Faxy, telefony a telefonní ústředny - Nabídky

Montáž IP videotelefonů

18.9.2018  Montáž IP videotelefonů

Realizujeme montáž IP videotelefonů. IP videotelefonní stanice umožňují propojení mezi venkovní jednotkou a počítačem, tabletem či mobilem. S IP videotelefonem zahájíte komunikaci s příchozím již přede dveřmi. IP videotelefony jsou vhodné pro firemní i domácí použití. Kontaktujte nás pro více informací. Naši odborníci vám doporučí řešení přesně pro vaše potřeby. Jsme tady pro vás!

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...
Dveřní telefon

8.9.2018  Dveřní telefon

Dveřní telefon je ideálním řešením pro zjednodušení vstupu a zvýšení bezpečnosti Vaší budovy. Komunikátor je dodáván v moderním celonerezovém provedení, včetně zabudované bezpečnostní kamery a čtečky bezkontaktních karet pro zabezpečení budov.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Kamerové systémy

3.9.2018  Kamerové systémy

Bezpečnost Vaši a Vašeho majetku zabezpečíme kvalitními kamerovými systémy. Kamerové systémy jsou prevencí rizikových situací a plní důležitou součást bezpečnostní situace soukromých i komerčních prostor. Součástí kamerových systémů naší nabídky jsou analogové i IP kamery, dále pak záznamové zařízení a další důležité prvky, jako jsou například objektivy, kryty, zdroje, kabely, konektory a samozřejmě audiotelefony, videotelefony nebo el. zámky a další. Kontaktujte nás!

Firma: EXPLEO s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Telefon pro čisté prostory K-2000

22.8.2018  Telefon pro čisté prostory K-2000

Telefon do čistého prostoru zabezpečuje hlasovou komunikaci mezi místnostmi čistého prostoru i okolím. Je plochý, čistitelný a dezinfikovatelný běžnými prostředky a splňuje vysoké krytí IP65. Zařízení lze integrovat do panelu čistého prostoru o tloušťce 60 mm, nebo je možné instalovat na zeď.
- Dotyková klávesnice
- Hodiny
- Rychlé volby a emergency tlačítko
- Komunikace je možná buď po ethernetu (VoIP), nebo přes analogovou ústřednu.
Bližší informace na vyžádání.

Firma: LABOX spol.s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...