Faxy, telefony a telefonní ústředny - Nabídky

Kamerové systémy

7.6.2018  Kamerové systémy

Bezpečnost Vaši a Vašeho majetku zabezpečíme kvalitními kamerovými systémy. Kamerové systémy jsou prevencí rizikových situací a plní důležitou součást bezpečnostní situace soukromých i komerčních prostor. Součástí kamerových systémů naší nabídky jsou analogové i IP kamery, dále pak záznamové zařízení a další důležité prvky, jako jsou například objektivy, kryty, zdroje, kabely, konektory a samozřejmě audiotelefony, videotelefony nebo el. zámky a další. Kontaktujte nás!

Firma: EXPLEO s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dveřní telefon

5.6.2018  Dveřní telefon

Dveřní telefon je ideálním řešením pro zjednodušení vstupu a zvýšení bezpečnosti Vaší budovy. Komunikátor je dodáván v moderním celonerezovém provedení, včetně zabudované bezpečnostní kamery a čtečky bezkontaktních karet pro zabezpečení budov.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Montáž IP videotelefonů

31.5.2018  Montáž IP videotelefonů

Realizujeme montáž IP videotelefonů. IP videotelefonní stanice umožňují propojení mezi venkovní jednotkou a počítačem, tabletem či mobilem. S IP videotelefonem zahájíte komunikaci s příchozím již přede dveřmi. IP videotelefony jsou vhodné pro firemní i domácí použití. Kontaktujte nás pro více informací. Naši odborníci vám doporučí řešení přesně pro vaše potřeby. Jsme tady pro vás!

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...