Plast - Nabídky

Elektromechanická branka

26.7.2021  Elektromechanická branka

Jednoduchý a přitom efektivní způsob řízení vstupu umožňuje branka TBE. Díky celonerezovému provedení a vysoké propustnosti osob je vhodným řešením pro obchodní domy, administrativní budovy a jakékoliv další vstupní haly.
- Šířka průchodu již od 750 mm po 1100 mm
- Umožňuje jednosměrný i obousměrný průchod
- Kvalitní provedení
- Snadná instalace a používání

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Přístupový snímač ISP07G LED osvětlení

25.7.2021  Přístupový snímač ISP07G LED osvětlení

Nový designový snímač vhodný do vnitřních reprezentačních prostor, který plně nahrazuje klasické klíče. Bezkontaktní snímač slouží k elektivnímu zamezení vstupu neoprávněných osob do budovy a konkrétní místnosti.
Bližší informace na poskytneme:
elvis@elvi.cz

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Turniket s automatickou pokladnou

23.7.2021  Turniket s automatickou pokladnou

Řeší kompletní náhradu za pokladnu s obsluhou, pokladna přijímá mince a bankovky, volitelně je možné vybavit pokladnu i terminálem pro platební karty, který umožňuje platby kontaktní i bezkontaktní, včetně plateb za pomocí mobilního zařízení pomoc aplikací Apple pay, Google peněženka apod.
Různá barevná provedení dle vzorníku RAL.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
LED panel

22.7.2021  LED panel

LED panel:
- Synchronizace času s docházkovým systémem
- Zobrazení času i teploty (nastavitelná doba svitu každého z údajů)
- Vysoký svit LED diod s vyzařovacím úhlem 100°
- Velikost číslic 100 mm
- Automatická regulace jasu

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Mletí různých druhů materiálů

17.7.2021  Mletí různých druhů materiálů

Nabízíme úpravu materiálů metodou vysokorychlostního mletí, které se hodí pro široké spektrum materiálů.
Přednosti tohoto mletí jsou zejména malá energetická náročnost, nízké prostorové nároky, lze vřadit do stávajících technologických procesů, může pracovat samostatně i pro výrobu finálních výrobků.
Touto cestou můžeme zpracovat:
- anorganické látky - horniny, produkty spalování fosilních paliv
- organické látky - dřevo, zrniny, luštěniny
- odpady - gumový recyklát, stavební odpad, atd.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Třídící dopravníky PDTR

12.7.2021  Třídící dopravníky PDTR

Třídící dopravníky mají široké použití ve výrobě, jsou určeny k různým třídícím procesům dle zadání. Třídící dopravníky jsou určeny zejména ke třídění dílů do přepravek, popř. k přesnému plnění přepravek zadaným počtem dílů. U těchto třídících dopravníků lze modifikovat různé způsoby ovládání, upravovat výstupní skluzy a přesunovače,
Kontaktujte nás pro podrobnější informace!

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kompletace výrobků do obalů

9.7.2021  Kompletace výrobků do obalů

Provádíme kompletaci výrobků do obalů z Vámi dodaných materiálů. Služba je vhodná zejména pro produkty z oblasti potravinářství a farmacie (léčiva).

Kompletace obalů zahrnuje:
- ajdustaci tablet do obalů (počítání tablet, vkládání do obalů)
- značení obalů zařízením INKJET (kontinuální inkoustový tisk)
- lepení etiket na obaly
- vkládání obalů do přebalů a skupinových balení (blistry, letáky, dárky)

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Příslušenství k držákům RAM Mounts

13.6.2021  Příslušenství k držákům RAM Mounts

Doplňte své RAM Mounts držáky o kvalitní příslušenství, které zajišťuje větší komfort obsluhy a zároveň zvyšuje celkovou produktivitu. Do příslušenství se řadí i produkty se zabezpečovací funkcí, které se hodí všude tam, kde je potřeba zabránit rozebrání a případnému odcizení neoprávněným uživatelem. Základním účelem těchto produktů je bezpečné uchycení elektronických přístrojů všude, kde je potřeba. Důraz je proto kladen především na vysokou kvalitu a spolehlivost. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Základny pro držáky RAM Mounts

9.6.2021  Základny pro držáky RAM Mounts

Základny RAM Mounts zajišťují zabezpečení terminálů, tabletů, notebooků, mobilů i snímačů v jakémkoliv prostředí. Všechny modely využívají vzorek AMP otvorů a umožňují připojení adaptéru jakéhokoliv kompatibilního zařízení. Tyto prvotřídní držáky mohou být namontovány do kabin velkých a malých letadel, lodí, osobních a nákladních automobilů, na motocykly, skútry, čtyřkolky, kola, dále na vysokozdvižné vozíky, kajaky, invalidní vozíky apod. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nastavitelná ramena pro držáky RAM Mount

5.6.2021  Nastavitelná ramena pro držáky RAM Mount

Nastavitelná ramena je možné snadno přizpůsobit otáčením nebo seřizováním, a spolu s RAM „koulí“ tak přinášejí flexibilní montážní řešení. Ujistěte se, zda ergonomie vašeho řešení je pohodlná, a bezpečně upevněte zařízení i do obtížně přístupných prostor. Systémy RAM jsou charakteristické svou variabilitou díky patentovanému systému kulových čepů a ramen se svorkami. Vyberte si z naší nabídky takové rameno, které se bude nejlépe hodit do vašeho prostředí a vyhovovat vašim požadavkům.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Obaly z pětivrstvého PE laminátu

1.6.2021  Obaly z pětivrstvého PE laminátu

Do kategorie obaly se řadí zejména tuby na léčiva (tuby s Braillovým písmem), tuby na zubní pasty, na vlasové gely a jiné drogistické zboží, dále také tuby na dresinky a jiné potravinářské výrobky nebo tuby na masážní gely. Tyto obaly naleznou uplatnění zejména ve zdravotnictví, drogistickém, kosmetickém nebo chemickém průmyslu, v potravinářství a také v lehkém průmyslu. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ramena k držákům RAM Mounts

31.5.2021  Ramena k držákům RAM Mounts

Systémy RAM® Mounts přinášejí dvojitý kulový a zásuvkový systém, který umožňuje modularitu a nastavitelnost. Ramena spojují základnu s přístrojem a díky různým velikostem umožňují ergonomickou instalaci. Tyto kvalitní držáky jsou vhodní např. pro kabiny velkých i malých letadel, lodí, osobních a nákladních aut, pro motocykly, skútry, čtyřkolky, kola, pro vysokozdvižné vozíky, kajaky, invalidní vozíky a další. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Podstavce k držákům RAM Mounts

26.5.2021  Podstavce k držákům RAM Mounts

Nabízíme široký výběr podstavců od společnosti RAM Mounts. Z naší nabídky si můžete vybrat dle typu uchyceného zařízení i konkrétní aplikace, např. podstavec na strop vysokozdvižného vozíku, kruhovou svorku apod. Hlavním cílem produktů RAM Mount je bezpečné uchycení elektronických přístrojů všude tam, kde je to potřeba. Proto je kladen důraz především na vysokou kvalitu a spolehlivost. Podstavce je možné využít v jakémkoliv odvětví, především však ve skladech, výrobě či v dopravě a logistice.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...