Počítače a telekomunikace - Nabídky

Snímač kódů Intermec SG20 Healthcare

26.7.2021  Snímač kódů Intermec SG20 Healthcare

Čtečka kódů Intermec SG20 Healthcare zaručuje spolehlivý výkon a přispívá k eliminaci chyb a zlepšování péče o pacienty. Ať už na příjmu, u postele pacienta, v laboratoři nebo v lékárně, tento skener minimalizuje čas i úsilí potřebné při čtení čárových kódů, čímž zvyšuje produktivitu a pomáhá spolehlivě dokončit proces verifikace. Díky větší toleranci pohybu navíc dokáže všechny běžné kódy snímat téměř z jakéhokoliv úhlu, a umožňuje tak snadné snímání bez rušení pacienta. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Terminál k vozíku Zebra 8585/8595

26.7.2021  Terminál k vozíku Zebra 8585/8595

Robustní mobilní terminál Zebra 8585/8595 určený pro namontování do vozidla se hodí pro nasazení ve velmi náročných provozních podmínkách. Zebra 8585/8595 je kompaktní a poskytuje plnou funkčnost počítače s možností operačního systému Windows XP nebo Windows 7. Díky tomuto terminálu jsou pracovníci připraveni pro bezproblémové, efektivní a účinné plnění úkolů. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým zkušených odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Datamax H-Class

26.7.2021  Tiskárna etiket Datamax H-Class

Vysoce výkonná tiskárna etiket H-Class nabízí bezchybnou kvalitu a dvakrát větší rychlost tisku než ostatní zařízení stejné třídy. Rozlišení tiskové hlavy se liší dle konkrétního typu tiskárny - 203 dpi, 300 dpi, 406 dpi nebo 600 dpi. Snadno ovladatelný LCD displej umožňuje pohodlnou navigaci a pomáhá zefektivnit práci s tiskárnou. Díky kvalitnímu designu a odolnému materiálu se tato tiskárna hodí pro využití v mnoha průmyslových aplikacích vyžadujících spolehlivý tisk s úsporou nákladů.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Optoelektronické miniaturní senzory

26.7.2021  Optoelektronické miniaturní senzory

Optoelektronické miniaturní senzory od Datalogicu nabízejí univerzální a jednoduchou instalaci bez nastavení za konkurenceschopné ceny. Díky tomu přinášejí celkovou úsporu prostoru, času a tím pádem i peněz. Naleznou využití v široké škále odvětví - např. v balicích a plnicích linkách, farmaceutickém či kosmetickém průmyslu, elektronickém průmyslu, při manipulaci s materiálem, dále v automobilovém, tiskovém a papírenském průmyslu, při detekci malých částí s maximální přesností apod.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač čárových kódů Zebra DS457

26.7.2021  Snímač čárových kódů Zebra DS457

Snímač 1D a 2D kódů Zebra DS457 je vybaven jedinečnou digitální zobrazovací technologií, a poskytuje tak jedinečnou rychlost snímání bez ohledu na to, zda jsou kódy vytištěné na papírových etiketách, vyryty přímo do produktu nebo jsou zobrazeny v digitální podobě na mobilním telefonu. Díky svým malým rozměrům se DS457 hodí do téměř jakýchkoliv prostor. Tento všesměrový snímač s jasným centrálním bodem zajišťuje přesné a rychlé snímání kódů i v tom nejjasnějším osvětlení. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell CN80G

25.7.2021  Mobilní terminál Honeywell CN80G

Mobilní terminál Honeywell CN80G přináší skvělé řešení pro mobilní pracovníky v logistických centrech, skladech, bezpečnostních agenturách i ve zdravotnictví nebo veřejném sektoru. Nabízí citlivý 4,2″ dotykový displej a volbu mezi numerickou nebo QWERTY klávesnicí. Navíc umožňuje snímání 1D a 2D kódů v rozsahu 15 cm – 15 m, a díky standardům zabezpečení zajišťuje vysokou ochranu citlivých údajů. Terminál přežije pády z výšky až 3 m na beton a je odolný vůči prachu a vodě. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů na prst Zebra RS5000

25.7.2021  Snímač kódů na prst Zebra RS5000

Snímač kódů na prst Zebra RS5000 umožňuje bleskurychlé skenování prakticky všech 1D a 2D kódů z blízka či ze vzdálenosti až 63,5 cm. Tento lehký, skvěle vyvážený malý snímač se nosí na jednom prstu, přičemž můžete snadno přepínat mezi ovládáním pravou a levou rukou. Díky tomu mohou pracovníci pohodlně manipulovat s materiály, což zvyšuje jejich produktivitu a v konečném důsledku spokojenost zákazníků. Skener RS5000 se vyznačuje odolností i v tom nejnáročnějším prostředí. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna karet Zebra ZXP Series 7

25.7.2021  Tiskárna karet Zebra ZXP Series 7

Tiskárny plastových karet Zebra ZXP Series 7 přicházejí s inovativním designem a nejnovějšími technologiemi tisku, čímž zajišťují vysoce kvalitní potisk karet a rychlý a spolehlivý výkon. Zároveň nabízejí mimořádnou hodnotu tím, že snižují celkové náklady na vlastnictví zařízení. Zakládání pásky je velmi snadné, navíc s barevně odlišenými návody a jasným ovládáním LCD panelu zvládne ovládání téměř každý. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímače čárových kódů

25.7.2021  Snímače čárových kódů

Ať už sháníte vysoce výkonné snímače kódů s řadou funkcí pro vysoké zatížení, náročný provoz a intenzivní používání nebo cenově dostupnou čtečku pro malou firmu v nenáročném prostředí, v naší nabídce naleznete takové zařízení, které bude vyhovovat vašim potřebám i rozpočtu. Nabízíme široký sortiment snímačů 1D a 2D kódů, které vyhovují nejrůznějším potřebám vašich aplikací – s kabelem i bezdrátové. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vizualizace Simens

25.7.2021  Vizualizace Simens

Zaměřujeme se na vizualizace na operátorských panelech Siemens dle Vašich konkrétních požadavků. Zajišťujeme vizualizace procesů (HMI + SCADA).

Pro komplexní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra TC55

24.7.2021  Mobilní terminál Zebra TC55

Dotykový mobilní terminál Zebra TC55 je navržený podle potřeb pracovníků v terénu. Toto malé a elegantní zařízení se podobá smartphonům, ale nabízí mnohem více funkcí, které zajišťují větší výkonnost a produktivitu zaměstnanců. 4,3palcový WVGA displej spolehlivě funguje i když je mokrý, a zachytití prakticky jakýkoliv typ dat pouhým stisknutím tlačítka. Terminál navíc obsahuje dva mikrofony pro potlačení šumu a zajištění čistého zvuku. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Datalogic PowerScan PBT9500-RT

24.7.2021  Snímač Datalogic PowerScan PBT9500-RT

Datalogic PowerScan PBT9500-RT představuje ruční snímač kódů s bezdrátovou technologií Bluetooth. Robustní mechanika řady PowerScan Retail zajišťuje dlouhodobý a spolehlivý provoz v široké škále maloobchodních činností. Tato řada snímačů navíc dokáže jako první na trhu přečíst digitální vodoznaky včetně čárových kódů Digimarc. Tím výrazně snižuje čas strávený u pokladen, neboť položky mohou být skenovány rychleji bez nutnosti hledat kód nebo zvedat objemné položky z vozíku. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra GT800

24.7.2021  Tiskárna etiket Zebra GT800

Stolní tiskárna Zebra GT800 navržená pro střední objemy tisku nabízí vysoký výkon i spolehlivost za dostupnou cenu. Díky větší kapacitě vyžaduje méně častou výměnu barvicí pásky, a usnadňuje tak použití. To v kombinaci se spolehlivostí a kompaktním designem představuje optimální volbu pro obchodní prostředí s malými tiskovými požadavky. Rychlost tisku až 127 mm/s a výkonný procesor zajišťují snadné a rychlé zpracovávání štítků. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Napájecí zdroj NZ06Rack

24.7.2021  Napájecí zdroj NZ06Rack

NZRack je zálohovaný regulovaný napájecí zdroj. Byl vyvinut s maximálním důrazem na spolehlivost a účinnost. Zdroj je řízen mikroprocesorem, který umožňuje monitorovat limitní stavy a předcházet tak poškození.

Výhody zdroje NZRack:
* Limitní stavy jsou zaznamenávány na server pomocí linky RS485
* Možnost záložního akumulátoru ve skříni zdroje
* Regulované výstupní napětí 3 – 15 VDC
* Zatížení výstupu až 5 A
* Možnost dvou LAN přípojek
* Ochrana proti přetížení

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Skener Datalogic PowerScan PBT9501-RT

23.7.2021  Skener Datalogic PowerScan PBT9501-RT

Snímač kódů Datalogic PowerScan PBT9501-RT přináší odolnost průmyslové řady skenerů PowerScan do maloobchodního prostředí. Tento model vybavený bezdrátovou technologií Bluetooth zajišťuje spolehlivý dlouhodobý provoz i při náročných POS operacích nebo ve venkovním prostředí. Umožňuje skenování 1D a 2D kódů a také digitálních vodoznaků včetně kódů Digimarc. Pomáhá tak urychlit odbavení u pokladen a zvyšovat spokojenost zákazníků. Pro více informací navštivte náš web nebo nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...