Ekologie a odpady - Nabídky

Výkup plastového odpadu

24.3.2018  Výkup plastového odpadu

Zajišťujeme výkup plastového odpadu z průmyslové i komunální produkce. Vykupujeme obchodní obaly a odpady, např. polyetylenové folie, technologické a průmyslové odpady, jako jsou plastové zmetky, nedolisky, vstřiky atd., vytříděné plastové odpady a obaly, vykupujeme i PET láhve a víčka. Třiďte odpad, vyplatí se to! Pro konkrétní informace a ceník výkupu platů nás prosím kontaktujte. Chráníme životní prostředí!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Filtrační tkaniny

24.3.2018  Filtrační tkaniny

Zaměřujeme se na výrobu filtračních tkanin kompletně na zakázku dle Vaší konkrétní potřeby. V našem výrobním programu nabízíme různé varianty:

* Filtrační třídy pro hrubý prach – G1, G2,G3,G4.
* Filtrační třídy pro jemné částice – M5,F6,F7,F8,F9.


Pro kompletní nabídku nás kontaktujete nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: Radek Kotalík - JMRK
Stát: cz Česká republika Více...
Odběr elektrošrotu

24.3.2018  Odběr elektrošrotu

Odběr elektrošrotu a elektronického odpadu. Zajišťujeme odběr elektrošrotu a výkup elektronických součástek a komponentů. Odebíráme demontovaný i nedemontovaný elektroodpad. Zpracováváme elektrošrot. Z dodaného elektronického odpadu separujeme drahé a barevné kovy, které je možné vrátit zákazníkovi nebo je přepracovat na jiný produkt. Více informací o všech druzích odebíraného elektrošrotu naleznete na našich stránkách.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Odvoz stavební suti

23.3.2018  Odvoz stavební suti

Věnujeme se odvozu stavební suti a materiálu, zeminy, kamení, velkoobjemového odpadu, pneumatik apod. Disponujeme moderními nákladními vozidly pro odvoz velkoobjemných odpadů: háková kontejnerová vozidla či řetězová kontejnerová vozidla vhodná především pro odvoz stavební suti. Zajišťujeme přistavení kontejnerů o objemu 5, 7, 10, 12, 15, 30 a 40 m3. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plastové drtě PURUPLAST

22.3.2018  Plastové drtě PURUPLAST

Plastové drtě PURUPLAST jsou produktem recyklačního procesu plastových odpadů, vznikají mletím a drcením pevných plastových odpadů či nedolisků výroby. Plastové drtě PURUPLAST jsou důležitou a ekologickou vstupní surovinou další výroby plastů. Jsou ideální surovinou pro další zpracování technologiemi vytlačování, lití, vyfukování nebo vstřikování do forem apod. Pro další informace nás kontaktujte! Jsme tady pro Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Kazetové tukové filtry

22.3.2018  Kazetové tukové filtry

Specializujeme se výrobu a dodávku kazetových tukových filtrů do digestoří. Tukové filtry jsou v podstatě celokovové kazety, jež jsou určeny k účinnému zachycení tuků. V nabídce naleznete nejrůznější provedení - hliník a anticoro.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Radek Kotalík - JMRK
Stát: cz Česká republika Více...
Sypký Vapex pro odsávání kapalin

21.3.2018  Sypký Vapex pro odsávání kapalin

Nabízíme sorbční látky. Nyní v sortimentu sypký Vapex pro odsávání kapalin. Jedná se o bílý, zrnitý, sypký materiál, který je schopen absorbovat ropné produkty přednostně i před vodou, pokud se jedná o směs vody a ropy. Při aplikaci na suchém povrchu jej stačí smést do pytlů, z vody se sbírá pomocí síťkových sběračů. Neobsahuje zdraví škodlivé látky.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup demontovaného elektroodpadu

21.3.2018  Výkup demontovaného elektroodpadu

Výkup demontovaného elektroodpadu. Vykupujeme demontovaný elektroodpad z IT techniky a dalších elektro zařízení. Odebíráme pozlacené a postříbřené konektory, tištěné spoje z monitorů a televizorů, pozlacené piny, integrované obvody, procesory, měděné cívky, pojistky VN, paladiové kondenzátory a jiný demontovaný elektroodpad. Nabízíme zajímavé výkupní ceny, které se odvíjí dle výtěžnosti, typu a druhu materiálu.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kapsové filtry

20.3.2018  Kapsové filtry

Zabýváme se výrobou kapsových filtrů z moderních filtračních materiálů splňující atest EN 779. Kapsové filtry zhotovujeme v různých rozměrech dle požadavků zákazníka. Rámy kapsových filtrů jsou vyráběny z pozinkových profilů.

Kapsové filtry rovněž vyměňujeme a jsme schopni provést i jejich likvidaci.


Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Radek Kotalík - JMRK
Stát: cz Česká republika Více...
Sběrné dvory pro obce

20.3.2018  Sběrné dvory pro obce

Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Sběrné dvory pro obce a města zajišťujeme především pro ukládání objemného odpadu, stavební suti, elektrospotřebičů, chladicích zařízení, pneumatik, léků či baterií. Komunální odpady odebíráme za úhradu, nebezpečné odpady ZDARMA. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup klenotnického odpadu

20.3.2018  Výkup klenotnického odpadu

Výkup klenotnického odpadu. Vykupujeme klenotnický odpad a úlomky drahých kovů. Odkupujeme zlaté a stříbrné úlomky, kousky šperků, staré a poškozené šperky a jiný nepotřebný klenotnický materiál. Odebíráme úlomky o různých ryzostech, předměty s obsahem drahých kovů v libovolném množství od gramů až po kilogramy.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup starých elektrosoučástek

20.3.2018  Výkup starých elektrosoučástek

Výkup starých elektrosoučástek a elektronických dílů. Vykupujeme elektrosoučástky a díly z demontované elektrotechniky. Odebíráme součástky z PC, kontakty, kondenzátory, tištěné spoje, integrované obvody, cívky, pojistky, konektory a další staré elektrosoučástky.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Likvidace nádrží

20.3.2018  Likvidace nádrží

Nabízíme likvidace nádrží a souvisejícího zařízení v kterých se skladovaly oleje, nafty, mazuty, likvidaci kotlů, kotelen.

Firma: KETTNER LUDĚK
Stát: cz Česká republika Více...
Materiál pro zásypy a závozy

19.3.2018  Materiál pro zásypy a závozy

Dodáváme materiál pro zásypy a závozy v nejrůznějších variantách. K dispozici jsou Vám písky, sutě, odpady apod. Pro bližší informace a aktuální nabídku materiálu pro zásypy a závozy nás kontaktujte.

Veškerý materiál je uložen v našem depu.

Firma: Likvidace odpadů Janovský a syn
Stát: cz Česká republika Více...
Odvoz komunálního odpadu

19.3.2018  Odvoz komunálního odpadu

Zajišťujeme odvoz komunálního odpadu pro občany, obce, města i průmyslové objekty. Nabízíme vyprazdňování odpadních nádob o objemu 110 l, 120 l 240 l, 360 l a 1 100l. Odvoz komunálního odpadu realizujeme v časových intervalech, které si určí klient. Zabezpečujeme vedení evidence odpadů. Kompletní výčet našich služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...