Elektronické přístroje - Nabídky

Čtečka čárového kódu Zebra LS2208

5.7.2020  Čtečka čárového kódu Zebra LS2208

Malý ergonomický ruční laserový snímač čárových kódů s nízkou hmotností Zebra LS2208 představuje skvělou investici do budoucna. Utilita 123Scan usnadňuje konfiguraci, zatímco snímací element vyrobený technologií vstřikování LIM zvyšuje odolnost zařízení. Snímač podporuje konektivitu k různým typům hostitelů (kombinované rozhraní). Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Analyzátory pro akumulátory

5.7.2020  Analyzátory pro akumulátory

Dodáváme analyzátory AD60 pro vybíjení a analyzování akumulátorů Ni-Cd, Ni-MH, Li-Ion, Pb a také akumulátorů gelových. Analyzátory umožňují volitelné nastavení vybíjecího proudu v rozmezí od 0,5 až po 25A. Analyzátory jsou vybaveny USB konektorem pro snadný přenos naměřených dat. Zařízení je schopno pracovat v rozmezí teplot od -10°C až +40°C.

Kompletní technické parametry naleznete na našich webových stránkách nebo v internetovém obchodě.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Měřič momentu DATAFLEX ®

1.7.2020  Měřič momentu DATAFLEX ®

Nabízíme vysoce kvalitní měřič momentu výrobce DATAFLEX ® pro měření malých momentů a měření rychlosti. Měřič momentu DATAFLEX ® pracuje na základě technologie tenzometru v kombinaci s moderními elektronickými komponenty. Rozsahy při měření malých momentů jsou +-10 Nm, +-30 Nm, +-50 Nm, měření rychlosti pak 2x360 impulsů/otáčku, 90°fázového rozdílu. Kompletní informace a technické parametry naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Datascan: čárové kódy

27.6.2020  Datascan: čárové kódy

Jsme zkušeným dodavatelem systémů automatické identifikace. Naše nabídka zahrnuje široký výběr hardwaru, softwaru, etiket, spotřebního materiálu. Zároveň nabízíme také záruční a pozáruční technickou podporu. Výjimkou není ani zpracování kompletních řešení organizace skladů, inventur nebo tisk etiket. Naším cílem je poskytovat co nejefektivnější řešení pro zvýšení produktivity v následujících oblastech: výroba, sklady, obchod či administrativa. Navštivte náš web, případně nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční a stojanové svítilny

23.6.2020  Ruční a stojanové svítilny

Specializujeme se na výrobu a vývoj ručních a stojanových svítilen. Veškeré ruční a stojanové svítilny jsou kompatibilní s nabíjitelnými akumulátory. Ruční a stojanové svítilny lze využívat společně s většinou výrobců akumulátorového nářadí AEG, ATLAS-COPCO, BOSCH FEIN, GESIPA, HITACHI, MAKITA či naší vlastní produkce AKKU POWER.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zebra LS7808 mnohasměrný snímač

20.6.2020  Zebra LS7808 mnohasměrný snímač

Mnohasměrné laserové snímače Zebra LS7808 jsou určené pro horizontální zabudování do pultu a hodí se například do supermarketů, drogerií, lékáren nebo jiných maloobchodních prodejen s velkým objemem snímání. Zařízení vysílá obrazec tvořený 18 linkami, přičemž skenovaný kód nemusí být protnut jednou souvislou linkou, čtečka skládá informace ze všech linek, které jej protínají („code stitching“). Díky tomu je čtení čárových kódů rychlé a efektivní. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Honeywell MS9520 Voyager

19.6.2020  Honeywell MS9520 Voyager

Honeywell MS9520 Voayger představuje jeden z nejkvalitnějších jednopaprskových laserových snímačů v dnešní době. Může sloužit jako pevný skener (ve stojánku) i jako ruční čtečka. Patentovaná technologie aktivuje laserový paprsek pro zaměření kódu a stiskem tlačítka CodeGate zahájí přenos dat. Snímač se hodí do prodejen, kanceláří, zdravotnických zařízení i lehkého průmyslu. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Datalogic Gryphon™ I GBT4400 2D snímač

8.6.2020  Datalogic Gryphon™ I GBT4400 2D snímač

Vysoce výkonný a všestranně použitelný bezdrátový snímač Gryphon™ I GBT4400 2D přináší řadu moderních technologií. Přečte prakticky všechnu 1D a 2D symboliku čárových kódů a dokáže zachytit symboly až do velikosti formátu A5. Skener GBT4400 2D nalezne uplatnění v maloobchodě, lehkém průmyslu, zdravotnictví i transportu a logistice. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým zkušených odborníků vám poradí s výběrem podle vašich požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

20.4.2020  Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

Bezdrátový lineární snímač kódů Datalogic Gryphon I GBT4100 je vybaven bezdrátovou technologií Bluetooth 2.0 s rádiovým dosahem až 30 m. Snímač může pracovat také v dávkovém režimu, kdy může být do paměti uloženo více než 1200 nasnímaných kódů. Zároveň má multifunkční základnovou stanici umožňující snímání v režimu hands-free a snímání při nabíjení. Tuto stanici je možné připevnit také na zeď. Připojení je možné přes USB/RS232/Keyboard Wedge/Wan Emulation nebo IBM46xx/USB/RS232. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Honeywell Metrologic MS-3780 Fusion

18.4.2020  Honeywell Metrologic MS-3780 Fusion

Vícepaprskový laserový snímač čárových kódů Honeywell MS3780 Fusion plní funkci pultového i ručního všesměrového snímače. Součástí zařízení je i stojánek a klip pro montáž skeneru. Honeywell MS3780 Fusion přináší vysokou snímací rychlost, která zvyšuje efektivitu u pokladen i spokojenost Vašich zákazníků. Tento ruční snímač odvádí velkou práci při zachování malých rozměrů. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač čárových kódů Zebra LS2208

7.4.2020  Snímač čárových kódů Zebra LS2208

Ruční laserová čtečka čárových kódů s nízkou hmotností Zebra LS2208 představuje skvělou investici do budoucna. Konfiguraci čtečky usnadňuje utilita 123Scan, zatímco její odolnost je zvýšena díky snímacímu elementu vyrobenému technologií vstřikování LIM. Snímač LS2208 podporuje konektivitu k různým typům hostitelů (kombinované rozhraní). Pro kompletní nabídku všech našich produktů navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Poradíme vám s výběrem vhodného zařízení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímače Datalogic

31.3.2020  Stacionární snímače Datalogic

Nabízíme stacionární snímače od výrobce Datalogic, které jsou navržené pro vysokorychlostní montážní linky a prostředí s velkým objemem snímání. Nejčastěji se upevňují k výrobní lince a při snímání se nepohybuje snímač, ale čtený kód. Tyto snímače umožňují čtení rychle se pohybujících kódů v různých orientacích i z různých stran. Cílem těchto zařízení je automatizovat proces identifikace výrobků založené na snímání kódů, analýze a profilování položek. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...