Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Stolní monitor Elo 1517L

22.5.2019  Stolní monitor Elo 1517L

Stolní monitor Elo 1517L se hodí pro neustálý provoz na veřejných místech. Nabízí 15″ dotykovou obrazovku, stylový, moderní a tenký design a sadu funkcí zaměřených na maloobchod. K modelu 1517L je navíc možné připojit čtečku magnetických karet, a vytvořit tak elegantní a integrované řešení eliminující potřebu externích doplňků. Monitor je vhodný pro point-of-sale, point-of-information, point-of-service aplikace, věrnostní systémy, interaktivní značení apod. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Skener Datalogic Gryphon I GD4500 2D

22.5.2019  Skener Datalogic Gryphon I GD4500 2D

Snímač kódů Datalogic Gryphon I GD4500 2D vyniká svým elegantním designem, bezkonkurenční ergonomií a megapixelovým snímačem s 2D technologií zajišťující mimořádný výkon. Snímač je vybaven technologií snímání pohybu Motionix™, a je tak ideální jak pro ruční, tak prezentační skenování. Tato technologie detekuje přirozené akce pracovníka a automaticky přepíná snímač do požadovaného režimu skenování. Gryphon I GD4500 2D přečte všechny běžné 1D a 2D kódy, poštovní a složené kódy i kódy Digimarc.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic TC1200

22.5.2019  Stacionární snímač Datalogic TC1200

Stacionární snímač čárového kódu Datalogic TC1200 nabízí nákladově efektivní řešení pro OEM aplikace. TC1200 kombinuje výhody CCD technologie, vynikající dekódovací schopnosti a maximální flexibilitu. Snímač TC1200 má vynikající optické funkce s širokým úhlem snímání a dlouhou hloubkou ostrosti při velkém rozlišení. Vysoce výkonný CCD dokáže snímat 320 snímků za sekundu. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nabíječky pro akumulátory

22.5.2019  Nabíječky pro akumulátory

Zabýváme se výrobou a dodávkou nabíječek pro akumulátory Ni-Cd, Ni-MH či Li-Ion. Nabíječky na akumulátory vyvíjíme tak, aby nabíjely zařízení rychle a zároveň byly šetrné. Díky patentované technologii jsou nastaveny tak, aby limitní hodnoty veličin nebyly v žádném případě překračovány. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vážicí počítací sestavy

22.5.2019  Vážicí počítací sestavy

Dodáváme vážicí počítací sestavy s vysokou přesností u vážení a počítání kusů. Vážicí počítací sestavy disponují mnoha funkcemi jako jsou počítání kusů, procentuální vážení, sčítání navážek, automatické sčítání a odesílání dat, limitní vážení, volba režimu akustického signálu v limitu nebo mimo limit apod. Kompletní informace a technické údaje ohledně vážicích počítacích sestav naleznete na našich webových stránkách.

Ruční snímač kódů Zebra LS1203

21.5.2019  Ruční snímač kódů Zebra LS1203

Snímač čárového kódu Zebra LS1203 je určen do malých obchodů jako například butiky, obchody s dárkovými předměty, klenotnictví, květinářství, obchody se sportovním vybavením či hudebními a filmovými nosiči. Patří k nejjednodušším ručním laserovým snímačům čárového kódu a nabízí výhodný poměr cena/výkon. Integrovaná rozhraní RS-232, USB i emulace klávesnice umožňují připojit čtečku k různým hostitelským PC i pokladnám. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač čárových kódů Honeywell 3820i

21.5.2019  Snímač čárových kódů Honeywell 3820i

Honeywell 3820i je bezdrátový lineární ruční snímač čárových kódů, jež byl speciálně navržený pro aplikace vyžadující maximální spolehlivost i v těch nejnáročnějších pracovních podmínkách. Je vybaven technologií Adaptus® Imaging Technology 5.0, která umožňuje rychlé a intuitivní čtení kódů jak s vysokou, tak nízkou hustotou – a to včetně kódů poškozených či špatně vytištěných. Ergonomický design zajišťuje maximální uživatelský komfort a produktivitu. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Datalogic M-Series Specialty Cameras

21.5.2019  Datalogic M-Series Specialty Cameras

Datalogic M-Series Specialty Cameras podporují složité zrakové požadavky, které vyžadují vysokorychlostní, vysoce kvalitní kontrolu a měření. Tyto modely jsou vyvinuté pro výrobní odvětví a představují nejnovější pokroky v kamerových technologiích. Kamery M-Sereies jsou poháněné Impact softwarem a podporované globálně výjimečnými technickými znalostmi i zákaznickým servisem. Kamery mají třídu krytí IP67, rozlišení 8 a 16 MPx a jsou citlivé na UV záření. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Větrací a chladící jednotky

21.5.2019  Větrací a chladící jednotky

V našem širokém sortimentu můžete nalézt rozsáhlou nabídku různých typů větracích a chladicích jednotek. Nabízíme chladicí jednotky adiabatické, ať už stacionární nebo mobilní. Vybrat si můžete rovněž z široké škály větracích zařízení nebo rekuperačních jednotek.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Analytické váhy

21.5.2019  Analytické váhy

Nabízíme analytické váhy pro kontrolní vážení a výzkumné účely v laboratořích. Analytické váhy s vnější externí kalibrací poskytují mnoho funkcí: limitní vážení, akumulace hmotnosti, počítání kusů, vážení zvířat, dynamické vážení, stanovení hustoty, podvěsné vážení apod. Analytické váhy dodáváme v různém provedení dle nosnosti. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Průmyslový vážicí terminál

21.5.2019  Průmyslový vážicí terminál

Nabízíme průmyslový vážicí terminál s dotykovým LCD monitorem v nerezovém provedení. Průmyslový vážicí terminál je používán i ve velmi náročných výrobních prostorech, ve kterých by běžný počítač neobstál. Váhový PC terminál je osazen jedním vážním modulem, popřípadě je možné dodat i další vážicí moduly. Průmyslový vážicí terminál zajišťujeme včetně držáku na zeď. Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Mobilní terminál Zebra TC75

20.5.2019  Mobilní terminál Zebra TC75

Mobilní terminál Zebra TC75 je dotykový počítač s operačním systémem Android, který nabízí všechny potřebné funkce pro maximalizaci pracovní efektivity a uspokojení zákazníků. Pracovníci očekávají zařízení, které bude stejně snadno ovladatelné a rafinované, jako jejich smartphone, což se jim s terminálem TC75 splní. Každé zařízení je dodávané s řadou rozšíření a funkcí, jenž přetváří Android ze spotřebitelského operačního systému na operační systém podnikové třídy. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač pro měření Datalogic DM3610

20.5.2019  Snímač pro měření Datalogic DM3610

Datalogic DM3610 patří mezi stacionární snímače pro měření objektů. Jedná se o kompaktní a zpětnou formátovací jednotku, která automaticky měří délku, šířku a výšku balíčků přepravovaných na pásovém dopravníku. Přesné měření činí ze snímače DM3610 vynikající řešení pro prostorové aplikace, používá se ve spojení váhy a čárového kódu. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Náš tým certifikovaných odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárny Zebra ZQ600 Series

20.5.2019  Mobilní tiskárny Zebra ZQ600 Series

Mobilní tiskárny etiket Zebra ZQ600 Series nabízejí všechny funkce, které jsou potřebné pro maximalizaci produktivity pracovníků a poskytování lepších služeb zákazníkům. Pracovníci mohou snadno tisknout vše od štítků a visaček až po účtenky přímo na místě. Tiskárny ZQ600 Series mají velký barevný displej, uživatelsky přívětivé rozhraní a snadno přizpůsobené menu. Jsou lehké pro pohodlné používání během celé směny, zároveň jsou však díky vylepšenému designu odolné. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Servis pro zdravotnická zařízení

20.5.2019  Servis pro zdravotnická zařízení

Disponujeme oprávněním k provádění bezpečnostně-technických kontrol neboli BTK speciálních zdravotních prostředků. U zařízení, kde zákon nevyžaduje provádění BTK zajišťujeme kontrolu funkce a kalibraci. Na zdravotnická zařízení, která u nás pořídíte, vám tudíž poskytneme komplexní servisní služby.

Firma: LABO - MS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...