Počítače a telekomunikace - Nabídky

Stacionární snímač Datalogic DS2100N-2K

21.3.2019  Stacionární snímač Datalogic DS2100N-2K

Kompaktní laserový stacionární snímač kódů Datalogic DS2100N-2K je k dispozici v různých modelech komunikačních protokolů – PROFINET, EtherNet/IP či Ethernet TCP/IP. Přes PROFINET jej můžete nakonfigurovat pomocí modulární struktury obsažené v souboru GSDML, přičemž parametry obsažené v tomto souboru umožňují automatickou konfiguraci v případě selhání či výměny zařízení. Pro více informací navštivte náš web nebo kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým certifikovaných odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů na prst Honeywell 8680i

21.3.2019  Snímač kódů na prst Honeywell 8680i

Kompaktní, vysoce výkonný, bezdrátový hands-free snímač kódů na prst Honeywell 8680i pomáhá zvýšit efektivitu práce. Tento ergonomický model eliminuje zbytečný pohyb díky neustálému skenování, čímž zvyšuje efektivitu pracovních toků s velkým objemem snímaných položek, jako například třídění, vychystávání, balení nebo výdej zboží. Skener 8680i je k dispozici ve standardní verzi vhodné pro jednoduchý sběr dat přes Bluetooth a pokročilé verzi pro samostatné operace v řízených pracovních postupech.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zebra tiskárny plastových karet

21.3.2019  Zebra tiskárny plastových karet

V naší nabídce naleznete široký výběr plnobarevných nebo monochromatických tiskáren plastových karet. Volitelné vybavení zahrnuje například možnost připojení do sítě ethernet, kódování čipových i magnetických karet a RFID karet standardu UHF Gen 2, či laminaci zajišťující vyšší ochranu a životnost karet. Tiskárny plastových karet Zebra vyhoví všem vašim konkrétním požadavkům. Kompletní nabídku tiskáren plastových karet Zebra naleznete na našem webu, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell Dolphin 6110

21.3.2019  Mobilní terminál Honeywell Dolphin 6110

Spolehlivý mobilní terminál Honeywell Dolphin 6110 umožňuje pokročilý sběr dat a navzdory svému zevnějšku je navržen tak, aby vydržel i velmi náročné podmínky. Třída krytí IP54 zajišťuje odolnost proti působení prachu, nečistot, stříkající vodě i nechtěným pádům na beton z výšky až 1,2 m. Dolphin 6110 nabízí pokročilé schopnosti, včetně snímání 1D a 2D kódů, digitálního skenování obrazu nebo inteligentního zachycení podpisů. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Expresní servis výpočetní techniky

21.3.2019  Expresní servis výpočetní techniky

Poskytujeme služby expresního servisu výpočetní techniky po celém území České republiky. Vaší výpočetní techniku jsme schopni opravit u Vás doma či v jednom z našich servisních středisek. Zajišťujeme expresní servis výpočetní techniky, především pak notebooků, stolních počítačů, tiskáren, IPhonů, IPadů, mobilních telefonů apod. Zjištění ceny opravy, balné či dopravu neúčtujeme. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
KANAL - projektování kanalizačních sítí

21.3.2019  KANAL - projektování kanalizačních sítí

Aplikace KANAL grafického softwaru Atlas DMT je určena k projektování vnějších kanalizačních sítí. KANAL na zaměřeném území vytvoří řez, navrhne potrubí, vypočítá jeho kapacitu a kubaturu výkopu. V případě zájmu propracovaného grafického softwaru Atlas DMT a jeho aplikace KANAL určené k projektování kanalizačních sítí nás prosím kontaktujte. Velice rádi vám vysvětlíme a předvedeme výhody tohoto původního českého softwaru.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení projektů

21.3.2019  Software pro řízení projektů

Software pro řízení projektů. Software 1CLICK Vám usnadní správu projektů. Systém je přehledně třídí do projektového stromu na etapy, dílčí úkoly a podúkoly. Prostřednictvím softwaru můžete přidělovat časový rozpočet, stanovit projektový tým nebo vizualizovat poměr mezi rozpočty a již hotovou prací. Více podrobností najdete na našich webových stránkách.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Opravy datových nosičů

21.3.2019  Opravy datových nosičů

Provádíme opravy datových nosičů na základě on-line objednávky. Zajišťujeme svoz datových nosičů a jiných IT zařízení k opravě v rámci celé České republiky. Před samotnou opravou datových nosičů Vám zašleme cenovou nabídku k Vašemu odsouhlasení. Diagnostiku poškozených datových nosičů obvykle provádíme do 3 pracovních dnů, můžeme Vám však nabídnout i expresní opravy datových nosičů do 24 hodin od převzetí objednávky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

20.3.2019  Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

Aplikátor etiket bez tisku Lable-Aire 3115-NV Wipe On umožňuje snadnější a rychlejší nanášení etiket pomocí technologie Wipe On, která spočívá v nanesení etikety aplikačním kartáčem. Aplikátor přináší rychlost, přesnost i jednoduchost a další vlastnosti, které zajišťují snížení provozních nákladů a zvýšení produktivity na vašem pracovišti. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní tiskárny etiket Zebra

20.3.2019  Kvalitní tiskárny etiket Zebra

Naše nabídka tiskáren etiket a štítků (čárového kódu) zahrnuje tiskárny vhodné pro každou aplikaci. Od vysoko výkonných tiskáren vhodných pro náročné výrobní linky i provozy, přes mobilní tiskárny pro použití v terénu, tiskárny střední třídy pro potisk etiket ve středně velkých objemech, až po stolní tiskárny menších rozměrů určených především pro aplikace s nízkými objemy tisků. Nabízíme kompletní řešení pro tisk etiket od renomovaného výrobce Zebra. Pro více informací nás kontaktujte!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Xenon 1900 Color

20.3.2019  Snímač kódů Honeywell Xenon 1900 Color

Snímač 1D kódů Honeywell Xenon 1900 Color přináší zcela nové možnosti – čtení barevných čárových kódů, které byly dříve nečitelné. Design snímače je odolnější a šetří místo. Spolehlivější konstrukce s menším počtem komponentů snižuje časové prostoje a zlepšuje provozuschopnost. Ergonomický tvar skeneru usnadňuje práci a snadno padne téměř do každé ruky, což umožňuje efektivnější pracovní postupy a zvýšení produktivity. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chytré kamery Datalogic T2x Series

20.3.2019  Chytré kamery Datalogic T2x Series

Inteligentní kamery Datalogic T2x Series jsou samostatné, univerzální, průmyslové systémy strojového vidění, které umožňují mimořádnou flexibilitu v programování. Tyto kamery vyhovují všem požadavkům zákazníka, neboť přinášejí nejnovější technologie nejen v úrovni výkonu, ale i ve své velikosti a ceně. Chytré kamery T2x jsou vybaveny připojením k síti out-of-box (Ethernet/IP, TCP/IP, Modbus a OPC), 10/100 Ethernet portem, RS-232 sériovým portem a volitelně připojením I/O (NPN nebo PNP).

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální servis tiskáren

20.3.2019  Profesionální servis tiskáren

Zabezpečujeme profesionální servis tiskáren se svozem zakázek v rámci celé České republiky. Nabízíme záruční i pozáruční servis tiskáren všech výrobců působících na našem trhu. Opravujeme však i tiskárny zakoupené v zahraničí. Zaměřujeme se na servis tiskáren různého typu - laserové i pokladní tiskárny, rychlotiskárny, ternotransférové tiskárny. Profesionální servis tiskáren můžeme nabídnout i v expresním čase do 24 hodin. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náhradní díly k notebooku

20.3.2019  Náhradní díly k notebooku

Dodáváme náhradní díly k notebookům veškerých značek dostupných na trhu. V nabídce náhradních dílů naleznete LCD panely, displeje, pevné disky, napájecí adaptéry, kabely k adaptérům apod. Náhradní díly k notebooku nabízíme originální nebo univerzální, které jsou kompatibilní s většinou notebooků. Aktuální nabídku námi nabízených náhradních dílů k notebooku naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro projektování silnic a cest

20.3.2019  Software pro projektování silnic a cest

Jedním z produktů grafického softwaru Atlas DMT je aplikace CESTY. Aplikace CESTY je vyvinuta k projektování silnic, ale i polních a lesních cest. Aplikace pracuje v grafickém prostředí KRES se speciálními grafickými nástroji pro práci s osou a s řezy. Software pro projektování silnic a cest ulehčuje práci projektantům pozemních komunikací a pozemkových úprav. Pro více informací prosím navštivte webovou stránku naší společnosti.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...