Ekologie a odpady - Nabídky

Protikorozní ochrana potrubních systémů

21.1.2019  Protikorozní ochrana potrubních systémů

Zajišťujeme kvalitu potrubních systémů a jejich ochranu proti rzi, včetně likvidace nerozpustných inkrustů. Potrubní systém lze účinně chránit instalací technologie SILIPHOS. Tato technologie nejen zabraňuje zanášením potrubních systémů, ale také uvolňuje usazeniny, čímž prodlužuje životnost trubek a omezuje náklady na jejich opravy. Zaujala vás nabídka ochranu potrubních systémů proti korozi? Pak nás prosím kontaktuje. Těšíme se na vás!

Firma: INFORM – CONSULT – AQUA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Odvoz komunálního odpadu

21.1.2019  Odvoz komunálního odpadu

Zajišťujeme odvoz komunálního odpadu pro občany, obce, města i průmyslové objekty. Nabízíme vyprazdňování odpadních nádob o objemu 110 l, 120 l 240 l, 360 l a 1 100l. Odvoz komunálního odpadu realizujeme v časových intervalech, které si určí klient. Zabezpečujeme vedení evidence odpadů. Kompletní výčet našich služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rukávcový filtr AFB01-PVC

21.1.2019  Rukávcový filtr AFB01-PVC

Dodáváme komponenty pro průmyslovou filtraci kapalin. Nabízíme plastový filtr AFB01-PVC, který je svou konstrukcí určen pro nenáročné aplikace nebo naopak tam, kde běžné uhlíkové nebo korozivzdorné oceli neodolávají prostředí a pracovní kapalině. Vstup a výstup kapaliny je řešen přírubou DN50, ve víku je otvor G1/4" pro manometr či odvzdušnění. Filtr je vyroben z plastu PVC, pouze pro kotvení víka jsou použity nerezové materiály. Těsnění víka je EPDM, příp. dle vlastností filtrované kapaliny.

Firma: ALFICO s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Průmyslové kapalinové filtry

21.1.2019  Průmyslové kapalinové filtry

Vyrábíme různé druhy kapalinových průmyslových filtrů s uplatněním např. v chemickém, automobilovém a sklářském průmyslu. Jedná se o rukávcové filtry, filtry s různými typy filtračních vložek i potrubní filtry(strainery). Používáme nerezové oceli, běžné uhlíkaté oceli i plasty. Pracujeme v systému zakázkové výroby, jsme schopni vyrobit i atypické filtry na míru. Dle požadavku zákazníka zjistíme na místě jeho potřeby a navrhneme filtrační řešení. Realizovaná řešení pokrýváme provozním materiálem.

Firma: ALFICO s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kapalinový filtr UFBT02-4

21.1.2019  Kapalinový filtr UFBT02-4

Dodáváme komponenty pro průmyslovou filtraci kapalin. Nabízíme rukávcový filtr UFBT02-4, který je svou konstrukcí určen pro vyšší provozní tlak (až 20bar).Řešení s horním plněním filtru minimalizuje jeho světlou výšku a maximalizuje filtrační výkon (až 45m³/h). Vstup a výstup je řešen vnitřním závitem G 2", ve víku je otvor G1/2" pro manometr a odvzdušnění. Filtr je vyroben z koroziodolné oceli AISI304, povrch elektrolyticky leštěn. Těsnění víka je EPDM, příp. dle vlastností filtrované kapaliny.

Firma: ALFICO s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čištění studní, vodojemů, jímek, potrubí

20.1.2019  Čištění studní, vodojemů, jímek, potrubí

Zabýváme se čištěním studní, vodojemů, jímek, ale také potrubí teplé a studené vody. K čištění používáme ekologické přípravky a čisticí technologie CARELA. Přípravky CARELA zajistí dokonalé odstranění chemického i mikrobiologického znečištění, likvidaci zdravotně nebezpečných bakterií Legionella, a to v jednom pracovním kroku. Kontaktujte nás pro více informací ohledně čištění studní, vodojemů, jímek či vodovodního potrubí. Jsme tady pro vás!

Firma: INFORM – CONSULT – AQUA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zahradní kompostéry z plastu

20.1.2019  Zahradní kompostéry z plastu

Nabízíme zahradní kompostéry z recyklovaného plastu. Zahradní kompostéry naší výroby jsou maximálně funkční, jsou odolné a ekologické. Zahradní kompostéry jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu, jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, mají minimální nároky na prostor a jsou chytrým a ekonomickým pomocníkem v boji s odpady z kuchyní a zahrad. Pro více informací prosím nahlédněte naše webové stránky, případně nás kontaktujte, velice rádi se Vám budeme věnovat.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba plastových pytlů na odpad

19.1.2019  Výroba plastových pytlů na odpad

Třiďte odpad, má to smysl! Zabýváme se výrobou plastových pytlů na odpad z recyklovaných materiálů. Třiďte odpad do plastových pytlů z recyklovatelných materiálů! Dodáváme pytle nejrůznějších velikostí, tloušťky stěn i barevných provedení. Plastové pytle z recyklovaných materiálů jsou vhodné do veřejných odpadkových košů, do domácností i veřejných budov. Pro konkrétní dotazy nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám poradíme ve výběru. Jsme tady pro Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Ekologická likvidace vozidel – Ostrava

18.1.2019  Ekologická likvidace vozidel – Ostrava

Specializujeme se na ekologickou likvidaci vozidel v Ostravě a jejím širokém okolí. Vyřešíme pro vás problém s vysloužilým osobním, dodávkovým, nákladním vozem, ale také s havarovaným nebo již nepoužitelným automobilem, zemědělským strojem apod. S vozy k likvidaci naložíme dle požadavků současné doby v souladu se zásadami ochrany životního prostředí. Naše služby jsou určeny jak pro soukromé osoby, tak pro firmy a organizace. Kontaktuje nás!

Firma: BLÁŽA steel, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dodej odpad, odeber surovinu

18.1.2019  Dodej odpad, odeber surovinu

Jsme specialisty na zpracování plastových odpadů. Naším cílem je ekologicky udržitelné životní prostředí. Součástí našich služeb je rovněž služba „Dodej odpad, odeber surovinu“. Tato služba je zaměřena na potřeby výrobců plastových produktů. Každý takový výrobce se potýká s určitým množstvím výrobního odpadu. My odpad přepracujeme a odvezeme zpět k dalšímu zpracování. „Dodej odpad, odeber surovinu“, neboli žádné zbytky a efektivnější výrobní provoz.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Úprava pitné a užitkové vody

17.1.2019  Úprava pitné a užitkové vody

Zabýváme se úpravou pitné a užitkové vody. Provedeme chemický i mikrobiologický rozbor vody a v případě jakýchkoliv problému naši specialisté navrhnou řešení; např. odstranění bakterií nebo snížení obsahu nežádoucích prvků, jako je přílišné množství železa, těžkých kovů a podobně. Samozřejmostí naší nabídky jsou služby jako změkčení vody, filtrace aktivním uhlím apod. Pro konkrétní informace nás prosím kontaktujte. Služby realizujeme po celé ČR.

Firma: INFORM – CONSULT – AQUA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plastové aglomeráty z plastového odpadu

17.1.2019  Plastové aglomeráty z plastového odpadu

Vyrábíme plastové aglomeráty z recyklovaného plastu. Plastové aglomeráty se využívají jako hlavní surovina například pro výrobu ekologických zatravňovacích tvárnic. Zabýváme se ekologickým zpracováním zužitkovatelného plastového odpadu například plastového aglomerátu. V případě jakýchkoliv dotazů prosím nahlédněte naše webové stránky, případně nás přímo kontaktujte, velice rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Zdravé životní prostředí je volbou naší společnosti!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup havarovaných vozidel

16.1.2019  Výkup havarovaných vozidel

Zajišťujeme výkup havarovaných vozidel. Ať už se vám na cestě stane cokoliv, věřte, že v tom nejste sami. Naše společnost se zaměřuje na výkup havarovaných vozidel osobních, užitkových, nákladních i zemědělských a jejich ekologickou likvidaci. Kontaktujte nás, zajistíme odvoz zdarma vlastní odtahovou službou, a to v dosahu až sta kilometrů od Ostravy, kde působíme.

Firma: BLÁŽA steel, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup a recyklace plastů

14.1.2019  Výkup a recyklace plastů

Zabýváme se výkupem a recyklací plastů. Naším cílem je odlehčit již tak moderní dobou zkoušenému životnímu prostředí, ekologicky zužitkovaným plastovým odpadem. Z všudypřítomného plastu zatěžujícího skládky, vyrábíme několik zajímavých produktů. Jsme odborníky na sběr a recyklaci plastů. V případě jakýchkoliv informací nás prosím kontaktujte, případně nahlédněte nabídku našich služeb na webových stránkách naší firmy. Těšíme se na Vaše dotazy.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Likvidace černé skládky

13.1.2019  Likvidace černé skládky

Naše společnost nabízí odstranění a likvidaci černé skládky. Provádíme likvidace černých skládek, odvoz odpadů, rekultivace území i odvoz kontaminované zeminy. K dispozici máme moderní technologii. Odpady černé skládky jsou přepravovány dle ADR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...