Informační systémy - Nabídky

Dotykové panely

19.1.2018  Dotykové panely

Naším novým produktem, který využívá nové technologie projekce, jsou dotykové panely. Interaktivní informační dotykové panely, jako informační prvek, jsou určeny především do prostor, v nichž je nutná orientace. Uživatel pomocí dotykové interaktivní obrazovky dokáže získat požadovanou informaci orientaci v objektu. Jsou elegantního vzhledu, nabízejí variabilitu umístění a široké využití jako ideální prostředek komunikace. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: HANTON s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
Optimalizace IT infrastruktury

19.1.2018  Optimalizace IT infrastruktury

Věnujeme se optimalizaci IT infrastruktury pro firmy a podniky různé velikosti. Cílem optimalizace IT infrastruktury firem je snížení provozních nákladů, avšak zachování volnosti a efektivity naplňování obchodních cílů. V rámci optimalizace IT infrastruktury se zaměřujeme na správu počítačových sítí, správu serverů, správu komunikačních technologií, helpdesk, zabezpečení IT/IS či field support. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní aplikace ESO9 Profi

17.1.2018  Firemní aplikace ESO9 Profi

Vyvíjíme a dodáváme firemní aplikace ESO9 Profi pro střední a větší firmy. Firemní aplikace ESO9 Profi nabízí různé možnosti rozšíření a nastavení, které přesně odpovídají specifickým potřebám společností. V rámci firemní aplikace ESO9 Profi jsou již zahrnuty moduly účetnictví, evidence majetku, dopravy, servisu, pošty, datové schránky, mzdové a personální agendy a mnoho dalšího. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní informační systémy

15.1.2018  Firemní informační systémy

Vyvíjíme a implementujeme firemní informační systémy s jednoduchým a přehledným uživatelským prostředím. Firemní informační systémy dodáváme v různém provedení, jež odpovídá potřebám malých, středních i větších podniků. Námi vyvíjené firemní informační systémy jsou navrženy tak, aby zajistili zjednodušení a zefektivnění základních firemních procesů. Nabízíme i rozšíření o moduly účetnictví, evidence majetku, personalistiky, servisu, dopravy a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Podniková aplikace ESO9 Lite

14.1.2018  Podniková aplikace ESO9 Lite

Zaměřujeme se na podnikové aplikace ESO9 Lite pro menší firmy, které potřebují kvalitní a zároveň velmi jednoduchý a přehledný informační systém. Podniková aplikace ESO9 Lite je moderní softwarové prostředí využívající intranetové technologie. V základní verzi podniková aplikace ESO9 Lite obsahuje oblasti pro:
* Prodej nákup
* Sklad
* Účetnictví, Finance a Saldokonto
* Majetek
Podnikové aplikace ESO9 Lite však můžeme dále rozšířit o řešení pro mzdy, personalistiku, servis či dopravu.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Implementace firemních IT systémů

12.1.2018  Implementace firemních IT systémů

Specializujeme se na implementaci firemních IT systémů do organizací různého rozsahu. Implementace firemních IT systémů se zabývá vytvářením vhodných vazeb mezi jednotlivými informačními systémy a tím docílit celkového řešení IT systémů a aplikací. Naší metou je zvýšení efektivity a bezpečnosti Vašeho IT prostředí. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Informační systém metrologie

11.1.2018  Informační systém metrologie

Nabízíme komplexní služby v oblasti metrologie a systémů řízení kvality, z tohoto důvodu nesmí v našem rozsahu služeb chybět ani nabídka a implementace informačního systému. Informační systém metrologie QTREE-EM C/S je součástí produktové řady QTREE CAQ SYSTEMS a řeší evidenci a kalibraci měřidel. Pro více informací nás prosím kontaktujte, naši odborníci Vám velice rádi osvětlí detaily implementace. Jsme tady pro Vás!

Firma: KSQ, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Správa datového centra

8.1.2018  Správa datového centra

Nabízíme služby správy datového centra Vaší organizace. V rámci správy datového centra se plně staráme o Vaše výpočetní prostředí, zvyšujeme bezpečnost komunikace a efektivitu systému.
Správa datového centra zahrnuje:
* Správa záložních systémů
* Záloha a archivace dat
* Správa elektronické pošty
* Správa firewallů, antivirových a programů

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Podnikové aplikace ESO9

5.1.2018  Podnikové aplikace ESO9

Vyvíjíme a dodáváme podnikové aplikace ESO9 do firemního prostředí. Podnikové aplikace ESO9 stojí na třech technologických pilířích:
* Databázový server
* Aplikační server
* Software klient

Podnikové aplikace ESO9 jsou velmi přehledné s jednoduchým uživatelským prostředím. Nabízíme několik variant podnikových aplikací ESO9 v závislosti na velikosti firmy a rozsahu požadovaných aplikací. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Integrace informačních firemních systémů

1.1.2018  Integrace informačních firemních systémů

Zabýváme se integrací informačních firemních systémů na míru Vaší organizace. V rámci integrace informačních firemních systémů se zaměřujeme na vytvoření jednotlivých vazeb mezi informačními systémy a podnikovými aplikacemi. Naším cílem je zajistit optimální a efektivní firemní IT prostředí, které plně odpovídá požadavkům Vaší firmy.
Integrace informačních firemních systémů probíhá na třech úrovních:
* Integrace aplikací
* Integrace přístupů
* Integrace informací

Navštivte náš web!

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vývoj aplikací na zakázku

30.12.2017  Vývoj aplikací na zakázku

Zaměřujeme se na vývoj aplikací na zakázku pro využití ve firemním prostředí. Při vývoji aplikací na zakázku se především soustředíme na přehlednost a jednoduchost uživatelského prostředí a efektivní zpracování dat, které Vám poskytují optimální podporu při naplňování obchodních cílů. V rámci vývoje aplikací na zakázku již dlouhodobě pracujeme na našem produktu podnikových aplikací ESO9, které dodáváme v různých rozšířeních dle potřeb zákazníka. Více informací naleznete na našem webu.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...