Ekologie a odpady - Nabídky

Výkup a recyklace plastů

21.3.2019  Výkup a recyklace plastů

Zabýváme se výkupem a recyklací plastů. Naším cílem je odlehčit již tak moderní dobou zkoušenému životnímu prostředí, ekologicky zužitkovaným plastovým odpadem. Z všudypřítomného plastu zatěžujícího skládky, vyrábíme několik zajímavých produktů. Jsme odborníky na sběr a recyklaci plastů. V případě jakýchkoliv informací nás prosím kontaktujte, případně nahlédněte nabídku našich služeb na webových stránkách naší firmy. Těšíme se na Vaše dotazy.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Likvidace černé skládky

20.3.2019  Likvidace černé skládky

Naše společnost nabízí odstranění a likvidaci černé skládky. Provádíme likvidace černých skládek, odvoz odpadů, rekultivace území i odvoz kontaminované zeminy. K dispozici máme moderní technologii. Odpady černé skládky jsou přepravovány dle ADR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Produkty ekologické recyklace plastů

18.3.2019  Produkty ekologické recyklace plastů

Zabýváme se ekologickou recyklací plastových odpadů. S produkty, které vznikají ekologickou recyklací, máme velké zkušenosti a naši zákazníci si pochvalují jejich vysokou užitnou hodnotu. Produkty ekologické recyklace plastů nacházejí uplatnění v domácnostech i na zahradách. Nahlédněte naše webové stránky a nechte se inspirovat možnostmi jak efektivně a ekologicky šetřit životní prostředí. Jsme tady pro Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Regranuláty PURUPLAST

17.3.2019  Regranuláty PURUPLAST

Zaměřujeme se na zpracování plastových odpadů do podoby regranulátů PURUPLAST. Regranuláty PURUPLAST vznikají zpracováním na speciálním vytlačovacím stroji – extruderu. Regranuláty PURUPLAST využívají výrobci plastových produktů jako ekonomicky a ekologicky výhodnou vstupní surovinu. Regranuláty nabízíme v různých barevných variacích, dle požadavků zákazníka. Naším cílem je spokojený zákazník, proto jsou naše služby maximálně flexibilní.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Ekologická recyklace plastů

16.3.2019  Ekologická recyklace plastů

Zajišťujeme ekologickou recyklaci plastů. Cílem ekologické recyklace plastů je ochrana životního prostředí. Jsme přesvědčeni, že třídění odpadů a jeho následné využití je spolehlivou cestou pro rozvoj příznivého životního prostředí, ale také spolehlivá cesta k ekonomické úspoře surovin pro další využití. Recyklujeme komunální odpady, průmyslové odpady, odpady z domácností, ale třeba také použité obalové materiály apod. Pro další informace nás prosím kontaktujte.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup barevných kovů

15.3.2019  Výkup barevných kovů

Zabýváme se výkupem barevných kovů, jako je měď, mosaz, hliník, olovo, cín, bronz a jiné. Zaměřujeme se nejen na samotný výkup barevných kovů, ale rovněž na výkup autovraků, jejichž komponenty jsou plné barevných kovů, například katalyzátory, barevné filtry, autokabeláž a další. Kontaktujte nás pro detailnější informace, velice rádi se vám budeme věnovat.

Firma: BLÁŽA steel, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Filtr k redukci železa a kovů ve vodě

15.3.2019  Filtr k redukci železa a kovů ve vodě

Vysoký obsah železa a manganu ve vodních systémech může způsobovat zákal, rez, zabarvení nebo mastné skvrny na hladině vodního zdroje. Filtrační zařízení se speciálními filtračními materiály jako jsou Clack MTM®, EVERZIT® N a EVERZIT® Mn, dokáží koncentraci železa a manganu snížit. Pro detailní informace ohledně filtračního zařízení na snížení železa i dalších kovů (včetně kovů těžkých a radioaktivních) nás kontaktujte.

Firma: INFORM – CONSULT – AQUA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Likvidace odpadních vod

14.3.2019  Likvidace odpadních vod

Otázka ekologie je důležitou součástí naší práce. Problematice životního prostředí věnujeme mnoho času, tak aby námi nabízené technologie a služby byly v souladu s ekologickou úpravou odpadních vod. Výsledkem je likvidace odpadních vod vznikajících při úpravárenském procesu prostřednictvím technologií a procesů, které jsou v naprosté harmonii s životním prostředím. Pro více informací nás prosím kontaktujte, velice rádi se vám budeme věnovat.

Firma: INFORM – CONSULT – AQUA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Organická analýza vody

13.3.2019  Organická analýza vody

Provádíme organickou analýzu vody. Přestože organické látky jsou přirozenou součástí vody, je třeba kontrolovat obsah a koncentraci těchto látek. Našim cílem je zajistit aby nebyly překročeny limitní normy. V případě organického znečištění je nutné provést sanaci zdroje vody a domovních rozvodů, a zároveň eliminovat zdroje znečištění z nejbližšího okolí vodního zdroje. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte, velice rádi se vám budeme věnovat.

Firma: INFORM – CONSULT – AQUA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Produkty z recyklátů plastových odpadů

13.3.2019  Produkty z recyklátů plastových odpadů

Zabýváme se výrobou produktů z recyklátů plastových odpadů. Dlouholeté zkušenosti z oboru recyklování plastových odpadů vkládáme do výroby produktů z recyklátů s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Z recyklátů plastových odpadů vznikají vysoce účinné vstupní suroviny pro další výrobu, například pro výrobu zatravňovací dlažby, výrobu kompostérů či plastových pytlů. Pro další informace nás prosím kontaktujte!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Plastové polotovary pro další zpracování

12.3.2019  Plastové polotovary pro další zpracování

Specializujeme se na výrobu plastových polotovarů z recyklace plastových odpadů. Plastové polotovary v podobě plastových aglomerátů, regranulátů a drtě vyrábíme jako vstupní surovinu pro další zpracování. Z plastových polotovarů se dále vyrábí zatravňovací dlažby, nebo plastové produkty pro další zpracování v nejrůznějších průmyslových oborech. Plastové polotovary naší výroby jsou levné a ekologické. Pro detailní informace prosím navštivte naše webové stránky, případně nás kontaktujte.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup plastového odpadu

11.3.2019  Výkup plastového odpadu

Zajišťujeme výkup plastového odpadu z průmyslové i komunální produkce. Vykupujeme obchodní obaly a odpady, např. polyetylenové folie, technologické a průmyslové odpady, jako jsou plastové zmetky, nedolisky, vstřiky atd., vytříděné plastové odpady a obaly, vykupujeme i PET láhve a víčka. Třiďte odpad, vyplatí se to! Pro konkrétní informace a ceník výkupu platů nás prosím kontaktujte. Chráníme životní prostředí!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Odvoz stavební suti

10.3.2019  Odvoz stavební suti

Věnujeme se odvozu stavební suti a materiálu, zeminy, kamení, velkoobjemového odpadu, pneumatik apod. Disponujeme moderními nákladními vozidly pro odvoz velkoobjemných odpadů: háková kontejnerová vozidla či řetězová kontejnerová vozidla vhodná především pro odvoz stavební suti. Zajišťujeme přistavení kontejnerů o objemu 5, 7, 10, 12, 15, 30 a 40 m3. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zabezpečení chemické kvality vody

9.3.2019  Zabezpečení chemické kvality vody

Jsme specialisté na úpravu pitné i užitkové vody. Kvalitu vody zajišťujeme mnoha způsoby, například zabezpečením chemické kvality vody. Aplikováním speciálních technologií dosáhneme snižování obsahů dusičnanů, snížení koncentrace síranů, snížení obsahu vápníku, železa a manganu, ale také například odstranění radonu, sirovodíku či oxidu uhličitého. V oboru zabezpečení chemické kvality vody se pohybujeme již po mnoho let a jsme připraveni poskytnout své služby i vám.

Firma: INFORM – CONSULT – AQUA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plastové drtě PURUPLAST

9.3.2019  Plastové drtě PURUPLAST

Plastové drtě PURUPLAST jsou produktem recyklačního procesu plastových odpadů, vznikají mletím a drcením pevných plastových odpadů či nedolisků výroby. Plastové drtě PURUPLAST jsou důležitou a ekologickou vstupní surovinou další výroby plastů. Jsou ideální surovinou pro další zpracování technologiemi vytlačování, lití, vyfukování nebo vstřikování do forem apod. Pro další informace nás kontaktujte! Jsme tady pro Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...