Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Vracečka CardBack

24.3.2018  Vracečka CardBack

Vracečka CardBack zajišťuje moderní řešení pro rychlé a bezobslužné vracení záloh a výběr identifikačních karet. Je určena pro všechny lyžařské a sportovní areály, kde návštěvníci používají bezkontaktní karty.

Vlastnosti:
- LCD displej
- Mincovní automat
- Odolné antivandal provedení
- Čtečka pro ověření zůstatku na kartě

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Výdejní terminál stravy

24.3.2018  Výdejní terminál stravy

Výdejní terminál stravy v moderním nerezovém provedení poskytuje absolutní kontrolu nad výdejem stravy. Strávník se identifikuje bezkontaktním čipem/kartou a obsluha tak může kontrolovat oprávněnost nároku na stravu. Získává také kompletní přehled o počtu vydaných porcí.
- Snadná instalace a používání
- Atraktivní design
- Kvalitní a odolné provedení

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Elektromechanická branka

24.3.2018  Elektromechanická branka

Jednoduchý a přitom efektivní způsob řízení vstupu umožňuje branka TBE. Díky celonerezovému provedení a vysoké propustnosti osob je vhodným řešením pro obchodní domy, administrativní budovy a jakékoliv další vstupní haly.
- Šířka průchodu již od 750 mm po 1100 mm
- Umožňuje jednosměrný i obousměrný průchod
- Kvalitní provedení
- Snadná instalace a používání

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Pronájem docházkového systému

24.3.2018  Pronájem docházkového systému

Chcete získat přehled o docházce zaměstnanců a ušetřit náklady? Nechte to na nás a pronajměte si docházkový systém! Již za symbolických 580 Kč/měsíc bez DPH Vám bude k dispozici docházkový systém, přičemž veškerá data budou uchovávána na našem serveru. Záznamy docházkových událostí vám poté budou zpřístupněny prostřednictvím internetu, kde je již možné data kontrolovat a upravovat.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Plnoprůchodový turniket

24.3.2018  Plnoprůchodový turniket

Moderní plnoprůchodový turniket je ideální pro zabezpečení vstupu jak do budov, tak i do venkovních areálů. Toto řešení splňuje maximální požadavky na bezpečnost a přitom se vyznačuje atraktivním designem, robustním provedením a jednoduchostí používání.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač čárových kódů Honeywell 3800i

24.3.2018  Snímač čárových kódů Honeywell 3800i

Průmyslový ruční čtečka kódů 3800i od společnosti Honeywell se pyšní špičkovou technologií, která umožňuje číst kódy až ze vzdálenosti 208 cm. Zároveň snímá a zpracovává obsah 270 krát za sekundu. Je konstruována do náročného prostředí – přežije desítky pádu na beton z výšky až 2 metry, odolá výkyvům teplot, prachu i dešti, krytí má IP54. Provozní teplota se pohybuje od -30 °C až do 50 °C. Honeywell 3800i nalezne využití zejmén výrobě, dopravě nebo logistice. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic XRF410N

24.3.2018  Stacionární snímač Datalogic XRF410N

XRF410N je stacionární snímač čárových a 2D kódů od Datalogicu s rozšířeným polem skenování založeném na platformě Matrix 410N pro manipulaci s materiálem ve výrobě a logistice. Mezi výhody patří jednoduchý výběr správného zařízení dle dané aplikace, neboť není nutná žádná technická analýza (jen rozměry kódu, šíře a rychlost snímání), a také jednoduchá instalace. Skener je možné navíc smontovat a nakonfigurovat ihned v továrně. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
ChargeBox uzamykatelná nabíječka

24.3.2018  ChargeBox uzamykatelná nabíječka

Zajistíme pro Vás nové a spokojené klienty, instalací speciálních uzamykatelných nabíječek pro mobilní telefony ChargeBox. Současná doba vyžaduje být neustále on-line, pocit vybitého mobilního telefonu může Vaše zákazníky stresovat a nemusí se soustředit na produkt či službu, kterou nabízíte. Nabídněte svým klientům službu navíc, nabídněte jim možnosti ChargeBoxu! A zatímco se Vašim klientům bude nabíjet telefon, mohou si v klidu a pohodě užívat služeb Vaší provozovny.

Firma: Deppo Group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vážní indikátor VIT

24.3.2018  Vážní indikátor VIT

Nabízíme vážní indikátory VIT pro kontrolní vážení. Vážní indikátor VIT je vybaven podsvíceným LCD displejem, který není závislý na napájení z elektrické sítě. Kompaktní indikátor VIT disponuje jednoduchým a intuitivním ovládáním a v provozu může být až 36 hodin. Pro detailnější informace navštivte naše webové stránky.

Balíkové váhy

24.3.2018  Balíkové váhy

Dodáváme balíkové váhy pro kontrolní vážení s odděleným displejem a přenosným kufříkem. Balíkové váhy nacházejí využití na poštách, ve výrobních a technologických provozech a také jako kontrolní váhy či skladové váhy. Konstrukce i vrchní deska balíkové váhy je vyrobena z kvalitní ocele, která je odolná proti mechanickému poškození. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Servis PC počítačů

24.3.2018  Servis PC počítačů

Nabízíme profesionální servis PC počítačů různých značek. Provádíme i servis PC počítačů zakoupených v zahraničí. Garantujeme rychlost oprav - většinu PC počítačů opravíme do 3 dnů. Poskytujeme i expresní servis PC počítačů do 24 hodin od obdržení zakázky. Zajišťujeme svoz PC v rámci celé České republiky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezdrátové reproduktory

24.3.2018  Bezdrátové reproduktory

Bezdrátové reproduktory s kompaktními rozměry lze snadno přenášet, jsou lehké, nezaberou příliš mnoho a místa a jsou výborným společníkem na cesty. V naší nabídce naleznete nejrůznější varianty bezdrátových reproduktorů v různém designovém provedení a výkonu.

Většinu zboží máme připraveno ihned k odeslání. Nabízíme bezkonkurenční ceny.

Kompletní nabídku a více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell Dolphin7800hc

23.3.2018  Mobilní terminál Honeywell Dolphin7800hc

Mobilní terminál Dolphin 7800hc od Honeywellu byl speciálně vyvinut pro náročné zdravotnické aplikace, zároveň poskytuje spolehlivou a cenově dostupnou alternativu, jež nabízí univerzální sběr dat a komunikaci v reálném čase. Robustní EDA poskytuje multifunkční výpočetní i komunikační sběr dat v jednom, dále je zaručena rychlost, produktivita i bezpečnost pacientů. Snadné ovládání jednou rukou umožňuje zdravotnickým pracovníkům plnit úkoly bez sebemenších problémů. Kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Magellan 3300HSi

23.3.2018  Pultový snímač Magellan 3300HSi

Pultový prezentační skener Magellan 3300HSi od společnosti Datalogic přináší novou zobrazovací technologii vhodnou pro maloobchody s vysokým objemem point-of-sale prodeje. Spolu s vertikálním 3200VSi je první, který umí zdvojnásobit rychlost skenování a umožňuje velmi široký úhel záběru pomocí výkonných všesměrových laserových snímačů. Zobrazovací technologie vnáší skvělý výkon při skenování obtížně čitelných čárových kódů a poskytuje podporu pro čárové i 2D lineární kódování. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Senzory vzdáleností Datalogic S65-M

23.3.2018  Senzory vzdáleností Datalogic S65-M

Senzory vzdáleností S65-M s dlouhým dosahem od Datalogicu jsou založeny na technologii Light Time Flight. Snadno detekují objekty ze vzdálenosti až 5 m a jsou ideální pro přesné a spolehlivé detekční aplikace. Inovativní systém technologie Chip a bezriziková infračervená LED dioda přináší výhody ve srovnání s laserovými snímači. Nasazení senzoru je rychlé a jednoduché pomocí vestavěného zeleného ukazatele LED, uživatelské rozhraní je navíc jednoduché a intuitivní. Kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...