Počítače a telekomunikace - Nabídky

Čtečka čárových kódů Zebra LS1203-HD

30.3.2020  Čtečka čárových kódů Zebra LS1203-HD

Ruční snímač čárových kódů Zebra LS1203-HD umožňuje laserové snímání v mimořádné kvalitě. Silnými stránkami tohoto snímače jsou propracovaný ergonomický design, dlouhá životnost a spolehlivost za rozumnou cenu. Hodí se pro výrobce elektroniky, kteří potřebují snímat 1D kódy s vysokou hustotou. Snímač nabízí vysoký výkon a funkce potřebné k neustálému zvyšování produktivity a díky snadnému a příjemnému použití je tento model ideální investicí s maximální návratností. Neváhejte nás kontaktovat.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra XSLATE L10

30.3.2020  Mobilní terminál Zebra XSLATE L10

Mobilní terminál Zebra XSLATE L10 umožňuje spolehlivý sběr a analýzu dat o zákaznících, majetku či nových příležitostech, čímž zvyšuje efektivitu mobilních pracovníků. Terminál je vysoce odolný – přežije pády z výšky až 1,8 m, je odolný proti prachu, vlhkosti, vodě i extrémním teplotám. Díky tomu je vhodný i do náročného prostředí. K tabletu XSLATE L10 je navíc k dispozici celá řada příslušenství (stojánek, klávesnice, madlo,…) pro pohodlné používání. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímače kódů Zebra DS9900HD Series

29.3.2020  Snímače kódů Zebra DS9900HD Series

Zebra přichází s řadou snímačů DS9900HD speciálně navrženou pro prostředí laboratoří. Snímače si dokáží snadno poradit s kódy, které se obvykle vyskytují ve zdravotnickém prostředí, ať už se jedná o velmi malé, husté, zakřivené, barevné i poškozené kódy. Hybridní design snímačů navíc umožňuje ruční i hands-free snímání, přičemž je možné mezi těmito režimy snadno přepnout. Model DS9908HD-R dokáže kromě čtení kódů číst také zápis prostřednictvím technologie RFID. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic Matrix 300N

29.3.2020  Stacionární snímač Datalogic Matrix 300N

Stacionární snímač 1D a 2D kódů Datalogic Matrix 300N je ultra kompaktní zařízení vhodné pro vysokorychlostní snímání kódů a pro DPM aplikace. Software DL.CODE zajišťuje při používání maximální komfort ze strany uživatele. Tento snímač nabízí kombinaci čtečky s vysokým rozlišením a ultrarychlého snímání obrazu: 1,3 megapixelů a 60 snímků/s, a je vybaven celou škálou optických modelů s možností manuálního či automatického polohového řízení. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční čtečka Datalogic PowerScan

29.3.2020  Ruční čtečka Datalogic PowerScan

Řada snímačů čárového kódu PowerScan je určena především do průmyslového prostředí. Tyto čtečky jsou vybaveny tlumiči nárazů (v nichž je umístěna optika), ochranou proti prachu a speciální gumou, které jsou kombinovány tak, aby nedošlo ke zničení čtečky v důsledku pádu (až ze 2 m), stříkající vody, případně otřesů. Snímače umožňují skenování v rozsahu od 10 až do 100 cm, u verze LR (Long Range) až do vzdálenosti 220 cm. Pro velice náročné uživatele je k dispozici také XLR (Extra Long Range).

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ110

29.3.2020  Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ110

Cenově dostupná mobilní tiskárna etiket ZQ110 je kompaktní a dostatečně lehká pro pohodlné nošení na opasku po celou dobu pracovní směny. Umožňuje rychlý tisk stvrzenek, vstupenek či oznámení o doručení ihned na místě, což šetří čas i peníze a zlepšuje celkové služby zákazníkům. Umožňuje bezproblémovou integraci se stávajícími mobilními zařízeními, má jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní, a díky tomu přináší větší provozuschopnost i vyšší produktivitu s menším počtem přerušení tisku.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení projektů

29.3.2020  Software pro řízení projektů

Software pro řízení projektů. Software 1CLICK Vám usnadní správu projektů. Systém je přehledně třídí do projektového stromu na etapy, dílčí úkoly a podúkoly. Prostřednictvím softwaru můžete přidělovat časový rozpočet, stanovit projektový tým nebo vizualizovat poměr mezi rozpočty a již hotovou prací. Více podrobností najdete na našich webových stránkách.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Voyager 1202g-bf

28.3.2020  Snímač kódů Honeywell Voyager 1202g-bf

Laserový snímač čárových kódů Honeywell Voyager 1202g-bf přináší průlomovou technologii „battery-free“ s bezdrátovou technologií Bluetooth, která eliminuje zdlouhavé nabíjení klasických baterií. Bluetooth Class 2 Radio navíc nabízí uživatelům svobodu do vzdálenosti až 10 metrů od základny v typickém pracovním prostředí. Pro ještě větší pohodlí aktivuje „paging systém“ sluchové signály, které pomáhají najít ztracený skener. Kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí páska KCVE – vosk

28.3.2020  Barvicí páska KCVE – vosk

KCVE termotransferová vosková barvicí páska má nízkou energetickou náročnost na tiskovou hlavu. Představuje nejvýhodnější řešení pro aplikace na papírové samolepicí materiály (matné i pololesklé). Použití této pásky je vhodné především v potravinářském průmyslu, logistice či skladovém hospodářství. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. V naší nabídce naleznete velké množství rozměrů i materiálů, stačí si jen vybrat!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna karet Zebra ZXP Series 3

28.3.2020  Tiskárna karet Zebra ZXP Series 3

Cenově výhodná tiskárna plastových karet Zebra ZXP Series 3 nabízí velmi mnoho funkcí a mimořádnou kvalitu tisku za nízké pořizovací náklady. Řada ZXP Series 3 umožňuje výjimečně kvalitní plnobarevný i černobílý tisk jak na jednostranné, tak oboustranné plastové karty. Ovládání tiskáren ZXP Series 3 je zjednodušeno díky intuitivnímu designu a barevným dotykovým bodům. Pro více informací navštivte náš web nebo kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým zkušených pracovníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční snímač kódů Intermec SR61

28.3.2020  Ruční snímač kódů Intermec SR61

Ruční bezdrátový průmyslový skener Intermec SR61 nabízí široký výběr čtecí technologie (Laser, Vista, Area Imager) a umožňuje snímání čárových kódů ze vzdálenosti až 11 metrů. Snímač je vybaven technologií Bluetooth, takže je použitelný i se standardním počítačem, případně jiným zařízením s podporou BT. Snímač SR61 je vhodný pro provoz v těch nejnáročnějších průmyslových aplikacích. Pro více informací navštivte náš web nebo kontaktujte naše obchodní oddělení. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Napájecí zdroj NZ06Rack

28.3.2020  Napájecí zdroj NZ06Rack

NZRack je zálohovaný regulovaný napájecí zdroj. Byl vyvinut s maximálním důrazem na spolehlivost a účinnost. Zdroj je řízen mikroprocesorem, který umožňuje monitorovat limitní stavy a předcházet tak poškození.

Výhody zdroje NZRack:
* Limitní stavy jsou zaznamenávány na server pomocí linky RS485
* Možnost záložního akumulátoru ve skříni zdroje
* Regulované výstupní napětí 3 – 15 VDC
* Zatížení výstupu až 5 A
* Možnost dvou LAN přípojek
* Ochrana proti přetížení

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Vizualizace Simens

28.3.2020  Vizualizace Simens

Zaměřujeme se na vizualizace na operátorských panelech Siemens dle Vašich konkrétních požadavků. Zajišťujeme vizualizace procesů (HMI + SCADA).

Pro komplexní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Zebra DS4608-DPE

27.3.2020  Snímač kódů Zebra DS4608-DPE

Snímač kódů Zebra DS4608-DPE pomáhá zvyšovat produktivitu a usnadňovat kontrolu kvality především v prostředí elektronického a lehkého průmyslu. Umožňuje bezproblémové snímání kódů všech velikostí - od velmi malých kódů s vysokou hustotou, přes kódy s nízkým kontrastem až po kódy vyznačené technologií DPM. Díky speciálnímu osvětlování dokáže přečíst také kódy na lesklém nebo reflexním povrchu. Pro ještě větší flexibilitu si můžete zvolit z několika druhů zpětné vazby správného načtení kódu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra ZQ320 inside

27.3.2020  Tiskárna etiket Zebra ZQ320 inside

Cenově dostupná mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ320 inside přináší velkou hodnotu do maloobchodního prostředí. Možnosti mobilního tisku v maloobchodním prodeji mají přímý dopad na kvalitu služeb zákazníkům i na celkovou produktivitu. Rychlý tisk štítků umožňuje přesnější a rychlejší provádění kontrol zboží v regálech, a pracovníkům tak zůstane více času na pomoc zákazníkům, což pomáhá zabránit nákladným cenovým chybám. Pro vice informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...