Energetika - Nabídky

Optimalizace tepelných zdrojů

17.12.2017  Optimalizace tepelných zdrojů

Zabýváme se optimalizací tepelných zdrojů pro Váš objekt. Vypracujeme návrh realizace tepelných zdrojů včetně vypočítání ekonomického zhodnocení. Tepelné zdroje dodáme a také namontujeme kompletně na klíč. Rovněž dodáváme systémy solární energie.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Ing. Karel Náprstek
Stát: cz Česká republika Více...
Skleněné infrapanely

17.12.2017  Skleněné infrapanely

V našem sortimentu zařízení pro úsporu energií naleznete i skleněné infrapanely v nejrůznějších variantách. Skleněné infrapanely jsou vhodné do každého interiéru. Jednoduchý a čistý design doplní každý bytový i komerční prostor. Zajistíme také odbornou montáž.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: Petr Jonáš
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba adaptérů pro akumulátory

17.12.2017  Výroba adaptérů pro akumulátory

Zaměřujeme se na výrobu adaptérů pro akumulátory. Naše adaptéry jsou kompatibilní prakticky s každým akumulátorem. Nabízíme základní adaptéry pro akumulátory výrobců AEG, MILWAUKEE, DEWALT, ELU, METABO, FEIN, MAKITA či PANASONIC. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Renovace keramických pecí

17.12.2017  Renovace keramických pecí

Věnujeme se renovaci keramických pecí všech typů a značek. V rámci renovace keramických pecí jsme schopni dodat nebo vyrobit různé náhradní díly a uvést keramické pece zpět do provozu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Petr Krejník
Stát: cz Česká republika Více...
Luxusní krby a kamna

17.12.2017  Luxusní krby a kamna

Dovážíme luxusní krby a kamna švýcarské jedničky na trhu. Nabízíme luxusní krby a kamna v moderním designovém provedení. Dodáváme i krby s originálním 360°prosklením pro maximální prožitek z krbového ohně. Navštivte naše webové stránky, prohlédněte si náš sortiment, anebo zavítejte do našeho showroomu a studia, které patří mezi jedny z nejvybavenějších ve střední Evropě.

Firma: ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nerezový koupelnový radiátor horizont

17.12.2017  Nerezový koupelnový radiátor horizont

ALASKA HORIZONT je nový nerezový radiátor sestavený z unikátních profilů.
Stojné trubky mají soudkový tvar a příčné trubky oválný profil.Tyto nerezové materiály dělají z radiátoru ALASKA HORIZONT velmi exkluzivní moderní doplněk do koupelny.Tento radiátor je ideální do podkrovních koupelen.

Firma: Koupelnové žebříky
Stát: cz Česká republika Více...
Repase akumulátorů pro elektrokola

16.12.2017  Repase akumulátorů pro elektrokola

Zaměřujeme se na repase akumulátorů pro elektrokola. Aku bloky osazujeme pouze kvalitními články výrobců Sanyo, Panasonic, LG či Samsung. V našem sortimentu naleznete nejrůznější varianty akumulátorů pro elektrokola. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kachlová kamna na klíč

16.12.2017  Kachlová kamna na klíč

Stavíme kvalitní kachlová kamna na klíč. Navrhneme a zrealizujeme pro Vás kachlová kamna v tradičním nebo moderním designu. Kachlová kamna můžeme rovněž vyrobit i se sklokeramickou deskou. Pro obložení kamen používáme pouze kvalitně zpracované kachle, které zaručují dlouhou výhřevnost.

Firma: ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Komplexní řešení úspory energií

16.12.2017  Komplexní řešení úspory energií

Naše společnost se zabývá zpracováním a navržením komplexního řešení úspory energií pro konkrétní objekt, ať už se jedná o bytovou i nebytovou výstavbu. Obstaráváme a montujeme nejrůznější zařízení pro úsporu energií s cílem optimálně snížit Vaše výdaje. Dodáme Vám solární technologii, skleněné infrapanely, solární kolektory, regulované perlátory a mnoho dalšího.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: Petr Jonáš
Stát: cz Česká republika Více...
Koupelnový radiátor nerez, kombinovaný

16.12.2017  Koupelnový radiátor nerez, kombinovaný

AKCE -Koupelnový radiátor nerez, kombinovaný již od 5 000,-. Koupelnové žebříky nerez naleznete v našem e-shopu v různých provedeních a všechny varianty vám umožní připojit radiátor jak na okruh, tak na topnou tyč. Pomocí středového připojení můžete kombinovat obě varianty.

Firma: Koupelnové žebříky
Stát: cz Česká republika Více...
Trafostanice pro firmy

15.12.2017  Trafostanice pro firmy

Betonová bloková transformátorová stanice.
Typ: TS EH3 630kVA. Větší nadzemní transformace stanice. Obsluhovatelná z vnitřní strany. Železobetónový skelet. Nabízíme tzv. realizaci na klíč. Celá výroba probíhá pod jednou střechou. Povrchovou úpravu uděláme podle požadavků zákazníka.
Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám poradíme.

Firma: ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
Topné a chladící systémy

15.12.2017  Topné a chladící systémy

Jsme autorizovaný servis a prodejce značky Eberspächer. Provádíme montážní a servisní práce. Nabízíme klimatizace Sütrak a Cooltronic, mobilní boxy Euroengel, autochladničky / autoledničky Indel B, transportní chlazení Zanotti a teplovodní nebo teplovzdušné nezávislé topení Eberspächer. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Firma: AUDO VIKTORIA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Úsporný zdroj tepla – PYD

15.12.2017  Úsporný zdroj tepla – PYD

Platíte každý rok nehorázné sumy za vytápění? Hledáte alternativu, která bude nejen levnější, ale i uživatelsky přívětivější? Pak bychom Vám rádi nabídli současnou jedničku na trhu v oblasti podlahového vytápění – úsporný zdroj tepla PYD. Systém PYD je prověřen mnoha spokojenými uživateli i odborníky v oblasti úsporného vytápění. Nadčasové vytápěcí systémy PYD – to jsou nízké ekonomické náklady, vysoká efektivita vytápění a flexibilní řešení pro všechny typy podlah.

Firma: Miroslav ŠUPČÍK - EKOTOP
Stát: cz Česká republika Více...
Topné žebříky

15.12.2017  Topné žebříky

Zaměřujeme se na dodávku topných žebříků včetně služeb odborné montáže. Topné žebříky jsou oblíbeným řešením topných těles v koupelnách a jiných sanitárních zařízeních. Vyznačují se nízkou spotřebou energie a vysokým výdejem tepla.

Rovněž dodáváme i jiné typy otopných těles jako třeba desková a trubková tělesa, konvektory, registry a mnoho dalšího.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Ing. Karel Náprstek
Stát: cz Česká republika Více...
Moderní krby na klíč

15.12.2017  Moderní krby na klíč

Zabýváme se návrhy a realizací moderních krbů na klíč. Zpracujeme pro Vás venkovní i interiérové krby. Poskytujeme poradenství v oblasti krbového vytápění. Stačí nás kontaktovat a dohodnout si s námi konzultaci. Navrhneme krb přímo pro vás, vybere a zajistíme vhodný materiál a provedeme instalační práce. Moderní krby na klíč realizujeme rychle a kvalitně.

Firma: ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...