Pryskyřice - Nabídky

Péče o dřevěný nábytek

5.9.2017  Péče o dřevěný nábytek

Dřevěný nábytek vydrží léta, tedy pokud o něj správně pečujete. Zahradní nábytek ošetřený kvalitním nábytkovým lakem Vám bude dělat radost ještě mnoho sezón. Dokonce jej po ošetření ani nemusí Vaši sousedi poznávat, neboť bude vypadat jako nový. Pečujte správně o dřevěný nábytek a používejte nábytkové laky pouze prověřených značek. Nevíte, které to jsou? My ano a rádi Vám poradíme.

Firma: ACOLOR s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Šelak

2.9.2017  Šelak

Šelak je v podstatě pryskyřice živočišného původu, je univerzální ve svém použití a zvláště řemeslníci mnoha profesí na něj nedají dopustit. Šelak opraví prasklinky, dírky i škrábance, výborně vyleští plochy, obzvláště světlých dřev. A i my Vám přinášíme tento univerzální zázrak v podobě šelakového základu, šelakové politury, šelakového plniče atd. Zaměřte se na šelak, budete příjemně překvapeni!

Firma: ACOLOR s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Hydroizolace, penetrace, lepení, spáry

19.10.2016  Hydroizolace, penetrace, lepení, spáry

Potřebujete zabránit nežádoucímu průniku vody do Vašeho domu? Nabízíme hydroizolační materiál pro hydroizolaci staveb, balkonů, teras, podlah, stěn, spár, rohů. Dále dodáváme různé druhy lepidel a spárovacích hmot. Vše v jednom uceleném systémovém celku. U nás si vybere každý.

Firma: KONTRAWEB, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...