Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Mobilní terminál Honeywell Dolphin99EXni

19.8.2017  Mobilní terminál Honeywell Dolphin99EXni

Tento mobilní terminál je certifikované zařízení pro využití i v prostředí, kde hrozí nebezpečí výbuchu. Uživatelsky přívětivá ergonomie, multifunkční sběr dat a extrémní trvanlivost jej dělají spolehlivým a intuitivním zařízením, poskytujícím vynikající sadu funkcí a umožňujícím vyšší produktivitu pro mobilní pracovníky. Integrovaná technologie Shift-PLUS™ zaručuje vysokou životnost baterie. 3,7 palcový displej navíc umožňuje čtení i na přímém slunečním světle.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční snímač Honeywell MS9540 CG

19.8.2017  Ruční snímač Honeywell MS9540 CG

Se snímacím systémem Voyager a technologií CodeGate patří Honeywell MS9540 CG k jednomu z nejkvalitnějších jednopaprskových laserových skenerů v současnosti. Lze jej použít jako pevný snímač i jako ruční čtečku. Snímač čárového kódu Honeywell MS9540 CG nalezne uplatnění v maloobchodě, ale i v lehkém průmyslu. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Modrá úsporám

19.8.2017  Modrá úsporám

Dodáváme řídící jednotky pro monitorování, přehled a hlídání průtoků vody. Vhodné pro jakékoliv objekty. On-line připojení k Internetu a monitorovacímu serveru. Výhodou je nastavení limitů odebraných množství, hlídání úkapů nebo poruchy na potrubí.

Firma: MIRES CONTROL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
MF05 - řízení klimatu stájí

19.8.2017  MF05 - řízení klimatu stájí

Aplikace MF05 ovládá větrací klapky, ventilátory, topení, chlazení a zohledňuje růstové křivky chovaných zvířat. Lze spojit s aplikacemi RS03 pro řízení dalších servopohonů. MF05 umožňuje připojení servopohonů s impulsní odezvou, s odporovým vysílačem nebo napětím řízených.

Firma: MIRES CONTROL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Regulátor servopohonů RS03

19.8.2017  Regulátor servopohonů RS03

Nabízíme regulátor servopohonů. Řídící jednotka umožňuje řídit až 2 servopohony podle teploty nebo podle napětí. Servopohony mohou být s impulsní odezvou, bez odezvy nebo s odporovým vysílačem 10kOhm. Každý servopohon může mít jinou délku dráhy. Lze použít jako podružný regulátor k hlavnímu systému například MF05.

Firma: MIRES CONTROL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Jednoúčelové řídící moduly

19.8.2017  Jednoúčelové řídící moduly

Provádíme návrh a výrobu jednoúčelových elektronických řídících a měřících modulů a desek pro aplikace topení, chlazení, klimatizace, ventilace, řízení vlhkosti, tlaku a dalších fyzikálních veličin jako je pH, chlór, redox, vodivost. Velikost a tvar modulu přizpůsobíme požadavkům zástavby a zákazníka.

Firma: MIRES CONTROL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elektronické řídící jednotky pro topení

19.8.2017  Elektronické řídící jednotky pro topení

Vyvíjíme a vyrábíme řídící jednotky pro regulaci topných systémů na pevná paliva nebo kombinace více různých zdrojů tepla, jako jsou krbová kamna, tepelná čerpadla, elektrokotle, a to v součinnosti s natápěním akumulační nádrže. Výstupní teplotu regulujeme ekvitermně.

Firma: MIRES CONTROL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ideální světelné řešení INVADER SMALL

19.8.2017  Ideální světelné řešení INVADER SMALL

I osvětlení může být cílem designu interiéru, tak jako tomu je u ideálního světelného řešení INVADER SMALL. Osvětlení neomezených možností INVADER SMALL sebou nese flexibilitu, technickou sofistikovanost, vizuální jedinečnost a originalitu záměru. Jaký je Váš záměr v osvětlení interiéru? Toužíte pouze po funkčnosti, nebo cílíte na víc. Pokud je Vaším záměrem doladit interiér nadčasovostí, ale i praktickou dovedností. Pak věřte, že máme pro Vás řešení. Kontaktujte nás!

Firma: PROLICHT CZECH s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Projekce, dodávka a montáž MaR systémů

19.8.2017  Projekce, dodávka a montáž MaR systémů

Realizujeme profesionální služby v oboru projekce, dodávky a samotné montáže MaR systémů na klíč. Stačí, když nám přednesete Vaše potřeby a požadavky a my na základě našich zkušeností navrhneme a poté nainstalujeme systémy MaR. Odborně zpracujeme návrh technického řešení, vytvoříme projektovou dokumentaci, zajistíme dodávku nezbytných zařízení a realizujeme samotnou montáž. Samozřejmostí jsou pravidelné revize a technický dohled. Kontaktujte nás!

Firma: Soldát Martin - MS Servis.eu
Stát: cz Česká republika Více...
Průmyslové paletové váhy

19.8.2017  Průmyslové paletové váhy

Nabízíme průmyslové paletové váhy pro vážení rozměrného zboží, surovin, potravin apod. Průmyslové paletové váhy dodáváme v různém provedení: stabilní paletové váhy a paletové vážicí vozíky. K průmyslovým paletovým vahám zajišťujeme indikátory, které si zákazník může vybrat sám dle rozsahu nabízených funkcí. Průmyslové paletové váhy Vám můžeme dodat s ověřením pro obchodní vážení. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Rekonstrukce rozváděčů Ostrava

19.8.2017  Rekonstrukce rozváděčů Ostrava

Zaměřujeme se na rekonstrukce starších typů rozvaděčů v bytové i nebytové výstavbě. V rámci rekonstrukce rozvaděčů provádíme kompletní výměny a samozřejmostí je dodání nejrůznějších náhradních dílů.

Nabízíme profesionální práci a krátké dodací lhůty.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Martin Suszka
Stát: cz Česká republika Více...
Testery izolačního odporu

19.8.2017  Testery izolačního odporu

V našem sortimentu naleznete spolehlivé přenosné testery izolačního odporu renomovaného výrobce FLUKE. Testery izolačního odporu je možné využít pro nejrůznější aplikace vyhledávání poruch, uvádění zařízení do provozu či pouze při preventivní údržbě zařízení. K dispozici máme modely testerů izolačního odporu 1507 a 1503. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Metravolt - Dagmar Roztočilová
Stát: cz Česká republika Více...
Reproduktory pro příjemný poslech

19.8.2017  Reproduktory pro příjemný poslech

Naším cílem je zajistit Vašim smyslům příjemný poslech oblíbené hudby prostřednictvím široké nabídky kvalitních reproduktorů, za příjemné ceny. Reproduktory naší nabídky vynikají nejen rozmanitostí barev, designu, ale jsou rovněž uživatelsky a ekonomicky příznivé. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás. Naším cílem je maximálně spokojený zákazník.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Spektrální a signálové analyzátory

19.8.2017  Spektrální a signálové analyzátory

Spektrální a signálové analyzátory máme k dostání v laboratorních i přenosných variantách. Kompletní technické parametry naleznete na našich webových stránkách.

Další produkty:

Osciloskopy
Signálové generátory
Obvodové analyzátory
Měřiče výkonu
Radiotestery
Funkční generátory
Multimetry
Přístroje pro měření kabelů a antén
Přístroje pro elektromagnetickou kompatibilitu
Dekódování sériových sběrnic
Audio analyzátory
Logické analyzátory

Firma: ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nabíjecí box pro mobilní telefon

18.8.2017  Nabíjecí box pro mobilní telefon

Všichni určitě znáte tu situaci, kdy jste v posilovně, na školení, užíváte si skvělou večeři v restauraci a najednou si vzpomenete, že ještě musíte zavolat …. Jenže, máte vybitý mobilní telefon! Co teď? Hledat volnou zásuvku, po celou dobu z ní nespustit oči, aby Vám náhodou někdo telefon neodcizil. Tak to fakt ne! Požadujete komfort, který je dnes již standardem, požadujte uzamykatelný nabíjecí box pro mobilní telefony! ChargeBox je řešením právě pro Vás!

Firma: Deppo Group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...