Hutnictví a strojírenství - Nabídky

Ocelové konstrukce hal

19.9.2018  Ocelové konstrukce hal

Zhotovujeme ocelové konstrukce hal složené ze svařovaných konstrukcí. Dodáváme ocelové konstrukce pro obchodní účely, továrny, autosalony, skladovací prostory a výrobní haly. ocelové konstrukce hal jsou opatřeny základním antikorozním nátěrem či protikorozní povrchovou úpravou žárovým zinkováním. Pro více informací a reference klientů navštivte naše webové stránky.

Firma: INGMAR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mříže do oken

19.9.2018  Mříže do oken

V rámci zámečnické kovovýroby zhotovujeme také mříže do oken. Kvalitní mříže jsou podstatnou součástí zabezpečení budovy a s mřížemi od nás se budete moct cítit opravdu v bezpečí. Mříže vyrobíme přesně dle vašich požadavků, dovezeme je až k vám a namontujeme.
Ozvěte se nám!

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba skladových regálů

19.9.2018  Výroba skladových regálů

Zabýváme se výrobou skladových regálů. Skladové regály vyrábíme na zakázku, můžete si tedy být jisti, že s našimi regály budou vaše sklady stoprocentně využity. Jsme schopni vyrobit i atypické prvky, tak aby vaše skladové prostory byly maximálně funkční. Samozřejmostí skladových regálů je kvalitní povrchová úprava práškovým lakováním, která chrání proti opotřebení. Kontaktujte nás pro více informací, naši odborníci se vám budou velice rádi věnovat. Jsme tady pro vás!

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Obdélníkové ocelové svařované trubky

19.9.2018  Obdélníkové ocelové svařované trubky

Námi nabízené ocelové svařované trubky ve tvaru obdélníku jsou velice vyhledávaným artiklem nejen zákazníky z oboru strojírenství, ale třeba i automobilového průmyslu. V naší nabídce najdete obdélníkové ocelové svařované trubky ve vysoké kvalitě a mnoha rozměrech. Pro detailnější informace nás prosím kontaktujte, naši odborníci Vám vyjdou vstříc.

Firma: MIKRA METAL s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sandrik - tenkostěnná ocel.vinutá trubka

18.9.2018  Sandrik - tenkostěnná ocel.vinutá trubka

Tenkostěnná ocelová vinutá trubka (AR-flex) pro vytvoření kabelových kanálků v konstrukci z předpjatého betonu.

Firma: KORN s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Velkoprodej hutního materiálu

18.9.2018  Velkoprodej hutního materiálu

Zabýváme se velkoprodejem hutního materiálu. V naší nabídce najdete ocelové svařované trubky, uzavřené profily různých průřezů, taženou ocel a další produkty. Našimi klienty jsou především společnosti věnující se výrobě nejrůznějších součástí pro automobilový průmysl, výrobě jízdních kol, nábytku ale třeba také vybavení domácností. Veškerá naše nabídka hutního materiálu se řídí normami ČSN, DIN, EN a GOST. V případě dotazů nás prosím kontaktujte. Těšíme se na vás.

Firma: CZ FERRO-STEEL, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pronájem dřevěných a kovových palet

18.9.2018  Pronájem dřevěných a kovových palet

Vycházíme vstříc požadavkům našich zákazníků, takže chápeme, že ne vždy je ideálním řešením nákup ochranných obalových a přepravních prostředků. Z tohoto důvodu jsme také zavedli vyhledávanou službu ve formě pronájmu dřevěných a kovových palet, ale také dalších obalových materiálů. V případě, že i Vy jste se dostali do situace, kdy pronájem palet, ať už standardizovaných či nestandartních palet je pro Vás tím nejlepším řešením, kontaktujte nás, velice rádi Vám předneseme naši nabídku.

Firma: Martin Vodrážka
Stát: cz Česká republika Více...
Truhlářské potřeby pro domácí kutily

18.9.2018  Truhlářské potřeby pro domácí kutily

Specializujeme se na nabídku truhlářských potřeb pro domácí kutily. Jste jedním z těch nadšenců, kteří krásu věcí vnímají přes potenciál, jaký v nich roste, když je sami tvoří? Pak naše nabídka je učena právě pro Vás. Koukněte se na naše webové stránky, případně kontaktujte naše odborníky a doplňte si své zásoby, tak abyste měli vždy po ruce všechno, co pro svou tvorbu potřebujete. Není nic horšího, než když Vás zdržuje od práce nějaká nepostradatelná drobnost. Jsme tady pro Vás!

Firma: VAMARK
Stát: cz Česká republika Více...
Čtvercové svařované trubky z oceli

18.9.2018  Čtvercové svařované trubky z oceli

Ocelové čtvercové svažované trubky mají široké využití zejména ve strojírenství, ale třeba i v energetice a mnoha dalších odvětvích. Čtvercové svařované trubky z oceli jsou jedním z důležitých prvků naší nabídky a nabízíme je v mnoha variantách rozměrů. Kontaktujte nás pro podrobnější informace. Jsme solidním partnerem, na kterého se můžete spolehnout.

Firma: MIKRA METAL s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ocelové příruby

18.9.2018  Ocelové příruby

Zabýváme se výrobou a dodávkou ocelových přírub v jakostních třídách 11, 15, 17 dle ČSN a normách DIN a ANSI.

Dodáváme přivařovací příruby krkové a ploché, točivé příruby a přivařovací kroužky, zaslepovací příruby, závitové příruby s krkem, točivé příruby a přivařovací obruby s krkem.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: MADRA, s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Anténní nosiče

18.9.2018  Anténní nosiče

V rámci projektování a realizace ocelových konstrukcí jsme schopni vyhotovit i zakázky sloužící jako anténní nosiče a stožáry. Anténní nosiče zhotovujeme v různém provedení: odrazové desky, malé nosiče i atypické anténní nosiče. Jsme schopni zhotovit stožár až do výšky 70 metrů. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: INGMAR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Upínací ložisko A20B

18.9.2018  Upínací ložisko A20B

Nabízíme náhradní díly do upínacího ložiska (pro stroj A20B), nebo prodej kompletního ložiska. Prodáváme náhradní díly pro soustružnické automaty křivkové výrobce MAS KOVOSVIT.

Nástrčková šroubení pro plastové hadičky

18.9.2018  Nástrčková šroubení pro plastové hadičky

Nástrčková šroubení z nerezi vhodné pro plastové hadičky.
U Push-In se hadice zastrčí až na doraz a speciální fixační kroužek zajišťuje spolehlivé uchycení a utěsnění i bez dalších pomocných prostředků.
Na rozdíl od spojení Push-In, u něhož se hadice zasouvá, se u nasazovacího spojení Push-On hadice nasazuje na speciálně vyvinuté a vytvarované hrdlo, které spolu se základním tělesem tvoří jednotku, a upíná se převlečnou maticí.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nerezové trubky bezešvé přesné

18.9.2018  Nerezové trubky bezešvé přesné

Nabízíme nerezové bezešvé přesné instrumentální trubky podle norem: EN 10305-1(DIN 2391), ASTM 632, ASTM A213/269 - materiál AISI 316L/1.4435 s tol. vnějšího průměru +/- 0,08 mm. Tyto trubky jsou doporučovány pro šroubení se dvěma svěracími prstenci. (Schwer - šroubení U2-lok)
- nerezové bezešvé přesné trubky pro hydraulické účely podle DIN 2462, toleranční třída D4/T3 (EN ISO 1127). Tyto trubky jsou doporučovány pro šroubení se zářezným prstencem podle EN ISO 8434-1 (DIN 2353).

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lisovací a letovací fitinky

18.9.2018  Lisovací a letovací fitinky

Typová řada AQUAPRESS firmy Schwer Fittings
obsahuje širokou paletu lisovacích, přivařovacích
a letovacích fitinek a trubek z nerezavějících ocelí
a dále montážní nástroje a přístroje (pily, ohýbačky,
odstraňovače otřepů). Tento systém lze použít v
oblastech rozvodů vody v domácnostech, v
průmyslu, stavbě lodí. Jsou jako doma v potrubních
rozvodech pitné vody, sanitačních systémech, topenářské
a klimatizační technice, hasících zařízeních nebo tlakové
vzduchotechnice - široké použití.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...