Počítače a telekomunikace - Nabídky

Snímač kódů na prst Zebra RS5000

17.9.2018  Snímač kódů na prst Zebra RS5000

Snímač kódů na prst Zebra RS5000 umožňuje bleskurychlé snímání prakticky libovolných 1D a 2D kódů z blízka i ze vzdálenosti až 63,5 cm. Tento lehký, dokonale vyvážený malý snímač se nosí na jednom prstu, přičemž pracovníci mohou snadno přepínat mezi prací pravou a levou rukou. To umožňuje pohodlnou manipulaci s materiály, což zvyšuje produktivitu pracovníků a následně spokojenost zákazníků. Skener RS5000 se vyznačuje odolností i v nejnáročnějším prostředí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Orbit 7120/CG 7180

17.9.2018  Snímač kódů Honeywell Orbit 7120/CG 7180

Honeywell Orbit 7120/CG 7180 je pultový snímač čárových kódů poskytující všestrannost skenování pro obchodníky, kteří hledají cenově dostupné, elegantní a inovativní řešení v maloobchodních aplikacích. Jeho kompaktnost, lehkost i odolnost maximalizuje spokojenost zákazníků a efektivitu zaměstnanců díky možnosti skenování objemných předmětů, rychlosti skenování 1120 snímků za sekundu. Dále také možnosti naklonění snímací hlavy až do rozsahu 30°. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
BarTender - SW pro návrh a tisk etiket

17.9.2018  BarTender - SW pro návrh a tisk etiket

Nabízíme softwarovou aplikaci BarTender pro tisk etiket, štítků a RFID tagů podporující jak laserové, tak i termotransferové tiskárny. Pokročilá integrace, rozšířené možnosti správy tiskáren a pokročilé funkce zabezpečení jsou jen některé z příkladů výhod, jež vám tento softwarový balík pro tisk etiket přinese. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám navrhne řešení dle vašich konkrétních požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska Zebra Z 2300 - vosk

17.9.2018  Barvicí páska Zebra Z 2300 - vosk

Vosková barvicí páska Z 2300 od Zebry vyniká svou nízkou cenou a dobrou kvalitou tisku. Hodí se především pro tisk na obyčejný matný papír, je však vhodná pro tisk standardně umístěných čárových kódů a je možné ji použít na mnohé materiály – obyčejný matný papír (etikety, nekonečný pás), lesklý papír, PE (matný povrch PolyTrans). Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám navrhne řešení dle vaších požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řízení firemních procesů

17.9.2018  Řízení firemních procesů

Řízení firemních procesů. Poskytujeme software pro efektivní řízení firemních procesů. Software 1CLICK nabízí komplexní služby zákaznické podpory, aplikačního hostingu, analýzy a tvorby procesů včetně uživatelských školení. Více informací naleznete na našich webových stránkách. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte oslovit!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Identifikační média

17.9.2018  Identifikační média

Nabízíme několik druhů identifikačních médií:
- karty a příslušenství
- čipy
- náramky

Pro karty je možný jejich potisk (vaše logo, slogan aj.).
Všechna média jsou bezkontaktní.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Dotykový stolní monitor Elo 2202L

16.9.2018  Dotykový stolní monitor Elo 2202L

Dotykový stolní monitor Elo 2202L s 22″ displejem přináší široký pozorovací úhel s dokonalou jasností obrazu, rozlišením a propustností světla pro přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. K monitoru je možné připojit až 4 periferní zařízení a upravit jej tak podle vašich konkrétních požadavků. Elo 2202L rozezná až 10 dotyků současně a nalezne využití především na prodejních a informačních místech, pro interaktivní značení nebo samoobslužné systémy.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač čárových kódů Honeywell 3820

16.9.2018  Snímač čárových kódů Honeywell 3820

Bezdrátový lineární snímač čárových kódů 3820 od Honeywellu s jedinečnou technologií Adaptus® Imaging Technology 5.0 a bezdrátovým Bluetooth připojením je dokonalým spojením výkonu a funkčnosti. Zařízení je také velmi odolné, a tím vhodné i pro náročnější uživatelské zacházení. Je vhodný pro použití především v maloobchodě a službách. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, náš tým certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem. Případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Realizace optických sítí

16.9.2018  Realizace optických sítí

Zabýváme se realizací optických sítí. Optické sítě nabízejí vysoký komfort přenosu dat. My nabízíme vysoký komfort poskytovaných služeb. Kontaktujte nás se svými požadavky a naši odborníci, kteří se realizací optických sítí zabývají již mnoho let, udělají vše, aby přenos dat ve vaší firmě přesně odrážel vaše požadavky a potřeby. Naše služby spočívají v maximální komplexnosti, od návrhu a cenové kalkulace, po komplexní realizaci plně funkční optické sítě. Kontaktujte nás!

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...
Servis PC počítačů

16.9.2018  Servis PC počítačů

Nabízíme profesionální servis PC počítačů různých značek. Provádíme i servis PC počítačů zakoupených v zahraničí. Garantujeme rychlost oprav - většinu PC počítačů opravíme do 3 dnů. Poskytujeme i expresní servis PC počítačů do 24 hodin od obdržení zakázky. Zajišťujeme svoz PC v rámci celé České republiky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra TC55

15.9.2018  Mobilní terminál Zebra TC55

Zebra TC55 je dotykový mobilní počítač navržený přesně dle potřeb pracovníků v terénu. Toto malé a elegantní zařízení se podobá smartphonům, má však mnohem více funkcí napomáhající větší výkonnosti a produktivitě zaměstnanců. Má 4,3 palcový WVGA displej, který funguje i v případě, že je mokrý, a umí zachytit prakticky jakýkoliv typ dat pouhým stisknutím tlačítka. Obsahuje dva mikrofony, jež potlačí šum a zajistí čistý zvuk. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímače čárových kódů

15.9.2018  Snímače čárových kódů

Ať už potřebujete snímače čárových kódů s řadou funkcí pro vysoké zatížení, náročný provoz a intenzivní používání nebo cenově dostupný snímač pro malou firmu v nenáročném prostředí, mezi snímači čárového kódu z naší nabídky si vyberete takový, který bude v souladu s vašimi potřebami i rozpočtem. Nabízíme širokou škálu modelů vyhovujících různým potřebám vašich aplikací – s kabelem i bezdrátové. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Navrhneme vám řešení!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Magellan 9300i/9400i

15.9.2018  Pultový snímač Magellan 9300i/9400i

Vysoce výkonné vestavné pultové snímače Datalogic Magellan 9300i/9400i umí skenovat 1D i 2D kódy bez nutnosti směrové orientace jednotlivých položek. Díky možnosti nastavení výšky i velkým horizontálním a vertikálním oknům je jednoduché najít optimální polohu pro POS a samoobslužné pokladny, přičemž je zachován ergonomický komfort stojících i sedících pokladních. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým vyškolených odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra GT800

15.9.2018  Tiskárna etiket Zebra GT800

Tiskárna Zebra GT800 je určená pro střední objemy tisku a umožňuje vysoký výkon i spolehlivost za dobrou cenu. Vyžaduje méně častou výměnu barvicí pásky (díky větší kapacitě), má jednodušší použití v kombinaci se spolehlivostí a kompaktním designem, čímž je ideální volbou pro obchodní prostředí s malými tiskovými požadavky. Díky rychlosti tisku až 127 mm/s a výkonnému procesoru jsou štítky zpracovávány snadno a rychle. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální servis tiskáren

15.9.2018  Profesionální servis tiskáren

Zabezpečujeme profesionální servis tiskáren se svozem zakázek v rámci celé České republiky. Nabízíme záruční i pozáruční servis tiskáren všech výrobců působících na našem trhu. Opravujeme však i tiskárny zakoupené v zahraničí. Zaměřujeme se na servis tiskáren různého typu - laserové i pokladní tiskárny, rychlotiskárny, ternotransférové tiskárny. Profesionální servis tiskáren můžeme nabídnout i v expresním čase do 24 hodin. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...