Počítače a telekomunikace - Nabídky

Snímač kódů Intermec SG20 Healthcare

24.6.2017  Snímač kódů Intermec SG20 Healthcare

Intermec SG20 Healthcare je čtečka kódů, která podává spolehlivý výkon, pomáhá eliminovat chyby a zlepšovat péči o pacienty. Ať už na příjmu, u postele pacienta, v laboratoři či lékárně, zařízení minimalizuje čas a úsilí potřebné ke čtení čárových kódů. Rovněž zvyšuje produktivitu a pomáhá dokončit proces verifikace. Snímače kódů jsou ve zdravotnictví využívány poměrně dlouho, ale většina je pomalá, nespolehlivá a nevhodná pro zdravotnictví. SG20 je však navržen přímo pro prostředí nemocnice.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra Workabout Pro 4

24.6.2017  Mobilní terminál Zebra Workabout Pro 4

Vzhledem k tomu, že se obchodní potřeby neustále mění a technologie neustále vyvíjí, je náročné vybrat takové mobilní zařízení, které dokáže udržet krok s dobou. Terminál Workabout Pro 4 od společnosti Zebra, je natolik flexibilní, že vyhovuje měnícím se každodenním požadavkům. Do zařízení můžete přidat prakticky jakoukoliv myslitelnou funkci, samozřejmostí je Wi-Fi a WWAN. Podporuje téměř všechny RFID tagy, případně si můžete vybrat z široké škály modulů. Kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Široká nabídka bezdrátových sítí

24.6.2017  Široká nabídka bezdrátových sítí

Bezdrátová technologie dnes představuje opravdu velmi dostupné a spolehlivé řešení. Bezdrátová zařízení poskytují denní práci větší volnost a flexibilitu umožňující vyšší produktivitu práce a rovněž i efektivitu. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chytré technologie pro práci i zábavu

24.6.2017  Chytré technologie pro práci i zábavu

Pokud si myslíte, že chytré technologie patří jen do práce a businessu, pak se podívejte do naší nabídky. Snažíme se neustále obohacovat naši nabídku a přinášet Vám pro radost i usnadnění práce ty nejnovější chytré technologie na našem trhu. Využívejte chytrých zařízení, pro ulehčení práce i zábavu. Nahlédněte do naší nabídky, neustále ji aktualizujeme.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přenosné záložní zdroje USB

24.6.2017  Přenosné záložní zdroje USB

V naší nabídce objevíte také sortiment jako jsou přenosné záložní zdroje USB, které slouží jako nabíječka pro Vaše telefony, notebooky, tablety apod. Námi prodávané přenosné záložní zdroje USB se od sebe liší parametry, vlastnostmi, barvami i výrobci. Některé záložní zdroje jsou podsvícené, jiné mají dva USB porty nebo větší výkon.

Více informací naleznete na našich www stránkách.

Firma: GNOME.CZ, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Správa datového centra

24.6.2017  Správa datového centra

Nabízíme služby správy datového centra Vaší organizace. V rámci správy datového centra se plně staráme o Vaše výpočetní prostředí, zvyšujeme bezpečnost komunikace a efektivitu systému.
Správa datového centra zahrnuje:
* Správa záložních systémů
* Záloha a archivace dat
* Správa elektronické pošty
* Správa firewallů, antivirových a programů

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: JS a partner s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dotykové panely

23.6.2017  Dotykové panely

Naším novým produktem, který využívá nové technologie projekce, jsou dotykové panely. Interaktivní informační dotykové panely, jako informační prvek, jsou určeny především do prostor, v nichž je nutná orientace. Uživatel pomocí dotykové interaktivní obrazovky dokáže získat požadovanou informaci orientaci v objektu. Jsou elegantního vzhledu, nabízejí variabilitu umístění a široké využití jako ideální prostředek komunikace. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: HANTON s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
Snímač kódů Honeywell Orbit 7120/CG 7180

23.6.2017  Snímač kódů Honeywell Orbit 7120/CG 7180

Honeywell Orbit 7120/CG 7180 je pultový snímač čárových kódů, který poskytuje všestrannost skenování pro obchodníky, kteří hledají cenově dostupné, elegantní a inovativní řešení v maloobchodních aplikacích. Jeho kompaktnost, lehkost a odolnost maximalizuje spokojenost zákazníků i efektivitu zaměstnanců díky možnosti skenování objemných předmětů, rychlosti skenování 1120 snímků za sekundu i možnosti naklonění snímací hlavy až do rozsahu 30°.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra TC55

23.6.2017  Mobilní terminál Zebra TC55

Zebra TC55 je dotykový mobilní počítač navržený přesně dle potřeb pracovníků v terénu. Toto malé a elegantní zařízení se podobá smartphonům, avšak má mnohem více funkcí, které napomáhají větší výkonnosti a produktivitě zaměstnanců. Má 4,3 palcový WVGA displej fungující i v případě, že je mokrý, a umí zachytit prakticky jakýkoliv typ dat pouhým stisknutím tlačítka. Obsahuje dva mikrofony, které potlačí šum a zajistí čistý zvuk. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Magellan 9300i/9400i

23.6.2017  Pultový snímač Magellan 9300i/9400i

Vysoce výkonné vestavné pultové snímače Magellan 9300i/9400i od společnosti Datalogic umí skenovat 1D i 2D kódy bez nutnosti směrové orientace jednotlivých položek. Díky možnosti nastavení výšky i velkým horizontálním a vertikálním oknům je snadné najít optimální polohu pro POS či samoobslužné pokladny, přičemž je zachován ergonomický komfort stojících i sedících pokladních. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Záchrana a obnova datových nosičů

23.6.2017  Záchrana a obnova datových nosičů

Zajistíme rychlou záchranu dat a obnovu dat z datových nosičů. Ztratili jste data na HDD, CD, DVD, USB, FLASH a nemůžete se k nim dostat? Kontaktujte nás! Zajistíme profesionální diagnostiku datového nosiče, a zachráníme Vaše data. Záchranou a obnovou datových nosičů se zabýváme již spousty let a můžeme s úspěchem dosvědčit opravdu nadprůměrnou úspěšnost. Navíc jsme schopni Vaše požadavky zpracovat expresně, tedy do 24 hodin!

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Powerbanky, záložní zdroje energie

23.6.2017  Powerbanky, záložní zdroje energie

Není nic nepříjemnějšího, než když Vám dojde „šťáva“. Ale na každý neduh se najde lék a ten, který nabízíme my, v podobě kvalitních powerbank a záložních zdrojů energie, nikdy nezklame. Kapacita je jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru powerbanky, nahlédněte do naší nabídky a vyberte si záložní zdroj energie přesně pro své vlastní potřeby. S námi, už Vám „šťáva“ nikdy nedojde.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řídicí systém ProLeiT

23.6.2017  Řídicí systém ProLeiT

Specializujeme se na dodávku řídicího systému ProLeiT pro oblast pivovarnictví. Řídicí systém ProLeiT nasazujeme i upravujeme dle Vámi dodaných specifikací. Díky tomuto pivovarnickému systému se stane výroba velmi jednoduchou a intuitivní.

Poradíme se s verzí systému 7.00 až po nejnovější verzi 9.00.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Správa dokumentů firmy

23.6.2017  Správa dokumentů firmy

Správa dokumentů firmy. V softwaru 1CLICK uložíte všechny firemní dokumenty - faktury, smlouvy, podklady a další. Systém je přehledně třídí a Vy je tak kdykoliv snadno dohledáte prostřednictvím vyhledávače. Pro každý dokument si sami zvolíte sadu popisných položek. Samozřejmostí je možnost provázání dokumentů s kontakty, kalendářem apod.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Toner pro Canon I-SENSYS MF CRG-728

23.6.2017  Toner pro Canon I-SENSYS MF CRG-728

Perfektní alternativa do vaší tiskárny.

Výrobce : Kompatibilní Canon
Kompatibilní s : CRG-728BK, CRG728BK
Barva : černá
Kapacita : cca 2100 stran A4

Pasuje do tiskáren :
- Canon i-SENSYS MF 4410 MF 4430 MF 4450MF 4450d MF 4450dw
- Canon i-SENSYS MF 4550 MF 4550d MF 4570MF 4570dn MF 4580 MF 4730
- Canon i-SENSYS MF 4750 MF 4780dn MF 4780w MF 4870dn MF 4890dw
- Canon i-SENSYS FAX-L150 L170 L410

Firma: Obchodní agentura Šilhan s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...