Energetika - Nabídky

Prodej a servis plynových kotlů

20.10.2017  Prodej a servis plynových kotlů

Zabýváme se prodejem a servisními službami plynových kotlů. Našim cílem je nabídnout zákazníkovi maximálně kvalitní služby a spolehlivost v jednání. Prodejem, servisem a revizemi plynových kotlů se věnujeme již dvacet let, za tuto dobu jsme dodali mnoha domácnostem i průmyslovým objektům kvalitní plynové kotle, včetně doprovodných služeb. Kontaktujte nás pro detailnější informace.

Firma: Elmar group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Systémy pro instalací topení Viega

20.10.2017  Systémy pro instalací topení Viega

Zajišťujeme potrubní systémy pro instalaci topení Viega. Integrovaný topný systém Viega je propracovaným celkem mnoha na sebe navazujících komponent, v jehož závěru stojí maximálně bezpečné topné těleso. Samozřejmě rádi nabídneme nejen celek, ale dle individuálních požadavků i jednotlivé komponenty. Kvalita produktů a naprostá bezpečnost je u nás na prvním místě. Kontaktujte nás a předložte své požadavky, uděláme vše pro jejich naplnění.

Firma: VIEGA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Deskové sluneční kolektory

20.10.2017  Deskové sluneční kolektory

Deskové ploché sluneční kolektory vynikají jednoduchou konstrukcí a snadnou montáží. Při nízkých venkovních teplotách nebo omezeném slunečním svitu jsou mnohem účinnější než trubicové vakuové kolektory. Deskové sluneční kolektory jsme schopni připevnit na jakoukoliv střechu pomocí standardizovaných háků a držáků.

Nabízíme taktéž odborné poradenství při výběru.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Ing. Karel Náprstek
Stát: cz Česká republika Více...
Regulovatelné perlátory

20.10.2017  Regulovatelné perlátory

Zaměřujeme se na dodávku regulovatelných perlátorů včetně provedení odborné montáže. Úsporné regulovatelné perlátory dokáží snížit náklady na využité energie až o 80%. Nabízíme perlátory jako pro kuchyňské, tak pro koupelnové baterie.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Petr Jonáš
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba keramických pecí

20.10.2017  Výroba keramických pecí

Zaměřujeme se na výrobu keramických pecí pro použití ve vzdělávacích a zájmových organizacích či pro domácí použití. V rámci výroby keramických prací se přizpůsobíme jednotlivým požadavkům a zhotovíme keramické pece i v nestandardních rozměrech. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Petr Krejník
Stát: cz Česká republika Více...
Moderní krbové vložky

20.10.2017  Moderní krbové vložky

Zabezpečujeme dovoz moderních krbových vložek švýcarské kvality. Moderní krbové vložky výrobce Rüegg jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a dokáží výrazně snížit potřebné množství topného paliva. Krbové vložky dodáváme i s velkoplošným prosklením pro dosažení co možná nejvyšší efektu. Navštivte naše webové stránky, anebo se přímo zastavte v našem showroomu a přesvědčte se o exkluzivitě moderní krbových vložek sami.

Firma: ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nerezový koupelnový radiátor - žebřík

20.10.2017  Nerezový koupelnový radiátor - žebřík

Akční ceny - koupelnové nerezové žebříky, ruční výroba v nejvyšší kvalitě zpracování. Ceny nerezových radiátorů již od 5 036,- Kč s DPH. Více info naleznete na našem e-shopu.

Firma: Koupelnové žebříky
Stát: cz Česká republika Více...
Solární panely – energie zdarma

19.10.2017  Solární panely – energie zdarma

Přemýšleli jste nad úsporným řešením v podobě solárních panelů? Pak jste u nás správně. Solárním panelům, jako výbornému systému pro úsporu energie se věnujeme již po mnoho let. Slunce je nevyčerpatelný zdroj energie, navíc solární panely jsou nejen ekonomicky výhodné, ale i ekologické, provoz panelů je naprosto jednoduchý, bezhlučný a spolehlivý. Ještě nejste zcela přesvědčeni, nebo byste rádi získali více technických či praktických odpovědí. Kontaktujte nás, velice rádi je zodpovíme.

Firma: Petr Jonáš
Stát: cz Česká republika Více...
Rychlonabíječky

19.10.2017  Rychlonabíječky

Specializujeme se na výrobu a vývoj rychlonabíječek v různém provedení. Rychlonabíječky jsou vhodné pro nabíjení akumulátorů Bosh, Delvo, Gesipa, Hitachi, Makita či Yokota. Většinu rychlonabíječek máme k dispozici skladem. Garantujeme rychlé dodání. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní krbové vložky

19.10.2017  Kvalitní krbové vložky

Nabízíme prodej kvalitních krbových vložek pro instalaci zděných krbů. V našem sortimentu jsou k dispozici jednoduché a designové krbové vložky, anebo krbové vložky avantgardní. Dokážeme zhotovit zděné krby s různými velikostmi krbových vložek. Navštivte naše webové stránky, anebo si u nás domluvte konzultaci.

Firma: ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Solární powerbanka

19.10.2017  Solární powerbanka

Solární powerbanky představují unikátní řešení pro nabíjení mobilních telefonů, tabletů, GPS zařízení a další elektroniky. Díky kompaktním rozměrům jsou solární powerbanky vhodné pro cestovatele a dobrodruhy, kteří jsou rádi v pohybu. Powerbanka je vybavena LED technologií s 3 - zónovým nastavením světel.

Zboží máme připravené ihned k odeslání.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Topení-kotle Junkers

19.10.2017  Topení-kotle Junkers

Dodávka s montáží, kotle Junkers pro vaší domácnost k vytápění i ohřevu užitkové vody. Plynové kondenzační kotle rychle a za rozumnou cenu. Montáž a dodávka ucelených topných okruhů na klíč. Topenářské práce všeho druhu!

Firma: Radim Volešák
Stát: cz Česká republika Více...
Kiosková trafostanica TS EH 8 A

18.10.2017  Kiosková trafostanica TS EH 8 A

Kiosková trafostanice betonová bloková transformační stanice dvojitá polozapuštěná, ovládané z venku typu EH8A je používána jako součást rozvodu el. energie v oblasti elektro-energetiky/distribuční rozvody/, jakož i pro napojení středních a větších průmyslových rozvodů. Uvedená transformační stanice je zajímavá vzhledem ke své rozměry, protože může být instalována na frekventovaných místech a tam, kde může být nenápadná.

Firma: ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
Kiosková trafostanice TS EH 5

18.10.2017  Kiosková trafostanice TS EH 5

Kiosková trafostanice betonová bloková transformační stanice TS EH 5.
Základní technické údaje transformační stanice:
- jmenovité napětí na straně VN - 6,3 kV, 22 kV
- jmenovité napětí na straně NN - 242/420 kV
- frekvence - 50 Hz
- jmenovité výkony transformátorů - 2 x 400 kVA, 2 x 630 kVA, 2 x 1000 kVA, 2 x 1250 kVA

Firma: ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
Kiosková trafostanica TS EH 8 D1

18.10.2017  Kiosková trafostanica TS EH 8 D1

Kiosková trafostanice bloková polozapuštěná, obsluhovatelná z venku typu EH8D.1 je používána jako součást rozvodu el. energie v oblasti elektro-energetiky/distribuční rozvody/, jakož i pro napojení menších a středních průmyslových rozvodů. Uvedená transformační stanice je zajímavá vzhledem ke své rozměry, protože může být instalována na frekventovaných místech a tam, kde může být nenápadná. Nezabírá mnoho místa a proto může být i součástí stávajícího objektu.

Firma: ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...