Počítače a telekomunikace - Nabídky

Snímač kódů Honeywell Voyager 1452g

30.5.2020  Snímač kódů Honeywell Voyager 1452g

Bezdrátová čtečka kódů Honeywell Voyager 1452g umožňuje všesměrové čtení lineárních čárových kódů s možností upgradu snímaní 2D kódů. Díky technologii Bluetooth má bezdrátový dosah od základny do vzdálenosti až 10 m, a eliminuje tak případné nebezpečí připnutého kabelu. Tzv. „paging“ systém pomáhá lokalizovat ztracené skenery prostřednictvím zrakových či sluchových signálů. Čtečka umí snímat čárové kódy i z obrazovek smartphonů a nabízí tak chytrou investici do kvalitního řešení sběru dat.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Datamax microFlash 2te

30.5.2020  Tiskárna etiket Datamax microFlash 2te

Datamax microFlash 2te je přenosná dvoupalcová tiskárna etiket s velikostí, která je až o 33% menší ve srovnání s obdobnými tiskárnami. Vysoce výkonný procesor navíc umožňuje až dvojnásobnou rychlost tisku. Tiskárna disponuje USB rozhraním, které je kompatibilní s kapesními terminály a notebooky. Tiskárna microFlash 2te nabízí vysokou odolnost v náročných pracovních podmínkách. Pro více informací navštivte náš web nebo kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic Skorpio X4

30.5.2020  Mobilní terminál Datalogic Skorpio X4

Mobilní terminál Datalogic Skorpio X4 je vybavený vysokorychlostním vícejádrovým procesorem, díky němuž umožňuje rychlý provoz při práci s OS Windows Embedded Compact a zároveň snadnou inovaci do OS Android. Terminál má standardní paměť 1 GB RAM a 8 GB Flash a díky dotykovému 3,2 palcovému barevnému displeji s vysokou viditelností pomáhá uživatelům pracovat efektivněji. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, náš tým vyškolených odborníků vám poradí s výběrem vhodného zařízení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra MC40

29.5.2020  Mobilní terminál Zebra MC40

Mobilní terminál Zebra MC40 je kapesní zařízení ideální pro skenování čárových kódů pro zjišťování cen výrobků, dostupnosti zásob, umístění a srovnávání produktů nebo k odeslání žádosti o věrnostní kartu. Terminál poskytuje vysokou odolnost vůči pádům, nárazům, otřesům, prachu i vodě a přečte 1D a 2D kódy z papírových etiket i obrazovek mobilních telefonů, a to i když jsou kódy špinavé, poškozené nebo špatně vytištěné. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárny etiket Intermec PM43

29.5.2020  Tiskárny etiket Intermec PM43

Tiskárny etiket Intermec PM43/PM43c s volitelným vestavěným čipem RFID nabízejí inovativní bezdotykovou konfiguraci. Vzhledem k tomu, že průmyslové tiskárny jsou dostupné s Wi-Fi a CCX-Certifikací s BT připojením, udržují bezdrátovou integritu sítě. Tiskárny se dodávají buď s ethernetovým připojením nebo se síťovým protokolem IPv6. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem vhodné tiskárny.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka kódů Datalogic PM9500-DPM Evo

29.5.2020  Čtečka kódů Datalogic PM9500-DPM Evo

Čtečka kódů Datalogic PowerScan PM9500-DPM Evo dokáže snadno a intuitivně přečíst kódy označené technologií DPM (Direct Part Marking). Tato technologie spočívá v tisku kódu přímo na povrch předmětu místo na papírový štítek. Označování je prováděno laserově, chemickým leptáním či mikrobodovým ražením, přičemž každá metoda má své výhody a nevýhody co se týče životnosti, nákladů nebo kvality snímání. Pro více informací nás kontaktujte, náš tým vyškolených a certifikovaných pracovníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zebra Z 3200 - vosk pryskyřice

29.5.2020  Zebra Z 3200 - vosk pryskyřice

Barvicí páska Z 3200 vosk-pryskyřice zajišťuje dlouhotrvající tiskovou kvalitu a životnost a je odolná vůči některým chemickým látkám. Je navržená pro použití především v těžkém průmyslu. Páska Z3200 se vyznačuje velice ostrým a jasně čitelným tiskem, a to i při použití malých fontů a grafiky. Je vhodná pro potisk různých materiálů – od obyčejného matného papíru (etikety, nekonečný pás), přes lakovaný lesklý papír, PE (matný povrch PolyTrans), PE (lakovaný povrch) až po Datapol. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elo I-Series 2.0 pro Android (15")

29.5.2020  Elo I-Series 2.0 pro Android (15")

All-in-one terminál Elo I-Series 2.0 pro Android nabízí 15,6″ displej a přináší všestrannost do nejrůznějších prostředí. Představuje ideální volbu pro uspokojení požadavků nepřetržitého veřejného využívání. Kombinace dotykové technologie TouchPro® PCAP, operačního systému Android 7.1, procesoru Qualcomm® Snapdragon™ a volitelného napájení přes Ethernet (POE) zaručuje špičkový výkon a spolehlivý provoz. Terminál rozpozná až 10 dotyků zároveň. Kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Měření produktivity práce

29.5.2020  Měření produktivity práce

Měření produktivity práce. Nabízíme software, se kterým budete mít produktivitu Vašich zaměstnanců neustále pod kontrolou. Získáte tak nejenom přehled o vykonané práci, úspěšných obchodních schůzkách a uzavřených obchodech, ale také podklady pro objektivní rozhodování. Oblíbeným nástrojem je denně aktualizovaný trendový graf fakturovaného obratu, který jasně ukazuje, jak produktivita stoupá nebo klesá.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra 220Xi4

28.5.2020  Tiskárna etiket Zebra 220Xi4

Tiskárna etiket řady Xi4 Zebra 220Xi4 je určená pro potisk až 216 mm širokých etiket při rychlosti až 254 mm/s. Nabízí volitelnou diagnostiku vadných elementů pro tiskovou hlavu, integrované počítadlo potištěných etiket a termotransferové pásky, volitelně vnitřní navíječ, řezač, ZebraNet printserver a také port pro aplikátor etiket. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým zkušených odborníků vám poradí s výběrem dle vašich požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Průmyslový snímač Honeywell Granit 1980i

28.5.2020  Průmyslový snímač Honeywell Granit 1980i

Průmyslový snímač kódů Honeywell Granit 1980i je vybaven zobrazovací technologií pro snímání 1D a 2D kódů ze vzdálenosti 15 cm-15 m. Snímač podporuje maximální produktivitu obsluhy i v nejnáročnějších podmínkách, čímž usnadňuje používání. Pracovníci na vysokozdvižných vozících zvlášť ocení maximální vzdálenost snímání, neboť při skenování mohou zůstat sedět. Tím se zvyšuje jejich produktivita. Snímač je postaven tak, aby zvládl rozmanité požadavky v drsných pracovních podmínkách.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ220

28.5.2020  Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ220

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ220 přináší ideální kombinaci nákladů, kvality, všestrannosti, odolnosti a jednoduchosti použití. Je to jediná tiskárna etiket v této cenové kategorii, která dokáže tisknout jak účtenky, tak štítky a etikety na různé typy médií. Díky tomu nabízí větší flexibilitu pro vaše pracovníky. Štíhlý a lehký design tiskárny zajišťuje pohodlné přenášení po celý den, zatímco integrovaný displej, vyjímatelná baterie a možnost ovládání jednou rukou umožňují její snadné užívání.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Diagnostika komunikační sítě

28.5.2020  Diagnostika komunikační sítě

Specializujeme se na diagnostiku komunikační sítě PROFIBUS pro rychlé a spolehlivé odstranění příčin výpadků a poruch. V rámci diagnostiky komunikačních sítí PROFIBUS kontrolujeme nejenom řídící software dané technologie, ale také se zaměřujeme na použití nevhodných typů kabelů, nesprávné instalace datových kabelů nebo narušené funkce konektorů na jednotlivých stanicích.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic AXIOM

27.5.2020  Stacionární snímač Datalogic AXIOM

Stacionární snímač čárových kódů AXIOM od Datalogicu je speciálně navržen pro průmyslové aplikace, kde umožňuje vysokorychlostní skenování až 1400 snímků/s. Třída krytí IP65 zajišťuje odolnost vůči působení prachu i vody. Jednolaserová verze AXIOM 1L je určena pro použití v aplikacích s pevnou hloubkou ostrosti a kratší čtecí vzdáleností, zatímco dvoulaserová verze AXIOM 2L a čtyřlaserová verze 4L umožňují naprosto přesné čtení čárových kódů ze vzdálenosti až 72 palců. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra Omnii XT15

27.5.2020  Mobilní terminál Zebra Omnii XT15

Mobilní terminál pro běžné užití Zebra Omnii XT15 nabízí neobvykle adaptivní design. Kombinuje jedinečnou všestrannost s otevřenou inovací, čímž poskytuje svým uživatelům flexibilitu potřebnou pro přizpůsobení měnícím se potřebám firmy. Omnii XT15 představuje vylepšenou verzi předchozí platformy - přebírá nejlepší vlastnosti terminálu Omnii XT10 a přidává k nim nové funkce, kterými poskytuje terénním pracovníkům přístup k podnikovým aplikacím kdykoliv a kdekoliv. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...