Plast - Nabídky

Plastové nádrže

24.6.2017  Plastové nádrže

Vyrábíme plastové nádrže pro různé použití. Naše výrobky jsou z lehčeného polypropylenu, který je hygienicky a ekologicky nezávadný. Zároveň je atestován pro styk s pitnou vodou a potravinami. Dodáváme uzavřené i otevřené nádrže v provedení podle potřeb zákazníka. Nádrže mají neomezenou životnost a snesou teploty až do 105 °C. Nespornou výhodou je jejich nižší cena v porovnání s betonovými nádržemi.

Zpevnění parkovacích stání

23.6.2017  Zpevnění parkovacích stání

Zpevnění parkovacích stání za pomocí plastových roštů PURUPLAST zajistí ploše přirozené vsakování vody do půdy a tím nezatěžuje veřejnou kanalizaci. Systém zpevnění Puruplast je možné aplikovat pro parkoviště u veřejných budov, u firem či před rodinnými domy. Jednoduchá a rychlá aplikace šetří finance a dlouhodobě vyřeší parkování dle nejnovějších trendů. Rošty jsou vysoce odolné vůči chemickým a nechanickým vlivům. Nosnost až 350 t/m2 odolá zatížení i nejtěžším vozům.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Plastové stavební desky

23.6.2017  Plastové stavební desky

Zabýváme se dodávkou plastových stavebních desek pro účely realizace zastřešení, zasklívání, obklady fasád a balkónů, protihlukové i interiérové stěny či světlíky. V naší nabídce plastových stavebních desek naleznete vícevrstvé dutinkové polykarbonátové desky, zámkové panely, kompozitní desky, laminátové HPL desky, trapézové polykarbonátové desky plexisklo. Nabízíme nejrůznější barevná provedení.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Sáček 100x200, síla: 30 mikronů

23.6.2017  Sáček 100x200, síla: 30 mikronů

Sáček:
šířka: 100 mm
výška: 200 mm
síla materiálu: 30 mikronů
minimální odběr 1000 ks

Firma: C & C LÍNĚ spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dodávka obalového materiálu

22.6.2017  Dodávka obalového materiálu

Zabýváme se dodávkou obalového materiálu pro účely ochrany zboží při manipulaci nebo přepravě.

V našem sortimentu naleznete 2-vrstvé vlnité lepenky v rolích, strojní lepenku v rolích nebo arších, PE fólie v rolích nebo arších, bublinkové fólie v rolích, stretch folie či polystyren.

Kompletní informace jsou k dispozici na našich webových stránkách.

Firma: BOX Logistic Czech s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vodoměrné šachty

22.6.2017  Vodoměrné šachty

Dodáváme plastové vodoměrné šachty hranaté a kulaté. Šachty jsou vyrobeny z polypropylenu a není je třeba obetonovávat. Usazují se na udusané podlaží a zasypou zeminou.

Hranatá vodoměrná šachta:
rozměry: 1200 x 900 x 1500 mm
kontrolní otvor s víkem o rozměrech 600 x 600 mm
vstup a výstup pro vodovodní přípojky
plastový žebřík

Kulatá vodoměrná šachta:
vstupní otvor s víkem o průměru 600 mm
vstupní schody
otvory pro vodovodní přípojku

Obaly pro zasílání

22.6.2017  Obaly pro zasílání

Obaly pro zasílání. Kromě obalů na poštovní zásilky, vhodných pro přípravu balíků, odesílaných prostřednictvím České pošty, Vám nabízíme obaly na knihy nebo katalogy (formát A4 a A5), obaly na kalendáře a různé typy obálek (lepenkové, protinárazové bublinové a průhledné na dokumenty).

Firma: PACK SHOP Model Obaly, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Pokládání dlažby-podkladový terč-plast

22.6.2017  Pokládání dlažby-podkladový terč-plast

Pro snadné a rychlé usazení dlažby na balkony nabízíme podkladový terč - podložku, která dlažbu kolíky ustaví a dodrží stále stejné spáry pokládané dlažby. Snadné pokládání a rychlé dělení 3/4, 1/2 až na 1/4 terče u těžko dostupných míst. Plastová podložka je UV stabilizovaná. Dále usnadní snadné vyjímání již položené dlažby při případné v případě čistění.

Firma: BRAHA plasty s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Podložka vyrovnávací na podkladový terč

22.6.2017  Podložka vyrovnávací na podkladový terč

Pro snadné a rychlé usazení a vyrovnání spádu a nerovností podkladové plochy pod dlažby na balkoně nabízíme vyrovnávací podložky na podkladový terč na kterém je podložka aretovaná proti sesmeknutí. Nabízené síly podložek jsou 2mm,3mm,4mm,5mm,6mm. Snadné podkládání, rychlé dělení 3/4, 1/2 až na 1/4 u těžko dostupných míst.Usnadní vyrovnání spádu a nerovnosti a zrychlí práci při pokládání dlažby.

Firma: BRAHA plasty s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Talířový límec TL 60 a TL 40 - podložky

22.6.2017  Talířový límec TL 60 a TL 40 - podložky

Vyrábíme a dodáváme plastové podložky vhodné pro dřevostavby na přišroubování polystyrenu. Podložka - talířové límce TL60 /průměr 60mm/ a TL40 /průměr 40mm/ s otvorem pro kotvící šroub průměr 5mm. Pro venkovní i vnitřní použití na přišroubování zateplení pod omítku.Smluvní odběratelé velkoobchodní ceny. Dodáme jakékoliv množství na dobírku i jednotlivým zákazníkům.

Firma: BRAHA plasty s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výrobky z PTFE

22.6.2017  Výrobky z PTFE

Dodáváme polotovary (trubky, tyče, fólie) a hotové výrobky (standardní plochá těsnění, O-ringy, stříškové manžety atd. i podle výkresu zákazníka) z čistého PTFE i teflonu s příměsemi.

Firma: STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Papírové a PE-igelitové tašky s potiskem

22.6.2017  Papírové a PE-igelitové tašky s potiskem

Papírové a polyetylenové (igelitové) tašky- sítotisk je ideální technologií pro málonákladový potisk tašek, ať polyetylénových (PE), či papírových. Tašky potiskneme jednostranně i oboustranně, maximálně dvěma barvami bez přímého soutisku. Tašky pro potisk zajistíme, ale tiskneme i na tašky dodané zákazníkem. Na PE tašky, které jsme k potisku nedodali my, nelze poskytnout záruku trvanlivosti potisku.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plastová průmyslová dlažba Fortelock

22.6.2017  Plastová průmyslová dlažba Fortelock

Realizujeme pokládku plastových zámkových průmyslových dlaždic Fortelock. Plastová dlažba vhodná pro průmyslové haly, garáže. Dlaždice jsou řešením pro rekonstrukci poškozených betonů bez přerušení výroby. Jsou odolné proti chemikáliím, olejům, nárazům apod. Získáte vysoce odolnou PVC dlažbu, která se snadno instaluje, jednoduše udržuje a skvěle vypadá.

Firma: PLASTPO s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sáček s eurozávěsem a klopou

22.6.2017  Sáček s eurozávěsem a klopou

SPP 130x35EŽ+160+30CHP/50MY.
Sáček PP se žlutou výztuhou v eurozávěsu 30 mm a samolepicí chlopní 30 mm.
Užitná plocha je 130 x 160 mm. Síla materiálu je 50 mikronů.
Balení po 250 kusech.

Vyrábíme i sáčky dle požadavků zákazníka.

Firma: C & C LÍNĚ spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Univerzální dlažba Puruplast®

21.6.2017  Univerzální dlažba Puruplast®

Dlažba Puruplast je jediná plastová dlažba na trhu, která při srovnání s betonovými povrchy dosahuje stejné nosnosti, odolnosti a dokáže je předčit svou vyšší životností. Tyto vlastnosti jsou dány materiálem LDPE. Díky své univerzálnosti se používá na parkoviště, cesty, svahy nebo na zelené střechy či v jezdectví pod koně. Dlažba má zpevňující a odvodňovací funkci. Dle toho se vybírá zda bude zatravněna nebo vyplněna oblázky či drtí. Jedná se o český výrobek, jehož jsme jediným výrobcem.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...