky tomu umožňuje stavbu kiosků i v místech s omezeným prostorem. Elo 4343L využívá dotykovou technologii PCAP (TouchPro® Projected Capacitive) a dokáže rozpoznat až 12 dotyků současně, zároveň poskytuje přesnou a rychlou dotykovou odezvu. Je navržen pro provoz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náhradní díly pro notebooky

3.10.2018  Náhradní díly pro notebooky

Nejenže realizujeme profesionální opravy a servis IT, ale navíc si v našem internetovém obchodě můžete požadovaný náhradní díl na notebook zakoupit samostatně. Potřebujete náhradní díl na Váš notebook? Najeďte do našeho internetového obchodu, vyberte požadovanou značku a dále se řiďte velice intuitivní strukturou e-shopu. V případě, že si nejste jisti, zda si dokážete notebook opravit sami, kontaktujte nás, naši odborníci tak učiní v rekordním čase.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 3243L

2.10.2018  Open frame monitor Elo 3243L

Dotykový open frame monitor Elo 3243L nabízí kombinaci profesionálního velkoformátového 32″ full HD LCD displeje s elegantním designem s celkovou tloušťkou menší než 2,3 palce (58 mm). Kompaktní konstrukce monitoru a několik možností montáže usnadňují jeho integraci. Elo 3243L je vybaven komplexní řadou funkcí jako vícejazyčné menu, analogové a digitální rozhraní, VESA standard pro uchycení a další. Je navržený pro provoz náročných aplikací na veřejných místech.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Hardwarové klíče Sentinel

2.10.2018  Hardwarové klíče Sentinel

Zabýváme se předcházením nezákonnému používání počítačových programů a dat. Věnujte pozornost prevenci zneužití duševního vlastnictví, nahlédněte do naší nabídky a popřemýšlejte nad efektivní ochranou dat prostřednictvím hardwarových klíčů Sentinel. Prevence má smysl! Kontaktujte naše odborníky pro více informací. Hardwarové klíče Sentinel vyřeší vaše problémy.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 2294L

30.9.2018  Open frame monitor Elo 2294L

Open frame monitor Elo 2294L s 21.5″ dotykovým displejem ve štíhlém a kompaktním provedení je navržen pro spolehlivý stabilní provoz. Nabízí dokonalou interaktivitu, jasnost a rozlišení FHD. Monitor disponuje 10bodovou kapacitní dotykovou technologií PCAP a může být ovládán i v rukavicích. Využití nalezne při vytváření kiosků a samoobslužných maloobchodních systémů, hodí se rovněž pro zábavní aplikace a kasina nebo průmyslové automatizace.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 2293L

27.9.2018  Open frame monitor Elo 2293L

Open frame monitor Elo 2293L s 21.5″ dotykovým displejem zaručuje díky spolehlivé, kvalitní konstrukci a nástrojům společnosti Elo dlouhou použitelnost. LCD displej s vysokým rozlišením poskytuje dokonalou interaktivitu, jasnost a rozlišení FHD. Elo 2293L poskytuje stabilní provoz, vynikající čistotu obrazu a vysokou propustnost světla. Díky tomu zaručuje přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. Monitor je vybaven technologií single-touch SAW a může být ovládán i v rukavicích.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 2094L

25.9.2018  Open frame monitor Elo 2094L

Kompaktní open frame monitor Elo 2094L s 19.5″ dotykovým LCD displejem, moderním štíhlým designem a širokým pozorovacím úhlem okamžitě upoutá pozornost uživatelů. Monitor zaručuje stabilní provoz, navíc díky nejmodernějšímu úspornému LED podsvícení má nižší spotřebu energie a vytváří méně tepla. Monitor je odolný proti nečistotám, prachu i kapalinám. Elo 2094L s rozměry 476 mm x 280,1 mm x 43,4 mm a váhou 4,7 kg je vhodný zejména pro vytváření kiosků či samoobslužných maloobchodních systémů.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 1990L

23.9.2018  Open frame monitor Elo 1990L

Open frame monitor Elo 1990L s 19″ dotykovým displejem poskytuje stabilní provoz, vynikající čistotu obrazu a vysokou propustnost světla. Díky tomu jsou zaručeny přesné dotykové odezvy a živý obraz. Je vybaven technologií single-touch na principu SAW a lze jej ovládat i v rukavicích. Elo 1990L nalezne uplatnění při vytváření kiosků nebo samoobslužných maloobchodních systémů. Hodí se také pro zábavní aplikace a kasina či průmyslové automatizace.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 1790L

21.9.2018  Open frame monitor Elo 1790L

Open frame monitor Elo 1790L se 17″ dotykovým LCD displejem má moderní štíhlý design, jež okamžitě upoutá pozornost uživatelů. Poskytuje vynikající čistotu obrazu a vysokou propustnost světla pro přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. Zaručuje stabilní provoz, navíc díky nejmodernějšímu úspornému LED podsvícení má nižší spotřebu energie a zároveň vytváří méně tepla. Díky designu a nástrojům společnosti Elo zaručuje monitor 1790L kvalitu, spolehlivost a dlouhou použitelnost.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náhradní díly k notebooku

21.9.2018  Náhradní díly k notebooku

Dodáváme náhradní díly k notebookům veškerých značek dostupných na trhu. V nabídce náhradních dílů naleznete LCD panely, displeje, pevné disky, napájecí adaptéry, kabely k adaptérům apod. Náhradní díly k notebooku nabízíme originální nebo univerzální, které jsou kompatibilní s většinou notebooků. Aktuální nabídku námi nabízených náhradních dílů k notebooku naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dotykový open frame monitor Elo 1590L

18.9.2018  Dotykový open frame monitor Elo 1590L

Dotykový open frame monitor Elo 1590L s 15″ LCD displejem přináší kvalitu a spolehlivost pro kiosky, samoobslužné systémy, zábavní aplikace či průmyslové automatizace. Štíhlý design dokáže okamžitě upoutat pozornost uživatelů, úsporné LED podsvícení šetří energii a vytváří méně tepla. Stabilní provoz, vynikající čistota obrazu a vysoká propustnost světla zajišťují přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. Monitor je vybavený technologií single-touch na principu SAW.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dotykový stolní monitor Elo 2202L

16.9.2018  Dotykový stolní monitor Elo 2202L

Dotykový stolní monitor Elo 2202L s 22″ displejem přináší široký pozorovací úhel s dokonalou jasností obrazu, rozlišením a propustností světla pro přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. K monitoru je možné připojit až 4 periferní zařízení a upravit jej tak podle vašich konkrétních požadavků. Elo 2202L rozezná až 10 dotyků současně a nalezne využití především na prodejních a informačních místech, pro interaktivní značení nebo samoobslužné systémy.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...