Počítače a telekomunikace - Nabídky

Tiskárny etiket Intermec PM43

21.1.2020  Tiskárny etiket Intermec PM43

Tiskárny etiket Intermec PM43/PM43c vynikají díky volitelnému vestavěnému čipu RFID inovativní bezdotykovou konfigurací. Vzhledem k tomu, že průmyslové tiskárny jsou dostupné s Wi-Fi a CCX-Certifikací s BT připojením, udržují bezdrátovou integritu sítě. Tiskárny se dodávají s ethernetovým připojením, stejně tak jako se síťovým protokolem IPv6. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Voyager 1452g

21.1.2020  Snímač kódů Honeywell Voyager 1452g

Bezdrátová čtečka kódů Voyager 1452g od Honeywellu umožňuje všesměrové čtení lineárních čárových kódů s možností upgradu snímaní 2D kódů. Díky technologii Bluetooth má bezdrátový dosah od základny až 10 m, a eliminuje tak případné nebezpečí připnutého kabelu. Tzv. „paging“ systém pomáhá lokalizovat ztracené skenery pomocí zrakových či sluchových signálů. Čtečka umí snímat čárové kódy i z obrazovek mobilních telefonů a nabízí tak chytrou investici do kvalitního řešení sběru dat. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic Skorpio X4

21.1.2020  Mobilní terminál Datalogic Skorpio X4

Datalogic Skorpio X4 je mobilní terminál vybavený vysokorychlostním vícejádrovým procesorem. Díky tomu umožňuje rychlý provoz při práci s operačním systémem Windows Embedded Compact a zároveň snadnou inovaci do operačního systému Android. Nabízí standardní paměť 1 GB RAM a 8 GB Flash a díky dotykovému 3,2 palcovému barevnému displeji s vysokou viditelností pomáhá uživatelům pracovat efektivněji. Pro více informací kontaktujte náš tým obchodního oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zebra Z 3200 - vosk pryskyřice

21.1.2020  Zebra Z 3200 - vosk pryskyřice

Barvicí páska Z 3200 vosk-pryskyřice zajišťuje dlouhotrvající tiskovou kvalitu a životnost s odolností vůči některým chemickým látkám. Je uzpůsobená pro použití především v těžkém průmyslu. Páska Z3200 se vyznačuje velice ostrým a jasně čitelným tiskem i při použití malých fontů a grafiky. Je vhodná na různé materiály – od obyčejného matného papíru (etikety, nekonečný pás), přes lakovaný lesklý papír, PE (matný povrch PolyTrans), PE (lakovaný povrch) až po Datapol. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro řízení společnosti

21.1.2020  Software pro řízení společnosti

Software pro řízení společnosti. Vyvíjíme a dodáváme software pro řízení společnost 1CLICK. Tento software umožňuje firmám pracovat efektivněji, profesionálněji a obstát vedle konkurence. 1CLICK používají zejména pracovníci ve vedoucích pozicích, pracovníci na všech úrovních řízení, obchodníci a uplatní se v řadě dalších kancelářských postů ve firmě. Software spravuje kalendáře, schraňuje kontakty a dokumenty, tvoří statistiky, pomáhá řídit firemní procesy a projekty. Více najdete na našem webu!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ220

20.1.2020  Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ220

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ220 nabízí ideální rovnováhu nákladů, kvality, všestrannosti, odolnosti a snadnosti použití. Je to jediná tiskárna v této cenové kategorii, která dokáže tisknout jak účtenky, tak štítky a etikety na různé typy médií. Díky tomu přináší větší flexibilitu pro vaše pracovníky. Štíhlý a lehký design tiskárny zajišťuje pohodlné přenášení po celý den, zatímco integrovaný displej, vyjímatelná baterie a možnost ovládání jednou rukou umožňují její snadné užívání.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra MC40

20.1.2020  Mobilní terminál Zebra MC40

Mobilní terminál MC40 od Zebry je kapesní zařízení ideální pro načítání čárových kódů ke zjišťování cen výrobků, dostupnosti zásob, umístění a srovnávání produktů či k odeslání žádosti o věrnostní kartu. Terminál poskytuje vysokou odolnost vůči pádu, nárazu, otřesu, prachu i vodě a dokáže skenovat 1D a 2D kódy z papírových etiket i obrazovek mobilních telefonů, a to i když jsou kódy špinavé, poškozené nebo špatně vytištěné. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka kódů Datalogic PM9500-DPM Evo

20.1.2020  Čtečka kódů Datalogic PM9500-DPM Evo

Čtečka kódů Datalogic PowerScan PM9500-DPM Evo dokáže mimo jiné snadno a intuitivně přečíst i kódy označené technologií DPM (Direct Part Marking). Tato technologie spočívá v tisku kódu přímo na povrch předmětu místo na papírový štítek. Označování se provádí laserově i chemickým leptáním či mikrobodovým ražením, přičemž každá metoda má své výhody a nevýhody týkající se životnosti, nákladů nebo kvality snímání. Pro více informací nás kontaktujte, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Programování PLC Siemens

20.1.2020  Programování PLC Siemens

Specializujeme se na programování PLC Siemens zejména pro dopravníkové systémy, automatizované sklady, navažovací systémy, pivovarnické systémy, procesní mytí aj. Nebráníme se však spolupráci i s jinými odvětvími průmyslu. Vývoj řídících programovatelných automatů zajišťujeme pro jednoduché i složité aplikace.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra 220Xi4

19.1.2020  Tiskárna etiket Zebra 220Xi4

Tiskárna etiket řady Xi4 Zebra 220Xi4 je určená pro potisk až 216 mm širokých etiket rychlostí až 254 mm/s. Nabízí volitelnou diagnostiku vadných elementů pro tiskovou hlavu, integrované počítadlo potištěných etiket a použité termotransferové pásky, volitelně vnitřní navíječ, řezač, ZebraNet printserver a také port pro aplikátor etiket. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem dle vašich požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Průmyslový snímač Honeywell Granit 1980i

19.1.2020  Průmyslový snímač Honeywell Granit 1980i

Průmyslový snímač kódů Granit 1980i od Honeywellu je vybaven zobrazovací technologií schopnou snímat 1D a 2D kódy ze vzdálenosti 15 cm-15 m. Snímač podporuje maximální produktivitu obsluhy i v náročných podmínkách, čímž usnadňuje používání. Pracovníci na vysokozdvižných vozících ocení maximální vzdálenost skenování, neboť při snímání mohou zůstat sedět, čímž se zvyšuje jejich produktivita. Snímač je postaven tak, aby vydržel rozmanité požadavky v drsných pracovních podmínkách. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elo I-Series 2.0 pro Android (10")

19.1.2020  Elo I-Series 2.0 pro Android (10")

All-in-one terminál Elo I-Series 2.0 pro Android s 10“ dotykovým displejem přináší spolehlivost, jedinečný výkon, několik možností montáže a flexibilitu pro nepřetržité veřejné využití. Terminál zvládne rozpoznat až 10 dotyků současně. Dostupná je verze Standard s pamětí 3 GB RAM a 32 GB Flash a verze Value s pamětí 2 GB RAM a 16 GB Flash. Verze Standard navíc umožňuje připojení periferních zařízení. Elo I-Series 2.0 se hodí pro využití v různých prostředích – od maloobchodu až po kanceláře.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra MC9190-Z

19.1.2020  Mobilní terminál Zebra MC9190-Z

Průmyslový RFID mobilní terminál Zebra MC9190-Z poskytuje vysoký výkon, široký čtecí rozsah a mimořádnou přesnost skenování. Vysoká citlivost zajišťuje nejen větší přesnost a vyšší propustnost, ale přináší rovněž spolehlivé údaje o snímaných produktech. Díky těmto vlastnostem můžete provádět častější inventarizaci, lépe lokalizovat, sledovat a spravovat majetek či zásoby a zároveň zabránit nedostatečným a přebytečným zásobám. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic AXIOM

18.1.2020  Stacionární snímač Datalogic AXIOM

Stacionární snímač čárových kódů AXIOM od Datalogicu je speciálně navržen pro průmyslové aplikace, přičemž nabízí vysokorychlostní skenování až 1400 snímků/s. Třída krytí IP65 zajišťuje odolnost vůči působení prachu i vody. AXIOM 1L (jednolaserová verze) je určen pro použití v aplikacích s pevnou hloubkou ostrosti a kratší čtecí vzdáleností, zatímco AXIOM 2L (dvoulaserová verze) a 4L (čtyřlaserová verze) poskytují naprosto přesné čtení čárových kódů ze vzdálenosti až 72 palců. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra Omnii XT15

18.1.2020  Mobilní terminál Zebra Omnii XT15

Mobilní terminál pro běžné použití Zebra Omnii XT15 nabízí neobvykle adaptivní design. Kombinuje mimořádnou všestrannost a otevřenou inovací, čímž poskytuje uživatelům flexibilitu potřebnou pro přizpůsobení měnícím se potřebám firmy. Představuje vylepšenou verzi předchozí platformy - přebírá nejlepší vlastnosti terminálu XT10 a přidává k nim nové funkce, kterými dává terénním pracovníkům přístup k podnikovým aplikacím kdykoliv a kdekoliv. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...