Hutnictví a strojírenství - Nabídky

Samozavírače GEZE

20.10.2017  Samozavírače GEZE

Dodáváme samozavírače GEZE, vhodné k montáži na protipožární dveře. Typy TS 2000 s ramínkem, TS 3000 s kluznou lištou, TS 4000 s ramínkem, TS 5000 s kluznou lištou.
Pozor akční cena na GEZE TS 2000V s ramínkem: 1.000,- Kč/ks bez DPH.

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kování pro nesené a křídlové brány

20.10.2017  Kování pro nesené a křídlové brány

Zabýváme se dodávkou kování pro nesené a křídlové brány od renomovaného výrobce CAIS. K dispozici máme několik provedení kování pro brány do 4,5 metrů, 8 metrů a 13,5 metrů.

Nabízíme také panty v různých velikostech.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: PORTAFLEX s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nouzové otevření dveří Ostrava

20.10.2017  Nouzové otevření dveří Ostrava

Mezi naše zámečnické služby patří i nouzové otevření dveří, a to u bytů i vozidel. Naši zámečníci jsou profesionálové, jež otevřou jakýkoliv zámek bez zbytečného poškození zámku dveří či jiných součástí jako například zárubní, kování apod.

Naše služba nouzové otevření dveří je Vám k dispozici 24 hodin denně. Snažíme se Vám okamžitě pomoci. Proto je náš dojezdový čas od 15 do 60 minut.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Petr Lorenc
Stát: cz Česká republika Více...
Krabička na klíč

20.10.2017  Krabička na klíč

Dodáváme ocelové krabičky na klíč s bezpečnostním sklíčkem jako součást požární ochrany. Ocelové krabičky na klíč lze jednoduše umístit na zeď dle předpisů o požární ochraně.

Rozměry:
Výška - 75mm
Hloubka - 20 mm
Šířka - 75 mm
Hmotnost - 135 g

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Hliníkové plechy a svitky

20.10.2017  Hliníkové plechy a svitky

Zhotovujeme a dodáváme hliníkové plechy a svitky v precizní kvalitě.

V sortimentu naleznete nejrůznější varianty hliníkových plechů a svitků.

Jakost: 1050A/H24; 1050A/H111; 5754/H111; 5754/H111; 5754/H12/H22; 5083/H111

Norma: EN 573-3; EN 485-1; EN 485-2; EN 485-3; EN 485-4


Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: MIKRA METAL s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba investičních produktů

20.10.2017  Výroba investičních produktů

Výroba a prodej investičních produktů. Věnujeme se výrobě investičních produktů z drahých ryzích kovů. Prodáváme investiční produkty. Přepracováváme dodaný materiál s obsahem drahých kovů a po jejich vytěžení vyrobíme investiční předmět podle přání zákazníka. Nabízíme také uchovávání investičních produktů.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Obrábění kovů a plastů Olomouc

20.10.2017  Obrábění kovů a plastů Olomouc

Obrábění kovů a plastů realizujeme na základě projektové dokumentace, ale i dle vzorkového výrobku. Vyhovíme veškerým požadavkům v oboru obrábění kovů a plastů. Disponujeme kvalitními technologiemi a vysokou odborností našich pracovníků.

Jsme přesní, jsme rychlí, jsme pružní a ve svém oboru jsme prověřenými profesionály.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: KOVO SKŘIPEC, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dodávka ocelových trubek

20.10.2017  Dodávka ocelových trubek

Zabýváme se dodávkou ocelových trubek dle norem DIN a ANSI. V našem sortimentu naleznete ocelové trubky závitové běžné a zesílené, bezešvé tvářené za tepla, svařované se šroubovicovým svárem, žebrové, bezešvé přesné či svařované přesné.

Ocelové trubky dodáváme v jakostních třídách 11, 12, 15, 17 dle ČSN.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: MADRA, s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Zavětrovací prvky pro dřevěné konstrukce

19.10.2017  Zavětrovací prvky pro dřevěné konstrukce

Zavětrovací prvky pro dřevěné konstrukce naší nabídky, obsahují zejména zavětrovací pásy z ocelového plechu dodávané ve svitcích, a to různé šířky, tloušťky a nosnosti. Zavětrovací pásy pro dřevěné konstrukce jsou určeny zejména pro prostorové upevnění střešních konstrukcí. Délku jednotlivých svitků je možné uzpůsobit individuálnímu požadavku zákazníka. Kontaktujte nás pro konkrétní informace, jsme Vám k dispozici.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přírubové trubky a příslušenství

19.10.2017  Přírubové trubky a příslušenství

Do nabízeného sortimentu naší firmy patří přírubové trubky a jejich příslušenství. Tento typ trubek má dvojité lemy a točivé příruby. Dále vyrábíme přírubové trubky s navařenými kroužky a točivými přírubami. Dodáváme ve stanovených délkách, které lze dle požadavků zákazníka upravit. Obraťte se na naši firmu také se specifickými požadavky, nic pro nás není problémem. Popis příslušenství a doplňující informace naleznete na webu nebo nás kontaktujte.

Firma: GENERAL TRADING GATE CZ, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mikrometrická měřidla

19.10.2017  Mikrometrická měřidla

Dodáváme mikrometrická měřidla pro použití ve strojírenské výrobě. Nabízíme mikrometrická měřidla v různém provedení: třmenové mikrometry, dutinové mikrometry, mikrometrické hloubkoměry, stojánkové mikrometry či mikrometrické hlavice. Mikrometrická měřidla se používají všude tam, kde se vyrábí v řádech několika setin milimetru. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Soustružnické nože

19.10.2017  Soustružnické nože

Specializujeme se na výrobu a prodej soustružnických nožů pro obrábění kovových materiálů. Soustružnické nože dodáváme v různém provedení: soustružnické nože pro vnitřní a vnější, pravé a levé použití, soustružnické nože s SD destičkami, soustružnické nože z HSS apod. Zajistíme i polotovary soustružnických nožů. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nástroje na obrábění otvorů

19.10.2017  Nástroje na obrábění otvorů

Nabízíme nástroje na obrábění otvorů. V našem e-shopu najdete širokou nabídku kvalitních nástrojů na obrábění otvorů světoznámých výrobců. Od roku 2010 se věnujeme rovněž výrobní činnosti v oblasti nástrojů na obrábění otvorů: vrtáky, výhrubníky, výstružníky, záhlubníky, vytahovače zalomených šroubů.
Vyrábíme taktéž speciální nástroje na obrábění otvorů dle výkresové dokumentace, nabízíme poradenství při výběru vhodného typu nástroje na otvory.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Střešní systémy pro ukotvení technologií

19.10.2017  Střešní systémy pro ukotvení technologií

Často jsme se při své práci setkali s problémem, že nebyly vyrobeny ocelové konstrukce pro naše technologie. Proto nabízíme střešní systémy. Kvalitní podpůrný systém pro ukotvení klimatizačních jednotek, potrubních systémů a jiných technologií.

Firma: JELÍNEK CONSTRUCT s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Hala trojlodní, o rozměrech š. 15+15+15m

19.10.2017  Hala trojlodní, o rozměrech š. 15+15+15m

Hala trojlodní, o rozměrech š. 15+15+15m, d. 45m, s.v. 6m, tedy celkem 2 025 m2 halou zastavěné plochy. Hala je od známého výrobce HARD Jeseník, typ A, již demontovaná a uložená v areálu jejího majitele. Opláštění haly je nezateplené. Cena haly již rozebrané a uložené: 1 800 000,- Kč + DPH. Zájemci o ni halu rádi předvedeme, v případě koupi jsme připraveni mu pomoci se všemi dalšími kroky, které povedou k jejímu převezení, doplnění a i postavení na jeho pozemku. Více info telefonicky.

Firma: HALY-SKLADY.cz
Stát: cz Česká republika Více...