Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Skener Datalogic PowerScan PD9500-RT

17.7.2019  Skener Datalogic PowerScan PD9500-RT

Datalogic PowerScan PD9500-RT je kabelová čtečka čárových kódů vhodná pro stolní aplikace. Čte 1D i 2D kódy, a její robustní mechanika zajišťuje spolehlivý a dlouhodobý výkon především v maloobchodních činnostech. Řada čteček PowerScan Retail 9500 je navíc první řada na trhu schopná přečíst digitální vodoznaky včetně čárových kódů Digimarc®. Díky tomu se výrazně snižuje čas strávený u pokladen. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál ScanPal EDA60K

17.7.2019  Mobilní terminál ScanPal EDA60K

Mobilní terminál Honeywell ScanPal EDA60K s robustním ergonomickým designem je vybaven funkcemi pro rychlé zadávání dat, zvýšení produktivity a minimalizaci prostojů. Operační systém Android 7.1 a čtyřjádrový procesor Qualcomm® 8917 1.4 GHz umožňují bezproblémový multitasking a poskytují rychlý přístup k aplikacím. Ergonomická klávesnice, dotyková multi-touch obrazovka a možnost skenování 1D i 2D kódů umožňují snadné zvládání pracovních toků vyžadujících rychlé skenování a časté zadávání dat.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímače Zebra pro průmyslové využití

17.7.2019  Snímače Zebra pro průmyslové využití

Snímače čárových kódů pro průmyslové využití od společnosti Zebra jsou známé svou vysokou odolností a spolehlivostí. Jsou navrženy pro maximální produktivitu a optimální výkon, a to i v náročných provozních podmínkách. Ve skladech, výrobních zařízeních, skladovacích prostorech či na doručovacích trasách jsou potřeba snímače kódů, které vydrží náročné zacházení i obtížné podmínky. Pro nabídku snímačů kódů i dalších produktů navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kompaktní kontrastní senzory S65-V

17.7.2019  Kompaktní kontrastní senzory S65-V

Kompaktní barevné kontrastní senzory Datalogic využívají emise RGB pro pokročilou detekci založenou na intenzitě a zpracování chromatičnosti umožňující rozpoznávání objektů či kontrolu kvality v široké škále aplikací. Senzory mají tři nezávislé výstupy NPN nebo PNP a sériové rozhraní RS485. Navíc disponují tříkanálovým barevným snímačem a 10 úrovněmi tolerance, širokým spektrálním bílým světelným zdrojem LED a RGB foto přijímačem. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Metrologie pro laboratoře

17.7.2019  Metrologie pro laboratoře

Zajišťujeme komplexní metrologické služby pro různé druhy profesionálního laboratorního vybavení. K provádění této praxe jsme vybaveni patřičným osvědčením od Českého metrologického ústavu, a máte proto jistotu kvalitně a odborně odvedené práce. Provádíme veškeré opravy a údržbu přístrojů včetně pravidelných kontrol kalibrací.

Firma: LABO - MS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Spínač LED osvětlení skříňový/mávnutím

17.7.2019  Spínač LED osvětlení skříňový/mávnutím

Spínač pracuje na principu vyhodnocení odrazu infračerveného paprsku. Připojené LED osvětlení se sepne, pokud přiblížíte ruku nebo předmět do vzdálenosti 10 cm od senzoru. Opětovné přiblížení (mávnutí) před senzorem osvětlení vypne. Může být použit také jako dveřní - skříňový spínač. Pokud bude před senzorem trvale předmět (dveře) po dobu cca 10 s, přepne se spínač do tohoto módu. Jakmile senzor před sebou nedetekuje překážku (zavřené dveře) cca 10 s, přepne se opět do režimu "mávnutím".

Firma: Q-PRODUCT s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Závěsná váha do 3 tun

17.7.2019  Závěsná váha do 3 tun

Nabízíme závěsné váhy do 3 tun pro použití v různých oblastech průmyslu. Závěsná váha s ručním bezdrátovým displejem je vhodná pro použití i v těžkých podmínkách a vysokých teplotách. Dosah vážení závěsné váhy je až do 150 metrů. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Design, návrhy a realizace interiérů

16.7.2019  Design, návrhy a realizace interiérů

Od roku 1996 naše firma navrhuje a vybavuje interiéry pro kanceláře, prodejny, restaurace, rodinné domy, školy, komerční budovy, nemocnice, byty. To vše realizací "na klíč"! Naše reprezentativní reference vám rádi zašleme!
Interier Design Krestová.

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell XP 1930h

16.7.2019  Snímač kódů Honeywell XP 1930h

Snímač kódů Honeywell Xenon Performance 1930h umožňuje snadné a rychlé ověření identifikace pacienta, zatímco se mohou zdravotníci plně soustředit na svou práci. Vynikající výkon snímání 1D i 2D kódů a snadné zachycení i těch nejobtížněji čitelných či poškozených kódů je zajištěno díky osvědčené zobrazovací technologii Adaptus. Tím dochází k eliminaci zbytečných pohybů a prostojů a zvyšuje se produktivita a výkonnost zdravotnických pracovníků. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kompaktní senzory Datalogic

16.7.2019  Kompaktní senzory Datalogic

Optoelektronické kompaktní senzory od společnosti Datalogic nabízejí mimořádný výkon s úplným rozsahem a standardizací stejných mechanických vlastností pro všechny optické funkce od základního po pokročilý laser. Zvládají i ty nejtěžší aplikace, kdy cílový objekt je příliš malý, příliš rychlý, příliš lesklý apod. Senzory naleznou uplatnění v široké škále aplikací - např. balicí linky, manipulace s materiálem, kosmetický, farmaceutický či elektronický průmysl. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chytré kamery Datalogic T4x Series

16.7.2019  Chytré kamery Datalogic T4x Series

Inteligentní kamery Datalogic T4x Series poskytují zákazníkům mimořádný výkon v průmyslovém a kompaktním balení. Disponují výkonným 1,1 GHz procesorem, a přináší tak prvotřídní výkon a funkčnost. Chytré kamery jsou dostupné ve 3 rozlišeních - VGA, 2 MPx a 5 MPx, přičemž všechny modely jsou uzavřené a průmyslově tvrzené pro maximální ochranu. V kombinaci s Impact Software přinášejí kamery T4x nejodolnější a nejuniverzálnější řešení chytrých kamer na trhu. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Keramické svorkovnice

16.7.2019  Keramické svorkovnice

Dodáváme keramické svorkovnice pro využití v přístrojích s vyšší pracovní teplotou jako jsou teplomety, elektrické sporáky, rozvodové skříně silových rozvodů NN apod. Díky svým vlastnostem keramické svorkovnice odolají i vysokým teplotám. Jejich mechanická a rozměrová charakteristika zůstane nepozměněna.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Řídicí systém SIMATIC S7-300

16.7.2019  Řídicí systém SIMATIC S7-300

Zabýváme se dodávkou průmyslových řídicích systémů SIMATIC S7-300 pro zefektivnění automatizace výrobních technologií. Řídicí systém SIMATIC S7-300 patří mezi nejvyhledávanější univerzální průmyslové systémy. Je určen především pro řešení úloh středního rozsahu.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Jeřábová váha

16.7.2019  Jeřábová váha

Zabezpečujeme výrobu a dodávku jeřábových vah s nosností do 500 kg. Jeřábové váhy jsou potřeba všude tam, kde se váží břemena ve visu. V provozu vydrží jeřábové váhy až 30 hodin. Jeřábové váhy jsou vybaveny červeným LED displejem, úsporným režimem, dolním otočným hákem a horní karabinou. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Napájecí zdroj NZ06Rack

16.7.2019  Napájecí zdroj NZ06Rack

NZRack je zálohovaný regulovaný napájecí zdroj. Byl vyvinut s maximálním důrazem na spolehlivost a účinnost. Zdroj je řízen mikroprocesorem, který umožňuje monitorovat limitní stavy a předcházet tak poškození.

Výhody zdroje NZRack:
* Limitní stavy jsou zaznamenávány na server pomocí linky RS485
* Možnost záložního akumulátoru ve skříni zdroje
* Regulované výstupní napětí 3 – 15 VDC
* Zatížení výstupu až 5 A
* Možnost dvou LAN přípojek
* Ochrana proti přetížení

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...