Počítače a telekomunikace - Nabídky

Snímač Honeywell Enhanced Xenon 1900h

19.11.2019  Snímač Honeywell Enhanced Xenon 1900h

Čtečka čárových a 2D kódů Honeywell Enhanced Xenon 1900h je výbornou volbou pro všechny zdravotnické organizace, neboť zlepšuje bezpečnost pacientů a zároveň zvyšuje produktivitu i vybavení zdravotnického personálu. Tato řada snímačů nabízí funkce, které si vyžádali samotní lékaři, zlepšuje veškeré pracovní postupy a zvyšuje pohodlí pacienta. Díky speciální antibakteriální úpravě odolává působení dezinfekčních prostředků používaných ve zdravotnictví. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic Matrix 300N

19.11.2019  Stacionární snímač Datalogic Matrix 300N

Stacionární snímač 1D a 2D kódů Datalogic Matrix 300N je ultra kompaktní zařízení vhodné pro vysokorychlostní skenování kódů a rovněž pro DPM aplikace. Software DL.CODE zajišťuje při používání maximální komfort ze strany uživatele. Tento snímač kombinuje čtečku s vysokým rozlišením a ultrarychlým snímáním obrazu: 1,3 megapixelů a 60 snímků/s, a je vybaven celou škálou optických modelů s možností manuálního či automatického polohového řízení. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Terminály Honeywell 70 Series RFID

19.11.2019  Terminály Honeywell 70 Series RFID

Mobilní terminály 70 Series RFID od společnosti Honeywell kombinují pokročilé čtení RFID a nekompromisní design s vynikající robustností, ergonomií a životností baterie. Tato řada mobilních terminálů přidává k již působivým vlastnostem 70 Series také pasivní čtení UHF. Terminály jsou dostupné ve třech různých modelech: CK70 RFID, CN70 RFID, CN70e RFID, které jsou postaveny na jediné jádrové platformě, a přináší tak výhody specializovaných zařízení se sníženou složitostí i úsporami nákladů.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ110

19.11.2019  Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ110

Cenově dostupná mobilní tiskárna etiket ZQ110 je kompaktní a dostatečně lehká pro pohodlné nošení na opasku po celou dobu pracovní směny. Dokáže rychle tisknout stvrzenky, vstupenky či oznámení o doručení ihned na místě, což šetří čas i peníze a zlepšuje celkové služeby zákazníkům. Umožňuje bezproblémovou integraci do stávajících mobilních zařízení, má jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní, a díky tomu přináší větší provozuschopnost i vyšší produktivitu s menším počtem přerušení tisku.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční čtečka Datalogic PowerScan

19.11.2019  Ruční čtečka Datalogic PowerScan

Řada snímačů čárového kódu PowerScan je navržena především pro průmyslové prostředí. Čtečky jsou vybaveny tlumiči nárazů (v nichž je umístěna optika), ochranou proti prachu a speciální gumou, které jsou kombinovány tak, aby se zabránilo zničení čtečky způsobené pádem (až ze 2 m), stříkající vodou, případně otřesy. Vzdálenost skenování je v rozsahu od 10 až do 100 cm, u verze LR (Long Range) až do vzdálenosti 220 cm. Pro velice náročné uživatele je k dispozici také XLR (Extra Long Range).

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell Thor VM1A

18.11.2019  Mobilní terminál Honeywell Thor VM1A

Mobilní terminál pro připevnění k vozíku Honeywell Thor VM1A přináší všechny snadno ovladatelné funkce populárních modelů VM1 a CV41 spolu s výhodami platformy Mobility Edge a nabízí snadné nasazení, optimalizovaný výkon, prodlouženou životnost a nižší náklady na vlastnictví. Terminál je vybaven operačním systémem Android, který lze upgradovat ze systému Android O na Android R. Thor VM1A pomáhá udržovat materiál a výrobky v pohybu a udrží krok s vaší pracovní silou po celý den. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka čárových kódů Zebra LS1203-HD

18.11.2019  Čtečka čárových kódů Zebra LS1203-HD

Ruční snímač čárových kódů Zebra LS1203-HD umožňuje laserové skenování v mimořádné kvalitě. Silnou stránkou tohoto snímače je propracovaný ergonomický design, dlouhá životnost a spolehlivost za rozumnou cenu. Je ideální pro výrobce elektroniky, kteří potřebují snímat 1D kódy s vysokou hustotou. Snímač nabízí výkon a funkce potřebné k neustálému zvyšování produktivity a díky jednoduchému a příjemnému použití je tento model skvělou investicí s maximální návratností. Neváhejte nás kontaktovat.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení projektů

18.11.2019  Software pro řízení projektů

Software pro řízení projektů. Software 1CLICK Vám usnadní správu projektů. Systém je přehledně třídí do projektového stromu na etapy, dílčí úkoly a podúkoly. Prostřednictvím softwaru můžete přidělovat časový rozpočet, stanovit projektový tým nebo vizualizovat poměr mezi rozpočty a již hotovou prací. Více podrobností najdete na našich webových stránkách.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční snímač kódů Intermec SR61

17.11.2019  Ruční snímač kódů Intermec SR61

Ruční bezdrátový průmyslový skener Intermec SR61 s širokým výběrem čtecí technologie (Laser, Vista, Area Imager) umožňuje snímat čárové kódy ze vzdálenosti až 11 metrů. Snímač je vybaven Bluetooth technologií, takže je použitelný i se standardním počítačem, případně jiným zařízením s podporou BT. Snímač SR61 je určen pro provoz v těch nejnáročnějších průmyslových aplikacích. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Joya Touch A6 HC

17.11.2019  Mobilní terminál Joya Touch A6 HC

Datalogic Joya Touch A6 Healthcare je mobilní terminál určený speciálně pro zdravotnická zařízení. Optimalizuje návratnost investic, a to zejména díky vylepšení péče o pacienta na lůžku, příjmu pacientů, podávání léků, sběru a sdílení dat a dalších činností. Terminál je k dispozici ve dvou verzích: kapesní verze připomínající smartphone nebo verze s pistolovou rukojetí a pohodlnou spouští. Je možné si jednoduše změnit z jedné verze na druhou a přizpůsobit se aplikacím i uživatelským preferencím.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna karet Zebra ZXP Series 3

17.11.2019  Tiskárna karet Zebra ZXP Series 3

Cenově výhodná tiskárna plastových karet Zebra ZXP Series 3 přináší velmi mnoho funkcí a vynikající kvalitu tisku za nízké pořizovací náklady. Řada ZXP Series 3 nabízí mimořádně kvalitní plnobarevný i černobílý tisk jak na jednostranné, tak oboustranné plastové karty. Ovládání tiskáren ZXP Series 3 je zároveň zjednodušeno díky intuitivnímu designu a barevným dotykovým bodům. Pro více informací navštivte náš web nebo kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Overlaye a laminovací materiály Zebra

17.11.2019  Overlaye a laminovací materiály Zebra

Nabízíme bezpečnostní overlaye a laminovací materiály True Secure™ od společnosti Zebra, které jsou speciálně navrženy pro ochranu plastových karet proti padělání, pozměňování či kopírovaní. Použitím těchto ochranných materiálů se zároveň prodlužuje životnost plastových karet tím, že se zamezí blednutí obrazu a zvýší se odolnost karet. Bezpečnostní overlaye umí omezit padělání karet pomocí bezpečnostních funkcí laminace. S vašimi konkrétními požadavky se obraťte na naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vizualizace Simens

17.11.2019  Vizualizace Simens

Zaměřujeme se na vizualizace na operátorských panelech Siemens dle Vašich konkrétních požadavků. Zajišťujeme vizualizace procesů (HMI + SCADA).

Pro komplexní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska KCVE – vosk

16.11.2019  Barvicí páska KCVE – vosk

KCVE je termotransferová vosková barvicí páska s nízkou energetickou náročností na tiskovou hlavu. Představuje tedy nejvýhodnější řešení pro aplikace na papírové samolepicí materiály (matné i pololesklé). Její použití je vhodné především v potravinářském průmyslu, logistice či skladovém hospodářství. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Nabízíme velké množství rozměrů i materiálů, stačí si jen vybrat!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímače kódů Zebra DS9900HD Series

16.11.2019  Snímače kódů Zebra DS9900HD Series

Zebra přichází s řadou snímačů DS9900HD, která je speciálně navržená pro prostředí laboratoří. Snímače si snadno poradí s kódy, které se obvykle vyskytují ve zdravotnickém prostředí, ať už se jedná o velmi malé, husté, zakřivené, barevné i poškozené kódy. Hybridní design snímačů navíc umožňuje ruční i hands-free snímání, přičemž lze mezi těmito režimy snadno přepnout. Model DS9908HD-R umožňuje kromě čtení kódů také čtení i zápis prostřednictvím technologie RFID.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...