Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Čtečka čárových kódů Zebra LS1203-HD

30.3.2020  Čtečka čárových kódů Zebra LS1203-HD

Ruční snímač čárových kódů Zebra LS1203-HD umožňuje laserové snímání v mimořádné kvalitě. Silnými stránkami tohoto snímače jsou propracovaný ergonomický design, dlouhá životnost a spolehlivost za rozumnou cenu. Hodí se pro výrobce elektroniky, kteří potřebují snímat 1D kódy s vysokou hustotou. Snímač nabízí vysoký výkon a funkce potřebné k neustálému zvyšování produktivity a díky snadnému a příjemnému použití je tento model ideální investicí s maximální návratností. Neváhejte nás kontaktovat.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aplikátor Label-Aire 3411-HE Air-Blow

30.3.2020  Aplikátor Label-Aire 3411-HE Air-Blow

Aplikátor etiket bez tisku Label-Aire 3411-HE Air-Blow nabízí přesnost, rychlost, snadné použití a bezproblémovou práci ve výrobních zařízeních za chladna či vlhka. Třída krytí IP65 zajišťuje úplnou ochranu před prachem a přímým proudem vody. Pevný kryt je odolný proti vlhkosti a chrání hnací motor i pneumatické komponenty. Plně uzavřená, dálkově ovládaná, vodotěsná, nerezová elektronická skříňka dále chrání ostatní důležité součásti před škodlivým působením. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kontrastní senzory Datalogic TL50

30.3.2020  Kontrastní senzory Datalogic TL50

Optoelektronické kontrastní senzory TL50 se doporučují do prostředí, kde je potřeba snížit náklady, aniž by došlo k ohrožení detekčních výkonů. Optimalizovaná optika, řízená LED emise a automatický výběr barev a jemným rozlišením umožňují detekci i slabě kontrastních barev, případně stupňů šedi mezi různým pozadím a objektem, mezi různými objekty či mezi různými povrchy. Doba odezvy je 33 ms, spínací frekvence 15 kHz. Speciální plastovou čočku je možné upevnit jak v axiální, tak boční poloze.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra XSLATE L10

30.3.2020  Mobilní terminál Zebra XSLATE L10

Mobilní terminál Zebra XSLATE L10 umožňuje spolehlivý sběr a analýzu dat o zákaznících, majetku či nových příležitostech, čímž zvyšuje efektivitu mobilních pracovníků. Terminál je vysoce odolný – přežije pády z výšky až 1,8 m, je odolný proti prachu, vlhkosti, vodě i extrémním teplotám. Díky tomu je vhodný i do náročného prostředí. K tabletu XSLATE L10 je navíc k dispozici celá řada příslušenství (stojánek, klávesnice, madlo,…) pro pohodlné používání. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Akumulátory na míru

30.3.2020  Akumulátory na míru

Nabízíme výrobu akumulátorů na míru dle Vašich požadavků. K dispozici máme různé velikosti článků s různou kapacitou. Články využíváme pouze od prověřených výrobců jako jsou SANYO, PANASONIC či SAMSUNG. Zašlete nám poptávku a my Vám zašleme cenovou nabídku. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímače kódů Zebra DS9900HD Series

29.3.2020  Snímače kódů Zebra DS9900HD Series

Zebra přichází s řadou snímačů DS9900HD speciálně navrženou pro prostředí laboratoří. Snímače si dokáží snadno poradit s kódy, které se obvykle vyskytují ve zdravotnickém prostředí, ať už se jedná o velmi malé, husté, zakřivené, barevné i poškozené kódy. Hybridní design snímačů navíc umožňuje ruční i hands-free snímání, přičemž je možné mezi těmito režimy snadno přepnout. Model DS9908HD-R dokáže kromě čtení kódů číst také zápis prostřednictvím technologie RFID. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic Matrix 300N

29.3.2020  Stacionární snímač Datalogic Matrix 300N

Stacionární snímač 1D a 2D kódů Datalogic Matrix 300N je ultra kompaktní zařízení vhodné pro vysokorychlostní snímání kódů a pro DPM aplikace. Software DL.CODE zajišťuje při používání maximální komfort ze strany uživatele. Tento snímač nabízí kombinaci čtečky s vysokým rozlišením a ultrarychlého snímání obrazu: 1,3 megapixelů a 60 snímků/s, a je vybaven celou škálou optických modelů s možností manuálního či automatického polohového řízení. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční čtečka Datalogic PowerScan

29.3.2020  Ruční čtečka Datalogic PowerScan

Řada snímačů čárového kódu PowerScan je určena především do průmyslového prostředí. Tyto čtečky jsou vybaveny tlumiči nárazů (v nichž je umístěna optika), ochranou proti prachu a speciální gumou, které jsou kombinovány tak, aby nedošlo ke zničení čtečky v důsledku pádu (až ze 2 m), stříkající vody, případně otřesů. Snímače umožňují skenování v rozsahu od 10 až do 100 cm, u verze LR (Long Range) až do vzdálenosti 220 cm. Pro velice náročné uživatele je k dispozici také XLR (Extra Long Range).

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kompaktní senzory Datalogic S6

28.3.2020  Kompaktní senzory Datalogic S6

Optoelektronický snímač Datalogic S6 v kompaktním pouzdru o rozměrech 50 x 50 mm nabízí široký rozsah funkcí optiky hodící se pro všechny průmyslové aplikace. Rozměry senzoru jsou 50 mm x 50 mm x 18 mm, třída krytí IP65 a provozní teplota od -25 °C do 55 °C. Optoelektronické kompaktní senzory Datalogic S6 se uplatní v široké škále aplikací - balicí linky, manipulace s materiálem, kosmetický, farmaceutický i elektronický průmysl a další. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční snímač kódů Intermec SR61

28.3.2020  Ruční snímač kódů Intermec SR61

Ruční bezdrátový průmyslový skener Intermec SR61 nabízí široký výběr čtecí technologie (Laser, Vista, Area Imager) a umožňuje snímání čárových kódů ze vzdálenosti až 11 metrů. Snímač je vybaven technologií Bluetooth, takže je použitelný i se standardním počítačem, případně jiným zařízením s podporou BT. Snímač SR61 je vhodný pro provoz v těch nejnáročnějších průmyslových aplikacích. Pro více informací navštivte náš web nebo kontaktujte naše obchodní oddělení. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Napájecí zdroj NZ06Rack

28.3.2020  Napájecí zdroj NZ06Rack

NZRack je zálohovaný regulovaný napájecí zdroj. Byl vyvinut s maximálním důrazem na spolehlivost a účinnost. Zdroj je řízen mikroprocesorem, který umožňuje monitorovat limitní stavy a předcházet tak poškození.

Výhody zdroje NZRack:
* Limitní stavy jsou zaznamenávány na server pomocí linky RS485
* Možnost záložního akumulátoru ve skříni zdroje
* Regulované výstupní napětí 3 – 15 VDC
* Zatížení výstupu až 5 A
* Možnost dvou LAN přípojek
* Ochrana proti přetížení

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Trojramenný rotační turniket TTR14

28.3.2020  Trojramenný rotační turniket TTR14

TTR14 je elektromechanický trojramenný rotační turniket. Tento turniket je určen pro řízení vstupu s vysokými požadavky na design. Turniket TTR14 je v masivním provedení odolném proti mechanickému poškození. Tělo práškově lakováno, zábradlí a rotační části z nerezové oceli a vrchní deska je vyrobena z umělého kamene v barevné kombinaci dle přání zákazníka.

Turniket lze také doplnit o zábradlí, displej, čtečku bezkontaktních karet i čtečky čárových kódů z displeje mobilního telefonu.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Zebra DS4608-DPE

27.3.2020  Snímač kódů Zebra DS4608-DPE

Snímač kódů Zebra DS4608-DPE pomáhá zvyšovat produktivitu a usnadňovat kontrolu kvality především v prostředí elektronického a lehkého průmyslu. Umožňuje bezproblémové snímání kódů všech velikostí - od velmi malých kódů s vysokou hustotou, přes kódy s nízkým kontrastem až po kódy vyznačené technologií DPM. Díky speciálnímu osvětlování dokáže přečíst také kódy na lesklém nebo reflexním povrchu. Pro ještě větší flexibilitu si můžete zvolit z několika druhů zpětné vazby správného načtení kódu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Systémy strojového vidění

27.3.2020  Systémy strojového vidění

Představujeme vám systémy strojového vidění od společnosti Datalogic. Systémem strojového vidění se rozumí systém, který provádí určitou automatizovanou činnost na základě zpracování snímků z kamery. Kamera zachytí zkoumaný předmět na snímku, systém jej vyhodnotí dle stanoveného algoritmu a na základě zjištěného výsledku vykoná činnost. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým zkušených odborníků vám poradí s výběrem vhodného zařízení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Joya Touch A6 HC

27.3.2020  Mobilní terminál Joya Touch A6 HC

Mobilní terminál Datalogic Joya Touch A6 Healthcare je určený speciálně pro zdravotnická zařízení. Pomáhá optimalizovat návratnost investic, zejména díky vylepšení péče o pacienta na lůžku, příjmu pacientů, podávání léků, sběru a sdílení dat a dalších činností. Terminál je dostupný ve dvou verzích: kapesní verze připomínající smartphone nebo verze s pistolovou rukojetí a pohodlnou spouští. Uživatel si může jednoduše změnit z jedné verze na druhou, a přizpůsobit tak zařízení konkrétnímu úkolu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...