Ekologie a odpady - Nabídky

Odvoz stavební suti

23.5.2020  Odvoz stavební suti

Věnujeme se odvozu stavební suti a materiálu, zeminy, kamení, velkoobjemového odpadu, pneumatik apod. Disponujeme moderními nákladními vozidly pro odvoz velkoobjemných odpadů: háková kontejnerová vozidla či řetězová kontejnerová vozidla vhodná především pro odvoz stavební suti. Zajišťujeme přistavení kontejnerů o objemu 5, 7, 10, 12, 15, 30 a 40 m3. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sypký Vapex pro odsávání kapalin

21.5.2020  Sypký Vapex pro odsávání kapalin

Nabízíme sorbční látky. Nyní v sortimentu sypký Vapex pro odsávání kapalin. Jedná se o bílý, zrnitý, sypký materiál, který je schopen absorbovat ropné produkty přednostně i před vodou, pokud se jedná o směs vody a ropy. Při aplikaci na suchém povrchu jej stačí smést do pytlů, z vody se sbírá pomocí síťkových sběračů. Neobsahuje zdraví škodlivé látky.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sběrné dvory pro obce

20.5.2020  Sběrné dvory pro obce

Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Sběrné dvory pro obce a města zajišťujeme především pro ukládání objemného odpadu, stavební suti, elektrospotřebičů, chladicích zařízení, pneumatik, léků či baterií. Komunální odpady odebíráme za úhradu, nebezpečné odpady ZDARMA. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Odvoz komunálního odpadu

19.5.2020  Odvoz komunálního odpadu

Zajišťujeme odvoz komunálního odpadu pro občany, obce, města i průmyslové objekty. Nabízíme vyprazdňování odpadních nádob o objemu 110 l, 120 l 240 l, 360 l a 1 100l. Odvoz komunálního odpadu realizujeme v časových intervalech, které si určí klient. Zabezpečujeme vedení evidence odpadů. Kompletní výčet našich služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Likvidace černé skládky

11.5.2020  Likvidace černé skládky

Naše společnost nabízí odstranění a likvidaci černé skládky. Provádíme likvidace černých skládek, odvoz odpadů, rekultivace území i odvoz kontaminované zeminy. K dispozici máme moderní technologii. Odpady černé skládky jsou přepravovány dle ADR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Multiplexové kapalinové filtry ALFICO

6.5.2020  Multiplexové kapalinové filtry ALFICO

Vyrábíme průmyslové filtry různých typů, velikostí, materiálů. Pro větší průtočné výkony doporučujeme multiplexové filtry AFB s volitelným počtem filtračních nádob typových velikostí. Jednotlivé části filtru je možno zapojovat či odpojovat prostřednictvím mezipřírubových klapek podle aktuální výkonové potřeby či potřeby údržby na části filtru. Dle cílů jsou filtry vybaveny rukávci, perforovanými koši nebo filtračními štěrbinovými koši. Filtry mají mechanické manometry nebo el. snímače tlaku.

Firma: ALFICO s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Automatické samočistící filtry AFM

4.5.2020  Automatické samočistící filtry AFM

Vyrábíme průmyslové filtry různých typů, velikostí, materiálů. Dodáváme automatické samočistící filtry vhodné do nepřetržitých provozů bez potřeby obslužného personálu a častých údržbových zásahů. Filtry nabízíme ve 3 výkonových modelech. Dle aplikace jsou filtry vybaveny perforovaným košem nebo filtračním štěrbinovým košem, od 50 µm do 2 mm. Samočištění stíracími elementy se spouští při dosažení hodnory diference tlaku nebo času. Odkalení probíhá pneumatickým ventilem v časových intervalech.

Firma: ALFICO s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Svoz odpadu – papír, kov, plast

2.3.2020  Svoz odpadu – papír, kov, plast

Věnujeme se především výkupu a svozu plastového, papírového a kovového odpadu od zájemců z celé ČR. Za výhodné ceny od vás vykoupíme noviny, časopisy, kartony i lepenku. Z kovových odpadů odkoupíme železo i barevné kovy. Nově nám můžete prodat také olověné baterie a elektromotory. Zbavte se pohodlně a ekologicky obtížného odpadu a přivydělejte si. Můžete nám ho přivézt sami nebo nám zavolejte a my si pro něj přijedeme s dodávkou či kontejnerem.

Firma: Lukáš Vodička
Stát: cz Česká republika Více...