Počítače a telekomunikace - Nabídky

Servisní centrum výpočetní techniky

9.12.2018  Servisní centrum výpočetní techniky

Velice rádi bychom Vám nabídli profesionální služby servisního centra zaměřeného na výpočetní techniku. Zajistíme kvalitní a rychlé servisní služby výpočetní techniky s pokrytím po celé ČR. Máme dlouholeté zkušenosti, odborné znalosti, jsme rychlí a zároveň důslední, a jsme tady pro Vás. Kontaktujte nás prostřednictvím on-line formuláře, kde popíšete stav zařízení a Vaše požadavky. Samozřejmostí naší práce je záruka na všechny opravy.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell CK3

8.12.2018  Mobilní terminál Honeywell CK3

Mobilní terminál CK3 od Honeywellu je další z řady robustních zařízení s ergonomickým designem a nadstandardní výbavou. Přináší vlastnosti a výkon operačního systému Windows® Mobile 6.1 Classic Edition, Microprocessor: Intel® XScale PXA270/520 MHz, RAM: 128 MB, provozní teploty: -10 ºC až 50 ºC, 3,5" barevný LCD display, WifI 802.11a/b/g a Bluetooth. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Datalogic Magellan3200VSi

8.12.2018  Pultový snímač Datalogic Magellan3200VSi

Pultový prezentační snímač Magellan 3200VSi od Datalogicu přináší do místa prodeje s vysokým objemem skenování nejnovější zobrazovací technologii. Ta poskytuje skvělý čtecí výkon při skenování nečitelných i špatně vytištěných kódů a podporuje čárové i 2D kódy. Tím zajišťuje maximální produktivitu. Do snímače je možno jednoduše přidat nové funkce i po počáteční instalaci a zvýšit tak životnost či chránit investice do technologií společnosti. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náhradní díly pro notebooky

8.12.2018  Náhradní díly pro notebooky

Nejenže realizujeme profesionální opravy a servis IT, ale navíc si v našem internetovém obchodě můžete požadovaný náhradní díl na notebook zakoupit samostatně. Potřebujete náhradní díl na Váš notebook? Najeďte do našeho internetového obchodu, vyberte požadovanou značku a dále se řiďte velice intuitivní strukturou e-shopu. V případě, že si nejste jisti, zda si dokážete notebook opravit sami, kontaktujte nás, naši odborníci tak učiní v rekordním čase.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro správu úkolů

8.12.2018  Software pro správu úkolů

Software pro správu úkolů. Vyvíjíme a dodáváme software pro efektivní správu úkolů. Seznam všech úkolů nejdete na jednom místě a můžete ho velmi snadno spravovat. Systém Vás barevným rozlišováním upozorní na blížící se termíny. Ke každému úkolu můžete připojit libovolné množství příloh jako jsou obrázky, PDF dokumenty či soubory Microsoft Office. K úkolům lze zapisovat čas, který na nich řešitelé strávili, budete tak mít výkazy o vykonané činnosti nejen Vaší, ale zejména Vašich zaměstnanců.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Zebra LI3608-ER/LI3678-ER

7.12.2018  Snímač kódů Zebra LI3608-ER/LI3678-ER

Snímač kódů Zebra LI3608-ER/LI3678-ER přináší unikátní robustní design, nepřekonatelný výkon, nejlepší rozsah skenování a bezkonkurenční ovladatelnost. Pomáhá tak maximalizovat výkonnost vašich operací a produktivitu pracovníků. S nejdelším dekódovacím rozsahem (5 cm až 17 m) jsou tyto snímače navrženy pro použití ve všech průmyslových prostředích a podmínkách – sklady, výroba, dílny, kontejnerové sklady či chladírenské sklady.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zebra AP 8222 access point

7.12.2018  Zebra AP 8222 access point

Access point Zebra AP 8222 přináší elegantní design do maloobchodních prodejen, hotelů, škol i nemocnic. Tyto instituce a zařízení potřebují vysokorychlostní bezdrátové připojení nejen pro své zaměstnance, ale i zákazníky, studenty a pacienty, kteří očekávají vysoký výkon. V současnosti jsou aplikace stále náročnější a bohaté multimediální video hovory nahrazují hlasové hovory. Se zařízením Zebra AP 8222 můžete dodat spolehlivou rychlost pro prakticky jakýkoli počet mobilních zařízení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software ZMotif™ CardStudio™

7.12.2018  Software ZMotif™ CardStudio™

ZMotif™ CardStudio™ je software od společnosti Zebra určený pro tiskárny karet. Vyznačuje se jednoduchostí ovládání, přitom umožňuje navrhnout design karet na opravdu profesionální úrovni. Vytváříte-li jednoduchý či složitý design karet, CardStudio Vám nabízí verzi pro každou aplikaci ve třech různých edicích: Classic, Standard a Professional. Je optimalizován pro všechny tiskárny karet Zebra. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte naše webové stránky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dveřní telefon

7.12.2018  Dveřní telefon

Dveřní telefon je ideálním řešením pro zjednodušení vstupu a zvýšení bezpečnosti Vaší budovy. Komunikátor je dodáván v moderním celonerezovém provedení, včetně zabudované bezpečnostní kamery a čtečky bezkontaktních karet pro zabezpečení budov.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Hardwarové klíče Sentinel

7.12.2018  Hardwarové klíče Sentinel

Zabýváme se předcházením nezákonnému používání počítačových programů a dat. Věnujte pozornost prevenci zneužití duševního vlastnictví, nahlédněte do naší nabídky a popřemýšlejte nad efektivní ochranou dat prostřednictvím hardwarových klíčů Sentinel. Prevence má smysl! Kontaktujte naše odborníky pro více informací. Hardwarové klíče Sentinel vyřeší vaše problémy.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Servis a opravy IT po celé ČR

7.12.2018  Servis a opravy IT po celé ČR

Realizujeme kvalitní servis a opravy IT po celé ČR. Pokazil se Vám notebook, stolní počítač, tiskárna, záložní zdroj, nebo jiné IT zařízení? Obraťte se na nás! Naše servisní služby IT pokrývají celou ČR. Stačí vyplnit on-line objednávkový formulář, kde konkretizujete daný problém, poté Vás kontaktujeme a náš smluvní dopravce odveze poškozené zařízení k opravě. Navíc celý proces průběhu můžete sledovat on-line, a tak budete neustále v obraze, v jakém stádiu se Vaše zakázka nachází.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Intermec 6822

6.12.2018  Mobilní tiskárna etiket Intermec 6822

Mobilní tiskárna etiket Intermec 6822 je vhodná pro tisk účtenek, faktur, dokladů o převodech a dalších dokumentů pro účetní použití. Spolu s přenosnými počítači Intermec vytváří ideální prostředí pro zúčtování zakázek na cestě, zvláště ve službách typu PPL, kdy dodavatel doručuje objednávky přímo zákazníkům. Je možné zvolit si mezi přenosnou konfigurací nebo pevným připevněním tiskárny do vozidla. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Honeywell Enhanced Xenon 1902h

6.12.2018  Snímač Honeywell Enhanced Xenon 1902h

Snímač čárových kódů Enhanced Xenon 1902h od Honeywellu napomáhá zlepšovat celkový chod ve zdravotnických zařízeních (správa léčiv, identifikace pacientů apod.), čímž dochází ke zvýšení komfortu pacienta a zároveň ke zdokonalení jednotlivých pracovních postupů. Využívá zobrazovací technologii Adaptus™ pro citlivé čtení všech 1D, 2D a PDF kódů, včetně průhledných, poškozených a kódů s nízkým kontrastem. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Napájecí zdroj NZ06Rack

6.12.2018  Napájecí zdroj NZ06Rack

NZRack je zálohovaný regulovaný napájecí zdroj. Byl vyvinut s maximálním důrazem na spolehlivost a účinnost. Zdroj je řízen mikroprocesorem, který umožňuje monitorovat limitní stavy a předcházet tak poškození.

Výhody zdroje NZRack:
* Limitní stavy jsou zaznamenávány na server pomocí linky RS485
* Možnost záložního akumulátoru ve skříni zdroje
* Regulované výstupní napětí 3 – 15 VDC
* Zatížení výstupu až 5 A
* Možnost dvou LAN přípojek
* Ochrana proti přetížení

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Programový systém Atlas DMT

6.12.2018  Programový systém Atlas DMT

Grafický software Atlas DMT a jeho aplikace jsou ideálním řešením tvorby a aplikace digitálních modelů terénu. Programový systém Atlas DMT nabízí propracované aplikace pro využití v oblastech jako je projektování silnic a vodohospodářských staveb, dále pak k analýze ohrožení erozí, důlní a těžební činnosti, tvorbě map nebo monitorování zatopených oblastí. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...