Nábytek a podlahové krytiny - Nabídky

Design, návrhy a realizace interiérů

24.10.2021  Design, návrhy a realizace interiérů

Od roku 1996 naše firma navrhuje a vybavuje interiéry pro kanceláře, prodejny, restaurace, rodinné domy, školy, komerční budovy, nemocnice, byty. To vše realizací "na klíč"! Naše reprezentativní reference vám rádi zašleme!
Interier Design Krestová.

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Robustní stojan Label-Aire U-Base

23.10.2021  Robustní stojan Label-Aire U-Base

Robustní stojan Label-Aire U-Base je navržen pro zajištění mobility a zároveň větší stability vašeho aplikátoru etiket. Je vyroben z nejkvalitnější ušlechtilé oceli, a díky tomu odolá i těm nejnáročnějším podmínkám ve výrobním prostředí. Stojany jsou navíc vybaveny uzamykatelnými kolečky. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám navrhne řešení dle vaší konkrétní aplikace a specifických požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stojan Label-Aire W-Base

16.10.2021  Stojan Label-Aire W-Base

Robustní W-Base stojan od společnosti Label-Aire zajišťuje vetší flexibilitu a stabilitu aplikátorů etiket. Tento stojan je vyroben z nejkvalitnější ušlechtilé oceli a odolává i těm nejnáročnějším podmínkám nejen v průmyslovém prostředí. Stojan je navíc vybaven uzamykatelnými kolečky. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem přesně dle vašich požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Interiéry

28.9.2021  Interiéry

Jsme firmou s 25 letou tradicí v oboru návrhů a realizací interiérů. Navrhneme vaše interiéry, kanceláře, prodejny, restaurace, vybavení rodinných domů, interiéry vám vybavíme námi vyráběným nábytkem a ostatními doplňky, včetně podlahových krytin, maleb, sedacího nábytku, světel, to vše realizací "na klíč"! Naše reprezentativní reference vám rádi zašleme!

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kancelářský nábytek, kuchyně, interiéry

26.9.2021  Kancelářský nábytek, kuchyně, interiéry

Naše společnost má více, jak 25-ti letou tradici v oboru návrhů a realizací kanceláří, prodejen, kuchyní, interiérů.
Navrhneme Vaš interiér, kancelář, prodejnu, restauraci, vybavení rodinného domu. Interiér vybavíme námi vyráběným nábytkem a ostatními doplňky, včetně malby, podlahových krytin, sedacího nábytku, světel, atd... to vše realizací "tzv. na klíč"! Naše reference Vám rádi zašleme!

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pronájem mobiliáře - Praha

25.9.2021  Pronájem mobiliáře - Praha

Zabýváme se pronájmy mobiliáře pro nejrůznější společenské akce, cateringy, výstavy, veletrhy apod. Pronájem se týká např. stolů, židlí s možností potahů, tepelných zářičů, oddělovačů prostoru a dalších prvků. Navštivte náš web a neváhejte nás kontaktovat.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stojany Label-Aire

24.7.2021  Stojany Label-Aire

Naše nabídka zahrnuje také řadu doplňků, jako například stojany Label-Aire. Ty jsou vyrobeny z nejkvalitnější oceli a jsou speciálně navrženy pro dosažení větší stability aplikátorů. Díky svojí vysoké odolnosti se hodí i do těch nejnáročnějších podmínek, které se mohou objevit v průmyslovém prostředí. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem podle vašich konkrétních požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stojan Label-Aire H-Base Low-Boy

11.7.2021  Stojan Label-Aire H-Base Low-Boy

Robustní stojan Label-Aire H-Base Low-Boy zajišťuje větší mobilitu a stabilitu vašeho aplikátoru etiket. Tento stojan se sníženou konstrukcí se vyrábí z nejkvalitnější ušlechtilé oceli, a je tak odolný i do těch nejnáročnějších podmínek ve výrobním prostředí. Navíc je vybaven uzamykatelnými kolečky. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám navrhne řešení podle vašich konkrétních požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Robustní stojan Label-Aire H-Base

5.7.2021  Robustní stojan Label-Aire H-Base

Robustní stojan H-Base od společnosti Label-Aire slouží pro zajištění vetší flexibility a stability aplikátoru etiket. Je vyroben z nejkvalitnější ušlechtilé oceli, a odolá tak i těm nejnáročnějším podmínkám v průmyslovém prostředí. Stojan je rovněž vybaven uzamykatelnými kolečky. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem přesně podle vašich požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Robustní stojan Label-Aire 2700 T-Base

27.6.2021  Robustní stojan Label-Aire 2700 T-Base

Robustní stojan Label-Aire 2700 T-Base zajišťuje mobilitu a zároveň větší stabilitu vašeho aplikátoru etiket. Stojan je vyroben z nejkvalitnější ušlechtilé oceli, a je tak odolný vůči těm nejnáročnějším podmínkám ve výrobním prostředí. Zároveň má uzamykatelná kolečka. Pro více informací kontaktujte náš tým zkušených odborníků, poradíme vám s výběrem přesně podle vašich konkrétních požadavků. Pro kompletní portfolio navštivte naše webové stránky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...