Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Snímač kódů na prst Zebra RS507

24.5.2018  Snímač kódů na prst Zebra RS507

Snímač kódů Zebra RS507 lze snadno připojit k mobilnímu terminálu (určeného na ruku) a pracovníci jej mohou snadno navléknout na prst, čímž zvyšují produktivitu skenování náročných aplikací s maximální flexibilitou, pohodlím, výkonem i funkčností. Ať už vaši zaměstnanci manipulují s balíky, třídí je, nakládají zásilky do skladu či skenují čárové kódy pro sledování zboží, snímač RS507 přináší vynikající kombinaci technologie i funkcí pro plynulý chod podniku. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminály Datalogic Mobile

24.5.2018  Mobilní terminály Datalogic Mobile

Mobilní terminály a snímače čárového kódu od Datalogic Mobile se řadí mezi špičku na trhu. Tyto produkty jsou využívány zejména v oblastech skladování, maloobchodě a pro sběr dat či komunikaci mobilních pracovníků. Pro více informací o naší nabídce mobilních terminálů Datalogic navšitvte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tripodový turniket TTL07

24.5.2018  Tripodový turniket TTL07

Turniket v moderním barevném lakovaném provedení. Robustní konstrukce zaručuje vysokou odolnost vůči mechanickému poškození. Turniket umožňuje jednosměrný, volitelně obousměrný průchod. Vybavení turniketu dle požadavku zákazníka např. bezkontaktní snímače, čtečky BC kódů atd.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Nábytkové zdroje pro LED

24.5.2018  Nábytkové zdroje pro LED

Nabízíme vysoce kvalitní stíněné zdroje, vhodné zejména pro LED osvětlení, určené k instalaci do nábytku a interiérů. Zdroje jsou stíněné a nezpůsobují rušení příjmu signálu rádia, televize, datové komunikace ap. Vyznačují se také malými rozměry zejména plochým tvarem, což usnadňuje jejich zástavbu do nábytku. Jsou opatřeny krytou svorkovnicí pro připojení síťového přívodu i přívodu k LED osvětlení.
(Pro výběr na e-shopu aplikujte filtr Výrobce: POS Power)

Firma: Q-PRODUCT s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Biometrické docházkové systémy

24.5.2018  Biometrické docházkové systémy

Jděte s dobou a využívejte nejnovějších metod bezpečnostních systémů, například firemní biometrické docházkové systémy. Biometrické docházkové systémy značky Fingera jsou určeny pro malé a střední podniky a zajišťují maximální komfort v oblasti bezpečnosti pro firmy i uživatele, tedy zaměstnance firem. Pro konkrétní informace nás prosím kontaktujte, velice rádi vám předvedeme možnosti docházkového přístupového řešení firem. Jsme tady pro vás!

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní pódium

24.5.2018  Mobilní pódium

Připravujete akci, toužíte po úspěchu a nemáte potřebné prvky, bez kterých to prostě nejde? Kontaktujte nás! Zjistíme mobilní pódium, kvalitní ozvučovací a světelnou aparaturu a mnoho dalšího. Zkrátka, zavolejte, předložte nám své požadavky a my uděláme vše možné i nemožné, aby zrovna ta Vaše akce byla tou událostí, na kterou se nezapomíná. Jsme tady, aby vy jste byli spokojeni.

Řídicí systémy měření a regulace

24.5.2018  Řídicí systémy měření a regulace

Součástí našich služeb je rovněž instalace řídicích systémů měření a regulace. V oboru měření a regulace se věnujeme technologickému zajištění vytápění, klimatizací, ale také solárním zdrojům. Dále pak v naší nabídce najdete instalaci řídicích systémů pro tepelné zdroje, a to jak plynové, tak elektrické, zajišťujeme také zásobníky tepla, oběhová čerpadla a další. Pro konkrétní dotazy nás prosím přímo kontaktujte, velice rádi se Vám budeme věnovat.

Firma: EXPLEO s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elektrikářské práce Ostrava

24.5.2018  Elektrikářské práce Ostrava

Zajistíme drobné elektrikářské práce na území Ostravy a okolí. Realizujeme jednoduché opravy v rámci elektrikářských prací, jako je například instalace vypínačů, zásuvek, svítidel, žárovek, krytů a další jednoduché opravy. Jsme si vědomi, že mnohdy malá nefunkčnost může způsobit obrovské problémy, a proto jsme tady my, abychom Vám nabídli pomoc. Kontaktujte nás, velice rádi Vám vyjdeme vstříc.

Firma: Soňa Brachaczková
Stát: cz Česká republika Více...
Komplexní servis elektro bojlerů Ostrava

24.5.2018  Komplexní servis elektro bojlerů Ostrava

Zajišťujeme komplexní servis elektro bojlerů v lokalitě Ostrava a okolí. Naším cílem je nabídnout zákazníkům komplexní služby, jako jsou dodávka elektro bojlerů, odborná montáž, demontáž starého bojleru, pravidelné revize, ale rovněž případné opravy. V případě zájmu nebo detailních dotazů, nás prosím kontaktujte. Velice rádi vám vysvětlíme podrobný výčet našich služeb, případně se rovnou domluvíme na termínu schůzky. Těšíme se na spolupráci.

Firma: Dušan Závacký
Stát: cz Česká republika Více...
Keramické svorkovnice

24.5.2018  Keramické svorkovnice

Dodáváme keramické svorkovnice pro využití v přístrojích s vyšší pracovní teplotou jako jsou teplomety, elektrické sporáky, rozvodové skříně silových rozvodů NN apod. Díky svým vlastnostem keramické svorkovnice odolají i vysokým teplotám. Jejich mechanická a rozměrová charakteristika zůstane nepozměněna.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Řídicí systém SIMATIC S7-300

24.5.2018  Řídicí systém SIMATIC S7-300

Zabýváme se dodávkou průmyslových řídicích systémů SIMATIC S7-300 pro zefektivnění automatizace výrobních technologií. Řídicí systém SIMATIC S7-300 patří mezi nejvyhledávanější univerzální průmyslové systémy. Je určen především pro řešení úloh středního rozsahu.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Jeřábová váha

24.5.2018  Jeřábová váha

Zabezpečujeme výrobu a dodávku jeřábových vah s nosností do 500 kg. Jeřábové váhy jsou potřeba všude tam, kde se váží břemena ve visu. V provozu vydrží jeřábové váhy až 30 hodin. Jeřábové váhy jsou vybaveny červeným LED displejem, úsporným režimem, dolním otočným hákem a horní karabinou. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Servis laboratorního zařízení

23.5.2018  Servis laboratorního zařízení

Nabízíme nejen velice širokou paletu kvalitního nového (ale také použitého) laboratorního vybavení, strojů, nástrojů a zařízení, ale také profesionální a komplexní servis v této oblasti – a to na veškeré přístroje a zařízení, které u nás pořídíte. Tento servis zahrnuje i poradenství a metrologické služby a nabízíme i pomoc při rekonstrukcích laboratoří.

Firma: LABO - MS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic Elf Health

23.5.2018  Mobilní terminál Datalogic Elf Health

Mobilní terminál Datalogic Elf Healthcare, speciálně navržený pro zdravotnické aplikace, je vyroben z chemicky odolného plastu, který vydrží působení odolných dezinfekčních prostředků. Díky ergonomii, tvaru a formě se snadno ovládá, přičemž trsátko a pero určené pro dotykové monitory poskytují dodatečnou pomoc při zadávání dat, a to i v rukavicích. Terminál má rychlý a spolehlivý 2D imager, který je schopen číst širokou škálu 1D a 2D kódů za jakýchkoliv podmínek. Kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tubulární senzor Datalogic S51

23.5.2018  Tubulární senzor Datalogic S51

Tubulární senzory Datalogic S51 nabízejí paprskové snímání, blízké a retroreflexní polarizované optické funkce s LED emisí, radiální a axiální optiku, 2 m kabel nebo 4-pólové připojení M12. Jsou k dispozici také v DC verzi s celokovovým nebo plastickým krytem. Plastové provedení nabízí ploché pouzdro se 2 upevňovacími otvory zaručující vysokou montážní flexibilitu. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...