Počítače a telekomunikace - Nabídky

Čtečka čárových kódů Zebra CS4070-HC

14.4.2021  Čtečka čárových kódů Zebra CS4070-HC

Snímač kódů CS4070-HC pomáhá eliminovat chyby při podávání léků i odběru vzorků. Je tak malý, že jej zdravotničtí pracovníci mohou snadno zastrčit do kapsy případně nosit na krku. Špičková technologie snímání napomáhá spolehlivě kontrolovat tištěné i elektronické 1D a 2D kódy, a to i když jsou poškrábané, špinavé nebo špatně vytištěné. Stisknutím speciálního tlačítka párování se snímač snadno spáruje s počítačem i tabletem a díky antibakteriální úpravě zabraňuje šíření bakterií. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Digital signage monitor Elo 4202L

14.4.2021  Digital signage monitor Elo 4202L

Digital signage monitor Elo 4202L přináší elegantní, štíhlý design a hodí se pro každodenní veřejné využití. Vysoce kvalitní 42″ dotykový monitor může pracovat nepřetržitě i 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Elo 4202L nabízí dvě možnosti dotykové technologie – kapacitní PCAP a Infrared (IR), přičemž oba modely rozpoznají až 10 dotyků současně a zároveň poskytují rychlou a citlivou odezvu. Funkce monitoru je možné rozšířit pomocí příslušenství jako snímač kódů, čtečka karet, webkamera apod.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka kódů Datalogic PowerScan PD9130

14.4.2021  Čtečka kódů Datalogic PowerScan PD9130

Průmyslový drátový snímač kódů Datalogic PowerScan PD9130 obsahuje novou inovativní technologii, která zavádí zelenou skenovací linku. Ta má stejnou definici jako laserový paprsek s výhodami lineárního imageru a přináší vynikající schopnost dekódování 1D kódů. Tato zelená skenovací linka představuje nejpohodlnější řešení pro oči pracovníka. Pro ještě větší komfort obsluhy při operacích s intenzivním skenováním má snímač PowerScan PD9130 ergonomický tvar a vyváženou hmotnost. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra VC80x

14.4.2021  Mobilní terminál Zebra VC80x

Mobilní terminál pro připevnění k vozíku Zebra VC80x se hodí prakticky do všech skladů nebo vozíků manipulujících s materiálem. Je založený na platformě Android, a přináší tak osvědčenou mobilní platformu s garantovanou bezpečnostní podporou, na niž se můžete vždy spolehnout. Přechod z operačního systému Windows na Android je jednoduchý a nevyžaduje změnu konfigurace či nová školení. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač čárových kódů Quickscan Lite

13.4.2021  Snímač čárových kódů Quickscan Lite

Malá a lehká ruční čtečka kódů Datalogic QuickScan Lite I QW2100 s ergonomickým provedením se hodí pro každodenní používání. Zajišťuje vynikající výkon skenování pro většinu 1D čárových kódů s širokým úhlem snímání, a je tak vhodná pro snímání čárových kódů na dokumentech a účtech nebo na výrobcích elektronických součástek. Čtečka obsahuje patentovanou technologií Green Spot pro vizuální zpětnou vazbu o správném načtení čárového kódu. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra TC25

13.4.2021  Mobilní terminál Zebra TC25

Robustní mobilní terminál Zebra TC25 se hodí pro malé firmy, kde pomáhá šetřit čas i peníze a zvyšovat tržby a ziskovost. Tento smartphone obsahuje stejnou technologii snímání, na niž se každý den spoléhá většina obchodníků po celém světě. Umožňuje snadné a okamžité zachycení jakéhokoliv tištěného nebo elektronického čárového kódu v prakticky jakýchkoliv podmínkách, bez nutnosti přesného míření a bez čekání. Terminál TC25 využijí zejména terénní pracovníci ve službách, dopravě a logistice.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Honeywell Orbit 7190g

13.4.2021  Pultový snímač Honeywell Orbit 7190g

Orbit 7190g je pultový snímač kódů s průlomovou hybridní technologií kombinující všesměrové laserové snímání a integrované zobrazování na plochu. Díky tomu přináší platformu skenování kódů optimalizovanou pro vysoce efektivní odbavení u pokladen. Stejně jako ostatní skenery, Orbit 7190g umožňuje špičkové průchozí skenování lineárních čárových kódů a zároveň pomáhá maloobchodníkům reagovat na rostoucí potřebu digitálního čtení kódů bez nutnosti použití dalšího zařízení. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka kódů Intermec SR61HD/DPM

12.4.2021  Čtečka kódů Intermec SR61HD/DPM

Ruční snímač kódů Intermec SR61HD/DPM skenuje čárové kódy a značky s vysokou hustotou, které se běžně využívají pro sledování majetku v obraně, letectví, automobilovém, farmaceutickém nebo telekomunikačním průmyslu. Vzhledem k tomu, že je čtečka SR61HD/DPM postavena na společné hardwarové platformě, je v porovnání se specializovanými zařízeními pro DPM snímání nákladově mnohem efektivnější. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminály Zebra TC72/TC77

12.4.2021  Mobilní terminály Zebra TC72/TC77

Terminály Zebra TC72 a TC77 staví na úspěchu modelů TC70/TC75 a představuje dokonalé robustní dotykové mobilní zařízení vhodné pro pracovníky uvnitř i venku. Přinášejí mimořádnou spolehlivost a větší efektivitu pracovníků, a díky tomu posouvají zákaznický servis na vyšší úroveň. Dotykový displej s vysokým rozlišením je dobře čitelný i při jasném slunečním světle a může být ovládán i v rukavicích nebo stylusem. Navíc bezproblémově funguje i když je mokrý. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kontrastní senzory Datalogic TL46

12.4.2021  Kontrastní senzory Datalogic TL46

Kontrastní senzory Datalogic TL46 s RGB LED diodami jsou k dispozici ve 4 verzích - základní TL46-W, standardní TL46-WL a TL46-WLF rozšířená o čtyřmístný displej a nejpokročilejší funkce jako spínací kmitočet 30 kHz. Tyto senzory umožňují automatické, ruční a dynamické nastavení. Jejich rozměry činí 31 x 81 x 58 mm, třída krytí je IP67. Senzory TL46 naleznou využití v balicích, etiketovacích a tiskových strojích zejména v potravinářském, kosmetickém nebo farmaceutickém průmyslu. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárny plastových karet

12.4.2021  Tiskárny plastových karet

Nabízíme široký výběr tiskáren plastových karet od společnosti Zebra - od cenově výhodných modelů přes vysoce výkonné a bezpečnostní tiskárny až po retransferové tiskárny karet. Volitelné funkce mohou zahrnovat například možnost připojení do sítě ethernet, kódování čipových a magnetických karet nebo RFID karet standardu UHF Gen 2, či laminaci pro zvýšení ochrany a životnosti karet. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač čárových kódů Zebra LI2208

11.4.2021  Snímač čárových kódů Zebra LI2208

Čtečka kódů Zebra LI2208 navazuje na model LS2208 a přináší rozšířený rozsah, podporu pro mobilní zařízení čárových kódů a další funkce. Při snímání čárových kódů se můžete spolehnout na špičkový výkon. Snímač LI2208 pomáhá zvyšovat produktivitu jednotlivých operací - zachytí prakticky jakýkoliv čárový kód, ať už se jedná o klasický čárový kód vytištěný na papírové etiketě nebo elektronický kód zobrazený na obrazovce mobilního telefonu, tabletu nebo počítače. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Digital signage monitor Elo 3202L

11.4.2021  Digital signage monitor Elo 3202L

Interaktivní digital signage monitor Elo 3202L se díky jasnému, vysoce kvalitnímu 32″ dotykovému displeji dokonale hodí do veřejných míst, kde může být v provozu až 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Monitor je k dispozici s dotykovou technologií PCAP nebo Infrared (IR), přičemž oba modely umí rozpoznat až 10 dotyků současně pro snadnou interakci více uživatelů. Navíc obsahují HD technologií s vysokým kontrastem a jasem, LED podsvícením a rozšířenou paletou barev. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra PS20

11.4.2021  Mobilní terminál Zebra PS20

Zebra PS20 Personal Shopper přináší jedinečný personalizovaný nákupní zážitek pro vaše zákazníky. Tento mobilní terminál poskytuje vynikající zákaznický servis a zároveň zvyšuje produktivitu pracovníků. Systém Android umožňuje provoz intuitivních interaktivních aplikací, zatímco pokročilá technologie snímání a technologie PRZM Intelligent Imaging umožňují okamžité načítání tištěných i elektronických 1D a 2D kódů, včetně kódů Digimarc. Robustní design navíc zaručuje spolehlivý provoz po celý den.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic DS8110

11.4.2021  Stacionární snímač Datalogic DS8110

Stacionární snímač čárových kódů Datalogic DS8110 dokáže efektivně skenovat kódy v jakýchkoliv provozních podmínkách. Je navržen pro uspokojení i těch nejnáročnějších aplikací v oblasti třídění zásilek či manipulace se zavazadly. Použitá technologie DST (Digital Signal Technology) představuje milník na trhu automatické identifikace, a skener DS8100 proto zvládne identifikovat i zdánlivě nečitelné kódy. Tato technologie pomáhá zajistit včasné každodenní zpracování dodávek. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...