Počítače a telekomunikace - Nabídky

Snímače kódů Zebra DS2200-HC Series

22.1.2021  Snímače kódů Zebra DS2200-HC Series

Snímače kódů pro zdravotnictví Zebra DS2200-HC Series pomáhají eliminovat chyby při příjmu pacientů, podávání léků, sběru vzorků či správě majetku a zásob. Dokážou snadno a rychle zachytit všechny druhy 1D a 2D kódů běžně používaných ve zdravotnickém prostředí a zachovají si skvělý výkon i při snímání obtížně čitelných kódů. Jsou odolné vůči čištění dezinfekčními prostředky využívanými ve zdravotnictví. Můžete si zvolit drátový model DS2208-HC nebo bezdrátový model DS2278-HC.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Intermec 6822

22.1.2021  Mobilní tiskárna etiket Intermec 6822

Mobilní tiskárna etiket Intermec 6822 je vhodná pro tisk účtenek, faktur, dokladů o převodech a dalších dokumentů pro účetní použití. Spolu s přenosnými počítači Intermec přinášejí ideální řešení pro zúčtování zakázek na cestě, zvláště u doručovatelských služeb, kdy dodavatel doručuje objednávky přímo zákazníkům. Můžete si zvolit mezi přenosnou konfigurací nebo pevným připevněním tiskárny do vozidla. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Zebra LI3608-ER/LI3678-ER

22.1.2021  Snímač kódů Zebra LI3608-ER/LI3678-ER

Snímač kódů Zebra LI3608-ER/LI3678-ER přináší unikátní robustní design, nepřekonatelný výkon, nejlepší rozsah skenování a snadnou ovladatelnost. Tím přispívá k maximalizaci výkonnosti vašich operací a produktivitě pracovníků. S dekódovacím rozsahem 5 cm až 17 m jsou tyto snímače navrženy do všech průmyslových prostředích a podmínek – od skladů, výroby, dílen, kontejnerových skladů až po chladírenské sklady. Navštivte náš web, případně nás kontaktujte. Náš tým vyškolených odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Datalogic QuickScan I QM2131

21.1.2021  Snímač kódů Datalogic QuickScan I QM2131

Snímač čárových kódů Datalogic QuickScan QM2131 i přes zvyšující se trend 2D kódů snímá dlouhé lineární kódy, které jsou v mnoha aplikacích stále dominantní. Tyto kódy jsou výzvou pro celoplošné snímače kvůli jejich úzkému zornému poli a kratší hloubce ostrosti. Snímač QM2131 si však s tímto snímáním jednoduše poradí. Poskytuje mimořádně dlouhou čtecí vzdálenost a zvýšenou hloubku ostrosti a zároveň si zachovává stylový design. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Obrazový software pro strojové vidění

21.1.2021  Obrazový software pro strojové vidění

Nedílnou součástí produktového portfolia systémů strojového vidění je obrazový software od Datalogicu, jehož algoritmy tvoří veškerou podstatu celého tohoto oboru. Naprogramování pro stejné inspekce je možné snadno sdílet nebo převést na více kontrolních bodů ve výrobním závodě. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám navrhne řešení podle vašich specifických požadavků. Případně také navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultové prezentační snímače

21.1.2021  Pultové prezentační snímače

Nabízíme mnohasměrné snímače čárových kódů pro zabudování do pokladních systémů. Tyto snímače je možné umístit nejen na pult, ale i do pultu. Poskytujeme pultové prezentační snímače od renomovaných výrobců Honeywell, Datalogic a Zebra. Uplatnění naleznou především v maloobchodech, ale i v jiných odvětvích. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem podle vašich konkrétních požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zebra AP 7502 access point

20.1.2021  Zebra AP 7502 access point

Zebra AP7502 je malý 802.11 access point s pěti vnitřními anténami, který představuje ideální řešení pro hotely, penziony či jiná ubytovací zařízení. Jeho malé rozměry umožňují snadnou instalaci kdekoliv, a díky decentnímu designu jej můžete snadno skrýt z očí. Také samotná instalace zařízení trvá pouze pár minut. AP 7502 nabízí vysoce výkonné a spolehlivé bezdrátové připojení pro každého uživatele i každé mobilní zařízení. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Skener Datalogic PowerScan PM9500-RT

19.1.2021  Skener Datalogic PowerScan PM9500-RT

Bezdrátový snímač Datalogic PowerScan PM9500-RT je vybavený systémem STAR Cordless System™ s vysokorychlostní radiovou komunikací 433 nebo 910 MHz. Skener umí přečíst také digitální vodoznaky včetně čárových kódů Digimarc®, čímž pomáhá výrazně snižovat čas strávený u pokladen. PowerScan PM9500-RT je dostupný ve dvou verzích – s displejem a 16 klávesovou klávesnicí nebo bez nich. Snímač nalezne využití v maloobchodech, ve zdravotnictví nebo například v komerčních službách. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Datamax A-Class Mark II

19.1.2021  Tiskárna etiket Datamax A-Class Mark II

Tiskový modul Datamax A-Class Mark II přináší řadu inovativních designových novinek jako např. hardwarové komponenty z nerezové oceli, intuitivní ovládání a šestipalcový display. Tento model je navíc jediným tiskovým modulem nabízejícím rozlišení 203, 300, 400 a 600 dpi, a to jak v levostranné, tak pravostranné verzi. Umožňuje termo i termotransferový tisk a nalezne využití ve výrobě, ve skladech nebo ve farmaceutickém průmyslu. Max. šířka tisku 168 mm, max. rychlost tisku 304 mm/s.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell Dolphin CK65

19.1.2021  Mobilní terminál Honeywell Dolphin CK65

Mobilní terminál Honeywell Dolphin CK65 přináší větší přesnost a produktivitu, jednoduché nasazení a rychlou návratnost investic. Operační systémem Android a možnosti zadávání dat prostřednictvím dotykového displeje nebo klávesnice (alfanumerická nebo numerická s funkčními klávesami) dělají z tohoto terminálu ideální volbu pro sklady, které přecházejí z OS Windows na Android a využívají nejen novější dotykové aplikace, ale i starší aplikace vyžadující zadávání přes klávesnici. Kontaktuje nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software Label Management System

18.1.2021  Software Label Management System

Software Label Management System od NiceLabelu zahrnuje všechny potřebné funkce ke standardizaci, centralizaci a kontrole vašeho označování. Přispívá k větší rychlosti a flexibilitě při provádění změn štítků, jednoduššímu dodržování regulačních požadavků, rychlejší globální optimalizaci a rozšíření na nové trhy a v neposlední řadě pomáhá udržovat stávající a získávat nové zákazníky. Je k dispozici ve dvou verzích – LMS Enterprise a LMS Pro. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna Honeywell p1120n Performance

17.1.2021  Tiskárna Honeywell p1120n Performance

Tiskárna etiket Honeywell p1120n Performance je vybavena jedinečnou tiskovou hlavou s rozlišením 300 dpi, která umožňuje plné využití štítku, a přináší tak možnost navrhovat čárové kódy s detailními informacemi. Flexibilní multimediální tisk podporuje potisk syntetických i plastových materiálů, samolepek, visaček a rovněž tisk obrázků. Díky tomu může být tisk čárových kódů integrován do široké škály aplikací. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Intermec PW50

16.1.2021  Mobilní tiskárna etiket Intermec PW50

Mobilní tiskárna etiket Intermec PW50 je speciálně navržena pro použití v kombinaci s mobilními terminály CN3/3e, CN4/4e a CN70/70e. Toto zařízení poskytuje pohodlné a integrované řešení pro přímé dodávky i použití ve službách. S integrovanou DEX komunikací, vysokorychlostním tiskem, připojením Bluetooth, volitelnou čipovou kartou a také snímačem magnetických pruhů přináší PW50 vše, co mobilní pracovník potřebuje pro rychlé a snadné zpracování transakcí. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka kódů na prst Honeywell 8670

16.1.2021  Čtečka kódů na prst Honeywell 8670

Bezdrátová ruční čtečka kódů na prst Honeywell 8670 nabízí mimořádný 1D a 2D skenovací výkon v ergonomickém a robustním designu optimalizovaném pro použití v náročném prostředí. Čtečka je vybavena zobrazovací a dekódovací technologií Honeywell Adaptus™ 6.0 a vysokou tolerancí pohybu. Díky tomu poskytuje vylepšený výkon čtení nekvalitních nebo poškozených čárových kódů. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Průmyslová tiskárna etiket Zebra ZT510

15.1.2021  Průmyslová tiskárna etiket Zebra ZT510

Průmyslová tiskárna etiket Zebra ZT510 nabízí ideální rovnováhu mezi výkonem a celkovou hodnotou. Přináší osvědčený design a konstrukci, ke kterým navíc přidává pokročilé funkce správy a monitorování. S tiskárnou ZT510 získáte spolehlivost a bezproblémový provoz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Tiskárna je navržena tak, aby zvládla nepřetržitý provoz, extrémní teploty, nečistoty i hrubé zacházení. Kontaktujte naše obchodní oddělení, náš tým zkušených odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...