Měření a regulace - Nabídky

Zobrazovač teploty

16.6.2019  Zobrazovač teploty

Maximální spolehlivost a jednoduchost jsou hlavními přednostmi zobrazovače teplot ZOT01. Díky těmto vlastnostem je vhodný jak pro vnitřní, tak venkovní použití, např. bazény, sportovní haly, vestibuly, koupaliště, atd.
- Snadná instalace
- Výška číslic 60 mm
- Teplotní čidlo s délkou až 6 m
- Rozměry 204 x 106 x 40 mm (V x Š x H)

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Laboratorní váhy Precisa

16.6.2019  Laboratorní váhy Precisa

Precisa je značka špičkových laboratorních vah švýcarské výroby. Naše společnost je výhradním smluvním partnerem tohoto výrobce. Nabídnout vám proto můžeme váhy Precisa pro laboratoře a výzkumné aplikace, ale také například pro školy a praktické využití. Zajišťujeme navíc profesionální servis, a to včetně poradenství a metrologických služeb.

Firma: LABO - MS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kalibrace laboratorních přístrojů

9.6.2019  Kalibrace laboratorních přístrojů

Provádíme rovněž metrologické služby. Zajistíme kalibrace či validace různých druhů laboratorních nástrojů a zařízení. Jsme držiteli potřebných osvědčení a postaráme se o kontroly správnosti funkce a měření vašeho vybavení. Kalibrujeme např. laboratorní váhy, pH metry, konduktometry, oximetry a další přístroje.

Firma: LABO - MS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vážní indikátor VIT

7.6.2019  Vážní indikátor VIT

Nabízíme vážní indikátory VIT pro kontrolní vážení. Vážní indikátor VIT je vybaven podsvíceným LCD displejem, který není závislý na napájení z elektrické sítě. Kompaktní indikátor VIT disponuje jednoduchým a intuitivním ovládáním a v provozu může být až 36 hodin. Pro detailnější informace navštivte naše webové stránky.

Analyzátory pro akumulátory

5.6.2019  Analyzátory pro akumulátory

Dodáváme analyzátory AD60 pro vybíjení a analyzování akumulátorů Ni-Cd, Ni-MH, Li-Ion, Pb a také akumulátorů gelových. Analyzátory umožňují volitelné nastavení vybíjecího proudu v rozmezí od 0,5 až po 25A. Analyzátory jsou vybaveny USB konektorem pro snadný přenos naměřených dat. Zařízení je schopno pracovat v rozmezí teplot od -10°C až +40°C.

Kompletní technické parametry naleznete na našich webových stránkách nebo v internetovém obchodě.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Metrologie pro laboratoře

3.6.2019  Metrologie pro laboratoře

Zajišťujeme komplexní metrologické služby pro různé druhy profesionálního laboratorního vybavení. K provádění této praxe jsme vybaveni patřičným osvědčením od Českého metrologického ústavu, a máte proto jistotu kvalitně a odborně odvedené práce. Provádíme veškeré opravy a údržbu přístrojů včetně pravidelných kontrol kalibrací.

Firma: LABO - MS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vybavení dílen pro stroj. a prům. výrobu

2.6.2019  Vybavení dílen pro stroj. a prům. výrobu

Významnou náplň naší činnosti tvoří dodávání vysoce kvalitní nástrojů, měřidel, brusiva anebo například speciálních upínacích prvků a dalších výrobků a materiálů. Pokud potřebujete spolehlivého dodavatele vybavení dílen pro strojírenskou nebo průmyslovou výrobu, obraťte se na nás.

Firma: NAVEL, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přístroje Schmidt a Haensch

30.5.2019  Přístroje Schmidt a Haensch

Značka Schmidt-Haensch má ve světě vědy velice dobrý zvuk a my vám přinášíme široký sortiment špičkových, profesionálních zařízení a přístrojů od tohoto výrobce. Pořídit si můžete refraktometry včetně rozsáhlého příslušenství; polarimetry a také polarimetrické trubice a mnoho dalších strojů nejvyšší kvality.

Firma: LABO - MS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nerezové manometry, teploměry,převodníky

27.5.2019  Nerezové manometry, teploměry,převodníky

Nabízíme z nerezavějících ocelí: ukazatel průtoku,
plovákový průtokoměr - ukazatel průtoku,
elektronický hlásič průtoku,
manometry - trubicový, bezpečnostní, kontrolní, membránový
měřící přípojky, měřící přípojky přímé, měřící přípojky s kuželem,
měřící hadice, přechodky, manometrové přípojky,
bimetalové teploměry, tlakové teploměry, teploměrové jímky.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální měřidla a značení

25.5.2019  Profesionální měřidla a značení

Dodáváme profesionální měřidla a značení nejen pro truhláře. Digitální úhloměry Insize, hloubkoměry, rýsovadla, kružítka, jehlové obrysové šablony, přenašeče úhlů, pokosníky, šablony (např. na zaměření schodů), plastické metry, rejsky, multifunkční měřící přípravek Multi-Mark, úhloměry, pravítka, vodováhy, úchylkoměry, příložníky.

Firma: HABILIS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rozvaděče pro měření a regulaci

2.5.2019  Rozvaděče pro měření a regulaci

Mezi hlavní specializace naší společnosti patří výroba rozvaděčů pro účely měření a regulace. Nabízíme řešení na špičkové úrovni, a navíc ve velmi výhodné cenové hladině. Pokud potřebujete skutečně kvalitní zařízení, neváhejte a kontaktuje nás nebo navštivte naše internetové stránky pro více informací.

Firma: ElektroMont HB s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Revize, měření a regulace

2.4.2019  Revize, měření a regulace

Bez pravidelných revizí elektroinstalace nebo plynových zařízení se zvyšuje riziko jejich nesprávné funkce a poruchy. Četnost a povinnost revizí stanovuje zákon podle typu objektu a jeho funkce. Pro nás představují plynové a elektro revize hlavní pracovní náplň a zaměření. Obrátit se na nás však můžete i v případě potřeby měření a regulace topných zařízení pro dosažení jejich optimálního a ekonomického chodu.

Firma: PELMAR s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...