Počítače a telekomunikace - Nabídky

Odolná čtečka Zebra DS3608-SR/DS3678-SR

17.12.2017  Odolná čtečka Zebra DS3608-SR/DS3678-SR

Ultra odolná čtečka kódů Zebra DS3608-SR/DS3678-SR přináší nezastavitelný výkon pro standardní zachycování 1D a 2D kódů. Pracovníci ve skladech a výrobních závodech skenují tisíce čárových kódů s cílem zajistit kvalitu výrobků a dodání včas. Jejich produktivita je závislá na kvalitě snímače, který mají ve svých rukou. S tímto zařízením se skvělou robustní konstrukcí však mohou podávat bezkonkurenční snímací výkon a rovněž skvělou ovladatelnost. Kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna Zebra iMZ Series

17.12.2017  Mobilní tiskárna Zebra iMZ Series

Elegantní mobilní tiskárny iMZ Series určené pro jednoduchý tisk dokumentů jsou tak malé, že se vejdou do dlaně ruky. Tito chytří pomocníci jsou určeni pro všechny tiskové aplikace, kde je nezbytný rychlý a jednoduchý tisk na požádání. Disponují tím, že se snadno ovládají a jsou skvělým prvním krokem pro uživatele, kteří chtějí nahradit papírovou dokumentaci, předtištěné doklady či nespolehlivé mobilní tiskárny. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra MC18 Series

17.12.2017  Mobilní terminál Zebra MC18 Series

Mobilní terminál Zebra MC18 Series poskytuje okamžitý přístup k informacím, nabízí pohodlí a posouvá zážitek z nakupování na vyšší úroveň. Maloobchodníci v reálném čase vidí, co daný zákazník nakupuje, což mu umožní ihned odeslat příslušné slevové kupóny nebo návrhy doplňkových předmětů. Ve výsledku tak zákazníci tráví méně času v obchodě, zároveň ušetří, ale nakoupí víc. Dochází tedy ke zvýšení spokojenosti zákazníků i zvýšení prodeje. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Datalogic Heron HD3430

17.12.2017  Snímač Datalogic Heron HD3430

Stylová čtečka čárových a 2D kódů Datalogic Heron HD3430 přináší do místa prodeje nepřekonatelnou eleganci. Je obohacena o barevná měnící se světla, inovativní i moderní design materiálu a poskytuje vynikající čtecí výkon 1D a 2D kódů, jakož i zachytávání obrazu. Snímač také nabízí možnost začlenit identitu společnosti značky, neboť umožňuje sestavit perfektní kombinaci firemního loga a horního barevného krytu, navíc přizpůsobuje vizuální a zvukové prvky a posiluje tak hodnotu značky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chytré technologie pro práci i zábavu

17.12.2017  Chytré technologie pro práci i zábavu

Pokud si myslíte, že chytré technologie patří jen do práce a businessu, pak se podívejte do naší nabídky. Snažíme se neustále obohacovat naši nabídku a přinášet Vám pro radost i usnadnění práce ty nejnovější chytré technologie na našem trhu. Využívejte chytrých zařízení, pro ulehčení práce i zábavu. Nahlédněte do naší nabídky, neustále ji aktualizujeme.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Správa datového centra

17.12.2017  Správa datového centra

Nabízíme služby správy datového centra Vaší organizace. V rámci správy datového centra se plně staráme o Vaše výpočetní prostředí, zvyšujeme bezpečnost komunikace a efektivitu systému.
Správa datového centra zahrnuje:
* Správa záložních systémů
* Záloha a archivace dat
* Správa elektronické pošty
* Správa firewallů, antivirových a programů

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkonná tiskárna etiket Zebra 140Xi4

16.12.2017  Výkonná tiskárna etiket Zebra 140Xi4

Nabízíme tiskárnu Zebra 140Xi4. Je určena do nejtěžšího prostředí s požadavkem na velké objemy tisku i tiskovou rychlost. Zebra 140Xi4 má rozlišení tiskové hlavy 203dpi, volitelnou diagnostiku vadných elementů pro tiskovou hlavu, integrované počítadlo potištěných etiket a použité termotransferpásky, volitelně vnitřní navíječ, řezač a bezdrátový ZebraNet printserver. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezdrátová síť Zebra AP 7522

16.12.2017  Bezdrátová síť Zebra AP 7522

Zebra AP 7522 podporuje prakticky všechna mobilní zařízení i přes veškeré náročné aplikace. Díky svému designu zapadne téměř do jakéhokoliv prostředí a pro dosažení maximálního dosahu a výkonu v náročných průmyslových oblastech je možné zvolit jak interní, tak i externí anténu. Uživatelé budou mít pevnější bezdrátové připojení než kdykoli předtím, a to zejména díky zlepšení tvarování paprsku, které vytváří nejefektivnější cestu pro přenos dat mezi přístupovým bodem a mobilním zařízením.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
ChargeBox v kadeřnictví a kosmetice

16.12.2017  ChargeBox v kadeřnictví a kosmetice

Klientky Vám budou vděčné, až Vám nainstalujeme do Vaší provozovny speciální uzamykatelný box pro nabíjení mobilních telefonů. Zatímco se budou dámy oddávat plně Vašim profesionálním službám, jejich mobilní telefony budou bezpečně uzavřeny a nabíjeny v ChargeBoxu. Kadeřnictví, kosmetika, masáže atd. denně čelí problémům s vybitými telefony klientů a klientek. Nabízíme řešení v podobě ChargeBoxu nejen pro kadeřnické a kosmetické služby.

Firma: Deppo Group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Záchrana a obnova datových nosičů

16.12.2017  Záchrana a obnova datových nosičů

Zajistíme rychlou záchranu dat a obnovu dat z datových nosičů. Ztratili jste data na HDD, CD, DVD, USB, FLASH a nemůžete se k nim dostat? Kontaktujte nás! Zajistíme profesionální diagnostiku datového nosiče, a zachráníme Vaše data. Záchranou a obnovou datových nosičů se zabýváme již spousty let a můžeme s úspěchem dosvědčit opravdu nadprůměrnou úspěšnost. Navíc jsme schopni Vaše požadavky zpracovat expresně, tedy do 24 hodin!

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Powerbanky, záložní zdroje energie

16.12.2017  Powerbanky, záložní zdroje energie

Není nic nepříjemnějšího, než když Vám dojde „šťáva“. Ale na každý neduh se najde lék a ten, který nabízíme my, v podobě kvalitních powerbank a záložních zdrojů energie, nikdy nezklame. Kapacita je jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru powerbanky, nahlédněte do naší nabídky a vyberte si záložní zdroj energie přesně pro své vlastní potřeby. S námi, už Vám „šťáva“ nikdy nedojde.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řídicí systém ProLeiT

16.12.2017  Řídicí systém ProLeiT

Specializujeme se na dodávku řídicího systému ProLeiT pro oblast pivovarnictví. Řídicí systém ProLeiT nasazujeme i upravujeme dle Vámi dodaných specifikací. Díky tomuto pivovarnickému systému se stane výroba velmi jednoduchou a intuitivní.

Poradíme se s verzí systému 7.00 až po nejnovější verzi 9.00.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Správa dokumentů firmy

16.12.2017  Správa dokumentů firmy

Správa dokumentů firmy. V softwaru 1CLICK uložíte všechny firemní dokumenty - faktury, smlouvy, podklady a další. Systém je přehledně třídí a Vy je tak kdykoliv snadno dohledáte prostřednictvím vyhledávače. Pro každý dokument si sami zvolíte sadu popisných položek. Samozřejmostí je možnost provázání dokumentů s kontakty, kalendářem apod.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra GK420t

15.12.2017  Tiskárna etiket Zebra GK420t

Termotransferová tiskárna etiket Zebra GK420t nabízí nejlepší užitnou hodnotu v sortimentu stolních tiskáren čárového kódu. S rychlostí tisku až 127 mm za vteřinu, rozlišením 203dpi a šíři tisku 104 mm je vhodná pro aplikace s nízkými až středními objemy tisků. Tato tiskárna má úhledný kompaktní design a rovněž i jednoduchý systém výměny pásky. Pro kompletní nabídku produktů z oblasti automatické identifikace navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky AXR7+ pryskyřice

15.12.2017  Barvicí pásky AXR7+ pryskyřice

AXR 7+ (pryskyřice) je materiál přizpůsobený pro aplikace, které vyžadují vysoký stupeň kvality tisku a rovněž i vysokou mechanickou odolnost. Nabízí vynikající kvalitu tisku všech typů čárových kódů, velmi malých textů, velkých znaků a to při velmi vysoké hodnotě sytosti tisku – 1,7 (ODR). I tato barvicí páska je vybavena unikátní ochrannou vrstvou „backcoating“, která zajišťuje jedinečnou ochranu tiskové hlavy. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...