Počítače a telekomunikace - Nabídky

Snímač kódů Intermec SG20 Healthcare

19.9.2018  Snímač kódů Intermec SG20 Healthcare

Intermec SG20 Healthcare je čtečka kódů podávají spolehlivý výkon a pomáhající eliminovat chyby a zlepšovat péči o pacienty. Ať už na příjmu, u postele pacienta, v laboratoři nebo lékárně, zařízení minimalizuje čas i úsilí potřebné ke čtení čárových kódů. Také zvyšuje produktivitu a pomáhá dokončit proces verifikace. Snímače kódů jsou ve zdravotnictví využívány poměrně dlouho, ale většina je pomalá, nespolehlivá a nevhodná pro zdravotnictví. SG20 je však navržen přímo do prostředí nemocnic.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500

19.9.2018  Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500

Vysoce výkonná mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500 Series s patentovaným designem poskytuje vynikající odolnost a spolehlivost i ve velmi náročných podmínkách. Je optimalizovaná pro tisk účtenek a štítků v mnoha aplikacích, přičemž vydrží nárazy, otřesy, vlhkost i jiné extrémy, které jsou obvyklé v externím pracovním prostředí. Je tedy ideální pro mobilní pracovníky, jež jsou závislí na maximální funkčnosti tiskárny. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Etikety a barvicí pásky do tiskáren

19.9.2018  Etikety a barvicí pásky do tiskáren

Nabízíme spotřební materiál pro tiskárny čárových kódů - etikety, barvicí pásky, plastové karty či RFID tagy. Naše nabídka zahrnuje etikety různých rozměrů a materiálů včetně možnosti rozsáhlé barevné škály a potisku. Kromě spotřebního materiálu naleznete v našem produktovém portfoliu hardware i software z oblasti automatické identifikace, vše dle přání zákazníka k jeho spokojenosti. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač čárových kódů Zebra DS457

19.9.2018  Snímač čárových kódů Zebra DS457

DS457 od Zebry je snímač 1D a 2D kódů se skvělou digitální zobrazovací technologií a poskytující vynikající rychlost snímání bez ohledu na to, zda jsou kódy tištěné na papírové etiketě, vyryty do produktu nebo zobrazeny na mobilním telefonu v digitální podobě. Díky jeho malým rozměrům se hodí do téměř veškerých prostor bez jakéhokoliv omezení. Všesměrový snímač s jasným centrálním bodem zajišťuje rychlé a přesné skenování i v tom nejjasnějším osvětlení. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

18.9.2018  Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

Tiskárna identifikačních náramků Zebra ZD510-HC kombinuje spolehlivý termální tisk s jednoduchým systémem vkládání cartridge, jež obsahuje antimikrobiální náramky Zebra Z-Band. Pouzdro tiskárny odolá pravidelnému čištění dezinfekčními prostředky nebo UV zářením, čímž zabraňuje přenosu bakterií. Tiskárna dokáže automaticky rozpoznat velikost náramku a přizpůsobit nastavení hustoty a rychlosti tisku. Díky tomu je dosaženo maximální kvality tisku i trvanlivosti náramků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dotykový open frame monitor Elo 1590L

18.9.2018  Dotykový open frame monitor Elo 1590L

Dotykový open frame monitor Elo 1590L s 15″ LCD displejem přináší kvalitu a spolehlivost pro kiosky, samoobslužné systémy, zábavní aplikace či průmyslové automatizace. Štíhlý design dokáže okamžitě upoutat pozornost uživatelů, úsporné LED podsvícení šetří energii a vytváří méně tepla. Stabilní provoz, vynikající čistota obrazu a vysoká propustnost světla zajišťují přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. Monitor je vybavený technologií single-touch na principu SAW.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Honeywell Stratos 2400

18.9.2018  Pultový snímač Honeywell Stratos 2400

Honeywell Stratos 2400 je pultový snímač čárových kódů s váhou zvyšující produktivitu práce i ve velmi náročných aplikacích. Umí číst nekvalitní čárové kódy i kódy s vysokou hustotou, přičemž zajišťuje nepřetržitý provoz a nízké náklady na údržbu. Tento snímač maximalizuje návratnost investic prostřednictvím analytických nástrojů určených ke sledování a správě aplikací - konkrétně nástroje StratosSTATS a StratosSCHOOL. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Zebra CS4070

18.9.2018  Snímač kódů Zebra CS4070

Snímač čárových kódů Zebra CS4070 je ideálním společníkem pro tablety, notebooky a další zařízení, které nejsou vybaveny intenzivním snímáním. Jedná se o kapesní zařízení nejvyspělejší technologie, jež slouží ke snímání čárových kódů a je schopno zachytit prakticky jakýkoliv čárový kód v jakémkoliv stavu, i když je poškozený, poškrábaný nebo špinavý. Zařízení má provozní teplotu 0 °C až 40 °C, třídu krytí IP42 a odolnost vůči pádu 1,5 m. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Montáž IP videotelefonů

18.9.2018  Montáž IP videotelefonů

Realizujeme montáž IP videotelefonů. IP videotelefonní stanice umožňují propojení mezi venkovní jednotkou a počítačem, tabletem či mobilem. S IP videotelefonem zahájíte komunikaci s příchozím již přede dveřmi. IP videotelefony jsou vhodné pro firemní i domácí použití. Kontaktujte nás pro více informací. Naši odborníci vám doporučí řešení přesně pro vaše potřeby. Jsme tady pro vás!

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...
Průmyslová komunikační síť PROFIBUS

18.9.2018  Průmyslová komunikační síť PROFIBUS

Specializujeme se na dodávku a implementaci průmyslové komunikační sítě PROFIBUS do různých výrobních procesů. Průmyslové komunikační sítě PROFIBUS jsou velmi oblíbené systémy především díky jejich robustnosti, vysoké rychlosti přenosu dat a také odolnosti proti elektromagneticky zarušených provozech.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej a servis kancelářské techniky

18.9.2018  Prodej a servis kancelářské techniky

Prodej a servis značek Panasonic, Ricoh, Canon, Sharp, HP, Oki, Brother, Gestetner, Nashuatex a Lanier. Prodej originální i kompatibilní tonery do kopírek a tiskáren.

Firma: Karel Humhal - EHK
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů na prst Zebra RS5000

17.9.2018  Snímač kódů na prst Zebra RS5000

Snímač kódů na prst Zebra RS5000 umožňuje bleskurychlé snímání prakticky libovolných 1D a 2D kódů z blízka i ze vzdálenosti až 63,5 cm. Tento lehký, dokonale vyvážený malý snímač se nosí na jednom prstu, přičemž pracovníci mohou snadno přepínat mezi prací pravou a levou rukou. To umožňuje pohodlnou manipulaci s materiály, což zvyšuje produktivitu pracovníků a následně spokojenost zákazníků. Skener RS5000 se vyznačuje odolností i v nejnáročnějším prostředí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Orbit 7120/CG 7180

17.9.2018  Snímač kódů Honeywell Orbit 7120/CG 7180

Honeywell Orbit 7120/CG 7180 je pultový snímač čárových kódů poskytující všestrannost skenování pro obchodníky, kteří hledají cenově dostupné, elegantní a inovativní řešení v maloobchodních aplikacích. Jeho kompaktnost, lehkost i odolnost maximalizuje spokojenost zákazníků a efektivitu zaměstnanců díky možnosti skenování objemných předmětů, rychlosti skenování 1120 snímků za sekundu. Dále také možnosti naklonění snímací hlavy až do rozsahu 30°. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
BarTender - SW pro návrh a tisk etiket

17.9.2018  BarTender - SW pro návrh a tisk etiket

Nabízíme softwarovou aplikaci BarTender pro tisk etiket, štítků a RFID tagů podporující jak laserové, tak i termotransferové tiskárny. Pokročilá integrace, rozšířené možnosti správy tiskáren a pokročilé funkce zabezpečení jsou jen některé z příkladů výhod, jež vám tento softwarový balík pro tisk etiket přinese. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám navrhne řešení dle vašich konkrétních požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska Zebra Z 2300 - vosk

17.9.2018  Barvicí páska Zebra Z 2300 - vosk

Vosková barvicí páska Z 2300 od Zebry vyniká svou nízkou cenou a dobrou kvalitou tisku. Hodí se především pro tisk na obyčejný matný papír, je však vhodná pro tisk standardně umístěných čárových kódů a je možné ji použít na mnohé materiály – obyčejný matný papír (etikety, nekonečný pás), lesklý papír, PE (matný povrch PolyTrans). Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám navrhne řešení dle vaších požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...