Doprava, přeprava, skladování - Nabídky

Doprava na svatbu

24.3.2018  Doprava na svatbu

Zajistíme pro vás reprezentativní dopravu na svatbu luxusním vozem z našeho vozového parku. Stačí si smluvit čas a místo konání a můžete čekávat svatební vůz slavnostně vyzdobený podle vašeho vkusu a svátečně oděného řidiče. Připravujete se na svatební den? Kontaktujte nás! Zajistíme, aby ženich s nevěstou přijeli stylově, komfortně a včas. Na detailech se s vámi rádi domluvíme individuálně.

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Skladování - naložení a vyložení zboží

24.3.2018  Skladování - naložení a vyložení zboží

Naložení a vyložení zboží v souvislosti s uskladněním produktů v našich prostorách, uskutečňujeme s použitím VZV. Jsme přesvědčeni, že preciznost s jakou naši skladoví dělníci zboží nakládají a vykládají, napomáhá k celkovému obrazu kvalitní firmy s odbornými službami. Náš široký repertoár služeb s maximálně schopným provedením, oceňují všichni naši dosavadní zákazníci. Kontaktujte nás i Vy, velice rádi Vám naše služby podrobně vysvětlíme.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stěhování klavírů Praha

24.3.2018  Stěhování klavírů Praha

Věnujeme se stěhování klavírů a jiných těžkých břemen po hlavním městě Praha a také v rámci Středočeského kraje. K dispozici máme několik nákladních a dodávkových vozidel. Klavíry a jiná těžká břemena pečlivě zajistíme, aby nedošlo k jejich poškození během transportu. Více informací o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

Firma: VÁCLAV BULÍK
Stát: cz Česká republika Více...
Obaly pro bezpečný transport zboží

23.3.2018  Obaly pro bezpečný transport zboží

Jsme specialisté v technologii balení a nabízíme kvalitní a bezpečné přepravní balení pro vaše zboží. Vyrábíme průmyslové obaly pro nadrozměrné náklady, zabezpečujeme balení a nakládku zboží pro silniční, železniční, námořní i leteckou dopravu. Naše obaly vám zaručí ochranu proti korozi, vlhkosti, škůdcům i agresivním chemikáliím. Zajistíme vám kompletní logistiku, nabízíme skladovací prostory v Ostravě, Sedlnici, Kuřimi a Plzni, celní služby a mezinárodní dopravu. Kontaktujte nás!

Firma: AMES s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Letištní transfery

23.3.2018  Letištní transfery

Zajišťujeme spolehlivé letištní transfery. Kontaktujte nás a už se vám nikdy nestane, že budete dlouho či dokonce marně čekat na taxík nebo zmeškáte svůj odlet. Sledujeme letové údaje a jednáme podle nich, můžete se tak spolehnout, že budete na letišti včas či že vás naši řidiči budou očekávat přesně v čase příletu. Jsme flexibilní a spolehliví. Ozvěte se nám!

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Skladovací služby s administrativou

23.3.2018  Skladovací služby s administrativou

Kvalitní skladovací služby představují mnohem více, nežli pouhý prostor k uskladnění. A nám jde o to, aby naše služby byly nejkvalitnější v širokém okolí, což se nám daří. Proto přidanou hodnotou nabídky kvalitních bezprašných a temperovaných skladovacích prostor s minimální teplotou 5°C, a maximální teplotou 15°C, jsou služby, které Vám Vaši práci usnadní. Zajistíme veškerou administrativní činnost spojenou se skladováním, s manipulací či expedicí. Kontaktujte nás!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Gravitační válečkové dopravníky

23.3.2018  Gravitační válečkové dopravníky

Nabízíme výrobu a prodej gravitačních válečkových dopravníků pro průmyslové využití. Válečkové gravitační dopravníky nejsou poháněny žádnou elektrickou energií, jejich sklon zajišťuje přemístění materiálu. Válečkové gravitační dopravníky jsou vyráběny z prvotřídní pevné konstrukce a jsou schopny přemístit i náklad vyšší hmotnosti. Díky sklonu přepravní plochy zde nejsou žádné náklady na energii, a proto jsou také gravitační válečkové dopravníky velmi vyhledávaným typem přepravní mechanizace.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezpečná cesta s profesionálním řidičem

22.3.2018  Bezpečná cesta s profesionálním řidičem

Unavují vás dlouhé trasy za obchodními či soukromými cíli? Rádi byste si pospali, vyřídili telefonní hovory, nebo jen něco přečetli? Pak nás kontaktujte! Naši profesionální řidiči jsou vám plně k dispozici. Ať už si u nás najmete profesionálního řidiče pro své soukromé auto, nebo zvolíte pronájem některého z aut našeho vozového parku, budete jistě spokojeni. Jsme tady pro vás! Jsme spolehliví, flexibilní a diskrétní.

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Odvoz a likvidace odpadu na sběrný dvůr

22.3.2018  Odvoz a likvidace odpadu na sběrný dvůr

Uklízíte před stěhováním, vyklízíte prostory? Potřebujete místo a rádi byste se zbavili nepotřebných věcí? Pak nás kontaktujte! Pomůžeme Vám všechen nepotřebný nábytek, elektroodpad a jiný odpad odvézt na sběrný dvůr. A nejen to, velice rádi za Vás prostory vyklidíme a vyčistíme. Jsme tady, aby Vy jste byli spokojeni. Kontaktujte nás!

Firma: Stěhujte s námi
Stát: cz Česká republika Více...
Skladovací služby - vážení zboží, balení

22.3.2018  Skladovací služby - vážení zboží, balení

Zásobovací proces se skládá z tolika důležitých prvků, které je třeba zajistit, že profesionální pomoc Vám přijde rozhodně vhod. To by Vám určitě potvrdili všichni naši klienti, se kterými jsme již měli tu čest spolupracovat. Nabízíme k pronájmu kvalitní skladovací prostory s širokou nabídkou odborných skladovacích služeb, jako je třeba vážení zboží, balení, vedení skladové evidence a další potřebné administrativy. Kontaktujte nás!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stěhování nábytku Praha

22.3.2018  Stěhování nábytku Praha

Zajišťujeme stěhování nábytku po Praze a v rámci celého Středočeského kraje. Jsme vybaveni různými dodávkovými vozy a vyhovíme veškerým Vašim individuálním potřebám. Nabízíme stěhování drobného nábytku, kancelářských sestav, pian apod. Nábytek při stěhování pečlivě zabalíme tak, aby se při transportu nepoškodil. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: VÁCLAV BULÍK
Stát: cz Česká republika Více...
Přeprava nadrozměrných nákladů v ČR i EU

22.3.2018  Přeprava nadrozměrných nákladů v ČR i EU

Nabízíme přepravy nadrozměrných nákladů podvalníky Goldhoffer a Faymonville s nosností do 50 T.

Vozidlo s řidičem pro neřidiče

21.3.2018  Vozidlo s řidičem pro neřidiče

Nevlastníte řidičský průkaz nebo neradi řídíte ve velkém provozu? Máme pro vás řešení! Naše služba pronájem vozidla s profesionálním řidičem, je určena pro klienty, kteří nemají dostatek zkušeností, necítí se dobře na cestách ve velkých městech, nevlastní řidičský průkaz nebo zkrátka nechtějí řídit. Kontaktujte nás pro více informací! Náš vozový park čítá několik komfortních vozidel značky Mercedes Benz černé barvy vybavených nejmodernější technologií a naši řidiči jsou mistři v oboru.

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Kovové ochranné obaly GITTERBOX

21.3.2018  Kovové ochranné obaly GITTERBOX

Abychom mohli našim klientům nabídnout všechny možnosti bezpečné přepravy a ochrany před poškozením, nesmí v naší nabídce chybět kovové ochranné obaly GITTERBOX. Kovové ochranné obaly známé jako GITTERBOX, poskytují nejen bezpečné útočiště před poškozením, ale rovněž díky schopnosti uzavření a zajištění obsahu, také před manipulací nepovolanými osobami. Kontaktujte nás pro bližší informace, velice rádi Vám pozitiva ochranných obalů GITTERBOX předvedeme.

Firma: Martin Vodrážka
Stát: cz Česká republika Více...
Šokové mražení

21.3.2018  Šokové mražení

Nabízíme šokové mražení. Šokové mražení do -35°C je určeno pro veškeré potraviny - maso i zeleninu, polotovary či hotové výrobky.

Firma: Václav Šindelář - Mrazírny
Stát: cz Česká republika Více...