Počítače a telekomunikace - Nabídky

Ruční snímač Honeywell Xenon 1900

23.9.2017  Ruční snímač Honeywell Xenon 1900

Ruční čtečka pro všeobecné použití Honeywell Xenon 1900 nabízí skvělý výkon, je spolehlivá a využitelná pro širokou škálu aplikací. Umožňuje vynikající snímání kódů a digitální snímání obrazu a rovněž obsahuje revoluční dekódovací architekturu i vlastní senzor, který umožňuje rozšířenou hloubku ostrosti, rychlejší čtení a lepší výkon skenování nekvalitních čárových kódů. Provozní teplota Xenonu je 0-50 °C, třída krytí IP41. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Webdesign

27.8.2017  Webdesign

Navrhujeme a tvoříme úspěšné weby. Máme ve svém týmu uznávané specialisty na webovou použitelnost a víme, jak vystavět vaši prezentaci, aby se pro návštěvníka stala příjemným zážitkem a vedla ho ke konverzi. Myslíme ale i na váš komfort při správě webu, a proto jsme vyvinuli uživatelsky přívětivý redakční systém GRANET.

Firma: GRAWEB s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Webdesign

12.6.2017  Webdesign

Pro naše klienty tvoří úspěšné weby s cílem zvýšit zisk Vaší firmy. Vystavíme Vám takovou webovou prezentaci, která se stane příjemnou pro Vás i Vaše zákazníky. Přesvědčte se o kvalitách našeho webdesignu sami.

Firma: GRAWEB s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...