Počítače - Nabídky

AIO terminál I-Series pro Windows (22")

12.1.2019  AIO terminál I-Series pro Windows (22")

All-in-one terminál Elo I-Series pro Windows s 21,5″ dotykovým displejem nabízí výpočetní výkon potřebný pro bezproblémové zapojení na veřejných místech. Interaktivní monitory I-Series pro Windows jsou vybaveny dotykovou technologií TouchPro™ PCAP a dokáží rozeznat až 10 dotyků současně. Elegantní, ultra tenký design a možnost montáže jak na zeď tak se stojánkem zajišťují flexibilitu při instalaci tohoto zařízení. K terminálu je navíc možné připojit periferní zařízení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elo I-Series 2.0 pro Android (22″)

10.1.2019  Elo I-Series 2.0 pro Android (22″)

All-in-one terminál Elo I-Series 2.0 pro Android s 21,5″ LCD displejem přináší vynikající výkon a spolehlivost díky kombinaci procesoru Qualcomm® Snapdragon™, dotykové technologie TouchPro® PCAP (umožňuje až 10 dotyků současně), operačního systému Android 7.1 a volitelného napájení přes Ethernet. Další výhodou je několik možností montáže poskytující flexibilitu při instalaci a možnost připojení periferních zařízení. Terminál je navržený pro nepřetržitý provoz na veřejných místech.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
AIO terminál I-Series pro Windows (15")

8.1.2019  AIO terminál I-Series pro Windows (15")

Interaktivní all-in-one terminál Elo I-Series pro Windows s 15,6″ displejem přináší spolehlivost a špičkový výkon s nejnovějšími technologiemi v ultra tenkém, zároveň však robustním designu. Jedná se o snadno ovladatelné zařízení s dotykovou technologií TouchPro™ PCAP, které dokáže rozeznat až 10 dotyků současně. Díky provedení bez mechanických komponentů (bez ventilátoru, SSD) a bez baterie se tento AIO terminál hodí i do tichého prostředí. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elo I-Series 2.0 pro Android (15")

6.1.2019  Elo I-Series 2.0 pro Android (15")

All-in-one terminál Elo I-Series 2.0 pro Android s 15,6″ displejem nabízí všestrannost v různých prostředích a je skvělou volbou pro uspokojení požadavků neustálého veřejného využívání. Kombinace dotykové technologie TouchPro® PCAP, operačního systému Android 7.1, procesoru Qualcomm® Snapdragon™ a volitelného napájení přes Ethernet (POE) zaručuje mimořádný výkon a spolehlivý provoz. Terminál rozpozná až 10 dotyků zároveň.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elo I-Series 2.0 pro Android (10")

2.1.2019  Elo I-Series 2.0 pro Android (10")

All-in-one terminál Elo I-Series 2.0 pro Android s 10“ dotykovým displejem nabízí spolehlivost, mimořádný výkon, řadu možností montáže a flexibilitu pro nepřetržité veřejné využití. Terminál dokáže rozpoznat až 10 dotyků současně. Nabízíme verzi Standard s pamětí 3 GB RAM a 32 GB Flash a verzi Value s pamětí 2 GB RAM a 16 GB Flash. Verze Standard navíc umožňuje připojení periferních zařízení. Elo I-Series 2.0 nabízí všestrannost v různých prostředích – od maloobchodu až po firemní kanceláře.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...