Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Geometrické osvětlení GLORIOUS

17.12.2017  Geometrické osvětlení GLORIOUS

Klasické geometrické tvary ve službách ikonického osvětlení, to je GLORIOUS. Zajistíme pro Vás dokonalou jednoduchost, nadčasový design i originalitu tradičních tvarů. Váš interiér s geometrickým osvětlením GLORIOUS získá punc unikátní identity. GLORIOUS zanechá dojem sofistikované propracovanosti. Kontaktujte nás, rádi Vás provedeme celou nabídkou série GLORIOUS a pomůžeme Vám vybrat to pravé svítidlo pro Váš interiér.

Firma: PROLICHT CZECH s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní opravy a servis kamer

17.12.2017  Kvalitní opravy a servis kamer

Dlouholeté zkušenosti a prvotřídní přístrojové vybavení nás staví na přední příčky kvalitních oprav a servis kamer. Zajistíme profesionální servis analogových i digitálních kamer, téměř všech značek kamer dostupných na trhu. Naše služby pokrývají celou ČR, navíc nemusíte trávit čas hledáním našich poboček, naopak přijedeme sami, kameru opravíme a zase Vám ji v pořádku dovezeme.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chytré technologie pro práci i zábavu

17.12.2017  Chytré technologie pro práci i zábavu

Pokud si myslíte, že chytré technologie patří jen do práce a businessu, pak se podívejte do naší nabídky. Snažíme se neustále obohacovat naši nabídku a přinášet Vám pro radost i usnadnění práce ty nejnovější chytré technologie na našem trhu. Využívejte chytrých zařízení, pro ulehčení práce i zábavu. Nahlédněte do naší nabídky, neustále ji aktualizujeme.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Servis elektro bojlerů Ostrava

17.12.2017  Servis elektro bojlerů Ostrava

Zajišťujeme servis elektro bojlerů včetně provedení nezbytných oprav a dodání veškerých náhradních dílů. Servis elektro bojlerů zabezpečujeme v záruční i pozáruční době.

Garantujeme kvalitně odvedenou práci za rozumné ceny.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: Dušan Závacký
Stát: cz Česká republika Více...
Klešťové multimetry

17.12.2017  Klešťové multimetry

Zabýváme se dodávkou klešťových multimetrů pro měření proudu. Klešťové multimetry je možné nastavit dle automatické volby rozsahu. V zařízení je zabudovaná ochrana obvodů 600 V. Díky velkému LCD digitálním displeji je používání klešťových multimetrů velmi pohodlné. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Metravolt - Dagmar Roztočilová
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní počítací váhy

17.12.2017  Stolní počítací váhy

Dodáváme stolní počítací váhy pro kontrolní vážení a počítání kusů. Stolní počítací váhy nabízí mnoho funkcí: počítání kusů, sčítání navážek, automatické sčítání a odesílání dat, limitní vážení apod. Stolní počítací váhy vynikají svojí stabilitou, přesností a spolehlivostí vážení. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Průmyslový snímač Honeywell Granit 1910i

16.12.2017  Průmyslový snímač Honeywell Granit 1910i

Průmyslový snímač kódů Honeywell Granit 1910i byl navržen tak, aby vydržel požadavky pracovníků v náročném průmyslovém prostředí. Díky zobrazovací technologii Adaptus™ 6.0 poskytuje skvělý čtecí výkon špatně vytištěných i poškozených kódů s nízkou hustotou. Hlasité stroje a špatné světelné podmínky představují problém pro pracovníky, kteří spoléhají na potvrzení správného snímání-snímač Honeywell Granit 1910i si s tímto problémem však umí poradit.Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic STS400

16.12.2017  Stacionární snímač Datalogic STS400

Stacionární snímač Datalogic STS400 je extrémně kompaktní zařízení se samonosnou konstrukcí pro třídění pneumatik. Poskytuje špičkový čtecí výkon a jednoduchou instalaci a údržbu. Zařízení je předem sestavené a kalibrované a za méně než hodinu a bez použití speciálních nástrojů či školení je možné jej z přepravního obalu ihned použít k četbě kódů na výrobní lince. Tento skener má provozní teplotu 0 °C až 50 °C a třídu krytí IP65. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů na prst Honeywell 8650

16.12.2017  Snímač kódů na prst Honeywell 8650

Bluetoothový snímač kódů na prst Honeywell 8650 je pohodlné, produktivní a snadno implementovatelné zařízení pro všechny mobilní pracovníky, kteří potřebují skenovat čárové kódy. Tento malý lehký přístroj se opírá o prst a s modulem Bluetooth jej lze pohodlně nosit i na zápěstí. Pomocí jedinečného procesu EZ-Pair je možné jej navíc spárovat s jakýmkoliv mobilním počítačem i ručním, nositelným či zabudovaným skenovacím zařízením. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nabídka ozvučovacích služeb

16.12.2017  Nabídka ozvučovacích služeb

Jsme specialisté na zvuk všeho druhu a zajistíme, aby každý Váš projev či hudba zapůsobila přesně tak jak má. Nezáleží na tom, zda připravujete festival ve venkovních prostorách, koncert v uvnitř haly, nebo komorní divadelní scénu, s naší kvalitní ozvučovací technikou a mistry zvukaři docílíme sytosti zvuku každé noty. Nabízíme profesionální ozvučovací služby, nabízíme prvek, který zaznamená naprostý úspěch. My jsme Váš úspěch!

ChargeBox v kadeřnictví a kosmetice

16.12.2017  ChargeBox v kadeřnictví a kosmetice

Klientky Vám budou vděčné, až Vám nainstalujeme do Vaší provozovny speciální uzamykatelný box pro nabíjení mobilních telefonů. Zatímco se budou dámy oddávat plně Vašim profesionálním službám, jejich mobilní telefony budou bezpečně uzavřeny a nabíjeny v ChargeBoxu. Kadeřnictví, kosmetika, masáže atd. denně čelí problémům s vybitými telefony klientů a klientek. Nabízíme řešení v podobě ChargeBoxu nejen pro kadeřnické a kosmetické služby.

Firma: Deppo Group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Návrh a instalace systému MaR

16.12.2017  Návrh a instalace systému MaR

Zabýváme se odbornými návrhy a instalacemi systémů měření a regulace. V oboru technologií měření a regulace se pohybujeme již řadu let. Součástí našich služeb je komplexní řešení problémů, od odborné konzultace a tvorby projekce na míru potřebám a požadavkům, až po kvalifikovaný servis. Samozřejmostí je vysoká kvalita odvedené práce a spolehlivost v jednání. Jsme specialisté v oboru technologie MaR. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: Elmar group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zapuštěné osvětlení GROOVE

16.12.2017  Zapuštěné osvětlení GROOVE

Zajistíme pro Vás dokonalost Vašeho interiéru zapuštěným osvětlením GROOVE. Zapuštěné osvětlení GROOVE se stane neformálním leč výrazným prvkem, ať už jde o obytný dům, či komerční prostor, potenciál GROOVE dokáže navodit jedinečné světelné efekty. Pokud jste tělem i duší kreativní nadšenec, právě osvětlení GROVE nabídne možnosti, které Vám umožní rozvinout extravaganci interiéru. Zaujali jsme Vás? Kontaktujte nás, podělíme se s Vámi o další možnosti.

Firma: PROLICHT CZECH s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Odborné služby v oboru elektro bojlerů

16.12.2017  Odborné služby v oboru elektro bojlerů

Nabízíme profesionální služby v oboru elektro bojlerů, čímž zajišťujeme nejen bezpečnost ale i kvalitu a dlouhou životnost užívání. V oboru se pohybujeme již mnoho let, máme vysoce odborné znalosti a na kontě stovky spokojených klientů. Zajišťujeme odborné montáže elektro bojlerů, ale rovněž demontáž, výměnu starého za nový a spousty dalších služeb spojených s revizí, montážemi a poradenstvím elektro bojlerů. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás, velice rádi se s Vámi spojíme.

Firma: Dušan Závacký
Stát: cz Česká republika Více...
Powerbanky, záložní zdroje energie

16.12.2017  Powerbanky, záložní zdroje energie

Není nic nepříjemnějšího, než když Vám dojde „šťáva“. Ale na každý neduh se najde lék a ten, který nabízíme my, v podobě kvalitních powerbank a záložních zdrojů energie, nikdy nezklame. Kapacita je jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru powerbanky, nahlédněte do naší nabídky a vyberte si záložní zdroj energie přesně pro své vlastní potřeby. S námi, už Vám „šťáva“ nikdy nedojde.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...