Plast - Nabídky

Plastové clony

19.8.2017  Plastové clony

V našem sortimentu naleznete i lamelové plastové clony z měkčeného PVC do nejrůznějších typů výrobních a průmyslových provozů. Nabízíme několik druhů plastových clon:
* Pevné clony
* Plastové clony s předsazením
* Shrnovací clony
* Posuvné clony
Rádi Vám poradíme při volbě plastových clon přímo k Vašim potřebám.
Více informací a veškeré technické parametry naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PORTAFLEX s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Třískové obrábění kovů Olomouc

19.8.2017  Třískové obrábění kovů Olomouc

Zabýváme se třískovým obráběním železných i neželezných kovů a rovněž obráběním plastů. Třískové obrábění v naší produkci znamená profesionálně odvedenou práci činností jako je frézování, soustružení, rovinné broušení, broušení na kulato, ale také CNC obrábění, řezání/dělení materiálu a další. Máme účinné stroje, léta praxe a nejen certifikáty, ale i našimi klienty prověřenou odbornost. Kontaktujte nás, jsme tou pravou volbou pro Váš úspěch.

Firma: KOVO SKŘIPEC, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Balení a přebalování zboží

18.8.2017  Balení a přebalování zboží

Skladovací služby s sebou nesou nejen potřebu nabídnout dostatečné prostory, ale i další neméně důležité doplňkové prvky. Balení a přebalování zboží je jednou z mnoha odborných služeb, které v souvislosti se skladováním našim zákazníkům nabízíme. Každé individuální zboží určené k uskladnění má své potřeby, které se my snažíme zabezpečit, tak aby ve stádiu expedice ze skladu bylo v plné kondici. Klademe důraz na kvalitní balení či přebalování zboží.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Potrubní díly

18.8.2017  Potrubní díly

Vyrábíme a prodáváme potrubní díly jako jsou příruby, přechody - redukce, oblouky, ohyby, hrdla, klenutá a desková dna, T-kusy, záslepky potrubí, spojovací materiál, trubky a jiný sortiment, např. tvarové výpalky. Tyto výrobky dodáváme podle vyžadovaných norem, ale také dle speciálních požadavků našich zákazníků a dodané výkresové dokumentace. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Firma: GENERAL TRADING GATE CZ, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej obalového materiálu

18.8.2017  Prodej obalového materiálu

Věnujeme se prodeji obalového materiálu. Mimo výrobu kartonových přepravních krabic a produktů nabízíme také další sortiment pro bezpečnou přepravu zboží při manipulaci či přepravě.

V našem sortimentu obalového materiálu naleznete 2-vrstvou vlnitou lepenku v rolích, strojní lepenku v rolích nebo arších, PE fólie v rolích nebo arších, bublinkové fólie v rolích, pružné stretch folie, polystyren etc.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: BOX Logistic Czech s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Použité big bags

18.8.2017  Použité big bags

Prodáme použité big bagy po vysypání granulátu plastických hmot z 90 procent big bag vysoký 170 cm. Dodávky slisované v balíku cena dohodou v případě zájmu nutný odvoz průběžný.

Firma: Spojené kartáčovny a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Ramena k držákům RAM Mounts

17.8.2017  Ramena k držákům RAM Mounts

RAM® Mounts jsou vybaveny dvojitým kulovým a zásuvkovým systémem, který umožňuje modularitu a nastavitelnost. Ramena spojují základnu s přístrojem a jsou k dispozici ve více velikostech, čímž umožňují ergonomickou instalaci. Špičkové držáky slouží pro kabiny velkých a malých letadel, lodí, osobních i nákladních automobilů, pro motocykly, skútry, čtyřkolky a kola, dále pro vysokozdvižné vozíky, kajaky a invalidní vozíky aj. Kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web a dozvíte se více.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Laminátové díly vč. kovové konstrukce

17.8.2017  Laminátové díly vč. kovové konstrukce

Nabízíme výrobu laminátových dílů - sklem vyztužených plastů pro průmyslové použití: díly karosérií, obložení, kapoty, střechy, zásobníky, kryty - opláštění strojů, doplněné o kovové díly jako jsou čelní masky, výztuhy, úchyty, panty, plynové vzpěry, odvětrávací mřížky a na míru vyrobené nástavby, cisterny, kontejnery.

Firma: SAVEA spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plexi písmo a logo

17.8.2017  Plexi písmo a logo

Nabízíme Vám plastický nápis nebo logo z plexiskla. Písmo je vyřezáno laserem z čirého plexiskla.
Dále Vám můžeme nabídnout: neonové nápisy, nápisy z extrudovaného polystyrenu, světelné panely, tištěná a řezaná grafika, polep výloh a vozidel, tisk fotografií na plátno, roll up, tisk na banner aj.
Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu, montáž a servis.

Firma: NEON Burianová, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mletí různých druhů materiálů

17.8.2017  Mletí různých druhů materiálů

Nabízíme úpravu materiálů metodou vysokorychlostního mletí, které se hodí pro široké spektrum materiálů.
Přednosti tohoto mletí jsou zejména malá energetická náročnost, nízké prostorové nároky, lze vřadit do stávajících technologických procesů, může pracovat samostatně i pro výrobu finálních výrobků.
Touto cestou můžeme zpracovat:
- anorganické látky - horniny, produkty spalování fosilních paliv
- organické látky - dřevo, zrniny, luštěniny
- odpady - gumový recyklát, stavební odpad, atd.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nádrže pro vinaře

17.8.2017  Nádrže pro vinaře

Dodáváme nádrže pro vinaře a vinařství, které jsou vyráběné z přírodního PP certifikovaného pro styk s potravinami. Nádrže na víno vyrábíme na zakázku podle potřeb vinaře, to znamená v jakémkoliv tvaru a velikosti. Jejich součástí jsou také ventily a hrdla umístěné přesně podle požadavků zákazníka. Nabízíme také jiné plastové nádrže pro potravinářské výrobky. Pro více informací nás kontaktujte.

Obal na CD (DVD) pošetka PP125x125+25CHP

17.8.2017  Obal na CD (DVD) pošetka PP125x125+25CHP

Obal na CD (DVD) s chlopní a lepicí páskou - pošetka PP 125x125x+25CH+P/70µm
Materiál: polypropylen
Síla materiálu: 70 µm
Velikost 125 x 125 + 25CH + P
Lepicí páska 1
Balení 100 ks
Minimální objednané množství 100 ks (1 balení)

Firma: C & C LÍNĚ spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Balení výrobků do kvalitních obalů

16.8.2017  Balení výrobků do kvalitních obalů

Kvalitně zabalený výrobek se projeví zvýšenou trvanlivostí a odolností proti poškození například při distribuci. Výrobky balíme výhradně do prověřených materiálů jako je PVC fólie nebo fólie polyolefinová. Samozřejmostí je pro nás jasně daná představa klienta a celý záměr dodávky. Naším cílem je rychle, ale kvalitně odvedená práce, za přispění skutečně kvalitních materiálů. Kontaktujte nás, velice rádi Vás detailně provedeme naší nabídkou služeb.

Firma: PREBALTO.CZ
Stát: cz Česká republika Více...
Gumové nájezdy, rampy, klíny

16.8.2017  Gumové nájezdy, rampy, klíny

Gumové nájezdy usnadňují překonání výškových rozdílů mezi rozdílnými úrovněmi terénů. Používají se venku i uvnitř, odolávají teplotám v rozmezí od -40°C do +90°C. Jsou nesmekavé a bezpečně po nich jezdí zejména invalidní vozíky, transportní vozíky a jiné prostředky. Dodávají se v různých výškách od 15 do 125 mm, šířkách, většinou 900 mm, hloubkách. Jsou buď skosené na 3 stranách nebo s rovnými okraji, které se dají skládat vedle sebe. Přizpůsobují vchody budov pro zdravotně postižené.

Firma: VĚRA NIŽNÍKOVÁ - NIMPEX
Stát: cz Česká republika Více...
Gumové nesmekavé rohožky do sprch a van

16.8.2017  Gumové nesmekavé rohožky do sprch a van

Vyrobené z kvalitního přírodního kaučuku. Nesmekavý povrch zabraňuje uklouznutí ve sprše nebo ve vaně. Přísavky na rubu drží rohož na místě. Perforace rohože umožňuje odtékání vody. Snadně se udržují, po použití se opláchnou vodou nebo vyperou v pračce při 40 °C. Výroba je certifikována dle ISO 9002. Jsou baleny v PE sáčku, s návodem na použití. 10 ks v kartonu. Široká nabídka zejména pastelových barev.

Firma: VĚRA NIŽNÍKOVÁ - NIMPEX
Stát: cz Česká republika Více...