Média a spotřební materiál pro IT - Nabídky

Powerbanky, záložní zdroje energie

27.4.2018  Powerbanky, záložní zdroje energie

Není nic nepříjemnějšího, než když Vám dojde „šťáva“. Ale na každý neduh se najde lék a ten, který nabízíme my, v podobě kvalitních powerbank a záložních zdrojů energie, nikdy nezklame. Kapacita je jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru powerbanky, nahlédněte do naší nabídky a vyberte si záložní zdroj energie přesně pro své vlastní potřeby. S námi, už Vám „šťáva“ nikdy nedojde.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska APR6 vosk/pryskyřice

25.4.2018  Barvicí páska APR6 vosk/pryskyřice

Barvicí páska APR6 vosk/pryskyřice kombinuje multikompatibilitu s podklady s vysokou výkonností. Tato univerzálnost umožňuje její využití pro mnoho tiskových aplikací. Poskytuje excelentní kvalitu tisku všech druhů čárových kódů, velmi malých textů, velkých znaků či log při stupni sytosti přes 2.1 (ODR). Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elektronická média USB flash a SD karty

25.4.2018  Elektronická média USB flash a SD karty

Zajistíme pro Vás elektronická média, jako jsou USB flash a SD karty, podle Vašich potřeb a požadavků. Nahlédněte do naší aktuální nabídky a vyberte si USB flash a SD karty nejrůznějších technických parametrů. Kvalita, velikost, rychlost, to jsou základní kritéria naší nabídky, to vše vždy za přiměřené ceny. Kontaktujte nás, těšíme se na Vaše požadavky.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska KCPE - Pryskyřice

24.4.2018  Barvicí páska KCPE - Pryskyřice

KCPE je pryskyřičná termotransferová barvicí páska s vysokou odolností proti otěru i poškrábání. Páska je určená k potisku lesklých materiálů. Je vhodná pro použití na výrobky s dlouhou životností i pro venkovní použití, pro automobilový průmysl, farmacii nebo chemický průmysl. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky AWR470 vosk

23.4.2018  Barvicí pásky AWR470 vosk

Vosková barvicí páska AWR 470 je určena pro běžné aplikace. Vyznačuje se výraznou sytostí tisku i vysokou citlivostí, přičemž nabízí vynikající kvalitu tisku ukotvených čárových kódů, velmi malých textů i velkých znaků a to při vysoké hodnotě sytosti tisku. Páska je vybavena unikátní ochrannou vrstvou „backcoating“ zajišťující jedinečnou ochranu tiskové hlavy – zabraňuje drhnutí fólie a zvyšování elektrostatického napětí. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky AXR7+ pryskyřice

19.4.2018  Barvicí pásky AXR7+ pryskyřice

AXR 7+ (pryskyřice) je materiál přizpůsobený pro aplikace vyžadující vysoký stupeň kvality tisku a také vysokou mechanickou odolnost. Nabízí vynikající kvalitu tisku všech typů čárových kódů, velmi malých textů, velkých znaků a to při velmi vysoké hodnotě sytosti tisku – až 1,7 (ODR). I tato barvicí páska je vybavena unikátní ochrannou vrstvou „backcoating“, jež zajišťuje jedinečnou ochranu tiskové hlavy. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pryskyřičné barvicí pásky AXR9

18.4.2018  Pryskyřičné barvicí pásky AXR9

AXR 9 pryskyřice je páska na pryskyřičné bázi určená pro potisk textilních etiket. AXR9 byla speciálně vyvinuta pro termotransferové tiskárny vybavené konvenční tiskovou hlavou. Nabízí vynikající kvalitu tisku všech typů čárových kódů, ale také velmi malých textů, velkých znaků či log a to i při velmi vysoké hodnotě sytosti tisku. Tisk se navíc vyznačuje výraznou odolností proti otěru, oděru nebo různým rozpouštědlům. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Příslušenství k tiskárnám karet

17.4.2018  Příslušenství k tiskárnám karet

Nabízíme širokou škálu vysoce kvalitního, odolného a spolehlivého spotřebního materiálu (příslušenství k tiskárnám karet), která zahrnuje plastové karty, tiskové barvicí pásky, čistící sady, bezpečnostní overlaye či laminovací materiály. Výběr správného spotřebního materiálu je obzvláště důležitý a je dobré jej nepodceňovat. Kontaktujte naše obchodní oddělení, rádi vám poradíme s výběrem přesně dle vašich konkrétních požadavků, popřípadě navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte více.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
RAM Mount - držáky na vaše zařízení

17.4.2018  RAM Mount - držáky na vaše zařízení

Nosiče/držáky RAM® Mounts jsou jedinečným montážním řešením pro skenery, tablety, počítače, radiostanice i telefony montované na vozidlech. Inovativní design využívá patentovanou kouli opatřenou gumou, jež poskytuje vynikající držení a redukci vibrací. Držáky jsou navrženy tak, aby byly odolné proti nárazu a přizpůsobily se každé situaci. Jsou vyráběny v USA a většina z nich je vybavena zárukou po celou dobu životnosti. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Široká nabídka barvicích pásek

15.4.2018  Široká nabídka barvicích pásek

Společnost Datascan nabízí mnoho druhů barvicích pásek od voskových až po pryskyřičné tak, aby uspokojila požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Tyto TTR pásky fungují tak, že pomocí tepla přenášejí tavitelný inkoust z barvicí pásky na podkladový materiál, kde zajistí vysoce kvalitní potisk jakéhokoliv materiálu, ať už se jedná o běžný papír nebo syntetiku. Dodáváme produkty pouze od osvědčených výrobců Zebra a Armor. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Identifikační média

13.4.2018  Identifikační média

Nabízíme několik druhů identifikačních médií:
- karty a příslušenství
- čipy
- náramky

Pro karty je možný jejich potisk (vaše logo, slogan aj.).
Všechna média jsou bezkontaktní.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Náhradní díly pro notebooky

10.4.2018  Náhradní díly pro notebooky

Nejenže realizujeme profesionální opravy a servis IT, ale navíc si v našem internetovém obchodě můžete požadovaný náhradní díl na notebook zakoupit samostatně. Potřebujete náhradní díl na Váš notebook? Najeďte do našeho internetového obchodu, vyberte požadovanou značku a dále se řiďte velice intuitivní strukturou e-shopu. V případě, že si nejste jisti, zda si dokážete notebook opravit sami, kontaktujte nás, naši odborníci tak učiní v rekordním čase.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chytré technologie pro práci i zábavu

6.4.2018  Chytré technologie pro práci i zábavu

Pokud si myslíte, že chytré technologie patří jen do práce a businessu, pak se podívejte do naší nabídky. Snažíme se neustále obohacovat naši nabídku a přinášet Vám pro radost i usnadnění práce ty nejnovější chytré technologie na našem trhu. Využívejte chytrých zařízení, pro ulehčení práce i zábavu. Nahlédněte do naší nabídky, neustále ji aktualizujeme.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky AXR8 pryskyřice

25.3.2018  Barvicí pásky AXR8 pryskyřice

AXR 8 je pryskyřičná barvicí páska přizpůsobená pro aplikace vyžadující vysoký stupeň odolnosti vůči rozpouštědlům i vysokým teplotám při zachování perfektní kvality tisku a excelentní odolností vůči mechanickým vlivům. Nabízí vynikající kvalitu tisku všech typů kódů, velmi malých textů, velkých znaků, log a to při velmi vysoké hodnotě sytosti tisku – 1,6 (ODR). Tisk je odolný vůči různým druhům praní, chemickému čištění a rovněž také žehlení. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Originální spotřební materiál Zebra

21.3.2018  Originální spotřební materiál Zebra

Originální spotřební materiál od společnosti Zebra odpovídá přísným kvalitativním standardům a doporučujeme jej tedy pro zajištění optimální kvality tisku i spolehlivý výkon tiskárny. Tiskárny Zebra jsou zkonstruovány pro práci s páskami a retransferovými filmy Zebra True Colours i Series a laminovacími materiály Zebra True Secure i Series. Pro více informací o spotřebním materiálu Zebra kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte naše webové stránky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...