Ekologie a odpady - Nabídky

Protikorozní ochrana potrubních systémů

24.5.2018  Protikorozní ochrana potrubních systémů

Zajišťujeme kvalitu potrubních systémů a jejich ochranu proti rzi, včetně likvidace nerozpustných inkrustů. Potrubní systém lze účinně chránit instalací technologie SILIPHOS. Tato technologie nejen zabraňuje zanášením potrubních systémů, ale také uvolňuje usazeniny, čímž prodlužuje životnost trubek a omezuje náklady na jejich opravy. Zaujala vás nabídka ochranu potrubních systémů proti korozi? Pak nás prosím kontaktuje. Těšíme se na vás!

Firma: INFORM – CONSULT – AQUA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Materiál pro zásypy a závozy

24.5.2018  Materiál pro zásypy a závozy

Dodáváme materiál pro zásypy a závozy v nejrůznějších variantách. K dispozici jsou Vám písky, sutě, odpady apod. Pro bližší informace a aktuální nabídku materiálu pro zásypy a závozy nás kontaktujte.

Veškerý materiál je uložen v našem depu.

Firma: Likvidace odpadů Janovský a syn
Stát: cz Česká republika Více...
Odvoz komunálního odpadu

24.5.2018  Odvoz komunálního odpadu

Zajišťujeme odvoz komunálního odpadu pro občany, obce, města i průmyslové objekty. Nabízíme vyprazdňování odpadních nádob o objemu 110 l, 120 l 240 l, 360 l a 1 100l. Odvoz komunálního odpadu realizujeme v časových intervalech, které si určí klient. Zabezpečujeme vedení evidence odpadů. Kompletní výčet našich služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Likvidace staré kancelářské techniky

24.5.2018  Likvidace staré kancelářské techniky

Likvidace staré kancelářské techniky a počítačového vybavení. Provádíme likvidaci kancelářské techniky a veškerého počítačového elektroodpadu. Vykupujeme telekomunikační zařízení, IT zařízení, stolní počítače, monitory, kopírky, tiskárny, klávesnice, faxy, skenery, ale také přístroje pro monitoring docházky a přístupu. Nabízíme zajímavé ceny za odkup staré kancelářské techniky.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup drahých kovů

23.5.2018  Výkup drahých kovů

Zabýváme se výkupem drahých kovů. Vykupujeme tyto drahé kovy: Au, Ag, Pt, Pd, Rh. Nabízíme nejvýhodnější ceny výkupu drahých kovů v České republice. Odkupujeme drahé kovy také v podobě úlomků, mincí, šperků apod.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čištění studní, vodojemů, jímek, potrubí

23.5.2018  Čištění studní, vodojemů, jímek, potrubí

Zabýváme se čištěním studní, vodojemů, jímek, ale také potrubí teplé a studené vody. K čištění používáme ekologické přípravky a čisticí technologie CARELA. Přípravky CARELA zajistí dokonalé odstranění chemického i mikrobiologického znečištění, likvidaci zdravotně nebezpečných bakterií Legionella, a to v jednom pracovním kroku. Kontaktujte nás pro více informací ohledně čištění studní, vodojemů, jímek či vodovodního potrubí. Jsme tady pro vás!

Firma: INFORM – CONSULT – AQUA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zahradní kompostéry z plastu

23.5.2018  Zahradní kompostéry z plastu

Nabízíme zahradní kompostéry z recyklovaného plastu. Zahradní kompostéry naší výroby jsou maximálně funkční, jsou odolné a ekologické. Zahradní kompostéry jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu, jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, mají minimální nároky na prostor a jsou chytrým a ekonomickým pomocníkem v boji s odpady z kuchyní a zahrad. Pro více informací prosím nahlédněte naše webové stránky, případně nás kontaktujte, velice rádi se Vám budeme věnovat.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Vyklízení prostor a likvidace odpadu

23.5.2018  Vyklízení prostor a likvidace odpadu

Součástí našich stehovacích služeb je také vyklízení prostor, jako jsou například pozůstalosti, sklepy, garáže, půdy apod. Nejenže potřebné prostory vyklidíme, vyčistíme, ale nepotřebné věci a odpad ekologicky zlikvidujeme. Vyklízení prostor a likvidace odpadu je velice vyhledávanou službou našich zákazníků. Pokud i Vy máte prostory, které Vám nedají spát, kontaktujte nás a my Vaše problémy spolehlivě vyřešíme.

Firma: Stěhujte s námi
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba tkaninových kompenzátorů

23.5.2018  Výroba tkaninových kompenzátorů

Zajišťujeme výrobu tkaninových kompenzátorů pro vzduchotechnická a ekologická zařízení. Výroba tkaninových kompenzátorů je zcela individuální dle požadavků zákazníka. Pro výrobu tkaninových kompenzátorů využíváme nejrůznější materiály dle potřeb použití - tlak, teplota, médium apod.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Radek Kotalík - JMRK
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup RTG snímků

23.5.2018  Výkup RTG snímků

Výkup RTG snímků. Vykupujeme RTG snímky z RTG pracovišť, od lékařů, z veterinárních ordinací apod. Cena za výkup RTG snímků se mění v závislosti na pohybu drahých kovů na burze LME. Vykupujeme jakékoliv množství RTG snímků.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Usazování vodního kamene v myčce aut

23.5.2018  Usazování vodního kamene v myčce aut

Reference - úprava vody v myčce aut - před instalací úpravny ANTICALC jsme měli veliké problémy se zarůstáním trysek tlakových myček, neustále jsme vše pracně rozebírali a čistili. Po namontování úpravny problémy postupně ustaly, nemusíme se věnovat pravidelnému čištění. Snížily se náklady na údržbu i její pracnost. Zároveň nám ANTICALC výrazně snížil spotřebu saponátů nutných k mytí automobilů. Po oplachu auta ustala tvorba nepěkných skvrn (map) na povrchu karoserie.

Firma: Aquasar - Ondrej Sarvaš
Stát: cz Česká republika Více...
Trvalé odstranění vodního kamene-hotely

23.5.2018  Trvalé odstranění vodního kamene-hotely

Nabízíme odstranění problémů s tvrdou vodou. Anticalc zabezpečí fyzikální cestou odstranění nánosů vodního kamene a upraví vlastnosti vody, která se bude trvale chovat jako měkká. Pro ubytovací zařízení to znamená snadnější úklid, čisté baterie a sanitu bez nánosu vodního kamene. Nízké jednorázové pořizovací náklady a bezúdržbový provoz je hlavní devizou fyzikální úpravny vody ANTICALC. Reference našich zákazníků na www.

Firma: Aquasar - Ondrej Sarvaš
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba plastových pytlů na odpad

22.5.2018  Výroba plastových pytlů na odpad

Třiďte odpad, má to smysl! Zabýváme se výrobou plastových pytlů na odpad z recyklovaných materiálů. Třiďte odpad do plastových pytlů z recyklovatelných materiálů! Dodáváme pytle nejrůznějších velikostí, tloušťky stěn i barevných provedení. Plastové pytle z recyklovaných materiálů jsou vhodné do veřejných odpadkových košů, do domácností i veřejných budov. Pro konkrétní dotazy nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám poradíme ve výběru. Jsme tady pro Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Dodej odpad, odeber surovinu

21.5.2018  Dodej odpad, odeber surovinu

Jsme specialisty na zpracování plastových odpadů. Naším cílem je ekologicky udržitelné životní prostředí. Součástí našich služeb je rovněž služba „Dodej odpad, odeber surovinu“. Tato služba je zaměřena na potřeby výrobců plastových produktů. Každý takový výrobce se potýká s určitým množstvím výrobního odpadu. My odpad přepracujeme a odvezeme zpět k dalšímu zpracování. „Dodej odpad, odeber surovinu“, neboli žádné zbytky a efektivnější výrobní provoz.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Likvidace nádrží

21.5.2018  Likvidace nádrží

Nabízíme likvidace nádrží a souvisejícího zařízení v kterých se skladovaly oleje, nafty, mazuty, likvidaci kotlů, kotelen.

Firma: KETTNER LUDĚK
Stát: cz Česká republika Více...