Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Mobilní terminál Zebra Symbol TC70

21.9.2019  Mobilní terminál Zebra Symbol TC70

Mobilní terminál Zebra TC70 zajišťuje spolehlivou komunikaci a přístup k informacím bez sebemenších problémů. Zařízení je snadno použitelné a díky své robustní konstrukci vydrží i v náročných podmínkách. Poskytuje křišťálově čistý zvuk na obou koncích každého hovoru a 8 MP fotoaparát umožňuje snadné pořizování fotografií s vysokým rozlišením. Terminál má operační systém Android AOSP 4.4.2 , paměť 1 GB RAM/8 GB Flash, odolnost vůči pádu do 1,8 m a třídu krytí IP67. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční snímač QuickScan I QD2400

21.9.2019  Ruční snímač QuickScan I QD2400

Datalogic QuickScan I QD2400 je ruční drátový snímač 1D a 2D kódů, jehož konstrukční detaily jsou součástí menšího a lehčího krytu avšak bez ztráty odolnosti. Čtečka je vybavena systémem osvětlování a zaměřování vyvinutým s cílem snížit "vizuální stres" pracovníků při každodenním skenování. Měkké, tmavě červené osvětlení v kombinaci se dvěma modrými LED trojúhelníky míří na cíl - skenovací kód, čímž přispívá ke snížení únavy očí. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Spínač LED osvětlení skříňový/mávnutím

21.9.2019  Spínač LED osvětlení skříňový/mávnutím

Spínač pracuje na principu vyhodnocení odrazu infračerveného paprsku. Připojené LED osvětlení se sepne, pokud přiblížíte ruku nebo předmět do vzdálenosti 10 cm od senzoru. Opětovné přiblížení (mávnutí) před senzorem osvětlení vypne. Může být použit také jako dveřní - skříňový spínač. Pokud bude před senzorem trvale předmět (dveře) po dobu cca 10 s, přepne se spínač do tohoto módu. Jakmile senzor před sebou nedetekuje překážku (zavřené dveře) cca 10 s, přepne se opět do režimu "mávnutím".

Firma: Q-PRODUCT s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Závěsná váha do 3 tun

21.9.2019  Závěsná váha do 3 tun

Nabízíme závěsné váhy do 3 tun pro použití v různých oblastech průmyslu. Závěsná váha s ručním bezdrátovým displejem je vhodná pro použití i v těžkých podmínkách a vysokých teplotách. Dosah vážení závěsné váhy je až do 150 metrů. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Snímač čárových kódů Honeywell 3800r

20.9.2019  Snímač čárových kódů Honeywell 3800r

Honeywell 3800r představuje nejvýkonnější ruční lineární snímač čárových kódů ve své kategorii. Jeho největší předností je vynikající čtecí schopnost, díky níž dokáže přečíst i jakékoli nekvalitní nebo poškozené čárové kódy. Jako výsledek získáte vyšší produktivitu práce a nižší náklady na obnovu nefunkčních kódů. Další předností tohoto snímače je také jeho odolnost. Provozní teplota snímače 3800r se pohybuje od 0 do 50 °C a je odolný vůči pádu z výšky až 1,8 m. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Senzory oblastí a rozměrů Datalogic DS1

20.9.2019  Senzory oblastí a rozměrů Datalogic DS1

Senzory Datalogic provádí detekci oblastí a měření rozměrů pomocí světelných polí, řízené výšky od 100 do 2500 mm, nízké a vysoké zátěže, provozní vzdálenosti až 5 m, analogového výstupu i sériového nebo Ethernetového rozhraní. Senzory DS1 disponují tzv. AREAscan™ fungujícím na principu detekčních a měřicích světelných mřížek s analogovým výstupem. Nabízejí rozlišení 4 mm, dobu odezvy 1 ms a řízenou výšku 100-300 mm. Provozní teplota je 0-50 °C, třída krytí IP65. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Keramické svorkovnice

20.9.2019  Keramické svorkovnice

Dodáváme keramické svorkovnice pro využití v přístrojích s vyšší pracovní teplotou jako jsou teplomety, elektrické sporáky, rozvodové skříně silových rozvodů NN apod. Díky svým vlastnostem keramické svorkovnice odolají i vysokým teplotám. Jejich mechanická a rozměrová charakteristika zůstane nepozměněna.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Řídicí systém SIMATIC S7-300

20.9.2019  Řídicí systém SIMATIC S7-300

Zabýváme se dodávkou průmyslových řídicích systémů SIMATIC S7-300 pro zefektivnění automatizace výrobních technologií. Řídicí systém SIMATIC S7-300 patří mezi nejvyhledávanější univerzální průmyslové systémy. Je určen především pro řešení úloh středního rozsahu.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Jeřábová váha

20.9.2019  Jeřábová váha

Zabezpečujeme výrobu a dodávku jeřábových vah s nosností do 500 kg. Jeřábové váhy jsou potřeba všude tam, kde se váží břemena ve visu. V provozu vydrží jeřábové váhy až 30 hodin. Jeřábové váhy jsou vybaveny červeným LED displejem, úsporným režimem, dolním otočným hákem a horní karabinou. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Čtečka 1D a 2D kodů Zebra DS2200 Series

19.9.2019  Čtečka 1D a 2D kodů Zebra DS2200 Series

Cenově dostupná ruční čtečka Zebra DS2200 Series bez problémů zachytí veškeré 1D a 2D kódy. Je dostupná ve dvou verzích – drátový model (DS2208) a bezdrátový (DS2278), přičemž je možné zvolit zařízení dle specifických požadavků uživatele. Doplňkový softwarový nástroj je velmi intuitivní - uživatel snadno zvládne nastavit zařízení a ihned jej začít používat. Softwarové dekódovací algoritmy poskytují skvělý výkon rovněž při čtení nekvalitních čárových kódů. Pro více informací nás kontaktujte!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra TC8300

19.9.2019  Mobilní terminál Zebra TC8300

Mobilní terminál Zebra TC8300 přináší maximální výkon aplikací, jednoduchost použití, několik možností snímání dat a jedinečné funkce pro správu a zabezpečení. To vše v revolučním designu, který poskytuje vynikající komfort a pomáhá zvyšovat produktivitu vašich zaměstnanců. Terminál je navržen pro každodenní provoz i v náročném prostředí. Díky třídě krytí IP65 je odolný proti prachu, vodě i extrémním teplotám a přežije opakované pády z výšky až 2,4 m.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nástěnné rekuperační jednotky

19.9.2019  Nástěnné rekuperační jednotky

Nabízíme celou řadu velmi účinných a energeticky nenáročných rekuperačních jednotek pro nástěnné umístění. Najdete u nás menší pokojové jednotky s výkonem do 50 m3/h, jako je např. AURA nebo AURAevo, střední modely, ale také vysoce výkonná zařízení určená do rozlehlých prostorů až do 550 m3. Kompletní nabídku najdete na našem webu.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Akce: napájecí adaptér 12V

19.9.2019  Akce: napájecí adaptér 12V

Napájecí adaptér 12V/1,4A za 59,-Kč (bez DPH 21%).
Dodáváme spolehlivé napájecí zdroje pro LED osvětlení i pro napájení různých elektronických přístrojů, napájecí adaptéry, speciální zdroje vhodné pro zástavbu do nábytku, zdroje na DIN lištu ap. Nabízíme velkoobchodní ceny výrobcům a prodejcům.

Firma: Q-PRODUCT s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ližinové váhy

19.9.2019  Ližinové váhy

Věnujeme se výrobě a prodeji ližinových vah. Nabízíme ližinové váhy pro vážení palet nebo zboží nestandardních rozměrů a hmotnosti. Pevnost a stabilitu ližinových vah zajišťuje ocelová konstrukce povrchově upravena komaxitovým lakem. Ližinové váhy naleznou své využití ve skladech, pro příjem a expedici zboží nebo ve výrobním procesu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Měřič momentu DATAFLEX ®

19.9.2019  Měřič momentu DATAFLEX ®

Nabízíme vysoce kvalitní měřič momentu výrobce DATAFLEX ® pro měření malých momentů a měření rychlosti. Měřič momentu DATAFLEX ® pracuje na základě technologie tenzometru v kombinaci s moderními elektronickými komponenty. Rozsahy při měření malých momentů jsou +-10 Nm, +-30 Nm, +-50 Nm, měření rychlosti pak 2x360 impulsů/otáčku, 90°fázového rozdílu. Kompletní informace a technické parametry naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...