Plast - Nabídky

Tripodový turniket  TTB07G

19.1.2020  Tripodový turniket TTB07G

Elegantní designový turniket s vrchní skleněnou deskou. Světelná signalizace průchodu.
Robustní provedení turniketu TTB07G zaručuje vysokou odolnost vůči mechanickému poškození. Ideální do jakéhokoliv prostředí.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Fixační stretch fólie na zboží

18.1.2020  Fixační stretch fólie na zboží

Fixační stretch fólie na zboží chrání Vaše zboží a výrobky citlivé na náraz. Fixační fólie pro balení zboží vyžadujícího dobrou fixaci. Pevné uchycení zboží a obalení zabraňující poškození zaručují naše protinárazové bublinové fólie a fixační smřšťovací fólie. Veškerý sortiment fólií naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PACK SHOP Model Obaly, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Mletí různých druhů materiálů

14.1.2020  Mletí různých druhů materiálů

Nabízíme úpravu materiálů metodou vysokorychlostního mletí, které se hodí pro široké spektrum materiálů.
Přednosti tohoto mletí jsou zejména malá energetická náročnost, nízké prostorové nároky, lze vřadit do stávajících technologických procesů, může pracovat samostatně i pro výrobu finálních výrobků.
Touto cestou můžeme zpracovat:
- anorganické látky - horniny, produkty spalování fosilních paliv
- organické látky - dřevo, zrniny, luštěniny
- odpady - gumový recyklát, stavební odpad, atd.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Potřeby pro truhláře

14.1.2020  Potřeby pro truhláře

Zabýváme se prodejem potřeb pro truhláře. V naší nabídce najdete to nejlepší, co lze dostat na současném trhu v oboru truhlářských potřeb. Nahlédněte naše webové stránky a vyberte si z nabídky nábytkových úchytek, NK pantů, spojovacího materiálu anebo celých systémů na vestavěné skříně těch nejkvalitnějších značek. V případě, že si nebudete vědět rady s výběrem, kontaktujte nás, naši odborníci Vám velice rádi poradí.

Firma: VAMARK
Stát: cz Česká republika Více...
Plastové sáčky se zipem

13.1.2020  Plastové sáčky se zipem

Rychlouzavírací plastové sáčky se zipem jsou ideální pro balení různých drobných předmětů nebo sypkých surovin. Využít je můžete pro mince, šperky nebo třeba na koření a další věci. V našem obchodě nabízíme tyto rychlouzavírací sáčky v mnoha různých velikostech – včetně opravdu rozměrných, a navíc za jedinečné ceny.

Firma: PACK SHOP Model Obaly, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Široká nabídka turniketů

10.1.2020  Široká nabídka turniketů

Buďte nároční a požadujte kvalitní turnikety s širokou možností využití. Snadné provázání s ostatními systémy (docházkové, přístupové, zabezpečovací). Odolnost turniketů i v extrémních klimatických podmínkách. Moderní design vhodný do administrativních budov.

Konzultace systému zdarma.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Kompletace výrobků do obalů

6.1.2020  Kompletace výrobků do obalů

Provádíme kompletaci výrobků do obalů z Vámi dodaných materiálů. Služba je vhodná zejména pro produkty z oblasti potravinářství a farmacie (léčiva).

Kompletace obalů zahrnuje:
- ajdustaci tablet do obalů (počítání tablet, vkládání do obalů)
- značení obalů zařízením INKJET (kontinuální inkoustový tisk)
- lepení etiket na obaly
- vkládání obalů do přebalů a skupinových balení (blistry, letáky, dárky)

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plastové profily KOOPLAST

2.1.2020  Plastové profily KOOPLAST

Nabízíme široký sortiment nábytkových prvků kvalitních značek a odborníky prověřených firem. Jednou z vyhledávaných značek nábytkového sortimentu je KOOPLAST. Plastové profily KOOPLAST nabízíme ve standardních i nestandardních dekorech. Nahlédněte naše webové stránky a kontaktujte nás, velice rádi Vám odborně poradíme. Jsme spolehlivým partnerem pro dlouhodobou spolupráci. Vítejte mezi našimi spokojenými zákazníky!

Firma: VAMARK
Stát: cz Česká republika Více...
Obaly pro zasílání

2.1.2020  Obaly pro zasílání

Obaly pro zasílání. Kromě obalů na poštovní zásilky, vhodných pro přípravu balíků, odesílaných prostřednictvím České pošty, Vám nabízíme obaly na knihy nebo katalogy (formát A4 a A5), obaly na kalendáře a různé typy obálek (lepenkové, protinárazové bublinové a průhledné na dokumenty).

Firma: PACK SHOP Model Obaly, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Balící a obalový materiál

1.1.2020  Balící a obalový materiál

Náš internetový obchod se specializuje na prodej všech možných druhů balícího a obalového materiálu. Najdete u nás bezkonkurenční sortiment pro archivaci, organizace, uskladnění nebo bezpečné přemísťování produktů, materiálů, dokumentů nebo i potravin. Pořídit u nás můžete kartonové krabice všeho druhu, dárkové krabičky, zásilkové obaly, pořadače, potravinové obaly, výplně a folie a také pásky, sáčky, balící papír, motouzy a další produkty.

Firma: PACK SHOP Model Obaly, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Příslušenství k držákům RAM Mounts

30.12.2019  Příslušenství k držákům RAM Mounts

Doplňte své RAM Mounts držáky o kvalitní příslušenství, které zaručí komfort obsluhy a zároveň zvýší celkovou produktivitu. Do příslušenství se řadí i produkty se zabezpečovací funkcí a hodí se všude tam, kde je potřeba zabránit rozebrání a případnému odcizení neoprávněným uživatelem. Základním cílem těchto produktů je bezpečné uchycení elektronických přístrojů všude, kde je potřeba. Důraz je kladen především na vysokou kvalitu a spolehlivost. Kontaktujte naše obchodní oddělení!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nastavitelná ramena pro držáky RAM Mount

26.12.2019  Nastavitelná ramena pro držáky RAM Mount

Nastavitelná ramena je možné snadno přizpůsobit otáčením nebo seřizováním, a spolu s RAM „koulí“ tak poskytují flexibilní montážní řešení. Ujistěte se, zda ergonomie vašeho řešení je pohodlná, a upevněte zařízení i do obtížně přístupných prostor. Systémy RAM se vyznačují variabilitou, jež poskytuje patentovaný systém kulových čepů a ramen se svorkami. Vyberte si z naší nabídky takové rameno, které se hodí do vašeho prostředí a nejlépe vyhovuje vašim specifickým požadavkům. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Základny pro držáky RAM Mounts

23.12.2019  Základny pro držáky RAM Mounts

Základny RAM Mounts zabezpečí tablety, notebooky, mobily, terminály i snímače v jakémkoliv prostředí, přičemž všechny modely využívají vzorek AMP otvorů a umožňují připojení adaptéru jakéhokoliv kompatibilního zařízení. Tyto špičkové držáky lze namontovat do kabin velkých a malých letadel, lodí, osobních i nákladních automobilů, na motocykly, skútry, čtyřkolky a kola, dále na vysokozdvižné vozíky, kajaky, invalidní vozíky apod. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ramena k držákům RAM Mounts

18.12.2019  Ramena k držákům RAM Mounts

Systémy RAM® Mounts jsou vybaveny dvojitým kulovým a zásuvkovým systémem, který umožňuje modularitu a nastavitelnost. Ramena spojují základnu s přístrojem a jsou k dispozici v různých velikostech, čímž umožňují ergonomickou instalaci. Špičkové držáky slouží pro kabiny velkých a malých letadel, lodí, osobních i nákladních aut, pro motocykly, skútry, čtyřkolky a kola, pro vysokozdvižné vozíky, kajaky a invalidní vozíky a další. Kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Obaly z pětivrstvého PE laminátu

18.12.2019  Obaly z pětivrstvého PE laminátu

Do kategorie obaly se řadí zejména tuby na léčiva (tuby s Braillovým písmem), tuby na zubní pasty, tuby na vlasové gely a jiné drogistické zboží, tuby na dresinky a jiné potravinářské výrobky a tuby na masážní gely. Obaly najdou uplatnění zejména ve zdravotnictví, drogistickém, kosmetickém či chemickém průmyslu, potravinářství a lehkém průmyslu. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...