Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Snímače kódů Zebra DS2200-HC Series

22.1.2021  Snímače kódů Zebra DS2200-HC Series

Snímače kódů pro zdravotnictví Zebra DS2200-HC Series pomáhají eliminovat chyby při příjmu pacientů, podávání léků, sběru vzorků či správě majetku a zásob. Dokážou snadno a rychle zachytit všechny druhy 1D a 2D kódů běžně používaných ve zdravotnickém prostředí a zachovají si skvělý výkon i při snímání obtížně čitelných kódů. Jsou odolné vůči čištění dezinfekčními prostředky využívanými ve zdravotnictví. Můžete si zvolit drátový model DS2208-HC nebo bezdrátový model DS2278-HC.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Intermec 6822

22.1.2021  Mobilní tiskárna etiket Intermec 6822

Mobilní tiskárna etiket Intermec 6822 je vhodná pro tisk účtenek, faktur, dokladů o převodech a dalších dokumentů pro účetní použití. Spolu s přenosnými počítači Intermec přinášejí ideální řešení pro zúčtování zakázek na cestě, zvláště u doručovatelských služeb, kdy dodavatel doručuje objednávky přímo zákazníkům. Můžete si zvolit mezi přenosnou konfigurací nebo pevným připevněním tiskárny do vozidla. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vidlicové senzory Datalogic SR23

22.1.2021  Vidlicové senzory Datalogic SR23

Senzory Datalogic SR23 jsou dostupné ve standardním kompaktním krytu nebo univerzálním držáku pro etiketovací stroje. Tyto senzory přinášejí nákladově efektivní a přesné rozpoznání vícevrstvých štítků. Jejich rozměry činí 30 x 63 x 10 mm, třída krytí je IP65, provozní teplota -20-55 °C a váha 85 g (s kabelem) nebo 45 g (s konektorem M8). Senzory SR23 najdou využití na balicích a etiketovacích strojích, tiskových a aplikačních systémech, v automatickém značení a automobilovém průmyslu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Zebra LI3608-ER/LI3678-ER

22.1.2021  Snímač kódů Zebra LI3608-ER/LI3678-ER

Snímač kódů Zebra LI3608-ER/LI3678-ER přináší unikátní robustní design, nepřekonatelný výkon, nejlepší rozsah skenování a snadnou ovladatelnost. Tím přispívá k maximalizaci výkonnosti vašich operací a produktivitě pracovníků. S dekódovacím rozsahem 5 cm až 17 m jsou tyto snímače navrženy do všech průmyslových prostředích a podmínek – od skladů, výroby, dílen, kontejnerových skladů až po chladírenské sklady. Navštivte náš web, případně nás kontaktujte. Náš tým vyškolených odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Datalogic QuickScan I QM2131

21.1.2021  Snímač kódů Datalogic QuickScan I QM2131

Snímač čárových kódů Datalogic QuickScan QM2131 i přes zvyšující se trend 2D kódů snímá dlouhé lineární kódy, které jsou v mnoha aplikacích stále dominantní. Tyto kódy jsou výzvou pro celoplošné snímače kvůli jejich úzkému zornému poli a kratší hloubce ostrosti. Snímač QM2131 si však s tímto snímáním jednoduše poradí. Poskytuje mimořádně dlouhou čtecí vzdálenost a zvýšenou hloubku ostrosti a zároveň si zachovává stylový design. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell Dolphin99EXni

21.1.2021  Mobilní terminál Honeywell Dolphin99EXni

Mobilní terminál Dolphin 99EXni je certifikované zařízení vhodné pro využití i v prostředí s nebezpečím výbuchu. Uživatelsky přívětivá ergonomie, multifunkční sběr dat a v neposlední řadě extrémní trvanlivost z činí z tohoto terminálu spolehlivé a intuitivní zařízení poskytující vynikající sadu funkcí a umožňující vyšší produktivitu mobilních pracovníků. Integrovaná technologie Shift-PLUS™ zajišťuje vysokou životnost baterie, zatímco 3,7 palcový displej umožňuje čtení na přímém slunečním světle.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční snímač Honeywell MS9540 CG

20.1.2021  Ruční snímač Honeywell MS9540 CG

Honeywell MS9540 CG se díky snímacímu systému Voyager a technologii CodeGate řadí ke kvalitním jednopaprskovým laserovým skenerům v současnosti. Může být využíván jako pevný snímač nebo jako ruční čtečka. Snímač čárových kódů MS9540 CG nalezne využití nejen v maloobchodě, ale například také v lehkém průmyslu. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám pomůže s výběrem podle vašich specifických požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Základny/adaptéry pro držáky RAM Mounts

20.1.2021  Základny/adaptéry pro držáky RAM Mounts

Nabízíme základny/adaptéry RAM Mounts ve čtyřech druzích podle typu uchyceného zařízení a konkrétní aplikace. Můžete si tak sestavit kvalitní držák pro svá zařízení podle vašich specifických požadavků tím, že zkombinujete libovolný úchyt s libovolným ramenem a vhodným držákem. Vyberte si takový, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Základny/adaptéry naleznou využití v jakémkoliv odvětví, z oblasti automatické identifikace zejména ve skladech, ve výrobě a v dopravě a logistice.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Průmyslová tiskárna etiket Zebra ZT600

20.1.2021  Průmyslová tiskárna etiket Zebra ZT600

Průmyslová tiskárna etiket Zebra ZT600 kombinuje robustní trvanlivost s výjimečným výkonem. Kromě toho vyniká odolností, rychlostí tisku, dlouhou životností a bezkonkurenční spolehlivostí. Aby zajišťovala bezproblémový provoz široké škály aplikací, poskytuje spolehlivost 24 hodin denně, 7 dní v týdnu i v náročném prostředí. Tiskárna je konstruována tak, aby odolala i těm nejtvrdším průmyslovým podmínkám a pomáhala eliminovat provozní prostoje v důsledku selhání tiskárny. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kompaktní barevné kontrastní senzory

20.1.2021  Kompaktní barevné kontrastní senzory

Pokročilé barevné kontrastní senzory v kompaktním pouzdře od Datalogicu využívají emise RGB pro pokročilou detekci, která je založená na intenzitě a zpracování chromatičnosti. Díky tomu umožňují rozpoznávání objektů a kontrolu kvality v široké škále aplikací - jedná se například o průmyslovou výrobu na balicích linkách, kontrastní čtení nebo automatické linky. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým certifikovaných odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Infrakordieritové produkty

20.1.2021  Infrakordieritové produkty

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku infrakordieritových produktů pro využití u topení vlakových souprav, elektrických radiátorů, průmyslových sušáren, elektrických saun apod. V nabídce infrakordieritových produktů naleznete korýtková nebo desková topná tělesa či svářecí kroužky.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Vývoj řídicích systémů

20.1.2021  Vývoj řídicích systémů

Zaměřujeme se na vývoj řídicích systémů přesně dle Vašich požadavků. Řídicí systémy programujeme pro malé stroje, náročnější zařízení či pro části technologií. Snažíme se nepřetržitě zlepšovat a vyvíjet řídicí systémy pro zefektivnění a zjednodušená výroby v různých odvětvích průmyslu.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Parkovací systémy

20.1.2021  Parkovací systémy

Automatické parkovací systémy jsou komplexním řešením výběru parkovaného a zjednodušení provozu na parkovišti. Jsou vhodné pro městská, firemní i soukromá parkoviště. Systém je kompletně připraven na EET.
- Automatická pokladna
- Vjezdová a odjezdová závora
- Široké možnosti platby parkovného
- Vracení přeplatku
- Rychlá návratnost investice
- Vysoká bezpečnost uložené hotovosti

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Skener Datalogic PowerScan PM9500-RT

19.1.2021  Skener Datalogic PowerScan PM9500-RT

Bezdrátový snímač Datalogic PowerScan PM9500-RT je vybavený systémem STAR Cordless System™ s vysokorychlostní radiovou komunikací 433 nebo 910 MHz. Skener umí přečíst také digitální vodoznaky včetně čárových kódů Digimarc®, čímž pomáhá výrazně snižovat čas strávený u pokladen. PowerScan PM9500-RT je dostupný ve dvou verzích – s displejem a 16 klávesovou klávesnicí nebo bez nich. Snímač nalezne využití v maloobchodech, ve zdravotnictví nebo například v komerčních službách. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell Dolphin CK65

19.1.2021  Mobilní terminál Honeywell Dolphin CK65

Mobilní terminál Honeywell Dolphin CK65 přináší větší přesnost a produktivitu, jednoduché nasazení a rychlou návratnost investic. Operační systémem Android a možnosti zadávání dat prostřednictvím dotykového displeje nebo klávesnice (alfanumerická nebo numerická s funkčními klávesami) dělají z tohoto terminálu ideální volbu pro sklady, které přecházejí z OS Windows na Android a využívají nejen novější dotykové aplikace, ale i starší aplikace vyžadující zadávání přes klávesnici. Kontaktuje nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...