Hutnictví a strojírenství - Nabídky

Profily ocelové tenkostěnné

9.4.2019  Profily ocelové tenkostěnné

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele kvalitního hutního materiálu, pak jste na správné adrese. V naší nabídce najdete například profily ocelové tenkostěnné svařované uzavřené, ale také profily ocelové uzavřené tažené tenkostěnné nebo profily ocelové otevřené tenkostěnné. Pro více informací navštivte naše webové stránky, případně nás kontaktujte. Naši odborníci vám velice rádi pomohou s výběrem. Jsme tady pro vás!

Firma: CZ FERRO-STEEL, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ocelové nástavby

9.4.2019  Ocelové nástavby

Specializujeme se na projektování a výrobu ocelových konstrukcí, nosných konstrukcí, ocelových nástaveb a vestaveb. Ocelové nástavby a vestavby realizujeme zcela dle požadavků zákazníka. Samozřejmostí je vypracování veškeré projektové dokumentace. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: INGMAR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Šroub podávání A12, A20

8.4.2019  Šroub podávání A12, A20

Šroub podávání p. 321/1349 F4 pro soustružnické automaty A12, A20. Prodáváme náhradní díly pro soustružnické automaty vačkové - výrobce Kovosvit.

Velkoobchod hutního materiálu

8.4.2019  Velkoobchod hutního materiálu

Věnujeme se velkoobchodnímu i maloobchodnímu prodeji hutního materiálu v precizní kvalitě zpracování. Dodáváme profily, nosiče, ocelové tyče, plechy, jakly, betonářskou ocel, dráty či speciální profily.

Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky.

Firma: MADRA, s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Nerezové kulové kohouty s pohony

8.4.2019  Nerezové kulové kohouty s pohony

Nerezové kulové uzávěry se servopohonem nabízejí čisté a finančně výhodné řešení především pro automatizaci (elektricky či pneumaticky ovládanou) díky přímému nástavbě na přírubu DIN/ISO 5211.
Nerezové kulové uzávěry od Schwer Fittings jsou k dispozici s různými možnostmi připojení, jako je vnitřní závit podle DIN/ISO 228 nebo oboustranné svarové ukončení podle DIN 3239...

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lisovací a letovací fitinky

8.4.2019  Lisovací a letovací fitinky

Typová řada AQUAPRESS firmy Schwer Fittings
obsahuje širokou paletu lisovacích, přivařovacích
a letovacích fitinek a trubek z nerezavějících ocelí
a dále montážní nástroje a přístroje (pily, ohýbačky,
odstraňovače otřepů). Tento systém lze použít v
oblastech rozvodů vody v domácnostech, v
průmyslu, stavbě lodí. Jsou jako doma v potrubních
rozvodech pitné vody, sanitačních systémech, topenářské
a klimatizační technice, hasících zařízeních nebo tlakové
vzduchotechnice - široké použití.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nerezové trubky bezešvé přesné

8.4.2019  Nerezové trubky bezešvé přesné

Nabízíme nerezové bezešvé přesné instrumentální trubky podle norem: EN 10305-1(DIN 2391), ASTM 632, ASTM A213/269 - materiál AISI 316L/1.4435 s tol. vnějšího průměru +/- 0,08 mm. Tyto trubky jsou doporučovány pro šroubení se dvěma svěracími prstenci. (Schwer - šroubení U2-lok)
- nerezové bezešvé přesné trubky pro hydraulické účely podle DIN 2462, toleranční třída D4/T3 (EN ISO 1127). Tyto trubky jsou doporučovány pro šroubení se zářezným prstencem podle EN ISO 8434-1 (DIN 2353).

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nástrčková šroubení pro plastové hadičky

8.4.2019  Nástrčková šroubení pro plastové hadičky

Nástrčková šroubení z nerezi vhodné pro plastové hadičky.
U Push-In se hadice zastrčí až na doraz a speciální fixační kroužek zajišťuje spolehlivé uchycení a utěsnění i bez dalších pomocných prostředků.
Na rozdíl od spojení Push-In, u něhož se hadice zasouvá, se u nasazovacího spojení Push-On hadice nasazuje na speciálně vyvinuté a vytvarované hrdlo, které spolu se základním tělesem tvoří jednotku, a upíná se převlečnou maticí.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej kabelových ok a spojek

8.4.2019  Prodej kabelových ok a spojek

Prodáváme lisovací kabelová oka a spojky pro ukončování a spojování hliníkových a měděných kabelů až do maximálního průřezu 800 mm2. Prodáváme a půjčujeme vhodné lisovací nářadí. Požadovaný materiál a nářadí dodáme v krátkém termínu na stanovené místo.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Stát: cz Česká republika Více...
Nabídka nábytkového kování

7.4.2019  Nabídka nábytkového kování

Zabýváme se prodejem nábytkového kování. Naše nabídka nábytkového kování se odvíjí od požadavků našich klientů, a proto se snažíme, aby byla co nejucelenější, aby nabízené prvky byly kvalitní, a aby cenová relace odpovídala Vašemu očekávaní. Z tohoto důvodu jsme také zvolili partnery, kteří nám produkty dodávají, z řad odborníky a zákazníky prověřených firem, např. Hettich, Salu, Kooplast, Berner, Grena, Klingspor a další. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Firma: VAMARK
Stát: cz Česká republika Více...
Plochá nerezová ocel – tyče

7.4.2019  Plochá nerezová ocel – tyče

V nabídce hutního materiálu nesmí chybět ani plochá nerezová ocel. V našem případě nabízíme plochou nerezovou ocel válcovanou ve formě tyče, a v nejrůznějších rozměrech dle Vašich potřeb. V případě, že ve výčtu rozměrů nenajdete ten Vámi preferovaný, kontaktujte nás, uděláme vše, co bude v našich silách, abyste od nás odcházeli spokojení. Na našich zákaznících nám záleží!

Firma: MIKRA METAL s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Broušení závitů

7.4.2019  Broušení závitů

Nabízíme volnou kapacitu na broušení závitů a tvarů na kulato, max. průměr 100 mm (broušení šneků, kalibrů, závitových fréz, atd.).

Trubky ocelové svařované

6.4.2019  Trubky ocelové svařované

V naší nabídce najdete kvalitní hutní materiál, například trubky ocelové podélně svařované hladké, trubky ocelové svařované za studena kalibrované, trubky ocelové podélně svařované závitové nebo také trubky ocelové svařované přesné se zvýšenou přesností tažené. Dodávkami hutního materiálu se věnujeme již dlouhou dobu, naši spokojení klienti mohou potvrdit, že dodávané zboží je vždy v té nejlepší kvalitě a naše doplňkové služby jsou velice výhodné. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Firma: CZ FERRO-STEEL, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zámečnická výroba Vysočina

6.4.2019  Zámečnická výroba Vysočina

Naše firma ADH-KOVO s.r.o. zajišťuje kvalitní zakázkovou zámečnickou výrobu. Potřebujete kovové schodiště, zábradlí, regály, mříže do oken, atypický plot, bránu nebo branku? Jsme tady pro vás.
Cenovou kalkulaci pro vás uděláme zdarma, rádi vám také poradíme. Samozřejmostí je povrchová úprava výrobku, doprava, odborná montáž a záruční i pozáruční servis.
Kontaktujte nás!

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtyřhranná nerezová ocel – tyče

6.4.2019  Čtyřhranná nerezová ocel – tyče

Zajistíme pro Vaše potřeby tyče ve tvaru čtyřhranné nerezové oceli. V nabídce máme čtyřhrannou nerezovou ocel taženou, v nejrůznějších rozměrech, dále pak čtyřhrannou nerezovou ocel válcovanou, rovněž v různých rozměrech dle potřeb použití. Vždy ve velmi vysoké kvalitě a dle platných norem. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte, naši odborníci se Vám budou velice rádi věnovat.

Firma: MIKRA METAL s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...