Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Digital signage monitor Elo 4202L

14.4.2021  Digital signage monitor Elo 4202L

Digital signage monitor Elo 4202L přináší elegantní, štíhlý design a hodí se pro každodenní veřejné využití. Vysoce kvalitní 42″ dotykový monitor může pracovat nepřetržitě i 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Elo 4202L nabízí dvě možnosti dotykové technologie – kapacitní PCAP a Infrared (IR), přičemž oba modely rozpoznají až 10 dotyků současně a zároveň poskytují rychlou a citlivou odezvu. Funkce monitoru je možné rozšířit pomocí příslušenství jako snímač kódů, čtečka karet, webkamera apod.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka kódů Datalogic PowerScan PD9130

14.4.2021  Čtečka kódů Datalogic PowerScan PD9130

Průmyslový drátový snímač kódů Datalogic PowerScan PD9130 obsahuje novou inovativní technologii, která zavádí zelenou skenovací linku. Ta má stejnou definici jako laserový paprsek s výhodami lineárního imageru a přináší vynikající schopnost dekódování 1D kódů. Tato zelená skenovací linka představuje nejpohodlnější řešení pro oči pracovníka. Pro ještě větší komfort obsluhy při operacích s intenzivním skenováním má snímač PowerScan PD9130 ergonomický tvar a vyváženou hmotnost. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra VC80x

14.4.2021  Mobilní terminál Zebra VC80x

Mobilní terminál pro připevnění k vozíku Zebra VC80x se hodí prakticky do všech skladů nebo vozíků manipulujících s materiálem. Je založený na platformě Android, a přináší tak osvědčenou mobilní platformu s garantovanou bezpečnostní podporou, na niž se můžete vždy spolehnout. Přechod z operačního systému Windows na Android je jednoduchý a nevyžaduje změnu konfigurace či nová školení. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárny etiket Honeywell PXie Series

14.4.2021  Tiskárny etiket Honeywell PXie Series

Tiskárny etiket Honeywell PXie Series představují flexibilní, kompaktní a programovatelné řešení, které umožňuje optimalizaci tiskových operací a rychlou návratnost investic. Tyto robustní průmyslové tiskárny zvládají nároky nepřetržitého provozu a přinášejí vynikající výkon a inteligentní funkce pro snižování prostojů a minimalizaci nákladů na údržbu. Oba modely – PX4ie a PX6ie – nabízejí rozlišení 203 nebo 300 dpi, model PX4ie umožňuje rovněž rozlišení 406 dpi.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plnoprůchodový turniket TTP08B

14.4.2021  Plnoprůchodový turniket TTP08B

Tento typ turniketu je konstrukčně uzpůsobený pro průchod osoby s jízdním kolem. Vhodný do jakéhokoliv prostředí. Toto řešení splňuje maximální požadavky na bezpečnost a přitom se vyznačuje atraktivním designem, robustním provedením a jednoduchostí používání. V nerezovém i lakovaném provedení.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Designový turniket TTB07E

14.4.2021  Designový turniket TTB07E

Elegantní designový turniket v elektromechanickém provedení včetně barevného signalizace průchodu. Vhodný do reprezentativních prostor firem. Turniket lze variantně doplnit i o snímače bezkontaktních karet a čtečky čárových kódů.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Odbavovací turnikety pro lyžařské vleky

14.4.2021  Odbavovací turnikety pro lyžařské vleky

Ideální volba pro spolehlivý a odolný odbavovací systém v lyžařských střediscích.

Celonerezový tripodový turniket s odolnou, extrémními teplotami prověřenou, konstrukcí. Turniket umožňuje čtení bezkontaktních karet. Pro větší komfort a bezpečnost lze k turniketu doplnit přídavnou anténu TPA. Systém je kompletně připraven na EET.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Keramické svorkovnice

14.4.2021  Keramické svorkovnice

Dodáváme keramické svorkovnice pro využití v přístrojích s vyšší pracovní teplotou jako jsou teplomety, elektrické sporáky, rozvodové skříně silových rozvodů NN apod. Díky svým vlastnostem keramické svorkovnice odolají i vysokým teplotám. Jejich mechanická a rozměrová charakteristika zůstane nepozměněna.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Řídicí systém SIMATIC S7-300

14.4.2021  Řídicí systém SIMATIC S7-300

Zabýváme se dodávkou průmyslových řídicích systémů SIMATIC S7-300 pro zefektivnění automatizace výrobních technologií. Řídicí systém SIMATIC S7-300 patří mezi nejvyhledávanější univerzální průmyslové systémy. Je určen především pro řešení úloh středního rozsahu.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Zebra ZD421/ZD421-HC

13.4.2021  Tiskárna etiket Zebra ZD421/ZD421-HC

Stolní tiskárna etiket Zebra ZD421/ZD421-HC přináší pokročilé funkce, flexibilitu, spolehlivost a zabezpečení, a hodí se tak pro širokou škálu současných i budoucích aplikací. Zvolit si můžete model direct thermal, thermal transfer, healthcare či ribbon cartridge, přičemž každý je standardně vybaven USB a USB Host s volitelnou možností ethernetového, sériového nebo bezdrátového připojení. Intuitivní uživatelské rozhraní nabízí přidanou funkčnost a lepší ovládání tiskárny.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aplikátor Label-Aire 3015-ND Wipe-On

13.4.2021  Aplikátor Label-Aire 3015-ND Wipe-On

Cenově dostupný a snadno ovladatelný aplikátor etiket bez tisku Label-Aire 3015-ND Wipe-On přináší nižší provozní náklady a vyšší produktivitu v mnoha oborech podnikání. Umožňuje snadné a rychlé nanášení etiket prostřednictvím technologie Wipe-On, která spočívá v nanesení etikety aplikačním kartáčem. Aplikátor může být snadno převeden na používání pravou či levou rukou a rovněž pro horní, spodní nebo boční aplikaci štítků na výrobek. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra TC25

13.4.2021  Mobilní terminál Zebra TC25

Robustní mobilní terminál Zebra TC25 se hodí pro malé firmy, kde pomáhá šetřit čas i peníze a zvyšovat tržby a ziskovost. Tento smartphone obsahuje stejnou technologii snímání, na niž se každý den spoléhá většina obchodníků po celém světě. Umožňuje snadné a okamžité zachycení jakéhokoliv tištěného nebo elektronického čárového kódu v prakticky jakýchkoliv podmínkách, bez nutnosti přesného míření a bez čekání. Terminál TC25 využijí zejména terénní pracovníci ve službách, dopravě a logistice.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Honeywell Orbit 7190g

13.4.2021  Pultový snímač Honeywell Orbit 7190g

Orbit 7190g je pultový snímač kódů s průlomovou hybridní technologií kombinující všesměrové laserové snímání a integrované zobrazování na plochu. Díky tomu přináší platformu skenování kódů optimalizovanou pro vysoce efektivní odbavení u pokladen. Stejně jako ostatní skenery, Orbit 7190g umožňuje špičkové průchozí skenování lineárních čárových kódů a zároveň pomáhá maloobchodníkům reagovat na rostoucí potřebu digitálního čtení kódů bez nutnosti použití dalšího zařízení. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tripodový turniket TTB07

13.4.2021  Tripodový turniket TTB07

Moderní tripodový turniket v nerezovém provedení vyniká moderním designem. Vhodný i do venkovního prostředí.
Variantní vybavení turniketu:
* Bezkontaktní snímače RFID
* Čtečka čárových kódů
* Padací ramena
* Polykač identifikačních nosičů zabudovaný v noze turniketu
* Směrové ukazatele průchodu

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Měřič momentu DATAFLEX ®

13.4.2021  Měřič momentu DATAFLEX ®

Nabízíme vysoce kvalitní měřič momentu výrobce DATAFLEX ® pro měření malých momentů a měření rychlosti. Měřič momentu DATAFLEX ® pracuje na základě technologie tenzometru v kombinaci s moderními elektronickými komponenty. Rozsahy při měření malých momentů jsou +-10 Nm, +-30 Nm, +-50 Nm, měření rychlosti pak 2x360 impulsů/otáčku, 90°fázového rozdílu. Kompletní informace a technické parametry naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...