Počítače a telekomunikace - Nabídky

Tiskárny plastových karet

19.6.2018  Tiskárny plastových karet

Nabízíme široký výběr tiskáren plastových karet od společnosti Zebra - od cenově výhodných tiskáren karet, výkonných tiskáren karet, bezpečnostních tiskáren karet až po retransferové tiskárny karet. Volitelné vybavení může zahrnovat možnost připojení do sítě ethernet, kódování čipových a rovněž magnetických karet či RFID karet standardu UHF Gen 2, nebo také laminaci pro zvýšení ochrany a životnosti karet. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka 1D a 2D kódů Intermec SR61XR

19.6.2018  Čtečka 1D a 2D kódů Intermec SR61XR

Průmyslový snímač kódů Intermec SR61XR je prvním kapesním skenerem na trhu s integrovanou zobrazovací technologií, díky níž je možné snímat kódy zblízka i z dálky, a to až do vzdálenosti 4,65 metru (50 stop). Kódy navíc mohou být skenovány vícenásobně a z různých úhlů. Stejně jako ostatní snímače z rodiny SR61, i SR61XR je velmi odolný a disponuje volitelnou bezdrátovou komunikací Bluetooth®. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell Thor VM1

19.6.2018  Mobilní terminál Honeywell Thor VM1

Mobilní terminál pro připevnění k vozíku Honeywell Thor VM1 poskytuje nebývalou flexibilitu a zároveň s ní přináší průlomovou produktivitu dodavatelského řetězce. Kombinace displeje o rozměrech 20,32 cm (8″) s průlomovými inovacemi přináší rychlou hodnotu pro vaše pracovní postupy. VM1 disponuje rychlým procesorem Atom Z530 s výkonem 1,6 GHz, bezdrátovým připojením WWAN, WLAN a Bluetooth® a podporuje operační systémy Microsoft® Windows CE 6.0 nebo WES 2009. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kontrastní senzory Datalogic TL46

19.6.2018  Kontrastní senzory Datalogic TL46

TL46 s RGB LED diodami od společnosti Datalogic jsou kontrastní senzory, které jsou dostupné ve 4 verzích. Základní verze TL46-W, standardní verze TL46-WL a TL46-WLF rozšířený o čtyřmístný displej a s nejpokročilejšími funkcemi jako spínací kmitočet 30 kHz. Disponují automatickým, ručním a dynamickým nastavením. Rozměry činí 31 mm x 81 mm x 58 mm a třída krytí IP67. Naleznou uplatnění v balicích, etiketovacích a tiskových strojích zejména v potravinářském, kosmetickém a farmaceutickém průmyslu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Návrh a realizace datových sítí

19.6.2018  Návrh a realizace datových sítí

Kvalitní datová síť je jedním z nejdůležitějších prvků prosperující firmy. Naším cílem je analyzovat potřeby firmy, zajistit návrh a samotnou realizaci datové sítě, tak aby plně vyhovovala všem potřebám vysoce funkční a odborně provedené datové sítě s ohledem na požadavek kvality a dlouhé životnosti. Pro více informací nás prosím kontaktujte, naši odborníci se s vámi velice rádi osobně setkají a předloží vám konkrétní návrhy řešení.

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...
Virtualizace statistik

19.6.2018  Virtualizace statistik

Virtualizace statistik. Nabízíme program, který Vám vypracovat přehledné statistiky obchodních případů. Umožňuje graficky velice kvalitně a přesně vizualizovat statistiku všech realizovaných obchodů. Díky statistikám budete mít vždy k dispozici aktuální a objektivní podklady a informace o tom, jak produktivita firmy klesá či stoupá pro Vaše další rozhodování. Kontaktujte nás pro více informací!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka čárových kódů Zebra DS4308-XD

18.6.2018  Čtečka čárových kódů Zebra DS4308-XD

Čtečka čárových kódů Zebra DS4308-XD je vybavena pokročilou technologií skenování, díky níž dokáže zachytit 1D a 2D kódy i přímé značky vytištěné na deskách plošných spojů a dalších komponentech. Špičková technologie zaměřování usnadňuje přesné zacílení i těch nejmenších a nejhustších čárových kódů. Mimořádnou hodnotu přináší schopnost skenovat i standardní čárové kódy vytištěné na papírových štítcích - získáte snímač, jenž dokáže provádět dvojnásobnou práci na výrobní lince i mimo ni.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Zebra GX420t

18.6.2018  Stolní tiskárna etiket Zebra GX420t

S cílem vyhovět požadavkům řady aplikací a prostředí je tiskárna etiket Zebra GX420t vybavena funkcemi jako pohyblivý senzor, rozlišení 203dpi, řezač či tisk bez podkladu. Tiskárna GX420t má úhledný kompaktní design a může se pochlubit velmi jednoduchým systémem výměny pásky. Tiskárna nalezne uplatnění ve zdravotnictví, maloobchodě, cestování, dodavatelském řetězci či poštovních službách. Pro více navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka kódů Datalogic PowerScan PM9100

17.6.2018  Čtečka kódů Datalogic PowerScan PM9100

Průmyslová čtečka PowerScan PM9100 přínaší do světa automatické identifikace inovativní technologii - zelený laserový systém pro získávání informací založený na průkopnickém miniaturizovaném skenovacím stroji s vynikající schopností dekódovat čárové kódy. Čtečka je vybavena exkluzivní technologií 3GL (3 zelené světlomety) pro vynikající zpětnou vazbu. Zařízení je založeno na technologii STAR Cordless System™ 2.0, což je úzkopásmový rádiový systém nabízející škálovatelná řešení. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic DS8110

17.6.2018  Stacionární snímač Datalogic DS8110

Stacionární snímač čárových kódů Datalogic DS8110 je schopný efektivně načítat kódy v jakýchkoliv provozních podmínkách. Je navržen pro uspokojení i nejnáročnějších aplikací v oblasti třídění zásilek a manipulace se zavazadly. Použitá technologie DST (Digital Signal Technology) představuje milník na trhu Auto -ID a skener DS8100 je proto schopný identifikovat i zdánlivě nečitelné kódy. Tato technologie pomáhá zajistit včasné každodenní zpracování dodávek. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell CK75

17.6.2018  Mobilní terminál Honeywell CK75

Mobilní terminál CK75 je lehčí a menší než ostatní produkty ve stejné třídě a je optimalizován pro skladové a distribuční prostředí s průmyslovými materiály. Nabízí idelání rovnováhu mezi robustností a pracovním cyklem spolu s funkcemi, jež umožňují hbitost a flexibilitu, a to i v extrémních podmínkách. S verzí Cold Storage obsahující ohřívač dotykové obrazovky a skenovacího okna může být využití mobilního počítače CK75 rozšířeno do chladírenského a mrazírenského prostředí. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový prezentační snímač Zebra MP7000

17.6.2018  Pultový prezentační snímač Zebra MP7000

Zebra MP7000 je pultový prezentační snímač, který snadno čte veškeré 1D a 2D kódy. Je vybaven funkcemi posouvající skenovací výkon na další úroveň. To umožňuje rychlejší skenování pokladních i nakupujících na samoobslužných pokladnách, a zvyšuje tak produktivitu pokladen, propustnost POS a zároveň také zlepšuje zkušenosti zákazníků. Zařízení poskytuje maximální provozní dobu i minimální spotřebu energie v jednoduchém designu s menším počtem dílů a součástí, čímž zajišťuje nižší celkové náklady.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
ChargeBox pro sportovní zařízení

17.6.2018  ChargeBox pro sportovní zařízení

Nabízíme speciální uzamykatelnou nabíječku na mobilní telefony ChargeBox, pro sportovní zařízení. Golfové kluby, fitness centra, aquaparky, cvičební studia a další sportovní zařízení se shodují v jednom, a to, že je stále více lidí, kteří se neustále zajímají o možnost nabít si někde mobilní telefon. Reakcí na tuto potřebu je ChargeBox, nabíječka pro nabíjení telefonů iPhone a telefony s konektory Micro USB a QuickCharge 3.0. Kontaktujte nás pro detailnější informace.

Firma: Deppo Group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Servis a opravy tabletů a smartphonů

17.6.2018  Servis a opravy tabletů a smartphonů

Zajištujeme profesionální pozáruční servis tabletů a smartphonů Samsung a Apple iPhone. Hledáte pozáruční servis na Váš tablet či smartphon? Už nehledejte, zajistíme kvalitní pozáruční servis a softwarovou podporu tabletů a smartphonů s dosahem po celé ČR. Stačí vyplnit on-line formulář na našich stránkách a pak už se o všechno postaráme. Odvezeme, opravíme a dovezeme zpět, kvalitně, rychle a levně!

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro time management

17.6.2018  Software pro time management

Software pro time management. Nabízíme software zaměřený na efektivní time management. Tento software Vám pomůže s plánováním času, obsahuje sadu postupů, doporučení a nástrojů pro plánování schůzek a úkolů, a využívá je tak, abyste docílili zvýšení efektivnosti využití času. V kalendáři lze samozřejmě sdílet události a úkoly s kolegy. Více informací najdete na našich webových stránkách!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...