Doprava, přeprava, skladování - Nabídky

Stěhování bytů, domů a firem

17.12.2017  Stěhování bytů, domů a firem

Zajišťujeme levné a spolehlivé stěhování bytů, domů, ale i firem a kanceláří. V případě, že se připravujete na nějakou důležitou změnu v životě a stěhování je její součástí, pak se obraťte na nás. Velice rádi se tohoto úkolu ujmeme a zajistíme, aby celé stěhování bytů, domů i firem proběhlo hladce a bez problémů. Nabízíme nejen kvalitu služeb, ale i maximální flexibilitu, odstěhujeme o víkendu, o svátcích, ale třeba i přes noc. Kontaktujte nás, velice rádi se s Vámi domluvíme na detailech.

Firma: Stěhujte s námi
Stát: cz Česká republika Více...
Pronájem skladových prostor Havířov

17.12.2017  Pronájem skladových prostor Havířov

Nabízíme možnost pronájmu skladových prostor v Havířově. Disponujeme skladovými prostory o celkové výměře 940 m2. Nabízené skladové prostory v Havířově jsou skvělou možností k uskladnění produktů, které nutně potřebují být v bezprašném prostředí. Skladové prostory nabízí i teplotní komfort s minimální teplotou 5°C a maximální teplotou 15°C. Kontaktujte nás, předložte nám Vaše požadavky a my uděláme všechno proto, aby Vy jste byli spokojeni.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní montážní linky

17.12.2017  Kvalitní montážní linky

Realizujeme výrobu a prodej kvalitních výrobních a montážních linek do různých odvětví průmyslu. Výrobní a montážní linky zhotovujeme vždy na základě potřeb výrobního procesu. Dodáváme kvalitní výrobní a montážní linky plně automatizované nebo s ručním pohybem. Navrhneme řešení výrobních a montážních linek i do různě velkých výrobních prostorů. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si naše realizace.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dodávková přeprava Praha

17.12.2017  Dodávková přeprava Praha

Poskytujeme služby spolehlivé dodávkové přepravy v rámci hlavního města Prahy, vnitrostátní i mezinárodní dopravy států EU. Dodávkovou přepravu jsme schopni zajistit s možností více typů vozidel. Přepravujeme drobné i větší náklady.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: VÁCLAV BULÍK
Stát: cz Česká republika Více...
Oprava poškozených EUR palet

15.12.2017  Oprava poškozených EUR palet

Vlastníte EUR palety, které se ale během užívání se poškodily? Nemusíte hned kupovat nové, kontaktujte nás a my Vám velice rádi nabídneme pomocnou ruku v podobě oprav poškozených EUR palet. Naším cílem je maximálně vyjít vstříc našim zákazníkům, respektujeme potřeby a požadavky a snažíme se naši nabídku produktů a služeb podle Vašich potřeb rozvíjet. Jsme tady, aby Vy jste byli spokojeni. Kontaktujte nás pro více informací!

Firma: Gammapal CZ s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stěhovací služby kvalitně

15.12.2017  Stěhovací služby kvalitně

Nabízíme kvalitní stěhovací služby. Naše spektrum stěhovacích služeb je velice rozsáhlé, neboť se snažíme vyhovět potřebám všech našich zákazníků. V případě, že poptáváte kvalitní stěhovací služby, ale také dílčí části, jako je balení, stěhování problematických břemen, vyklízení a likvidace nepotřeného nábytku a jiného odpadu, pak nás kontaktujte, Velice rádi se s Vámi spojíme a domluvíme konkrétní detaily.

Firma: Stěhujte s námi
Stát: cz Česká republika Více...
Přeprava křehkých zásilek

15.12.2017  Přeprava křehkých zásilek

Nabízíme služby v oblasti přepravy křehkých zásilek. Naše společnost má zkušenosti s přepravou křehkého zboží jako jsou skleněné zboží, lustry, porcelán, ale také starožitnosti či umělecká díla. Zajistíme proclení a veškeré potřebné dokumenty, odborné zabalení přepravovaných věcí a samozřejmě také pojištění zásilky.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: S P E D I A , s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Průmyslové dopravníky

15.12.2017  Průmyslové dopravníky

Věnujeme se výrobě kvalitních průmyslových dopravníků pro výrobní montážní linky. Průmyslové dopravníky dodáváme standardní pásové, šikmé, lomené, válečkové, modulární, řetězové a řemenové. Námi zhotovené průmyslové dopravníky jsou vyráběny na základě řádné certifikace a rovněž dle Vašich požadavků výrobního procesu. Průmyslové dopravníky nabízíme i v atypických tvarech, se zatáčkami, anebo patrové.

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přeprava nadměrných nákladů v ČR i EU

15.12.2017  Přeprava nadměrných nákladů v ČR i EU

Nabízíme přepravy nadměrných nákladů podvalníky Goldhoffer a Nooteboom s nosností do 80 t.

Přeprava sypkých materiálů, autodoprava

15.12.2017  Přeprava sypkých materiálů, autodoprava

Nabízíme přepravu sypkých materiálů, zeminy, štěrků ap. v celé republice. Vlastníme moderní nákladní auta Mercedes, Scania, Man, Tatra solo i s vleky. Vlastní bagry a buldozery, servis, rozvoz nafty, úklidovou techniku /rotační smetáky s radlicí, kropičky/. Zkušené řidiče a strojníky.

Návěsové soupravy

14.12.2017  Návěsové soupravy

Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní dopravu. Disponujeme plachtovými návěsy renomované značky KÖGEL, které jsou všechny vybaveny třístranným shrnováním plachet a oboustranným shrnováním střechy, což umožňuje nakládat jeřábem, ale i rychlé nakládání z bočních stran. Objem 90 m³ a 100 m³, užitečná hmotnost 25 t. Pro naložení paletového zboží máme vozidlo vybavené nakládací plošinou o nosnosti 2000 Kg. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: AUDO VIKTORIA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Velkoobjemové návěsy

14.12.2017  Velkoobjemové návěsy

Zaměřujeme se na přepravu materiálu pomocí velkoobjemových návěsů s možností rozšíření zadního portálu na šířku 3,5 metrů. Velkoobjemové návěsy disponují vnitřní výškou do 3 metrů a celkový objem návěsu je 100 m3. Užitečná hmotnost velkoobjemových návěsů je 25 tun. Velkoobjemové návěsy jsou vhodné i pro transport širšího zboží. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: AUDO VIKTORIA s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Manipulační prostředky pro přepravu

14.12.2017  Manipulační prostředky pro přepravu

Nabízíme nejrůznější varianty manipulačních prostředků pro bezpečnou přepravu. V naší nabídce najdete dřevěné, kovové i plastové palety nejrůznějších velikostí, kvalitní KLT přepravky, KTP boxy, GITTERBOXY, MAGNUMBOXY, MARSBOXY a další manipulační prostředky pro bezpečný transport a bezproblémové uskladnění zboží. Kontaktujte nás pro více informací, jsme seriózní partneři pro bezpečnou přepravu.

Firma: Martin Vodrážka
Stát: cz Česká republika Více...
Odvoz nábytku a elektrospotřebičů

14.12.2017  Odvoz nábytku a elektrospotřebičů

Koupili jste si nový nábytek, ledničku či televizi a nemáte jak je dopravit domů? Od toho jsme tady my! A čím se lišíme od běžných stěhováků? Nejenže nový nábytek či elektrospotřebiče dovezeme, ale odvezeme ten starý a nefunkční do sběrného dvora, nový nábytek namontujeme, police zavěsíme, elektrospotřebiče zapojíme. A Vy se nemusíte o nic starat, jen si budete užívat naprostou funkčnost a vůni nového vybavení. Kontaktujte nás, o všechno se postaráme!

Firma: Soňa Brachaczková
Stát: cz Česká republika Více...
Vážící paletový vozík

14.12.2017  Vážící paletový vozík

Zajišťujeme prodej paletových vozíků s váhou do nosnosti 1500 kg. Vážicí paletový vozík je vybaven pevnou a stabilní konstrukcí a díky pogumovaným pojezdovým kolům je velmi tichý. Vážicí paletový vozík disponuje kvalitním a snadno čitelným LED displejem. Při dodání vážicích paletových vozíků můžeme provést kalibraci váhy i s vydáním protokolu. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.