Nábytek a podlahové krytiny - Nabídky

Vestavěné skříně pro moderní domácnost

19.9.2018  Vestavěné skříně pro moderní domácnost

Realizujeme vestavěné skříně pro moderní domácnost na míru potřebám a požadavkům našich klientů. Kontaktujte nás, přijedeme, vyměříme, zaznamenáme Vaše požadavky a vyrobíme pro Vás vestavěnou skříň, která z Vašich prostor udělá moderní, prostorově ekonomickou a originální domácnost. Na kontě již máme desítky takových skříní a každá dělá čest našemu jménu. Buďte i Vy jedním z mnoha našich spokojených zákazníků. Těšíme se na Vás!

Firma: VAMARK
Stát: cz Česká republika Více...
Koberce na schody

19.9.2018  Koberce na schody

Zabýváme se prodejem kvalitních koberců na schody - kusové nášlapy na schody nebo metrážové koberce. Vybírat můžete z mnoha barev a vzorů. Nabízíme měkké jednobarevné koberce na schody nebo v provedení s proužky a abstraktními vzory. Veškeré koberce na schody jsou vyráběny moderní technologií, která zajišťuje kvalitní zhotovení kobercového materiálu a jeho dlouhou životnost. Navštivte náš e-shop a prohlédněte si celý sortiment!

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Metrážové koberce

18.9.2018  Metrážové koberce

Vyrábíme a prodáváme metrážové koberce přímo dle Vašich požadavků. Zajišťujeme výrobu a prodej metrážových koberců různých barev a vzorů. Metrážové koberce jsou vyráběny prostřednictvím moderní technologie, která zabezpečuje dlouhou životnost a pevnost koberců. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si naši výrobu koberců.

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Screenové rolety

18.9.2018  Screenové rolety

Screenové rolety jsou moderní a učinné venkovní stínění. Elegantní horní schránka a vedení v tzv. zipu zajistí komfort a příjemnou atmosféru. Díky použité speciální látce dokáží zadržet a odrazit tepelné záření. Látka odrazí tepelné sluneční záření a zajistí v interiéru příjemný stín a to vše bez ztráty výhledu ven. Klasické nebo moderní látky dodají Vaší místnosti barevný nádech a příjemnou atmosféru. Na výběr je mnoho typů lakování a barevností látek.

Firma: ML - ŽALUZIE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přechodové lišty PRINZ

18.9.2018  Přechodové lišty PRINZ

Z naší nabídky upozorňujeme na:
* prahové a přechodové lišty PRINZ (90cm a 270cm) - pro bezbariérové vstupy a přechody!
Pro různé typy podlah - plovoucí, PVC, korek či koberec.

Speciální přechodové systémy v atraktivním barevném provedení:
* PS 400 - šroubovací systém
* Profi-Tec Master - klipový systém
* D.O.S. - hmoždinkový systém
PRINZ profily jsou vyrobeny z Duralu, který je odolný proti oděru a opotřebení, což zaručuje dlouhou životnost.

Více info a aktuální ceny na našich www.

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Skleněné sprchové kouty

17.9.2018  Skleněné sprchové kouty

Vyrábíme skleněné sprchové kouty v jednoduchém čistém a elegantním designu. Skleněné sprchové kouty zhotovujeme kompletně na zakázku dle Vašich přání a možností interiéru. Skleněné sprchové kouty doplňujeme o komponenty renomovaných výrobců GEZE, WSS, DORMA a MINUSCO.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: SAŠ GLASS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Venkovní rohožky

17.9.2018  Venkovní rohožky

Specializujeme se na prodej venkovních rohožek a předložek. Nabízíme neutrální, pestrobarevné a vzorované venkovní rohožky ve velmi kvalitním zpracování, které odolají různým klimatickým změnám. Venkovní rohožky jsou vybavené protiskluzovou spodní částí pro bezpečný vstup do domu. Navštivte náš internetový obchod a vybírejte z mnoha provedení venkovních rohožek a předložek.

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Římské rolety

17.9.2018  Římské rolety

Římské rolety působí velmi elegantně. Jednoduše vyřeší zastínění či zatemnění Vašeho okna nebo požadovaného prostoru. Při vytažení je roleta efektně naskládaná a plní tak i funkci po stránce estetické. Římské rolety se nejčastěji montují do stěny na výklenek okna, tak abychom zachovali překrytí po stranách a při vytažení byl sklad látky nad výklenkem okna. V nabídce je mnoho barev a provedení.
Římské rolety se ovládají pohodlně řetízkem nebo za příplatek el. motorem.

Firma: ML - ŽALUZIE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rohože – řešení vstupní čistící zóny

16.9.2018  Rohože – řešení vstupní čistící zóny

Zajistíme Vaší firmě komplexní řešení čistících zón. V naší nabídce najdete rohože pro odstranění té nejhrubší nečistoty, rohože, které zamezí vniknutí vlhkosti, a jemné špíny na podrážkách příchozích či kolech kočárků. A to rozhodně není vše! Rohože naší nabídky mají nejen vysoce funkční úkol, ale v případě umístění loga na rohož se stávají účinným reklamním prvkem. Kontaktujte nás pro více informací, velice rádi Vám poradíme.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rohožky s motivy

16.9.2018  Rohožky s motivy

Nabízíme prodej pevných rohožek s motivem. V našem sortimentu naleznete rohožky s motivem zvířátek, rohožky s nápisy a pestrobarevné a vzorované rohožky. Rohožky s motivy dodáváme v klasické velikosti 40x60 cm, ale je možné dodat i rohožky jiných rozměrů. Rohožky se hodí jak pro venkovní tak vnitřní využití. Navštivte náš e-shop a vybírejte z kvalitních rohožek s motivem.

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Prací rohože s logem firmy

15.9.2018  Prací rohože s logem firmy

Prací rohože s logem firmy jako vstupní uvítací reklama, jsou účinným prvkem marketingu snad všech větších společností. Prací rohože s logem firmy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, jsou protiskluzové a lze je bez problému prát. Rohože jsou tvarově a barevně stálé a jsou ideálním vstupním detailem bank, restaurací, obchodních zón atd. Kontaktujte nás pro více informací. Těšíme se na Vaše dotazy.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nadčasový nábytek z nerezu, kovu i dřeva

15.9.2018  Nadčasový nábytek z nerezu, kovu i dřeva

Zhotovíme moderní nábytek z nerezu, kovu nebo dřeva nadčasových kvalit, do interiérů i exteriérů, pro užití v domácnostech i komerčních provozech. Stylová elegance v podobě ušlechtilé oceli, nadčasového designu a maximální funkčnosti nábytku z nerezu, kovu nebo dřeva. Účelně využijete v domácnosti, na chatě, ale třeba i v profesionální kuchyni.

Firma: Zámečnictví TOČIMON s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kobercové schodnice

15.9.2018  Kobercové schodnice

Realizujeme výrobu a prodej kobercových schodnic pro zajištění bezpečných schodů. Kobercové schodnice dodáváme v různých barvách i vzorech. Na výběr jsou neutrální barvy, anebo zářivě červené , fialové apod. Kobercové schodnice se velmi jednoduše připevní ke schodu a zajistí bezpečné a komfortní vystupování a scházení ze schodů. Na stránkách našeho internetového obchodu naleznete celou nabídku kvalitních kobercových schodnic.

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Levné koberce – výprodej

15.9.2018  Levné koberce – výprodej

Levné koberce – výprodej. Dodáváme svým zákazníkům levné koberce. Kvalitní koberce ve výprodeji můžete vybírat buď klasické metrážové, kusové, běhouny nebo dětské hrací koberce. Vždy dle aktuální nabídky. I mezi levnými koberci se dá najít kvalitní materiál, originální design i praktický doplněk interiéru. Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi poradíme s výběrem a pomůžeme s pokládkou.

Firma: HOLTEX a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
BORNEO sestava z umělého ratanu

14.9.2018  BORNEO sestava z umělého ratanu

Stůl, pohovka a dvě křesla z umělého ratanu v barvě hnědé nebo dřevěného uhlí, top stolu z průhledného skla (tloušťka 5 mm).
Rozměry: stůl 91 x 51 cm x 38 cm, pohovka 72 x 123 x 81 cm, křeslo 69,5 x 72 x 78 cm. Sortiment možno kombinovat nebo zakoupit samostatně.
Cena - 15549,- Kč.

Firma: LIFASTAV, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...