Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Kamera Datalogic M-2xx Series

24.10.2021  Kamera Datalogic M-2xx Series

Kamery M-2xx Series od Datalogicu umožňují rychlou integraci náročných řešení strojového vidění. Nabízejí vynikající schopnost kombinovat a vystihovat barvy i odstíny šedi, snímají pravoúhle a v kombinaci s obrazovým procesorem dokážou definovat, vybírat a nasadit optimální zobrazovací řešení pro vysokorychlostní kamerovou kontrolu strojového vidění. Kamery M-2xx Series jsou dostupné ve VGA, WVGA, 0,8 MP, 1,3 MP a 2,0 MP. Senzory snímají v odstínech šedi i barevně. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH4000

24.10.2021  Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH4000

Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH4000 umožňuje detekci a rozpoznávání položek ve spodních částech nákupních vozíků, a zajišťuje tak, aby tyto položky byly vždy připočítány k nákupu. Díky tomu pomáhá minimalizovat ztráty z nenačtených položek. Okamžité zvyšování výnosů znamená, že návratnost investice (ROI) do snímače LaneHawk LH4000 je kratší než 12 měsíců. Snímač se hodí pro práci v náročném maloobchodním prostředí. Kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řídicí systém ProLeiT

24.10.2021  Řídicí systém ProLeiT

Specializujeme se na dodávku řídicího systému ProLeiT pro oblast pivovarnictví. Řídicí systém ProLeiT nasazujeme i upravujeme dle Vámi dodaných specifikací. Díky tomuto pivovarnickému systému se stane výroba velmi jednoduchou a intuitivní.

Poradíme se s verzí systému 7.00 až po nejnovější verzi 9.00.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kontrastní senzory Datalogic

23.10.2021  Kontrastní senzory Datalogic

Optoelektronické kontrastní senzory od spolčenosti Datalogic slouží pro detekci barevného značení při tisku s bílým nebo RGB LED, krátkou dobou odezvy a spínací frekvencí až 30 kHz. Tyto senzory naleznou využití v mnoha odvětvích, přičemž se jedná např. o balicí, etiketovací nebo tiskové stroje v potravinářském, kosmetickém či farmaceutickém průmyslu. Pro více informací kontaktujte navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým certifikovaných odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic Memor 20

23.10.2021  Mobilní terminál Datalogic Memor 20

Mobilní terminál Datalogic Memor 20 je plně dotykové podnikové PDA, které kombinuje průmyslovou odolnost a spolehlivý výkon spolu s uživatelskou přívětivostí smartphonu. Nabízí tenký kompaktní design a 5,7” dotykový displej, který maximalizuje využití uživatelského rozhraní. Dále je vybaven snímačem 1D a 2D kódů, přední 8Mpx a zadní 13Mpx kamerou, senzorem pro snímání otisku prstu a nabízí kompletní sadu bezdrátových technologií pro aplikace uvnitř i venku. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1950h

23.10.2021  Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1950h

Snímač kódů Honeywell Xenon Performance 1950h přináší jedinečný výkon a spolehlivost, a pomáhá tak zvyšovat produktivitu zdravotníků i bezpečnost pacientů, a rovněž přináší nižší celkové náklady na vlastnictví. Xenon XP 1950h dokáže bez sebemenších problémů přečíst 1D i 2D kódy, a to včetně poškozených nebo obtížně čitelných kódů. Snímač usnadňuje a zrychluje proces identifikace pacientů, čímž umožňuje zdravotníkům soustředit veškerou pozornost na péči o pacienty. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1950g

22.10.2021  Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1950g

Snímač kódů Honeywell Xenon Performance 1950g přináší jedinečný výkon čtení i těch nejobtížněji čitelných a poškozených kódů. Pracovníci tak mohou poskytovat prvotřídní zákaznický servis a rychlé a přesné odbavení u pokladny, čímž pomáhá podporovat loajalitu zákazníků. Snímač Xenon XP 1950g je určen především do maloobchodního prostředí, kde je vyžadována vysoká přesnost snímání i vzdálenějších kódů, a pomáhá tak snižovat zátěž pracovníků u pokladen. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Datalogic Magellan3200VSi

22.10.2021  Pultový snímač Datalogic Magellan3200VSi

Pultový prezentační snímač Datalogic Magellan 3200VSi přináší nejnovější zobrazovací technologii do místa prodeje s vysokým objemem skenování. Díky tomu zajišťuje jedinečný čtecí výkon při skenování i nečitelných nebo špatně vytištěných kódů a podporuje čtení 1D i 2D kódů. Tím pomáhá zajistit maximální produktivitu. Do snímače můžete snadno přidat nové funkce i po počáteční instalaci, a zvýšit tak životnost a chránit investice do technologií společnosti. Pro více informací nás kontaktujte!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vidlicové senzory Datalogic

21.10.2021  Vidlicové senzory Datalogic

Optoelektronické vidlicové senzory Datalogic slouží pro rychlé a přesné rozpoznání štítků na válečcích nebo malých součástkách. Senzory dosahují spínací frekvence 25 kHz. Naleznou využití v mnoha odvětvích - jedná se např. o balicí a etiketovací stroje, tiskové a aplikační systémy, automatické značení nebo automobilový průmysl. Pro více informací navštivte náš web nebo kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Honeywell Vuquest 3310g

21.10.2021  Pultový snímač Honeywell Vuquest 3310g

Pultový snímač s elegantním designem Vuquest 3310g od Honeywellu umožňuje čtení 1D, 2D i PDF kódů a díky technologii Adaptus Imaging Technology 6.0. také digitální snímání obrazu. Zařízení je schopné snímat kódy i z vysoce reflexních povrchů, jako jsou např. obrazovky mobilních telefonů. Šetrné decentní osvětlení je navržené s ohledem na zákazníka a zmírňuje nepříjemné následky spojené s osvětlením používaným v zobrazovacích snímačích. Kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Datalogic QuickScan QW2500

20.10.2021  Snímač kódů Datalogic QuickScan QW2500

Snímač kódů Datalogic QuickScan QW2500 umožňuje konzistentní a spolehlivé načítání všech standardních kódů a přináší vynikající poměr cena / výkon pro aplikace, kde je vyžadována vysoká účinnost a rychlá propustnost. Poradí si i s poškozenými, špatně vytištěnými nebo jinak obtížně čitelnými kódy, a navíc bez problémů přečte kódy zobrazené na mobilních zařízeních nebo přes plexisklo. Má odolný design a dokonale padne do ruky pro pohodlné užívání po celou směnu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic DS6400

20.10.2021  Stacionární snímač Datalogic DS6400

Kompaktní laserový stacionární skener čárových kódů Datalogic DS6400 přináší vysoký výkon s dekodérem ACR3. Snímač má široké uplatnění - například ve skladech, maloobchodě i ve většině průmyslových aplikací jako automatizované skladování, střední/malý dopravník třídění, skenování na paletách, příjem přicházejících materiálů, sledování položek, řízení procesů a balení apod. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, náš tým zkušených odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Intermec PC23d

20.10.2021  Stolní tiskárna etiket Intermec PC23d

Stolní tiskárna etiket Intermec PC23d přináší vysokou přívětivost a flexibilitu. Direct Thermal tisk nabízí intuitivní řešení pro tisk štítků, zatímco vícejazyčný LCD displej, ikony a uživatelské rozhraní zajišťují maximálně jednoduché použití. Nízká cena tiskárny a její rychlá a snadná obsluha představují chytrou volbu pro aplikace s jednoduchým označováním. Tiskárna PC23d umožňuje rychlé nastavení a bezproblémové používání. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra RFD5500 RFID

20.10.2021  Mobilní terminál Zebra RFD5500 RFID

Mobilní terminál Zebra RFD5500 RFID přichází se špičkovou RFID technologií pro mobilní terminály MC55, MC65 a MC67. Tento všestranný doplněk se hodí především pro aplikace uvnitř, např. do business zón nebo pro použití ve výkladních skříních. S nízkou hmotností, robustní konstrukcí a dobře vyváženou rukojetí ve tvaru pistole je vhodný pro aplikace náročné na snímání. Pokročilý, vysoce efektivní motor RFID čtečky umožňuje vysokou rychlost čtení a velkou propustnost. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra MC3300ax

19.10.2021  Mobilní terminál Zebra MC3300ax

Mobilní terminál Zebra MC3300ax přináší vylepšený design a nové funkce pro zvýšení produktivity a zároveň jednoduché a pohodlné použití. Nabízí volbu způsobu zadávání – 4“ dotykový displej nebo fyzická klávesnice (alfanumerická, numerická a funkčně-numerická), integrovaný snímač 1D a 2D kódů, výkonný procesor a vysokokapacitní baterii. Je dostupný ve dvou modelech – standardní nebo s pistolovou rukojetí. Design terminálu je odolný pro použití v náročném prostředí. Neváhejte nás kontaktovat.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...