Počítače a telekomunikace - Nabídky

Stolní monitor Elo 1517L

22.5.2019  Stolní monitor Elo 1517L

Stolní monitor Elo 1517L se hodí pro neustálý provoz na veřejných místech. Nabízí 15″ dotykovou obrazovku, stylový, moderní a tenký design a sadu funkcí zaměřených na maloobchod. K modelu 1517L je navíc možné připojit čtečku magnetických karet, a vytvořit tak elegantní a integrované řešení eliminující potřebu externích doplňků. Monitor je vhodný pro point-of-sale, point-of-information, point-of-service aplikace, věrnostní systémy, interaktivní značení apod. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Skener Datalogic Gryphon I GD4500 2D

22.5.2019  Skener Datalogic Gryphon I GD4500 2D

Snímač kódů Datalogic Gryphon I GD4500 2D vyniká svým elegantním designem, bezkonkurenční ergonomií a megapixelovým snímačem s 2D technologií zajišťující mimořádný výkon. Snímač je vybaven technologií snímání pohybu Motionix™, a je tak ideální jak pro ruční, tak prezentační skenování. Tato technologie detekuje přirozené akce pracovníka a automaticky přepíná snímač do požadovaného režimu skenování. Gryphon I GD4500 2D přečte všechny běžné 1D a 2D kódy, poštovní a složené kódy i kódy Digimarc.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminály

22.5.2019  Mobilní terminály

Nabízíme mobilní terminály pro mobilní sběr a zpracování dat. Data mohou být vkládána pomocí dotykového displeje, klávesnice či vestavěného snímače. Terminály se vyznačují robustností a odolností a využívají se především v oblastech skladování, maloobchodě či pro sběr dat a komunikaci mobilních pracovníků. Naše nabídka zahrnuje špičkové terminály od předních světových výrobců jako je Datalogic, Zebra či Honeywell. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Intermec PC43d

22.5.2019  Stolní tiskárna etiket Intermec PC43d

Intermec PC43d je uživatelsky přívětivá a flexibilní stolní tiskárna etiket navržená pro maximálně jednoduché použití. Díky své nízké ceně i rychlému provozu představuje ideální volbu pro lehké užitkové aplikace, kde uživatelé potřebují spolehlivé a zároveň snadno použitelné řešení tisku. Umožňuje rychlé nastavení a nabízí několik možností umístění, včetně upevnění na zeď. Snadno se tedy přizpůsobí prostředí a zvyšuje celkovou produktivitu a efektivitu ve firmě. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Intermec CN70/CN70e

21.5.2019  Mobilní terminál Intermec CN70/CN70e

Mobilní terminál Intermec CN70/CN70e vyhovuje preferencím a potřebám IT a je optimalizován pro mobilní pracovní prostředí, kde je vyžadována síla a výkon v kompaktní podobě. CN70e nabízí stejný výkon jako CN70, ale disponuje větší klávesnicí. Hodí se tedy pro dodávkové služby, kdy pracovníci nosí rukavice, nebo práce, kdy je potřeba zadávat větší množství vstupních dat. Navíc jej lze používat i v prostředí s nebezpečím výbuchu a v extrémním počasí. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zebra ZMotif™ CardStudio™ Software

21.5.2019  Zebra ZMotif™ CardStudio™ Software

Nabízíme software pro potisk plastových karet ZMotif™ CardStudio™ od společnosti Zebra. Tento software vyniká svou jednoduchostí, přesto však umožňuje navrhnout design karet na profesionální úrovni. Ať už vytváříte jednoduchý nebo složitý design karet, CardStudio nabízí verzi pro jakoukoliv aplikaci ve třech různých edicích: Classic, Standard či Professional. Demo verzi je možné si stáhnout na webu. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, náš tým odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro důlní a těžební činnost

21.5.2019  Software pro důlní a těžební činnost

Původní, naší firmou vyvíjený grafický software Atlas DMT je určen k tvorbě přesných, spolehlivých a přehledných digitálních modelů terénů. Například použití softwaru pro řešení projektů v důlní a těžební činnosti je neocenitelná. Úloha softwaru Atlas DMT spočívá v tvorbě a úpravách grafických výstupů nad digitálními modely terénu. Pakliže vás nabídka softwaru pro důlní a těžební činnost zaujala, kontaktujte nás, velice rádi vám přínosy našeho softwaru předvedeme.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Měření produktivity práce

21.5.2019  Měření produktivity práce

Měření produktivity práce. Nabízíme software, se kterým budete mít produktivitu Vašich zaměstnanců neustále pod kontrolou. Získáte tak nejenom přehled o vykonané práci, úspěšných obchodních schůzkách a uzavřených obchodech, ale také podklady pro objektivní rozhodování. Oblíbeným nástrojem je denně aktualizovaný trendový graf fakturovaného obratu, který jasně ukazuje, jak produktivita stoupá nebo klesá.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka 2D kódů Zebra DS6700 Series

20.5.2019  Čtečka 2D kódů Zebra DS6700 Series

Čtečka kódů Zebra DS6700 Series nabízí skvělou zobrazovací technologii a 1,3 megapixelový digitální fotoaparát. Je navržena pro uspokojení širokého spektra potřeb v celé řadě průmyslových odvětví, kde zvyšuje produktivitu pracovníků a zefektivňuje obchodní procesy. Tato čtečka umí snímat 1D, 2D nebo kódy PDF417, přičemž je možné ji přepínat do hands-free nebo ručního provozu. Díky tomu je možné snadno, rychle a bezpečně skenovat i objemnější kusy. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra TC75

20.5.2019  Mobilní terminál Zebra TC75

Mobilní terminál Zebra TC75 je dotykový počítač s operačním systémem Android, který nabízí všechny potřebné funkce pro maximalizaci pracovní efektivity a uspokojení zákazníků. Pracovníci očekávají zařízení, které bude stejně snadno ovladatelné a rafinované, jako jejich smartphone, což se jim s terminálem TC75 splní. Každé zařízení je dodávané s řadou rozšíření a funkcí, jenž přetváří Android ze spotřebitelského operačního systému na operační systém podnikové třídy. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Široká nabídka bezdrátových sítí

20.5.2019  Široká nabídka bezdrátových sítí

Bezdrátová technologie v současnosti představuje opravdu velmi dostupné a spolehlivé řešení. Bezdrátová zařízení poskytují při každodenní práci větší volnost a flexibilitu, a umožňují tak vyšší produktivitu práce a efektivitu. Navštivte náš web a vyberte si z naší nabídky bezdrátových sítí tu nejlepší pro vaši aplikaci. Případně kontaktujte naše obchodní oddělení, náš tým certifikovaných odborníků vam poradí s výběrem podle vašich specifických požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Diagnostika komunikační sítě

20.5.2019  Diagnostika komunikační sítě

Specializujeme se na diagnostiku komunikační sítě PROFIBUS pro rychlé a spolehlivé odstranění příčin výpadků a poruch. V rámci diagnostiky komunikačních sítí PROFIBUS kontrolujeme nejenom řídící software dané technologie, ale také se zaměřujeme na použití nevhodných typů kabelů, nesprávné instalace datových kabelů nebo narušené funkce konektorů na jednotlivých stanicích.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční snímače čárových kódů Datalogic

19.5.2019  Ruční snímače čárových kódů Datalogic

Nabízíme ruční čtečky čárového kódu pro všeobecné použití od společnosti Datalogic. Tyto skenery se uplatní v jednoduchých i složitých aplikacích v mnoha průmyslových odvětvích. Vyznačují se snadným použitím, čtecí rychlostí, přesností načtených dat a dlouhou životností. Produktové řady zahrnují snímače drátové i bezdrátové. Pro kompletní portfolio čteček čárového kódu od předního výrobce snímačů kódů Datalogic navštivte náš web, případně se obraťte na naše obchodní oddělení. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elo I-Series 2.0 pro Android (22″)

19.5.2019  Elo I-Series 2.0 pro Android (22″)

All-in-one terminál Elo I-Series 2.0 pro Android nabízí 21,5″ LCD displej a poskytuje vynikající výkon a spolehlivost. Kombinuje výkon procesoru Qualcomm® Snapdragon™ s dotykovou technologií TouchPro® PCAP (umožňuje až 10 dotyků současně), operačním systémem Android 7.1 a volitelným napájením přes Ethernet. Další výhodou je několik možností montáže zajišťující flexibilitu při instalaci a možnost připojení periferních zařízení. Terminál je navržený pro nepřetržitý provoz na veřejných místech.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra Workabout Pro 4

19.5.2019  Mobilní terminál Zebra Workabout Pro 4

Vzhledem k tomu, že obchodní potřeby se neustále mění a technologie se neustále vyvíjí, není snadné vybrat takové mobilní zařízení, které udrží krok s dobou. Mobilní terminál Zebra Workabout Pro 4 je natolik flexibilní, že spolehlivě vyhoví měnícím se každodenním požadavkům. Do zařízení je možné přidat prakticky jakoukoliv myslitelnou funkci, samozřejmostí je Wi-Fi a WWAN. Terminál podporuje prakticky všechny RFID tagy, popřípadě si můžete vybrat z široké škály modulů. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...