Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Ruční snímače čárového kódu

15.8.2020  Ruční snímače čárového kódu

Ať už hledáte ruční snímač s řadou funkcí pro vysoké zatížení, náročný provoz a intenzivní používání, nebo cenově dostupný snímač pro menší firmu, mezi ručními skenery z naší nabídky si vyberete takový, který bude odpovídat vašim potřebám i rozpočtu. Nabízíme širokou škálu modelů vyhovujících nejrůznějším potřebám aplikací – s kabelem i bezdrátové. Našimi partnery jsou renomovaní výrobci ručních snímačů kódů: Datalogic, Zebra, Honeywell či Intermec. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic Matrix 450N

15.8.2020  Stacionární snímač Datalogic Matrix 450N

Špičkový průmyslový stacionární snímač Datalogic Matrix 450N byl navržen pro logistické aplikace. Díky 5 milionům pixelů zachycených 15 krát za sekundu je schopný fungovat v řadě náročných aplikací, které nebyly nikdy dříve pokryty 2D imagerem. Rovněž dokonale splňuje požadavky na automatizovanou a ruční manipulaci s materiálem. Díky špičkové rychlosti snímání při velmi vysokém rozlišení a silnému iluminátoru představuje ideální řešení pro vysokorychlostní přepravu malých a středních dopravníků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell CT60

15.8.2020  Mobilní terminál Honeywell CT60

Mobilní terminál Honeywell CT60 je navržen pro uživatele, kteří se kdykoli a kdekoli potřebují v reálném čase připojit k důležitým obchodním aplikacím. Přináší tak maximální provozní dobu a produktivitu na prodejní ploše. Terminál je postaven na platformě Mobility Edge™, která nabízí integrovaný, opakovatelný a škálovatelný přístup. Díky tomu je zaručena bezpečnost, spolehlivost a výkon zařízení. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Keramické svorkovnice

15.8.2020  Keramické svorkovnice

Dodáváme keramické svorkovnice pro využití v přístrojích s vyšší pracovní teplotou jako jsou teplomety, elektrické sporáky, rozvodové skříně silových rozvodů NN apod. Díky svým vlastnostem keramické svorkovnice odolají i vysokým teplotám. Jejich mechanická a rozměrová charakteristika zůstane nepozměněna.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Řídicí systém SIMATIC S7-300

15.8.2020  Řídicí systém SIMATIC S7-300

Zabýváme se dodávkou průmyslových řídicích systémů SIMATIC S7-300 pro zefektivnění automatizace výrobních technologií. Řídicí systém SIMATIC S7-300 patří mezi nejvyhledávanější univerzální průmyslové systémy. Je určen především pro řešení úloh středního rozsahu.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Voyager XP 1470g

14.8.2020  Snímač kódů Honeywell Voyager XP 1470g

Snímač kódů Honeywell Voyager Extreme Performance (XP) 1470g navržený do maloobchodního prostředí kombinuje pokročilé skenování 1D a 2D kódů s mimořádnou odolností a zvládne s bezkonkurenční přesností provoz i v rušných POS aplikacích. S rozšířenou vzdáleností skenování navíc mohou pracovníci pohodlně načítat i položky na dně nákupního vozíku. Voyager XP 1470g je plně kompatibilní s příslušenstvím snímačů řady Voyager, díky čemuž se snižují celkové náklady na vlastnictví tohoto zařízení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra XBOOK L10

14.8.2020  Mobilní terminál Zebra XBOOK L10

Zebra XBOOK L10 je všestranný mobilní terminál s odnímatelnou klávesnicí, který slouží jako náhrada za notebook, tablet nebo terminál pro připojení k vozíku. Je odolný vůči prachu, vodě, nárazům, vibracím i extrémním teplotám vyskytujícím se v průmyslovém prostředí. Uživatelé ocení především jednoduchost použití jediného zařízení bez ohledu na to, kolik pracovišť musí během své směny vystřídat. Příslušenství (baterie, nabíječky, držáky,…) může být sdíleno s ostatními zařízeními řady L10.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Obrazový snímač Datalogic DataVS2

14.8.2020  Obrazový snímač Datalogic DataVS2

Obrazový snímač Datalogic DataVS2 představuje ideální vstupní zařízení do světa strojového vidění. Díky svému intuitivnímu rozhraní umožňuje jednoduché nastavení dané aplikace krok za krokem přes ethernetové rozhraní. Snímač DATAVS2 je dostupný ve čtyřech verzích podle nároků aplikace a požadavků na jeho schopnosti: Rozpoznávání objektů (OBJ), Pokročilé rozpoznávání objektů (AOR), Identifikace (čárové kódy) (ID) a Profesionální verze (PRO). Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Měřič momentu DATAFLEX ®

14.8.2020  Měřič momentu DATAFLEX ®

Nabízíme vysoce kvalitní měřič momentu výrobce DATAFLEX ® pro měření malých momentů a měření rychlosti. Měřič momentu DATAFLEX ® pracuje na základě technologie tenzometru v kombinaci s moderními elektronickými komponenty. Rozsahy při měření malých momentů jsou +-10 Nm, +-30 Nm, +-50 Nm, měření rychlosti pak 2x360 impulsů/otáčku, 90°fázového rozdílu. Kompletní informace a technické parametry naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell XP 1930h

13.8.2020  Snímač kódů Honeywell XP 1930h

Snímač kódů Honeywell Xenon Performance 1930h umožňuje snadnou a rychlou identifikaci pacienta, zatímco se zdravotníci mohou plně soustředit na péči o pacienty. Jedinečný výkon snímání 1D i 2D kódů a bezproblémové zachycení i těch nejobtížněji čitelných či poškozených kódů je zajištěno díky osvědčené zobrazovací technologii Adaptus. Tím dochází k eliminaci zbytečných pohybů a prostojů a zvyšuje se produktivita a výkonnost pracovníků. Kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Voyager 1400g

13.8.2020  Snímač kódů Honeywell Voyager 1400g

Kvalitní snímač čárových kódů Honeywell Voyager 1400g dokáže přečíst jak kódy na klasickém papíře, tak kódy na jiných alternativních médiích. Přečte také kódy s horší kvalitou (např. poškozené, vybledlé, špatně vytištěné či rozmazané). Tento všestranný a spolehlivý snímač je možné přizpůsobit tak, aby vyhovoval současným i budoucím potřebám snímání – rychlosti skenování jsou srovnatelné s laserovými snímači. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Senzory vzdáleností Datalogic S67

13.8.2020  Senzory vzdáleností Datalogic S67

Optoelektronické senzory S67 se zakládají na geometrické triangulační technologii s minimálním rozlišením a umožňují velmi přesné měření v blízkém rozsahu. Jsou vhodné pro aplikace, kde jsou kladeny vysoké požadavky na detekční rychlost, přesné měření i rozpoznání široké škály typů materiálů. Řada senzorů S67 nabízí 4 různé modely s možností výběru ze 2 různých vzdáleností – dlouhý nebo krátký dosah. Uživatelé si mohou zvolit rovněž mezi konfiguracemi analogových výstupů proudu nebo napětí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell XP 1930g

12.8.2020  Snímač kódů Honeywell XP 1930g

Snímač kódů Honeywell Xenon Performance 1930g nabízí mimořádný výkon a odolnost. Hodí se do prostředí s velkým objemem snímání, jako maloobchod, distribuční centrum či výrobní závod. Snímač dokáže přečíst 1D i 2D kódy jak tištěné, tak digitální zobrazené na smartphonech. Osvědčená zobrazovací technologie Adaptus umožňuje snadné snímání i obtížně čitelných či poškozených kódů. Díky tomu se eliminují zbytečné pohyby a prostoje a zvyšuje se efektivita pracovníků. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic Matrix 120

12.8.2020  Stacionární snímač Datalogic Matrix 120

Stacionární snímač Datalogic Matrix 120 patří mezi nejmenší ultrakompaktní snímače 1D a 2D kódů na trhu. Má zabudované připojení k síti Ethernet a nabízí možnost sériového i USB rozhraní u jednoho modelu. Snímač Matrix 120 najde využití především ve výrobě, dále se uplatní v chemickém nebo biomedicínském průmyslu a zdravotnictví (identifikace lahviček), v elektronickém průmyslu a při výrobě obalů potravin a nápojů. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Datamax PrintPad Series

12.8.2020  Tiskárna etiket Datamax PrintPad Series

Integrovaný tiskový systém Datamax PrintPAD přináší skvělé řešení pro mobilní pracovníky. Jedná se o kombinaci tiskárny etiket a mobilního terminálu v jediném kompaktním, ergonomickém, robustním a spolehlivém zařízení. PrintPad je určen pro použití s mobilními terminály Zebra, Honeywell a Intermec. Elegantní design zařízení umožňuje nabíjení a používání terminálu zároveň. Datamax PrintPad umožňuje snadnou a spolehlivou komunikaci mezi počítačem a tiskárnou. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...