Média a spotřební materiál pro IT - Nabídky

Náhradní díly pro notebooky

21.1.2019  Náhradní díly pro notebooky

Nejenže realizujeme profesionální opravy a servis IT, ale navíc si v našem internetovém obchodě můžete požadovaný náhradní díl na notebook zakoupit samostatně. Potřebujete náhradní díl na Váš notebook? Najeďte do našeho internetového obchodu, vyberte požadovanou značku a dále se řiďte velice intuitivní strukturou e-shopu. V případě, že si nejste jisti, zda si dokážete notebook opravit sami, kontaktujte nás, naši odborníci tak učiní v rekordním čase.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Etikety a barvicí pásky do tiskáren

20.1.2019  Etikety a barvicí pásky do tiskáren

Nabízíme spotřební materiál pro tiskárny čárových kódů - etikety, barvicí pásky, plastové karty či RFID tagy. Naše nabídka zahrnuje etikety různých rozměrů a materiálů včetně možnosti rozsáhlé barevné škály a potisku. Kromě spotřebního materiálu naleznete v našem produktovém portfoliu hardware i software z oblasti automatické identifikace, vše dle přání zákazníka k jeho spokojenosti. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska Zebra Z 2300 - vosk

17.1.2019  Barvicí páska Zebra Z 2300 - vosk

Vosková barvicí páska Z 2300 od Zebry vyniká svou nízkou cenou a dobrou kvalitou tisku. Hodí se především pro tisk na obyčejný matný papír, je však vhodná pro tisk standardně umístěných čárových kódů a je možné ji použít na mnohé materiály – obyčejný matný papír (etikety, nekonečný pás), lesklý papír, PE (matný povrch PolyTrans). Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám navrhne řešení dle vaších požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky Zebra Z5100 - pryskyřice

11.1.2019  Barvicí pásky Zebra Z5100 - pryskyřice

Speciální pryskyřičná páska Z 5100 je navržena pro prostředí těžkého průmyslu. Má vysokou odolnost vůči různým chemickým látkám a vyniká vysokou intenzitou tisku. Je vhodná zejména pro speciální typy materiálů jako lakovaný lesklý papír, PE (matný povrch PolyTrans, PE (lakovaný povrch) nebo Datapol. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Identifikační média

9.1.2019  Identifikační média

Nabízíme několik druhů identifikačních médií:
- karty a příslušenství
- čipy
- náramky

Pro karty je možný jejich potisk (vaše logo, slogan aj.).
Všechna média jsou bezkontaktní.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska Zebra Z 4800 pryskyřice

7.1.2019  Barvicí páska Zebra Z 4800 pryskyřice

Pryskyřičná barvící páska Zebra Z 4800 je vysoce odolná při tisku na různé typy etiket. Hodí se pro tisk HIGH DENSITY kódů i grafiky při vysokém rozlišení, je rovněž vysoce odolná při použití na venkovním prostředí a proti některým chemickým látkám. Tato barvicí páska je vhodná na nejrůznější materiály – lakovaný lesklý papír, PE (matný povrch PolyTrans, PE (lakovaný povrch), Datapol. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web. Náš tým vám poradí s výběrem!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zebra Z 3200 - vosk pryskyřice

4.1.2019  Zebra Z 3200 - vosk pryskyřice

Tato vosk-pryskyřičná barvící páska zaručuje dlouhotrvající tiskovou kvalitu a životnost s odolností vůči některým chemickým látkám. Je uzpůsobená pro použití v těžkém průmyslu. Páska Z3200 se vyznačuje velice ostrým a jasně čitelným tiskem i při použití malých fontů a grafiky. Je vhodná na různé materiály – obyčejný matný papír (etikety, nekonečný pás), lakovaný lesklý papír, PE (matný povrch PolyTrans), PE (lakovaný povrch), Datapol. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky Zebra Z 2100 - vosk

28.12.2018  Barvicí pásky Zebra Z 2100 - vosk

Barvicí páska Zebra Z 2100 vosk je charakteristická svou výbornou tiskovou kvalitou při tisku jak standardně umístěných čárových kódů, tak i kódů různě otočených a umístěných na etiketách a jiných médiích. Nízká teplota při tisku je ideální pro tisk vysokou rychlostí - až 305 mm/s. Z 2100 je nejvíce rozšířená a nejprodávanější varianta voskové barvící pásky. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky Zebra Z 5095 - pryskyřice

27.12.2018  Barvicí pásky Zebra Z 5095 - pryskyřice

Nabízíme barvicí pásky Zebra Z 5095 - pryskyřice, jež vynikají excelentní tiskovou kvalitou, pevností i chemickou odolností na různých typech materiálů. Rovněž vynikají možností tisku s nižší teplotou než jiné pryskyřičné pásky. Jsou vhodné pro tisk high density kódů a grafiky při vysokém rozlišení. Pásky Zebra Z 5095 se hodí pro tisk na mnohé materiály – lakovaný lesklý papír, PE (matný povrch) PolyTrans, PE (lakovaný povrch) nebo Datapol. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska APR6 vosk/pryskyřice

22.12.2018  Barvicí páska APR6 vosk/pryskyřice

Barvicí páska APR6 vosk/pryskyřice kombinuje multikompatibilitu s podklady s vysokou výkonností. Tato univerzálnost umožňuje její využití pro mnoho tiskových aplikací. Poskytuje excelentní kvalitu tisku všech druhů čárových kódů, velmi malých textů, velkých znaků či log při stupni sytosti přes 2.1 (ODR). Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska KCPE - Pryskyřice

20.12.2018  Barvicí páska KCPE - Pryskyřice

KCPE je pryskyřičná termotransferová barvicí páska s vysokou odolností proti otěru i poškrábání. Páska je určená k potisku lesklých materiálů. Je vhodná pro použití na výrobky s dlouhou životností i pro venkovní použití, pro automobilový průmysl, farmacii nebo chemický průmysl. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky AWR470 vosk

18.12.2018  Barvicí pásky AWR470 vosk

Vosková barvicí páska AWR 470 je určena pro běžné aplikace. Vyznačuje se výraznou sytostí tisku i vysokou citlivostí, přičemž nabízí vynikající kvalitu tisku ukotvených čárových kódů, velmi malých textů i velkých znaků a to při vysoké hodnotě sytosti tisku. Páska je vybavena unikátní ochrannou vrstvou „backcoating“ zajišťující jedinečnou ochranu tiskové hlavy – zabraňuje drhnutí fólie a zvyšování elektrostatického napětí. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky AXR7+ pryskyřice

16.12.2018  Barvicí pásky AXR7+ pryskyřice

AXR 7+ (pryskyřice) je materiál přizpůsobený pro aplikace vyžadující vysoký stupeň kvality tisku a také vysokou mechanickou odolnost. Nabízí vynikající kvalitu tisku všech typů čárových kódů, velmi malých textů, velkých znaků a to při velmi vysoké hodnotě sytosti tisku – až 1,7 (ODR). I tato barvicí páska je vybavena unikátní ochrannou vrstvou „backcoating“, jež zajišťuje jedinečnou ochranu tiskové hlavy. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pryskyřičné barvicí pásky AXR9

13.12.2018  Pryskyřičné barvicí pásky AXR9

AXR 9 pryskyřice je páska na pryskyřičné bázi určená pro potisk textilních etiket. AXR9 byla speciálně vyvinuta pro termotransferové tiskárny vybavené konvenční tiskovou hlavou. Nabízí vynikající kvalitu tisku všech typů čárových kódů, ale také velmi malých textů, velkých znaků či log a to i při velmi vysoké hodnotě sytosti tisku. Tisk se navíc vyznačuje výraznou odolností proti otěru, oděru nebo různým rozpouštědlům. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Příslušenství k tiskárnám karet

12.12.2018  Příslušenství k tiskárnám karet

Nabízíme širokou škálu vysoce kvalitního, odolného a spolehlivého spotřebního materiálu (příslušenství k tiskárnám karet), která zahrnuje plastové karty, tiskové barvicí pásky, čistící sady, bezpečnostní overlaye či laminovací materiály. Výběr správného spotřebního materiálu je obzvláště důležitý a je dobré jej nepodceňovat. Kontaktujte naše obchodní oddělení, rádi vám poradíme s výběrem přesně dle vašich konkrétních požadavků, popřípadě navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte více.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...