Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Dotykový open frame monitor Elo 1590L

21.1.2019  Dotykový open frame monitor Elo 1590L

Dotykový open frame monitor Elo 1590L s 15″ LCD displejem přináší kvalitu a spolehlivost pro kiosky, samoobslužné systémy, zábavní aplikace či průmyslové automatizace. Štíhlý design dokáže okamžitě upoutat pozornost uživatelů, úsporné LED podsvícení šetří energii a vytváří méně tepla. Stabilní provoz, vynikající čistota obrazu a vysoká propustnost světla zajišťují přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. Monitor je vybavený technologií single-touch na principu SAW.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Miniaturní senzory Datalogic S45

21.1.2019  Miniaturní senzory Datalogic S45

Miniaturní senzory Datalogic S45 šetří nejen místo, ale i náklady. Jedná se o all-in-one řešení, které v sobě zahrnuje jak laser, tak i snímače vzdálenosti. Třída krytí je IP69, je možné zvolit verzi s 2metrovým kabelem nebo v kovovém M8 4pólovém provedení. Senzor má vysokorychlostní RGB a bílý emisní kontrastní skener, zároveň umožňuje vysoce přesné snímání do vzdálenosti 200 mm. Rozměry senzoru Datalogic S45 jsou 34 mm x 20 mm x 12 mm, váha je 10 g (s konektorem) nebo 40 g (s kabelem).

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Komplexní servis elektro bojlerů Ostrava

21.1.2019  Komplexní servis elektro bojlerů Ostrava

Zajišťujeme komplexní servis elektro bojlerů v lokalitě Ostrava a okolí. Naším cílem je nabídnout zákazníkům komplexní služby, jako jsou dodávka elektro bojlerů, odborná montáž, demontáž starého bojleru, pravidelné revize, ale rovněž případné opravy. V případě zájmu nebo detailních dotazů, nás prosím kontaktujte. Velice rádi vám vysvětlíme podrobný výčet našich služeb, případně se rovnou domluvíme na termínu schůzky. Těšíme se na spolupráci.

Firma: Dušan Závacký
Stát: cz Česká republika Více...
Keramické svorkovnice

21.1.2019  Keramické svorkovnice

Dodáváme keramické svorkovnice pro využití v přístrojích s vyšší pracovní teplotou jako jsou teplomety, elektrické sporáky, rozvodové skříně silových rozvodů NN apod. Díky svým vlastnostem keramické svorkovnice odolají i vysokým teplotám. Jejich mechanická a rozměrová charakteristika zůstane nepozměněna.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Řídicí systém SIMATIC S7-300

21.1.2019  Řídicí systém SIMATIC S7-300

Zabýváme se dodávkou průmyslových řídicích systémů SIMATIC S7-300 pro zefektivnění automatizace výrobních technologií. Řídicí systém SIMATIC S7-300 patří mezi nejvyhledávanější univerzální průmyslové systémy. Je určen především pro řešení úloh středního rozsahu.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Jeřábová váha

21.1.2019  Jeřábová váha

Zabezpečujeme výrobu a dodávku jeřábových vah s nosností do 500 kg. Jeřábové váhy jsou potřeba všude tam, kde se váží břemena ve visu. V provozu vydrží jeřábové váhy až 30 hodin. Jeřábové váhy jsou vybaveny červeným LED displejem, úsporným režimem, dolním otočným hákem a horní karabinou. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Snímač kódů na prst Zebra RS5000

20.1.2019  Snímač kódů na prst Zebra RS5000

Snímač kódů na prst Zebra RS5000 umožňuje bleskurychlé snímání prakticky libovolných 1D a 2D kódů z blízka i ze vzdálenosti až 63,5 cm. Tento lehký, dokonale vyvážený malý snímač se nosí na jednom prstu, přičemž pracovníci mohou snadno přepínat mezi prací pravou a levou rukou. To umožňuje pohodlnou manipulaci s materiály, což zvyšuje produktivitu pracovníků a následně spokojenost zákazníků. Skener RS5000 se vyznačuje odolností i v nejnáročnějším prostředí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zebra LS7808 mnohasměrný snímač

20.1.2019  Zebra LS7808 mnohasměrný snímač

Mnohasměrné laserové snímače Zebra LS7808 jsou určené pro horizontální zabudování do pultu a jsou vhodné do supermarketů, drogérií, lékáren a maloobchodů s velkým objemem snímání. Zařízení vysílá obrazec tvořený 18 linkami. Snímaný kód nemusí být protnut jednou souvislou linkou, čtečka skládá informace ze všech linek, které ho protínají („code stitching“). Čtení čárových kódů je proto rychlé a tedy i efektivní. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tubulární senzor Datalogic S51

20.1.2019  Tubulární senzor Datalogic S51

Tubulární senzory Datalogic S51 nabízejí paprskové snímání, blízké a retroreflexní polarizované optické funkce s LED emisí, radiální a axiální optiku, 2 m kabel nebo 4-pólové připojení M12. Jsou k dispozici také v DC verzi s celokovovým nebo plastickým krytem. Plastové provedení nabízí ploché pouzdro se 2 upevňovacími otvory zaručující vysokou montážní flexibilitu. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nástěnné rekuperační jednotky

20.1.2019  Nástěnné rekuperační jednotky

Nabízíme celou řadu velmi účinných a energeticky nenáročných rekuperačních jednotek pro nástěnné umístění. Najdete u nás menší pokojové jednotky s výkonem do 50 m3/h, jako je např. AURA nebo AURAevo, střední modely, ale také vysoce výkonná zařízení určená do rozlehlých prostorů až do 550 m3. Kompletní nabídku najdete na našem webu.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Servis laboratorního zařízení

20.1.2019  Servis laboratorního zařízení

Nabízíme nejen velice širokou paletu kvalitního nového (ale také použitého) laboratorního vybavení, strojů, nástrojů a zařízení, ale také profesionální a komplexní servis v této oblasti – a to na veškeré přístroje a zařízení, které u nás pořídíte. Tento servis zahrnuje i poradenství a metrologické služby a nabízíme i pomoc při rekonstrukcích laboratoří.

Firma: LABO - MS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Akce: napájecí adaptér 12V

20.1.2019  Akce: napájecí adaptér 12V

Napájecí adaptér 12V/1,4A za 59,-Kč (bez DPH 21%).
Dodáváme spolehlivé napájecí zdroje pro LED osvětlení i pro napájení různých elektronických přístrojů, napájecí adaptéry, speciální zdroje vhodné pro zástavbu do nábytku, zdroje na DIN lištu ap. Nabízíme velkoobchodní ceny výrobcům a prodejcům.

Firma: Q-PRODUCT s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ližinové váhy

20.1.2019  Ližinové váhy

Věnujeme se výrobě a prodeji ližinových vah. Nabízíme ližinové váhy pro vážení palet nebo zboží nestandardních rozměrů a hmotnosti. Pevnost a stabilitu ližinových vah zajišťuje ocelová konstrukce povrchově upravena komaxitovým lakem. Ližinové váhy naleznou své využití ve skladech, pro příjem a expedici zboží nebo ve výrobním procesu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Měřič momentu DATAFLEX ®

20.1.2019  Měřič momentu DATAFLEX ®

Nabízíme vysoce kvalitní měřič momentu výrobce DATAFLEX ® pro měření malých momentů a měření rychlosti. Měřič momentu DATAFLEX ® pracuje na základě technologie tenzometru v kombinaci s moderními elektronickými komponenty. Rozsahy při měření malých momentů jsou +-10 Nm, +-30 Nm, +-50 Nm, měření rychlosti pak 2x360 impulsů/otáčku, 90°fázového rozdílu. Kompletní informace a technické parametry naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímače čárových kódů

19.1.2019  Snímače čárových kódů

Ať už potřebujete snímače čárových kódů s řadou funkcí pro vysoké zatížení, náročný provoz a intenzivní používání nebo cenově dostupný snímač pro malou firmu v nenáročném prostředí, mezi snímači čárového kódu z naší nabídky si vyberete takový, který bude v souladu s vašimi potřebami i rozpočtem. Nabízíme širokou škálu modelů vyhovujících různým potřebám vašich aplikací – s kabelem i bezdrátové. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Navrhneme vám řešení!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...