Plast - Nabídky

Dopracování dílů z pryže a plastů

18.11.2018  Dopracování dílů z pryže a plastů

Zabýváme se výrobou a dopracováním produktů z pryže a plastů. Naším cílem je maximálně spokojený zákazník, proto se i naše služby odvíjejí od požadavků a přání vás, našich milých klientů. Výroba produktů z pryže a gumy si často žádá ještě další vstup z naší strany, a to dopracování vašich dílů dle zadaných požadavků. Všem dílčím činnostem celého procesu se věnujeme s velkým důrazem na vysokou kvalitu, tak aby celý proces byl zakončen spokojeností zákazníka. Zajišťujeme kvalitní komplexní služby.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Kontrola plastových a gumových dílů

17.11.2018  Kontrola plastových a gumových dílů

Naše společnost nabízí zakázkovou výrobu produktů z plastů i gumy. Zabýváme se výrobou kusových sérií, ale i velkosériovou výrobou. Samozřejmostí našich služeb je rovněž důkladná závěrečná kontrola plastových a gumových dílů. Kontrola plastových a gumových dílů probíhá pod ostřížím zrakem našich odborníků a to prostřednictvím optických zařízení nebo měřidel. V případě zájmu o detailnější informace ohledně našich služeb, prosím kontaktujte naše odborníky, velice rádi vám vše osvětlí.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Lisovna plastů

16.11.2018  Lisovna plastů

Lisovna plastů naší výrobní společnosti pracuje na bázi výrobního procesu vstřikování plastů prostřednictvím vstřikovacího lisu. Naše výroba je vybavena výhradně prověřenými vstřikovacími stroji od firmy ENGEL, které zajistí, aby byl finální výrobek maximálně kvalitní. Samozřejmostí perfektní výroby je kvalitní forma, kterou vám rovněž zajistíme díky našim spolehlivým dodavatelům. Poté se už stačí jen domluvit na podmínkách a požadavcích na výrobek, termínech, dopravě aj.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Zatravňovací dlažba PURUPLAST

16.11.2018  Zatravňovací dlažba PURUPLAST

Vyrábíme a dodáváme zatravňovací dlažbu z plastového recyklátu. Zatravňovací dlažba PURUPLAST má skvělé technické a užitné vlastnosti, je ekologicky nezávadná a vysoce variabilní ve svém využití. Zatravňovací dlaždice PURUPLAST jsou ideálním řešením nadměrně zatěžovaných ploch, jako jsou zahrady, golfová hřiště, přírodní parkoviště, příjezdové cesty, odstavné plochy, chodníky apod. Pro detailnější informace nás prosím kontaktujte, naši odborníci se Vám budou rádi věnovat.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Obrábění materiálů technologií CNC

16.11.2018  Obrábění materiálů technologií CNC

Věnujeme se obrábění materiálů technologií CNC. Vlastníme tříosý obráběcí router s pracovní plochou 1500x1000x120 mm. Zabýváme se hlavně obráběním měkkých materiálů, jako je polystyren, umělé dřevo, EPP, MDF, PUR pěna, silon apod. Moderní technologie CNC zajistí naprostou přesnost a dokonalost výsledného díla. Kontaktujte nás pro více informací, velice rádi vám poskytneme konkrétní údaje.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lisovna gumy

15.11.2018  Lisovna gumy

Zabýváme se výrobou dílů z technické lisované pryže formou výrobního procesu vulkanizace. Lisovna gumy pracuje na bázi dvou základních technologií. Jednou z nich je technologie klasického kompresního lisování a druhou metoda vstřikování gumy prostřednictvím vstřikovacího lisu. V případě zájmu vám velice rádi podrobně vysvětlíme výhody jednotlivých technologií, nabídneme profesionální technické poradenství a zajistíme, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni. Těšíme se na vaše dotazy.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Zahradní kompostéry z plastu

15.11.2018  Zahradní kompostéry z plastu

Nabízíme zahradní kompostéry z recyklovaného plastu. Zahradní kompostéry naší výroby jsou maximálně funkční, jsou odolné a ekologické. Zahradní kompostéry jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu, jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, mají minimální nároky na prostor a jsou chytrým a ekonomickým pomocníkem v boji s odpady z kuchyní a zahrad. Pro více informací prosím nahlédněte naše webové stránky, případně nás kontaktujte, velice rádi se Vám budeme věnovat.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba plastových pytlů na odpad

14.11.2018  Výroba plastových pytlů na odpad

Třiďte odpad, má to smysl! Zabýváme se výrobou plastových pytlů na odpad z recyklovaných materiálů. Třiďte odpad do plastových pytlů z recyklovatelných materiálů! Dodáváme pytle nejrůznějších velikostí, tloušťky stěn i barevných provedení. Plastové pytle z recyklovaných materiálů jsou vhodné do veřejných odpadkových košů, do domácností i veřejných budov. Pro konkrétní dotazy nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám poradíme ve výběru. Jsme tady pro Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Kompletace výrobků do obalů

14.11.2018  Kompletace výrobků do obalů

Provádíme kompletaci výrobků do obalů z Vámi dodaných materiálů. Služba je vhodná zejména pro produkty z oblasti potravinářství a farmacie (léčiva).

Kompletace obalů zahrnuje:
- ajdustaci tablet do obalů (počítání tablet, vkládání do obalů)
- značení obalů zařízením INKJET (kontinuální inkoustový tisk)
- lepení etiket na obaly
- vkládání obalů do přebalů a skupinových balení (blistry, letáky, dárky)

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sáček PP s lepicí klopou 148x155+30CHP

14.11.2018  Sáček PP s lepicí klopou 148x155+30CHP

Sáček PP s chlopní a lepením 148x155+30CHP/30MY:
- šířka = 148 mm
- délka = 155 mm chlopeň 30 mm + lepicí páska

Síla materiálu 30MY, minimální odběr 1000 ks.

Firma: C & C LÍNĚ spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dodej odpad, odeber surovinu

13.11.2018  Dodej odpad, odeber surovinu

Jsme specialisty na zpracování plastových odpadů. Naším cílem je ekologicky udržitelné životní prostředí. Součástí našich služeb je rovněž služba „Dodej odpad, odeber surovinu“. Tato služba je zaměřena na potřeby výrobců plastových produktů. Každý takový výrobce se potýká s určitým množstvím výrobního odpadu. My odpad přepracujeme a odvezeme zpět k dalšímu zpracování. „Dodej odpad, odeber surovinu“, neboli žádné zbytky a efektivnější výrobní provoz.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Sáček PP s lepicí klopou 136x152+30CHP

13.11.2018  Sáček PP s lepicí klopou 136x152+30CHP

Sáček s chlopní a lepením 136x152+30CHP/30MY:
- šířka = 136 mm
- délka = 152 mm + chlopeň 30 mm + lepicí páska

Síla materiálu 30MY, minimální odběr 1000 ks.

Firma: C & C LÍNĚ spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plastové potrubí: lehké, odolné a tiché

12.11.2018  Plastové potrubí: lehké, odolné a tiché

Vyrábíme a dodáváme vysoce kvalitní plastovou kanalizaci (kanalizační systémy, odpadní trubky, systémy revizních kanalizačních šachet). Nechte se přesvědčit četnými výhodami plastového potrubí: je lehké, odolné, skvěle izoluje, má velmi malý vnitřní odpor, dobře se spojuje, odolává teplotám a tlakům a je velmi tiché. Kontaktujte nás, budete spokojeni!

Firma: Ostendorf - OSMA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba nástrojů na vstřikování plastů

12.11.2018  Výroba nástrojů na vstřikování plastů

Součástí našich služeb je zajištění výroby nástrojů a forem na vstřikování plastů. Kvalitní vstupy v podobě nástrojů a forem, jsou základem kvalitního výrobku. Spolupracujeme s prověřenými výrobci, kteří na základě přesných počátečních vstupních dat vyrobí potřebný vstupní produkt, na kterém založíme svou výrobu. Naším cílem je spokojený zákazník, proto je také naše nabídka služeb maximálně ucelená. Jsme spolehlivým dodavatelem kusových zakázek i velkosériové výroby.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Plastové aglomeráty z plastového odpadu

12.11.2018  Plastové aglomeráty z plastového odpadu

Vyrábíme plastové aglomeráty z recyklovaného plastu. Plastové aglomeráty se využívají jako hlavní surovina například pro výrobu ekologických zatravňovacích tvárnic. Zabýváme se ekologickým zpracováním zužitkovatelného plastového odpadu například plastového aglomerátu. V případě jakýchkoliv dotazů prosím nahlédněte naše webové stránky, případně nás přímo kontaktujte, velice rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Zdravé životní prostředí je volbou naší společnosti!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...