Počítače a telekomunikace - Nabídky

Barvicí pásky Zebra Z 5319 - vosk

15.8.2020  Barvicí pásky Zebra Z 5319 - vosk

Vysoce specifická vosková barvicí páska Zebra Z 5319 je navržená pro vysoce kvalitní tisk na obyčejné materiály. Je však určena především pro speciální materiály na papírové bázi a je odolná vůči působení některých chemických látek. Tato páska na voskové bázi může být aplikována na nejrůznější materiály – obyčejný matný papír (etikety, nekonečný pás), lesklý papír, PE (matný povrch PolyTrans). Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic Matrix 450N

15.8.2020  Stacionární snímač Datalogic Matrix 450N

Špičkový průmyslový stacionární snímač Datalogic Matrix 450N byl navržen pro logistické aplikace. Díky 5 milionům pixelů zachycených 15 krát za sekundu je schopný fungovat v řadě náročných aplikací, které nebyly nikdy dříve pokryty 2D imagerem. Rovněž dokonale splňuje požadavky na automatizovanou a ruční manipulaci s materiálem. Díky špičkové rychlosti snímání při velmi vysokém rozlišení a silnému iluminátoru představuje ideální řešení pro vysokorychlostní přepravu malých a středních dopravníků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell CT60

15.8.2020  Mobilní terminál Honeywell CT60

Mobilní terminál Honeywell CT60 je navržen pro uživatele, kteří se kdykoli a kdekoli potřebují v reálném čase připojit k důležitým obchodním aplikacím. Přináší tak maximální provozní dobu a produktivitu na prodejní ploše. Terminál je postaven na platformě Mobility Edge™, která nabízí integrovaný, opakovatelný a škálovatelný přístup. Díky tomu je zaručena bezpečnost, spolehlivost a výkon zařízení. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řada tiskáren etiket Zebra ZT200

15.8.2020  Řada tiskáren etiket Zebra ZT200

Společnost Zebra využila rozsáhlou zpětnou vazbu od zákazníků a zkušenosti s předchozími tiskárnami Stripe® a S4M™ a přináší řadu tiskáren ZT200. Tyto tiskárny vynikají svým elegantním a kompaktním provedením, bezproblémovým nastavením, intuitivním použitím a zároveň snadnou údržbou a servisem. Pro více informací a kompletní nabídku tiskáren značky Zebra navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro správu úkolů

15.8.2020  Software pro správu úkolů

Software pro správu úkolů. Vyvíjíme a dodáváme software pro efektivní správu úkolů. Seznam všech úkolů nejdete na jednom místě a můžete ho velmi snadno spravovat. Systém Vás barevným rozlišováním upozorní na blížící se termíny. Ke každému úkolu můžete připojit libovolné množství příloh jako jsou obrázky, PDF dokumenty či soubory Microsoft Office. K úkolům lze zapisovat čas, který na nich řešitelé strávili, budete tak mít výkazy o vykonané činnosti nejen Vaší, ale zejména Vašich zaměstnanců.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Voyager XP 1470g

14.8.2020  Snímač kódů Honeywell Voyager XP 1470g

Snímač kódů Honeywell Voyager Extreme Performance (XP) 1470g navržený do maloobchodního prostředí kombinuje pokročilé skenování 1D a 2D kódů s mimořádnou odolností a zvládne s bezkonkurenční přesností provoz i v rušných POS aplikacích. S rozšířenou vzdáleností skenování navíc mohou pracovníci pohodlně načítat i položky na dně nákupního vozíku. Voyager XP 1470g je plně kompatibilní s příslušenstvím snímačů řady Voyager, díky čemuž se snižují celkové náklady na vlastnictví tohoto zařízení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra XBOOK L10

14.8.2020  Mobilní terminál Zebra XBOOK L10

Zebra XBOOK L10 je všestranný mobilní terminál s odnímatelnou klávesnicí, který slouží jako náhrada za notebook, tablet nebo terminál pro připojení k vozíku. Je odolný vůči prachu, vodě, nárazům, vibracím i extrémním teplotám vyskytujícím se v průmyslovém prostředí. Uživatelé ocení především jednoduchost použití jediného zařízení bez ohledu na to, kolik pracovišť musí během své směny vystřídat. Příslušenství (baterie, nabíječky, držáky,…) může být sdíleno s ostatními zařízeními řady L10.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Obrazový snímač Datalogic DataVS2

14.8.2020  Obrazový snímač Datalogic DataVS2

Obrazový snímač Datalogic DataVS2 představuje ideální vstupní zařízení do světa strojového vidění. Díky svému intuitivnímu rozhraní umožňuje jednoduché nastavení dané aplikace krok za krokem přes ethernetové rozhraní. Snímač DATAVS2 je dostupný ve čtyřech verzích podle nároků aplikace a požadavků na jeho schopnosti: Rozpoznávání objektů (OBJ), Pokročilé rozpoznávání objektů (AOR), Identifikace (čárové kódy) (ID) a Profesionální verze (PRO). Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezdrátová síť Zebra NX 5500

14.8.2020  Bezdrátová síť Zebra NX 5500

Bezdrátová síť Zebra NX 5500 nabízí vynikající rychlost, bezpečnost, spolehlivost a flexibilitu pro středně velké podniky, které umožňují komplexní správu a řízení až 512 síťových prvků prostřednictvím jediného zařízení. Celá síťová infrastruktura je natolik inteligentní, maximálně rychlá i propustná, že eliminuje přetížení a zpoždění provozu díky centralizovanému regulátoru. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell XP 1930h

13.8.2020  Snímač kódů Honeywell XP 1930h

Snímač kódů Honeywell Xenon Performance 1930h umožňuje snadnou a rychlou identifikaci pacienta, zatímco se zdravotníci mohou plně soustředit na péči o pacienty. Jedinečný výkon snímání 1D i 2D kódů a bezproblémové zachycení i těch nejobtížněji čitelných či poškozených kódů je zajištěno díky osvědčené zobrazovací technologii Adaptus. Tím dochází k eliminaci zbytečných pohybů a prostojů a zvyšuje se produktivita a výkonnost pracovníků. Kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Intermec PB42

13.8.2020  Mobilní tiskárna etiket Intermec PB42

Mobilní tiskárna etiket Intermec PB42 je navržena pro zlepšení kvality přímých dodávek (Direct store delivery) a Field Service. Její unikátní konstrukce zajišťuje snadné použití, což je velmi důležité pro řidiče dodávkové služby, kteří při své práci absolvují cesty s mnoha zastávkami a potýkají se se ztíženými pracovními podmínkami. Se speciální nabíječkou je možné nabíjet až 4 tiskárny najednou, přičemž není potřeba nabíjecí kabel. Pro více informací nás kontaktujte, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell XP 1930g

12.8.2020  Snímač kódů Honeywell XP 1930g

Snímač kódů Honeywell Xenon Performance 1930g nabízí mimořádný výkon a odolnost. Hodí se do prostředí s velkým objemem snímání, jako maloobchod, distribuční centrum či výrobní závod. Snímač dokáže přečíst 1D i 2D kódy jak tištěné, tak digitální zobrazené na smartphonech. Osvědčená zobrazovací technologie Adaptus umožňuje snadné snímání i obtížně čitelných či poškozených kódů. Díky tomu se eliminují zbytečné pohyby a prostoje a zvyšuje se efektivita pracovníků. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskové pásky a retransferový film

12.8.2020  Tiskové pásky a retransferový film

Tiskové pásky True Colours® a retransferový film do tiskáren plastových karet Zebra umožňují konzistentní, vysoce kvalitní barevnou reprodukci fotografií v zářivých barvách, věrné odstíny i ostré monochromatické čárové kódy či text. Pro více informací z oblasti spotřebního materiálu pro tiskárny plastových karet Zebra kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem materiálu dle vašich konkrétních požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic Matrix 120

12.8.2020  Stacionární snímač Datalogic Matrix 120

Stacionární snímač Datalogic Matrix 120 patří mezi nejmenší ultrakompaktní snímače 1D a 2D kódů na trhu. Má zabudované připojení k síti Ethernet a nabízí možnost sériového i USB rozhraní u jednoho modelu. Snímač Matrix 120 najde využití především ve výrobě, dále se uplatní v chemickém nebo biomedicínském průmyslu a zdravotnictví (identifikace lahviček), v elektronickém průmyslu a při výrobě obalů potravin a nápojů. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell ScanPal EDA51

12.8.2020  Mobilní terminál Honeywell ScanPal EDA51

Mobilní terminál Honeywell ScanPal EDA51 přináší dokonalou kombinaci funkcí, které pomáhají pracovníkům pracovat efektivněji a stihnout více práce za méně času. Terminál je vybaven rychlým procesorem Qualcomm Snapdragon SDM450, výkonným snímačem, dotykovým 5" displejem, intuitivním rozhraním a 4000 mAh lithium-iontovou baterií. Jeho tenký a lehký design umožňuje pohodlné nošení po celý den. ScanPal EDA51 je dokonalým řešením pro maloobchodní prodej, distribuci, přímé dodávky či terénní služby.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...