Energetika - Nabídky

Krbová kamna

24.3.2018  Krbová kamna

Realizujeme prodej kvalitních krbových kamen. Krbová kamna prodáváme v moderním designovém provedení. Použité materiály zajišťují výraznou úsporu topného paliva při zachování stálého a příjemného vytápění. Díky kvalitnímu a modernímu zpracování čistého a úsporného spalování se krbová kamna hodí do nízkoenergetických a pasivních domů.

Firma: ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Senné pelety – granulované seno

23.3.2018  Senné pelety – granulované seno

Senné agropelety jsou výborným objemovým krmivem pro domácí i hospodářskou zvěř. Pelety v podobě granulovaného sena nabízejí vysoký komfort jako ekologické palivo, také podestýlka ze senných pelet jistě nadchne nejednoho domácího mazlíčka, jako jsou například kočky, králíci, morčata apod. Senné pelety neobsahují žádná pojiva a výroba pod vysokým tlakem odbourá i možný výskyt parazitů, případně plísní. Pro konkrétní informace o senných peletách, nás prosím kontaktujte.

Firma: C&C Eko s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej a servis plynových kotlů

23.3.2018  Prodej a servis plynových kotlů

Zabýváme se prodejem a servisními službami plynových kotlů. Našim cílem je nabídnout zákazníkovi maximálně kvalitní služby a spolehlivost v jednání. Prodejem, servisem a revizemi plynových kotlů se věnujeme již dvacet let, za tuto dobu jsme dodali mnoha domácnostem i průmyslovým objektům kvalitní plynové kotle, včetně doprovodných služeb. Kontaktujte nás pro detailnější informace.

Firma: Elmar group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Deskové sluneční kolektory

23.3.2018  Deskové sluneční kolektory

Deskové ploché sluneční kolektory vynikají jednoduchou konstrukcí a snadnou montáží. Při nízkých venkovních teplotách nebo omezeném slunečním svitu jsou mnohem účinnější než trubicové vakuové kolektory. Deskové sluneční kolektory jsme schopni připevnit na jakoukoliv střechu pomocí standardizovaných háků a držáků.

Nabízíme taktéž odborné poradenství při výběru.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Ing. Karel Náprstek
Stát: cz Česká republika Více...
Regulovatelné perlátory

23.3.2018  Regulovatelné perlátory

Zaměřujeme se na dodávku regulovatelných perlátorů včetně provedení odborné montáže. Úsporné regulovatelné perlátory dokáží snížit náklady na využité energie až o 80%. Nabízíme perlátory jako pro kuchyňské, tak pro koupelnové baterie.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Petr Jonáš
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba keramických pecí

23.3.2018  Výroba keramických pecí

Zaměřujeme se na výrobu keramických pecí pro použití ve vzdělávacích a zájmových organizacích či pro domácí použití. V rámci výroby keramických prací se přizpůsobíme jednotlivým požadavkům a zhotovíme keramické pece i v nestandardních rozměrech. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Petr Krejník
Stát: cz Česká republika Více...
Moderní krbové vložky

23.3.2018  Moderní krbové vložky

Zabezpečujeme dovoz moderních krbových vložek švýcarské kvality. Moderní krbové vložky výrobce Rüegg jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a dokáží výrazně snížit potřebné množství topného paliva. Krbové vložky dodáváme i s velkoplošným prosklením pro dosažení co možná nejvyšší efektu. Navštivte naše webové stránky, anebo se přímo zastavte v našem showroomu a přesvědčte se o exkluzivitě moderní krbových vložek sami.

Firma: ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nerezový koupelnový radiátor - žebřík

23.3.2018  Nerezový koupelnový radiátor - žebřík

Akční ceny - koupelnové nerezové žebříky, ruční výroba v nejvyšší kvalitě zpracování. Ceny nerezových radiátorů již od 5 036,- Kč s DPH. Více info naleznete na našem e-shopu.

Firma: Koupelnové žebříky
Stát: cz Česká republika Více...
Denní světlo v Hradci Králové

23.3.2018  Denní světlo v Hradci Králové

Chcete svítit ekonomicky a zároveň ekologicky? Máte tmavé části domu nebo řešíte světlovody pro kancelář či sklad? Navštivte nás na výstavě kde budeme řešit denní světlo, montáž světlovodů i izolaci světlovodů.

Firma: WT-WINDOWS TOMORROW s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Solární panely – energie zdarma

22.3.2018  Solární panely – energie zdarma

Přemýšleli jste nad úsporným řešením v podobě solárních panelů? Pak jste u nás správně. Solárním panelům, jako výbornému systému pro úsporu energie se věnujeme již po mnoho let. Slunce je nevyčerpatelný zdroj energie, navíc solární panely jsou nejen ekonomicky výhodné, ale i ekologické, provoz panelů je naprosto jednoduchý, bezhlučný a spolehlivý. Ještě nejste zcela přesvědčeni, nebo byste rádi získali více technických či praktických odpovědí. Kontaktujte nás, velice rádi je zodpovíme.

Firma: Petr Jonáš
Stát: cz Česká republika Více...
Rychlonabíječky

22.3.2018  Rychlonabíječky

Specializujeme se na výrobu a vývoj rychlonabíječek v různém provedení. Rychlonabíječky jsou vhodné pro nabíjení akumulátorů Bosh, Delvo, Gesipa, Hitachi, Makita či Yokota. Většinu rychlonabíječek máme k dispozici skladem. Garantujeme rychlé dodání. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní krbové vložky

22.3.2018  Kvalitní krbové vložky

Nabízíme prodej kvalitních krbových vložek pro instalaci zděných krbů. V našem sortimentu jsou k dispozici jednoduché a designové krbové vložky, anebo krbové vložky avantgardní. Dokážeme zhotovit zděné krby s různými velikostmi krbových vložek. Navštivte naše webové stránky, anebo si u nás domluvte konzultaci.

Firma: ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Solární powerbanka

22.3.2018  Solární powerbanka

Solární powerbanky představují unikátní řešení pro nabíjení mobilních telefonů, tabletů, GPS zařízení a další elektroniky. Díky kompaktním rozměrům jsou solární powerbanky vhodné pro cestovatele a dobrodruhy, kteří jsou rádi v pohybu. Powerbanka je vybavena LED technologií s 3 - zónovým nastavením světel.

Zboží máme připravené ihned k odeslání.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ekologické topné pelety

21.3.2018  Ekologické topné pelety

Hledáte-li alternativní palivo, pak jsou ekologické topné pelety tou pravou volbou. Ekologické topné pelety mají skvělé výhřevné vlastnosti srovnatelné s uhlím, nízký obsah popelovin, produkují méně zplodin nežli klasická paliva a navíc jsou velmi ekologické, neboť zůstatkový popel vám ještě poslouží jako kvalitní hnojivo. Kontaktujte nás, velice rádi vás zasvětíme do tajů úsporného a ekologického vytápění. Jsme tady pro vás!

Firma: C&C Eko s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dodávka otopných těles

21.3.2018  Dodávka otopných těles

Zaměřujeme se na dodávku otopných těles a jejich profesionální montáž. Zajistíme dodávku a odbornou montáž podlahového vytápění, otopných těles deskových i trubkových, konvektorů, registrů apod.

Zároveň jsme schopni vypracovat návrh realizace otopných těles včetně optimalizace nákladů.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Ing. Karel Náprstek
Stát: cz Česká republika Více...