Počítače - Nabídky

AIO terminál I-Series pro Windows (22")

24.5.2019  AIO terminál I-Series pro Windows (22")

All-in-one terminál Elo I-Series pro Windows má 21,5″ dotykový displej a nabízí výpočetní výkon potřebný pro bezproblémové zapojení na veřejných místech. Interaktivní monitory I-Series pro Windows disponují dotykovou technologií TouchPro™ PCAP a jsou schopné rozeznat až 10 dotyků současně. Elegantní, ultra tenký design a možnost montáže jak na zeď tak se stojánkem přinášejí flexibilitu při instalaci tohoto zařízení. K terminálu je navíc možné připojit periferní zařízení. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elo I-Series 2.0 pro Android (22″)

19.5.2019  Elo I-Series 2.0 pro Android (22″)

All-in-one terminál Elo I-Series 2.0 pro Android nabízí 21,5″ LCD displej a poskytuje vynikající výkon a spolehlivost. Kombinuje výkon procesoru Qualcomm® Snapdragon™ s dotykovou technologií TouchPro® PCAP (umožňuje až 10 dotyků současně), operačním systémem Android 7.1 a volitelným napájením přes Ethernet. Další výhodou je několik možností montáže zajišťující flexibilitu při instalaci a možnost připojení periferních zařízení. Terminál je navržený pro nepřetržitý provoz na veřejných místech.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
AIO terminál I-Series pro Windows (15")

15.5.2019  AIO terminál I-Series pro Windows (15")

Interaktivní all-in-one terminál Elo I-Series pro Windows s 15,6″ displejem přináší spolehlivost, mimořádný výkon a nejnovější technologie v ultra tenkém, zároveň však robustním designu. Jedná se o snadno ovladatelné zařízení s dotykovou technologií TouchPro™ PCAP, které umí rozeznat až 10 dotyků současně. Provedení bez mechanických komponentů (bez ventilátoru, SSD) a bez baterie umožňuje využití tohoto AIO terminálu i v tichém prostředí. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elo I-Series 2.0 pro Android (15")

10.5.2019  Elo I-Series 2.0 pro Android (15")

All-in-one terminál Elo I-Series 2.0 pro Android s 15,6″ displejem přináší všestrannost do nejrůznějších prostředí, a představuje tak ideální volbu pro uspokojení požadavků nepřetržitého veřejného využívání. Spojení dotykové technologie TouchPro® PCAP, operačního systému Android 7.1, procesoru Qualcomm® Snapdragon™ a volitelného napájení přes Ethernet (POE) zaručuje mimořádný výkon a spolehlivý provoz. Terminál rozpozná až 10 dotyků zároveň. Kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elo I-Series 2.0 pro Android (10")

7.5.2019  Elo I-Series 2.0 pro Android (10")

All-in-one terminál Elo I-Series 2.0 pro Android s 10“ dotykovým displejem přináší spolehlivost, jedinečný výkon, několik možností montáže a flexibilitu pro nepřetržité veřejné využití. Terminál zvládne rozpoznat až 10 dotyků současně. Dostupná je verze Standard s pamětí 3 GB RAM a 32 GB Flash a verze Value s pamětí 2 GB RAM a 16 GB Flash. Verze Standard navíc umožňuje připojení periferních zařízení. Elo I-Series 2.0 se hodí pro využití v různých prostředích – od maloobchodu až po kanceláře.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell CT50h

22.3.2019  Mobilní terminál Honeywell CT50h

Mobilní terminál Honeywell CT50h je speciálně vyvinutý pro zdravotnictví, kde pomáhá zefektivňovat péči o pacienta a poskytuje lékařům i zdravotnickému personálu bezproblémový přístup ke klinickým systémům, životně důležitým údajům o pacientech či lékařské péči. Toto zařízení bylo vyvinuto v důsledku velkého nárůstu mobility spojené s potřebou podpory komunikace a přístupu k informacím. Pracovníci mohou díky vzdálenému připojení efektivně spravovat více úkolů. Kontaktujte naše obchodní oddělení!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...