Doprava, přeprava, skladování - Nabídky

Automatizované linky

20.10.2017  Automatizované linky

Automatizované dopravníkové linky, zásobníkové linky, montážní linky a výrobní linky, spediční linky aj. – vlastní výrobní sortiment. Konstrukce - výroba - dodávky včetně programování řídících systémů LOGO nebo PLC. Provádíme návrhy a optimalizace řešení, vizualizace ve 3D. Nabízíme linky několikapatrové, stohovací zařízení a systémy, řízené dopravníkové výtahy. Automatizované linky jsou včetně bezpečnostního hrazení a doplňkového vybavení.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Skladovací služby s administrativou

20.10.2017  Skladovací služby s administrativou

Kvalitní skladovací služby představují mnohem více, nežli pouhý prostor k uskladnění. A nám jde o to, aby naše služby byly nejkvalitnější v širokém okolí, což se nám daří. Proto přidanou hodnotou nabídky kvalitních bezprašných a temperovaných skladovacích prostor s minimální teplotou 5°C, a maximální teplotou 15°C, jsou služby, které Vám Vaši práci usnadní. Zajistíme veškerou administrativní činnost spojenou se skladováním, s manipulací či expedicí. Kontaktujte nás!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přeprava zboží do zahraničí

20.10.2017  Přeprava zboží do zahraničí

Věnujeme se přepravě jakéhokoliv zboží do zahraničí. Pro naše zákazníky poskytujeme komplexní služby. Přepravované zboží odborně zabalíme, abychom předešli jeho poškození. Zajistíme také celní projednání, veškerou dokumentaci a vyřídíme také pojištění zásilky. Zabezpečujeme pozemní, námořní i leteckou přepravu zboží do zahraničí.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: S P E D I A , s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Gravitační válečkové dopravníky

20.10.2017  Gravitační válečkové dopravníky

Nabízíme výrobu a prodej gravitačních válečkových dopravníků pro průmyslové využití. Válečkové gravitační dopravníky nejsou poháněny žádnou elektrickou energií, jejich sklon zajišťuje přemístění materiálu. Válečkové gravitační dopravníky jsou vyráběny z prvotřídní pevné konstrukce a jsou schopny přemístit i náklad vyšší hmotnosti. Díky sklonu přepravní plochy zde nejsou žádné náklady na energii, a proto jsou také gravitační válečkové dopravníky velmi vyhledávaným typem přepravní mechanizace.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Skladovací služby - vážení zboží, balení

19.10.2017  Skladovací služby - vážení zboží, balení

Zásobovací proces se skládá z tolika důležitých prvků, které je třeba zajistit, že profesionální pomoc Vám přijde rozhodně vhod. To by Vám určitě potvrdili všichni naši klienti, se kterými jsme již měli tu čest spolupracovat. Nabízíme k pronájmu kvalitní skladovací prostory s širokou nabídkou odborných skladovacích služeb, jako je třeba vážení zboží, balení, vedení skladové evidence a další potřebné administrativy. Kontaktujte nás!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stěhování nábytku Praha

19.10.2017  Stěhování nábytku Praha

Zajišťujeme stěhování nábytku po Praze a v rámci celého Středočeského kraje. Jsme vybaveni různými dodávkovými vozy a vyhovíme veškerým Vašim individuálním potřebám. Nabízíme stěhování drobného nábytku, kancelářských sestav, pian apod. Nábytek při stěhování pečlivě zabalíme tak, aby se při transportu nepoškodil. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: VÁCLAV BULÍK
Stát: cz Česká republika Více...
Teleskopické haldovací dopravníky

19.10.2017  Teleskopické haldovací dopravníky

Společnost McCloskey přišla v loňském roce na trh mobilních dopravníků s užitečnou novinkou. Požadavky zákazníků na výsypnou výšku a haldovací kapacitu dopravníků a současně jejich přepravní omezení vedly výrobce ke konstrukci teleskopických dopravníků. McCloskey je nabízí ve třech délkách - cca 30, 40 a 46 m. Dopravníky se staví na kolovém podvozku s vlastním pohonem, jehož řídící systém umožňuje naprogramovat automatický pohyb stroje pro vršení "ledvin". 40-metrová verze je dokonce samohybná.

Firma: INGES s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Autodoprava do 3,5t

19.10.2017  Autodoprava do 3,5t

Autodoprava po celé ČR. Vlek o rozměrech nákladové plochy: 7,4m délka, 2m šířka. Dodávka o rozměrech nákladové plochy: délka 4m, šířka 1,8m.

Firma: JELÍNEK CONSTRUCT s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řemenové dopravníky

18.10.2017  Řemenové dopravníky

Řemenové dopravníky, krokové řemenové dopravníky. Nabízíme vlastní výrobní sortiment řemenových dopravníků pro různé použití – manipulační řemenové dopravníky, mezioperační a posunové řemenové dopravníky, k výrobním strojům a automatizovaným linkám. Speciální řemenové dopravníky s pohonem pneu válci jsou určeny ke krokovému přesnému posunu - použití v balicích strojích a linkách, podávacích a mezioperačních zařízeních aj. Výborný poměr cena/výkon. Neváhejte nás kontaktovat pro více podrobností.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Odborné balení na míru

17.10.2017  Odborné balení na míru

Zajistíme oborné balení zásilek a zboží na míru a specifičnosti přepravovaného produktu. K odbornému balení využíváme nejrůznější materiály jako jsou kartonové krabice, dřevěné bedny, palety, papírová vata, ochranné fólie či polyuretanová pěna. Naše společnost má zkušenost s přepravou starožitností i uměleckých děl.

Kompletní výčet našich služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: S P E D I A , s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stěhování těžkých břemen

17.10.2017  Stěhování těžkých břemen

Zabezpečujeme stěhování těžkých břemen, strojů a techniky. Stěhování těžkých břemen zajišťujeme v rámci hlavního města Prahy a celého Středočeského kraje. Veškerá přepravovaná břemena pečlivě zabalíme a ukotvíme, aby nedošlo k jejich poškození během transportu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: VÁCLAV BULÍK
Stát: cz Česká republika Více...
Přeprava zboží po EU

17.10.2017  Přeprava zboží po EU

Nabízíme služby přepravy zboží po EU. Zboží dopravíme bezpečně a včas na místo určení. K dispozici máme několik variant dodávkových vozů. Jsme schopni transportovat drobné zboží i těžká břemena. Kompletní nabídku našich služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: VÁCLAV BULÍK
Stát: cz Česká republika Více...
Přepravní pásové dopravníky

17.10.2017  Přepravní pásové dopravníky

Zabezpečujeme výrobu přepravních pásových dopravníků pro vybavení výrobních procesů různých průmyslových odvětví. Přepravní pásové dopravníky dodáváme v různém zhotovení podle Vašich potřeb. Přepravní pásové dopravníky vyrábíme v provedení lomeného typu "Z" a "L", dále také zhotovujeme dopravníky vodorovné, šikmé, patrové a speciální dle individuálních výrobních potřeb. Přepravní pásové dopravníky se hodí pro manipulační, skladovací, mezioperační a vynášecí činnosti u automatizované výroby.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kontejnery na separovaný odpad

17.10.2017  Kontejnery na separovaný odpad

Zajišťujeme kontejnery na separovaný odpad jako jsou plasty, sklo, papír, tetrapakové obaly a bioodpady. Disponujeme standardními odpadními nádobami a také odpadními nádobami se spodním výsypem, tzv. "iglů". Kontejnery na separovaný odpad dodáváme o objemu 240 l nebo kontejnery o objemu 1 100 l. Kompletní nabídku našich služeb naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Popelnice na papír ZDARMA

17.10.2017  Popelnice na papír ZDARMA

Dodáváme popelnice na papír ZDARMA a zajišťujeme jejich pravidelné vyprazdňování. Nabízíme odpadové nádoby na papír o objemu 240 litrů, popřípadě kontejner na starý papír o objemu 1 100 litrů. Popelnice a kontejnery slouží především pro uložení starých novin, časopisů, reklamních tiskovin, papírových a kartonových obalů, dopisních papírů apod. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Becker Bohemia s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...