Bezdrátová komunikace - Nabídky

Čtečka kódů Zebra DS3608-HD/DS3678-HD

17.6.2019  Čtečka kódů Zebra DS3608-HD/DS3678-HD

Zebra DS3608-HD/DS3678-HD je prakticky nezničitelný ultra odolný snímač kódů s napájecím kabelem nebo akumulátorem, který je připravený i do těch nejtvrdších podmínek jaké jsou např. u výrobních linek elektroniky nebo ve zdravotnických zařízeních. Dokáže bleskurychle zachytit všechny 1D a 2D kódy s různou velikostí, hustotou i kvalitou (špinavé, poškozené nebo špatně vytištěné) ať už vytištěné nebo zobrazené na monitorech tabletů či smartphonů. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Datalogic Magellan 3450VSi

17.6.2019  Snímač Datalogic Magellan 3450VSi

Pultový snímač Datalogic Magellan 3450VSi nabízí vynikající výkon skenování 1D a 2D kódů, ať už tištěných nebo zobrazených na mobilních zařízeních, bezkonkurenční spolehlivost a všestrannost. Vylepšený hardware i software umožňují výrazné snížení jasu při současném zlepšení výkonnosti a čtecí rychlosti. Snímač má větší a více intuitivní skenovací zónu pro efektivnější a pohodlnější skenování. Pultový skener Magellan 3450VSi nalezne využití především v maloobchodě. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminály Zebra

17.6.2019  Mobilní terminály Zebra

Nabízíme širokou nabídku mobilních terminálů od společnosti Zebra! Zebra se řadí mezi leadery v oblasti komunikace a po spojení se společností Symbol zaujímá přední místa i v oblasti automatické identifikace. Zebra dokáže nabídnout komplexní řešení infrastruktury od bodu získání dat z čárového kódu až po jejich dodání do místa zpracování. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem vhodného zařízení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic Matrix 220

16.6.2019  Stacionární snímač Datalogic Matrix 220

Stacionární 2D snímač Datalogic Matrix 220 je kompaktní, vysoce výkonné a flexibilní zařízení vhodné pro čtení DPM kódů. Inovativní osvětlovací a zaměřovací technologie spolu s 1,2MP senzorem zaručují spolehlivý výkon v široké škále aplikací. Snímač nabízí jednoduché použití, a to především díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní, konfiguračnímu softwaru DL.CODE, barevným kontrolkám a tlačítku X-Press. Snímač zajistí spolehlivý provoz i ve vysokorychlostních a náročných průmyslových aplikacích.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell CK71

16.6.2019  Mobilní terminál Honeywell CK71

Mobilní terminál Honeywell CK71 nabízí skutečné řešení bez kompromisů. Je menší a lehčí než ostatní zařízení stejné třídy a je optimalizován pro skladové i distribuční prostředí s průmyslovými materiály. Přináší perfektní rovnováhu mezi robustností a pracovním cyklem spolu s funkcemi, jež poskytují flexibilitu a hbitost i v extrémních podmínkách. Terminál CK71 nalezne využití především v distribučních a logistických centrech či ve výrobě. Pro více informací nás kontaktujte, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Magellan 3550HSi

16.6.2019  Pultový snímač Magellan 3550HSi

Pultový snímač Datalogic Magellan 3550HSi nabízí vynikající výkon, bezkonkurenční spolehlivost a všestrannost v kompaktním zařízení. Špičkový výkon snímání 1D, 2D i Digimarc kódů - ať už vytištěných nebo zobrazených na displeji mobilních zařízení - přináší vyšší produktivitu. Rychlost snímání, velké zachycovací pole a rozšířené zobrazovací schopnosti umožňují bezproblémové skenování široké škály čárových kódů, a to i obtížně čitelných. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952h

15.6.2019  Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952h

Bezdrátový snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952h přináší špičkový výkon a odolnost pro zvýšení produktivity zdravotníků a kvalitnější péči o pacienty. Snímač bez problému zachytí i obtížně čitelné nebo poškozené 1D a 2D kódy, čímž usnadňuje a urychluje proces ověření totožnosti pacienta. Bezdrátové provedení poskytuje větší flexibilitu a svobodu pohybu pracovníků při poskytování zdravotnické péče. Snímač je odolný vůči působení dezinfekčních prostředků. Pro více informací navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell CN51

15.6.2019  Mobilní terminál Honeywell CN51

Mobilní terminál Honeywell CN51 je univerzální zařízení, které umožňuje výběr mezi operačními systémy Windows a Android. Je vybaven dvoujádrovým 1,5 GHz procesorem, pamětí 1 GB RAM a 16 GB Flash a byl navržen pro zajištění nejlepší uživatelské zkušenosti. Nabízí velký vícedotykový displej dobře čitelný i venku, díky němuž není potřeba příliš „scrolovat“ obrazovku. To zvyšuje produktivitu práce - velký displej je pohodlnější pro zachycování podpisů. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač konektivity Datalogic SC5000

15.6.2019  Snímač konektivity Datalogic SC5000

Snímač konektivity Datalogic SC5000 je vysoce výkonný průmyslový kontroler určený pro všesměrové a vícestranné snímací tunely. Usnadňuje instalaci komplexních tunelů a umožňuje integrovat laserová zařízení, 2D imagery a snímače pro měření objektů. Datalogic SC5000 nabízí všechny nástroje potřebné pro rychlou údržbu snímacího tunelu a sledování výkonu a stavu systému v reálném čase. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, náš tým vyškolených odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka kódů Zebra DS3608-DP/DS3678-DP

14.6.2019  Čtečka kódů Zebra DS3608-DP/DS3678-DP

Ultra odolná čtečka Zebra DS3608-DP/DS3678-DP se vyznačuje bezkonkurenční robustní prakticky nezničitelnou konstrukcí, výjimečným snímacím výkonem a snadnou ovladatelností. Bez ohledu na velikost, povrch, hustotu nebo kontrast snímá rovněž tzv. DPM (Direct Part Marking) kódy vzniklé bodovým značením, inkoustovým značením, laserovým značením, chemickým značením či tepelným postřikem. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Automatická identifikace, čárové kódy

14.6.2019  Automatická identifikace, čárové kódy

Již od roku 1992 pomáháme zákazníkům zvýšit produktivitu v oblastech výroby, skladového hospodářství, obchodu a administrativy pomocí zařízení na čárové kódy, RFID a integrací SW. Nabízíme kompletní řešení pro automatickou identifikaci: hardware, software, spotřební materiál, servis. Našimi partnery jsou renomovaní výrobci zařízení na čárové kódy: Datalogic, Zebra, Honeywell, Datasensor, Datamax, Armor. Pro kompletní produktové portfolio navštivte náš web, případně nás kontaktujte. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prezentační snímač Magellan 1100i

14.6.2019  Prezentační snímač Magellan 1100i

Výkonný pultový prezentační snímač pro širokou škálu aplikací Datalogic Magellan 1100i je díky kompaktnímu a ergonomickému designu možné použít jak pro hands-free, tak pro ruční snímání. Nejnovější digitální technologie umožňuje spolehlivé a rychlé snímání 1D a 2D kódů i deaktivaci bezpečnostních EAS tagů. Snímač je navíc vybaven technologií Datalogic Green Spot pro vizuální zpětnou vazbu správného načtení kódu. Kontaktujte naše obchodní oddělení, náš tým vyškolených odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952g

13.6.2019  Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952g

Bezdrátový snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952g pomáhá díky rychlému a přesnému skenování a zvýšené flexibilitě předcházet ztraceným tržbám, kdy zákazníci kvůli dlouhé frontě opustí prodejnu bez nákupu. Snímač dokáže snadno zachytit jak tištěné, tak elektronické 1D a 2D kódy, a to i když jsou obtížně čitelné nebo poškozené. Umožňuje také snímání z dálky, čímž usnadňuje práci pracovníkům u pokladen. Xenon XP1952g je určen především do maloobchodů.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Xenon 1900h Color

12.6.2019  Snímač kódů Honeywell Xenon 1900h Color

Ruční snímač čárových a 2D kódů Honeywell Xenon 1900h Color je navržený speciálně pro zdravotnictví. Je vybaven technologií ColorFusion umožňující barevné zobrazování, a pracovníci tak mohou skenovat i vysoce kontrastní barevné čárové kódy, které byly dříve nečitelné. Čtečka kódů Xenon 1900h Color navíc disponuje dezinfekčním krytem odolným vůči škodlivým účinkům drsných čisticích prostředků, a minimalizuje tak šíření infekčních chorob. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka kódů Intermec SF61B

12.6.2019  Čtečka kódů Intermec SF61B

Intermec SF61B je čtečka kódů pro všeobecné použití navržená tak, aby umožňovala vysoce mobilním pracovníkům efektivní skenování kódů. Pomocí bezdrátového připojení Bluetooth ji můžete snadno spojit se smartphony s iOS, Android či Windows. Díky systému rychlého magnetického přichycení a uvolnění čtečky mohou pracovníci plnit úkoly týkající se sběru dat ještě efektivněji, bezpečněji a hbitěji než kdy dříve. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...