Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Mobilní terminál Zebra MC55X-HC

29.6.2020  Mobilní terminál Zebra MC55X-HC

Mobilní terminál Zebra MC55X-HC je navržen pro život v nemocnici. Je snadno ovladatelný, pohodlně přenosný a umožňuje snadné sledování pacientů. Nabízí několik možností bezdrátového připojení a silný výkon aplikací, a umožňuje tak zdravotníkům soustředit se na sledování pacientů za pochodu, přístup k záznamům pacientů, sledování fyziologických funkcí pacientů, sledování výsledků testů, přesné podávání léků, zajišťování laboratorních a lékařských objednávek atd. – kdekoli uvnitř zařízení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Keramické nosníky

29.6.2020  Keramické nosníky

Zaměřujeme se na dodávku keramických nosníků pro využití zejména v tepelných spotřebičích jako jsou elektrické sporáky, teplomety, rozvodové skříně silových rozvodů NN. Při vysokých teplotách keramické nosníky vynikají nejenom mechanickou pevností, ale také rozměrovou stálostí.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Řídicí systém S7-200

29.6.2020  Řídicí systém S7-200

Zabýváme se dodávkou kompaktních programovatelných logických automatů S7 – 200, které jsou speciálně určeny pro jednoduché aplikace.

Řídicí systémy S7 – 200 jsou kompatibilní s širokou škálou rozšiřovacích modulů pro Vaši maximální spokojenost.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů na prst Zebra RS507

28.6.2020  Snímač kódů na prst Zebra RS507

Snímač kódů Zebra RS507 může být jednoduše připojen k mobilnímu terminálu (určenému na ruku) a pracovníci jej mohou snadno navléknout na prst. Díky tomu poskytuje maximální flexibilitu, pohodlí, výkon i funkčnost a zvyšuje produktivitu skenování kódů v náročných aplikacích. Ať už pracovníci manipulují s balíky, třídí je, nakládají zásilky ve skladu nebo skenují kódy pro sledování zboží, snímač RS507 poskytuje skvělou kombinaci technologie i funkcí pro plynulý chod podniku. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač konektivity Datalogic CBX100

28.6.2020  Snímač konektivity Datalogic CBX100

Snímač konektivity CBX100 od společnosti Datalogic je průmyslový propojovací box navržený k urychlení instalace, konfigurace a údržby snímačů 1D a 2D kódů. Tento snímač nabízí mimořádně nízké náklady na vlastnictví, jelikož zkracuje dobu instalace a pomáhá minimalizovat prostoje v případě potřeby výměny zařízení. Otevřená architektura snímače umožňuje připojení k protokolům Ethernet TCP/IP, DeviceNet, Profibus, Ethernet/IP a dalším běžným sítím. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zebra tiskárny etiket střední třídy

28.6.2020  Zebra tiskárny etiket střední třídy

Tiskárny čárových kódů, štítků a etiket od společnosti Zebra se řadí mezi nejrozšířenější a nejspolehlivější tiskárny etiket na trhu. Naše široké produktové portfolio zahrnuje modely všech produktových řad. Tiskárny etiket střední třídy naleznou využití například ve skladu či provozovně, stolní tiskárny etiket se hodí pro kancelářské aplikace. Nabízíme rovněž tiskárny společnosti Intermec. Pro více informací navštivte náš web, případně nás kontaktujte. Náš tým vyškolených odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 1990L

28.6.2020  Open frame monitor Elo 1990L

Open frame monitor Elo 1990L s 19″ dotykovým displejem zajišťuje stabilní provoz, vynikající čistotu obrazu a vysokou propustnost světla. Díky tomu zaručuje přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. Monitor obsahuje technologii single-touch na principu SAW a lze jej ovládat i v rukavicích. Elo 1990L nalezne využití při vytváření kiosků nebo samoobslužných maloobchodních systémů. Hodí se také pro zábavní aplikace a kasina či průmyslové automatizace. Pro více informací nás kontaktujte, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Turniket dvojitý TTB05D

28.6.2020  Turniket dvojitý TTB05D

Oboustranný tripodový turniket TTB05D nabízí široké možnosti použití ve vnitřních i venkovních prostorech. Masivní konstrukce je odolná proti mechanickému poškození a zároveň přispívá k modernímu designu celého turniketu. Turniket lze vybavit čtečkou bezkontaktních karet, čárových kódů atd.

Vhodný pro:
- vstupní haly budov
- sportovní stadiony
- venkovní areály

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic Falcon X3+

27.6.2020  Mobilní terminál Datalogic Falcon X3+

Mobilní terminál Datalogic Falcon X3+ představuje díky maximální robustnosti a ergonomii řešení šité na míru do veškerého náročného prostředí, kde je potřeba zviditelnit transakce v reálném čase. K výhodám tohoto terminálu patří například číselná a alfanumerická klávesnice, výběr z operačních systémů Microsoft Windows® a vysoce výkonný laser. Falcon X3+ je také vybaven patentovanou technologií „Green Spot“, která umožňuje vizuální potvrzení správně načteného čárového kódu. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Datascan: čárové kódy

27.6.2020  Datascan: čárové kódy

Jsme zkušeným dodavatelem systémů automatické identifikace. Naše nabídka zahrnuje široký výběr hardwaru, softwaru, etiket, spotřebního materiálu. Zároveň nabízíme také záruční a pozáruční technickou podporu. Výjimkou není ani zpracování kompletních řešení organizace skladů, inventur nebo tisk etiket. Naším cílem je poskytovat co nejefektivnější řešení pro zvýšení produktivity v následujících oblastech: výroba, sklady, obchod či administrativa. Navštivte náš web, případně nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Miniaturní senzory Datalogic S100

27.6.2020  Miniaturní senzory Datalogic S100

Optoelektronické senzory S100 od společnosti Datalogic nabízejí konkurenceschopné ceny a zároveň univerzální a jednoduchou instalaci bez nastavení. Díky tomu přinášejí celkovou úsporu prostoru, času i peněz. Dokáží detekovat průhledné objekty, obsahují standardní optické funkce a mají krytí IP67. Rozměry senzorů S100 jsou 2 mm x 20 mm x 12 mm a provozní teplota -25 až 55 °C. Naleznou uplatnění v široké škále aplikací. Pro více informací navštivte náš web, případně nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řídicí systém ProLeiT

27.6.2020  Řídicí systém ProLeiT

Specializujeme se na dodávku řídicího systému ProLeiT pro oblast pivovarnictví. Řídicí systém ProLeiT nasazujeme i upravujeme dle Vámi dodaných specifikací. Díky tomuto pivovarnickému systému se stane výroba velmi jednoduchou a intuitivní.

Poradíme se s verzí systému 7.00 až po nejnovější verzi 9.00.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Open frame monitor Elo 1790L

26.6.2020  Open frame monitor Elo 1790L

Open frame monitor Elo 1790L má 17″ dotykový LCD displej a moderní štíhlý design, jež okamžitě upoutá pozornost uživatelů. Zároveň poskytuje jedinečnou čistotu obrazu a vysokou propustnost světla a zajišťuje přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. Elo 1790L zaručuje stabilní provoz a díky nejmodernějšímu úspornému LED podsvícení spotřebovává méně energie a vytváří méně tepla. Díky designu a nástrojům společnosti Elo přináší tento monitor kvalitu, spolehlivost a dlouhou použitelnost.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Skener Datalogic Gryphon I GBT/GM4500 2D

26.6.2020  Skener Datalogic Gryphon I GBT/GM4500 2D

Bezdrátové snímače kódů Datalogic Gryphon I GBT4500 2D a GM4500 2D se vyznačují svým elegantním a špičkovým designem a bezkonkurenční ergonomií a jsou vhodné pro širokou škálu aplikací. Tyto skenery obsahují technologii pro bezdrátové nabíjení, která poskytuje maximální flexibilitu, zvyšuje spolehlivost celého řešení a přináší nízké náklady na vlastnictví. Díky megapixelovému senzoru poskytují snímače Gryphon I GBT/GM4500 2D vysoký výkon při čtení 1D i 2D kódů. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic DS2200

26.6.2020  Stacionární snímač Datalogic DS2200

Ultra kompaktní laserový stacionární snímač čárových kódů Datalogic DS2200 se zabudovaným dekodérem nabízí rychlost skenování 500-2000 skenů/s a čtecí vzdálenost 40-200 mm. Umožňuje připojení přes RS232/RS485 a má třídu krytí IP65. Stacionární snímač DS2200 se hodí například pro vysokorychlostní zpracování dokumentů, sledování výroby či verifikaci etiket. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým zkušených odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...