Doprava, přeprava, skladování - Nabídky

Třídící klapky TRK-PNEU 01

21.3.2019  Třídící klapky TRK-PNEU 01

Třídící klapky mají široké použití ve výrobě, jsou určeny k různým třídícím procesům dle zadání. Třídící klapky typu TRK-PNEU 01 jsou určeny zejména ke třídění vtoků od výlisků ve vstřikolisech. U těchto třídících klapek lze modifikovat různé způsoby ovládání, upravovat výstupní skluzy dle parametrů lisu apod.
Kontaktujte nás pro podrobnější informace!

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vážící paletový vozík

21.3.2019  Vážící paletový vozík

Zajišťujeme prodej paletových vozíků s váhou do nosnosti 1500 kg. Vážicí paletový vozík je vybaven pevnou a stabilní konstrukcí a díky pogumovaným pojezdovým kolům je velmi tichý. Vážicí paletový vozík disponuje kvalitním a snadno čitelným LED displejem. Při dodání vážicích paletových vozíků můžeme provést kalibraci váhy i s vydáním protokolu. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Patrové pásové dopravníky

20.3.2019  Patrové pásové dopravníky

Patrové pásové dopravníky. Dodáváme dopravníky s širokým uplatněním: manipulační pásové dopravníky, skladové, mezioperační, zásobníkové a chladící dopravníky; dopravníkové, automatizované, montážní, balicí a plnící linky a další aplikace. Disponujeme vlastním výrobním a konstrukčním systémem. Návrh a vizualizace provádíme ve 3D. Nabízíme zákaznické řešení za optimální ceny. Neváhejte nás oslovit pro více informací!

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plavby s kapitánem a kompletním servisem

19.3.2019  Plavby s kapitánem a kompletním servisem

Zajišťujeme námořní plavby se vším všudy. Nemusíte mít kapitánské zkoušky (v případě zájmu si je ale u nás můžete udělat) ani zkušenosti s plavbou, stačí chuť poznávat nové věci a vychutnat si netradiční dovolenou. Zařídíme vám jachtu kdekoli na světě včetně kapitána (českého či místního) a zabezpečíme pro vás kompletní servis (výběr lodi, pojištění, víza, letenky aj.). Vaše dovolená čeká!

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...
Luxusní dopravní služby spolehlivě

19.3.2019  Luxusní dopravní služby spolehlivě

Zajišťujeme spolehlivé, diskrétní a bezpečné luxusní dopravní služby. Našimi stálými klienty jsou zástupci českých i zahraničních osobností, vládní delegace, celebrity, VIP klienti či obchodní partneři významných firem. Nabízíme prvotřídní servis v podobě luxusního vozového parku vozidel Mercedes Benz a služeb profesionálních řidičů. Zjistěte i vy, proč se k nám klienti rádi vracejí. Kontaktujte nás!

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Třídící zařízení

19.3.2019  Třídící zařízení

Zabýváme se výrobou a prodejem třídicích zařízení a klapek. Nabízíme třídící klapky, lineární, karuselové, otočné a patrové třídiče. Třídící zařízení dodáváme podle Vámi zvolených parametrů pro třídění dílů, součástek a výrobků do přepravních obalů. Ke třídicím zařízením poskytujeme buď vlastní řízení, anebo s napojením na řízení ze stroje či linky.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pásové dopravníky lomené

18.3.2019  Pásové dopravníky lomené

Pásové dopravníky lomené typu "L" a pásové dopravníky lomené typu "Z" jsou určeny pro různé použití - dopravníky manipulační, dopravníky mezioperační, dopravníky lomené vynášecí, dopravníky technologické, dopravníky pro mechanizaci výroby a balení, automatizaci provozu, ve výrobních linkách, likvidaci a recyklaci odpadů aj. Vynášecí pásy jsou PVC či PU s vynášecími hradly nebo pásy s vlnovcem a hradly. Neváhejte nás oslovit s vašimi požadavky!

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řidič profesionál pro váš vůz

18.3.2019  Řidič profesionál pro váš vůz

Zajišťujeme pronájem profesionálních řidičů, kteří jsou špičkou ve svém oboru. Řidič profesionál vás ve vašem vlastním voze zaveze, kam jen budete chtít. Bude vám k dispozici 24 hodin denně, zvládne plynně konverzovat v cizím jazyce a k cestujícím bude přistupvat s maximální diskrétností. Užijte si pohodlí, které profesionální řidič nabízí!

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Kontejnerová doprava

17.3.2019  Kontejnerová doprava

Poskytujeme komplexní služby kontejnerové dopravy. Přijedeme, naložíme, vyložíme, a to vše vozidly typu Avia s hákovým nosičem kontejnerů z vlastního vozového parku. Své služby nabízíme především stavebním firmám k přepravě stavebních materiálů, bednění, lešení, řeziva, suti a dalšího, ale také soukromým osobám. Kontaktujte nás pro více informací, velice rádi se s vámi domluvíme na přistavení kontejneru.

Firma: BLÁŽA steel, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Exkluzivní plavby po celém světě

16.3.2019  Exkluzivní plavby po celém světě

Díky dlouholetým zkušenostem a bohatým kontaktům mezi charterovými společnostmi jsme vám schopni zajistit loď dle vašich představ všude na světě, a to včetně kapitána, případně kapitánských kurzů pro vás. Vydejte se poznávat Karibik, Thajsko, Kyklady nebo třeba Panenské ostrovy, zúčastněte se regaty na Maltě nebo Elbě – a zbytek nechte na nás. Více informací najdete na našem webu.

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...
Výlety s průvodcem i bez něj

16.3.2019  Výlety s průvodcem i bez něj

Idylický výlet bez starostí - taková je naše vize. Toužíte vidět krásná místa a plně se věnovat svým zážitkům? Zajistíme vám maximálně bezstarostné cestování s profesionálním průvodcem či bez něj. Naše vozy jsou vybaveny minerální vodou zdarma, občerstvení či denní tisk rádi přidáme na přání.

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Rychlostní samolepky

15.3.2019  Rychlostní samolepky

Rychlostní samolepky v souladu s vyhláškou č. 341/2002 Sb. a 341/2014 Sb. o schvalování technické způsobilosti a o technických podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích.

Firma: ReSit, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pracovní vyrovnávací plošiny PRP-ZV-DUO

15.3.2019  Pracovní vyrovnávací plošiny PRP-ZV-DUO

Pracovní vyrovnávací plošiny jsou určeny k nasazení všude tam, kde je nutno z ergonomických, popř. zdravotních důvodů rychle a bezpečně upravit pracovní výšku. Pracovní plošiny PRP-ZV-DUO lze zařadit mezi pracovní a bezpečnostní pomůcky, jsou jednoduše a rychle výškově stavitelné (200-420 mm), uvedené pracovní plošiny nevyžadují žádný pohon, obsluha je ruční - pomocí kliky. Tyto pracovní plošiny nepodléhají revizím zvedacích zařízení. Rozměry a typ horní pracovní plochy dle dohody.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Okružní jízdy po celé ČR

15.3.2019  Okružní jízdy po celé ČR

Česká republika je krásná země - užijte si ji vy i vaši klienti či hosté! Poskytujeme okružní jízdy luxusním vozem po celém Česku. Procestujte ČR bezpečně, s profesionálním řidičem, který hovoří plynně anglicky a je dobře obeznámen s celou trasou. V případě zájmu vám zajistíme profesionálního průvodce; všichni naši průvodci jsou držiteli licence opravňující k provozu průvodcovské činnosti. Podrobnosti s vámi rádi domluvíme.

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Dopravníkové systémy

15.3.2019  Dopravníkové systémy

Nabízíme celou řadu kvalitních dopravníkových systémů pro manipulaci a přesun lehkého i těžkého materiálu. Zaměřujeme se na výrobu dopravníkových systémů různých druhů: pásové, válečkové, modulární, řemenové a řetězové dopravníky. Dopravníkové systémy vyrábíme přesně podle Vašich potřeb a jsme schopni vyrobit dopravníky i atypických tvarů. V rámci transportu těžkých materiálů poskytujeme i dopravníky se speciální úpravou pásů odolných proti mechanickému poškození.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...