Bezdrátová komunikace - Nabídky

Snímač čárových kódů Honeywell 3820

21.1.2019  Snímač čárových kódů Honeywell 3820

Bezdrátový lineární snímač čárových kódů 3820 od Honeywellu s jedinečnou technologií Adaptus® Imaging Technology 5.0 a bezdrátovým Bluetooth připojením je dokonalým spojením výkonu a funkčnosti. Zařízení je také velmi odolné, a tím vhodné i pro náročnější uživatelské zacházení. Je vhodný pro použití především v maloobchodě a službách. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, náš tým certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem. Případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač čárových kódů Zebra DS457

21.1.2019  Snímač čárových kódů Zebra DS457

DS457 od Zebry je snímač 1D a 2D kódů se skvělou digitální zobrazovací technologií a poskytující vynikající rychlost snímání bez ohledu na to, zda jsou kódy tištěné na papírové etiketě, vyryty do produktu nebo zobrazeny na mobilním telefonu v digitální podobě. Díky jeho malým rozměrům se hodí do téměř veškerých prostor bez jakéhokoliv omezení. Všesměrový snímač s jasným centrálním bodem zajišťuje rychlé a přesné skenování i v tom nejjasnějším osvětlení. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů na prst Zebra RS5000

20.1.2019  Snímač kódů na prst Zebra RS5000

Snímač kódů na prst Zebra RS5000 umožňuje bleskurychlé snímání prakticky libovolných 1D a 2D kódů z blízka i ze vzdálenosti až 63,5 cm. Tento lehký, dokonale vyvážený malý snímač se nosí na jednom prstu, přičemž pracovníci mohou snadno přepínat mezi prací pravou a levou rukou. To umožňuje pohodlnou manipulaci s materiály, což zvyšuje produktivitu pracovníků a následně spokojenost zákazníků. Skener RS5000 se vyznačuje odolností i v nejnáročnějším prostředí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímače čárových kódů

19.1.2019  Snímače čárových kódů

Ať už potřebujete snímače čárových kódů s řadou funkcí pro vysoké zatížení, náročný provoz a intenzivní používání nebo cenově dostupný snímač pro malou firmu v nenáročném prostředí, mezi snímači čárového kódu z naší nabídky si vyberete takový, který bude v souladu s vašimi potřebami i rozpočtem. Nabízíme širokou škálu modelů vyhovujících různým potřebám vašich aplikací – s kabelem i bezdrátové. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Navrhneme vám řešení!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Magellan 9300i/9400i

19.1.2019  Pultový snímač Magellan 9300i/9400i

Vysoce výkonné vestavné pultové snímače Datalogic Magellan 9300i/9400i umí skenovat 1D i 2D kódy bez nutnosti směrové orientace jednotlivých položek. Díky možnosti nastavení výšky i velkým horizontálním a vertikálním oknům je jednoduché najít optimální polohu pro POS a samoobslužné pokladny, přičemž je zachován ergonomický komfort stojících i sedících pokladních. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým vyškolených odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka kódů Honeywell Xenon 1900

18.1.2019  Čtečka kódů Honeywell Xenon 1900

Ruční snímač čárových kódů Honeywell Xenon 1900 nabízí skvělý výkon, je spolehlivý a využitelný pro širokou škálu aplikací. Poskytuje vynikající snímání kódů a digitální skenování obrazu, navíc obsahuje revoluční dekódovací architekturu a vlastní senzor umožňující rozšířenou hloubku ostrosti, rychlejší čtení a lepší výkon skenování nekvalitních čárových kódů. Prostorově úsporný design a komponenty umístěné na jedné desce eliminují potřebu konektorů. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Datalogic Gryphon GPS4400 2D

17.1.2019  Snímač kódů Datalogic Gryphon GPS4400 2D

Prezentační snímač kódů Datalogic Gryphon I GPS4400 2D nabízí snímání malých, objemných i těžko manipulovatelných položek. Vzhledem k jeho velikosti je ideální do omezených prostor, možnost odstranění stojanu navíc dále snižuje celkové rozměry snímače. Mezi přednosti skeneru patří široký úhel snímání, vysoká odolnost vůči pohybu, skvělý čtecí výkon i patentovaná technologie „Green Spot“. Ta zvyšuje celkovou produktivitu a spokojenost zákazníků. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra TC55

17.1.2019  Mobilní terminál Zebra TC55

Zebra TC55 je dotykový mobilní počítač navržený přesně dle potřeb pracovníků v terénu. Toto malé a elegantní zařízení se podobá smartphonům, má však mnohem více funkcí napomáhající větší výkonnosti a produktivitě zaměstnanců. Má 4,3 palcový WVGA displej, který funguje i v případě, že je mokrý, a umí zachytit prakticky jakýkoliv typ dat pouhým stisknutím tlačítka. Obsahuje dva mikrofony, jež potlačí šum a zajistí čistý zvuk. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Datalogic PowerScan PBT9500-RT

16.1.2019  Snímač Datalogic PowerScan PBT9500-RT

Datalogic PowerScan PBT9500-RT je ruční snímač kódů s bezdrátovou technologií Bluetooth®. Robustní mechanika řady snímačů PowerScan Retail zajišťuje dlouhodobý a spolehlivý provoz v maloobchodních činnostech. Řada PowerScan Retail 9500 je jako první na trhu schopná přečíst digitální vodoznaky včetně čárových kódů Digimarc®. Tato aplikace výrazně snižuje čas strávený u pokladen, neboť položky mohou být skenovány rychleji bez nutnosti hledat čárový kód nebo zvedat objemné položky z vozíku.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic DS5100

16.1.2019  Stacionární snímač Datalogic DS5100

Datalogic DS5100 je flexibilní, výkonný a kompaktní laserový stacionární snímač, který přináší cenově výhodné řešení pro uspokojení potřeb identifikace automobilových, potravinářských, farmaceutických a dalších výrobních závodů. Skenery DS5100 nabízí kompletní a flexibilní portfolio včetně modelů středního (200 až 1000 mm) a dlouhého (300 až 1400 mm) dosahu a modelů lineárních či s oscilujícím zrcadlem s vynikajícím skenovacím výkonem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Datalogic Gryphon I 4400-HC 2D Series

15.1.2019  Datalogic Gryphon I 4400-HC 2D Series

Datalogic Gryphon™ I 4400-HC 2D Series (Health Care) jsou vysoce výkonné a všestranně použitelné snímače vybavené řadou moderních technologií. Jsou schopny číst prakticky všechnu 1D a 2D symboliku a zachytit symboly až do velikosti formátu A5. Snímače Datalogic Gryphon I 4400-HC 2D Series jsou dostupné v následujících konfiguracích: Gryphon I GD4400-HC 2D, Gryphon I GM4400-HC 2D a Gryphon I GBT4400-HC 2D. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Skener Datalogic Gryphon I GD4500 2D

14.1.2019  Skener Datalogic Gryphon I GD4500 2D

Snímač kódů Datalogic Gryphon I GD4500 2D se vyznačuje elegantním designem, bezkonkurenční ergonomií a megapixelovým snímačem s 2D technologií zajišťující výjimečný výkon. Snímač s technologií snímání pohybu Motionix™ je ideální jak pro ruční, tak prezentační skenování. Tato technologie detekuje přirozené akce pracovníka a automaticky přepíná snímač do požadovaného režimu skenování. Gryphon I GD4500 2D přečte všechny běžné 1D a 2D kódy, poštovní a složené kódy i kódy Digimarc.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminály

14.1.2019  Mobilní terminály

Nabízíme mobilní terminály pro mobilní sběr a zpracování dat. Vkládání dat může být prováděno pomocí dotykového displeje, klávesnice či vestavěného snímače. Terminály vynikají robustností i odolností a jsou využívány především v oblastech skladování, maloobchodě, pro sběr dat a komunikaci mobilních pracovníků. Naše nabídka zahrnuje špičkové terminály od předních světových výrobců jako je Datalogic, Zebra či Honeywell. Pro více informací navštivte náš web nebo kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Široká nabídka bezdrátových sítí

13.1.2019  Široká nabídka bezdrátových sítí

Bezdrátová technologie dnes představuje opravdu velmi dostupné a spolehlivé řešení. Bezdrátová zařízení poskytují denní práci větší volnost a flexibilitu umožňující vyšší produktivitu práce a efektivitu. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Intermec CN70/CN70e

13.1.2019  Mobilní terminál Intermec CN70/CN70e

Mobilní terminál Intermec CN70/CN70e vyhovuje preferencím a potřebám IT a je optimalizován pro mobilní pracovní prostředí, kde je nutná síla a výkon v kompaktní podobě. CN70e disponuje stejným výkonem jako CN70, ale liší se větší klávesnicí. Je tedy vhodný pro dodávkové služby, kdy pracovníci nosí rukavice, nebo práce, kdy je nutné zadávat větší množství vstupních dat. Navíc je možné je používat i v prostředí s nebezpečím výbuchu a v extrémním počasí. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...