Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Geometrické osvětlení GLORIOUS

24.6.2017  Geometrické osvětlení GLORIOUS

Klasické geometrické tvary ve službách ikonického osvětlení, to je GLORIOUS. Zajistíme pro Vás dokonalou jednoduchost, nadčasový design i originalitu tradičních tvarů. Váš interiér s geometrickým osvětlením GLORIOUS získá punc unikátní identity. GLORIOUS zanechá dojem sofistikované propracovanosti. Kontaktujte nás, rádi Vás provedeme celou nabídkou série GLORIOUS a pomůžeme Vám vybrat to pravé svítidlo pro Váš interiér.

Firma: PROLICHT CZECH s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zebra LS7808 mnohasměrný snímač

24.6.2017  Zebra LS7808 mnohasměrný snímač

Mnohasměrné laserové snímače Zebra LS7808 jsou určené pro horizontální zabudování do pultu a jsou vhodné do supermarketů, drogérií, lékáren a maloobchodů s velkým objemem snímání. Motorola LS7808 vysílá obrazec tvořený 18 linkami. Snímaný kód nemusí být protnut jednou souvislou linkou, skener skládá informace ze všech linek, které ho protínají („code stitching“). Čtení čárových kódů je proto rychlé a tedy i efektivní. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál k vozíku Zebra VC70N0

24.6.2017  Mobilní terminál k vozíku Zebra VC70N0

Mobilní terminál Zebra VC70N0 je určený pro připevnění k vozíku, který napomáhá posílit operátory ve vykonávání přesně daných úkolů. Je postaven tak, aby zvládl nároky pro působení ve skladech a umožnil tak přístup k informacím v reálném čase. Tím je dosažena vysoká úroveň přesnosti, produktivity a rovněž i zvýšena celková efektivita. Veškerý pohyb každé položky lze ověřit pomocí rychlého snímání čárového kódu na skladových regálech či výrobních linkách. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Termostat pro chlazení

24.6.2017  Termostat pro chlazení

Český výrobce měřící a regulační techniky nabízí univerzální termostat pro chlazení. Přístroj obsahuje 1-4 konfigurovatelné termostaty. Výhodou je úspora místa a ceny za aplikaci.

Firma: MIRES CONTROL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tlaková sonda diferenciální

24.6.2017  Tlaková sonda diferenciální

Nabízíme tlakovou sondu HUBA pro měření diferenciálního tlaku v rozsahu 0..50mbar. Používáme je s přístroji REG10 pro měření rozdílu tlaku venkovního prostředí a tlaku v zařízení VACUSHAPE. Tlaková čidla diferenciální jsou vhodná pro měření tlakových ztrát ve vzduchotechnických zařízeních.

Firma: MIRES CONTROL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sondy pro měření teploty Pt100

24.6.2017  Sondy pro měření teploty Pt100

Nabízíme teplotní sondy typu Pt100 pro měření teplot do 180°C a do 350°C. Sondy jsou dodávány v třívodičovém provedení. K přístrojům REG10 lze připojit maximálně 2 sondy typu Pt100 současně.

Firma: MIRES CONTROL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Miskový anemometr

24.6.2017  Miskový anemometr

Dodáváme miskové anemometry W01 pro měření rychlosti větru pro aplikace zemědělství (skleníky), stavebnictví (jeřáby), dopravu (lyžařské areály). V součinnosti s řídícími jednotkami REG10 vyhodnocujeme rychlost větru a reagujeme pomocí výstupních relé na přednastavené meze. Naměřená data lze archivovat a dále zpracovávat.

Firma: MIRES CONTROL s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní opravy a servis kamer

24.6.2017  Kvalitní opravy a servis kamer

Dlouholeté zkušenosti a prvotřídní přístrojové vybavení nás staví na přední příčky kvalitních oprav a servis kamer. Zajistíme profesionální servis analogových i digitálních kamer, téměř všech značek kamer dostupných na trhu. Naše služby pokrývají celou ČR, navíc nemusíte trávit čas hledáním našich poboček, naopak přijedeme sami, kameru opravíme a zase Vám ji v pořádku dovezeme.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chytré technologie pro práci i zábavu

24.6.2017  Chytré technologie pro práci i zábavu

Pokud si myslíte, že chytré technologie patří jen do práce a businessu, pak se podívejte do naší nabídky. Snažíme se neustále obohacovat naši nabídku a přinášet Vám pro radost i usnadnění práce ty nejnovější chytré technologie na našem trhu. Využívejte chytrých zařízení, pro ulehčení práce i zábavu. Nahlédněte do naší nabídky, neustále ji aktualizujeme.

Firma: SAG INOVATION - CORP. s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Servis elektro bojlerů Ostrava

24.6.2017  Servis elektro bojlerů Ostrava

Zajišťujeme servis elektro bojlerů včetně provedení nezbytných oprav a dodání veškerých náhradních dílů. Servis elektro bojlerů zabezpečujeme v záruční i pozáruční době.

Garantujeme kvalitně odvedenou práci za rozumné ceny.

Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: Dušan Závacký
Stát: cz Česká republika Více...
Induktivní snímače

24.6.2017  Induktivní snímače

Nabízíme induktivní snímače, které se především používají v průmyslových oblastech. Induktivní snímače detekují neferomagnetické materiály, vyznačují se dlouhodobou trvanlivostí a maximální odolností. Jejich snímací vzdálenost se liší dle typu materiálu.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Tachografy Ostrava s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Klešťové multimetry

24.6.2017  Klešťové multimetry

Zabýváme se dodávkou klešťových multimetrů pro měření proudu. Klešťové multimetry je možné nastavit dle automatické volby rozsahu. V zařízení je zabudovaná ochrana obvodů 600 V. Díky velkému LCD digitálním displeji je používání klešťových multimetrů velmi pohodlné. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Metravolt - Dagmar Roztočilová
Stát: cz Česká republika Více...
Radiotestery

24.6.2017  Radiotestery

Nabízíme širokou škálu radiotesterů, testerů bezdrátových zařízení, testerů infrastruktury, testerů protokolů i testerů shody a předběžné shody špičkového výrobce Rohde & Schwarz.

Další produkty:

Osciloskopy
Signálové generátory
Obvodové analyzátory
Spektrální analyzátory
Měřiče výkonu
Funkční generátory
Multimetry
Audio analyzátory
Logické analyzátory
Bluetooth testery
Vysokofrekvenční zesilovače
Měření rádiových sítí
Měření mobilních sítí
Měření televizního signálu

Firma: ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní počítací váhy

24.6.2017  Stolní počítací váhy

Dodáváme stolní počítací váhy pro kontrolní vážení a počítání kusů. Stolní počítací váhy nabízí mnoho funkcí: počítání kusů, sčítání navážek, automatické sčítání a odesílání dat, limitní vážení apod. Stolní počítací váhy vynikají svojí stabilitou, přesností a spolehlivostí vážení. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Zapuštěné osvětlení GROOVE

23.6.2017  Zapuštěné osvětlení GROOVE

Zajistíme pro Vás dokonalost Vašeho interiéru zapuštěným osvětlením GROOVE. Zapuštěné osvětlení GROOVE se stane neformálním leč výrazným prvkem, ať už jde o obytný dům, či komerční prostor, potenciál GROOVE dokáže navodit jedinečné světelné efekty. Pokud jste tělem i duší kreativní nadšenec, právě osvětlení GROVE nabídne možnosti, které Vám umožní rozvinout extravaganci interiéru. Zaujali jsme Vás? Kontaktujte nás, podělíme se s Vámi o další možnosti.

Firma: PROLICHT CZECH s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...