Počítačové komponenty - Nabídky

Spotřební zboží, PC elektronika

14.4.2018  Spotřební zboží, PC elektronika

Nabízíme širokou nabídku spotřebního zboží, kvalitní PC elektroniku, doplňky a příslušenství k mobilům, ale třeba i auto příslušenství, nejen v Ostravě, kde sídlíme, ale po celé ČR. Naším cílem je skloubit kvalitu nabízeného zboží a co nejnižší ceny a jelikož jsme nejen prodejci, ale i dodavatelé, tento cíl se nám daří uskutečnit. Máte zájem o kvalitní spotřební zboží, PC, elektroniku nebo jiné zboží? Pak neváhejte a obraťte se na nás. Každé poptávce věnujeme individuální pozornost.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náhradní díly pro notebooky

10.4.2018  Náhradní díly pro notebooky

Nejenže realizujeme profesionální opravy a servis IT, ale navíc si v našem internetovém obchodě můžete požadovaný náhradní díl na notebook zakoupit samostatně. Potřebujete náhradní díl na Váš notebook? Najeďte do našeho internetového obchodu, vyberte požadovanou značku a dále se řiďte velice intuitivní strukturou e-shopu. V případě, že si nejste jisti, zda si dokážete notebook opravit sami, kontaktujte nás, naši odborníci tak učiní v rekordním čase.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Powerbanky, záložní zdroje energie

5.4.2018  Powerbanky, záložní zdroje energie

Není nic nepříjemnějšího, než když Vám dojde „šťáva“. Ale na každý neduh se najde lék a ten, který nabízíme my, v podobě kvalitních powerbank a záložních zdrojů energie, nikdy nezklame. Kapacita je jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru powerbanky, nahlédněte do naší nabídky a vyberte si záložní zdroj energie přesně pro své vlastní potřeby. S námi, už Vám „šťáva“ nikdy nedojde.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náhradní díly k notebooku

25.3.2018  Náhradní díly k notebooku

Dodáváme náhradní díly k notebookům veškerých značek dostupných na trhu. V nabídce náhradních dílů naleznete LCD panely, displeje, pevné disky, napájecí adaptéry, kabely k adaptérům apod. Náhradní díly k notebooku nabízíme originální nebo univerzální, které jsou kompatibilní s většinou notebooků. Aktuální nabídku námi nabízených náhradních dílů k notebooku naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...