Monitory a LCD displeje - Nabídky

Dotykový open frame monitor Elo 1590L

21.1.2019  Dotykový open frame monitor Elo 1590L

Dotykový open frame monitor Elo 1590L s 15″ LCD displejem přináší kvalitu a spolehlivost pro kiosky, samoobslužné systémy, zábavní aplikace či průmyslové automatizace. Štíhlý design dokáže okamžitě upoutat pozornost uživatelů, úsporné LED podsvícení šetří energii a vytváří méně tepla. Stabilní provoz, vynikající čistota obrazu a vysoká propustnost světla zajišťují přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. Monitor je vybavený technologií single-touch na principu SAW.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náhradní díly k notebooku

19.1.2019  Náhradní díly k notebooku

Dodáváme náhradní díly k notebookům veškerých značek dostupných na trhu. V nabídce náhradních dílů naleznete LCD panely, displeje, pevné disky, napájecí adaptéry, kabely k adaptérům apod. Náhradní díly k notebooku nabízíme originální nebo univerzální, které jsou kompatibilní s většinou notebooků. Aktuální nabídku námi nabízených náhradních dílů k notebooku naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dotykový stolní monitor Elo 2202L

18.1.2019  Dotykový stolní monitor Elo 2202L

Dotykový stolní monitor Elo 2202L s 22″ displejem přináší široký pozorovací úhel s dokonalou jasností obrazu, rozlišením a propustností světla pro přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. K monitoru je možné připojit až 4 periferní zařízení a upravit jej tak podle vašich konkrétních požadavků. Elo 2202L rozezná až 10 dotyků současně a nalezne využití především na prodejních a informačních místech, pro interaktivní značení nebo samoobslužné systémy.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní monitor Elo 1717L

16.1.2019  Stolní monitor Elo 1717L

Stolní monitor Elo 1717L se 17″ dotykovým displejem a robustním designem je navržen pro nepřetržité používání na veřejných místech. Několik možností montáže (stojánek na stůl, upevnění na zeď či sloup pomocí VESA držáku) zajišťuje flexibilitu při instalaci monitoru a společně se sadou funkcí zaměřených na maloobchod z něj činí atraktivní řešení pro komerční potřeby. Výhodou je také volitelná čtečka magnetických karet, jež eliminuje potřebu externích doplňků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní monitor Elo 1517L

14.1.2019  Stolní monitor Elo 1517L

Stolní monitor Elo 1517L s 15″ dotykovou obrazovkou je navržen tak, aby vydržel neustálý provoz na veřejných místech. Stylový, moderní a tenký design monitoru 1517L spolu se sadou funkcí zaměřených na maloobchod z něj činí z atraktivní řešení pro komerční potřeby. K modelu 1517L je možné připojit čtečku magnetických karet a vytvořit tak elegantní a integrované řešení eliminující potřebu externích doplňků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
AIO terminál I-Series pro Windows (22")

12.1.2019  AIO terminál I-Series pro Windows (22")

All-in-one terminál Elo I-Series pro Windows s 21,5″ dotykovým displejem nabízí výpočetní výkon potřebný pro bezproblémové zapojení na veřejných místech. Interaktivní monitory I-Series pro Windows jsou vybaveny dotykovou technologií TouchPro™ PCAP a dokáží rozeznat až 10 dotyků současně. Elegantní, ultra tenký design a možnost montáže jak na zeď tak se stojánkem zajišťují flexibilitu při instalaci tohoto zařízení. K terminálu je navíc možné připojit periferní zařízení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elo I-Series 2.0 pro Android (22″)

10.1.2019  Elo I-Series 2.0 pro Android (22″)

All-in-one terminál Elo I-Series 2.0 pro Android s 21,5″ LCD displejem přináší vynikající výkon a spolehlivost díky kombinaci procesoru Qualcomm® Snapdragon™, dotykové technologie TouchPro® PCAP (umožňuje až 10 dotyků současně), operačního systému Android 7.1 a volitelného napájení přes Ethernet. Další výhodou je několik možností montáže poskytující flexibilitu při instalaci a možnost připojení periferních zařízení. Terminál je navržený pro nepřetržitý provoz na veřejných místech.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
AIO terminál I-Series pro Windows (15")

8.1.2019  AIO terminál I-Series pro Windows (15")

Interaktivní all-in-one terminál Elo I-Series pro Windows s 15,6″ displejem přináší spolehlivost a špičkový výkon s nejnovějšími technologiemi v ultra tenkém, zároveň však robustním designu. Jedná se o snadno ovladatelné zařízení s dotykovou technologií TouchPro™ PCAP, které dokáže rozeznat až 10 dotyků současně. Díky provedení bez mechanických komponentů (bez ventilátoru, SSD) a bez baterie se tento AIO terminál hodí i do tichého prostředí. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elo I-Series 2.0 pro Android (15")

6.1.2019  Elo I-Series 2.0 pro Android (15")

All-in-one terminál Elo I-Series 2.0 pro Android s 15,6″ displejem nabízí všestrannost v různých prostředích a je skvělou volbou pro uspokojení požadavků neustálého veřejného využívání. Kombinace dotykové technologie TouchPro® PCAP, operačního systému Android 7.1, procesoru Qualcomm® Snapdragon™ a volitelného napájení přes Ethernet (POE) zaručuje mimořádný výkon a spolehlivý provoz. Terminál rozpozná až 10 dotyků zároveň.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elo I-Series 2.0 pro Android (10")

2.1.2019  Elo I-Series 2.0 pro Android (10")

All-in-one terminál Elo I-Series 2.0 pro Android s 10“ dotykovým displejem nabízí spolehlivost, mimořádný výkon, řadu možností montáže a flexibilitu pro nepřetržité veřejné využití. Terminál dokáže rozpoznat až 10 dotyků současně. Nabízíme verzi Standard s pamětí 3 GB RAM a 32 GB Flash a verzi Value s pamětí 2 GB RAM a 16 GB Flash. Verze Standard navíc umožňuje připojení periferních zařízení. Elo I-Series 2.0 nabízí všestrannost v různých prostředích – od maloobchodu až po firemní kanceláře.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Digital signage monitor Elo 4202L

11.10.2018  Digital signage monitor Elo 4202L

Digital signage monitor Elo 4202L s elegantním, štíhlým designem je navržen pro každodenní veřejné využití. Vysoce kvalitní 42″ dotykový monitor je schopný pracovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Elo 4202L je dostupný se dvěma možnostmi dotykové technologie – kapacitní PCAP a Infrared (IR). Oba modely dokáží rozpoznat až 10 dotyků současně a zároveň poskytují rychlou a citlivou odezvu. Funkce monitoru je možné rozšířit pomocí příslušenství jako snímač kódů, čtečka karet, webkamera a další.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Digital signage monitor Elo 3202L

9.10.2018  Digital signage monitor Elo 3202L

Interaktivní digital signage monitor Elo 3202L se díky jasnému, vysoce kvalitnímu 32″ dotykovému displeji perfektně hodí do veřejných míst, kde může být v provozu až 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Monitor je dostupný s dotykovou technologií PCAP nebo Infrared (IR), přičemž oba modely dokáží rozpoznat až 10 dotyků současně a umožňují tak interakci více uživatelů. Jsou vybaveny HD technologií s vysokým kontrastem a jasem, LED podsvícením a rozšířenou paletou barev.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Digital signage monitor Elo 1002L

7.10.2018  Digital signage monitor Elo 1002L

Dotykový digital signage monitor Elo M-Series 1002L disponuje 10,1″ širokoúhlým LCD displejem a hodí se do prostředí s vysokou návštěvností. Je vybavený kapacitní PCAP dotykovou technologií a dokáže rozeznat až 10 dotyků současně. Tím umožňuje interakci více uživatelů. K monitoru je možné přidat příslušenství jako čtečka magnetických karet, snímač otisků prstů, snímač kódů, VFD displej orientovaný na zákazníka a další. Hodí se do maloobchodu, pohostinství, komerčních služeb apod.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dotykový open frame monitor Elo 4343L

4.10.2018  Dotykový open frame monitor Elo 4343L

Open frame monitor Elo 4343L přináší profesionální velkoformátový 42,5″ dotykový displej s full HD rozlišením v elegantním a štíhlém designu. Díky tomu umožňuje stavbu kiosků i v místech s omezeným prostorem. Elo 4343L využívá dotykovou technologii PCAP (TouchPro® Projected Capacitive) a dokáže rozpoznat až 12 dotyků současně, zároveň poskytuje přesnou a rychlou dotykovou odezvu. Je navržen pro provoz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 3243L

2.10.2018  Open frame monitor Elo 3243L

Dotykový open frame monitor Elo 3243L nabízí kombinaci profesionálního velkoformátového 32″ full HD LCD displeje s elegantním designem s celkovou tloušťkou menší než 2,3 palce (58 mm). Kompaktní konstrukce monitoru a několik možností montáže usnadňují jeho integraci. Elo 3243L je vybaven komplexní řadou funkcí jako vícejazyčné menu, analogové a digitální rozhraní, VESA standard pro uchycení a další. Je navržený pro provoz náročných aplikací na veřejných místech.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...