Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Snímač Honeywell Enhanced Xenon 1900h

19.11.2019  Snímač Honeywell Enhanced Xenon 1900h

Čtečka čárových a 2D kódů Honeywell Enhanced Xenon 1900h je výbornou volbou pro všechny zdravotnické organizace, neboť zlepšuje bezpečnost pacientů a zároveň zvyšuje produktivitu i vybavení zdravotnického personálu. Tato řada snímačů nabízí funkce, které si vyžádali samotní lékaři, zlepšuje veškeré pracovní postupy a zvyšuje pohodlí pacienta. Díky speciální antibakteriální úpravě odolává působení dezinfekčních prostředků používaných ve zdravotnictví. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic Matrix 300N

19.11.2019  Stacionární snímač Datalogic Matrix 300N

Stacionární snímač 1D a 2D kódů Datalogic Matrix 300N je ultra kompaktní zařízení vhodné pro vysokorychlostní skenování kódů a rovněž pro DPM aplikace. Software DL.CODE zajišťuje při používání maximální komfort ze strany uživatele. Tento snímač kombinuje čtečku s vysokým rozlišením a ultrarychlým snímáním obrazu: 1,3 megapixelů a 60 snímků/s, a je vybaven celou škálou optických modelů s možností manuálního či automatického polohového řízení. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Terminály Honeywell 70 Series RFID

19.11.2019  Terminály Honeywell 70 Series RFID

Mobilní terminály 70 Series RFID od společnosti Honeywell kombinují pokročilé čtení RFID a nekompromisní design s vynikající robustností, ergonomií a životností baterie. Tato řada mobilních terminálů přidává k již působivým vlastnostem 70 Series také pasivní čtení UHF. Terminály jsou dostupné ve třech různých modelech: CK70 RFID, CN70 RFID, CN70e RFID, které jsou postaveny na jediné jádrové platformě, a přináší tak výhody specializovaných zařízení se sníženou složitostí i úsporami nákladů.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční čtečka Datalogic PowerScan

19.11.2019  Ruční čtečka Datalogic PowerScan

Řada snímačů čárového kódu PowerScan je navržena především pro průmyslové prostředí. Čtečky jsou vybaveny tlumiči nárazů (v nichž je umístěna optika), ochranou proti prachu a speciální gumou, které jsou kombinovány tak, aby se zabránilo zničení čtečky způsobené pádem (až ze 2 m), stříkající vodou, případně otřesy. Vzdálenost skenování je v rozsahu od 10 až do 100 cm, u verze LR (Long Range) až do vzdálenosti 220 cm. Pro velice náročné uživatele je k dispozici také XLR (Extra Long Range).

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nerezové manometry, teploměry,převodníky

19.11.2019  Nerezové manometry, teploměry,převodníky

Nabízíme z nerezavějících ocelí: ukazatel průtoku,
plovákový průtokoměr - ukazatel průtoku,
elektronický hlásič průtoku,
manometry - trubicový, bezpečnostní, kontrolní, membránový
měřící přípojky, měřící přípojky přímé, měřící přípojky s kuželem,
měřící hadice, přechodky, manometrové přípojky,
bimetalové teploměry, tlakové teploměry, teploměrové jímky.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Můstkové váhy

19.11.2019  Můstkové váhy

Věnujeme se prodeji můstkových vah s vážním indikátorem. Můstkové váhy jsou vhodné pro příjem nebo expedici zboží či kontrolní vážení ve skladu. Můstkové váhy jsou vybaveny nerezovou vážní deskou s nosností do 150 kg. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Registrační pokladny

19.11.2019  Registrační pokladny

Věnujeme se prodeji registračních pokladen pro použití v obchodech nebo restauračních provozech. Nabízíme registrační pokladny v různém provedení: registrační pokladny se zásuvkou nebo bez zásuvky, registrační pokladny s vestavěným akumulátorem apod. Registrační pokladny jsou vybaveny termotiskárnou. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Akumulátory na míru

19.11.2019  Akumulátory na míru

Nabízíme výrobu akumulátorů na míru dle Vašich požadavků. K dispozici máme různé velikosti článků s různou kapacitou. Články využíváme pouze od prověřených výrobců jako jsou SANYO, PANASONIC či SAMSUNG. Zašlete nám poptávku a my Vám zašleme cenovou nabídku. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kompaktní senzory Datalogic S6

18.11.2019  Kompaktní senzory Datalogic S6

Optoelektronický snímač Datalogic S6 v kompaktním pouzdru o rozměrech 50 x 50 mm nabízí široký rozsah funkcí optiky vhodný pro všechny průmyslové aplikace. Rozměry zařízení činí 50 mm x 50 mm x 18 mm, třída krytí IP65 a provozní teplota od -25 °C do 55 °C. Optoelektronické kompaktní senzory Datalogic S6 naleznou uplatnění v široké škále aplikací - balicí linky, manipulace s materiálem, kosmetický, farmaceutický i elektronický průmysl a další. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell Thor VM1A

18.11.2019  Mobilní terminál Honeywell Thor VM1A

Mobilní terminál pro připevnění k vozíku Honeywell Thor VM1A přináší všechny snadno ovladatelné funkce populárních modelů VM1 a CV41 spolu s výhodami platformy Mobility Edge a nabízí snadné nasazení, optimalizovaný výkon, prodlouženou životnost a nižší náklady na vlastnictví. Terminál je vybaven operačním systémem Android, který lze upgradovat ze systému Android O na Android R. Thor VM1A pomáhá udržovat materiál a výrobky v pohybu a udrží krok s vaší pracovní silou po celý den. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka čárových kódů Zebra LS1203-HD

18.11.2019  Čtečka čárových kódů Zebra LS1203-HD

Ruční snímač čárových kódů Zebra LS1203-HD umožňuje laserové skenování v mimořádné kvalitě. Silnou stránkou tohoto snímače je propracovaný ergonomický design, dlouhá životnost a spolehlivost za rozumnou cenu. Je ideální pro výrobce elektroniky, kteří potřebují snímat 1D kódy s vysokou hustotou. Snímač nabízí výkon a funkce potřebné k neustálému zvyšování produktivity a díky jednoduchému a příjemnému použití je tento model skvělou investicí s maximální návratností. Neváhejte nás kontaktovat.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vážící paletový vozík

18.11.2019  Vážící paletový vozík

Zajišťujeme prodej paletových vozíků s váhou do nosnosti 1500 kg. Vážicí paletový vozík je vybaven pevnou a stabilní konstrukcí a díky pogumovaným pojezdovým kolům je velmi tichý. Vážicí paletový vozík disponuje kvalitním a snadno čitelným LED displejem. Při dodání vážicích paletových vozíků můžeme provést kalibraci váhy i s vydáním protokolu. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Ruční snímač kódů Intermec SR61

17.11.2019  Ruční snímač kódů Intermec SR61

Ruční bezdrátový průmyslový skener Intermec SR61 s širokým výběrem čtecí technologie (Laser, Vista, Area Imager) umožňuje snímat čárové kódy ze vzdálenosti až 11 metrů. Snímač je vybaven Bluetooth technologií, takže je použitelný i se standardním počítačem, případně jiným zařízením s podporou BT. Snímač SR61 je určen pro provoz v těch nejnáročnějších průmyslových aplikacích. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Systémy strojového vidění

17.11.2019  Systémy strojového vidění

Představujeme vám kategorii produktů systémy strojového vidění od společnosti Datalogic. Systémem strojového vidění se rozumí systém, který provádí určitou automatizovanou činnost na základě zpracování snímků z kamery. Kamera zachytí zkoumaný předmět na snímku, systém jej vyhodnotí dle stanoveného algoritmu a vykoná činnost na základě zjištěného výsledku vyhodnocení. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte naše webové stránky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Joya Touch A6 HC

17.11.2019  Mobilní terminál Joya Touch A6 HC

Datalogic Joya Touch A6 Healthcare je mobilní terminál určený speciálně pro zdravotnická zařízení. Optimalizuje návratnost investic, a to zejména díky vylepšení péče o pacienta na lůžku, příjmu pacientů, podávání léků, sběru a sdílení dat a dalších činností. Terminál je k dispozici ve dvou verzích: kapesní verze připomínající smartphone nebo verze s pistolovou rukojetí a pohodlnou spouští. Je možné si jednoduše změnit z jedné verze na druhou a přizpůsobit se aplikacím i uživatelským preferencím.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...