Počítače a telekomunikace - Nabídky

Tiskárna karet Zebra ZXP Series 7

24.5.2018  Tiskárna karet Zebra ZXP Series 7

Tiskárny plastových karet Zebra ZXP Series 7 mají inovativní design, využívají nejnovější technologie tisku a poskytují vysoce kvalitní potisk karet. Nabízejí rychlý a spolehlivý výkon. Rovněž přinášejí uživatelům mimořádnou hodnotu tím, že snižují celkové náklady na vlastnictví tiskárny. Zakládání pásky je velmi snadné a s barevně odlišenými návody a jasným ovládáním LCD panelu zvládne použití téměř každý. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Datalogic Gryphon I GM4100

24.5.2018  Snímač Datalogic Gryphon I GM4100

Odolný bezdrátový lineární snímač Gryphon I GM4100 nabízí extrémní flexibilitu. Rádiová komunikace prostřednictvím bezdrátového systému Datalogic STAR je klíčová pro zvýšení produktivity a flexibility na pracovištích. Snímač může být vybaven volitelným displejem s blokem 3 tlačítek poskytujícím informace o stavu baterie a indikujícím pokrytí signálem. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminály Datalogic Mobile

24.5.2018  Mobilní terminály Datalogic Mobile

Mobilní terminály a snímače čárového kódu od Datalogic Mobile se řadí mezi špičku na trhu. Tyto produkty jsou využívány zejména v oblastech skladování, maloobchodě a pro sběr dat či komunikaci mobilních pracovníků. Pro více informací o naší nabídce mobilních terminálů Datalogic navšitvte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náhradní díly k notebooku

24.5.2018  Náhradní díly k notebooku

Dodáváme náhradní díly k notebookům veškerých značek dostupných na trhu. V nabídce náhradních dílů naleznete LCD panely, displeje, pevné disky, napájecí adaptéry, kabely k adaptérům apod. Náhradní díly k notebooku nabízíme originální nebo univerzální, které jsou kompatibilní s většinou notebooků. Aktuální nabídku námi nabízených náhradních dílů k notebooku naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náhradní díly pro notebooky

24.5.2018  Náhradní díly pro notebooky

Nejenže realizujeme profesionální opravy a servis IT, ale navíc si v našem internetovém obchodě můžete požadovaný náhradní díl na notebook zakoupit samostatně. Potřebujete náhradní díl na Váš notebook? Najeďte do našeho internetového obchodu, vyberte požadovanou značku a dále se řiďte velice intuitivní strukturou e-shopu. V případě, že si nejste jisti, zda si dokážete notebook opravit sami, kontaktujte nás, naši odborníci tak učiní v rekordním čase.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro správu úkolů

24.5.2018  Software pro správu úkolů

Software pro správu úkolů. Vyvíjíme a dodáváme software pro efektivní správu úkolů. Seznam všech úkolů nejdete na jednom místě a můžete ho velmi snadno spravovat. Systém Vás barevným rozlišováním upozorní na blížící se termíny. Ke každému úkolu můžete připojit libovolné množství příloh jako jsou obrázky, PDF dokumenty či soubory Microsoft Office. K úkolům lze zapisovat čas, který na nich řešitelé strávili, budete tak mít výkazy o vykonané činnosti nejen Vaší, ale zejména Vašich zaměstnanců.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500

23.5.2018  Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500

Vysoce výkonná mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ500 Series s patentovaným designem poskytuje vynikající odolnost a spolehlivost i ve velmi náročných podmínkách. Je optimalizovaná pro tisk účtenek a štítků v mnoha aplikacích, přičemž vydrží nárazy, otřesy, vlhkost i jiné extrémy, které jsou obvyklé v externím pracovním prostředí. Je tedy ideální pro mobilní pracovníky, jež jsou závislí na maximální funkčnosti tiskárny. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Datalogic QuickScan Lite I QW2100

23.5.2018  Snímač Datalogic QuickScan Lite I QW2100

Malý a lehký ruční snímač čárových kódů v ergonomickém provedení Datalogic QuickScan Lite I QW2100 je vhodný pro každodenní používání. Snímač nabízí vynikající čtecí výkon pro většinu 1D čárových kódů s širokým úhlem snímání a hodí se pro čtení čárových kódů na dokumentech a účtech. Skenovací linka je navíc tenčí a jasnější, což umožňuje uživatelům skenovat širokoúhlé čárové kódy bez nutnosti zvětšit snímací vzdálenost. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Etikety a barvicí pásky do tiskáren

23.5.2018  Etikety a barvicí pásky do tiskáren

Nabízíme spotřební materiál pro tiskárny čárových kódů - etikety, barvicí pásky, plastové karty či RFID tagy. Naše nabídka zahrnuje etikety různých rozměrů a materiálů včetně možnosti rozsáhlé barevné škály a potisku. Kromě spotřebního materiálu naleznete v našem produktovém portfoliu hardware i software z oblasti automatické identifikace, vše dle přání zákazníka k jeho spokojenosti. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Hardwarové klíče Sentinel

23.5.2018  Hardwarové klíče Sentinel

Zabýváme se předcházením nezákonnému používání počítačových programů a dat. Věnujte pozornost prevenci zneužití duševního vlastnictví, nahlédněte do naší nabídky a popřemýšlejte nad efektivní ochranou dat prostřednictvím hardwarových klíčů Sentinel. Prevence má smysl! Kontaktujte naše odborníky pro více informací. Hardwarové klíče Sentinel vyřeší vaše problémy.

Firma: ATLAS spol.s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Informační systém metrologie

23.5.2018  Informační systém metrologie

Nabízíme komplexní služby v oblasti metrologie a systémů řízení kvality, z tohoto důvodu nesmí v našem rozsahu služeb chybět ani nabídka a implementace informačního systému. Informační systém metrologie QTREE-EM C/S je součástí produktové řady QTREE CAQ SYSTEMS a řeší evidenci a kalibraci měřidel. Pro více informací nás prosím kontaktujte, naši odborníci Vám velice rádi osvětlí detaily implementace. Jsme tady pro Vás!

Firma: KSQ, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
ChargeBox – uzamykatelná nabíječka

23.5.2018  ChargeBox – uzamykatelná nabíječka

Nabízíme řešení věčně vybitých telefonů. Instalujeme speciální uzamykatelnou nabíječku pro mobilní telefony ChargeBox do všech typů provozoven. Lidé potřebují být neustále ve spojení, výsledkem je neustálé hledání zásuvek k připojení nabíječky. Jenže tyto zásuvky jsou většinou nehlídané a lidem nezbývá, než svůj mobil neustále kontrolovat. ChargeBox je uzamykatelná nabíječka, která nabízí komfortní řešení pro provozovny všech typů. Kontaktujte nás!

Firma: Deppo Group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Servis a opravy IT po celé ČR

23.5.2018  Servis a opravy IT po celé ČR

Realizujeme kvalitní servis a opravy IT po celé ČR. Pokazil se Vám notebook, stolní počítač, tiskárna, záložní zdroj, nebo jiné IT zařízení? Obraťte se na nás! Naše servisní služby IT pokrývají celou ČR. Stačí vyplnit on-line objednávkový formulář, kde konkretizujete daný problém, poté Vás kontaktujeme a náš smluvní dopravce odveze poškozené zařízení k opravě. Navíc celý proces průběhu můžete sledovat on-line, a tak budete neustále v obraze, v jakém stádiu se Vaše zakázka nachází.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
BarTender - SW pro návrh a tisk etiket

22.5.2018  BarTender - SW pro návrh a tisk etiket

Nabízíme softwarovou aplikaci BarTender pro tisk etiket, štítků a RFID tagů podporující jak laserové, tak i termotransferové tiskárny. Pokročilá integrace, rozšířené možnosti správy tiskáren a pokročilé funkce zabezpečení jsou jen některé z příkladů výhod, jež vám tento softwarový balík pro tisk etiket přinese. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám navrhne řešení dle vašich konkrétních požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač čárových kódů Zebra DS457

22.5.2018  Snímač čárových kódů Zebra DS457

DS457 od Zebry je snímač 1D a 2D kódů se skvělou digitální zobrazovací technologií a poskytující vynikající rychlost snímání bez ohledu na to, zda jsou kódy tištěné na papírové etiketě, vyryty do produktu nebo zobrazeny na mobilním telefonu v digitální podobě. Díky jeho malým rozměrům se hodí do téměř veškerých prostor bez jakéhokoliv omezení. Všesměrový snímač s jasným centrálním bodem zajišťuje rychlé a přesné skenování i v tom nejjasnějším osvětlení. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...