Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Optoelektronické maxi senzory Datalogic

18.11.2018  Optoelektronické maxi senzory Datalogic

Optoelektronické maxi senzory od společnosti Datalogic s vestavěnými časovacími a logickými funkcemi jsou vhodné pro náročné aplikace s vícenásobným napětím. Hodí se do náročného - venkovního či drsného prostředí, kdy senzory S300-PA mají axiální optiku, senzory S300-PR boční optiku. Najdou uplatnění v široké škále aplikací. Jedná se především o nejrůznější výrobní zařízení, obalové linky, automatizované skladování, dále při ovládání dveří nebo vnitřních vrat nebo v automobilovém průmyslu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell CT50h

18.11.2018  Mobilní terminál Honeywell CT50h

Honeywell CT50h je mobilní počítač speciálně vyvinutý do zdravotnictví. Pomáhá zefektivňovat péči o pacienta a umožňuje lékařům i zdravotnickému personálu bezproblémový přístup ke klinickým systémům, životně důležitým údajům o pacientech a také lékařské péči. Zařízení bylo vyvinuto v důsledku velkého nárůstu mobility spojené s potřebou podpory komunikace a přístupu k informacím. Pracovníci mohou efektivně spravovat více úkolů díky vzdálenému připojení. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

18.11.2018  Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

Datalogic Gryphon I GBT4100 je bezdrátový lineární snímač čárového kódu, který je vybaven bezdrátovou technologií Bluetooth 2.0 s rádiovým dosahem až 30 m. Skener Gryphon I GBT4100 může pracovat také v dávkovém režimu, kdy do paměti je možné uložit více než 1200 nasnímaných kódů, má multifunkční základnovou stanici umožňující snímání v režimu hands-free, snímání při nabíjení a lze ji také připevnit na zeď. Možnost připojení je přes USB/RS232/Keyboard Wedge/Wan Emulation nebo IBM46xx/USB/RS232.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aplikátor etiket Label-Aire 3138-N Merge

18.11.2018  Aplikátor etiket Label-Aire 3138-N Merge

Aplikátor etiket s tiskem 3138-N Merge od společnosti Label-Aire tiskne a aplikuje etikety s vysokou přesností i rychlostí. Tento výkonný model využívá osvědčené etiketovací technologie Wipe-On (nanesení aplikačním kartáčem) a je tak ideální volbou i pro ty nejnáročnější aplikace. 3138-N Merge je vybaven řadou funkcí usnadňujících nastavení aplikátoru a výměnu etiket různých velikostí. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, které vám poradí s výběrem, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Materiál na výrobu světelných lišt

18.11.2018  Materiál na výrobu světelných lišt

Pro truhláře, výrobce nábytku, interiérů i exteriérů vyrábíme na zakázku "polotovary" z LED pásků k výrobě osvětlení kuchyňských linek, šatních skříní, prodejních polic, dekorativního osvětlení ap. Stačí jen vlepit do hliníkového profilu a napojit napájení. Kromě různých druhů LED pásků nabízíme i veškeré příslušenství (Al profily, napájecí zdroje, spínače/stmívače, různé spojky, svorkovnice atd.)
Jsme přímí dovozci, a proto můžeme nabídnout vysokou kvalitu za velmi dobré ceny.

Firma: Q-PRODUCT s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Servisní služby elektro bojlerů Ostrava

18.11.2018  Servisní služby elektro bojlerů Ostrava

Nabízíme kvalitní servisní služby v oblasti elektro bojlerů v lokalitě Ostrava a okolí. Poskytujeme potřebné opravy elektro bojlerů, včetně dodání potřebných náhradních dílů, revizní služby, případně demontáž starého a montáž nového elektro bojleru a také odborné poradenství. Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás, velice rádi vám vše podrobně vysvětlíme. Těšíme se na vás!

Firma: Dušan Závacký
Stát: cz Česká republika Více...
Nosníky odporového drátu

18.11.2018  Nosníky odporového drátu

Zabýváme se dodávkou nosníků odporového drátu precizní kvality. Nosníky odporového drátu nacházejí své využití v oblasti elektrické dopravy, zejména u trakčních a odporových přístrojů. V našem výrobním programu můžete nalézt nosníky odporového drátu z různých materiálů, čímž se otevírá prostor pro opravdu všestranné použití.

Pro více informací a technické parametry nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Průmyslový řídicí systém SIMATIC S7-400

18.11.2018  Průmyslový řídicí systém SIMATIC S7-400

Průmyslový řídicí systém SIMATIC S7-400 je určen především pro ty nejnáročnější automatizační úlohy. Své využití nachází v energetickém, farmaceutickém, chemickém a potravinářském průmyslu. Zahrnuje řízení pro výrobní celky navazující na celopodnikové zdroje a také systémy pro sběr, archivaci a zpracování technologických celků.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
LED akumulátorová svítilna

18.11.2018  LED akumulátorová svítilna

Nabízíme vysoce kvalitní a odolné LED akumulátorové svítilny s dobou svícení závislou na kapacitě baterie. LED akumulátorové svítilny dodáváme bez baterie. V našem sortimentu však naleznete různé druhy kompatibilních akumulátorů přesně dle Vaší potřeby. Většinu LED akumulátorových svítilen máme k dispozici skladem. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Závěsná váha do 10 tun

18.11.2018  Závěsná váha do 10 tun

Nabízíme závěsné váhy do 10 tun. Dodáváme závěsné váhy do 10 tun se svítícím LED displejem a dálkovým ovládáním. Závěsné váhy do 10 tun jsou vhodné pro kontrolní vážení v různých oborech průmyslu. Základní konstrukce závěsné váhy je vyrobena ze slitiny železa, tenzometrický snímač z ušlechtilé oceli. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Etiketovací systémy a aplikátory etiket

17.11.2018  Etiketovací systémy a aplikátory etiket

Nabízíme aplikátory etiket od renomovaného výrobce Label-Aire, které se vyznačují spolehlivostí a také i robustností. Naše nabídka zahrnuje aplikátory etiket bez tisku, aplikátory etiket s tiskem, inline a rotační etiketovací systémy, RFID etiketování. Kontaktujte naše obchodní oddělení a tým zkušených obchodníků pro vás navrhne to správné řešení přesně pro vaši aplikaci, případně navštivte náš web, kde se dozvíte více.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Luminiscenční senzory Datalogic LD46

17.11.2018  Luminiscenční senzory Datalogic LD46

Optoelektronické luminiscenční senzory LD46 od Datalogicu vyzařují ultrafialové světlo a detekují pouze viditelné světlo přeměněné a odrážející se od fluorescenčních předmětů nebo značek. Detekce předmětů je nezávislá na barvě pozadí i povrchu. Senzory jsou vybaveny 5 UV LED emisemi s vysokým výkonem a vysokou citlivostí pro detekci luminiscenčních objektů a jsou určeny pro přesnou synchronizaci balicích strojů či třídění a výběr materiálu na základě luminiscenční detekce „neviditelných“ značek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Magellan 3300HSi

17.11.2018  Pultový snímač Magellan 3300HSi

Pultový prezentační skener Magellan 3300HSi od společnosti Datalogic přináší novou zobrazovací technologii vhodnou pro maloobchody s vysokým objemem point-of-sale prodeje. Spolu s vertikálním 3200VSi je první, který umí zdvojnásobit rychlost skenování a umožňuje velmi široký úhel záběru pomocí výkonných všesměrových laserových snímačů. Zobrazovací technologie vnáší skvělý výkon při skenování obtížně čitelných čárových kódů a poskytuje podporu pro čárové i 2D lineární kódování. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Hyperion 1300g

17.11.2018  Snímač kódů Honeywell Hyperion 1300g

Díky ideální rovnováze mezi výkonem, trvanlivostí a ergonomií poskytuje čtečka čárových kódů Hyperion 1300g od společnosti Honeywell bezproblémové skenování při snímání v náročném nebo lehkém průmyslovém prostředí. Vyniká rovněž skvělým lineárním zobrazovacím výkonem i všestranností. Rychlé a intuitivní čtení čárových kódů z 18 palců (457 mm) i vysoká hustota čtení čárových kódů v jednom zařízení eliminuje potřebu nákupu speciálních čteček. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Metrologie pro laboratoře

17.11.2018  Metrologie pro laboratoře

Zajišťujeme komplexní metrologické služby pro různé druhy profesionálního laboratorního vybavení. K provádění této praxe jsme vybaveni patřičným osvědčením od Českého metrologického ústavu, a máte proto jistotu kvalitně a odborně odvedené práce. Provádíme veškeré opravy a údržbu přístrojů včetně pravidelných kontrol kalibrací.

Firma: LABO - MS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...