Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Elektromontážní práce

20.10.2017  Elektromontážní práce

Nabízíme vysoce kvalifikované elektromontážní práce. Součástí našich služeb je oprava a údržba elektroinstalací, montáže elektrických zařízení, rovněž zajišťujeme elektroinstalace soukromých domů, komerčních a průmyslových objektů. Elektromontážní práce v našem pojetí znamenají jistotu, kvalitu odvedené práce a spolehlivost v jednání. Pro konkrétní informace nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám vyjdeme vstříc. Jsme tady pro Vás!

Firma: EXPLEO s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka kódů Datalogic PowerScan PBT9100

20.10.2017  Čtečka kódů Datalogic PowerScan PBT9100

Datalogic PowerScan PBT9100 je průmyslová bluetoothová čtečka kódů s úplně novou inovativní technologií, která poskytuje inovativní LED zelenou skenovací linku, která implementuje definici laseru a výhody lineárního snímače. Zelené skenovací světlo se ukázalo jako nejpohodlnější barva pro oči pracovníka. Zařízení je vybaveno standardní bezdrátovou technologií Bluetooth® kombinovanou s vynikajicí spolehlivostí a čtecími výkony, a poskytuje tak kompletní řešení pro skladové aplikace.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zesilovací senzory s optickými vlákny

20.10.2017  Zesilovací senzory s optickými vlákny

Optoelektronické zesilovací senzory s optickými vlákny jsou navrženy pro detekci malých předmětů nacházejících se v uzavřeném prostoru za přítomnosti velmi vysoké teploty. Dále také v případě, že je skener vzdálen od objektu k detekci. Optoelektronické zesilovací senzory s optickými vlákny naleznou uplatnění ve výrobě, jedná se např. o zpracování a balení zboží, dále při výrobě elektroniky či ve farmaceutickém průmyslu. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic Rhino II

20.10.2017  Mobilní terminál Datalogic Rhino II

Datalogic Rhino II je mobilní terminál pro připevnění k vozíku, který je k dispozici v rozměrech 10 „a 12“. Jeho uzavřená konstrukce a třída krytí IP65/IP67 zajišťují provoz i v těch nejtěžších podmínkách, čímž nastavují vysoký standard pro využití ve skladech. Zvláštní model s integrovaným ohřívačem displeje zároveň umožňuje použití v chladném prostředí. Kapacitní dotykové modely jsou opatřeny 3 mm antireflexním sklem a je možné je tedy používat i v rukavicích. Kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač kódů Datalogic DS1500

20.10.2017  Stacionární snímač kódů Datalogic DS1500

Datalogic DS1500 je stacionární snímač čárových kódů. Kombinace velmi malých rozměrů s vysokou čtecí rychlostí dělá snímače vhodnými pro náročné OEM aplikace. Vestavěný rekonstrukční algoritmus podporuje snímání i dekódování poškozených nebo špatně vytištěných štítků. Předností stacionárního snímače DS1500 je jednoduchá instalace a konfigurace a snímací rychlost je 1200 skenů/s. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tripodový turniket TTL06

20.10.2017  Tripodový turniket TTL06

Novinka!
Turniket v moderním lakovaném provedení. Robustní konstrukce zaručuje vysokou odolnost vůči mechanickému poškození. Turniket umožňuje jednosměrný, volitelně obousměrný průchod. Různé barevné provedení turniketu.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Autonomní hlásiče požáru

20.10.2017  Autonomní hlásiče požáru

Zajišťujeme prodej autonomních hlásičů požáru, které spolehlivě detekují požár a pomocí zvukové signalizace vyvolají poplach. Autonomní hlásiče požáru patří mezi ekonomická nenáročná řešení protipožární ochrany a zároveň také vynikají jednoduchou a rychlou instalací. Autonomní hlásiče požáru jsou napájeny z pouze baterií, nepotřebují jiné zdroje energie. Více informací získáte na našich webových stránkách.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální osvětlení HxO H-LINE

20.10.2017  Profesionální osvětlení HxO H-LINE

Zajistíme pro Vaše obchodní či společenské prostory dokonale flexibilní systém profesionálního osvětlení HxO H-LINE. Geniální všestrannost systému osvětlení HxO H-LINE umožnuje naprosté přizpůsobení světelných konceptů. Různé typy světel sdružené v H profilu nabízí nespočet variací umístění a hry světel přímého i nepřímého osvětlení. V případě, že řešíte maximální funkčnost v zajímavém designu osvětlení, pak nás kontaktujte, nabídneme Vám řešení.

Firma: PROLICHT CZECH s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Spotřební zboží, PC elektronika

20.10.2017  Spotřební zboží, PC elektronika

Nabízíme širokou nabídku spotřebního zboží, kvalitní PC elektroniku, doplňky a příslušenství k mobilům, ale třeba i auto příslušenství, nejen v Ostravě, kde sídlíme, ale po celé ČR. Naším cílem je skloubit kvalitu nabízeného zboží a co nejnižší ceny a jelikož jsme nejen prodejci, ale i dodavatelé, tento cíl se nám daří uskutečnit. Máte zájem o kvalitní spotřební zboží, PC, elektroniku nebo jiné zboží? Pak neváhejte a obraťte se na nás. Každé poptávce věnujeme individuální pozornost.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Infrakordieritové produkty

20.10.2017  Infrakordieritové produkty

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku infrakordieritových produktů pro využití u topení vlakových souprav, elektrických radiátorů, průmyslových sušáren, elektrických saun apod. V nabídce infrakordieritových produktů naleznete korýtková nebo desková topná tělesa či svářecí kroužky.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Hromosvody na klíč

20.10.2017  Hromosvody na klíč

Specializujeme se na dodávku hromosvodů na klíč včetně profesionální montáže. Hromosvody na klíč dodáváme pro hotely, restaurace, bytové domy, průmyslové objekty, nákupní centra apod.

Vykonáváme pravidelné revize hromosvodů dle předepsaných norem.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: VLČEK Josef - elektro, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vývoj řídicích systémů

20.10.2017  Vývoj řídicích systémů

Zaměřujeme se na vývoj řídicích systémů přesně dle Vašich požadavků. Řídicí systémy programujeme pro malé stroje, náročnější zařízení či pro části technologií. Snažíme se nepřetržitě zlepšovat a vyvíjet řídicí systémy pro zefektivnění a zjednodušená výroby v různých odvětvích průmyslu.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Hledače vedení

20.10.2017  Hledače vedení

Nabízíme hledače vedení od renomovaného výrobce BEHA. Hledače vedení slouží pro detekci dřeva, kovu a dutin ve stěnách. Při detekci je spuštěna optická i akustická detekce. Přístroj je schopný zajistit i detekce elektrického vedení pod napětím ve stěnách. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Metravolt - Dagmar Roztočilová
Stát: cz Česká republika Více...
Vážící, plnící a kontrolní linky

20.10.2017  Vážící, plnící a kontrolní linky

Vážící, plnící a kontrolní linky. Navrhujeme a vyrábíme vážící dopravníkové linky, plnící linky, kontrolní mechanizované linky, automatizované dopravníkové linky aj. Vlastní výrobní sortiment, výborný poměr cena/výkon. Provádíme optimalizace a vizualizace návrhů ve 3D, dodávky včetně vážících zařízení, třídících zařízení popř. baliček. Dodávky včetně programování řídících systémů LOGO nebo PLC. Neváhejte nás oslovit pro více informací!

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řízení dávkovacích čerpadel - bazény

19.10.2017  Řízení dávkovacích čerpadel - bazény

Český výrobce řídících jednotek nabízí regulační systém pro měření a regulaci pH, chlor, redox v bazénech a vířivkách.

Firma: MIRES CONTROL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...