Doprava, přeprava, skladování - Nabídky

Mezinárodní přeprava

24.6.2017  Mezinárodní přeprava

Specializujeme se na mezinárodní přepravu zásilek a zboží. Jezdíme vlastními vozidly mnoha typů dle velikosti a rozsahu zakázky. Optimálně plánujeme trasy. Zaměřujeme se zejména na přepravu z a do Rakouska, Německa, Polska, na Slovensko a dále do balkánských zemí a Turecka. Kontaktujte nás!

Firma: 1. RTA spedice, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní montážní linky

24.6.2017  Kvalitní montážní linky

Realizujeme výrobu a prodej kvalitních výrobních a montážních linek do různých odvětví průmyslu. Výrobní a montážní linky zhotovujeme vždy na základě potřeb výrobního procesu. Dodáváme kvalitní výrobní a montážní linky plně automatizované nebo s ručním pohybem. Navrhneme řešení výrobních a montážních linek i do různě velkých výrobních prostorů. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si naše realizace.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dodávková přeprava Praha

24.6.2017  Dodávková přeprava Praha

Poskytujeme služby spolehlivé dodávkové přepravy v rámci hlavního města Prahy, vnitrostátní i mezinárodní dopravy států EU. Dodávkovou přepravu jsme schopni zajistit s možností více typů vozidel. Přepravujeme drobné i větší náklady.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: VÁCLAV BULÍK
Stát: cz Česká republika Více...
Přeprava zásilek v rámci České republiky

23.6.2017  Přeprava zásilek v rámci České republiky

Nabízíme přepravu zásilek v rámci celé České republiky. Pro vnitrostátní přepravu využíváme vozidel vlastního vozového parku, v případě potřeby spolupracujeme s externím dopravcem. Přepravujeme kusové i celovozové zásilky.

Firma: 1. RTA spedice, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přeprava křehkých zásilek

22.6.2017  Přeprava křehkých zásilek

Nabízíme služby v oblasti přepravy křehkých zásilek. Naše společnost má zkušenosti s přepravou křehkého zboží jako jsou skleněné zboží, lustry, porcelán, ale také starožitnosti či umělecká díla. Zajistíme proclení a veškeré potřebné dokumenty, odborné zabalení přepravovaných věcí a samozřejmě také pojištění zásilky.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: S P E D I A , s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mezinárodní autodoprava

22.6.2017  Mezinárodní autodoprava

Zajišťujeme služby mezinárodní autodopravy a spedice. Jezdíme zejména do Rakouska, Německa, Polska, na Slovensko a do balkánských zemí vč. Turecka. Přepravujeme celovozové i kusové zásilky. Kontaktujte nás pro další informace.

Firma: 1. RTA spedice, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Průmyslové dopravníky

22.6.2017  Průmyslové dopravníky

Věnujeme se výrobě kvalitních průmyslových dopravníků pro výrobní montážní linky. Průmyslové dopravníky dodáváme standardní pásové, šikmé, lomené, válečkové, modulární, řetězové a řemenové. Námi zhotovené průmyslové dopravníky jsou vyráběny na základě řádné certifikace a rovněž dle Vašich požadavků výrobního procesu. Průmyslové dopravníky nabízíme i v atypických tvarech, se zatáčkami, anebo patrové.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přeprava nadrozměrných nákladů v ČR i EU

22.6.2017  Přeprava nadrozměrných nákladů v ČR i EU

Nabízíme přepravy nadrozměrných nákladů podvalníky Goldhoffer a Nooteboom s nosností do 80 T.

Odvoz nábytku a elektrospotřebičů

21.6.2017  Odvoz nábytku a elektrospotřebičů

Koupili jste si nový nábytek, ledničku či televizi a nemáte jak je dopravit domů? Od toho jsme tady my! A čím se lišíme od běžných stěhováků? Nejenže nový nábytek či elektrospotřebiče dovezeme, ale odvezeme ten starý a nefunkční do sběrného dvora, nový nábytek namontujeme, police zavěsíme, elektrospotřebiče zapojíme. A Vy se nemusíte o nic starat, jen si budete užívat naprostou funkčnost a vůni nového vybavení. Kontaktujte nás, o všechno se postaráme!

Firma: Soňa Brachaczková
Stát: cz Česká republika Více...
Vážící paletový vozík

21.6.2017  Vážící paletový vozík

Zajišťujeme prodej paletových vozíků s váhou do nosnosti 1500 kg. Vážicí paletový vozík je vybaven pevnou a stabilní konstrukcí a díky pogumovaným pojezdovým kolům je velmi tichý. Vážicí paletový vozík disponuje kvalitním a snadno čitelným LED displejem. Při dodání vážicích paletových vozíků můžeme provést kalibraci váhy i s vydáním protokolu. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Přeprava starožitností

20.6.2017  Přeprava starožitností

Zajistíme přepravu starožitností včetně odborného zabalení pro bezpečný transport. Zásilky starožitností a dalších cenných předmětů můžeme doručit přímo adresátovi nebo budou uloženy na celní poště. Jsme schopni zajistit přepravu prostřednictvím letecké nákladní dopravy, kamionové dopravy či námořní dopravy. Vyřídíme celní odbavení a dokumenty nutné k přepravě.
Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: S P E D I A , s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přeprava nadměrných nákladů v ČR i EU

20.6.2017  Přeprava nadměrných nákladů v ČR i EU

Nabízíme přepravy nadměrných nákladů podvalníky Goldhoffer a Nooteboom s nosností do 80 T.

Přeprava sypkých materiálů, autodoprava

20.6.2017  Přeprava sypkých materiálů, autodoprava

Nabízíme přepravu sypkých materiálů, zeminy, štěrků ap. v celé republice. Vlastníme moderní nákladní auta Mercedes, Scania, Man, Tatra solo i s vleky. Vlastní bagry a buldozery, servis, rozvoz nafty, úklidovou techniku /rotační smetáky s radlicí, kropičky/. Zkušené řidiče a strojníky.

Vnitrostátní autodoprava - ČR

19.6.2017  Vnitrostátní autodoprava - ČR

Poskytujeme služby v oblasti vnitrostátní autodopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastními vozidly několika typů a jsme schopni vyhovět Vašim požadavkům. Poskytujeme bezplatný poradenský servis. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: 1. RTA spedice, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vyklízecí služby Praha

19.6.2017  Vyklízecí služby Praha

Nabízíme kompletní vyklízecí služby při stěhování bytů, firem i kanceláří. Zajistíme kompletní zabalení věcí, jejich odvoz a úklid prostoru pro další využití. Poradíme si i těžšími břemeny jako jsou kancelářský nábytek či piána. Vyklízecí služby, stejně jako stěhování, nabízíme zcela dle Vašich časových možností. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: VÁCLAV BULÍK
Stát: cz Česká republika Více...