Ekologie a odpady - Nabídky

Filtrační rukáv pro fancoil

19.8.2017  Filtrační rukáv pro fancoil

Zhotovujeme a dodáváme filtrační rukávy pro fancoil v různých rozměrech dle Vašich individuálních přání.

Filtrační rukáv pro fancoil dodáváme ve filtrační třídě G2 - G3, v provozní teplotě maximálně 90°C.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Radek Kotalík - JMRK
Stát: cz Česká republika Více...
Odstranění radonu

18.8.2017  Odstranění radonu

Provzdušňovací věž PV je provzdušňovací nebo-li stripovací zařízení sloužící k úpravě vody, k odstranění nežádoucích těkavých látek, plynů a hlavně radonu. Provzdušňovací věž PV je jedním z hlavních výrobků společnosti VODASERVIS s.r.o., která má s jejím využitím dlouholeté zkušenosti. Provzdušňovací věž PV vyrábíme v nerezovém i plastovém provedení, s potřebou elektrické energie i bez. Průtoky jsou od 0,1 do 144 m3/hod.

Firma: VODASERVIS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Úprava vody v chladících systémech

18.8.2017  Úprava vody v chladících systémech

Vyrábíme a dodáváme filtrační a změkčovací zařízení na úpravu vody v chladících systémech např. pro výrobce plastových výrobků. Posoudíme Váš stávající stav a navrhneme vhodné řešení. Zajišťujeme i čištění systému a forem na plasty od inkrustů a dávkování vhodných chemikálií. Svěřte se do rukou odborníků!

Firma: VODASERVIS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Úprava pitné i technologické vody

18.8.2017  Úprava pitné i technologické vody

Technologie úpravy vody je základním zaměřením společnosti VODASERVIS s.r.o. Provádíme kompletní dodávky a servis technologických celků úpraven pitné, průmyslové i bazénové vody pro obce, průmyslové, zemědělské i potravinářské podniky, rekreační zařízení, aj. Jsme jedinými českými výrobci nerezových zařízení pro úpravu vody. Máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti. VODASERVIS s.r.o. vám navrhne a dodá technologii úpravy vody podle vašich potřeb.

Firma: VODASERVIS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sanace zemin

18.8.2017  Sanace zemin

Zajišťujeme sanace zemin stavebních konstrukcí a podzemních vod. V rámci sanačních prací si poradíme i kontaminovanými látkami. Máme zkušenosti s odstraněním veškerých běžných kontaminantů. Sanaci zemin a podzemních vod rovněž doprovázíme projektováním specializovaných staveb, jako jsou podzemní těsnící stěny, reakční stěny, pažící stěny, kotvení apod. Pro kompletní nabídku námi poskytovaných služeb navštivte naše webové stránky.

Firma: EKORA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rozbor vody, úprava, desinfekce vody

17.8.2017  Rozbor vody, úprava, desinfekce vody

Zdravá, kvalitní voda pro váš život. Máte problém s vodou, s její tvrdostí, kvalitou, bakterie v systému rozvodu? Uděláme rozbor, doporučíme filtraci, změkčovače, UV lampy, úpravny, dezinfikujeme systém. Realizace dílčí nebo kompletně na klíč. Rychlé profesionální jednání podpořené kvalitou. Dodávky do bytů, rodinných domů, průmyslových objektů. Zavolejte, dáme vám řešení.

Firma: Radim Volešák
Stát: cz Česká republika Více...
Výměny vzduchotechnických filtrů

17.8.2017  Výměny vzduchotechnických filtrů

Zajišťujeme výměny vzduchotechnických filtrů, čištění a dezinfekci vzduchotechnických zařízení. Filtry do vzduchotechnických zařízení tvoří jednu z hlavních částí systému filtrace vzduchu a pro vytváření zdravého ovzduší jsou nezbytné.

Naše společnost se věnuje komplexní údržbě vzduchotechnických systémů včetně dezinfekce či generování suché mlhy pro špatně dostupná místa.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ČE-NOVA CZ s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup starých šperků

17.8.2017  Výkup starých šperků

Výkup starých šperků. Provádíme výkup starých, nepotřebných a poškozených šperků. Aktuální ceny vykupovaných drahých kovů jsou uvedeny na našich webových stránkách. Provádíme odkup šperků z drahých kovů, ale nabízíme také možnost analýzy obsahu drahých kovů, vrácení vytěženého kovu v podobě granálií nebo slitku, po dohodě také výměnu za investiční produkty. Vše přesně dle požadavků zákazníka a pod jeho dohledem.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stripovací věž

17.8.2017  Stripovací věž

Stripovací věž PV je provzdušňovací nebo-li stripovací zařízení sloužící k úpravě vody, k odstranění nežádoucích těkavých látek a plynů. Stripovací věž PV je jedním z hlavních výrobků společnosti VODASERVIS s.r.o., která má s jejím využitím dlouholeté zkušenosti. Zařízení vyrábíme v nerezovém i plastovém provedení, s potřebou elektrické energie i bez. Průtoky jsou od 0,1 do 144 m3/hod.

Firma: VODASERVIS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Provzdušňovací věž

17.8.2017  Provzdušňovací věž

Provzdušňovací věž PV je provzdušňovací nebo-li stripovací zařízení sloužící k úpravě vody, k odstranění nežádoucích těkavých látek a plynů. Provzdušňovací věž PV je jedním z hlavních výrobků společnosti VODASERVIS s.r.o., která má s jejím využitím dlouholeté zkušenosti. Provzdušňovací věž PV vyrábíme v nerezovém i plastovém provedení, s potřebou elektrické energie i bez. Průtoky jsou od 0,1 do 144 m3/hod.

Firma: VODASERVIS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tlakové filtry na mangan

17.8.2017  Tlakové filtry na mangan

Český výrobce nerezových tlakových filtrů pro úpravny pitných a průmyslových vod nabízí nerezový robustnní a celokovový filtr TVK S s odmanganovací hmotou, vhodný k odstranění manganu z vody. Trvanlivost, výkonnost, kvalita. Standartní sortiment nerezových výrobků - tlakové filtry TVK (automaticky nebo ručně řízené), rukávové filtry RF, svíčkové filtry SF, provzdušňovací věže PV, akumulační nádrže a další sortiment.

Firma: VODASERVIS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní úpravna pitné vody

17.8.2017  Mobilní úpravna pitné vody

Mobilní úpravny pitné vody na výkon od 0,1 m3 do 25 m3. Jsou vhodné pro akutní řešení potřeby pitné vody, např. při haváriích vodovodního řádu, pro humanitární pomoc v krizových oblastech při záplavách a zemětřesení, atd. Odběratelé: obce, charitativní organizace, armáda, hasičský záchranný sbor.

Firma: VODASERVIS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup drahých kovů

16.8.2017  Výkup drahých kovů

Zabýváme se výkupem drahých kovů. Vykupujeme tyto drahé kovy: Au, Ag, Pt, Pd, Rh. Nabízíme nejvýhodnější ceny výkupu drahých kovů v České republice. Odkupujeme drahé kovy také v podobě úlomků, mincí, šperků apod.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Filtrační tkaniny

16.8.2017  Filtrační tkaniny

Zaměřujeme se na výrobu filtračních tkanin kompletně na zakázku dle Vaší konkrétní potřeby. V našem výrobním programu nabízíme různé varianty:

* Filtrační třídy pro hrubý prach – G1, G2,G3,G4.
* Filtrační třídy pro jemné částice – M5,F6,F7,F8,F9.


Pro kompletní nabídku nás kontaktujete nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: Radek Kotalík - JMRK
Stát: cz Česká republika Více...
Odběr elektrošrotu

16.8.2017  Odběr elektrošrotu

Odběr elektrošrotu a elektronického odpadu. Zajišťujeme odběr elektrošrotu a výkup elektronických součástek a komponentů. Odebíráme demontovaný i nedemontovaný elektroodpad. Zpracováváme elektrošrot. Z dodaného elektronického odpadu separujeme drahé a barevné kovy, které je možné vrátit zákazníkovi nebo je přepracovat na jiný produkt. Více informací o všech druzích odebíraného elektrošrotu naleznete na našich stránkách.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...