Ekologie a odpady - Nabídky

Zabezpečení chemické kvality vody

19.11.2018  Zabezpečení chemické kvality vody

Jsme specialisté na úpravu pitné i užitkové vody. Kvalitu vody zajišťujeme mnoha způsoby, například zabezpečením chemické kvality vody. Aplikováním speciálních technologií dosáhneme snižování obsahů dusičnanů, snížení koncentrace síranů, snížení obsahu vápníku, železa a manganu, ale také například odstranění radonu, sirovodíku či oxidu uhličitého. V oboru zabezpečení chemické kvality vody se pohybujeme již po mnoho let a jsme připraveni poskytnout své služby i vám.

Firma: INFORM – CONSULT – AQUA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plastové drtě PURUPLAST

19.11.2018  Plastové drtě PURUPLAST

Plastové drtě PURUPLAST jsou produktem recyklačního procesu plastových odpadů, vznikají mletím a drcením pevných plastových odpadů či nedolisků výroby. Plastové drtě PURUPLAST jsou důležitou a ekologickou vstupní surovinou další výroby plastů. Jsou ideální surovinou pro další zpracování technologiemi vytlačování, lití, vyfukování nebo vstřikování do forem apod. Pro další informace nás kontaktujte! Jsme tady pro Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup autobaterií

18.11.2018  Výkup autobaterií

Nevíte kam s nepotřebnou autobaterií? Kontaktujte nás! A proč zrovna nás? Nejenže vyřešíte svůj problém s nepotřebným odpadem, a to v souladu s nároky na čisté životní prostředí, ale navíc dostanete zaplaceno! Vykupujeme kompletní autobaterie, nemusíte je nijak rozebírat, pouze je přivezte a dostanete zaplaceno. Jsme tady pro vás!

Firma: BLÁŽA steel, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Likvidace bakterií, plísní, virů a řas

18.11.2018  Likvidace bakterií, plísní, virů a řas

Nezávadnost pitné vody zajišťujeme prostřednictvím nejrůznějších technologií a procesů. Jednou z mnoha nabízených služeb naší společnosti je zajištění mikrobiologické nezávadnosti pitné vody na principu UV záření, prostřednictvím desinfekčních systémů TROJAN – UV Max. Desinfekční systémy TROJAN – UV Max účinně likvidují nežádoucí bakterie, plísně viry, řasy. Zajistíme vám mikrobiologicky nezávadnou pitnou vodu, bez bakterií, plísní, virů či řas. Kontaktujte nás!

Firma: INFORM – CONSULT – AQUA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sypký Vapex pro odsávání kapalin

18.11.2018  Sypký Vapex pro odsávání kapalin

Nabízíme sorbční látky. Nyní v sortimentu sypký Vapex pro odsávání kapalin. Jedná se o bílý, zrnitý, sypký materiál, který je schopen absorbovat ropné produkty přednostně i před vodou, pokud se jedná o směs vody a ropy. Při aplikaci na suchém povrchu jej stačí smést do pytlů, z vody se sbírá pomocí síťkových sběračů. Neobsahuje zdraví škodlivé látky.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mikrobiologická nezávadnost pitné vody

17.11.2018  Mikrobiologická nezávadnost pitné vody

Naše služby zahrnují nejrůznější procesy úpravy pitné a užitné vody. Mikrobiologickou nezávadnost pitné vody zajišťujeme například prostřednictvím dávkovací techniky CHLOROZ. CHLOROZ je spolehlivá řada dávkovací techniky, která dávkuje nenáročným způsobem desinfekční prostředek do beztlakového prostředí pitné vody ve studnách, jímkách a vodojemech. Pro více informací ohledně zajištění mikrobiologické nezávadnosti pitné vody nás prosím kontaktujte.

Firma: INFORM – CONSULT – AQUA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sběrné dvory pro obce

17.11.2018  Sběrné dvory pro obce

Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Sběrné dvory pro obce a města zajišťujeme především pro ukládání objemného odpadu, stavební suti, elektrospotřebičů, chladicích zařízení, pneumatik, léků či baterií. Komunální odpady odebíráme za úhradu, nebezpečné odpady ZDARMA. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Protikorozní ochrana potrubních systémů

16.11.2018  Protikorozní ochrana potrubních systémů

Zajišťujeme kvalitu potrubních systémů a jejich ochranu proti rzi, včetně likvidace nerozpustných inkrustů. Potrubní systém lze účinně chránit instalací technologie SILIPHOS. Tato technologie nejen zabraňuje zanášením potrubních systémů, ale také uvolňuje usazeniny, čímž prodlužuje životnost trubek a omezuje náklady na jejich opravy. Zaujala vás nabídka ochranu potrubních systémů proti korozi? Pak nás prosím kontaktuje. Těšíme se na vás!

Firma: INFORM – CONSULT – AQUA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Materiál pro zásypy a závozy

16.11.2018  Materiál pro zásypy a závozy

Dodáváme materiál pro zásypy a závozy v nejrůznějších variantách. K dispozici jsou Vám písky, sutě, odpady apod. Pro bližší informace a aktuální nabídku materiálu pro zásypy a závozy nás kontaktujte.

Veškerý materiál je uložen v našem depu.

Firma: Likvidace odpadů Janovský a syn
Stát: cz Česká republika Více...
Odvoz komunálního odpadu

16.11.2018  Odvoz komunálního odpadu

Zajišťujeme odvoz komunálního odpadu pro občany, obce, města i průmyslové objekty. Nabízíme vyprazdňování odpadních nádob o objemu 110 l, 120 l 240 l, 360 l a 1 100l. Odvoz komunálního odpadu realizujeme v časových intervalech, které si určí klient. Zabezpečujeme vedení evidence odpadů. Kompletní výčet našich služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čištění studní, vodojemů, jímek, potrubí

15.11.2018  Čištění studní, vodojemů, jímek, potrubí

Zabýváme se čištěním studní, vodojemů, jímek, ale také potrubí teplé a studené vody. K čištění používáme ekologické přípravky a čisticí technologie CARELA. Přípravky CARELA zajistí dokonalé odstranění chemického i mikrobiologického znečištění, likvidaci zdravotně nebezpečných bakterií Legionella, a to v jednom pracovním kroku. Kontaktujte nás pro více informací ohledně čištění studní, vodojemů, jímek či vodovodního potrubí. Jsme tady pro vás!

Firma: INFORM – CONSULT – AQUA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zahradní kompostéry z plastu

15.11.2018  Zahradní kompostéry z plastu

Nabízíme zahradní kompostéry z recyklovaného plastu. Zahradní kompostéry naší výroby jsou maximálně funkční, jsou odolné a ekologické. Zahradní kompostéry jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu, jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, mají minimální nároky na prostor a jsou chytrým a ekonomickým pomocníkem v boji s odpady z kuchyní a zahrad. Pro více informací prosím nahlédněte naše webové stránky, případně nás kontaktujte, velice rádi se Vám budeme věnovat.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Vyklízení prostor a likvidace odpadu

15.11.2018  Vyklízení prostor a likvidace odpadu

Součástí našich stehovacích služeb je také vyklízení prostor, jako jsou například pozůstalosti, sklepy, garáže, půdy apod. Nejenže potřebné prostory vyklidíme, vyčistíme, ale nepotřebné věci a odpad ekologicky zlikvidujeme. Vyklízení prostor a likvidace odpadu je velice vyhledávanou službou našich zákazníků. Pokud i Vy máte prostory, které Vám nedají spát, kontaktujte nás a my Vaše problémy spolehlivě vyřešíme.

Firma: Stěhujte s námi
Stát: cz Česká republika Více...
Výroba plastových pytlů na odpad

14.11.2018  Výroba plastových pytlů na odpad

Třiďte odpad, má to smysl! Zabýváme se výrobou plastových pytlů na odpad z recyklovaných materiálů. Třiďte odpad do plastových pytlů z recyklovatelných materiálů! Dodáváme pytle nejrůznějších velikostí, tloušťky stěn i barevných provedení. Plastové pytle z recyklovaných materiálů jsou vhodné do veřejných odpadkových košů, do domácností i veřejných budov. Pro konkrétní dotazy nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám poradíme ve výběru. Jsme tady pro Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Stát: cz Česká republika Více...
Ekologická likvidace vozidel – Ostrava

13.11.2018  Ekologická likvidace vozidel – Ostrava

Specializujeme se na ekologickou likvidaci vozidel v Ostravě a jejím širokém okolí. Vyřešíme pro vás problém s vysloužilým osobním, dodávkovým, nákladním vozem, ale také s havarovaným nebo již nepoužitelným automobilem, zemědělským strojem apod. S vozy k likvidaci naložíme dle požadavků současné doby v souladu se zásadami ochrany životního prostředí. Naše služby jsou určeny jak pro soukromé osoby, tak pro firmy a organizace. Kontaktuje nás!

Firma: BLÁŽA steel, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...