Ekologie a odpady - Nabídky

Produkty ekologické recyklace plastů

19.7.2018  Produkty ekologické recyklace plastů

Zabýváme se ekologickou recyklací plastových odpadů. S produkty, které vznikají ekologickou recyklací, máme velké zkušenosti a naši zákazníci si pochvalují jejich vysokou užitnou hodnotu. Produkty ekologické recyklace plastů nacházejí uplatnění v domácnostech i na zahradách. Nahlédněte naše webové stránky a nechte se inspirovat možnostmi jak efektivně a ekologicky šetřit životní prostředí. Jsme tady pro Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Odběr elektronického odpadu

19.7.2018  Odběr elektronického odpadu

Odběr elektronického odpadu. Zabýváme se odběrem elektronického odpadu. Nabízíme několikaleté zkušenosti v oblasti likvidace tohoto typu odpadu. Odebíráme rozličné elektrosoučástky - kontakty, tištěné spoje, kabely, PINy, HDD, CPU, paměti a další. Pro více informací nás, prosíme, kontaktujte.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup drahých kovů

18.7.2018  Výkup drahých kovů

Zabýváme se výkupem drahých kovů. Vykupujeme tyto drahé kovy: Au, Ag, Pt, Pd, Rh. Nabízíme nejvýhodnější ceny výkupu drahých kovů v České republice. Odkupujeme drahé kovy také v podobě úlomků, mincí, šperků apod.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Regranuláty PURUPLAST

18.7.2018  Regranuláty PURUPLAST

Zaměřujeme se na zpracování plastových odpadů do podoby regranulátů PURUPLAST. Regranuláty PURUPLAST vznikají zpracováním na speciálním vytlačovacím stroji – extruderu. Regranuláty PURUPLAST využívají výrobci plastových produktů jako ekonomicky a ekologicky výhodnou vstupní surovinu. Regranuláty nabízíme v různých barevných variacích, dle požadavků zákazníka. Naším cílem je spokojený zákazník, proto jsou naše služby maximálně flexibilní.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Odvoz a likvidace odpadu Praha

18.7.2018  Odvoz a likvidace odpadu Praha

Naše společnost se již více než 20 let pohybuje v oblasti odpadového hospodářství. Nabízíme služby odvozu a likvidace odpadu v námi provozovaném svozovém dvoru na Praze 4. Poskytujeme komplexní služby včetně nakládky, odvozu odpadu a jeho následnou likvidaci.

Jsme vybaveni těžkou technikou i různě velkými kontejnery pro odvoz odpadu.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Likvidace odpadů Janovský a syn
Stát: cz Česká republika Více...
Ekologická recyklace plastů

17.7.2018  Ekologická recyklace plastů

Zajišťujeme ekologickou recyklaci plastů. Cílem ekologické recyklace plastů je ochrana životního prostředí. Jsme přesvědčeni, že třídění odpadů a jeho následné využití je spolehlivou cestou pro rozvoj příznivého životního prostředí, ale také spolehlivá cesta k ekonomické úspoře surovin pro další využití. Recyklujeme komunální odpady, průmyslové odpady, odpady z domácností, ale třeba také použité obalové materiály apod. Pro další informace nás prosím kontaktujte.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Filtr k redukci železa a kovů ve vodě

16.7.2018  Filtr k redukci železa a kovů ve vodě

Vysoký obsah železa a manganu ve vodních systémech může způsobovat zákal, rez, zabarvení nebo mastné skvrny na hladině vodního zdroje. Filtrační zařízení se speciálními filtračními materiály jako jsou Clack MTM®, EVERZIT® N a EVERZIT® Mn, dokáží koncentraci železa a manganu snížit. Pro detailní informace ohledně filtračního zařízení na snížení železa i dalších kovů (včetně kovů těžkých a radioaktivních) nás kontaktujte.

Firma: INFORM – CONSULT – AQUA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Odstranění černých skládek

16.7.2018  Odstranění černých skládek

Zabýváme se odstraněním černých skládek a uvedením znečištěných míst do požadovaného stavu. Místo černé skládky vyčistíme, kompletně odvezeme odpad a dle dohody zpracujeme také návrh výsadby zeleně. Při odstranění černých skládek pracujeme s ohledem na obnovu a zachování životního prostředí. Veškerý odpad zlikvidujeme v našem svozovém dvoře na Praze 4.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Likvidace odpadů Janovský a syn
Stát: cz Česká republika Více...
Likvidace odpadních vod

15.7.2018  Likvidace odpadních vod

Otázka ekologie je důležitou součástí naší práce. Problematice životního prostředí věnujeme mnoho času, tak aby námi nabízené technologie a služby byly v souladu s ekologickou úpravou odpadních vod. Výsledkem je likvidace odpadních vod vznikajících při úpravárenském procesu prostřednictvím technologií a procesů, které jsou v naprosté harmonii s životním prostředím. Pro více informací nás prosím kontaktujte, velice rádi se vám budeme věnovat.

Firma: INFORM – CONSULT – AQUA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup autokatalyzátorů

15.7.2018  Výkup autokatalyzátorů

Výkup autokatalyzátorů. Jsme držiteli oprávnění k nakládání s použitými autokatalyzátory a zabýváme se jejich výkupem. Odebíráme staré autokatalyzátory a zajišťujeme jejich zpracování. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Firma: GZ Metal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
ZMĚKČÍME  VÁM  VODU

15.7.2018  ZMĚKČÍME VÁM VODU

Tvrdá voda zkracuje životnost spotřebičů a zvyšuje náklady na provoz ohřevu vody nebo pracích prostředků. Provádíme změkčování vody několika různými způsoby. Pokud chcete vědět více, napište si o odborný návrh a cenovou kalkulaci.

Firma: Roman Buchta - Aqua Motion
Stát: cz Česká republika Více...
Organická analýza vody

14.7.2018  Organická analýza vody

Provádíme organickou analýzu vody. Přestože organické látky jsou přirozenou součástí vody, je třeba kontrolovat obsah a koncentraci těchto látek. Našim cílem je zajistit aby nebyly překročeny limitní normy. V případě organického znečištění je nutné provést sanaci zdroje vody a domovních rozvodů, a zároveň eliminovat zdroje znečištění z nejbližšího okolí vodního zdroje. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte, velice rádi se vám budeme věnovat.

Firma: INFORM – CONSULT – AQUA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Produkty z recyklátů plastových odpadů

14.7.2018  Produkty z recyklátů plastových odpadů

Zabýváme se výrobou produktů z recyklátů plastových odpadů. Dlouholeté zkušenosti z oboru recyklování plastových odpadů vkládáme do výroby produktů z recyklátů s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Z recyklátů plastových odpadů vznikají vysoce účinné vstupní suroviny pro další výrobu, například pro výrobu zatravňovací dlažby, výrobu kompostérů či plastových pytlů. Pro další informace nás prosím kontaktujte!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Akce na bazénovou chemii Mastersil

13.7.2018  Akce na bazénovou chemii Mastersil

Využijte právě probíhající akční ceny na nákup některých produktů z bazénové chemie Mastersil!

Multiplex Tablet - balení 1 kg (tablety po 200g) za 182,60 Kč/ks + DPH.

Chlór Šok - balení 1 kg za 156,04 Kč/ks + DPH.

pH mínus - balení 1,6 kg za 89,64 Kč/ks + DPH.

Křišťál - balení 1l za 90,47 Kč/ks + DPH.


Více info na www.
Sledujte - Akce a novinky!

Katalog 2018 s celým sortimentem pro firmy zdarma!
Žádejte na našem webu!

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plastové polotovary pro další zpracování

13.7.2018  Plastové polotovary pro další zpracování

Specializujeme se na výrobu plastových polotovarů z recyklace plastových odpadů. Plastové polotovary v podobě plastových aglomerátů, regranulátů a drtě vyrábíme jako vstupní surovinu pro další zpracování. Z plastových polotovarů se dále vyrábí zatravňovací dlažby, nebo plastové produkty pro další zpracování v nejrůznějších průmyslových oborech. Plastové polotovary naší výroby jsou levné a ekologické. Pro detailní informace prosím navštivte naše webové stránky, případně nás kontaktujte.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...