Bezdrátová komunikace - Nabídky

Stacionární snímač Datalogic DS2100N-2K

21.3.2019  Stacionární snímač Datalogic DS2100N-2K

Kompaktní laserový stacionární snímač kódů Datalogic DS2100N-2K je k dispozici v různých modelech komunikačních protokolů – PROFINET, EtherNet/IP či Ethernet TCP/IP. Přes PROFINET jej můžete nakonfigurovat pomocí modulární struktury obsažené v souboru GSDML, přičemž parametry obsažené v tomto souboru umožňují automatickou konfiguraci v případě selhání či výměny zařízení. Pro více informací navštivte náš web nebo kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým certifikovaných odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů na prst Honeywell 8680i

21.3.2019  Snímač kódů na prst Honeywell 8680i

Kompaktní, vysoce výkonný, bezdrátový hands-free snímač kódů na prst Honeywell 8680i pomáhá zvýšit efektivitu práce. Tento ergonomický model eliminuje zbytečný pohyb díky neustálému skenování, čímž zvyšuje efektivitu pracovních toků s velkým objemem snímaných položek, jako například třídění, vychystávání, balení nebo výdej zboží. Skener 8680i je k dispozici ve standardní verzi vhodné pro jednoduchý sběr dat přes Bluetooth a pokročilé verzi pro samostatné operace v řízených pracovních postupech.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell Dolphin 6110

21.3.2019  Mobilní terminál Honeywell Dolphin 6110

Spolehlivý mobilní terminál Honeywell Dolphin 6110 umožňuje pokročilý sběr dat a navzdory svému zevnějšku je navržen tak, aby vydržel i velmi náročné podmínky. Třída krytí IP54 zajišťuje odolnost proti působení prachu, nečistot, stříkající vodě i nechtěným pádům na beton z výšky až 1,2 m. Dolphin 6110 nabízí pokročilé schopnosti, včetně snímání 1D a 2D kódů, digitálního skenování obrazu nebo inteligentního zachycení podpisů. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Xenon 1900 Color

20.3.2019  Snímač kódů Honeywell Xenon 1900 Color

Snímač 1D kódů Honeywell Xenon 1900 Color přináší zcela nové možnosti – čtení barevných čárových kódů, které byly dříve nečitelné. Design snímače je odolnější a šetří místo. Spolehlivější konstrukce s menším počtem komponentů snižuje časové prostoje a zlepšuje provozuschopnost. Ergonomický tvar skeneru usnadňuje práci a snadno padne téměř do každé ruky, což umožňuje efektivnější pracovní postupy a zvýšení produktivity. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chytré kamery Datalogic T2x Series

20.3.2019  Chytré kamery Datalogic T2x Series

Inteligentní kamery Datalogic T2x Series jsou samostatné, univerzální, průmyslové systémy strojového vidění, které umožňují mimořádnou flexibilitu v programování. Tyto kamery vyhovují všem požadavkům zákazníka, neboť přinášejí nejnovější technologie nejen v úrovni výkonu, ale i ve své velikosti a ceně. Chytré kamery T2x jsou vybaveny připojením k síti out-of-box (Ethernet/IP, TCP/IP, Modbus a OPC), 10/100 Ethernet portem, RS-232 sériovým portem a volitelně připojením I/O (NPN nebo PNP).

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezbateriová čtečka Honeywell 1902g-bf

19.3.2019  Bezbateriová čtečka Honeywell 1902g-bf

Čtečka kódů Honeywell Xenon 1902g-bf je vybavena nejnovější technologií „battery free“. Tato technologie úplně eliminuje potřebu baterie a nahrazuje ji tzv. superkapacitory, které jsou schopny dosáhnout plného nabití za méně než 2 minuty pomocí USB portu a méně než 30 sekund při použití napájecího USB portu nebo externího adaptéru na stěnu. Zařízení poté obvykle vydrží alespoň 450 skenů bez dobíjení. Bez baterie odpadají běžné potíže s údržbou a čtečka je lehčí a šetrnější k životnímu prostředí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminály Datalogic SH15/SH21

19.3.2019  Mobilní terminály Datalogic SH15/SH21

Mobilní terminály Datalogic SH15/SH21 Blackline se hodí i do nejnáročnějších podmínek. Terminál SH15 zvyšuje produktivitu pracovníků tím, že snižuje počet chyb vznikajících při příjmu, vychystávání, přepravě či expedici zboží. Model SH21 umožňuje vysokou míru interakce mezi operátory a stroji a nabízí uživatelům možnosti otevřít si technické výkresy, pracovní postupy nebo videa. Oba modely vyhovují různým prostorovým či montážním omezením. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka kódů Datalogic PowerScan PBT9300

19.3.2019  Čtečka kódů Datalogic PowerScan PBT9300

Průmyslová čtečka kódů Datalogic PowerScan PBT9300 byla navržena a konstruována tak, aby odolala i těm nejtvrdším podmínkám v náročných aplikacích. V kombinaci s mimořádným čtecím výkonem a přesností nabízí tato čtečka vynikající spolehlivost. Skener vybaven standardní bezdrátovou technologií Bluetooth® 3,0 s dosahem až 100 m v otevřeném prostoru a nalezne využití ve skladech, výrobě, logistických i distribučních centrech. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminály Honeywell CN75/CN75e

18.3.2019  Mobilní terminály Honeywell CN75/CN75e

Mobilní terminály Honeywell CN75 a CN75e jsou speciálně navrženy pro mobilní pracovníky, kteří vyžadují špičkový výkon a spolehlivost v kompaktním tvaru. Mobilní terminál CN75 nabízí ideální rovnováhu mezi robustností, pracovním cyklem a ergonomií, a poskytuje tak bezkonkurenční všestrannost. Zařízení CN75e nabízí srovnatelný výkon, avšak s větší klávesnicí ideální do prostředí, kde pracovníci nosí rukavice či mají více aplikací náročných na zadávání dat. Pro více informací nás kontaktujte!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic DX8210

17.3.2019  Stacionární snímač Datalogic DX8210

Laserový stacionární snímač kódů Datalogic DX8210 poskytuje vynikající čtecí výkon a zároveň snadné používání. Unikátní konstrukce přináší all-in-one řešení pro všesměrové snímání, a dokáže tak načítat z libovolné pozice pásu. Vysoká rychlost skenování (2000 snímků za sekundu) umožňuje bezproblémově pracovat na vysokorychlostním dopravníku pro sériovou výrobu. Zároveň umožňuje nesrovnatelně snadnou instalaci a jednoduché použití, během několika minut po instalaci je zařízení připraveno k práci.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell XP 1932g

17.3.2019  Snímač kódů Honeywell XP 1932g

Bezdrátový snímač kódů Honeywell XP 1932g nabízí mimořádný výkon a odolnost zajišťující vyšší produktivitu zaměstnanců a maximální provozní dobu. Díky osvědčené zobrazovací technologii Adaptus dokáže snadno zachytit 1D i 2D kódy, a to i poškozené či obtížně čitelné. Snímač je rovněž optimalizován pro snímání jak tištěných, tak digitálních kódů. Tyto vlastnosti spolu s baterií, která vydrží celou směnu, pomáhají eliminovat zbytečné pohyby a prostoje. Snímač je dostupný i v "battery-free" verzi.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic Matrix 450N

16.3.2019  Stacionární snímač Datalogic Matrix 450N

Špičkový průmyslový stacionární snímač Datalogic Matrix 450N je určený pro logistické aplikace. Díky 5 milionům pixelů zachycených 15 krát za sekundu umožňuje fungovat v řadě náročných aplikací, které nikdy dříve nebyly pokryty 2D imagerem. Rovněž dokonale splňuje požadavky na automatizovanou a ruční manipulaci s materiálem. Díky jedinečné rychlosti skenování při velmi vysokém rozlišení a silnému iluminátoru představuje ideální řešení pro vysokorychlostní přepravu malých a středních dopravníků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell Thor VM3

16.3.2019  Mobilní terminál Honeywell Thor VM3

Mobilní terminál Honeywell Thor VM3 nabízí průlomové funkce pro maximalizaci kapitálových investic a eliminaci prostojů. Funkce Smart Dock přináší okamžité úspory nákladů na podporu a údržbu, a zároveň maximalizuje efektivitu tím, že umožňuje pracovníkům dynamicky přemístit počítač při změně pracovní zátěže. Vyměnitelný čelní panel minimalizuje náklady na náhradní díly, a současně šetří čas a náklady na údržbu, jelikož umožňuje jednoduchou opravu nejčastěji opotřebovávaných součástí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezdrátová síť Zebra NX 5500

16.3.2019  Bezdrátová síť Zebra NX 5500

Bezdrátová síť Zebra NX 5500 přináší vynikající rychlost, bezpečnost, spolehlivost a flexibilitu pro středně velké podniky, které poskytují komplexní správu a řízení až 512 síťových prvků prostřednictvím jediného zařízení. Celá síťová infrastruktura je natolik inteligentní, maximálně rychlá i propustná, že eliminuje přetížení a zpoždění provozu díky centralizovanému regulátoru. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell Dolphin CT40

15.3.2019  Mobilní terminál Honeywell Dolphin CT40

Honeywell Dolphin CT40 je lehký a ergonomický mobilní terminál, který pomáhá zvýšit produktivitu pracovníků a zároveň minimalizovat jejich únavu. Dolphin CT40 představuje vysoce integrované řešení pro mobilní pracovníky a maloobchodní prostředí. Terminál nabízí všechny potřebné nástroje pro zvládnutí každodenních úkolů v podniku – od prodejny a kanceláří až po méně náročné logistické služby a dodávky. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...