Doprava, přeprava, skladování - Nabídky

Organizace plaveb na přání

20.1.2019  Organizace plaveb na přání

Ať chcete vyrazit do exotických krajin na námořní jachtě nebo se plavit po řekách a kanálech Evropy na hausbótu, jsme tu pro vás. Sdělte nám své požadavky a my vám zajistíme plavbu přesně podle vašich představ: od vhodné lodi až po podrobný itinerář cesty. Dobře víme, že parta přátel má jiné potřeby než pár či rodina s dětmi – a zaručujeme vám, že budete spokojeni.

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...
Komfortní hotelová doprava

20.1.2019  Komfortní hotelová doprava

Letadlo právě dorazilo, jak se ale dostat na hotel? Zajišťujeme komfortní hotelovou dopravu v podobě luxusního vozu a profesionálního řidiče. Je vám k dispozici 24 hodin denně, po celý rok. Naši řidiči jsou maximálně diskrétní, mluví plynně anglicky a vždy se snaží vyjít vstříc vašim přáním. Kontaktujte nás, velice rádi se s vámi sejdeme a nabídneme vám celou škálu služeb.

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Vozidlo s řidičem pro podnikatele

19.1.2019  Vozidlo s řidičem pro podnikatele

Podnikáte a stále vám chybí čas? Máme pro vás řešení! Pronajmeme vám vozidlo s řidičem a vy tak po cestě na obchodní schůzky můžete v klidu pracovat a vyřizovat hovory, aniž byste museli řešit dopravní situaci nebo problémy s parkováním. Zaujali jsme vás? Kontaktujte nás, naši klienti z řad podnikatelů, kteří si cení svého času, se k nám velice rádi vracejí. Vozidlo s řidičem je vám k dispozici 24/7 za příznivé ceny, na přání ho vybavíme logem vaší firmy. Jsme tady pro vás!

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Služba meet & greet

18.1.2019  Služba meet & greet

Spolehlivě dopravíme vaše obchodní partnery, důležité návštěvy a rodinné příslušníky z letiště až na místo určení. Náš vozový park i naši profesionální řidiči jsou maximálně reprezentativní a jsou vám k dispozici po celý rok v jakoukoliv hodinu. Kontaktujte nás, velice rádi se s vámi domluvíme na přesných podmínkách a vašich požadavcích. Jsme tady pro vás!

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Získání kapitánského průkazu

17.1.2019  Získání kapitánského průkazu

Jestliže toužíte po dovolené na moři v naprostém soukromí a s puncem dobrodružství, jsme tu pro vás a nabízíme vám 20 let zkušeností v oblasti kurzů k získání kapitánských zkoušek. Kurzy jsou důkladné, zpravidla víkendové, a sestávají z teoretické a praktické části. Povedou vás zkušení odborníci a opravdoví námořní vlci. Pro další zdokonalení vašich dovedností pořádáme také kondiční plavby.

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...
Pronájem vozidel s řidičem

17.1.2019  Pronájem vozidel s řidičem

Nabízíme pronájem komfortního vozu s profesionálním řidičem. V našem vozovém parku najdete pohodlná vozidla značky Mercedes Benz černé barvy, vybavená nejmodernější technologií. Naši řidiči jsou profesionálové ve svém oboru, kteří si vždy a za všech okolností dokážou poradit a jsou vám k dispozici 24/7. Kontaktujte nás! Zaručíme vám bezpečné, spolehlivé a exkluzivní služby.

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní montážní linky

17.1.2019  Kvalitní montážní linky

Realizujeme výrobu a prodej kvalitních výrobních a montážních linek do různých odvětví průmyslu. Výrobní a montážní linky zhotovujeme vždy na základě potřeb výrobního procesu. Dodáváme kvalitní výrobní a montážní linky plně automatizované nebo s ručním pohybem. Navrhneme řešení výrobních a montážních linek i do různě velkých výrobních prostorů. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si naše realizace.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Plavba na moři

15.1.2019  Plavba na moři

Sníte o netradiční dovolené v exotické destinaci? S pronajatou námořní jachtou je to hračka. Vypravte se do Karibiku, Thajska, Řecka, Chorvatska či jiné země – zajistíme pro vás námořní jachtu kdekoli na světě (včetně kapitána, budete-li si to přát). Asistence s dalšími nezbytnostmi, jako je pojištění lodi, kauce a posádky, výběr vhodné lodi či doprava na místo nalodění, jsou samozřejmostí.

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...
Přeprava stretch limuzínou

15.1.2019  Přeprava stretch limuzínou

Doprava stretch limuzínou, to je pohodlí, styl, jedinečnost a elegance. Zajistěte svým obchodním partnerům, VIP klientům a dalším významným osobnostem pozornost, na kterou nezapomenou. Nabízíme maximálně kvalitní služby, spolehlivost v jednání, naprostou diskrétnost a zodpovědnost. Obraťte se na nás, velice rádi se s vámi domluvíme na vašich požadavcích. Jsme tady, aby vy jste byli spokojeni!

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Průmyslové dopravníky

15.1.2019  Průmyslové dopravníky

Věnujeme se výrobě kvalitních průmyslových dopravníků pro výrobní montážní linky. Průmyslové dopravníky dodáváme standardní pásové, šikmé, lomené, válečkové, modulární, řetězové a řemenové. Námi zhotovené průmyslové dopravníky jsou vyráběny na základě řádné certifikace a rovněž dle Vašich požadavků výrobního procesu. Průmyslové dopravníky nabízíme i v atypických tvarech, se zatáčkami, anebo patrové.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přeprava sypkých materiálů, autodoprava

15.1.2019  Přeprava sypkých materiálů, autodoprava

Nabízíme přepravu sypkých materiálů, zeminy, štěrků ap. v celé republice. Vlastníme moderní nákladní auta Mercedes, Scania, Man, Tatra solo i s vleky. Vlastní bagry a buldozery, servis, rozvoz nafty, úklidovou techniku /rotační smetáky s radlicí, kropičky/. Zkušené řidiče a strojníky.

Vážící paletový vozík

14.1.2019  Vážící paletový vozík

Zajišťujeme prodej paletových vozíků s váhou do nosnosti 1500 kg. Vážicí paletový vozík je vybaven pevnou a stabilní konstrukcí a díky pogumovaným pojezdovým kolům je velmi tichý. Vážicí paletový vozík disponuje kvalitním a snadno čitelným LED displejem. Při dodání vážicích paletových vozíků můžeme provést kalibraci váhy i s vydáním protokolu. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Mezinárodní kamionová doprava

14.1.2019  Mezinárodní kamionová doprava

Nabízíme kamionovou dopravu jakéhokoli druhu zboží na území celé EU. Náš vozový park obsahuje nejen návěsy plachtové o výšce 2,8 m ale i návěsy s výškou 3 m.

Přeprava nadměrných nákladů v ČR i EU

14.1.2019  Přeprava nadměrných nákladů v ČR i EU

Nabízíme přepravy nadměrných nákladů podvalníky Goldhoffer a Nooteboom s nosností do 80 t.

Plavby s kapitánem a kompletním servisem

12.1.2019  Plavby s kapitánem a kompletním servisem

Zajišťujeme námořní plavby se vším všudy. Nemusíte mít kapitánské zkoušky (v případě zájmu si je ale u nás můžete udělat) ani zkušenosti s plavbou, stačí chuť poznávat nové věci a vychutnat si netradiční dovolenou. Zařídíme vám jachtu kdekoli na světě včetně kapitána (českého či místního) a zabezpečíme pro vás kompletní servis (výběr lodi, pojištění, víza, letenky aj.). Vaše dovolená čeká!

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...