Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Subminiaturní senzory Datalogic SMall

19.9.2018  Subminiaturní senzory Datalogic SMall

Subminiaturní senzory Datalogic SMall jsou nejmenší optoelektronické snímače se všemi univerzálními optickými funkcemi. Jsou vhodné zejména pro detekci velmi malých předmětů umístěných v těžko přístupných prostorech. Je možné volit ostření 15 mm, 20 mm, 30 mm i 50 mm, krytí je IP67 a provozní teplota -20 °C až 55 °C. Senzory SMall naleznou uplatnění ve výrobě (automobilový průmysl, balicí linky, plnicí linky apod.). Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Osvětlení v retro stylu

19.9.2018  Osvětlení v retro stylu

Retro styl je velmi oblíbený a prvky vracející se do nedávné minulosti se stávají součástí módy, designu i architektury. Pokud patříte mezi příznivce tohoto stylu, máme pro vás sortiment velice vkusných a elegantních retro svítidel, která zpestří váš interiér a dodají mu nádech starých časů a originální výraz.

Firma: HALLUX s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zvukařské a osvětlovací služby

19.9.2018  Zvukařské a osvětlovací služby

Nabízíme profesionální zvukařské a osvětlovací služby pro akce velkého rozsahu i komorních velikostí. Zvukařské a osvětlovací služby z našich rukou, jsou zárukou profesionality, spolehlivosti a hlavně úspěchu dané akce. Nahlédněte do naší nabídky a kontaktujte nás pro další podrobnosti. Oboru ozvučení a osvětlení se věnujeme již mnoho let a neustálý zájem o naše služby dokládá, že naši práci děláme poctivě a s láskou. Kontaktujte nás!

Průmyslové paletové váhy

19.9.2018  Průmyslové paletové váhy

Nabízíme průmyslové paletové váhy pro vážení rozměrného zboží, surovin, potravin apod. Průmyslové paletové váhy dodáváme v různém provedení: stabilní paletové váhy a paletové vážicí vozíky. K průmyslovým paletovým vahám zajišťujeme indikátory, které si zákazník může vybrat sám dle rozsahu nabízených funkcí. Průmyslové paletové váhy Vám můžeme dodat s ověřením pro obchodní vážení. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Stmívače a spínače pro LED svítidla

19.9.2018  Stmívače a spínače pro LED svítidla

Dodáváme spínače/stmívače a ovladače pro výrobu LED svítidel. Nabízíme dotykové LED spínače/stmívače, spínače reagující na přiblížení (mávnutí) ruky, skříňové a vestavné nábytkové spínače. Poskytujeme velkoobchodní slevy, technickou pomoc a poradenství. Prodejcům můžeme dodat vzorky svítidel pro prezentaci zákazníkům. Pro výrobce jsme schopni zajistit i speciální požadavky na funkčnost ovladačů LED osvětlení.

Firma: Q-PRODUCT s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dotykový open frame monitor Elo 1590L

18.9.2018  Dotykový open frame monitor Elo 1590L

Dotykový open frame monitor Elo 1590L s 15″ LCD displejem přináší kvalitu a spolehlivost pro kiosky, samoobslužné systémy, zábavní aplikace či průmyslové automatizace. Štíhlý design dokáže okamžitě upoutat pozornost uživatelů, úsporné LED podsvícení šetří energii a vytváří méně tepla. Stabilní provoz, vynikající čistota obrazu a vysoká propustnost světla zajišťují přesnou dotykovou odezvu a živý obraz. Monitor je vybavený technologií single-touch na principu SAW.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Honeywell Stratos 2400

18.9.2018  Pultový snímač Honeywell Stratos 2400

Honeywell Stratos 2400 je pultový snímač čárových kódů s váhou zvyšující produktivitu práce i ve velmi náročných aplikacích. Umí číst nekvalitní čárové kódy i kódy s vysokou hustotou, přičemž zajišťuje nepřetržitý provoz a nízké náklady na údržbu. Tento snímač maximalizuje návratnost investic prostřednictvím analytických nástrojů určených ke sledování a správě aplikací - konkrétně nástroje StratosSTATS a StratosSCHOOL. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tubulární senzor Datalogic S51

18.9.2018  Tubulární senzor Datalogic S51

Tubulární senzory Datalogic S51 nabízejí paprskové snímání, blízké a retroreflexní polarizované optické funkce s LED emisí, radiální a axiální optiku, 2 m kabel nebo 4-pólové připojení M12. Jsou k dispozici také v DC verzi s celokovovým nebo plastickým krytem. Plastové provedení nabízí ploché pouzdro se 2 upevňovacími otvory zaručující vysokou montážní flexibilitu. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kalibrace laboratorních přístrojů

18.9.2018  Kalibrace laboratorních přístrojů

Provádíme rovněž metrologické služby. Zajistíme kalibrace či validace různých druhů laboratorních nástrojů a zařízení. Jsme držiteli potřebných osvědčení a postaráme se o kontroly správnosti funkce a měření vašeho vybavení. Kalibrujeme např. laboratorní váhy, pH metry, konduktometry, oximetry a další přístroje.

Firma: LABO - MS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Montáž, demontáž, opravy elektro bojlerů

18.9.2018  Montáž, demontáž, opravy elektro bojlerů

Realizujeme odbornou montáž, demontáž elektro bojlerů, ale rovněž záruční i pozáruční opravy a samozřejmě expertní poradenství v oboru. V případě, že poptáváte některou z komplexních služeb v oblasti elektro bojlerů, kontaktujte nás, velice rádi se s vámi dohodneme na konkrétním termínu. V oboru montáže, demontáže, oprav a revizí elektro bojlerů máme dlouhé zkušenosti a vysoce odborné znalosti.

Firma: Dušan Závacký
Stát: cz Česká republika Více...
Steatitové produkty

18.9.2018  Steatitové produkty

Specializujeme se na výrobu a dodávku steatitových produktů z technické keramiky v prvotřídní kvalitě. Steatitové produkty jsou díky svým vlastnostem mechanicky i rozměrově odolné proti vysokým teplotám.

V naší nabídce naleznete různé varianty:
* Pojistková pouzdra
* Izolační korálky
* Keramické nosníky
* Průchodky
* Rozpěrné sloupky
* Svorkovnice
* Nosníky odporového drátu
* Topná tělesa

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Vysoce svítivý LED pásek 240 čipů/m

18.9.2018  Vysoce svítivý LED pásek 240 čipů/m

Dodáváme vysoce svítivý LED pásek s příjemnou barvou světla vhodný pro osvětlení pracovních ploch, určený zejména k instalaci do hliníkových profilů. Díky hustotě osazení LED čipy (240 ks/m) působí dojmem souvislé světelné linie, kde nejsou patrné jednotlivé světelné body. Jako přímý dovozce můžeme nabídnout skvělé ceny výrobcům a prodejcům. K LED páskům nabízíme široký sortiment příslušenství, jako jsou různé spínače, stmívače, ovladače a také mnoho typů napájecích zdrojů.

Firma: Q-PRODUCT s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů na prst Zebra RS5000

17.9.2018  Snímač kódů na prst Zebra RS5000

Snímač kódů na prst Zebra RS5000 umožňuje bleskurychlé snímání prakticky libovolných 1D a 2D kódů z blízka i ze vzdálenosti až 63,5 cm. Tento lehký, dokonale vyvážený malý snímač se nosí na jednom prstu, přičemž pracovníci mohou snadno přepínat mezi prací pravou a levou rukou. To umožňuje pohodlnou manipulaci s materiály, což zvyšuje produktivitu pracovníků a následně spokojenost zákazníků. Skener RS5000 se vyznačuje odolností i v nejnáročnějším prostředí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Optoelektronické subminiaturní senzory

17.9.2018  Optoelektronické subminiaturní senzory

Subminiaturní senzory SMall jsou nejmenší optoelektronické snímače se všemi univerzálními optickými funkcemi. Jsou vhodné pro detekci malých předmětů umístěných v těžko přístupných prostorech. Stejně tak zesílené optoelektronické skenery SM123, jež je možné umístit za přítomnosti zvláštních mechanických překážek. Kompaktní rozměry neomezují výkony vyhovující většině aplikací včetně automatických strojů pro balení, montáž či tisk, například distribučních a prodejních automatech. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ohřívače vzduchu

17.9.2018  Ohřívače vzduchu

Přinášíme vám rozsáhlý sortiment ohřívačů vzduchu. Najdete u nás například potrubní ohřívače elektrické i teplovodní s různými parametry a pro všemožné způsoby použití. Nechybí ani závěsné ohřívače vhodné například pro haly, sklady, garáže, obchody, anebo přenosné ohřívače pro různé náhradní, provizorní nebo operativní účely.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...