Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Snímač čárových kódů Honeywell 3820i

26.10.2020  Snímač čárových kódů Honeywell 3820i

Honeywell 3820i je bezdrátový lineární ruční snímač speciálně navržený pro aplikace vyžadující maximální spolehlivost i v těch nejnáročnějších pracovních podmínkách. Je vybaven technologií Adaptus® Imaging Technology 5.0, která umožňuje rychlé a intuitivní snímání kódů jak s vysokou, tak nízkou hustotou – a to včetně kódů poškozených nebo špatně vytištěných. Ergonomický design zajišťuje maximální uživatelský komfort a produktivitu. Kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra VC8300

26.10.2020  Mobilní terminál Zebra VC8300

Mobilní terminál pro připevnění k vozíku Zebra VC8300 umožňuje snadný a cenově výhodný přechod na OS Android. S tímto terminálem můžete využívat stávající aplikace i příslušenství a zároveň těžit z nových funkcí a nástrojů pro zvýšení produktivity na vašem pracovišti. Toto odolné zařízení nabízí flexibilitu zadávání dat - pracovníci mohou využívat jak alfanumerickou klávesnici, tak 8" dotykovou obrazovku pro interaktivní aplikace. Terminál může být umístěn i do menších vozíků. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční snímač kódů Zebra LS1203

25.10.2020  Ruční snímač kódů Zebra LS1203

Snímač čárových kódů Zebra LS1203 se hodí do malých obchodů jako například butiky, obchody s dárkovými předměty, klenotnictví, květinářství, obchody se sportovním vybavením nebo hudebními a filmovými nosiči. Patří mezi nejjednodušší ruční laserové snímače čárových kódů a nabízí výhodný poměr cena/výkon. Integrovaná rozhraní RS-232, USB i emulace klávesnice umožňují připojit čtečku k různým hostitelským PC i pokladnám. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra TC75

25.10.2020  Mobilní terminál Zebra TC75

Mobilní terminál Zebra TC75 je dotykový počítač vybavený operačním systémem Android, který nabízí všechny funkce potřebné pro maximalizaci pracovní efektivity a uspokojení zákazníků. Pracovníci očekávají zařízení, které se bude ovládat stejně snadno, jako jejich smartphone, což se jim s terminálem TC75 splní. Každé zařízení je dodávané s řadou rozšíření a funkcí přetvářejících Android ze spotřebitelského operačního systému na operační systém podnikové třídy. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna Zebra ZQ600 HC Series

25.10.2020  Mobilní tiskárna Zebra ZQ600 HC Series

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ600 HC Series umožňuje zdravotníkům tisknout štítky přímo v místě péče o pacienty, čímž pomáhá snižovat chyby při identifikaci a zlepšovat bezpečnost pacientů. Tato tiskárna byla navržena speciálně pro použití ve zdravotnickém prostředí. Je odolná vůči dezinfekčním prostředkům, aby nedocházelo k šíření bakterií v nemocnicích a klinikách. Tiskárna je lehká a zároveň odolná, a umožňuje tak pohodlné používání po celou směnu. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic DS5100

25.10.2020  Stacionární snímač Datalogic DS5100

Flexibilní, výkonný a kompaktní laserový stacionární snímač Datalogic DS5100 představuje cenově výhodné řešení pro potřeby identifikace v automobilových, potravinářských, farmaceutických a dalších výrobních závodech. Snímače DS5100 nabízejí kompletní a flexibilní portfolio - včetně modelů středního (200 až 1000 mm) i dlouhého (300 až 1400 mm) dosahu a modelů lineárních nebo s oscilujícím zrcadlem s vynikajícím skenovacím výkonem. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
AIO terminál I-Series pro Windows (22")

24.10.2020  AIO terminál I-Series pro Windows (22")

All-in-one terminál Elo I-Series pro Windows nabízí 21,5″ dotykový displej a výpočetní výkon potřebný pro bezproblémové zapojení na veřejných místech. Tyto interaktivní monitory disponují dotykovou technologií TouchPro™ PCAP a jsou schopné rozeznat až 10 dotyků současně. Elegantní, ultra tenký design spolu s možností montáže jak na zeď tak se stojánkem přinášejí flexibilitu při instalaci tohoto zařízení. K terminálu je navíc možné připojit periferní zařízení. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Infrakordieritové produkty

24.10.2020  Infrakordieritové produkty

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku infrakordieritových produktů pro využití u topení vlakových souprav, elektrických radiátorů, průmyslových sušáren, elektrických saun apod. V nabídce infrakordieritových produktů naleznete korýtková nebo desková topná tělesa či svářecí kroužky.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Vývoj řídicích systémů

24.10.2020  Vývoj řídicích systémů

Zaměřujeme se na vývoj řídicích systémů přesně dle Vašich požadavků. Řídicí systémy programujeme pro malé stroje, náročnější zařízení či pro části technologií. Snažíme se nepřetržitě zlepšovat a vyvíjet řídicí systémy pro zefektivnění a zjednodušená výroby v různých odvětvích průmyslu.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vážící, plnící a kontrolní linky

24.10.2020  Vážící, plnící a kontrolní linky

Vážící, plnící a kontrolní linky. Navrhujeme a vyrábíme vážící dopravníkové linky, plnící linky, kontrolní mechanizované linky, automatizované dopravníkové linky aj. Vlastní výrobní sortiment, výborný poměr cena/výkon. Provádíme optimalizace a vizualizace návrhů ve 3D, dodávky včetně vážících zařízení, třídících zařízení popř. baliček. Dodávky včetně programování řídících systémů LOGO nebo PLC. Neváhejte nás oslovit pro více informací!

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Datalogic Gryphon I GD4132

23.10.2020  Snímač kódů Datalogic Gryphon I GD4132

Snímač kódů Datalogic Gryphon I GD4132 nabízí pokročilý výkon, vylepšenou ergonomii, a umožňuje tak zvýšení produktivity při skenování kódů v široké škále aplikací – od maloobchodu, přes kanceláře, služby, lékárny a nemocnice až po lehký průmysl, sklady či výrobní závody. Zařízení snímá kódy z blízka i ze vzdálenosti větší než 1 m. Vysoké rozlišení snímače umožňuje skenování kódů s minimální velikostí až 0.076 mm, zatímco díky širokému 42° skenovacímu úhlu dokáže snímat i velmi široké kódy.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční snímač Zebra CS3000 Series

23.10.2020  Ruční snímač Zebra CS3000 Series

Laserový snímač 1D kódů Zebra CS3000 je možné používat v režimu pro dávkové snímání čárových kódů, zatímco model CS3070 umožňuje přenos dat do hostitelských aplikací v reálném čase přes technologii Bluetooth, např. do smartphonu, mobilního terminálu, PDA či notebooku. Výhodou snímače CS3000 je jeho velikost - vejde se do kapsy nebo jej můžete nosit pověšený na krku. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárny Zebra ZQ600 Series

23.10.2020  Mobilní tiskárny Zebra ZQ600 Series

Mobilní tiskárny etiket Zebra ZQ600 Series nabízejí všechny potřebné funkce pro maximalizaci produktivity pracovníků a poskytování lepších služeb zákazníkům. Pracovníci mohou snadno tisknout vše - od štítků a visaček až po účtenky - přímo na místě. Tiskárny ZQ600 Series nabízejí velký barevný displej, uživatelsky přívětivé rozhraní a snadno přizpůsobitelné menu. Jsou lehké pro pohodlné používání během celé směny, avšak zároveň jsou díky vylepšenému designu odolné. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Subminiaturní senzory Datalogic SM-123

23.10.2020  Subminiaturní senzory Datalogic SM-123

Subminiaturní zesílené optoelektronické senzory SM-123 jsou vhodné pro montáž v omezeném prostoru či za přítomnosti zvláštních mechanických překážek. Jejich extrémně kompaktní rozměry neomezují výkony vyhovující většině aplikací včetně automatických strojů pro balení, montáž nebo tisk, například v distribučních a prodejních automatech. Subminiaturní senzory SM123 jsou dostupné ve verzích nPn nebo PnP, obě s třívodičovým 2m kabelem. Senzory mají třídu krytí IP67. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Analyzátory pro akumulátory

23.10.2020  Analyzátory pro akumulátory

Dodáváme analyzátory AD60 pro vybíjení a analyzování akumulátorů Ni-Cd, Ni-MH, Li-Ion, Pb a také akumulátorů gelových. Analyzátory umožňují volitelné nastavení vybíjecího proudu v rozmezí od 0,5 až po 25A. Analyzátory jsou vybaveny USB konektorem pro snadný přenos naměřených dat. Zařízení je schopno pracovat v rozmezí teplot od -10°C až +40°C.

Kompletní technické parametry naleznete na našich webových stránkách nebo v internetovém obchodě.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...