Počítače a telekomunikace - Nabídky

Snímač čárových kódů Honeywell 3820

21.1.2019  Snímač čárových kódů Honeywell 3820

Bezdrátový lineární snímač čárových kódů 3820 od Honeywellu s jedinečnou technologií Adaptus® Imaging Technology 5.0 a bezdrátovým Bluetooth připojením je dokonalým spojením výkonu a funkčnosti. Zařízení je také velmi odolné, a tím vhodné i pro náročnější uživatelské zacházení. Je vhodný pro použití především v maloobchodě a službách. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, náš tým certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem. Případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dotykový open frame monitor Elo 1590L

21.1.2019  Dotykový open frame monitor Elo 1590L

Dotykový open frame monitor Elo 1590L s 15″ LCD displejem přináší kvalitu a spolehlivost pro kiosky, samoobslužné systémy, zábavní aplikace či průmyslové automatizace. Štíhlý design dokáže okamžitě upoutat pozornost uživatelů, úsporné LED podsvícení šetří energii a vytváří méně tepla. Stabilní provoz, vynikající čistota obrazu a vysoká propustnost světla zajišťují přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. Monitor je vybavený technologií single-touch na principu SAW.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač čárových kódů Zebra DS457

21.1.2019  Snímač čárových kódů Zebra DS457

DS457 od Zebry je snímač 1D a 2D kódů se skvělou digitální zobrazovací technologií a poskytující vynikající rychlost snímání bez ohledu na to, zda jsou kódy tištěné na papírové etiketě, vyryty do produktu nebo zobrazeny na mobilním telefonu v digitální podobě. Díky jeho malým rozměrům se hodí do téměř veškerých prostor bez jakéhokoliv omezení. Všesměrový snímač s jasným centrálním bodem zajišťuje rychlé a přesné skenování i v tom nejjasnějším osvětlení. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Intermec EasyCoder PX6i

21.1.2019  Tiskárna etiket Intermec EasyCoder PX6i

Robustní průmyslová tiskárna s kovovou konstrukcí a vysokým výkonem Intermec EasyCoder PX6i je určena pro nejtvrdší pracovní podmínky. Maximální šíře tisku je 152 mm, rozlišení tiskové hlavy 203 dpi nebo 300 dpi, rychlost tisku 100-225 mm/s, paměť 4 MB Flash, 8 MB SDRAM, 1x Compact Flash a možnosti připojení jsou RS232, USB/Paralel, EasyLAN Ethernet, EasyLAN Wireles. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náhradní díly pro notebooky

21.1.2019  Náhradní díly pro notebooky

Nejenže realizujeme profesionální opravy a servis IT, ale navíc si v našem internetovém obchodě můžete požadovaný náhradní díl na notebook zakoupit samostatně. Potřebujete náhradní díl na Váš notebook? Najeďte do našeho internetového obchodu, vyberte požadovanou značku a dále se řiďte velice intuitivní strukturou e-shopu. V případě, že si nejste jisti, zda si dokážete notebook opravit sami, kontaktujte nás, naši odborníci tak učiní v rekordním čase.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro správu úkolů

21.1.2019  Software pro správu úkolů

Software pro správu úkolů. Vyvíjíme a dodáváme software pro efektivní správu úkolů. Seznam všech úkolů nejdete na jednom místě a můžete ho velmi snadno spravovat. Systém Vás barevným rozlišováním upozorní na blížící se termíny. Ke každému úkolu můžete připojit libovolné množství příloh jako jsou obrázky, PDF dokumenty či soubory Microsoft Office. K úkolům lze zapisovat čas, který na nich řešitelé strávili, budete tak mít výkazy o vykonané činnosti nejen Vaší, ale zejména Vašich zaměstnanců.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů na prst Zebra RS5000

20.1.2019  Snímač kódů na prst Zebra RS5000

Snímač kódů na prst Zebra RS5000 umožňuje bleskurychlé snímání prakticky libovolných 1D a 2D kódů z blízka i ze vzdálenosti až 63,5 cm. Tento lehký, dokonale vyvážený malý snímač se nosí na jednom prstu, přičemž pracovníci mohou snadno přepínat mezi prací pravou a levou rukou. To umožňuje pohodlnou manipulaci s materiály, což zvyšuje produktivitu pracovníků a následně spokojenost zákazníků. Skener RS5000 se vyznačuje odolností i v nejnáročnějším prostředí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Etikety a barvicí pásky do tiskáren

20.1.2019  Etikety a barvicí pásky do tiskáren

Nabízíme spotřební materiál pro tiskárny čárových kódů - etikety, barvicí pásky, plastové karty či RFID tagy. Naše nabídka zahrnuje etikety různých rozměrů a materiálů včetně možnosti rozsáhlé barevné škály a potisku. Kromě spotřebního materiálu naleznete v našem produktovém portfoliu hardware i software z oblasti automatické identifikace, vše dle přání zákazníka k jeho spokojenosti. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra GT800

20.1.2019  Tiskárna etiket Zebra GT800

Tiskárna Zebra GT800 je určená pro střední objemy tisku a umožňuje vysoký výkon i spolehlivost za dobrou cenu. Vyžaduje méně častou výměnu barvicí pásky (díky větší kapacitě), má jednodušší použití v kombinaci se spolehlivostí a kompaktním designem, čímž je ideální volbou pro obchodní prostředí s malými tiskovými požadavky. Díky rychlosti tisku až 127 mm/s a výkonnému procesoru jsou štítky zpracovávány snadno a rychle. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Hardwarové klíče Sentinel

20.1.2019  Hardwarové klíče Sentinel

Zabýváme se předcházením nezákonnému používání počítačových programů a dat. Věnujte pozornost prevenci zneužití duševního vlastnictví, nahlédněte do naší nabídky a popřemýšlejte nad efektivní ochranou dat prostřednictvím hardwarových klíčů Sentinel. Prevence má smysl! Kontaktujte naše odborníky pro více informací. Hardwarové klíče Sentinel vyřeší vaše problémy.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Servis a opravy IT po celé ČR

20.1.2019  Servis a opravy IT po celé ČR

Realizujeme kvalitní servis a opravy IT po celé ČR. Pokazil se Vám notebook, stolní počítač, tiskárna, záložní zdroj, nebo jiné IT zařízení? Obraťte se na nás! Naše servisní služby IT pokrývají celou ČR. Stačí vyplnit on-line objednávkový formulář, kde konkretizujete daný problém, poté Vás kontaktujeme a náš smluvní dopravce odveze poškozené zařízení k opravě. Navíc celý proces průběhu můžete sledovat on-line, a tak budete neustále v obraze, v jakém stádiu se Vaše zakázka nachází.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímače čárových kódů

19.1.2019  Snímače čárových kódů

Ať už potřebujete snímače čárových kódů s řadou funkcí pro vysoké zatížení, náročný provoz a intenzivní používání nebo cenově dostupný snímač pro malou firmu v nenáročném prostředí, mezi snímači čárového kódu z naší nabídky si vyberete takový, který bude v souladu s vašimi potřebami i rozpočtem. Nabízíme širokou škálu modelů vyhovujících různým potřebám vašich aplikací – s kabelem i bezdrátové. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Navrhneme vám řešení!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Magellan 9300i/9400i

19.1.2019  Pultový snímač Magellan 9300i/9400i

Vysoce výkonné vestavné pultové snímače Datalogic Magellan 9300i/9400i umí skenovat 1D i 2D kódy bez nutnosti směrové orientace jednotlivých položek. Díky možnosti nastavení výšky i velkým horizontálním a vertikálním oknům je jednoduché najít optimální polohu pro POS a samoobslužné pokladny, přičemž je zachován ergonomický komfort stojících i sedících pokladních. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým vyškolených odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500

19.1.2019  Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500

Vysoce výkonná mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500 Series s patentovaným designem poskytuje vynikající odolnost a spolehlivost i ve velmi náročných podmínkách. Je optimalizovaná pro tisk účtenek a štítků v mnoha aplikacích, přičemž vydrží nárazy, otřesy, vlhkost i jiné extrémy, které jsou obvyklé v externím pracovním prostředí. Je tedy ideální pro mobilní pracovníky, jež jsou závislí na maximální funkčnosti tiskárny. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náhradní díly k notebooku

19.1.2019  Náhradní díly k notebooku

Dodáváme náhradní díly k notebookům veškerých značek dostupných na trhu. V nabídce náhradních dílů naleznete LCD panely, displeje, pevné disky, napájecí adaptéry, kabely k adaptérům apod. Náhradní díly k notebooku nabízíme originální nebo univerzální, které jsou kompatibilní s většinou notebooků. Aktuální nabídku námi nabízených náhradních dílů k notebooku naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...