Počítače a telekomunikace - Nabídky

Řada tiskáren etiket Zebra ZT200

16.3.2018  Řada tiskáren etiket Zebra ZT200

Společnost Zebra využila rozsáhlou zpětnou vazbu od zákazníků i zkušenosti s předchozími tiskárnami Stripe® a S4M™ a vytvořila řadu tiskáren ZT200. Tyto tiskárny jsou charakteristické svým elegantním a kompaktním provedením, bezproblémovým nastavením, intuitivním použitím a také jednoduchou údržbou a servisem. Pro více informací a kompletní portfolio tiskáren značky Zebra navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
ChargeBox – vždy ve spojení

16.3.2018  ChargeBox – vždy ve spojení

Realizujeme instalaci speciálních ChargeBoxů, pro nabíjení mobilních telefonů na veřejných místech. Požadavkem současnosti je být neustále ve spojení, přesto zákon schválnosti říká, že mobilní telefon vykazuje známy vybití, právě tehdy, když ho nejvíc potřebujete. Nezoufejte ChargeBox zajistí, aby už nikdy klienti školicích středisek, fitness center, restaurací a kaváren, nemuseli hledat provizorní řešení. ChargeBox zajistí, abyste byli ve spojení vždy, když potřebujete.

Firma: Deppo Group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řešení IT infrastruktury

16.3.2018  Řešení IT infrastruktury

Vyhledáváme a nabízíme optimální řešení IT infrastruktury přesně dle Vašich individuálních požadavků.
V rámci řešení IT infrastruktury se soustředíme na:
* Správu a optimalizaci počítačových sítí
* Správu serverů
* Help desk
* Zabezpečení IT/IS
* Field support

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra ZT400 Series

15.3.2018  Tiskárna etiket Zebra ZT400 Series

ZT400 je tiskárna etiket od Zebry, která vyniká především v rychlosti tisku, kvalitě tisku a možnostech připojení. Byla navržena pro jednoduché používání, nabízí intuitivní LCD uživatelské rozhraní a také snadné načítání. Je standardně dodávána s rozsáhlou sadou pokročilých funkcí zajišťujících, že tiskárna vždy vyhoví veškerým potřebám nyní i v budoucnu. Zebra ZT400 obsahuje inovativní operační systém Zebra’s Link-OS. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nabo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezdrátový snímač Zebra DS6878-SR

15.3.2018  Bezdrátový snímač Zebra DS6878-SR

Bezdrátový ruční snímač 1D kódů Zebra DS6878-SR dokáže zachytit všechny běžně používané kódy na klasických štítcích i na displejích mobilních telefonů. Tím umožňuje kompletní sběr dat. Dokáže mimořádně rychle zachytit i poškozené a nekvalitní kódy a dále obsahuje patent rychlé pulzní iluminace, který dodává světlo nutné k zachycení kódů v prakticky jakémkoliv typu osvětlení. Výsledkem je zvýšená produktivita. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka kódů Datalogic PowerScan PBT9300

15.3.2018  Čtečka kódů Datalogic PowerScan PBT9300

PowerScan PBT9300 od společnosti Datalogic je průmyslová čtečka kódů, která byla navržena a konstruována tak, aby odolala i těm nejtvrdším podmínkám v náročných aplikacích. V kombinaci s výjimečným čtecím výkonem a přesností nabízí vynikající spolehlivost. Tento laserový snímač je vybaven standardní bezdrátovou technologií Bluetooth® 3,0 s dosahem až 100 m v otevřeném prostoru a nalezne uplatnění ve skladech, výrobě, logistických i distribučních centrech. Pro více informací nás kontaktujte!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prezentační technika

15.3.2018  Prezentační technika

Nabízíme k pronájmu veškerou prezentační, projekční a audiovizuální techniku. Půjčujeme vybavení pro všechny kulturní, sportovní a společenské akce. Jsme specialisté v oboru a vybavíme vhodnou technikou kongresové haly, auly, sály, ale i jiné prostory.
Nabízíme projektory včetně objektivů a lamp, plátna, velkoplošné a LED obrazovky, interaktivní tabule, 3D projekční plochy, modulové obrazovky, ozvučení a kompletní příslušenství.
Pro podrobnější informace navštivte naše webové stránky.

Metalické a optické sítě

15.3.2018  Metalické a optické sítě

Zajistíme pro vás spolehlivý a rychlý přenos dat prostřednictvím datových metalických a optických sítí. Realizujeme komplexní servis od zjištění potřeb klienta, přípravy cenového rozsahu, až po předání plně funkční sítě. V oboru se pohybujeme již dlouhou dobu, máme mnoho praktických zkušeností a odborných znalostí. Konstatujte nás pro více informací, velice rádi vám vše podrobně vysvětlíme. Těšíme se na vaše dotazy.

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...
Chytré technologie pro práci i zábavu

15.3.2018  Chytré technologie pro práci i zábavu

Pokud si myslíte, že chytré technologie patří jen do práce a businessu, pak se podívejte do naší nabídky. Snažíme se neustále obohacovat naši nabídku a přinášet Vám pro radost i usnadnění práce ty nejnovější chytré technologie na našem trhu. Využívejte chytrých zařízení, pro ulehčení práce i zábavu. Nahlédněte do naší nabídky, neustále ji aktualizujeme.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Správa datového centra

15.3.2018  Správa datového centra

Nabízíme služby správy datového centra Vaší organizace. V rámci správy datového centra se plně staráme o Vaše výpočetní prostředí, zvyšujeme bezpečnost komunikace a efektivitu systému.
Správa datového centra zahrnuje:
* Správa záložních systémů
* Záloha a archivace dat
* Správa elektronické pošty
* Správa firewallů, antivirových a programů

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic Matrix 450N

14.3.2018  Stacionární snímač Datalogic Matrix 450N

Datalogic Matrix 450N je špičkový průmyslový stacionární snímač určený pro logistické aplikace. Díky 5 milionům pixelů zachycených 15 krát za sekundu umožňuje fungovat v řadě náročných aplikací, které nikdy předtím nebyly pokryty 2D imagerem. Také dokonale splňuje požadavky na automatizovanou a ruční manipulaci s materiálem. Díky mimořádné rychlosti skenování při velmi vysokém rozlišení a silnému iluminátoru je výborným řešením pro vysokorychlostní přepravu malých a středních dopravníků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell Dolphin CT50

14.3.2018  Mobilní terminál Honeywell Dolphin CT50

Honeywell Dolphin CT50 je mobilní terminál maximalizující efektivitu a možnosti sběru dat v podnikových aplikacích. S podporou operačních systémů Windows nebo Android uspokojí i náročné zákazníky, kteří pracují v terénu, a urychlí tak celkovou flexibilitu obchodních činností. Zároveň sníží celkové náklady na vlastnictví. Nejmodernější technologie usnadňují přenosy velkých souborů i vzdálený přístup k podnikovým aplikacím, což umožňuje efektivně řídit širokou škálu úkolů v rámci prodejního cyklu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
ChargeBox v kadeřnictví a kosmetice

14.3.2018  ChargeBox v kadeřnictví a kosmetice

Klientky Vám budou vděčné, až Vám nainstalujeme do Vaší provozovny speciální uzamykatelný box pro nabíjení mobilních telefonů. Zatímco se budou dámy oddávat plně Vašim profesionálním službám, jejich mobilní telefony budou bezpečně uzavřeny a nabíjeny v ChargeBoxu. Kadeřnictví, kosmetika, masáže atd. denně čelí problémům s vybitými telefony klientů a klientek. Nabízíme řešení v podobě ChargeBoxu nejen pro kadeřnické a kosmetické služby.

Firma: Deppo Group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Záchrana a obnova datových nosičů

14.3.2018  Záchrana a obnova datových nosičů

Zajistíme rychlou záchranu dat a obnovu dat z datových nosičů. Ztratili jste data na HDD, CD, DVD, USB, FLASH a nemůžete se k nim dostat? Kontaktujte nás! Zajistíme profesionální diagnostiku datového nosiče, a zachráníme Vaše data. Záchranou a obnovou datových nosičů se zabýváme již spousty let a můžeme s úspěchem dosvědčit opravdu nadprůměrnou úspěšnost. Navíc jsme schopni Vaše požadavky zpracovat expresně, tedy do 24 hodin!

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Powerbanky, záložní zdroje energie

14.3.2018  Powerbanky, záložní zdroje energie

Není nic nepříjemnějšího, než když Vám dojde „šťáva“. Ale na každý neduh se najde lék a ten, který nabízíme my, v podobě kvalitních powerbank a záložních zdrojů energie, nikdy nezklame. Kapacita je jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru powerbanky, nahlédněte do naší nabídky a vyberte si záložní zdroj energie přesně pro své vlastní potřeby. S námi, už Vám „šťáva“ nikdy nedojde.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...