Počítače a telekomunikace - Nabídky

Snímač kódů Datalogic Gryphon GPS4400 2D

26.10.2020  Snímač kódů Datalogic Gryphon GPS4400 2D

Prezentační snímač kódů Datalogic Gryphon I GPS4400 2D umožňuje pohodlné skenování malých, ale i objemných či těžko manipulovatelných položek. Vzhledem k jeho velikosti se hodí do omezených prostor. Možnost odstranění stojanu navíc dále snižuje celkové rozměry tohoto zařízení. Mezi jeho přednosti patří široký úhel snímání, vysoká odolnost vůči pohybu, mimořádný čtecí výkon či patentovaná technologie „Green Spot“. Snímač pomáhá zvyšovat celkovou produktivitu a zároveň spokojenost zákazníků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

26.10.2020  Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

Tiskárna identifikačních náramků Zebra ZD510-HC nabízí kvalitní termální tisk spolu s jednoduchým systémem vkládání cartridge, jež obsahuje antimikrobiální náramky Zebra Z-Band. Pouzdro tiskárny je odolné vůči pravidelnému čištění dezinfekčními prostředky či UV zářením, a tím zabraňuje přenosu bakterií. Tiskárna dokáže automaticky rozpoznat velikost náramku a přizpůsobit nastavení hustoty a rychlosti tisku. Tím zajišťuje maximální kvalitu tisku i trvanlivost náramků. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra VC8300

26.10.2020  Mobilní terminál Zebra VC8300

Mobilní terminál pro připevnění k vozíku Zebra VC8300 umožňuje snadný a cenově výhodný přechod na OS Android. S tímto terminálem můžete využívat stávající aplikace i příslušenství a zároveň těžit z nových funkcí a nástrojů pro zvýšení produktivity na vašem pracovišti. Toto odolné zařízení nabízí flexibilitu zadávání dat - pracovníci mohou využívat jak alfanumerickou klávesnici, tak 8" dotykovou obrazovku pro interaktivní aplikace. Terminál může být umístěn i do menších vozíků. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
BarTender - SW pro návrh a tisk etiket

26.10.2020  BarTender - SW pro návrh a tisk etiket

Nabízíme softwarovou aplikaci BarTender pro tisk etiket, štítků a RFID tagů, která podporuje jak laserové, tak i termotransferové tiskárny. Tento softwarový balík pro tisk etiket nabízí snadné ovládání, pokročilou integraci, rozšířené možnosti správy tiskáren, pokročilé funkce pro zabezpečení a další výhody. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám navrhne řešení dle vašich specifických požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra TC75

25.10.2020  Mobilní terminál Zebra TC75

Mobilní terminál Zebra TC75 je dotykový počítač vybavený operačním systémem Android, který nabízí všechny funkce potřebné pro maximalizaci pracovní efektivity a uspokojení zákazníků. Pracovníci očekávají zařízení, které se bude ovládat stejně snadno, jako jejich smartphone, což se jim s terminálem TC75 splní. Každé zařízení je dodávané s řadou rozšíření a funkcí přetvářejících Android ze spotřebitelského operačního systému na operační systém podnikové třídy. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Etikety a barvicí pásky do tiskáren

25.10.2020  Etikety a barvicí pásky do tiskáren

Nabízíme spotřební materiál pro tiskárny čárových kódů - etikety, barvicí pásky, plastové karty či RFID tagy. V naší široké nabídce naleznete etikety různých rozměrů a materiálů včetně možnosti rozsáhlé barevné škály a potisku. Kromě spotřebního materiálu zahrnuje naše produktové portfolio rovněž hardware i software z oblasti automatické identifikace, vše dle přání zákazníka k jeho maximální spokojenosti. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic DS5100

25.10.2020  Stacionární snímač Datalogic DS5100

Flexibilní, výkonný a kompaktní laserový stacionární snímač Datalogic DS5100 představuje cenově výhodné řešení pro potřeby identifikace v automobilových, potravinářských, farmaceutických a dalších výrobních závodech. Snímače DS5100 nabízejí kompletní a flexibilní portfolio - včetně modelů středního (200 až 1000 mm) i dlouhého (300 až 1400 mm) dosahu a modelů lineárních nebo s oscilujícím zrcadlem s vynikajícím skenovacím výkonem. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční snímače čárových kódů Datalogic

24.10.2020  Ruční snímače čárových kódů Datalogic

Nabízíme ruční snímače čárového kódu pro všeobecné použití od společnosti Datalogic. Tyto skenery se uplatní v jednoduchých i složitých aplikacích v různých průmyslových odvětvích. Vyznačují se snadným použitím, vysokou čtecí rychlostí a přesností načtených dat a dlouhou životností. Produktové řady zahrnují drátové i bezdrátové snímače. Pro kompletní portfolio čteček čárového kódu od předního výrobce snímačů kódů Datalogic navštivte náš web, případně se obraťte na naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic Joya X2

24.10.2020  Mobilní terminál Datalogic Joya X2

Mobilní terminál Datalogic Joya X2 je snadno použitelné zařízení přinášející nižší provozní náklady a zároveň lepší služby zákazníkům, čímž pomáhá zvyšovat jejich loajalitu. Během nákupu mohou zákazníci kontrolovat zboží, které již bylo naskenované, a mají přístup k nabízeným propagačním akcím a slevám. Díky 2D zobrazovací technologii mohou zákazníci snadno uplatnit jak tištěné, tak elektronické kupóny. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
AIO terminál I-Series pro Windows (22")

24.10.2020  AIO terminál I-Series pro Windows (22")

All-in-one terminál Elo I-Series pro Windows nabízí 21,5″ dotykový displej a výpočetní výkon potřebný pro bezproblémové zapojení na veřejných místech. Tyto interaktivní monitory disponují dotykovou technologií TouchPro™ PCAP a jsou schopné rozeznat až 10 dotyků současně. Elegantní, ultra tenký design spolu s možností montáže jak na zeď tak se stojánkem přinášejí flexibilitu při instalaci tohoto zařízení. K terminálu je navíc možné připojit periferní zařízení. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Intermec PC43d

24.10.2020  Stolní tiskárna etiket Intermec PC43d

Intermec PC43d je uživatelsky přívětivá a flexibilní stolní tiskárna etiket navržená pro maximálně jednoduché použití. Díky své nízké ceně a rychlému provozu představuje ideální volbu pro lehké užitkové aplikace, kde uživatelé potřebují spolehlivé a zároveň snadno použitelné řešení tisku. Umožňuje rychlé nastavení a několik možností umístění, a to včetně upevnění na zeď. Díky tomu se snadno přizpůsobí prostředí a pomáhá zvýšit celkovou produktivitu a efektivitu ve firmě. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Datalogic Gryphon I 4400-HC 2D Series

24.10.2020  Datalogic Gryphon I 4400-HC 2D Series

Vysoce výkonné a všestranně použitelné snímače Datalogic Gryphon™ I 4400-HC 2D Series (Health Care) jsou vybavené řadou moderních technologií a umí přečíst prakticky jakoukoliv 1D a 2D symboliku a zachytit symboly až do velikosti formátu A5. Snímače Gryphon I 4400-HC 2D Series jsou dostupné v následujících konfiguracích: Gryphon I GD4400-HC 2D, Gryphon I GM4400-HC 2D a Gryphon I GBT4400-HC 2D. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Datalogic Gryphon I GD4132

23.10.2020  Snímač kódů Datalogic Gryphon I GD4132

Snímač kódů Datalogic Gryphon I GD4132 nabízí pokročilý výkon, vylepšenou ergonomii, a umožňuje tak zvýšení produktivity při skenování kódů v široké škále aplikací – od maloobchodu, přes kanceláře, služby, lékárny a nemocnice až po lehký průmysl, sklady či výrobní závody. Zařízení snímá kódy z blízka i ze vzdálenosti větší než 1 m. Vysoké rozlišení snímače umožňuje skenování kódů s minimální velikostí až 0.076 mm, zatímco díky širokému 42° skenovacímu úhlu dokáže snímat i velmi široké kódy.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra Workabout Pro 4

23.10.2020  Mobilní terminál Zebra Workabout Pro 4

Vzhledem k tomu, že obchodní potřeby se neustále mění a technologie se neustále vyvíjí, není snadné vybrat mobilní zařízení, které udrží krok s dobou. Mobilní terminál Zebra Workabout Pro 4 je natolik flexibilní, že spolehlivě zvládne měnící se každodenní požadavky. Do zařízení je možné přidat prakticky jakoukoliv myslitelnou funkci a samozřejmostí je Wi-Fi a WWAN. Terminál podporuje prakticky všechny RFID tagy, popřípadě si můžete vybrat ze široké škály modulů. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Datalogic Gryphon I GBT4102

22.10.2020  Snímač kódů Datalogic Gryphon I GBT4102

Všestranný a odolný snímač kódů Datalogic Gryphon I GBT4102 přináší jedinečnou mobilitu a flexibilitu v bezdrátovém provedení pro zajištění větší produktivity a efektivity pracovníků a větší bezpečnosti na pracovišti. Je vybaven bezdrátovými technologiemi STAR Cordless System a Bluetooth, které eliminují potřebu kabelů omezujících volný pohyb po pracovišti. Jedinečný dvoupolohový stojan umožňuje hands-free i prezentační skenování, možnost snímání během nabíjení zajišťuje konstantní provoz.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...