Doprava, přeprava, skladování - Nabídky

Vozidlo s řidičem pro neřidiče

18.11.2018  Vozidlo s řidičem pro neřidiče

Nevlastníte řidičský průkaz? Neradi řídíte ve velkém provozu? Chcete si užít bezpečnou a pohodlnou přepravu? Máme pro vás řešení! Pronajímáme luxusní vozidla s profesionálním řidičem, který vás doveze kamkoli. Náš vozový park čítá komfortní vozidla značky Mercedes Benz černé barvy vybavených nejmodernější technologií. Kontaktujte nás!

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Ruční vykládky a nakládky vagónů

17.11.2018  Ruční vykládky a nakládky vagónů

Nabízíme profesionální stěhovací služby, jejichž součástí je nejen klasické stěhování, ale rovněž ruční vykládky a nakládky vagónů, kamiónů, kontejnerů apod. Naši zaměstnanci jsou pracovití, silní a maximálně spolehliví. V případě, že potřebujete zajistit ojedinělé ale i pravidelné vykládky a nakládky vagónů atd., pak nás kontaktujte. Velice rádi se s Vámi domluvíme na konkrétních požadavcích. Jsme tady pro Vás!

Firma: Stěhujte s námi
Stát: cz Česká republika Více...
Přepravní pásové dopravníky

17.11.2018  Přepravní pásové dopravníky

Zabezpečujeme výrobu přepravních pásových dopravníků pro vybavení výrobních procesů různých průmyslových odvětví. Přepravní pásové dopravníky dodáváme v různém zhotovení podle Vašich potřeb. Přepravní pásové dopravníky vyrábíme v provedení lomeného typu "Z" a "L", dále také zhotovujeme dopravníky vodorovné, šikmé, patrové a speciální dle individuálních výrobních potřeb. Přepravní pásové dopravníky se hodí pro manipulační, skladovací, mezioperační a vynášecí činnosti u automatizované výroby.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kontejnery na separovaný odpad

17.11.2018  Kontejnery na separovaný odpad

Zajišťujeme kontejnery na separovaný odpad jako jsou plasty, sklo, papír, tetrapakové obaly a bioodpady. Disponujeme standardními odpadními nádobami a také odpadními nádobami se spodním výsypem, tzv. "iglů". Kontejnery na separovaný odpad dodáváme o objemu 240 l nebo kontejnery o objemu 1 100 l. Kompletní nabídku našich služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Popelnice na papír ZDARMA

17.11.2018  Popelnice na papír ZDARMA

Dodáváme popelnice na papír ZDARMA a zajišťujeme jejich pravidelné vyprazdňování. Nabízíme odpadové nádoby na papír o objemu 240 litrů, popřípadě kontejner na starý papír o objemu 1 100 litrů. Popelnice a kontejnery slouží především pro uložení starých novin, časopisů, reklamních tiskovin, papírových a kartonových obalů, dopisních papírů apod. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pronájem námořních jachet

16.11.2018  Pronájem námořních jachet

Poskytujeme komplexní servis v oblasti pronájmu námořních jachet. Stačí si vybrat libovolnou destinaci, o ostatní se postaráme my. Nabízíme kurzy k získání kapitánského průkazu, případně pronájem jachty i s kapitánem (českým či místním). Pomůžeme vám s pojištěním, dopravou na místo a zajistíme jachtu, která nejlépe odpovídá vašim potřebám. Zažijte s námi dovolenou snů!

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...
Organizace plaveb na přání

15.11.2018  Organizace plaveb na přání

Ať chcete vyrazit do exotických krajin na námořní jachtě nebo se plavit po řekách a kanálech Evropy na hausbótu, jsme tu pro vás. Sdělte nám své požadavky a my vám zajistíme plavbu přesně podle vašich představ: od vhodné lodi až po podrobný itinerář cesty. Dobře víme, že parta přátel má jiné potřeby než pár či rodina s dětmi – a zaručujeme vám, že budete spokojeni.

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...
Komfortní hotelová doprava

15.11.2018  Komfortní hotelová doprava

Letadlo právě dorazilo, jak se ale dostat na hotel? Zajišťujeme komfortní hotelovou dopravu v podobě luxusního vozu a profesionálního řidiče. Je vám k dispozici 24 hodin denně, po celý rok. Naši řidiči jsou maximálně diskrétní, mluví plynně anglicky a vždy se snaží vyjít vstříc vašim přáním. Kontaktujte nás, velice rádi se s vámi sejdeme a nabídneme vám celou škálu služeb.

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Vyklízení prostor a likvidace odpadu

15.11.2018  Vyklízení prostor a likvidace odpadu

Součástí našich stehovacích služeb je také vyklízení prostor, jako jsou například pozůstalosti, sklepy, garáže, půdy apod. Nejenže potřebné prostory vyklidíme, vyčistíme, ale nepotřebné věci a odpad ekologicky zlikvidujeme. Vyklízení prostor a likvidace odpadu je velice vyhledávanou službou našich zákazníků. Pokud i Vy máte prostory, které Vám nedají spát, kontaktujte nás a my Vaše problémy spolehlivě vyřešíme.

Firma: Stěhujte s námi
Stát: cz Česká republika Více...
Vozidlo s řidičem pro podnikatele

14.11.2018  Vozidlo s řidičem pro podnikatele

Podnikáte a stále vám chybí čas? Máme pro vás řešení! Pronajmeme vám vozidlo s řidičem a vy tak po cestě na obchodní schůzky můžete v klidu pracovat a vyřizovat hovory, aniž byste museli řešit dopravní situaci nebo problémy s parkováním. Zaujali jsme vás? Kontaktujte nás, naši klienti z řad podnikatelů, kteří si cení svého času, se k nám velice rádi vracejí. Vozidlo s řidičem je vám k dispozici 24/7 za příznivé ceny, na přání ho vybavíme logem vaší firmy. Jsme tady pro vás!

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Služba meet & greet

13.11.2018  Služba meet & greet

Spolehlivě dopravíme vaše obchodní partnery, důležité návštěvy a rodinné příslušníky z letiště až na místo určení. Náš vozový park i naši profesionální řidiči jsou maximálně reprezentativní a jsou vám k dispozici po celý rok v jakoukoliv hodinu. Kontaktujte nás, velice rádi se s vámi domluvíme na přesných podmínkách a vašich požadavcích. Jsme tady pro vás!

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
WINBAG - nafukovací vzduchový klín

13.11.2018  WINBAG - nafukovací vzduchový klín

Zavedli jsme novinku - inovativní nafukovací vzduchový klín!

Nahrazuje podložky a klíny při instalaci oken. Je jemný, měkký, ale i velmi silný. Vhodný na zvedání těžkých dveří z pantů (max. zatížení 100 kg) nebo zvedání nábytku, pračky a jiného vybavení domácnosti.

Nová nižší cena - 390,- Kč + DPH.

Pro firmy slevy až -10%!

Více info na našich www. nebo na provozovnách Valašské Meziříčí, Praha a Brno.

Nový Katalog 2018 objednávejte na webu!

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Získání kapitánského průkazu

12.11.2018  Získání kapitánského průkazu

Jestliže toužíte po dovolené na moři v naprostém soukromí a s puncem dobrodružství, jsme tu pro vás a nabízíme vám 20 let zkušeností v oblasti kurzů k získání kapitánských zkoušek. Kurzy jsou důkladné, zpravidla víkendové, a sestávají z teoretické a praktické části. Povedou vás zkušení odborníci a opravdoví námořní vlci. Pro další zdokonalení vašich dovedností pořádáme také kondiční plavby.

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...
Pronájem vozidel s řidičem

12.11.2018  Pronájem vozidel s řidičem

Nabízíme pronájem komfortního vozu s profesionálním řidičem. V našem vozovém parku najdete pohodlná vozidla značky Mercedes Benz černé barvy, vybavená nejmodernější technologií. Naši řidiči jsou profesionálové ve svém oboru, kteří si vždy a za všech okolností dokážou poradit a jsou vám k dispozici 24/7. Kontaktujte nás! Zaručíme vám bezpečné, spolehlivé a exkluzivní služby.

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Stěhování bytů, domů a firem

12.11.2018  Stěhování bytů, domů a firem

Zajišťujeme levné a spolehlivé stěhování bytů, domů, ale i firem a kanceláří. V případě, že se připravujete na nějakou důležitou změnu v životě a stěhování je její součástí, pak se obraťte na nás. Velice rádi se tohoto úkolu ujmeme a zajistíme, aby celé stěhování bytů, domů i firem proběhlo hladce a bez problémů. Nabízíme nejen kvalitu služeb, ale i maximální flexibilitu, odstěhujeme o víkendu, o svátcích, ale třeba i přes noc. Kontaktujte nás, velice rádi se s Vámi domluvíme na detailech.

Firma: Stěhujte s námi
Stát: cz Česká republika Více...