Energetika - Nabídky

Opravy elektro bojlerů Ostrava

19.8.2017  Opravy elektro bojlerů Ostrava

Provádíme odborné opravy elektro bojlerů, a to v rámci záručního i pozáručního servisu. Dodáváme elektro bojlery významných výrobců, provedeme jejich kompletní montáž a zajistíme pravidelnou činnost.

V případě oprav elektro bojlerů zabezpečíme veškeré náhradní díly a součástky.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: Dušan Závacký
Stát: cz Česká republika Více...
Doplňky pro nerezové radiátory

19.8.2017  Doplňky pro nerezové radiátory

Dodáváme doplňky pro nerezové radiátory. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách - vybrat si můžete z čtyřhranných nerezových úchytů, kulatých věšáčků na ručníky, čtyřhranných věšáčků na ručníky a středových připojení. Vše dokonale ladí s nerezovými radiátory a zajišťuje tak kvalitní design.

Firma: Koupelnové žebříky
Stát: cz Česká republika Více...
Nerezové koupelnové radiátory od 5 500,-

19.8.2017  Nerezové koupelnové radiátory od 5 500,-

Prodáváme široký sortiment nerezových koupelnových radiátorů – žebříků dle různých parametrů. Ručně vyráběné nerezové radiátory neslouží pouze jako otopná tělesa, ale také jako moderní design zavedený ve Vaší koupelně. Veškeré radiátory nabízíme v mimořádně výhodných nabídkách od 5 500,-Kč!
Pro více informací navštivte náš e-shop.

Firma: Koupelnové žebříky
Stát: cz Česká republika Více...
Topenářské práce

18.8.2017  Topenářské práce

Topení pro váš dům, byt, firmu. Proplach topných systémů, podlahového topení. Realizace a opravy topných systémů. Provedení v krátkém časovém intervalu od objednávky po předání. Dodávka malých i větších topných celků, havárie, detekce úniku s následnou opravou. Dodávka a montáž kotlů, bojlerů, radiátorů, podlahového topení.

Firma: Radim Volešák
Stát: cz Česká republika Více...
Úsporné řešení vytápění PYD

18.8.2017  Úsporné řešení vytápění PYD

Zajistit tepelnou pohodu bytových či komerčních prostor může být mnohdy ekonomicky náročné. My Vám nabízíme alternativu v podobě maximálně úsporného řešení vytápění, technologii PYD. Systém PYD je nejen ekonomicky nenáročné řešení, ale i uživatelsky velice příjemné, neboť vytápění PYD zajistí distribuci tepla rovnoměrně po celé místnosti. To znamená, že se teplo nekumuluje jen v určitých místech, ale po celé ploše současně. Kontaktujte nás!

Firma: Miroslav ŠUPČÍK - EKOTOP
Stát: cz Česká republika Více...
Pece pro vypalování keramiky

18.8.2017  Pece pro vypalování keramiky

Zaměřujeme se na výrobu pecí pro vypalování keramiky. Zhotovujeme pece pro vypalování keramiky ve standardizovaných rozměrech nebo na míru dle představ zákazníka. Pece pro vypalování keramiky jsou vyrobeny z lehčených žáruvzdorných materiálů s antikorozní povrchovou úpravou. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Petr Krejník
Stát: cz Česká republika Více...
Dodávka elektro bojlerů Ostrava

18.8.2017  Dodávka elektro bojlerů Ostrava

Specializujeme se na dodávku elektro bojlerů do různých typů objektů. Pro naše zákazníky poskytujeme kompletní servis: dodávku, montáž, výměny i opravy elektro bojlerů. Poradíme Vám také s výběrem vhodného typu elektro bojlerů dle Vašich potřeb využití.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: Dušan Závacký
Stát: cz Česká republika Více...
Audit termovizí v průmyslu

18.8.2017  Audit termovizí v průmyslu

Termovizní měření pomůže zjistit potencionální problémy a přinést tak nemalé úspory.
Pomocí termovizního měření lze velice rychle detekovat potencionální problémy v podobě velkých přechodových odporů, přetížených elektrických strojů, přetížené elektroinstalace a řadu dalších. Následná měření pak slouží k rozpoznání skutečné příčiny přehřívání.
Při auditu od nás získáte:
- Protokol z termovizního měření v papírové a elektronické podobě
- Termovizní snímky

Firma: BLUE PANTHER s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej dřevěných výrobků

17.8.2017  Prodej dřevěných výrobků

Naše firma se specializuje na prodej dřevěných výrobků jako jsou brikety, pelety, peletky, palivové dřevo apod.

Kontaktujte nás a zajistíme pro Vás dodání těchto výrobků podle Vašich představ.

Spokojenost klientů je u nás na prvním místě!

Firma: Jindřich Pulda
Stát: cz Česká republika Více...
Solární ohřev teplé vody

17.8.2017  Solární ohřev teplé vody

Specializujeme se na dodávku a instalace systémů solárního ohřevu teplé vody. Našim zákazníkům vypočítáme úspory nákladů na ohřev teplé vody a konkrétní návrh, vše ZDARMA. Systémy solárního ohřevu teplé vody účinně snižují náklady na energie až o 3/4. Ideálně solární systémy instalujeme na jižní strany objektů.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Ing. Karel Náprstek
Stát: cz Česká republika Více...
Snížení nákladů na energie

17.8.2017  Snížení nákladů na energie

Věnujeme se snížení nákladů na energie pro bytové i nebytové objekty. Pro Vaše konkrétní podmínky navrhneme optimální řešení, jak snížit náklady za využité energie pro vodu, topení i plyn. Rovněž se zabýváme alternativními způsoby získání energie. Dodáváme a montujeme solární technologii na klíč.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Petr Jonáš
Stát: cz Česká republika Více...
Krbové mřížky

17.8.2017  Krbové mřížky

Věnujeme se prodeji krbových mřížek pro potřeby ventilace. Krbové mřížky nabízíme v různých velikostech a barevných provedeních. V naší nabídce naleznete tunelové mřížky, tunelové rohové mřížky či standardní krbové mřížky. Zajišťujeme krbové mřížky v provedení se žaluziemi nebo bez žaluzií. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Jide Slovakia, s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
Rychlonabíjecí stanice

17.8.2017  Rychlonabíjecí stanice

Dodáváme rychlonabíjecí stanice pro nabíjení různých druhů akumulátorů (Ni-Cd, Ni-MH a Li-Ion). Rychlonabíjecí stanice zajistí nabíjení zařízení ve velmi krátkém čase, ale zároveň jsou velice šetrné. Stanice jsou vybaveny moderní patentovanou technologií, která zabraňuje překročení limitních hodnot při nabíjení a tím poškození zařízení.

Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kachlové sporáky

17.8.2017  Kachlové sporáky

Specializujeme se na prodej jedinečných kachlových krbových kamen ze Švýcarska. Jedná se o spojení topného systému, grilu a kuchyňského sporáku dohromady. Za myšlenkou těchto kachlových sporáků stojí snaha přinést kouzlo a teplo "zkroceného" ohně opět do kuchyně. Kuchyňský kachlový sporák naplní vaši kuchyň útulnou a kreativní atmosférou. Navštivte naše webové stránky a získejte více informací o této novince na poli kuchyňských sporáků.

Firma: ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nerezové koupelnové žebříky ALASKA

17.8.2017  Nerezové koupelnové žebříky ALASKA

Hledáte kvalitní vytápění do koupelny? Pro tento případ nabízíme vysoce výkonné a designově propracované nerezové koupelnové žebříky ALASKA. Nerezové koupelnové žebříky ALASKA jsou sestaveny z unikátních profilů, kdy stojné trubky mají soudkový tvar a příčné trubky oválný tvar. V nabídce typu ALASKA naleznete i horizontální koupelnové žebříky, které jsou vhodné do podkrovních koupelen.

Firma: Koupelnové žebříky
Stát: cz Česká republika Více...