Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Senzory oblastí a rozměrů Datalogic DS3

30.5.2020  Senzory oblastí a rozměrů Datalogic DS3

Optoelektronické vícenásobné senzory Datalogic DS3 slouží k detekci, měření a řízení polohy malých nebo průhledných objektů. Dostupné jsou modely s výškou detekčního pole 150, 300, 450 či 600 mm a provozní vzdáleností 0,2–0,6 m nebo 0,6–1,5 m. U všech modelů jsou k dispozici interní přepínače pro konfiguraci společně s tlačítkem nastavení Teach-in s dálkovým ovládáním a funkcí automatické kalibrace, LED indikátory pro signalizaci provozního stavu přístroje a stav automatické diagnostiky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic Skorpio X4

30.5.2020  Mobilní terminál Datalogic Skorpio X4

Mobilní terminál Datalogic Skorpio X4 je vybavený vysokorychlostním vícejádrovým procesorem, díky němuž umožňuje rychlý provoz při práci s OS Windows Embedded Compact a zároveň snadnou inovaci do OS Android. Terminál má standardní paměť 1 GB RAM a 8 GB Flash a díky dotykovému 3,2 palcovému barevnému displeji s vysokou viditelností pomáhá uživatelům pracovat efektivněji. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, náš tým vyškolených odborníků vám poradí s výběrem vhodného zařízení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aplikátor etiket Label-Aire 3111 HS

30.5.2020  Aplikátor etiket Label-Aire 3111 HS

Aplikátor etiket bez tisku Label-Aire 3111 HS (High Speed) nabízí inovativní technologii Air-Blow, která zajišťuje opakovatelnou přesnost umístění štítku. Zároveň přináší zvýšenou flexibilitu, jelikož může být namontován v téměř jakékoliv poloze na výrobní lince. Díky tomu je možné aplikovat etikety i na horní části nebo dna výrobků. Na digitálním displeji aplikátoru můžete vybírat z pěti jazyků a displej je možné otáčet o 360° v krocích po 90°. Pro více informací nás kontaktujte, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nabíječky pro akumulátory

30.5.2020  Nabíječky pro akumulátory

Zabýváme se výrobou a dodávkou nabíječek pro akumulátory Ni-Cd, Ni-MH či Li-Ion. Nabíječky na akumulátory vyvíjíme tak, aby nabíjely zařízení rychle a zároveň byly šetrné. Díky patentované technologii jsou nastaveny tak, aby limitní hodnoty veličin nebyly v žádném případě překračovány. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Požární prosklené ocelové stěny

29.5.2020  Požární prosklené ocelové stěny

Vyrábíme, dodáváme a montujeme protipožární dřevěné a ocelové prosklené a plné dveře a stěny. Jsme na trhu již 24. rokem a dodáme a namontujeme vám požární dveře a stěny po celé republice. Na požádání vám zpracujeme cenovou nabídku, případně zašleme referenční fotografie požárních dveří.

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elo I-Series 2.0 pro Android (15")

29.5.2020  Elo I-Series 2.0 pro Android (15")

All-in-one terminál Elo I-Series 2.0 pro Android nabízí 15,6″ displej a přináší všestrannost do nejrůznějších prostředí. Představuje ideální volbu pro uspokojení požadavků nepřetržitého veřejného využívání. Kombinace dotykové technologie TouchPro® PCAP, operačního systému Android 7.1, procesoru Qualcomm® Snapdragon™ a volitelného napájení přes Ethernet (POE) zaručuje špičkový výkon a spolehlivý provoz. Terminál rozpozná až 10 dotyků zároveň. Kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ220

28.5.2020  Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ220

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ220 přináší ideální kombinaci nákladů, kvality, všestrannosti, odolnosti a jednoduchosti použití. Je to jediná tiskárna etiket v této cenové kategorii, která dokáže tisknout jak účtenky, tak štítky a etikety na různé typy médií. Díky tomu nabízí větší flexibilitu pro vaše pracovníky. Štíhlý a lehký design tiskárny zajišťuje pohodlné přenášení po celý den, zatímco integrovaný displej, vyjímatelná baterie a možnost ovládání jednou rukou umožňují její snadné užívání.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic AXIOM-X

28.5.2020  Stacionární snímač Datalogic AXIOM-X

Stacionární snímač Datalogic AXIOM-X je všesměrová laserová čtečka navržená speciálně do průmyslových a výrobních aplikací. Umožňuje vysokorychlostní snímání a přináší vysokou spolehlivost v robustním průmyslovém krytu s velkou hloubkou ostrosti. Dokáže přesně přečíst čárové kódy na vzdálenost až 60 palců. Snímač má i přes svou technologickou pokročilost jednoduché nastavení, a to díky instalačnímu softwaru AXCESS™ s výkonným a intuitivním rozhraním. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Honeywell 4850dr

28.5.2020  Snímač Honeywell 4850dr

Snímač Honeywell 4850dr je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí zefektivnit vedení záznamů. Tento plně vybavený dokument imager je navržený pro digitalizaci papírových dokumentů - umožňuje snadné a efektivní bezpapírové zpracování, ukládání a vyhledávání. Na rozdíl od ostatních zařízení tohoto typu nemá pohyblivé části a nevyžaduje ani pravidelnou údržbu. Díky technologii Adaptus Imaging zachycuje ostré snímky dokumentů formátu A4 bez ohledu na materiál nebo barvu textu. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Odporníky

28.5.2020  Odporníky

Nabízíme zakázkovou výrobu odporníků, které se nejčastěji využívají jako nosiče odporových elementů pro nájezdové a brzdové odpory trakčních motorů. Dle dodaných specifikací zákazníky jsme schopni vyrobit odporníky v různých velikostech a provedeních.

Pro více informací a technické parametry se na nás obraťte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Datalogic QuickScan I QBT2400

27.5.2020  Snímač Datalogic QuickScan I QBT2400

Snímač čárových kódů Datalogic QuickScan I QBT2400 je vybaven inovativním osvětlovacím a zaměřovacím systémem, který přispívá ke snížení "vizuálního" stresu operátora během skenování. Skládá se z tmavě červeného osvětlení kombinovaného s dvěma modrými LED trojúhelníky, které míří cíleně na daný čárový kód. Díky této technologii snímač snižuje únavu očí. Provozní teplota snímače je od 0 do 50 °C, odolnost vůči pádu 1,5 m, třída krytí IP42. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic AXIOM

27.5.2020  Stacionární snímač Datalogic AXIOM

Stacionární snímač čárových kódů AXIOM od Datalogicu je speciálně navržen pro průmyslové aplikace, kde umožňuje vysokorychlostní skenování až 1400 snímků/s. Třída krytí IP65 zajišťuje odolnost vůči působení prachu i vody. Jednolaserová verze AXIOM 1L je určena pro použití v aplikacích s pevnou hloubkou ostrosti a kratší čtecí vzdáleností, zatímco dvoulaserová verze AXIOM 2L a čtyřlaserová verze 4L umožňují naprosto přesné čtení čárových kódů ze vzdálenosti až 72 palců. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna Zebra ZQ310 outside

27.5.2020  Mobilní tiskárna Zebra ZQ310 outside

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ310 outside je dokonalým řešením pro mobilní pracovníky, kteří potřebují spolehlivý tisk etiket a účtenek přímo v terénu. Tato malá, lehká, kompaktní tiskárna je schopná tisknout vysoce kvalitní účtenky v téměř jakémkoliv prostředí (extrémní teplo, zima, déšť, sněžení, prach). Zároveň díky baterii PowerPrecision+ a automatickému přepínání do režimu spánku zaručuje dostatek energie pro práci i během nejdelších směnách - to vše za dostupnou cenu. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Univerzální napájecí a zálohovaný zdroj

27.5.2020  Univerzální napájecí a zálohovaný zdroj

Spolehlivý zálohovaný zdroj. Celý chod zdroje je řízen jednočipovým mikroprocesorem, jehož firmware jednak zajišťuje vysokou spolehlivost a jednak monitoruje limitní stavy a předchází tak poškození zdroje, spotřebiče a akumulátoru.
S propojením s modulem GSM komunikátoru lze zasílat stavy i využitím služby SMS, případně celý zdroj ovládat.
Společně s GSM je vhodný pro např. poskytovatele internetu pro dálkový reset zdroje pomocí SMS.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Horizon 7600

26.5.2020  Snímač kódů Honeywell Horizon 7600

Pultový laserový snímač kódů Horizon 7600 od Honeywellu přispívá ke zvýšení rychlosti a efektivity práce. Je vybaven laserem IR, který umožňuje rychlé uvedení zařízení z režimu úspory energie nebo režimu spánku a dokáže snímat čárové kódy okamžitě. Skener je odolný vůči působení nečistot a je kompatibilní téměř s každým POS systémem na současném trhu. Provozní teplota tohoto zařízení je 0 °C až 40 °C. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše prodejní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...