Počítače a telekomunikace - Nabídky

Stolní tiskárna etiket Zebra ZD230

2.7.2020  Stolní tiskárna etiket Zebra ZD230

Stolní tiskárna etiket Zebra ZD230 přináší spolehlivé funkce pro rychlý a kvalitní tisk za dostupnou cenu. Tiskárna nabízí možnost připojení pomocí USB, Ethernetu, WiFi nebo Bluetooth, rychlost tisku až 152 mm/s, rozlišení 203 dpi a paměť 256 MB Flash, 128 MB SDRAM pro ukládání grafiky či fontů. LED indikátor a jediné tlačítko pro ovládání tiskárny zajišťují jednoduchý provoz. Dostupné jsou dva modely - Direct Thermal nebo Thermal Transfer s volitelnou odlupovačkou či řezačkou.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell ScanPal EDA70

2.7.2020  Mobilní terminál Honeywell ScanPal EDA70

Robustní, 7" mobilní terminál Honeywell ScanPal EDA70 pro podnikové účely přináší rychlé možnosti sběru dat, připojení v reálném čase a spolehlivost a ochranu na podnikové úrovni. Tento lehký a elegantní tablet je postavený na platformě Android™ 7 (Nougat) a hodí se pro pracovní úkony, které vyžadují intenzivní skenování, plynulé zpracování více úloh a spolehlivou komunikaci a přístup k informacím. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro správu úkolů

2.7.2020  Software pro správu úkolů

Software pro správu úkolů. Vyvíjíme a dodáváme software pro efektivní správu úkolů. Seznam všech úkolů nejdete na jednom místě a můžete ho velmi snadno spravovat. Systém Vás barevným rozlišováním upozorní na blížící se termíny. Ke každému úkolu můžete připojit libovolné množství příloh jako jsou obrázky, PDF dokumenty či soubory Microsoft Office. K úkolům lze zapisovat čas, který na nich řešitelé strávili, budete tak mít výkazy o vykonané činnosti nejen Vaší, ale zejména Vašich zaměstnanců.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač konektivity Datalogic CBX800

1.7.2020  Snímač konektivity Datalogic CBX800

Snímač konektivity Datalogic CBX800 je určen pro flexibilní propojení několika zařízení do různých sítí. Tři sériové porty a vysokorychlostní komunikační rozhraní ID-NET™ můžete kombinovat s celou řadou doplňkových modulů zajišťujích připojení ke standardní síti Ethernet TCP/IP či k nejběžnějším systémům fieldbus. CBX800 se hodí pro využití např. v automobilovém, farmaceutickém nebo potravinářském průmyslu. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prezentační snímač Magellan 800i

1.7.2020  Prezentační snímač Magellan 800i

Všesměrový prezentační snímač čárových kódů Datalogic Magellan 800i využívá nejnovější digitální technologie pro zajištění rychlého a spolehlivého čtení 1D a 2D kódů. I přes své malé rozměry disponuje Magellan 800i řadou funkcí, které zaručují skvělý výkon v nejrůznějších aplikacích. Ideální využití nalezne Magellan 800i při "handsfree" snímání v prostředí se stísněným prostorem, např. na prodejních místech. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Datamax H-8308p

1.7.2020  Tiskárna etiket Datamax H-8308p

Robustní, vysoce kvalitní všestranná tiskárna etiket Datamax H-8308p představuje jedno z nejvíce nabitých funkčních řešení pro dynamické podnikové aplikace. Zároveň je v porovnání s ostatními tiskárnami stejné třídy dvakrát tak rychlejší. Tiskárna H-8308p je vybavena grafikou (PCL5e & PCL6 Standard Language), která je snadno integrovatelná, a umožňuje tak uživatelům trávit méně času nad jejím nastavením. Tiskárna je speciálně navržena pro náročnou práci v průmyslovém prostředí. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Napájecí zdroj NZ06Rack

1.7.2020  Napájecí zdroj NZ06Rack

NZRack je zálohovaný regulovaný napájecí zdroj. Byl vyvinut s maximálním důrazem na spolehlivost a účinnost. Zdroj je řízen mikroprocesorem, který umožňuje monitorovat limitní stavy a předcházet tak poškození.

Výhody zdroje NZRack:
* Limitní stavy jsou zaznamenávány na server pomocí linky RS485
* Možnost záložního akumulátoru ve skříni zdroje
* Regulované výstupní napětí 3 – 15 VDC
* Zatížení výstupu až 5 A
* Možnost dvou LAN přípojek
* Ochrana proti přetížení

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Datalogic Gryphon I GM4100

30.6.2020  Snímač Datalogic Gryphon I GM4100

Odolný bezdrátový lineární snímač Gryphon I GM4100 přináší extrémní flexibilitu. Díky rádiové komunikaci prostřednictvím bezdrátového systému Datalogic STAR, zvyšuje produktivitu a flexibilitu na pracovišti. Skener může být vybaven volitelným displejem s blokem 3 tlačítek poskytujícím informace o stavu baterie a pokrytí signálem. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra MC55X

30.6.2020  Mobilní terminál Zebra MC55X

Mobilní terminál Zebra MC55X poskytuje svým uživatelům spolehlivý přístup k podnikovým aplikacím, internetu a emailu. Navíc umožňuje skenování čárových kódů, pořizování fotografií, prohlížení videí nebo uskutečnění soukromého nebo push-to-talk hovoru s podstatě kýmkoliv ve vašem zařízení - to vše s jediným přístrojem. Terminál MC55X najde uplatnění především ve výrobě, maloobchodě, službách či vládních agenturách. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 2094L

30.6.2020  Open frame monitor Elo 2094L

Kompaktní open frame monitor Elo 2094L nabízí 19.5″ dotykový LCD displej, moderní štíhlý design a široký pozorovací úhel. Díky tomu okamžitě upoutá pozornost uživatelů. Monitor zaručuje spolehlivý a stabilní provoz a díky nejmodernějšímu úspornému LED podsvícení spotřebovává méně energie a vytváří méně tepla. Monitor je odolný proti nečistotám, prachu i kapalinám. Elo 2094L je vhodný především pro vytváření kiosků či samoobslužných maloobchodních systémů. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ultra odolná čtečka Zebra LI3608/LI3678

29.6.2020  Ultra odolná čtečka Zebra LI3608/LI3678

Zebra LI3608/LI3678 je prakticky nezničitelná ultra odolná čtečka čárových kódů, připravená i do těch nejtvrdších podmínek. Je vybavená funkcemi, které přinášejí nezastavitelný výkon, odolnost, spolehlivost a zároveň jednoduchost. Maximální výkon skenování 1D kódů umožňuje zaměstnancům snímat kódy tak rychle, jak zvládnou mačkat spoušť. Snímač přečte i poškozené, špinavé nebo špatně vytištěné kódy. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra P4T

29.6.2020  Mobilní tiskárna etiket Zebra P4T

Mobilní tiskárna P4T podporuje použití termotransferové pásky, díky čemuž umožňuje kvalitnější tisk s delší životností než při tisku na termopapír. Tiskárna P4T je zároveň připravena pro budoucí použití RFID technologie. Kromě toho disponuje standardním řídícím panelem s podsvícením, který umožňuje velmi snadné nastavení parametrů tiskárny. Potiskne jak nekonečný termopapír, tak i etikety a skládaný papír. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra MC55X-HC

29.6.2020  Mobilní terminál Zebra MC55X-HC

Mobilní terminál Zebra MC55X-HC je navržen pro život v nemocnici. Je snadno ovladatelný, pohodlně přenosný a umožňuje snadné sledování pacientů. Nabízí několik možností bezdrátového připojení a silný výkon aplikací, a umožňuje tak zdravotníkům soustředit se na sledování pacientů za pochodu, přístup k záznamům pacientů, sledování fyziologických funkcí pacientů, sledování výsledků testů, přesné podávání léků, zajišťování laboratorních a lékařských objednávek atd. – kdekoli uvnitř zařízení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic Skorpio X3

28.6.2020  Mobilní terminál Datalogic Skorpio X3

Mobilní terminál Datalogic Skorpio X3 nabízí největší barevný dotykový displej ve své třídě, a umožňuje tak uživatelům pracovat mnohem efektivněji. Tři různé klávesnice (50, 38 a 28 tlačítkové) navíc zaručují velmi rychlé a pohodlné vkládání dat do systému. Terminál nabízí možnost výběru operačního systému mezi standardním Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5 nebo Windows CE 6.0. Skoripio X3 se hodí především do maloobchodních prodejen, ale i skladů. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač konektivity Datalogic CBX100

28.6.2020  Snímač konektivity Datalogic CBX100

Snímač konektivity CBX100 od společnosti Datalogic je průmyslový propojovací box navržený k urychlení instalace, konfigurace a údržby snímačů 1D a 2D kódů. Tento snímač nabízí mimořádně nízké náklady na vlastnictví, jelikož zkracuje dobu instalace a pomáhá minimalizovat prostoje v případě potřeby výměny zařízení. Otevřená architektura snímače umožňuje připojení k protokolům Ethernet TCP/IP, DeviceNet, Profibus, Ethernet/IP a dalším běžným sítím. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...