Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Snímač kódů na prst Honeywell 8680i

21.3.2019  Snímač kódů na prst Honeywell 8680i

Kompaktní, vysoce výkonný, bezdrátový hands-free snímač kódů na prst Honeywell 8680i pomáhá zvýšit efektivitu práce. Tento ergonomický model eliminuje zbytečný pohyb díky neustálému skenování, čímž zvyšuje efektivitu pracovních toků s velkým objemem snímaných položek, jako například třídění, vychystávání, balení nebo výdej zboží. Skener 8680i je k dispozici ve standardní verzi vhodné pro jednoduchý sběr dat přes Bluetooth a pokročilé verzi pro samostatné operace v řízených pracovních postupech.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Datalogic Cobalto CO5300

21.3.2019  Snímač kódů Datalogic Cobalto CO5300

Pultový prezentační skener Datalogic Cobalto CO5300 představuje spolehlivé, rychlé i snadno použitelné řešení pro každodenní snímání. Elegantní modré světlo obklopující čtecí okno se po správném naskenování kódu změní v jasně zelené. Zároveň vysoce kvalitní polyfonní reproduktor je možné nakonfigurovat na preferovaný zvuk či znělku pro potvrzení snímání. Cobalto CO5300 najde uplatnění v aplikacích vyžadujících okamžité a intuitivní čtení jako např. maloobchodní prodej, služby či lékrány.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Expresní servis výpočetní techniky

21.3.2019  Expresní servis výpočetní techniky

Poskytujeme služby expresního servisu výpočetní techniky po celém území České republiky. Vaší výpočetní techniku jsme schopni opravit u Vás doma či v jednom z našich servisních středisek. Zajišťujeme expresní servis výpočetní techniky, především pak notebooků, stolních počítačů, tiskáren, IPhonů, IPadů, mobilních telefonů apod. Zjištění ceny opravy, balné či dopravu neúčtujeme. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vážící paletový vozík

21.3.2019  Vážící paletový vozík

Zajišťujeme prodej paletových vozíků s váhou do nosnosti 1500 kg. Vážicí paletový vozík je vybaven pevnou a stabilní konstrukcí a díky pogumovaným pojezdovým kolům je velmi tichý. Vážicí paletový vozík disponuje kvalitním a snadno čitelným LED displejem. Při dodání vážicích paletových vozíků můžeme provést kalibraci váhy i s vydáním protokolu. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Vidlicové senzory Datalogic SRF

20.3.2019  Vidlicové senzory Datalogic SRF

Optoelektronické vidlicové senzory se používají pro rychlé a přesné rozpoznání štítků na válečcích i malých součástkách. Řada senzorů Datalogic SRF obsahuje 30, 50, 80 a 120mm snímače pro detekci objektů s LED nebo laserovým osvětlením. Provozní teplota těchto senzorů se pohybuje od -10 do 60 °C, krytí je IP67. Senzory najdou využití v mnoha odvětvích. Jedná se zejména o balicí a etiketovací stroje, tiskové a aplikační systémy, automatické značení nebo automobilový průmysl. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

20.3.2019  Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

Aplikátor etiket bez tisku Lable-Aire 3115-NV Wipe On umožňuje snadnější a rychlejší nanášení etiket pomocí technologie Wipe On, která spočívá v nanesení etikety aplikačním kartáčem. Aplikátor přináší rychlost, přesnost i jednoduchost a další vlastnosti, které zajišťují snížení provozních nákladů a zvýšení produktivity na vašem pracovišti. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám poradí!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Xenon 1900 Color

20.3.2019  Snímač kódů Honeywell Xenon 1900 Color

Snímač 1D kódů Honeywell Xenon 1900 Color přináší zcela nové možnosti – čtení barevných čárových kódů, které byly dříve nečitelné. Design snímače je odolnější a šetří místo. Spolehlivější konstrukce s menším počtem komponentů snižuje časové prostoje a zlepšuje provozuschopnost. Ergonomický tvar skeneru usnadňuje práci a snadno padne téměř do každé ruky, což umožňuje efektivnější pracovní postupy a zvýšení produktivity. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chytré kamery Datalogic T2x Series

20.3.2019  Chytré kamery Datalogic T2x Series

Inteligentní kamery Datalogic T2x Series jsou samostatné, univerzální, průmyslové systémy strojového vidění, které umožňují mimořádnou flexibilitu v programování. Tyto kamery vyhovují všem požadavkům zákazníka, neboť přinášejí nejnovější technologie nejen v úrovni výkonu, ale i ve své velikosti a ceně. Chytré kamery T2x jsou vybaveny připojením k síti out-of-box (Ethernet/IP, TCP/IP, Modbus a OPC), 10/100 Ethernet portem, RS-232 sériovým portem a volitelně připojením I/O (NPN nebo PNP).

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální servis tiskáren

20.3.2019  Profesionální servis tiskáren

Zabezpečujeme profesionální servis tiskáren se svozem zakázek v rámci celé České republiky. Nabízíme záruční i pozáruční servis tiskáren všech výrobců působících na našem trhu. Opravujeme však i tiskárny zakoupené v zahraničí. Zaměřujeme se na servis tiskáren různého typu - laserové i pokladní tiskárny, rychlotiskárny, ternotransférové tiskárny. Profesionální servis tiskáren můžeme nabídnout i v expresním čase do 24 hodin. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: ABAX servisní centrum s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Laboratorní váhy Precisa

20.3.2019  Laboratorní váhy Precisa

Precisa je značka špičkových laboratorních vah švýcarské výroby. Naše společnost je výhradním smluvním partnerem tohoto výrobce. Nabídnout vám proto můžeme váhy Precisa pro laboratoře a výzkumné aplikace, ale také například pro školy a praktické využití. Zajišťujeme navíc profesionální servis, a to včetně poradenství a metrologických služeb.

Firma: LABO - MS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Obrazové procesory Datalogic MX-E Series

19.3.2019  Obrazové procesory Datalogic MX-E Series

Obrazové procesory Datalogic MX-E Series poskytují vysoký výkon při zpracování obrazu a zároveň bezkonkurenční flexibilitu s podporou konektivity více kamer. Kromě toho umožňují uživatelům zvolit úroveň výkonu a složitost systému na základě konkrétních požadavků aplikace. K dispozici jsou tři různé modely (MX-E20, MX-E40, MX-E80) vybavené nejnovější čipovou sadou Intel a vysokorychlostními porty fotoaparátu PoE (Power over Ethernet). Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezbateriová čtečka Honeywell 1902g-bf

19.3.2019  Bezbateriová čtečka Honeywell 1902g-bf

Čtečka kódů Honeywell Xenon 1902g-bf je vybavena nejnovější technologií „battery free“. Tato technologie úplně eliminuje potřebu baterie a nahrazuje ji tzv. superkapacitory, které jsou schopny dosáhnout plného nabití za méně než 2 minuty pomocí USB portu a méně než 30 sekund při použití napájecího USB portu nebo externího adaptéru na stěnu. Zařízení poté obvykle vydrží alespoň 450 skenů bez dobíjení. Bez baterie odpadají běžné potíže s údržbou a čtečka je lehčí a šetrnější k životnímu prostředí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminály Datalogic SH15/SH21

19.3.2019  Mobilní terminály Datalogic SH15/SH21

Mobilní terminály Datalogic SH15/SH21 Blackline se hodí i do nejnáročnějších podmínek. Terminál SH15 zvyšuje produktivitu pracovníků tím, že snižuje počet chyb vznikajících při příjmu, vychystávání, přepravě či expedici zboží. Model SH21 umožňuje vysokou míru interakce mezi operátory a stroji a nabízí uživatelům možnosti otevřít si technické výkresy, pracovní postupy nebo videa. Oba modely vyhovují různým prostorovým či montážním omezením. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka kódů Datalogic PowerScan PBT9300

19.3.2019  Čtečka kódů Datalogic PowerScan PBT9300

Průmyslová čtečka kódů Datalogic PowerScan PBT9300 byla navržena a konstruována tak, aby odolala i těm nejtvrdším podmínkám v náročných aplikacích. V kombinaci s mimořádným čtecím výkonem a přesností nabízí tato čtečka vynikající spolehlivost. Skener vybaven standardní bezdrátovou technologií Bluetooth® 3,0 s dosahem až 100 m v otevřeném prostoru a nalezne využití ve skladech, výrobě, logistických i distribučních centrech. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Opravy a repase akumulátorů

19.3.2019  Opravy a repase akumulátorů

Provádíme opravy a repase akumulátorů kompletně na zakázku. V rámci oprav a repasí akumulátorů měníme všechny články a rovněž můžeme zaručit jakoukoliv požadovanou kapacitu, a to pro každý akumulátor. K dispozici máme nejrůznější originální díly do akumulátorů - spojovače jednotlivých článků, kontakty, držáky a ochranné elementy.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...