Zámečnictví a kovové výrobky - Nabídky

Nabídka produktů firmy Hettich

2.5.2019  Nabídka produktů firmy Hettich

Jsme odborníky v oboru nábytkového kování a truhlářských potřeb a naše nabídka se zaměřuje výhradně na zboží kvalitních a prověřených značek, například produkty firmy Hettich. Značka Hettich je v oboru výrobců nábytku známá pro svou šíři nabízených produktů, například dodávají závěsy pro dřevěné i skleněné dveře, výsuvy pro kuchyňský i kancelářský nábytek, kování pro skládané a posuvné dveře, spojovací kování, závěsné kování a mnoho dalšího. Kontaktujte nás pro detailnější informace.

Firma: VAMARK
Stát: cz Česká republika Více...
Kuželová soukolí

30.4.2019  Kuželová soukolí

Dodáváme v zastoupení firmy Getriebe Schäfer GmbH ozubená kuželová soukolí. Střední norm. modul do 16. Max. průměr hlavové kružnice do 580 mm. Max. délka hřídele do 600 mm.

Firma: STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba beztlakových nádrží, cyklonů

27.9.2018  Výroba beztlakových nádrží, cyklonů

Nabízíme výrobu různých výrobků z plechu - nádrže, cyklony, vzduchovody, odlučovače, hradítka, kladky, spádové potrubí, stahovací pásy, varná kolena, těsnící ústrojí, spojovací prvky, vizitery, šnekové vpády a výpady...

Firma: STROJÍRNA TÁBOR s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nerezová hydraulická šroubení a potrubí

3.9.2018  Nerezová hydraulická šroubení a potrubí

Nerezové součásti potrubí, vysokotlakých a hydraulických zařízení: nerezové kulové kohouty závitové a přivařovací, nerezové ventily, zpětné ventily, trojdílná a nerezová hydraulická šroubení, vysokotlaká šroubení, nerezové závitové fitinky, přivařovací fitinky, hadice celokovové a PTFE, nerezové šroubení se dvěma svěracími prstenci, šroubení mlékárenská, Clamp, rychlospojky, nerezové manometry, nerezové teploměry, tlakové převodníky pro potravinářství, chemii, farmacii a těžký průmysl.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zámečnictví a kovářství - Litoměřice

16.7.2018  Zámečnictví a kovářství - Litoměřice

Hledáte schopné řemeslníky z Litoměřic a okolí? V zámečnictví Ladislava Oupice najdete odborníky na zámečnické a kovářské práce. Již 26 let vyrábíme pro své zákazníky brány, oplocení, sekvenční garážová vrata, nerezové zábradlí apod. Poskytneme vám také doplňkové služby od poradenství přes dopravu a montáž až po servis.

Pokud chcete využít některou z našich služeb, neváhejte se na nás obrátit. Prohlédněte si naše webové stránky nebo nás rovnou kontaktujte s poptávkou.

Firma: Ladislav Oupic
Stát: cz Česká republika Více...