Energetika - Nabídky

Kruhové izolované EPE potrubí

18.11.2018  Kruhové izolované EPE potrubí

Součástí naší nabídky je kruhové izolované EPE potrubí. Jedná se o sestavné potrubí, které se používá pro systémy větrání a rekuperace. Systém zajišťuje zvukovou i tepelnou izolaci a vyniká snadnou montáží. V našem sortimentu najdete roury, tvarovky, nástavce i příslušenství. Stačí zavítat na náš web.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ekologické topné pelety

18.11.2018  Ekologické topné pelety

Hledáte-li alternativní palivo, pak jsou ekologické topné pelety tou pravou volbou. Ekologické topné pelety mají skvělé výhřevné vlastnosti srovnatelné s uhlím, nízký obsah popelovin, produkují méně zplodin nežli klasická paliva a navíc jsou velmi ekologické, neboť zůstatkový popel vám ještě poslouží jako kvalitní hnojivo. Kontaktujte nás, velice rádi vás zasvětíme do tajů úsporného a ekologického vytápění. Jsme tady pro vás! Velkým odběratelům topivo nabízíme za extra výhodné ceny.

Firma: C&C Eko s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elektrické vypalovací pece

18.11.2018  Elektrické vypalovací pece

Vyrábíme elektrické vypalovací pece pro tuzemský i zahraniční trh. Nabízíme elektrické vypalovací pece pro výpal keramiky, tavení skla i metalurgického materiálu. Můžeme zhotovit i elektrické vypalovací pece v nestandardních rozměrech. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Petr Krejník
Stát: cz Česká republika Více...
Designové krby

18.11.2018  Designové krby

Specializujeme se na dovoz designových krbů od švýcarského výrobce Rüegg. Designové krby vynikají detailním zpracováním pomocí nejnovějších technologií. Výsledkem jsou designové krby, které poskytují kvalitní distribuci tepla, ale rovněž se jedná o vysoce kvalitní designový kus v interiéru. Díky propracované technologii zpracování topného materiálu patří také mezi krby s čistým spalováním.

Firma: ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vývoj akumulátorů

17.11.2018  Vývoj akumulátorů

Specializujeme se na výrobu a vývoj akumulátorů pro pohon elektrického nářadí. Pro výrobu akumulátorů využíváme články Sanyo či Panasonic, známé svou prvotřídní kvalitou. Zhotovené akubloky vsazujeme do vysoce odolných mrazuvzdorných obalů. V rámci výroby a vývoje akumulátorů následuje důkladná kontrola finálního produktu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pece pro otop dřevem

16.11.2018  Pece pro otop dřevem

Dodáváme pece pro otop dřevem ve standardizovaných rozměrech nebo na míru dle přání zákazníka. Pece pro otop dřevem doručíme na místo určení a zaškolíme ohledně používání a údržby pece. Na veškeré naše výrobky včetně pecí pro otop dřevem poskytujeme záruku 24 měsíců. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Petr Krejník
Stát: cz Česká republika Více...
Mainsconnectory

16.11.2018  Mainsconnectory

Zaměřujeme se na výrobu a vývoj mainsconnectorů prvotřídní kvality. Mainsconnectory nahrazují funkci akumulátorů tam, kde je dostupná elektrická síť. Především jsou mainsconnectory využívány jako pohon ručního akumulátorového nářadí. Rovněž jsou mainsconnectory vybaveny ochranou proti zničení: zkratová ochrana, výkonová ochrana či tepelná ochrana. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nástěnné rekuperační jednotky

15.11.2018  Nástěnné rekuperační jednotky

Nabízíme celou řadu velmi účinných a energeticky nenáročných rekuperačních jednotek pro nástěnné umístění. Najdete u nás menší pokojové jednotky s výkonem do 50 m3/h, jako je např. AURA nebo AURAevo, střední modely, ale také vysoce výkonná zařízení určená do rozlehlých prostorů až do 550 m3. Kompletní nabídku najdete na našem webu.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Luxusní krbová kamna

15.11.2018  Luxusní krbová kamna

Zabýváme se dovozem luxusních krbových kamen i v originálním 360° prosklení pro maximální požitek z krbového ohně. Luxusní krbová kamna dovážíme od prvotřídních švýcarských výrobců, kteří jsou proslulí svou pečlivostí a důrazem na kvalitu. Dodáváme i luxusní krbová kamna, která se hodí pro využití v nízkoenergetických domech.

Firma: ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Montáž elektro bojlerů Ostrava

14.11.2018  Montáž elektro bojlerů Ostrava

Provádíme odbornou montáž elektro bojlerů do bytových i nebytových objektů. Naši zkušení technici zajistí profesionální montáž elektro bojlerů dle platných norem. Našim zákazníkům poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: Dušan Závacký
Stát: cz Česká republika Více...
Interiérové krby Praha

14.11.2018  Interiérové krby Praha

Zajišťujeme prodej kvalitních interiérových krbů švýcarské kvality. Interiérové krby dodáváme v různém provedení v čistém a moderním designu. Naše interiérové krby plní funkcí kvalitního a úsporného topného tělesa a současně jsou to luxusní designové prvky, které vyzdvihnou každý interiér. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si luxusní švýcarské interiérové krby.

Firma: ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba adaptérů pro akumulátory

12.11.2018  Výroba adaptérů pro akumulátory

Zaměřujeme se na výrobu adaptérů pro akumulátory. Naše adaptéry jsou kompatibilní prakticky s každým akumulátorem. Nabízíme základní adaptéry pro akumulátory výrobců AEG, MILWAUKEE, DEWALT, ELU, METABO, FEIN, MAKITA či PANASONIC. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Renovace keramických pecí

12.11.2018  Renovace keramických pecí

Věnujeme se renovaci keramických pecí všech typů a značek. V rámci renovace keramických pecí jsme schopni dodat nebo vyrobit různé náhradní díly a uvést keramické pece zpět do provozu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Petr Krejník
Stát: cz Česká republika Více...
Luxusní krby a kamna

12.11.2018  Luxusní krby a kamna

Dovážíme luxusní krby a kamna švýcarské jedničky na trhu. Nabízíme luxusní krby a kamna v moderním designovém provedení. Dodáváme i krby s originálním 360°prosklením pro maximální prožitek z krbového ohně. Navštivte naše webové stránky, prohlédněte si náš sortiment, anebo zavítejte do našeho showroomu a studia, které patří mezi jedny z nejvybavenějších ve střední Evropě.

Firma: ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Průmyslové kapalinové filtry

12.11.2018  Průmyslové kapalinové filtry

Vyrábíme různé druhy kapalinových průmyslových filtrů s uplatněním např. v chemickém, automobilovém a sklářském průmyslu. Jedná se o rukávcové filtry, filtry s různými typy filtračních vložek i potrubní filtry(strainery). Používáme nerezové oceli, běžné uhlíkaté oceli i plasty. Pracujeme v systému zakázkové výroby, jsme schopni vyrobit i atypické filtry na míru. Dle požadavku zákazníka zjistíme na místě jeho potřeby a navrhneme filtrační řešení. Realizovaná řešení pokrýváme provozním materiálem.

Firma: ALFICO s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...