Doprava, přeprava, skladování - Nabídky

Návěsové soupravy

19.7.2018  Návěsové soupravy

Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní dopravu. Disponujeme plachtovými návěsy renomované značky KÖGEL, které jsou všechny vybaveny třístranným shrnováním plachet a oboustranným shrnováním střechy, což umožňuje nakládat jeřábem, ale i rychlé nakládání z bočních stran. Objem 90 m³ a 100 m³, užitečná hmotnost 25 t. Pro naložení paletového zboží máme vozidlo vybavené nakládací plošinou o nosnosti 2000 Kg. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: AUDO VIKTORIA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Velkoobjemové návěsy

19.7.2018  Velkoobjemové návěsy

Zaměřujeme se na přepravu materiálu pomocí velkoobjemových návěsů s možností rozšíření zadního portálu na šířku 3,5 metrů. Velkoobjemové návěsy disponují vnitřní výškou do 3 metrů a celkový objem návěsu je 100 m3. Užitečná hmotnost velkoobjemových návěsů je 25 tun. Velkoobjemové návěsy jsou vhodné i pro transport širšího zboží. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: AUDO VIKTORIA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řidič profesionál pro váš vůz

19.7.2018  Řidič profesionál pro váš vůz

Máte náročné zaměstnání, které vás nutí být neustále na cestách? Využijte služeb našich profesionálních řidičů. Řidič profesionál vás zaveze ve vašem vlastním voze, kam budete chtít, a vy v této době můžete odpočívat, vyřizovat hovory, pracovat nebo si jen tak číst. Zajistíme pro váš vůz profesionálního řidiče, který je spolehlivý, diskrétní a je tady jen a jen pro vás, 24/7. Kontaktujte nás!

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Bezpečná přeprava a uskladnění

19.7.2018  Bezpečná přeprava a uskladnění

Jsme odborníky na bezpečnou přepravu a uskladnění. V naší nabídce najdete vše, co budete potřebovat, aby Vaše produkty byly doručeny bez problému na místo určení. Stejně tak v případě, že potřebujete zboží uskladnit, Vám velice rádi nabídneme vhodnou variantu právě pro Vaše potřeby. Kontaktujte nás, předneste nám Vaše požadavky, potřeby a představy a my najdeme to nejvhodnější řešení. Jsme tady, aby Vy jste se nemuseli trápit nad bezpečnou přepravou a uskladněním.

Firma: Martin Vodrážka
Stát: cz Česká republika Více...
Vykládka zboží manipulační technikou

19.7.2018  Vykládka zboží manipulační technikou

V rámci našich nabízených skladovacích služeb se zaměřujeme na každý detail spojený s úspěšným uskladněním. Jedním z takových důležitých prvků je vykládka zboží manipulační technikou. Vykládce a stejně tak opětovnému naložení zboží je třeba věnovat zvláštní pozornost. Nekvalitní manipulace se zbožím by mohla znamenat neúspěch celého skladovacího procesu. Proto se také zaměřujeme na vykládku zboží manipulační technikou, kde je možno ohlídat každý kus zboží individuálně.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Provozování skladovacích služeb

18.7.2018  Provozování skladovacích služeb

Zabýváme se provozováním skladovacích služeb. Zajistíme na míru odborné služby spojené se skladováním. Nabízíme uskladnění zboží v našich kvalitních skladovacích prostorách, vykládku a poté opětovnou nakládku zboží, spolehlivou manipulaci se zbožím, vážení, balení a přebalování zboží, a veškerou administrativu spojenou se skladovou evidencí, manipulací i expedicí. Provozujeme odborné skladovací služby a jsme v tom dobří! Kontaktujte nás!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Exkluzivní plavby po celém světě

17.7.2018  Exkluzivní plavby po celém světě

Díky dlouholetým zkušenostem a bohatým kontaktům mezi charterovými společnostmi jsme vám schopni zajistit loď dle vašich představ všude na světě, a to včetně kapitána, případně kapitánských kurzů pro vás. Vydejte se poznávat Karibik, Thajsko, Kyklady nebo třeba Panenské ostrovy, zúčastněte se regaty na Maltě nebo Elbě – a zbytek nechte na nás. Více informací najdete na našem webu.

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...
Výlety s průvodcem i bez

17.7.2018  Výlety s průvodcem i bez

Realizujeme výlety s profesionálním průvodcem i bez něj. Naším cílem je nejen nabídnout kvalitní a bezpečné přepravní služby, ale také komplexní zážitek bez starostí. Toužíte se podívat po ČR s rodinou, obchodním partnerem či významným klientem? Pak nás kontaktuje, velice rádi vám posloužíme. Naše vozy jsou vybaveny minerální vodou zdarma, občerstvení či denní tisk rádi přidáme na přání. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Stěhujeme o víkendech i svátcích

17.7.2018  Stěhujeme o víkendech i svátcích

Dobré jméno našich stěhovacích služeb jsme si získali kvalitními službami, spolehlivostí v jednání a také flexibilitou realizovaných služeb. Jedním z požadavků našich klientů je co nejrychlejší a nejhladší průběh stěhování. Snažíme se splnit všechny požadavky našich zákazníků, a proto běžně stěhujeme o víkendech, svátcích, ale i přes noc. Zkrátka tak, aby samotné stěhování nijak nenarušovalo Váš časový harmonogram. Kontaktujte nás pro konkrétní informace.

Firma: Stěhujte s námi
Stát: cz Česká republika Více...
Spolehlivá distribuce produktů

17.7.2018  Spolehlivá distribuce produktů

Nestíháte distribuovat své produkty? Obraťte se na nás! Jsme profesionálové v oboru balení jakýchkoliv výrobků, a proto víme naprosto přesně jak je zabezpečit proti poškození při převozu. Na nás se můžete spolehnout, každý kus (i ten nejkřehčí) zabezpečíme proti poškození a spolehlivě dovezeme kdekoliv po ČR. Spolehněte se na nás, zajistíme spolehlivou distribuci produktů, rychle a kvalitně.

Firma: PREBALTO.CZ
Stát: cz Česká republika Více...
Skladovací činnost s dopravou

17.7.2018  Skladovací činnost s dopravou

Každý jeden konkrétní klient vyžaduje individuální služby, které se snažíme s úspěchem plnit. Jednou z vyhledávaných činností našich skladovacích služeb je schopnost zajištění dopravy, tedy distribuce zboží v rámci Evropy. Už nemusíte hledat na každý svůj specifický požadavek jiného dodavatele, obraťte se na nás. Jsme profesionálové v oboru skladovacích činností se schopností zajištění dopravy v rámci Evropy. Kontaktujte nás!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kabiny pro manipulační techniku

17.7.2018  Kabiny pro manipulační techniku

Vyrábíme kabiny pro manipulační techniku, vysokozdvižné vozíky a stavební mechanizaci. Pro každé zařízení navrhneme a vyrobíme kabinu podle Vašich požadavků: celokovovou, plastovou, nebo bezpečnostní zábrany. Nabízíme buď kompletní sety, jednotlivé části určené pro dostavby, polokabiny, ale i samostatné dveře. V případě zájmu dodáváme kabiny s příslušenstvím, jako je topení, osvětlení, zpětná zrcátka, ostřikovače a stěrače. Doba dodání kabiny je standardně do 15 pracovních dnů.

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Okružní jízdy po celé ČR

16.7.2018  Okružní jízdy po celé ČR

Poskytujeme spolehlivé, kvalitní a bezpečné přepravní služby. Jednou z široké nabídky poskytovaných služeb jsou okružní jízdy po ČR. Procestujte celou ČR bezpečně, s profesionálním řidičem, který hovoří plynně anglicky a je dobře obeznámen s celou trasou. V případě zájmu vám zajistíme profesionálního průvodce; všichni naši průvodci jsou držiteli licence opravňující k provozu průvodcovské činnosti. Pro konkrétní detaily nás prosím kontaktujte!

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Dopravníkové systémy

16.7.2018  Dopravníkové systémy

Nabízíme celou řadu kvalitních dopravníkových systémů pro manipulaci a přesun lehkého i těžkého materiálu. Zaměřujeme se na výrobu dopravníkových systémů různých druhů: pásové, válečkové, modulární, řemenové a řetězové dopravníky. Dopravníkové systémy vyrábíme přesně podle Vašich potřeb a jsme schopni vyrobit dopravníky i atypických tvarů. V rámci transportu těžkých materiálů poskytujeme i dopravníky se speciální úpravou pásů odolných proti mechanickému poškození.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuildingové plavby

15.7.2018  Firemní teambuildingové plavby

Plavba na jachtě je nejen netradiční a dobrodružná dovolená, ale také ideální příležitost ke stmelení kolektivu. Dopřejte svým zaměstnancům zážitek, který posílí jejich týmového ducha, neboť spolupráce je při plavbě klíčová. Pro větší počet zájemců nabízíme plavbu ve flotile. Garantujeme zážitek na celý život.

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...