Energetika - Nabídky

Pece pro otop dřevem

24.5.2018  Pece pro otop dřevem

Dodáváme pece pro otop dřevem ve standardizovaných rozměrech nebo na míru dle přání zákazníka. Pece pro otop dřevem doručíme na místo určení a zaškolíme ohledně používání a údržby pece. Na veškeré naše výrobky včetně pecí pro otop dřevem poskytujeme záruku 24 měsíců. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Petr Krejník
Stát: cz Česká republika Více...
Mainsconnectory

24.5.2018  Mainsconnectory

Zaměřujeme se na výrobu a vývoj mainsconnectorů prvotřídní kvality. Mainsconnectory nahrazují funkci akumulátorů tam, kde je dostupná elektrická síť. Především jsou mainsconnectory využívány jako pohon ručního akumulátorového nářadí. Rovněž jsou mainsconnectory vybaveny ochranou proti zničení: zkratová ochrana, výkonová ochrana či tepelná ochrana. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nerezový koupelnový žebřík / radiátor

24.5.2018  Nerezový koupelnový žebřík / radiátor

Nerezový koupelnový žebřík ATTHIS 2 - 590 mm x 1290 mm.
Topná tělesa z broušeného nerezu svým unikátním povrchem dosahují vynikajících vlastností výhřevnosti a rovněž nevyžadují údržbu až 10 let, což je násobkem doby běžných radiátorů (loupání nátěru po 3 letech, atp.)
Pro více informací navštivte náš e-shop.

Firma: Koupelnové žebříky
Stát: cz Česká republika Více...
Stropní a stěnové vytápění PYD

23.5.2018  Stropní a stěnové vytápění PYD

Nadčasová technologie ekonomického topení PYD nabízí nejen podlahové vytápění, ale i stropní a stěnové varianty. PYD je velice variabilní systém, který umožňuje přizpůsobit technologii vytápění na míru nejrůznějším podmínkám. Kontaktujte nás prosím, jsme tady, aby Vy jste byli spokojeni. Stropní, stěnové i podlahové vytápění PYD zajistí Vaši pohodu a ekonomickou úsporu. Jsme tady pro Vás!

Firma: Miroslav ŠUPČÍK - EKOTOP
Stát: cz Česká republika Více...
Vybavení pro wellness a bazény

23.5.2018  Vybavení pro wellness a bazény

Nabízíme vybavení pro wellness a bazény. Naší specializací je úspora energií, topení a vody, nabízíme konvenční i moderní řešení, přinášíme kvalitní produkty i profesionálně odvedenou práci. Zařizujete soukromé či komerční wellness služby nebo instalujete bazén? Pak má pojem úspora jistě pro Vás důležitý význam. Máte zájem o podrobnější informace? Kontaktujte nás, velice rádi Vás uvedeme do tajů spoření energie, topení a vody.

Firma: Petr Jonáš
Stát: cz Česká republika Více...
Luxusní krbová kamna

23.5.2018  Luxusní krbová kamna

Zabýváme se dovozem luxusních krbových kamen i v originálním 360° prosklení pro maximální požitek z krbového ohně. Luxusní krbová kamna dovážíme od prvotřídních švýcarských výrobců, kteří jsou proslulí svou pečlivostí a důrazem na kvalitu. Dodáváme i luxusní krbová kamna, která se hodí pro využití v nízkoenergetických domech.

Firma: ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nerezový koupelnový radiátor AKČNÍ CENA

23.5.2018  Nerezový koupelnový radiátor AKČNÍ CENA

ALASKA je nový nerezový radiátor, sestavený z unikátních profilů.
Stojné trubky mají soudkový tvar a příčné trubky oválný profil. Tyto nerezové materiály dělají z radiátoru ALASKA velmi exkluzivní moderní doplněk do koupelny. Zaváděcí akční ceny - více na našem e-shopu .


Výška: 790mm
Šířka: 600mm
Rozteč: 565mm

Firma: Koupelnové žebříky
Stát: cz Česká republika Více...
Podzemní transformační stanice Typ: EH 9

22.5.2018  Podzemní transformační stanice Typ: EH 9

Betonová bloková transformátorová stanice.
Typ: EH 9 6,3 - 22 / 0,420 kV 400 - 1250kV
Podzemní transformátová stanice obsluhovatelná z vnitřní strany.
Železobetonový skelet. Neváhajte a kontaktujte nás, rádi Vás obsloužíme.

Firma: ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
Montáž elektro bojlerů Ostrava

22.5.2018  Montáž elektro bojlerů Ostrava

Provádíme odbornou montáž elektro bojlerů do bytových i nebytových objektů. Naši zkušení technici zajistí profesionální montáž elektro bojlerů dle platných norem. Našim zákazníkům poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: Dušan Závacký
Stát: cz Česká republika Více...
Koupelnový nerezový žebřík kombinovaný

22.5.2018  Koupelnový nerezový žebřík kombinovaný

Koupelnové nerezové žebříky kombinované, ruční výroba v nejvyšší kvalitě zpracování. Ceny kombinovaných nerezových radiátorů již od 6 000- Kč . Více info naleznete na našem e-shopu.

Firma: Koupelnové žebříky
Stát: cz Česká republika Více...
Interiérové krby Praha

22.5.2018  Interiérové krby Praha

Zajišťujeme prodej kvalitních interiérových krbů švýcarské kvality. Interiérové krby dodáváme v různém provedení v čistém a moderním designu. Naše interiérové krby plní funkcí kvalitního a úsporného topného tělesa a současně jsou to luxusní designové prvky, které vyzdvihnou každý interiér. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si luxusní švýcarské interiérové krby.

Firma: ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Technologická zařízení kotelen

21.5.2018  Technologická zařízení kotelen

Specializujeme se na realizaci komplexních služeb technologického zařízení kotelen. V našem repertoáru poskytovaných služeb najdete jednotlivé opravy zařízení, případně výměny potřebného technologického zařízení. Naše servisní služby se týkají technologického zařízení rodinných domů, bytových domů, ale třeba i výměníkových stanic apod. Pro konkrétní detaily nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám vysvětlíme celou šíři našich služeb. Těšíme se na Vás!

Firma: EXPLEO s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Podlahové vytápění PYD pro každého

21.5.2018  Podlahové vytápění PYD pro každého

Zajistíme pro Vás dodávku a odbornou instalaci podlahového vytápění PYD. Technologie PYD je nadčasovou alternativou ke klasickým topným jednotkám, je úspornější, výkonnější a uživatelsky přívětivější. Podlahové vytápění PYD je zkrátka pro každého. Výhodou systémů PYD je rovnoměrná regulace teploty, vysoká úspora energie a schopnost instalace pro všechny typy podlah. Kontaktujte nás pro podrobnější informace, velice rádi se s Vámi spojíme. Těšíme se na Vás!

Firma: Miroslav ŠUPČÍK - EKOTOP
Stát: cz Česká republika Více...
Baterie a náhradní baterie

21.5.2018  Baterie a náhradní baterie

Dodáme Vašim potřebám na míru baterie nebo i náhradní baterie nejrůznějších druhů, od všestranných klasických tužkových po knoflíkové, přes specializované na konkrétní použití. Baterie a náhradní baterie, za ty nejlepší ceny na trhu, která rozhodně nemá vliv na kvalitu produktů, najdete výhradně v naší nabídce, a to buď na e-shopu, nebo v kamenné prodejně. Máte dotazy? Nebojte se zeptat, od toho tady jsme.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Solární kolektory Rakovník

21.5.2018  Solární kolektory Rakovník

Dodáváme a montujeme solární kolektory na jakékoliv objekty. Navrhneme optimální řešení využití solárních kolektorů pro maximální snížení Vašich nákladů za využité energie. Solární kolektory dodáváme pouze od prověřených výrobců.

Garantujeme precizně odvedenou práci za příznivé ceny.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: Petr Jonáš
Stát: cz Česká republika Více...