Nábytek a podlahové krytiny - Nabídky

Schodové hrany a lišty

17.12.2017  Schodové hrany a lišty

Zajistěte bezpečnost ve Vašich prostorách, instalujte na schody bezpečnostní hrany a lišty. Schodové hrany a lišty účinně zamezí riziku uklouznutí. V naší nabídce najdete různé typy lišt pro mramorové, dřevěné, betonové, ocelové a jiné schody. Barvy nabízených pásků se shodují s bezpečnostními předpisy na značení. Kontaktujte nás pro detailnější informace, velice rádi Vám vysvětlíme princip uchycení. Jsme tady pro Vás!

Firma: GAPA MB s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dětský nábytek na zakázku

17.12.2017  Dětský nábytek na zakázku

Navrhujeme a zhotovujeme dětský nábytek z masivu i lamina na zakázku. Vyrobíme nábytek do pokojíčku pro předškoláky i pro dospívající studenty. Nabízíme nejrůznější barevná i designová provedení. Dodáme lůžka, stoly, vestavěné skříně, police, komody, noční stolky apod.
Nebráníme se ani atypickému provedení.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Tomáš Zdráhal
Stát: cz Česká republika Více...
Regálové automaty

17.12.2017  Regálové automaty

Zaměřujeme se na regálové automaty pro skladování malých součástek uložených v přepravkách, krabicích, vaničkách apod.

Regálové automaty nevyžadují přítomnost obsluhy. Nakládka a vykládka je zajištěna pomocí bočně výsuvného dopravníku. Systémy regálových automatů lze kombinovat s různou podávací technikou (teleskopická, boční, tažná etc.).

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: MONTY Urban s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Policové plošiny

17.12.2017  Policové plošiny

Zabýváme se projekcí a výstavbou policových plošin kompletně na míru a dle potřeb zákazníka. Konstrukce policových plošin jsou vyráběny z IPE nebo sigma profilů. Plošiny jsou efektivním řešením, jak vyřešit přístup k policovým regálům, které sahají až ke stropu objektu. Na přání můžeme policové plošiny vybavit elektroinstalací, výtahy, dopravníkovými pásy, shozy apod.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály
Stát: cz Česká republika Více...
Dětské hrací koberce

17.12.2017  Dětské hrací koberce

Dětské hrací koberce. Nabízíme dětské hrací koberce, které jsou skvělým doplňkem dětských pokojů. Dětský hrací koberec může být použit na již stávající koberec jako hrací plocha nebo přímo na podlahu jako stálý koberec. Nabízíme hrací dětské koberce s motivy silnic a cest, města, farmy nebo hry Člověče nezlob se či Twister. Z našeho sortimentu je možné zakoupit i dětské koberce s motivy pohádkových postav. Více informací v naší internetové galerii dětských koberců.

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Nerezový koupelnový radiátor horizont

17.12.2017  Nerezový koupelnový radiátor horizont

ALASKA HORIZONT je nový nerezový radiátor sestavený z unikátních profilů.
Stojné trubky mají soudkový tvar a příčné trubky oválný profil.Tyto nerezové materiály dělají z radiátoru ALASKA HORIZONT velmi exkluzivní moderní doplněk do koupelny.Tento radiátor je ideální do podkrovních koupelen.

Firma: Koupelnové žebříky
Stát: cz Česká republika Více...
Nábytek do nebytových prostor

16.12.2017  Nábytek do nebytových prostor

Navrhujeme a vyrábíme nábytek do nebytových prostor. Ať už se jedná o nejrůznější komerční, administrativní či kancelářské prostory, naše truhlářství zhotoví jednotlivé kusy i celé nábytkové sestavy dle Vašich přání. Nábytek do nebytových prostor můžeme vyrobit z kvalitního masivu či lamina.

Na Vaše přání Vám dodáme pracovní a jednací stoly, skříňky, regály, skříně na šanony, komody apod.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Tomáš Zdráhal
Stát: cz Česká republika Více...
Kusové koberce

16.12.2017  Kusové koberce

Kusové koberce. Nabízíme široký sortiment kusových koberců. Koberce jsou vyrobeny z velice kvalitních materiálů a lze je použít zejména do bytových prostor, ale také do kanceláří nebo jiných společenských místností. Dodáváme koberce do prostor s různou mírou zátěže. Kusové koberce můžete vybírat z mnoha barevných odstínů a rozměrů přesně podle Vašich přání. Více informací Vám rádi poskytneme telefonicky nebo osobně.

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Paletový regálový systém

16.12.2017  Paletový regálový systém

Navrhujeme, projektujeme a zhotovujeme paletové regálové systémy prvotřídní kvality. Paletový regálový systém je vhodný pro uskladnění nejenom europalet, ale i palet odlišných rozměrů. Rámy a nosníky regálového systémů nabízíme v různé nosnosti dle Vašich potřeb. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály
Stát: cz Česká republika Více...
Koupelnový radiátor nerez, kombinovaný

16.12.2017  Koupelnový radiátor nerez, kombinovaný

AKCE -Koupelnový radiátor nerez, kombinovaný již od 5 000,-. Koupelnové žebříky nerez naleznete v našem e-shopu v různých provedeních a všechny varianty vám umožní připojit radiátor jak na okruh, tak na topnou tyč. Pomocí středového připojení můžete kombinovat obě varianty.

Firma: Koupelnové žebříky
Stát: cz Česká republika Více...
Plastové profily KOOPLAST

15.12.2017  Plastové profily KOOPLAST

Nabízíme široký sortiment nábytkových prvků kvalitních značek a odborníky prověřených firem. Jednou z vyhledávaných značek nábytkového sortimentu je KOOPLAST. Plastové profily KOOPLAST nabízíme ve standardních i nestandardních dekorech. Nahlédněte naše webové stránky a kontaktujte nás, velice rádi Vám odborně poradíme. Jsme spolehlivým partnerem pro dlouhodobou spolupráci. Vítejte mezi našimi spokojenými zákazníky!

Firma: VAMARK
Stát: cz Česká republika Více...
Krycí folie EASY DEK

15.12.2017  Krycí folie EASY DEK

V naší nabídce rohoží a čistících zón najdete rovněž doplňkové produkty. Jedním z oněch doplňků je krycí fólie Easy Dek. Krycí fólie Easy Dek je určená pro účinnou ochranu proti poškození či znečistění. Jde o velmi pevnou a odolnou lepící fólii, která je primárně určená k ochraně koberců, ale i dalších podlahových povrchů. Kontaktujte nás pro více informací, velice rádi Vám poradíme.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dokonalé zavěšení obrazů a polic

15.12.2017  Dokonalé zavěšení obrazů a polic

Zavěsíme Vaše obrazy, police a jiné dekorace dokonale, stabilně a rovně. Pořídili jste si nový obraz, polici, či jinou dekoraci a netroufáte si je zavěsit? Kontaktujte „Hodinového manžela“. V oblasti nabízených služeb máme dobré zkušenosti a nepřekvapí nás cihly, tvárnice ani sádrokarton. Kontaktujte nás, velice rádi se domluvíme na detailech našich nabízených služeb.

Firma: Soňa Brachaczková
Stát: cz Česká republika Více...
Stavebnicový systém nejen pro lékárny

15.12.2017  Stavebnicový systém nejen pro lékárny

Rádi bychom Vám nabídli praktické řešení úložného prostoru pro drobné zboží, zejména pro lékárenské produkty. Stavebnicový systém pro lékárny se skládá z praktických zásuvkových jednotek s potenciálem mnoha možných sestav dle individuálních potřeb. Stavebnicový systém v podobě různých zásuvkových jednotek je možno propojovat do seskupení dle možnosti prostoru. Kontaktujte nás, velice rádi Vám dodáme bližší informace.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rolovací clony

15.12.2017  Rolovací clony

Nabízíme rolovací clony z měkčeného PVC o tloušťce 1 mm a bukovými výztuhami. Díky gumovým poutkům jsou clony udržovány v neustálém napnutém stavu. Clony jsou odolné větru do rychlosti 15 m/s.

Nejčastěji jsou clony využívány k bočnímu krytí altánků, pergol, teras, předzahrádek apod.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: PORTAFLEX s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...