Média a spotřební materiál pro IT - Nabídky

Identifikační média

19.3.2019  Identifikační média

Nabízíme několik druhů identifikačních médií:
- karty a příslušenství
- čipy
- náramky

Pro karty je možný jejich potisk (vaše logo, slogan aj.).
Všechna média jsou bezkontaktní.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Originální spotřební materiál Zebra

18.3.2019  Originální spotřební materiál Zebra

Originální spotřební materiál od společnosti Zebra splňuje přísné kvalitativní standardy, a proto jej doporučujeme pro zajištění optimální kvality tisku i spolehlivý výkon tiskárny. Tiskárny Zebra jsou zkonstruovány pro práci s páskami a retransferovými filmy Zebra True Colours i Series a laminovacími materiály Zebra True Secure i Series. Pro více informací o spotřebním materiálu Zebra navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sběrač bezkontaktních nosičů

14.3.2019  Sběrač bezkontaktních nosičů

Sběrač bezkontaktních nosičů, který umí pracovat s čipy ve tvaru hodinek, ale i s dalšími běžně používanými médii jako jsou například karty nebo přívěšky.

Využití:
- stadióny
- bazény
- ZOO
- fitcentra
- zábavní centra

A všude, kde je možno využít bezkontaktních nosičů (čipy, karty, přívěšky).

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskové pásky a retransferový film

11.3.2019  Tiskové pásky a retransferový film

Tiskové pásky True Colours® a retransferový film do tiskáren plastových karet Zebra nabízejí konzistentní, vysoce kvalitní barevnou reprodukci pro fotografie v zářivých barvách, věrné odstíny i ostré monochromatické čárové kódy či text. Pro více informací z oblasti spotřebního materiálu pro tiskárny plastových karet Zebra kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem materiálu dle vašich konkrétních požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Voskové barvicí pásky AWR6

10.3.2019  Voskové barvicí pásky AWR6

AWR6 doplňuje řadu voskových barvicích pásek od společnosti ARMOR s perfektní kvalitou tisku čárových kódů, velmi malých textů a znaků velkých rozměrů na všech papírových a některých syntetických etiketách či visačkách. AWR6 umožňují vysokorychlostní tisk s vysokou kvalitou v aplikacích jako označování zboží (návody, čárové kódy), označování léků a potravin, inventarizace, přeprava, potisk visaček apod. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky Zebra Z 5319 - vosk

8.3.2019  Barvicí pásky Zebra Z 5319 - vosk

Vysoce specifická vosková barvicí páska Z 5319 je navržená pro vysoce kvalitní tisk na obyčejné materiály. Především je však určena pro speciální materiály na papírové bázi a je odolná vůči působení některých chemických látek. Tato páska na voskové bázi je aplikovatelná na nejrůznější materiály – obyčejný matný papír (etikety, nekonečný pás), lesklý papír, PE (matný povrch PolyTrans). Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náhradní díly pro notebooky

6.3.2019  Náhradní díly pro notebooky

Nejenže realizujeme profesionální opravy a servis IT, ale navíc si v našem internetovém obchodě můžete požadovaný náhradní díl na notebook zakoupit samostatně. Potřebujete náhradní díl na Váš notebook? Najeďte do našeho internetového obchodu, vyberte požadovanou značku a dále se řiďte velice intuitivní strukturou e-shopu. V případě, že si nejste jisti, zda si dokážete notebook opravit sami, kontaktujte nás, naši odborníci tak učiní v rekordním čase.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Overlaye a laminovací materiály Zebra

4.3.2019  Overlaye a laminovací materiály Zebra

Nabízíme bezpečnostní overlaye a laminovací materiály True Secure™ od společnosti Zebra, které jsou speciálně navrženy pro ochranu plastových karet proti padělání, pozměňování či kopírovaní. Použitím těchto ochranných materiálů se zároveň prodlužuje životnost plastových karet tím, že se zamezí blednutí obrazu a zvýší se odolnost karet. Bezpečnostní overlaye umí omezit padělání karet pomocí bezpečnostních funkcí laminace. S vašimi konkrétními požadavky se obraťte na naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska KCVE – vosk

1.3.2019  Barvicí páska KCVE – vosk

KCVE je termotransferová vosková barvicí páska s nízkou energetickou náročností na tiskovou hlavu. Představuje tedy nejvýhodnější řešení pro aplikace na papírové samolepicí materiály (matné i pololesklé). Její použití je vhodné především v potravinářském průmyslu, logistice či skladovém hospodářství. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Nabízíme velké množství rozměrů i materiálů, stačí si jen vybrat!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska Zebra Z 3400

28.2.2019  Barvicí páska Zebra Z 3400

Zebra Z 3400 je standardní vosk-pryskyřičná barvící páska vhodná pro cenově citlivé aplikace. Je vysoce odolná, kvalitní a poskytuje dlouhou životnost tisku čárových kódů. Vyznačuje se rovněž velice ostrým a jasně čitelným tiskem i při použití malých fontů a grafiky. Rychlost tisku při použití pásky Z 3400 může být až 200 mm/s. Zebra Z 3400 je nejvíce rozšířenou a nejprodávanější barvící páskou v této kategorii. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vosk-pryskyřičná barvicí páska APX FH

26.2.2019  Vosk-pryskyřičná barvicí páska APX FH

APX FH je vosk-pryskyřičná barvicí páska nabízející vysoký výkon spolu s multikompatibilitou s různými podklady. Poskytuje mimořádnou kvalitu tisku veškerých druhů kódů, velmi malých textů, velkých znaků a log při stupni sytosti do 2.1 (ODR). Složení pásky umožňuje potisk velkého množství podkladů od potahovaných papírů až po syntetické materiály. Tiskové výstupy zároveň nabízejí opravdu vysoký stupeň vůči oděru a otěru. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plastové karty do tiskáren Zebra

25.2.2019  Plastové karty do tiskáren Zebra

Kvalitní plastové karty pro tiskárny karet od společnosti Zebra zajišťují dokonalý tisk i ostrou grafiku, což je podstatné pro věrné barvy a perfektně čitelné čárové kódy. Karty odpovídají mezinárodním standardům ISO, jsou zbaveny prachu a zároveň mají hladké okraje. Pro aplikace s vyšším zabezpečením nabízíme rovněž plastové karty s bezpečnostními prvky odolné proti neoprávněné manipulaci. Pro více informací navštivte naše webové stránky, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky pro potisk karet

23.2.2019  Barvicí pásky pro potisk karet

Tiskové pásky True Colours® a retransferový film od společnosti Zebra nabízejí konzistentní, vysoce kvalitní barevnou reprodukci pro fotografie v zářivých barvách, věrné pleťové odstíny i ostré monochromatické čárové kódy či text. Barvicí pásky TrueColours® zaručují spolehlivý potisk plastových karet. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám pomůže s výběrem přesně podle vašich konkrétních požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky Zebra a Armor

11.2.2019  Barvicí pásky Zebra a Armor

Nabízíme širokou škálu barvicích pásek - od voskových přes voskpryskyřičné až po pryskyřičné - abychom uspokojili požadavky všech svých zákazníků. Hodí se jak na potisk papíru či plastů, tak i některých syntetických materiálů. Dodáváme produkty pouze od osvědčených výrobců jako jsou Zebra a Armor. Pro více informací navštivte náš web nebo kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Etikety a barvicí pásky do tiskáren

20.1.2019  Etikety a barvicí pásky do tiskáren

Nabízíme spotřební materiál pro tiskárny čárových kódů - etikety, barvicí pásky, plastové karty či RFID tagy. Naše nabídka zahrnuje etikety různých rozměrů a materiálů včetně možnosti rozsáhlé barevné škály a potisku. Kromě spotřebního materiálu naleznete v našem produktovém portfoliu hardware i software z oblasti automatické identifikace, vše dle přání zákazníka k jeho spokojenosti. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...