Počítače a telekomunikace - Nabídky

Čtečka kódů Datalogic PowerScan PBT9100

20.10.2017  Čtečka kódů Datalogic PowerScan PBT9100

Datalogic PowerScan PBT9100 je průmyslová bluetoothová čtečka kódů s úplně novou inovativní technologií, která poskytuje inovativní LED zelenou skenovací linku, která implementuje definici laseru a výhody lineárního snímače. Zelené skenovací světlo se ukázalo jako nejpohodlnější barva pro oči pracovníka. Zařízení je vybaveno standardní bezdrátovou technologií Bluetooth® kombinovanou s vynikajicí spolehlivostí a čtecími výkony, a poskytuje tak kompletní řešení pro skladové aplikace.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic Rhino II

20.10.2017  Mobilní terminál Datalogic Rhino II

Datalogic Rhino II je mobilní terminál pro připevnění k vozíku, který je k dispozici v rozměrech 10 „a 12“. Jeho uzavřená konstrukce a třída krytí IP65/IP67 zajišťují provoz i v těch nejtěžších podmínkách, čímž nastavují vysoký standard pro využití ve skladech. Zvláštní model s integrovaným ohřívačem displeje zároveň umožňuje použití v chladném prostředí. Kapacitní dotykové modely jsou opatřeny 3 mm antireflexním sklem a je možné je tedy používat i v rukavicích. Kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárny etiket Zebra G-Series

20.10.2017  Stolní tiskárny etiket Zebra G-Series

Tiskárny řady G-Series, od základních modelů GK až po model GX vybavený řadou funkcí, představují spolehlivou, odolnou i flexibilní stolní tiskárnu pro každou tiskovou aplikaci a rozpočet. Model GK řady G-Series, navržený s důrazem na odolnost a spolehlivost, představuje nejlepší volbu ze všech základních stolních termo tiskáren, špičkový model GX vyhoví potřebám celé řady odvětví a aplikací. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač kódů Datalogic DS1500

20.10.2017  Stacionární snímač kódů Datalogic DS1500

Datalogic DS1500 je stacionární snímač čárových kódů. Kombinace velmi malých rozměrů s vysokou čtecí rychlostí dělá snímače vhodnými pro náročné OEM aplikace. Vestavěný rekonstrukční algoritmus podporuje snímání i dekódování poškozených nebo špatně vytištěných štítků. Předností stacionárního snímače DS1500 je jednoduchá instalace a konfigurace a snímací rychlost je 1200 skenů/s. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Spotřební zboží, PC elektronika

20.10.2017  Spotřební zboží, PC elektronika

Nabízíme širokou nabídku spotřebního zboží, kvalitní PC elektroniku, doplňky a příslušenství k mobilům, ale třeba i auto příslušenství, nejen v Ostravě, kde sídlíme, ale po celé ČR. Naším cílem je skloubit kvalitu nabízeného zboží a co nejnižší ceny a jelikož jsme nejen prodejci, ale i dodavatelé, tento cíl se nám daří uskutečnit. Máte zájem o kvalitní spotřební zboží, PC, elektroniku nebo jiné zboží? Pak neváhejte a obraťte se na nás. Každé poptávce věnujeme individuální pozornost.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Externí správa počítačových sítí

20.10.2017  Externí správa počítačových sítí

Věnujeme se externí správě počítačových sítí firem různé velikosti. Přenechte správu počítačových sítí našim kvalifikovaným expertům a věnujte se pouze naplňování Vašich obchodních cílů. Externí správa počítačových sítí zajišťuje snížení nákladů na pracovní sílu a zároveň šetří čas. Nabízíme externí správu podnikových aplikací či externí správu kompletní IT infrastruktury. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Virtualizace statistik

20.10.2017  Virtualizace statistik

Virtualizace statistik. Nabízíme program, který Vám vypracovat přehledné statistiky obchodních případů. Umožňuje graficky velice kvalitně a přesně vizualizovat statistiku všech realizovaných obchodů. Díky statistikám budete mít vždy k dispozici aktuální a objektivní podklady a informace o tom, jak produktivita firmy klesá či stoupá pro Vaše další rozhodování. Kontaktujte nás pro více informací!

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna Honeywell PR2/PR3

19.10.2017  Mobilní tiskárna Honeywell PR2/PR3

Mobilní tiskárna etiket Honeywell PR2/PR3 byla speciálně navržena pro profesionální terénní pracovníky, kteří oceňují celodenní pohodlí a potřebují ke své práci odolné a výkonné zařízení. Lehká a kompaktní tiskárna se pro tuto pracovní sílu dokonale hodí. Je k dispozici ve dvou velikostech: menší PR2 je vysoká 103 mm a větší PR3 má výšku 127 mm. Obě verze této tiskárny přináší díky své rychlosti a kompaktnosti konkurenční výhodu. Jsou ideální pro tisk faktur v terénu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic DL-Axist

19.10.2017  Mobilní terminál Datalogic DL-Axist

Datalogic DL-Axist je mobilní terminál, jež kombinuje nejnovější technologie a uživatelsky příjemný zážitek v kompletním balení. Atraktivní vzhled i plnohodnotný 5palcový HD displej jsou kombinovány s robustností v průmyslu, aby přežily vnitřní i venkovní použití. Zařízení má také ochranný gumový obal a obrazovku Gorilla® Glass 3 pro zajištění robustnosti. Toto PDA je vybaveno pokročilým 2D imagerem, který umožňuje rychlé a snadné snímání dat z kódů s vysokou hustotou na standardní vzdálenost.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barvicí pásky Zebra a Armor

19.10.2017  Barvicí pásky Zebra a Armor

Nabízíme širokou škálu barvicích pásek od voskových přes voskpryskyřičné až po pryskyřičné tak, aby uspokojila požadavky všech svých zákazníků. Jsou vhodné jak na potisk papíru či plastů, tak i některých syntetických materiálů. Dodáváme produkty pouze od osvědčených výrobců jako jsou Zebra a Armor. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka kódů Zebra DS3608-ER/DS3678-ER

19.10.2017  Čtečka kódů Zebra DS3608-ER/DS3678-ER

Zebra DS3608-ER/DS3678-ER je ultra odolná čtečka kódů, jež vyniká jedinečným skenovacím výkonem, robustní konstrukcí i jednoduchou správou. Zaměstnanci ve skladech zajišťují přesnost objednávek a včasné dodání zboží. Jejich produktivita je závislá na kvalitě snímače, který drží ve svých rukou. Zařízení s bezkonkurenční robustní konstrukcí, vynikajícím čtecím výkonem a jednoduchou ovladatelností však zvyšuje celkovou produktivitu zaměstnanců. Kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Honeywell Orbit 7190g

19.10.2017  Pultový snímač Honeywell Orbit 7190g

Pultový snímač kódů Orbit 7190g obsahuje průlomovou hybridní technologii, která kombinuje všesměrové laserové skenování a integrované zobrazování na plochu, čímž poskytuje platformu čtení čárových kódů optimalizovanou pro vysoce efektivní odbavení u pokladen. Rovněž jako ostatní skenery Orbit přináší vynikající průchozí skenování lineárních čárových kódů zboží a současně pomáhá maloobchodníkům reagovat na rostoucí potřebu digitálního čtení čárových kódů – bez nutnosti použití dalšího skeneru.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní informační systémy

19.10.2017  Firemní informační systémy

Vyvíjíme a implementujeme firemní informační systémy s jednoduchým a přehledným uživatelským prostředím. Firemní informační systémy dodáváme v různém provedení, jež odpovídá potřebám malých, středních i větších podniků. Námi vyvíjené firemní informační systémy jsou navrženy tak, aby zajistili zjednodušení a zefektivnění základních firemních procesů. Nabízíme i rozšíření o moduly účetnictví, evidence majetku, personalistiky, servisu, dopravy a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náplně pro Canon Pixma MG 5150 5250 6150

19.10.2017  Náplně pro Canon Pixma MG 5150 5250 6150

Výrobce: Kompatibilní Canon.

Cenově výhodná alternativa k originální inkoustové patroně PGI-525BK od firmy Canon. Tento produkt je 100% kompatibilní s originálem.

Související zboží : PGI-525BK , CLI-526BK , CLI-526C , CLI-526M , CLI-526Y

Obsah balení: 1x každá barva (5 náplní).

Kapacita: PGI-525BK cca 19ml, CLI-526BCMY cca 9ml.

Pasuje do tiskáren:

- CANON PIXMA IP 4820 4850 6520 6550
- CANON PIXMA MG 5120

Firma: Obchodní agentura Šilhan s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kompatibilní Canon PGI-525/CLI-526

19.10.2017  Kompatibilní Canon PGI-525/CLI-526

Perfektní alternativa do vaší tiskárny.
Canon PGI-525BK - kompatibilní
Canon CLI-526BK - kompatibilní
Canon CLI-526CY - kompatibilní
Canon CLI-526MA - kompatibilní
Canon CLI-526YE - kompatibilní

Firma: Obchodní agentura Šilhan s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...