Doprava, přeprava, skladování - Nabídky

Cestování pro firmy

19.8.2017  Cestování pro firmy

Přepravíme všechny zaměstnance na důležitou konferenci nebo veletrh.

Firma: ČEZPROKA s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Business travel

19.8.2017  Business travel

Nabízíme business travel pro celé firmy i jednotlivce. Ubytování, letenky, transfery...

Firma: ČEZPROKA s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Balení a přebalování zboží

18.8.2017  Balení a přebalování zboží

Skladovací služby s sebou nesou nejen potřebu nabídnout dostatečné prostory, ale i další neméně důležité doplňkové prvky. Balení a přebalování zboží je jednou z mnoha odborných služeb, které v souvislosti se skladováním našim zákazníkům nabízíme. Každé individuální zboží určené k uskladnění má své potřeby, které se my snažíme zabezpečit, tak aby ve stádiu expedice ze skladu bylo v plné kondici. Klademe důraz na kvalitní balení či přebalování zboží.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mezinárodní přeprava zásilek

18.8.2017  Mezinárodní přeprava zásilek

Nabízíme profesionální služby mezinárodní přepravy zásilek do všech zemí světa. Poskytujeme komplexní zákaznický servis – od odborného zabalení zboží, celního odbavení až po vyřízení veškeré potřebné dokumentace. Proti případným poškozením jsme pojištěni.
Více informací naleznete na našich webových stránkách

Firma: S P E D I A , s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přeprava nadměrných nákladů v ČR i EU

18.8.2017  Přeprava nadměrných nákladů v ČR i EU

Nabízíme přepravy nadměrných nákladů podvalníky Goldhoffer a Nooteboom s nosností do 80 T.

Kvalitní skladovací prostory na dosah

17.8.2017  Kvalitní skladovací prostory na dosah

Hledáte prostory k uskladnění Vašich výrobků, materiálu, zboží atd.? Pak jste u nás na správné adrese! Naše skladovací kapacity čítají prostory o celkové výměře 940 m2. Navíc jsou bezprašné, temperované, s možnosti regulované teploty dle potřeb uskladněného zboží, a to od 5°C, do maximální teploty 15°C. Úspěch na dosah? To jsou kvalitní skladovací prostory s přidanou hodnotou profesionálních skladovacích služeb.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aerotaxi - Přizpůsobte si lety

17.8.2017  Aerotaxi - Přizpůsobte si lety

Aerotaxi nabízí luxus v cestování letadlem. K dispozici máte celé letadlo s posádkou, která se vám ve všem přizpůsobí. Již nemusíte hledat kam letadlo letí a kde přistane. Nyní si můžete vytvořit svůj vlastní let i na letiště, kam velké společnosti nelétají.

Firma: ČEZPROKA s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lomené pásové dopravníky

17.8.2017  Lomené pásové dopravníky

Zajišťujeme výrobu a prodej lomených pásových dopravníků typu "L" a typu "Z". Lomené pásové dopravníky navrhujeme a zhotovujeme na míru dle Vašich individuálních požadavků. K lomeným pásovým dopravníkům nabízíme i volitelné příslušenství: standardní i speciální násypky, výstupní skluzy a zabudované boční vedení.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Skladování - naložení a vyložení zboží

16.8.2017  Skladování - naložení a vyložení zboží

Naložení a vyložení zboží v souvislosti s uskladněním produktů v našich prostorách, uskutečňujeme s použitím VZV. Jsme přesvědčeni, že preciznost s jakou naši skladoví dělníci zboží nakládají a vykládají, napomáhá k celkovému obrazu kvalitní firmy s odbornými službami. Náš široký repertoár služeb s maximálně schopným provedením, oceňují všichni naši dosavadní zákazníci. Kontaktujte nás i Vy, velice rádi Vám naše služby podrobně vysvětlíme.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stěhování klavírů Praha

16.8.2017  Stěhování klavírů Praha

Věnujeme se stěhování klavírů a jiných těžkých břemen po hlavním městě Praha a také v rámci Středočeského kraje. K dispozici máme několik nákladních a dodávkových vozidel. Klavíry a jiná těžká břemena pečlivě zajistíme, aby nedošlo k jejich poškození během transportu. Více informací o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

Firma: VÁCLAV BULÍK
Stát: cz Česká republika Více...
Řetězové dopravníky - redlery

16.8.2017  Řetězové dopravníky - redlery

Vyrábíme na zakázku redlery. Všechny uvedené redlery je možno vyrobit v bezezbytkovém provedení. Pro snížení hlučnosti a prodloužení životnosti lze dopravní řetěz opatřit plastovými návleky. Plastové návleky nelze použít u bezezbytkového provedení.

Firma: STROJÍRNA TÁBOR s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Šnekový dopravník-výroba,rekonstrukce...

16.8.2017  Šnekový dopravník-výroba,rekonstrukce...

Nabízíme výrobu šnekových dopravníků.
Trubkové šneky TŠ 160, TŠ 200, TŠ 250 A TŠ 320

- vhodné pro dopravu obilí a sypkých materiálů do větších stoupání nad 25 stupňů. Výkony jsou různé dle stoupání.

Dále nabízíme rekonstrukce stávajích šnekových dopravníků.

Firma: STROJÍRNA TÁBOR s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Skladovací služby s administrativou

15.8.2017  Skladovací služby s administrativou

Kvalitní skladovací služby představují mnohem více, nežli pouhý prostor k uskladnění. A nám jde o to, aby naše služby byly nejkvalitnější v širokém okolí, což se nám daří. Proto přidanou hodnotou nabídky kvalitních bezprašných a temperovaných skladovacích prostor s minimální teplotou 5°C, a maximální teplotou 15°C, jsou služby, které Vám Vaši práci usnadní. Zajistíme veškerou administrativní činnost spojenou se skladováním, s manipulací či expedicí. Kontaktujte nás!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přeprava zboží do zahraničí

15.8.2017  Přeprava zboží do zahraničí

Věnujeme se přepravě jakéhokoliv zboží do zahraničí. Pro naše zákazníky poskytujeme komplexní služby. Přepravované zboží odborně zabalíme, abychom předešli jeho poškození. Zajistíme také celní projednání, veškerou dokumentaci a vyřídíme také pojištění zásilky. Zabezpečujeme pozemní, námořní i leteckou přepravu zboží do zahraničí.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: S P E D I A , s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Gravitační válečkové dopravníky

15.8.2017  Gravitační válečkové dopravníky

Nabízíme výrobu a prodej gravitačních válečkových dopravníků pro průmyslové využití. Válečkové gravitační dopravníky nejsou poháněny žádnou elektrickou energií, jejich sklon zajišťuje přemístění materiálu. Válečkové gravitační dopravníky jsou vyráběny z prvotřídní pevné konstrukce a jsou schopny přemístit i náklad vyšší hmotnosti. Díky sklonu přepravní plochy zde nejsou žádné náklady na energii, a proto jsou také gravitační válečkové dopravníky velmi vyhledávaným typem přepravní mechanizace.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...