Počítače a telekomunikace - Nabídky

Programování PLC Siemens

22.6.2020  Programování PLC Siemens

Specializujeme se na programování PLC Siemens zejména pro dopravníkové systémy, automatizované sklady, navažovací systémy, pivovarnické systémy, procesní mytí aj. Nebráníme se však spolupráci i s jinými odvětvími průmyslu. Vývoj řídících programovatelných automatů zajišťujeme pro jednoduché i složité aplikace.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dotykový open frame monitor Elo 1590L

21.6.2020  Dotykový open frame monitor Elo 1590L

Open frame monitor Elo 1590L s 15″ dotykovým LCD displejem přináší vysokou kvalitu a spolehlivost pro kiosky, samoobslužné systémy, zábavní aplikace či průmyslové automatizace. Jeho štíhlý a elegantní design okamžitě upoutá pozornost uživatelů, zatímco úsporné LED podsvícení šetří energii a vytváří méně tepla. Stabilní provoz, jedinečná čistota obrazu a vysoká propustnost světla zajišťují přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. Monitor obsahuje technologii single-touch na principu SAW.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímače čárových kódů

21.6.2020  Snímače čárových kódů

Ať už sháníte vysoce výkonné snímače čárových kódů s řadou funkcí pro vysoké zatížení, náročný provoz a intenzivní používání nebo cenově dostupný skener pro malou firmu v nenáročném prostředí, v naší nabídce naleznete takový, který bude vyhovovat vašim potřebám i rozpočtu. Nabízíme široký výběr snímačů 1D a 2D kódů, které vyhovují nejrůznějším potřebám vašich aplikací – s kabelem i bezdrátové. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů na prst Zebra RS5000

21.6.2020  Snímač kódů na prst Zebra RS5000

Snímač kódů na prst Zebra RS5000 umožňuje bleskurychlé snímání prakticky všech 1D a 2D kódů z blízka či ze vzdálenosti až 63,5 cm. Tento lehký, skvěle vyvážený malý snímač se nosí na jednom prstu, přičemž můžete snadno přepínat mezi prací pravou a levou rukou. Díky tomu mohou pracovníci pohodlně manipulovat s materiály, což zvyšuje jejich produktivitu a následně spokojenost zákazníků. Skener RS5000 se vyznačuje odolností i v tom nejnáročnějším prostředí. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Datamax H-Class

21.6.2020  Tiskárna etiket Datamax H-Class

Vysoce výkonná tiskárna etiket H-Class nabízí bezchybnou kvalitu tisku a dvakrát větší rychlost než ostatní zařízení stejné třídy. Rozlišení tiskové hlavy se liší dle konkrétního typu tiskárny - 203 dpi, 300 dpi, 406 dpi nebo 600 dpi. Snadno ovladatelný LCD displej umožňuje pohodlnou navigaci a zefektivňuje práci s tiskárnou. Díky kvalitnímu designu a odolnému materiálu se tato tiskárna hodí pro využití v mnoha průmyslových aplikacích vyžadujících spolehlivý tisk s úsporou nákladů.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Intermec SG20 Healthcare

20.6.2020  Snímač kódů Intermec SG20 Healthcare

Čtečka kódů Intermec SG20 Healthcare zaručuje spolehlivý výkon a pomáhá eliminovat chyby a zlepšovat péči o pacienty. Ať už na příjmu, u postele pacienta, v laboratoři nebo v lékárně, tento snímač minimalizuje čas i úsilí potřebné při čtení čárových kódů, čímž zvyšuje produktivitu a pomáhá dokončit proces verifikace. Snímače kódů jsou ve zdravotnictví využívány poměrně dlouho, avšak většina je pomalá, nespolehlivá a nevhodná pro zdravotnictví. SG20 je navržen přímo do prostředí nemocnic.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra GT800

20.6.2020  Tiskárna etiket Zebra GT800

Stolní tiskárna Zebra GT800 je navržená pro střední objemy tisku a nabízí vysoký výkon i spolehlivost za dostupnou cenu. Díky větší kapacitě vyžaduje méně častou výměnu barvicí pásky a umožňuje jednodušší použití. To v kombinaci se spolehlivostí a kompaktním designem představuje perfektní volbu pro obchodní prostředí s malými tiskovými požadavky. Rychlost tisku až 127 mm/s a výkonný procesor zajišťují snadné a rychlé zpracovávání štítků. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Měření produktivity práce

20.6.2020  Měření produktivity práce

Měření produktivity práce. Nabízíme software, se kterým budete mít produktivitu Vašich zaměstnanců neustále pod kontrolou. Získáte tak nejenom přehled o vykonané práci, úspěšných obchodních schůzkách a uzavřených obchodech, ale také podklady pro objektivní rozhodování. Oblíbeným nástrojem je denně aktualizovaný trendový graf fakturovaného obratu, který jasně ukazuje, jak produktivita stoupá nebo klesá.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Intermec EasyCoder PX6i

19.6.2020  Tiskárna etiket Intermec EasyCoder PX6i

Robustní průmyslová tiskárna Intermec EasyCoder PX6i s kovovou konstrukcí přináší vysoký výkon do těch nejtvrdších pracovních podmínek. Nabízí maximální šíři tisku 152 mm, rozlišení tiskové hlavy 203 nebo 300 dpi, rychlost tisku 100-225 mm/s, paměť 4 MB Flash, 8 MB SDRAM, 1x Compact Flash a možnosti připojení RS232, USB/Paralel, EasyLAN Ethernet, EasyLAN Wireles. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell CN80G

19.6.2020  Mobilní terminál Honeywell CN80G

Mobilní terminál Honeywell CN80G přináší jedinečné řešení pro mobilní pracovníky v logistických centrech, skladech, bezpečnostních agenturách i ve zdravotnictví nebo veřejném sektoru. Nabízí citlivý 4,2″ dotykový displej a volbu mezi numerickou nebo QWERTY klávesnicí. Umožňuje snímání 1D a 2D kódů v rozsahu 15 cm – 15 m a díky standardům zabezpečení zajišťuje vysokou ochranu citlivých údajů. Terminál přežije pády z výšky až 3 m na beton a zároveň je odolný vůči prachu a vodě. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Diagnostika komunikační sítě

19.6.2020  Diagnostika komunikační sítě

Specializujeme se na diagnostiku komunikační sítě PROFIBUS pro rychlé a spolehlivé odstranění příčin výpadků a poruch. V rámci diagnostiky komunikačních sítí PROFIBUS kontrolujeme nejenom řídící software dané technologie, ale také se zaměřujeme na použití nevhodných typů kabelů, nesprávné instalace datových kabelů nebo narušené funkce konektorů na jednotlivých stanicích.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní monitor Elo 1717L

18.6.2020  Stolní monitor Elo 1717L

Stolní monitor Elo 1717L se 17″ dotykovým displejem a robustním designem se hodí pro nepřetržité používání na veřejných místech. Několik možností montáže (stojánek na stůl nebo upevnění na zeď či sloup pomocí VESA držáku) zajišťuje flexibilitu při instalaci monitoru. Společně se sadou funkcí zaměřených na maloobchod představuje Elo 1717L atraktivní řešení pro komerční potřeby. Výhodou je také volitelná čtečka magnetických karet, jež eliminuje potřebu externích doplňků. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500

18.6.2020  Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500

Vysoce výkonná mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500 Series má patentovaný design poskytující vynikající odolnost a spolehlivost i ve velmi náročných podmínkách. Je optimalizovaná pro tisk účtenek a štítků v nejrůznějších aplikacích. Odolá nárazům, otřesům, vlhkosti či jiným extrémům, které jsou běžné v externím pracovním prostředí. Je tedy skvělou volbou pro mobilní pracovníky, kteří spoléhají na maximální funkčnost tiskárny. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Magellan 9300i/9400i

18.6.2020  Pultový snímač Magellan 9300i/9400i

Vysoce výkonné vestavné pultové snímače Datalogic Magellan 9300i/9400i dokáží skenovat 1D a 2D kódy bez potřeby směrové orientace jednotlivých položek. Možnost nastavení výšky a velká horizontální a vertikální okna usnadňují nalezení optimální polohy pro vaše POS a samoobslužné pokladny, přičemž je zachován ergonomický komfort stojících i sedících pokladních. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým vyškolených odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra TC55

18.6.2020  Mobilní terminál Zebra TC55

Dotykový mobilní terminál Zebra TC55 je navržený přesně dle potřeb pracovníků v terénu. Toto malé a elegantní zařízení se podobá smartphonům, ale nabízí mnohem více funkcí, které přinášejí větší výkonnost a produktivitu zaměstnanců. Nabízí 4,3 palcový WVGA displej, který spolehlivě funguje i když je mokrý, a zachytití prakticky jakýkoliv typ dat pouhým stisknutím tlačítka. Navíc obsahuje dva mikrofony, jež potlačí šum a zajišťují čistý zvuk. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...