Počítače a telekomunikace - Nabídky

Ochrana vašeho IT

18.4.2018  Ochrana vašeho IT

Krabička o velikosti malé knížky, jejíž instalace nezabere ani 10 minut, ale významně zlepší bezpečnost vašeho IT, osobních údajů a dat. Takový je USBGate, zařízení, které jsme vyvinuli za účelem zlepšení bezpečnost IT ve firmách. Poslouží vám např. při ochraně pracovních míst v open space, při zabezpečení počítačů provozujících pokladní systémy nebo při pravidelné autorizaci v hlídaných prostorách. Zároveň díky němu budete splníte některá nařízení GDPR o ochraně osobních údajů. Kontaktujte nás!

Firma: Quanti s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vývoj softwaru na zakázku

18.4.2018  Vývoj softwaru na zakázku

Specializujeme se na vývoj softwaru na zakázku. Vytvoříme pro vás webový portál, informační či zákaznický systém nebo mobilní aplikaci na libovolnou platformu. Ovládáme různé programovací jazyky a není pro nás problém integrovat náš software do vaší stávající firemní IT infrastruktury. Máte představu? My ji uskutečníme.

Firma: Quanti s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej a servis kancelářské techniky

3.4.2018  Prodej a servis kancelářské techniky

Zaměřujeme se na prodej, servis a opravy kancelářské techniky kvalitních a ověřených značek Panasonic, Ricoh, Canon, Sharp, HP, Oki, Brother, Gestetner, Nashuatex a Lanier. Veškerý sortiment nakupujeme přímo od výrobce, tudíž po celou dobu provozu stroje zaručujeme 100% záruční i pozáruční servis. Nabízíme tiskárny, kopírky, faxy, skartovačky a originální i kompatibilní tonery do tiskáren. Navštívit nás můžete na prodejně na Praze 4 nebo na pobočce v Mladé Boleslavi.
Těšíme se na vás!

Firma: Karel Humhal - EHK
Stát: cz Česká republika Více...