Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

19.7.2018  Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

Datalogic Gryphon I GBT4100 je bezdrátový lineární snímač čárového kódu, který je vybaven bezdrátovou technologií Bluetooth 2.0 s rádiovým dosahem až 30 m. Skener Gryphon I GBT4100 může pracovat také v dávkovém režimu, kdy do paměti je možné uložit více než 1200 nasnímaných kódů, má multifunkční základnovou stanici umožňující snímání v režimu hands-free, snímání při nabíjení a lze ji také připevnit na zeď. Možnost připojení je přes USB/RS232/Keyboard Wedge/Wan Emulation nebo IBM46xx/USB/RS232.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Senzory vzdáleností Datalogic S65-M

19.7.2018  Senzory vzdáleností Datalogic S65-M

Senzory vzdáleností S65-M s dlouhým dosahem od Datalogicu jsou založeny na technologii Light Time Flight. Snadno detekují objekty ze vzdálenosti až 5 m a jsou ideální pro přesné a spolehlivé detekční aplikace. Inovativní systém technologie Chip a bezriziková infračervená LED dioda přináší výhody ve srovnání s laserovými snímači. Nasazení senzoru je rychlé a jednoduché pomocí vestavěného zeleného ukazatele LED, uživatelské rozhraní je navíc jednoduché a intuitivní. Kontaktujte obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aplikátor etiket Label-Aire 3138-N Merge

19.7.2018  Aplikátor etiket Label-Aire 3138-N Merge

Aplikátor etiket s tiskem 3138-N Merge od společnosti Label-Aire tiskne a aplikuje etikety s vysokou přesností i rychlostí. Tento výkonný model využívá osvědčené etiketovací technologie Wipe-On (nanesení aplikačním kartáčem) a je tak ideální volbou i pro ty nejnáročnější aplikace. 3138-N Merge je vybaven řadou funkcí usnadňujících nastavení aplikátoru a výměnu etiket různých velikostí. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, které vám poradí s výběrem, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminály Zebra ET50/ET55

19.7.2018  Mobilní terminály Zebra ET50/ET55

Mobilní terminály ET50/ET55 od společnosti Zebra kombinují nejlepší spotřebitelský styl spolu se všemi funkcemi podnikové třídy pro zvýšení produktivity vašich pracovníků a se skutečnou návratností investic. Vaši zaměstnanci získají elegantní a stylový tablet, zatímco vy získáte odolný tablet navržený tak, aby vydržel po celá léta, s výjimečně výkonnou baterií, rychlým sběrem dat (1D a 2D kódy, fotografie a NFC štítky), zabezpečením i centralizovanou správou. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přímotopy

19.7.2018  Přímotopy

Přímotopy patří mezi ohřívače vzduchu oblíbené pro vysokou mobilitu a účinnost na menším prostoru. Ideální jsou pro příležitostné použití v dobře větraných místnostech, kde mohou výrazně přispět k pocitu tepelné pohody. Jsou vhodná i pro použití v provizorních podmínkách nebo na dočasných pracovištích. V naší nabídce společnosti SORKE najdete celou řadu špičkových typů. Navštivte náš web.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
ChargeBox do všech posiloven

19.7.2018  ChargeBox do všech posiloven

Speciální uzamykatelný box pro nabíjení mobilních telefonů by rozhodně neměl chybět v žádné posilovně. Do posilovny přijde člověk relaxovat, vybít přebytečnou energii, příjemně se unavit po celodenní práci a měl by mít ten nejlepší možný komfort. A možnost nabít si v klidu a bezpečně mobilní telefon by měla být dnes již standardem. Neignorujte fakt, že být neustále on-line je už dnes základní potřebou i Vašich klientů. Kontaktujte nás!

Firma: Deppo Group s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Spínané zdroje napětí

19.7.2018  Spínané zdroje napětí

Zaměřujeme se na výrobu, vývoj a distribuci spínaných zdrojů napětí, které svojí charakteristikou odpovídají akumulátorům. Spínané zdroje napětí plně zastupují akumulátory v místech, kde je možné připojení k elektrické síti. Především jsou určeny pro nabíjení ručního akumulátorového nářadí s výkonem do 400W. Mají integrovanou zkratovou, výkonnou i tepelnou ochranu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
LED panely - plochá úsporná svítidla

19.7.2018  LED panely - plochá úsporná svítidla

Nabízíme úsporná LED panelová svítidla, kruhová a čtvercová, různých výkonů a tomu odpovídajících rozměrů, ve třech odstínech bílého světla (teplá/neutrální/čistá bílá), vhodná pro zástavbu do sádrokartonů, desek, nábytku ap.
Vyznačují se malým příkonem, výborným světelným výkonem, nízkou provozní teplotou, snadnou montáží a příznivou cenou.

Firma: Q-PRODUCT s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell CT50h

18.7.2018  Mobilní terminál Honeywell CT50h

Honeywell CT50h je mobilní počítač speciálně vyvinutý do zdravotnictví. Pomáhá zefektivňovat péči o pacienta a umožňuje lékařům i zdravotnickému personálu bezproblémový přístup ke klinickým systémům, životně důležitým údajům o pacientech a také lékařské péči. Zařízení bylo vyvinuto v důsledku velkého nárůstu mobility spojené s potřebou podpory komunikace a přístupu k informacím. Pracovníci mohou efektivně spravovat více úkolů díky vzdálenému připojení. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic AV7000

18.7.2018  Stacionární snímač Datalogic AV7000

AV7000 je stacionární snímač od Datalogicu vyznačující se vynikajícím optickým výkonem s rozšířenými funkcemi Auto-ID, pokročilými softwarovými funkcemi pro zpracování obrazu a archivaci dat, a také skvělými nástroji pro operativní analýzu i optimalizaci procesů. Lineární kamera kombinuje výhody snímače příští generace CMOS s vyšší 40% citlivostí se skvělými patentovanými technologiemi. Díky tomu poskytuje obraz s vysokým rozlišením a pokročilé softwarové funkce překračující očekávání zákazníků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač čárových kódů Honeywell 3800i

18.7.2018  Snímač čárových kódů Honeywell 3800i

Průmyslový ruční čtečka kódů 3800i od společnosti Honeywell se pyšní špičkovou technologií, která umožňuje číst kódy až ze vzdálenosti 208 cm. Zároveň snímá a zpracovává obsah 270 krát za sekundu. Je konstruována do náročného prostředí – přežije desítky pádu na beton z výšky až 2 metry, odolá výkyvům teplot, prachu i dešti, krytí má IP54. Provozní teplota se pohybuje od -30 °C až do 50 °C. Honeywell 3800i nalezne využití zejmén výrobě, dopravě nebo logistice. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Magellan 3300HSi

18.7.2018  Pultový snímač Magellan 3300HSi

Pultový prezentační skener Magellan 3300HSi od společnosti Datalogic přináší novou zobrazovací technologii vhodnou pro maloobchody s vysokým objemem point-of-sale prodeje. Spolu s vertikálním 3200VSi je první, který umí zdvojnásobit rychlost skenování a umožňuje velmi široký úhel záběru pomocí výkonných všesměrových laserových snímačů. Zobrazovací technologie vnáší skvělý výkon při skenování obtížně čitelných čárových kódů a poskytuje podporu pro čárové i 2D lineární kódování. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dopravní značka LED display

18.7.2018  Dopravní značka LED display

Parkuj s přehledem.
Informace, které ocení každý řidič při cestování.
Dynamická parkovací značka se zabudovaným displejem zobrazuje aktuální situaci v parkovišti.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Venkovní osvětlení

18.7.2018  Venkovní osvětlení

Potřebujete kvalitní a odolné osvětlení do pergoly, zahradního altánu nebo třeba k zahradnímu domku? V naší nabídce si určitě vyberete. Máme různá svítidla – závěsná, zemní, stropní i stojanová osvětlení pro zahradu, příjezdovou cestu i další místa. Všechna světla jsou z odolného materiálu, aby vydržela venkovní podmínky.

Firma: HALLUX s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Instalace elektrorozvodů a další služby

18.7.2018  Instalace elektrorozvodů a další služby

V oboru zabezpečovacích a komunikačních systémů se pohybujeme již dlouhou dobu, za tento čas jsme získali mnoho zkušeností a odborných znalostí, které se projevili v stovkách pozitivních referencí našich klientů. Naše nabídka služeb se proměňuje v závislosti na poptávce, stabilně však nabízíme nabídku a montáž kamerových systémů, realizaci komplexního zabezpečovacího systému, instalaci docházkových systémů, IP videotelefony a samozřejmě také instalace elektrorozvodů.

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...