Média a spotřební materiál pro IT - Nabídky

Originální spotřební materiál Zebra

16.7.2018  Originální spotřební materiál Zebra

Originální spotřební materiál od společnosti Zebra odpovídá přísným kvalitativním standardům a doporučujeme jej tedy pro zajištění optimální kvality tisku i spolehlivý výkon tiskárny. Tiskárny Zebra jsou zkonstruovány pro práci s páskami a retransferovými filmy Zebra True Colours i Series a laminovacími materiály Zebra True Secure i Series. Pro více informací o spotřebním materiálu Zebra kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte naše webové stránky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plastové pouzdro na 12 CD/DVD

13.7.2018  Plastové pouzdro na 12 CD/DVD

Akční nabídka do vyprodání zásob :
Plastové pouzdro na 12 CD/DVD. Karton 60 ks.

Firma: VIBARD spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Identifikační média

11.7.2018  Identifikační média

Nabízíme několik druhů identifikačních médií:
- karty a příslušenství
- čipy
- náramky

Pro karty je možný jejich potisk (vaše logo, slogan aj.).
Všechna média jsou bezkontaktní.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskové pásky a retransferový film

7.7.2018  Tiskové pásky a retransferový film

Tiskové pásky True Colours® a retransferový film do tiskáren plastových karet od společnosti Zebra poskytují konzistentní, vysoce kvalitní barevnou reprodukci pro fotografie v zářivých barvách, věrné odstíny i ostré monochromatické čárové kódy nebo text. Pro více informací z oblastí spotřebního materiálu pro tiskárny plastových karet Zebra kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem dle vašich požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náhradní díly pro notebooky

7.7.2018  Náhradní díly pro notebooky

Nejenže realizujeme profesionální opravy a servis IT, ale navíc si v našem internetovém obchodě můžete požadovaný náhradní díl na notebook zakoupit samostatně. Potřebujete náhradní díl na Váš notebook? Najeďte do našeho internetového obchodu, vyberte požadovanou značku a dále se řiďte velice intuitivní strukturou e-shopu. V případě, že si nejste jisti, zda si dokážete notebook opravit sami, kontaktujte nás, naši odborníci tak učiní v rekordním čase.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Voskové barvicí pásky AWR6

2.7.2018  Voskové barvicí pásky AWR6

AWR6 doplňuje řadu voskových barvicích pásek od společnosti ARMOR, které vykazují perfektní kvalitu tisku čárových kódů, velmi malého textu a znaků velkých rozměrů na všech papírových i některých syntetických etiketách či visačkách. AWR6 nabízejí vysokorychlostní tisk a vysokou kvalitu v následujících aplikacích: označování zboží (návody, čárové kódy), označování léků a potravin, inventarizace, přeprava, potisk visaček apod.Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Overlaye a laminovací materiály Zebra

1.7.2018  Overlaye a laminovací materiály Zebra

Nabízíme bezpečnostní overlaye a laminovací materiály True Secure™ od společnosti Zebra, které jsou navrženy speciálně pro ochranu plastových karet proti padělání, pozměňování i kopírovaní. Použitím těchto ochranných materiálů se prodlužuje životnost plastových karet tím, že se zamezí blednutí obrazu a zároveň zvýší odolnost karet. Bezpečnostní overlaye umí omezit padělání karet využitím bezpečnostních funkcí laminace. S vašimi konkrétními požadavky kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky Zebra Z 5319 - vosk

28.6.2018  Barvicí pásky Zebra Z 5319 - vosk

Tato vysoce specifická vosková barvicí páska je navržená pro vysoce kvalitní tisk na obyčejné materiály. Především je však určena pro speciální materiály na papírové bázi a je odolná vůči některým chemickým látkám. Zebra Z 5319 na voskové bázi je aplikovatelná na nejrůznější materiály – obyčejný matný papír (etikety, nekonečný pás), lesklý papír, PE (matný povrch PolyTrans). Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plastové karty do tiskáren Zebra

24.6.2018  Plastové karty do tiskáren Zebra

Kvalitní plastové karty pro tiskárny karet společnosti Zebra zajistí dokonalý tisk i ostrou grafiku, což je důležité pro věrné barvy a perfektně čitelné čárové kódy. Zebra garantuje, že karty odpovídají mezinárodním ISO standardům, jsou zbaveny prachu a zároveň mají hladké okraje. Pro aplikace s vyšším zabezpečením nabízíme plastové karty Zebra odolné proti neoprávněné manipulaci a vybavené bezpečnostními prvky. S konkrétními požadavky kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska KCVE – vosk

24.6.2018  Barvicí páska KCVE – vosk

KCVE je termotransferová vosková barvicí páska, která má nízkou energetickou náročnost na tiskovou hlavu. Je tedy nejvýhodnějším řešením pro aplikace na papírové samolepicí materiály (matné i pololesklé). Použití je vhodné zejména v potravinářském průmyslu, logistice i skladovém hospodářství. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web. Nabízíme velké množství rozměrů i materiálů, stačí si jen vybrat!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska Zebra Z 3400

23.6.2018  Barvicí páska Zebra Z 3400

Zebra Z 3400 je standardní vosk-pryskyřicová barvící páska pro cenově citlivé aplikace. Je vysoce odolná, kvalitní a má dlouhou životnost tisku čárových kódů. Vyznačuje se zároveň velice ostrým a jasně čitelným tiskem i při použití malých fontů a grafiky a rychlost tisku při použití této pásky může být až 200 mm/s. Zebra Z 3400 je nejvíce rozšířená a nejprodávanější barvící páska v této kategorii. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vosk-pryskyřičná barvicí páska APX FH

22.6.2018  Vosk-pryskyřičná barvicí páska APX FH

APX FH je barvicí páska na vosk-pryskyřičné bázi nabízející vysoký výkon v kombinaci s multikompatibilitou s různými podklady. Poskytuje vynikající kvalitu tisku pro veškeré druhy kódů, velmi malých textů, velkých znaků i log při stupni sytosti do 2.1 (ODR). Složení pásky umožňuje potisk velkého množství podkladů od potahovaných papírů až po syntetické materiály, tiskové výstupy navíc nabízejí opravdu vysoký stupeň vůči oděru a otěru. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky pro potisk karet

21.6.2018  Barvicí pásky pro potisk karet

Tiskové pásky True Colours® a retransferový film od společnosti Zebra vám poskytnou konzistentní, vysoce kvalitní barevnou reprodukci pro fotografie v zářivých barvách, věrné pleťové odstíny i ostré monochromatické čárové kódy a text. Na barvicí pásky TrueColours® pro potisk plastových karet je vždy spolehnutí. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám pomůže s výběrem přesně dle vašich konkrétních požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky Zebra a Armor

11.6.2018  Barvicí pásky Zebra a Armor

Nabízíme širokou škálu barvicích pásek - od voskových přes voskpryskyřičné až po pryskyřičné - abychom uspokojili požadavky všech svých zákazníků. Hodí se jak na potisk papíru či plastů, tak i některých syntetických materiálů. Dodáváme produkty pouze od osvědčených výrobců jako jsou Zebra a Armor. Pro více informací navštivte náš web nebo kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Etikety a barvicí pásky do tiskáren

23.5.2018  Etikety a barvicí pásky do tiskáren

Nabízíme spotřební materiál pro tiskárny čárových kódů - etikety, barvicí pásky, plastové karty či RFID tagy. Naše nabídka zahrnuje etikety různých rozměrů a materiálů včetně možnosti rozsáhlé barevné škály a potisku. Kromě spotřebního materiálu naleznete v našem produktovém portfoliu hardware i software z oblasti automatické identifikace, vše dle přání zákazníka k jeho spokojenosti. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...