Počítače a telekomunikace - Nabídky

Tiskárna etiket Intermec EasyCoder PX4i

23.4.2018  Tiskárna etiket Intermec EasyCoder PX4i

Intermec EasyCoder PX4i je průmyslová tiskárna s rozlišením tiskové hlavy 200 nebo 300 dpi. Jedná se o průmyslové zařízení s minimálním využitím plastových dílů. Díky inteligentnímu programovacímu jazyku Fingerprint je schopna fungovat jako samostatné tiskové řešení a může obsluhovat i externí zařízení, např. snímač čárového kódu. Více informací naleznete na našich webových stránkách nebo kontaktujte obchodní oddělení. Tým certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem vhodného zařízení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra MC3200

23.4.2018  Mobilní terminál Zebra MC3200

Mobilní terminál Zebra MC3200 (dříve od Motoroly) umožní výrazně zvýšit produktivitu řízení zásob. Spokojenost zákazníků i úspěch každého podnikání úzce souvisí s tím, jak efektivně jsou firmy schopny spravovat svůj inventář. Vyhnou se nákladným situacím, kdy neočekávaně dojdou zásoby a umožní zákazníkům obdržet jejich objednávky na čas. Pracovníci jsou pak schopni plnit úkoly spojené se zásobami v řádu vteřin, a to jak v prodejně, tak na nakládací rampě. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení společnosti

23.4.2018  Software pro řízení společnosti

Software pro řízení společnosti. Vyvíjíme a dodáváme software pro řízení společnost 1CLICK. Tento software umožňuje firmám pracovat efektivněji, profesionálněji a obstát vedle konkurence. 1CLICK používají zejména pracovníci ve vedoucích pozicích, pracovníci na všech úrovních řízení, obchodníci a uplatní se v řadě dalších kancelářských postů ve firmě. Software spravuje kalendáře, schraňuje kontakty a dokumenty, tvoří statistiky, pomáhá řídit firemní procesy a projekty. Více najdete na našem webu!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Odolná čtečka Zebra DS3608-SR/DS3678-SR

22.4.2018  Odolná čtečka Zebra DS3608-SR/DS3678-SR

Ultra odolná čtečka kódů Zebra DS3608-SR/DS3678-SR přináší nezastavitelný výkon pro standardní zachycování 1D a 2D kódů. Pracovníci ve skladech či výrobních závodech skenují tisíce kódů s cílem zajistit kvalitu výrobků i dodání včas. Jejich produktivita je závislá na kvalitě snímače, jež mají ve svých rukou. S tímto zařízením se skvělou robustní konstrukcí však mohou podávat bezkonkurenční výkon i skvělou ovladatelnost. Kontaktujte obchodní oddělení, náš tým certifikovaných odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna Zebra iMZ Series

22.4.2018  Mobilní tiskárna Zebra iMZ Series

Elegantní mobilní tiskárny iMZ Series od Zebry určené pro jednoduchý tisk dokumentů jsou tak malé, že se vejdou do dlaně ruky. Tito chytří pomocníci naleznou uplatnění ve všech tiskových aplikacích, kde je nezbytný rychlý a jednoduchý tisk na požádání. Snadno se ovládají a jsou skvělým prvním krokem pro uživatele, kteří chtějí nahradit papírovou dokumentaci, předtištěné doklady či nespolehlivé mobilní tiskárny. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra MC55A0

22.4.2018  Mobilní terminál Zebra MC55A0

Průmyslový mobilní terminál EDA Zebra MC55A0 se vyznačuje odolným průmyslovým provedením, bezdrátovou Wi-Fi konektivitou, integrovaným skenerem čárových, 2D či DPM kódů, fotoaparátem s 3.2 megapixely a operačním systémem Microsoft Windows Mobile 6.5 Classic. Byl speciálně vyvinut pro použití v maloobchodních sítích, ve skladech i kancelářích, ale rovněž ve zdravotnictví, službách a pohostinství. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Datalogic Magellan 9800i

22.4.2018  Snímač Datalogic Magellan 9800i

Datalogic Magellan 9800i je pultový prezentační snímač 1D a 2D kódů s váhou. Skener disponuje velkými ergonomickými okny umístěnými tak, aby na ně pokladní viděla ze sedu, ale i ze stoje. Zákazníci mohou také usnadnit práci pokladní, protože mohou skenovat kódy rovnou z obrazovek svých mobilních telefonů i papírových kupónů, zatímco pokladní skenuje jednotlivé položky. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web. Náš tým vyškolených odborníků vám pomůže s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
ChargeBox do všech posiloven

22.4.2018  ChargeBox do všech posiloven

Speciální uzamykatelný box pro nabíjení mobilních telefonů by rozhodně neměl chybět v žádné posilovně. Do posilovny přijde člověk relaxovat, vybít přebytečnou energii, příjemně se unavit po celodenní práci a měl by mít ten nejlepší možný komfort. A možnost nabít si v klidu a bezpečně mobilní telefon by měla být dnes již standardem. Neignorujte fakt, že být neustále on-line je už dnes základní potřebou i Vašich klientů. Kontaktujte nás!

Firma: Deppo Group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Programování PLC Siemens

22.4.2018  Programování PLC Siemens

Specializujeme se na programování PLC Siemens zejména pro dopravníkové systémy, automatizované sklady, navažovací systémy, pivovarnické systémy, procesní mytí aj. Nebráníme se však spolupráci i s jinými odvětvími průmyslu. Vývoj řídících programovatelných automatů zajišťujeme pro jednoduché i složité aplikace.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Opravy tabletů

22.4.2018  Opravy tabletů

Realizujeme opravy tabletů a smartphonů po celém území České republiky. Nabízíme opravy tabletů ve standardních (do 7 dnů) i expresních (do 24 hodin) lhůtách. Opravujeme prasklé sklo, poškozený LCD displej, vadný konektor, nefungující mikrofon, vadné sluchátko apod. Krom oprav tabletů rovněž zajišťujeme instalace software včetně češtiny či upgrade firmware. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Intermec PM23c

21.4.2018  Tiskárna etiket Intermec PM23c

Průmyslová tiskárna etiket střední třídy Intermec PM23c disponuje vysokou rychlostí tisku, jednoduchým nasazením, pokročilými možnostmi připojení i prověřenou spolehlivostí. Pro maximální provozuschopnost je k dispozici s barevným dotykovým displejem v deseti jazycích, případně univerzálním rozhraním. Umožňuje tak okamžitě upozornit, což snižuje pracovní síly i potřebu technické podpory. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení či navštivte náš web. Tým vyškolených odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Xenon 1902 Color

21.4.2018  Snímač kódů Honeywell Xenon 1902 Color

Bezdrátový snímač Xenon 1902 Color od Honeywellu disponuje technologií Color Fusion, díky níž nabízí špičkové inovace, výkonnost a spolehlivost. Barevné zobrazení umožňuje skenovat i čárové kódy dříve nečitelné – např. červený kód na bílém pozadí. Díky bezdrátovému připojení Bluetooth Class 2, v2.1 radio je možný neomezený pohyb až 10 m od základny. Provozní teplota snímače je 0 °C až 40 °C, třída krytí IP41 a odolnost vůči pádu 1,8 m na beton. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Doplňky a příslušenství k mobilům

21.4.2018  Doplňky a příslušenství k mobilům

Máte rádi praktické drobnosti? Zajistíme Vám právě ty maličkosti, které dokáží usnadnit život, v podobě chytrých doplňků a příslušenství k mobilním telefonům. Tyto úžasné doplňky a příslušenství pozvednou úroveň Vašeho mobilu na vyšší stupeň zábavy a výkonnosti. Univerzálnost naší nabídky spočívá v široké škále nejrůznějších zařízení a pomocníků, jako jsou selfie tyče, držáky, sluchátka, nabíječky a mnoho dalšího. Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás, jsme tady pro Vás.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro důlní a těžební činnost

20.4.2018  Software pro důlní a těžební činnost

Původní, naší firmou vyvíjený grafický software Atlas DMT je určen k tvorbě přesných, spolehlivých a přehledných digitálních modelů terénů. Například použití softwaru pro řešení projektů v důlní a těžební činnosti je neocenitelná. Úloha softwaru Atlas DMT spočívá v tvorbě a úpravách grafických výstupů nad digitálními modely terénu. Pakliže vás nabídka softwaru pro důlní a těžební činnost zaujala, kontaktujte nás, velice rádi vám přínosy našeho softwaru předvedeme.

Firma: ATLAS spol.s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkonná tiskárna etiket Zebra 140Xi4

20.4.2018  Výkonná tiskárna etiket Zebra 140Xi4

Tiskárna etiket Zebra 140Xi4 je určena do nejtěžšího prostředí s požadavkem na velké objemy tisku i tiskovou rychlost. Má rozlišení tiskové hlavy 203 dpi, volitelnou diagnostiku vadných elementů pro tiskovou hlavu, integrované počítadlo potištěných etiket i použité termotransferpásky, volitelně vnitřní navíječ, řezač a bezdrátový ZebraNet printserver. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám pomůže s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...