Počítače a telekomunikace - Nabídky

Skener Datalogic PowerScan PD9500-RT

17.7.2019  Skener Datalogic PowerScan PD9500-RT

Datalogic PowerScan PD9500-RT je kabelová čtečka čárových kódů vhodná pro stolní aplikace. Čte 1D i 2D kódy, a její robustní mechanika zajišťuje spolehlivý a dlouhodobý výkon především v maloobchodních činnostech. Řada čteček PowerScan Retail 9500 je navíc první řada na trhu schopná přečíst digitální vodoznaky včetně čárových kódů Digimarc®. Díky tomu se výrazně snižuje čas strávený u pokladen. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál ScanPal EDA60K

17.7.2019  Mobilní terminál ScanPal EDA60K

Mobilní terminál Honeywell ScanPal EDA60K s robustním ergonomickým designem je vybaven funkcemi pro rychlé zadávání dat, zvýšení produktivity a minimalizaci prostojů. Operační systém Android 7.1 a čtyřjádrový procesor Qualcomm® 8917 1.4 GHz umožňují bezproblémový multitasking a poskytují rychlý přístup k aplikacím. Ergonomická klávesnice, dotyková multi-touch obrazovka a možnost skenování 1D i 2D kódů umožňují snadné zvládání pracovních toků vyžadujících rychlé skenování a časté zadávání dat.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárny etiket Honeywell Apex i Series

17.7.2019  Tiskárny etiket Honeywell Apex i Series

Mobilní tiskárny etiket Honeywell Apex i Series představují ideální lehké a ekonomické řešení potřeby mobilního tisku v současném dynamickém prostředí. Tyto cenově dostupné tiskárny nabízí veškeré potřebné funkce bez nutnosti nákupu nákladných doplňků, které je u jiných produktů třeba dokoupit. Apex i přináší bezdrátovou komunikaci, dostatečnou paměť, rychlost tisku a rychlé zpracování, a dokáže se vyrovnat i podstatně dražším tiskárnám. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell XP 1930h

16.7.2019  Snímač kódů Honeywell XP 1930h

Snímač kódů Honeywell Xenon Performance 1930h umožňuje snadné a rychlé ověření identifikace pacienta, zatímco se mohou zdravotníci plně soustředit na svou práci. Vynikající výkon snímání 1D i 2D kódů a snadné zachycení i těch nejobtížněji čitelných či poškozených kódů je zajištěno díky osvědčené zobrazovací technologii Adaptus. Tím dochází k eliminaci zbytečných pohybů a prostojů a zvyšuje se produktivita a výkonnost zdravotnických pracovníků. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárny etiket Honeywell PB21/PB31/PB51

16.7.2019  Tiskárny etiket Honeywell PB21/PB31/PB51

Mobilní tiskárny etiket PB21/PB31/PB51 od společnosti Honeywell poskytují jasnou výhodu pro pracovníky na cestách, kteří potřebují tisknout faktury, potvrzení o doručení, plány řízení zásob, objednávky, příjmy apod. Ať už jsou používány jako samostatné tiskárny nebo jsou spárované s mobilními terminály, jsou navrženy pro maximální zvýšení efektivity. Unikátní mechanické designové prvky tiskáren a velkokapacitní baterie udržují produktivitu i v náročných aplikacích. Neváhejte nás kontaktovat.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Voskové barvicí pásky AWR6

16.7.2019  Voskové barvicí pásky AWR6

AWR6 doplňuje řadu voskových barvicích pásek od společnosti ARMOR s perfektní kvalitou tisku čárových kódů, velmi malých textů a znaků velkých rozměrů na všech papírových a některých syntetických etiketách či visačkách. AWR6 umožňují vysokorychlostní tisk s vysokou kvalitou v aplikacích jako označování zboží (návody, čárové kódy), označování léků a potravin, inventarizace, přeprava, potisk visaček apod. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro správu úkolů

16.7.2019  Software pro správu úkolů

Software pro správu úkolů. Vyvíjíme a dodáváme software pro efektivní správu úkolů. Seznam všech úkolů nejdete na jednom místě a můžete ho velmi snadno spravovat. Systém Vás barevným rozlišováním upozorní na blížící se termíny. Ke každému úkolu můžete připojit libovolné množství příloh jako jsou obrázky, PDF dokumenty či soubory Microsoft Office. K úkolům lze zapisovat čas, který na nich řešitelé strávili, budete tak mít výkazy o vykonané činnosti nejen Vaší, ale zejména Vašich zaměstnanců.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Napájecí zdroj NZ06Rack

16.7.2019  Napájecí zdroj NZ06Rack

NZRack je zálohovaný regulovaný napájecí zdroj. Byl vyvinut s maximálním důrazem na spolehlivost a účinnost. Zdroj je řízen mikroprocesorem, který umožňuje monitorovat limitní stavy a předcházet tak poškození.

Výhody zdroje NZRack:
* Limitní stavy jsou zaznamenávány na server pomocí linky RS485
* Možnost záložního akumulátoru ve skříni zdroje
* Regulované výstupní napětí 3 – 15 VDC
* Zatížení výstupu až 5 A
* Možnost dvou LAN přípojek
* Ochrana proti přetížení

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky Zebra Z 5319 - vosk

15.7.2019  Barvicí pásky Zebra Z 5319 - vosk

Vysoce specifická vosková barvicí páska Z 5319 je navržená pro vysoce kvalitní tisk na obyčejné materiály. Především je však určena pro speciální materiály na papírové bázi a je odolná vůči působení některých chemických látek. Tato páska na voskové bázi je aplikovatelná na nejrůznější materiály – obyčejný matný papír (etikety, nekonečný pás), lesklý papír, PE (matný povrch PolyTrans). Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Průmyslová čtečka kódů Datalogic PD9330

15.7.2019  Průmyslová čtečka kódů Datalogic PD9330

Datalogic PD9330 je odolná průmyslová čtečka kódů navržená pro sběr dat i v náročném prostředí. Je vybavená 3GL (Green Lights) technologií pro vynikající čtecí zpětnou vazbu. Její mechanika byla vyvinuta a testována tak, aby vydržela extrémní podmínky v oblasti životního prostředí, a zároveň si zachovala konzistentní čtecí výkon i spolehlivost. Ergonomický kryt čtečky je lehký a dobře vyvážený, a poskytuje tak optimální komfort při skenování. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkonné tiskárny plastových karet Zebra

15.7.2019  Výkonné tiskárny plastových karet Zebra

Výkonná řada tiskáren karet Zebra je standardem v kvalitě tisku, spolehlivosti a zároveň snadnosti používání. Tyto tiskárny jsou skvělým řešením pro nasazení tam, kde je kromě výkonu vyžadována také kvalita a široká řada funkcí vyhovující rostoucím potřebám trhu. Výkonná řada tiskáren čárových karet Zebra je ideální zejména pro ID karty pro zabezpečení a kontrolu přístupu, zaměstnanecké/studentské ID karty, věrnostní a členské karty a další. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Český software pro projektanty

15.7.2019  Český software pro projektanty

Zabýváme se vývojem a prodejem grafického softwaru pro projektanty. Program Atlas DMT byl vytvořen pro tvorbu a úpravu digitálních modelů terénu. Český grafický software pro projektanty s naprostou přesností vytváří digitální modely terénu. V případě zájmu o detailnější informace o našem softwaru pro projektanty nás prosím kontaktujte, naši odborníci vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy. Jsme tady pro vás.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Hardwarové klíče Sentinel

15.7.2019  Hardwarové klíče Sentinel

Zabýváme se předcházením nezákonnému používání počítačových programů a dat. Věnujte pozornost prevenci zneužití duševního vlastnictví, nahlédněte do naší nabídky a popřemýšlejte nad efektivní ochranou dat prostřednictvím hardwarových klíčů Sentinel. Prevence má smysl! Kontaktujte naše odborníky pro více informací. Hardwarové klíče Sentinel vyřeší vaše problémy.

Firma: ATLAS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímače Datalogic

14.7.2019  Stacionární snímače Datalogic

Nabízíme stacionární snímače od výrobce Datalogic, které jsou vhodné pro vysokorychlostní montážní linky a prostředí s velkým objemem snímání. Nejčastěji slouží pro upevnění k výrobní lince, kde se při snímání nepohybuje snímač, ale čtený kód. Tyto snímače umožňují čtení rychle se pohybujících kódů v různých orientacích i z různých stran, přičemž cílem je automatizovat proces identifikace výrobků založené na snímání kódů, analýze a profilování položek. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell XP 1930g

14.7.2019  Snímač kódů Honeywell XP 1930g

Snímač kódů Honeywell Xenon Performance 1930g přináší mimořádný výkon a odolnost. Hodí se do prostředí s velkým objemem snímání, jako je maloobchod, distribuční centrum či výroba. Snímač dokáže přečíst 1D i 2D kódy jak tištěné, tak digitální zobrazené na smartphonech. Osvědčená zobrazovací technologie Adaptus rovněž umožňuje snadné snímání i obtížně čitelných či poškozených kódů. Tím se eliminují zbytečné pohyby a prostoje a zvyšuje se efektivita pracovníků. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...