Plast - Nabídky

3D tisk

24.5.2018  3D tisk

Aditivní výroba - 3D tisk

Nabízíme výrobu dílů a modelů na 3D tiskárně s technologií SLA.

Tato technologie umožňuje tisk dílů ve vysoké kvalitě. Konečné díly jsou rozměrově velmi přesné a s hladkým povrchem.

Výtisky jsou v závislosti na volbě materiálu vhodné jak na testovací a předsériové modely, tak i na funkční díly. Pomocí 3D tisku lze vyrábět například i ozubená kola, spojovací prvky, pružné elementy.

Firma: SITTECH CZ, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lisovna plastů

24.5.2018  Lisovna plastů

Lisovna plastů naší výrobní společnosti pracuje na bázi výrobního procesu vstřikování plastů prostřednictvím vstřikovacího lisu. Naše výroba je vybavena výhradně prověřenými vstřikovacími stroji od firmy ENGEL, které zajistí, aby byl finální výrobek maximálně kvalitní. Samozřejmostí perfektní výroby je kvalitní forma, kterou vám rovněž zajistíme díky našim spolehlivým dodavatelům. Poté se už stačí jen domluvit na podmínkách a požadavcích na výrobek, termínech, dopravě aj.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Zatravňovací dlažba PURUPLAST

24.5.2018  Zatravňovací dlažba PURUPLAST

Vyrábíme a dodáváme zatravňovací dlažbu z plastového recyklátu. Zatravňovací dlažba PURUPLAST má skvělé technické a užitné vlastnosti, je ekologicky nezávadná a vysoce variabilní ve svém využití. Zatravňovací dlaždice PURUPLAST jsou ideálním řešením nadměrně zatěžovaných ploch, jako jsou zahrady, golfová hřiště, přírodní parkoviště, příjezdové cesty, odstavné plochy, chodníky apod. Pro detailnější informace nás prosím kontaktujte, naši odborníci se Vám budou rádi věnovat.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Obrábění materiálů technologií CNC

24.5.2018  Obrábění materiálů technologií CNC

Věnujeme se obrábění materiálů technologií CNC. Vlastníme tříosý obráběcí router s pracovní plochou 1500x1000x120 mm. Zabýváme se hlavně obráběním měkkých materiálů, jako je polystyren, umělé dřevo, EPP, MDF, PUR pěna, silon apod. Moderní technologie CNC zajistí naprostou přesnost a dokonalost výsledného díla. Kontaktujte nás pro více informací, velice rádi vám poskytneme konkrétní údaje.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stohovatelné KLT přepravky

24.5.2018  Stohovatelné KLT přepravky

Zajistíme pro Vaše potřeby stohovatelné KLT přepravky ve variantách nové i použité. KLT přepravky jsou vyhledávaným artiklem zejména pro bezpečnou přepravu a ochranu před poškozením transportovaného či uskladněného zboží. Nahlédněte naše webové stránky, případně nás rovnou kontaktujte, velice rádi Vám nabídneme stohovatelné KLT přepravky z pevného materiálu. Jsme spolehlivým partnerem a budeme tady, až nás Vy budete potřebovat!

Firma: Martin Vodrážka
Stát: cz Česká republika Více...
Distanční podložky pro ukládání armatury

23.5.2018  Distanční podložky pro ukládání armatury

Dodáváme distance - plastové, betonové, ocelové - pro ukládku armatur železobetonových konstrukcí, dodávky po celé ČR nebo SR, krytí 10-70mm (plastové), pro spodní i boční krytí.

Firma: Ing. Jiří KOTAČA - Želex
Stát: cz Česká republika Více...
Kotvy (hmoždiny) na spínací tyče-monolit

23.5.2018  Kotvy (hmoždiny) na spínací tyče-monolit

Kotvy pro zabudování do monolitu pro budoucí přikotvení např. zábradlí nebo lešení k monolitu. Dva druhy: plastová - únosnost 2,8 tuny a ocelová - 9 tun. Snadná a přesná montáž pomocí konusu s hřebem, součástí je i ucpávka. Není nutno vrtat otvory.

Firma: Ing. Jiří KOTAČA - Želex
Stát: cz Česká republika Více...
Řezání na CNC plotru

23.5.2018  Řezání na CNC plotru

Řezání až do rozměru 1600×1700 mm doba od zadání do dokoncení zakázky už od několika hodin čistá výroba která neznehodnotí Váš materiál velmi přesný a kvalitní řez velmi široký sortiment skladových materiálu samozřejmostí je řezání z materiálu zákazníka podklady prijímáme v digitálních a papírových formátech řezání dle vzorku velmi malé série bez vstupních nákladů.
Tloušťka materiálu 0,1 - 20,0 mm.
Řežeme pryže, těsnící materiály, grafit s ocelovou vložkou, plastové fólie, korek ...

Firma: SITTECH CZ, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lisovna gumy

23.5.2018  Lisovna gumy

Zabýváme se výrobou dílů z technické lisované pryže formou výrobního procesu vulkanizace. Lisovna gumy pracuje na bázi dvou základních technologií. Jednou z nich je technologie klasického kompresního lisování a druhou metoda vstřikování gumy prostřednictvím vstřikovacího lisu. V případě zájmu vám velice rádi podrobně vysvětlíme výhody jednotlivých technologií, nabídneme profesionální technické poradenství a zajistíme, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni. Těšíme se na vaše dotazy.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Zahradní kompostéry z plastu

23.5.2018  Zahradní kompostéry z plastu

Nabízíme zahradní kompostéry z recyklovaného plastu. Zahradní kompostéry naší výroby jsou maximálně funkční, jsou odolné a ekologické. Zahradní kompostéry jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu, jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, mají minimální nároky na prostor a jsou chytrým a ekonomickým pomocníkem v boji s odpady z kuchyní a zahrad. Pro více informací prosím nahlédněte naše webové stránky, případně nás kontaktujte, velice rádi se Vám budeme věnovat.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Plastové potrubní systémy

23.5.2018  Plastové potrubní systémy

Zabýváme se prodejem plastového potrubního systému pro inženýrské sítě. Jedná se o systémy kanalizační, vodovodní, plynovodní, drenážní a vnitřní odpady. Detailní popis jednotlivých soustav naleznete na našich stránkách. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s maximální vstřícností. Věříme, že s kvalitou, cenami i zbožím budete maximálně spokojeni. Kontaktujte nás, rádi poradíme.

Firma: GENERAL TRADING GATE CZ, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sáček PP 500x500+50CHP/50MY

23.5.2018  Sáček PP 500x500+50CHP/50MY

Sáček PP 500x500+50CHP/50MY.
Šířka: 500 mm.
Výška: 500 mm.
Chlopeň: 50 mm + lepicí páska.
Síla materiálu 50MY, minimální odběr 100 ks.
Materiál: polypropylen (PP).

Firma: C & C LÍNĚ spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sáček 100x200, síla: 30 mikronů

22.5.2018  Sáček 100x200, síla: 30 mikronů

Sáček:
- šířka: 100 mm
- výška: 200 mm
- síla materiálu: 30 mikronů
- minimální odběr 1000 ks

Firma: C & C LÍNĚ spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba plastových pytlů na odpad

22.5.2018  Výroba plastových pytlů na odpad

Třiďte odpad, má to smysl! Zabýváme se výrobou plastových pytlů na odpad z recyklovaných materiálů. Třiďte odpad do plastových pytlů z recyklovatelných materiálů! Dodáváme pytle nejrůznějších velikostí, tloušťky stěn i barevných provedení. Plastové pytle z recyklovaných materiálů jsou vhodné do veřejných odpadkových košů, do domácností i veřejných budov. Pro konkrétní dotazy nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám poradíme ve výběru. Jsme tady pro Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej dřevěných i plastových palet

22.5.2018  Prodej dřevěných i plastových palet

Nabízíme maximálně komplexní služby v oboru výkupu, prodeje, ale třeba také pronájmu dřevěných, kovových, plastových palet, přepravek a jiných obalových materiálů. Náš výčet služeb a nabídka produktů je velmi obsáhlá, tak abychom splnili co nejširší potřeby a požadavky našich zákazníků. V případě jakýchkoliv dotazů, nás prosím kontaktujte, můžeme Vám slíbit, že uděláme, co bude v našich silách, abyste byli s našimi službami spokojeni. Jsme tady pro Vás!

Firma: Martin Vodrážka
Stát: cz Česká republika Více...