Média a spotřební materiál pro IT - Nabídky

Identifikační média

28.5.2019  Identifikační média

Nabízíme několik druhů identifikačních médií:
- karty a příslušenství
- čipy
- náramky

Pro karty je možný jejich potisk (vaše logo, slogan aj.).
Všechna média jsou bezkontaktní.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Etikety a barvicí pásky do tiskáren

25.5.2019  Etikety a barvicí pásky do tiskáren

Nabízíme spotřební materiál pro tiskárny čárových kódů - etikety, barvicí pásky, plastové karty či RFID tagy. V naší nabídce naleznete etikety různých rozměrů a materiálů včetně možnosti rozsáhlé barevné škály a potisku. Kromě spotřebního materiálu zahrnuje naše produktové portfolio hardware i software z oblasti automatické identifikace, vše dle přání zákazníka k jeho maximální spokojenosti. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska Zebra Z 2300 - vosk

23.5.2019  Barvicí páska Zebra Z 2300 - vosk

Vosková barvicí páska Z 2300 od Zebry vyniká svou nízkou cenou a zároveň dobrou kvalitou tisku. Je vhodná především pro tisk standardně umístěných čárových kódů na obyčejný matný papír, avšak je možné ji použít na mnohé materiály – obyčejný matný papír (etikety, nekonečný pás), lesklý papír, PE (matný povrch PolyTrans). Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám navrhne řešení dle vaších požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky Zebra Z5100 - pryskyřice

16.5.2019  Barvicí pásky Zebra Z5100 - pryskyřice

Speciální pryskyřičná barvicí páska Z 5100 od Zebry je navržena pro prostředí těžkého průmyslu. Nabízí vysokou odolnost vůči různým chemickým látkám a zároveň vyniká vysokou intenzitou tisku. Hodí se zejména pro speciální typy materiálů jako lakovaný lesklý papír, PE (matný povrch PolyTrans, PE (lakovaný povrch) nebo Datapol. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených odborníků vám poradí s výběrem podle vašich konrétních požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska Zebra Z 4800 pryskyřice

13.5.2019  Barvicí páska Zebra Z 4800 pryskyřice

Pryskyřičná barvící páska Zebra Z 4800 poskytuje vysokou odolnost při tisku na různé typy etiket. Je vhodná pro tisk HIGH DENSITY kódů i grafiky při vysokém rozlišení. Rovněž je vysoce odolná při použití na venkovním prostředí a proti některým chemickým látkám. Tato barvicí páskase hodí na nejrůznější materiály – lakovaný lesklý papír, PE (matný povrch PolyTrans, PE (lakovaný povrch), Datapol. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web. Náš tým vám poradí s výběrem!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zebra Z 3200 - vosk pryskyřice

9.5.2019  Zebra Z 3200 - vosk pryskyřice

Barvicí páska Z 3200 vosk-pryskyřice zajišťuje dlouhotrvající tiskovou kvalitu a životnost s odolností vůči některým chemickým látkám. Je uzpůsobená pro použití především v těžkém průmyslu. Páska Z3200 se vyznačuje velice ostrým a jasně čitelným tiskem i při použití malých fontů a grafiky. Je vhodná na různé materiály – od obyčejného matného papíru (etikety, nekonečný pás), přes lakovaný lesklý papír, PE (matný povrch PolyTrans), PE (lakovaný povrch) až po Datapol. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky Zebra Z 2100 - vosk

3.5.2019  Barvicí pásky Zebra Z 2100 - vosk

Barvicí páska Zebra Z 2100 vosk je charakteristická svou vynikající tiskovou kvalitou při tisku jak standardně umístěných čárových kódů, tak i kódů různě otočených a umístěných na etiketách a jiných médiích. Nízká teplota při tisku je výborná pro tisk vysokou rychlostí - až 305 mm/s. Z 2100 je nejvíce rozšířenou a nejprodávanější variantou voskové barvící pásky. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky Zebra Z 5095 - pryskyřice

2.5.2019  Barvicí pásky Zebra Z 5095 - pryskyřice

Nabízíme barvicí pásku Zebra Z 5095 - pryskyřice, která vyniká mimořádnou tiskovou kvalitou, pevností i chemickou odolností na různých typech materiálů. Rovněž umožňuje tisk s nižší teplotou než jiné pryskyřičné pásky. Je vhodná pro tisk high density kódů a grafiky při vysokém rozlišení. Páska Zebra Z 5095 se hodí pro tisk na mnohé materiály – lakovaný lesklý papír, PE (matný povrch) PolyTrans, PE (lakovaný povrch) nebo Datapol. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska APR6 vosk/pryskyřice

28.4.2019  Barvicí páska APR6 vosk/pryskyřice

APR6 vosk-pryskyřičná barvicí páska přináší vysokou výkonnost a multikompatibilitu s podklady. Díky této univerzálnosti může být využita pro mnoho tiskových aplikací. Poskytuje vynikající kvalitu tisku všech druhů čárových kódů, velmi malých textů, velkých znaků i log při stupni sytosti přes 2.1 (ODR). Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených odborníků vám poradí s výběrem podle vašich konkréních požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska KCPE - Pryskyřice

26.4.2019  Barvicí páska KCPE - Pryskyřice

KCPE je pryskyřičná termotransferová barvicí páska nabízející vysokou odolnost proti otěru i poškrábání. Páska je určená k potisku lesklých materiálů. Hodí se pro použití na výrobky s dlouhou životností i pro venkovní použití, pro automobilový průmysl, farmacii nebo chemický průmysl. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky AWR470 vosk

24.4.2019  Barvicí pásky AWR470 vosk

Vosková barvicí páska AWR 470 je určena pro běžné aplikace. Vyznačuje se výraznou sytostí tisku a zároveň vysokou citlivostí. Nabízí mimořádnou kvalitu tisku ukotvených čárových kódů, velmi malých textů, velkých znaků i log, a to při vysoké hodnotě sytosti tisku. AWR470 je vybavena unikátní ochrannou vrstvou „backcoating“ zaručující jedinečnou ochranu tiskové hlavy – zabraňuje drhnutí fólie a zvyšování elektrostatického napětí. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky AXR7+ pryskyřice

22.4.2019  Barvicí pásky AXR7+ pryskyřice

AXR 7+ (pryskyřice) je materiál přizpůsobený pro aplikace vyžadující vysoký stupeň kvality tisku a zároveň vysokou mechanickou odolnost. Tato páska nabízí vynikající kvalitu tisku všech typů čárových kódů, velmi malých textů, velkých znaků a log při velmi vysoké hodnotě sytosti tisku – až 1,7 (ODR). I tato barvicí páska je vybavena jedinečnou ochrannou vrstvou „backcoating“, která zajišťuje jedinečnou ochranu tiskové hlavy. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
RAM Mount - držáky na vaše zařízení

20.4.2019  RAM Mount - držáky na vaše zařízení

Nosiče/držáky RAM® Mounts představují jedinečné montážní řešení pro skenery, tablety, počítače, radiostanice či telefony montované na vozidlech. Inovativní design těchto držáků využívá patentovanou kouli opatřenou gumou, jež poskytuje vynikající držení a redukci vibrací. Držáky jsou odolné proti nárazu a přizpůsobí se každé situaci. Jsou vyráběny v USA a většina z nich je vybavena zárukou po celou dobu životnosti. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Příslušenství k tiskárnám karet

19.4.2019  Příslušenství k tiskárnám karet

V naší nabídce naleznete širokou škálu vysoce kvalitního, odolného a spolehlivého spotřebního materiálu (příslušenství k tiskárnám karet), která zahrnuje plastové karty, tiskové barvicí pásky, čistící sady, bezpečnostní overlaye či laminovací materiály. Výběr správného spotřebního materiálu je obzvláště důležitý a neměl by se podceňovat. Kontaktujte naše obchodní oddělení, rádi vám poradíme s výběrem přesně dle vašich konkrétních požadavků, případně navštivte naše webové stránky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pryskyřičné barvicí pásky AXR9

18.4.2019  Pryskyřičné barvicí pásky AXR9

AXR 9 je barvicí páska na pryskyřičné bázi určená pro potisk textilních etiket. Tato páska byla speciálně vyvinuta pro termotransferové tiskárny vybavené konvenční tiskovou hlavou. Poskytuje vynikající kvalitu tisku všech typů čárových kódů, velmi malých textů, velkých znaků či log, a to i při velmi vysoké hodnotě sytosti tisku. Tisk naví vyniká výraznou odolností proti otěru, oděru i různým rozpouštědlům. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...