Doprava, přeprava, skladování - Nabídky

Balení, přefoliování skladovaného zboží

24.5.2018  Balení, přefoliování skladovaného zboží

Skladovací činnost, kterou se zabýváme, bereme opravdu vážně, a žádný požadavek spojený se skladováním nám není cizí. Zajistíme balení produktů, vybalování, případně pokud si to situace žádá i přefoliování. V případě, že hledáte spolehlivého partnera pro uskladnění svých produktů, kontaktujte nás, velice rádi se s Vámi domluvíme na konkrétních detailech. Zajišťujeme kvalitní balení i přefoliování skladovaného zboží.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Organizace plaveb na přání

23.5.2018  Organizace plaveb na přání

Ať chcete vyrazit do exotických krajin na námořní jachtě nebo se plavit po řekách a kanálech Evropy na hausbótu, jsme tu pro vás. Sdělte nám své požadavky a my vám zajistíme plavbu přesně podle vašich představ: od vhodné lodi až po podrobný itinerář cesty. Dobře víme, že parta přátel má jiné potřeby než pár či rodina s dětmi – a zaručujeme vám, že budete spokojeni.

Firma: Vltava Sailing - námořní jachting
Stát: cz Česká republika Více...
Komfortní hotelová doprava

23.5.2018  Komfortní hotelová doprava

Nabízíme služby komfortní hotelové dopravy. Komfortní hotelová doprava v podobě luxusního vozu a profesionálního řidiče je k dispozici 24 hodin denně, po celý rok. Naši řidiči jsou maximálně diskrétní, mluví plynně anglicky a vždy se snaží vyjít vstříc vašim přáním. Kontaktujte nás pro více informací, velice rádi se s vámi sejdeme a nabídneme vám celou škálu služeb. Jsme tady, aby naši klienti byli spokojeni.

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Vyklízení prostor a likvidace odpadu

23.5.2018  Vyklízení prostor a likvidace odpadu

Součástí našich stehovacích služeb je také vyklízení prostor, jako jsou například pozůstalosti, sklepy, garáže, půdy apod. Nejenže potřebné prostory vyklidíme, vyčistíme, ale nepotřebné věci a odpad ekologicky zlikvidujeme. Vyklízení prostor a likvidace odpadu je velice vyhledávanou službou našich zákazníků. Pokud i Vy máte prostory, které Vám nedají spát, kontaktujte nás a my Vaše problémy spolehlivě vyřešíme.

Firma: Stěhujte s námi
Stát: cz Česká republika Více...
Odborná manipulace se zbožím

23.5.2018  Odborná manipulace se zbožím

Zabezpečíme Vašemu, u nás uskladněnému zboží, nejen vynikající skladovací podmínky, ale i odbornou manipulaci. Naši zaměstnanci jsou pečliví a léty prověření odborníci, kteří rozhodně vědí, jak manipulovat s jakýmkoliv zbožím, tak aby se nepoškodilo a neztratilo na hodnotě. Jsme si vědomi důležitosti skladovacích činností v celém procesu podnikání, a tak také ke své práci přistupujeme. Kontaktujte nás, i Vašim produktům se budeme svědomitě a rádi věnovat.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mezinárodní kamionová doprava

23.5.2018  Mezinárodní kamionová doprava

Nabízíme kamionovou dopravu jakéhokoli druhu zboží na území celé EU. Náš vozový park obsahuje nejen návěsy plachtové o výšce 2,8 m ale i návěsy s výškou 3 m.

Přeprava nadměrných nákladů v ČR i EU

23.5.2018  Přeprava nadměrných nákladů v ČR i EU

Nabízíme přepravy nadměrných nákladů podvalníky Goldhoffer a Nooteboom s nosností do 80 t.

Vozidlo s řidičem pro podnikatele

22.5.2018  Vozidlo s řidičem pro podnikatele

Podnikáte a stále vám chybí čas? Máme pro vás řešení! Pronajmeme vám vozidlo s řidičem a vy tak po cestě na obchodní schůzky můžete v klidu pracovat, vyřizovat hovory apod., aniž byste museli řešit dopravní situaci nebo problémy s parkováním. Zaujali jsme vás? Kontaktujte nás, naši klienti z řad podnikatelů, kteří si cení svého času, se k nám velice rádi vracejí. Vozidlo s řidičem je vám k dispozici 24/7 za příznivé ceny, na přání ho vybavíme logem vaší firmy. Jsme tady pro vás!

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Logistika ve skladování

22.5.2018  Logistika ve skladování

Jsme profesionálové v oblasti skladového logistického systému. Naším cílem je zajistit výrobcům i prodejcům maximálně kvalitní plynulé logistické služby. Našim klientům napomáháme v jejich činnosti převzetím odpovědnosti za skladování. Klient tak přichází o stres, vyčerpávající práci a odpovědnost za uskladnění zboží. V oboru se pohybujeme již dlouhou dobu a dokážeme nabídnout kvalitní podmínky pro uskladnění, spolu s celým systémem služeb.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stěhování nebytových prostor

22.5.2018  Stěhování nebytových prostor

Věnujeme se stěhování nebytových prostor jako jsou kanceláře, firmy a jiné komerční či výrobní prostory. Náš vozový park je vybaven spolehlivými dodávkovými vozy. Zajistíme také stěhování těžkých břemen a strojů. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: VÁCLAV BULÍK
Stát: cz Česká republika Více...
Služba meet & greet

21.5.2018  Služba meet & greet

Spolehlivě dopravíme vaše obchodní partnery, důležité návštěvy a rodinné příslušníky z letiště až na místo určení. Náš vozový park i naši profesionální řidiči jsou maximálně reprezentativní a jsou vám k dispozici po celý rok v jakoukoliv hodinu. Kontaktujte nás, velice rádi se s vámi domluvíme na přesných podmínkách a vašich požadavcích. Jsme tady pro vás!

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Komplexní skladovací služby Havířov

21.5.2018  Komplexní skladovací služby Havířov

Zajišťujeme komplexní skladovací služby a pronájem skladovacích prostranství v exklusivních prostorách v Havířově. Naším cílem je maximální spokojenost našich klientů, proto i naše služby neustále zlepšujeme, abyste Vy, naši zákazníci měli ten nejvyšší možný komfort. Součástí našich komplexních skladovacích služeb je vykládka zboží, opatrná manipulace se skladovanými produkty, ale rovněž vážení, přebalování a potřebná administrativa spojená se skladováním.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Služba balení před stěhováním

21.5.2018  Služba balení před stěhováním

Nabízíme profesionální balení před stěhováním. Stěhujete se a máte strach, že se Váš nábytek cestou znehodnotí? S námi se bát nemusíte. Kontaktujte nás i v případě, že stěhovací služby nepoptáváte, ale potřebujete pomoct s kvalitním zabalením stěhovaného nábytku. Kvalitní balení před stěhováním zajistí, že nebudete nemile překvapeni, až budete opět vybalovat. Kontaktujte nás, naše zkušenosti ukazují, že věnovat se kvalitnímu balení se rozhodně vyplatí!

Firma: Stěhujte s námi
Stát: cz Česká republika Více...
Nádrž na olej

21.5.2018  Nádrž na olej

Prodám nádrž na olej 3 m3, dvouplášťová, hranatá.
Možnost dovozu.

Firma: KETTNER LUDĚK
Stát: cz Česká republika Více...
volné kapacity pro dovoz zboží

21.5.2018  volné kapacity pro dovoz zboží

Nabízíme volné kapacity pro dovoz zboží z Německa (Bavorsko, Baden Würtenbersko) paletové zboží i jiné formou dokládky, sběrná služba, celo vozy do Jihočeského a Plzeňského kraje.

Firma: HORINEK TRANSPORT s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...