Počítače a telekomunikace - Nabídky

Mobilní terminál Honeywell Dolphin 60s

24.3.2018  Mobilní terminál Honeywell Dolphin 60s

Mobilní terminál Honeywell Dolphin 60s spojuje čtečku 1D a 2D kódů s telefonem a byl navržen za účelem rychlého, spolehlivého a bezpečného přístupu k důležitým informacím. Toto víceúčelové zařízení umí v reálném čase hlasové komunikace sbírat data, a tím dochází k vysoké úrovni zákaznických služeb při omezení nákladů. Svým uživatelům nabízí rozšířenou výkonnost baterie, operační systém Microsoft® Windows® Embedded Handheld 6.5 a vestavěný Honeywell software. Kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárny etiket Intermec PB22/PB32/PB50

24.3.2018  Tiskárny etiket Intermec PB22/PB32/PB50

Robustní mobilní tiskárny etiket PB22, PB32 a PB50 od společnosti Intermec jsou skvělou volbou pro zákazníky využívající náročné aplikace ve skladu, distribuci, maloobchodě i správě podnikových aktiv. V kombinaci s robustními počítači a softwarem Intermec pomáhají zvýšit produktivitu a výkonnost při současném snížení nákladů. Díky ultra vysoké rychlosti tisku a oproti konkurenci několikanásobně kratšímu času potřebnému k vytisknutí etikety přináší zlepšení v přesnosti práce zaměstnanců.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic XRF410N

24.3.2018  Stacionární snímač Datalogic XRF410N

XRF410N je stacionární snímač čárových a 2D kódů od Datalogicu s rozšířeným polem skenování založeném na platformě Matrix 410N pro manipulaci s materiálem ve výrobě a logistice. Mezi výhody patří jednoduchý výběr správného zařízení dle dané aplikace, neboť není nutná žádná technická analýza (jen rozměry kódu, šíře a rychlost snímání), a také jednoduchá instalace. Skener je možné navíc smontovat a nakonfigurovat ihned v továrně. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
RFID tiskárny

24.3.2018  RFID tiskárny

Se stále rostoucí potřebou RFID (radiofrekvenční identifikace) je nutné řešit nové potisky etiket a TAGů. Nabízíme několik tiskáren, jež jsou schopny potiskovat RFID etikety a zároveň kódovat data do těchto etiket. K dispozici jsou tiskárny od standardů stolních tiskáren až po průmyslové. RFID Vám umožňuje opakovaně změnit data po dobu životnosti etikety. Pro více informací z oblasti RFID technologie kontaktujte naše obchodní oddělení, které vám pomůže s výběrem, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Realizace optických sítí

24.3.2018  Realizace optických sítí

Zabýváme se realizací optických sítí. Optické sítě nabízejí vysoký komfort přenosu dat. My nabízíme vysoký komfort poskytovaných služeb. Kontaktujte nás se svými požadavky a naši odborníci, kteří se realizací optických sítí zabývají již mnoho let, udělají vše, aby přenos dat ve vaší firmě přesně odrážel vaše požadavky a potřeby. Naše služby spočívají v maximální komplexnosti, od návrhu a cenové kalkulace, po komplexní realizaci plně funkční optické sítě. Kontaktujte nás!

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...
ChargeBox uzamykatelná nabíječka

24.3.2018  ChargeBox uzamykatelná nabíječka

Zajistíme pro Vás nové a spokojené klienty, instalací speciálních uzamykatelných nabíječek pro mobilní telefony ChargeBox. Současná doba vyžaduje být neustále on-line, pocit vybitého mobilního telefonu může Vaše zákazníky stresovat a nemusí se soustředit na produkt či službu, kterou nabízíte. Nabídněte svým klientům službu navíc, nabídněte jim možnosti ChargeBoxu! A zatímco se Vašim klientům bude nabíjet telefon, mohou si v klidu a pohodě užívat služeb Vaší provozovny.

Firma: Deppo Group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní aplikace ESO9 Profi

24.3.2018  Firemní aplikace ESO9 Profi

Vyvíjíme a dodáváme firemní aplikace ESO9 Profi pro střední a větší firmy. Firemní aplikace ESO9 Profi nabízí různé možnosti rozšíření a nastavení, které přesně odpovídají specifickým potřebám společností. V rámci firemní aplikace ESO9 Profi jsou již zahrnuty moduly účetnictví, evidence majetku, dopravy, servisu, pošty, datové schránky, mzdové a personální agendy a mnoho dalšího. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Servis PC počítačů

24.3.2018  Servis PC počítačů

Nabízíme profesionální servis PC počítačů různých značek. Provádíme i servis PC počítačů zakoupených v zahraničí. Garantujeme rychlost oprav - většinu PC počítačů opravíme do 3 dnů. Poskytujeme i expresní servis PC počítačů do 24 hodin od obdržení zakázky. Zajišťujeme svoz PC v rámci celé České republiky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Podnikové aplikace na míru

24.3.2018  Podnikové aplikace na míru

Navrhujeme a programujeme podnikové aplikace na míru již od roku 1997. Našim klíčovým produktem je podniková aplikace ESO9, pro kterou je charakteristické uživatelsky přívětivé prostředí, přehlednost a jednoduchost. Podnikové aplikace nabízíme v různých modelech dle velikosti firmy a množství potřebných funkcí. Pro menší a začínající firmy jsou učeny podnikové aplikace ESO9 Lite a Start, pro střední a větší firmy je vhodná podniková aplikace ESO9 Profi. Více naleznete na našem webu.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezdrátové reproduktory

24.3.2018  Bezdrátové reproduktory

Bezdrátové reproduktory s kompaktními rozměry lze snadno přenášet, jsou lehké, nezaberou příliš mnoho a místa a jsou výborným společníkem na cesty. V naší nabídce naleznete nejrůznější varianty bezdrátových reproduktorů v různém designovém provedení a výkonu.

Většinu zboží máme připraveno ihned k odeslání. Nabízíme bezkonkurenční ceny.

Kompletní nabídku a více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka kódů Datalogic PowerScan PM9300

23.3.2018  Čtečka kódů Datalogic PowerScan PM9300

PowerScan PM9300 je odolná průmyslová čtečka kódů od společnosti Datalogic obsahující více modelů pro uspokojení veškerých potřeb zákazníků. PM9300 je základní model, přechodný model PM9300-D disponuje displejem a 4 tlačítkovou klávesnicí a model PM9300-DK je vybaven displejem a 16 tlačítkovou klávesnicí. Díky úzkopásmové rádiové komunikaci STAR Cordless System™ je zvyšována produktivita a flexibilita na pracovišti. Nabízí škálovatelné řešení od jednoduchých aplikací až po složité instalace.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zebra tiskárny plastových karet

23.3.2018  Zebra tiskárny plastových karet

Vyberte si z naší široké nabídky plnobarevných nebo monochromatických tiskáren plastových karet. Volitelné vybavení zahrnuje možnost připojení do sítě ethernet, kódování čipových i magnetických karet a RFID karet standardu UHF Gen 2, či laminaci pro zvýšení ochrany a životnosti karet. Tiskárny plastových karet od společnosti Zebra vyhoví všem vašim konkrétním požadavkům. Kompletní nabídku tiskáren plastových karet Zebra naleznete na našem webu, případně kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Návrh a realizace datových sítí

23.3.2018  Návrh a realizace datových sítí

Kvalitní datová síť je jedním z nejdůležitějších prvků prosperující firmy. Naším cílem je analyzovat potřeby firmy, zajistit návrh a samotnou realizaci datové sítě, tak aby plně vyhovovala všem potřebám vysoce funkční a odborně provedené datové sítě s ohledem na požadavek kvality a dlouhé životnosti. Pro více informací nás prosím kontaktujte, naši odborníci se s vámi velice rádi osobně setkají a předloží vám konkrétní návrhy řešení.

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...
Spotřební zboží, PC elektronika

23.3.2018  Spotřební zboží, PC elektronika

Nabízíme širokou nabídku spotřebního zboží, kvalitní PC elektroniku, doplňky a příslušenství k mobilům, ale třeba i auto příslušenství, nejen v Ostravě, kde sídlíme, ale po celé ČR. Naším cílem je skloubit kvalitu nabízeného zboží a co nejnižší ceny a jelikož jsme nejen prodejci, ale i dodavatelé, tento cíl se nám daří uskutečnit. Máte zájem o kvalitní spotřební zboží, PC, elektroniku nebo jiné zboží? Pak neváhejte a obraťte se na nás. Každé poptávce věnujeme individuální pozornost.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Externí správa počítačových sítí

23.3.2018  Externí správa počítačových sítí

Věnujeme se externí správě počítačových sítí firem různé velikosti. Přenechte správu počítačových sítí našim kvalifikovaným expertům a věnujte se pouze naplňování Vašich obchodních cílů. Externí správa počítačových sítí zajišťuje snížení nákladů na pracovní sílu a zároveň šetří čas. Nabízíme externí správu podnikových aplikací či externí správu kompletní IT infrastruktury. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...