Počítače a telekomunikace - Nabídky

Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

19.7.2018  Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

Datalogic Gryphon I GBT4100 je bezdrátový lineární snímač čárového kódu, který je vybaven bezdrátovou technologií Bluetooth 2.0 s rádiovým dosahem až 30 m. Skener Gryphon I GBT4100 může pracovat také v dávkovém režimu, kdy do paměti je možné uložit více než 1200 nasnímaných kódů, má multifunkční základnovou stanici umožňující snímání v režimu hands-free, snímání při nabíjení a lze ji také připevnit na zeď. Možnost připojení je přes USB/RS232/Keyboard Wedge/Wan Emulation nebo IBM46xx/USB/RS232.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell Dolphin 60s

19.7.2018  Mobilní terminál Honeywell Dolphin 60s

Mobilní terminál Honeywell Dolphin 60s spojuje čtečku 1D a 2D kódů s telefonem a byl navržen za účelem rychlého, spolehlivého a bezpečného přístupu k důležitým informacím. Toto víceúčelové zařízení umí v reálném čase hlasové komunikace sbírat data, a tím dochází k vysoké úrovni zákaznických služeb při omezení nákladů. Svým uživatelům nabízí rozšířenou výkonnost baterie, operační systém Microsoft® Windows® Embedded Handheld 6.5 a vestavěný Honeywell software. Kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Atlas DMT – software pro geodety

19.7.2018  Atlas DMT – software pro geodety

Vyvinuli jsme sofistikovaný grafický software pro geodety – Atlas DMT. Atlas DMT je určen k vytváření přesných, spolehlivých a přehledných digitálních modelů terénu. Aplikace Atlas DMT se skládá z mnoha důmyslných modulů, jež s velkou přesností umožňují modelování těles, tvorbu řezů, výpočty kubatur a mnoho dalšího. Atlas DMT je neocenitelným pomocníkem pro geodety a projektanty. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
ChargeBox do všech posiloven

19.7.2018  ChargeBox do všech posiloven

Speciální uzamykatelný box pro nabíjení mobilních telefonů by rozhodně neměl chybět v žádné posilovně. Do posilovny přijde člověk relaxovat, vybít přebytečnou energii, příjemně se unavit po celodenní práci a měl by mít ten nejlepší možný komfort. A možnost nabít si v klidu a bezpečně mobilní telefon by měla být dnes již standardem. Neignorujte fakt, že být neustále on-line je už dnes základní potřebou i Vašich klientů. Kontaktujte nás!

Firma: Deppo Group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Programování PLC Siemens

19.7.2018  Programování PLC Siemens

Specializujeme se na programování PLC Siemens zejména pro dopravníkové systémy, automatizované sklady, navažovací systémy, pivovarnické systémy, procesní mytí aj. Nebráníme se však spolupráci i s jinými odvětvími průmyslu. Vývoj řídících programovatelných automatů zajišťujeme pro jednoduché i složité aplikace.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Opravy tabletů

19.7.2018  Opravy tabletů

Realizujeme opravy tabletů a smartphonů po celém území České republiky. Nabízíme opravy tabletů ve standardních (do 7 dnů) i expresních (do 24 hodin) lhůtách. Opravujeme prasklé sklo, poškozený LCD displej, vadný konektor, nefungující mikrofon, vadné sluchátko apod. Krom oprav tabletů rovněž zajišťujeme instalace software včetně češtiny či upgrade firmware. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell CT50h

18.7.2018  Mobilní terminál Honeywell CT50h

Honeywell CT50h je mobilní počítač speciálně vyvinutý do zdravotnictví. Pomáhá zefektivňovat péči o pacienta a umožňuje lékařům i zdravotnickému personálu bezproblémový přístup ke klinickým systémům, životně důležitým údajům o pacientech a také lékařské péči. Zařízení bylo vyvinuto v důsledku velkého nárůstu mobility spojené s potřebou podpory komunikace a přístupu k informacím. Pracovníci mohou efektivně spravovat více úkolů díky vzdálenému připojení. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárny etiket Intermec PB22/PB32/PB50

18.7.2018  Tiskárny etiket Intermec PB22/PB32/PB50

Robustní mobilní tiskárny etiket PB22, PB32 a PB50 od společnosti Intermec jsou skvělou volbou pro zákazníky využívající náročné aplikace ve skladu, distribuci, maloobchodě i správě podnikových aktiv. V kombinaci s robustními počítači a softwarem Intermec pomáhají zvýšit produktivitu a výkonnost při současném snížení nákladů. Díky ultra vysoké rychlosti tisku a oproti konkurenci několikanásobně kratšímu času potřebnému k vytisknutí etikety přináší zlepšení v přesnosti práce zaměstnanců.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
RFID tiskárny

17.7.2018  RFID tiskárny

Se stále rostoucí potřebou RFID (radiofrekvenční identifikace) je nutné řešit nové potisky etiket a TAGů. Nabízíme několik tiskáren, jež jsou schopny potiskovat RFID etikety a zároveň kódovat data do těchto etiket. K dispozici jsou tiskárny od standardů stolních tiskáren až po průmyslové. RFID Vám umožňuje opakovaně změnit data po dobu životnosti etikety. Pro více informací z oblasti RFID technologie kontaktujte naše obchodní oddělení, které vám pomůže s výběrem, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zebra tiskárny plastových karet

17.7.2018  Zebra tiskárny plastových karet

Vyberte si z naší široké nabídky plnobarevných nebo monochromatických tiskáren plastových karet. Volitelné vybavení zahrnuje možnost připojení do sítě ethernet, kódování čipových i magnetických karet a RFID karet standardu UHF Gen 2, či laminaci pro zvýšení ochrany a životnosti karet. Tiskárny plastových karet od společnosti Zebra vyhoví všem vašim konkrétním požadavkům. Kompletní nabídku tiskáren plastových karet Zebra naleznete na našem webu, případně kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Počítače s Windows 10IoT/Embedded

17.7.2018  Počítače s Windows 10IoT/Embedded

Windows 10 IoT, dříve Embedded, je řada operačních systémů navržených pro použití v embedded systémech.
Mezi výhody těchto systémů patří například ochrana před ztrátou dat, možnost blokace USB ale i prodloužená dostupnost aktualizací.
Tyto operační systémy jsou tedy vhodné do průmyslových řídicích jednotek ale i pro nasazení do kiosků, exponátů nebo pokladních systémů.
Partnertsví s Microsoftem nám umožňuje dodávat počítače vybavené Windows IoT/Embedded v jakékoliv Vámi zvolené konfiguraci.

Firma: 4Each, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro důlní a těžební činnost

17.7.2018  Software pro důlní a těžební činnost

Původní, naší firmou vyvíjený grafický software Atlas DMT je určen k tvorbě přesných, spolehlivých a přehledných digitálních modelů terénů. Například použití softwaru pro řešení projektů v důlní a těžební činnosti je neocenitelná. Úloha softwaru Atlas DMT spočívá v tvorbě a úpravách grafických výstupů nad digitálními modely terénu. Pakliže vás nabídka softwaru pro důlní a těžební činnost zaujala, kontaktujte nás, velice rádi vám přínosy našeho softwaru předvedeme.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
ChargeBox do restauračních zařízení

17.7.2018  ChargeBox do restauračních zařízení

Instalujeme speciální nabíjecí ChargeBoxy do restauračních zařízení. Naším cílem je pomoci nabídnout restauračním zařízením komfort, díky kterému se budou hosté do Vašich restaurací, hospod a jídelen rádi vracet. Představte si hosta, který si v klidu vychutnává dobrou večeři, baví se s přáteli, zatímco se mu bezpečně nabíjí mobilní telefon v ChargeBoxu. Už nikdy nebude od vás host odcházet narychlo, protože jeho mobil vykazuje poslední známky života. In je být on-line! Kontaktujte nás!

Firma: Deppo Group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Opravy záložních zdrojů

17.7.2018  Opravy záložních zdrojů

Provádíme opravy záložních zdrojů UPS se službou svozu zakázek z celé České republiky. Diagnostiku záložních zdrojů zajišťujeme obvykle do 3 dnů, můžeme Vám však nabídnout i nadstandardní expresní opravy záložních zdrojů do 24 hodin od převzetí zakázky. Opravené záložní zdroje Vám dovezeme přímo k Vám domů nebo do firmy. Samozřejmostí je záruční doba oprav záložních zdrojů. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Měření produktivity práce

17.7.2018  Měření produktivity práce

Měření produktivity práce. Nabízíme software, se kterým budete mít produktivitu Vašich zaměstnanců neustále pod kontrolou. Získáte tak nejenom přehled o vykonané práci, úspěšných obchodních schůzkách a uzavřených obchodech, ale také podklady pro objektivní rozhodování. Oblíbeným nástrojem je denně aktualizovaný trendový graf fakturovaného obratu, který jasně ukazuje, jak produktivita stoupá nebo klesá.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...