Počítače a telekomunikace - Nabídky

Čtečka 1D a 2D kódů Zebra DS8100 Series

21.9.2019  Čtečka 1D a 2D kódů Zebra DS8100 Series

Čtečka kódů Zebra DS8100 přináší sílu 800 MHz mikroprocesoru, vysoké rozlišení a exkluzivní technologii Zebra PRZM. Díky jedinečné kombinaci hardwaru a pokročilých algoritmů dokáže okamžitě zachytit i ty nejproblematičtější čárové kódy, včetně hustých, špatně vytištěných, pokrčených, vybledlých, zkreslených, znečištěných či poškozených. Nemá problém ani se čtením elektronických kódů na spoře osvětlených displejích mobilních zařízení. Kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic DS1100

21.9.2019  Stacionární snímač Datalogic DS1100

Ultra kompaktní cenově výhodný laserový stacionární snímač Datalogic DS1100 nabízí velkou šíři snímacího paprsku na malé čtecí vzdálenosti (10-220 mm), nízkou hmotnost (méně než 100 g), zabudovaný RISC dekodér a rychlost čtení 350 skenů/s. Stacionární snímač je vybaven duálním sériovým rozhraním RS232/RS485 a má funkci pro vypnutí motoru pomocí SW příkazů. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra LP/TLP 2824 PLUS

21.9.2019  Tiskárna etiket Zebra LP/TLP 2824 PLUS

Nejmenší stolní tiskárny etiket Zebra LP/TLP 2824 PLUS představují vzhledem ke své velikosti skvělé řešení všude tam, kde je potřeba šetřit prostor. Tiskárny jsou velmi jednoduché na ovládání, podporují jazyky ZPL a EPL v jednom modelu, mají hardwarové reset tlačítko, volitelný odlepovací modul a řezač, interní ZebraNet PrintServer a umožňují snadné zavádění média pomocí automatické kalibrace. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra MC45

20.9.2019  Mobilní terminál Zebra MC45

Mobilní terminál Zebra MC45 je cenově dostupné zařízení zlepšující produktivitu a celkovou spokojenost uživatelů. Představuje vynikající způsob, jak poskytovat zákazníkům potřebné informace v reálném čase přímo na místě, čímž zabraňuje případným ztraceným prodejům a zákazníkům. Toto kapesní zařízení se pohodlně drží a velikost i umístění displeje jsou navrženy tak, aby na něj bylo dobře vidět a terminál se snadno používal. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Honeywell PC42d

20.9.2019  Stolní tiskárna etiket Honeywell PC42d

Stolní tiskárna etiket Honeywell PC42d je snadno použitelné, výkonné a spolehlivé zařízení vhodné pro celou řadu tepelných tiskových aplikací s nízkou a střední intenzitou. Tiskána nabízí pevný dvouvrstvý kryt, design uzpůsobený pro snadné vkládání papíru i automatické centrování. Dokáže automaticky rozpoznat jazyk tisku bez přednastavení. Disponuje pamětí 128 MB Flash, 64 MB SDRAM, a s podporou až 32 GB USB rozšíření poskytuje velké možnosti předběžného zpracování a ukládání do mezipaměti.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic Memor X3 HC

20.9.2019  Mobilní terminál Datalogic Memor X3 HC

Datalogic Memor X3 HC je malý a lehký mobilní terminál navržený speciálně pro zdravotnictví. Je robustní, má vynikající ergonomii a je odolný vůči neúmyslným pádům i vystavení prachu či vodě, ale také vůči působení drsných chemických prostředků běžně používaných ve zdravotnictví. Je vybaven pokročilým 2D imagerem a patentovanou technologií „Green Spot“ pro vizuální zpětnou vazbu potvrzující správně načtený kód. Memor X3 HC je skvělým asistentem pro všechny zdravotnické aplikace. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro správu úkolů

20.9.2019  Software pro správu úkolů

Software pro správu úkolů. Vyvíjíme a dodáváme software pro efektivní správu úkolů. Seznam všech úkolů nejdete na jednom místě a můžete ho velmi snadno spravovat. Systém Vás barevným rozlišováním upozorní na blížící se termíny. Ke každému úkolu můžete připojit libovolné množství příloh jako jsou obrázky, PDF dokumenty či soubory Microsoft Office. K úkolům lze zapisovat čas, který na nich řešitelé strávili, budete tak mít výkazy o vykonané činnosti nejen Vaší, ale zejména Vašich zaměstnanců.

Firma: One Click Business Solutions s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka 1D a 2D kodů Zebra DS2200 Series

19.9.2019  Čtečka 1D a 2D kodů Zebra DS2200 Series

Cenově dostupná ruční čtečka Zebra DS2200 Series bez problémů zachytí veškeré 1D a 2D kódy. Je dostupná ve dvou verzích – drátový model (DS2208) a bezdrátový (DS2278), přičemž je možné zvolit zařízení dle specifických požadavků uživatele. Doplňkový softwarový nástroj je velmi intuitivní - uživatel snadno zvládne nastavit zařízení a ihned jej začít používat. Softwarové dekódovací algoritmy poskytují skvělý výkon rovněž při čtení nekvalitních čárových kódů. Pro více informací nás kontaktujte!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra TC8300

19.9.2019  Mobilní terminál Zebra TC8300

Mobilní terminál Zebra TC8300 přináší maximální výkon aplikací, jednoduchost použití, několik možností snímání dat a jedinečné funkce pro správu a zabezpečení. To vše v revolučním designu, který poskytuje vynikající komfort a pomáhá zvyšovat produktivitu vašich zaměstnanců. Terminál je navržen pro každodenní provoz i v náročném prostředí. Díky třídě krytí IP65 je odolný proti prachu, vodě i extrémním teplotám a přežije opakované pády z výšky až 2,4 m.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezdrátová síť Zebra NX 9600

19.9.2019  Bezdrátová síť Zebra NX 9600

Zebra NX 9600 je integrovaná servisní platforma pro provozní centrum sítí, která umožňuje zobrazit veškerá zařízení a aplikace z jediného rozhraní. Firmy pak bez problémů zvládnou provoz několika bezdrátových zařízení i mobilních aplikací. NX 9600 poskytuje jedno rozhraní pro správu, přes níž je řízena celá bezdrátová síť včetně přístupových bodů, telefonních služeb, mobilních aplikací atp. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Zebra DS4308

19.9.2019  Snímač kódů Zebra DS4308

Snímač kódů Zebra DS4308 snímá veškeré 1D a 2D čárový kódy daleko rychleji a zároveň se řadí mezi snímače budoucí generace zobrazovací technologie. Je vybaven megapixelovým senzorem, který poskytuje maximální flexibilitu při snímání dat a přináší požadované rozlišení pro větší vzdálenosti snímání. Umožňuje snímat jakýkoliv typ čárového kódu v každé hustotě blíže či dále než jakékoli jiné skenery stejné třídy. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Datalogic Magellan 1500i

18.9.2019  Pultový snímač Datalogic Magellan 1500i

Všesměrový pultový snímač Datalogic Magellan 1500i představuje výkonný, všestranný a stylový doplněk k jakémukoliv prodejnímu místu. Nejnovější technologie digitálního zpracování obrazu umožňuje bezproblémové skenování 1D i 2D kódů na tištěných štítcích, věrnostních kartách, vstupenkách, palubních lístcích i mobilních kupónech. Snímání je navíc intuitivní a snadné i pro začínající uživatele. Snímač umožňuje také volitelné skenování Digimarc kódů.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční snímač Datalogic PowerScan PBT9500

18.9.2019  Ruční snímač Datalogic PowerScan PBT9500

Průmyslový ruční snímač kódů PowerScan PBT9500 od Datalogicu se vyznačuje intuitivním a snadným používáním. Kombinuje všesměrové čtecí schopnosti se skvělými optickými vlastnostmi, a je tedy schopen přečíst jakýkoliv čárový kód ze vzdálenosti více než 1 m v závislosti na rozlišení kódu bez ohledu na jeho orientaci. Dekódovací software zaručuje snadné snímání v jakémkoliv prostředí, zatímco bezdrátová technologie Bluetooth zvyšuje účinnost a bezpečnost. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic Joya X1

18.9.2019  Mobilní terminál Datalogic Joya X1

Snadno použitelný mobilní terminál Datalogic Joya X1 šetří čas strávený při nákupech. Díky exkluzivnímu designu, ergonomickému tvaru a jednoduchému ovládání představuje dokonalého společníka pro jedinečné zážitky z nakupování. Terminál využívá 1D zobrazovací technologii a umí přečíst i kupóny zobrazené na smartphonech. Jeho výhody umocňuje patentovaná technologie „Green Spot“, která poskytuje vizuální zpětnou vazbu správného načtení čárového kódu, a je tak ideální i do hlučného prostředí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Barevná tiskárna etiket Epson TM-C3500

18.9.2019  Barevná tiskárna etiket Epson TM-C3500

Tiskárna etiket Epson TM-C3500 umožňuje tisknout kvalitní barevné štítky, etikety nebo také vstupenky. Díky špičkové kvalitě, vysoké rychlosti tisku až 103 mm/s a samostatným zásobníkům s pigmentovými inkousty můžete tisknout etikety dle potřeby přímo ve firmě, což šetří čas i peníze za služby externích dodavatelů. Provozní teplota tiskárny je 10 °C až 35 °C, maximální šíře tisku 104 mm a maximální rozlišení tisku 720x360 dpi. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...