Nábytek a podlahové krytiny - Nabídky

Vestavěná skříň na míru, podkroví Mělník

19.8.2017  Vestavěná skříň na míru, podkroví Mělník

Vyrobíme Vám vestavěnou skříň na míru do podkroví z materiálu laminát, sklo včetně montáže. Dodávka do 14 dnů od zpracování objednávky, doprava zajištěna. Výhodné cenové relace, domluva se zákazníkem. Pestrá škála barevného provedení.

Firma: Marcel Hanč
Stát: cz Česká republika Více...
Zakázková výroba nábytku Mělník

19.8.2017  Zakázková výroba nábytku Mělník

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, nabízíme Vám výrobu kuchyňských linek, vestavěných skříní, postelí, eurooken a dveří. Naší prioritou je kvalitně odvedená práce a záruka na výrobek. Zdarma poskytujeme konzultaci a nezávaznou cenovou nabídku. Více informací najdete na našich webových stránkách.

Firma: Marcel Hanč
Stát: cz Česká republika Více...
Postel s úložným prostorem

19.8.2017  Postel s úložným prostorem

Kvalitní postel už nebude pouze Váš sen, ale stane se skutečností. Vyrábíme dřevěné postele z jasanového, bukového, borového či dubového dřeva. Aby vynikla krásná kresba dřeva, tak dřevo lakujeme, ale je možnost i výběr z mnoha dekorů barev. Postel si můžete navrhnout sami nebo Vám s návrhem rádi poradíme. Zajistíme i rošt a matraci. Cena se odvíjí od výběru dřeva. Nabízíme záruku 5 let.

Firma: Marcel Hanč
Stát: cz Česká republika Více...
Kuchyňské linky na míru Mělník

19.8.2017  Kuchyňské linky na míru Mělník

Nabízíme zhotovení kuchyně na míru včetně zajištění spotřebičů, montáže a dopravy. Vybírat můžete z mnoha dekorů lamina, skel a dvířek. Rádi Vám poradíme s výběrem dekorů a seskupením skříněk. Cenovou nabídku Vám rádi spočítáme. Zaručujeme kvalitu.

Firma: Marcel Hanč
Stát: cz Česká republika Více...
Stojan Label-Aire W-Base

19.8.2017  Stojan Label-Aire W-Base

Robustní W-Base stojan od společnosti Label-Aire byl speciálně navržen pro dosazení vetší flexibility i stability Vašeho aplikátoru etiket Label-Aire. Stojan je vyroben z nejkvalitnější ušlechtilé oceli a odolává i těm nejtvrdším podmínkám ve výrobním prostředí. W-Base je rovněž vybaven uzamykatelnými kolečky. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Koberce na schody

19.8.2017  Koberce na schody

Zabýváme se prodejem kvalitních koberců na schody - kusové nášlapy na schody nebo metrážové koberce. Vybírat můžete z mnoha barev a vzorů. Nabízíme měkké jednobarevné koberce na schody nebo v provedení s proužky a abstraktními vzory. Veškeré koberce na schody jsou vyráběny moderní technologií, která zajišťuje kvalitní zhotovení kobercového materiálu a jeho dlouhou životnost. Navštivte náš e-shop a prohlédněte si celý sortiment!

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Nerezové koupelnové radiátory od 5 500,-

19.8.2017  Nerezové koupelnové radiátory od 5 500,-

Prodáváme široký sortiment nerezových koupelnových radiátorů – žebříků dle různých parametrů. Ručně vyráběné nerezové radiátory neslouží pouze jako otopná tělesa, ale také jako moderní design zavedený ve Vaší koupelně. Veškeré radiátory nabízíme v mimořádně výhodných nabídkách od 5 500,-Kč!
Pro více informací navštivte náš e-shop.

Firma: Koupelnové žebříky
Stát: cz Česká republika Více...
Kancelářský nábytek Praha

18.8.2017  Kancelářský nábytek Praha

Nabízíme výrobu kancelářského nábytku dle Vašich představ, od stolu, skříní až po šuplíkové boxy. Kancelářský nábytek je součástí Vaší prezentace, proto je důležité, aby se Váš zákazník u Vás cítil příjemně. Velký důraz klademe na funkčnost, provedení a design. Neváhejte nás kontaktovat a nechat si udělat nezávaznou cenovou nabídku.

Firma: Marcel Hanč
Stát: cz Česká republika Více...
Moderní kuchyně Mělník

18.8.2017  Moderní kuchyně Mělník

Potřebujete vybavit Váš dům či byt novou kuchyní? Jsme tu pro Vás, abychom zhotovili kuchyni dle Vašeho přání. Jsme profesionálové ve svém oboru, nabízíme výběr mnoha dekorů lamin, dvířek – plné či prosklené. Zaměření a doprava v ceně kuchyně. Cena kuchyně odpovídá složitosti, výběru lamina a dvířek. Rádi zajistíme i spotřebiče dle Vašeho přání. Neváhejte nás kontaktovat.

Firma: Marcel Hanč
Stát: cz Česká republika Více...
Jídelní stůl masiv Mělník

18.8.2017  Jídelní stůl masiv Mělník

Vyrobíme Vám masivní jídelní stůl z kvalitního dřeva. Jako nejvhodnější dřevinu doporučujeme dub. Povrchová úprava: lakování, moření a olejování. Neváhejte nás kontaktovat.

Firma: Marcel Hanč
Stát: cz Česká republika Více...
Zaklapávací rámeček

18.8.2017  Zaklapávací rámeček

Nabízíme zaklapávací svítící hliníkový rámeček, stříbrný mat, rám je po stranách osazen LED pásky. Po odklopení je možné vložený plakát, leták nebo ceník velmi snadno a rychle vyměnit. Pro upevnění plakátu se rám jednoduše zaklapne. Tyto rámy jsou ideálním řešením pro velmi efektní prezentaci grafiky, fotografií, plakátů a obrazů v prostředí kanceláří, prodejen, veřejných prostor i domova. Můžete mít i oboustranný.

Firma: NEON Burianová, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Metrážové koberce

18.8.2017  Metrážové koberce

Vyrábíme a prodáváme metrážové koberce přímo dle Vašich požadavků. Zajišťujeme výrobu a prodej metrážových koberců různých barev a vzorů. Metrážové koberce jsou vyráběny prostřednictvím moderní technologie, která zabezpečuje dlouhou životnost a pevnost koberců. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si naši výrobu koberců.

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Design interiérů bytů Praha

18.8.2017  Design interiérů bytů Praha

Nabízíme design interiérů bytů přímo na míru požadavkům klienta. Design interiérů bytů a rodinných domů realizujeme včetně zpracování kompletní projektové dokumentace. Naše návrhy designu interiérů bytů vyhovují nejenom vysokým nárokům na estetično, ale také plně splňují funkční stránku. Galerii našich realizací v oblasti designu interiérů bytů naleznete na našich webových stránkách.

Firma: AQUA TRADE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kovový nábytek od 7999,-

18.8.2017  Kovový nábytek od 7999,-

Kovový obdélníkový stůl o rozměrech 150x97 cm, se skleněnou deskou, tl. 5 mm, profil konstrukce 42x14x1,2 mm, 8x kovové křeslo s polštářem o rozměrech 57,5 x 76,5 x 92 cm), profil konstrukce 25x0,8 mm; křesla včetně čalounění. Sortiment možno zakoupit samostatně nebo různě kombinovat.
Cena - 7999,- Kč.

Firma: LIFASTAV, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dřevěná zahradní křesla od 2043,-

18.8.2017  Dřevěná zahradní křesla od 2043,-

Dřevěný zahradní nábytek - křeslo ROMA:
- trvanlivý nábytek vyráběný z lepeného, vrstveného a tlakově impregnovaného smrkového dřeva (barva impregnační látky je olivová),
- sedák a opěradlo jsou ze 100% bavlny a dají se jednoduše sejmout a vyprat,
- židle jsou skládací,
- rozměry: šířka 74 cm, hloubka 50 cm, výška 84 cm,
- možno dokoupit stůl ROMA,
- cena - 2043,- Kč.

Firma: LIFASTAV, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...