Ekologie a odpady - Nabídky

Sběrné dvory pro obce

21.9.2019  Sběrné dvory pro obce

Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Sběrné dvory pro obce a města zajišťujeme především pro ukládání objemného odpadu, stavební suti, elektrospotřebičů, chladicích zařízení, pneumatik, léků či baterií. Komunální odpady odebíráme za úhradu, nebezpečné odpady ZDARMA. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Odvoz komunálního odpadu

20.9.2019  Odvoz komunálního odpadu

Zajišťujeme odvoz komunálního odpadu pro občany, obce, města i průmyslové objekty. Nabízíme vyprazdňování odpadních nádob o objemu 110 l, 120 l 240 l, 360 l a 1 100l. Odvoz komunálního odpadu realizujeme v časových intervalech, které si určí klient. Zabezpečujeme vedení evidence odpadů. Kompletní výčet našich služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ekologická likvidace vozidel – Ostrava

17.9.2019  Ekologická likvidace vozidel – Ostrava

Specializujeme se na ekologickou likvidaci vozidel v Ostravě a jejím širokém okolí. Vyřešíme pro vás problém s vysloužilým osobním, dodávkovým, nákladním vozem, ale také s havarovaným nebo již nepoužitelným automobilem, zemědělským strojem apod. S vozy k likvidaci naložíme dle požadavků současné doby v souladu se zásadami ochrany životního prostředí. Naše služby jsou určeny jak pro soukromé osoby, tak pro firmy a organizace. Kontaktuje nás!

Firma: BLÁŽA steel, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup havarovaných vozidel

15.9.2019  Výkup havarovaných vozidel

Zajišťujeme výkup havarovaných vozidel. Ať už se vám na cestě stane cokoliv, věřte, že v tom nejste sami. Naše společnost se zaměřuje na výkup havarovaných vozidel osobních, užitkových, nákladních i zemědělských a jejich ekologickou likvidaci. Kontaktujte nás, zajistíme odvoz zdarma vlastní odtahovou službou, a to v dosahu až sta kilometrů od Ostravy, kde působíme.

Firma: BLÁŽA steel, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Likvidace černé skládky

12.9.2019  Likvidace černé skládky

Naše společnost nabízí odstranění a likvidaci černé skládky. Provádíme likvidace černých skládek, odvoz odpadů, rekultivace území i odvoz kontaminované zeminy. K dispozici máme moderní technologii. Odpady černé skládky jsou přepravovány dle ADR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup barevných kovů

7.9.2019  Výkup barevných kovů

Zabýváme se výkupem barevných kovů, jako je měď, mosaz, hliník, olovo, cín, bronz a jiné. Zaměřujeme se nejen na samotný výkup barevných kovů, ale rovněž na výkup autovraků, jejichž komponenty jsou plné barevných kovů, například katalyzátory, barevné filtry, autokabeláž a další. Kontaktujte nás pro detailnější informace, velice rádi se vám budeme věnovat.

Firma: BLÁŽA steel, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Odvoz stavební suti

2.9.2019  Odvoz stavební suti

Věnujeme se odvozu stavební suti a materiálu, zeminy, kamení, velkoobjemového odpadu, pneumatik apod. Disponujeme moderními nákladními vozidly pro odvoz velkoobjemných odpadů: háková kontejnerová vozidla či řetězová kontejnerová vozidla vhodná především pro odvoz stavební suti. Zajišťujeme přistavení kontejnerů o objemu 5, 7, 10, 12, 15, 30 a 40 m3. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Filtrační síta

2.9.2019  Filtrační síta

Nabízíme filtrační štěrbinová plochá, oblouková a válcová síta. Síta jsou vyráběna z drátu trojúhelníkového profilu, který je ve velmi přesných rozestupech odporově navařen na nosné profily. Materiál - ušlechtilé oceli.

Firma: STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup autobaterií

31.8.2019  Výkup autobaterií

Nevíte kam s nepotřebnou autobaterií? Kontaktujte nás! A proč zrovna nás? Nejenže vyřešíte svůj problém s nepotřebným odpadem, a to v souladu s nároky na čisté životní prostředí, ale navíc dostanete zaplaceno! Vykupujeme kompletní autobaterie, nemusíte je nijak rozebírat, pouze je přivezte a dostanete zaplaceno. Jsme tady pro vás!

Firma: BLÁŽA steel, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sypký Vapex pro odsávání kapalin

31.8.2019  Sypký Vapex pro odsávání kapalin

Nabízíme sorbční látky. Nyní v sortimentu sypký Vapex pro odsávání kapalin. Jedná se o bílý, zrnitý, sypký materiál, který je schopen absorbovat ropné produkty přednostně i před vodou, pokud se jedná o směs vody a ropy. Při aplikaci na suchém povrchu jej stačí smést do pytlů, z vody se sbírá pomocí síťkových sběračů. Neobsahuje zdraví škodlivé látky.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Svoz odpadu – papír, kov, plast

2.3.2019  Svoz odpadu – papír, kov, plast

Věnujeme se především výkupu a svozu plastového, papírového a kovového odpadu od zájemců z celé ČR. Za výhodné ceny od vás vykoupíme noviny, časopisy, kartony i lepenku. Z kovových odpadů odkoupíme železo i barevné kovy. Nově nám můžete prodat také olověné baterie a elektromotory. Zbavte se pohodlně a ekologicky obtížného odpadu a přivydělejte si. Můžete nám ho přivézt sami nebo nám zavolejte a my si pro něj přijedeme s dodávkou či kontejnerem.

Firma: Lukáš Vodička
Stát: cz Česká republika Více...