Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Terminál k vozíku Zebra 8585/8595

26.7.2021  Terminál k vozíku Zebra 8585/8595

Robustní mobilní terminál Zebra 8585/8595 určený pro namontování do vozidla se hodí pro nasazení ve velmi náročných provozních podmínkách. Zebra 8585/8595 je kompaktní a poskytuje plnou funkčnost počítače s možností operačního systému Windows XP nebo Windows 7. Díky tomuto terminálu jsou pracovníci připraveni pro bezproblémové, efektivní a účinné plnění úkolů. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým zkušených odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Optoelektronické miniaturní senzory

26.7.2021  Optoelektronické miniaturní senzory

Optoelektronické miniaturní senzory od Datalogicu nabízejí univerzální a jednoduchou instalaci bez nastavení za konkurenceschopné ceny. Díky tomu přinášejí celkovou úsporu prostoru, času a tím pádem i peněz. Naleznou využití v široké škále odvětví - např. v balicích a plnicích linkách, farmaceutickém či kosmetickém průmyslu, elektronickém průmyslu, při manipulaci s materiálem, dále v automobilovém, tiskovém a papírenském průmyslu, při detekci malých částí s maximální přesností apod.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zobrazovač teploty

26.7.2021  Zobrazovač teploty

Maximální spolehlivost a jednoduchost jsou hlavními přednostmi zobrazovače teplot ZOT01. Díky těmto vlastnostem je vhodný jak pro vnitřní, tak venkovní použití, např. bazény, sportovní haly, vestibuly, koupaliště, atd.
- Snadná instalace
- Výška číslic 60 mm
- Teplotní čidlo s délkou až 6 m
- Rozměry 204 x 106 x 40 mm (V x Š x H)

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Turniketové systémy Elvis

26.7.2021  Turniketové systémy Elvis

Max.spolehlivé turniket.systémy pro lyžařské vleky a lanovky, stadiony, koupaliště, administrat.budovy a mnohé další. Výhody:
- celonerezová robustní konstrukce turniketu s velice velkou mechanickou odolností
- vysoce variabilní systém s možnostmi libovolných konfigurací provozovatelem
- nulové riziko neoprávněného průchodu
- bezkonkurenční servis
- okamžitá technická podpora i online
- rychlá návratnost vložené investice
Kontaktujte nás a získejte výhodné finanční podmínky.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell CN80G

25.7.2021  Mobilní terminál Honeywell CN80G

Mobilní terminál Honeywell CN80G přináší skvělé řešení pro mobilní pracovníky v logistických centrech, skladech, bezpečnostních agenturách i ve zdravotnictví nebo veřejném sektoru. Nabízí citlivý 4,2″ dotykový displej a volbu mezi numerickou nebo QWERTY klávesnicí. Navíc umožňuje snímání 1D a 2D kódů v rozsahu 15 cm – 15 m, a díky standardům zabezpečení zajišťuje vysokou ochranu citlivých údajů. Terminál přežije pády z výšky až 3 m na beton a je odolný vůči prachu a vodě. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů na prst Zebra RS5000

25.7.2021  Snímač kódů na prst Zebra RS5000

Snímač kódů na prst Zebra RS5000 umožňuje bleskurychlé skenování prakticky všech 1D a 2D kódů z blízka či ze vzdálenosti až 63,5 cm. Tento lehký, skvěle vyvážený malý snímač se nosí na jednom prstu, přičemž můžete snadno přepínat mezi ovládáním pravou a levou rukou. Díky tomu mohou pracovníci pohodlně manipulovat s materiály, což zvyšuje jejich produktivitu a v konečném důsledku spokojenost zákazníků. Skener RS5000 se vyznačuje odolností i v tom nejnáročnějším prostředí. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tubulární senzory Datalogic S5 Series

25.7.2021  Tubulární senzory Datalogic S5 Series

Senzory Datalogic S5 nabízejí širokou škálu plastových tubulárních optických senzorů M18. Zvolit si můžete optické zaostření 15 mm a 50 mm nebo difúzní bezdotykové modely s krátkou, střední nebo dlouhou provozní vzdáleností až 60 cm. Dostupné jsou také modely s axiální nebo radiální optikou. Červená LED dioda na spodní straně senzoru indikuje stav výstupu. Robustní kryt zajišťuje krytí IP67. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, náš tým odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímače čárových kódů

25.7.2021  Snímače čárových kódů

Ať už sháníte vysoce výkonné snímače kódů s řadou funkcí pro vysoké zatížení, náročný provoz a intenzivní používání nebo cenově dostupnou čtečku pro malou firmu v nenáročném prostředí, v naší nabídce naleznete takové zařízení, které bude vyhovovat vašim potřebám i rozpočtu. Nabízíme široký sortiment snímačů 1D a 2D kódů, které vyhovují nejrůznějším potřebám vašich aplikací – s kabelem i bezdrátové. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Turniket dvojitý TTB05D

25.7.2021  Turniket dvojitý TTB05D

Oboustranný tripodový turniket TTB05D nabízí široké možnosti použití ve vnitřních i venkovních prostorech. Masivní konstrukce je odolná proti mechanickému poškození a zároveň přispívá k modernímu designu celého turniketu. Turniket lze vybavit čtečkou bezkontaktních karet, čárových kódů atd.

Vhodný pro:
- vstupní haly budov
- sportovní stadiony
- venkovní areály

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Přístupový snímač ISP07G LED osvětlení

25.7.2021  Přístupový snímač ISP07G LED osvětlení

Nový designový snímač vhodný do vnitřních reprezentačních prostor, který plně nahrazuje klasické klíče. Bezkontaktní snímač slouží k elektivnímu zamezení vstupu neoprávněných osob do budovy a konkrétní místnosti.
Bližší informace na poskytneme:
elvis@elvi.cz

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Tripodový turniket TTB07

25.7.2021  Tripodový turniket TTB07

Moderní tripodový turniket v nerezovém provedení vyniká moderním designem. Vhodný i do venkovního prostředí.
Variantní vybavení turniketu:
* Bezkontaktní snímače RFID
* Čtečka čárových kódů
* Padací ramena
* Polykač identifikačních nosičů zabudovaný v noze turniketu
* Směrové ukazatele průchodu

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Kompletní sestava docházkového systému

25.7.2021  Kompletní sestava docházkového systému

ISD SET.
Kompletní sestava docházkového systému pro 25 zaměstnanců již od 17 900,- Kč.
Obsah sestavy:
- ISD COMBI Light - docházkový snímač
- 10m datový kabel pro propojení snímače s PC (připojení do portu COM)
- Instalační CD s docházkovým software EKD5 (licence do 25 zaměstnanců)
Zásuvkový adaptér.
25 bezkontaktních karet.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Datalogic PowerScan PBT9500-RT

24.7.2021  Snímač Datalogic PowerScan PBT9500-RT

Datalogic PowerScan PBT9500-RT představuje ruční snímač kódů s bezdrátovou technologií Bluetooth. Robustní mechanika řady PowerScan Retail zajišťuje dlouhodobý a spolehlivý provoz v široké škále maloobchodních činností. Tato řada snímačů navíc dokáže jako první na trhu přečíst digitální vodoznaky včetně čárových kódů Digimarc. Tím výrazně snižuje čas strávený u pokladen, neboť položky mohou být skenovány rychleji bez nutnosti hledat kód nebo zvedat objemné položky z vozíku. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Miniaturní senzory Datalogic S45

24.7.2021  Miniaturní senzory Datalogic S45

Miniaturní senzory Datalogic S45 šetří místo i náklady. Přinášejí all-in-one řešení, které zahrnuje laser i snímače vzdálenosti. Dostupná je verze s 2metrovým kabelem nebo kovové M8 4pólové provedení. Senzor je vybaven vysokorychlostním RGB a bílým emisním kontrastním skenerem a umožňuje vysoce přesné snímání do vzdálenosti až 200 mm. Rozměry senzoru S45 jsou 34 x 20 x 12 mm, hmotnost je 10 g (s konektorem) nebo 40 g (s kabelem). Třída krytí je IP69. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vstupní bezobslužné systémy

24.7.2021  Vstupní bezobslužné systémy

Automatická pokladna společně s plnoprůchodovým turniketem zajistí bezobslužný vstup do různých venkovních či vnitřních zpoplatněných prostor bez jakékoliv nutnosti fyzické přítomnosti obsluhy.
Naprostou většinu těchto zařízení vyrábíme přímo na míru dle požadavků zákazníka.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...