Média a spotřební materiál pro IT - Nabídky

Barvicí páska Zebra Z 4800 pryskyřice

15.1.2018  Barvicí páska Zebra Z 4800 pryskyřice

Pryskyřičná barvící páska Z 4800 je vysoce odolná při tisku na různé typy etiket. Hodí se pro tisk HIGH DENSITY kódů a grafiky při vysokém rozlišení a je rovněž vysoce odolná při použití na venkovním prostředí a proti některým chemickým látkám. Zebra Z 4800 pryskyřice je vhodná na nejrůznější materiály – lakovaný lesklý papír, PE (matný povrch PolyTrans, PE (lakovaný povrch), Datapol. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zebra Z 3200 - vosk pryskyřice

14.1.2018  Zebra Z 3200 - vosk pryskyřice

Tato barvící páska zaručuje dlouhotrvající tiskovou kvalitu a životnost s odolností vůči některým chemickým látkám. Je uzpůsobená pro použití v těžkém průmyslu. Vyznačuje se velice ostrým a jasně čitelným tiskem i při použití malých fontů a grafiky. Je vhodná na různé materiály – obyčejný matný papír (etikety, nekonečný pás), lakovaný lesklý papír, PE (matný povrch PolyTrans), PE (lakovaný povrch), Datapol. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náhradní díly pro notebooky

12.1.2018  Náhradní díly pro notebooky

Nejenže realizujeme profesionální opravy a servis IT, ale navíc si v našem internetovém obchodě můžete požadovaný náhradní díl na notebook zakoupit samostatně. Potřebujete náhradní díl na Váš notebook? Najeďte do našeho internetového obchodu, vyberte požadovanou značku a dále se řiďte velice intuitivní strukturou e-shopu. V případě, že si nejste jisti, zda si dokážete notebook opravit sami, kontaktujte nás, naši odborníci tak učiní v rekordním čase.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky Zebra Z 2100 - vosk

8.1.2018  Barvicí pásky Zebra Z 2100 - vosk

Barvicí páska Zebra Z 2100 vosk je charakteristická svou výbornou tiskovou kvalitou při tisku jak standardně umístěných čárových kódů, tak i různě otočených a umístěných na etiketách a jiných médiích. Nízká teplota při tisku je ideální pro tisk vysokou rychlostí, a to až 305 mm/s. Je to nejvíce rozšířená a nejprodávanější varianta voskové barvící pásky. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chytré technologie pro práci i zábavu

8.1.2018  Chytré technologie pro práci i zábavu

Pokud si myslíte, že chytré technologie patří jen do práce a businessu, pak se podívejte do naší nabídky. Snažíme se neustále obohacovat naši nabídku a přinášet Vám pro radost i usnadnění práce ty nejnovější chytré technologie na našem trhu. Využívejte chytrých zařízení, pro ulehčení práce i zábavu. Nahlédněte do naší nabídky, neustále ji aktualizujeme.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky Zebra Z 5095 - pryskyřice

7.1.2018  Barvicí pásky Zebra Z 5095 - pryskyřice

Nabízíme vám barvicí pásky Zebra Z 5095 - pryskyřice, které vynikají excelentní tiskovou kvalitou, pevností i chemickou odolností na různých typech materiálů. Rovněž vynikají možností tisku s nízkou teplotou než jiné pryskyřičné pásky. Hodí se pro tisk high density kódů a grafiky při vysokém rozlišení. Barvicí pásky Zebra Z 5095 jsou vhodné na mnohé materiály – lakovaný lesklý papír, PE (matný povrch) PolyTrans, PE (lakovaný povrch) nebo Datapol. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Powerbanky, záložní zdroje energie

7.1.2018  Powerbanky, záložní zdroje energie

Není nic nepříjemnějšího, než když Vám dojde „šťáva“. Ale na každý neduh se najde lék a ten, který nabízíme my, v podobě kvalitních powerbank a záložních zdrojů energie, nikdy nezklame. Kapacita je jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru powerbanky, nahlédněte do naší nabídky a vyberte si záložní zdroj energie přesně pro své vlastní potřeby. S námi, už Vám „šťáva“ nikdy nedojde.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elektronická média USB flash a SD karty

5.1.2018  Elektronická média USB flash a SD karty

Zajistíme pro Vás elektronická média, jako jsou USB flash a SD karty, podle Vašich potřeb a požadavků. Nahlédněte do naší aktuální nabídky a vyberte si USB flash a SD karty nejrůznějších technických parametrů. Kvalita, velikost, rychlost, to jsou základní kritéria naší nabídky, to vše vždy za přiměřené ceny. Kontaktujte nás, těšíme se na Vaše požadavky.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Identifikační média

5.1.2018  Identifikační média

Nabízíme několik druhů identifikačních médií:
- karty a příslušenství
- čipy
- náramky

Pro karty je možný jejich potisk (vaše logo, slogan aj.).
Všechna média jsou bezkontaktní.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska APR6 vosk/pryskyřice

22.12.2017  Barvicí páska APR6 vosk/pryskyřice

Barvicí páska APR6 vosk/pryskyřice nabízí kombinaci multikompatibility s podklady a vysokou výkonností. Tato univerzálnost umožňuje její využití při mnoha tiskových aplikacích. Poskytuje excelentní kvalitu tisku všech druhů čárových kódů, velmi malých textů, velkých znaků i log při stupni sytosti přes 2.1 (ODR). Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska KCPE - Pryskyřice

20.12.2017  Barvicí páska KCPE - Pryskyřice

KCPE je termotransferová páska, která má vysokou odolnost proti otěru i poškrábání. Páska je určená k potisku na lesklé materiály. Použití je vhodné na výrobky s dlouhou životností i pro venkovní použití, pro automobilový průmysl, farmacii a rovněž chemický průmysl. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky AWR470 vosk

18.12.2017  Barvicí pásky AWR470 vosk

AWR 470 vosk je materiál pro běžné aplikace. Vyznačuje se výraznou sytostí tisku i vysokou citlivostí a nabízí vynikající kvalitu tisku ukotvených čárových kódů, velmi malých textů i velkých znaků a to při velmi vysoké hodnotě sytosti tisku. Tato páska je vybavena unikátní ochrannou vrstvou „backcoating“, která zajišťuje jedinečnou ochranu tiskové hlavy – zabraňuje drhnutí fólie a zvyšování elektrostatického napětí. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky AXR7+ pryskyřice

15.12.2017  Barvicí pásky AXR7+ pryskyřice

AXR 7+ (pryskyřice) je materiál přizpůsobený pro aplikace, které vyžadují vysoký stupeň kvality tisku a rovněž i vysokou mechanickou odolnost. Nabízí vynikající kvalitu tisku všech typů čárových kódů, velmi malých textů, velkých znaků a to při velmi vysoké hodnotě sytosti tisku – 1,7 (ODR). I tato barvicí páska je vybavena unikátní ochrannou vrstvou „backcoating“, která zajišťuje jedinečnou ochranu tiskové hlavy. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
RAM Mount - držáky na vaše zařízení

14.12.2017  RAM Mount - držáky na vaše zařízení

Nosiče/držáky RAM® Mounts jsou unikátním montážním řešením pro tablety, skenery, počítače, radiostanice i telefony montované na vozidlech. Inovativní design využívá patentovanou kouli opatřenou gumou, jež poskytuje vynikající držení i redukci vibrací. Držáky byly navrženy tak, aby byly odolné proti nárazu a přizpůsobily se každé situaci. Jsou vyráběny v USA a jsou vybaveny zárukou po celou dobu životnosti. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pryskyřičné barvicí pásky AXR9

14.12.2017  Pryskyřičné barvicí pásky AXR9

AXR 9 pryskyřice je produkt na pryskyřičné bázi určený pro potisk textilních etiket. AXR9 byla vyvinuta pro termotransferové tiskárny vybavené konvenční tiskovou hlavou a nabízí vynikající kvalitu tisku všech typů čárových kódů, velmi malých textů, velkých znaků, log a to i při velmi vysoké hodnotě sytosti tisku. Tisk se vyznačuje výraznou odolností proti otěru, oděru a také různým rozpouštědlům. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...