Hutnictví a strojírenství - Nabídky

Ocelové konstrukce hal

19.7.2018  Ocelové konstrukce hal

Zhotovujeme ocelové konstrukce hal složené ze svařovaných konstrukcí. Dodáváme ocelové konstrukce pro obchodní účely, továrny, autosalony, skladovací prostory a výrobní haly. ocelové konstrukce hal jsou opatřeny základním antikorozním nátěrem či protikorozní povrchovou úpravou žárovým zinkováním. Pro více informací a reference klientů navštivte naše webové stránky.

Firma: INGMAR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profily ocelové tenkostěnné

19.7.2018  Profily ocelové tenkostěnné

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele kvalitního hutního materiálu, pak jste na správné adrese. V naší nabídce najdete například profily ocelové tenkostěnné svařované uzavřené, ale také profily ocelové uzavřené tažené tenkostěnné nebo profily ocelové otevřené tenkostěnné. Pro více informací navštivte naše webové stránky, případně nás kontaktujte. Naši odborníci vám velice rádi pomohou s výběrem. Jsme tady pro vás!

Firma: CZ FERRO-STEEL, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pamětní ražba

19.7.2018  Pamětní ražba

Zabýváme se pamětní ražbou. Vytvoříme pro vás unikátní pamětní medaile či mince v několika materiálových provedeních, které budou navždy majitelům připomínat událost, již právě pamětní ražbou učiníte nezapomenutelnou. Na realizaci pamětní ražby spolupracujeme s firmou CMQC. V případě jakýchkoliv nejasností nás, prosím, kontaktujte, naši odborníci se vám budou velice rádi věnovat a zodpoví všechny vaše dotazy.

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Brány a vrata z oceli

19.7.2018  Brány a vrata z oceli

Kovovýroba a ocelové konstrukce jsou naší každodenní činností, v níž jsme na trhu prorazili k prvním příčkám spolehlivosti a profesionality. Ocelové brány a vrata jsou pouze zlomkem z celé naší nabídky služeb. Specializujeme se na výrobu klasických i atypických vrat a bran v mnoha provedeních. Naším cílem je poskytnout zákazníkovi odborné poradenství, případně vizualizaci, následně výrobu a samotnou montáž ocelového prvku. Kontaktujte nás, čekáme na vaše dotazy.

Firma: 1OK ocelové konstrukce s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezpečná přeprava a uskladnění

19.7.2018  Bezpečná přeprava a uskladnění

Jsme odborníky na bezpečnou přepravu a uskladnění. V naší nabídce najdete vše, co budete potřebovat, aby Vaše produkty byly doručeny bez problému na místo určení. Stejně tak v případě, že potřebujete zboží uskladnit, Vám velice rádi nabídneme vhodnou variantu právě pro Vaše potřeby. Kontaktujte nás, předneste nám Vaše požadavky, potřeby a představy a my najdeme to nejvhodnější řešení. Jsme tady, aby Vy jste se nemuseli trápit nad bezpečnou přepravou a uskladněním.

Firma: Martin Vodrážka
Stát: cz Česká republika Více...
Ocelové nástavby

19.7.2018  Ocelové nástavby

Specializujeme se na projektování a výrobu ocelových konstrukcí, nosných konstrukcí, ocelových nástaveb a vestaveb. Ocelové nástavby a vestavby realizujeme zcela dle požadavků zákazníka. Samozřejmostí je vypracování veškeré projektové dokumentace. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: INGMAR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezpečnostní zábrany

19.7.2018  Bezpečnostní zábrany

Vyrábíme bezpečnostní zábrany pro manipulační techniku. Zábrany vyrobíme na míru podle Vašich potřeb, a to standardně do 15 pracovních dnů. Vyrábíme celokovové i z plastů. Montáž zábran probíhá v místě určeném zákazníkem, případně díly zasíláme. Bezpečnostní zábrany dodáváme pro vozíky všech značek, typů a stáří. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Závitořezné nástroje

19.7.2018  Závitořezné nástroje

Prodáváme závitořezné nástroje a provozujeme jejich velkoobchod. V rámci závitořezných nástrojů dodáváme závitníky - strojní, tvářecí, maticové, ruční sadové, trapézové; závitové kruhové čelisti; soupravy závitořezných nástrojů, bitů a strojních závitníků; vratidla - ruční stavitelná, s ráčnou, pro závitové kruhové čelisti a nástavce na závitníky. Dále dodáváme závitořezné hlavy, válcovací hlavy a závitové čelisti. V oblasti závitořezných strojů nabízíme odborné poradenství. Navštivte náš web!

Firma: M & V, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba bezpečného kovového schodiště

18.7.2018  Výroba bezpečného kovového schodiště

Nabízíme výrobu a montáž bezpečného a stabilního schodiště z oceli. Ocelová schodiště z naší výroby jsou naprosto bezpečná, pevná, stabilní. Jako odborníci v oboru samozřejmě myslíme také na doplňkový program výroby schodišť, jako jsou zábradlí, nášlapy, madla a další nezbytné prvky. Pro detailnější informace nás prosím kontaktujte, velice rádi vám poradíme typ schodiště, který bude vašemu prostoru a využití plně vyhovovat. Jsme tady pro vás!

Firma: 1OK ocelové konstrukce s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Velkoobchod hutního materiálu

18.7.2018  Velkoobchod hutního materiálu

Věnujeme se velkoobchodnímu i maloobchodnímu prodeji hutního materiálu v precizní kvalitě zpracování. Dodáváme profily, nosiče, ocelové tyče, plechy, jakly, betonářskou ocel, dráty či speciální profily.

Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky.

Firma: MADRA, s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Kabiny na vysokozdvižné vozíky

18.7.2018  Kabiny na vysokozdvižné vozíky

Kabiny na vysokozdvižné vozíky. Vyrábíme kabiny na VZV a zabýváme se jejich vývojem a neustálým zlepšováním. Podle požadavků zákazníka a potřeb provozu dodáváme buď celokovové kabiny, kabiny z PVC nebo bezpečnostní zábrany pro vozíky, manipulační techniku a zemědělské stroje. Vyrábíme kabiny pro stroje většiny výrobců, a to i na starší a atypické VZV. Kabiny vybavíme příslušenstvím. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis kabin vozíků a manipulační techniky. Disponujeme skladem náhradních dílů.

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kovovýroba Uherské Hradiště

18.7.2018  Kovovýroba Uherské Hradiště

Kovovýroba Uherské Hradiště. Zabýváme se výrobou kabin pro manipulační techniku a součástí naší činnosti je tak přirozeně také kovovýroba a přidružené zámečnické práce. Proto nabízíme našim zákazníkům, zejména z Uherského Hradiště a okolí, výrobu z kovu, svařování a dělení kovů, ale i výrobu kovových součástí pro vysokozdvižné vozíky, zdvihací techniku či stavební stroje. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Hutní zpracování neželezných kovů

18.7.2018  Hutní zpracování neželezných kovů

Hutní zpracování neželezných kovů. Zabýváme se výrobou a hutním zpracováním neželezných kovů a jejich slitin. Hutní zpracování také drahých kovů. Nabízíme dlouholeté zkušenosti se zpracováním kovů a jejich slitin. Provádíme rafinaci, tavení, lití a veškeré hutní zpracování neželezných kovů.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dodávky forem a nástrojů

17.7.2018  Dodávky forem a nástrojů

Jsme odborníci v oboru lisovny plastů a lisovny gumy. Naším cílem je kvalitní produkt a samozřejmě spokojený zákazník. Jednou z dílčích činností celého výrobního procesu je zajištění kvalitních forem a nástrojů. Nevlastníme sice nástrojárnu, ale dlouhodobě spolupracujeme se spolehlivými dodavateli, takže si můžete být naprosto jisti, že zhotovené formy a nástroje pro výrobu budou maximální kvality. Pro další informace nás prosím kontaktujte, velice rádi se s vámi domluvíme na dalším postupu.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Interiérové doplňky z kovu

17.7.2018  Interiérové doplňky z kovu

Jsme profesionálové v oboru kovovýroby a zámečnictví. Jsme si plně vědomi nejen praktické stránky kovu, ale také jeho nestandardní krásy. Potenciál kovu spočívá v eleganci a originalitě, tady ve vlastnostech, které od interiérových doplňků očekáváte. V případě zájmu o nestárnoucí interiérové doplňky z kovu nás, prosím, kontaktujte, velice rádi vám ukážeme možnosti, jaké tento materiál skýtá.

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...