Doprava, přeprava, skladování - Nabídky

Pásové dopravníky lomené

19.9.2018  Pásové dopravníky lomené

Pásové dopravníky lomené typu "L" a pásové dopravníky lomené typu "Z" jsou určeny pro různé použití - dopravníky manipulační, dopravníky mezioperační, dopravníky lomené vynášecí, dopravníky technologické, dopravníky pro mechanizaci výroby a balení, automatizaci provozu, ve výrobních linkách, likvidaci a recyklaci odpadů aj. Vynášecí pásy jsou PVC či PU s vynášecími hradly nebo pásy s vlnovcem a hradly. Neváhejte nás oslovit s vašimi požadavky!

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Návěsové soupravy

19.9.2018  Návěsové soupravy

Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní dopravu. Disponujeme plachtovými návěsy renomované značky KÖGEL, které jsou všechny vybaveny třístranným shrnováním plachet a oboustranným shrnováním střechy, což umožňuje nakládat jeřábem, ale i rychlé nakládání z bočních stran. Objem 90 m³ a 100 m³, užitečná hmotnost 25 t. Pro naložení paletového zboží máme vozidlo vybavené nakládací plošinou o nosnosti 2000 Kg. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: AUDO VIKTORIA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Velkoobjemové návěsy

19.9.2018  Velkoobjemové návěsy

Zaměřujeme se na přepravu materiálu pomocí velkoobjemových návěsů s možností rozšíření zadního portálu na šířku 3,5 metrů. Velkoobjemové návěsy disponují vnitřní výškou do 3 metrů a celkový objem návěsu je 100 m3. Užitečná hmotnost velkoobjemových návěsů je 25 tun. Velkoobjemové návěsy jsou vhodné i pro transport širšího zboží. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: AUDO VIKTORIA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuildingové plavby

19.9.2018  Firemní teambuildingové plavby

Plavba na jachtě je nejen netradiční a dobrodružná dovolená, ale také ideální příležitost ke stmelení kolektivu. Dopřejte svým zaměstnancům zážitek, který posílí jejich týmového ducha, neboť spolupráce je při plavbě klíčová. Pro větší počet zájemců nabízíme plavbu ve flotile. Garantujeme zážitek na celý život.

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...
Odvoz nového nábytku z prodejny

19.9.2018  Odvoz nového nábytku z prodejny

Zakoupili jste si nábytek a nemáte jak ho dopravit domů? Nevadí, kontaktujte nás a my vše zařídíme k Vaší plné spokojenosti. Jsme spolehlivým partnerem v oboru stěhovacích služeb, z tohoto důvodu se na nás naši zákazníci obrací také v případě odvozu nového nábytku z prodejny na místo určení. Jsme levní, spolehliví a můžete se na nás spolehnout za všech okolností. Zkrátka, jsme tady pro Vás!

Firma: Stěhujte s námi
Stát: cz Česká republika Více...
Tunelové chladící dopravníky

18.9.2018  Tunelové chladící dopravníky

Tunelové chladící dopravníky s ventilátory jsou vhodné pro ochlazování výrobků zejména u vstřikolisů, ale i pro chlazení a dopravu jiných výrobků. Konfigurace chladících dopravníků je provedena na přání zákazníka včetně řízení a regulace chladícího systému, cyklování, provzdušňování, osušování aj. Kontaktujte nás pro více informací!

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řemenové dopravníky

17.9.2018  Řemenové dopravníky

Řemenové dopravníky, krokové řemenové dopravníky. Nabízíme vlastní výrobní sortiment řemenových dopravníků pro různé použití – manipulační řemenové dopravníky, mezioperační a posunové řemenové dopravníky, k výrobním strojům a automatizovaným linkám. Speciální řemenové dopravníky s pohonem pneu válci jsou určeny ke krokovému přesnému posunu - použití v balicích strojích a linkách, podávacích a mezioperačních zařízeních aj. Výborný poměr cena/výkon. Neváhejte nás kontaktovat pro více podrobností.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zajištění dopravy na místo vyplutí

17.9.2018  Zajištění dopravy na místo vyplutí

Všechno naplánováno a zorganizováno a už zbývá jen jeden malý detail, totiž doprava na místo vyplutí? Nenechávejte ji na poslední chvíli, nechte ji na nás. Zajistíme pro vás rychlou a komfortní dopravu na místo vyplutí a zpět za nejvýhodnější ceny. Rádi vám pomůžeme i s dalšími organizačními náležitostmi stran vaší plavby. Ozvěte se nám!

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...
Doprava na společenské události

17.9.2018  Doprava na společenské události

Zajišťujeme spolehlivé, bezpečné a vysoce komfortní dopravní služby. Odvezeme vás i vaše obchodní partnery, prominentní klienty a významné osoby na místo určení. Naši řidiči jsou profesionálové ve svém oboru, jsou maximálně spolehliví, flexibilní a jsou vázání přísnou mlčenlivostí. Cestujte stylově a luxusně, kontaktujte nás!

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Lomené pásové dopravníky

17.9.2018  Lomené pásové dopravníky

Zajišťujeme výrobu a prodej lomených pásových dopravníků typu "L" a typu "Z". Lomené pásové dopravníky navrhujeme a zhotovujeme na míru dle Vašich individuálních požadavků. K lomeným pásovým dopravníkům nabízíme i volitelné příslušenství: standardní i speciální násypky, výstupní skluzy a zabudované boční vedení.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pracovní vyrovnávací plošiny PRP-ZV-DUO

16.9.2018  Pracovní vyrovnávací plošiny PRP-ZV-DUO

Pracovní vyrovnávací plošiny jsou určeny k nasazení všude tam, kde je nutno z ergonomických, popř. zdravotních důvodů rychle a bezpečně upravit pracovní výšku. Pracovní plošiny PRP-ZV-DUO lze zařadit mezi pracovní a bezpečnostní pomůcky, jsou jednoduše a rychle výškově stavitelné (200-420 mm), uvedené pracovní plošiny nevyžadují žádný pohon, obsluha je ruční - pomocí kliky. Tyto pracovní plošiny nepodléhají revizím zvedacích zařízení. Rozměry a typ horní pracovní plochy dle dohody.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Doprava na svatbu

16.9.2018  Doprava na svatbu

Svatba je velký den a její organizace obnáší spoustu starostí. My vás zbavíme alespoň některých. Zajistíme reprezentativní dopravu luxusním vozem z našeho vozového parku. Stačí si smluvit čas a místo konání a můžete čekávat svatební vůz, slavnostně vyzdobený podle vašeho vkusu, a svátečně oděného řidiče. Na detailech se s vámi rádi domluvíme. Kontaktujte nás!

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Letištní transfery

15.9.2018  Letištní transfery

Zajišťujeme spolehlivé letištní transfery. Kontaktujte nás a už se vám nikdy nestane, že budete dlouho či dokonce marně čekat na taxík nebo zmeškáte svůj odlet. Sledujeme letové údaje a jednáme podle nich, můžete se tak spolehnout, že budete na letišti včas či že vás naši řidiči budou očekávat přesně v čase příletu.

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Gravitační válečkové dopravníky

15.9.2018  Gravitační válečkové dopravníky

Nabízíme výrobu a prodej gravitačních válečkových dopravníků pro průmyslové využití. Válečkové gravitační dopravníky nejsou poháněny žádnou elektrickou energií, jejich sklon zajišťuje přemístění materiálu. Válečkové gravitační dopravníky jsou vyráběny z prvotřídní pevné konstrukce a jsou schopny přemístit i náklad vyšší hmotnosti. Díky sklonu přepravní plochy zde nejsou žádné náklady na energii, a proto jsou také gravitační válečkové dopravníky velmi vyhledávaným typem přepravní mechanizace.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezpečná cesta s profesionálním řidičem

14.9.2018  Bezpečná cesta s profesionálním řidičem

Unavují vás dlouhé cesty? Chápeme vás a uděláme maximum pro to, abyste se během nich cítili pohodlně a v bezpečí. Naši profesionální řidiči jsou vám k dispozici 24 hodin denně. Mohou usednout za volant jednoho z našich vozů nebo vašeho vlastního automobilu. Cestování ještě nikdy nebylo tak jednoduché. Těšíme se na vás!

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...