Hutnictví a strojírenství - Nabídky

Potrubní díly včetně příslušenství

17.12.2017  Potrubní díly včetně příslušenství

Zaměřujeme se na dodávky potrubních dílů, včetně příslušenství. V naší nabídce najdete potrubí bezešvé, potrubí svařované černé, potrubí svařované pozink, potrubí izolované, potrubí plastové, přírubové trubky, a to vše včetně příslušenství. Pro detailní informace nás prosím kontaktujte, velice rádi se Vám budeme věnovat. Jsme solidním partnerem pro dlouhodobou spolupráci.

Firma: GENERAL TRADING GATE CZ, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rafinace drahých kovů

17.12.2017  Rafinace drahých kovů

Rafinace drahých kovů. Provádíme rafinaci drahých kovů. Nabízíme rafinaci kovů z dodaného materiálu, ať už jde o kovový odpad nebo části různých zařízení s obsahem drahých kovů a podobně. Provádíme přepracování materiálů s obsahem drahých kovů. Pro rafinaci odebíráme i atypické materiály, a to i v malém množství. Zaručujeme vysokou výtěžnost čistého kovu. Po provedení rafinace od Vás drahé kovy buď odkoupíme, nebo je také možné zřídit si u nás drahokovový nárokový účet.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Potrubí izolované

17.12.2017  Potrubí izolované

Zajistíme pro naše zákazníky dodávku izolovaného potrubí, které je určeno především pro rozvody plynů a kapalin. Dodáváme vnější izolace potrubí od DN 15 do DN 1200 a vnitřní povrchovou úpravu LAYTEC ® ve spolupráci s dlouhodobě kooperující firmou IZOSTAL S. A. Širokou skladovou zásobu tohoto typu potrubí si můžete ověřit na našich stránkách. Specifické rozměry izolovaného potrubí realizujeme na přání.

Firma: GENERAL TRADING GATE CZ, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zakázkové zpracování kovů Opava

17.12.2017  Zakázkové zpracování kovů Opava

Zabýváme se zakázkovým zpracováním kovů. Naše kovoobráběčská dílna je vybavena kvalitní strojírenskou technologií, díky níž jsme schopni provádět základní strojírenské operace. Nabízíme služby soustružení, frézování i dělené kovového materiálu na zakázku.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: KOVOOBRÁBĚNÍ - STANISLAV JANČA
Stát: cz Česká republika Více...
Tenkostěnné profily

17.12.2017  Tenkostěnné profily

Zaměřujeme se na dodávku tenkostěnných profilů v různých rozměrech. V nabídce tenkostěnných profilů naleznete jakly uzavřené i jakly otevřené.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

Firma: MADRA, s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba drobného kolejiva

17.12.2017  Výroba drobného kolejiva

Zaměřujeme se na výrobu drobného železničního kolejiva pro upevnění pražců ke kolejnicím či ke vzájemnému spojení jednotlivých kolejnic. Dodáváme také železniční štěrk při výstavbě železničních staveb.

Působíme v rámci celé České republiky, především pak v regionu severní Morava.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: TORAMOS, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Fasádní systémy

17.12.2017  Fasádní systémy

Fasádní systémy. Vyrábíme kovové fasádní systémy a další kovové stavební prvky. Věnujeme se zámečnické výrobě pro stavebnictví. Nabízíme služby pro stavební firmy, ale také pro soukromé osoby. Realizujeme fasádní systémy i na rodinných či bytových domech.

Firma: KOVODESIGN & TEAM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bitumenový těsnící plech

16.12.2017  Bitumenový těsnící plech

Bitumenové těsnící plechy těsní pracovní spáry železobetonových (monolitických konstrukcí), utěsní tlak 40m vodního sloupce. Jsou provedení přímé (mají základnu, která je perforovaná -slouží k uchycení na horní armaturu- a je do poloviny délky vlevo a od poloviny vpravo -zajišťuje dobrou stabilitu při betonu) nebo svitky délky 20m. Velmi jednoduchá instalace, odolnost, nízká cena.

Firma: Ing. Jiří KOTAČA - Želex
Stát: cz Česká republika Více...
Nábytkové komponenty SALU

16.12.2017  Nábytkové komponenty SALU

V oboru nábytkového sortimentu, jako je například kování, spojovací materiál či ucelené nábytkové systémy, jsme partnerem, na kterého se můžete spolehnout. Naše nabídka se odvíjí od poptávky Vás, našich zákazníků. Například nábytkové komponenty SALU jsou příkladem kvality, kterou náš zákazník vyžaduje. SALU dodává hliníkové rámečky, kování pro posuvné dveře, hliníkové madla pro posuvné dveře a mnoho dalšího. Kontaktujte nás pro konkrétní požadavky.

Firma: VAMARK
Stát: cz Česká republika Více...
Hliníkové trubky kruhové

16.12.2017  Hliníkové trubky kruhové

Hliníkové trubky kruhové jsou jedním z klíčových prvků sortimentu hutního materiálu. Trubky obecně jsou pro své vlastnosti podstatnou součástí snad všech odvětví průmyslu, ale i běžnou složkou potřeb pro zahrádkáře a domácí kutily. Kruhové hliníkové trubky dodáváme v nejrůznějších rozměrech a délkách. Kontaktujte nás, velice rádi vyjdeme vstříc Vašim potřebám.

Firma: MIKRA METAL s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Potrubní systémy a příslušenství

16.12.2017  Potrubní systémy a příslušenství

Nabízíme potrubní systémy a množství příslušenství ve vysoké kvalitě. Jsme odborníky ve svém oboru, vše rychle a stoprocentně. Zajišťujeme kompletní dodávky potrubních systémů, Najdeme pro Vás optimální řešení potrubních systémů ve všech obvyklých materiálech i spojeních. Zabýváme se také specifickými zakázkami, kombinujeme různé komponenty dle požadavků. Pro podrobné informace nás neváhejte kontaktovat.

Firma: GENERAL TRADING GATE CZ, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kování pro vrata a brány

16.12.2017  Kování pro vrata a brány

Nabízíme velký výběr kování pro vrata a brány v nejrůznějších variantách od špičkových výrobců CAIS, CAME i NIKO.

V našem sortimentu naleznete:
* Kování pro posuvné dveře
* Kování pro vrata a brány
* Kování pro podvěsné dráhy
* Kování pro lehké jeřáby
* Kování pro kabelové vlečky

Většinu sortimentu máme k dispozici skladem. V opačném případě zajistíme rychlé objednání a dodání.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PORTAFLEX s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Broušení na kulato, broušení na plocho

16.12.2017  Broušení na kulato, broušení na plocho

Zajistíme pro Vás standardní i nadstandardní obráběcí práce. Broušení na kulato i broušení na plocho, to vše kvalitně, přesně a rychle. CNC stroje konvenčních i specializovaných formátů zvládnou dokonalou práci snadno a spolehlivě. Frézujeme, obrábíme, brousíme na kulato i na plocho, vše dle přání našeho zákazníka. Kontaktujte nás a staňte se jedním z našich mnoha spokojených klientů.

Firma: KOVO SKŘIPEC, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Protipožární armatury STREIF

16.12.2017  Protipožární armatury STREIF

Protipožární armatury - v případě požáru stoupá teplota za 9 až 10 minut na úroveň 650°C a dál rychle stoupá a do 30 minut dosáhne teploty 822°C. Poté již vzestup teploty není tak rychlý a teplota 925°C je dosažena až po dalších 30 minutách.
Zápalné teploty zemního plynu = 640°C - je dosaženo za cca 9,5 minuty.
HTB (teplotní odolnost) = 650°C.
HTB Plus = tepelná odolnost 925°C, těsnost 60 minut.

Firma: FASTRA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Opláštění ocelových konstrukcí

16.12.2017  Opláštění ocelových konstrukcí

Věnujeme se výrobě opláštěných konstrukcí na haly a výrobní objekty. Opláštění ocelových konstrukcí zhotovujeme z pozinkovaných lakových plechů a minerální izolace složené z lakovaných plechů a pěny PUR. Mezi naše dodavatele opláštění ocelových konstrukcí patří Kovové profily Praha, THYSSEN, METECNO, HOESCH, TRIMO, FISHER, ROMA, HARIRONVILLE, KINGSPAN. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: INGMAR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...