Hutnictví a strojírenství - Nabídky

Drážkování konců potrubí

19.8.2017  Drážkování konců potrubí

Provádíme dle přání zákazníka drážkování konců potrubí. Pro tuto činnost využíváme metodu VICTAULIC, která je jedním z nejhospodárnějších a nejspolehlivějších systémů, který je v současnosti na trhu. Pro vaše dotazy jsme k dispozici. Rádi Vám vše vysvětlíme a Vaši objednávku podrobně zkonzultujeme. Poskytujeme poradenství pro maximální spokojenost našich zákazníků. Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Firma: GENERAL TRADING GATE CZ, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Svářečské práce Ostrava

19.8.2017  Svářečské práce Ostrava

V rámci našich služeb „Hodinový manžel“ nabízíme i odborné svářečské práce. Zabýváme se svařováním ocelových a nerezových materiálů, například zábradlí, venkovního i balkonového. V oboru svářečských prací máme letité zkušenosti, jsme solidní a profesionální nejen v prováděných službách, ale celkově v jednání. Kontaktujte nás a domluvíme se na detailech. Ceny stanovujeme individuálně dle náročnosti daného úkolu. Na všem se samozřejmě domluvíme předem.

Firma: Soňa Brachaczková
Stát: cz Česká republika Více...
Obdélníkové ocelové svařované trubky

19.8.2017  Obdélníkové ocelové svařované trubky

Námi nabízené ocelové svařované trubky ve tvaru obdélníku jsou velice vyhledávaným artiklem nejen zákazníky z oboru strojírenství, ale třeba i automobilového průmyslu. V naší nabídce najdete obdélníkové ocelové svařované trubky ve vysoké kvalitě a mnoha rozměrech. Pro detailnější informace nás prosím kontaktujte, naši odborníci Vám vyjdou vstříc.

Firma: MIKRA METAL s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Třískové obrábění kovů Olomouc

19.8.2017  Třískové obrábění kovů Olomouc

Zabýváme se třískovým obráběním železných i neželezných kovů a rovněž obráběním plastů. Třískové obrábění v naší produkci znamená profesionálně odvedenou práci činností jako je frézování, soustružení, rovinné broušení, broušení na kulato, ale také CNC obrábění, řezání/dělení materiálu a další. Máme účinné stroje, léta praxe a nejen certifikáty, ale i našimi klienty prověřenou odbornost. Kontaktujte nás, jsme tou pravou volbou pro Váš úspěch.

Firma: KOVO SKŘIPEC, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tlusté kvarto plechy

19.8.2017  Tlusté kvarto plechy

Obstaráváme tlusté kvarto plechy ve standardních jakostech S235 a S 355.

Nabízíme rychlé dodací lhůty a příznivé ceny. Tlusté kvarto plechy Vám rovněž dopravíme až na místo Vašeho určení. Poskytujeme profesionální poradenství a operativnost.

Kontaktujte nás!

Firma: AP Sinfera s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kovová schodiště

19.8.2017  Kovová schodiště

Kovová schodiště. Nabízíme bohaté zkušenosti s výrobou a instalací kovových schodišť. Vyrobíme jakékoliv typy kovových schodišť, točitá kovová schodiště, schodiště do interiérů i exteriérů včetně jakýchkoliv netradičních kovových prvků. Samotné výrobě předchází konzultace. Při výrobě kovových schodišť používáme také jiné materiály, jako jsou kámen a sklo.

Firma: KOVODESIGN & TEAM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Volně kované výkovky

19.8.2017  Volně kované výkovky

Specializujeme se na výrobu volně kovaných výkovků do maximální hmotnosti 100 Kg. Pro výrobu volně kovaných výkovků máme k dispozici buchar KDJ 1600 s radiální rozválcovačkou RKV 630. Volně kované výkovky a rozválcované kroužky zhotovujeme do vnějšího průměru 600 mm, výšky 120 mm a hmotnosti 50 Kg. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ZVU Kovárna a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Potrubní díly

18.8.2017  Potrubní díly

Vyrábíme a prodáváme potrubní díly jako jsou příruby, přechody - redukce, oblouky, ohyby, hrdla, klenutá a desková dna, T-kusy, záslepky potrubí, spojovací materiál, trubky a jiný sortiment, např. tvarové výpalky. Tyto výrobky dodáváme podle vyžadovaných norem, ale také dle speciálních požadavků našich zákazníků a dodané výkresové dokumentace. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Firma: GENERAL TRADING GATE CZ, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zámečnické práce Ostrava

18.8.2017  Zámečnické práce Ostrava

Realizujeme lehké zámečnické práce v Ostravě a okolí. V oboru všech námi nabízených činností máme dlouholeté zkušenosti a ani v oboru zámečnických prací tomu není jinak. Zajistíme výměnu či opravu zámků, kování a vložek, ale také opravy bran, branek, vrat atd. Kontaktujte nás, domluvíme se na podrobnostech. Naším cílem je maximálně spokojený zákazník. Na nás se můžete spolehnout.

Firma: Soňa Brachaczková
Stát: cz Česká republika Více...
Čtvercové svařované trubky z oceli

18.8.2017  Čtvercové svařované trubky z oceli

Ocelové čtvercové svažované trubky mají široké využití zejména ve strojírenství, ale třeba i v energetice a mnoha dalších odvětvích. Čtvercové svařované trubky z oceli jsou jedním z důležitých prvků naší nabídky a nabízíme je v mnoha variantách rozměrů. Kontaktujte nás pro podrobnější informace. Jsme solidním partnerem, na kterého se můžete spolehnout.

Firma: MIKRA METAL s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kování na dřevěné tesařské konstrukce

18.8.2017  Kování na dřevěné tesařské konstrukce

Zabýváme se výrobou kování na dřevěné tesařské konstrukce. Zajistíme všechny potřebné díly, jako jsou styčníkové desky, spojovací desky, úhelníky, ale třeba také třmeny, kotevní a zavětrovací prvky nebo hmoždinky, pro montáž a spoje dřevěných konstrukcí. Veškeré spoje a prvky odpovídají platným normám a jsou pod neustálou kontrolou nejen konstrukčních odborníků.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ocelové příruby

18.8.2017  Ocelové příruby

Zabýváme se výrobou a dodávkou ocelových přírub v jakostních třídách 11, 15, 17 dle ČSN a normách DIN a ANSI.

Dodáváme přivařovací příruby krkové a ploché, točivé příruby a přivařovací kroužky, zaslepovací příruby, závitové příruby s krkem, točivé příruby a přivařovací obruby s krkem.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: MADRA, s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Ocelové profily

18.8.2017  Ocelové profily

Jako doplňkovou činnost nabízíme výrobu a dodávku ocelových profilů v prvotřídní jakosti. Ocelové profily dodáváme v provedení I, U, IPE, HEA a HEB. Zajišťujeme kompletní zákaznický servis včetně dopravy hutního materiálu na místo určení.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: AP Sinfera s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dodávka plechů válcovaných za tepla

18.8.2017  Dodávka plechů válcovaných za tepla

Zaměřujeme se na dodávku plechů válcovaných za tepla, především svitkových plechů. Nabízíme výborný poměr kvality a ceny. Poradíme si s jakoukoliv zakázkou a nebráníme se ani alternativním řešením.

Našim zákazníkům nabízíme kompletní poradenský servis.

Rovněž zajistíme i dopravu hutního materiálu až k Vám.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: AP Sinfera s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Anténní nosiče

18.8.2017  Anténní nosiče

V rámci projektování a realizace ocelových konstrukcí jsme schopni vyhotovit i zakázky sloužící jako anténní nosiče a stožáry. Anténní nosiče zhotovujeme v různém provedení: odrazové desky, malé nosiče i atypické anténní nosiče. Jsme schopni zhotovit stožár až do výšky 70 metrů. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: INGMAR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...