Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Mobilní terminál Datalogic Skorpio X4

21.1.2020  Mobilní terminál Datalogic Skorpio X4

Datalogic Skorpio X4 je mobilní terminál vybavený vysokorychlostním vícejádrovým procesorem. Díky tomu umožňuje rychlý provoz při práci s operačním systémem Windows Embedded Compact a zároveň snadnou inovaci do operačního systému Android. Nabízí standardní paměť 1 GB RAM a 8 GB Flash a díky dotykovému 3,2 palcovému barevnému displeji s vysokou viditelností pomáhá uživatelům pracovat efektivněji. Pro více informací kontaktujte náš tým obchodního oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Senzory oblastí a rozměrů Datalogic DS3

21.1.2020  Senzory oblastí a rozměrů Datalogic DS3

Optoelektronická vícenásobná zařízení Datalogic DS3 slouží k detekci, měření a řízení polohy malých či průhledných objektů. Dostupné jsou modely s výškou detekčního pole 150, 300, 450 i 600 mm a také provozní vzdáleností 0,2–0,6 m nebo 0,6–1,5 m. U všech modelů jsou k dispozici interní přepínače pro konfiguraci společně s tlačítkem nastavení Teach-in s dálkovým ovládáním a funkcí automatické kalibrace, LED indikátory pro signalizaci provozního stavu přístroje a stav automatické diagnostiky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Opravy a repase akumulátorů

21.1.2020  Opravy a repase akumulátorů

Provádíme opravy a repase akumulátorů kompletně na zakázku. V rámci oprav a repasí akumulátorů měníme všechny články a rovněž můžeme zaručit jakoukoliv požadovanou kapacitu, a to pro každý akumulátor. K dispozici máme nejrůznější originální díly do akumulátorů - spojovače jednotlivých článků, kontakty, držáky a ochranné elementy.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zářivková svítilna pro aku

21.1.2020  Zářivková svítilna pro aku

Zajišťujeme vysoce kvalitní zářivkové svítilny pro aku zařízení. Zářivkové svítilny jsou kompatibilní s mnoha modely baterií.

Technické parametry:
* 7.2 V- 14,4V
* Zářivková svítilna 7 Watt
* Světelný proud 400 lm

Zařízení dodáváme bez baterie.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční a stojanové svítilny

21.1.2020  Ruční a stojanové svítilny

Specializujeme se na výrobu a vývoj ručních a stojanových svítilen. Veškeré ruční a stojanové svítilny jsou kompatibilní s nabíjitelnými akumulátory. Ruční a stojanové svítilny lze využívat společně s většinou výrobců akumulátorového nářadí AEG, ATLAS-COPCO, BOSCH FEIN, GESIPA, HITACHI, MAKITA či naší vlastní produkce AKKU POWER.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ220

20.1.2020  Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ220

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ220 nabízí ideální rovnováhu nákladů, kvality, všestrannosti, odolnosti a snadnosti použití. Je to jediná tiskárna v této cenové kategorii, která dokáže tisknout jak účtenky, tak štítky a etikety na různé typy médií. Díky tomu přináší větší flexibilitu pro vaše pracovníky. Štíhlý a lehký design tiskárny zajišťuje pohodlné přenášení po celý den, zatímco integrovaný displej, vyjímatelná baterie a možnost ovládání jednou rukou umožňují její snadné užívání.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Honeywell 4850dr

20.1.2020  Snímač Honeywell 4850dr

Snímač Honeywell 4850dr je vhodný pro všechny, kteří chtějí zefektivnit vedení záznamů. Tento plně vybavený dokument imager je navržený pro digitalizaci papírových dokumentů - snadné a efektivní bezpapírové zpracování, ukládání a vyhledávání. Na rozdíl od ostatních zařízení tohoto typu nemá žádné pohyblivé části a nevyžaduje ani pravidelnou údržbu. Díky technologii Adaptus Imaging zachycuje ostré snímky dokumentů formátu A4 bez ohledu na materiál a barvu textu. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic AXIOM-X

20.1.2020  Stacionární snímač Datalogic AXIOM-X

Stacionární snímač AXIOM-X od Datalogicu je všesměrová laserová čtečka navržená speciálně pro průmyslové a výrobní aplikace. Přináší vysokorychlostní snímání i spolehlivost v robustním průmyslovém krytu s velkou hloubkou ostrosti. Umožňuje tak přesné čtení čárových kódů na vzdálenost až 60 palců. Snímač má i přes svou technologickou pokročilost jednoduché nastavení, a to díky instalačnímu softwaru AXCESS™ s výkonným a intuitivním rozhraním. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Spínané zdroje napětí

20.1.2020  Spínané zdroje napětí

Zaměřujeme se na výrobu, vývoj a distribuci spínaných zdrojů napětí, které svojí charakteristikou odpovídají akumulátorům. Spínané zdroje napětí plně zastupují akumulátory v místech, kde je možné připojení k elektrické síti. Především jsou určeny pro nabíjení ručního akumulátorového nářadí s výkonem do 400W. Mají integrovanou zkratovou, výkonnou i tepelnou ochranu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Horizon 7600

19.1.2020  Snímač kódů Honeywell Horizon 7600

Pultový laserový snímač kódů Horizon 7600 od Honeywellu pomáhá zvýšit rychlost a efektivitu práce. Je vybaven laserem IR, který umožňuje rychlé uvedení zařízení z režimu úspory energie nebo režimu spánku a dokáže přečíst čárové kódy okamžitě. Snímač je odolný vůči působení nečistot. Provozní teplota tohoto zařízení je 0 °C až 40 °C. Čtečka je kompatibilní s téměř každým POS systémem na současném trhu. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše prodejní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elo I-Series 2.0 pro Android (10")

19.1.2020  Elo I-Series 2.0 pro Android (10")

All-in-one terminál Elo I-Series 2.0 pro Android s 10“ dotykovým displejem přináší spolehlivost, jedinečný výkon, několik možností montáže a flexibilitu pro nepřetržité veřejné využití. Terminál zvládne rozpoznat až 10 dotyků současně. Dostupná je verze Standard s pamětí 3 GB RAM a 32 GB Flash a verze Value s pamětí 2 GB RAM a 16 GB Flash. Verze Standard navíc umožňuje připojení periferních zařízení. Elo I-Series 2.0 se hodí pro využití v různých prostředích – od maloobchodu až po kanceláře.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra MC9190-Z

19.1.2020  Mobilní terminál Zebra MC9190-Z

Průmyslový RFID mobilní terminál Zebra MC9190-Z poskytuje vysoký výkon, široký čtecí rozsah a mimořádnou přesnost skenování. Vysoká citlivost zajišťuje nejen větší přesnost a vyšší propustnost, ale přináší rovněž spolehlivé údaje o snímaných produktech. Díky těmto vlastnostem můžete provádět častější inventarizaci, lépe lokalizovat, sledovat a spravovat majetek či zásoby a zároveň zabránit nedostatečným a přebytečným zásobám. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Odbavovací turnikety pro lyžařské vleky

19.1.2020  Odbavovací turnikety pro lyžařské vleky

Ideální volba pro spolehlivý a odolný odbavovací systém v lyžařských střediscích.

Celonerezový tripodový turniket s odolnou, extrémními teplotami prověřenou, konstrukcí. Turniket umožňuje čtení bezkontaktních karet. Pro větší komfort a bezpečnost lze k turniketu doplnit přídavnou anténu TPA. Systém je kompletně připraven na EET.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Nabíječky pro akumulátory

19.1.2020  Nabíječky pro akumulátory

Zabýváme se výrobou a dodávkou nabíječek pro akumulátory Ni-Cd, Ni-MH či Li-Ion. Nabíječky na akumulátory vyvíjíme tak, aby nabíjely zařízení rychle a zároveň byly šetrné. Díky patentované technologii jsou nastaveny tak, aby limitní hodnoty veličin nebyly v žádném případě překračovány. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic AXIOM

18.1.2020  Stacionární snímač Datalogic AXIOM

Stacionární snímač čárových kódů AXIOM od Datalogicu je speciálně navržen pro průmyslové aplikace, přičemž nabízí vysokorychlostní skenování až 1400 snímků/s. Třída krytí IP65 zajišťuje odolnost vůči působení prachu i vody. AXIOM 1L (jednolaserová verze) je určen pro použití v aplikacích s pevnou hloubkou ostrosti a kratší čtecí vzdáleností, zatímco AXIOM 2L (dvoulaserová verze) a 4L (čtyřlaserová verze) poskytují naprosto přesné čtení čárových kódů ze vzdálenosti až 72 palců. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...