Monitory a LCD displeje - Nabídky

Dotykový open frame monitor Elo 4343L

17.6.2019  Dotykový open frame monitor Elo 4343L

Open frame monitor Elo 4343L přináší profesionální velkoformátový 42,5″ dotykový displej s full HD rozlišením. Jeho elegantní a štíhlý design umožňuje stavbu kiosků i v místech s omezeným prostorem. Elo 4343L využívá dotykovou technologii PCAP (TouchPro® Projected Capacitive) a dokáže rozpoznat až 12 dotyků zároveň, současně poskytuje přesnou a rychlou dotykovou odezvu. Je navržen pro nepřetržitý provoz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 3243L

14.6.2019  Open frame monitor Elo 3243L

Dotykový open frame monitor Elo 3243L nabízí kombinaci profesionálního velkoformátového 32″ full HD LCD displeje a elegantního designu s celkovou tloušťkou méně než 2,3 palce (58 mm). Kompaktní konstrukce monitoru a několik možností montáže usnadňují jeho integraci. Monitor je vybaven komplexní řadou funkcí jako vícejazyčné menu, analogové a digitální rozhraní, VESA standard pro uchycení a další. Elo 3243L je navržený pro provoz náročných aplikací na veřejných místech. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 2294L

11.6.2019  Open frame monitor Elo 2294L

Open frame monitor Elo 2294L s 21.5″ dotykovým displejem ve štíhlém a kompaktním provedení nabízí spolehlivý stabilní provoz, dokonalou interaktivitu, jasnost a rozlišení FHD. Monitor disponuje 10bodovou kapacitní dotykovou technologií PCAP a může být ovládán i v rukavicích. Uplatnění nalezne při vytváření kiosků a samoobslužných maloobchodních systémů, hodí se rovněž pro zábavní aplikace a kasina nebo průmyslové automatizace. Kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 2293L

9.6.2019  Open frame monitor Elo 2293L

Open frame monitor Elo 2293L s 21.5″ dotykovým displejem zaručuje díky spolehlivé, kvalitní konstrukci a nástrojům společnosti Elo dlouhou použitelnost. LCD displej s vysokým rozlišením zajišťuje dokonalou interaktivitu, jasnost a rozlišení FHD. Elo 2293L poskytuje stabilní provoz, vynikající čistotu obrazu a vysokou propustnost světla a zaručuje přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. Monitor je vybaven technologií single-touch SAW a může být ovládán i v rukavicích. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 2094L

7.6.2019  Open frame monitor Elo 2094L

Kompaktní open frame monitor Elo 2094L s 19.5″ dotykovým LCD displejem, moderním štíhlým designem a širokým pozorovacím úhlem okamžitě upoutá pozornost uživatelů. Monitor zaručuje spolehlivý a stabilní provoz, navíc díky nejmodernějšímu úspornému LED podsvícení spotřebovává méně energie a vytváří méně tepla. Monitor je odolný proti nečistotám, prachu i kapalinám. Elo 2094L je vhodný zejména pro vytváření kiosků či samoobslužných maloobchodních systémů. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 1990L

5.6.2019  Open frame monitor Elo 1990L

Open frame monitor Elo 1990L s 19″ dotykovým displejem poskytuje stabilní provoz, vynikající čistotu obrazu a vysokou propustnost světla. Díky tomu zaručuje přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. Monitor je vybaven technologií single-touch na principu SAW a lze jej ovládat i v rukavicích. Elo 1990L se uplatní při vytváření kiosků nebo samoobslužných maloobchodních systémů. Hodí se také pro zábavní aplikace a kasina či průmyslové automatizace. Pro více informací nás kontaktujte, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 1790L

2.6.2019  Open frame monitor Elo 1790L

Open frame monitor Elo 1790L nabízí 17″ dotykový LCD displej a moderní štíhlý design, jež okamžitě upoutá pozornost uživatelů. Zároveň poskytuje vynikající čistotu obrazu a vysokou propustnost světla a zajišťuje přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. Elo 1790L zaručuje stabilní provoz a díky nejmodernějšímu úspornému LED podsvícení spotřebovává méně energie a vytváří méně tepla. Díky designu a nástrojům společnosti Elo přináší monitor 1790L kvalitu, spolehlivost a dlouhou použitelnost.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dotykový stolní monitor Elo 2202L

30.5.2019  Dotykový stolní monitor Elo 2202L

Dotykový stolní monitor Elo 2202L s 22″ displejem přináší široký pozorovací úhel, dokonalou jasnost obrazu, rozlišení a propustnost světla pro přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. K monitoru lze připojit až 4 periferní zařízení, a upravit jej tak podle vašich konkrétních požadavků. Monitor 2202L rozezná až 10 dotyků současně a hodí se pro využití především na prodejních a informačních místech, pro interaktivní značení nebo samoobslužné systémy. Kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dotykový open frame monitor Elo 1590L

28.5.2019  Dotykový open frame monitor Elo 1590L

Open frame monitor Elo 1590L s 15″ dotykovým LCD displejem přináší kvalitu a spolehlivost pro kiosky, samoobslužné systémy, zábavní aplikace či průmyslové automatizace. Jeho štíhlý design dokáže okamžitě upoutat pozornost uživatelů, přičemž úsporné LED podsvícení šetří energii a vytváří méně tepla. Stabilní provoz, mimořádná čistota obrazu a vysoká propustnost světla zajišťují přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. Monitor je vybavený technologií single-touch na principu SAW. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní monitor Elo 1717L

26.5.2019  Stolní monitor Elo 1717L

Stolní monitor Elo 1717L nabízí 17″ dotykový displej a robustní design, a je tak vhodný pro nepřetržité používání na veřejných místech. Několik možností montáže (stojánek na stůl, upevnění na zeď či sloup pomocí VESA držáku) zajišťuje flexibilitu při instalaci monitoru a společně se sadou funkcí zaměřených na maloobchod představuje atraktivní řešení pro komerční potřeby. Výhodou je také volitelná čtečka magnetických karet, jež eliminuje potřebu externích doplňků. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
AIO terminál I-Series pro Windows (22")

24.5.2019  AIO terminál I-Series pro Windows (22")

All-in-one terminál Elo I-Series pro Windows má 21,5″ dotykový displej a nabízí výpočetní výkon potřebný pro bezproblémové zapojení na veřejných místech. Interaktivní monitory I-Series pro Windows disponují dotykovou technologií TouchPro™ PCAP a jsou schopné rozeznat až 10 dotyků současně. Elegantní, ultra tenký design a možnost montáže jak na zeď tak se stojánkem přinášejí flexibilitu při instalaci tohoto zařízení. K terminálu je navíc možné připojit periferní zařízení. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní monitor Elo 1517L

22.5.2019  Stolní monitor Elo 1517L

Stolní monitor Elo 1517L se hodí pro neustálý provoz na veřejných místech. Nabízí 15″ dotykovou obrazovku, stylový, moderní a tenký design a sadu funkcí zaměřených na maloobchod. K modelu 1517L je navíc možné připojit čtečku magnetických karet, a vytvořit tak elegantní a integrované řešení eliminující potřebu externích doplňků. Monitor je vhodný pro point-of-sale, point-of-information, point-of-service aplikace, věrnostní systémy, interaktivní značení apod. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elo I-Series 2.0 pro Android (22″)

19.5.2019  Elo I-Series 2.0 pro Android (22″)

All-in-one terminál Elo I-Series 2.0 pro Android nabízí 21,5″ LCD displej a poskytuje vynikající výkon a spolehlivost. Kombinuje výkon procesoru Qualcomm® Snapdragon™ s dotykovou technologií TouchPro® PCAP (umožňuje až 10 dotyků současně), operačním systémem Android 7.1 a volitelným napájením přes Ethernet. Další výhodou je několik možností montáže zajišťující flexibilitu při instalaci a možnost připojení periferních zařízení. Terminál je navržený pro nepřetržitý provoz na veřejných místech.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
AIO terminál I-Series pro Windows (15")

15.5.2019  AIO terminál I-Series pro Windows (15")

Interaktivní all-in-one terminál Elo I-Series pro Windows s 15,6″ displejem přináší spolehlivost, mimořádný výkon a nejnovější technologie v ultra tenkém, zároveň však robustním designu. Jedná se o snadno ovladatelné zařízení s dotykovou technologií TouchPro™ PCAP, které umí rozeznat až 10 dotyků současně. Provedení bez mechanických komponentů (bez ventilátoru, SSD) a bez baterie umožňuje využití tohoto AIO terminálu i v tichém prostředí. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elo I-Series 2.0 pro Android (15")

10.5.2019  Elo I-Series 2.0 pro Android (15")

All-in-one terminál Elo I-Series 2.0 pro Android s 15,6″ displejem přináší všestrannost do nejrůznějších prostředí, a představuje tak ideální volbu pro uspokojení požadavků nepřetržitého veřejného využívání. Spojení dotykové technologie TouchPro® PCAP, operačního systému Android 7.1, procesoru Qualcomm® Snapdragon™ a volitelného napájení přes Ethernet (POE) zaručuje mimořádný výkon a spolehlivý provoz. Terminál rozpozná až 10 dotyků zároveň. Kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...