Počítače a telekomunikace - Nabídky

Mobilní terminál Honeywell CT50h

18.11.2018  Mobilní terminál Honeywell CT50h

Honeywell CT50h je mobilní počítač speciálně vyvinutý do zdravotnictví. Pomáhá zefektivňovat péči o pacienta a umožňuje lékařům i zdravotnickému personálu bezproblémový přístup ke klinickým systémům, životně důležitým údajům o pacientech a také lékařské péči. Zařízení bylo vyvinuto v důsledku velkého nárůstu mobility spojené s potřebou podpory komunikace a přístupu k informacím. Pracovníci mohou efektivně spravovat více úkolů díky vzdálenému připojení. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Datamax E-Class

18.11.2018  Stolní tiskárna etiket Datamax E-Class

Stolní termotiskárna etiket Datamax E-Class Mark III je určená pro řadu průmyslových odvětví a aplikací vyžadující spolehlivý a nákladově efektivní tisk čárových kódů. Panel uživatelského rozhraní je uzavřen a utěsněn proti vniknutí nečistot i tekutin a je tedy zabráněno případnému poškození citlivých a ovládacích prvků. Tato tiskárna štítků má velmi spolehlivý výkon, paměť 64MB Flash/32MB DRAM a provozní teplotu od 4 °C do 35 °C. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

18.11.2018  Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

Datalogic Gryphon I GBT4100 je bezdrátový lineární snímač čárového kódu, který je vybaven bezdrátovou technologií Bluetooth 2.0 s rádiovým dosahem až 30 m. Skener Gryphon I GBT4100 může pracovat také v dávkovém režimu, kdy do paměti je možné uložit více než 1200 nasnímaných kódů, má multifunkční základnovou stanici umožňující snímání v režimu hands-free, snímání při nabíjení a lze ji také připevnit na zeď. Možnost připojení je přes USB/RS232/Keyboard Wedge/Wan Emulation nebo IBM46xx/USB/RS232.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Servis a opravy tabletů a smartphonů

18.11.2018  Servis a opravy tabletů a smartphonů

Zajištujeme profesionální pozáruční servis tabletů a smartphonů Samsung a Apple iPhone. Hledáte pozáruční servis na Váš tablet či smartphon? Už nehledejte, zajistíme kvalitní pozáruční servis a softwarovou podporu tabletů a smartphonů s dosahem po celé ČR. Stačí vyplnit on-line formulář na našich stránkách a pak už se o všechno postaráme. Odvezeme, opravíme a dovezeme zpět, kvalitně, rychle a levně!

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro time management

18.11.2018  Software pro time management

Software pro time management. Nabízíme software zaměřený na efektivní time management. Tento software Vám pomůže s plánováním času, obsahuje sadu postupů, doporučení a nástrojů pro plánování schůzek a úkolů, a využívá je tak, abyste docílili zvýšení efektivnosti využití času. V kalendáři lze samozřejmě sdílet události a úkoly s kolegy. Více informací najdete na našich webových stránkách!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárny etiket Intermec PB22/PB32/PB50

17.11.2018  Tiskárny etiket Intermec PB22/PB32/PB50

Robustní mobilní tiskárny etiket PB22, PB32 a PB50 od společnosti Intermec jsou skvělou volbou pro zákazníky využívající náročné aplikace ve skladu, distribuci, maloobchodě i správě podnikových aktiv. V kombinaci s robustními počítači a softwarem Intermec pomáhají zvýšit produktivitu a výkonnost při současném snížení nákladů. Díky ultra vysoké rychlosti tisku a oproti konkurenci několikanásobně kratšímu času potřebnému k vytisknutí etikety přináší zlepšení v přesnosti práce zaměstnanců.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Servisní centrum výpočetní techniky

17.11.2018  Servisní centrum výpočetní techniky

Velice rádi bychom Vám nabídli profesionální služby servisního centra zaměřeného na výpočetní techniku. Zajistíme kvalitní a rychlé servisní služby výpočetní techniky s pokrytím po celé ČR. Máme dlouholeté zkušenosti, odborné znalosti, jsme rychlí a zároveň důslední, a jsme tady pro Vás. Kontaktujte nás prostřednictvím on-line formuláře, kde popíšete stav zařízení a Vaše požadavky. Samozřejmostí naší práce je záruka na všechny opravy.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell Dolphin 6110

16.11.2018  Mobilní terminál Honeywell Dolphin 6110

Honeywell Dolphin 6110 je spolehlivý mobilní počítač, který poskytuje pokročilý sběr dat a navzdory svému zevnějšku je postaven tak, aby vydržel náročné podmínky. Vzhledem ke třídě krytí IP54 snese působení prachu, nečistot, stříkající vodě i nechtěné pády na beton z výšky až 1,2 m. Mobilní terminál Dolphin 6110 poskytuje pokročilé schopnosti, včetně snímání 1Da 2D kódů, digitální skenoivání obrazu či inteligentní zachycení podpisů. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
RFID tiskárny

16.11.2018  RFID tiskárny

Se stále rostoucí potřebou RFID (radiofrekvenční identifikace) je nutné řešit nové potisky etiket a TAGů. Nabízíme několik tiskáren, jež jsou schopny potiskovat RFID etikety a zároveň kódovat data do těchto etiket. K dispozici jsou tiskárny od standardů stolních tiskáren až po průmyslové. RFID Vám umožňuje opakovaně změnit data po dobu životnosti etikety. Pro více informací z oblasti RFID technologie kontaktujte naše obchodní oddělení, které vám pomůže s výběrem, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální servis tiskáren

16.11.2018  Profesionální servis tiskáren

Zabezpečujeme profesionální servis tiskáren se svozem zakázek v rámci celé České republiky. Nabízíme záruční i pozáruční servis tiskáren všech výrobců působících na našem trhu. Opravujeme však i tiskárny zakoupené v zahraničí. Zaměřujeme se na servis tiskáren různého typu - laserové i pokladní tiskárny, rychlotiskárny, ternotransférové tiskárny. Profesionální servis tiskáren můžeme nabídnout i v expresním čase do 24 hodin. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náhradní díly pro notebooky

16.11.2018  Náhradní díly pro notebooky

Nejenže realizujeme profesionální opravy a servis IT, ale navíc si v našem internetovém obchodě můžete požadovaný náhradní díl na notebook zakoupit samostatně. Potřebujete náhradní díl na Váš notebook? Najeďte do našeho internetového obchodu, vyberte požadovanou značku a dále se řiďte velice intuitivní strukturou e-shopu. V případě, že si nejste jisti, zda si dokážete notebook opravit sami, kontaktujte nás, naši odborníci tak učiní v rekordním čase.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro správu úkolů

16.11.2018  Software pro správu úkolů

Software pro správu úkolů. Vyvíjíme a dodáváme software pro efektivní správu úkolů. Seznam všech úkolů nejdete na jednom místě a můžete ho velmi snadno spravovat. Systém Vás barevným rozlišováním upozorní na blížící se termíny. Ke každému úkolu můžete připojit libovolné množství příloh jako jsou obrázky, PDF dokumenty či soubory Microsoft Office. K úkolům lze zapisovat čas, který na nich řešitelé strávili, budete tak mít výkazy o vykonané činnosti nejen Vaší, ale zejména Vašich zaměstnanců.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chytré kamery Datalogic T2x Series

15.11.2018  Chytré kamery Datalogic T2x Series

Datalogic T2x Series jsou samostatné, univerzální, průmyslové systémy strojového vidění - inteligentních kamer, kdy umožňují flexibilitu v programování. Vyhovuje všem požadavkům zákazníka, představuje nejnovější technologie nejen v úrovni výkonu, ale i ve velikosti a ceně. Chytré kamery Datalogic jsou vybaveny připojením k síti out-of-box (Ethernet/IP, TCP/IP, Modbus a OPC), 10/100 Ethernet portem, RS-232 sériovým portem a volitelně připojením I/O (NPN nebo PNP). Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů na prst Honeywell 8680i

15.11.2018  Snímač kódů na prst Honeywell 8680i

Honeywell 8680i je kompaktní, vysoce výkonný, bezdrátový hands-free snímač kódů na prst, který pomáhá zlepšit efektivitu práce. Ergonomický model 8680i eliminuje zbytečný pohyb díky neustálému skenování. Tím zvyšuje efektivitu pracovních toků s velkým objemem skenovaných položek, jako je třídění, vychystávání, balení nebo výdej zboží. Zařízení 8680i je k dispozici ve standardní verzi pro jednoduchý sběr dat přes Bluetooth a pokročilé verzi pro samostatné operace v řízených pracovních postupech.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Honeywell Metrologic MS-3780 Fusion

15.11.2018  Honeywell Metrologic MS-3780 Fusion

Honeywell MS3780 Fusion je vícepaprskový laserový skener čárových kódů, který plní funkci pultového i ručního všesměrového snímače kódů. Součástí zařízení je rovněž stojánek a klip pro montáž. Čtečka čárového kódu Honeywell MS3780 Fusion nabízí vysokou snímací rychlost, což umožní zvýšení efektivity u pokladen i spokojenost Vašich zákazníků. Tento ruční snímač odvádí velkou práci při zachování malých rozměrů. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...