Výroba nástrojů a forem - Nabídky

Výroba HSS, TK, PKD a CBN nástrojů

2.6.2019  Výroba HSS, TK, PKD a CBN nástrojů

V naší společnosti se zaměřujeme na výrobu standardních i specializovaných produktů a nástrojů pro strojírenská odvětví. Důležitou součástí naší výroby a nabízeného sortimentu jsou HSS nástroje, TK materiály a nářadí nebo PKD a CNB nástroje. Zabýváme se i ostřením, renovacemi a ošetřením těchto výrobků.

Firma: NAVEL, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vybavení dílen pro stroj. a prům. výrobu

2.6.2019  Vybavení dílen pro stroj. a prům. výrobu

Významnou náplň naší činnosti tvoří dodávání vysoce kvalitní nástrojů, měřidel, brusiva anebo například speciálních upínacích prvků a dalších výrobků a materiálů. Pokud potřebujete spolehlivého dodavatele vybavení dílen pro strojírenskou nebo průmyslovou výrobu, obraťte se na nás.

Firma: NAVEL, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zakázková výroba na EDM zařízení

2.6.2019  Zakázková výroba na EDM zařízení

Naše firma disponuje špičkovým strojním vybavením, které zahrnuje i EDM nástroje, jako je hloubička nebo drátořez. Díky tomu můžeme zajistit zakázkovou výrobu produktů na těchto zařízeních podle požadovaných parametrů. Nabízíme zkušenosti, spolehlivost a perfektní přesnost.

Firma: NAVEL, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výdejní automaty – individ. řešení

2.6.2019  Výdejní automaty – individ. řešení

Výdejní automaty neboli toolboxy představují velice propracované řešení správy a výdeje nářadí a zařízení. Naše toolboxy jsou univerzální a umožní zařazení více než osmi set druhů nářadí baleného v krabičkách. S námi navíc získáte zcela individuální řešení, které bude dokonale odpovídat potřebám vašeho provozu.

Firma: NAVEL, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...